مهاجرت به هلند

17 شهریور 1401 39 نظر

مهاجرت به هلند، شرایط اخذ اقامت هلند، راحت ترین راه مهاجرت به هلند و مهاجرت به هلند تضمینی در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. راحت ترین راه مهاجرت به هلند چه شرایطی دارد؟ هزینه مهاجرت به هلند چه مقدار است؟ جهت اقدام به مهاجرت به این کشور، چه مدارکی مورد نیاز است؟ کشور هلند که به کشور گلها معروف می باشد، جزو کشورهای مهاجر پذیر شناخته می شود و متقاضیان بسیار زیادی در طول سال جهت کار، سرمایه گذاری، تحصیل و... به این کشور مهاجرت می نمایند. مهاجرت به کشور هلند نظیر سایر کشورها از 6 روش کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، پناهندگی و تولد امکان پذیر است. در این مقاله که با تحلیل سایت های معتبر و تجربه وکلای محلی تهیه شده، ما به روش های مختلف مهاجرت به کشور هلند اشاره می نماییم تا شما عزیزان از کلیات و راه های مهاجرت به هلند مطلع شوید. موسسه ملک پور با بیش از 16 سال سابقه درخشان در امور مهاجرت، آماده کمک و مشاوره صحیح و دقیق به شما عزیزان جهت مهاجرت به کشور هلند می باشد. در این راستا، شما همراهان گرامی برای مشاوره رایگان تلفنی و مطلع شدن از میزان خدمات می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و یا فرم تماس را در صفحه موسسه کامل نمایید. 

 

تماس با ما

نمایی از کشور هلند برای مهاجرت

آشنایی با کشور هلند و شرایط مهاجرت به هلند

کشور هلند یکی از پیشرفته ترین کشورها در جهان است و مردم این کشور از خوشحال ترین و مرفه ترین مردم جهان می باشند. به علت پیشرفت فوق العاده این کشور در زمینه های کشاورزی، تکنولوژی، پزشکی، دام پروری و... رشد اقتصادی این کشور در سالهای اخیر فوق العاده بوده است و به علت تمرکز این کشور بر روی انرژی پاک و تجدید پذیر، میزان آلودگی در هلند به شدت رو به کاهش است و جزو سرسبزترین و پاک ترین کشورهای دنیا محسوب می شود.

این چارت بیانگر اطلاعات کلی کشور هلند است

کشور هلند با جمعیتی نزدیک به 18 میلیون نفر، جزو کشورهای پرجمعیت اروپایی می باشد. زبان رسمی مردم این کشور، زبان هلندی می باشد؛ اما جهت مهاجرت به کشور هلند، به طور معمول نیاز به ارائه مدرک یا دانش زبان هلندی نمی باشد. چرا که اکثر مردم این کشور (طبق آمار رسمی 95%) مسلط به زبان انگلیسی می باشند. پایتخت این کشور آمستردام است که یکی از جاذبه های توریستی این کشور نیز همین شهر زیبا می باشد و جزو بهترین شهرهای هلند برای زندگی در دنیا شناخته شده است. برای آشنایی با کشور هلند و شرایط مهاجرت به هلند تا انتهای مقاله هزینه مهاجرت به هلند همراه ما باشید.

ویدیو موسسه MIE در مورد مهاجرت هلند


فایل صوتی موسسه MIE در مورد مهاجرت هلند

 

مهاجرت به هلند از طریق کار

یکی از بهترین روش ها مهاجرت به هلند از طریق کار و تخصص می باشد. مهاجرت کاری، یکی از کم هزینه ترین و مطمئن ترین روش های مهاجرت می باشد. البته این روش مناسب افرادیست که در رشته هایی که با تقاضای بالا در کشور هلند روبرو هستند، دارای رزومه کاری خیلی عالی، مدرک تحصیلی مرتبط و سطح زبان مناسب باشند. ویزای کار کشور هلند بر اساس تخصص و سوابق کاری ارائه می شود و نکته ای که باید توجه شود اولویت افراد هلندی و افراد اروپایی بر متقاضیان کار خارج از اروپا می باشد. برای کار در هلند، شخص باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • قرارداد کاری معتبر با یکی از شرکت ها و یا مؤسسات تحقیقاتی معتبر و دارای مجوز از کشور هلند
 • درآمد کاری متناسب با هزینه زندگی در هلند طبق قرارداد
 • درآمد و حقوق شخص بر پایه شرایط بازار و قوانین کار باشد

 

نمودار نرخ بیکاری در هلند

با توجه به این موضوع که در کشور هلند، دریافت اقامت دائم هلند از طریق کار، نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی می باشد و پیشنهاد شغلی در کشور هلند توسط شرکت ها و مراکز خاصی صادر می شود و هر کارفرما اجازه صدور مجوز کار برای جذب نیروی کار خارجی ندارد، می توان چنین استدلال کرد که قوانین جذب نیروی کار خارجی در هلند کمی سخت گیرانه می باشد. بنابراین تنها افرادی که سوابق و تجربه کاری خاصی دارند می توانند شانس خوبی جهت دریافت پیشنهاد شغلی در این کشور داشته باشند. بر خلاف کشور هلند که راه های مهاجرت به هلند و راه دریافت ویزای کاری این کشور به صورت مستقیم دشوار می باشد، در کشورهایی مثل آلمان و اتریش، امکان دریافت ویزای کاری به صورت ویزاهای جستجوی کار وجود دارد که این موضوع برای متقاضیان کار در اروپا ممکن است مناسب تر از هلند باشد. در نمودار فوق، میزان نرخ بیکاری در کشور هلند بررسی شده است.

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

یکی دیگر از راه های مهاجرت به هلند، روش تحصیل در هلند می باشد. همواره مهاجرت به هلند از طریق تحصیل، یکی از روش های منطقی مهاجرت می باشد؛ زیرا شخص، درس و تخصص مورد نیاز کشور مقصد را فرا گرفته و با شرکت در دوره های آموزشی آن کشور، آماده ورود به بازار کار هلند شده است. دانشجو در طول مدت دوره تحصیلی خود با زبان هلندی آشنا شده است و شرایط و شانس کافی را جهت کاریابی در کشور هلند دارد. مهاجرت به کشور هلند از طریق تحصیل، نیازمند دانش زبان هلندی نیست و دوره های مختلف تحصیلی در این کشور در مقاطع مدارس، لیسانس، فوق لیسانس و دکترا به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود. برای ورود به دوره های آموزشی در کشور هلند، نیاز به داشتن آیلتس 6 در مقطع لیسانس و آیلتس 6.5 در مقطع دکترا و فوق لیسانس می باشد.

در کشور هلند پس از اتمام تحصیل، شخص دانشجو و همسر و فرزندان دارای ویزای همراه هلند تا 1 سال اجازه اقامت و یافتن کار مرتبط با تحصیل را دارد. هزینه تحصیل در هلند با توجه به دانشگاه و رشته متفاوت می باشد، اما به طور متوسط ممکن است دوره های تحصیلی در سال حدود 8 الی 20 هزار یورو هزینه داشته باشند. کشور هلند نظام آموزشی رایگان مانند کشور فرانسه یا آلمان ندارد ولی دوره ها اکثراً به زبان انگلیسی ارائه می شوند و از این نظر نکته بسیار مثبتی می باشد. اما این نکته را نیز باید متذکر شد که بدون سطح زبان مناسب نمی توان وارد این کشور شد و به تحصیل پرداخت. جهت یادگیری زبان انگلیسی نیز می توانید از پکیج دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC) استفاده بفرمایید.

مهاجرت به هلند

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری برای اشخاصی که شرایط کافی را برای اقدام از این روش را دارند می تواند بسیار مناسب باشد. سرمایه گذاری در کشورهای خارجی در صورتی که اصولی و با تحقیق و بررسی انجام شود، موجب افزایش سود، درآمد، کارآفرینی، امنیت شغلی و سرمایه و در نهایت، اقامت و تابعیت خواهد شد. کشورهایی با اقتصاد پویا همیشه از سرمایه گذاران خارجی استقبال می نمایند و کشورهای توسعه یافته و پیشرفته، امکانات و شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم می کنند. در کشور هلند نیز یکی از روش های اخذ اقامت و تابعیت، سرمایه گذاری است. در کشور هلند، سرمایه گذاری و اقامت از سه روش امکان پذیر است:

روش اول خوداشتغالی

برای دریافت این اقامت شخص باید کارآفرینی انجام دهد و شرایط خاصی داشته باشد. برای این موضوع، متقاضی باید با ارائه یک کسب و کار که به نفع کشور هلند می باشد بتواند کسب درآمد داشته باشد. برای این اقامت هلند که از طریق امتیاز بندی می باشد، شخص نیاز به دریافت 90 امتیاز دارد.

روش استارت آپ

برای این روش، شخص باید یک ایده خلاقانه و نو داشته باشد که از طریق این ایده بتواند کسب و کاری نو و جدید و پر سود ایجاد کند. برای این کار مراحلی باید سپری شود که مهمترین این مراحل، ارائه طرح تجاری کامل و با تمام جزئیات به وزارت بازرگانی هلند می باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد نوآفرینی هلند


فایل صوتی موسسه MIE در مورد نوآفرینی هلند

روش سرمایه گذاری اصلی

در این روش که بر خلاف روش های قبلی، حداقل و حداکثر سرمایه مشخص نشده است؛ شخص نیاز دارد که مبلغ 1.250.000 یورو در کشور هلند سرمایه گذاری نماید. این سرمایه گذاری نمی تواند در املاک باشد و باید در کسب و کاری سرمایه گذاری شود. همچنین این سرمایه گذاری می بایست حداقل طی 5 سال، 10 شغل در کشور هلند ایجاد کرده و به اقتصاد کشور هلند کمک نماید.

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

این روش برای افراد خاصی امکان پذیر است و افرادی که قصد مهاجرت به کشور هلند و زندگی در کنار همسر خود داشته باشند می توانند درخواست اقامت از این روش را بدهند. یکی از راحت ترین راه مهاجرت به هلند از طریق ازدواج است که برای افرادی که با یک شخص هلندی و یا یک شخص مقیم کشور هلند ازدواج می کنند امکان پذیر است. ازدواج، امری مقدس است و کشور هلند نیز مانند تمامی کشورها برای افرادی که با اتباع هلندی ازدواج می نمایند، مزیت هایی جهت دریافت اقامت در نظر گرفته است. البته توجه شود برای درخواست اقامت از این طریق، اثبات شرایطی مثل واقعی بودن رابطه و صوری نبودن ازدواج و داشتن درآمد و تمکن مالی کافی شخص اسپانسر جهت تأمین هزینه های زندگی 2 نفر در کشور هلند مورد نیاز است. در این روش، شخص باید شرایط کلی ازدواج در هلند را رعایت کند و باید از حداقل سن مورد نیاز جهت ازدواج، اهلیت کافی برای تشکیل زندگی و رضایت باطنی طرفین برخوردار باشد. به این علت که در سال های اخیر، مهاجرت هلند از طریق ازدواج به صورت صوری و تقلبی افزایش داشته و متأسفانه برخی به جهت دریافت اقامت هلند، هر گونه دروغ و تقلبی را شکل می دهند؛ کشورهای مختلف برای بررسی واقعی بودن ازدواج، تحقیقات مختلفی را انجام می دهند. پیشنهاد می شود در صورتی که واقعاً شرایط مناسب مهاجرت از طریق ازدواج وجود دارد، در این خصوص و از این روش اقدام شود.

نمایی از مهاجرت به آمستردام

مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت از طریق تولد

برخی روش مهاجرت به هلند و اخذ تابعیت از طریق تولد را انتخاب می نمایند. در کشورهای مختلف طبق قوانین خون و خاک، از طریق تولد امکان اخذ تابعیت و اقامت وجود دارد. در کشورهایی نظیر برزیل و کانادا و آمریکا، افرادی که در خاک این کشورها متولد شوند به آنها پاسپورت این کشور اعطا می شود و میتوانند در این کشور زندگی نمایند. در برخی از این کشورها نظیر برزیل، به پدر و مادر شخص نیز از طریق تولد فرزند اقامت اعطا می شود. روش دوم بر پایه خون می باشد و افراد در زمان تولد، تابعیت کشوری را که مادر و پدر آنها دارند کسب می نمایند. این مقاله توسط موسسه ملک پور و کارشناسان آن به رشته تحریر درآمده و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام می باشد. در مهاجرت به کشور هلند از طریق تولد، امکان تولد در این کشور و اخذ اقامت برای والدین وجود ندارد و قوانین این کشور بر پایه خون می باشد. بنابراین تنها افرادی تابعیت هلند را کسب می نمایند که والدین آنها نیز هلندی باشند.

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی

مهاجرت به هلند از طریق پناهندگی، یکی از انواع طرق مهاجرت هلند می باشد که البته یک روش مهاجرتی غیرقانونی و اشتباه است. زیرا اقدام از این روش، ممکن است خطرات جانی و مالی بسیاری برای متقاضیان آن داشته باشد. به علاوه اینکه پس از ورود به خاک کشور مورد نظر نیز، شرایط مساعد زندگی در کمپ ها و مراکز نگهداری پناهجویان برقرار نمی باشد. بر این اساس، به متقاضیان این روش توصیه می شود که اطلاعات و آگاهی های خود را نسبت به کلیه روش های مهاجرتی به ویژه روش های متعدد قانونی مهاجرت افزایش داده و متناسب با شرایط خود، از یکی از این روش های قانونی اقدام نمایند.

ویدیو موسسه MIE در مورد مشکلات پناهندگی


فایل صوتی موسسه MIE در مورد مشکلات پناهندگی

مهاجرت هنرمندان به هلند

برخی کشورها اقامت های خاصی برای افراد هنرمند، ورزشکار و... در نظر گرفته اند. کشورهایی نظیر کانادا و اتریش که ویزاهای مختلفی در خصوص هنرمندان و ورزشکاران دارند، بسیار شناخته شده می باشند. در کشور هلند، یک ویزا خاص در زیر شاخه های ویزای کاری به نام اشتغال در زمینه فرهنگ و هنر مشخص شده  با عنوان مهاجرت هنرمندان به هلند که برای افرادی که در زمینه های فرهنگی و هنری سوابق خاصی دارند در نظر گرفته شده است. برای دریافت این اقامت، داشتن شرایط زیر الزامی است:

 • داشتن پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای معتبر در کشور هلند که از سال 2007 به بعد در لیست بازرگانان رسمی ثبت شده باشد
 • درآمد کافی برای زندگی در هلند مشخص شده باشد
 • شغل پیشنهادی در زمینه های رقص، موسیقی کلاسیک، اوپرا، تئاتر و کارگاه های فرهنگی باشد

توجه شود که برای دریافت این اقامت، نیاز به ارائه سوابق کاری و هنری بسیار مناسب و برخی مواقع دانش زبان هلندی می باشد؛ زیرا در زمینه هایی نظیر اوپرا یا تئاتر، شخص باید بتواند به زبان هلندی مسلط باشد. به همین جهت حتماً قبل از صرف هزینه و اقدام، با مشاورین متخصص مشورت بفرمایید.

مهاجرت ورزشی به هلند

شرایط مهاجرت به هلند به گونه است که افراد بسیاری را دربرمی گیرد. ورزشکاران جزء گروهی می باشند که برای مهاجرت از امتیاز بالایی برخوردارهستند. اشخاصی واجد شرایط استفاده از این روش مهاجرتی می باشند که در یک رشته ورزشی دارای مهارت و تخصص ویژه ای باشند و موفق به کسب افتخار و جایزه در سطح بین المللی شده اند. لازم به ذکر است که دریافت اقامت ورزشی و مهاجرت ورزشی به هلند یکی از سخت ترین راه های مهاجرت و اخذ اقامت هلند است . زیرا تنها افرادی در این راه موفق می باشند که دارای مدال در سطح بین المللی در رشته های ورزشی باشند. کشور هلند برای پوشش ضعف خود در برخی از رشته های ورزشی و بالابردن افتخارات ورزشی خود، مانند دیگر کشورهای جهان، این برنامه مهاجرتی را به وجود آورده است. پس طبیعی است که برای اعطای اقامت به شخص، اول باید از توانایی وی در ورزش مطمئن شوند.

مهاجرت به هلند

راحت ترین راه مهاجرت به هلند

بسیاری از متقاضیان مهاجرت، به دنبال راحت ترین راه مهاجرت به هلند می باشند. پیدا کردن این راه با توجه به پارامترهای متعددی صورت می پذیرد که یکی از مهم ترین آنها سنجش و بررسی وضعیت زندگی و توانایی هر متقاضی می باشد. راحت ترین راه مهاجرت به هلند همان راهی است که کمترین مانع را پیش پای مخاطبان می گذارد که این امر مستلزم میزان واجد شرایط بودن هر فرد می باشد. برای مثال شخصی که دارای سرمایه قابل توجهی می باشد، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، موانع کمی را برای افراد ایجاد می کند. با این حال راهی وجود دارد که مشکلات کمتری را در دل خود جای داده است. مهاجرت تحصیلی همان راهی است که این امکانات را برای افراد ایجاد می کند تا در کمترین زمان و بدون شرایط ویژه ای موجب حضور متقاضیان در کشور آلمان شود. برای افراد دارای سرمایه نوآفرینی هلند به دلیل امکانات ویژه یکی از راحت ترین راه ها خواهد بود.

هزینه مهاجرت به هلند

هزینه مهاجرت به هلند علاوه بر مبالغی که مربوط به خرج و مخارج زندگی می شود، شامل هزینه اخذ ویزا و خدماتی که در زمان مهاجرت به متقاضیان داده می شود، محاسبه می گردد. برای آگاهی از جزییات هزینه مهاجرت به هلند، جدول زیر را مطالعه بفرمایید.

شرح هزینه

قیمت

ویزای شینگن یکبار ورود (برای همه روش های مهاجرتی)

60 یورو

ویزیا شینگن چندبار ورود

60 یورو

ویزای شینگن 6 الی 12 ساله (90 روزه)

35 یورو

ویزای شینگن کودکان 0-6 (90 روز)

رایگان

ویزای ترانزیت (12 سال به بالا)

60 یورو

ویزای ترانزیت کودکان

35 یورو

 تعیین وقت سفارت

50 یورو

هزینه مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

در این بخش از مقاله قصد داریم هزینه مهاجرت به هلند از طریق تحصیل را برای شما بازگو کنیم هزینه تحصیل در هلند برای دانشجویانی که عضو اتحادیه اروپا می باشند و دانشجویانی که خارج از اتحادیه اروپا می باشند متغیر میباشد به عبارتی به دلیل اینکه کشور هلند عضو اتحادیه اروپا می باشند هزینه تحصیل در این کشور برای دانشجویان عضو این اتحادیه بسیار مقرون به صرفه تر است این هزینه برای دانشجویان عضو اتحادیه اروپا حدود ۲۱۶۸ یورو در هر سال تحصیلی می باشد اما متوسطه شهریه دانشجویان لیسانس ای که عضو اتحادیه اروپا نمی باشند از ۶ هزار تا ۱۵ هزار یورو متغیر می‌باشد و برای دانشجویان تحصیل در هلند کارشناسی ارشد از ۸ هزار یورو تا ۲۰ هزار یورو در سال متغیر است.

هزینه مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

همان طور که میدانید مهاجرت به کشور ها از طرق مختلفی امکان پذیر می باید یکی از این روش ها که از جمله روش های بی دردسر برای مهاجرت می باشد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می باشد. خوبی این روش در این است که به دلیل اینکه شما سرمایه خود  را وارد کشور مقصد می کنید اصولا پروسه دریافت اقامت با سرعت بالایی انجام می شود. مسیرهای گوناگونی در این کشور برای سرمایه گذاری وجود دارد که هر کدام شرایط و هزینه مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری خاصی دارد. این مسیرها شامل ثبت شرکت، خرید ملک، خرید اوراق دولتی، کارآفرینی و روش نوآفرینی بوده که در جدول زیر حداقل هزینه های هر یک از این روش ها را برای شما بازگو می کنیم:

روش سرمایه گذاری

حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری (یورو)

ثبت شرکت

1,700

خرید ملک

200,000-300,000

خرید اوراق دولتی

50,000

کار آفرینی

1,250,000

نوآفرینی

50-100

 

نمایی از کشور هلند

هزینه های زندگی در هلند

بررسی هزینه های زندگی در هلند، قبل از تعیین هزینه مهاجرت به هلند ضروری می باشد. کشور هلند جزو کشورهای اروپایی می باشد که هزینه های متوسط و مناسبی در مقایسه با کیفیت زندگی دارد. تفاوت طبقاتی در این کشور بسیار پایین می باشد و مردم به علت پرداخت مالیات های بالا، از امکانات رفاهی فوق العاده زیادی برخوردار هستند. خدمات پزشکی، درمانی و تحصیلی در این کشور برای افرادی که اقامت این کشور را دارند رایگان است و در بالاترین سطح ارائه می شود. هزینه های زندگی در شهر آمستردام هلند از سایر شهرهای هلند بالاتر می باشد. در جدول زیر، برخی از هزینه های زندگی در هلند مشخص شده است که طبق این لیست، بالاترین هزینه در قسمت مسکن می باشد. به طور متوسط می توان محاسبه کرد که با مبلغ 1500 یورو در ماه می توان در کشور هلند زندگی کرد. در جدول ذیل، برخی از این هزینه ها لیست شده است:

 

کالا

هزینه (یورو)

یک وعده غذایی در رستوران ارزان قیمت

15 یورو

مک دونالد

8 یورو

آب معدنی

2 یورو

یک کیلو پنیر

10 یورو

1 کیلو موز

2 یورو

1 کیلو پیاز

1.2 یورو

رفت و آمد ماهیانه

82 یورو

هزینه های برق و...

160 یورو

باشگاه ورزشی

28 یورو

 

همچنین هزینه های مسکن در هلند نیز به طور میانگین، به نحوی می باشد که در جدول ذیل نمایش داده شده است:

اجاره و خرید ملک

هزینه (یورو)

اجاره آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر

1،056.66

اجاره آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز شهر

839.64

اجاره آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر

1،705.46   

اجاره آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر

1،279.27

خرید 1 مترمربع آپارتمان در مرکز شهر

4،102.82

خرید 1 مترمربع آپارتمان در خارج از مرکز شهر

3،081.81

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به هلند

برای اقامت هلند با توجه به روشی که برای مهاجرت خود انتخاب می کنید مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به هلند متغیر می باشند، به عنوان مثال: مدارک مورد نیاز برای مهاجرت از طریق ازدواج این موارد است:

 • سند ازدواج زوجین
 • مدارکی مبنی و اثبات رابطه بین دو نفر
 • گواهی تمکن مالی که نشان دهنده توانمدی مالی فرد باشد
 • مدارک زبان مورد تایید سفارت هلند
 • درخواست ویزای نوع MVV
 • پرداخت مبلغ حداقل 420 یورو جهت صدور ویزا

 یا به عنوان مثال مدارکی که برای مهاجرت از روش تحصیل باید ارائه دهید این مدارک می باشد:

 • داشتن پاسپورت کشور مبدا
 • انجام تست سلامت مورد تایید کشور هلند
 • ارائه گواهی دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر کشورهلند
 • داشتن منبع مالی مناسب برای تامین هزینه های تحصیل
 • پاس کردن ۵۰ درصد از واحدهای تحصیلی سالانه
 • ارائه دادن مدرک آیلتس ۶ برای دوره های تحصیلی که به زبان انگلیسی ارائه می شود
 • تکمیل فرم های مربوطه

اخذ اقامت دائم و تابعیت هلند

کشور هلند کشوری مهاجرپذیر می باشد و افرادی که به طرق مختلف و قانونی به این کشور مهاجرت می نمایند می توانند پس از مدت زمان مشخصی با توجه به شرایط اقامتی خود درخواست اخذ اقامت دائم و تابعیت هلند و پس از آن پاسپورت هلند را بدهند. برای درخواست اقامت دائم به طور معمول، شخص پس از 5 سال زندگی در این کشور و پرداخت مالیات و کار می تواند درخواست دهد. توجه شود زمان تحصیل (به جز دکترا) جزو مدت زمان اقامت شخص محاسبه نمی شود. به طور معمول شخص برای دریافت اقامت دائم باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • شخص به مدت 5 سال و یا بیشتر در کشور هلند زندگی کرده باشد
 • 5 سال به طور مستمر در کشور هلند زندگی کرده باشد و وقفه بین این مدت نباشد
 • این اقامت 5 ساله موقت نباشد و زمان درخواست اقامت دائم نیز شخص، اقامت بلند مدت خود را داشته باشد
 • درآمد کافی داشته باشد
 • آشنایی به زبان هلندی داشته باشد
 • عدم سوء پیشینه

وکیل مهاجرت به هلند

مهاجرت به هلند کمی دشوراتر از دیگر کشورهای اروپایی می باشد. حتی اگر سطح این دشواری را برابر با دیگر کشورهای دنیا بدانیم، باز هم با توجه به ناآگاهی و عدم وجود اطلاعات کافی پیرامون مهاجرت، افراد را برسر دوراهی های بسیاری قرار می دهد. دوراهی هایی مانند: انتخاب مناسب ترین روش مهاجرتی، جمع آوری مدارک، راه های تامین منابع مالی و... می باشد و اینجاست که وجود یک وکیل مهاجرت بسیار باارزش می شود. وکیل مهاجرت به هلند همان شخصی است که موجب می شود، موانع و چالش های موجود در روش های مهاجرت، غیر حل نماند و افراد را از هدفشان دور نکند. باتوجه به دانش و آگاهی وکیل مهاجرت به قوانین و مقررات، بهترین استراژی را برای متقاضیان تنظیم می کند تا قدم های خود را اصولی و بدون اشتباه بردارند و بدون اتلاف وقت و انرژی بتوانند به کشور هلند مهاجرت کنند.

مشاوره رایگان مهاجرت به هلند

راحت ترین راه مهاجرت به هلند، سوالات بسیاری را در ذهن متقاضیان به وجود می آورد که برای یافتن پاسخ های این سوالات باید به افراد متخصص در این زمینه رجوع کرد که قطعا بدون پرداخت هزینه نخواهد بود. مشاوره در امر مهاجرت یکی از اقداماتی است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد و یا از انجام آن ممانعت ورزید زیرا همه افرادی که مصصم به مهاجرت می باشند تنها با علم به این موضوع و داشتن اطلاعات کافی به هدف خود می رسند.

اینجا همان جایی است که موسسه ملک پور، بهترین خدمات خود را به متقاضیان ارائه داده است. امکان مشاوره رایگان مهاجرت به هلند از آن دسته مزایایی می باشد که یک موسسه باتجربه مانند ملک پور با متخصصان و کارشناسان زبده خود، به ارمغان آورده است. راه های ارتباطی موجود، پلی بین متقاضیان و کارشناسان موسسه ملک پور می باشد که موجب اطلاع از خدمات دقیق و رفع ابهامات و سوالات آنها در امر مهاجرت خواهند شد.

مزایا و معایب مهاجرت به هلند

مهاجرت به کشور هلند نیز مانند هر نقطه دیگری از جهان با قوت و ضعف هایی همراه است. چرا که هیچ چیز نه سفید مطلق است و نه سیاه. هرچند که امتیازها و شرایط بسیار لذت بخشی با مهاجرت به هلند به دست می آید و زندگی افراد را دگرگون می کند. اما چالش ها و اصطلاحا نقطه ضعف هایی هم در این کشور وجود دارد که ممکن است زندگی متقاضیان را با سختی همراه کند. هرچند که معایب مهاجرت به هلند را باید نوعی چالش قابل حل تصور کرد که بسیاری از آنها ناپایدار خواهند بود و قطعا شخصی که زندگی در این کشور را انتخاب می نماید. راهی برای معضلات و نقاط تاریکی که در کشور هلند وجود دارد، پیدا می کند. برای آگاهی دقیق از مزایا و معایب مهاجرت به هلند، ادامه مطالب را از دست ندهید.

مزایای مهاجرت به هلند

 • طبیعت زیبا
 • آب و هوای مناسب
 • سطح بالای رفاه اجتماعی
 • اقتصاد پررونق
 • بازار کار ایده آل
 • پایین بودن آمار جرم جنایت
 • سیستم آموزشی
 • پوشش هزینه پروش فرزندان زیر 18 سال
 • وجود دانشگاه های با سطح علمی بالا
 • استقبال از استعداد و ایده های نوآورانه افراد
 • بالا بودن استانداردهای زندگی

معایب مهاجرت به هلند

 • هزینه بالای زندگی
 • نرخ مالیات بالا
 • سختی اجاره خانه
 • خرید و اجاره اتوموبیل
 • خدمات بیمه و درمانی گرانقیمت

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره راحت ترین راه مهاجرت به هلند هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

 


بنرهای مورد نیاز

پرسش: سلام برای سرمایه گذاری در هلند چقدر پول نیاز است؟

پاسخ:


سوالات متداول راجع به مهاجرت به هلند

✅آیا هلند، کشور مهاجرپذیری است؟

هلند از جمله بهترین و زیباترین کشورهای اروپایی می باشد که از شرایط اقتصادی مناسبی نیز برخوردار است. افرادی که موفق به مهاجرت به این کشور می شوند، می توانند از امکانات ارائه شده توسط این کشور بهره مند گردند. مهاجرت به کشور هلند از طرق مختلفی مانند تحصیل، سرمایه گذاری، کار و... امکان پذیر است.

چگونه به هلند مهاجرت کنیم؟

انتخاب راه مهاجرتی، تامین مدارک و منابع مالی مربوط به مهاجرت، موجب می شود تا افراد قادر به ورود و مهاجرت به کشور هلند باشند.

راه های مهاجرت به هلند؟

افراد از طریق راه های مختلفی از جمله: تحصیلی، کاری، ازدواج، تولد، سرمایه گذاری و پناهندگی، به کشور هلند مهاجرت کنند.

✅ راحت ترین راه مهاجرت به هلند کدام است؟

بسته به شرایط شما من جمله سن، تحصیلات، سابقه کار، بودجه و سطح زبان می بایست راحت ترین راه مهاجرت به کشور هلند را انتخاب نمایید.

هزینه مهاجرت به هلند چه مقدار است؟

هزینه مهاجرت به هلند بسته به راه و روش انتخابی شما می تواند بسیار متفاوت بوده و رنج وسیعی از ارقام را در برگیرد.

زبان رایج در کشور هلند، چه زبانی است؟

زبان رسمی مردم هلند، زبان هلندی می باشد؛ اما اکثر مردم این کشور، به زبان انگلیسی مسلط هستند و در صورت مکالمه با زبان انگلیسی در هلند، با مشکل مواجه نخواهید شد.

میانگین هزینه های زندگی در کشور هلند چه مقدار است؟

کشور هلند دارای هزینه های متوسط و مناسبی در مقایسه با کیفیت زندگی ارائه شده در این کشور می باشد. به طور متوسط با مبلغ 1500 یورو در ماه می توان در هلند زندگی کرد.

آیا با زندگی در هلند می توان تابعیت و شهروندی این کشور را دریافت کرد؟

افراد می توانند به طور متوسط با 5 سال اقامت در این کشور و پرداخت بیمه و مالیات، اقامت دائم هلند را دریافت کرده و پس از آن برای دریافت تابعیت این کشور درخواست دهند. تسلط بر زبان و فرهنگ هلند، از جمله شرایط اعطای تابعیت در این کشور می باشد.

مهاجرت به آمستردام چگونه است؟

آمستردام یکی از شهرهای شناخته شده و پایتخت کشور هلند می باشد که از طریق راه های مختلف مهاجرتی می توان وارد این شهر شده و سکونت گزید.

آیا امکان مهاجرت به هلند از طریق ورزش وجود دارد؟

بله، متقاضیانی که دارای افتخارات ورزشی در سطح بین المللی می باشند، از امتیاز مهاجرت به کشور هلند، برخوردار می باشند.


_____________________ سخن پایانی در مورد مهاجرت به هلند _____________________

مهاجرت به هلند، راحت ترین راه مهاجرت به هلند، اخذ تابعیت کشور هلند و مهاجرت به هلند تضمینی در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی و مطالعه دقیق قرار گرفت. با توجه به تمامی مواردی که در این مقاله بحث شد، مهاجرت به کشور هلند از روش های مختلفی امکان پذیر است و در حال حاضر، شرایط مهاجرت به این کشور مناسب می باشد. متقاضیان باید با توجه به شرایط خود، نوع روش مناسب را برای مهاجرت به کشور هلند انتخاب نمایند. در این مقاله به اکثر روش های مهاجرت به کشور هلند اشاره شد و سعی کردیم که به تمامی روش های مهاجرت به کشور هلند بپردازیم. همیشه باید توجه شود که مهاجرت موفق مهاجرتی می باشد که قانونی بوده و از روشی انجام گیرد که نه تنها برای کشور مقصد دردسری ایجاد نشود، بلکه شخص بتواند با شرایط مناسب خود رشد و پیشرفت داشته باشد. موسسه ملک پور با بیش از 17 سال سابقه فعالیت درخشان در امور مهاجرت، با دریافت ویزاها و کارت های اقامت متعدد و فراوان که مدارک و مصاحبه های موکلین در وب سایت موجود و آماده بررسی می باشد، می تواند در خصوص مهاجرت به کشور هلند به شما عزیزان راهنمایی و مشاوره نماید. موسسه ملک پور با کمک وکلا و دفاتر معتبر هلندی می تواند بهترین کمک و راهنما برای شما در این مسیر باشد. جهت دریافت مشاوره رایگان تلفنی می توانید با تلفن های ما در سراسر جهان تماس حاصل فرمایید. همچنین فرم تماس نیز فرصتی برای ثبت درخواست شما جهت دریافت تماس و مشاوره تلفنی رایگان می باشد. شما می توانید سوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" این مقاله مطرح نمایید تا کارشناسان متخصص به سوالات شما عزیزان پاسخ دهند.

امتیاز 4.41 از 5 ( 33 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سوسن عاطفى
سلام ميخواهم بدانم براى امكان يافتن كار در آمستردام جهت دخترم كه درحال حاضر آنجا با ويزاى يكساله بعد از فارغ التحصيلى از دانشگاه درمقطع فوق ليسانس زندگى ميكند ميتوانيد كمك نماييد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، جهت جست و جوی کار، شما باید از مؤسسات کاریابی اقدام نمایید. همکاران ما در دفتر مرکزی وین می توانند شما را در جهت مسیر درست راهنمایی نمایند. در صورت تماس با دفتر مرکزی وین از طریق شماره تماس های ارائه شده در بخش "تماس با ما" هزینه تماس با دفتر وین، صرفاً تا تهران محاسبه می شود و می توانید از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند گردید. * مانا باشید *
مهدی زحمتکش
با سلام من در مورد اخذ اقامت از طریق ویزا کار برای استرالیا و یا کانادا و یا از طریق اثبات تمکن مالی نیاز به مشاوره دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان با مؤسسه تماس حاصل فرمایید. شماره های تماس در قسمت "تماس با ما" موجود است و یا در صورت تمایل نسب به تکمیل فرم تماس اقدام فرمایید تا کارشناسان ما از طریق واتساپ با شما تماس گیرند. *مانا باشید *
elnaz
سلام من لیسانس مهندسی پزشکی از دانشگاه آزاد دارم..میخواستم بدونم میتونم راحت ویزا بگیرم برای هلند و کدوم دانشگاه برای این رشته بهتره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید شرایط عمومی شما اعم از سن، سطح زبان، پشتوانه مالی و سوابق کاری دقیق بررسی شود تا بتوانیم درست راهنمایی تان کنیم. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امین سینا
سلام عرض ادب. ایا امکان مهاجرت به هلند از طریق خود حمایتی برای ایرانی ها وجود داره؟ و اگر جواب مثبت هست شرایطش چیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر کشور هلند برنامه خودحمایتی که برای ایرانی ها باز باشد ندارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان برای خودحمایتی کشورهایی چون سوئیس، اتریش، پرتغال و فرانسه بررسی شود. موفق باشید.
عالیشوندی
سلام من پشت کنکوری هستم و ۱۸ سال سن دارم می خواستم برای ادامه تحصیل به دانشگاه آمستدام در رشته پزشکی تحصیل کنم. در حال حاضر دارم مدرک آیلتس می گیرم وروی مقاله کار می کنم که رزومه خوبی داشته باشم. اگه میشه راه نمایی کنید که با این شرایط امکان مهاجرت وجود دارد؟ و کمی درمورد خوبی ها و بدی های اونجا بگید. پوشش مال در حدود ۱۰۰میلیون هست. باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در رشته های پزشکی باید در آزمون ورودی قبول شوید که عموماً به زبانخود همان کشور است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
haidari
سلام میخواهم بدانم آیا میشود از طریق هیچ یک از انواع مهاجرت از طریق کار ، تحصیل ،سرمایه گذاری و... نیز به کشور هلند به عنوان پناهنده مهاجرت کنیم ؟ اگر پاسخ مثبت است چگونه باید اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شما که از راه های قانونی می توانید اقدام نمایید چرا می خواهید کار غیرقانونی انجام بدهید؟! موسسه ملک پور هیچگونه خدمات و مشاوره ای راجع به پناهندگی ندارد. موفق باشید.
مهسا اسماعیلی
سلام و عرض ادب در حال حاضر به جز راه تحصیلی؛ آیا مسیر سرمایه گذاری و خرید ملک در هلند باز هست؟ با چه مبلغ سرمایه ای امکان سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور هلند وجود داره؟ من میدونم که دانشجو حین تحصیل در هلند اجازه کار نداره آیا این امکان وجود داره که اگر کار مورد نظرش با استاندارد حقوق رو بتونه به دست بیاره ... درخواست مجوز کارش پذیرفته بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب ثبت شرکت از طریق ارائه بیزینس پلن و تایید آن نسبت به اخذ اقامت می توان اقدام کرد و دانشجو اجازه کار پاره وقت دارد.
مهرناز موذنی
با سلام بنده 17ساله هستم و سال اینده کنکور دارم رشته ریاضی برای ادامه تحصیل در هلند میتونم اقدام کنم ؟ هلند بورسیه تحصیلی دارد؟چه رشته و چه مهندسی برای هلند بهتره؟ من مدرک زبان ندارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای بورسیه تحصیلی باید شرایط خیلی خاص و رزومه قوی داشته باشید معدل بالا ،مقالات ، زبان خیلی قوی و ...
مهرناز موذنی
رزومه عملی شرکت در مسابقات علمی و ازمایشگاهی داشته ام و رزومه هنری هم رتبه در چند جشنواره و نوازندگی در دو گروه کوبش و ضرب اهنگ... ولی مدرک زبان ندارم.... و چه مهندسی بهتر مکانیک، برق، صنایع و...؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای دریافت اطلاعات کامل و دقیق تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده فرمایید.
فریبرز
با سلام وتشکر از شما دختر ما ۹ سالشه ومن ۴۳ سالمه و کارشناس ارشد بهسازی و نوسازی شهری هستم و ۲۵ سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش دارم و همسرم با ۱۷ سال سابقه تدریس در آموزش و پرورش هنرآموز نقاشی و گرافیک و هنرهای تجسمی هستن و چند نمایشگاه در ایران برگزار کرده اند.. امکان مهاجرت به کدوم یک از کشورهای اروپایی بیشتره و هزینه های قبل از مهاجرت و انشالله بعداز مهاجرت دریک سال اول چه مقدار است و سوال آخر ، از شروع اقدام برای مهاجرت تا رفتن چقدر زمان می برد ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر بخواهید همزمان با خانواده اقدام فرمایید سوئد و دانمارک کشورهایی هستند که ویزا همزمان صادر می کند با فاصله کم برای کشورهای هلند و نروژ و اتریش هم تحصیلی می توانید اقدام کنید که همسر و فرزند به شما ملحق شوند پس از چند ماه. روشهای خودحمایتی هم می تواند گزینه مناسبی باشد تا بدون سرمایه گذاری اقامت دریافت نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
یگانه ستایش نیا
سلام وقت بخیر من میخواستم مشاوره حضوری با یکی از کارشناسان شما داشته باشم اگر مقدوره لطفا راهنمایی بفرمایید سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
فلورا اردلان نیا
سلام وقت بخیر زوجی ۴۷ و ۳۹ ساله به همراه فرزندی زیر ۱۸ سال آیا میتوانند با ویزای کار به هلند مهاجرت کنند و سپس اقامت دائم و تابعیت هلند را دریافت کنند؟؟؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در صورت داشتن مجموع شرایط و همچنین داشتن جاب افر صرفا برای خانم که سن کمتری دارند شانس برای اقدام وجود دارد.توصیه میکنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما به صورت رایگان بررسی بشه و بتونید از مشاوره تخصصی کارشناسان مجرب مجموعه بهره مند بشید.موفق باشید.
عبدالله فلاح
سلام وقتتون بخیر بنده ۳۲ سالمه کارشناسی ارشد مهندسی برق دارم در زمینه سیم پیچی الکترو موتور فعالیت دارم کدوم کشور میتونم کار بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، رشته تحصیلی شما یکی از رشته های با تقاضای بالا برای نیروی کار است و بسیاری از کشورها به تخصص شما نیاز دارند. اما علاوه بر تخصص شما باید شرایط دیگری داشته باشید که برای این منظور می توانید با موسسه تماس حاصل کنید و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید.
عماد صالحی
تحصیل در هلندآیا دوره اماده سازی لیسانس و فوق لیسانس دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز، در صورتی که شما نتوانید به سطح مورد نظر زبان برای ورود به دانشگاه دست پیدا کنید، باید در دوره های آماده سازی شرکت نمایید.
محمودی
سلام وقتتون بخیر باشه، من عاااااشق هلندم فقط نگرانم اینکه میگن راحت زبان انگلیسی صحبت میشه، فقط مربوط به آمستردام باشه، من روتردام می‌خوام چطوریه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله در کشور هلند با توجه به اینکه مقصد دانشجویان زیادی است زبان انگلیسی رواج زیادی دارد و مردم در اکثر شهرها تسلط بالایی به زبان انگلیسی دارند.
الناز کیا
سلام عرض ادب. ممنونم از تیم قوی استاد ملک پور و ممنون بابت مطالب خوبتون. میخواستم بدونم اگر بخوام ویرای تحصیلی بگیرم همسرم چه مدت بعد از من میتونه ملحق بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. متشکریم از لطف و محبت شما دوست گرامی. به طور معمول حدود 3 تا 6 ماه بعد از ورود شما به کشور هلند، همراهان شما می توانند وارد این کشور شوند.
صادق‌ نوری
۴۸‌ سالمه‌ در رشته‌ لوله‌ کشی‌ ساختمان‌ اب‌ وفاضلاب‌ وگرمایش‌ ساختمان‌ مشغول‌ بکار‌ هستم‌‌ باسابقه‌ ۲۵‌ سال‌ میتونم‌ مهاجرت‌ کاری‌ انجام‌ بدم‌ متاهل‌ ودارای‌ ۲‌ فرزند‌ میباشم‌ پسر‌ بزرگم‌ ۱۳‌ سالشه‌ و۳ساله‌ مشغول فراگیری‌ زبان‌ میباشد‌ اگه‌ ممکنه‌ راهنماییم‌ کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، به طور کلی شرایط سنی شما مقداری برای کاریابی در خارج از کشور بالاست، ضمن اینکه داشتن سطح زبان خیلی خوب و پیدا کردن کارفرما از شروط اصلی کار شما خواهد بود. با توجه به شرایطی که فرمودید شاید روش های سرمایه گذاری بتواند گزینه بهتری باشد اما پیشنهاد میکنیم حتما شرایط خود را با کارشناسان موسسه به صورت رایگان در میان بگذارید و مشاوره تلفنی دریافت نمایید.
شبنم
جناب دکترسلام برای اقامت هلند زبان هلندی یاد بگیریم یا انگلیسی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای مهاجرت مدرک زبان انگلیسی نیاز هست پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را کامل بررسی کنند
ehsan movahedi
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما.بنده فوق دیپلم مدیریت دولتی دارم و تا اکنون تخصصی ندارم ایا میتونم اززطریق نو افرینی که عرض کردین مهاجرت و شروع به کار کنم البته زبان انگلیسی هم کامل بلدم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود سن و وضعیت تاهل و میزان پشتوانه مالیتان را میفرمودین در کل شرایط شما مناسب است شرایطی نیاز است که پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را بررسی کرده و کامل راهنمایی کنند با تشکر
سارا کریمی
با سلام من ۳۵ سالمه تمکن مال من تا حدی خوبه اما سند ملکی ندارم برای اخذ ویزای توریستی باید چکار کنم ممنونم از سایت خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید شما را راهنمایی کنند
Qaseem alkozay
من كارمند امنيت ملي بودم در افغانسان بسيار در مشكلات زندگي ميكنم از شما خواهشمندم تا برايم كيس مهاجرت شروع كنيد مصرف مكمل چقدر ميشود برايم بگويد این هم نمبر واتساپ من
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی ارائه خدمات و مشاوره ندارد
Qaseem alkozay
من كارمند امنيت ملي بودم در افغانسان بسيار در مشكلات زندگي ميكنم از شما خواهشمندم تا برايم كيس مهاجرت شروع كنيد مصرف مكمل چقدر ميشود برايم بگويد این هم نمبر واتساپ من
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی ارائه مشاوره ندارد
سینا پورجواهری
سلام من 21 سالمه و قهرمان کشتی و مدال طلای استانی و کشوری دارم. کشور هلند به من ویزا میده و میتونم به این کشور مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای مهاجرت و اخذ ویزا برای ورزشکاران، میبایست افتخار آفرینی و کسب مدال شما در سطح بین المللی و جهانی باشد.
ابراهیم
هلند مهاجر پذیر هست؟ رفتارشون با مهاجر ها خوبه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله کشور هلند کشور مهاجر پذیر می باشد و به مردمان بسیار شاد معروف می باشند و به دلیل حضور هر ساله مهاجران در این کشور بسیار رفتار مهربان و پذیرفته شده ای را با مهاجران دارند.
پویان سنایی
سلام برای هزینه های زندگی در هلند ماهانه چقدر باید درآمد داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب هزینه زندگی بصورت ماهانه در هلند به طور کلی،حدود 1500 یورو می باشد.
آسیه پور صالح
هزینه های زندگی دانشجویی چطوری هست در هلند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای دانشجویان عضو اتحادیه اروپا حدود2100 یورو در مقطع لیسانس دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا 6 الی15 هزار یورو و دانشجویان ارشد8 الی20 هزار یورو بسته به رشته تحصیلی و دانشگاه مربوطه متغیر است.
حجت صمیمی
سلام من قهرمان کشوری تکواندو هستم و چنتا مدال دیگه هم دارم از طریق ورزش امکان مهاجرت به هلند وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای بهره مندی از ویزای ورزشی هلند باید سطح افتخار افرینی و مدال هاتون، بین المللی و فرا کشوری باشد.
mahmood
راحت ترین راه برای دریاقت اقامت هلند و مهاجرت به این کشور چه راهی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
انتخاب راحت ترین راه بستگس به شرایط فرد دارد اما برا کسانی که سرمایه گذاری می کنند راحت ترین راه نوآفرینی است
علی علی پور
هزینه های زندگی در هلند به چه صورت است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هزینه زندگی در هلند به طور متوسط می توان گفت1500 یورو در ماه می باشد.
مریوانی
وقت بخیر بنده ۴۰ سال سن دارم و در زمینه پتروشیمی ۱۵ سال سابقه کار دارم پیشنهاد شما برای من اقدام از کدام روش به کشور هلند هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر سطح زبان انگلیسی خوبی داشته باشید تحصیل سریع ترین راه برای شماست.
درسا مختاری
وقت بخیر با بودجه سه میلیاردی، چه زمینه هایی رو برای سرمایه گذاری پیشنهاد می کنید و میشه با این مبلغ اقامت دائم گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر با این بودجه سرمایه گذاری را اصلا پیشنهاد نمی کنیم. مگر اینکه در موارد خاصی شما رزومه ای در زمینه استارت آپ ارائه بدهید که منجر به دریافت اقامت بشود. از همان ابتدا هم اقامت دائم داده نمی شود.
ناشناس
سلام خسته نباشید من زبان انگلیسیم میشه گفت فوله ترم بعدی دیپلم زبان می‌گیرم در حال حاضر کلاس یازدهم هستم رشته تجربی. و اطلاع هم دارم که باید معدل سال ۱۱ و ۱۲ امم بالا و رتبه قابل قبول تو کنکور برای رشته دلخواهم داشته باشم. چند تا سوال داشتم: ۱. باید مدرک زبان داچ هم داشته باشم؟ ۲.بهتره برای گرفتن دیپلم مهاجرت کنم یا وقتی لیسانس گرفتم برای مهاجرت اقدام کنم؟ چون می‌خوام هرچه زودتر اقدام کنم ۳. اگه یه سال تو دانشگاه داخلی بخونم دیگه نمی‌خواد برم کالج؟ خیلی ممنون میشم اگه پاسخ بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در بهترین حالت که بهتر است دیپلم را در هلند دریافت بکنید در غیر اینصورت بلی شما اگر بخواهید وارد دانشگاه های دولتی بشید نیازمند آشنایی و مدرک زبان داچ هستید پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی بشه.
گل پرور
راحت ترین و سریع ترین راه برای هلند جهت مهاجرت چه روشی را پیشنهاد می‌کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
در صورت داشتن سرمایه مناسب از جمله بهترین روش های مهاجرت میتوان مهاجرت از طریق استارتاپ یا نوآوری را پیشنهاد داد.
وحید
سلام من ارشد گرافیک دارم نمایشگاه جهانی هنرمندان هم غرفه داشتم دنبال یک کشوری هستم که به هنرمند ها بها بده و از این طریق مهاجرت کنم آیا هلند گزینه مناسبی است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله هلند از جمله کشور هایی می باشد که به ورزش و هنر بسیار اهمیت می دهد. و قطعا با مهاجرت به این کش.ر اینده درخشانی در این حوزه خواهید داشت.
امیر موسوی
سلام من عضو تیم ملی فوتبال جوانان هستم که سال گذشته تیم مون توی آسیا مقام 2دوم شد. میخواستم بدونم میتونم با روش مهاجرت ورزشی وارد هلند بشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز به طور کلی روش مهاجرت ورزشی یکی از روش های پر ریسک هست اما با توجه به شرایط تون شانس پذیرش را خواهید داشت. برای کسب مشاوره و راهنمایی دقیق تر با شماره های موسسه تماس حاصل فرمایید.
بهرام
سلام به توجه به اینکه برای دریافت اقامت دائم باید 5 سال در هلند باشیم میخواستم بدونم دوره دکترا هم جز این مدت حساب میشه یا بغیر از این دوره فقط دوره هایی که کار کردیم رو باید در نظر بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بله دوره دکترا هم جز دوره اقامت محاسبه می شود فقط به این نکته توجه کنید که اقامت شما در این 5 سال باید پشت سر هم و بدون وقفه باشد.