شرایط کار در آمریکا

67 نظر

شرایط کار در آمریکا برای ایرانیان محدود است. آنها می توانند برای ویزای مهاجرتی مبتنی بر اشتغال، که به پنج دسته تقسیم می شوند، درخواست دهند. شرایط کار در آمریکا بسته به صنعت، شغل و کارفرمای خاص بسیار متفاوت است. در اینجا چندین جنبه کلی در مورد شرایط کار در آمریکا آمده است:

 • ساعت کار در آمریکا: هفته کاری استاندارد در آمریکا معمولاً 40 ساعت است. برخی از مشاغل، به ویژه در خدمات مراقبت های بهداشتی و اورژانس، ممکن است شامل ساعات نامنظم یا طولانی تر باشد.
 • دستمزد در آمریکا: حداقل دستمزد فدرال توسط دولت تعیین می شود، اما بسیاری از ایالت ها حداقل دستمزد خود را دارند که می تواند بالاتر باشد. کارفرمایان ملزم به پرداخت حداقل نرخ بالاتر از دو نرخ هستند. انعام دادن نیز یک روش معمول در صنایع خدماتی است.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد گرین کارت آمریکا


 

 • مراقبت های بهداشتی و مزایا: دسترسی به مزایای مراقبت های بهداشتی بسیار متفاوت است. بسیاری از کارفرمایان بیمه درمانی را، خود ارائه می دهند، در حالی که دیگران این کار را نمی کنند و این کاملا به کارفرمای شما وابسطه است.
 • مرخصی با حقوق: مرخصی با حقوق، از جمله روزهای مرخصی، مرخصی استعلاجی، و مرخصی والدین، در بین کارفرمایان متفاوت است و در سطح فدرال اجباری نیست. حدود 23 درصد از کارگران آمریکایی مرخصی با حقوق ندارند و 22 درصد فاقد تعطیلات با حقوق هستند.
 • امنیت شغلی: امنیت شغلی می تواند بر اساس صنعت و شغل متفاوت باشد.

کار در آمریکا، اقامت آمریکا از طریق کار، لیست مشاغل مورد نیاز آمریکا، مشاغل خدماتی در آمریکا، کاریابی و قوانین کار در آمریکا برای ایرانیان در این مقاله مورد تحلیل وبررسی علمی قرار خواهد گرفت. کار در ایالات متحده آمریکا از جهات بسیاری قابل بحث می باشد که در این نوشتار به صورت ساده و خلاصه، اساسی ترین و مهم ترین نکات پیرامون آن خدمت شما عزیزان ارائه می شود. این مقاله که توسط متخصصین مجرب موسسه ملک پور به نگارش درآمده، تمامی سوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نماید. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ارشد موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید و یا با کامل کردن فرم تماس، از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد مقایسه کانادا یا امریکا


 

مباحثی که در این مقاله به آن ها خواهیم پرداخت به شرح زیر می باشد:

تماس با ما

کار در آمریکا

نحوه پیدا کردن کار در آمریکا

یافتن شغل در آمریکا شامل چندین مرحله و استراتژی است. در اینجا یک راهنمای گام به گام برای کمک به شما در جستجوی شغل آورده شده است:

 

ویدیو موسسه MIE در مورد گرین کارت آمریکا با eb3


 

 1. بررسی شرایط: اطمینان حاصل کنید که از وضعیت قانونی لازم برای کار در آمریکا برخوردار هستید.برای کار قانونی به ویزای کار یا داشتن شهروندی آمریکا یا اقامت دائم (گرین کارت) نیاز دارید.
 2. تهیه یک رزومه به روز: رزومه خود را برای هر درخواست شغلی سفارشی کنید و مهارت ها و دستاوردهای مرتبط را برجسته کنید.
 3. از سایت ها و موسسات کاریابی در آمریکا استفاده کنید: از وب سایت های محبوب کاریابی مانند Indeed، LinkedIn، Glassdoor و Monster برای جستجوی فرصت های شغلی استفاده کنید.
 4. آماده شدن برای مصاحبه: سوالات متداول مصاحبه را درباره شرکت و نقشی که برای آن درخواست می کنید تحقیق کنید و پاسخ های قانع کننده ای را آماده کنید.
 5. آماده شدن برای ویزا و ارائه مدارک: برای اطلاعات در مورد انواع و الزامات ویزا، به وب سایت وزارت امور خارجه یا خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) مراجعه کنید.
 6. صبور و پیگیر باشید: جستجوی شغل می تواند رقابتی و زمان بر باشد. صبور باشید و به چندین موقعیت درخواست دهید.

ویدئو موسسه MIE در مورد همه چیز در مورد ویزای کاری آمریکا


قوانین کار در آمریکا

ایالات متحده دارای سیستم پیچیده ای از قوانین و مقررات کار در هر دو سطح فدرال و ایالتی است. این قوانین بر حوزه هایی مانند حداقل دستمزد، اضافه کاری، ایمنی محل کار و حقوق کارکنان حاکم است. قوانین کار فدرال، مانند قانون استانداردهای کار منصفانه (FLSA)، حداقل استانداردهایی را تعیین می کند که کارفرمایان باید از آنها پیروی کنند. یکی از قوانین قابل توجه برای مهاجران به امریکا این است که برای داشتن کار الزاما باید شماره اجتماعی داشته باشید و ویزای کاری دریافت کرده باشند. بیمه های اجتماعی از جمله قوانینی است که باید برای همه افراد مشغول به کار وجود داشته باشد مانند بیمه بهداشتی، بیمه تأمین اجتماعی، بیمه بیکاری و سایر حقوق و مزایا مرتبط با استخدام .

ویدئو موسسه MIE در مورد همه چیز در مورد کار در آمریکا

 

مزایای کار در آمریکا

به طور قطع کار در آمریکا و مشاغل خدماتی در آمریکا برای مهاجرت به این کشور از طریق کار، دارای مزایای متعددیست که از مهم ترین آن ها قرار گرفتن در مسیر اخذ اقامت آمریکا می باشد. بدین معنا که کار در آمریکا یکی از بهترین روش های اخذ اقامت و سپس دریافت تابعیت و پاسپورت آمریکا است. علاوه بر این، افراد می توانند با به همراه داشتن خانواده خود، از مزایای زندگی در این کشور بهره مند گردند. همان طور که می دانید امکانات و سطح پیشرفته زندگی در آمریکا، بسیاری از افراد را علاقه مندان به حضور در این کشور کرده است.

ویدئو موسسه MIE در مورد کار در خارج از کشور و کاریابی


بهترین رشته ها برای مهاجرت کاری به آمریکا

بهترین رشته ها برای مهاجرت کاری به آمریکا می تواند سوال بسیاری از متقاضیان تحصیل در این کشور باشد، به همین علت بنا شدیم تا در باب بهترین رشته ها برای مهاجرت به آمریکا مطالبی رادر اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ایالات متحده آمریکا شامل 11 میلیون دانشجوی بین المللی بوده که می تواند یکی از بزرگترین میزبانان دانشجویان بین المللی به حساب آید. همانطور که می دانید در سراسر این سرزمین رشته و برنامه های تحصیلی بسیاری در دسترس است. یکی از نکات مثبتی که این کشور را از نظر تحصیلی، در جایگاه ویژه ای قرار می دهد، سطح آموزشی بسیار بالا در این کشور می باشد. اگر قصد تحصیل در این کشور را دارید باید بازار و وضعیت پذیرش دانشگاه های این کشور را در نظر بگیرید. در جدول زیر به 5 رشته برتر در کشور آمریکا پرداخته ایم. دقت داشته باشید که این 5 رشته در جایگاه خاصی از رشته های این کشور قرار دارد و شما پس از فارغ التحصیلی می توانید از نظر پیشرفت شغلی در جایگاه ویژه ای داشته باشید.

 • مدیریت کسب و کار
 • رشته های مهندسی
 • ریاضیات و علوم کامپیوتر
 • رشته علوم اجتماعی
 • رشته علوم طبیعی و زیستی

 

ویدئو موسسه MIE در مورد کار در آمریکا و اخذ گرین کارت


کاریابی در آمریکا

برای پیدا کردن و رسیدن به کار در آمریکا یکی از مهم ترین اقدامات بررسی موسسات کاریابی معتبر است تا با استفاده از خدمات آن ها بتوان کار متناسب با رشته تحصیلی و مهارت های خود به کار مورد نظر دست پیدا کرد. در زیر تعدادی از موسسات کاریابی خدمت شما متقاضیان عزیز ارایه گردیده است:

 • Robert half finance and accounting
 • accountemp
 • workebrige associate
 • jobspring partner
 • national event staffing
 • zarzarmodeling
 • micro soft

ویدئو موسسه MIE در مورد اقامت آمریکا از طریق کار


کاریابی با موسسه mie

موسسه mie با کمک وکیل های دادگستری و با همکاری موسسات لوکال جاب سیکر، برای افراد واجد شرایط پیشنهاد شغلی مناسب پیدا می کند، متقاضیان می توانند برای اطلاع از درستی این فرصت های شغلی، تاییدیه شغل مورد نظر را از وزارت کار آمریکا دریافت کنند. از آنجایی که شغل های پیشنهادی تاییدیه وزارت کار و مرکز مهاجرت آمریکا uscis را دارند، شانس دریافت ویزای شما بالاست اما در صورت داشتن شرایط خاص حتمی نیست، مثلاً اگر سربازی تان را در سپاه گذرانده باشید، در بلک لیست افراد مورد تایید آمریکا قرار میگیرید و شانس دریافت ویزا کم است. شغل های پیشنهادی حتما حقوق بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار دارد، اما نمی توانیم بگوییم دقیقا چه پوزیشن شغلی برای شما در نظر گرفته می شود ممکن است به عنوان کارمند استخدام شوید، یا ممکن است از شما بخواهند که روی یک مزرعه برای پرورش گل فعالیت داشته باشید و... اما نکته مثبت برای این نوع کار این است که:

 • از همان ابتدا گرین کارت دریافت خواهید کرد
 • بعد از سه سال می توانید پاسپورت آمریکا را دریافت کنید
 • این پروسه نهایتاً یک الی دو ساله به پایان می رسد
 • خانواده یعنی همسر و فرزندان تا ۲۰ سال نیز می توانند با شما همراه باشند.

لیست مشاغل مورد نیاز آمریکا در سال 2024

اکنون که با انواع ویزاهای کاری آمریکا آشنا شدیم بهتر است تا به ارائه لیست مشاغل مورد نیاز آمریکا در سال 2024 بپردازیم تا ببینیم کدام مشاغل شانس دارند تا در این کشور مشغول به کار شوند. البته باز هم به این نکته توجه داشته باشید که برخی مشاغل همچون رشته های پزشکی اگرچه مورد نیاز این کشور هستند اما باید مراحل معادسازی برای آن گذرانده شود و یا متقاضیان سایر رشته ها باید کارفرمایی پیدا کنند که با آنها پیشنهاد کاری ارائه نماید. رشته های مهندسی همواره از بهترین رشته ها برای مهاجرت به آمریکا بوده اند و انواع آن در لیست مشاغل مورد نیاز آمریکا قابل مشاهده است. در واقع مشاغل مهندسی و مشاغل مربوط به حوزه بهداشت و درمان جزو اصلی ترین مشاغلی هستند که در این سال کشور آمریکا به آنها نیاز دارد. در جدول زیر لیست برخی از مشاغل مورد نیاز آمریکا در سال 2024 را مشاهده می نمایید.

 

مشاغل مورد نیاز آمریکا در سال 2024

پرستار

توسعه دهنده نرم افزار

تحلیل گر امنیت اطلاعات

دستیار پزشک

داور یا مسئول ورزشی

مسئول وام

پزشک

سرآشپز توسعه دهنده وب

مهندس نرم افزار

مهندس نفت

مهندس هوافضا

پزشک زنان

مهندس برق

مهندس شیمی

جراح عمومی

فیزیولوژیست

مهندس مکانیک

مهندس خاک

روانپزشک عمومی

زمین شناس

مهندس جوش

مهندس ابزار و کنترل

تحلیلگر داده

سونوگرافیست

فیزیوتراپیست

مهندس تولید

طراح وب

مهندس الکترونیک

مدیر حسابرسی

سرپرست منابع انسانی

مدیر پروژه

مدیر بازاریابی

 

بهترین مشاغل برای مهاجرت به امریکا

انتخاب بهترین مشاغل برای مهاجرت به آمریکا بسیار وابسته به مهارت‌ها، تحصیلات، تجربیات شغلی، و علاقه‌مندی‌های هر فرد است. در آمریکا، حوزه‌های مختلف شغلی وجود دارد که افراد مهاجر می‌توانند به آنها مشغول شوند. لیستی از بهترین مشاغل برای مهاجرت به آمریکا برای شما عزیزان تهیه شده است:

 1. فناوری اطلاعات (IT): که شامل برنامه نویسی، توسعه وب ، مدیریت شبکه میباشد
 2. مهندسی: مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی هوا فضا، مهندسی نرم افزار
 3. حوزه پزشکی: پرستاری، پزشک عمومی، داندان پزشکی
 4. مالی و حسابداری: حسابداری، مدیریت مالی، مشاور مالی
 5. هنر و طراحی: طراح گرافیک، هنرمند تجسمی، مدیر هنری
 6. صنعت و ساخت: مهندس مکانیک صنعتی، کارگران ساختمانی، مدیر پروژه ساخت

از جمله مشاغلی هستند که درآمد و بازارکار خوبی در آمریکا دارند.

حقوق مشاغل مختلف در آمریکا

افراد پس از اینکه تا حدی مطمئن شدند که می توانند در تخصص خود در کشور آمریکا کار پیدا کنند و در واقع تخصصشان از مشاغل مورد نیاز آمریکا محسوب می شود سپس به موضوعات مالی ورود می کنند و سعی دارند تا بدانند درآمد شغل ها در آمریکا به چه صورت است. زندگی در آمریکا اگرچه از نظر هزینه بالاتر از سایر کشورهاست اما سطح حقوق و درستمزد و در واقع درآمد شغل ها در آمریکا نیز قابل قبول است و افراد با داشتن مشاغل می توانند هزینه های زندگی خود را تامین نمایند. کمترین حقوق در سال حدود 24.000 دلار و بیشترین حقوق در سال حدود 423.000 دلار در نظر گرفته شده است و میانگین حقوقی 94.700 دلار در سال می باشد. یعنی به طور میانگین نیروی کار در آمریکا ماهیانه حدود 7.900 دلار درآمد کسب می نماید. حال جالب است تا درآمد سالیانه بسیاری از مشاغل را بدانید و برای این منظور لیستی از حقوق مشاغل مختلق در آمریکا و درآمد سالانه آنها را در جدول زیر ذکر نموده ایم.

 

موقعیت شغلی

میانگین درآمد سالیانه (دلار)

حسابدار

65.700

مدیر حسابداری

141.000

تحلیلگر مالی

126.000

مدیر مالی

181.000

مدیر دفتر

83.900

منشی

44.100

طراح گرافیک

61.400

مهندس هوافضا

128.000

ناظر پرواز

67.900

خلبان

161.000

معمار

120.000

معلم

74.400

مترجم

90.400

پرستار بچه

40.300

مربی مهدکودک

34.500

مهندس عمران

88.700

مهندس برق

89.900

مهندس مکانیک

86.500

سرآشپز

57.400

دندانپزشک

238.000

پرستار

77.500

مدیر فناوری اطلاعات

163.000

مهندس شبکه

83.200

افسر پلیس

55.600

وکیل

192.000

داروساز

128.000

مهندس پزشکی

83.900

صندوقدار

34.200

 

ویدئو موسسه MIE در مورد اقامت آمریکا با کار و حقوق


مشاغل خدماتی در آمریکا

همانطور که می دانید مشاغل خدماتی یکی از پر بار ترین کار های کشور آمریکا بوده و در حال حاضر بیش از 25 میلیون نفر در این کشور به مشاغل خدماتی در آمریکا مشغول هستند. جالب است که بدانید میانگین درآمد این افراد سالیانه میانگین 27.602 دلار آمریکا بوده و درآمد مردان در مقابل بانوان از تفاوت بسیار بالایی برخوردار است. به طور حدودی درآمد مردان سالانه 33.883 دلار آمریکا و زنان حدود 22.690 دلار می باشد. همانطور که می دانید مشاغل خدماتی در آمریکا شامل رستوران ها و خدمات خدمات غذایی می شوند. در جدول زیر به لیستی از مشاغل خدماتی در آمریکا می پردازیم.

 

عنوان شغل

میانگین حقوق سالانه

منشی و دستیار اداری

40.420 دلار آمریکا

اپراتور خدمات مشتریان

38.500 دلار آمریکا

خدمات باربری

33.700 دلار آمریکا

گارسون رستوران

27.450 دلار آمریکا

صندوقدار رستوران و غیره

25.700 دلار آمریکا

کارکنان فست فود

24.500 دلار آمریکا

لیست جدید مشاغل eb3

در بهترین رشته ها برای مهاجرت به امریکا و شغل های مورد نیاز آمریکا  قصد داریم به لیست جدید مشاغل eb3  بپردازیم. در ابتدای امر باید بدانید که  لیست جدید مشاغل eb3  نیز یک روش برای اخذ اقامت دائم می باشد. لازم به ذکر است که متقاضیان پس از مهاجرت کاری به آمریکا و کار هایی که به آن می پردازند بسیار با یکدیگر شباهت دارند. برای مثال کشاورزی، کارگر شخصی و... این در صورتی است که مهاجران جدید دارای سطح علمی بالاتری هستند. در جدول زیر به لیست جدید مشاغل eb3  می پردازیم.

 

خیاط

خدمتکار و نظافت

افراد حرفه ای در کار های نساجی

رانندگان تاکسی

اپراتور های چرخ خیاطی

گچ بر ها

کارگران شخصی

تولیدی محصولات کشاورزی

....

کار در آمریکا برای برندگان لاتاری

برندگان قرعه‌ کشی ویزای آمریکا یا همان لاتاری (Diversity Visa Lottery) امکان اقامت دائم (Green Card) در ایالات متحده را به‌ دست می‌آورند. با اخذ Green Card، آنها می‌توانند در آمریکا کار کنند. یکی از مسائلی که برندگان لاتاری با ان مواجه هستند پیدا کرد کار درآمریکا است. پیدا کردن شغل کاملا به شرایط شخص وابسته است، مثلا اینکه آیا تخصص یا مهارت فنی دارد، به زبان انگلیسی مسلط است یا خیر. بعد از برنده شدن در لاتاری سعی کنید حتما زبان خود را تقویت کنید. در ادامه تعدادی از مشاغل را برای برندگان لاتاری در ایران معرفی میکنیم که نیاز به مهارت و تخصص خاصی ندارد.

 

لیست مشاغل بدون نیاز به تخصص و مهارت فنی
سورتینگ مواد غذایی نگهداری از حیوانات خانگی
بسته بندی محصولات راننده 
جا به جایی بار در انبار فعالیت در استارباکس
خدمات نظافتی پیش خدمت رستوران

نرخ بیکاری در آمریکا

کار در آمریکا یکی از پرطرفدارترین راه های مهاجرت به آمریکا می باشد. مساحت آمریکا حدود سه میلیون و ۷۹۷ هزار کیلومتر مربع می باشد و سومین کشور بزرگ جهان است. جمعیت این کشور در حدود 328 میلیون نفر می باشد. نرخ بیکاری در آمریکا اخیراً به 3.7 درصد کاهش یافته که این کاهش سبب افزایش دستمزد کارمندان شده است. برای اینکه بدانید از چه طریقی به آمریکا مهاجرت کنید و کدام روش برای شما مناسب می باشد، باید علم مهاجرت داشته باشید تا بتوانید بهترین روش را برگزینید.

نرخ بیکاری پایین و توسعه اقتصادی از جذابیت های اصلی کشور آمریکا محسوب می شود و موجب شده نیروی کار به سمت آمریکا روانه شود. این نمودار نشان دهنده نرخ بیکاری آمریکا در چند سال اخیر می باشد.

نمودار نرخ بیکاری در آمریکا

ویزای کار در آمریکا

یکی از مهم ترین مراحل اقامت کاری در آمریکا دریافت ویزا است و جالب است بدانید هر فرد بسته به نوع شغلی که بدست می آورد و در آن تخصص دارد ویزای مختص به تخصص خود را بدست می آورد و تنوع زیادی برای ویزای کاری آمریکا وجود دارد. در واقع هر یک از مشاغل مورد نیاز آمریکا با هم تفاوت هایی در نوع ویزا خواهند داشت. اما به طور کلی دو نوع ویزا برای کار وجود دارد که هر کدام از این انواع دارای ویزاهای متعددی است. این دو نوع ویزا را می توانیم به صورت ویزای کارگران موقت (غیر مهاجر) و ویزای کارگران دائم (مهاجر) در نظر بگیریم که در مورد هر دو آنها توضیحاتی ارائه می نماییم. در ویزای موقت منجر به ئریافت اقامت یک تا 2 ساله بسته به نوع درخواست می گردد.

 • ویزای نیروی کار موقت (غیرمهاجر)

در این ویزا بسته به نوع فعالیتی که شخص در آن تجربه داشته و یا می خواهد انجام دهد و تمایل دارد کار موقتی در آمریکا داشته باشد صادر می گردد که البته با توجه به این موقت بودن ممکن است شانس ویزای ایرانیان را کاهش دهد. از مواردی که شامل این دسته می شوند می توانیم به ویزاهای سرمایه گذار، بازدید کنندگان تجاری، کارگری و... اشاره کنیم که بسته به کار شخص صادر می گردد که در آن افراد برای مدت زمان مشخصی می خواهند وارد آمریکا شوند. در جدول زیر چند مورد از این ویزاها را با همراه توضیحات مربوطه مشاهده می نمایید.

نوع ویزا

توضیحات

H-1B1

این ویزا طبق موافقت نامه ای به اتباع کشورهای شیلی و سنگاپور که حداقل مدرک تحصیلی لیسانس و 4 سال سابقه کاری پس از تحصیل داشته باشند تعلق می گیرد.

H-1B2

این ویزا برای افراد پذیرفته شده در مشاغل تخصصی مربوط به پروژه های تحقیق و توسعه وزارت دفاع و تولیدات مشترک با دولت صادر می گردد.

H-1B3

برای مدل های فشن شایسته و دارای ویژگی ها و توانایی های برجسته

H-2A

برای کارگران فصلی و برای انجام امور کشاورزی صادر می شود و تنها به اتباع برخی از کشورهای مورد تایید دولت تعلق می گیرد.

H-2B

کارگران در موارد غیر کشاورزی که به صورت فصلی وارد آمریکا می شوند این ویزا را دریافت می نمایند.

H-3

برای دانش آموختگانی است که رشته آنها نیاز به کارآموزی دارد و زمینه کارآموزی در کشورشان فراهم نیست. لازم به ذکر است که این ویزا برای پزشکان صادر نمی گردد.

L

در صورتی که متقاضی در شرکتی کار می کند که شعبه ای در آمریکا دارد می تواند برای انتقال به شعبه آمریکا از این ویزا استفاده کند. فرد در 3 سال گذشته حداقل 1 سال باید در این شرکت کار کرده باشد.

O

افراد دارای توانایی های خاص و ویژه در زمینه های علوم، هنر، تجارت، آموزش، ورزش و... می توانند از این ویزا استفاده نمایند که البته اثبات دستاوردها برای صدور این ویزا بسیار مهم است.

P-1

افرادی که می خواهند برای مسابقات بین المللی و یا حضور در تیم های ورزشی برتر آمریکا وارد این کشور شوند می توانند این ویزا را دریافت کنند.

P-2

برای هنرمندانی که برای اجرا یا کار در آمریکا اقدام می کنند صادر می شود.

P-3

مربیان ورزشی و هنری که برای تدریس و یا مربیگری می خواهند وارد آمریکا شوند صادر می گردد.

 • ویزای نیروی کار دائم (مهاجر)

افرادی که مهاجرت، تحصیلات و تجربه کافی در زمینه تخصصی خود و در مشاغل مورد نیاز آمریکا داشته باشند این شانس را دارند تا با پیدا کردن کارفرما از ابتدا اقامت دایم یا گرین کارت خود را دریافت نمایند. این کارفرما در واقع اسپانسر شما شده و امور مربوط به دریافت اقامت شما در آمریکا را انجام می دهند. این نوع ویزا به 5 دسته تقسیم می شود که به شرح جدول زیر قابل مشاهده می باشند.

 

نوع ویزا

توضیحات

EB-1

برای افراد دارای توانایی های فوق العاده هنری، علمی، ورزشی، فرهنگی و تجاری و... هستند و یا از اساتید برجسته به حساب می آیند و یا از مدیران چند ملیتی یکی از شعبات یک شرکت آمریکایی هستند صادر می شود.

EB-2

شرایط این افراد هم مانند EB-1 است و باید توانایی بالایی در زمینه تخصص خود داشته باشند اما در اولویت دوم هستند و حداقل باید مدرک لیسانس را ارائه نمایند.

EB-3

این ویزا برای کارگران حرفه ای و افراد ماهر است که حداقل 2 سال سابقه کاری و یا تجربه کاری در تخصص خود را دارند.

EB-4

این ویزا برای کارمندان و کارکنان سابق دولت آمریکا در خارج از کشور صادر می گردد.

EB-5

کارآفرینان بین المللی که می توانند حداقل 1.800.000 دلار سرمایه گذاری نمایند و حداقل 10 شغل تمام وقت ایجاد نمایند این ویزا را دریافت می کنند و البته در برخی مناطق خاص و هدفمند فرد می تواند با 900.000 دلار سرمایه گذاری و جذب 5 نیروی کار تمام وقت نیز این ویزا را دریافت نماید. معمولا برای پذیرش از این طریق، 4 الی 5 سال باید در نوبت باشید

 

کار در آمریکا و قوانین ویزای کاری آمریکا برای هر نوع ویزا متفاوت می باشد. با ما همراه باشید، در ادامه به شرح متداول ترین ویزاهای کاری آمریکا می پردازیم:

 • کار در آمریکا و ویزای کار H1

عمومی ترین ویزای کاری آمریکا، ویزای کار H1 می باشد. در خصوص شرایط اخذ ویزای کار H1 می توان گفت که فرد می بایستی در حرفه ای خاص دارای مهارت بوده و از یک کارفرمای معتبر آمریکایی نیز پیشنهاد کاری داشته باشد. همچنین متقاضی باید مدرک لیسانس ارائه دهد. در این نوع ویزا، متقاضی از بدو ورود به آمریکا وضعیت کار مشخص دارد. اعتبار ویزای کار H1 آمریکا یک ساله است و نکته قابل توجه آن است که خانواده او می توانند از همان ابتدا به همراه فرد اصلی مهاجرت کنند.این ویزا می تواند منجر به دریافت گرین کارت نیز بشود البته به شرطی که شرایط دریافت گرین کارت را رعایت کنید به عنوان مثال در 5 سالی که باید از اقامت شما بگذرد 30 ماه ان را سپری کنید سپس درخواست تابعیت یا گرین کارت را ارسال کنید.

 • کار در آمریکا و ویزای کار H1B

این ویزا تقریباً مشابه ویزای H1 کار می باشد و برای افراد با مدرک حداقل کارشناسی و متخصص در یک زمینه خاص مناسب می باشد. اعتبار این نوع ویزا 3 ساله است و بعد از مدت 3 سال نیز قابل تمدید می باشد. در طول این مدت کارفرما می تواند برای فرد درخواست گرین کارت بدهد. در صورتی که در 3 سال دوم اقامت فرد درخواست گرین کارت نداشته باشد، بایستی خاک آمریکا را ترک نماید و مجدداً درخواست ویزای کار بدهد. با این نوع ویزا، خانواده (همسر و فرزندان زیر ۲۱ سال) می توانند همزمان با شخص متقاضی مهاجرت نمایند.

 • کار در آمریکا و ویزای کار Eb3

ویزای EB3 برای افراد غیرمتخصص و مشاغل مورد نیاز آمریکا بوده و عموماً برای مشاغلی است که زیر مجموعه فنی و حرفه ای می باشند. در بعضی از مشاغل فرد به یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای معتبر آمریکا نیازمند است. عموما مهاجرت از این روش سریع می باشد و بین 7 الی 8 ماه زمان نیاز دارد، همچنین هزینه ای که  برای مهاجرت از این روش متحمل می شوید تقریبا 20 هزار دلار می باشد که در مقایسه با eb5 فرایند بسیار سریع تر می باشد.

 • کار در آمریکا و ویزای کار H-1B1

این نوع ویزا مخصوص متقاضیان شیلی و سنگاپور می باشد و مربوط به تواقفی است که در سال 2003 بین کشور آمریکا و این دو کشور امضا شده است.

 • کار در آمریکا و ویزای کار J1

این ویزا به منظور تبادل نیروی کاری جهت اشتغال در زمینه های تحقیق یا آموزش صادر می شود. متقاضیان دریافت این ویزا بایستی در دوره هایی که از سوی کارفرمایان آن ها اعلام می شود شرکت نمایند.لازم به ذکر است که این ویزا قابلیت تبدیل به دیگر ویزاها را ندارد و صرفاً می توان آن را به مدت 7 سال تمدید کرد.

 • کار در آمریکا و ویزای کار H2B

این نوع ویزا برای افرادی است که کارشان فصلی و غیر از کشاورزی است. اعتبار این ویزا یک سال می باشد.

 • کار در آمریکا و ویزای کار H3

ویزای کار H3 برای افرادی مناسب است که به صورت کار آموزی در رشته هایی که در کشور خود دسترسی ندارند، تمایل به شرکت دارند. این ویزا برای رشته هایی مانند پزشکی و یا رشته های تخصصی است. همچنین فرد می تواند برای خانواده خود درخواست ویزا بدهد.

 • کار در آمریکا و ویزای کار o1

این نوع ویزا برای افرادی است که در زمینه هنر و ورزش تخصص دارند. برای دریافت این ویزا فرد به یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آمریکایی نیازمند است و بایستی اثبات نماید که در کار و رشته خود مهارت بسیار دارد.

 • کار در آمریکا و ویزای کار Q-1

این نوع ویزا برای شرکت کنندگان در یک برنامه مبادلاتی فرهنگی بین المللی می باشد که برای آموزش فرهنگ وسنت های کشور خود وارد کشور می شوند.

 • کار در آمریکا و ویزای کار L

جهت کار در شعبه، شرکت وابسته کار فعلی در سطح مدیریتی، یا در رده ای که نیازمند دانش خاص می باشد. فرد باید طی سه سال کاری اخیر، به طور پیوسته یک سال را در همان شغل کار کرده باشد.

مدارک مورد نیاز ویزای کاری آمریکا

به منظور کار در آمریکا و اخذ ویزای کاری شما بایستی مدارک لازمه را تهیه و ارائه نمایید و مراحل خاص را طی کنید:

 • هزینه درخواست ویزا را پرداخت نماید
 • تکمیل فرم الکترونیکی ویزای غیر مهاجرتی DS-160
 • مشخص نمودن قرار ملاقات سفارت

که این مرحله نیازمند مدارک زیر است:

 • گذرنامه
 • شماره رسید پرداخت هزینه ویزا
 • شماره بارکد ده رقمی از صفحه تایید DS-160
 • در زمان مصاحبه ویزا به همراه صفحه تایید DS-160، عکس و گذرنامه به سفارت یا کنسولگری آمریکا مراجعه کنید.

اقامت و اخذ تابعیت از طریق کار در امریکا

یکی از بهترین روش های اخذ اقامت آمریکا کار در آمریکا میباشد. همان طور که در بالا اشاره شد بعد از دریافت انواع ویزای کار در امریکا شما میتوانید برای کار وارد این کشور شوید و برای برخی از ویزاها گرین کارت آمریکا را دریافت خواهید کرد. با توجه به شرایط ویزای دریافتی شما میتوانید برای اقامت دائم اقدام کنید. ویزای نیروی کار دائم که شامل ویزا های EB5 ،EB4 ،EB3 ،EB2،EB1 هستند میتوانند برای اقدامت دائم درخواست دهند. شما پس از 5 سال اقامت دائم در آمریکا میتوانید برای دریافت پاسپورت آمریکا اقدام کنید.

 

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره کار در آمریکا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

 

 

پرسش: عرض ادب، بنده دارای گواهینامه پایه یک و ویژه با سابقه رانندگی دستگاه سنگین هستم. سابقه کاری بالایی دارم. آیا برای کار در آمریکا می توانم اقدام نمایم؟ سپاسگزام

 


 

 

پرسش: سلام و عرض ادب، بنده بدون مدرک تحصیلی و زبان خاصی در شغل برق صنعتی و الکترونیک و اجرای نیروگاه های خورشیدی داری تجربه هستم. آیا شانسی برای کار در امریکا دارم؟

سوالات متداول

✔️ شرایط مهاجرت به آمریکا از طریق کار چگونه است؟

برای اخذ ویزاهای کاری آمریکا متقاضی می بایست از طریق یافتن کارفرما و یا اقدام از طریق ویزاهایی که نیاز به کارفرما ندارند اقدام نماید.

✔️شغل های فنی پر دآمد در آمریکا؟

از جمله شغل های پردآمد فنی در آمریکا میتوان به مکانیکی، لوله کشی، برق کار، راننده کامیون نیز اشاره کرد.

✔️آیا پیدا کردن شغل در آمریکا بدون مدرک زبان ممکن است؟

داشتن مدرک زبان از شرایط لازم برای انجام کار در آمریکا است اما اگر مدرکی ندارید در آمریکا شما باید فقط کار فرمای خود را متقاعد کنید و بعد از متقاعد شدن کارفرما شما میتوانید مشغول به کار شوید.

✔️ انواع ویزای کار آمریکا کدامند؟

ویزاهای کاری آمریکا انواع بسیار متنوعی دارند و هر کدام از این انواع برای افراد خاصی طراحی شده اند؛ اما از معروف ترین انواع ویزای کاری آمریکا می توان به نوع H، O و P اشاره نمود.

✔️ چگونه می توانیم ویزای کار آمریکا را اخذ نماییم؟

برای دریافت ویزای کار آمریکا می بایست بدانید که نیاز به پیشنهاد شغلی همراه با تاییدیه شغلی از وزارت کار خواهید داشت.

✔️ آیا کار در آمریکا بدون مدرک زبان امکان پذیر است؟

شما می توانید بدون مدرک زبان نیز ویزای کاری آمریکا را دریافت نمایید، اما باید سطح زبان قوی داشته باشید و این یکی از پارامترهای مد نظر کارفرما است.

✔️ آیا امکان دریافت ویزای کاری آمریکا بدون پیدا کردن کارفرما وجود دارد؟

بله، این امکان برای برخی از انواع ویزاهای کاری وجود دارد مانند ویزای O که البته اثبات توانمندی های شخص در این ویزا بسیار موثر است.

✔️ شرایط کار در آمریکا و کار در کانادا با یکدیگر چه تفاوت هایی دارد؟

در صورت داشتن جاب آفر کار در هر 2 کشور شرایط خوبی دارد آما اگر جاب آفر نداشته باشید و به دنبال پیدا کردن کار مناسب باشید، کانادا شرایط مطلوب تری از طریق استخدام دولت فدرال خواهید داشت.

✔️ چه سنینی برای کار در آمریکا شانس بهتری دارند؟

سن خاصی برای مهاجرت کاری مشخص نشده است. البته حداقل سن 18 سال می باشد ولی حداکثر مشخص نشده و به طور کلی سنین 25 تا 35 سال سنین طلایی مهاجرت برای کار محسوب می شوند.

سخن پایانی

کار در آمریکا، انواع ویزای کاری آمریکا، لیست مشاغل مورد نیاز آمریکا، کاریابی و قوانین کار در آمریکا برای ایرانیان در این نوشتار بررسی شد. از آنجا که اقامت آمریکا به سبب کیفیت بالای زندگی در این کشور مدنظر افراد بسیاری می باشد، بر آن شدیم تا پیرامون مسائل مهم راجع به ویزای کار آمریکا و کار در آمریکا، مطالبی را به نگارش درآوریم تا راهنمای شما متقاضیان عزیز باشد. شما متقاضیان گرامی می توانید جهت اخذ اطلاعات تکمیلی در خصوص مهاجرت به آمریکا مقالات ما را با کلید واژه ملک پور جستجو کرده و مطالعه بفرمایید و در صورت هرگونه ابهام با موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید و یا ضمن تکمیل فرم تماس، با دریافت مشاوره تلفنی رایگان، از راهنمایی مشاوران این موسسه برخوردار شوید. همچنین در قسمت انتهای این مقاله، در قسمت دیدگاه نظرات و پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت کنید.

امتیاز 4.37 از 5 ( 49 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
فرید باقرزاده
سلام و ارادت الان حتی اگر بتونیم در خصوص کار در آمریکا جاب آفر دریافت کنیم امکان گرفتن ویزا هست ؟ من داییم تو آمریکا شرکت قوی ای داره میتونه واسه من جاب آفر بفرسته ولی ویزا میده سفارت الان به ایرانیا؟ دستتون درد نکنه مقالاتتون عالیه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر با توجه به قانون بن ترامپ ایرانی ها با ویزا های تحصیلی می توانند اقدام نمایند و شانس ویزاهای دیگر خیلی پایین استو کاملاً بسته به نظر افسر ویزاست. موفق باشید.
فرزاد جعفری
سلام و عرض ادب الان من شنیدم شرایط ویزای کار آمریکا برای ایرانی ها بسته هست. من فعلا البته میخوام تحصیلی اقدام کنم برای آمریکا با این شرایط بعد از تحصیل هم یعنی نمیتونم ویزای کار بگیرم تو آمریکا؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط مهاجرت به آمریکا برای ما ایرانی ها سخت شده است امه اگر راه تحصیلی اقدام نمایید کارفمایی شما را بپذیر شانس بالایی برای تبدیل ویزای تحصیلی به کار دارید. البته این را هم در نظر بگیرید که قوانین امریکا ایالت به ایالت هم تفاوت هایی دارد در برخی از ایالت ها سختگیری بیشتر و در برخی کمتر است. موفق باشید.
sa
سلام چند روز پیش یک هتل رستوران بزرگ St Regis در نیویورک ب چندنفر نیروى کار نیاز داشت من هم اقدام کردم وروزمه ى خودم وفرستادم واونا تاحدودى قبول کردن دیشب ی چند تا فایل بصورت عکس برام فرستاد که باید ازشون پرینت بگیرم وتمام مشخصاتى رو که ازم خواسته شده رو پر کنم ودوباره اسکن کنم وبراشون بفرستم حتى برگ ویزا هم همراهشون بود فقط من ب زبان انگليسى اصلن مسلط نيستم واز اين بابت يكم ميترسم میشه راهنماییم کنید الان چکار باید بکنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به قانون بن ترامپ کشور آمریکا اصلا به ایرانی ها در حال حاضر حتی اگر پیشنهاد شغلی داشته باشید هم ویزا یا اقامت کاری نمی دهد. پیشنهاد می کنم در این مورد بیشتر تحقیق کنید. موفق باشید.
ساقی غفارزاده
سلام سوال داشتم که اگر من از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنم و بتونم برای همسرم هم ویزا بگیرم ،همسرم بدون مدرک تحصیلی میتونه در امریکا در زمینه تخصصی و تجربه خودش کار کنه؟ و اینکه آیا مدرک سرتیفیکیت میتونه کمکش کنه یا خیر ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً همراه در ویزاهای تحصیلی میتونه با دریافت مجوز از اداره کار وقتی کارفرمایی او را بپذیرد کار بکند. در مورد سول دومتان ه داشتن این مدارک بدون تاثیر نیست. موفق باشید.
نایبی
سلام ممنون بابت مقاله خوبتون کار در آمریکا واقعا عالی است ولی این همه تنوع ویزا واقعا چرا یکی را به ایرانی ها اعطا نمی کنند من به غیر از دانشجویی مسیری را جهت ورود نمیبینیم h,j,o,hb واقعا این همه تنوع ولی دریغ از یک راه ورود چکار میتوان کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب متاسفانه برای ایرانی ها ویزاهای کاری فعلا بن می باشد و از طریق تحصیل یه سرمایه گذاری اگر شرایط داشته باشید می توانید اقدام فرمایید .
صفرزاده
سلام و وقت بخیر آیا الان که آقای بایدن رییس جمهور شدن، ایرانی ها شانسی برای کار در آمریکا دارن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت بله دوست عزیز، در صورتی که بتوانید جاب آفر دریافت کنید شانس کار در این کشور را دارید. البته می توانید از روش های دیگر نیز وارد این کشور شوید که باید شرایط شما را کامل بررسی نماییم.
محمد حسین اسماعیلی
با سلام بنده سنگ کار نمای ساختمان بصورت کاملا حرفه ای مشغول بکار هستم خواستم بدونم در آمریکا نیاز به چنین شغلی هست.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما برای کار باید کارفرمایی در کشور مقصدتان داشته باشید که برای شما جاب آفر ارسال نماید. ضمن اینکه برای مهاجرت باید شرایط سن، تحصیلات، سطح زبان، میزان سرمایه و ... شما نیز بررسی گردد که برای این امر می توانید از کمک مشاورین موسسه استفاده نمایید. البته محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور نیز می تواند راهنمای شما در امر کاریابی باشد.
Atiw
سلام ببخشید من ۱۷ سالمه و رشتم مدیریت خانوادس میشه بگید چه فرصت های شغلی واسه من در آمریکا هست یا چه کاری واسه خانوما بهتره که برن سمتش
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما برای اینکه در این زمینه کار کنید بهتر است تا تحصیلات خود را در آمریکا ادامه دهید. برای این منظور زبان انگلیسی خود را به سطح عالی برسانید و بعد از آن برای پذیرش دانشگاه اقدام داشته باشید.
حسام
سلام جناب من مدرک دیپلم حسابداری دارم میتونم برای مهاجرت به آمریکا تقاضا کنم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی اگر دیپلم 12 ساله داشته باشید و شرایط سن و سطح زبانتان خوب باشد می توانید برای کشور آمریکا نیز اقدام داشته باشید.
فرحناز گل قندشتی
سلام من خانمی هستم ۳۴ ساله رشته من پیراپزشکی و تکنسین رادیولوژی است ولی فوق دیپلم به همراه ۱۰ سال سابقه کار مرتبط دارم . میتونم برای ویزای کاری فکر کنم h3 یا چیز دیگه اقدام کنم . یا نه تحصیلی رشته خودم یعنی تکنولوژی پرتوشناسی رو آمریکا ادامه بدم و بعد تبدیل کنم به ویزای کاری. درحال یادگیری زبان هستم زبانم هنوز قوی نیست و اینکه خواهرم ساکن آمریکاست و اگه سفارت نیاز به ساپورت مالی داشته باشه ایشون میتونن کمکم کنن . میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شرایط کار برای شما به این صورت است که بدون معادلسازی مدرکتان اجازه کار در خارج از کشور را نخواهید داشت و برای این منظور نیز به شما ویزایی تعلق نمی گیرد. در حال حاضر شرایط شما برای تحصیل در برخی از کشورها مناسب است که بهتر است برای پیشنهاد کشور مناسب شرایط شما توسط مشاورین مجموعه طی مشاوره رایگان تلفنی بررسی شود.
saeed
سلام من رشته مهندسی نرم افزار خوندم و مدرک کامپیوتر هم دارم آیا می تونم برای کار مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، رشته شما برای کار بسیار پرتقاضا است و در صورت داشته رزومه مطلوب، سطح زبان عالی و شرایط سنی خوب، شانس مناسبی برای کار در خارج از کشور خواهید داشت.
صبا صفری
سلام وقت بخیر 32 سالمه ارشد اقتصاد دانشگاه تهران معدل17و نیم سه ساله کارمند دولتی هستم ، فرزندم 4سالشه و همسرم هم همین رزومه رو دارن فقط ایشون ده ساله کارمند اداره برق هستن . سرمایه ما نزدیک به 2میلیارد هست، شانس گرفتن ویزای کاری هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، با توجه به اینکه شرایط سن و تحصیلات شما خوب است شانس خوبی برای اقدام خواهید داشت. شما می توانید از روش های تحصیل و یا کار به اروپا مهاجرت داشته باشید، صرفا باید مدرک زبان خوبی برای پذیرش و کار ارائه نمایید.
مهسا.س
سلام. بنده فوق لیسانس ریاضی دارم. مایل هستم در صورت امکان ابتدا برای تحصیل در رشته ی علوم کامپیوتر به آمریکا برم و سپس اونجا به کار مشغول بشم. برای لیسانس اقدام کنم یا ارشد؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس بگیرید.
zahraalvandi
سلام برای اقامت امریکا شما میتونید کمکم کنید وبهم مشاوره بدید شماره تماس از شما اینجا ثبت نشده؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس بگیرید.
ذی صلاح
با سلام و ادب با ارشد روابط بین الملل که یکی از گرایش های علوم سیاسی می باشد، برای کار می شود در آمریکا اقدام کرد شرایط کار و ادامه تحصیل چگونه می باشد با تشکر .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس بگیرید.
علی ربیعی
سلام وقتتون بخیر من کلاس نهم هستم می خواهم انتخاب رشته کنم من دوست دارم که بعد از گرفتن لیسانس به امریکا مهاجرت کنم کلاس زبان هم 3سال هست می روم و زبان قوی ای دارم بهع نظر شما الان امریکا چه رشته هایی را بیشتر نیاز دارد یکی از اقوام من در امریکا زندگی می کند گفتنند مهندس خیلی نیاز دارند به نظر شما چه رشته ای را بروم و برای مهاجرت به مدرک تافل نیاز داریم یا ایلتس؟ باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رشته های مهندسی و مدیریتی بازار کار خوبی دارند‌. مدرک ایلتس شانس ویزای بیشتری دارد.
فخرالدین
باعرض سلام وخسته نباشید بنده راننده پایه یک هستم و مدرک تحصیلیم دبیرستانی و به زبان هم مسلط نیستم آیا میتوانم برای خود و خانواده ام نسبت به ویزای کار اقدام نمایم با تشکر از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط سنی و پشتوانه مالی شما قید نشده است. در صورت اخذ مدرک دیپلم ممکن است تحت شرایطی بتوانید اقدام نمایید.
امیرحسین خدایاری
سلام میخواستم بدونم شرایط کاری اتشنشان در آمریکا چطور هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شرایط کار مناسب است دوست عزیز با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را برای مهاجرت به کشورهای تاپ، به صورت کامل بررسی کنند
اسدی
سلام اگر از طریق لاتاری به امریکا بریم و اونجا کار پیدا نکنیم و پولمون هم تموم بشه چی میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما میتوانید سطح زبان خود را تقویت کنید و با توجه به نرخ بیکاری قطعا کار مناسب پیدا میکنید
علی چهاردولی
من مدرک سیکل دارم اهنگر و جوشکار حرفه ای هستم با جواز کسب در ایران ضمنا در ساخت و نصب پنجره های دوجداره upvc بسیار مهارت دارم نماینده ی شرکت ویستابست هم در ایران بودم ایا من با توجه با مهارتی که دارم و با توجه به سن ۴۹ سالگی بنده میتوانم مهاجرت کاری داشته باشم یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود سن خود و وضعیت تاهل و میزان دارایی و پشتوانه مالی را میفرمودین پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را بررسی کرده و کامل راهنمایی کنند با تشکر
فاطمه قدمگاهی
سلام. 36 ساله هستم، ارشد آمار زیستی با معدل 18، فعلا یک مقاله مدلاین دارم و زبان انگلیسی را شروع کردم، آیا برای کشور کانادا یا آمریکا یا کشورهای اروپایی خوب از جمله آلمان یا دانمارک میتونید برام کار پیدا کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر ویزاهای کاری برای کشورهایی مانند عمان امارات امریکا و برخی از کشورهای حوزه شنگن قابل اقدام است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید.
Elena
سلام ببخشید با چه مقدار پول می توان به آمریکا مهاجرت کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز روش های مختلفی برای مهاجرت به امریکا وجود دارد . شرایط شما بایستی بررسی گردد.
یه نفر
سلام . خداقوت .. من دانشجوی سال اول رشته مهندسی دریا گرایش کشتی سازی هستم . میخواستم بدونم شرایط کار کشتی ساز ها در امریکا چطوره؟ چیجوری میتونم برم؟ برای کار
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملکپور تماس بگیرید تا شرایط سنی و رزومه شما را بررسی کنند و شما را کامل راهنمایی کنند
فاطمه جعغرپور
سلام من دانشجوی کارشناسی حقوق ترم پنج هستم. در حال حاضر چه اقداماتی باید انجام بدم برای ادامه تحصیل ارشد و کار در آمریکا یا هر کشوری که شرایط مناسبی برای زیر شاخه های حقوقی داره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ پذیرش تحصیلی بایستی مدرک آیلتس حداقل ۶ونیم داشته باشید. همچنین داشتن معدل بالا و تمکن مالی مناسب ضروری می باشد.
امین امیدی
عرض سلام و وقت بخیر، من 24 سالمه و لیسانس مهندسی تعمیر و نگهداری هواپیما دارم. هم اکنون مشغول به تحصیل در رشته‌ی مکانیک گرایش ساخت و تولید میباشم. سطح زبانم عالیه و ایلس اکادمیک 7 دارم که الان منقضی شده اما در کل از بابت زبان هیچ مشکلی ندارم. سوالم اینه برای اقدام برای ویزای کاری امریکا ایا نیاز به سابقه‌ی کار هست یا میشه با مدارک تحصیلی ایران هم برای کار در امریکا اقدام کرد؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ جاب افر در رشته تحصیلیتان می بایست حداقل 3 سال سابقه کاری ارائه دهید.
edris
سلام من 19 سالمه رشته ام فنی برق هست و نیم سال بعد دیپلم میگرم آیا امکان این هست که برم اونجا رایگان ادامه تحصیل بدم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان رایگان نمی باشد. شما می توانید در دانشگاه های دولتی کشورهایی نظیر المان فرانسه اسپانیا و .. تحصیل نمایید.
معصومه خالق وردی
سلام من ۲۹ ساله کارشناس رادیولوژی هستم ۶ سال سابقه کار دارم درحال یادگیری زبان هستم میتونم در امریکا ویزای کاریی بگیرم بعد از گرفتن مدرک زبان ومعادل سازی مدرک تحصیلی منظورم هستش
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز روش مستقیمی برای اخذ ویزای معادلسازی برای امریکا وجود ندارد. بهتر است از روش های دیگر اقامت این کشور را بدست اورید و سپس مدرک خود را معادلسازی نمایید.
سعید
من کارشناس حسابداری هستم و 15 سال سابقه کاری که 10 سال مدیریت مالی هست ، سن 38 سال و متاهل و سطح زبان هم عالی هست . سرمایه سه میلیارد تومان هم دارم آیا شانس کار و اقامت دارم در امریکا؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای ویزای کاری امریکا (eb3) امکان اقدام وجود دارد. برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
امیر قمری
سلام خسته نباشید.من برنامه نویس هستم و در زبان های برنامه نویسی پایتون.جاوا.جاوا اسکریپت.++c. مهارت دارم.مدرک تحصیلی ام لیسانسه(البته قصد دارم تا فوق لیسانس بخونم و در حال حاضر دانشجو هم هستم)سه سال سابقه کار دارم با مدرک زبان آیلتس‌۸.آیا میتونم در آمریکا یا کانادا با این شرایط کار پیدا کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت داشتن سن مناسب شرایط شما برای روش اسکیل ورکر مناسب می باشد.
محمد دارابی
سلام و عرض ادب خدمت شما ، از کشور المان ، پناهنده و اقامتی هستیم ، با پاس ابی پناهندگی ، و فوق دیپلم رشته مهندسی مکانیک و دارای گواهینامه ، ماشین سنگین آلمانی ، می‌توانم برای کار در امریکا اقدام نمایم ، و اگه جواب بله هست با کجا تماس بگیرم ، ممنون از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه شما از طریق پناهندگی اقدام نموده اید امکان اخذ ویزای کار برای کشور امریکا میسر نمی باشد
n
سلام من دندان پزشکی روسیه میخونم میتونم بعد از اتمام درسم ویزای کاری امریکا بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر مدرک دندانپزشکی روسیه را آمریکا قبول بکند و جاب آفر داشته باشید پاسخ مثبت است. ولی مدارک روسیه هم مثل ایران نیازمند به معادلسازی می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود.
آرش حسن نیا
با سلام درود فراوان. من ۲۸ سالمه میخواستم بدونم که من دیپلم نگرفتم و شغلم ۱۳ سال صافکار ماشینم به زبان انگلیسی خوب مسلط باشم اگه از طریق لاتاری مهاجرت کنیم به امریکا برامون کار پیدا میشه حالا کار دیگه ام شد ایراد نداره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر لاتاری بنده شوید از نظر اقامت دیگر خیالتان راحت است و باتوجه به سطح زبانی که می فرمایید و داشتن مهارت مناسب می توانید به کار هم برسید.
م.آ
سلام خسته نباشید.میشه جواب سوال بنده رو بصورت ایمیل جواب بدین... بنده در زمینه بافندگی تابلو فرش دستباف مهارت دارم و میتوانم نمونه کارهام رو ارائه بدم. اما متاسفانه سابقه کار بیمه ندارم...میشه از این طریق برای مهاجرت به امریکا اقدام کرد؟ اگه در این بابت منو راهنمایی کنید یک دنیا ممنون میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای برخی از کشورها بلی امکان اقدام درصورت تایید روزمه تان وجود دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
Ozra izadi
سلام جناب ملک پور من مدت دوماه هست امریکا هستم ‌دارای بیست ویک مدرک از سازمان فنی ‌حرفه ای هستم با داشتن دو کارت مربیگری دررشته قالیبافی و پرده دوری الان اینجادنبال کار هستم ترجیحا در رشته های که سابقه بیست ساله دارم ولی نمیدونم از کجا چطور شروع کنم اکه لطف کنید وقت بگذارید جواب من رو بدهید ممنون میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بهترین حالت که در محیط هستید کمک گرفتن از کاریابی های محلی و لیست مشاغل مورد نیاز شهرداری محل زندگی تان است که در سریع ترین زمان ممکن بتونید به نتیجه برسید. موفق باشید.
ناصر فروتن شهربابکی
بعنوان پزشک قانونی و تشریح جسد میتوانم اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رشته ای که دارید ابتدا باید برای معادلسازی اقدام نمایید تا لایسنس خود آمریکا را دریافت نمایید و سپس وارد بازار کار شوید.
ایمان ماهر
سلام..با دیپلم کامپیوتر فنی حرفه ای هم با 30 سال سن..تقریبا 400 ملیون سرمایه...مجرد..میشه برای کارهای جنرالی که گقته شده در مقاله بالا جاب آفر گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سنی تان خوب است بلی این شانس برای شما فراهم است. پیشنهاد می کنم حتما باموسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
ایمان ماهر
ببخشید واقعا میشه با مدرک دیپلم با 30 سال سن..جاب آفر مشاغل جنرال رو دریافت کرد؟اگر میشه چقدر هزینه داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی مشاغلی که نیاز به تخصص ندارند امکان پذیر است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
یونس رادپور
سلام میگم ک اگر من در حوزه توسعه وبسایت (فرانت اند ) متخصص باشم و چند سال تجربه کار داشته باشم اما تحصیلات دانشگاهی نداشته باشم باید چه نوع ویزای کار مهاجرتی رو باید در پیش بگیرم ؟ اصلا امکانش هس ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب گرامی اخذ ویزای کاری تنها با داشتن  تحصیلات دانشگاهی و سابقه کاری مرتبط امکان پذیر می باشد 
محمد شفیعی
سلام وقتتون بخیر آیا کار عایق کاری و پوشش موتورخانه و لوله های چیلر و کانال در آمریکا بازار دارد و اینکه چگونه میتونم یه کارفرمای پیدا کنیم برای حرفه ام. ممنون از راهنماییهاتون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با درود و سلام دوست عزیز برای دریافت جاب آفر از یک کارفرما شما می بایست تحصیلات دانشگاهی و سابقه شغلی مرتبط با رشته تحصیلی داشته باشید  در صورتی که شرایط مطلوب را دارا باشید می توانید از پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور در قسمت محصولات استفاده نمایید.
سیاوش
سلام و درود، ویزای سرمایه گذاری EB-5 آیا دارای محدودیت سنی، مدرک زبان و یا مدرک تحصیلی هست؟ سپاس از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای ویزای EB5 محدودیت خاصی تعریف نشده است و تنها داشتن پشتوانه مالی مناسب کفایت میکند.
زهرا
عرض سلام . خواستم بدونم من می تونم برای ویزای EB3 بزای جاب افر صندوق دار یا کار در فست فود اقدام کنم ، درحالی که تجربه این گونه کار را نداشتم .. پرستارم و ۵۱ سالمه زبان انگلیسی خوبی دارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب گرامی شرایط سنی شما برای ویزای EB3 مناسب نمی باشد. برای بررسی شرایط خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
محمدحسینی
سلام وقت بخیر من سنگکارساختمانی هستم افغانستانی هستم و۳۷سالمه‌ ودرایران زندگی میکنم پاسپورت افغانستانی دارم زبانم یکم یاد دارم شرایطی برای منم هست بتونم برم آمریکا یاکانادا
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز ممکن است بتوانید برای ویزای کار امریکا اقدام نمایید. البته در نظر داشته باشید. تمکن مالی شما بایستی در حد ۳۰_۴۰ هزار دلاربرای یک نفر باشد.
زهرا
سلام . من با 28 سال سن مدرک کارشناسی مهندسی کامپیوتر دارم و در بانک مشغول به کار هستم . شرایط اخذ ویزای کار برای بانک رو دارم ؟ البته به طور فریلنسر هم طراح وب هستم و رزومه خوبی دارم . اگر بانک نشه با شغل دیگرم امکانش هست ؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز سیستم بانکی ایران با سایر کشورها متفاوت است. در صورتیکه در رشته خودتان سابقه کاری ارائه دهید می توانید با ارسال رزومه برای کارفرماهای مختلف شانس خود را براب اخذ ویزای کاری امتحان کنید. پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور راهنمای خوبی برای شما می باشد
الهام نوابی
سلام وقت شما بخیر من قصد مهاجرت دارم شغل من در ایران گل آرایی است و دارای مدرک معتبر فنی و حرفه ای هستم آیا میتوانم با این شغل مهاجرت کنم ؟ تشکر از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری شما نیاز به دعوتنامه کاری از سوی یک کارفرما دارید.
آیدین
سلام خسته نباشید من خیاط راسته دوز هستم با ۱۵ سال سابقه خواستم بدونم،بدون مدرک تحصیلی و بلد بودن زبان برای من کار وجود داره که اقدام کنم ممنون میشم از راهنماییتون🌹
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای کشورهای حوزه خلیج فارس مانند امارات امکان کاریابی وجود دارد. پیشهاد می شود برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
امین مردان نیک
با سلام و عرض ادب من ۴۶ سال دارم و مجرد لیسانس زبان انگلیسی ارشد مدیریت بازرگانی شاخه تجارت بین المللی ۱۸ سال سابقه کار در حوزه ترانزیت کالا آیا برای کار در آمریکا و یا هر کشور دیگه ای و برای هر کاری میتونم اقدام کنم؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما برای کاریابی در بعضی کشورها مناسب است. برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
Afshin Mazaheri
سلام من راننده ماشین سنگین در یکی از کشورهای اروپایی هستم اقامت بناهندگی دارم پاسپورتم تراول داکیومنت هست ایا اصلان امکان داره بتونم از طریق همین رانندگی ویزای کار آمریکا رو بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه پناهنده کشور دیگری هستید امکان اقدام وجود ندارد.
نادر احمدی
درود با مدرک کارشناسی ارشد و ۱۰ سال سابقه کار در شرکت نفت با سمت مهندس نفت امکان مهاجرت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد پیشنهاد می شود با موسسه تماس حاصل نمایید تا کارشناسان رزومه شما را دقیق تر برررسی نمایند.
علی تبریزی
آیا فردی که در UNHCR ترکیه قبولی پناهندگی دارد و درحال تعیین کشور برایش هستند می تواند برای ویزای EB3 اقدام کند ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. به هرحال اخذ این ویزا برای شما ریسک دارد.
حبیب شاکری
درود و وقت بخیر، میخواستم بدونم آیا جوشکار توان مهاجرت به آمریکا را دارد!؟ جوشکار برق و Co2 هستم با تجربه و مدرک فنی، تا حدود زیادی هم تسلط به زبان انگلیسی دارم ، سی و دو سال سن دارم و مجرد هستم ، آیا با چنین شرایطی امکان دریافت جاب آفر یا غیره دارم که بتوانم به آمریکا مهاجرت کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بله در حال حاضر امکان کاریابی در امریکا وجود دارد. لطفا برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 021491960000 تماس حاصل نمایید.
معصومه سماواتی
سلام همسرم با با ۲۷ سال سابقه کا مهندس برق (دانشگاه صنعتی اصفهان) پستهای فشار قوی و سمتهای مدیریتی در این زمینه و سن ۵۵ سال و رزومه قوی و مسلط به زبان شانس کدوم کشور برای کار داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط سنی همسرتان برای دریافت جاب افر مناسب نمی باشد. برای بررسی شرایط خود و دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
علی
سلام و عرض ادب آیا امکانش هست از طریق خرید فرانچایز وارد آمریکا شد؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای سرمایه گذاری در امریکا با پاسپورت ایران حداقل ۹۰۰ هزار دلار باید سرمایه گذاری گردد.
ماریا
سلام، برای دریافت ویزا آیا بهتره اول تحصیلی بریم بعد وارد بازار کار بشیم یا اینکه مستقیم هم برای ویزای کاری اقدام کنیم شانس هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما بایستی بررسی گردد. برای بررسی رزومه خود با موسسه تماس بگیرید.
نرگس نیک اختر
با سلام ، من فعال در حوزه فرش دستباف هستم و ۵۰ سال سن دارم ،۲مدرک بافت درجه ۱ و درجه ۲ از فنی حرفه ای ، لیسانس فرش دستباف با معدل ۱۸/۵، کارگاه آموزشی و تولید فرش با اخذ مجوز از وزارت صنعت و معدن تهران ، و چند سال سابقه فعالیت و همکاری افتخاری با موزه فرش تهران رو دارم ، سطح زبانم متوسط هست ولی ایلتس ندارم . برای مهاجرت به آمریکا با این رزومه آیا امکان خوبی برای کار و ویزا دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به شرایط سنی که دارید تنها راه قابل اقدام از طریق سرمایه گذاری می باشد. که با داشتن پاسپورت ایرانی حداقل ۹۰۰ هزار دلار باید سرمایه گذاری نمایید. با توجه به مبلغ بالای سرمایه گذاری شما می توانید با هزینه های بسیار کمتر برای کانادا اقدام نمایید.
سجادموسوی
باسلام وخسته نباشید بنده درصنعت مبلسازی 15 سال سابقه دارم خیاطی نجاری رنگ کاری ورویه کوبی را وارد هستم البته به زبان انگلیسی اصلا تسلط ندارم خواستم بدونم شرایط برای بنده مهیاهست برای کاردرامریکا
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت داشتن سن مناسب و تسلط به زبان در حد متوسط امکان اقدام برای ویزای کاری eb3 وجود دارد.
رامان
سلام وقتتون بخیر در مورد جاب آفر آمریکا eb3 میخام اقدام کنم میشه از این طریق اقدام کرد آیا نیاز به مدرک زبان بالا داره ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که خدمت سربازی متقاضی در سپاه نباشد می تواند برای این گزینه اقدام داشته باشد و نیاز به هیچ مدرک زبانی نیست.
پری
سلام وقت بخیر برای رشته راهنمایی و مشاوره امکان کار در آمریکا هست؟ 24 سالمه و میخوام آیلتس امتحان بدم ولی خب سطح زبانم خوبه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که برای تحصیل در این کشور اقدام داشته باشید، پس از آموزش در رشته مد نظرتان شانس کاریابی بالاتری خواهید داشت.
الهام
برای کار در آمریکا مدرک زبان لازم است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خیلی دوست عزیز نیاز به ارائه مدرک زبان نمی‌باشد اما شما بایستی تسلط لازم به زبان را داشته باشید.
سهیل
سلام و خسته نباشید بنده مدرک تحصیلی دیپلم برق دارم و مدرک فنی حرفه ای سیمبان برق دارم سابقه کار6ساله دارم سیمبان هستم میخواهم در این شغل در آمریکا کار کنم و دایی ام هم در آمریکا هس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی تمایل میتوانید برای ویزای EB3 اقدام داشته باشید اما نمیتوان در این خصوص برای کار برق و یا مشاغل تخصصی پیشنهادی داد.
سجاد
سلام و عرض ادب هزینه اش چقدر میشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. هزینه انجام کار با توجه به شرایط موکل توسط وکیل اعلام خواهد شد. میتوانید شرایط خود را با کارشناسان موسسه در میان بگذارید و از حدود هزینه ها مطلع شوید. 02149196000
جهانگیری
سلام وقتتون بخیر من فوق لیسانس دارم و میتونم برای eb2 اقدام کنم ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد.پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
سجاد
سلام و عرض ادب هزینه اش چقدر میشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. هزینه انجام کار با توجه به شرایط موکل توسط وکیل اعلام خواهد شد. میتوانید شرایط خود را با کارشناسان موسسه در میان بگذارید و از حدود هزینه ها مطلع شوید. 02149196000
دشتی
سلام وقت بخیر من دیپلم هستم ۳۸ سالمه و متاهلم. یک پسر ۱۰ ساله هم دارم برای مشاغل خدماتی میتونم همراه داشته باشم؟ حقوق و درامد این مشاغل چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز در این روش ویزای همراه نیز به صورت همزمان می‌باشد و حداقل ۳ تا ۴۰۰۰ دلار حقوق دریافت می‌نمایید.
Sina
سلام و عرض ادب من سربازی ام توی سپاه بود البته بخش مهندسی بود لباس هم نمی پوشیدیم ممکنه برای کاریابی و گرفتن ویزا مشکل بخوره کارم چون توی سپاه بوده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام دوست عزیز درخواست ویزای کاری برای امریکا با ریسک زیادی همراه است.
بهرامی
سلام سوال بنده اینه ایا بعد از رفتن به امریکا وگرفتن گرین کار اگر سال بعد نمیخواستیم تو اون شغل کارکنیم گرین کارت ماهم باطل میشه وباید برگردیم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما مادامی که با کارفرمای آمریکایی قرارداد دارید باید در شغل خود باقی بمانید و در غیر این صورت گرین کارت شما باطل خواهد شد.
شکوفه
وقت بخیر با ویزای کار در آمریکا میتونیم خانواده رو هم ببریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله بصورت همزمان امکان اقدام وجود دارد.
باقری
با سلام. بنده مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه دولتی با ۷ سال سابقه کار دارم. برا ویزای کار در کشور آمریکا میتونم اقدام کنم?البته لاتاری هم ثبت نام کردم سوال اصلیم اینه که مدرک دانشگاهی در رشته مهندسی شیمی ایران در آمریکا معتبره برا یافتن کار مرتبط ؟خیلی ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. امکان اقدام برای مشاغل جنرال وجود دارد و میتوانید برای آن اقدام داشته باشید. البته برای مشاغل حرفه ای باز هم شرایط مانند لاتاری خواهد بود و تضمینی نیست. پذیرش مدرک شما باید توسط وکیل بررسی شود.
امیر حسین صفری
سلام و عرض ادب وقتتون بخیر باشه ببخشید از طریق چه کاری در امریکا میشه اقامت دائم امریکا را از ابتدا دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام از طریق مشاغل جنرال مانند کشاورزی باغبانی خط تولید کارخانه و ...
مشاوره رایگان