مهاجرت به انگلستان از طریق کار

31 فروردین 1402 25 نظر

مهاجرت به انگلستان از طریق کار، شرایط کار و لیست مشاغل مورد نیاز انگلیس و ویزای کار انگلیس در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می گیرد. انگلستان کشوری واقع در شمال غربی اروپا می باشد. با توجه به نرخ پایین بیکاری در انگلستان که در آخرین آمار حدود 4 درصد بوده است، سالیانه افراد بسیاری از سراسر جهان، خواهان مهاجرت به انگلستان از طریق کار می باشند و مهاجرت کاری، یکی از انواع روش های اخذ اقامت و تابعیت این کشور است. دریافت ویزای کاری یا tier 2 انگلستان تنها با ارسال دعوت نامه شغلی از سوی کارفرما یا شرکت معتبر در انگلستان صورت می گیرد که دشواری هایی نیز در پی دارد. انواع دیگری از ویزای کاری انگلستان نیز وجود دارد که در ادامه این مقاله به آن ها می پردازیم. امکان اخذ اقامت و سپس تابعیت کشور انگلیس با مهاجرت از طریق کار فراهم است. متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق کار می توانند پس از گذشت 10 سال از حضور خود در خاک کشور انگلستان و اشتغال به کار در این مدت، برای اخذ تابعیت این کشور اقدام نمایند. با توجه به کیفیت زندگی در کشور انگلستان، بسیاری از شما متقاضی حضور در این کشور و کسب درآمد در آن بوده و در این راستا نیاز به دریافت اطلاعات بیشتری در خصوص مشاغل مورد نیاز در انگلستان، میزان درآمد مشاغل مختلف، نحوه یافتن شغل در انگلیس و... هستید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که تا پایان مقاله با ما باشید. موسسه ملک پوربا سال ها سابقه در امور مهاجرتی می تواند شما عزیزان را در این امر یاری نماید. شما می توانید با برقرای تماس تلفنی با موسسه ملک پور و یا کامل کردن فرم تماس، شرایط مهاجرتی خود را در مشاوره تلفنی رایگان با مشاورین ما مورد ارزیابی و بررسی قرار دهید تا با توجه به آن، بهترین پیشنهادات مهاجرتی را دریافت نمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت کشور انگلیس


فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد راه های اقامت کشور انگلیس

تماس با مامهاجرت به انگلستان از طریق کار

ویزای کار انگلیس

با توجه به این موضوع که بدون اخذ ویزای کاری، مهاجرت به انگلستان از طریق کار امری غیر ممکن می باشد؛ اخذ ویزای کاری این کشور، بسیار مهم و تاثیرگذار است. ویزای کاری انگلستان به انواع مختلفی تقسیم می شود که در این بخش به بررسی آن ها می پردازیم.

 • ویزای کاری درجه 1

ویزای کاری درجه 1 برای مهاجرت پزشکان به انگلستان و افرادی چون مهندسین و افرادی با سطح علمی بالا می باشد. درخواست این افراد برای ویزای کاری توسط اداره کار انگلیس بررسی می شود. این نوع ویزا برای مدت 5 سال صادر شده و تا 5 سال دیگر نیز قابل تمدید می باشد. نکته قابل توجه این است که تعداد ویزاهای صادر شده از این نوع، 1000 عدد می باشد.

 • ویزای کاری درجه 2

در این نوع ویزا، افراد با داشتن دعوت نامه کاری و دریافت حداقل 25000 پوند می توانند برای کشور انگلیس برای مهاجرت اقدام نمایند. در این ویزا اقامت 6 ساله به فرد داده می شود.

 • ویزای کاری انتقال به شرکت در انگلیس

در این نوع از ویزا فرد به واسطه شرکتی در کشور مبدأ به یکی از شعبه های شرکت در انگلستان فرستاده می شود. این نوع ویزا برای مدت 6 الی 9 ماه صادر می گردد.

 • ویزای کار دینی

افرادی که به واسطه ترویج و تبلیغ ادیان، در انگلیس حضور پیدا می کنند. در این نوع ویزا به فرد متقاضی اقامت 3 ساله داده می شود و فرد به واسطه تبلیغ دین به انگلستان مهاجرت کاری می نماید.

 • ویزای کاری ورزشکاران

ورزشکاران و مربیانی که مدارک ورزشی آن ها توسط انگلستان مورد تأیید قرار بگیرد می توانند برای دریافت این ویزا اقدام نمایند. این نوع ویزا برای مدت 3 سال صادر می گردد و همچنین امکان تمدید آن نیز وجود دارد.

 • ویزای کاری موقت

ویزای کاری موقت برای افرادی که قصد دارند برای مدت کوتاهی در انگلستان به کار مشغول باشند صادر می گردد. مدت زمان این نوع ویزا 1 الی 2 سال است.

شرایط ویزای کار انگلستان (Tier 2 visa)

Tier 2  ویزا یکی از راه های مهاجرتی برای کارگران ماهر است که در زمینه کاری خود تخصص داشته و متقاضی مهاجرت از طریق کار به انگلستان هستند. متقاضیان کار در انگلستان و اخذ ویزای کار انگلیس می بایست شرایط ویزای کار انگلستان 2022 را داشته باشند و از طرف کارفرما پیشنهاد شغلی دریافت کنند. واجدین شرایط اخذ ویزای کار انگلیس علاوه بر جاب آفر براساس امتیازات خود می توانند ویزای Tier 2  را دریافت کنند. در ادامه امتیازات را برایتان شرح دادیم:

 • 50 امتیاز برای مهارت ها
 • 10 امتیاز برای آینده کاری
 • 10 امتیاز برای تسلط به زبان انگلیسی
 • ارائه تمکن مالی

متقاضیانی که زیر 18 سال سن دارند به رضایت نامه کتبی از طرف والدین خود، سرپرست قانونی و یا افرادی که در انگلستان از آن ها مراقبت می کنند دارند. متقاضیان اخذ ویزای کار انگلیس می بایست از امتیازات حداقل 50 امتیاز را کسب کنند. واجدین شرایط کار می توانند از خدمات ویزای کار انگلیس ملک پور استفاده کنند.

مدارک مورد نیاز مهاجرت به انگلستان از طریق کار

همان طور که در بالا گفته شد افراد برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار باید در ابتدا یک پیشنهاد کاری از کارفرما و یا یک شرکت معتبر دریافت نمایند. متقاضیان پس از دریافت پیشنهاد کاری از انگلستان می توانند برای اخذ ویزای کار انگلیس اقدام نمایند. پروسه آماده سازی مدارک برای ارائه به کنسولگری از مهم ترین مراحل مهاجرت کاری به انگلستان می باشد و در کنار مصاحبه، مهم ترین مراحل اخذ ویزای کار انگلیس را تشکیل می دهد. متقاضیان باید توجه داشته باشند که هر گونه کمبود و نقص در ارائه مدارک، موجب افزایش خطر ریجکت شدن پرونده می شود. در این قسمت به بررسی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری انگلستان می پردازیم. مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار انگلیس عبارتست از:

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • اثبات دانش زبان انگلیسی
 • ارائه نامه عدم سوء پیشینه و سابقه کیفری
 • ارائه نامه تمکن مالی(در صورت حمایت مالی کارفرما نامه حمایت مالی)
 • ارائه نامه سلامت فرد متقاضی
 • ارائه مدارک مربوط در صورت داشتن سفر قبلی به انگلستان

در محصول ویدئویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، به تدریس مدیر موسسه ملک پور، تمامی روش های مهاجرت کاری و دیگر روش های مهاجرت به کشورهای مختلف شرح داده شده و امکان مقایسه آن ها با یکدیگر و استخراج مزایا معایب هر یک را فراهم ساخته است. علاقمندان به موضوع مهاجرت می توانند با تهیه این محصول، اطلاعات خود را تا سطح یک مشاور متخصص به روز مهاجرتی ارتقا دهند. اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول و نحوه تهیه آن، در لینک ذیل نمایش داده شده است.

بنر گام به گام اخذ اقامت

اقامت کار تحصیل انگلستان

یکی از روش های جذاب و کمتر مورد توجه قرار گرفته شده برای اخذ اقامت کاری انگلستان، روش کار تحصیل انگلستان است. ین دوره ها که به نام کار تحصیل انگلستان شناخته می شود، شرایط کار و تحصیل همزمان دانشجویان در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس را فراهم می سازد. از نکات جالب کار تحصیل انگلستان، امکان کسب درآمد دانشجو و برخوداری از سابقه کار یک ساله می باشد. ضمن این که دانشجو می تواند همسر و فرزندان خود را نیز به همراه داشته باشد. دانشجو در طول دوره کار خود از حقوق 17-18 هزار پوند در سال برخوردار خواهند بود. دانشجویان می توانند به مدت دو سال پس از پایان دوره تحصیلی خود در این کشور حضور داشته و در جستجوی کار باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله کار تحصیل انگلستان را مطالعه کنید.

نرخ بیکاری کشور انگلیس

از مهم ترین مسائل برای مهاجرت کاری به هر کشوری، بررسی نرخ بیکاری در آن کشور می باشد. اطلاع از نرخ بیکاری می تواند باعث شود تا متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق کار با آگاهی بیشتر برای مهاجرت به این کشور اقدام نمایند. در این قسمت به بررسی نرخ بیکاری در انگلستان می پردازیم. نرخ بیکاری انگلیس در 3 ماهه ابتدایی سال 2022، 3.9 درصد بوده که 1 درصد بالاتر از انتظار و پیش بینی بازار بوده است. تعداد افراد شاغل از 63000 نفر به 1.34 میلیون نفر افزایش داشته که این امر، از نکات مثبت کشور انگلستان از نظر کاری محسوب می شود. با توجه به بررسی نرخ بیکاری کشور انگلستان می توان به این موضوع دست یافت که نرخ بیکاری در انگلستان رو به کاهش است و همین موضوع، برای متقاضیان ویزای کار انگلیس یک امر امیدوارکننده به شمار می آید. در اینجا نمودار نرخ بیکاری کشور انگلستان را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

نمودار نرخ بیکاری انگلیس

مشاغل مورد نیاز در انگلستان

یکی دیگر از مواردی که متقاضیان باید مورد توجه متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق کار قرار گیرد، بررسی لیست مشاغل مورد نیاز در انگلستان می باشد. افراد با بررسی این لیست با توجه به تخصص و حرفه ای که دارند می توانند اطلاعات لازم پیرامون مشاغل مورد نیاز در انگلستان را به دست آورده و در صورتی که حرفه آن ها در لیست مشاغل مورد نیاز این کشور قرار دارد، شانس بالایی در اخذ ویزای کار انگلیس خواهند داشت. همچنین تهیه و تدوین لیست مشاغل مورد نیاز در انگلستان باعث شده است که بسیاری از کارفرمایان که دارای مجوز حمایت مالی می باشند، راحت تر به نیروی کار مورد نیاز خود دست یابند. در ادامه این قسمت، لیستی از مشاغل مورد نیاز کشور انگلستان برای شما عزیزان به صورت جدول ارائه شده است:

 

لیست مشاغل مورد نیاز در انگلستان

دانشمندان زیست شناس و بیوشیمی

برنامه نویسان و متخصصان نرم افزار

اقتصاد دانان و آمار شناسان

دانشمندان فیزیک

متخصصان طراحی وب و توسعه

مدد کاران اجتماعی

مهندسین عمران

متخصصان فناوری اطلاعات و ارتباطات

مهندسین کنترل کیفیت و برنامه ریزی

مهندسین مکانیک

پزشکان

هنرمندان

مهندسین برق

روانشناسان

نوازندگان

مهندسین الکترونیک

دامپزشکان

کارگردانان و تهیه کنندگان

مهندسین طراحی و توسعه

رادیوگرافی پزشکی

طراحان گرافیک

مهندسین تولید و فرایند

پرستاران

جوشکار

معماران و طراحان

متخصصین گفتار و زبان

سر آشپز

میزان حقوق مشاغل مختلف در انگلیس

متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق کار و کارفرمایان باید پیرامون میزان حقوق و تعهدات کار خود آگاهی لازم را بدست آورند. زیرا اطلاع و آگاهی از این موضوع، بررسی شرایط زندگی و کار در انگلستان را به مراتب راحت تر کرده و متقاضی می تواند تصمیمات بهتر و درست تری را برای آینده خود اتخاذ نماید. افراد با بررسی میزان حقوق دریافتی مشاغل در انگلستان می توانند با خیالی آسوده تر و با اطمینانی بیشتر در جهت اخذ ویزای کار انگلیس قدم بردارند.

 

مشاغل

حداقل حقوق سالیانه

مشاغل

حداقل حقوق سالیانه

دانشمندان زیست شناس و بیوشیمی

22.300 پوند

متخصصان طراحی وب و توسعه

19.500 پوند

دانشمندان فیزیک

22.300 پوند

متخصصان فناوری اطلاعات و ارتباطات

22.700 پوند

مهندسین عمران

27.500 پوند

نوازندگان

20.400 پوند

مهندسین برق

34.500 پوند

مهندسین مکانیک

28.900 پوند

مهندسین طراحی و توسعه

27.600 پوند

مهندسین الکترونیک

27.400 پوند

مهندسین تولید و فرایند

23.600 پوند

معماران و طراحان

29.100 پوند

برنامه نویسان و متخصصان نرم افزار

25.000 پوند

مهندسین کنترل کیفیت و برنامه ریزی

26.000 پوند

هنرمندان

20.400 پوند

جوشکار

22.000 پوند

طراحان گرافیک

22.400 پوند

آشپز

29.570 پوند

هزینه زندگی در انگلستان

هزینه های زندگی در انگلستان در شهرهای مختلف و همچنین بسته به نوع زندگی فرد متغیر می باشد. در جداول ذیل به اهم هزینه های زندگی در کشور انگلستان اشاره شده است. اولین جدول در ذیل به میزان میانگین هزینه هایی که در شهرهای مختلف لندن برای مواد غذایی صرف می شود اشاره دارد.

جدول ذیل به مجموع هزینه های یک دانشجو و اجاره منزل در کشور انگلستان اشاره دارد.

 

میانگین هزینه مواد غذایی در هر ماه (پوند)

شهر های انگلستان

265

لندن

255

ادینبورگ

245

بلفاست

240

منچستر

235

ناتینگهام

225

شفیلد

215

بیرمنگهام

205

لیورپول

 

جدول شماره دو در ذیل به مجموع هزینه های یک دانشجو و اجاره منزل در کشور انگلستان اشاره دارد.

 

مواد مصرف هزینه

هزینه ها

اجاره منزل یک خوابه در شهر

650 پوند

اجاره منزل یک خوابه در خارج از شهر

550 پوند

مجموع خدمات آب، برق و گاز به صورت هفتگی

40 پوند

وعده غذایی برای یک نفر در رستوران

10 پوند

 

نحوه یافتن شغل در انگلیس و معرفی مؤسسات کاریابی معتبر انگلستان

افراد متقاضی که قصد مهاجرت به انگلستان از طریق کار را دارند، پس از بررسی شرایط و آگاه شدن از میزان درآمد در انگلستان برای مشاغل مورد نیاز می توانند شانس خود را برای پیدا کردن کارفرما در انگلستان امتحان نمایند. راه ها و روش های زیادی برای جستجوی کار در انگلستان وجود دارد که می توان به واسطه آن ها نیروی کار و مشاغل مورد نیاز در انگلستان را شناسایی و بررسی کرد. این امکان برای متقاضیان وجود دارد تا با مراجعه به سایت ها و مؤسسات کاریابی و ثبت نام در آن ها، به بررسی و مشاهده فرصت های شغلی پرداخته و با ارسال رزومه و مدارک کاری، شانس خود را برای پیدا کردن کار مرتبط با حرفه و تخصص خود امتحان نمایند. در این قسمت، نام تعدادی از سایت های کاریابی در انگلستان را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

 

سایت های معتبر کاریابی در انگلستان

Jobs.ac.uk

5 Splashfind

www.indeed.co.uk

totaljobs.com

independentjobs.co.uk

Vivastreet.co.uk

glassdoor.com

NHS Jobs

www.indeed.co.uk

Designweek

jobsite.co.uk

CareerBuilder.co.uk

www.reed.co.uk

Mandy.com

 

مهاجرت به انگبستان از طریق کار

شرایط اخذ ویزای همراه انگلستان

از دیگر مسائلی که برای متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق کار از اهمیت بالایی برخوردار است، ویزای همراه می باشد. آیا با یافتن شغل در انگلیس و مهاجرت به آن از طریق کار، امکان مهاجرت متقاضی و خانواده وی به طور همزمان وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که کشور انگلستان این امکان را برای دارندگان ویزای کار tire 2 فراهم کرده است که متقاضی از همان ابتدا همراه با همسر و فرزندان زیر 18 سال خود به انگلستان مهاجرت نماید. دارنده ویزا در صورتی که بتواند نشان دهد که از پس هزینه های خود و خانواده برآمده و دارای تمکن مالی مناسب است، این امکان را دارد که برای ویزای همراه انگلستان اقدام نماید. متقاضی باید اثبات کند که حداقل 90 روز قبل از درخواست ویزا، پشتوانه مالی را در حساب بانکی خود نگه داشته باشد. متقاضی باید نشان دهد که به ازای هر نفر، ماهیانه مبلغ 630 پوند در حساب دارد و علاوه بر این مبلغ، برای خود نیز ماهیانه مبلغ 945 پوند را در حساب نگه داشته است. برای مثال برای یک خانواده 3 نفره باید نشان داد که مبلغ 2205 پوند برای هر ماه در حساب فرد اصلی به عنوان پشتوانه مالی وجود دارد. متقاضی تنها در صورتی نیاز به پشتوانه مالی ندارد که گواهی حمایت مالی از سمت اسپانسر داشته باشد و نشان دهد که اسپانسر در صورت نیاز، به هر نفر از اعضای خانواده، مبلغ 630 پوند را پرداخت می نماید.

ویزای همراه انگلستان

سایت اداره مهاجرت انگلستان برای همراهان

اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار در انگلستان

مهاجرت را می توان در 7 گروه کلی دسته بندی کرد که مهاجرت کاری یکی از مهم ترین این روش ها به شمار می آید. انگلستان کشوریست که افراد بسیاری تمایل به زندگی و کار و تحصیل در آن دارند و به همین دلیل نیز در پی پاسخ به این پرسش هستند که: "چگونه می توان تابعیت و پاسپورت انگلستان را به دست آورد؟" یکی از موارد مهمی که متقاضیان مهاجرت به انگلستان از طریق کار به آن توجه بسیاری دارند، اخذ اقامت انگلستان به صورت دائم و در نهایت، تابعیت این کشور است. افرادی که موفق به اخذ ویزای کار انگلیس می شوند، در ابتدا یک اقامت 5 ساله را دریافت می نمایند و در صورتی که در این مدت به طور مداوم مشغول به کار باشند، این امکان را دارند که اقامت خود را تمدید نموده و با گذشت 10 سال از ورود خود به خاک این کشور و کار در آن، برای اخذ تابعیت انگلستان اقدام نمایند. شرایط اخذ تابعیت انگلستان بدین قرار است:

 • متقاضی باید بیشتر از 18 سال سن داشته باشد.
 • حداقل 5 سال به صورت اقامت دائم در انگلستان زندگی کرده باشید.
 • به زبان انگلیسی تسلط پیدا کرده باشید.
 • باید ثابت کنید با فرهنگ، رسوم و سنت های انگلیس آشنا هستید.
 • در طول 1 سال، بیشتر از 90 روز از انگلستان خارج نشده باشید.
 • هیچ یک از قوانین انگلستان را نقض نکرده باشید.

جاب آفر انگلستان

اگر قصد دریافت جاب آفر انگلستان را دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که برای دریافت این مهم از دو روش می توانید اقدام کنید. در وحله اول شما می توانید به صورت شخصی برای جاب آفر از کارفرمای انگلیسی اقدام و یا از طریق سایت هایی که در حوضه کاریابی این کشور مشغول به فعالیت هستند برای دریافت جاب آفر درخواست دهید.

ویزای جستجوی کار انگلیس

اگر در کشور انگلستان به دنبال ویزای جستجوی کار هستید، باید بدانید که در این کشور معقوله ای به نام ویزای جستجوی کار انگلستان وجود ندارد و تنها نیاز است، برای مهاجرت کاری به این کشور از سوی کارفرما انگلیسی در خواست کار داشته و قرار داد ببندید.  


مهاجرت به استرالیا

 

 • سوال شما عزیزان روی سایت: سلام؛ من کارشناسی ارشد روانشناسی دارم و مدرک زبان آیلتس هم دارم ومیزان سرمایه ام 600 میلیون تومان هست. ولی سابقه کار تنها پنج سال دارم که اون پنج سال هم خودم مطب زدم. بنظرتون من از چه راهی برای مهاجرت اقدام کنم؟
 • پاسخ:


فایل صوتی مدیریت موسسه ملک پور در پاسخ به شما


سوالات رایج درباره مهاجرت به انگلستان از طریق کار

✅انواع ویزاهای کار انگلستان کدامند؟

انگلستان دارای بیش از 6 ویزا است که در این مقاله اسامی آنها آمده است.

✅نرخ بیکاری در انگلستان در حال حاضر چقدر است؟

نرخ بیکاری در انگلیس در حدود 3.9 درصد است که نرخ مناسبی به شمار می رود.

✅کار در انگلستان چگونه امکان پذیر است؟

برای کار در انگلستان، داشتن جاب آفر مورد نیاز است.

✅آیا با کار در انگلستان می توان پاسپورت انگلستان را اخذ نمود؟

افرادی که موفق به اخذ ویزای کار انگلیس می شوند، در ابتدا یک اقامت 5 ساله را دریافت می نمایند و در صورتی که در این مدت به طور مداوم مشغول به کار باشند، این امکان را دارند که اقامت خود را تمدید نموده و با گذشت 10 سال از ورود خود به خاک این کشور و کار در آن، برای اخذ تابعیت انگلستان اقدام نمایند.


_____________ سخن پایانی در باب مهاجرت به انگلستان از طریق کار _____________

مهاجرت به انگلستان از طریق کار، شرایط کار و لیست مشاغل مورد نیاز انگلیس و یافتن شغل در انگلیس را در این مقاله مورد بررسی علمی قرار دادیم. مهاجرت به انگلستان از طریق کار، یکی از روش های پرطرفدار در میان متقاضیان مهاجرت کاری می باشد. کشور انگلستان با اقتصادی قوی، نرخ بیکاری و تورم پایین یکی از بهترین مقاصد برای مهاجرت نیروی کار به شمار می رود. باید به این نکته توجه داشت که مهاجرت به انگلستان از طریق کار، امری دشوار می باشد که نیاز به دریافت پیشنهاد کاری از این کشور دارد. موسسه ملک پور با سال ها سابقه در امور مهاجرتی می تواند شما عزیزان را در خصوص مهاجرت به انگلستان از طریق کار راهنمایی کرده و شما را همراهی نماید. شما می توانید با برقرای تماس با موسسه ملک پور و یا پر کردن فرم تماس، شرایط مهاجرتی خود را در یک مشاوره تلفنی رایگان، با مشاورین متخصص و کارآزموده این مجموعه در میان بگذارید. همچنین در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام می توانید در قسمت "ثبت پرسش" که در پایای این مقاله قرار دارد، آن ها را مطرح نمایید تا در اولین فرصت به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 4.25 از 5 ( 7 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
احسان نصیری
سلام وقت شما بخیر برای مهاجرت به انگلستان از طریق کار چه میزان سرمایه لازمه؟ من 33 ساله هستم و 5 سال سابقه کار در زمینه کامپیوتر دارم ، همسرم 26 ساله و دیپلمه. کلا 300 میلیون سرمایه دارم. می شه شرایط من را بررسی کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما مد نظر داشته باشید که کشور انگلستان ویزای TIER2 را به ایرانی ها به راحتی نمی دهد و اگر یک پیشنهاد شغلی قوی و معتبر داشته باشید می توانید روی آن اقدام کنید، اگر نه شما باتوجه به رشته و سوابق کاری شانس دریافت ویزای کار المان و اتریش را هم دارا می باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید
نسیم
سلام و عرض ادب خدمت شما من 27 ساله هستم و کارشناسی کامپیوتر دارم سابقه کاری هم دارم میخواستم بدونم چطوری می تونم از طریق کاری به کشور انگلستان مهاجرت کنم؟ سرمایه من 500 میلیون هست خیلی ممنونم بابت مقالات و اطلاعات خوبی که در اختیار ما میگذارید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط کاری کشور انگلستان شما نیازمند به یک پیشنهاد شغلی و یا جاب آفر معتبر و قوی هستید و به راحتی TIER2 (ویزای کار انگلستان) را به ایرانی ها نمی دهد. اما باتوجه به شرایط سنی مناسبی که دارید یکی از راه های ورود شما می تواند به انگلستان تحصیل باشد که حین تحصیل و بعد از تحصیل دنبال کار باشید که با مدرک خود کشور انگلستان شانس کاریابی بسیار بالایی دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
Sahar
سلام و وقت بخیر من اقوام درجه ۲ در لندن دارم که برای خودشون اونجا صاحب کار هستن که خدمات و دیزاین ساختمان هست؛ آیا ایشون می تونن دعوت نامه کاری برای همسرم ک مدرک مرتبط با اون شغل رو دارن بفرستن؟ امکان قبولی چققدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، به طور کلی همه مشاغل انگلستان نمی توانند برای نیروی کار خارجی جاب آفر ارسال نمایند. در صورتی که ایشان مجوز جذب نیروی خارجی داشته باشند می توانند برای این کار اقدام داشته باشند و شما از طریق ویزای کاری تشریف ببرید.
آرمان محمدی منش
سلام خسته نباشید آیا واقعیت داره که انگلیس راننده پایه یک لازم داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید شرایط شما را کامل بررسی کنند تا روش های مناسب را پیشنهاد بدن با تشکر
ب.ن
سلام وقتتون بخير ،من پرستار هستم با ١٣ سال سابقه كار و همسرم هم تكنسين فوريتهاي پزشكي هستن،ميخواستم بدونم انگليس درحال حاضر پرستار ميخواد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما مناسب است با مشاوران موسسه تماس بگیرید تا شرایط سنی و سطح زبان و... را کامل بررسی کنن با تشکر
مستانه
با سلام و عرض ادب من در کشور انگلستان پذیرش تحصیلی در مقطع دکترا گرفتم و همسرم ارشد مهندسی شیمی با ۷ سال کار مرتبط در صنایع پتروشیمی هستن. می خواستم ببینم اگه به عنوان همراه با من بیان، امکان پیدا کردن کار مرتبط دارن؟ یا برای این رشته و سابقه کاری در انگلیس امکان کار نیست؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورتی که ایشان در شغلشان متخصص و حرفه ای باشند می توانند از یک کارفرما جاب افر دریافت نمایند.
علیرضادهقانی
باسلام بنده مهندس مکانیک دارای 15 سال سابقه درزمینه کنترل کیفیت پروژه های صنعتی هستم آیا میتوانید کارفرمایی برای بنده درانگلیس پیداکنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط رشته و سابقه کار شما مناسب است برای ارتباط با مشاورین می توانید شماره واتس آپ خود را در قسمت مشاوره رایگان ثبت نمایید مشاورین مجرب با شما تماس میگیرند
محمدایمانی
سلام من فامیلمون توانگلیس رستوران داره. میخواد برای من ویزای کاری بفرسته بهم میدن. اگر ویرا بهم بدن. من چه مدا رکی باید داشته باشم درضم من زبان هیچی بلد نیستم. برام مشکل ایجاد نمیکنه. ممنون میشم جوابشو بهم بدین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز میبایست شرایط سنی و مدرک تحصیلی و ... را بفرمایید همچنین در مورد جاب آفرتون توضیح بدین تا شرایط شما بررسی شود پیسنهاد مبکنم با مشاورین موسسه ملکپور تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
نیما
با سلام و درود با مدرک cfa آمریکا که بهترین مدرک کارشناسی سرمایه گذاری است میشه به انگلیس مهاجرت کرد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر منظورتان مهاجرت کاری است حتما بادی از کشور انگلستان موفق به دریافت جاب آفر باید بشید.
زهرا مرادی
سلام وقت بخیر بنده دانشجوی ارشد روانشناسی هستم و مدرک کارشناسی رو دارم با معدل ۱۵/۲۲ و اینکه قصد کار درخارج از کشور دارم درحیطه ی رشد خودم یا اخذ بورسیه برای ادامه تحصیل و چه مدارکی لازم هست ؟ چون گفتند در کشورهای سوید و... احتیاج به نیروی روانشناس دارند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اخذ بورسیه باید یک رزومه علمی قوی داشته باشید و همچنین سوپروایزر یا استاد راهنما. در مورد کار در خارج کشور هم نیازمند به داشتن پیشنهاد شغلی می باشید از طرفی باتوجه به رشته تان باید به زبان بومی هم مسلط باشید.
مهدی محمدی
سلام 32ساله هستم دیپلم دارم الان 10ساله شغل کاشی کاری مشغولم و 5 سال هم بیمه مرتبط دارم مجرد هستم 500 سرمایه دارم میتونم ویزا کار بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمایید دریافت ویزای کار می تواند به شما کمک بکند. برای کار در خارج کشور می توانید از محصول زیر ستفاده بکنید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
محمد
سلام من ۴۵ سال دارم و قصد مهاجرت به انگلیس دارم و اینکه بعدا خوانواده ام بیان چطوری میتونم منظور چه شرایطی داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی تان بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم برای انگلستان گرینه های متعددی اعم از کار شرکت وجود دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود https://officialmalekpour.net/contact
آذین
سلام بنده 35 سالمه لیسانس علوم تربیتی دارم و معلم هستم 3 سال سابقه کار در مدارس رو دارم . همسرم هم 37 سالشه دیپلم گرافیک کامپیوتر داره و 16 سال سابقه در پتروشیمی های نفتی و گازی داره و سرمایه ما 400 میلیون هست . آیا ما شرایط مهاجرت برای ویزای کار را داریم ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید ما رو
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای مهاجرت کاری باید پیشنهاد شغلی داشته باشید یک روشی به اسم کار شرکت دارد که اگر مبلغی بین 50 تا 60 هزار پوند هم سرمایه گذاری کنید می توانید برای انگلستان اقدام نمایید.
مهسا
سلام عرض ادب و احترام ببخشید عذرمیخواهم من دانشجوی رشته جامعه شناسی هستم و سن من ۲۱ سال و من برای مهاجرت ب انگلیس و ادامه تحصیل چ مدرک نیاز دارن و آیا من برای ادامه درس میتونم ب اونجا برم یا ن؟و هزینه ویزای کاری اگ بخوام برم یا ویزای تحصیلی چقد است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایط سنی تان بهتر است که ایتدا لیسانس تان را بگیرید و برای وفق لیسانس اقدام نمایید که نیازمند به مدرک زبان آیلتس 6.5 است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان برررسی شود.
رضا کیایی
با سلام میخواستم بپرسم از زمان درخواست ویزای کاری با داشتن جاب افر چقدر طول میکشدتا ویزای سفر را دریافت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بستگی به سفارت دارد که چقدر پروسه کار شما را طول بدهند.
فریبا
درود بر شما،پرستار بازنشسته هستم با 55 سال سن، میتونم ویزای کاری انگلیس یا آلمان رو بگیرم؟(پس انداز،بیمه،منزل مسکونی هم دارم)
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای کار در انگلستان الان پرستاران می توانند اقدام بکنند منتها آیلتس 7 نیاز دارید. در مورد کشور آلمان هم شما نیازمند به حداقل مدرک زبان B1 هستید. درکل با 55 سال سن ریسک بالایی دارید.
محسن قادری
سلام، من مهندس عمران با ۱۲ سال سابقه بیمه، بعنوان مدیر پروژه و مدیر عامل شرکت هستم میخواستم بدونم شرایط کاری و زندگی کدوم کشور اروپای واسم راحت و ایده آل
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید در اروپا امکان اقدام برای کارت شرکت انگلستان را دارید. پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
مشاوره رایگان