ویزای استارت آپ فرانسه

بدون نظر

در حال حاضر همه کشورها و جوامع از افرادی که دارای ایده های نوآفرینانه و نوآرانه هستند حمایت می کند و بسیاری از کشورها برای جذب ایده های جدید برنامه های مختلف اقامتی را تعریف نموده اند. در این مقاله تصمیم داریم در خصوص ویزای استارت آپ فرانسه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 • ویزای استارت آپ فرانسه چیست؟
 • شرایط و الزامات دریافت ویزای استارتاپ فرانسه چه می باشد؟
 • شرایط دریافت اقامت و تابعیت فرانسه از طریق ویزای استارت آپ فرانسه چیست؟

کشور فرانسه نیز همانند کشورهایی نظیر کانادا، انگلستان، پرتغال و... به افرادی که دارای ایده های نویی هستند اقامت فرانسه اعطا می نماید. در این نوشتار که با کمک وکلای فرانسه و وبسایت های رسمی این کشور به نگارش در آمده است تصمیم داریم شرایط کامل دریافت ویزای استارت آپ فرانسه را بیان داریم. شما عزیزان می توانید جهت آگاهی از خدمات ما در زمینه ویزای استارت آپ فرانسه و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه MIE تماس حاصل فرمائید.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

استارت آپ های فرانسه

ویزای استارت آپ فرانسه چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم به سوال ویزای استارت آپ فرانسه چیست؟ بپردازیم، بایستی در ابتدا معنی و مفهوم استارت آپ را بیان کنیم. به صورت کلی استارت آپ ها کسب و کارهایی هستند که قصد توسعه محصول یا خدمتی را دارند که جامعه به آن نیاز دارد و از قبل وجود نداشته است. در استارتاپ ها نوآوری به وضوح دیده می شود. در واقع شرکت های جوان و نوپا که بینانگذار آن دارای ایده نوآورانه و رویای حل مشکلی را دارند، یا دارای چشم اندازی برای تولید محصول یا ارائه خدمتی هستند که جهان را تحت تاثیر قرار می دهد به عنوان استارتاپ شناخته می گردد.

ویزای استارت آپ فرانسه که تحت عنوان ویزای فناوری نیز شناخته می شود برای کارمندانی که قصد استخدام شدن در یک شرکت استارت آپی را دارند، یا برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در فرانسه را داشته باشند یا برای کارآفرینانی که دارای ایده های نوآورانه هستند و دارای طرح هایی هستند که به اقتصاد کشور فرانسه کمک می نماید اطلاق می گردد. در ادامه شرایط و الزامات دریافت ویزای استارت آپ فرانسه را بیان خواهیم کرد.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد روش های مهاجرت به فرانسه

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد روش های مهاجرت به فرانسه

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد روش های مهاجرت به فرانسه

 

شرایط دریافت ویزای استارت آپ فرانسه

همانطور که بیان داشتیم ویزای فناوری فرانسه برای سه گروه از افرادی که به عنوان سرمایه گذار، کارافرین یا بنیانگذار و کارمندانی که قصد فعالیت یا سرمایه گذاری در شرکت های استارت آپی را دارند اطلاق می شود که به تفکیک شرایط دریافت ویزای استارت آپ فرانسه را برای این سه دسته در قسمت ذیل بیان داشته ایم:

استارتاپ ویزا فرانسه برای کارمندان

متقاضیان خلاقی که دارای استعداد خاص در زمینه تحقیق و توسعه هستند و تمایل دارند در شرکتی که توسط وزارت اقتصاد و دارایی کشور فرانسه به عنوان یک شرکت نوآورانه شناخته می شود، استخدام گردند می توانند ویزای فناوری فرانسه را دریافت نمایند. برای اینکه شرکت به عنوان شرکت نوآرانه یا استارتاپی شناخته گردد بایستی در طی 5 سال گذشته فعالیت نوآورانه داشته باشد یا کل سرمایه آن یا بخشی از آن توسط واحد های سرمایه گذاری که فقط تامین مالی شرکت های نوآرانه را انجام می دهند تامین شده باشد و...

کارمندانی که قصد کار در یک شرکت استارتاپی در فرانسه را دارند بایستی شرایط زیر را داشته باشد:

 • حداقل حقوق 39494 یورو که معادل 2 برابر حداقل حقوق در فرانسه می باشد را دریافت نمایند.
 • دارای قرارداد کاری برای حداقل 3 ماه با کافرمایی که در فرانسه مستقر می باشد، باشند.
 • توانایی انجام وظایف مربوط به پروژه تحقیق و توسعه شرکت و توسعه اقتصادی، اجتماعی، بین المللی شرکت را داشته باشند.

استارتاپ ویزا فرانسه برای سرمایه گذران

افرادی که تمایل دارند به صورت شخصی یا از طریق شرکتی که 30 درصد از سهام آن را دارند، در شرکت های استارتاپی کشور فرانسه سرمایه گذاری نمایند و ویزای فناوری فرانسه را دریافت نمایند، بایستی حداقل مبلغ 300 هزار یورو را در این شرکت ها سرمایه گذاری نمایند.

ویزای تلنت فرانسه

این مقاله را از دست ندهید: ویزای تلنت فرانسه

در این مقاله ما شرایط ویزای تلنت فرانسه را به شما خواهیم آموخت.

 

استارتاپ ویزا فرانسه برای بنیان گذارن یا کارآفرینان

سومین برنامه که در این مقاله نیز بیشتر به همین موضوع خواهیم پرداخت ویزای استارت آپ فرانسه برای بنیانگذارن و کارآفرینانی می باشد که تصمیم دارند شرکت جدید و نوپایی را بر حسب یک بیزینس پلن نوآورانه در فرانسه افتتاح نمایند. در این روش متقاضیان در صورتی می توانند شرکت استارتاپی خود را در فرانسه ایجاد نمایند که دارای یک پروژه یا ایده اقتصادی نوآورانه باشد، پروژه آنها توسط یک نهاد عمومی به رسمیت شناخته گردد و همچنین تمکن مالی لازم به میزان حداقل حقوق در فرانسه (19747 یورو در سال) را داشته باشند.

کارآفرینان برای راه اندازی استارتاپ در فرانسه بایستی از یک انکوباتور یا شرکت های شتاب دهنده تاییدیه دریافت نمایند یا بایستی از طرف دو سازمان در اکوسیستم فناوری فرانسه (سازمان های تحقیقاتی، آزمایشگاه ها، شرکت های واجد الشرایط و...) تاییدیه داشته باشند.

مدارک لازم برای ویزای استارت آپ فرانسه

مدارک لازم برای ویزای استارت آپ فرانسه بسته به روشی که متقاضی اقدام می نماید (سرمایه گذار، بنیان گذار و کارمند) با هم متفاوت می باشد. همانطور که بیان کردیم لازمه دریافت ویزای استارت آپ فرانسه برای آن دسته از افرادی که تصمیم به راه اندازی کسب و کار نوآورانه خود  در فرانسه را دارند، داشتن تاییدیه از شرکت های انکوباتور می باشد. در قسمت ذیل به مدارک مورد نیاز جهت اخذ استارتاپ ویزای فرانسه اشاره نموده ایم:

 • داشتن پاسپورت معتبر
 • داشتن ایده خلاق و نو
 • داشتن نامه تاییدیه از یک انکوباتور که تایید می کند که استارتاپ شما یک شرکت فناوری نوآورانه می باشد.
 • ارائه 3 عکس 3.5 سانتی متر در 4 سانتی متر
 • ارائه فرم های درخواست تکمیل شده و امضا شده
 • اثبات تمکن مالی لازم برای راه اندازی بیزینس و هزینه های زندگی
 • ارائه مدرک عدم سوء پیشینه از اداره پلیس

لیست انکوباتور استارت آپ های فرانسه

به صورت کلی انکوباتور ها سازمان هایی هستند که به شرکت های نوپا و استارتاپی کمک می نماید که رشد سریع تری را داشته باشند. آنها معمولا فضای لازم برای راه اندازی بیزینس، آموزش های لازم برای ایجاد کسب و کار، در اختیار گذاشتن سرمایه، پیدا کردن سرمایه گذار و... را به عهده دارند. انکوباتورها منابعی را که در اختیار شرکت های نوپا قرار می دهد باعث می گردد که رشد کسب و کار آنها با هزینه های کمتر شکل بگیرد. عملکرد انکوباتورهای تجاری با هم متفاوت می باشد، ولی همه آنها یک هدف را دنبال می کنند و آنهم رشد و ترقی شرکت های تازه تاسیس می باشد.

 برخی از انکوباتورها توسط دانشگاه ها اداره می گردند یا برخی از آنها سازمان های غیر انتفاعی هستند یا برخی از انکوباتورها به عنوان شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر قلمداد می گردند. در قسمت ذیل لیست انکوباتور استارت آپ های فرانسه را برای علاقه مندان به دریافت ویزای استارت آپ فرانسه را بیان داشته ایم:

لیست انکوباتورهای تجاری در فرانسه

104factory – Paris

Bond’Innov – Paris

Ubisoft – Paris

Eurasanté – Lille

Incubateur HEC – Paris

Airbus BizLab – Toulouse

BoostInLyon – Lyon

Unitec – Bordeaux

EuraTechnologies – Lille

Incubateur Paca-Est – French Riviera

APUI – Lille-Douai

Centrale Supelec – Saclay

Usine IO – Paris

Founders Program Station F – Paris

iPEPS-ICM – Paris

Arts et Métiers Accélération – Paris

Creative Valley – Paris

Willa by Paris Pionnières – Paris

Genopole – Paris

La CEEI Synergie – Metz

Belle de Mai – Marseille

ESSEC Ventures – Paris

X-UP – Saclay

Héméra – Bordeaux

La Paillasse – Paris

Imagination Machine – Nantes

Impulse Partners – Paris

IMT Atlantique – Rennes, Brest and Nantes

Incoplex – Paris

Le Tarmac – Grenoble

IncubAlliance – Saclay

NUMA Montpellier & Toulouse

Naver – Paris

Montpellier BIC – Montpellier

Le Village by CA – everywhere

OuiCrea – Paris

PFactory – Marseille

Paris&Co – Paris

Plaine Images – Lille

Savoie Technolac – Grenoble

Schoolab – Paris

SEMIA – Metz

ShakeUp Factory – Paris

Starburst – Paris

Technowest – Bordeaux

استارت اپ های فرانسه

خصوصیات بیزینس پلن برای START-UP در فرانسه

همانطور که بیان داشتیم به صورت کلی برای راه اندازی یک استارت آپ شما بایستی دارای یک بیزینس پلن یا طرح تجاری نوآوارنه ای باشید و این موضوع برای دریافت ویزای استارتاپ پرتغال، استارتاپ ویزای کانادا ، استارتاپ هلند و... الزامی است. طرح تجاری مناسب نه تنها دیگران را مشتاق به سرمایه گذاری روی پروژه شما می کند بلکه به عنوان یک راهنمای کلی برای ایجاد کسب و کار و رسیدن به سود و مسیری که بایستی شرکت شما طی کند را نشان می دهد. قطعا هر ایده استارتاپی بایستی با هدف مشخصی ایجاد شده باشد که دارای خصوصیات متفاوتی نیز می باشد. در قسمت ذیل برخی از خصوصیات بیزینس پلن برای START-UP در فرانسه را شرح داده ایم:

 • یکی از خصوصیات بیزینس پلن شما برای دریافت ویزای استارت آپ فرانسه این است که طرح شما بسیار نوآورانه و قابل رقابت در سطح بین الملل باشد.
 • بیزینس پلن شما بایستی قابلیت ایجاد تغییر مثبت در اقتصاد کشور فرانسه را داشته باشد.
 • در طرح تجاری بایستی به طور خلاصه بیان گردد که چه مشکلی را می خواهید حل کنید و چرا آن مشکل بایستی الان حل شود.
 • طرح کسب و کار شما باید نشان دهد که چگونه محصول یا خدمات شما نیازهایی را برطرف می سازد.
 • بازار هدف بایستی در کسب و کار شما تعریف شده باشد.
 • به صورت دقیق بایستی در بیزینس پلن عنوان شود که چه میزان منابع مالی نیاز دارید.
 • در طرح و ایده شما بایستی موضوع بازاریابی و نحوه تبلیغات و... بیان گردد.

زمینه فعالیت شرکت‌های استارت آپی فرانسه

فرانسه به عنوان یازدهمین کشور مبتکر جهان شناخته می گردد و مانند کانادا به عنوان میزبانی مناسب برای ایده پردازان و کارآفرینان جوان می باشد. بسیاری از افراد تصور می نمایند که استارتاپ فقط در زمنیه فناوری ایجاد می گردد، در صورتی که ایجاد استارت آپ در صنایع مختلف نمود دارد. زمینه فعالیت شرکت های استارت آپی در فرانسه می تواند در بخش تکنولوژی های نوین، در بخش محیط زیست، کشاورزی، حمل و نقل، استفاده از انرژی های تجدید پذیر، مهندسی، علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات، اقتصاد، تجارت، صنعت خودرو سازی، صنعت طراحی لباس و مد، صنعت فیلم و سینما، آموزش، صنعت هواپیمایی، عمرانی و... می باشد. بنابراین افرادی که دارای ایده های نو و خلاقی در زمینه های مختلف هستند می توانند با ارائه بیزینس پلن مناسب برای ویزای استارت آپ فرانسه اقدام نمایند.

حداقل سرمایه مورد نیاز استارت آپ های فرانسه

یکی از مهم ترین موضوعات برای علاقه مندان به ویزای استارت آپ فرانسه، هزینه ها می باشد. از آنجایی که نوع خدماتی که شرکت های استارتاپی ارائه می دهند متفاوت می باشد نمی توان گفت همه آنها سرمایه یکسانی را برای شروع نیاز دارند و قطعا حداقل سرمایه مورد نیاز استارت آپ های فرانسه بر اساس نوع فعالیت، اندازه و گستره فعالیت و محل راه اندازی بیزنس و... بسیار متفاوت می باشد. متقاضیان برای انجام فعالیت های خود نیاز به ایجاد شرکت دارند و بسته به نوع شرکت، سرمایه اولیه ای که متقاضیان بایستی داشته باشند متفاوت است. به طور مثال برای ایجاد شرکت با مسئولیت محدود متقاضیان بایستی حداقل 1 یورو و برای شرکت سهامی بایستی 37 هزار یورو را به عنوان سرمایه اولیه در شرکت خود قرار دهند. متقاضیان برای ایجاد استارت آپ خود بایستی هزینه هایی مانند هزینه اسناد، هزینه دریافت مجوز، هزینه ثبت شرکت، هزینه بیزنس پلن و... را در نظر بگیرند. به صورت کلی متقاضیان بایستی حداقل 50 الی 100 هزار یورو را برای راه اندازی یک استارت آپ در فرانسه در نظر داشته باشند.

هزینه ویزای استارتاپ فرانسه

همانطور که بیان گردید افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار خود در فرانسه را دارند بایستی هزینه هایی مانند هزینه ایجاد شرکت، هزینه بیزینس پلن، هزینه جمع آوری اسناد و... را در نظر بگیرند. علاوه بر این هزینه های دولتی برای دریافت ویزا در انواع ویزاهای فرانسه وجود دارد. هزینه ویزای استارتاپ فرانسه شامل؛ پرداخت 200 یورو پس از صدور مجوز به اداره مهاجرت و شهروندی فرانسه، پرداخت 25 یورو هزینه تمبر برای دریافت مجوز اقامت، پرداخت 225 یورو برای درخواست ویزای اقامت بلند مدت و 99 یورو هزینه اداری می باشد.

مراحل راه اندازی استارت آپ در فرانسه

برای راه اندازی یک کسب و کار نوآورانه در فرانسه بایستی متقاضیان علاوه بر داشتن بیزنس پلن خلاقانه و مناسب مجوز و تاییدیه هایی را دریافت نمایند. مراحل راه اندازی استارت آپ در فرانسه به شرح ذیل می باشد:

 1. گرفتن تاییدیه از یک یا چند سازمان انکوباتور در کشور فرانسه از طریق فرایند قانونی که توسط آنها مشخص گردیده است. یا گرفتن تاییدیه از انکوباتورهایی که توسط سازمان فناوری فرانسه تامین مالی می گردد و یا دریافت تاییدیه از دو سازمان در اکوسیستم فناوری فرانسه (سازمان های تحقیقاتی، آزمایشگاه ها و...)
 2. پس از دریافت تاییدیه از انکوباتورها، متقاضیان بایستی برای ارزیابی نوآرانه بودن پروژه خود، بیزینس پلن خود را برای وزارت اقتصاد و دارایی ارسال نماید.
 3. صدور نامه رسمی از ماهیت نوآورانه بودن پروژه توسط DRIETS IDF.
 4. درخواست ویزای استارت آپ فرانسه و دریافت مجوز اقامت

مدت زمان صدرو ویزای استارتاپ فرانسه

به صورت کلی استارتاپ ویزا فرانسه یک برنامه سریع برای دریافت اقامت کشور فرانسه تلقی می گردد و مدت زمان صدور ویزای استارتاپ فرانسه معمولا بین 2 تا 3 ماهه انجام می پذیرد. البته ذکر این نکته ضروری است که مدت پردازش پرونده بر اساس نوع بیزینس پلن، اسناد و مدارک و... ممکن است طولانی تر گردد.

تمدید ویزای استارت آپ فرانسه

برای تمدید ویزای استارت آپ فرانسه متقاضیان بایستی سه ماه قبل از منقضی شدن کارت اقامتشان برای تمدید اجازه اقامت درخواست نمایند. برای این موضوع متقاضی بایستی اثبات نماید که پروژه قبلی وی در حال انجام است (توجیه واقعیت و جدیت کار، وضعیت پیشرفت و کارهای انجام شده و اقدامات باقی مانده و همچنین ارائه نامه ای از سازمان دولتی که پروژه اولیه را به رسمیت شناخته و تایید می نماید که آن پروژه با جدیت در حال انجام است.) همچنین متقاضی بایستی اثبات نماید که حداقل سرمایه لازم برای ادامه بیزینس و زندگی در فرانسه را دارد.

مدت اعتبار ویزای استارتاپ فرانسه

به صورت کلی مدت اعتبار ویزای استارتاپ فرانسه حداکثر 4 سال می باشد که این کارت اقامت نیز قابلیت تمدید دارد. متقاضیان بایستی 3 ماه قبل از به اتمام رسیدن مدت اقامتشان برای تمدید آن اقدام نمایند. در این مدت متقاضیان می توانند همسر و فرزندان خود را نیز با ویزای همراه فرانسه به کشور بیاورند.

شرایط بردن همراه از طریق ویزای استارتاپ فرانسه

کشور فرانسه نیز همانند بسیاری از کشورهای دنیا از قانون اتحاد خانواده پیروی می نماید. در برنامه ویزای استارتاپ فرانسه نیز متقاضیان می توانند برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود اقدام نمایند. همسر متقاضی اصلی در این برنامه اجازه کار تمام وقت را خواهد داشت و همچنین تحصیل فرزندان در مدارس دولتی کشور فرانسه رایگان خواهد بود. از مدارک و شرایط بردن همراه از طریق ویزای استارتاپ فرانسه می توان به اثبات پیوند خانوادگی، اثبات تمکن مالی لازم برای پوشش هزینه های زندگی در فرانسه و... اشاره داشت.

شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت فرانسه با ویزای استارت آپ

برای بررسی شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت فرانسه با ویزای استارت آپ بایستی بیان نماییم متقاضیان بعد از اتمام 4 سال می توانند اقامت خود را تمدید نمایند و در کشور فرانسه زندگی کنند. افرادی که برای مدت 5 سال در این کشور زندگی کرده باشند می توانند برای اقامت دائم فرانسه اقدام نمایند و از این پس کارت اقامت 10 سال را خواهند گرفت. لازم به توضیح است برای دریافت تابعیت یا پاسپورت فرانسه متقاضیان بایستی حتما به زبان فرانسه (در سطح B1)، تاریخ و فرهنگ این کشور و... آشنایی داشته باشند.

معرفی بهترین استارت آپ های فرانسه

در کشور فرانسه استارت آپ ها و شرکت های فناوری زیادی در صنایع و مشاغل مختلف در حال فعالیت هستند. استارت آپ های فرانسه در زمینه های خدمات مالی، بازاریابی دیجیتال، حمل و نقل، کشاورزی، تجارت الکترونیک و بسیاری از صنایع با هدف تحول در روش های قدیمی و کاهش مشکلات در صنایع فعالیت می کنند. هر چند استارت آپ های فرانسه همانند استارت آپ های کانادایی و آمریکایی شناخته شده نیستند اما بسیاری از این استارتاپ ها در فرانسه و کشور های دیگر مشهور شدند. در اینجا به معرفی بهترین استارت آپ های فرانسه و نوع فعالیت آنها می پردازیم.

استارتاپ OVH

استارتاپ OVH یکی از بزرگترین استارت آپ های فرانسه است که در زمینه های خدمات کامپیوتری و میزبانی وب سایت ها فعالیت گسترده ای دارد.

استارتاپ October

این استارتاپ در زمینه بازار های آنلاین برای ارائه وام به مشاغل کوچک فعالیت می کند و در برخی از کشور های اروپایی فعال است.

استارتاپ BlaBlaCar

این استارتاپ فرانسه در زمینه حمل و نقل فعال است و رانندگان و مسافرین را به یکدیگر متصل می کند. این استارتاپ در 20 کشور اروپایی و آمریکا جنوبی فعال است.

استارتاپ deezer

از دیگر استارت آپ های فرانسه می توان به deezer اشاره کرد که یک سرویس پخش موسیقی دیجیتال می باشد.

استارتاپ BackMarket

این استارتاپ در زمینه خرید و فروش دستگاه های تلفن همراه، تجهیزات الکترونیکی و رایانه ها فعالیت می کند.

مزایای استارتاپ ویزای فرانسه

در برخی از کشورها مانند کانادا افرادی که از طریق استارتاپ اقدام می نمایند از همان ابتدا اقامت دائم کشور کانادا را دریافت می نمایند. در فرانسه نیز متقاضیان می توانند از ابتدا به مدت 4 سال اقامت فرانسه را داشته باشند و در این کشور زندگی و کار کنند. از مزایای استارتاپ ویزای فرانسه می توان به سریع بودن انجام پروسه، امکان همراهی همسر و فرزندان، اجازه کار تمام وقت برای همسر و تحصیل رایگان در فرانسه برای فرزندان، استفاده از خدمات بیمه ای این کشور، امکان دریافت اقامت دائم و پاسپورت فرانسه از طریق استارت آپ های فرانسه، تردد آزاد به کشورهای حوزه شنگن و... اشاره داشت.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب ویزای استارت آپ فرانسه هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

بهترین کشورها برای ویزای استارت آپ کدام است؟

از بهترین کشورها برای ویزای استارتاپ می توان به کشورهایی نظیر؛ کانادا، هلند، پرتغال، آمریکا و... اشاره داشت.

شرایط دریافت ویزای استارت آپ فرانسه چیست؟

برای دریافت این ویزا متقاضیان بایستی دارای ایده های نوآورانه و خلاقانه به منظور راه اندازی کسب و کار جدید در فرانسه را داشته باشند و مجوزهای لازم را از طریق انکوباتورها دریافت کنند.

✅ مدت اعتبار ویزای استارتاپ فرانسه چقدر است؟

ویزای استارت آپ برای مدت حداکثر 4 سال صادر می گردد که قابلیت تمدید نیز دارد.

آیا امکان اخذ اقامت دائم و پاسپورت فرانسه از طریق ویزای استارت آپ فرانسه وجود دارد؟

بلی، متقاضیان بایستی قبل از به پایان رسیدن اقامتشان برای تمدید کارت اقامت خود اقدام نمایند. افرادی که 5 سال در کشور فرانسه زندگی کرده باشند می توانند برای اقامت دائم این کشور اقدام نمایند.

سخن پایانی

ویزای استارت آپ فرانسه، شرایط و الزامات درخواست ویزا برای انواع استارت آپ های فرانسه و نحوه دریافت و اقامت و تابعیت فرانسه از طریق استارت آپ در این مقاله علمی مورد بررسی قرار گرفت. کشور فرانسه نیز همانند کشور کانادا، انگلستان، پرتغال، هلند و... ویزایی را تحت عنوان ویزی فناوری برای کارمندان علاقه مند به استخدام شدن در یک شرکت استارت آپی، سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری در شرکت های نوپا را دارند و همچنین برای افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار نوآورانه خود را دارند، ارائه می نمایند. افرادی که برای ویزای استارتاپ فرانسه اقدام می نمایند یک مجوز اقامت 4 سال را دریافت می نمایند که با تمدید کردن آن در سال پنجم می توانند برای اقامت دائم خود اقدام نمایند. توصیه می کنیم اگر علاقه مند به انجام طرح های استارتاپی و دریافت اقامت هستید، شرایط دریافت اقامت دائم کانادا را از طریق استارتاپ مطالعه نمایید. در صورتی که شما در خصوص ویزای استارتاپ فرانسه ابهامی داشتید می توانید با کارشناسان موسسه MIE تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید. در پایان این مقاله نیز می توانید سوالات خود را در مورد ویزای استارتاپ با ما در میان بگذارید.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان