طرح نو آفرینی هلند

14 اردیبهشت 1402 18 نظر

در این مطلب قصد داریم که به معرفی بهترین طرح اقامتی هلند بپردازیم. ممکن است که سالانه افراد زیادی به فکر مهاجرت به هلند و یا سایر نقاط اروپا باشند، اما یافتن مسیر مناسب برای دریافت پاسپورت هلند برایشان مشکل باشد. تا کنون روش های متفاوتی برای راه اندازی بیزنس در اروپا معرفی شده اند، اما در این متن روش جدیدی به شما معرفی خواهد شد که دارای مزایای بسیاری است. این روش را می توان طرح نو آفرینی هلند نامگذاری کرد که درواقع به روش کارآفرینی هلند شباهت دارد. در ادامه مقاله به بررسی طرح نو آفرینی هلند می پردازیم و تمام مراحل انجام این امر را به صورت قدم به قدم توضیح خواهیم داد. در پایان می توانید در صورتی که در خصوص طرح نوآفرینی هلند سوال و یا ابهامی داشتید با موسسه mie تماس حاصل کنید و به صورت رایگان پاسخ پرسش های مد نظر خود را دریافت کنید. هلند کشوری با اب و هوای چهار فصل، کشور گل ها و زیبایی ها است. اغلب مردم انگلیسی صحبت کرده و نرخ بیکاری آن مانند آلمان بوده و بسیار کم است و به راحتی می توان در این کشور مشغول به کار شد. با این تفاوت که در آلمان باید برای مشغول به کار شدن به زبان آلمانی باید نسلط بوده و در هلند به زبان انگلیسی نیز می توانید مشغول به کار شوید. نوافرینی در هلند به این شکل است که شما تمایل به راه اندازی بیزینس در هلند دارید. در این روش ثبت شرکت برای شما در هلند هزینه زیادی ندارد. در این روش افراد در زمینه بیزینس اموزش می بینند و همچنین می توانند با خانواده مهاجرت کنند. از سوی دیگر پروسه نوافرینی در هلند حدود 30 الی 90 روز زمان بر خواهد بود.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد نوآفرینی هلند

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد نوافرینی هلند

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نوافرینی هلند

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

طرح نو آفرینی هلند

طرح نو آفرینی هلند چیست؟

همان گونه که در مقدمه مقاله به آن اشاره شد، دریافتیم که طرح نو آفرینی هلند به کار آفرینی هلند نیز شباهت دارد. تقریبا می توان گفت طرح نو آفرینی هلند یکی از بهترین مسیر های مهاجرتی به کشور هلند است. مطمئنا یکی از دغدغه های بسیاری از علاقه مندان به راه اندازی بیزنس در اروپا، چگونگی راه اندازی بیزنس مورد نظر است. در اکثر مواقع فرد قدرت تشخیص این را ندارد که آیا بیزنس مورد نظر وی در کشور مورد نظر سود ده است یا زیان خواهد داشت. بنابراین انتخاب نوع بیزینس یکی از مهم ترین تصمیمات در مسیر راه اندازی بیزنس در اروپا است. به صورت کلی طرح نو آفرینی هلند به استارت آپ هلند شبیه است، با این تفاوت که در این روش از شما سوال خواهد شد که چه بیزنسی را وارد هستید و یا در چه بیزینسی فعالیت داشته اید و به شما کمک می شود که در زمینه ایده مورد نظر فعالیت خود را شروع کنید. در ادامه مقاله به صورت کامل توضیح می دهیم که برای اخذ ویزای نو آفرینی هلند باید چه مسیری را طی نمایید.

در این عکس اطلاعاتی کلی از کشور هلند را مشاهده می کنید

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد نوآفرینی هلند

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد نوافرینی هلند

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نوافرینی هلند

طرح نو آفرینی هلند و اخذ ویزا

متقاضیان عزیز جهت اخذ ویزای نو آفرینی هلند باید تمامی مراحل این امر را به دقت طی کنید. روال انجام طرح نو آفرینی هلند به این صورت است که، شما پیشنهاد توسعه یک بیزینس را خواهید داد و نشان می دهید که در این زمینه فعالیت و سابقه کار داشته اید. در واقع یک دانشگاه در کشور هلند در حال فعالیت در زمینه کارآفرینی هلند می باشد. این دانشگاه در واقع یک موسسه آکادمیک است که شما را برای کار آفرینی هلند آماده می سازد. شما بیزینس خود را به این دانشگاه معرفی می کنید و باید توضیح دهید که به چه صورت می توانید بیزنس خود را توسعه دهید. در اصل متقاضی قبل از انجام این امر باید بیزینس پلن مورد نظر خود را به یک سری از سازمان های مورد تایید هلند جهت تایید شدن، ارائه دهد. متقاضی می تواند در صورت دارا بودن شرایط و طی نمودن مسیر مورد نظر موفق به اخذ ویزای نو آفرینی هلند و در نهایت دریافت پاسپورت هلند شود.

شرایط سنی برای درخواست طرح نوآفرینی

در روش نوآفرینی هلند نیاز است که ایده جدیدی را معرفی کنید که قابلیت اجرای یک بیزینس جدید و کارآمد را داشته باشد نکته مهم این است که کشور هلند به دنبال جوانان دارای ایده نوین که سن آنها زیر ۳۵ سال باشد، می باشد. در واقع اگر شرایط سنی مناسب راه نداشته باشید اما ایده شما جدید باشد برای روش نوآفرینی کشور هلند شما را پذیرش نخواهد کرد. اما اگر ایده شما نوع آورانه و ایده آل نباشد اما شرایط سنی مناسب را داشته باشید می توانید از دانشگاههای این کشور پذیرش بگیرید و سپس به کمک پروفسور ها و اساتید این رشته روی ایده خود بهتر کار کنید تا ایده شما تبدیل به یک ایده پخته و قابل اجرا شود.

تحصیل در خارج از کشور

?ویزای هلند?

طرح نو آفرینی هلند و اخذ ویزای همراه

یکی دیگر از دغدغه های افراد مختلف در زمان مهاجرت، به همراه داشتن اعضای خانواده می باشد. به عنوان مثال افراد زیادی هستند که در فکر مهاجرت به سر می برند، اما به دلیل اینکه موفق به یافتن مسیر مناسبی برای مهاجرت به همراه همسر و فرزندان خود نمی شوند، برنامه مهاجرت آن ها به تاخیر خواهد افتاد. اما طرح نو آفرینی هلند امکان اخذ ویزای همراه را به شخص متقاضی خواهد داد، به این معنا که شما می توانید برای همسر و فرزند خود نیز ویزا دریافت کنید و یکی از مهم ترین مزایای اقدام از این روش اجازه کار فول تایم برای همسر شخص اصلی است. بنابراین اگر از طریق طرح نو آفرینی هلند و ارائه بیزنس پلن اقدام کنید همسر شما نیز می تواند در هلند مشغول به کار شود و کسب درآمد کند.

تحصیل در خارج از کشور

?شرایط زندگی در هلند?

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد نوآفرینی هلند

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد نوافرینی هلند

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد نوافرینی هلند

هزینه های طرح نو آفرینی هلند

مسئله هزینه از دیرباز مورد توجه بسیاری از مهاجران بوده است. تا کنون برای همه ما این موقعیت پیش آمده است که به دلیل زیاد بودن هزینه در مسیر مورد نظر از تصمیم خود برای مهاجرت منصرف شده ایم. هزینه های طرح نو آفرینی هلند به صورتی است که این برنامه می تواند برای افرادی که شرایط آن را دارا هستند، یکی از بهترین مسیر ها جهت دریافت اقامت و در نهایت پاسپورت هلند باشد. احتمالا تا الان به بررسی و تحقیق در خصوص ارائه بیزنس پلن پرداخته اید و می دانید که برای ثبت شرکت، تایید شدن بیزنس پلن و حتی راه اندازی استارت آپ هلند باید هزینه های هنگفتی را بپردازید. اما در صورتی که با موسسه mie جهت مهاجرت از طریق طرح نو آفرینی هلند اقدام نمایید بسیاری از مراحل انجام کار شما مانند نوشتن بیزنس پلن و ثبت شرکت به صورت رایگان انجام می شود و نیازی به پرداخت هزینه ندارید.

تحصیل در خارج از کشور

?هزینه های تحصیل و زندگی در هلند?

طرح نو آفرینی هلند و اخذ اقامت و تابعیت

تا این قسمت از مقاله دریافتیم که، برای مهاجرت از طریق طرح نو آفرینی هلند باید یک بیزنس ارائه بدهیم و موسسه آکادمیک مرتبط با این امر به شما کمک خواهد کرد که ایده خود را به طرح تجاری تبدیل کنید. در واقع شما در این دانشگاه ثبت نام می کنید و این موسسه از شما یک کارآفرین می سازد. جالب است بدانید که پس از اتمام دوره، شما از موسسه یک مدرک فوق لیسانس در زمینه فعالیت خود دریافت می کنید. در اصل می توان گفت شما حین انجام کار در حال تحصیل رشته کارآفرینی هستید و این خودش یک نوع بیزنس بدون گذاشتن سرمایه است. در نهایت ثبت شرکت برای شما یک نوع پاس کردن واحد درسی به حساب می آید. قابل ذکر است که در رده بندی پاسپورت های جهان، پاسپورت هلند حتی از پاسپورت آمریکا بالاتر است. بهتر است بدانید که طرح نو آفرینی هلند یک نوع اقامت هلند است و زمانی که  شما بتوانید ویزای نو آفرینی هلند را دریافت کنید و در این کشور مشغول به کار شوید، پس از 5 سال زندگی و کار در هلند می توانید پاسپورت هلند را اخذ نمایید.

مدت زمان اقامت طرح نو آفرینی هلند

در عنوان قبل توضیح دادیم که در چه مدت زمانی می توانید از طریق طرح نو آفرینی هلند اقامت و پاسپورت هلند را به دست آورید. از آن جایی که صرف زمان برای همه افراد بسیار مورد اهمیت است، در این قسمت می خواهیم به توضیح مختصری در خصوص مدت زمان روال انجام طرح نو آفرینی هلند بپردازیم. جالب است بدانید که کل پروسه طرح نو آفرینی هلند کمتر از سه ماه طول می کشد، که این مورد یکی از مزیت های این مسیر به شمار می آید. مدت زمان ثبت ایده شما دو یا نهایتا 4 هفته طول می کشد. طبق مزیت هایی که برای این روش مشخص شده است می توان روش طرح نو آفرینی هلند را به عنوان بهترین طرح اقامتی هلند معرفی کرد.

مقایسه خودحمایتی هلند با طرح نو آفرینی هلند

یکی دیگر از روش های دریافت اقامت و پاسپورت هلند روش خود حمایتی هلند است که در مقایسه این روش با روش طرح نو آفرینی هلند باید گفت که روش نو آفرینی هلند روش بهتری است و دارای تفاوت هایی با روش خود حمایتی می باشد. به عنوان مثال در روش خودحمایتی شما اجازه کار ندارید اما در روش نو آفرینی شما و همسرتان مجوز کار فول تایم دارید و یا به عنوان مثالی دیگر: در روش خود حمایتی مبلغی از سرمایه شما در حسابتان بلاک می شود اما در این روش تنها نیاز است نشان دهید اوضاع مالی خوبی دارید یک بیزنس پلن ارائه دهید. همچنین از نظر زمانی اقامت هلند از طریق طرح نو آفرینی در شرایطی بهتری در قیاس با خودحمایتی دارد. اقدام از طریق خود حمایتی تقریبا بین یک تا یک سال و نیم زمان می برد در صورتی که در این روش کل پروسه کمتر از 3 ماه زمان می برد.تحصیل در خارج از کشور

?تحصیل دوره کار آفرینی هلند?

طرح نو آفرینی هلند و خدمات موسسه MIE

یکی از مزیت های اقدام به طرح نو آفرینی هلند از طریق موسسه ملک پور، این مورد است که تمامی مراحل به دست  متخصصین این موسسه انجام می شود و شخص متقاضی نیازی به مراجعه به شرکت های مرتبط در هلند ندارد. به طور مثال همانگونه که در مطالب فوق آورده شد، شما باید ایده خود را جهت تایید شدن به شرکت های مرتبط ارائه دهید که حتی این امر توسط موسسه ای ام آی ای انجام می شود. همچنین طبق مطالبی که در عنوان هزینه ها توضیح داده شد، دریافتیم که در صورت اقدام با موسسه ما نیازی به پرداخت هزینه های زیاد بابت ثبت شرکت و نوشتن بیزنس پلن نیست و این امور به صورت رایگان انجام می پذیرد.

لازم به ذکر است که متقاضیان این طرح باید به حد کافی ای از زبان انگلیسی بهره مند باشند به همین علت موسسه ملک پور در باب آموزش فشرده زبان انگلیسی کلاس های ویژه ای را در نظر گرفته تا مراجعین در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه ی مطلوبی برسند.

انتخاب دفتر مهاجرتی

?دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)?

 

  تحصیل در خارج از کشور

?استارت آپ هلند?

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح نو آفرینی هلند هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


بنرهای مورد نیاز

پرسش: سلام برای سرمایه گذاری در هلند چقدر پول نیاز است؟

پاسخ:


پاسخ به سوالات متداول در زمینه طرح نو آفرینی هلند

✅آیا پس از مهاجرت از مسیر طرح نو آفرینی هلند همسر متقاضی اجازه کار خواهد داشت؟

بله، در صورت اقدام از این روش همسر شما اجازه کار فول تایم خواهد داشت.

✅در صورت مهاجرت از طریق طرح نو آفرینی چه مبلغی را برای ثبت شرکت باید پرداخت کرد؟

در صورتی که از طریق موسسه mie جهت انجام این امر اقدام کنید، این موسسه وجهی از این بابت از شما دریافت نخواهد کرد.

✅کل پروسه طرح نو آفرینی هلند چقدر زمان می برد؟

از زمانی که مدارک خود را تکمیل کنید و تحویل دهید، این پروسه کمتر از سه ماه طول می کشد.

✅پروسه ثبت شرکت در هلند از طریق ارائه بیزنس پلن چقدر طول می کشد؟

شما عزیزان می توانید به کمک موسسه ملک پور ثبت شرکت خود را در کمتر دو الی 4 هفته به انجام رسانید.


سخن نهایی در زمینه طرح نو آفرینی هلند

در مطالب فوق سعی نمودیم که طرح نو آفرینی هلند را به صورت کامل برای تمام متقاضیان این امر توضیح دهیم. در این مطلب دریافتیم که طرح نو آفرینی هلند در مقایسه با خود حمایتی هلند از جهات مختلف، بهتر است. همچنین در صورت اقدام با موسسه ملک پور هزینه ای بابت ثبت شرکت و نوشتن بیزنس پلن از شما دریافت نمی شود. از جمله مزیت های این روش می توان به اجازه کار فول تایم به همسر شخص متقاضی اشاره نمود. اگر در صورتی که سوالی در خصوص طرح نو آفرینی هلند دارید می توانید با موسسه mie تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این مجموعه بهره مند گردید. همچنین این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که در زیر همین متن در کادر مربوط به پرسش و پاسخ سوالات خود را به ثبت برسانید.

امتیاز 3.93 از 5 ( 12 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
اسماعیل مظفری پور
آیا برای این طرح باید تمکن مالی نقدی در بانک رو ارائه بدیم ؟اگه جواب بله هست چقدر تمکن به چه مدت باید در حساب باشد ؟ یا میشه سند ملک رو به عنوان تمکن ارائه داد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست گرامی، شما باید بتوانید هزینه های تحصیل و زندگی خود را تامین نمایید. مبلغ دقیق در مشاوره های تخصصی خدمت شما ارائه می گردد ولی بهتر است این تمکن به صورت نقدی در حساب ارائه گردد.
محمدرضا
سلام. در این نوع اقامت، مدرک خاصی در خصوص سطح زبان لازم هست از ابتدا ارایه شود؟ تشکر از راهنمایی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، شما باید بتوانید حداقل مدرک زبان آیلتس 6.5 ارائه نمایید.
عسل تجری
سلام من ۳۷سالمه دیپلم دارم میخوام از ترکیه اقدام کنم(البته با حمایت موسسه شما) برای اقامت هلند ، از طریق طرح نوآفرینی ، با این شرایطم ایا میتونم ؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، در صورتی که بیزنسی داشته باشید و بتوانید بیزنس پلنی ارائه نمایید و البته مدرک زبان آیلتس 6.5 هم ارائه دهید شانس خوبی برای این روش خواهید داشت. البته داشتن سرمایه لازم نیز یکی دیگر از فاکتور های مهم در این روش است.
فاطمه مقدم
سلام مدرک زبان نیاز هست برای این روش؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز این روش یکی از بهترین روش های مهاجرت می باشد که برای اقدام مدرک زبان آیاتس ۶ یا ۶/۵ و یا مدرک تافل نیاز است
داریوش کفیتی
سلام. من ۴۸ ساله هستم و ۴ ساله دیگه بازنشست میشم . لیسانس مکانیک هستم‌. دو فرزند دارم ۶ ساله و ۴ماهه. برای این روش اگه خودمون ایده ای نداشته باشیم موسسه شما کمک میکنه در این زمینه یا خیر. زبان رو در حد متوسط بلدم. میتونم اقدام کنم‌. به نظرتون برای من و خانواده ام خوبه . ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز شما در صورت داشتن سطح زبان مناسب میتوانید برای این روش اقدام نمایید پیشنهاد میکنم شماره واتس آپ خود را در سایت موسسه ملکپور ثبت نمایید تا مشاوران مجرب با شما تماس بگیرند
لاله
سلام ممنون از توضیحاتتون اگر اصلا ایده ای نداشته باشیم و فقط کارمند اداری بوده باشیم بدون درس مرتبط با تجارت .میشه از این روش اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ ویزای نوافرینی هلند شرایط سنی و تحصیلی شما مهم می باشد. برای اطلاع از جزییات بیشتر با کارشناسان موسسه در تماس باشید
آرزو امین زاده
با سلام و خسته نباشید.همسرمن لیسانس مکانیک هستن.و کارمند شرکت گازهستن.ودر زمینه اجرای پروژه های گاز رسانی خودشون در ایران شرکتی ثبت کردن و پروژه هایی رو کار کردن و الان هم در حال انجام هستن،میشه در این رشته و تحصیلات و شغلی که همسرم دارن، بیزینس پلنی ارائه داد؟منظورم اینه که اینجور فعالیتها به درد کشور هلند میخوره یا نه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز همسر شما با توجه به رشته تحصیلی و سابقه کاری، شرایط مناسبی دارند با بررسی رزومه توسط وکیل این امکان برای شما وجود دارد
محمد حسین نریمانی
بنده در ایران کارخانه تولید کفش دارم می خواهم در هلند این کار را انجام بدم. میشه لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید یک طرح تجاری داشته باشید اگر مورد تایید هلندی ها باشد این امکان وجود دارد برای شما. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
سارا
سلام ۱. ایا مدرک زبان لازمه ۲. بعد از ثبت شرکت اگه به نوعی بیزینس موفق نبود چه اتفاقی میوفته ۳. فرمودید با اقامت وارد کشور میشیم سال به سال باید تمدید کنیم ویزا رو ؟ یا اقامت ۵ ساله میدن ۴. اگر شرایطی مثل کرونا پیش بیاد و بیزینس به نوعی تعطیل بشه دولت حمایت میکنه یا نگاهش به ما سرمایه گذاری هست که تمکن مالی باید اون شرایط رو ساپورت کنه؟ بعد از چندسال اگه بیزینس رو تعطیل کنیم ایا هزینه جدا برای تعطیلی بیزینس دریافت میکنند؟ ایا اقامتون در این شرایط باطل میشه. موقع ثبت بیزینس یا انجام مراحل اداری باید پول رو بزاریم تو بانک هلند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزارم از سوالات بسیار خوبتان به ترتیب خدمتتان عرض می کنم. البته همه این موارد را اگر راهنمایی درستر می خواهید باید با وکیلتان پیش بروید و همه این پاسخ ها بصورت کلی است. 1. بلی آیلتس 6 تا 6.5 نیاز هست 2. بستگی به نوع بیزینس و فعالیت شما دارد 3.اقامت بصورت سال به سال تمدید میشه و بعد از5 سال می توانید درخواست اقامت دائم نمایید 4.بستگی به شرایط بیزینس شما دارد 5.معمولاً هزینه انحلال شرمت 2 تا 3 هزار یورو بیشتر نیست و گاهاً هم کمتر است
مجید صادقی
سلام. ممنونم از راهنماییهای شما و ممنون از برخوردهای بسیار خوب پرسنل موسسه . لطفاً بفرمایید اگر ایده های نو آفرینی کارآمدی داشته باشیم ولی هیچ شرکت یا سابقه کاری در اون زمینه ها نداشته باشیم یا ثبت اختراع نکرده باشیم وضعیت ارائه پلن به چه صورت خواهد شد و آیا پذیرفته میشود ؟ لازم به ذکر هست که ایده ها جدا هستند و در یک زمینه نمی باشند . سپاسگزارم .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید در این زمینه در مصاحبه هایی که در مورد بیزنس پلان برگزار می شود مشورت نمایید. متشکرم.
مجید صادقی
ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب ما سپاسگزاریم.
مجید صادقی
ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب ما سپاسگزاریم.
سالار ملک نیا
با سلام و احترام، سوالی داشتم از خدمتتون، ما در ایران در یک گروه سه نفره بر روی ایده های نو در رشته ساختمان کار می کنیم، آیا در روش نو آفرینی هلند امکانش هست به صورت گروهی روی یک ایده یا کسب و کار واحد آموزش و کار کنیم؟ و آیا کسی که با این روش مهاجرت می کنه حتما باید فقط روی ایده خودش کار بکنه یا امکانش هست در شرکت دیگه ای هم مشغول به کار بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز نوآفرینی هلند انفرادی است و یک تیم از کشور هلند به عنوان مشاور در کنار شماست تا بتوانید این ایده را در هلند هم راه اندازی بفرمایید. اگر گروهی بخواهید اقدام کنید. طرح نوآفرینی کانادا می تواند گزینه خوبی باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود.
kamali
عرض ادب و احترام شرکت ما در ترکیه فعال هست قصد گسترش و به نوعی ایده های جدید از طریق این طرح هلند رو دارم . به زبان انگلیسی مسلط هستم اما مدرک آیلتس من اکسپایر شده و باید دوباره اقدام کنم طبیعتاً چندین ماه زمان لازم دارم تا کلیه موارد لازم مهیا کنم سوال من اینه آیا این یک طرح موقتی هست یا نه من فرصت لازم رو دارم برا جمع آوری مدارک لازم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بستگی به کیس شما دارد که چه مدارکی نیاز است. پیشنهاد می کنم ابتدا حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
حسین علیپور
با سلام و احترام من یک ایده جدید در زمینه سلولهای خورشیدی دارم. ایده ختم به یک دستگاه هوشمند خواهد شد که بازدهی به نسبت بالایی نسبت به سلول های متداول داره. برای ساخت این دستگاه نیاز به یک تیم دارم. قبلا میخواستم بصورت ثبت اختراع در ایران اقدام کنم که به دلیل اینکه بعد از ثبت امکان تولیدش کمه و خیلی کاغذ بازی در فرایندش وجود داره از ثبت کردنش منصرف شدم. مدرک آیلتس ندارم ولی تا 3 الی 4 ماه دیگه میتونم نمره 6 یا 6.5 رو بگیرم. مقداری هم که میتونم خودم رو ساپورت کنم بین 30 الی 40 هزار یورو هستش. بنظر شما چقد شانس دارم که ازین روش بتونم مهاجرت کنم؟ آیا با کمک شما میتونم این روش رو پیش ببرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اعم از سن و مدرک تحصیلی اگر از شرایط سنی مناسبی برخوردار باشید امکان اینکه بتوانید از این روش اقدام نمایید وجود دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
parya
سلام و وقت بخیر بنده دکتری تخصصی مهندسی شیمی دارم، ایده‌ای از نوع فیلتر پلیمری تصفیه آب و مقاله isi دارم و سابقه کار ندارم، برای اقامت در هلند با طرح نوآفرینی چقد سرمایه نیاز هست؟ طی کردن مراحل. و دولت خودش حمایت میکنه از طرح نو آفرینی؟ یا با پول خودمون کار راه اندازی میکنیم؟ از طریق موسسه شما اقدام کنیم چقد هزینه نیازه کلا؟ ممنون میشم پاسخگو باشین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز طرح شما ابتدا باید توسط دولت هلند تایید شود اگر تاییده نداشته باشید عملا کاری نمی توان اجام داد. برای استارت آپ ها حداقل 50.000 یورو مبلغ نیاز است.
مهدخت همتی
در مورد روش خود حمایتی در هلند لطفا یه نوبت مشاوره میخام
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور هلند طرح خودحمایتی ندارد برای خارجی را برای مشاوره هم هم می توانید از طرق زیر اقدام نمایید. https://officialmalekpour.net/contact
مشاوره رایگان