راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

11 نظر

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت اولین کتاب دیجیتال و تصویری تخصصی می باشد که کلیه مسیر های مهاجرتی کلیه کشور ها را به صورت تخصصی به شما آموزش می دهد. هدف از تولید این محصول افزایش آگاهی عمومی مردم نسبت به مهاجرت و تسلط بر انواع مسیرهای مهاجرت به صورت تخصصی می باشد، به گونه ای شما با مشاهده ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می توانید همچون یک مشاور مهاجرتی، بدون نیاز به دریافت مشاوره تخصصی، نسبت به انتخاب مسیر مهاجرت خود اقدام فرمایید. در ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، مدیریت موسسه قدم به قدم شما را با انواع مسیرهای مهاجرتی و کشورهای سطح اول دنیا آشنا نموده و روش های اقامتی و همچنین اخذ تابعیت بسیاری از کشورها را به صورت کاربردی تشریح می نمایند. با آموزش صحیح مسیر های مهاجرت که توسط موسسه ملک پور صورت پذیرفت، اشخاصی که تصورشان بر این بود که تنها راه مهاجرتشان به دیگر کشورها پناهندگی است، به توانایی های خود و پتانسیل اقدام از دیگر روش های قانونی آگاهی یافته و موفق به اخذ اقامت کشورهای مطلوب خود به شیوه صحیح شدند.

ویدیو موسسه MIE در مورد مسیر سبز مهاجرت

 

تیزر آشنایی با روش های مشاوره

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت و دسته بندی انواع مسیرهای مهاجرتی

در ویدوئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت،مدیریت موسسه برای اولین بار در دنیا روش های مهاجرتی را در یک دسته بندی مدون قرار دادند که هر شخص با توجه به شرایط خود، بهترین مسیر مهاجرتی ویژه خود را انتخاب می نماید. در دسته بندی انجام شده انواع شیوه های مهاجرت به 6 روش تقسیم بندی شده که هر روش خود به شاخه های کثیری تقسیم بندی می شوند. دسته بندی طرق اصلی مهاجرت به کشورهای خارجی به قرار ذیل می باشد:

ویدئو موسسه MIE در مورد آشنایی با روش های مشاوره


 • مهاجرت از طریق کار
 • مهاجرت از طریق تحصیل
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت از طریق ازدواج
 • مهاجرت و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت از طریق پناهندگی

انگیزه ساخت ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، عدم امکان انتقال حجم عظیم اطلاعات در ساعت های کوتاه مشاوره و درخواست های زیاد شما عزیزان جهت دریافت مشاوره با شخص استاد ملک پور بوده است. بدین صورت شما اطلاعات مهاجرتی را از شخص ایشان دریافت نموده و با دانش بالا در این زمینه و تسلط بر انواع روش های مهاجرتی، همچون یک مشاور مهاجرتی، روش ها و کشورهای مختلف را از حیث انطباق با شرایط خود سنجیده و به سمت گزینه مطلوب سوق پیدا می کنید.

ویدئو موسسه MIE در مورد مشاوره مستقیم با آقای دکتر ملک پور


راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت و مزایای آن

 • بهره مندی از تخفیف های ویژه موسسه جهت مشاوره و عقد قرارداد
 • دریافت به روزترین تغییرات در قوانین کشورها به طور منظم تا حداقل یکسال
 • اطلاع کامل از انواع روش های مهاجرتی
 • تحلیل درست مهاجرت و دلایل منطقی آن
 • افزایش حس مثبت و انگیزه جهت شکوفایی
 • آشنایی با کشورهای مطلوب نام آشنا و همچنین کشورهای کمترشناخته شده با موقعیت مناسب مهاجرتی
 • آسان نمودن تصمیم گیری جهت انتخاب کشور و نوع مسیر مهاجرتی
 • آشنایی با اصول مهاجرت و مسیرهای میانبر جهت رسیدن به اقامت کشور موردنظر
 • بهره گیری از تجربه 15 ساله موسسه ملک پور در امر مهاجرت

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت و تخفیفات استثنایی

شما عزیزان می توانید به دو طریق نسبت به خرید ویدئوی راهنمای انتخاب گام به گام مسیر مهاجرت اقدام فرمایید:

 • خرید از طریق وبسایت موسسه
 • تماس با دفاتر موسسه

 لازم به ذکر است هزینه مشاوره های موسسه ملک پور در صورت عقد قرارداد به طور کلی و 100 درصد از هزینه قرارداد کسر خواهد شد که امتیازی ویژه جهت مخاطبین گرامی و همیشگی ما در نظر گرفته شده است. علاوه بر امتیازات در نظر گرفته شده، در صورت تماس با موسسه و تشخیص شرایط ویژه مهاجرتی شما، تخفیف 10 درصدی برای شما دوست عزیز در نظر گرفته خواهد شد.

لازم به ذکر است در صورت خرید محصول، مبلغ دریافت شده به هیچ عنوان مسترد نمی گردد، لذا با مطالعه دقیق معرفی محصول، نسبت به خرید آن اطمینان حاصل نمایید. موسسه ملک پور هیچ گونه تضمینی بر بی نقصی محصول ندارد و پیوسته در راستای بهبود آن می کوشد. اما اعتقاد ما بر این است که سطح علمی شما با مشاهده این محصول ارتقا یافته و می توانید همچون یک مشاور مهاجرتی نسبت به امور مهاجرتی تصمیم گیری نمایید. شما می توانید در صورت ذیغ وقت، شنوای فایل های صوتی موسسه در مسیر باشید و ظرف 10 روز بر مطالب تسلط یابید. در صورت تغییر قوانین کشورها و قواعد مهاجرتی، ویدئوی راهنمای انتخاب گام به گام مسیر مهاجرت در فواصل زمانی به روز رسانی شده و تا مدت حداقل یک سال به روز رسانی ها در پروفایل شما قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است جهت ویدئوهای تکمیلی هیچ گونه مبلغی از شما اخذ نمی شود. موسسه ملک پور همواره همراه شما در انتخاب مسیر مهاجرت خواهد بود و کسب رضایت شما، هدف اصلی موسسه ملک پور می باشد. جهت ارائه خدمات بهتر می توانید ما را راهنمایی نموده و در قسمت ثبت پرسش نظرات و سوالات خود را مرقوم فرمایید. با تشکر از توجه و همراهی شما سروران گرامی 

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

سوالات متداول

✔️ آیا با مشاهده ویدئو های مسیر سبز مهاجرت باز هم نیاز به دریافت مشاوره خواهیم داشت؟

بله با مشاهده این محصول اطلاعات شما در حد یک مشاور مهاجرتی ماهر افزایش خواهد یافت.

✔️ برای مهاجرت کاری استفاده از محصول مسیر سبز مهاجرت مناسب است؟

بله محصول مسیر سبز مهاجرت و محصول گام به گام کار در خارج از کشور برای این مسیر مناسب است.

✔️در محصول مسیر سبز مهاجرت در مورد کدام کشور ها صحبت شده است؟

در محصول مسیر سبز مهاجرت شرایط مهاجرت از طریق کلیه روش های مهاجرتی برای کلیه کشور ها توضیح داده شده است.

✔️شرایط خرید محصول مسیر سبز مهاجرت چیست؟

برای خرید این محصول می توانید به لینک خرید مخصول مراجعه کنید تا به صفحه خرید محصول مستقیما منتقل شوید.

 

سخن پایانی

محصول مسیر سبز مهاجرت، یک محصول بسیار تخصصی در زمینه مهاجرت است که برای اولین بار در جهان برای مهاجرت به صورت مصور تولید شده و اطلاعات دقیق و به روز مهاجرتی را در اختیار شما قرار می دهد. در صورت وجود هرگونه سوال می توانید از طریق مطرح کردن سوال خود در بخش دیدگاه در کمتر از 10 ساعت پاسخ سوال خود را اخذ نمایید.

 

امتیاز 4.67 از 5 ( 24 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
Melika mortazi
Chandin sale ke to fekre mohajeratam va age khoda bekhad emsal hatman eghdam mikonam , albate na be torkie
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، جهت مهاجرت لازم است دانش مهاجرتی خود را ارتقا بخشیده و تمامی جوانب کار را سنجید تا انتخاب بهترین مقصد مهاجرتی ممکن شود. مشاورین ما در موسسه ملک پور آماده ارائه به روزترین خدمات مشاوره ای می باشند. * مانا باشید *
مینا
سلام وقتتون بخیر جزئیات این ویدئو با راهنمایی مشاوران موسسه متفاوت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، هر یک از خدمات مؤسسه، بستگی به نیاز شما داشته و با توجه به شرایط شما پیشنهاد می شود. با مشاورین ما تماس تلفنی رایگان داشته تا شما را راهنمایی بفرمایند. به طور کلی باید گفت در این ویدئو شما با شرایط تمامی کشورها و انواع راه های مهاجرت آشنا می شوید و خودتان می توانید مانند وکیل مهاجرت، کلیه امور مهاجرتی خود را پیش ببرید. در صورت تمایل به اقدام از طریق مؤسسه تخفیفات مناسبی ارائه می شود. * مانا باشید *
hamid reza
سلام و عرض ارادت خدمت استاد عزیز می خواستم در مورد بورس تحصیلی با حقوق در سوییس و اتریش از شما بپرسم و می خواستم بدونم که این شرایط در این دو کشور هست یا نه ؟؟؟ و اینکه اگه هست شرایطش چیه ؟؟؟ خیلی ممنون استاد .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دریافت بورسیه تحصیلی باید شرایط عمومی خاصی اعم از مدرک زبان، معدل بالا اگر دانشگاه و رشته شما معدل محور است، داشتن دو تا سه مقاله چاپ شده و از همه مهمتر داشتن یک استاد راهنما یا سوپروایزر است. پیشنهاد می کنم اگر این شرایط را دارید حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
علی همایونی
سلام عرض ادب و احترام خدمت استاد ملک‌پور و خانواده محترمتان پیشاپیش تولد دختر کوچولو خوشگلتون رو تبریک میگم 🤗🤗 واقعاً اگر خداوند این نعمت بزرگ رو به شما و این جهان نمی‌داد شاید خیلی ها از جمله خود من توانایی خرید محصول گام به گام مهاجرت رو نداشتم که خدارو شکر تابستان سال گذشته با تولد الینا جان توانستم این محصول را خریداری کنم استاد تعدادی سوال داشتم ابتدا بابت طولانی بودن سوال هایم عذرخواهی میکنم خواهشمندم حدالمقدور جواب سوال هایم رو با به روز رسانی در این محصول پاسخ دهید و لطفاً اگر امکانش هست و هم خودتان صلاح میدانید تا یکسال دیگر روی این محصول در ارتباط با سوال هایی که پاسخشان طولانی هست به روز رسانی دهید تشکر کد خرید محصول ۹۷۵۹۳ می‌باشد و سوال هایم به شرح زیر می‌باشد: ۱-لطفا در مورد اقامت هنرمندان بیشتر توضیح دهید اگر فردی نوازنده پیانو شود می‌تواند از این نوع اقامت استفاده کند و همراه خود پدر و مادرش رو بیاورد و آن ها هم اقامت بگیرند در صورتی که خود فرد مجرد باشد و همراه فرد آیا اجازه کار رو دارند؟خود فرد غیر از نوازندگی کار دیگری هم میتواند انجام دهد؟ لطفاً کشورهایی که اقامت هنرمندان دارند رو بگویید و همین طور در مثال هایتان بگویید که این کشورها یعنی فنلاند نروژ دانمارک و سوئد این نوع اقامت را دارند و در تمامی سوال هایی که از شما میشود خواهشمندم از این کشورها علاوه بر اتریش که تقریباً همیشه در توضیحات تان هست استفاده کنید و لطفاً جواب سوال هایم را که قرار هست دهید لطف کنید این کشورها که نام بردم رو در پاسختان استفاده کنید ۲-با گرفتن مدرک نوازندگی پیانو از خانه موسیقی میتوان برای ادامه تحصیل در این رشته به اتریش آمد و ویزای تحصیلی گرفت؟ کدام کشور ها برای تحصیل در رشته هنر خوب هست؟آیا وین که مهد موسیقی جهان است میتوان ویزای تحصیلی در رشته هنر گرفت و موسیقی را در آنجا ادامه داد؟یا حتی برای شروع به یادگیری موسیقی ویزای تحصیلی در این رشته رو گرفت؟ و همینطور آیا کشوری در دنیا هست که بابت تحصیل در این رشته فرد را بورسیه تحصیلی کند ۳-پذیرش دانشگاه برای یک فرد ۵۰یا۶۰ساله در هلند یا اتریش به که در یکی از ویدیوها تون گفتید به فرد اقامت میده چه مدرک دانشگاهی باید داشته باشد یا چه مدارکی باید کامل باشد و چه مقدار پول در حسابش باشد لطفاً بیشتر در مورد این نوع ویزا که تحصیلی است توضیح دهید ۴-آیا با خرید ملک هایی که حراجی میخورد میشه اقامت گرفت اگر میشود چه تعداد باید خرید تا یک هم به خود فرد و هم به خانواده اش اقامت دهند دو در کدام کشور ها از این طریق میتوان اقامت گرفت ۵-در یکی از به روز رسانی ها که در ارتباط با مک دونالد بود گفتید اگر بخواهید و درخواستش رو به ما بدهید ما براتون از مدیریت مک دونالد فیلم میگریم و ازشون سوال می‌پرسیم لطفاً در این خصوص ویدیو آپلود کنید ۶-در یکی از ویدیو ها استاد گفتید میخوای از قبل خانه اجاره کنی یه چیزی هست بدون صبحانه یه جای کوچک رو طرف تو خونه اش درست کرده شبی ۱۵تا۲۰پوند هزینه اش هست میخواستم بدونم چی هست و اینکه اطلاعات بیشتری در موردش بدهید ۷-در فرانچایز ها در کدام کشور ها میشود با دو یا چند خانواده اقدام کرد و اقامت گرفت شرط سن برای اعضای خانواده لحاظ میشود یا نه ۸-لطفا در مورد سرمایه گذاری در کشورهایی همچون مالزی ژاپن سنگاپور که در حال پیشرفت هست برای گرفتن اقامت و یا حتی سرمایه گذاری فرانچایز ها آیا این کشورها هم‌ با این مقدار از پیشرفت اقتصادی برای سرمایه گذاری خوبه آیا به خانواده های ایرانی اقامت میدهند و شرط سن فرزند هم براشون لحاظ میشود یکبار دیگر هم بابت طولانی بودن سوالاتم از شما عذر میخواهم و اینکه در سوال هایم که شرط سن فرزند رو می‌پرسیدم به این علت هست که من الان ۲۲سالم هست سپاس فراوان از زحمات شما بابت زمانی که برای خواندن و جواب دادن سوالات من و دیگر افراد میکند و میگذارید🌹🌹🌹
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب ممنون از همراهی و لطف شما پیام شما حتما خدمت اقای دکتر رسانده خواهد شد و برای دریافت پاسخ ویدیو یا پادکست ضبط می شود.لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
علیرضا رحیمی
سلام جطور می توتنیم از یونان به المان بدون درد سر مهاجرت کذد لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید شرایط عمومی شما بصورت دقیق بررسی شود و با راه های قانونی اعم کار، تحصیل یا سرمایه گذاری میتوانید اقامت آلمان را کسب نمایید. پیشنهاد می کنم حتما باموسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
Me
Is there any way to purchase this video outside Iran? I don’t have Iranian shetab but planning to gift this to my sis.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می توانید با مشاوران تماس گرفته و حتما برای خرید این ویدئو شما بزرگوار را راهنمایی می کنند. سپاس
اکرم داوری راد
با سلام،من ۳۵ سال دارم و مدرک تحصیلیم هم کارشناسی نرم افزار هستش و ۱۰سال پیش فارغ تحصیل شدم،۱۰سال سابقه کار بازرگانی و مسئول دفتری دارم،زبانمم در حد متوسط هستش و مدرک ندارم،سرمایمم در حد ۶۰۰_۷۰۰میلیون تومن هستش.آیا راهی برای اقامت من در اتریش وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز در صورتی که تخصص خوبی برای کار نرم افزار داشته باشید می توانید برای کار در کشور اتریش یا سایر کشورها اقدام داشته باشید. یا با ویزای جاب سیکر وارد این کشور شوید.
مهاجر
سلام ضمن تشکر از شما فایل صوتی اقای دکتر ملک پور جهت اقامت فرانسه .خودحمایتی .وراهنمایی .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در لینک زیر فایل صوتی و ویدئو مربوطه را میتوانید مشاهده فرمایید برای کسب اطلاعات دقیق تر میتوانید شماره واتساپ خود را در سایت موسسه ملک پور ثبت نمایید تا مشاوران مجرب با شما تماس بگیرند
ناصری
سلام قهرمان ورزشی هستم در سطح بین المللی. برای مهاجرت راهنمایی بفرمایید. کدو م کشور بهتر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط سنی و تحصیلی شما بایستی بررسی گردد. لطفا برای اخذ اطلاعات بیشتر و بررسی رزومه خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
Muhammad salim Noori
سلام عرض ادب چطور محصول را خریداری کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام در قسمت محصولات سایت می توانید محصول مورد نظرتان را تهیه نمایید.
سیما
سلام ببخشید برای کار در ایتالیا از چه طریقی میتونیم اقداام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام در صورتی که رزومه کاری خوبی دارید می توانید از پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده نمایید.
مشاوره رایگان