مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

2 نظر

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک، روش های دریافت اقامت و تابعیت ترکیه از طریق خرید ملک، قیمت خرید و اجاره خانه در ترکیه و شرایط و قوانین خرید ملک در ترکیه در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

با مقایسه گزینه های مهاجرت بین ترکیه و سایر کشورهای اروپایی از حیث شهروندی؛ در ترکیه، پاسپورت ترکیه را می توان با سرمایه گذاری 400 هزار دلاری در ملک دریافت کرد، اما امکان سفر آزادانه به اروپا، آمریکا و کانادا نیست. از سوی دیگر، در یونان سرمایه گذاری 250 هزار یورویی برای ملک پس از 6 سال تابعیت اعطا می کند و خانواده شما (همسر، فرزندان زیر 24 سال و والدین) همزمان اقامت دائم یونان را دریافت می کنند و مهمتر از همه، شما می توانید آزادانه به سایر کشورهای اروپایی سفر کنید. فروش ملک در یونان به یونانی ها و غیریونانی ها در مقایسه با ترکیه راحت تر است. علاوه بر این، در ترکیه، اقامت دائم شامل فرزندان زیر 16 سال است، در حالی که در یونان، زیر 24 سال و در اسپانیا، زیر 30 سال است.

شرایط مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک چیست؟ هزینه لازم جهت خرید ملک در ترکیه چه مقدار است؟ آیا با مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک و سرمایه گذاری های ملکی می توان تابعیت این کشور را دریافت کرد؟ موسسه ملک پور با هدف افزایش اطلاعات شما در زمینه خرید ملک در ترکیه، اقدام به نگارش این کرده و در خلال آن، به سوالات و ابهامات شما پیرامون این روش سرمایه گذاری و مهاجرتی پاسخ خواهد داد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا بررسی شرایط خود می توانید با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. ضمن اینکه با پر کردن فرم تماس، جهت ارائه مشاوره تلفنی رایگان، با شما تماس گرفته خواهد شد.

ویدیو موسسه MIE در مورد خرید ملک در اروپا


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

زندگی در ترکیه و بازار ملک ترکیه

جمهوری ترکیه، کشوری اوراسیایی می باشد که در همسایگی ایران واقع شده است. این کشور به علت آزادی در امور اجتماعی و عدم نیاز به ویزا برای ایرانیان جهت مسافرت برای 90 روز، مقصدی هیجان انگیز برای بسیاری از ایرانیان می باشد. واحد پول رسمی این کشور لیر می باشد. استانبول، بزرگترین شهر و پایتخت تفریحی این کشور بوده و پایتخت اداری آن نیز شهر آنکارا می باشد. این کشور با توجه به تحولات سیاسی و اقتصادی دهه های اخیر، به مهد توریسم آسیا تبدیل شده و بسیاری از ایرانیان به اقامت در ترکیه روی آورده اند.

 

در این مقاله به یکی از روش های سرمایه گذاری در ترکیه یعنی خرید ملک خواهیم پرداخت. در این قسمت به شرح کلی فرآیند خرید ملک در ترکیه خواهیم پرداخت.

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

خرید ملک در کشور ترکیه عموماً با کمترین هزینه ها شروع می شود؛ اما خرید ملکی که منجر به دریافت تابعیت این کشور شود، نیاز به صرف هزینه 250 هزار دلار دارد. دریافت این تابعیت برای تمام خارجیان می تواند 2 تا 3 ماه به طول انجامد. رتبه پاسپورت کشور ترکیه 36 بوده و از اعتبار مناسبی برخوردار است. افرادی که ملکی به ارزش 250 هزار دلار در ترکیه خریداری می نمایند، می توانند بعد از 3 سال ملک خود را به فروش رسانیده و همچنان تابعیت این کشور را دارا باشند. با پاسپورت کشور ترکیه می توان برای ویزای کار، سرمایه گذاری و انواع ویزا های بلندمدت جهان حتی آمریکا اقدام کرد.

ویدیو موسسه MIE در مورد ترکیه یا اروپا


اخذ اقامت و تابعیت ترکیه با خرید ملک

به طور کلی، متقاضیانی که قصد مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک را دارند، بایستی این موضوع را بدانند که در حالت عادی، کشور ترکیه بعد از 8 سال اقامت دائم خود را اعطا می کند. البته این در صورتیست که در سه سال گذشته، متقاضی هیچ گونه از کمک های مالی دولتی را دریافت نکرده و فاقد سوءسابقه باشد. در حالت دیگر پس از گذشت 5 سال می توان درخواست تابعیت ترکیه را اعلام کرد. این موضوع را در نظر داشته باشید که با سرمایه گذاری و خرید ملک در کشور ترکیه با مبلغ 250 هزار دلار آمریکا می توانید در حدود دو تا سه ماه پاسپورت ترکیه را دریافت نمایید. پاسپورت کشور ترکیه، رتبه 36 را در دنیا دارد و با آن می توان به کشورهای آمریکایی و اروپایی سفر کرده و یا حتی اقامت بلندمدت کشورها را دریافت کرد. موسسه ملک پور آماده خدمت رسانی به متقاضیان عزیز در این زمینه می باشد.

نکته جالب توجه این است که اشخاصی که بتوانند ملکی را به ارزش 500000 دلار در این کشور خریداری نمایند، برای اخذ اقامت و تابعیت نیازی به حفظ و نگهداری ملک خود در این کشور نخواهد داشت و به راحتی می توانند اقامت و تابعیت خود را نیز دریافت کنند. برای اخذ اقامت ترکیه علاوه بر خرید ملک، اشخاص متقاضی می ‌توانند با اجاره ملک در این کشور نیز اقامت ترکیه را به دست آورند. اما نکته مهم این است که با اجاره ملک در کشور ترکیه، شخص متقاضی تنها می تواند اقامت توریستی این کشور را دریافت کند و این بدین معناست که با اخذ اقامت توریستی، متقاضی امکان تحصیل و یا حتی کار در ترکیه را نخواهد داشت و در صورت تمایل به تحصیل و کار در ترکیه، باید مجوزهای لازم را دریافت نمایید. علاوه بر این، متقاضی کار و تحصیل در ترکیه با اقامت توریستی، می بایست اقامت خود در این کشور را نیز تغییر دهید تا به وی اجازه تحصیل داده شود.

همچنین شما با خرید ملک به ارزش حداقل 60،000 دلار نیز می توانید اقامت ترکیه را کسب کنید. در این روش اقامت 3 ساله اعطا می شود که از نوع توریستی می باشد؛ بدین معنا که شما اجازه کار در ترکیه را ندارید. البته در صورتی که بتوانید در این کشور استخدام شوید و بیمه بپردازید، یا اینکه شرکتی تاسیس کنید و 5 نفر از شهروندان این کشور را استخدام کنید، اجازه کار در این کشور به شما اعطا می شود. این اقامت 3 ساله توریستی تا 10 سال قابل تمدید است. 

خرید خانه ارزان در ترکیه

پیشتر گفته می شد بجای خرید ملک در کشور ترکیه بهتر است همان سرمایه را برای خرید ملک در کشور عضو اتحادیه اروپا مانند قبرس، یونان و اسپانیا هزینه کنید تا به نوعی اقامت اروپا را داشته باشید ولی اخیراً جذابیت های سرمایه گذاری و خرید ملک در ترکیه دست کمی از کشورهای ذکر شده ندارد.

همانطور که مطالعه فرمودید، قبلاً از دو راه خرید ملک 250 هزار دلاری و 60 هزار دلاری امکان اخذ اقامت ترکیه از طریق خرید ملک وجود داشت، ولی اخیراً روشی جذاب و خواندنی برای خرید ملک در ترکیه به وجود آمده است. به این طریق که متقاضی با پرداخت 150 هزار دلار به جای 250 هزار دلار، اقدام به خرید ملک در بخش های توریستی و ساحلی کشور ترکیه می نماید و 100 هزار دلار مابقی را شرکت های سرمایه گذاری در ترکیه بجای خریدار پرداخت می نمایند. خریدار بعد گذشت 4 سال از تاریخ خرید ملک امکان فروش آن را خواهد داشت و همچنین می تواند بجای فروش ملک خود در ترکیه، آن را اجاره داده و درآمد ماهیانه ارزی داشته باشد. همچنین خریدار می تواند از دو طریق از ملک خود سود ببرد، یا اینکه هر سال یک ماه را به کشور ترکیه آمده واز ملک خحود بازدید نموده و به تفریح و گشت و گذار بپردازد یا اینکه سود حاصله از اجاره ملک را که معادل آن یک ماه تفریح و گشت و گذار را به صورت ارزی دریافت نماید. در نتیجه خریدار عملاً هیچ ضرر اقتصادی از بابت سرمایه گذاری در کشور ترکیه نخواهد داشت و حتی می تواند به کسب درآمد ارزی نیز بپردازد.

اقامت ترکیه از طریق اجاره خانه

یکی دیگر از روش های اخذ اقامت ترکیه، اقامت ترکیه با اجاره خانه است. این اقامت از نوع توریستی می باشد، به این معنا که فرد اجازه کار یا تحصیل در کشور ترکیه ندارد و برای کار و تحصیل در ترکیه باید مجوز دریافت کند و نوع اقامت خود را تغییر دهد. پیش از سال 2020 اقامت توریستی ترکیه از طریق اجاره ملک به صورت دو ساله اعطا می شد که قابلیت تمدید نیز داشت. اما در قوانین جدید که از ابتدای سال 2020 و در سال 2021 نیز اجرا شده است، این اقامت به صورت یک ساله اعطا می شود و پس از پایان یک سال قابلیت تمدید ندارد. برای تمدید این نوع اقامت باید حداقل یک سال از پایان اقامت قبلی گذشته باشد.

استانداردهای مرتبط با سرمایه گذاری در ترکیه

زمانی که یک شخص قصد مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک را دارد، لازمست که برخی از معیارهای مهم را بررسی نماید. با بررسی این معیارها می توان میزان امنیت سرمایه گذاری در خارج از کشور و مقصد مورد نظر را ارزیابی کرده و با اطمینان خاطر در این زمینه اقدام کرد. برای این منظور، سه استاندارد ریسک مصادره اموال، نرخ کنترل فساد و کیفیت نظارتی را در کشور ترکیه بررسی می نماییم.

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

 • ریسک مصادره اموال در ترکیه:

یکی از عوامل مهم برای تخمین استانداردهای سرمایه گذاری، میزان احتمال خطر توقیف اموال اتباع خارجی در مواقع بحرانی می باشد. به بیان دیگر، افرادی که قصد سرمایه گذاری در کشوری را دارند، بایستی در ایده خود به این موضوع توجه داشته باشند که سرمایه آن ها قابل بازگشت بوده و دولت کشور مقصد، قصد توقیف یا عدم بازگشت آن را نداشته باشد. این موضوع در قالب یک نمودار در بازه 1 تا 7 بررسی شده است. هر چه میزان این عدد کمتر باشد، کشور مورد نظر دارای امنیت بیشتری در سرمایه گذاری می باشد. همانطور که در نمودار مقابل مشاهده می نمایید، ریسک مصادره اموال در کشور ترکیه مقدار عددی 5 را نمایش می دهد. خوشبختانه تا به حال، توقیف اموال در کشور ترکیه توسط دولت رخ نداده است.

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

 • کنترل فساد در ترکیه:

عامل بعدی که بایستی مورد بررسی قرار گیرد، نرخ کنترل فساد است. کنترل فساد به معنی نفوذ دولت در دستگاه های اجرایی و جلوگیری از بروز مشکلات عدیده می باشد. این میزان در هر کشوری با یک بازه منفی و مثبت 2.5 تعریف شده و در قالب نمودار قابل مشاهده می باشد.

 

 • کیفیت نظارتی در ترکیه:

عامل بعدی که باید بدان پرداخت، کیفیت نظارت دولت بر اجرای قوانین و بخش اقتصاد است. کیفیت نظارتی، میزان توانایی ومهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک ترغیب دولت برای حمایت از خصوصی سازی صنعت و سرمایه داران نوپا و همچنین تخمین توان اقتصادی برای در دست گرفتن امور سرمایه داری و سرمایه گذاری ها مخصوصاً در زمینه های نوظهور می باشد. بر اساس نمودار کیفیت نظارتی در ترکیه، میزان این نرخ در کشور ترکیه نزدیک به صفر می باشد.

 

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر خرید ملک در ترکیه

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک، یک روش سرمایه گذاری می باشد و به همین علت، لازم است که قبل از اقدام، شاخص های اقتصادی کشور ترکیه مورد بررسی قرار گیرند. مهم ترین شاخص های اقتصادی که بررسی آن ها می تواند ما را از وضعیت کلی اقتصاد ترکیه و احتمال سوددهی ناشی از سرمایه گذاری مطلع کند، میزان تولید ناخالص داخلی، نرخ تورم و مالیات در کشور ترکیه می باشد. در این بخش، هر یک از این شاخص ها مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

 • نرخ تولید ناخالص داخلی:

یکی از مهم ترین شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در هر کشوری، میزان تولید ناخالص ملی می باشد. تولید ناخالص ملی به مقداری گفته می شود که آن کشور در طول یک سال بدون در نظر گرفتن عواملی همچون دستمزدها، صادرات ها و دیگر عوامل تأثیرگذار تولید کرده است. تولید نا خالص ملی می تواند نسبتی مستقیم با رشد اقتصادی کشور داشته باشد. این مقدار هر چه بالاتر باشد، بیانگر برتری اقتصادی و قدرت صنعتی کشور است. موسسه ملک پور در ادامه نموداری از میزان تولید ناخالص ملی ترکیه را برای شما عزیزان ضمیمه کرده است. نرخ تولید ناخالص ملی، میزان رشد و توسعه را در سطح کشور نشان می دهد. مطابق با این نمودار، میزان نرخ تولید ناخالص داخلی ترکیه در چند سال اخیر رو به افزایش بوده است.

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

 • تورم در ترکیه:

عامل بعدی که به آن خواهیم پرداخت، میزان نرخ تورم می باشد. تورم در سطح یک کشور، نشان دهنده میزان ثبات اقتصادی کشور است. بر اساس نرخ تورم می توان به این موضوع پی برد که آیا در طی یک دوره زمانی خاص (مثل یک سال) تغییری در قیمت اقلام و کالاهای موجود در کشور ایجاد شده است یا خیر؟ هرچه میزان این نرخ در کشوری بالاتر باشد، ثبات اقتصادی در آن کشور پایین است. موسسه ملک پور در ادامه به بررسی نمودار تورم در کشور ترکیه خواهد پرداخت. میزان نرخ تورم در کشور ترکیه در سال 2019 در حدود 42 درصد بوده است.

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

 • مالیات در ترکیه:

مالیات، مسئولیت اجتماعی هر فرد اعم از حقیقی یا حقوقی است که بر عهده دارد تا به دولت و کشور خود در تأمین هزینه های خدمات اجتماعی، رفاهی، فرهنگی و... به دولت کمک کند. مالیات امری پذیرفته شده توسط جوامع مدرن و برتر می باشد. میزان مالیات بر درآمد در هر کشوری می تواند نشان گر ترغیب دولت بر افزایش رونق اقتصادی و توسعه صنعت و رفاه اجتماعی باشد. همانطور که در نمودار زیر ملاحظه می فرمایید، میانگین این نرخ در کشور ترکیه در حدود 17 درصد می باشد که در حدی متعارف در سطح استاندارد بین المللی است.

واجدین شرایط خرید ملک در ترکیه

شرایط خاصی برای متقاضیان مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک در نظر گرفته نشده است. اما دقت داشته باشید که شرط اصلی اقدام از این طریق، داشتن حداقل 250 هزار دلار آمریکا می باشد. افرادی که قصد دریافت تابعیت کشور ترکیه را در حدد 2 تا 3 ماه دارند، می توانند با 250 هزار دلار خرید ملک در کشور ترکیه، تابعیت و پاسپورت این کشور را دریافت نمایند. خرید ملک در هر نقطه از کشور ترکیه با مبلغ 250 هزار دلار می تواند منجر به دریافت تابعیت و پاسپورت این کشور شود. نکته مهم این است که در این مدت، هزینه شما ذخیره شده و بعد از سه سال می توانید ملک خود را به فروش برسانید. در ادامه، شرایط دریافت تابعیت کشور ترکیه از طریق خرید ملک در این کشور شرح داده خواهد شد.

مراحل قانونی خرید ملک در ترکیه

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک عموماً مدت زیادی به طول نمی انجامد. در آغاز پروسه خرید ملک در ترکیه، چند روز نخست به دریافت مشاوره های تخصصی در این زمینه اختصاص داده می شود. سپس برای تهیه مدارک اقدام خواهد شد. تهیه مدارک عموماً بین یک تا دو ماه به طول می انجامد. البته این موضوع کاملاً به خود شخص بستگی دارد که در چه مدت زمانی، مدارک خود را به مشاور مربوطه و موسسه ملک پور ارائه دهد. مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک عبارتند از:

 • پاسپورت معتبر
 • 4 عکس گذرنامه از هر یک از اعضای خانواده متقاضی
 • شناسنامه
 • اجازه اقامت یا ویزای توریستی معتبر در گذرنامه متقاضی
 • شناسنامه ازدواج، شناسنامه برای فرزندان
 • در صورت لزوم کپی کارت هویتی و آدرس اقوام متقاضی در ترکیه
 • رسید پرداخت مالیات برنامه
 • اسناد مبنی بر تأیید تکمیل سرمایه گذاری

در مراحل بعد از تکمیل مدارک، متقاضی بایستی حساب بانکی افتتاح کند. این حساب باید توسط سرمایه متقاضی تکمیل شود. پس از خرید ملک در ترکیه، افراد می بایست برای دریافت تابعیت خود اقدام نموده و برنامه یا اپلیکیشن شهروندی خود را به مقامات ترکیه درخصوص مهاجرت ارائه دهند. سپس اقامت شخص متقاضی صادر خواهد شد. به طور کلی مراحل خرید ملک در ترکیه به طور اختصار به شرح زیر است.

 • دریافت شماره مالیاتی
 • افتتاح حساب بانکی
 • یافتن ملک مورد نظر
 • خرید ملک مورد نظر
 • دریافت تأییدیه خرید ملک در مبلغ 250 هزار دلار امریکا
 • درخواست دریافت اقامت ترکیه
 • درخواست دریافت تابعیت ترکیه

هزینه های خرید و اجاره ملک در ترکیه

متقاضیان مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک باید بدانند که خرید ملک در ترکیه می تواند با هزینه های کمتر از 250 هزار دلار آمریکا نیز صورت گیرد. اما نکته اصلی این است که خرید ملک با قیمت کمتر از 250 هزار دلار، منجر به دریافت تابعیت و پاسپورت ترکیه نخواهد شد. املاکی هستند که خرید آن ها با وجه رسمی لیر ترکیه انجام می شود و می توانید آن را اجاره داده یا در آن زندگی کنید.

هزینه های اجاره ملک در کشور ترکیه نیز می تواند بسیار متغیر باشد. قرار گرفتن در بافت شهری یا روستایی، متراژ خانه، میزان عمر ساختمان، وسایل و تجهیزات منزل در خانه های فول فرنیش و... می تواند در نرخ اجاره کشور ترکیه دخیل باشد. هزینه های کلی اجاره ملک و خرید ملک در ترکیه در جدول زیر ضمیمه شده است. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک می توانید از طریق تماس با موسسه ملک پور، بهترین مشاوره و راهنمایی را دریافت نمایید.

 

خرید و اجاره ملک در ترکیه

قیمت به دلار آمریکا

اجاره خانه یک خوابه در مرکز شهر

225 دلار

اجاره خانه یک خوابه در خارج از مرکز شهر

143 دلار

اجاره خانه سه خوابه در مرکز شهر

393 دلار

اجاره خانه سه خوابه در خارج از مرکز شهر

243 دلار

خرید هر مترمربع ملک در مرکز شهر

845 دلار

خرید هر مترمربع ملک در خارج از مرکز شهر

487 دلار

 

وکیل امور ملکی در ترکیه

داشتن وکیل امور ملکی برای مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک، بسیار مهم و ضروری است. چرا که اطلاع از قوانین ثبتی و حقوق داخلی، از جمله ملزومات پیشبرد صحیح امور خرید ملک و مهاجرت به ترکیه از این طریق می باشد. فرض کنید شخصی بدون در نظر گرفتن وکیل امور ملکی تصمیم به خرید ملک در ترکیه داشته باشد؛ بدون در نظر داشتن قوانین ثبتی و ملکی در ترکیه و همچنین امور اقامتی و مهاجرتی در این کشور، ممکن است سرمایه شما از بین رفته و حتی نتوانید بحث اقامت و تابعیت ترکیه را در آن کشور مطرح نمایید. از این رو موسسه ملک پور به شما عزیزان توصیه می کند که برای انجام و پیشبرد امور مهاجرتی در کشور ترکیه، حتماً با یک مشاوران امور مهاجرتی، مشورت نموده و امور خود را به وی بسپارید.

خدمات موسسه ملک پور در خصوص مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

از جمله خدماتی که موسسه ملک پور در روش مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک ارائه می دهد، تعیین مشاور امور ملکی، خرید ملک مورد نظر شما، دریافت کارت اقامت و پاسپورت کشور ترکیه و... می باشد. این موسسه دارای سابقه درخشان چندین ساله در زمینه های مهاجرتی بوده و ارزنده ترین خدمات را به متقاضیان و علاقمندان خود ارائه می نماید. این مقاله به صورت اختصاصی توسط موسسه ملک پور در زمینه مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک نگارش شده است و هر گونه رو نوشت و کپی برداری از آن، غیرقانونی بوده و شرعاً حرام می باشد.

انتخاب دفتر مهاجرتی

گالری ویزاها 

توصیه های حقوقی در زمینه مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

افرادی که قصد مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک را دارند، باید به این نکته توجه داشته باشند که داشتنمشاور متخصص، از ملزومات اقدام برای خرید ملک می باشد. چرا که ممکن است در طول این پروسه با مشکلات جدی مواجه شوید. توصیه می شود که قبل از خرید ملک در ترکیه، بازدید دقیق از ملک مورد نظر داشته باشید و کلیه قوانین و حقوق کشور ترکیه در این زمینه را مطالعه کرده و بررسی نمایید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که با دریافت مشاوره از موسسه ملک پور با اطمینان و خیالی آسوده اقدام به سرمایه گذاری در ترکیه نمایید.


بنرهای مورد نیاز

پرسش: سلام من خانواده ۴ نفری دارم.همسرم، ۲فرزند ۲ قلو ۱۷ سال با خرید یک ملک ۲۵۰.۰۰۰ دلاری میشه همگی پاسپورت بگیریم؟

 

پاسخ:


تحصیل در کالج لافبورو

پرسش: تفاوت خرید ملک در کشور ترکیه و‌ کشور پرتغال چی هست؟ از نظر آثار اقامتی به نظرتون ترکیه ‌که ملک ارزون تره رو اقدام کنیم یا د‌ر پرتغال این سرمایه گذاری رو انجام بدیم؟

پاسخ:


سوالات متداول 

✔️ آیا با خرید ملک در ترکیه منجر به اخذ اقامت این کشور می شود؟
در صورت خرید ملک در ترکیه به ارزش حداقل 250،000 دلار آمریکا می توانید اقامت این کشور را اخذ نمائید.

✔️ حداقل مبلغ ممکن برای خرید ملک در ترکیه به منظور اخذ اقامت چقدر است؟
با خرید ملک به ارزش حداقل 250،000 دلار آمریکا می توان اقامت ترکیه را اخذ نمود.

✔️ آیا اقامت ترکیه با اجاره منزل امکان پذیر است؟
در صورت اجاره خانه در ترکیه اقامت توریستی 1 ساله به شما تعلق می گیرد که قابل تمدید نیست.

✔️ آیا مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک کار درستی است؟
به هدف شما از مهاجرت بستگی دارد. با مبلغ کمتری نسبت به خرید آپارتمان در ترکیه، می توان اقامت کشورهای تراز اول و پیشرفته اروپایی را کسب کرد که از ثبات اقتصادی و سیاسی بالاتری برخوردارند.


سخن پایانی

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک، روش های دریافت اقامت و تابعیت ترکیه از طریق خرید ملک، قیمت خرید و اجاره خانه در ترکیه و شرایط و قوانین خرید ملک در ترکیه در این مقاله به صورت اختصاصی و علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. کشور ترکیه یکی از کشورهای توریست پذیر در همسایگی ایران می باشد که در سال های اخیر، بسیار مورد توجه ایرانیان و متقاضیان مهاجرت قرار گرفته است. به همین دلیل ممکن است افرادی این کشور را به عنوان مقصدی امن برای سرمایه گذاری در همسایگی ایران انتخاب نمایند. در این صورت، موسسه ملک پور می تواند خدمات مشاوره ای را در این زمینه به متقاضیان ارائه نماید. شما می توانید سوالات خود با موضوع مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک را در یک تماس و مشاوره تلفنی رایگان، با مشاورین متخصص ما در موسسه ملک پور در میان گذاشته و پاسخ را دریافت کنید. همچنین با پر کردن فرم تماس نیز، از سوی مشاوران با شما تماس گرفته خواهد. در پایان این مقاله و در بخش "ثبت پرسش" نیز فرصتی برای طرح سوالات و ابهامات شما در زمینه مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است.

امتیاز 5 از 5 ( 12 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من در تیکه دانشجو هستم و میخوام از طریق خرید ملک اقامت بگیرم حداقل مبلغ خرید ملک رو به بنده میفرمایید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب حداقل با 80 هزار دلار می توانید اقامت بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
شادی حسینیان
سلام. یک سوالی دارم ممنون میشم پاسخ بدین. من سرمایه لازم برای خرید ملک در ترکیه رو دارم فقط میخوام بدونم اگر بخوام مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک داشته باشم، چقدر طول میکشه تا اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب در صورتی که قصد خرید ملک و دریافت پاسپورت رو داشته باشید مبلغ 250 هزار دلار آمریکاست و پروسه دریافت پاسپورت 3 الی 4 ماه طول خواهد کشید. شما می تونید برای دریافت اطلاعات جزیی تر و بررسی شرایطتون به صورت اختصاصی به واسطه مشاوره تلفنی رایگان با مجموعه ارتباط برقرار بفرمایید. موفق باشید
مشاوره رایگان