اقامت هلند با اجازه کار به همراه خانواده

بدون نظر

امروزه بحث اقامت به یکی از مباحث مهم و قابل توجه تبدیل شده است؛ تا جایی که افراد متقاضی مهاجرت در پی یافتن راهی هستند که هماهنگ و مناسب شرایط فعلی آنها باشد. مهاجرتی که بتوان بواسطه آن خانواده شخص متقاضی هم همراه خود شخص اقامت مقصد را کسب کند و اینکه فرد متقاضی بتواند بواسطه این اقامت مجوزی برای کار اخذ کند و بیزینس خود را استارت بزند و مخارج زندگی خود را تامین کند. از طرفی این افراد بدون کسب دانش مورد نیاز و اطلاعات بروز و کافی در مورد سرمایه گذاری و به ویژه سرمایه بالا نمی توانند به هدف خود یعنی مهاجرت با مزایای مورد انتظار برسند. کشور هلند یکی از کشور های اروپایی است که افراد متقاضی اقامت در این کشور با سرمایه گذاری های بسیار بالا با تلاش فراوان نهایتاً موفق به اخذ اقامت خواهند شد. روشی نو به نام نوآفرینی هلند یا به عبارتی کارآفرینی هلند که توسط موسسه MIE در این مقاله معرفی خواهد شد که با استفاده از این روش نوآوری هلند متقاضیان و علاقه مندان به مهاجرت با کمترین هزینه می توانند به هدف خود یعنی اقامت و اجازه کار برسند. موسسه MIE با سال ها سابقه درخشان در امر مهاجرت شما را به مطالعه این مقاله دعوت می کند.

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

 

تماس با ما

اقامت هلند با اجازه کار به همراه خانواده

شرایط عمومی اقامت هلند با اجازه کار به همراه خانواده

پروسه راه اندازی کسب و کار و تجارت خصوصاً اگر در سطوح بین المللی باشد بدون شک با ابهامات و سوالات زیادی رو به رو خواهد شد که به طبع نیازمند کسب اطلاعات بیشتر از نحوه استارت یک تجارت در کشوری اروپایی خواهد بود. سوالاتی در مورد موفقیت و یا عدم موفقیت پروژه ای که قصد انجام آن را دارید و ابهامات دیگری هم پیش می آید. در روش نو آفرینی هلند فرد متقاضی با بهره مندی از تجربه متخصصانی کار بلد و استفاده از مشاوره استاد های دانشگاه به خوبی به اهداف خود خواهد رسید. در روش کارآفرینی هلند متقاضی باید دست کم مدرک تحصیلی کارشناسی را دارا باشد و مهارت کافی در زمینه زبان انگلیسی را نیز داشته باشد و یا با استفاده از دوره های فشرده زبان انگلیسی موسسه این مهارت زبانی را بهبود بخشد؛ نکته قابل ذکر دیگر اینکه ورود به این طرح محدودیت سنی ندارد و فرد متقاضی می تواند بعد از آماده کردن این شرایط برای استفاده از این طرح وارد عمل شود.

بورسیه تحصیلی در استرالیاکارآفرینی در هلند

 

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد نوآفرینی هلند

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد نوافرینی هلند

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نوافرینی هلند

معرفی طرح نوآوری هلند

هلند کشوری اروپایی بسیار زیبایی است با اقلیمی مطبوع که می تواند مقصدی مناسب برای مهاجرت باشد و از آنجایی که زبان صحبت مردم در هلند زبان انگلیسی است. متقاضیان مهاجرت که متاهل و دارای خانواده هستند؛ ابتدا با توجه شرایط خود و شرایط ویزای همراه هلند به دنبال بهترین روش برای مهاجرت هستند که بواسطه آن هم امکان همراهی و کسب اقامت خانواده را داشته باشند و هم بتوانند کسب و کار خود را در مقصد استارت بزنند و با بهره گیری از آن هزینه های زندگی را پرداخت کنند. با این تفاسیر بهترین گزینه می تواند استفاده از طرح نوآفرینی هلند و یا کار آفرینی هلند باشد که فرد بواسطه ارائه طرحی جدید و نو در رابطه با تجارتی که قبلاً تجربه فعالیت در آن را داشته است. مثلا مغازه دار بوده و یا تولیدی داشته است. در شرایط ویزای همراه هلند موضوعات و بیزینس های مختلفی وجود دارد که فرد می تواند اقامت کارآفرینی هلند را به خوبی اخذ کند؛ به گونه ای که طرح پیشنهادی فرد می تواند در زمینه هایی مانند تجارت زعفران، محصولات فراوری های عسل و ... باشد. متقاضی، طرحی نوآورانه و ابتکاری را تحویل می دهد و پس از تاًیید طرح می تواند در یک دانشگاه در کشور هلند که مختص آموزش کارآفرینی هلند و نوآوری هلند است، تحصیل کند و آموزش ببینید و همزمان تجارت و کسب کار خود را نیز راه اندازی کند. در این طرح متقاضی از حمایت گروهی متخصص به موجب راه اندازی کسب و کار خود بهره می برد. لازم به ذکر است که این نوع از اقامت ویزای تحصیلی نیست و فرد متقاضی بواسطه طراحی نوآورانه بیزینسی اقامت خواهد گرفت و هزینه ای بابت راه اندازی کسب و کار و حمایت از بیزینس نمی پردازد و تنها هزینه ای که می پردازد هزینه تحصیل در دانشگاه کارآفرینی هلند است.

بورسیه تحصیلی در استرالیاطرح نو آفرینی هلند

سرمایه مورد نیاز برای اقامت هلند با اجازه کار به همراه خانواده

از آنجایی که یکی از شرایط ویزای همراه هلند و دلایل جذب متقاضیان به استفاده از طرح نوآوری هلند کم هزینه بودن آن است می توان گفت که با هزینه به نسبت کمی می توان اجازه کار و اقامت دائم هلند را اخذ کرد؛ به این ترتیب که متقاضیان این طرح تنها هزینه ای که واریز می کنند هزینه آموزش و تحصیل در دانشگاه کارآفرینی هلند است که به صورت سالانه هزینه ای در حدود ده تا پانزده هزار یورو محاسبه شده است. استارت بیزینس و راه اندازی طرح تجاری به صورت کاملاً رایگان انجام می پذیرد و بابت آن هزینه ای از متقاضی دریافت نمی شود.

بورسیه تحصیلی در استرالیاهزینه مهاجرت به هلند

مزایای اقامت هلند با اجازه کار به همراه خانواده

از آنجایی که همه ما واقفیم هلند کشوری زیبا و پیشرفته است که در اروپا قرارگرفته و این بزرگترین مزیت است که فرد بواسطه این مهاجرت و استفاده از طرح نوآفرینی هلند اقامت کشوری اروپایی را کسب خواهد کرد. از مزایایی زیادی که متقاضی از این مهاجرت کسب می کند می توان به اخذ مجوز کار و اقامت برای خود فرد و خانواده، تحصیل رایگان برای فرزندانی با سن کمتر از هیجده سال، کم هزینه بودن نسبت به سایر روش های سرمایه گذاری در هلند، تحصیل در دانشگاه معتبری در هلند، حمایت به جهت راه اندازی کسب و کار بدون پرداخت هزینه راه اندازی اشاره کرد. همه این مزایا با استفاده از طرح نوآوری هلند میسر می شود. شرایط ویزای همراه هلند و زندگی در کشوری اروپایی و زیبا که زبان انگلیسی صحبت می کنند و فرد با گذشت پنج سال از اجازه کار و واریز کردن مالیات می تواند برای گرفتن اقامت دائم هلند متقاضی شود. لازم به ذکر است که احتمال و شانس اخذ ویزا در این کشور و با بهره مندی از این طرح در بالاترین حد نسبت به بقیه کشورهای اروپایی قرار دارد.

تحصیل در خارج از کشورشرایط زندگی در هلند

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره اقامت هلند با اجازه کار به همراه خانواده هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

 

پرسش و پاسخ در زمینه اقامت هلند با اجازه کار به همراه خانواده

✅شرایط عمومی استفاده از طرح اقامت هلند با اجازه کار به همراه خانواده چیست؟

  • مدرک لیسانس و یا بالاتر
  • تسلط به زبان انگلیسی
  • شرایط سنی ندارد
  • ارائه طرح جدید نوآورانه در رابطه با بیزینس
  • تجربه فعالیت در زمینه طرح

✅در طرح اقامت هلند با اجازه کار به همراه خانواده آیا امکان اقامت خانواده و اجازه کار آنها وجود دارد؟

در این طرح علاوه بر خود فرد خانواده او هم اجازه کار فول تایم و اقامت را دریافت خواهند کرد.

✅در طرح اقامت هلند با اجازه کار به همراه خانواده فرد متقاضی پس از سپری شدن چه مدتی می تواند اقامت دائم بگیرد؟

در استفاده از طرح نوآفرینی هلند فرد پس از سپری شدن پنج سال پس از اجازه کار در هلند و واریز مالیات در این پنج سال می تواند تقاضای اقامت دائم خود را مطرح کند.

_____________سخن نهایی درباره اقامت هلند با اجازه کار به همراه خانواده __________

روشی برای اخذ اقامت هلند با اجازه کار به همراه خانواده در این نوشتار مورد بحث و بررسی قرار گرفت. روشی معرفی شد که فرد متقاضی با بهره گیری از آن می تواند به مزایای زیادی دسترسی پیدا کند. با ارائه طرحی در روش نوآفرینی هلند متقاضی اجازه کار و اقامت خود و خانواده را دریافت می کند و تمام مراحل تا به سود رسیدن پروژه مورد حمایت کامل قرار می گیرد و فرد همزمان در دانشگاه کارآفرینی هلند تحصیل می کند و تنها هزینه تحصیل را می پردازد. بواسطه شرکت در این طرح فرزندان زیر هیجده سال متقاضی در مدرسه های هلند به طور رایگان تحصیل می کنند همسر فرد اجازه کار فول تایم دارد و اقامت به همه اعضای خانواده تعلق می گیرد. اقامت و سپری کردن زندگی در کشوری اروپایی با امنیت بالا با اقتصادی پیشرفته و اقلیمی مطبوع هم از دیگر مزایای استفاده از این طرح است. با برقراری تماس تلفنی با موسسه MIE به منظور بهره مندی از مشاوره رایگان می توانید فرم درخواست دریافت مشاوره را کامل کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان