کار در هلند برای ایرانیان - شرایط و بازار کار در هلند

53 نظر

کار در هلند یکی از روش های مهاجرت و اقامت در هلند است، شما برای دریافت ویزای کار هلند باید از طرف یک کار فرمای هلندی دعوتنامه و یا پیشنهاد کار داشته باشید. حداقل میزان درآمد در هلند 2000 هزار یورو در ماه است. کار در هلند به دلیل نرخ بیکاری پایین (3.5%) این کشور، و شرایط مطلوب زندگی مورد توجه متقاضیان بین المللی به خصوص ایرانیان واقع شده است. روش های کاریابی در هلند به شرح زیر است:

 • سایت های کاریابی: سایت های معتبری برای کاریابی در این کشور وجود دارد که می توان از طریق آنها اقدام کرد.
 • موسسات کاریابی: می توان با مراجعه به موسسات معتبر کاریابی، برای پیدا کردن کار در این کشور اقدام نمود.

برای دریافت اطلاعات تکمیلی در باب شرایط کار در کشور هلند و اخذ اقامت این کشور، با متخصصین کارآمد موسسه ملک پور، جهت بهره مندی از مشاوره تلفنی رایگان تماس حاصل فرمایید. دقت فرمایید اطلاعات مهاجرت به هلند از طریق کار با مشورت وکیل محلی و تحقیق در سایت های معتبر جمع اوری شده و تنها برای افزایش اطلاعات شما منتشر می گردد.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

کار در هلند

شرایط کار در هلند

شرایط و مقررات کلی که برای کار در هلند وجود دارد به صورت زیر است:

 • طبق قانون کار در هلند حداکثر ساعت مجاز برای کار در روز ۱۲ ساعت می‌باشد و ساعت نرمال برای کار در روز ۸ ساعت است به طور کلی در یک هفته بیشترین ساعتی که می‌توانند کارمندان کار کنند ۶۰ ساعت و کمترین میزان ۴۸ ساعت است.
 • در هلند کارمندان ۵ روز از هفته را مشغول به کار هستند.
 • یک قرارداد کاری بین کارفرما و کارکنان وجود داشته باشد؛ و استخدام به صورت کاملا قانونی باشد.
 • کارفرما موظف است به نیروهای استخدامی خود حداقل میزان دستمزد که در وزارت کار تصویب شده است را پرداخت کند.
 • کارفرما باید سلامت و ایمنی را برای کارمندان فراهم کند.
 • کارفرما باید هرگونه احتمال خطر و یا نفوذ بیماری را از کارکنان خود دور کند.

ویدیو موسسه MIE در مورد کار در هلند


ویزای کار هلند

اخذ ویزای کاری هلند از طریق پیدا کردن کار از جمله روش های اخذ اقامت کشور هلند است. اخذ ویزای مهاجرت به هلند از طریق کار به این صورت می باشد که فرد بایستی از یک کارفرمای معتبر هلندی، دعوت نامه و پیشنهاد کاری داشته باشد که میزان حقوق و مزایای این جایگاه شغلی باید به گونه ای باشد که بیانگر قدرت مالی فرد متقاضی کار در هلند برای زندگی در این کشور باشد. لازم به ذکر است که شخص متقاضی می تواند پس از گذراندن حدود ۵ سال اقامت در این کشور به واسطه ویزای کار هلند، درخواست اقامت دائم هلند نماید. بدیهی است که چنانچه فردی بخواهد این دعوت نامه را از سوی شرکت هلندی جهت اخذ ویزای کار در هلند، دریافت کند باید در زمینه های کاری، مهارت و تخصص مورد نیاز آن کشور را کسب کند. دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمای هلندی امری دشوار می باشد لذا می توانید از طرق دیگری مانند تحصیل وارد هلند شوید. در ضمن در دوره تحصیل، دانشجو اجازه کار پاره وقت داشته و پس از اتمام تحصیل نیز به او فرصت داده می شود تا شغل مورد نظر خود را بیابد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار هلند

علاوه بر ارائه نامه کاری دریافت شده از سوی کارفرمای هلندی به سفارت هلند، جهت دریافت ویزای کار در هلند به مدارک اشاره شده در زیر نیز نیاز است:

 • مدارک ترجمه شده احراز هویت از جمله پاسپورت و شناسنامه
 • مدارک دال بر گردش مالی حساب شخص متقاضی در ایران
 • تکمیل فرم تقاضای ویزای کار هلند
 • دعوت نامه کاری مستند و مهردار صادر شده از سوی شرکت هلندی
 • عکس رنگی
 • پرداخت هزینه های مورد نیاز اخذ ویزای هلند

بازار کار در هلند

هلند بازار کار بسیار قوی و خوبی دارد، کار در هلند عین حال که بازار کار قوی  وجود دارد بسیار رقابتی است. و این به این معناست که بسیاری از شرکت‌ها به دنبال کارگران ماهر هستند، حوزه های مختلفی که در آنها کمبود نیروی کار وجود دارد عبارتند از:

 • فناوری اطلاعات
 • ساخت و ساز
 • مراقبت‌های بهداشت
 • آموزش و پرورش

نرخ بیکاری در هلند

نرخ بیکاری در هلند بسیار پایین است و حدود سه و نیم درصد است. به دلیل وجود شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ، همواره کمبود نیروی کار در این کشور وجود دارد، از این رو جذب نیروی کار در هلند در سال‌ های اخیر بالا بوده است. نزدیک به ۱۰ میلیون نفر در هلند در مشاغل حقوقی مشغول به کار هستند. افراد بین ۱۵ تا ۷۵ سال در حال کار و یا دنبال کار هستند که این درصد در بین کشورهای اروپایی نادر است.

 

نمودار نرخ بیکاری هلند

نمودار نرخ بیکاری در هلند

لیست مشاغل مورد نیاز هلند

بهتر است پیش از هرگونه اقدامی جهت مهاجرت به هلند از طریق کار، پیرامون مشاغل مورد نیاز هلند اطلاعاتی داشته باشید. آنچه که از تحقیقات بدست آمده است نشان می دهد که مشاغل مرتبط با رشته های فنی، IT، بازاریابی حرفه ای، مدیریت بازرگانی و کارمندان بخش مالی از جمله جایگاه های شغلی مناسبی هستند که مورد نیاز سال ۲۰۱۹ در هلند می باشد. گرچه دانستن زبان انگلیسی جهت کار در هلند کفایت می کند اما باید بدانید که جهت استخدام، دانستن زبان هلندی، به عنوان یک مزیت، در اخذ جایگاه شغلی به فرد نسبت به سایرین الویت می بخشد.

مشاغل مورد نیاز هلند

مشاوره بهداشت و روان

دامپزشکی

پزشکی

مدریت مالی و امور حسابداری

شنوایی سنجی

دندان پزشکی

فیزیوتراپی

اطلاعات و رسانه

بازاریابی و تبلیغات

مهندسی فن آوری اطلاعات و آی تی

هتلداری

معماری و طراحی

برنامه ریزی و توسعه

کارشناسی زیست

مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک، شیمی

نجاری

تکنسین پزشکی و دامپزشکی

مدیریت فروش و نیروی فروش

نیروی خدماتی

کارشناس منابع انسانی

تدارکات و حمل و نقل

میزان درآمد در هلند

مهاجرت به هلند از طریق کار از آن جهت که در مقایسه با بسیاری از کشورهای اروپایی، کارگران شاغل در آن از میزان حقوق بهتری برخوردار هستند مورد توجه افراد بسیاری است. البته باید این نکته را نیز مدنظر قرار داد که بخش زیادی از مبحث تعیین میزان حقوق در هلند برای کارگران، به تجربه و مهارت کارکنان مربوط می باشد. هلند دارای بالاترین درصد میزان حقوق در میان سایر کشورهای اروپایی و البته سطح بالای مالیات بر درآمد است. میانگین ساعت کاری در هلند در هفته ۴۰ ساعت یعنی ۸ ساعت در روز می باشد. حداقل میزان حقوق در هلند در سال ۲۰۱۸ به صورت ماهیانه مبلغ ۱۵۹۴ یورو بر اساس مقدار ساعت کاری ذکر شده برای کار در هلند و میزان حقوق ماهیانه سطح بالا در هلند از ۲۸۵۵ یورو به بالا تخمین زده شده است. در زیر به نمودار میزان حقوق در هلند توجه فرمائید:

نمودار میزان حقوق دریافتی در هلند

در جدول زیر درآمد در هلند برای برخی مشاغل لیست شده است:

 

نام شغل

میانگین حقوق در ماه (یورو)

دندان پزشکی

۴۰۰۰

پزشکان

۳۲۰۰

مهندسی آی تی

۲۷۰۰

اقتصاد مالی

۳۰۰۰

تجارت

۲۵۰۰

هوش مصنوعی

۲۴۰۰

وکالت

۲۳۰۰

مدیریت

۲۳۰۰

حسابداری

۲۳۰۰

طراحی صنعتی

۲۲۰۰

مشاغل کوچک

۲۱۵۰

مترجمی زبان

۲۰۵۰

فیزیوتراپی

۲۰۰۰

تاریخ هنر

۱۸۰۰

شغل های پر دامد در هلند

از پر درآمد ترین مشاغل در هلند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

نام شغل درآمد در ماه به یورو
خلبانی 9500 تا 16500
متخصص پوست 8000 تا 10000
محقق شیمی  18000 تا 25000
دندان پزشکی  حداقل 10000
وکیل  5000 تا 10000
حسابدار 8000 تا 10000
مهندس IT 8000 تا 14000
مدیر بازرگانی 5800 تا 10000
جراح مغز و اعصاب  5000 تا 11000

کاریابی در هلند

کار در هلند به علت اینکه دارای شرایط اقتصادی ثابتی است، جذاب بوده و افراد زیادی را به خود متمایل می نماید. از آنجایی که کشور هلند دارای شرایط اقتصادی ثابتی می باشد، لذا دارای متقاضیان زیادی برای مهاجرت به هلند از طریق کار می باشد. راه های مختلفی جهت کاریابی در هلند وجود دارد که در زیر به آنها می‌پردازیم:

 • آگهی کار در روزنامه ها و شبکه های اجتماعی هلند: روزنامه های هلندی به صورت ادواری استخدامی ها را آگهی می‌نمایند. مشاغل آگهی شده اکثرا در سطوح بالا از جانب شرکت ‌های بین المللی می ‌باشند. متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق کار، پس از یافتن آگهی مورد نظر، باید رزومه و درخواست خود را به شرکت مربوطه ارسال نماید. متقاضیان می‌توانند در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، توییتر، گوگل و غیره به دنبال استخدامی باشند، زیرا بسیاری از کارفرمایان از طریق شبکه های اجتماعی اقدام به جذب نیروی کار می‌نمایند.

 • شرکت در نمایشگاه‌های بین المللی کارهلند: کشور هلند به صورت مداوم میزبان بسیاری از نمایشگاه ‌های معتبر بین المللی می باشد که متخصصان بسیاری را از سرتاسر جهان جذب می‌نماید. متقاضیان مهاجرت به هلند از طریق کار باید با توجه به مهارت و تخصص خود، در این نمایشگاه ها شرکت نمایند تا بتوانند سریعتر به هدف خود دست یابند.
 • کارورزی در هلند : افراد فارغ التحصیل دانشگاه‌ها می‌توانند جهت کارآموزی به کمیسیون کارآموزی اروپا مراجعه نمایند. در این کشور سازمان‌هایی نظیر IAESTE، Europlacementو internships وجود دارند که امکان کارآموزی در شرکت ‌های بین المللی و چند ملیتی را برای متقاضیان مهاجرت به هلند از طریق کار فراهم می‌نمایند. در صورتی که سن شما بین 17 تا 30 سال باشد می توانید با مراجعه به خدمات داوطلبانه اروپایی(EVS) به مدت دوازده ماه با داشتن بیمه و دیگر هزینه ها، داوطلبانه در برنامه ها مشارکت نمایید.
 • مؤسسات معتبر کاریابی در هلند: شرکت ‌های بسیاری وجود دارند که استخدامی خود را از طریق مؤسسات معتبر کاریابی در هلند به انجام می‌رسانند. این مؤسسات طیف گسترده ای از مشاغل را نظیر مدیریت، بازاریابی، منشی گری، حسابداری، فروش و غیره در اختیار شما قرار می ‌دهند. شما می ‌توانید با ثبت نام در این مؤسسات شانس خود را افزایش دهید.
 • سایت کاریابی در هلند : بسیاری از وب‌ سایت ‌های موثق و معتبر در کشور هلند وجود دارند که با آژانس ‌های استخدامی در ارتباط هستند، در این وب‌ سایت ‌ها اطلاعات مشاغل در قسمت پایگاه داده ارائه شده و امکان استخدام آنلاین را برای متقاضی فراهم می ‌نمایند.

همچنین شما عزیزان می توانید با تهیه محصول فوق العاده کاربردی گام به گام تا کار در خارج از کشور، خودتان به آسانی به کاریابی در خارج از کشور بپردازید تا شانس خود را برای اخذ اقامت کاری کشور دلخواه خود بیازمایید.

کار در هلند

لیست مؤسسات کاریابی در هلند

در سال های اخیر مؤسسات کاریابی در هلند، شرایط را برای مهاجرانی که قصد اخذ ویزای اقامت هلند از طریق کار دارند، فراهم ساخته تا با ارائه پیشنهادات کاری راه را برای متقاضیان هموارتر سازند و در مقابل انتظاراتی را نیز از جویندگان برای مهاجرت به هلند از طریق کار دارند. برای بهره مندی از خدمات مؤسسات کاریابی در هلند باید به این مسئله توجه داشته که اعتبار این مؤسسات کاریابی را قبل از اقدام جهت جست و جوی کار در هلند توسط آنان، بررسی کنید.

در اینجا به ذکر برخی از مؤسسات کاریابی فعال و معتبر در هلند می پردازیم:

 • http://www.projob.nl
 • http://www.stepstone.nl
 • https://enhrsolutions.nl
 • https://undutchables.nl
 • https://www.abroad-experience.com

ویزای همراه برای کار درهلند

همراهان متقاضی کار در هلند نیز می توانند به واسطه ویزای MVV از امکان اخذ مجوز اقامت در هلند برخوردار شوند. همسر و فرزندان شخص مهاجر در صورت احراز شرایط زیر می توانند مشمول قانون ویزای همراه هلند شوند:

 • سن حداقل ۲۱ سال برای همسر
 • ارائه اسناد ثبت رسمی ازدواج
 • فرزند و یا فرزندان زیر ۱۸ سال سن قانونی
 • توانایی حمایت مالی از سوی شخص دارای مجوز اقامت در هلند

اخذ اقامت از طریق کار در هلند

اخذ اقامت دائم در هلند پس از حدود ۵ سال کار در هلند و زندگی در آن امکان پذیر می باشد. بعد از ثبت نام و ارائه مدارک مورد نیاز از سفارت هلند به اداره مهاجرت هلند، به فرد اجازه اقامت موقت داده می شود. در مدت اقامت فرد در هلند، صلاحیت وی برای اعطای اقامت دائم مورد بررسی قرار گیرد و پس از دریافت اقامت دائم در صورت داشتن شرایط می تواند تابعیت و پاسپورت هلند را دریافت نماید.


سوالات متداول

✔️ شرایط اولیه اخذ ویزای کار در هلند چیست؟

برای کار در کشور هلند می بایست از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد کاری اخذ نمایید.

✔️ آیا می توان با کار در کشور هلند به اقامت دائم این کشور دست یافت؟

پس از 5 سال کار کردن در کشور هلند به همراه پرداخت منظم مالیات می توانید برای اخذ اقامت دائم هلند اقدام کنید.

✔️ میانگین هزینه زندگی در کشور هلند چقدر است؟

هزینه زندگی در هلند در هر ماه برای یک خانواده 4 نفره حدود 3،200 یورو و برای یک نفر حدود 900 یورو (بدون احتساب اجاره خانه) است.

✔️ میانگین درآمد در کشور هلند چقدر است؟

میانگین حقوق ماهیانه در کشور هلند حدود 3،000 یورو می باشد.

✔️ نرخ بیکاری در کشور هلند به چه میزان است؟

میانگین نرخ بیکاری در هلند در سال 2019، 3.76 درصد بوده است.


سخن پایانی 

کار در هلند، شرایط کار در هلند برای ایرانیان و اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار در کشور هلند در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. در بیان اجمالی باید گفت جهت اخذ ویزای کار در هلند و در نتیجه آن دریافت اقامت هلند، متقاضی می بایست در ابتدا به واسطه مؤسسات کاریابی و یا دیگر راه های ممکن، پیشنهاد کاری معتبری را از سوی کارفرمای هلندی دریافت کند. لازم به ذکر است که دریافت پیشنهاد شغلی بسیار سخت و پیچیده است و به همین دلیل بهتر است که شخص در صورت داشتن شرایط برای کشورهایی مانند اتریش و آلمان که ویزای جستجوی کار صادر می نمایند، اقدام کند. برای برخورداری از اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به هلند از طریق کار و یا سایر کشورها می توانید به مشاوران ما در موسسه ملک پور مراجعه فرمایید تا شما را در اتخاذ تصمیم درست راهنمائی فرمایند. همچنین می توانید نظرات و سوالات خود را پیرامون مهاجرت به هلند از طریق کار در قسمت پرسش و پاسخ در انتهای مقاله مطرح سازید تا در ظرف کمتر از 12 ساعت کارشناسان ما به شما پاسخ دهند.

امتیاز 4.72 از 5 ( 20 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
نوشین مشاک
سلام من ۲۱سالمه دیپلم هستم همسرم ۳۰ ساله و مهندسی it خونده سابقه کار هم داره به چه طریقی میتونیم بریم هلند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، در صورتی که به طور حتم قصد شما کشور هلند باشد، بهترین برنامه برای شما اقدام جهت اخذ ویزای تحصیلی است که پس از آن همسر شما به شما ملحق شده و با جستو وجوی کار، ویزای کار هلند اخذ نمایند. البته برای کشورهایی دیگر همچون آلمان و اتریش همسرتان می توانند مستقیماً جهت اخذ ویزای جست و جوی اقدام نمایند. جهت دریافت راهنمایی بیشتر با همکاران ما تماس حاصل فرمایید.* مانا باشید *
آمنه ارایش
سلام اگر من به همراه فرزندم و همسرم بخوایم برای هلند اقدام کنیم، میتونیم باهم وارد این کشور بشیم؟ همسرم اجازه کار دارن اونجا؟ ممنون از پاسخ دهی به موقع شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دمست عزیز ویزای دانشجویی کشور هلند همراه دارد اما اینکه یک خانواده ایرانی باهم بتوانند وارد سفارت بشوند بسته قدرت و قوی بودن پرونده است. همسر شما می تواند رد هلند کار کند اما منوط به اخذ مجوز از اداره کار و مهاجرت می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
بهناز عباسی
سلام من 30 ساله هستم و کارشناس پرستاری و همسرم 35 ساله هست و مهندس برق قدرت امکان مهاجرت به هلند از طریق کار رو داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما برای کار در هلند با توجه به اینکه رشته همسر شما خیلی خوب هست نیازمند به یک پیشنهاد شغلی یا جاب آفر هستید، مثل آلمان و اتریش نیست که ویزای جستجوی کار داشته باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
مهری
وقت بخیر.۱_میزان هزینه برای کار یابی در هلند چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این موارد را از خود کاریابی ها پیگیری کنید بهتر است. درمورد کاریابی از داخب ایران هم پیشنها می کنم حتما وارد لینک زیر شوید. https://malekpourmie.com/product/%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d9%87-%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1/
anahita31
سلام و عرض ادب خدمت شما وقت بخیر من لیسانس کامپیوتر دارم و 32 ساله هستم میخواستم از طریق کاری به کشور هلند مهاجرت کنم؟ آیا امکان پذیر است؟ کشور هلند ویزای جستجوی کار به ایرانی ها می دهد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط عمومی شما با توجه به رزومه ای که می فرمایید خوب است و اگر سابقه کاری مرتبط یا رشته تان داشته باشید شانس کاریابی شما نیز بسیار بالا می رود. اما کشور هلند مثل کشور اتریش و آلمان ویزای جستجوی ندارد و برای این کشور باید جاب آفر یا پیشنهاد شغلی داشته باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
مونا صباحی
سلام و عرض ادب من 25 ساله هستم لیسانس مهندسی کامپیوتر 3 سال سابقه کار با بیمه مرتبط و آیلتس 8 آکادمیک آیا امکان این که بتونم در هلند کار پیدا کنم وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز رشته شما جز رشته هایی می باشد که می توانید در اکثر کشورهای اروپایی نظیر هلند و اتریش درآمد بالایی داشته باشید. با توجه به اینکه به روشهای مختلف نظیر جستجوی کار و تحصیلی می توان برای شما اقدام کرد، لطفا با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. سپاس
هادی
سلام ببخشید بنده کارشناس هوشبری هستم.و اینکه میخوامئبرای مار در هلند اقدام کنم .ولی ازونجاییکه مدرک زبان هاندی ندارم و انکلیسی رو متوسط هستم میتونم در یه شغل دیگه که موسسه پیدا میکنه مشغول بکار بشم و اونجا بعده یاد گرفتن زبان هلندی یا انگلیسی به کار خودم که هوشبری هست بپردازم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای کار در رشته هوشبری باید ابتدا مدرک تحصیلی خود را معادلسازی کنید و بدین منظور باید ابتدا وارد کشور هلند شوید و مدرک را معادل سازی بفرمایید. ولی ابتدا باید به زبان هلندی تسلط داشته باشید. برخی کشورها نظیر کشور سوئد ویزایی جهت معادلسازی ارائه می دهد که شما می توانید با هزینه کم زبان سوئدی را فرا گرفته و مدرک را معادلسلزی بفرمایید. برای اخذ اطلاعات دقیقتر در مورد هلند و سایر کشورها با موسسه تماس گرفته و اطلاعات کامل و دقیق دریافت بفرمایید.
Aref parvizi
سلام من ۲۶ سال دارم و سر آشپز هستم با ۲ تا مدرک بین الملی میتونم برای گرفتن اقامت در هلند اقدام کنم؟ ممنون از لطف شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز بله شما می توانید به دو روش کار و یا در صورت داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم از طریق روش تحصیل برای اقامت کشور هلند اقدام داشته باشید. در روش کار شما باید بتوانید یک کارفرما پیدا کنید که به شما جاب آفر ارائه کند. در حالت دوم نیز شما باید مدارک تحصیلی، زبان و شهریه لازم برای تحصیل را فراهم کنید. در این دو حالت می توانید برای اقامت هلند اقدام داشته باشید. توصیه میکنم شرایط خود برای مهاجرت را با مشاورین مجموعه در میان بگذارید و راهنمایی دریافت بفرمایید.
محمد حاجی باقری
سلام وقت بخیر مکانیک خودرو هستم ۲۰ساله نمایندگی سایپا دارم مدرک فنی از سازمان فنی وحرفه کشور همچنین مدارک متعددو معتبر ازشرکت سایپا یدک دارم بنده شرایط مهاجرت به کدام کشور را دارم لطفا راهنمایی بفرمایید تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت شرایط کاری شما خیلی خوب است اما برای مهاجرت مواردی همچون سن، تحصیلات، سطح زبان، میزان سرمایه و ... نقش تاثیرگذاری دارند. پیشنهاد ما به شما این است که از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
کیمیا
سلام ، من 22 سالمه و لیسانس نقاشی دارم ، در زمینه های مختلف هنر های تجسمی مثل طراحی و نقاشی ، مجسمه سازی و انیمیشن سازی نمونه کار های زیادی دارم ، ایا میتونم برای ویزای کار هلند درخواست بدم؟ یعنی امکانش هست در این زمینه های هنری در هلند مشغول به کار بشم ؟ و اینکه حقوقش چطور است؟( سطح زبان انگلیسیم خوب هست ولی هلندی بلد نیستم )
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی برخی رشته های هنری به صورت معمول خوداشتغالی محسوب می شوند اما بری دیگر مانند انیمیشن سازی می تواند گزینه خوبی باشد تا شما در صورت یافتن کارفرمای خارجی بتوانید جاب آفر دریافت نمایید. داشتن سطح زبان خوب و همینطور سابقه کار عالی می تواند شانس کاریابی شما را افزایش دهد. به منظور اقدام برای کاریابی می توانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده نمایید.
محمد
با درود و عرض ارادت خدمت جناب ملک پور و تیم خوبشان من 36 سال سن دارم دارای مدرک کاردانی مهندسی پزشکی 6 سال سابقه سرپرستی شرکت مهندسی پزشکی و 11سال سابقه آشپزی با مدرک آشپزی متاهل هستم خانم بنده 30 ساله دارای دو فرزند12 و 7 ساله چگونه و از چه راهی امکان مهاجرت به هلند را پیشنهاد میکنید با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، شما در صورتی که مدرک زبان خوبی داشته باشید و شرایط مالی شما هم مناسب باشد می توانید از روش های تحصیلی وارد هلند شوید یا اینکه اگر بتوانید در زمینه حرفه خود کارفرما پیدا کنید می توانید برای اقامت کاری هلند اقدام نمایید.
Mf
سلام ، ببخشید ما یه خانواده ۶ نفره هستیم سه قلو پسر همسان دارم و در کار مدلینگ هستن میتونیم اقامت در هلند رو از طریق کار فرزندانم در هلند کسب کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، نفرمودید فرزندانتان چند سال سن دارند ولی به طور کلی کار این عزیزان منجر به دریافت اقامت کل اعضای خانواده نمی شود و شرایط خانواده شما باید دقیق مورد بررسی قرار بگیرد.
پیمان گماروند
سلام جوشکار آرگون هستم مدرک جوشکاری تست. فرم دارم لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با شماره02149196000 تماس بگیرید.
پیمان گماروند
سلام جوشکار آرگون هستم مدرک جوشکاری تست. فرم دارم لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با شماره02149196000 تماس بگیرید.
انصار
سلام ببخشید من لیسانس مترجمی زبان دارم مدرس زبان در موسسات بودم سابقه کارم همینه میشه کار تدریس در هلند پیدا کرد یا ادامه تحصیل بهتره ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس بگیرید.
پیمان گماروند
سلام جوشکار آرگون هستم مدرک جوشکاری تست. فرم دارم لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با شماره02149196000 تماس بگیرید.
پیمان گماروند
سلام جوشکار آرگون هستم مدرک جوشکاری تست. فرم دارم لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با شماره02149196000 تماس بگیرید.
Amjad
راننده پایه یک جهت کار در هلند ممنون میشم راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی رزومه شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
جلال محمدی
قیمت ویزا‌کار چند ملیون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام لطفا با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما را از قبیل سن و مدرک تحصیلی و سابقه کار و... بررسی کنند
Mehdi nassiri
سلام وقت بخیر.بنده لیسانس حسابداری دارم و ۱۲سال هست تو کار بازاریابی و فروش انواع نوشیدنی هستم آیا کار مناسب و شرایطی برای بنده در هلند خواهد بود؟چحوری میتونم برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری شما می بایست از سوی یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید. توجه نمایید شما نیاز به تحصیلات و سابقه کاری مرتبط خواهید داشت. برای اخذ اطلاعات بیشتر به پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور مراجعه نمایید
شیدا
سلام وقتتون بخیر برای کار بازاریابی در کشور هلند چه مدارکی از کار لازمه؟ و چطور میتونیم در خواست کار کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سن و مدرک تحصیلی و وضعیت تاهل و... را میفرمودین پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملکپور تماس بگیرید شرایط شما را کامل بررسی کنند
مصطفی بیگلر
سلام.. من دانشجوی پلیتکنیک میلان هستم و میخواهم برای ویزای کار هلند اقدام کنم. بیزحمت راهنماییم نمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست گرامی شما می بایست برای کارفرماهای کشور هلند رزومه خود را ارسال نمایید تا بتوانید پیشنهاد کاری دریافت نمایید 
ایرج بهنام
سلام من 34 سالمه چگونه میتوانم در هلند مشغول کار بشم در بعضی از کارها مثل تزریق پلاستیک و حراست و نگهبانی و کاشی کاری و گچ کاری سابقه کار دارم لطفا مرا راهنمایی بفرمایید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشور هلند داشتن پیشنهاد شغلی الزامی است. برای پیدا کردن کار در خارج کشور می توانید از محصول زیر استفاده کنید https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
احسان فرشباف
سلام من مدرک فنی حرفهای دارم بین المللی تراشکاری cnc و فرز cnc و سنگ زنی cnc و مدرک زبانم دارم مدرک زبان هلندیم دارم ۳ سال سابقه کاری دارم مدرک icdl هم دارم ایا کشور هلند واس من که میخوام به کار فنی اونجا برم خوبه ؟ و اینکه در امدم اونجا تقریبا چقدر میشه مجرد هستم و تنهایی میخوام مهاجرت کنم و اینکه ۲۲ سالمه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید برای کار در کشور هلند پیشنهاد شغلی داشته باشید و حقوق و دستمزدها هم براساس نوع کار و تخصص متفاوت اگر پیشنهاد شغلی ندارید چون سنتون خوبه می تونید از طریق تحصیل هم اقدام کنید. موفق باشید.
مریم روزبهانی
دخترم 18 ساله هست در رشته تجربی کنکورداده چه رشته ای را در دانشگاه انتخاب کنه که بتونه در آینده بره هلند یا الان چه اقدامی انجام بده قبل از اینکه بره دانشگاه ایران راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در این زمینه باید با مشاورین تحصیلی مشورت نمایید.
امیر داوری
من ۳۱ساله تعمیر کار دوچرخه هستم در باره کار در همین رشته در هنلد میخواستم اطلاعات کسب کنم تا ببینم میشه در اونجا ویزای کار گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری بایستی از یک کارفرما جاب افر دریافت نمایید. بهتر است از طرق دیگر مانند روش تحصیلی پذیرش بگیرید و سپس در کنار تحصیلتان مشغول به کار گردید.
کوثر سواری
سلام ممنون از سایت خوبتون برای رشته های برنامه نویسی شرایط کار در هلند به چه صورت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز رشته برنامه نویسی بازار کار بسیار خوبی در اروپا دارد.
تبسم رهی
سلام عرض ادب شرایط پیدا کردن جاب آفر تو هلند چجوریه ؟ رزومه خاصی باید داشته باشیم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله، رزومه شما در بحث کاریابی بسیار مهم و تاثیرگذار است.
mina
سلام من برادرم مترجم هست. به نظرتون با حقوق ۲۰۰۰ یورو میتونن با خانمش در هلند زندگی کنن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. به طور کلی این حقوق برای زندگی 2 نفر کفایت می کند اما بسته به سبک زندگی افراد ممکن است این هزینه قدری کمتر یا بیشتر نیز باشد.
مهوش
سلام همسر من ۲۰ سال سابقه کار نجاری دارند و خودم هم معلم فیزیکم. به نظر شما ما میتونیم از ویزای کار هلند استفاده کنیم با در نظر گرفتن اینکه زبان همسرم ضعیفه و خودمم در حد مبتدی زبان بلدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. به طور کلی برای کار باید سطح زبان مناسبی داشته باشید اما امکان کار نجاری در بسیاری از کشورهای اروپایی وجود دارد. با تقویت سطح زبان می توانید شانس خود را افزایش دهید. البته شرایط کار شما با سطح زبان پایین سخت تر خواهد بود.
محمد قربانی
سلام وقت بخیر من ۲۵ ساله و دیپلم هستم اما مدرک مکانیک و جوشکاری دارم برای کار در هلند میتونم اقدام کنم ؟ شانسی دارم که کارفرما پیدا کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله شما با استفاده از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور می توانید برای کاریابی در این کشور و یا سایر کشورها اقدام داشته باشید.
حسین
سلام وقت بخیر بعد از چند سال کار میشه درخواست پاسپورت داد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما پس از سال کار در این کشور می توانید اقامت دائم دریافت نمایید و در سال ششم درخواست پاسپورت نمایید.
نادر شمس
سلام و خسته نباشید. من 31 سالمه و سه ساله یه شرکت کوچیک ارائه خدمات کامپیوتری دارم. منتها لیسانسم معماریه. آیا شانس اقدام کاری برای هلند رو دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد. برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
سوره
سلام و خسته نباشید. به نظر شما بنده با ۲۳ سال سن و لیسانس صنایع، بهتره از طریق کار برای کشور هلند اقدام بکنم یا از طریق تحصیل؟ در حدود ۲ میلیارد سرمایه دارم برای مهاجرت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. با توجه به شرایطتان می توانید برای گزینه تحصیل اقدام داشته باشید تا ضمن آموزش در این کشور شانس کاریابی بیشتری داشته باشید.
علی سواری
سلام وقتتون بخیر من 34 سالمه کارشناسی ارشد الکترونیک دارم و ایلتس 6 رو دارم میگیرم مجردم و سابقه کار مرتبط دارم از نظر شما شرایط دریافت ویزای کار در هلند را دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شرایط شما برای کار در کشورهای مختلف مناسب است اما نمیتوان تضمینی در خصوص این مورد ارائه نمود اما شانس خوبی دارید. علاوه بر این کشورهای دیگری هستند که میتوانند گزینه کاری برای شما باشند.
آریا
سلام وقت بخیر من ۲۸ ساله هستم و لیسانس مکانیک و سابقه کار ۴ ساله تو همین زمینه دارم میتونم برای کار در هلند اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، در صورتی که کارفرمایی شما را بپذیرد و جاب آفر ارسال نماید میتوانید ویزای کاری دریافت کنید.
جبیتی
سلام. من 35 سالمه و در ایران شرکت دانش بنیان دارم و معمولا ایده های خوبی برای اجرا دارم. خواستم بدونم میتونم به هلند بیام و برای خودم کار راه اندازی کنم و برای خودم و خانوادم اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز در حال حاضر امکان اقدام برای استارتاپ هلند فراهم می‌باشد پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
یاس
سلام وقتتون بخیر همسرم لیسانس IT دارن. ۳۴ سالشونه و ۶ سال سابقه کار دارن در یک شرکت خصوصی . زبانشون خیلی خوبه . سوالم اینه که اگر جاب افر بگیره منو دخترم هم می تونیم باهاش بریم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب عزیز در صورتی که همسرتان بتوانند جاب آفر بگیرند همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال نیز در پرونده قرار می‌گیرد.
Sara
سلام وقت بخیر لطفا میفرمایید حداقل حقوق برای کار ارایشگری در هلند چقدر میتونه باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. با توجه به اینکه در این شغل در بسیاری از موارد حقوق ثابتی قرار ندارد نمیتوان مبلغی ذکر کرد اما شاید حداقل 2 الی 3 هزار یورو بتوانید درآمد داشته باشید.
Farnaz
سلام وقت بخیر بازار کار ناخن کاری در هلند چطور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که در محیط حضور داشته باشید میتوانید درآمد خوبی داشته باشید.
افشین
سلام شرایط کار در هلند برای ایرانیان چجوری هست ؟ میشه به راحتی کار پیدا کرد اگه به عنوان همراه وارد بشیم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله نرخ بیکاری در هلند پایین است.
ویدا توکلی
سلام من ۲۶ ساله هستم و تازه میخوام برای لیسانس اقدام کنم برای بحث تحصیل. آیا شانسش رو دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله دوست عزیز، گپ تحصیلی در این کشور به اندازه کشورهای دیگر اهمیت ندارد ولی باید مدرک زبان حداقل آیلتس 6 را داشته باشید.
نبی
سلام وقت بخیر میخواستم بدونم با سن 36 سال و دارایی 3 میلیارد شغلمم ازاد بوده بوتیک دارم ایا امکان اینکه برای من درکشور هلند کار پیدا بشه وجود داره بنده مدرک زبانم ندارم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که سطح زبان خوبی داشته باشید میتوانید برای تحصیل در هلند اقدام نمایید اما برای کار شرایط تحصیلی و مهارت های شما باید دقیق تر بررسی شود.
الهام
هم اکنون نرخ بیکاری هلند چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در حال حاضر نرخ بیکاری کشور هلند کمتر از 4 درصد می باشد که نشان از شرایط مناسب برای کار است.
مهدی
سلام خسته نباشید من ۳۴ سالمه مهندس کامپیوتر میگن شرایط کار برای این رشته در هلند خوبه اگر بخوام از طریق کار مهاجرت کنم چه کار باید بکنم میشه منو لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله شرایط کار کامپیوتر خوب است و در صورتی که رزومه مناسب و حرفه ای تهیه نمایید میتوانید با استفاده از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور برای کاریابی در این کشور اقدام داشته باشید.
Mina
سلام وقت بخیر حقوق‌ سالیانه مهندس معمار چقدر هست در هلند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام حدوو ۴ تا ۶ هزار یورو در ماه
حانی
سلام و عرض ادب من مهندسی شیمی خوندم مییخاستم ببینم برای کار در هلند به چه صورت میتونم اقدام کنم ؟ ایا از طریق استارتاپ میتونم برای هلند اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما میتوانید برای ادامه تحصیل و یا در صورت داشتن ایده نوآفرینانه برای استارتاپ در این کشور اقدام داشته باشید.
محمد راستین
سلام و درود ایا برای مهندس کامپیوتر در مقطع فوق دیپلم هم میشه امکان کاریابی دراین کشور صورت گرفت واینکه برای جاب افر ورود کل خانواده باهم هست یعنی من میتونم پدر ومادرمم باخودم بیارم چون من 23سالمه وتنهانمیتونم زندگی کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بهتر است از روش تحصیلی اقدام نمایید و پس از ورود می توانید برای پدر و مادرتان دعوتنامه توریستی ارسال نمایید.
سارا
سلام، من 30 سالم هست، لیسانس کامپیوتر دارم، آیا امکان کاریابی در هلند برای رشته من وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، در صورتی که رزومه قوی داشته باشید میتوانید برای کاریابی در کشور هلند اقدام داشته باشید.
مهرداد چراغی
سلام 38 ساله هستم ارشد مکانیک و آیلتس 6 جنرال دارم و سابقه کار آزاد دارم مغازه دار هستم و متاهل چطور میتونم مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز راه های مختلفی برای مهاحرت وجود دارد.‌پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس بگیرید.
مسلمی
سلام برای کار چجوری میتونیم با موسسات کاریابی در هلند ارتباط بگیریم ؟ من جوشکار هستم و ۱۵ سال سابقه کار دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. برای کاریابی میتوانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده نمایید تا با جزئیات کاریابی به صورت کامل آشنا شوید.
احمدزورمند
سلام وقت بخیر ایا برای هلند و برای کار در هلند ایا به صورت مستقیم میشود اقامت کاری گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام در صورت داشتن رزومه قوی می توانید از یک کارفرما جاب افر دریافت نمایید.
سینا نوازنده
درود. آیا برای کار در هلند، ویزای های ثبت شرکت هم وجود داره؟ شرایطشون به چه صورت هست؟ سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید از روش نوافرینی اقدام نمایید البته رزومه شما بایستی توسط کارشناسان بررسی گردد.
مهدی میرزایی
سلام من مهندس مکانیک هست ۳۲ سالمه و ۶ سال سابقه کار مرتبط دارم برای کار در هلند چجوری میتونم اقدام کنم ؟ چه مدارکی نیاز داره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما میتوانید برای کار و یا تحصیل در این کشور اقدام داشته باشید و باید سطح زبان خوبی داشته باشید و در صورتی که کارفرمایی حاضر به ارسال جاب آفر برای شما شود میتوانید اقامت کاری اخذ نمایید.
Zeynab
سلام، آیا اگر درخواست کار از هلند داشته باشیم شانس دریافت ویزای کار در هلند را داریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام بله دوست عزیز شانس ویزا خواهید داشت.
مشاوره رایگان