کار در هلند

7 فروردین 1401 26 نظر

کار در هلند

کار در هلند، شرایط کار در هلند برای ایرانیان و نحوه کاریابی در هلند در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. سوالاتی در این زمینه مطرح می شود از قبیل، شرایط کار در کشور هلند چگونه است؟ آیا امکان اخذ اقامت از طریق کار در هلند وجود دارد؟ چگونه می توان کار مورد نظر را در کشور هلند پیدا کرد؟ علی رغم اینکه زبان این کشور هلندی است اما در حدود ۹۵ درصد از مردم این کشور قادرند به زبان انگلیسی صحبت کنند. در نتیجه افراد متقاضی کار در هلند می توانند راحت تر با شرایط کاری سازگار شوند. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در باب شرایط کار در کشور هلند و اخذ اقامت این کشور، با متخصصین کارآمد موسسه ملک پور، جهت بهره مندی از مشاوره تلفنی رایگان تماس حاصل فرمایید. مطالبی که در این مقاله با شما به بحث و اشتراک گذاشته می شوند شامل موارد زیر می باشند:

 • شرایط کار در هلند
 • ویزای کار هلند
 • مدارک مورد نیاز ویزای کار در هلند
 • وضعیت بازار کار و نرخ بیکاری در هلند
 • مشاغل مورد نیاز هلند
 • میزان درآمد در هلند
 • کاریابی در هلند
 • مؤسسات کاریابی در هلند
 • شرایط اخذ ویزای همراه هلند
 • اخذ اقامت دائم و پاسپورت هلند از طریق کار
 • سوالات رایج درباره کار در هلند
 • سخن پایانی درباره کار در هلند

کار در هلند

شرایط کار در هلند

برای موفقیت جهت مهاجرت به هلند لازم است که از شرایط عمومی این کشور آگاه باشید.هلند کشوری در بخش شمال غربی اروپاست. بزرگترین شهر این کشور آمستردام و زبان رسمی آن هلندی است. تولید ناخالص داخلی هلند در سال های اخیر بیش از ۵۰۰ میلیارد یورو و نرخ رشد اقتصادی در این سال ها در حدود ۳ درصد می باشد همچنین میانگین نرخ بیکاری در این برهه زمانی، حدوداً ۲ درصد بوده است. کشور هلند علیرغم مساحت پایین، نقش بسزایی در زمینه تجارت و بانکداری جهانی ایفاء می کند. صادرات ذخایر گازی، کشتی سازی و صنایع شیمیایی از جمله صنایع فعال در کشور هلند می باشند. هلند عضو قدیمی اتحادیه اروپا و همچنین عضو پیمان نظامی ناتو به شمار می رود. واحد پول هلند پیش از تبدیل به یورو، فلور یا گیلدر هلندی بود. در این کشور فرصت های شغلی بسیاری با طیف گسترده فعالیت برای متقاضیان کار در هلند در بین شرکت های بین المللی و چند ملیتی وجود دارد که مستلزم برخورداری از دانش فنی بالایی می باشند. در ادامه با جزئیات بیشتری به کار در هلند می پردازیم.

 

 • توضیحات کوتاه موسسه ملک پور در پاسخ به سوالات شما در زمینه کار در هلند

 

 • ویدئوی موسسه ملک پور در پاسخ به سوالات موکلین در زمینه کار در هلند

فایل صوتی موسسه ملک پور در پاسخ به سوالات شما در زمینه کار در هلند

فایل تصویری موسسه ملک پور در پاسخ به سوالات شما در زمینه کار در هلند

 

 کار در هلند و ویزای کار در هلند

اخذ ویزای کاری هلند از طریق پیدا کردن کار در هلند از جمله روش های اخذ اقامت کشور هلند است. اخذ ویزای کار در هلند به این صورت می باشد که فرد بایستی از یک کارفرمای معتبر هلندی، دعوت نامه و پیشنهاد کاری داشته باشد که میزان حقوق و مزایای این جایگاه شغلی باید به گونه ای باشد که بیانگر قدرت مالی فرد متقاضی کار در هلند برای زندگی در این کشور باشد. لازم به ذکر است که شخص متقاضی می تواند پس از گذراندن حدود ۵ سال اقامت در این کشور به واسطه ویزای کار هلند، درخواست اقامت دائم هلند نماید. بدیهی است که چنانچه فردی بخواهد این دعوت نامه را از سوی شرکت هلندی جهت اخذ ویزای کار در هلند، دریافت کند باید در زمینه های کاری، مهارت و تخصص مورد نیاز آن کشور را کسب کند. دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمای هلندی امری دشوار می باشد لذا می توانید از طرق دیگری مانند تحصیل وارد هلند شوید. در ضمن در دوره تحصیل، دانشجو اجازه کار پاره وقت داشته و پس از اتمام تحصیل نیز به او فرصت داده می شود تا شغل مورد نظر خود را بیابد. شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در باب تحصیل در هلند به مقاله زیر رجوع فرمایید.

تحصیل در کانادا

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

مدارک مورد نیاز ویزای کار در هلند

علاوه بر ارائه نامه کاری دریافت شده از سوی کارفرمای هلندی به سفارت هلند، جهت دریافت ویزای کار در هلند به مدارک اشاره شده در زیر نیز نیاز است:

 • مدارک ترجمه شده احراز هویت از جمله پاسپورت و شناسنامه
 • مدارک دال بر گردش مالی حساب شخص متقاضی در ایران
 • تکمیل فرم تقاضای ویزای کار در هلند
 • دعوت نامه کاری مستند و مهردار صادر شده از سوی شرکت هلندی
 • عکس رنگی
 • پرداخت هزینه های مورد نیاز اخذ ویزای کار در هلند

تحصیل در کانادا

مهاجرت به هلند از طریق کار

وضعیت بازار کار و نرخ بیکاری در هلند

کار در هلند با توجه به نرخ بیکاری پایین در این کشور، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. نرخ بیکاری در هلند در ماه اکتبر سال ۲۰۱۵، 6.9%، در ماه اکتبر سال ۲۰۱۶، حدود 6%، در ماه اکتبر سال ۲۰۱۷،حدود 5% و در ماه مشابه سال ۲۰۱۸، 3.7% بوده است. سیر نرخ بیکاری در هلند نشانگر اینست که اشتغال به کار در هلند چقدر آسان و یا دشوار است. بیکاری باعث افزایش نارضایتی عمومی، کاهش قدرت خرید مردم و توقف رشد اقتصادی می شود. در نتیجه باید این مسئله را ملاک قرار داد که نرخ بیکاری پایین در هلند معیار با اهمیتی در توصیف وضعیت هلند شرایط مطلوب کار در هلند است.

کار در هلند

مشاغل مورد نیاز هلند

بهتر است پیش از هرگونه اقدامی جهت کار در هلند، پیرامون مشاغل مورد نیاز هلند اطلاعاتی داشته باشید. آنچه که از تحقیقات بدست آمده است نشان می دهد که مشاغل مرتبط با رشته های فنی، IT، بازاریابی حرفه ای، مدیریت بازرگانی و کارمندان بخش مالی از جمله جایگاه های شغلی مناسبی هستند که مورد نیاز سال ۲۰۱۹ در هلند می باشد. گرچه دانستن زبان انگلیسی جهت کار در هلند کفایت می کند اما باید بدانید که جهت استخدام، دانستن زبان هلندی، به عنوان یک مزیت، در اخذ جایگاه شغلی به فرد نسبت به سایرین الویت می بخشد. این مقاله توسط مشاورین موسسه ملک پور تهیه گردیده است و هر گونه کپی برداری از آن منع قانونی داشته و از نظر شرعی حرام می باشد.

 

کار در هلند

میزان درآمد در هلند

کار در هلند از آن جهت که در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی، کارگران شاغل در آن از میزان حقوق بهتری برخوردار هستند مورد توجه افراد بسیاری است. البته باید این نکته را نیز مدنظر قرار داد که بخش زیادی از مبحث تعیین میزان حقوق در هلند برای کارگران، به تجربه و مهارت کارکنان مربوط می باشد. هلند دارای بالاترین درصد میزان حقوق در میان سایر کشورهای اروپایی و البته سطح بالای مالیات بر درآمد است. میانگین ساعت کاری کار در هلند در هفته ۴۰ ساعت یعنی ۸ ساعت در روز می باشد. حداقل میزان حقوق در هلند در سال ۲۰۱۸ به صورت ماهیانه مبلغ ۱۵۹۴ یورو بر اساس مقدار ساعت کاری ذکر شده برای کار در هلند و میزان حقوق ماهیانه سطح بالا در هلند از ۲۸۵۵ یورو به بالا تخمین زده شده است. در زیر به نمودار میزان حقوق در هلند توجه فرمائید:

کار در هلند

کاریابی در هلند

کار در هلندکار در هلند به علت اینکه دارای شرایط اقتصادی ثابتی است، جذاب بوده و افراد زیادی را به خود متمایل می نماید. نحوه کاریابی در هلند به طرق مختلف صورت می پذیرد که در اینجا به ذکر آن ها می پردازیم:

 •  جست و جوی کار در روزنامه های هلندی و شبکه های اجتماعی
 •  شرکت در نمایشگاه های بین المللی کار در هلند
 •  کارورزی در شرکت های بین المللی و چند ملیتی هلند
 •  مؤسسات معتبر کاریابی در هلند
 •  وب سایت های موثق کاریابی در هلند

 

همچنین شما عزیزان می توانید با تهیه محصول فوق العاده کاربردی گام به گام تا کار در خارج از کشور، خودتان به آسانی به کاریابی در خارج از کشور بپردازید تا شانس خود را برای اخذ اقامت کاری کشور دلخواه خود بیازمایید.

کار در هلند

مؤسسات کاریابی در هلند

در سال های اخیر مؤسسات کاریابی در هلند، شرایط را برای مهاجرانی که قصد اخذ ویزای اقامت هلند از طریق کار در هلند دارند، فراهم ساخته تا با ارائه پیشنهادات کاری راه را برای متقاضیان هموارتر سازند و در مقابل انتظاراتی را نیز از جویندگان کار در هلند دارند. برای بهره مندی از خدمات مؤسسات کاریابی در هلند باید به این مسئله توجه داشته که اعتبار این مؤسسات کاریابی را قبل از اقدام جهت جست و جوی کار در هلند توسط آنان، بررسی کنید.

در اینجا به ذکر برخی از مؤسسات کاریابی فعال و معتبر در هلند می پردازیم:

 • http://www.projob.nl
 • http://www.stepstone.nl
 • https://enhrsolutions.nl
 • https://undutchables.nl
 • https://www.abroad-experience.com

شرایط اخذ ویزای همراه هلند

همراهان متقاضی کار در هلند نیز می توانند به واسطه ویزای  MVVاز امکان اخذ مجوز اقامت در هلند برخوردار شوند. همسر و فرزندان شخص مهاجر در صورت احراز شرایط زیر می توانند مشمول قانون ویزای MVV  شوند:

 • سن حداقل ۲۱ سال برای همسر
 • ارائه اسناد ثبت رسمی ازدواج
 • فرزند و یا فرزندان زیر ۱۸ سال سن قانونی
 • توانایی حمایت مالی از سوی شخص دارای مجوز اقامت در هلند

اخذ اقامت دائم و پاسپورت هلند از طریق کار

اخذ اقامت دائم در هلند پس از حدود ۵ سال کار در هلند و زندگی در آن امکان پذیر می باشد. بعد از ثبت نام و ارائه مدارک مورد نیاز از سفارت هلند به اداره مهاجرت هلند، به فرد اجازه اقامت موقت داده می شود. در مدت اقامت فرد در هلند، صلاحیت وی برای اعطای اقامت دائم مورد بررسی قرار گیرد و پس از دریافت اقامت دائم در صورت داشتن شرایط می تواند تابعیت را دریافت نماید.

تحصیل در کانادا

پاسپورت هلند

توصیه می گردد جهت دریافت اطلاعات کامل در خصوص انواع طرق مهاجرت و اخذ اقامت کشورها ویدیوی گام به گام اخذ اقامت را تهیه نمایید و همانند یک وکیل مهاجرتی مسیر خود را انتخاب کنید.

گام به گام تا اخذ اقامت


پاسخ به سوالات رایج درباره کار در هلند

✅شرایط اولیه اخذ ویزای کار در هلند چیست؟

برای کار در کشور هلند می بایست از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد کاری اخذ نمایید.

✅آیا می توان با کار در کشور هلند به اقامت دائم این کشور دست یافت؟

پس از 5 سال کار کردن در کشور هلند به همراه پرداخت منظم مالیات می توانید برای اخذ اقامت دائم هلند اقدام کنید.

✅میانگین هزینه زندگی در کشور هلند چقدر است؟

هزینه زندگی در هلند در هر ماه برای یک خانواده 4 نفره حدود 3،200 یورو و برای یک نفر حدود 900 یورو (بدون احتساب اجاره خانه) است.

✅میانگین درآمد در کشور هلند چقدر است؟

میانگین حقوق ماهیانه در کشور هلند حدود 3،000 یورو می باشد.

✅نرخ بیکاری در کشور هلند به چه میزان است؟

میانگین نرخ بیکاری در هلند در سال 2019، 3.76 درصد بوده است.


_____________________ سخن پایانی درباره کار در هلند _____________________

کار در هلند، شرایط کار در هلند برای ایرانیان و اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار در کشور هلند در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. در بیان اجمالی باید گفت جهت اخذ ویزای کار در هلند و در نتیجه آن دریافت اقامت هلند، متقاضی می بایست در ابتدا به واسطه مؤسسات کاریابی و یا دیگر راه های ممکن، پیشنهاد کاری معتبری را از سوی کارفرمای هلندی دریافت کند. لازم به ذکر است که دریافت پیشنهاد شغلی بسیار سخت و پیچیده است و به همین دلیل بهتر است که شخص در صورت داشتن شرایط برای کشورهایی مانند اتریش و آلمان که ویزای جستجوی کار صادر می نمایند، اقدام کند. برای برخورداری از اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت از طریق کار در هلند و یا سایر کشورها می توانید به مشاوران ما در موسسه ملک پور مراجعه فرمایید تا شما را در اتخاذ تصمیم درست راهنمائی فرمایند. همچنین می توانید نظرات و سوالات خود را پیرامون کار در هلند در قسمت پرسش و پاسخ در انتهای مقاله مطرح سازید تا در ظرف کمتر از 12 ساعت کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

امتیاز 4.65 از 5 ( 16 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
نوشین مشاک
سلام من ۲۱سالمه دیپلم هستم همسرم ۳۰ ساله و مهندسی it خونده سابقه کار هم داره به چه طریقی میتونیم بریم هلند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، در صورتی که به طور حتم قصد شما کشور هلند باشد، بهترین برنامه برای شما اقدام جهت اخذ ویزای تحصیلی است که پس از آن همسر شما به شما ملحق شده و با جستو وجوی کار، ویزای کار هلند اخذ نمایند. البته برای کشورهایی دیگر همچون آلمان و اتریش همسرتان می توانند مستقیماً جهت اخذ ویزای جست و جوی اقدام نمایند. جهت دریافت راهنمایی بیشتر با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.* مانا باشید *
آمنه ارایش
سلام اگر من به همراه فرزندم و همسرم بخوایم برای هلند اقدام کنیم، میتونیم باهم وارد این کشور بشیم؟ همسرم اجازه کار دارن اونجا؟ ممنون از پاسخ دهی به موقع شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دمست عزیز ویزای دانشجویی کشور هلند همراه دارد اما اینکه یک خانواده ایرانی باهم بتوانند وارد سفارت بشوند بسته قدرت و قوی بودن پرونده است. همسر شما می تواند رد هلند کار کند اما منوط به اخذ مجوز از اداره کار و مهاجرت می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
بهناز عباسی
سلام من 30 ساله هستم و کارشناس پرستاری و همسرم 35 ساله هست و مهندس برق قدرت امکان مهاجرت به هلند از طریق کار رو داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما برای کار در هلند با توجه به اینکه رشته همسر شما خیلی خوب هست نیازمند به یک پیشنهاد شغلی یا جاب آفر هستید، مثل آلمان و اتریش نیست که ویزای جستجوی کار داشته باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
مهری
وقت بخیر.۱_میزان هزینه برای کار یابی در هلند چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ما موسسه حقوقی هستیم این موارد را از خود کاریابی ها پیگیری کنید بهتر است. درمورد کاریابی از داخب ایران هم پیشنها می کنم حتما وارد لینک زیر شوید. https://malekpourmie.com/product/%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d9%87-%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1/
anahita31
سلام و عرض ادب خدمت شما وقت بخیر من لیسانس کامپیوتر دارم و 32 ساله هستم میخواستم از طریق کاری به کشور هلند مهاجرت کنم؟ آیا امکان پذیر است؟ کشور هلند ویزای جستجوی کار به ایرانی ها می دهد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط عمومی شما با توجه به رزومه ای که می فرمایید خوب است و اگر سابقه کاری مرتبط یا رشته تان داشته باشید شانس کاریابی شما نیز بسیار بالا می رود. اما کشور هلند مثل کشور اتریش و آلمان ویزای جستجوی ندارد و برای این کشور باید جاب آفر یا پیشنهاد شغلی داشته باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مونا صباحی
سلام و عرض ادب من 25 ساله هستم لیسانس مهندسی کامپیوتر 3 سال سابقه کار با بیمه مرتبط و آیلتس 8 آکادمیک آیا امکان این که بتونم در هلند کار پیدا کنم وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز رشته شما جز رشته هایی می باشد که می توانید در اکثر کشورهای اروپایی نظیر هلند و اتریش درآمد بالایی داشته باشید. با توجه به اینکه به روشهای مختلف نظیر جستجوی کار و تحصیلی می توان برای شما اقدام کرد، لطفا با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. سپاس
هادی
سلام ببخشید بنده کارشناس هوشبری هستم.و اینکه میخوامئبرای مار در هلند اقدام کنم .ولی ازونجاییکه مدرک زبان هاندی ندارم و انکلیسی رو متوسط هستم میتونم در یه شغل دیگه که موسسه پیدا میکنه مشغول بکار بشم و اونجا بعده یاد گرفتن زبان هلندی یا انگلیسی به کار خودم که هوشبری هست بپردازم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای کار در رشته هوشبری باید ابتدا مدرک تحصیلی خود را معادلسازی کنید و بدین منظور باید ابتدا وارد کشور هلند شوید و مدرک را معادل سازی بفرمایید. ولی ابتدا باید به زبان هلندی تسلط داشته باشید. برخی کشورها نظیر کشور سوئد ویزایی جهت معادلسازی ارائه می دهد که شما می توانید با هزینه کم زبان سوئدی را فرا گرفته و مدرک را معادلسلزی بفرمایید. برای اخذ اطلاعات دقیقتر در مورد هلند و سایر کشورها با موسسه تماس گرفته و اطلاعات کامل و دقیق دریافت بفرمایید.
Aref parvizi
سلام من ۲۶ سال دارم و سر آشپز هستم با ۲ تا مدرک بین الملی میتونم برای گرفتن اقامت در هلند اقدام کنم؟ ممنون از لطف شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز بله شما می توانید به دو روش کار و یا در صورت داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم از طریق روش تحصیل برای اقامت کشور هلند اقدام داشته باشید. در روش کار شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر ارائه کند. در حالت دوم نیز شما باید مدارک تحصیلی، زبان و شهریه لازم برای تحصیل را فراهم کنید. در این دو حالت می توانید برای اقامت هلند اقدام داشته باشید. توصیه میکنم شرایط خود برای مهاجرت را با مشاورین مجموعه در میان بگذارید و راهنمایی دریافت بفرمایید.
محمد حاجی باقری
سلام وقت بخیر مکانیک خودرو هستم ۲۰ساله نمایندگی سایپا دارم مدرک فنی از سازمان فنی وحرفه کشور همچنین مدارک متعددو معتبر ازشرکت سایپا یدک دارم بنده شرایط مهاجرت به کدام کشور را دارم لطفا راهنمایی بفرمایید تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت شرایط کاری شما خیلی خوب است اما برای مهاجرت مواردی همچون سن، تحصیلات، سطح زبان، میزان سرمایه و ... نقش تاثیرگذاری دارند. پیشنهاد ما به شما این است که از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
کیمیا
سلام ، من 22 سالمه و لیسانس نقاشی دارم ، در زمینه های مختلف هنر های تجسمی مثل طراحی و نقاشی ، مجسمه سازی و انیمیشن سازی نمونه کار های زیادی دارم ، ایا میتونم برای ویزای کار هلند درخواست بدم؟ یعنی امکانش هست در این زمینه های هنری در هلند مشغول به کار بشم ؟ و اینکه حقوقش چطور است؟( سطح زبان انگلیسیم خوب هست ولی هلندی بلد نیستم )
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی برخی رشته های هنری به صورت معمول خوداشتغالی محسوب می شوند اما بری دیگر مانند انیمیشن سازی می تواند گزینه خوبی باشد تا شما در صورت یافتن کارفرمای خارجی بتوانید جاب آفر دریافت نمایید. داشتن سطح زبان خوب و همینطور سابقه کار عالی می تواند شانس کاریابی شما را افزایش دهد. به منظور اقدام برای کاریابی می توانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده نمایید.
محمد
با درود و عرض ارادت خدمت جناب ملک پور و تیم خوبشان من 36 سال سن دارم دارای مدرک کاردانی مهندسی پزشکی 6 سال سابقه سرپرستی شرکت مهندسی پزشکی و 11سال سابقه آشپزی با مدرک آشپزی متاهل هستم خانم بنده 30 ساله دارای دو فرزند12 و 7 ساله چگونه و از چه راهی امکان مهاجرت به هلند را پیشنهاد میکنید با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، شما در صورتی که مدرک زبان خوبی داشته باشید و شرایط مالی شما هم مناسب باشد می توانید از روش های تحصیلی وارد هلند شوید یا اینکه اگر بتوانید در زمینه حرفه خود کارفرما پیدا کنید می توانید برای اقامت کاری هلند اقدام نمایید.
Mf
سلام ، ببخشید ما یه خانواده ۶ نفره هستیم سه قلو پسر همسان دارم و در کار مدلینگ هستن میتونیم اقامت در هلند رو از طریق کار فرزندانم در هلند کسب کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، نفرمودید فرزندانتان چند سال سن دارند ولی به طور کلی کار این عزیزان منجر به دریافت اقامت کل اعضای خانواده نمی شود و شرایط خانواده شما باید دقیق مورد بررسی قرار بگیرد.
پیمان گماروند
سلام جوشکار آرگون هستم مدرک جوشکاری تست. فرم دارم لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظر


پیمان گماروند
سلام جوشکار آرگون هستم مدرک جوشکاری تست. فرم دارم لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظر


پیمان گماروند
سلام جوشکار آرگون هستم مدرک جوشکاری تست. فرم دارم لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظر


جلال محمدی
قیمت ویزا‌کار چند ملیون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام لطفا با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما را از قبیل سن و مدرک تحصیلی و سابقه کار و... بررسی کنند
شیدا
سلام وقتتون بخیر برای کار بازاریابی در کشور هلند چه مدارکی از کار لازمه؟ و چطور میتونیم در خواست کار کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سن و مدرک تحصیلی و وضعیت تاهل و... را میفرمودین پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه حقوقی ملکپور تماس بگیرید شرایط شما را کامل بررسی کنند
ایرج بهنام
سلام من 34 سالمه چگونه میتوانم در هلند مشغول کار بشم در بعضی از کارها مثل تزریق پلاستیک و حراست و نگهبانی و کاشی کاری و گچ کاری سابقه کار دارم لطفا مرا راهنمایی بفرمایید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشور هلند داشتن پیشنهاد شغلی الزامی است. برای پیدا کردن کار در خارج کشور می توانید از محصول زیر استفاده کنید https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
احسان فرشباف
سلام من مدرک فنی حرفهای دارم بین المللی تراشکاری cnc و فرز cnc و سنگ زنی cnc و مدرک زبانم دارم مدرک زبان هلندیم دارم ۳ سال سابقه کاری دارم مدرک icdl هم دارم ایا کشور هلند واس من که میخوام به کار فنی اونجا برم خوبه ؟ و اینکه در امدم اونجا تقریبا چقدر میشه مجرد هستم و تنهایی میخوام مهاجرت کنم و اینکه ۲۲ سالمه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید برای کار در کشور هلند پیشنهاد شغلی داشته باشید و حقوق و دستمزدها هم براساس نوع کار و تخصص متفاوت اگر پیشنهاد شغلی ندارید چون سنتون خوبه می تونید از طریق تحصیل هم اقدام کنید. موفق باشید.
مریم روزبهانی
دخترم 18 ساله هست در رشته تجربی کنکورداده چه رشته ای را در دانشگاه انتخاب کنه که بتونه در آینده بره هلند یا الان چه اقدامی انجام بده قبل از اینکه بره دانشگاه ایران راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در این زمینه باید با مشاورین تحصیلی مشورت نمایید.