تحصیل در قبرس

21 مهر 1400 4 نظر

تحصیل در قبرس

تحصیل در قبرس، یکی از انواع روش های مهاجرت به قبرس می باشد که با توجه به مزایای آن، مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته است. قبرس یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپاست و هزینه تحصیل و زندگی در آن نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر اروپایی پایین تر می باشد. همچنین امکان تحصیل در یکی از برترین دانشگاه های این کشور با کمک موسسه حقوقی ملک پور فراهم گردیده است. این دانشگاه که مورد تأیید اروپا و انگلستان می باشد، رشته های مختلف و پرسودی را در مقاطع مختلف تحصیلی ارائه می دهد. پذیرش در این دانشگاه و اخذ ویزا، بدون نیاز به مدرک زبان و محدودیت سنی بوده و شهریه بسیار مناسبی دریافت می شود. شرایط تحصیل در قبرس اروپایی و رشته های تحصیلی در قبرس را با هم در این مقاله بررسی خواهیم نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از مزایای تحصیل در قبرس، پیشنهاد می کنیم که تا پایان مقاله با ما همراه بوده و از طریق تماس با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا تکمیل فرم تماس، شرایط خود را جهت اقدام ارزیابی نمایید.

عناوینی که در این نوشتار مورد بررسی قرار خواهند گرفت، عبارتند از؛

تماس با ماشرایط تحصیل در قبرس 2021 در مقاطع مختلف

 

شرایط تحصیل در قبرس 2021 یکی از طرق مهاجرت به قبرس است که به جهت هزینه های تقریباً پایین تحصیل در قبرس نسبت به برخی کشورهای توسعه یافته، در سال های اخیر نگاه متقاضیان بسیاری را به خود جلب کرده است.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه تحصیل در قبرس

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور درمورد تحصیل در قبرس

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور درمورد تحصیل در قبرس

 

ورود به دانشگاه ها در رشته های پرطرفداری همانند پزشکی و دندانپزشکی، آن هم بدون آزمون ورودی و همچنین امکان تحصیل به زبان انگلیسی در این کشور، از جمله دلایل استقبال متقاضیان از تحصیل در قبرس می باشد. این کشور به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم شده و بخش جنوبی آن یعنی قبرس جنوبی؛ عضو اتحادیه اروپاست. در ذیل این عنوان، تحصیل در قبرس در تمامی مقاطع تحصیلی، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 • تحصیل در مدارس قبرس

برای اتباع خارجی امکان تحصیل در مدارس بین المللی کشور قبرس وجود دارد. عموم این مدارس در بدو امر، آزمون ورودی برگزار خواهند نمود. تحصیل در مدارس قبرس از سن 3 تا 18 سالگی امکان پذیر است. تحصیل در مدارس قبرس برای کودکان و نوجوانان این کشور الزامی می باشد. مدارس بین المللی در این کشور، هم به صورت روزانه و هم شبانه روزی و همراه با خوابگاه جهت تحصیل اتباع خارجی مشغول به فعالیت می باشند. زبان آموزشی در مدارس بین المللی قبرس شامل انگلیسی، یونانی و ترکی است و شهریه این مدارس بین 10 تا 20 هزار یورو متغیر می باشد. لازم به ذکر است که تحصیل فرزندان در این کشور، سبب ساز اقامت والدین آنان نخواهد بود و خانواده تنها به واسطه دریافت ویزای توریستی، امکان اقامت کوتاه مدت در کنار فرزندان خود را خواهد داشت.

 • تحصیل در مقطع کارشناسی

مواردی که باید در خصوص تحصیل در قبرس در مقطع کارشناسی بدانیم به صورت تیتروار در این قسمت بیان شده است.

 • طول دوره تحصیلی اغلب 4 سال می باشد.
 • گذراندن حداقل۲۵۰ واحد برای دریافت مدرک کارشناسی لازم است.
 • هزینه های تحصیل سالیانه تقریباً بین 3 تا 9 هزار یورو متغیر است.
 • تنوع رشته های تحصیلی در قبرس زیاد می باشد.
 • آیلتس مورد نیاز 5.5 یا 6 است. (تعیین سطح بدون داشتن مدرک زبان و از طریق مصاحبه با دانشگاه و گذراندن دوره زبان در قبرس امکان پذیر است.)
 • تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در قبرس

مواردی که باید در خصوص تحصیل در قبرس در مقطع کارشناسی ارشد بدانیم عبارتند از:

 • طول دوره اغلب ۲ سال است.
 • تنوع رشته های تحصیلی در قبرس زیاد می باشد.
 • مدرک زبان مورد نیاز حداقل آیلتس 6 یا5 می باشد.
 • امکان ثبت نام بدون مدرک زبان (مشابه شرایط در کارشناسی، از طریق مصاحبه اسکایپ) وجود دارد.
 • امکان گذراندن دوره تحصیل به زبان انگلیسی، یونانی و یا ترکی وجود دارد.
 • هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در جمهوری قبرس کاملاً بسته به رشته و دانشگاه محل تحصیل بوده و مبلغی متغیر بین 3 تا 13 هزار یورو است.
 • دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، پس از اتمام دوره طبق قوانین این کشور مجاز هستند تا حداکثر مدت زمان 12 ماه در زمینه های تحصیلات تکمیلی خود به دنبال یافتن فرصت های شغلی در خاک کشور قبرس باشند.
 • تحصیل در مقطع دکتری در قبرس

از مهم ترین مواردی که می بایست در خصوص تحصیل در قبرس در مقطع دکتری بدانیم این است که تحصیل دکتری در قبرس، به دو طریق انجام می شود؛ روش اول پرداخت هزینه جهت تحصیل می باشد و روش دوم عبارتست از انتخاب یک استاد راهنما از دانشگاه های قبرس و دریافت بورسیه تحصیلی و در نتیجه استفاده از مزایای تحصیل رایگان در این کشور.

 • روش تحصیل در مقطع دکتری به صورت تحقیق و پژوهش می باشد.
 • طول دوره حداقل 3 ساله و قابل تمدید تا ۵ سال می باشد.
 • آیلتس مورد نیاز 6.5 – 7 است.
 • هزینه ها و شهریه تحصیل در مقطع دکتری حدوداً رقمی بین ۱۳ تا ۱۵ هزار یورو به صورت سالیانه می باشد.
 • رشته های تحصیلی در قبرس در مقطع دکتری متنوع هستند.

هزینه های تحصیل و زندگی در قبرس

🔺تحصیل مهندسی در قبرس🔺

 

تحصیل رایگان در قبرس و نحوه اخذ بورسیه تحصیلی قبرس

تحصیل در قبرس در رشته های مختلفی امکان پذیر است و افرادی که قصد دارند تحصیل رایگان در قبرس را تجربه کنند باید بورسیه تحصیلی قبرس را دریافت نمایند. ذیل این مطلب، لیستی از رشته های پرطرفدار برای ادامه تحصیل در قبرس در تمامی مقاطع را تهیه و جمع آوری نموده ایم. لازم به ذکر است که این مقاله توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور به نگارش درآمده است و هر گونه کپی برداری از آن، فاقد ارزش بوده و امری غیرحرفه ای و غیرقانونی تلقی می گردد. یکی از مزیت های تحصیل در قبرس این است که ورود به رشته پزشکی و زیرشاخه های آن نظیر دندانپزشکی و داروسازی در کشور قبرس برخلاف بسیاری از کشور ها حتی بدون آزمون ورودی امکان پذیر می باشد. البته شهریه در هر کدام از این رشته ها متفاوت است. به عنوان مثال، تحصیل پزشکی در قبرس، سالیانه مبلغی مابین 18 تا 22 هزار یورو، دندانپزشکی حدود 10 تا 15 هزار یورو و در رشته داروسازی مبلغی حدود 7 تا 9 هزار یورو را به خود اختصاص می دهد.

 

پزشکی

دندانپزشکی

داروسازی

مدیریت کسب و کار

مدیریت گردشگری و مهمانداری

مدیریت اطلاعات

مهندسی عمران

مهندسی زیست محیطی

مهندسی معماری

 

موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) با همکاری مؤسسات و مراکز آموزش عالی در قبرس، شرایط فوق العاده ای را جهت تحصیل در یکی از بهترین دانشگاه های قبرس جنوبی فراهم نموده است. تحصیل در دانشگاه نیکوزیا قبرس دارای در مقاطع و رشته های مختلفی امکان پذیر است. تحصیل در این دانشگاه، بدون نیاز به ارائه مدرک زبان و محدودیت سنی و همراه با مناسب ترین هزینه ممکن می باشد. این دانشگاه مورد تأیید کشور انگلستان بوده و تحصیل در آن به زبان انگلیسی می باشد. همچنین متقاضیان می توانند در دوره زبان نیز که توسط این دانشگاه برگزار می شود، شرکت نمایند. شرایط کلی تحصیل در دانشگاه نیکوزیا در رشته ها و مقاطع مختلف، در جدول ذیل نمایش داده شده است.

 

مقطع دانشگاهی

رشته های تحصیلی

هزینه و شرایط

لیسانس

(بدون شرط سنی و بدون نیاز به مدرک زبان)

حسابداری؛ دنس؛ موسیقی؛ معماری؛ گرافیک؛ دیزاین؛ روانشناسی؛ حقوق؛ مهندسی کامپیوتر؛ مکانیک؛ نفت؛ لیسانس جراحی

سالیانه 9 هزار یورو

پزشکی

سالیانه 18 هزار یورو در سه سال اول

سالیانه 22 هزار یورو در سه سال آخر

داروسازی (مورد تأیید انگلیس و اروپا)

سالیانه 7 هزار یورو

فوق لیسانس

بدون شرط زبان

بیزنس؛ موزیک؛ کلینیکال سایکولوژی؛ digital communication؛ حقوق؛ روابط بین المللی در اروپا؛ کامپیوتر؛ مهندسی نفت و گاز

هزینه کل دوره: 13-14 هزار یورو

(در صورت پرداخت یباره هزینه کل دوره، می توان مبلغ را به 10-11 هزار یورو کاهش داد.)

دکتری

(بدون شرط زبان)

DBA؛ علوم کامیپوتر؛ جرم شناسی؛ برق؛ حقوق؛ روابط بین الملل؛ Media & communication؛ medical sciense؛ مهندسی نفت و گاز؛ فیزیوتراپی؛ سایکولوژی؛ پرستاری

سالیانه 4 هزار یورو

دوره دکتری در این دانشگاه، سه ساله هست.

بدون نیاز به مدرک زبان

 

دریافت بورسیه تحصیلی قبرس برای دانشجویان بین المللی معمولاً در مقطع دکتری امکان پذیر خواهد بود و شرایط آن بدین صورت است که متقاضی می بایست مواردی از جمله مدرک زبان معتبر با نمره بالا، معدل بالا، رزومه تحصیلی و سابقه کاری مرتبط و قوی در رشته تخصصی خود را ارائه دهد. بورسیه تحصیلی قبرس توسط وزارت آموزش عالی اهدا می شود و امکان دریافت بورسیه در مقاطع تحصیلی پایین تر بسیار ضعیف می باشد. به واسطه استفاده از این بورسیه، هزینه های دانشجو حدوداً تا سقف 50 درصد تأمین خواهد شد.

 

هزینه های تحصیل و زندگی در قبرس

چنانچه پیشتر نیز عنوان نمودیم تحصیل در قبرس در هیچ مقطعی برای اتباع بیگانه رایگان نخواهد بود. هزینه های تحصیل در هر مقطعی متفاوت است. به طور مثال هزینه های تحصیل در مدارس بین المللی حدود 10 تا 20 هزار یورو، مقطع کارشناسی حدود 3 تا 9 هزار یورو، کارشناسی ارشد 3 تا 13 هزار یورو و تحصیل در مقطع دکتری مبلغی حدود 13 تا 15 هزار یورو را به صورت سالیانه شامل خواهد شد.

هزینه های زندگی در قبرس نیز با توجه به نرخ مالیات پایین در این کشور و مقایسه قبرس با دیگر کشور های اروپایی، بسیار پایین است. اما به طور مثال نرخ اجاره خانه در کشور قبرس در مقام مقایسه با کشور ایران، حدود 20 درصد گران تر می باشد. در جدولی که ذیل این مطلب ارائه شده است هزینه های اجاره و خرید ملک قبرس را مشاهده خواهید نمود؛

 

اجاره و خرید ملک در قبرس

هزینه به یورو

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

582.94 یورو

اجاره آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز شهر

468.85 یورو

اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

1،007.71 یورو

اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر

795،65 یورو

خرید یک مترمربع آپارتمان در مرکز شهر

2،049.44 یورو

خرید یک مترمربع آپارتمان در خارج از مرکز شهر

1،554.62 یورو

 

در جدول زیر نیز نرخ برخی از اقلام مصرفی زندگی در جمهوری قبرس توسط کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور جمع آوری گشته که آن را جهت بالا بردن آگاهی و شناخت هرچه بیشتر شما از شرایط زندگی در کشور قبرس، به اطلاع شما عزیزان می رسانیم.

 

اقلام مصرفی

هزینه به یورو

وعده غذایی در یک رستوران ارزان قیمت

12 یورو

هزینه صرف غذا برای 2 نفر در یک رستوران متوسط (3 وعده غذایی)

48 یورو

مک دونالد

6 یورو

اینترنت ماهیانه

38.57 یورو

شروع قیمت تاکسی (تعرفه نرمال)

5 یورو

بنزین (1 لیتر)

1.22 یورو

گوشت مرغ (1 کیلوگرم)

8.08 یورو

برنج سفید (1 کیلوگرم)

1.54 یورو

شیر (1 لیتر)

1.37 یورو

هزینه های تحصیل و زندگی در قبرس

🔺هزینه های تحصیل و زندگی در قبرس🔺

 

معرفی دانشگاه های برتر قبرس جهت تحصیل

تعداد دانشگاه های معتبر و مورد تأیید جمهوری قبرس در کشورهای مختلف کم نیست. برخی از این دانشگاه ها نیز مورد تأیید وزارت علوم کشور ایران نیز می باشد. ذیل این مطلب، لیستی از معتبر ترین دانشگاه های قبرس و جایگاه آن ها در رتبه بندی جهانی و کشوری را جهت تحصیل در قبرس مشاهده خواهید نمود؛

 

دانشگاه خصوصی

رتبه کشوری

رتبه جهانی

دانشگاه دولتی

رتبه کشوری

رتبه جهانی

Uluslararasi Kibris Üniversitesi

2

2246

University of Cyprus

1

2113

University of Nicosia

3

2456

Dogu Akdeniz Üniversitesi

4

2993

Yakin Dogu Üniversitesi

5

3750

Cyprus University of Technology

8

5519

Girne Amerikan Üniversitesi

6

4802

Orta Dogu Teknik Universitesi Kuzey Kibris Kampusu

14

7249

European University Cyprus

7

4826

Mediterranean Institute of Management

49

12758

 

توصیه می شود پیش از هر اقدامی در زمینه امر خطیر مهاجرت به قبرس و اصولاً تحصیل در قبرس، در خصوص روش های اخذ اقامت دائم و تابعیت قبرس و قریب به هفتاد کشور دیگر در جهان، محصول ویدیویی راهنمای گام به گام اخذ اقامت را تهیه کرده و با مشاهده آن، شرایط خود را برای مهاجرت به تمامی کشور ها بررسی نمایید. بدین ترتیب شما می توانید با آگاهی کامل و همانند یک وکیل مجرب در این زمینه، نسبت به امور مربوط به مهاجرت خود تصمیم گیری نموده و اقدام بفرمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

 

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی قبرس

به منظور تحصیل در قبرس در ابتدا می بایست از دانشگاه یا مدرسه مورد نظر پذیرش تحصیلی دریافت کرد. لازم به ذکر است که ویزای تحصیلی صرفاً برای تحصیل در یک دانشگاه یا مدرسه مشخص صادر می شود؛ در صورت تعویض دانشگاه یا مدرسه لازم است که مجدداً ویزا دریافت شود و بایستی ارسال آن به کنسولگری یا سفارت انجام گیرد. برای کسب اقامت قبرس از طریق تحصیل، شرط حضور دانشجو در دانشگاه یا مدرسه اجباری است و شرایط تحصیل غیرحضوری در این کشور موجود نمی باشد. صدور ویزا به منظور تحصیل در قبرس، یک بازه زمانی حدوداً یک ماهه را به خود اختصاص می دهد. پس از ورود به کشور قبرس نیز متقاضی می بایست مجوز اقامت تحصیلی دریافت نماید. ذیل این مطلب، مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای تحصیلی و مجوز اقامت در کشور قبرس را مشاهده خواهید نمود؛

مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزا تحصیلی قبرس

گذرنامه با اعتبار یک ساله

مدارک هویتی معتبر مانند شناسنامه

پر کردن دقیق فرم درخواست

قطعه عکس مناسب گذرنامه

اثبات تمکن مالی به صورت کتبی با مهر و امضای بانک

گواهی تحصیلی مقاطع قبلی

گواهی عدم سوء پیشینه از اداره پلیس در کشور متقاضی و صادر شده در 6 ماه اخیر

 

افراد پس از ورود به کشور قبرس می توانند با ارائه مدارک ذیل، درخواست خود را برای اخذ اقامت قبرس اعلام نمایند.

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت کشور قبرس

(حداکثر طی 8 روز پس از ورود به قبرس)

کپی پاسپورت با اعتبار حداقل دو سال یا حداقل مدت مورد انتظار مطالعات

دریافت گواهی سلامت در قبرس (هپاتیت، ایدز، سفلیس،سل) با اعتبار چهار ماه

تأیید بانک در قبرس برای انتقال بودجه کافی برای مدت اقامت متقاضی

دریافت پیش پرداخت 3000 یورو بیش از کل مبلغ شهریه مورد نیاز از دانشجوی متقاضی

رسید پرداخت هزینه های درخواست

فرم درخواست تکمیل و امضا شده M61

 

شرایط کار دانشجویی و کار پس از تحصیل در قبرس

کشور قبرس بسیار سریع به یکی از اقتصادهای در حال رشد اروپا تبدیل شده است. بنابراین دریافت اقامت قبرس و داشتن حق زندگی و کار در این کشور، با مزایای بسیاری همراه است. با وجود آن که زبان اول قبرس، یونانی است؛ با زندگی و کار در قبرس خواهید دریافت که 95% از مردم به خوبی انگلیسی صحبت می کنند و تجارت، اغلب به زبان انگلیسی انجام می شود. بنابراین در شکل گیری ارتباطات افراد، مشکلی وجود نخواهد داشت. اصولاً اجازه کار ضمن تحصیل در قبرس برای دانشجویان بین المللی بسیار حائز اهمیت است. زیرا دانشجویان می توانند از این طریق، حداقل بخش بزرگی از مخارج مربوط به تحصیل و هزینه های زندگی خود را تأمین نمایند. افرادی که در این کشور تحصیل کرده و مجوز اقامت قبرس را دریافت نموده اند، تا هر زمانی که تحصیل آن ها ادامه داشته باشد می ‌توانند اقامت خود را تمدید کنند. پس از پایان تحصیلات نیز دانشجویان معمولاً اقدام به کسب پیشنهاد کاری و یافتن کارفرما می کنند تا بتوانند ویزای تحصیلی را به ویزای کار تبدیل نمایند. امکان کار با ویزای دانشجویی در قبرس برای حداکثر 20 ساعت در هفته در برخی از صنایع یا موقعیت های خاص وجود دارد. از جمله کار در نانوایی، بازیافت، فعالیت های خانگی، کشاورزی یا دامداری، در رستوران ها و مراکز تفریحی، منازل سالمندان، پمپ بنزین و... .

کار در جمهوری چک

نمودار زیر نشان دهنده نرخ بیکاری در جمهوری قبرس در بازه زمانی ده سال اخیر می باشد.

 

تحصیل در قبرس

 

هزینه های تحصیل و زندگی در قبرس

🔺کار در قبرس🔺

 

شرایط اخذ ویزای همراه و اخذ اقامت و تابعیت پس از تحصیل

در مورد ویزای همراه دانشجو در قبرس می توان گفت که به خانواده دانشجویان ویزایی تحت عنوان ویزای همراه داده نمی شود. حتی دانشجویان متأهل نیز نمی توانند برای همسر و فرزندان خود ویزای همراه دریافت نمایند. به منظور دیدار خانواده با فرد متقاضی تحصیل در قبرس، بایستی ویزای توریستی قبرس دریافت شود. این موضوع در خصوص همراهی والدین در مقاطع پایین تر تحصیل در قبرس نیز صادق است. به این معنا که ویزایی برای والدین تحت عنوان ویزای همراه وجود نداشته و پدر و مادر صرفاً با اخذ ویزای توریستی آن هم به مدت محدود، امکان اقامت در قبرس و ملاقات با فرزندان در حال تحصیل خود را خواهند داشت.

صرف تحصیل در قبرس منجر به دریافت اقامت دائم یا تابعیت قبرس نخواهد شد. چنانچه فرد بتواند پس از اتمام تحصیل در قبرس، شغل مورد نظر خود را بیابد؛ پس از 5 سال کار و زندگی در این کشور امکان درخواست اقامت دائم برای وی وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است که این اقامت قابل تمدید می باشد. برای دریافت شهروندی قبرس نیز متقاضی می بایست در بازه زمانی هفت سال گذشته اثبات نماید که حداقل به مدت چهار سال در کشور قبرس زندگی کرده و به خصوص در یک سال پایانی، در این کشور اقامت دائم داشته است. لازم به ذکر است که پاسپورت قبرس از لحاظ اعتبار در رنکینگ جهانی، رتبه هشتم را دارا بوده و دارنده این گذرنامه، مجاز به سفر به 165 کشور جهان می باشد.

هزینه های تحصیل و زندگی در قبرس

🔺پاسپورت قبرس🔺


 

سوالات متداول در زمینه تحصیل در قبرس

آیا تحصیل رایگان در قبرس امکان پذیر است؟
خیر. برای تحصیل در دانشگاه های قبرس باید شهریه بپردازید مگر اینکه بورسیه تحصیلی دریافت کرده باشید.

آیا تحصیل دون مدرک زبان در قبرس امکان پذیر است؟
بله، برای اخذ پذیرش عموماً نیازی به ارائه مدرک زبان نیست، ولی برای اینکه شانس دریافت ویزا پایین نیاید، توصیه می شود حتما مدرک زبان ارائه دهید.

✅آیا می توان از دانشگاه های قبرس بورسیه تحصیلی اخذ نمود؟
بورسیه تحصیلی معمولاً در مقطع دکترا اعطا می شود و شما باید رزومه ای قوی شامل مدرک زبان با نمره بالا، مقالات چاپ شده در مجلات علمی بین المللی، معدل بالا و ... ارائه دهید.

شرایط کار پس از تحصیل در قبرس چیست؟
پس از فارغ التحصیلی به شما فرصت داده می شود تا در کشور قبرس به جستجوی کار بپردازید. در صورتی که در شغلی مناسب استخدام شوید می توانید اقامت خود را به نوع کاری تغییر دهید.


 

_____________ سخن پایانی در باب تحصیل در قبرس _____________

تحصیل در قبرس موقعیتی مناسب برای آن دسته از متقاضیانی است که به دنبال ادامه تحصیل با هزینه تحصیل و زندگی کمتری می باشند. از بزرگترین مزایای تحصیل در قبرس، عدم نیاز به مدرک زبان برای پذیرش می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط تحصیل در قبرس اروپایی و دیگر کشورهای جهان با موسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار نموده و از خدمات آنلاین و مشاوره تلفنی رایگان متخصصین مجرب ما بهره مند گردید. موسسه حقوقی ملک پور شرایط تحصیل در یکی از برترین دانشگاه های قبرس که مورد تأیید کشور انگلستان می باشد را فراهم نموده است. رشته های تحصیلی در قبرس را با هم بررسی نمودیم. شما می توانید بدون نیاز به ارائه مدرک زبان و یا محدودیت سنی، جهت تحصیل در قبرس در رشته های پرسودی مانند پرستاری، کامپیوتر و... اقدام نمایید. در صورت تماس با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) و یا تکمیل فرم تماس، اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست خواهید آورد. همچنین این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است که در صورت وجود سوال، آن ها را در قسمت "ثبت پرسش" مطرح نموده و پاسخ دقیق را دریافت نمایید.

امتیاز 4.69 از 5 ( 12 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
نوشین مومنی
سلام ممنون از توضیحات خوبتون من ۱۹ ساله هستم و معدلم ۱۹.۵ هست میتونم تو قبرس پزشکی بخونم ؟ سطح زبانم خوبه اما خیلی بالا نیست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی با توجه به شرایطی کع می فرمایید این امکان را دارید. یکی از مزیت های قبرس اروپایی این است که همان ابتدا از شما مدرک زبان نمی خواهد و بدون داشتن نمره زبان میتوانید اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمد نادری
سلام ممنون بابت مقاله عالیتان من متوجه نشدم رشته دندان پزشکی در قبری سالی چند یورو هزینه دارد؟ واحد پول قبرس یورو هست؟ چند سال دندان پزشکی باید بخونم؟ اینکه مورد تایید انگلیسه چه معنی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام ‌ و عرض ادب سالانه بین ۱۵ تا ۲۰ هزار یورو رشته دندانپزشکی می باشد ، واحد پول قبرس یورو می باشد، طول دوره ۵ ساله می باشد. یعنی مدرک شما را انگلستان هم قبول دارد.
شهلا
وت بخیر شرایط تحصیل در قبرس 2022 می تونه تغیری هم کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. به احتمال زیاد خیر