مهاجرت به هلند از طریق ازدواج- معرفی مراحل و شرایط اخذ اقامت

57 نظر

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج دارای شرایط مهمی است. به عنوان مثال همسرتان باید حداقل سن 18 سال را داشته باشید و حتما باید فرد مجرد باشد. ازدواج در هلند در کلیسا، شهرداری و یا مکان های عمومی انجام می شود و در شهرداری ثبت می شود و برای ثبت ازدواج باید حداقل 2 شاهد بالغ ازدواج شاهد و امضا کنند. اثبات حقیقی بودن ازدواج و قصد فرد در ادامه زندگی با تبعه هلندی، یکی از مهم ترین موارد جهت مهاجرت از این طریق می باشد. موسسه ملک پور با  بیش از چندین سال سابقه در امر مهاجرت می تواند شما عزیزان را در خصوص اقامت هلند از طریق ازدواج و اخذ ویزای پیوست به همسر هلند مشاوره دهد. جهت دریافت مشاوره و بررسی شرایط خود برای ازدواج در هلند توصیه می شود که با موسسه ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان توسط مشاورین متخصص و کارآزموده بهره مند گردید.

ویدیو موسسه MIE در مورد روش های مهاجرت به هلند


مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

شرایط مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

در ابتدا باید شرایط کلی ازدواج و شرایط عمومی مهاجرت به هلند از طریق ازدواج را بررسی کنیم که چه اشخاصی صلاحیت ازدواج دارند و چگونه می توانند مهاجرت کنند. برای ازدواج در هلند شخص باید شرایط زیر را داشته باشد:

 • حداقل 18 سال کامل را داشته باشد.
 • متقاضی باید مجرد باشد و ازدواج نکرده باشد.
 • در صورت فوت همسر قبلی مدارک کامل و معتبر گواهی فوت ارائه شود.
 • در صورت طلاق باید طلاق تمام شده باشد و مدارک آن ارائه شود.

همانطور که مشخص است چندهمسری در کشور هلند غیرقانونی است و شخص چه در هلند و چه در کشور دیگری نباید در تعهد دیگری باشد. ازدواج در هلند در کلیسا، شهرداری و یا مکان های عمومی انجام می شود ولی در هر صورت باید در شهرداری ثبت شود. برای ثبت ازدواج در هلند نیز باید حداقل 2 شاهد بالغ ازدواج را مشاهده و گواهی را امضا کنند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد مهاجرت هلند


قوانین مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

قوانین مهاجرت به هلند از طریق ازدواج شامل موارد زیر می باشد.

 • ازدواج با  کسی که ساکن هلند باشد : اگر شما با کسی که ساکن هلند است ازدواج کنید، می‌توانید برای درخواست اقامت موقت در هلند اقدام کنید. این اقامت ابتدا برای 3 سال صادر می‌شود و سپس می‌توانید تا 5 سال درخواست اقامت خود را  تمدید کنید.
 • تأیید ازدواج:  شما باید ازدواج خود را به شکل رسمی تأیید کنید. این شامل تأییدیه از شهرداری (Gemeente) یا دفتر ثبت احوال (Burgerzaken) می‌شود. برای این کار، باید اسنادی مانند گذرنامه، تصاویر شخصیتی، و شواهد مالی ارائه دهید.
 • زندگی مشترک: برخی از زمان‌ها ممکن است شما و همسرتان بخواهید ثابت کنید که زندگی مشترکی دارید. این ممکن است شامل ارائه قرارداد اجاره مشترک یا سند مالکیت مشترک مسکن، حسابهای مشترک بانکی، و تصاویر از زندگی مشترک شما باشد.
 • اقامت دائم: پس از مدت زمان مشخص، معمولاً حداقل ۳ سال، شما می‌توانید برای اقامت دائم درخواست دهید. در این مرحله، شما باید دوباره اطلاعات مربوط به زندگی مشترک، شواهد مالی، و دیگر اسناد مورد نیاز را ارائه کنید.

تعریف همسر در قوانین هلند

همسر در هر کشور قوانین و تعریف مجزا دارد و تنها با ازدواج رسمی شخص همسر معرفی نمی شود و برخی مواقع ارتباطات بلند مدت نیز امکان دریافت اقامت را دارند که باید در این بخش بررسی شوند.

در کشور هلند 3 نوع رابطه در حکم ازدواج هستند. به این معنی می باشد که بدون اینکه حتی ازدواج انجام شده باشد طرفین زوج محسوب می شوند و حتی در بزرگ کردن فرزندان و اموال شریک هستند.

 1. ازدواج: در این روش که معمول ترین روش می باشد دو شخص ازدواج می کنند و ازدواج آنها توسط شهرداری ثبت می شود.
 2. پارتر ثبت شده: در این بخش دو نفر که با یکدیگر زندگی می کنند و در ارتباط هستند رابطه رسمی خود را ثبت می کنند.
 3. ازدواج کامن لا: در این نوع ازدواج دو شخص با یکدیگر ازدواج می کنند و با یکدیگر هستند ولی هیچ تعهد مالی و یا اشتراک اموال با یکدیگر ندارند.

ویزای پیوست به همسر هلندی

در کشور هلند به علت اهمیت بالای ازدواج افرادی که همسر آنها در هلند می باشد می توانند به همسر خود ملحق شوند. ویزای الحاق به طور کلی به ملحق شدن به همسر و یا خانواده درجه یک اطلاق می شود. در کشور هلند همسر شخص اگر حتی ویزای کار هلند و یا ویزای دانشجویی موقت نیز داشته باشد می تواند درخواست الحاق همسر بدهد. جهت الحاق همسر برخی شرایط کلی باید رعایت شوند. یکی از شرایط این است که باید اثبات شود رابطه واقعی است و قبل از اقدام قانونی جهت اقامت این رابطه مدت زمانی وجود داشته و به صورت رسمی ثبت شده است. از شرایط دیگر باید به ارائه تمکن مالی و گواهی شغلی و یا هر منبع مالی دیگر که بتوان درآمد شخص را اثبات کرد ارائه داد. شخص باید اثبات کند در زمان حضور همسرش در کشور هلند می تواند از نظر مالی وی را حمایت و ساپورت کند. ویزای پیوست به همسر در کشور هلند و مدت اعتبار آن به شرایط اقامتی همسر در کشور هلند بستگی دارد و نسبت به آن صادر می شود.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت اقامت هلند

یکی از بخش های بسیار مهم جهت دریافت اقامت دائم هلند از طریق ازدواج بخش تهیه مدارک مورد نیاز و ارائه به سفارت و اداره مهاجرت جهت دریافت ویزا می باشد. در این بخش اگر مدارک اشتباه و یا ناقص ارائه شوند موجب از بین رفتن زمان و هزینه شخص می شود و در نهایت پرونده به نتیجه نمی رسد بنابراین پیشنهاد می شود در ارائه مدارک دقت شود و سایت اداره مهاجرت و بخش مدارک چند بار بررسی شود. قبل از اقدام برای دریافت اقامت و ارائه مدارک باید ازدواج رسمی و ثبت شده باشد. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و نگراش شده است و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع از آن شرعاً و قانوناً حرام می باشد. حال ازدواج ممکن است در کشور هلند رخ دهد ، ممکن است در کشوری ثالثی صورت پذیرد و ممکن است در کشور شخصی که قصد مهاجرت به هلند دارد انجام بگیرد که در هر 3 حالت دریافت ویزا امکان پذیر است ولی سریعترین روش ازدواج در هلند می باشد. برای درخواست ویزا مدارک زیر باید ارائه شود:

 • کپی صفحات مدارک هویتی همسر در کشور هلند
 • کپی کارت اقامت و یا پاسپورت همسر در هلند
 • مدارک تمکن مالی همسر و درامد ثابت
 • کپی مدارک ازدواج
 • برای فرزندان مدرک شناسنامه
 • مدرکی از طرف همسر در هلند که رابطه را تائید می کند.

مراحل اخذ اقامت هلند از طریق ازدواج

مراحل اقدام برای اخذ اقامت از طریق ازدواج در هلند ممکن است بر اساس موقعیت شخصی شما متفاوت باشد، اما به طور کلی مراحل زیر را می‌توانید برای اخذ اقامت از طریق ازدواج در هلند دنبال کنید:

 • ارتباط با شهروند هلندی یا نفرات دیگر با اقامت دائم: برای شروع، باید با یک شهروند هلندی یا یک فرد دارای اقامت دائم در هلند ازدواج کنید.
 • درخواست برای اقامت موقت: پس از ازدواج، شما می‌توانید درخواست برای اقامت موقت در هلند ارسال کنید. برای این کار، شما و همسر خود باید به صورت شخصی به دفتر ثبت نام آمده و مدارک لازم را ارائه دهید. مدارک معمولاً شامل گذرنامه، عکس‌های رسمی، اثبات ازدواج، و ممکن است سایر مدارک مربوط به اقامت و امور مالی نیز لازم باشد.
 • پرداخت هزینه‌های مربوطه: هنگام ارسال درخواست، معمولاً هزینه‌هایی مانند هزینه‌های پردازش و اقامت باید پرداخت شود. این هزینه‌ها می‌توانند متغیر باشند و باید قبل از ارسال درخواست بررسی شوند.
 • پیگیری و انتظار: پس از ارسال درخواست، باید صبر کنید تا درخواست شما بررسی و پردازش شود. این ممکن است مدت زمانی متغیر باشد و بسته به شرایط مختلف متفاوت باشد.
 • اخذ اقامت دائم: پس از اخذ اقامت موقت و پس از گذشت زمان مشخص، شما می‌توانید درخواست برای اقامت دائم در هلند ارسال کنید.

توصیه می گردد برای اینکه مسیر مهاجرتی شما با خطا و چالش مواجه نگردد حتما با یک مشاور مهاجرتی کارکشته مشورت کنید تا شما را با حقایق و چالش های این مسیر آشنا کنند.

شرایط ازدواج ایرانی با هلندی

کشورها در زمینه احوال شخصیه و ازدواج با تبعه خارجی قوانین متفاوتی دارند. در حقوق مدنی ایران به موجب ماده 976 بند 6 مقرر شده است که؛ هر زن تبعه خارجی که شوهر ایرانی اختیار کند، تابعه ایران محسوب می شود. به موجب این ماده تابعیت زوج به زوجه تحمیل می شود. اما عکس این قضیه صادق نیست. یعنی تابعیت زن به همسر خود منتقل نخواهد شد و مرد خارجی تابعیت ایران را تحصیل نمی کند. در قوانین هلند اما، تفاوتی بین مرد و زن از این باب لحاظ نشده و اگر یک فرد ایرانی با تبعه هلند ازدواج کند، پس از اخذ اقامت دائم کشور هلند، می تواند برای داشتن تابعیت اقدام نماید. اما همانطور که ذکر شد به شرط ترک تابعیت ایران؛ چرا که هلند در سیستم خود، دو تابعیتی را نپذیرفته است.

شرایط و آثار حقوقی ازدواج در هلند برای خارجی ها

در بحث مهاجرت از طریق ازدواج در هلند، باید گفت که ارزش پاسپورت هلند در رنکینگ جهانی در جایگاه سوم می باشد. بر این اساس فردی که اقامت این کشور را کسب می کند، امکان سفر به 132 کشور بدون ویزا را دارد. جدا از این موضوع، فرد با دریافت تابعیت یک کشور، رابطه سیاسی، حقوقی و معنوی با کشور متبوع خود پیدا خواهد کرد و می تواند در انتخابات سیاسی آن کشور شرکت کند یا به طور مثال امکان کار کردن در مراکز دولتی را دارد.

همسریابی در هلند و ازدواج صوری

یکی از سوالات بسیار زیادی که در خصوص ازدواج در هلند و اقامت هلند برخی مطرح می کنند همکاری و کمک از موسسات همسریابی جهت پیدا کردن همسر و ازدواج صوری جهت دریافت اقامت می باشد. این امر با اینکه انجام می شود ولی کاملاً غیر قانونی است و پیامد های زیادی برای هر دو شخص دارد. در سالهای اخیر نظارت بر این امر بیشتر شده است و مدارک ازدواج و حقیقی بودن رابطه به دقت کامل بررسی می شود و اگر مشخص شود ازدواج صوری و جهت اخذ اقامت می باشد هر دو شخص جریمه خواهند شد و در برخی مواقع زندان نیز ممکن است صورت پذیرد. به همین جهت موسسه ملک پور همانند سایر مسیر های غیر قانونی و صوری به هیچ وجه این مسیر را پیشنهاد نمی دهد و نه در خصوص همسریابی خدماتی ارائه می دهد و نه در خصوص نحوه ازدواج صوری مشاوره ای صورت می پذیرد ولی برای افرادی که قصد مهاجرت به هلند را دارند و می خواهند در این کشور زیبا زندگی کنند شرایط مهاجرت قانونی برای این افراد فراهم است و ممکن است از روشی غیر از ازدواج صوری بتوانند اقدام کنند. می توانید جهت مهاجرت و اخذ اقامت و به طور کلی اصول مهاجرت ویدئو مسیر سبز مهاجرت را تهیه و تماشا کنید.

اخذ اقامت هلند با ازدواج

در خصوص مهاجرت به هلند و اخذ اقامت به هلند از طریق ازدواج و به رسمیت شناختن ازدواج در هلند لازم است که این ازدواج حتماً در مراجع رسمی ثبت شده باشد. در این زمینه باید گفت که ازدواج غیابی نیز بدون اشکال خواهد بود. اما فردی که تبعه هلند است، باید ثابت کند که از نظر بودجه و درآمد در وضعیت مناسبی است و میتواند از لحاظ مالی کاملاً از پس هزینه های خود و همسرش بر بیاید (maintenance). مراحل مهاجرت به هلند از طریق ازدواج و یا ازدواج در هلند به این شکل است که در ابتدا ازدواج به صورت رسمی ثبت شده و سپس فرد باید به سفارت هلند رفته و ضمن ارائه مدارک خود درخواست دهد. مدارک مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرد تا مشخص شود که آیا همسر هلندی تبار از نظر مالی و درآمدی کاملا توانایی دارد؟ باید بدانید که شخص متاهل به هیچ عنوان نمی تواند درخواست ویزای ازدواج با تبعه هلند را ارائه دهد، چرا که دو همسری (Polygamy) در هلند پذیرفته نیست. اما در صورتی که همسر وی فوت کرده باشد، باید گواهی فوت همسر را ضمیمه کند و یا در صورت جدا شدن از همسر سابق باید مدارک طلاق خود را ضمیمه کند. مورد آخر این که حداقل سن مجاز ازدواج در هلند 18 سال می باشد.

مزایا مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج ممکن است برای افراد مزایا زیادی داشته باشد، که عبارتند از:

 • حقوق و فرصت‌های اقتصادی: افراد مهاجر با دریافت اقامت در هلند، می‌توانند به فرصت‌های اقتصادی کشور دست یابند. این شامل حقوق کاری مناسب، امکان کار در هلند به عنوان کارمند یا تاجر، و دسترسی به بازار کار هلند می‌شود.
 • سیستم بهداشت و درمان: هلند یک سیستم بهداشت و درمان پیشرفته دارد و افراد با دریافت اقامت می‌توانند از این سرویس‌های بهداشتی بهره‌مند شوند. این شامل دسترسی به پزشکان، بیمارستان‌ها و خدمات پزشکی است.
 • تحصیلات: هلند دارای دانشگاه‌ها و موسسات تحصیلات عالی معتبری می باشد، مهاجران با دریافت اقامت می‌توانند در دوره‌های تحصیلی مختلف شرکت کرده و مدارک تحصیلی خود را ارتقا دهند.
 • محیط زیست و فرهنگ: هلند با محیط زیست زیبا، فرهنگ چندگانه، و شهرهای پویا شناخته می‌شود. مهاجران می‌توانند از این محیط متنوع و فرهنگ غنی بهره‌مند شوند.
 • حقوق اجتماعی: با دریافت اقامت، مهاجران حقوق اجتماعی خود را افزایش می‌دهند و می‌توانند از خدمات اجتماعی هلند، از جمله حمایت از بیکاران، سیستم بازنشستگی و سایر خدمات اجتماعی بهره‌مند شوند.

سوالات متداول

✔️ شرایط کلی مهاجرت به هلند از طریق ازدواج چیست؟

متقاضی باید حداقل 18 سال داشته و مجرد باشد. در صورت طلاق و یا فوت همسر قبلی نیز بایستی مدارک دال بر آن به طور کامل ارائه گردد. همچنین شهادت و گواهی دو شاهد بالغ نیز الزامی است.

✔️ آیا در قوانین کشور هلند، چندهمسری پذیرفته شده است؟

در قوانین کشور هلند، چندهمسری پذیرفته نیست و غیرقانونی می باشد. بنابراین متقاضی مهاجرت به هلند از طریق ازدواج چه در کشور هلند و چه در خارج از آن نباید در تعهد ازدواج با دیگری باشد.

✔️ آیا امکان دریافت ویزای همراه در کشور هلند وجود دارد؟

بله؛ با توجه به اهمیت جایگاه خانواده در کشور هلند، امکان درخواست ویزای همراه برای همسر و فرزندان افراد مقیم این کشور وجود دارد. بر این اساس حتی افراد دارای ویزای کار یا تحصیل در هلند نیز می توانند برای دریافت ویزای همراه درخواست دهند.

✔️ آیا مهاجرت به هلند از طریق ازدواج صوری امکان پذیر است؟

خیر؛ مهاجرت به هلند از طریق ازدواج صوری، امری غیرقانونیست که در صورت وقوع آن، هر دو طرف رابطه جریمه می شوند. این در حالیست که بسیاری از افراد سودجو با ایجاد مؤسسات همسریابی، افراد را به روش غیرقانونی و نادرست ازدواج صوری ترغیب می نمایند که عواقب بدی در پی دارد.

 

نکات پایانی 

در این مقاله مهاجرت به هلند از طریق ازدواج و شرایط ازدواج و قواعد و مدارک مورد نیاز بررسی شد. همانطور که اشاره شد ازدواج یکی از مسیرهای مناسب و مطمئن جهت مهاجرت می باشد؛ در این روش، نه تنها فرد هزینه خاصی بابت مهاجرت خود پرداخت نکرده و خطرات و ریسک های خاصی را متوجه حال خود نمی سازد، بلکه از ابتدا حقوق و مزایای شهروندی و حق کار و تحصیل رایگان نیز برخوردار می باشد. لازم به ذکر است که مهاجرت از طریق ازدواج به صورت صوری و تقلبی، مسیر مناسبی نیست و خطرات و دردسرهای خود را دارد و حتماً توصیه می شود زمانی که این روش برای مهاجرت انتخاب شود که فرد قصد واقعی برای ازدواج و برقراری رابطه دارد. در این صورت، این مسیر از طرف دولت و اداره مهاجرت هلند مورد تائید قرار می گیرد. جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان و ارزیابی شرایط خود می توانید با شماره تلفن های موسسه ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید. همینطور با طرح سوالات خود در بخش انتهایی مقاله در "ثبت پرسش" پاسخ آن ها را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.

امتیاز 4.15 از 5 ( 37 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
نیرخدادادی
سلام خانمی که اینجا ویزای ازدواج با یک شهروند هلندی دریافت کرده بعد از ورود به هلند برای دریافت کارت اقامت ازدواجش باید پولی به کشور هلند پرداخت کنه؟ ممنون میشه زودتر پاسخ منو بدید خیلی عجله دارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با عرض سلام و ادب، در پروسه ازدواج، در صورت رعایت شروط لازمه ازدواج، ابتدای امر، فرد اقامت موقت دریافت می کند که پس از گذشت چند سال و به شرط تداوم ازدواج به اقامت دائم تبدیل می شود. در پروسه اعطای اقامت، صرفاً زوج شهروند باید مدارکی دال بر توانایی حمایت مالی از همسرش ارائه نماید و مبلغی جهت دریافت اقامت اخذ نمی شود. * مانا باشید *
مجید
با سلام. با سپاس از مطالب مفیدتون.آیا ازدواج در هلند دو مرحله است؟ یعنی اینکه یک دوره نامزدی و یکسری اقدامات قانونی و ثبت نامزدی و در مرحله دوم ازدواج بصورت رسمی که خود اقدامات دیگری را می طلبد؟ اگر فرد هلندی و فرد ایرانی فقط قبلا همدیگر را حضوری ملاقات کرده باشند و تا مدت ها بصورت تلفنی در ارتباط باشند ، پس از علاقه مند شدن به ازدواج، برای شروع و در واقع نامزد کردن و اخذ ویزا به نیت ورود به هلند برای نامزد کردن اقدامات اولیه چیست ؟! و معمولا ویزای نامزدی هلند چقدر زمان می برد؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، ممنون از لطف و توجه شما، عموماً قانون ازدواج برای کشورها به این گونه است که ویزای نامزدی به مدت کوتاهی حدوداً 6 ماهه صادر شده و فرد جهت انجام امور ازدواج، اقامت کوتاه مدت دریافت می نماید و پس از اقدامات لازم و تأیید رسمی ازدواج اقامت بلند مدت دریافت می کند. جهت دریافت مشاوره تخصصی ازدواج با مشاورین ارشد ما تماس بگیرید، یا با تکمیل فرم تماس، منتظر تماس کارشناسان باشید. * مانا باشید *
فاطمه طالب
سلام قصد ازدواج با يك فرد هلندى دارم وسن من ١٩ هست ميتونم براي ويزا ازدواج اقدام كنم و همسرم سنش 34هست ممنون ميشم پاسخ بديد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت ازدواج با شخص خارجی شما باید نسبت به قوانین ازدواج در کشور خود و کشور مقصد آگاهی کاملی داشته و بر اساس قوانین اقدام فرمایید. لازم به ذکر است ایشان باید مجرد بوده و منابع مالی جهت حمایت مالی شما ارائه دهد. علاوه بر این افسر سفارت تحقیقاتی مبنی بر صحت ازدواج و وجود رابطه عاطفی به عمل خواهد آورد تا از هدف شما از این ازدواج اطمینان کسب کند که صرفاً به قصد اخذ اقامت هلند صورت نگرفته باشد. * مانا باشید *
زهرا
سلام ازسایت خوبتون تشکر برای ازدواج دائم در کشور هلند ازچه طریقی میتوانم کیس ازدواج گیر بیارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، ممنون از حسن نظر جنابعالی، در این زمینه اطلاعات و خدماتی نداریم و توصیه ما به شما این است که در اندیشه ازدواج صوری و اخذ اقامت از این طریق نباشید چرا که افسر سفارت با تجربه ای که در این زمینه دارد، قطعاً به انگیزه شما پی برده و عواقب مطلوبی برای شما و شخص مقابل ندارد. * مانا باشید *
hani nosrati
سلام،من 34 سالمه مطلقه و یه پسر 3 ساله دارم،میخوام با یه آقای واحد شرایط در هلند ازدواج کنم؟میخواستم بدونم واسه پسرم به غیر از حق حصانت که دارم دیگه چی لازمه که بتونم ببرمش؟واینکه کل این بازه زمانی چقدره؟ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به اینکه شما حضانت فرزندتان را دارید و سن ایشان بسیار پایین احتمال اقدام همزمان هم وجود دارد. پیشنهاد می کنم درخصوص ازدواج های بین المللی حتما با یک وکیل لوکل یا محلی مشورت نمایید. موفق باشید.
ندا رفعتی
سلام من خواهر زاده ای در ایران دارم که با خانمی که در هلند زندگی می کنند آشنا شده و چند بار این خانم ایران اومده و حالا قصد ازدواج دارند و می خواهند اول ازدواج ایرانی کنه با خواهر زاده من بعد اقدام کنه برای اقامت یا ویزای برای خواهر زاده من در ضمن این خانم در حال حاضر در هلند بیکار هستند و حقوق بیکاری می گیر ند آیا می توانند اقدام به اقامت برای همسر شون یعنی خواهر زاده من بکنند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، ایشان به منظور اخذ اقامت هلند باید توسط همسر خود از نظر مالی ساپورت شوند، جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام پروسه در جهت صحیح می توانند نسبت به مشاوره با وکیل لوکال (محلی) اقدام فرمایند. * مانا باشید *
فاطمه حاجی زاده
با سلام. من قرار است با یک فردی که اقامت دائم هلند رادارد و ترکیه ای است ازدواج نمایم. با توجه به اینکه اینجانب ویزای شینگن طولانی مدت دارم البته از کشور فرانسه برای مراسم ازدواج می توانم حضوری بروم بدون درخواست ویزای نامزدی یا ازدواج بعد از ازدواج می توانم انجا بمانم یا باید برگردم ایران ممنونم ازتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، با توجه به اینکه کشورهای هلند و فرانسه هر دو عضو حوزه شنگن می باشند، شما بدون نیاز به اخذ ویزا، مجاز به سفر به هلند و ازدواج با ایشان می باشید اما امکان تغییر ویزای توریستی تایپ C به هیچکدام از انواع دیگر ویزا ممکن نیست و جهت دریافت اقامت باید از طریق ویزای پیوست اقدام فرمایید. * مانا باشید *
جورج چهاربخشی
سلام , خسته نباشید . یک سئوال مهمی دارم که سئوال خیلی ها است در هلند . کسانی که به هر دلیلی بیکار هستند و تحت پوشش دولت یعنی آوت کرینگ هستند و یا از موسسه ای دستمزد دریافت می کنند مثل اینکلا سیوو خرسبو , آیا قانون از آنها حمایت می کند برای ازدواج کردن و تشکیل خانواده دادن ؟ یا کسانی که مریض هستند . من یک پسر 43 ساله مجرد هستم . اقامت و پاسپورت هلند را دارم . به علت مشکلات جسم فرآوان , 4 سال پیش بدون داشتن گواهی دکتر به طور توافقی و با طرح مشکلم با شهرداری , مسئولین دولتی به من اجازه دادند که کار نکنم و در خانه بمانم . البته بعد از یک سال من را فرستادند به پارتسی پاسی یعنی در یک گروه فقط برای جمع شدن دور هم و با هم بودن هفته ای سه روز . دوست دختر من 30 ساله مجرد و در فیلیپین زندگی می کند . آیا می توانم او را به هلند بیاورم ؟ البته من هنوز از نزدیک با این دختر نبوده ام و فقط دوستی ما از طریق اینترنت بوده است . آیا قانون در این صورت از بیماران حمایت می کند به بهانه واقعی مراقبت و پرستاری همسر ؟ البته ما واقعاً قصد ازدواج داریم و نه فریب دولت هلند را . شنیده ام که متقاضی ازدواج باید در هلند درآمدی بالای 1620 یورو داشته باشد و نامزد او هم باید در سفارت هلند در کشور خودش امتحان زبان بدهد و در صورت قبولی می تواند بعنوان ازدواج به هلند وارد شود ؟ آیا کشور فیلیپین هم شامل این قانون ها می شود ؟ منتظر جواب مبسوط شما در اینجا یا در ایمیل خودم هستم . با تشکر فرآوان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به اینکه شما پاسپورت دارید می توانید اقدام به ازدواج نمایید ولی باید منابع مالی خوبی برای زندگی مشترک نشان بدهید که ایشان میتوانید ایشان را ساپورت مالی کنید. و از کشور ایشان فیلیپین هم می توانید درخواست نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با یک وکیل لوکال یا هلندی هم مشاوره نمایید. موفق باشید.
گلناز
سلام خانمی هستم ۴۰ ساله در صورت ازدواج با یک فرد تابع هلند چقدر زمان میبرد تا پروسه مهاجرت کامل شود و برای زندگی به هلند رفت.. و دوم اینکه برای پسر ۱۴ ساله ام که حاصل ازدواج قبلی است چطور میتوان اقامت گرفت.؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز درخصوص ازدواج های بین المللی باید مد نظر داشته باشید پروسه ها حالت مودی دارد و نمی توان زمان دقیق مثلا 4 ماه یا 6 ماه اعلام کرد و کاملا بسته به روند پرونده شماست درخصوص فرزندتان اگر حضانت ایشان با شما باشد چون زیر 15 سال هستند با اقامت شما ایشان الحاق می شوند. پیشنهاد می کنم در این خصوص حتما از یک وکیل لوکال یا محلی مشاوره دریافت نمایید. موفق باشید.
M khana
من اقامه پنج ساله هلند را دارم ومیخواهم وسنم 19است آیا میتوانم همسرم را درخواست آمدنش را کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیلی کلی سوالتان را مطرح کرده اید ولی بستگی به نوع اقامت شما هم دارد اما طبق قانون بلی شما می توانید برای همسرتان درخواست الحاق به خانواده بدهید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت کامل توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
Payam
سلام با خانومی هلندی ازدواج کردم برای الحاق به همسر در کشور هاند اطلاع دارم که برای ساپورت مالی حقوق ایشان باید ۱۶۵۰ یورو باشه .... اما به ما گفتن که همسر بنده باید کاری با قرارداد یک ساله کاری و یا رسمی داشته باشه این صحت داره؟؟؟؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در ازدواج های بین المللی بلی تمامی شرایط باید با مستند و مدرک ارائه شود در مورد همسر شما هم باید کار ایشان دارای بیمه و مالیات مشخص باشد.
Ali Karami Milajerdi
من یک پناهنده سیاسی ایرانی در کشور هلند هستم ومیخواهم با یکنفر که الان با ویزابه المان امده ازدواج کنم لطفا مرا راهنمایی کنید جهت اطلاع من چند ماه پیش جواب گرفتم و خانه هم گرفتم ولی هنوز زبان نمی دانم وکار هم ندارم ۵۷سال دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما باتوجه به اینکه می خواهید ازدواج بکنید پیشنهاد می کنیم حتما یک وکیل لوکال یا محلی بگیرید تا بهتر به نتیجه برسید. موفق باشید.
زهرا محمدی
سلام من یک ورزش کار ملی پوش هستم و الان میخوام با یک اقای هلندی ازدواج کنم و اقامت هلندرو بگیرم اما از طرفی نمیدونم تکلیف ورزشم و مسابقاتم چی میشه در واقع اگه بخوام وارد تیم ملی هلند بشم با توجه به قانون ۸ سال تا گرفتن پاسپورت طول میکشه و من چطوری میتونم مسابقه شرکت کنم؟ ایا استثنایی وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر با یک فرد هلندی ازدواج نمایید شما در کمتر از 4 سال می توانید موفق به دریافت پاسپورت شوید و نیاز نیست 8 سال صبر کنید. درخصوص استثنا بستگی به رزومه ورزشی شما و اداره مهاجرت هلند دارد. موفق باشید.
مرتضی باقری
اگر یک مرد ایرانی با یک زن هلندی ازدواج کند دو شاهد می توانند پدر ومادر پسر باشند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در ازدواج های بین المللی شما باید به آثار نکاح در کشور خودتان و همچنین کشور مطبوع خود در اینجا هلند توجه نمایید. درخصوص شاهد اعضای خانواده می تواند اما برای اینکه نتیجه بهتری بگیرید و بیشتر راهنمایی بشید پیشنهاد می کنم حتما یک وکیل لوکال یا محلی (هلندی) بگیرید. موفق باشید.
افسانه استادی
باسلام من خانم۲۸ساله ایرانی هستم که مدت دو سال است با آقایی۲۹ساله افغانی ساکن هلند آشنا شدم.من اصلا ویزا تا حالا نگرفتم،چطور قبل از ازدواجم میتونم به این کشور سفر کنم و ازدواجمرا اونجا رسمی کنیم وبعد، و اینکه ویزای نامزدی به چه صورت میباشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ویزای نامزدی زمانی امکان پذیر است که شما با یک فردی که تبعه هلند (تابعیت یا همان پاسپورت) را داشته باشد بخواهید ازدواج کنید صادر می شود و اگر نامزد شما پاسپورت داشته باشند این امکان برای شما میسر است. درمورد ویزای های توریستی هم از طریق آژانس های مسافرتی هم می توانید اقدام نمایید. اما بهترین کار این است که نامزد شما یک وکیل محلی از هلند بگیرند و طبق راهنمایی های وکیل پیش بروید. موفق باشید.
ملیکا شجاعی
سلام من یه سوالی داشتم من در کشور المان زندگی میکنم و۱۹سال دارم‌وبا یک آقا که شهروند هلند است آشنا شدم میخاهیم ازدواج کنیم اما او می‌گوید سن من باید بالای ۲۱باشد آیا این مهم است یا بالای ۱۸سال مشکلی نیست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشورها برای ازدواج قوانین خاص خود را دارند و حتما باید قبل از اقدام آثار نکاح در کشور هلند را مطالعه نمایید در برخی از کشورها سن ازدواج بالای 18 سال است و در برخی بالای 21 سال فرد مستقل می شود. پیشنهاد می کنم یک مشاور یا وکیل لوکال (محلی) بگیرید و طبق راهنمایی ایشان اقدام نمایید. موفق باشید
nesarmohammadi
سلام وقت بخير بنده خواهان اقامت درخارج ازكشورهستم توسط ازدواج صوري ميخوام ازتون خواهش كنم اگه ميتونيددراين زمينه كمكم كنيد بهم پيام بديد درازاي اينكارپورسانت محفوظه ممنون از اطلاعاتتون و راهنماييتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در ازدواج با یک فرد خارجی باید اول به آثار نکاح در کشور ایران و همچنین کشور طرف مقابل آگاه باشید. مد نظر داشته باشید که به ازدواج های صوری هیچگونه اقامتی اهدا نمی شود. پیشنهاد می کنم قبل از هر اقدامی مطالعه کنید و با اگاهی نسبت به مهاجرت اقدام نمایید. موفق باشید.
شکیلا
سلام و خسته نباشید.من هفت ماه است که از طریق ازدواج به هلند امده ام و خوده همسرم پنج سال پیش اینجا امدن و دو سال است قبولی گرفتن وبعدش هم من را هم دعوت کردن.به من گفته شده است که تا پنج ساله آینده اگر از همسرم جدا شوم من را ب ای ان باز میگردانن،و یا مرا ب کمپ فرستاده و از من دلیل ماندن در این کشور را میپرسند.ایا من بعد چه مدت پاسپورت اصلی اینجا میتوانم بگیرم تا طلاق بگیرم و ایا اگر زودتر از پنج سال طلاق بگیرم واقعا با من همین گونه برخورد میشود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی باتوجه به اینکه اقامت شما به واسطه ازدواج می باشد و به ازدواج های صوری هیچگونه اقامتی داده نمی شود و قبل از اخذ اقامت دائم یا پاسپورت جدایی صورت بگیرد اقامت شما باطل می شود. پیشنهاد می کنم با یک وکیل لوکال (محلی) مشاوره نمایید. موفق باشید.
ندا کاظمی
سلام من شرایط ازدواج را دارم چیکار باید بکنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت ازدواج با شخص خارجی شما باید نسبت به قوانین ازدواج در کشور خود و کشور مقصد آگاهی کاملی داشته و بر اساس قوانین اقدام فرمایید و همینطور ازدواج خود را اثبات کنید .
Sahar
سلام من اقامت هلند رو دارم و دوتا بچه دارم ک یکیش متولدّ هلنده شوهرم وقتی دخترم یکساله بود مارو ول کرد الآن بعده دوسال ونیم تصمیم ب ازدواج با دختری داره ک توی ایران زندگی میکنه آیا میتونه اون خانم رو به هلند بیاره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر جدایی شما بصورت قانونی بوده است بلی این امکان وجود دارد، پیشنهاد می کنم حتما درخصوص ازدواج و آثار نکاح با یک وکیل محلی مشاوره نمایید. موفق باشید.
ساناز
سلام من همسرم هلند كار ميكند ، ويزاي كاري دارد ولي هنوز شهروند اونجا نشده من براي اينكه بهش ملحق شم بايد ازمون زبان بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ایشان از طریق ویزای الحاق به خانواده می توانند برای شما اقدام نمایند و برای الحاق به خانواده دانش زبان داشته باششید کفایت می کند. موفق باشید.
ساهره قلیزاده
سلام خسته نباشین میخواستم بدونم چجوری میتونم وقت از سفارت بگیرم مدارک ترجمه شده ام و ببرم برای تایید همسرم ایمیل زده به سفارت متاسفانه میره رو پیغامگیر که به دلیل کوید ۱۹ سفارت تعطیل چکار باید کنم لطفا راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در خصوص سفارت راههای ارتباط با سفارت مد نظرتون ایمیل یا مراجعه حضوری می باشد که به شما کمک خواهد کرد یا در وبسایت اصلی آن سفارت سوال خود را مطرح فرمایید.
عطیه
با سلام سپاس از سایت خوب ومفیدتون. اگر کسی ویزای تحصیلی یک ساله داشته باشد و سپس برای ویزا کار اقدام کند و بخواهد در ایران ازدواج کند آیا می‌تواند برای همسرش نیز ویزا بگیرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله این امکان وجود دارد که همسر به عنوان همراه اقدام کند.
سلیمی
با سلام مهاجرت به هلند از طریق ازدواج برای افرادی که با فردی هلندی و مقیم در خارج از هلند ازدواج بکنند مقدور می باشد؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب باید ایشان تابعیت داشته باشن و اثبات شود ازدواج شما واقعی بوده لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
عليرضا دواتگری
سلام، وقت بخیر همسر و پسر من سال 1390 به هلندمهاجرت کردن و اقامت گرفتن خواستم بدونم از چه طریق من میتونم برم پیششون آیا ویزای پیوست شامل من میشه. ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز همسر شما می توانند درخواست الحاق همسر دهند که از طریق اقامت آنها شما هم به اقامت برسید. سپاس
پریا پروینی
سلام ببخشید من تازه میخوام برم هلند از طریق الحاقبه خانواده یعنیرشوهرم منو میبره و میخواییم از هم دیگه جدا بشیم اونجا یعنی هلند بعداز چ مدت زمانی میتونیم از هم جدا بشیم رسما و من میخوام یه نفر رو از ایران بیارم و از طریق اقامه خودم و الحاقیه خودم میتونم!؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در این خصوص باید وکیل لوکال بگیرید تا کمکتون کنه .
شیما
سلام شوهرم درخواست الحاق به خانواده داده من بدون مدرک زبان میتونم اقدام کنم یا مدرک زبان ضروری هست ممنون میشم جواب بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام همسرتون باید از اداره مهاجرت کشور مورد نظر بپرسن
somayeh
سلام خسته نباشيد من به صورت قانوني مراحل رفتن به هلند از طريق ويزاي الحاق به همسر در حال انجام هستم من ميخام سالانه حداقل به ايران برگردم به خونوادم سر بزنم يعني به عبارتي كلا در رفت و امد به ايران باشم ميخوام بدونم اين ويزا مدت زمان داره ؟ بعد از ورود به كشور هلند به صورت قانوني بعد از چه مدت زماني ميتونم به ايران برگردم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت ویزای پیوست به همسر در کشور هلند و مدت اعتبار آن به شرایط اقامتی همسر در کشور هلند بستگی دارد و نسبت به آن صادر می شود.توصیه می کنم برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و بررسی شرایط خود و خانواده محترمتان با موسسه تماس تلفنی داشته باشید و از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه بهره ببرید.
نادیا قره گزلو
سلام وقت بخیر. من نامزدم بهش از هلند پیشنهاد کار داده شده و ایشون دارن ویزای کاریشونو تا ۲ ماه دیگه میگیرن.من به عنوان یک خانوم چه شرایطی باید داشته باشم برای اینکه با ایشون برم؟ عقد کافیه؟ یا شرایط خاصی داره؟و اینکه آیا تا دوماه آینده همزمان میتونیم باهم بریم یا اینکه ایشون باید اول برن و بعد از مدتی من بتونم برم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت امکان الحاق به خانواده در هلند وجود دارد منتهای مراتب ویزای پیوست به همسر در کشور هلند و مدت اعتبار آن به شرایط اقامتی همسر در کشور هلند بستگی دارد و نسبت به آن صادر می شود. در نتیجه اول ایشون باید تشریف ببرند و کارت اقامتشون رو دریافت کنند و بعد بلافاصله برای الحاق شما اقدام بشه. توصیه می کنم برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان و بررسی شرایط خود و خانواده محترمتان با موسسه تماس تلفنی داشته باشید و از راهنمایی کارشناسان مجرب مجموعه بهره ببرید.
عباسی
من ۳۶سال سن دارم سربازی نرفتم متاهل میباشم و دارای یک فرزند،وضع مالیم بد نیست توی کار ساختمانی هستم،یک دختر خانم ۲۸ساله که از ۴سالگی به هلند رفته و دیگه کاملا هلندی هست به من درخواست ازدواج داده خیلی هم رو دوست داریم، من چکار باید بکنم که بهم برسیم،سپاسگذار میشم اگه راهنمایی کنید سریع
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت در صورتی که قرارداد ازدواج منعقد شده باشد شما می توانید تقاضای الحاق به خانواده را داشته باشید. بدون سند ازدواج امکان مهاجرت و زندگی در هلند را نخواهید داشت.توصیه میکنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایط خود به صورت تخصصی با موسسه ارتباط تلفنی برقرار نمایید.موفق باشید
معصومه غفاری
سلام و عرض ادب میخواستم بدونم برای اقامت دائم از طریق ازدواج آیا بلد بودن زبان هلندی ضروری است یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دانستن زبان برای دریافت پاسپورت اهمیت دارد و شما برای دریافت پاسپورت باید سطح خوبی از زبان این کشور را بدانید اما در اقامت دائم تاثیر چندانی ندارد.
somayeh abdollahzadeh
سلام خسته نباشيد من شش ماه پيش همسرم تو هلند كل مداركم به اي ان دي تحويل داده ميخواستم بدونم بعد از جواب اين سازمان مراحل بعدي براي ويزا چي هستش؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. پرونده شما باید به صورت کامل توسط کارشناسان موسسه بررسی شود. پیشنهاد میکنیم از مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین استفاده نمایید.
سجاد کاظم زاده
سلام و خسته نباشین میخاستم بدونم برای اقامت در هلند از طریق ازدواج بازم مدرک زبان آیلتس میخاد یا مدرک زبان مهم نیست؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست عزیز، شما برای ویزا نیازی به مدرک زبان ندارید اما دانستن زبان به شما کمک خواهد کرد.
نگار خلیلی
سلام، برای مهاجرت از طریق ازدواج به هلند اگر کمتر از یکسال همدیگرو بشناسیم و اقدام کنیم مشکلی پیش میاد ؟ و پروسه ی گرفتن ویزا بعد از ازدواج در ایران چقدر طول میکشه؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که مدارک کافی ارائه نمایید تا نشان دهد که ازدواج شما واقعی است و آفیسر ویزا قانع شود که ازدواج شما صوری نیست به شما ویزا خواهد داد.
پوران اویسی
سلام دوستی چندین ساله دارم که تصمیم به ازدواج گرفتیم ۳۰ سال هست که مقیم هلند هست برای ویزای نامزدی تا چه حد دانستن زبان هلندی الزامی هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، شما باید تا حدی به این زبان مسلط باشید اما مهم تر این است که باید نشان دهید ازدواج شما واقعی بوده و صوری نمی باشد.
Nasim Amini
با سلام نامزد من تابعیت هلندی داره و تمامی مدارکی رو که در سایت اداره ی مهاجرت هلند ذکر شده به طور کامل ارسال کردیم و منتظر جواب هستیم میخواستم بدونم که اگر جواب مثبت داده بشه مرحله بعدی باید چه کاری انجام بدیم برای گرفتن ویزا ؟ بعنی جواب مثبت اداره ی مهاجرت به معنی اینه که ویزا داده شده ؟ چه مدارکی لازمه که برای گرفتن ویزا همراهم به سفارت ببرم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز لیست مدارکی که برای این موضوع نیاز هست در سایت سفارت و همچنین در مقاله های موسسه ملک پور ذکر شده با تشکر
امير
سلام من پدر و مادر سه سال به هلند مهاجرت كردن و خودم٣٠ سالمه و ايران هستم و قصد دارم براي زندگي و ادامه تحصيل به هلند برم و اونجا زندگي كنم با دختري اشنا شدم ميتونيم ازدواج كنيم و اون خانوم رو هم با خودم ببرم؟بايد حتما زبان بلد باشند؟ و اينكه چقد زمان ميبره پروسه رفتنمون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز ویزای همراه کشور هلند همزمان نمی باشد و حدود 3 تا 4 ماه بعد می توانید برای همسرتان نیز درخواست ویزای همراه دهید
مهتاب موسوی
سلام میشه در مورد ویزای ۶ماهه که برای نامزدی و آشنایی هست بگید که چه مدارکی لازم هست؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام متقاضی گرامی مدارک مورد نیاز را بایستی در سایت سفارت جستجو نمایید
مریم
سلام و احترام بنده دختری هستم 39 ساله با آقایی ایرانی که 7 سال در کشور هلند مشغول به کار و تحصیل می باشد در حال آشنایی هستم و در صورت تفاهم به ازدواج ختم خواهد شد در صورت امکان راهنمایی بفرمایید که مراحل برای ازدواج و مهاجرت بنده به چه صورتی خواهد بود و چه اقداماتی باید صورت گیرد؟ پیشاپیش از پاسخگویی شما عزیزان سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ازدواج شما از همان قوانین ازدواج ایران تبعیت می کند بعد ازدواج تان چون همسر شما مقیم هلند هستند می توانند برای شما درخواست الحاق به خانواده بدهند.
زینب رسولی
باعرض سلام وقتتون بخیر من یک دخترافغان و ۱۷ساله هستم قراره با پسردایی ام که شهروندهلندهستن ازدواج کنم ، شما درمطالبتون عرض کردین باید طرف۱۸ساله داشته باشه اما میگن حالا گفته شده باید ۲۱ساله باشه تا بتونن درخواست بدند آیا این درسته ؟؟؟قوانین جدیدشون هست؟؟؟ممنون میشم زودتر جوابمو بدین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پسر دایی محترمتان که پاسپورت هلند دارند بهتر است که یک وکیل محلی (هلندی) بگیرند با مشورت ایشان کارتان پیش برود.
Farzad
سلام و عرض ادب بنده پاسپورت هلندی دارم و یکبار هم ازدواج کردم الان از هم طلاق گرفتم ومیخوام با یک خانم ایرانی تو ایران ازدواج کنم ایا چه مدارکی رو تهیه کنم تو ایران ممنون اگر معلومات ارائه کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پیشنهاد می کنم حتما با یک وکیل محلی در هلند مشورت نمایید. متشکرم.
Amin
من می خواهم همسر خود را به هلند بیاورم .ایا باید ایشان هلندی را امتحان دهند؟ اول باید در خواست ویزا دهم یا اول امتحان زبان؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای پروسه قبولی ویزا نیاز است که در آزمون شرکت نمایند.
Masod Shaky
سلام دوست عزیز خوبی من میخام با یکی ازدواج میکنم اون هلند هست من ایران میشه رهنمای کنی ممنون میتونیم ازدواج کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام شما می توانید با ازدواج با نامزد خود در هند از طریق ازدواج به این کشور مهاجرت کنید. برای کسب راهنمایی های بیشتر می توانید با شماره تماس های موسسه در ارتباط باشید.
رزا
با سلام مدت دوماهی با یه اقا اشنا شدم ایرانی ساکن هلند ۳سال و ۸ماه با ویزای توریستی رفته شاغل شده چطور میتونیم‌ ازدواج کنیم اگه بیاد ترکیه منم برم ترکیه اونجا ازدواج کنیم مدارک رو ببره هلند ایا ویزای پیوست ب همسر میدن ؟ مشکل مالی ندارن منزل و شغل و درامد دارن ممنون میشم از پاسختون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز در صورت اینکه ویزای توریستی خود را به ویزای کاری تبدیل کرده اند و از پشتوانه مالی خوبی برخوردار باشند می توانند برای ویزای پیوست همسر اقدام نمایند.
سنگیماه
آیا بدون مدرک زبان هم میتوانم با همسرم در هلند ملحق گردم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله امکان اقدام وجود دارد.
Pirayeh
سلام. روز خوش. پیوستن به همسر در هلند، در صورت غیابی بودن ازدواج هم امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی در صورت اینکه ازدواج شما رسمی و ثبت شده باشد امکان اخذ ویزای پیوست وجود دارد.
Bahar
سلام دوست پسر من به تازگی اقامت هلند ازطریق پناهندگی گرفته میخواستم بدونم من میتونم ازطریق ازدواج باهاش اقامت هلند بگیرم؟ اینکه اقامت ایشون ازطریق پناهندگی بود مشکلی نداره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، ایشون خودشون وابسته به دولت هلند هستند و نمیتوانند هزینه های خودشان را تامین کنند، بنابراین نمیتوانند شخص دیگری را به عنوان همراه در کنار خود داشته باشند.
الهام
برای فردی که ۳۷ ساله هست و مدرک لیسانس کامپیوتر داره ولی مدرک زبان نداره امکان پذیرش در هلند هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام داشتن مدرک زبان ضروری است
یلدا
سلام وقت بخیر فوق لیسانس مدیریت مالی 47ساله و مدیر مالی دستگاه دولتی هستم و همسرم 55ساله بازنشته یه دختر 17ساله داریم پارتنر دخترم هلند هستش ایا میتونیم روی دعوتنامه دخترم ماهم همراهش بریم و اقامت دریافت کنیم بعد از ازدواج دخترم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بعد از اخذ اقامت دخترتان می توانید با دعوتنامه بصورت توریستی وارد کشور هلند شوید. برای اینکه سریعتر به اقامت برسید می توایند از روش نوافرینی اقدام نمایید.
فهیمه
بنده با یک اقای هلندی اشنا شدم و یه مدت باهم در ارتباط هستم با ایشون ایا ایشون میتونن از طریق ویزای ازدواج برای بنده درخواست بدن چه شرایطی نیازه نشون بدیم که بتونم این ویزا رو دریافت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، در صورتی ازدواج شما ثبت شده باشد و ایشان هم تمکن کافی برای هزینه های زندگی خودشان و شما را اثبات نمایند میتوانید برای اقامت این کشور اقدام داشته باشید.
اقاجانی
سلام و عرض ادب بنده ۴۱سال دارم وپاتنرم در هلند ۳۲سال دارن ایشون اقامت دائم هلند رادارن اگربنده باایشون ازدواج کنم بعداز چندسال پاس میگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام معمولا پس از ۷ تا ۸ سال
مهسا
من اگر با ویزای ازدواج وارد هلند بشم اقامت دائم هلند رو دریافت خواهم کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. از ابتدا خیر ولی بعد از حدود 3 الی 5 سال زندگی در این کشور میتوانید اقامت دائم دریافت نمایید.
زرتشت
سلام بنده 27 سالمه دیپلم تجربی دارم پارتنرم 56ساله و بیزینس داره اوضاع مالی خوبی داره امکانش هست ایشون بیان وسرمایه گذاری کنن و بنده از طریق ایشون واردهلند بشم و تحصیل بکنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان پذیر است.
مینا
اگر من از طریق ازدواج وارد هلند بشم از ابتدا اقامت دائم خواهم کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام خیر دوست عزیز پس از ۲ تا ۳ سال می توانید اقامت دائم بگیرید.
مینا
اگر فردی با گزینه ازدواج به هلند وارد شود از همان ابتدا اقامت دائم خواهد داشت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر، اقامت شما موقت بوده و پس از چند سال میتوانید به اقامت دائم و پاسپورت دست پیدا کنید.
aziz
سلام وقتتون بخیر ایا این روش محدودیت سنی هم داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، شما باید سن بیشتر از 18 سال داشته باشید.
نادیا
سلام بنده برای گرفتن اقامت با یک شهروند هلندی قصد ازدواج دارم ایا امکان گرفتن اقامت از این طریق برای بنده هست یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله امکان پذیر است.
مشاوره رایگان