بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان

9 نظر

انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان، یکی از مهمترین دغدغه هاییست که همواره ذهن متقاضیان را به خود مشغول می کند. بهترین کشوربرای مهاجرت برای هر فرد با دیگری متفاوت است. برای انتخاب بهترین کشور باید کشور های تاپ را بشناسید. تفاوت این کشور ها در نکات اساسی مانند هزینه ها، دموکراسی و پاسپورت آگاه شوید. تا بتوانید بر اساس شرایط خود بهترین کشور برای مهاجرت را انتخاب کنید. نکته حائز اهمیت در این رابطه و در مسیر تحقیقات متقاضیان در خصوص تصمیم گیری و یافتن راحت ترین کشوربرای مهاجرت، استفاده از منابع معتبر و قابل اطمینان است. به علاوه یاری گرفتن از افراد متخصص و مجرب در زمینه مهاجرت نیز می تواند روشی بسیار مناسب و مطمئن باشد. بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان، کشوریست که مهاجرت به آن سازگار با اهداف متقاضیان بوده و زندگی بهتری را برای آنان رقم بزند. اما به طور کلی می توان گفت در نظر داشتن شرایط مناسب و استانداردهای زندگی، کار و تحصیل امر مهمی در انتخاب کشور مورد نظر است.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد تمام راه های مهاجرت


 

به عنوان مثال کشورهایی وجود دارند که شاید تنها برای مدتی محدود و بازدید به عنوان یک توریست برای ایرانیان مناسب باشند و گزینه درستی برای اقامت و زندگی در طولانی مدت نباشند. همچنین کشورهایی که از سطح پایین امکانات رفاهی برخوردار هستند و یا پس از مدت کوتاهی زندگی در آن، مجبور به تغییر کشور و محل زندگی هستید، به هیچ عنوان گزینه مناسبی برای مهاجرت نخواهند بود. اما در عوض می توان گفت مهاجرت به کشورهایی مانند اتریش، سوئیس، آمریکا وکانادا تصمیم بسیار مناسبی است. اگر بخواهیم به طور کلی بهترین کشور ها را نان ببریم ابتدا آمریکا و کانادا سپس اروپای غربی و بعد شرقی کشور هایی مانند مجارستان و در مرحله بعد برخی کشور های آسیایی و بعد از آنها ترکیه و در مرحله آخر کشورهایی که سطح پایین تری دارند. در ادامه توضیحاتی را در پاسخ به این سوال که بهترین کشور برای مهاجرت کجاست در اختیار شما مخاطبین قرار گرفته است. شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان، فرم تماس را کامل کرده و یا با موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد بهترین کشور ها برای مهاجرت


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

 

بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان

فاکتورهای تأثیرگذار در انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان

نکته بسیار مهم در انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان این است که بهترین مقصد برای مهاجرت هر فرد نسبت به شرایط وی تعیین می شود. به عنوان مثال کسی که قصد مهاجرت برای ادامه تحصیل را دارد، معیارهای متفاوتی برای انتخاب کشور مقصد نسبت به شخصی که قصد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را دارد در نظر می گیرد. اما به طور کلی می توانیم بگوییم که یک سری از معیارها برای انتخاب بهترین کشور در بین متقاضیان، تقریباً مشترک هستند. دغدغه های مشترک در انتخاب مقصد مهاجرت در افراد مختلف و با سنین متفاوت، ما را بر آن داشت تا معیارهای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان را مطرح نموده و در این نوشتار مورد بررسی قرار دهیم.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد بهترین روش مهاجرت


 فاکتورهای مهم برای مهاجرت عبارتند از:

 • مهاجر پذیر بودن: مهم ترین عامل برای مهاجرت انتخاب کشور مهاجر پذیر میباشد، زیرا پذیرش اجتماعی جامعه بسیار اثر گذار بر روی حس رضایت شما از شرایط و زندگی می باشد.
 • سیستم قضایی سالم: اگر جامعه ای سیستم قضایی سالم داشته باشد امار جرم و جنایت کاهش پیدا خواهد کرد و در نتیجه امنیت بالا می باشد.
 • امنیت اجتماعی: امنیت اجتماعی بالا باعث می شود نگران ناهنجاری های اجتماعی نباشید.
 • امکانات شهری: امکانات شهری بالا و رفاه نیز از عوامل مهمی می باشد که روی انتخاب افراد تاثیر بالایی دارد.

ویدیو موسسه MIE در مورد عوامل انتخاب بهترین کشور برای زندگی


بهترین کشور برای مهاجرت از لحاظ نزدیکی به ایران و بعد مسافت

یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان، موضوع فاصله آن کشور تا ایران است؛ چرا که افراد بسیاری به واسطه کسب و کار خود و یا وابستگی های خانوادگی ترجیح می دهند کشوری را برای مهاجرت انتخاب کنند که بتوانند از آن به راحتی، با هزینه های کم و در کمترین زمان ممکن به ایران رفت و آمد داشته باشند. در این خصوص کشورهای اروپایی، به واسطه فاصله زمانی و جغرافیایی نسبتاً کمی که با ایران دارند و هزینه های مناسب رفت و آمد می توانند گزینه مناسبی برای چنین افرادی باشند. همچنین لازم به ذکر است که اکثر کشورهای اروپایی از امکانات و سطح رفاهی بسیار بالایی برای زندگی برخوردار هستند و مقصد بسیار محبوب و جذابی برای مهاجرین ایرانی محسوب می شوند. اما چنانچه مسافت، معیار مهمی در انتخاب کشور مقصد برای متقاضی مهاجرت نباشد، کشورهایی نظیر آمریکا و کانادا نیز می توانند گزینه های مناسبی در کنار کشورهای اروپایی برای زندگی باشند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد عوامل انتخاب بهترین کشور برای زندگی


بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان از لحاظ کیفیت زندگی

براساس رنکینگ جهانی، شهرهای اروپایی، بهترین کیفیت زندگی در جهان را به ساکنین خود ارائه می دهند و همین موضوع باعث شده است که به عنوان مقصد اول برای بسیاری از مهاجران شناخته شوند. به عنوان مثال کشورهای اتریش و سوئیس از محبوبیت بسیاری در میان متقاضیان برخوردار هستند. از طرفی کشورهای کانادا، آمریکا، استرالیا و نیوزلند نیز به واسطه کیفیت بالای زندگی، مورد استقبال گسترده قرار گرفته اند.

به طور کلی می توانیم بگوییم که یکی از فاکتورهای نشان دهنده سطح رفاه در یک کشور، میزان رضایت زندگی افراد ساکن در آن کشور است. برای مثال مردم برخی از کشورها مانند روسیه، آفریقای جنوبی و ترکیه میزان رضایت از زندگی نسبتاً پایینی دارند و در ازای آن کشورهایی مثل دانمارک، فنلاند، ایسلند، نروژ و سوئیس میزان رضایت از زندگی بالایی را به خود اختصاص داده اند. یکی از مهمترین معیارهای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان، وجود بیمه اجتماعی قوی در آن کشور است. موضوع هزینه های درمانی همواره یکی از دغدغه های افراد قبل از مهاجرت است و وجود یک بیمه مطمئن، نقش بسزایی در تأمین یک زندگی ایده آل و مملو از آرامش ایفا می نماید. از این رو توصیه می شود کسانی که دغدغه وجود بیمه های درمانی در کشور مقصد را دارند، کشور آمریکا را برای زندگی انتخاب نکرده و در عوض برای مهاجرت به کشورهای اروپایی اقدام نمایند. کشورهای برتر اروپایی از بیمه های تأمین اجتماعی بسیار قوی برخوردار بوده و اکثر هزینه های درمانی را پوشش می دهند. در مقایسه ای میان کشورهای مختلف در خصوص خدمات درمانی می توان گفت ایالات متحده به ویژه در مورد مقرون به صرفه بودن، دسترسی، نتایج بهداشتی و برابری بین ثروتمندان و فقرا بسیار بد عمل کرده است و در عوض، کشورهایی مانند انگلستان، استرالیا، سوئیس، سوئد، هلند، نیوزلند، نروژ، آلمان، کانادا و فرانسه در رده برترین کشورها از لحاظ خدمات رفاهی، بهداشتی و درمانی و اجتماعی قرار گرفته اند.

بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان

مقایسه کیفیت خدمات درمانی در آمریکا با دیگر کشورهای مطرح

 

ویدیو موسسه MIE در مورد بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان


بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان از لحاظ آب و هوایی

شرایط آب و هوایی یکی دیگر از معیارهاییست که برای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان از اهمیت بسیاری برخوردار است. از آنجا که مردم ایران به زندگی در یک کشور چهارفصل عادت دارند و در بیشتر مناطق ایران، مردم آسمانی آفتابی را در اکثر روزهای سال تجربه کرده اند، اکثر ایرانیان کشورهای چهارفصل را برای زندگی برمی گزینند. علاوه بر این ممکن است زندگی در یک کشور با آب و هوای سرد به روحیه آن ها لطمه وارد کند. شهر وین، پایتخت کشور اتریش، یکی از مطلوب ترین شهرها با آب و هوایی بسیار عالیست که می توان از آن به عنوان یک مکان چهارفصل و زیبا یاد کرد. این شهر توانسته است به مدت ده سال به صورت پی در پی به عنوان بهترین شهر دنیا برای زندگی انتخاب شود.

بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان

بسیاری از ایرانیان با دارا بودن مدرک تحصیلی و سابقه کاری مناسب در زمینه رشته تحصیلی و تخصص خود مایل به مهاجرت از طریق ویزای کاری به کشورهای خارجی هستند. به منظور بررسی موضوع بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان باید به این نکته توجه داشت که اخذ ویزای کاری در کشورهای مختلف دارای شرایط متفاوتی است. برای مثال در اکثر کشورها جهت ورود از طریق ویزای کار، نیاز به صدور یک پیشنهاد کاری از سوی کارفرما برای شخص متقاضی می باشد. اما برخی از کشورها مانند اتریش و آلمان این امکان را در اختیار متقاضیان قرار می دهند که آنان از طریق یک ویزای ۶ ماهه با عنوان ویزای جست و جوی کار، به جستجوی کار در این کشورها بپردازند. کشور کانادا نیز در خصوص مهاجرت کاری، به متقاضیانی که امتیازات لازم را در سیستم امتیازبندی اسکیل ورکر کانادا کسب می کنند، از ابتدای ورود اقامت دائم ابن کشور را اعطا می نماید.

 

از آنجا که در این کشورها نیاز به نیروی کار به خصوص در رشته های فنی و مهندسی وجود دارد، افراد دارای تخصص های مربوطه وارد بازار کار بسیار مناسبی شده و از درآمد بالایی برخوردار هستند. به طوری که برای مثال متخصصین رشته آی تی در کشورهایی همچون آلمان و سوئد از درآمدی در حدود ۴ هزار یورو در ماه بهره مند هستند. همچنین در انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت کاری، بهتر است که متقاضیان به قوانین صدور ویزای کاری هر کشور مانند قوانین و شرایط سنی، داشتن مدرک زبان و. . . توجه داشته و با شرایط خود تطبیق دهند. به عنوان مثال برای دریافت ویزای جست و جوی کار آلمان، داشتن مدرک زبان آلمانی در سطح b1 الزامی است. همچنین در خصوص انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت کاری ایرانیان می توان گفت کشورهایی با نرخ بیکاری پایین، بهترین مقاصد مهاجرت از طریق کار هستند و هرچه این نرخ بالاتر می رود شرایط کاریابی برای افراد مشکل تر خواهد بود.

 

نام کشور

نرخ بیکاری به درصد

کانادا

6.06

آلمان

3.20

اتریش

4.64

استرالیا

5.33

انگلستان

3.81

 

محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان

بسیاری از ایرانیان با هدف ادامه تحصیل، به کشورهای خارجی مهاجرت می نمایند. یکی از معیارهای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان، شرایط اعطای بورسیه های تحصیلی در آن کشور است. به طور کلی بورسیه های تحصیلی عمدتاً در مقطع دکتری به دانشجویان اعطا می شود و اخذ بورسیه در مقاطع پایین تر همچون کارشناسی و کارشناسی ارشد، در شرایط خاص و داشتن رزومه های بسیار قوی امکان پذیر خواهد بود. در صورتی که دانشجویان موفق به اخذ فول فاند در دانشگاه های برتر اروپایی و یا کشورهایی همچون آمریکا و کانادا شوند، قادر خواهند بود که تمامی هزینه ها از قبیل هزینه های تحصیل و زندگی خود را با آن تأمین نمایند. بنابراین می توان گفت که این روش، یکی از کم هزینه ترین روش های مهاجرت برای ایرانیان محسوب می شود.

نکته مهم دیگر این است که قوانین کشورهای مختلف در خصوص صدور ویزای دانشجویی باهم متفاوت است، به عنوان مثال در قانون برخی کشورها مانند کانادا، استرالیا و انگلستان برای صدور ویزای دانشجویی، فاکتورهایی مانند سن و میزان گپ تحصیلی بسیار مهم است و در مقابل در اکثر کشورهای اروپایی، این موضوع از اهمیت کمتری برخوردار است. در برخی از کشورها برای صدور ویزای دانشجویی به موضوع داشتن مدرک زبان بیشتر اشاره می شود و در برخی دیگر، این موضوع از اهمیت کمتری برخوردار است. بنابراین برای انتخاب بهترین کشور برای تحصیل ایرانیان بهتر است که شرایط متقاضیان به صورت کامل بررسی شده و سپس مناسب ترین کشور برای تحصیل به آن ها توصیه شود. در خصوص موضوع مهاجرت تحصیلی، معیارهای بسیاری همچون سطح کیفیت آموزشی، رتبه و رنکینگ دانشگاه ها، امکان تحصیل در مدارج بالا در بهترین دانشگاه های جهان، امنیت شهرهای دانشجویی، وجود امکانات اقامتی مناسب همچون خوابگاه ها و... باید در نظر گرفته شود. شما عزیزان می توانید با تهیه محصول آموزش زبان انگلیسی و آلمانی که توسط موسسه ملک پور تهیه شده است، مدرک زبان مورد نظر خود را برای اخذ ویزای تحصیلی آماده نمایند.

بهترین کشور برای سرمایه گذاری ایرانیان

بسیاری از ایرانیانی که از شرایط مالی مناسبی برخوردارند، کشورهای خارجی را به عنوان مقصدی برای سرمایه گذاری و اخذ درآمد و سود انتخاب می نمایند. سرمایه گذاری در کشورهای مختلف از طرق گوناگونی برای ایرانیان امکان پذیر است. یکی از این روش ها، راه اندازی بیزنس است که در این خصوص می توانیم سرمایه گذاری در بیزنس هایی مانند مک دونالد یا برگر کینگز را به عنوان برخی از سرمایه گذاری های سودآور و موفق و امن نام ببریم. لازم به ذکر است این مقاله توسط کارشناسان امر مهاجرت در موسسه ملک پور گردآوری شده و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً حرام بوده و پیگرد قانونی دارد. به طور کلی روش های متنوعی برای سرمایه گذاری در کشورهای خارجی وجود دارد که برخی از آن ها منجر به اخذ اقامت شده و برخی دیگر تنها با هدف سوددهی انجام می شوند. انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان از طریق سرمایه گذاری، مقوله ایست که می بایست با تعیین هدف متقاضی و میزان توان مالی وی برای سرمایه گذاری صورت پذیرد.

بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان از سایر روش ها

به طور کلی روش های مهاجرت را می توان به 7 گروه، طبقه بندی کرد. این 7 دسته عبارتند از: کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی و افراد و شرایط خاص.

دسته بندی این روش ها برای اولین بار توسط مدیر موسسه ملک پور انجام شده است و اطلاعات کاملی از این روش ها در مقاله روش های مهاجرت ارائه شده است.

 در خصوص انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان، شرایط اقامت تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری را بررسی کردیم و در این قسمت، قصد داریم که اطلاعات مختصری در خصوص سایر روش ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. یکی از معیار هایی که ممکن است در انتخاب کشور مقصد برای مهاجرین اهمیت داشته باشد، قوانین تولد در آن کشور است. به عنوان مثال قوانین حاکم بر برخی کشورها پس از تولد فرزند، هیچ اثر حقوقی برای تولد قائل نیستند. این کشورها معمولاً از سیستم خون تبعیت می کنند. بنابراین اگر هدف متقاضیان از مهاجرت، اخذ اقامت از طریق تولد فرزند باشد؛ پیشنهاد می شود که کشورهای تابع قانون خاک مانند کانادا و یا آمریکا را انتخاب نمایند. یکی دیگر از معیارهای انتخاب کشور برای مهاجرت می تواند قوانین اخذ اقامت از طریق ازدواج باشد. قوانین اخذ اقامت در کشورهای مختلف می تواند متفاوت باشد، . به عنوان مثال در قوانین کشور اتریش، از طریق ازدواج با تبعه اتریشی، پس از ۶ سال می توان پاسپورت اتریش را دریافت کرد. در کانادا نیز این امر در مدت ۵ الی ۶ سال صورت می پذیرد.

از دیگر معیارهای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت افراد دارای توانایی های خاص مانند هنرمندان، داشتن خدمات آن کشور برای اقامت آن ها از طریق همین توانایی خاص است. به عنوان مثال کشور اتریش نوعی ویزا با عنوان ویزای هنرمندان را به افراد دارای استعداد هنری خاص اعطا می نماید. برای دریافت این نوع ویزا هنرمندان عزیز می بایست ثابت نمایند که از طریق هنر خود صاحب درآمد بوده و در آن مهارت به سزایی دارند. مقاله اقامت هنرمندی اتریش اطلاعات مفیدی را در این خصوص در اختیار شما قرار می دهد.

گران ترین کشورهای جهان از نظر هزینه زندگی

یکی از عوامل انتخاب کشور هزینه های زندگی می باشد. برای انتخاب گران ترین کشور جهت زندگی عوامل مختلفی نظیر هزینه مسکن، هزینه حمل و نقل، هزینه تحصیل، هزینه خرید مواد اولیه و ... مورد بررسی قرار میگیرند. هزینه زندگی با توجه به میانگین تمامی شهرهای یک کشور محاسبه می شود و در حال حاظر بین کشورهای مختلف هزینه های زندگی در کشور سوئیس بالاتر از سایر کشور ها می باشد. در لیست زیر 10 کشور گران دنیا از نظر هزینه های زندگی را مشاهده می فرمایید:

 1. سوئیس
 2. نروژ
 3. ایسلند
 4. سوئد
 5. لوکزامبورگ
 6. دانمارک
 7. سنگاپور
 8. اسرائیل
 9. هنگ کنگ
 10. ایرلند

سوالات متداول 

✔️ بهترین کشور برای مهاجرت کدام است؟

پاسخ دقیق و مشترکی برای سوال متقاضیان در خصوص انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت وجود نخواهد داشت. چرا که ارائه یک پاسخ دقیق به این پرسش، تنها با تطبیق شرایط و علایق فردی متقاضی امکان پذیر خواهد بود.

✔️ معیارهای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان چیست؟

معیارهای متفاوتی از قبیل مسافت، شرایط آب و هوایی، شرایط کاریابی، امنیت سرمایه گذاری، وجود امکانات رفاهی از قبیل بیمه تأمین اجتماعی مطمئن و سطح امکانات تحصیلی، برای انتخاب بهترین و راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانیان وجود دارد.

✔️ پرطرفدارترین کشورها برای مهاجرت، کدام کشورها هستند؟

پرطرفدارترین کشورها برای مهاجرت، کشورهای اروپای غربی، آمریکا، کانادا و استرالیا هستند.

✔️ بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیانی که قصد رفت و آمد زیاد به ایران دارند کدامند؟

کشورهای اروپایی به واسطه فاصله زمانی و جغرافیایی نسبتاً کمی که با ایران دارند، می توانند گزینه مناسبی برای مهاجرت ایرانیان باشند.


_____________ سخن پایانی_____________

همانگونه که بررسی شد معیارهای متفاوتی از قبیل مسافت، شرایط آب و هوایی، شرایط کاریابی، امنیت سرمایه گذاری، وجود بیمه تأمین اجتماعی مطمئن و سطح امکانات تحصیلی، برای انتخاب بهترین و راحت ترین کشور برای مهاجرت ایرانی وجود دارد که با توجه به اهداف فرد متقاضی از مهاجرت مطرح می گردند. در واقع می توان گفت پاسخ دقیق و مشترکی برای سوال بهترین کشور برای مهاجرت کجاست وجود نخواهد داشت. بهتر است بگوییم ارائه یک پاسخ دقیق به این پرسش تنها با تطبیق شرایط و علایق فردی متقاضی امکان پذیر خواهد بود. نکته مهمی که نیاز است به آن اشاره کنیم این است که همواره می بایست درصد ریسکی را برای اقدام از طریق تمام روش ها و برای تمام کشورها در نظر گرفته و با آگاهی از این موضوع، در جهت کاهش ریسک های موجود در مسیر پر پیچ و خم مهاجرت قدم برداریم. در این مقاله به این سوال که بهترین کشور برای مهاجرت کجاست پاسخ داده شد. یاری گرفتن از مشاوران متخصص و مجرب موسسه مشاوره ای می تواند راه شما عزیزان را در جهت یافتن بهترین مقصد مهاجرت با توجه به شرایط فردی شما هموارتر سازد. شما همراهان گرامی می توانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با برقراری تماس تلفنی با موسسه ملک پور و یا پر کردن فرم تماس، از مشاوره تلفنی رایگان کارشناسان مجرب این موسسه بهره مند شوید. همچنین می توانید در قسمت "ثبت پرسش" سوالات خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت، پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشیم.

امتیاز 4.32 از 5 ( 67 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
Hamid
سلام.وقت بخیر.برای مهاجرت ایرانیان که در رشته های مالی و حسابرسی فعالیت داشتند کانادا شرایط بهتری دارد و یا آلمان؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید شرایط شما بطور تخصصی بررسی شود. برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
سماواتی
سلام میکنم خدمت شما و تیم بسیار قویتون. آیا داشتن مدرک مهندسی کشاورزی با معدل بالای 17 و آیلتس 7، 5 سال سابقه کاری مرتبط، استرالیا بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان محسوب میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله امکان دارد ولی باید امتیازتون محاسبه بشه. با مشاورین تماس بگیرید
مریم کریمی
با سلام محصول گام به گام تا اخذ اقامت رو چطور میتونم تهیه کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام از روی سایت قسمت محصولات با مشاورین هم تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
anahita31
سلام وقت بخیر من 16 سالمه میخوام مهاجرت کنم نمیدونم کدوم کشور بهتره خانوادم از نظر مالی مشکل و محدودیتی ندارند میشه راهنمایییم کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام برای انگلیس کانادا اتریش سوئیس میتونید اقدام کنید باید شرایط شما بررسی شود با مشاوران تماس بگیرید
اسکندریان
سلام و وقت بخیر ممنونم از مقاله خوبتون در مورد بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان. من 17 سالمه و میخوام بدونم برای تحصیل پزشکی در انگلیس باید اینجا کنکور بدم و پزشکی قبول بشم یا بدون کنکور هم می تونم برای این کشور اقدام داشته باشم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید یکسال کالج پیش پزشکی در انگلستان بگذرونید بعد امکان ورود به دانشگاه دارید. نیاز نیست در ایران کنکور بدید با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
مرضیه ارجمند
عرض ادب به اقای دکتر استاد بزرگوار و تیم خوب mie من برای تحصیل ارشد نروژ رو انتخاب کردم. خوب تحصیل عملا رایگانه ولی گویا هزینه های زندگی بالاست ایا من می تونم کشور مشابهی رو به لحاظ هزینه های تحصیل انتخاب کنم و در کنارش هزینه های زندگی هم پایین باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله هلند و فنلاند هم میتونه گزینه های خوبی باشه برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
سجاد احمدی
سلام سپاس از مطالبتون بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان از نظر هزینه هاد وضعیت رفاهی کدام کشور است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بسته به شرایط افراد متفاوت است. برای بررسی تخصصی و اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
آراسته
سلام. تشکر میکنم از وب سایت خیلی خوبی که دارین. خیلی اطلاعات مفیدی از طریق مقالات شما بدست اوردم. مقاله بهترین کشور برای مهاجرت ایرانیان عالی بود و بسیار راهنمای خوبی هست جهت انتخاب کشور مناسب برای مهاجرت.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام سپاس دوست عزیز
مشاوره رایگان