وکیل مهاجرت در اهواز

1 آذر 1401 بدون نظر

لطفا توجه داشته باشید که موسسه MIE هیچگونه دفتر فیزیکی در اهواز ندارد.

وکیل مهاجرت در اهواز

وکیل مهاجرت در اهواز، خدمات قابل ارائه از سوی وکیل مهاجرت در شهر اهواز و چرایی انتخاب یک وکیل کاردان در این مقاله مورد بحث و تحلیل علمی قرار می گیرد. چگونه می توان یک وکیل مهاجرت در اهواز را برگزید و به آن اعتماد کرد؟ خدمات قابل ارائه یک دفتر مهاجرتی شامل چه مواردی است؟ ویژگی های اصلی یک وکیل و مشاور حرفه ای کدامند؟ جهت پاسخ به سوالات مدنظر شما و دریافت معیارهای انتخاب وکیل مهاجرت مناسب در شهر خود، مطالعه مقاله زیر خالی از لطف نیست. علاوه بر مطالعه مقاله ذیل و مقالات مشابه در سایت رسمی موسسه ملک پور می توانید از مشاوره تلفنی تخصصی رایگان پیرامون وکیل مهاجرت در اهواز با متخصصان کارآمد و زبده موسسه ملک پور تماس حاصل فرمائید. در ادامه به بررسی موارد ذکر شده در زیر پرداخته می شود:

 • وکیل مهاجرت در اهواز و معرفی موسسه ملک پور
 • وکیل مهاجرت در اهواز و خدمات موسسه ملک پور
  • وکیل مهاجرت در اهواز و ارائه مشاوره مهاجرت کاری
  • وکیل مهاجرت در اهواز و ارائه مشاوره مهاجرت تحصیلی
  • وکیل مهاجرت در اهواز و ارائه مشاوره مهاجرت سرمایه گذاری
  • وکیل مهاجرت در اهواز و ارائه مشاوره مهاجرت ازدواج
  • وکیل مهاجرت در اهواز و ارائه مشاوره در باب اخذ تابعیت از طریق تولد
  • وکیل مهاجرت در اهواز و بحث پناهندگی
 • وکیل مهاجرت در اهواز و ارائه مشاوره اسکایپ
 • وکیل مهاجرت در اهواز و اعتبار موسسه ملک پور
 • وکیل مهاجرت در اهواز و محصولات موسسه ملک پور
 • وکیل مهاجرت در اهواز و سخن پایانی

وکیل مهاجرت در اهواز

وکیل مهاجرت در اهواز و معرفی موسسه ملک پور

جناب آقای استاد ملک پور یکی از برجسته ترین وکلای پایه یک دادگستری و از پیشتازان امور مربوط به مهاجرت می باشند که در حال حاضر در مقطع دکتری در یکی از دانشگاه های برتر اروپا مشغول به تحصیل می باشند. موسسه ملک پور دارای بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در باب حقوق بین الملل و امور مربوط به مهاجرت است که دستاوردهای حائز اهمیتی در طی این سال ها به دست آورده است. چنانچه متقاضی مهاجرت می باشید می توانید با انتخاب درست وکیل مهاجرت در شهر خود، اهواز، پیمودن مسیر مهاجرت را برای خود تسهیل نمایید. موسسه ملک پور MIE  اتریش یکی از بهترین مؤسسات مطرح کشور در امر مهاجرت در دهه های اخیر می باشد.

 

مشاوره مهاجرت به اروپا

دفتر ملک پور

وکیل مهاجرت در اهواز و خدمات موسسه ملک پور

وکیل مهاجرت در اهواز قابلیت ارائه مشاوره های تخصصی پیرامون روش های مختلف مهاجرت از جمله کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد را بر مبنای شرایط شخص مهاجر داراست و لازم به ذکر است که روش مهاجرت از طریق پناهندگی تنها موردی است که در موسسه ملک پور، به متقاضیان مهاجرت پیشنهاد نمی شود و این موسسه هیچگونه خدماتی در زمینه این روش مهاجرتی ارائه نمی دهد. پس از تصمیم گیری پیرامون مهاجرت و جدیت در آن، مهم ترین قدم، انتخاب روش مناسب مهاجرت می باشد که این مرحله از طریق مشورت با متخصصان دانش آموخته امور حقوقی مؤسسات معتبر و با تجربه، انجام می گیرد. وکیل مهاجرت در اهواز پس از بررسی شرایط متقاضی مهاجرت، از بین کلیه روش های ممکن مهاجرت، با تکیه بر صداقت و مدنظر قرار دادن مصلحت متقاضی، مطلوب ترین روش مهاجرتی را اتخاذ و عنوان می کند و در صورت توافق متقاضی، با تیم مسلط خود نسبت به اجرای مراحل مهاجرت اقدام می کند و در ادامه در کل مسیر تا رسیدن به نتیجه نهایی، متقاضی مهاجرت را همراهی می نماید. در ادامه به بررسی روش های مهاجرتی مختلف می پردازیم:

 

وکیل مهاجرت در اهواز و ارائه مشاوره مهاجرت کاری

یکی از روش های پرمتقاضی و منطقی مهاجرت، اخذ ویزای کار کشور مورد نظر برای مهاجرت است که وکیل مهاجرت در اهواز با آگاهی از این مسئله، به ارائه خدمات مشاوره مهاجرت کاری به صورت تخصصی می پردازد. با توجه به برخورداری از حداقل سرمایه و نرخ مناسب این روش مهاجرتی، قاعدتاً پر طرفدار می باشد. مشاوران وکیل مهاجرت در اهواز با مطالعه دقیق شرایط مدرک تحصیلی، تمکن مالی و شرایط همراهان فرد متقاضی مهاجرت، به معرفی بهترین روش مهاجرتی برای شخص می پردازند. پس از دریافت مجوز ویزای کار کشور مدنظر مهاجرت، شخص می تواند علاوه بر تأمین هزینه های زندگی و اشتغال به کار، به اقامت و در نهایت تابعیت آن کشور نیز دست یابد. به عنوان نمونه یک کشور مطلوب مهاجرتی، برای متقاضیان اقامت کاری کانادا توصیه می گردد ویدیوی آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا را تهیه و مشاهده نمایند. در این ویدیو کلیه مراحل اسکیلد ورکر کانادا و قوانین و سیستم امتیاز بندی آن به صورت جامع و دقیق آموزش داده شده است.

آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا

آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا

وکیل مهاجرت در اهواز و ارائه مشاوره مهاجرت تحصیلی

اخذ مدارک معتبر تحصیلی از دانشگاه های مطرح کشور های اروپایی، یکی از آرمان هایی است که اکثر علاقمندان به تحصیل و خصوصاً خانواده های آن ها، در سر می پرورانند. وکیل مهاجرت در اهواز با بررسی شرایط و مدرک تحصیلی افراد و رشته مورد علاقه متقاضیان مهاجرت می تواند برای اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر کشورهای اروپایی، کانادا و یا سایر کشورها اقدام کند. این مقاله توسط مشاوران موسسه ملک پور تهیه و تدوین گردیده و هرگونه کپی برداری از آن قابل پیگیری است و از نظر شرعی حرام می باشد. اقدامات وکیل مهاجرت در اهواز در کلیه مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. البته عموماً ما توصیه می کنیم در مقطع دکتری شخص مستقلاً اقدام نموده و بدون پرداخت هزینه برای دانشگاه مدنظر خود اپلای نماید.

فایل صوتی موسسه ملک پور راجع به لزوم مراجعه به وکیل

وکیل مهاجرت در اهواز و ارائه مشاوره مهاجرت سرمایه گذاری

جهت سرمایه گذاری در کشورهای خارجی، باید پیش از هرگونه اقدامی، نسبت به امنیت سرمایه گذاری، سرانه تولید ناخالص داخلی آن کشور و ثبات و یا عدم ثبات شرایط اقتصادی آن کشور تحقیقات کافی و جامع را به عمل آورد تا فارغ از دغدغه از دست دادن سرمایه، بتوان به سوددهی و راندمان بالایی در زمینه سرمایه گذاری دست یافت و علاوه بر آن، در صورت تمایل، اقامت کشورهای سطح اول را کسب نمود. سرمایه گذاری در کشورهای دیگر، اشکال متفاوتی از جمله سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی، خرید ملک، ثبت شرکت و کار آفرینی را در بر می گیرد که وکیل مهاجرت در اهواز، با توجه به آگاهی و خبرگی پیرامون قوانین سرمایه گذاری کشورهای دیگر می تواند مشاوره و راهنمایی جهت سرمایه گذاری مفید را به شما ارائه دهد. توصیه می گردد قبل از اتخاذ تصمیم در خصوص هر گونه مهاجرت و سرمایه گذاری ویدیو مسیر سبز مهاجرت را تهیه و مشاهده نمایید تا با اطلاعات کامل در خصوص انواع روش های مهاجرت به کلیه کشورها، همانند یک وکیل مهاجرت مسیر خود را بیابید.

وکیل مهاجرت در اهواز و ارائه مشاوره مهاجرت ازدواج

مهاجرت از طریق ازدواج از جمله روش های اخذ اقامت و تابعیت کشور مقصد می باشد. قوانین ازدواج در هر کشوری متفاوت می باشد اما به صورت کلی در اکثر کشورها اگر متقاضی با کسی که تابعیت آن کشور داشته باشد ازدواج کند می تواند به اقامت و در نهایت تابعیت آن دست یابد البته اثبات واقعی بودن ازدواج و رابطه قبلی طرفین از موارد الزامی است تا افسر مهاجرت از صوری نبودن ازدواج اطمینان یابد. بررسی دقیق قوانین ازدواج در کشور مبدأ و مقصد، ضروری می باشند. وکیل مهاجرت در اهواز با توجه به تبحر بر کلیه قوانین ضمنی مهاجرت طریق ازدواج، مسیر این راه را برای متقاضیان این روش هموار می سازد.

وکیل مهاجرت در اهواز و ارائه مشاوره در باب اخذ تابعیت از طریق تولد

وکیل مهاجرت در اهوازاخذ تابعیت از طریق تولد فرزند در کشور مدنظر برای مهاجرت، یکی از روش هایی است که خصوصاً در سال های اخیر، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. برای اعطای تابعیت به فردی که در کشوری دیگر متولد می شود یا اصل خاک حاکم است و یا اصل خون. در اصل خاک، به فرزندی که در کشوری دیگر متولد شده باشد، بدون توجه به ملیت والدینش، حق شهروندی و تابعیت و کلیه حقوق شهروندی آن کشور، تعلق می گیرد اما در مقابل قانون اصل خون، قرار دارد که بر مبنای آن، ملیت یک فرزند متولد شده، بر اساس ملیت یک و یا هر دوی والدین وی تعیین می گردد. بنابراین وکیل مهاجرت در اهواز با توجه به تسلط بر این اصول در کشورهای مختلف، می تواند به شما در رسیدن به بهترین تصمیم، یاری رساند.

وکیل مهاجرت در اهواز و بحث پناهندگی

وکیل مهاجرت در اهوازپناهندگی یکی از روش های مخاطره آمیز برای مهاجرت است که به هیچ عنوان از سوی هیچ یک از شعب موسسه ملک پور به افراد متقاضی مهاجرت، پیشنهاد نمی گردد. بر طبق کنوانسیون پناهندگی (ژنو)، پناهجو به فردی اطلاق می گردد که در کشور خود به دلایل نژاد و یا دین خاص، تمایلات پیوستن به گروه های خاص و... تحت آزار و اذیت های جسمی و روحی و تعقیب قانونی است و در نهایت ناگزیر به ترک کشور خود می گردند. وکیل مهاجرت در اهواز با بررسی شرایط متقاضی، می تواند بهترین روش جایگزین مهاجرت از طریق پناهندگی را به فرد، ارائه دهد.

وکیل مهاجرت در اهواز و ارائه مشاوره اسکایپ

در دنیای کنونی، با پیشرفت های حاصله در زمینه ارتباط از راه دور، مسئله بعد مسافتی کمرنگ شده است. با توجه به اینکه قشر وسیعی از متقاضیان مهاجرت، ساکن شهرستان ها می باشند و اکثراً امکان مراجعه حضوری برای آن ها فراهم نیست، موسسه ملک پور امکان برخورداری از مشاوره از طریق تماس تصویری اسکایپ با خود شخص جناب استاد ملک پور و یا سایر وکلای موسسه که تحت نظارت مستقیم ایشان هستند را برای موکلین فراهم آورده اند. به این ترتیب متقاضیان بدون نیاز به متحمل شدن هزینه و دردسر رفت و آمد می توانند به صورت تصویری با مشاور خود ارتباط برقرار کنند و بهترین مشاوره را با بالاترین کیفیت دریافت نمایند و به پاسخ تمامی سوالات خود دست یابند.

وکیل مهاجرت در شیراز

مشاوره اسکایپ

وکیل مهاجرت در اهواز و اعتبار موسسه ملک پور

موسسه ملک پور با سابقه درخشان و در دسترس برای موکلین، از اعتبار حائز اهمیتی در بین متقاضیان مهاجرت برخوردار است. می توانید پیش از انتخاب وکیل مهاجرت در اهواز به سوابق موسسه ملک پور رجوع نموده و به عنوان نتیجه پرونده های انجام شده، تعداد ویزاهای اخذ شده را ملاک قرار دهید تا از میزان اعتبار این موسسه مطلع گردید. قطعا یکی از روش های مفید در بررسی میزان اعتبار یک موسسه، شنیدن نظرات موکلین و میزان رضایت مندی آن ها از خدمات موسسه می باشد که تمام و کمال در سایت رسمی موسسه ملک پور موجود و قابل استناد می باشند. با توجه به ارتباط کارشناسان این موسسه با وکلای بین المللی و آگاهی از کلیه قوانین و حقوق بین المللی، می توان از میزان مهارت تیم پشتیبانی موسسه ملک پور، اطمینان حاصل پیدا کرد. کلیه مراحل اقدام در جهت اخذ ویزای موکلین در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شوند. کلیه موارد فوق الذکر در تعیین میزان اعتبار سنجی یک موسسه فعال در امر مهاجرت، حائز اهمیت می باشند.

ویزا

گالری ویزاها

نظرات موکلین

نظرات موکلین

وکیل مهاجرت در اهواز و محصولات موسسه ملک پور

با مراجعه به سایت رسمی موسسه ملک پور، می توانید به کلیه محصولات ارائه شده از سوی این موسسه در زمینه های مختلف از جمله ویدیوی گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت و آموزش جامع اقامت کاری دولت فدرال کانادا دست یابید. علاوه بر آن ، ویدئوی هنر زندگی کردن، اپلای و ویزای تحصیلی اتریش، و آموزش فوق فشرده زبان نیز ارائه شده است که به شما در امر مهاجرت و موفقیت در این راه کمک می کنند. تمامی محصولات به صورت فایل های صوتی و تصویری در اختیار شما متقاضیان گرامی قرار می گیرد. با مشاهده توضیحات و نمایش جزئیات مربوط به هر محصول، می توانید آن دسته از محصولاتی را که تمایل دارید به سبد خریدتان بیافزایید و آن ها را دریافت کنید. در صورتی که تمایل به مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل دارید پیشنهاد می گردد ویدئوی اپلای و ویزای تحصیلی اتریش را تهیه نمایید تا با اطلاعات کامل در خصوص مدارک و مراحل اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش و همچنین نحوه دریافت ویزای آن، بدون نیاز به وکیل شخصاً اقدام نمایید. همانطور که می دانید یکی از رموز موفقیت در امر مهاجرت، تسلط بر زبان انگلیسی می باشد، لذا موسسه ملک پور بر آن شد تا برای عزیزانی که نیازمند یادگیری زبان در کوتاه ترین زمان هستند و امکان شرکت در کلاس های حضوری و یا آنلاین را ندارند، بهترین و موثرترین متدهای آموزشی زبان را در قالب ویدیوی آموزش فوق سریع زبان انگلیسی ارائه دهد.

 

_________________________ وکیل مهاجرت در اهواز و سخن پایانی ___________________________

وکیل مهاجرت در اهواز، انواع خدمات قابل عرضه از سوی وکیل مهاجرت در شهر اهواز و نحوه ی انتخاب وکیل مهاجرتی زبده در اهواز در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. همانطور که می دانید روش های مهاجرت به طرق کاری، تحصیلی، ازدواج، تولد، سرمایه گذاری و پناهندگی می باشند که به صورت مختصر به توصیف هر یک از آن ها پرداختیم و گفته شد که موسسه ملک پور در خصوص تمامی روش ها جز پناهندگی شما را راهنمایی می نماید و بهترین خدمات ممکن را ارائه می دهد. هر آنچه وکیل مهاجرت در اهواز حرفه ای تر باشد و با وکلای کشورهای مختلف ارتباط بیشتری داشته باشد، پرونده های موفق بیشتری به انجام می رساند که نتیجه تسلط بر قوانین به روز کشورهاست. همچنین در انتخاب وکیل مهاجرت در اهواز به روز بودن سایت موسسه و تعداد ویزاهای دریافت شده اهمیت بسزایی دارد. شما عزیزان می توانید سوالات خود را در باب انتخاب وکیل مهاجرت در اهواز در بخش پایانی مقاله در قسمت پرسش و پاسش مطرح سازید و پاسخ خود را در کمتر از 12 ساعت دریافت نمایید.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان