مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد | با زیر 3 میلیارد کجا میشود مهاجرت کرد؟

1 آذر 1401 2 نظر

مهاجرت واژه نام آشنایی که این روزها همه در پی کسب اطلاعات موثق و مطمئن در رابطه با آن هستند. اطلاعاتی که شاید کمتر کسی بدون اغراق آنها را منتشر کند. مهاجرت پروسه ‌ای پر اهمیت است تا جایی که بسیاری از روش‌ های اخذ اقامت پیش از نیاز به سرمایه زیاد فکر درست و اراده قوی را می‌طلبد. سؤال پر تکرار این برهه زمانی با سخت شدن شرایط اقتصادی مقدار سرمایه ‌ای است که افراد بتوانند به‌ واسطه آن به هدف خود یعنی مهاجرت دست بیابند. یکی از مهم‌ ترین این پرسش‌ ها این است که افراد در رابطه با مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد می‌ پرسند و پرسش ‌هایی حول محور مقصدی است که بتوان با زیر 3 میلیارد کجا میشود مهاجرت کرد؟ اطلاعات منتشر شده در مقاله با زیر 3 میلیارد کجا میشود مهاجرت کرد؟ از این دسته که توسط موسسه مشاوره MIE در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد حاصل جست‌ و جوهای زیاد و مشاوره با وکلای محلی است؛ این در حالی است که این اطلاعات در عین مفید واقع ‌شدن در لیست خدمات موسسه مشاوره MIE قرار نمی‌گیرند و متقاضیان ارجمند به‌ منظور کسب اطلاعات در رابطه با مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد و همه خدمات موسسه می‌توانند با این مرکز تماس تلفنی برقرار نمایند و از مشاوره رایگان مهاجرت و اقامت بهره ببرند.

ویدیو موسسه MIE در مورد مهاجرت با سرمایه کم


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

با زیر 3 میلیارد کجا میشه مهاجرت کرد؟

روش های اخذ اقامت چیست؟

در دسته بندی هایی که برای روش های اخذ اقامت انجام شده در نهایت به هفت دست تقسیم شده اند. همه این دسته بندی ها همراه با پیش نیازها و مقدمات مالی خواهد بود که متقاضی با توجه به بودجه خود در صدد مهیا کردن آنها بر می آید. همانگونه که گفته شد علاوه بر بعد مالی فکر درست و اراده قوی دو مولفه مهم در پروسه پر چالش مهاجرت هستند. افراد با تکیه بر فکر درست که نتیجه مشاوره های درست و اصولی است می توانند بهترین و متناسب ترین راه با شرایط مالی و اقتصادی و سایر ویژگی های خاص خود برگزید و بواسطه اراده قوی راه رسیدن به هدف را هموار کند. هفت روش اخذ اقامت شامل:

 • تولد
 • ازدواج
 • سرمایه
 • کار
 • تحصیل
 • اشخاص خاص
 • پناهندگی (خدماتی در ارتباط با این روش در موسسه مشاوره MIE ارائه نمی شود)

ویدئو موسسه MIE در مورد با زیر 3 میلیارد کجا میشه مهاجرت کرد؟


مقدمات مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد

پروسه مهاجرت با روش های مختلف و با شرایط مختلف دارای پیش نیازها و مقدمات مختلفی است به این معنی که مقدماتی که برای مهاجرت تحصیلی به کشوری خاص نیاز است بدون شک با مقدمات مورد نیاز روش مهاجرتی مانند مهاجرت بواسطه سرمایه تفاوت هایی دارد. از این تفاوت ها می توان به شرایط اخذ اقامت و هزینه ای که در این راه افراد باید بپردازند یا به عبارتی پاسخ به سوالاتی نظیر با زیر 3 میلیارد کجا میشود مهاجرت کرد؟ و افرادی که دارای مبلغ خاصی برای این امر هستند اشاره کرد. مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد می توان از روش های کم هزینه ای مانند مهاجرت کاری و تحصیلی بهره برد؛ لازم به ذکر است مقدمات مالی مهاجرت جز جدای ناپذیر این پروسه است. در روش های مانند اسکیل ورکر مقدماتی مانند مهارت زبان انگلیسی، مدرک تحصیلی و مهارت های شغلی مهاجرت با سرمایه زیر 2 تا 3 میلیارد امکان پذیر می شود.

چه روش هایی برای مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد مناسب است؟

روش های گوناگونی برای افرادی که به دنبال مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد هستند وجود دارد که پیش از نیاز به سرمایه و بعد اقتصادی به برنامه ریزی و فکر درست نیاز خواهند داشت. روش هایی وجود دارد که با هزینه کم هم قابل دسترسی هستند. بورس تحصیلی و یا کاریابی از روش هایی هستند که هزینه آنها پرداخت می شود. افراد با تحصیل در یک کشور مانند اتریش پس از فارغ التحصیلی 1 سال اجازه کار می یابند که می توانند در این فرصت با بهبود مهارت زبان انگلیسی و مقدمات شغلی دیگر به کاریابی بپردازد. روشهایی مانند استارت آپ افراد به ایده نو نیاز خواهند داشت تا بتوان توجه مقصد را جلب کرده و منجر به اخذ اقامت شود؛ در این روش هم متقاضی می تواند مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد را تجربه کند.

سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارشرکت

سرمایه گذاری در کانادا از طریق کارشرکت از مسیر های مهاجرتی برای سرمایه داران است در این روش باید سابقه داشتن یک بیزینس و مدیریت آن و یا سابقه مدیریتی در یک شرکت را داشته باشید، و یا اینکه یک مغازه یا فروشگاه داشته باشید، و بخواهید شعبه‌ای از بیزینس خود را در کانادا راه اندازی کنید. در این صورت با داشتن سابقه مدیریتی می توانید برای روش کار شرکت کانادا اقدام کنید. از مزایای کار شرکت کانادا این است که:

 • سرمایه گذار لازم نیست مبالغ هنگفتی را برای سرمایه گذاری بلوکه کند
 • برای تحصیل فرزندان نیاز به پرداخت هزینه نخواهید داشت.
 • فرایند رسیدگی به پرونده سرعت بالایی دارد، یعنی۶ الی ۷ ماه طول می‌کشد تا ویزایتان صادر شود.
 • همسر شما اجازه کار تمام وقت خواهد داشت
 • برای سرمایه گذاری در این نوع روش مهاجرتی نیاز به سرمایه‌گذاری بالا ندارید، البته لازم به ذکر است که شما باید سرمایه کافی را داشته باشید اما نیاز به اینکه سرمایه آن را از قبل بلوکه کنید ندارد.
 • نیاز به ارائه مدرک زبان نمی باشد (بهتر است قبل از اقدام به هر مهاجرتی مدرک زبان داشته باشید تا در صورت مواجهه با مشکلات بتوانید آنها را برطرف کنید.) می توانید بعد از مهاجرت در محیط زبان را یاد بگیرید.
 • بعد از اینکه شعبه شرکت خود را راه اندازی کردید لازم نیست که حتماً شرکت سوده باشد و یا اینکه کارمند استخدام کنید، همین که خودتان در آن شرکت کار کنید و حقوق دریافت کنید کفایت میکند.

مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد از طریق تحصیل

مهاجرت تحصیلی که امروزه به دلایل مختلفی مورد استقبال است و توجه متقاضیان زیادی را به خود جلب کرده است را می توان به عنوان یکی از روش هایی معرفی کرد که متقاضی می تواند مهاجرت با سرمایه 2 تا 3 میلیارد را تجربه کند. مهاجرت تحصیلی در کشورهایی مانند اتریش اینگونه است که فرد پس از فارغ التحصیلی از دانشگاهی در این کشور یک سال فرصت دارد که به کاریابی بپردازد و این فرصت با یادگیری مهارت هایی مانند زبان کشور مقصد قادر به مشغول به کار شدن و اخذ اقامت دائم خواهد شد. در کشورهایی مانند آلمان و هلند که مهاجرت تحصیلی به سرمایه بالایی نیاز ندارد متقاضی پس از فارغ التحصیلی 1.5 سال فرصت دارد که مجوز کار دریافت کند. با این شرایط که متقاضی در یک کشور که در همان محیط هم تحصیل کرده و فارغ التحصیل شده می تواند مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد هدف خود را محقق کند.

مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد از طریق کار

همواره از مهاجرت کاری به‌ عنوان مهاجرتی کم‌ هزینه یاد می‌شود ولی این مهم چگونه محقق می‌شود و با زیر 3 میلیارد کجا می‌شود مهاجرت کرد؟ در پاسخ به این سؤال می‌توان گفت که کاریابی که پس از تحصیل برای فارغ‌ التحصیلان محقق می‌شود می‌ تواند منجر به اخذ اقامت دائم شود و متقاضی مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد را محقق می‌ سازد. در برنامه‌ های مهاجرتی مبتنی بر مهارت مانند برنامه مهاجرتی اسکیل ورکر کانادا با 4 تا 5 هزار دلار کانادا محقق می‌ شود با این شرایط که از ابتدا به متقاضی اقامت دائم کانادا اعطا می‌ شود و دولت کانادا نیز به کاریابی این دسته افراد کمک می‌ کند تا بتوانند به نحو احسن به کاریابی بپردازند و جذب بازار کار شوند. در محصول گام ‌به ‌گام تا کار در خارج از کشور به خوبی روش‌ های کاریابی تشریح شده‌ اند، در کشوری مانند استرالیا که حتی شرایط بهتری در رابطه با اسکیل ورکر در مقابل متقاضی قرار می‌ گیرد. مثالی ملموس جهت مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد از طریق کار می‌ توان زد در رابطه با شغل پزشکی و دندانپزشکی است که مسیرهای مختلفی در این زمینه وجود دارد که این افراد می‌ توانند به کشوری مانند آلمان وارد شوند و پس از سپری کردن دوره کالج آلمانی با هزینه دولت آلمان و پس ‌از آن معادل‌ سازی مدرک خود باز هم با هزینه دولت آلمان قادرند از امتیازی تحت عنوان گارانتی کار با 4 هزار یورو به بالا بهره مند شوند.

کار در استرالیا

مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد از طریق استارتاپ

از استارت آپ ها به عنوان یکی از روش های مهاجرت کم هزینه یاد کرد تا جایی که مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد می تواند محقق شود. در روش استارت آپ که بر پایه ایده نو است متقاضی با سرمایه ای کم می تواند کاری را که با ایده نو او در ارتباط است را به سرانجام برساند و بتواند بواسطه آن به هدف اصلی خود دست یابد. در این روش که معمولا در صورت ممتاز بودن ایده مورد حمایت دولت ها قرار می گیرد متقاضی با جذب سرمایه گذار خواهد توانست هدف خود یعنی کسب اقامت و مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد را به سرانجام برساند.

استارتاپ کانادا

این مقاله را از دست ندهید: استارتاپ کانادا

در این مقاله ما تمام طلاعات مربوط به استارتاپ کانادا را به شما خواهیم آموخت.

خدمات موسسه MIE در زمینه مهاجرت

موسسه مشاوره MIE با ارائه محصولات مهاجرتی مانند گام به گام تا کار در خارج که در آن روش مهاجرتی مانند کار در خارج از کشور به خوبی تشریح و تدریس شده است به متقاضیان مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد کمک نموده تا جزئیات این مسیر را آموزش ببینند و پس از بهره مندی از این محصول می توانند به خوبی در این رابطه تصمیم گیری کنند. موسسه مشاوره MIE در وب سایت خود در رابطه با موضوعات مهمی همچون اقامت، مهاجرت، تابعیت سخن به میان آورده و افراد زیادی که امروز در این رابطه فعالیت می کنند از دانشجویان و آموزش دیدگان این موسسه محسوب می شوند. این موسسه در هر جای دنیا به واسطه همکاری مستقیم با وکلای محلی آن کشور فضایی ایمن و امن را برای مهاجرت پدید آورده. مدرن ترین روش ها با همراهی وکلای محلی را می توان از خدمات ویژه موسسه مشاوره MIE محسوب کرد.

 

گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول در رابطه با مهاجرت با زیر 3 میلیارد

چه روش هایی برای مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد وجود دارد؟

روش هایی مانند مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری و مهاجرت هایی که بواسطه استارت آپ محقق می شود را می توان مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد محسوب کرد.

مقدمات مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد شامل چه شرایطی می شود؟

در روش های مختلف اخذ اقامت متقاضی با فراهم کردن مقدمات مهاجرت می تواند به هدف خود برسد. مقدمات مالی و شرایطی مانند یادگیری زبان کشور هدف و تحصیلات می تواند کمک کننده باشد.

کاریابی پزشکان و دندان پزشکان در مهاجرت با زیر 3 میلیارد چگونه است؟

پزشکان و دندان پزشکان می توانند به کشوری مانند آلمان وارد شوند و پس از سپری کردن دوره کالج آلمانی با هزینه دولت آلمان و پس از آن معادل سازی مدرک با هزینه دولت آلمان می توانند از امتیازی تحت عنوان گارانتی کار با 4 هزار یورو به بالا بهره مند شوند.

برنامه اسکیل ورکر کانادا در مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد چگونه محقق می شود؟

برنامه مهاجرتی اسکیل ورکر کانادا با 4 تا 5 هزار دلار کانادا محقق می شود با این شرایط که از ابتدا به متقاضی اقامت دائم کانادا اعطا می شود و دولت کانادا نیز به کاریابی این دسته افراد کمک می کند تا بتوانند به نحو احسن به کاریابی بپردازند و جذب بازار کار شوند.

سخن پایانی در مورد با زیر 3 میلیارد کجا میشه مهاجرت کرد؟

در این نوشتار که با بهره ‌گیری از سخنان دکتر ملک پور مدیریت موسسه مشاوره MIE در پی سؤالات زیادی که در رابطه با مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد پرسیده می‌شود تحریر شده است. روش ‌هایی برای مهاجرت با سرمایه زیر 2 تا 3 میلیارد وجود دارد که از آنها می‌توان به مهاجرت تحصیلی؛ مهاجرت کاری و استارت آپ ها اشاره کرد. افرادی که سوال با زیر 3 میلیارد کجا میشود مهاجرت کرد؟ ذهنشان را مشغول کرده است، با فراهم کردن مقدمات مهاجرت از لحاظ مالی و با فکر درست و اراده قوی می‌توانند به هدف خود برسند. مادامی‌ که متقاضی مهاجرت با سرمایه زیر 3 میلیارد هستید می‌توانید با موسسه مشاوره MIE تماس تلفنی برقرار کنید و از مشاوره رایگان بهره ببرید.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مهدی احمدی
سلام سرمایه من سه میلیارد هست بنده متاهل هستم دارای یک فرزند ۲۲ ساله خودم در کار دولتی هستم شغلم اهنگری هستش و همسرم دیپلمه خانه دار وپسرم با مدرک دیپلم سرباز هستش میخواستم بدونم به کدام کشور می‌توان مهاجرت کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره02149196000 تماس حاصل نمایید.
مهدی احمدی
سلام سرمایه من سه میلیارد هست بنده متاهل هستم دارای یک فرزند ۲۲ ساله خودم در کار دولتی هستم شغلم اهنگری هستش و همسرم دیپلمه خانه دار وپسرم با مدرک دیپلم سرباز هستش میخواستم بدونم به کدام کشور می‌توان مهاجرت کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره02149196000 تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان