مهاجرت به کره جنوبی

6 نظر

راه های مهاجرت به کشورهای خارجی از 7 روش امکان پذیر است. راه های مهاجرتی از روش های تولد، ازدواج، پناهندگی، تحصیل، کار و سرمایه گذاری امکان پذیر است. متقاضیان مهاجرت به کره جنوبی می توانند از روش های نام برده به کره جنوبی مهاجرت کنند. در این مقاله به صورت جداگانه در مورد هر کدام از روش های مهاجرتی به کره جنوبی، اخذ اقامت و ویزای کره جنوبی، ورود به کره جنوبی به صورت کاملاً علمی و تخصصی توضیحاتی ارائه می شود که بتواند راهنمایی برای افرادی باشد که تمایل دارند به کشور کره جنوبی مهاجرت کنند. همراه گرامی شما می توانید با برقراری ارتباط با مشاورین خبره موسسه ملک پور ارتباط تلفنی برقرار کنید و از شرایط مشاوره تلفنی کاملاً رایگان بهره مند شوید. همچنین با جستجوی مطلب مورد نظر خود با کلید واژه ملک پور به مقاله مرتبط متصل شده و می توانید از مطالب آن مقاله استفاده کنید. در بخش رسانه وب سایت ملک پور می توانید از ویدئوهایی بسیار مفید در زمینه مهاجرت اطلاعات کسب کنید.

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرار داده ایم:

 • آشنایی با کشور کره جنوبی و شرایط مهاجرت به کره جنوبی
 • مهاجرت به کره جنوبی از طریق تحصیل
 • مهاجرت به کره جنوبی از طریق ازدواج
 • مهاجرت به کره جنوبی از طریق تولد
 • مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار
 • مهاجرت به کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی
 • هزینه مهاجرت و زندگی در کره جنوبی
 • اخذ اقامت و تابعیت دائم کره جنوبی
 • خدمات موسسه MIE در زمینه مهاجرت به کره جنوبی
 • سوالات متداول

تماس با مامهاجرت به کره جنوبی

آشنایی با کشور کره جنوبی و شرایط مهاجرت به کره جنوبی

کره جنوبی کشوری است با 25 میلیون جمعیت. بیشترین جمعیت کره جنوبی در سئول پایتخت آن متمرکز شده است. کره جنوبی کشوری است با اقتصادی در حال رشد و با افزایش سرانه تولید ناخالص داخلی بالا. آزادی مطبوعات و آزادی اجتماعی خوبی در کره جنوبی به چشم می خورد. شهروندان کره جنوبی از امنیت بالا، امکانات رفاهی، زندگی خوب، سرعت اینترنت بالا و شبکه های راه آهن سریع السیر برخوردار هستند. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و گردآوری شده است، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. مردم کره جنوبی به زبان رسمی کره ای صحبت می کنند. از نظر دین بیشتر مردم یعنی در حدود 56.1% در کره جنوبی بی دین، 27.6% مسیحی، 5.15% بودیسم و 0.8% دیگر دین ها را دارند. در این مقاله به صورت کامل در زمینه راه های مهاجرت به کره مطالبی به شما ارائه می کنیم. لطفاً تا انتهای مقاله همراه ما باشید.تحصیل در خارج از کشور

?ویزای کره جنوبی?

مهاجرت به کره جنوبی از طریق تحصیل

تحصیلات تکمیلی در کره جنوبی از اهمیت بالایی برخوردار است و آموزش در کره جنوبی جز برترین آموزش های جهانی محسوب می شود. آموزش و پرورش برای خانواده ها در کره جنوبی بسیار با اهمیت است و می توان گفت که از ارکان اصلی یک خانواده به شمار می رود. افرادی که موفق می شوند مهاجرت تحصیلی به کره جنوبی داشته باشند و از دانشگاه های کره جنوبی فارغ التحصیل شوند از نظر جایگاه اقتصادی در سطح بالایی قرار می گیرند. در کره جنوبی معمولاً افرادی که تحصیلات تکمیلی ندارند با شرایط بد اقتصادی و اجتماعی روبه رو می شوند و نمی توانند در جامعه به راحتی و خوب زندگی کنند. لازم به ذکر است که تحصیلات تکمیلی در کره جنوبی اجباری نمی باشد اما اگر کسی تحصیلات تکمیلی نداشته باشد در جامعه جایگاه مناسبی نخواهد داشت و برای آن ها نداشتن تحصیلات امری غیر طبیعی می باشد. متقاضیان مهاجرت به کره جنوبی می بایست ابتدا از دانشگاه های کره جنوبی پذیرش را گرفته و سپس برای اخذ ویزا و ورود به کره جنوبی اقدام کنند.تحصیل در خارج از کشور

?تحصیل در کره جنوبی?

مهاجرت به کره جنوبی از طریق ازدواج

کره جنوبی امروزه به دلیل شرایط اقتصادی و موقعیت های اجتماعی که ایجاد کرده است در میان افراد مختلف مورد توجه قرار گرفته است.  در فرهنگ ازدواج در کره جنوبی سن مناسب بالای 20 سال می باشد و افرادی که زیر 20 سال قصد ازدواج داشته باشند می بایست با رضایت والدین خود ازدواج کنند. متقاضیان مهاجرت از طریق ازدواج می توانند از طریق ازدواج قانونی با یک تبعه کره جنوبی، تابعیت کره جنوبی را بعد از 3 سال زندگی مشترک و ارائه مدارک کسب کنند. برای درخواست پاسپورت موارد دیگری نیز در نظر گرفته می شود. که شامل: رعایت قوانین کره جنوبی، مرتکب نشدن به جرم و جنایت، حقیقی بودن مدارک شناسایی می باشد.

مهاجرت به کره جنوبی از طریق تولد

در این بخش از مقاله به موضوع مهاجرت از طریق تولد فرزند می پردازیم. کشورها قوانین متفاوتی در زمینه تولد دارند. بعضی از کشورها از سیستم خاک و بعضی از آن ها از سیستم خون پیروی می کنند. کشورهایی که سیستم آن ها خاک است به فرزندی که در آن کشور متولد شود بدون در نظر گرفتن تابعیت پدر و مادر، تابعیت را به فرزند متولد شده اعطا می کنند. سیستم خون به این معنا است که: فرزندی که متولد می شود تنها در صورتی می تواند تابعیت را دریافت کند که از پدر یا مادر با تابعیت آن کشور متولد شده باشد. کره جنوبی از سیستم خون پیروی می کند و فرزند برای دریافت تابعیت کره می بایست پدر یا مادری با تابعیت کره جنوبی داشته باشد. فرزند متولد شده با پدر یا مادری که تابعیت کره جنوبی را دارند به صورت خود به خود تابعیت کره جنوبی را دریافت می کند. لازم به ذکر است که والدین از طریق تولد فرزندشان در کره جنوبی نمی توانند تابعیت کره جنوبی را کسب کنند.تحصیل در خارج از کشور

?اقامت کره جنوبی?

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در خارج از کشور

مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار

گفته شد یک از راه های مهاجرت به کره جنوبی یافتن کار در کشور کره جنوبی می باشد که در این بخش از مقاله به آن می پردازیم. متقاضیان مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار می بایست از طرف کارفرما جاب آفر اخذ کنند تا بتوانند برای اخذ ویزای کاری کره جنوبی اقدام کنند. داشتن رزومه تحصیلی و کاری مناسب در مهاجرت کاری به کره جنوبی و پیدا کردن کار لازم است و شانس افراد را در پیدا کردن کار بالا می برد. اخذ ویزای کار کره جنوبی بر اساس مدت زمان قرار داد و نوع کار متفاوت می باشد. در ادامه به انواع ویزاهای کاری کره جنوبی اشاره شده است:

 • ویزای C4:

این ویزا جهت کار با قرارداد کوتاه مدت در زمان 90روز می باشد.

 • ویزای E6:

مناسب برای افرادی که در زمینه های ورزشی، موسیقی، مد و ادبیات فعالیت دارند

 • ویزای E4:

جهت کار در زمینه های تخصصی در رشته های فنی و علوم طبیعی.

 • ویزای E10:

جهت کار در کشتی در کره جنوبی برای خدمه کشتی.

 • ویزای E7:

جهت متقاضیان مشاغل خاص.

 • ویزای H1:

این ویزا جهت کار موقت و در تعطیلات صادر می شود.تحصیل در خارج از کشور

?کار در کره جنوبی?

مهاجرت به کره جنوبی از طریق سرمایه گذاری

همانطور که می دانیم شرایط اقتصادی خوب و در حال رشد در کشورها مهمترین دلیل جذب سرمایه گذاران از سرتاسر جهان است. امروزه کره جنوبی از نظر اقتصاد روندی رو به رشد، پایدار و با درآمد سرانه بالا در پیش گرفته است و به عنوان یک کشور توسعه یافته محسوب می شود. به همین دلیل توجه سرمایه گذاران را از سرتاسر جهان به سمت خود جلب کرده است. در این جا درباره سرمایه گذاری در کره جنوبی و می پردازیم. کره جنوبی از نظر اقتصاد در میان 9 کشور بزرگ تجاری دنیا قرار دارد. سرمایه گذاری در کره جنوبی می تواند از طریق ثبت شرکت، کارآفرینی، خرید اوراق قرضه دولتی و خرید ملک امکان پذیر است.  

 • خرید ملک در کره جنوبی:

متقاضیان با خید ملک در کره جنوبی نمی توانند اقامت کره جنوبی را دریافت کنند و همچنین امکان انتقال سود و سرمایه را ندارند.

 • ثبت شرکت در کره جنوبی:

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کره جنوبی با حداقل سرمایه 10 هزار دلار آمریکا امکان پذیر است.

 • کارآفرینی در کره جنوبی:

از این طریق افراد اقامت موقت کره جنوبی را می توانند کسب کنند.

 • خرید اوراق قرضه دولتی در کره جنوبی:

کم ریسک ترین راه سرمایه گذاری در کره جنوبی خرید اورزاق قرضه دولتی باشد.

مهاجرت به کره جنوبی از طریق پناهندگی

موسسه ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه مهاجرت از طریق پناهندگی ندارد و به هیچ کس مهاجرت از طریق پناهندگی را پیشنهاد نمی کند. واقعیت پناهندگی این است که مربوط به افرادی می باشد که جانشان به دلیل تفاوت در اعتقادات سیاسی، نژادی، جنسیتی، مذهبی در خطر باشد و به دلیل ترس از جانشان مجبور به ترک کشور خودشان باشند. این افراد بعد از ترک کشور خود و در مسیر رسیدن به کشور مقصد می بایست خطرات و مشکلات بسیاری را پشت سر بگذارند و بتوانند به کشوری که به آن پناه برده اند دلیل خود جهت اعلام پناهندگی را با مدارک اثبات کنند. یک پناهجو ممکن است سال های زیادی از عمر خود را در کمپ های پناهندگان سپری کند تا شاید بتواند دلیل خود را اثبات کند و اقامت کره جنوبی را دریافت کند.

هزینه مهاجرت و زندگی در کره جنوبی

در امر مهاجرت از موارد مهمی که باید در نظر گرفته شود هزینه های زندگی در کشور مقصد می باشد. در این قسمت از مقاله در جداول زیر بخشی از هزینه های زندگی در کره جنوبی را برایتان آورده ایم:

رستوران

موارد

مبلغ به یورو

وعده غذایی در رستوران ارزان قیمت

5.50

وعده غذایی(2 نفره)

29.36

نوشابه(1 بطری)

1.21

آب(بطری 0.33 لیتری)

0.63

کاپوچینو

3.30

 هزینه خریدهای فروشگاهی

موارد

مبلغ به یورو

شیر(1لیتر)

1.78

قرص نان سفید تازه(500 گرم)

2.15

برنج(1کیلوگرم)

3.27

تخم مرغ(12عدد)

2.41

پنیر محلی(1کیلوگرم)

12.61

هزینه حمل و نقل

موارد

مبلغ به یورو

شروع تاکسی(تعرفه عادی)

2.57

تاکسی 1 کیلومتر(تعرفه عادی)

0.59

بنزین(1لیتر)

1.11

هزینه اجاره مسکن

موارد

مبلغ به یورو

آپارتمان(1 خوابه) در مرکز شهر

471.32

آپارتمان(1 خوابه) بیرون شهر

338.17

آپارتمان(3 خوابه) در مرکز شهر

1301.88

آپارتمان(3 خوابه) بیرون شهر

762.82

هزینه خرید مسکن

موارد

مبلغ به یورو

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر

13678.79

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز شهر

7152.75

تحصیل در خارج از کشور

?هزینه زندگی در کره جنوبی? 

اخذ اقامت و تابعیت دائم کره جنوبی

سوال پر تکرار در میان متقاضیان مهاجرت به کره جنوبی:

چگونه می توان اقامت دائم و تابعیت کشور کره جنوبی را اخذ کرد؟ متقاضیان مهاجرت به کره جنوبی تمایل دارند در زمینه اخذ اقامت دائم در کره جنوبی و تابعیت کره جنوبی اطلاعاتی داشته باشند. در این مقاله اطلاعات مفیدی در زمینه راه های مهاجرت به کره جنوبی به شما ارائه شد. راه های مهاجرت به کره جنوبی تحصیل، کار، سرمایه گذاری، پناهندگی، ازدواج و تولد می باشد. در این قسمت به اخذ اقامت و تابعیت از این روش ها می پردازیم.

 • تولد:

فرزندانی که از پدر یا مادر با تابعیت کره جنوبی متولد شوند به صورت خود به خود تابعیت کره جنوبی را کسب می کنند.

 • ازدواج:

فرد خارجی در صورت ازدواج با یک فردی که تابعیت کره جنوبی را دارد می تواند اقامت کره جنوبی را اخذ کند و بعد از 3 سال زندگی مشترک تابعیت کره جنوبی را بدست آورد.

 • پناهندگی:

افرادی که به دلیل ترس از جانشان کشور خود را ترک کرده اند می توانند اقامت کره جنوبی را دریافت کنند.

 • تحصیل:

دانشجویان بعد از اتمام تحصیل خود در صورتی که مضغول به کار شوند می توانند اقامت کاری کره جنوبی را اخذ کنند. 

 • کار:

متقاضیان مهاجرت به کره جنوبی در صورت دریافت جاب آفر، می توانند در کره جنوبی اقامت داشته باشند.

 • سرمایه گذاری:

تنها با سرمایه گذاری در کره جنوبی و خرید ملک اقامت دائم و تابعیت کره جنوبی به مهاجرین اعطا نمی شود.

تحصیل در خارج از کشور

?پاسپورت کره جنوبی?

خدمات موسسه MIE  در زمینه مهاجرت به کره جنوبی

افرادی که قصد دارند از طرق قانونی و راه درست مهاجرت کنند نیازمند کسب اطلاعات دقیق از قوانین و شرایط مهاجرت از کشور مقصد دارند. مشورت کردن با مشاوران خبره که در زمینه مهاجرت سال ها تجربه دارند و از قوانین کشورها مطلع هستند امری ضروری است. مشورت با افراد خبره می تواند متقاضیان را از خطرات احتمالی و ضررهای ممکن در زمینه مهاجرت دور نگه دارد. موسسه ملک پور با 18 سال سابقه کار در زمینه مهاجرت، با بررسی شرایط شما و همچنین در نظر داشتن قوانین کشورها و ارائه خدمات از طریق مشاوران خبره راه مناسب را برای مهاجرت شما ایجاد کند. موسسه MIE بهترین خدمات در زمینه مهاجرت را برای شما در نظر دارد. همین حالا با برقراری ارتباط تلفنی با مشاورین خبره موسسه ملک پور شرایط مهاجرتی خود را بررسی کنید.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به کره جنوبی هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

 


سوالات متداول

✔️ چگونه می توانم از طریق کار به کره جنوبی مهاجرت کنم؟

با داشتن رزومه تحصیلی و کاری مناسب می توانید جاب آفر دریافت کنید و به کره جنوبی مهاجرت کنید.

✔️ آیا با تولد فرزندم در کره جنوبی می توانم اقامت و تابعیت کره جنوبی را داشته باشم؟

خیر. فرزندی که از پدر یا مادر با تابعیت کره جنوبی متولد شود می تواند تابعیت کره جنوبی را اخذ کند.

✔️ آبا خرید ملک می توانم اقامت کره جنوبی را دریافت کنم؟

خیر. متقاضیان خرید ملک اقامت کره جنوبی را اخذ نمی کنند.

✔️ آیا می توانم از طریق تحصیل به کره جنوبی مهاجرت کنم؟

بله با گرفتن پذیرش از دانشگاه و ویزای تحصیلی می توانید به کره جنوبی مهاجرت کنید.

_____________سخن پایانی __________

در این مقاله سعی داشتیم مطالبی مفید در زمینه انواع راه های مهاجرتی به کره جنوبی، اخذ اقامت و ویزای کره جنوبی، مهاجرت تحصیلی به کره جنوبی و اقامت دائم در کره جنوبی را برای شما شرح دهیم. روش های مهاجرتی از طریق تولد، ازدواج، پناهندگی، تحصیل، کار و سرمایه گذاری به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفتند. به دلیل اهمیت بالایی که تحصیل در کره جنوبی دارد، متقاضیان مهاجرت تحصیلی به کره می توانند در دانشگاه هایی با رتبه های بالا به ادامه تحصیل خود بپردازند. با اخذ جاب آفر از کارفرما امکان اخذ ویزای کاری کره وجود دارد و متقاضیان کار می توانند به کره جنوبی مهاجرت کنند. امکان سرمایه گذاری در کره جنوبی برای سرمایه گذاران خارجی وجود دارد. موسسه ملک پور می تواند در زمینه مهاجرت به کره جنوبی و روش مناسب برای شما خدماتی ارائه دهد. همراه گرامی می توانید مقاله مهاجرت و اقامت اروپا را نیز مطالعه نمایید. لطفاً در انتهای مقاله در قسمت ثبت پرسش سوالات و نظرات خود را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت به آن ها پاسخ داده شود.

 

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مهدی ابراهیم گل
با سلام خدمت تیم موسسه ملک پور در مرحله اول تشکر میکنم بابت اطلاع رسانی درباره مهاجرت در مرحله دوم سوالاتی دارم در این رابطه... من دانشجوی رشته کارشناسی(لیسانس)حسابداری ترم آخر هستم و قصد مهاجرت در سال های آتی به کشور کره جنوبی را دارم. و به امید خدا درسم تا مدتی بعد تموم میشه و مدرک میگیرم، دو سال هم سربازیم طول میکشه تا کارت پایان خدمت بگیرم میخواستم مشاوره بگیره در رابطه با مهاجرت به کشور کره جنوبی از طریق جاب آفر و اخذ اقامت از طریق ویزای کاری ولی نه در ارتباط با رشته تحصیلی ام،با استفاده از مشاغل دیگر میخواستم شروع به کار کنم در این کشور در رابطه با زبان انگلیسی و کره ای میخواستم راهنمایی بگیرم تا چه میزان(سطحی) باید بخونم؟ مدرک آیلس چند یا تاپیک سطح چند لازمه برای این کار؟ و هزینه پیدا کردن کار (در سال های آتی، بعد از دوران خدمت و گذراندن کلاس های زبانم) به چه میزان است؟ ممنون میشم توضیح کامل و جامعی در این باره به من بدین و مشاوره بگیرم از شما برای مهاجرت به کشور کره جنوبی با سپاس فراوان موفق باشید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام مخاطب گرامی برای دریافت ویزای کاری شما می بایست از طرف یک کارفرما در کشور کره پیشنهاد کاری دریافت نمایید. در نظر داشته باشید تحصیلات و سابقه کاری شما می بایست مرتبط باشد تا اخذ ویزای کاری توجیهی برای داشته باشد.مدرک زبان انگلیسی یا کره‌ای در سطح به یک و بالاتر شانس شما را برای دریافت اخذ ویزای کاری بالا می برد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از قسمت محصولات پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور را تهیه نمایید
V
سلام و عرض ادب ممنون از مطالب خوبتون سوالم اینه که اگر من دیپلم با معدل بالا و مدرک زبان کره ای رو بگیرم می تونم برای تحصیل در رشته ی وکالت به کره جنوبی برم ؟ اگر بله ، شرایط ش چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد. در صورت تسلط به زبان وب سایت دانشگاه های مورد نظرتان را جهت اطلاع از شرایط پذیرش بررسی نمایید.
Vs
سلام ممنون از سایت خوبتون من اگر دیپلم رشته تجربی با معدل بالا و مدرک زبان کره ای رو داشته باشم می تونم برای تحصیل در دانشگاه های کره جنوبی برای پزشکی اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد. در صورت تسلط به زبان وب سایت دانشگاه های مورد نظرتان را جهت اطلاع از شرایط پذیرش بررسی نمایید.
نقیبی
سلام و وقت بخیر من ۱۶ سالم هست محصل دهم رشته تجربی در حال حاضر در حال یادگیری زبان کره ای و انگلیسی برای گرفتن مدرک هستم سوالی که داشتم اینه که آیا دانشگاه های ( افسری ) کره جنوبی دانشجوی خارجی می پذیرند ؟ اگر بله ، شرایط ش به شکل هست ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بهتر است سایت دانشگاه مورد نظرتان را برای اطلاع از شرایط پذیرش بررسی نمایید.
VSV
سلام وقت بخیر آیا پس از گرفتن دیپلم تجربی ( با معدل بالا ) و تسلط به زبان های انگلیسی و کره ای میشه برای تحصیل در رشته پزشکی اقدام کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد.
مشاوره رایگان