سرمایه گذاری در نیوزلند

7 نظر

سرمایه گذاری در نیوزلند

سرمایه گذاری در نیوزلند، شرایط مهاجرت به نیوزلند از طریق سرمایه گذاری، روش های سرمایه گذاری در نیوزلند و گرفتن ویزای سرمایه گذاری نیوزلند در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. امروزه مهاجرت به نیوزلند مورد توجه بسیاری از افراد قرار دارد و متقاضیان بسیاری قصد سرمایه گذاری در نیوزلند را دارند. اما برای اخذ ویزا سرمایه گذاری در نیوزلند سال 2021 باید موارد مختلفی را مورد بررسی قرار داد که از جمله آن می توان به اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری، مزایا و معایب سرمایه گذاری در نیوزلند، شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری در نیوزلند و حداقل مبلغ مورد نیاز اشاره کرد. سرمایه گذاری در نیوزلند از طرق مختلفی امکان پذیر است که تنها با روش کارآفرینی در این کشور می توان اقامت نیوزلند را به دست آورد. گفتنیست که کارآفرینی در این کشور دارای سیستم امتیازبندی هست و متقاضیان می بایست بر اساس سن، میزان سرمایه، سابقه کار و... امتیاز لازم را به دست آورند. شما بزرگواران می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه ملک پور تماس حاصل فرموده و یا فرم تماس را کامل کنید تا از مشاوره تلفنی رایگان توسط کارشناسان مجرب بهره مند گردید. مباحثی که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت به شرح ذیل می باشد:

 • شرایط عمومی سرمایه گذاری در نیوزلند
 • استانداردهای سرمایه گذاری در نیوزلند
 • شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در نیوزلند
 • سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق خرید ملک
  • مزایای خرید ملک در نیوزلند
  • مدارک مورد نیاز برای خرید ملک در نیوزلند
 • سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق ثبت شرکت
 • سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی
  • شرایط اصلی سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی
  • سیستم امتیازبندی سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی
 • اخذ اقامت و تابعیت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری
 • مزایای سرمایه گذاری در نیوزلند
 • معایب سرمایه گذاری در نیوزلند
 • سوالات متداول راجع به سرمایه گذاری در نیوزلند
 • جمع بندی نکات سرمایه گذاری در نیوزلند

سرمایه گذاری در نیوزلند

شرایط عمومی سرمایه گذاری در نیوزلند

یکی از اساسی ترین سوالاتی که در زمینه سرمایه گذاری در نیوزلند مطرح می شود این است که آیا نیوزلند، کشور مناسبی جهت سرمایه گذاری می باشد یا خیر؟ در پاسخ باید گفت که بررسی همه زوایای اقتصادی یک کشور از جمله نظام مالیاتی، معاهدات دو جانبه با کشورها و نظام حقوقی باعث تشخیص ایده آل بودن آن کشور برای سرمایه گذاری می باشد. بنابراین نیاز است که اطلاعات مختصری در مورد سرمایه گذاری در نیوزلند داشته باشید تا بتوانید برای سوال فوق، پاسخ مناسبی بیابید.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اینکه خوب تجارت کنیم و موانع سرمایه گذاری را بشناسیم

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اینکه خوب تجارت کنیم و موانع سرمایه گذاری را بشناسیم

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اینکه خوب تجارت کنیم و موانع سرمایه گذاری را بشناسیم

 

توافق نامه های تجارت آزاد، سرمایه گذاری های کار آمد و نظام مالیاتی دقیق باعث اقنصاد پایدار و رقابتی در نیوزلند شده است؛ همچنین باعث شده که خدمات و صادرات کالاها حدود 30% از تولید ناخالص داخلی (GDP) را تشکیل دهد. سرمایه گذاری در نیوزلند می تواند سبب اخذ اقامت و تابعیت شود. اگر به دنبال سرمایه گذاری و اخذ اقامت در نیوزلند هستید، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. همچنین با تهیه و مشاهده محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت به تدریس مدیر موسسه ملک پور می توانید اطلاعات کاملی در خصوص سرمایه گذاری در کشورهای مختلف به دست آورده و با مقایسه آن ها، بهترین روش و کشور را برای سرمایه گذاری خود انتخاب نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

استانداردهای سرمایه گذاری در نیوزلند

متقاضیان سرمایه گذاری در نیوزلند باید این مطلب را مورد بررسی قرار دهند که استانداردهای سرمایه گذاری در نیوزلند دارای چه جایگاهی است. با بررسی استانداردهای سرمایه گذاری هر کشور می توانید دریابید که آیا کشور مورد نظر برای سرمایه گذاری از نظر امنیت سرمایه گذاری مناسب است و یا خیر؟ نظام حقوقی این کشور در برخورد با سرمایه گذار خارجی چه قوانینی را تصویب کرده است؟

 • نرخ مصادره اموال در نیوزلند

سرمایه گذاری در نیوزلندنرخ مصادره اموال، یکی از مهم ترین شاخص هایی است که در مبحث امنیت سرمایه گذاری مورد بررسی و مطالعه قرار می گیرد. در این شاخص عدد 1 بیاانگر کمترین میزان ریسک برای سرمایه گذار و عدد 7، بیانگر بیشترین میزان ریسک برای سرمایه گذار می باشد. منظور از ریسک، خطر مصادره اموال توسط دولت و دستگاه قضایی این کشور در برخورد با سرمایه گذار خارجی در مواقعی مانند ایجاد بحران سیاسی میان دو کشور یا ... می باشد. نمودار نرخ ریسک مصادره اموال در نیوزلند در تصویر زیر قابل مشاهده می باشد.

 • نرخ کنترل فساد در نیوزلند

سرمایه گذاری در نیوزلند

از دیگر شاخص های مهمی که در این زمینه می توان از آن ها نام برد، شاخص کنترل فساد و کیفیت نظارتی می باشد که به ترتیب به بررسی کشور اقتصاد کشور نیوزلند از نظر برخورد با عوامل نفوذی و مداخله گر در اقتصاد و عملکرد دولت در حمایت از اقتصاد نیوزلند و به طور ویژه اقتصاد خصوصی این کشور می پردازد. هر یک از این شاخص ها نیز با مقدار مثبت و منفی 2.5 نمایش داده می شوند و مثبت بودن این اعداد حاکی نشان از امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور می باشد.

 • نرخ کیفیت نظارتی در نیوزلندسرمایه گذاری در نیوزلند

میانگین نرخ کیفیت نظارتی در نیوزلند در طول سالهای گذشته، عدد 1.84 بوده است، که حداقل آن عدد 1.61 مربوطه به سال 2002 و حداکثر آن عدد 2.09 مربوطه به سال 2017 می باشد. برای مقایسه، در نظر داشته باشید که میانگین نرخ جهانی کیفیت نظارتی عدد 0 می باشد.

 

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در نیوزلند

کشور نیوزلند از یک سیاست دو طرفه برای اقتصاد استفاده می کند که باعث رشد اقتصادی در این کشور شده است. سیاست مداران نیوزلند قول داده اند که مالیات را کاهش و حداقل حقوق را افزایش دهند. برای سرمایه گذاری در نیوزلند نیاز است که شاخص های متعددی مورد ارزیابی قرار گیرند. مهمترین آنها نرخ تولید ناخالصی، نرخ تورم و مالیات می باشد. در ادامه به بررسی شاخص های یادشده می پردازیم.

سرمایه گذاری در نیوزلند

 • تولید ناخالص داخلی در نیوزلند

یکی از شاخص هایی که با استفاده از آن می توان میزان رشد اقتصادی کشور را ارزیابی کرد، نرخ تولید ناخالص داخلی است. به طور کلی تولید ناخالصی بر اساس میزان ارزش هر کالا محاسبه می گردد. تولید ناخالصی داخلی در همه کشورها به صورت سالیانه ارزیابی می شود. نرخ بالای تولید ناخالص داخلی در یک کشور نشان از رشد اقتصادی آن کشور است. در سال های گذشته، این شاخص در کشور نیوزلند دارای روند صعودی بوده است.

سرمایه گذاری در نیوزلند

 • نرخ مالیات در نیوزلند

بررسی نرخ مالیات در نیوزلند برای افرادی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همان طور که می دانید هرچه مالیات یک کشور بالاتر باشد به همان میزان سود سرمایه گذاران نیز کاهش می یابد. معمولاً سرمایه گذاران به دنبال کشوری هستند که کمترین میزان مالیات را نسبت به مابقی کشورها اخذ کند. در نمودار روبرو شاخص نرخ مالیات در چند سال اخیر کشور نیوزلند نمایش داده شده است.

سرمایه گذاری در نیوزلند

 • نرخ تورم در نیوزلند

تورم یکی از مهم ترین شاخص های اقتصادیست که میزان ثبات اقتصادی در یک کشور را نمایش می دهد. این شاخص که با مقایسه تفاضل قیمت کالا در طول یک سال مخاسبه می شود، در کشورهای توسعه یافته و دارای رشد اقتصادی، از مقدار عددی کمی برخوردار است. همانطور که در نمودار مقابل مشاهده می نمایید مقدار این شاخص در کشور نیوزلند کمتر از 3 درصد می باشد و همین امر، وضعیت مناسب اقتصادی نیوزلند را نشان می دهد.

سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق خرید ملک

خرید ملک در نیوزلند از جمله طرقی است که مورد توجه بسیاری از علاقه مندان به سرمایه گذاری در نیوزلند می باشد. اما جالب است بدانید که صرف خرید ملک در این کشور، سبب اخذ اقامت دائم نیورلند از همان ابتدا نمی گردد. افراد با سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق خرید ملک می توانند راه ورود خود را به این کشور هموار کرده و سپس با ثبت شرکت و کارآفرینی برای اخذ اقامت اقدام نمایند. سروران عزیز لطفاً به این مطلب مهم توجه نمایید، این مقاله توسط مشاوران مجرب موسسه ملک پور تهیه و تنظیم شده است. کپی از آن بدون ذکر منبع، اشکال شرعی و قانونی دارد و پیگرد قانونی خواهد داشت. لازم است بدانید که معمولاً برای سرمایه گذاری در نیوزلند و خرید ملک در این کشور نیاز به 80000 الی 160000 دلار نیوزلند سرمایه می باشد. با توجه به جذابیت این روش سرمایه گذاری برای متقاضیان، پیشنهاد می کنیم که مقاله مرتبط در این زمینه را مطالعه نمایید.

سرمایه گذاری در نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق خرید ملک

مزایای خرید ملک در نیوزلند

خرید ملک در نیوزلند برای سرمایه گذار، مزایایی را به همراه دارد که به شرح ذیل می باشد:

 • خرید املاک و مستغلات در کشور نیوزلند نسبت به اغلب کشورهای اروپایی، هزینه کمتری دارد. البته این هزینه به شهر و متراژ بستگی دارد.
 • افرادی که از طریق خرید ملک اقدام به سرمایه گذاری در نیوزلند می کنند، می توانند از وام های بانکی در این کشور بهره مند شوند.
 • مالیات خرید ملک در نیوزلند نسبت به بسیاری از کشورها کمتر است.
 • خرید ملک در نیوزلند را می توان یکی از آسان ترین روش های مهاجرت به نیوزلند نامید.

مدارک مورد نیاز برای خرید ملک در نیوزلند

مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق خرید ملک به شرح ذیل می باشد:

 

اصل مدارک شناسایی (شناسنامه، پاسپورت)

تمکن مالی مناسب و پرینت حساب 6 ماهه

سطح زبان خوب (آیلتس 6 به بالا)

عدم سوء پیشینه

افراد متأهل برای مهاجرت به نیوزلند باید مدارک همسر را ترجمه کنند.

 

سروران گرامی جالب است بدانید که سرمایه گذاری در نیوزلند ریسک بالاتری نسبت به سرمایه گذاری در اتریش دارد. موسسه ملک پور پیشنهاد می کند مقالات مرتبط با مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری را دنبال کنید.

سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق ثبت شرکت، یکی از گزینه های جذاب برای افراد علاقه مند به مهاجرت به نیوزلند می باشد. پروسه ثبت شرکت در نیوزلند امر دشواری نیست و از طربق اینترنت انجام می شود. اخذ اقامت دائم نیوزلند با ثبت شرکت، زمانی امکان پذیر است که شرکت ثبت شده فعالیت های تجاری خود را آغاز کرده و شرکت شروع به کارآفرینی کرده باشد. در آن صورت می توان اقامت دائم نیوزلند را برای نفر اصلی و همراهان (زیر 18 سال) متقاضی سرمایه گذاری در نیوزلند اخذ نمود. اصولاً برای سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق ثبت شرکت، دو روش وجود دارد که در ذیل به آنها خواهیم پرداخت. سروران ارجمند برای دریافت اطلاعات تکمیلی در امر مهاجرت به نیوزلند از طریق ثبت شرکت می توانید مقاله زیر را دنبال کنید.

سرمایه گذاری در نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در نیوزلند و ثبت شرکت در روش اول

در این روش سرمایه گذاری در نیوزلند، افراد می بایست مبلغ 3 میلیون دلار نیوزلند را به مدت 4 سال در این کشور سرمایه گذاری نمایند. این نوع سرمایه گذاری در نیوزلند دارای شرط حضور است و متقاضی باید در هر سال به مدت 146 روز در نیوزلند باشد. سرمایه افراد نباید از کشور خارج شود و معمولاً میزان سرمایه در این مدت توسط دولت نیوزلند مورد بررسی قرار می گیرد. متقاضیان سرمایه گذاری در نیوزلند حداقل باید شرایط ذیل را دارا باشند.

 

در زمینه بیزینس مورد نظر حداقل به مدت 3 سال سابقه کار ارائه گردد.

زبان انگلیسی با حداقل در سطح آیلتس 3 باشد. (بعد از ورود افراد باید کلاس های زبان را شرکت کنند.)

همراهان نفر اصلی نیز باید در سطح آیلتس 3 باشند.

متقاضیان سرمایه گذاری در نیوزلند باید زیر 65 سال سن داشته باشند.

سرمایه گذاری در نیوزلند و ثبت شرکت در نوع دوم

در این روش سرمایه گذاری، افراد می بایست مبلغ 10 میلیون دلار نیوزلند را به مدت 3 سال در این کشور سرمایه گذاری کنند. اخذ ویزا در این نوع برای متقاضی سرمایه گذاری در نیوزلند الزامات پیچیده ای ندارد.

سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری در نیوزلند و کارآفرینی در این کشور نیازمند ایده جدید و یا مهارت شغلی بالا در کسب و کار می باشد. سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی سه ساله می باشد و افرادی که موفق به دریافت اقامت از این طریق می شوند می توانند پس از اقامت 3 ساله در این کشور، اقامت دائم را اخذ کنند. در ادامه به مراحل سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی می پردازیم.

شرایط اصلی سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی دارای شرایط کلی می باشد که در ادامه به آن می پردازیم:

 • سرمایه گذاری به میزان حداقل 100000 دلار نیوزلند
 • دریافت 120 امتیاز و یا بالاتر
 • طرح تجاری مشخص و مورد تایید
 • سابقه کار
 • سلامت عقلی، جسمانی و روانی
 • سطح زبان انگلیسی باید خوب باشد

سیستم امتیازبندی سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی

اخذ ویزای سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کار آفرینی براساس سیستم امتیازبندی صورت می گیرد. تقسیم بندی این سیستم بر اساس سن افراد، میزان دارایی، ایجاد شغل برای تبعه نیوزلند، میزان صادرات از کشور نیوزلند، سابقه کار متقاضی سرمایه گذاری در نیوزلند و محل تأسیس شرکت صورت می گیرد که در جدول زیر به شرح هر یک از این موارد پرداخته شده است.

 

سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی و سیستم امتیازبندی آن

سن

زیر 24 سال

15 امتیاز

25 تا 49 سال

20 امتیاز

50 تا 59 سال

10 امتیاز

میزان سرمایه

100000 تا 199000 دلار نیوزلند

0  امتیاز

200000 تا 299000 دلار نیوزلند

10 امتیاز

300000 تا 399000 دلار نیوزلند

20 امتیاز

400000 تا 499000 دلار نیوزلند

30 امتیاز

500000 تا 749000 دلار نیوزلند

50 امتیاز

750000 تا 999000 دلار نیوزلند

60 امتیاز

1 میلیون دلار به بالا

80 امتیاز

ایجاد شغل در نیوزلند

استخدام یک شهروند نیوزلندی

10 امتیاز

استخدام دو شهروند نیوزلندی

20 امتیاز

استخدام 3 الی 4 شهروند تبعه نیوزلند

30 امتیاز

استخدام 5 تا 9 نفر شهروند تبعه نیوزلند

50 امتیاز

استخدام 10 شهروند نیوزلند

80 امتیاز

سابقه کار در بیزینس قبل

(افراد باید حداقل 3 سال سابقه کار مرتبط با بیزینس ارائه شده داشته باشند)

3 تا 4 سال سابقه کار مرتبط

20 امتیاز

5 تا 9 سال سابقه کار مرتبط

30 امتیاز

10 سال سابقه کار مرتبط یا بیشتر

40 امتیاز

میزان صادرات بیزینس تأسیس شده در کشور نیوزلند

200000 تا 299000 دلار نیوزلند

10 امتیاز

300000 تا 399000 دلار نیوزلند

20 امتیاز

400000 تا 499000 دلار نیوزلند

30 امتیاز

500000 تا 750000 دلار نیوزلند

40 امتیاز

یک میلیون دلار نیوزلند یا بالاتر

80 امتیاز

محل تأسیس بیزینس

درصورتی که محل تأسیس بیزینس خارج از منطقه اوکلند باشد.

40 امتیاز

مدرک زبان برای سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق کارآفرینی اهمیت بالایی دارد و باید در سطح  آورال 4 باشد؛ منتها امتیازی به این مدرک تعلق نمی گیرد.

اخذ اقامت و تابعیت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری

سروران گرامی لازم است بدانید همانطور که در این مقاله توضیح داده شد، تمامی مسیرهای سرمایه گذاری در نیوزلند منجر به اخذ اقامت نیوزلند نمی گردد. صرفاً افراد می توانند با سرمایه گذاری در نیوزلند از طربق کارآفرینی، اقامت این کشور را اخذ نمایند. افرادی که از طریق کارآفرینی وارد نیوزلند می شوند ابتدا اقامت یک ساله، سپس دو ساله و در نهایت اقامت دائم را کسب می کنند. البته تمدید اقامت برای افرادی که اقدام به سرمایه گذاری در نیوزلند می کنند بدین شرط است که حتماً سرمایه گذاری و کسب و کار سودآوری را در این کشور راه اندازی نمایند. سروران گرامی چنانچه در خصوص مهاجرت به نیوزلند و اخذ اقامت این کشور نیاز به اطلاعات تکمیلی داشتید، پیشنهاد می کنیم که مطالعه مقالات ذیل را از دست ندهید.

مزایای سرمایه گذاری در نیوزلند

سرمایه گذاری در نیوزلند دارای مزایای متعددی است که به شرح ذیل می باشد:

 • امکانات بهداشتی، خدمات درمانی و سلامت در کشور نیوزلند دارای شرایط بسیار خوبی است.سرمایه گذاری در استرالیا
 • نرخ بیکاری در نیوزلند نسبت به بسیاری از کشورها پایین تر است که نشان دهنده اقتصاد رو به رشد این کشور است.
 • رتبه خیلی خوب دانشگاه های این کشور
 • مردم این کشور به زبان انگلیسی صحبت می کنند که خود یک مزیت بزرگ محسوب می شود.
 • آب و هوای بسیار عالی
 • با پاسپورت نیوزلند می توان به 172 کشور جهان بدون ویزا سفر کرد.

معایب سرمایه گذاری در نیوزلند

سرمایه گذاری در نیوزلند علاوه بر مزایا دارای معایبی نیز می باشد که به شرح ذیل است:

 • این کشور با کمبود نیروی کار ماهر مواجه است.سرمایه گذاری در استرالیا
 • کمبود مسکن در این کشور یکی از معایب بزرگ محسوب می شود.
 • تحقیق و توسعه در این کشور دارای ضعف است.
 • اقتصاد این کشور به سرمایه گذاری خارجی وابسته است.
 • این کشور به تقاضا از چین وابسته است.

 


سوالات متداول راجع به سرمایه گذاری در نیوزلند

پرسش: بهترین روش های سرمایه گذاری در نیوزلند برای اخذ اقامت کدام است؟

پاسخ:بهترین روش های سرمایه گذاری در نیوزلند برای اخذ اقامت این کشور، روش های کارآفرینی می باشند. در روش های کارآفرینی که جزو برنامه های امتیازی مهاجرتی محسوب می شوند، متقاضی پس از ۳ سال با احراز شرایط تعیین شده می تواند به اقامت دائم برسد.

پرسش:حداقل مبلغ مورد نیاز به منظور سرمایه گذاری کارآفرینی در نیوزلند چه مقدار است؟

پاسخ:به منظور اخذ اقامت نیوزلند در روش های کارآفرینی، حداقل مبلغ 100 هزار دلار نیوزلند مورد نیاز می باشد.

پرسش: آیا به صرف خرید ملک در نیوزلند می توان به اقامت این کشور دست یافت؟

پاسخ:خیر؛ صرفاً از طریق خرید ملک در نیوزلند نمی توان به اقامت دائم این کشور دست یافت. برای این منظور لازم است که از روش های دیگر سرمایه گذاری که دارای آثار اقامتی می باشد، اقدام نمود.

پرسش:آیا با سرمایه گذاری در فرانچایزها می توان اقامت نیوزلند را کسب کرد؟

پاسخ:خیر؛ برای واجد شرایط بودن جهت سرمایه گذاری در فرانچایزها، متقاضی ابتدا باید از روش های مهاجرتی دیگر، اقامت نیوزلند را دریافت کرده باشد.


_____________________ جمع بندی نکات سرمایه گذاری در نیوزلند _____________________

سرمایه گذاری در نیوزلند، گرفتن ویزای سرمایه گذاری نیوزلند و اقامت و تابعیت نیوزلند از طریق سرمایه گذاری در این مقاله به صورت جامع و کاربردی مورد بحث و تحلیل علمی قرار گرفت. به دلیل اینکه سرمایه گذاری در نیوزلند مورد توجه بسیاری از شما سروران عزیز قراردارد، تلاش نمودیم تا در این راستا مطالب مهم و اساسی را برای راهنمایی هرچه بیشتر به نگارش در آوریم. سرمایه گذاری در نیوزلند از طریق ثبت شرکت، خرید ملک در نیوزلند، سیستم امتیاز بندی در کارآفرینی، اخذ اقامت و تابعیت از جمله مطالبی بود که در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. امیدواریم با مطالعه این مقاله پاسخ تمامی سؤالات خود را دریافت کرده باشید. سروران ارجمند چنانچه در خصوص سرمایه گذاری در نیوزلند سؤالی دارید می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان مجرب بهره مند گردید. همچنین می توانید سؤالات خود را در باب مهاجرت در ذیل همین مقاله در قسمت "ثبت پرسش" مطرح نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن، پاسخ آن را توسط مشاورین متخصص دریابید.

امتیاز 4.67 از 5 ( 17 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
کیوان ثقفی
سلام ممنونم که این همه اطلاعات خوب در مورد سرمایه گذاری در نیوزلند در اختیارمون قرار دادید. ممنون از مقاله خوبتون . با خواندن مقاله خوبتون یسری سوال واسم بوجود آمد : آیا در نیوزلند میتوان دفتر وکالت تاسیس کرد؟ ثبت شرکت در نیوزلند چقدر سرمایه اولیه میخواهد؟ دفتر وکالت نیاز به چه چیزهایی دارد؟ آیا حتما باید باعث اشتغال شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان ثبت شرکت یا ایجاد کسب و کار زمانی میسر است که شما وارد و آگاه به قواعد حقوق تجارت بین الملل باشید، بیزینس پلن یا یک طرح تجاری سود ده داشته باشید که منافع اقتصادی برای جامعه نیوزلند داشته باشد. در حال حاضر با روش های کارآفرینی که به روش 100 هزار دلاری هم معروف است می توانید موفق به اخذ اقامت نیوزلند شوید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سامان مقدم
سلام عرض میکنم خدمت گروه پرتوان MIE. ممنونم که این همه اطلاعات خوب در مورد سرمایه گذاری در نیوزلند در اختیارمان قرار دادید. من در بازارهای فارکس و بیت کوین کار میکنم. تقریبا یک میلیون دلار سرمایه دارم. میخواهم برای خودم، همسرم و پدر و مادرم اقامت نیوزلند را بگیرم. بهترین روش چی هست؟ آیا می توانم از طریق بازار فارکس شرکت ثبت کنم و اقامت بگیرم؟ چون دیدم سرمایه ام امتیاز بالایی میاره.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم ار الطافتان برای کشور نیوزلند شما از طریق روش 100 هزاردلاری بهتر است اقدام نمایید درخصوص بازار فارکس آیا سرمایه شما بصورت نقد 1 میلیون دلار است یا مجازی ؟ً! پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علی حاجتی
سلام اگر بخوام یه شعبه مک دونالد در نیوزلند ایجاد کنیم آیا به این واسطه می تونم اقامت دریافت کنم؟ حداقل 1 میلیون دلار نیوزلند برای این کار در نظر گرفتم، به نظر شما اگر با روش دیگه ای اقدام کنم شانس بالاتری دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای فرانچایز کردن ابتدا باید اقامت کشور مقصد را داشته باشید .شما می توانید از طریق دیگر مانند ویزا نوآوری و تجارت در کشو نیوزلند ابتدا برای خود اقامت کسب کنید و سپس نسبت به خرید بیزینس از جمله مک دونالد اقدام نمایید . برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
صادقیان
سلام ممنونم از مقاله خوبتون در مورد سرمایه گذاری در نیوزلند. کشور خوبیه اما من میخوام ریسک کار رو کم کنم و پروسه سریع تر باشه برای دریافت اقامت، خواستم بدونم میشه زیر یک سال اقامت مطمئن تر و کم ریسک تری رو دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز شما اشاره ای به میزان سرمایه گذاری نفرمودید اما به طور کلی برای روش های سریع تر و قطعی تر می توانیم گزینه های خرید ملک در اروپا را به شما پیشنهاد کنیم ولی بهتر است در این خصوص حتما با مشاورین موسسه صحبت داشته باشید تا راهنمای شما باشند.
مهرداد سلطانی
سلام وقتتون بخیر ممنونم بابت توضیحاتتون آیا امکان خریداری شرکتی که در حال حاضر در اونجا مشغول به فعالیت هست وجود داره؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی معمولا برای سرمایه گذاری امکان خرید بیزینس وجود دارد. اما پیشنهاد ما راه اندازی یک بیزینس از صفر می باشد.
حنانه صمدی
سلام و وقت بخیر. مقاله اتوون واقعا عالیه. من مدتیه قصد سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی رو دارم که بتونم به واسطه اون برای خودم و خانواده ام اقامت هم بگیریم. من یک پدر 59 ساله دارم و یک دختر 14 ساله. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. در برخی روش ها مانند خرید ملک در کشورهایی مانند یونان و یا اسپانیا امکان دریافت اقامت برای پدر و مادر خود را به همراه سایر اعضای خانواده خود خواهید داشت.
مشاوره رایگان