کار در کره جنوبی

114 نظر

کار در کره جنوبی

کار در کره جنوبی، رشته های مورد نیاز کره جنوبی و بهترین شغل در کره جنوبی در سال 2023 و شرایط اقامت و تابعیت از طریق کار در کشور کره جنوبی و همچنین شغل های پردرآمد در کره جنوبی در این مقاله مورد بررسی و تحلیلی علمی قرار می گیرد. کره جنوبی به عنوان یکی از پرجمعیت ترین کشورها در جهان در طی سال های اخیر، به کشوری بسیار توسعه یافته تبدیل شده و بسیاری از متقاضیان کار را به خود جذب کرده است. از آنجایی که شرایط کار در کره جنوبی بسیار مطلوب و مساعد است، هر ساله افراد زیادی با دریافت ویزای کاری به این کشور مهاجرت می نمایند. متقاضیان کار در کره جنوبی باید بدانند که کشور کره جنوبی پس از قرارگیری در بین کشورهای صنعتی و قدرتمند جهان، ساعات کاری خود را به شدت افزایش داده است؛ به گونه ای که افراد 40 ساعت در هفته را به کار مشغول می باشند و علاوه بر این ساعات، امکان انجام اضافه کاری را نیز خواهند داشت. اکثر مردمان کره جنوبی به ماهی گیری، زراعت و باغبانی و یا انجام کارهای تولیدی مشغول می باشند وجود شرکت های قدرتمندی همانند ال جی، سامسونگ و غیره باعث بوجود آمدن فرصت های شغلی بسیاری برای متقاضیان کار در این کشور شده است. پنج سال کار قانونی مداوم در این کشور، در نهایت منجر به اخذ تابعیت و اقامت دائم کره جنوبی می شود. در صورتی که قصد مهاجرت به کره جنوبی از طریق کار را دارید باید با شغل های مورد نیاز کره جنوبی و انواع ویزاهای کاری این کشور، شرایط دریافت آن، میزان حقوق و رشته های مورد نیاز کره جنوبی آشنا گردید؛ لذا توصیه می کنیم که در صورت نیاز به هرگونه مشاوره در زمینه کار در کره جنوبی و مهاجرت کاری با مشاوران و کارشناسان موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید و یا با تکمیل فرم تماس، درخواست خود برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان را ثبت کنید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا عناوین ذیل را مورد بررسی قرار دهیم:

تماس با ما

بازار کار کره جنوبی

کره جنوبی با بکارگیری راهکارهای مناسب پیشرفته در زمینه اقتصاد، در حال حاضراز نظر اقتصادی در آسیا در رتبه چهارم و در جهان در رتبه یازدهم قرار دارد. این کشور هم اکنون با 45 کشور، دارای تجارت آزاد است و همین امر، توجه متقاضیان کار در کره جنوبی را به مهاجرت به این کشور جلب نموده است. با توجه به استراتژی های بکار برده در زمینه اقتصاد، کره جنوبی در زمینه خودروسازی، فناوریهای جدید نظیر صنایع الکترونیک و تلفن های همراه، تولید ماشین آلات، ساخت و ساز، کشتی سازی و غیره به رشد 29 درصدی در این زمینه دست پیدا کرده است و لذا بستر مناسبی را جهت اشتغال فراهم نموده و دارای بازار کار مناسب و مستعدی است.

 

  • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه کار در خارج از کشور

فایل دوم صوتی موسسه ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

فایل دوم تصویری موسسه ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

فایل دوم صوتی موسسه ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

فایل دوم تصویری موسسه ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

فایل سوم صوتی موسسه ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

فایل سوم تصویری موسسه ملک پور در مورد کار در خارج از کشور

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد کار در خارج از کشور و کاریابی

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد کار در خارج از کشور و کاریابی

 

کره جنوبی همچنین در زمینه تولید انرژی هسته ای در جایگاه ویژه ای در سطح جهان قرار دارد و یکی از صادر کنندگان بسیار حرفه ای در این زمینه است. یکی از مواردی که متقاضیان کار در کره جنوبی باید مورد توجه قرار دهند، نرخ بیکاری در این کشور است؛ زیرا هرچه نرخ بیکاری در یک کشور در سطح پایین تری قرار داشته باشد، بازار کار این کشور برای پذیرش افراد خارجی جویای کار مستعد ترخواهد بود. با توجه به آمار منتشر شده، نرخ بیکاری در کره جنوبی طی سال های متمادی 3. 65 درصد بوده و در سال 2020 این نرخ برابر با 4 درصد است که نرخ مناسبی از نظر اقتصادی می باشد. نمودار زیر، نشان دهنده تغییرات اخیر نرخ بیکاری در کشور کره جنوبی می باشد:

کار در کره جنوبی

شغل های پردرآمد در کره جنوبی

یکی از روش های راحت برای مهاجرت به کره جنوبی، روش کار در کره ی جنوبی بوده ولی باید به این مهم دقت داشته باشید که برای دریافت ویزای کار باید از کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید. بسیاری از رشته های ها جزو شغل های پردرآمد در کره جنوبی محسوب شده و اکثر والدین فرزندان خود را برای تحصیل در این رشته ها از همان ابتدا تحصیل سوق می دهند. برای معرفی شغل های پردرآمد در کره جنوبی در جدول زیر به لیست مشاغل مورد نیاز کره جنوبی می پردازیم.

پزشک

چشم پزشک

وکیل

خلبانی

استاد دانشگاه

قاضی

دندان پزشک

مدیر بازاریابی

مدیر ارشد مالی

مدیر پروژه های ساخت و ساز

رشته های مورد نیاز کره جنوبی و بهترین شغل در کره جنوبی

یکی از مواردی که متقاضیان کار در کره ی جنوبی باید مورد توجه قرار دهند، آگاهی از لیست مشاغل مورد نیاز کره جنوبی است؛ زیرا آگاهی از لیست مشاغل مورد نیاز کره جنوبی می تواند کمک بسیاری به افراد جویای کار در این کشور نماید. افرادی که در زمینه یکی از مشاغل مورد نیاز کره جنوبی دارای مهارت و یا سابقه کار باشند، دارای شانس بیشتری خواهند بود. از شرایط یافتن شغل های مورد نیاز کره جنوبی برای متقاضیان، تسلط به زبان انگلیسی، آشنایی با زبان کره ای، همچنین آشنایی با فرهنگ این کشور و یا داشتن مدرک تحصیلی مرتبط است. از جمله رشته های مورد نیاز کره جنوبی در سال 2022 می توان به تدریس زبان انگلیسی، مترجمی زبان کره ای- انگلیسی، کشاورزی، مشاغل مرتبط با صنایع خودروسازی، کشتی سازی، صنایع فولاد، آی تی و رایانه، مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی مواد و متولوژی، مسئول روابط عمومی، مدیریت پروژه، فروش و بازاریابی، کارگزار بورس و ویراستار و تولید کننده محتوا به زبان انگلیسی اشار نمود. باید توجه داشته باشیم که همه این مشاغل با توجه به پیشرفت کره جنوبی در صنایع مربوطه در سطح جهان ایجاد گردیده اند و روز به روز این کشور را به یک کشور قدرتمندتر از قبل در جهان تبدیل می نمایند. پیشنهاد می شود ویدئوی گام به گام تا کار در خارج از کشور را مشاهده نمایید و تمامی اسرار کاریابی را از جمله نحوه نگارش سی وی، درآمد مشاغل و... فراگیرید.

کار در ایرلند

 انواع ویزای کاری کره جنوبی

همانگونه که گفته شد، کره جنوبی با توجه به اقتصاد پیشرفته و کماکان در حال توسعه خود، بستر مناسبی را جهت اشتغال افراد خارجی و متقاضیان کار در کره ی جنوبی فراهم نموده است. اما اشتغال به کار در این کشور نیازمند دریافت ویزای کاری است. با توجه به اینکه کره جنوبی دارای انواع مختلفی از ویزای کاری می باشد و این فرایند تا حدودی پیچیده است، لذا بهتر است که متقاضیان کار در کره جنوبی قبل از اقدام به انجام هر کاری، با مشاوران و مجرب مؤسسات مهاجرتی معتبر مشورت نمایند تا بتوانند با موفقیت این پروسه را طی نمایند. انواع ویزای کاری در کره جنوبی به دو دسته بلندمدت و کوتاه مدت تقسیم می گردد. افراد با داشتن ویزای کاری و اشتغال به کار قانونی در کره جنوبی، پس از پنج سال می توانند جهت دریافت اقامت و تابعیت این کشور اقدام نمایند. در این قسمت، انواع مختلف ویزای کاری کره جنوبی را مورد بررسی قرار می دهیم. ویزاهای نوع E که از نوع ویزاهایی کاری بلند مدت می باشد نیازمند دریافت پیشنهاد کار در کره جنوبی است و عبارتند از:

  • E1: این ویزا مختص مدرسان جهت تدریس در دانشگاه است و امکان دریافت اقامت 5 سال با این نوع ویزا وجود دارد.
  • E3: این نوع ویزا جهت انجام تحقیقات برای رشته های مهندسی و علوم پایه می باشد و مدت زمان آن 5 سال است.
  • E5: این نوع ویزا برای اشتغال به کار افراد در حرفه هایی نظیر مهندسان، معماران، حقوقدانان، پزشکان و حسابداران است.
  • E7: این ویزا برای افراد متخصص طراحی شده است.
  • D10: این ویزا جهت جستجو و یافتن کار در کره ی جنوبی طراحی شده است و نسبت به سایر ویزاها دارای شرایط سخت تری است.

مدارک لازم جهت درخواست ویزای کار کره جنوبی

یکی از موارد دارای اهمیت در زمینه درخواست ویزا، آماده نمودن مدارک مورد نیاز و تحویل آن ها به سفارت و کنسولگری کشور مربوطه است. متقاضیان کار در کره ی جنوبی نیز برای دریافت ویزای کاری باید مدارک مورد نیاز را به سفارت کره جنوبی تحویل دهند؛ البته مدارک با توجه به نوع ویزای درخواستی ممکن است متفاوت باشد، اما به طور کلی برخی مدارک به صورت عمومی برای همه ویزاها مشترک می باشند که عبارتند از:

  • فرم درخواست ویزا که توسط خود متقاضی کامل شده است.
  • اصل و کپی پاسپورت دارای اعتبار
  • یک قطعه عکس سه در چهار رنگی

متقاضیان کار در کره ی جنوبی باید توجه داشته باشند که در برخی از موارد، ارائه قرارداد کاری و یا پیشنهاد کاری دریافتی از جانب کارفرمای کره ای نیز مورد نیاز است. برخی از ویزاها نیز نیازمند ارائه سوابق تحصیلی و کاری می باشند و فرد باید نامه سوء پیشینه را نیز ضمیمه مابقی مدارک نماید. هرگونه نقص در وجود هر یک از مدارک درخواستی باعث اختلال در فرایند و پروسه دریافت ویزا می شود.


بنرهای مورد نیاز

 

پرسش: سلام من یک گاراژ مکانیکی خودرو دارم آیا از طریق این روش میتونم مهاجرت کنم مخصوصا به ژاپن یا کره جنوبی

 


حقوق و دستمزد در کره جنوبی

یکی از سوالات بسیار مهمی که برای متقاضیان کار در کره ی جنوبی ایجاد می گردد، میزان حقوق و رشته های مورد نیاز کره جنوبی است. با توجه به آمار بدست آمده، حداقل میزان دستمزد در کره جنوبی برابر با 2189 دلار است؛ اما به طور کلی میزان درآمد در ارتباط با نوع شغل متغیر بوده و برخی از مشاغل جزو مشاغلی با درآمد بالا محسوب می گردند. متقاضیان کار در کره ی جنوبی هر چه بیشتر با فرهنگ و زبان کره و زبان انگلیسی آشنایی داشته باشند، به همان اندازه از شانس بیشتری در یافتن شغلهای مناسب و پردرآمد برخوردار خواهند بود. لازم به ذکر است که میزان حقوق در کره جنوبی طی سال های متمادی افزایش داشته است و میزان دستمزد در این کشور، قابل قیاس با اکثر کشورهای غربی می باشد. بالاترین میزان حقوق در کره جنوبی مربوط به شهر سئول، پایتخت این کشور است که البته بی ارتباط با هزینه بالای زندگی در این شهر نیست و میانگین حقوق دریافتی در این کشور حدودا 2500 دلار است. در جدول ذیل برخی از مشاغل کره جنوبی و میزان حقوق مرتبط با آن ها ارائه گردیده است:

 

شغل

حقوق دریافتی

ویراستار یا توسعه‌دهنده محتوا (انگلیسی)

2 تا 5.5 میلیون وون

بازاریابی و فروش

1.5 تا 4 میلیون وون

روابط عمومی

2 تا 5 میلیون وون

تحلیلگر امنیت شبکه و اطلاعات

 3 تا 7.5 میلیون وون

کارگزار بورس

1.5 تا 3 میلیون وون

برنامه نویس

 1.5 تا 4.5 میلیون وون

مدیر پروژه

4 تا 5.5 میلیون وون

مدرس انگلیسی

1.5 تا ۳ میلیون وون

شرایط زندگی در کره جنوبی

متقاضیان کار در کره ی جنوبی و افرادی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، باید با شرایط و هزینه های زندگی در این کشور آشنا گردند. به صورت کلی شرایط و هزینه زندگی در هر کشوری، وابسته به نوع عادت ها و محل اقامت افراد متقاضی و مهاجر می باشد. طبق آمار مشخص شده، هزینه زندگی در کشور کره جنوبی حدوداً 9 درصد بیشتر از ایران است و هزینه ها بر اساس هر شهر مشخص شده و از شهری به شهر دیگر متغیر هستند. هزینه هایی که در این کشور بابت برق، گرمایش، سرمایش، تلفن و اینترنت پرداخت می گردند تا حدودی در سطح بالایی قرار دارند؛ اما هزینه های مربوط به اجاره خانه نسبت به کشورهای دیگر در سطح معقولی قرار دارند. متقاضیان کار در کره جنوبی با برنامه ریزی می توانند از پس هزینه های زندگی در این کشور برآمده و در کنار آن پس انداز نیز داشته باشند. در جداول زیر، هزینه های زندگی، اجاره و خرید خانه در کره جنوبی بر اساس پول این کشور را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

اقلام

قیمت (وون)

اقلام

قیمت (وون)

یک وعده غذایی در رستوران

8

سیب (ا کیلوگرم)

7.652

مک دونالد

6.5

موز (1 کیلوگرم)

4.517

شیر (1 لیتر)

2.478

پیاز (1 کیلوگرم)

3.116

پنیر محلی

20.031

سیب زمینی (1کیلوگرم)

1.441

برنج سفید (1کیلوگرم)

4.300

آب معدنی (1. 5 لیتر)

1.394

تخم مرغ (12 عدد)

3.173

گوجه (1کیلوگرم)

6.770

سینه مرغ (1 کیلوگرم)

1.567

پرتقال (1کیلوگرم)

6.161

گوشت (1 کیلوگرم)

31.519

یک پاکت سیگار

4.5

 

علاوه بر هزینه های فوق، هزینه مربوط به خرید و اجاره مسکن نیز بخش بزرگی از هزینه های زندگی در کره جنوبی را به خود اختصاص می دهد که در جدول زیر به جزئیات آن پرداخته شده است.

 

اجاره و خرید ملک در کره جنوبی

قیمت (وون)

اجاره آپارتمان تک خوابه در مرکز

709.275 وون

اجاره آپارتمان تک خوابه در خارج از مرکز

471.337 وون

اجاره آپارتمان سه خوابه در مرکز

1،893،283.28 وون

اجاره آپارتمان سه خوابه در خارج از مرکز

1،065،490.20 وون

خرید هر متر مربع آپارتمان در مرکز

14،043،493.21 وون

خرید هر متر مربع آپارتمان در خارج از مرکز

7،127،140.38 وون

اقامت و تابعیت کره جنوبی از طریق کار

پاسپورت کره جنوبی در حال حاضر یکی از معتبرترین و بهترین پاسپورت های جهان به شمار می رود و با اخذ این پاسپورت، متقاضی کار در کره ی جنوبی و کار در کره جنوبی برای ایرانیان می تواند به 120 کشور بدون ویزا سفر نماید. افرادی که با دریافت ویزای کاری از هر نوع وارد این کشور می شوند، پس از پنج سال اقامت و کار قانونی در این کشور می توانند درخواست اقامت دائم و سپس تابعیت کره جنوبی را نمایند. اما متقاضی کار در کره جنوبی باید توجه داشته باشد که در برخی از ویزاهای کاری، فرد در ابتدا باید ویزای خود را به نوع دیگر تبدیل نماید. به عنوان مثال شخص دارای ویزای دارای اقامت کوتاه مدت، درخواست ویزای دارای اقامت طولانی مدت نماید که دریافت این نوع ویزاها نیز امتیازبندی بوده و این امتیاز بر اساس سن، میزان تحصیلات، میزان تسلط به زبان کره ای و آشنایی با فرهنگ این کشور مشخص می گردد.

اقامت کره جنوبی

?اقامت کره جنوبی?

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره کار در کره جنوبی هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

سوالات متداول راجع به کار در کره جنوبی

آیا امکان اخذ تابعیت و اقامت دائم کره جنوبی از طریق کار وجود دارد؟

بله؛ دریافت اقامت کره جنوبی با پنج سال کار و اقامت قانونی امکان پذیر است و پس از آن می توان برای دریافت پاسپورت و تابعیت کره جنوبی اقدام کرد.

✅ میانگین حقوق در کره جنوبی به چه میزان می باشد؟

میانگین حقوق در این کشور حدود 2500 دلار است.

✅ نرخ بیکاری در کره جنوبی در حال حاضر چند درصد است؟

نرخ بیکاری در کره جنوبی در حال حاضر 4 درصد است که گویای شرایط مساعد استخدام و اشتغال در این کشور می باشد.

✅ گرانترین شهر کره جنوبی کدام شهر است؟

پایتخت این کشور، شهر سئول، گرانترین شهر کره جنوبی از نظر هزینه زندگی و اقامت است. به همان نسبت نیز درآمد در این شهر بالاتر می باشد.

_____________ نکات نهایی در خصوص کار در کره جنوبی_____________

کار در کره جنوبی، مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای کاری، شرایط زندگی در کره جنوبی، رشته های مورد نیاز کره جنوبی و بهترین شغل در کره جنوبی در سال 2023 و شغل های پردرآمد در کره جنوبی در این مقاله مورد بررسی قرار گرفتند. در صورت داشتن پیشنهاد کاری از جانب یک کارفرمای کره ای، آگاهی از شرایط و داشتن اطلاعات کافی در این زمینه می تواند کمک بسیار زیادی به متقاضی کار در کره جنوبی نماید. اما به طور کلی باید توجه داشت که کشور کره جنوبی دارای تفاوت فرهنگی بسیاری با ایران بوده و از نظر جغرافیایی دارای فاصله زیادی با ایران است. همچنین این کشور چندان مهاجرپذیر نبوده و ساعات کاری آن استاندارد نیست؛ بهتر آن است که قبل از هرگونه تصمیم گیری، شرایط خود را برای مهاجرت کاری به کشورهای اروپایی مانند آلمان و اتریش و یا کانادا بررسی نمایید. چرا که این کشورها مهاجرپذیر بوده و پروسه اخذ اقامت نیز در این کشورها راحتتر می باشد. متقاضیان کار در کره جنوبی می توانند با برقراری تماس تلفنی با موسسه ملک پور و یا پر کردن فرم تماس، از مشاوره تلفنی رایگان این موسسه بهره مند شده و شانس خود را با توجه به شرایط برای کار در کشورهای دیگر بررسی نمایند. همچنین متقاضیان می توانند در انتهای این مقاله، سوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" مطرح نمایند تا مشاوران ما در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهند.

امتیاز 4.43 از 5 ( 112 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
حبیب اله محمدی
باسلام مهاجرت کاری برای کار خیاطی ۲۲سال سابقه ۱۶ سال بیمه ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط و رزومه شما را بررسی کنند و شما را کامل راهنمایی کنند
samane fard
عرض ادب و ارادت برای کار در کره جنوبی در صورتی که فرد به زبان این کشور تسلط کامل داشته باشه ولی پیشنهاد شغلی یا جاب آفر نداشته باشه آیا راهی برای مهاجرت از طریق کار باقی میمونه؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما بسیار کلی است و برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی از راه تحصیل هم می توانید اقدام کنید و سپس در این کشور ویزای خود را به ویزای کاری تبدیل نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سورا (ببخشید دوست ندارم اسمم رو کسی بدونه معذرمیخوام
سلام ببخشید من میخواستم بدنم برای معروف شدن در کره باید چیکار کنم شرایط سختی داره من سنم خیلی کمه شاید این سوال من خیلی مسخره به نظر بیاد اما این هدف منه نمی دونم خانم هستید یا آقا ولی ازتون خواهش میکنم سوال منو پاسخ بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز موسسه ما در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف از جمله کره جنوبی راهنمای شما است و در واقع راه های ورود شما به این کشور را برای شما بررسی می کنیم و موفقیت یا معروف شدن در این کشور بستگی به شرایط و توانایی های خودتان دارد. برای بررسی شرایط ورودتان به کشور کره می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید.
M
درود فراوان خسته نباشید. میشه بگید برای ویزای کار کره جنوبی برای دامپزشکی نیاز به پیشنهاد شغلی یا همان job offer هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی عموم کشورهای آسیایی شما باید پیشنهاد شغلی داشته باشید و علاوه بر این رشته شما جز رشته هایی است که باید مورد تائید کشور کره جنوبی هم قرار بگیرد و گاهاً نیازمند به معادلسازی است. موفق باشید.
Amir
با سلام و خسته نباشید سوالم این بود که با مسلط بودن بر زبان کره ای و حضور در بازار کار در زمینه موبایل و الکترونیک ایا شانسی برای job offer یا پیدا کردن شغل در کشور کره هست؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب اگر یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما و یک شرکت معتبر داشته باشید بله می توانید در این کشور از طریق کار وارد شوید.
داریوش
سلام من‌ ۱۸سالمه‌ وه‌‌ رشته کار‌ دانش‌ میخونم‌ برای‌ کار‌ به‌ کره‌ جنوبی‌ برم‌ وه‌ حقوقش‌ چطوره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با توجه به سن شما برای کاری نمی توانید اقدام کنید باید در ابتدا تحصیلی اقدام فرمایید.
یحیی بیگی
برای در خواست کار در زمینه برق و مهندسی پزشکی در کره جنوبی نیاز به مشاوره دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب لطفا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات کامل و دقیق با توجه به رزومه شما به شما داده شود.
Marjan tazari
با سلام وخسته نباشید من لیسانس رشته انسانی دارم ولی می‌خوام از طریق نقاشی حرفه ای اقدام کنم زبان کشورشون بلدم ولی مدرکی ازشون ندارم میتونم ویزای کاری بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر جاب آفر داشته باشید می توانید اقدام کنید. برای کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
عزيزي
سلام اگر پيشنهاد شغلي از كره جنوبي داشته باشم ميتونم اقدام كنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله اگر یک جاب افر از یک شرکت معتبر داشته باشید می توانید اقدام نمایید.
الن
سلام .. با مدرک پرستاری وهمچنین اتگلیسی در حد خوبی باشه ایا میشه مهاجرت دائم گرفت وهمچنین زندگی درحد متوسط؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای کار در کشور دیگر با مدرک پرستاری ابتدا باید مدرک خود را معادلسازی کرده و سپس بتوانید در آن کشور مشغول به کار شوید. و شما زمانی می توانید مدرک را معادلسازی کنید که زبان آن کشور را به طور کامل یاد گرفته باشید. ولی کشور سوئد و دانمارک ویزاهایی جهت معادلسازی به ایرانیها ارائه می دهند که شما با هزینه خیلی کم می توانید زبان آن کشور را یاد گرفته و مدرک را معادلسازی کنید. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد مهاجرت دریافت نمایید. سپاس
مهتا
سلام اگر دنبال رشته ای هستم که بازار کاری خوبی در این کشور داره چه رشته ای پیشنهاد میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به اینکه مشاغل مورد نیاز هر کشور ممکن است هرسال تغییر کند، شما می توانید در مورد مشاغل مورد نیاز هر کشور سرچ کرده و اطلاعات دقیق اخذ کنید. سپاس
فائزه کاسبی
من 15سالمه و قراره پنج سال دیگه به کره مهاجرت کنم برای تحصیل زندگی رشتم میخوام معماری بردارم و به این کار بورس میدن؟؟؟ و اینکه درباره وون هم توضیح میدید تشکر💜
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب تحصیل در مقطع کارشناسی رایگان نمی باشد و شما باید هزینه تحصیل و زندگی پرداخت کنید. ولی برخی کشورها نظیر آلمان و اتریش تحصیل در دانشگاه در صورتی که زبان المانی شما در سطح C1 باشد رایگان است. سپاس
سارینا
با سلام من خانمی 21 ساله دانشجوی رشته زیست شناسی سلولی مولکولی ( ژنتیک)هستم. تسلط کافی به زبان انگلیسی دارم و در خیلی از زمینه های هنری اعم از نقاشی، کارهای زینتی و.. سر رشته دارم. متاسفانه زبان کره ای بلد نیستم اما در استانه یادگیری هستم. میخواستم بدونم اگر در سایت های رسمی کمپانی های سرگرمی، اگهی منیجر شدن رو جهت انتخاب شغل پر کنم، با توجه به شرایط فعلی شاسی برای استخدام شدن دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر زبان کره ای را یاد بگیرید و جاب آفر داشته باشید به احتمال زیاد میتونید اقدام فرمایید .
reza_nickzad
سلام بهترین رشته دز زمینه های برق و کامپیوتر و الکترونیک و نرم افزار و ...(کلا در این موارد) چیه و به جز رشته چه تخصصی داشاته باشیم خوبه مثلا برنامه نویس فرانت اند یا بک اند یا مهندس نرم افزار و برنامه نویس میکروکنترلر یا.. شانسی برای گرفتن جاب آفر ، در صورت فرستادن رزومه دارند؟و اینکه در صورتی که شخصی جاب آفر بگیرد فرصت دارد تاویزا و.. را آماده کند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در رشته های مهندسی اگر تخصص و سابقه کار لازم و سطح زبان خوبی داشته باشید می توانید با ارسال رزومه به شرکت های مختلف جاب آفر دریافت کنید و فرصت کافی برای تهیه مدارک ویزا هم خواهید داشت .
asra
با عرض سلام من یه دانش آموز پایه نهم هستم و تا دوسال دیگه هم در زبان انگلیسی تو جهاد دانشگاهی مدرک کاملم را میگیرم و زبان کره ای را هم در حد پایه بلدم.میخوام بپرسم که شرایط مهاجرت من در آینده چطور خواهد بود؟میتونم فقط با مدرک دیپلم سفر کنم؟(چون مدرک زبان رو دارم)و اینو هم میخواستم بپرسم اگه مدرک آرایشگری داشته باشم شرایطم چطوره؟میشه راهنماییم کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام امکان اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه هست اما به ایرانی ها ویزا داده نمیشه. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
محمدرضا
با سلام و احترام من کارشناس هواشناسی هستم. بالای 40 سال سن دارم. و حدود 18 سال سابقه مرتبط با رشته ام همسرم کارشناس روانشناسی هست. و معلم پیش دبستانی و زیر 40 سال سن داره به نظر شما برای کار در کره جنوبی میشه کاری کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باید از یک کارفرما پیشنهاد کاری دریافت کنید. کره جنوبی ویزای جستجوی کار ندارد. المان اتریش کانادا و استرالیا به ایرانی ها ویزای کار می دهند
Zahra
سلام من دانشجو رشته اتاق عمل هستم و قصد دارم ب کشور کره بورسبه بشم و ب زبان کره ای مسلط هستم معدلمم بالای ۱۷ باشه و مقاله هم بنویسم کافیه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام ابتدا باید مدرکتون معادل سازی بشه برای دریافت مشاوره باتوجه به شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
مریم
سلام مدرک لیسانس پرستاری دارم چطور می تونم برم کره؟ اصلا قبول می کنن؟ یا سخته؟ معادلسازی مدرک هزینه می خواد؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام در حال حاضر کره جنوبی ویزای کار برای ایرانیان ارائه نمی دهد اما برای آلمان و دانمارک می تونید اقدام کنید با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
اوا امیری
با سلام میخواستم بپرسم کسی که فقط اینگلیسی بلد باشه و کارشناسی معماری داشته باشه میتونه بره کره کار پیدا کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت دوست عزیز این کشور ویزای جستجوی کاری به صورت مستقیم ندارد. در نتیجه شما برای کار در این کشور باید جاب افر و کارفرما داشته باشید.پیشنهاد میکنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان توسط کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط برقرار بفرمایید.موفق باشید.
raha
سلام من ۱۷ سالمه.من برای چند سال دیگه که لیسانس وکالت گرفتم میخوام برای کار به کشور کره برم و کار کنم.گفتین که بعد ۵ سال کار اقامت دائم میدن.طی این ۵ سال با رشته ی وکالت معادل سازی میشه؟و اگه به زبان انگلیسی و کره ای به طور کامل مسلط باشم و با این رشته به نظرتون توی کره موفق میشم؟جاب افر ندارم متاسفانه.چه کاری میشه براش کرد؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت معادل سازی در خاک کشور مقصد انجام میشه بدون انجام معادل سازی شما امکان مهاجرت چه تحصیلی و چه کاری رو نخواهید داشت. توصیه میکنم برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی رایگان با موسسه تماس برقرار بفرمایید. موفق باشید
Hani
سلام من دانش اموز پایه نهم هستم و میخوام از طریق حرفه ارایشگری به کره مهاجرت کنم زبان کره ای رو تا پایه بلدم حالا میتونم از این طریق برم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ارادت در حال حاضر مسیر شما برای مهاجرت صرفا از طریق تحصیل می باشد برای مهاجرت کاری می بایست سابقه کار و تحصیلی مرتبط داشته باشید.همچنین سن و مدرک زبان شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.توصیه میکنم برای دریافت مشاوره تخصصی و تلفنی رایگان و بررسی شرایط خود روی خطوط موسسه ارتباط برقرار نمایید.
سبا
سلام وقتتون بخیر ممنون بابت اطلاعات جامعی که باما به اشتراک گذاشتید من لیسانس زیست سلولی مولکولی دارم و دانشجوی ارشد میکروب بیماری زا هستم ۲۲ سالمه و در حال حاضر دارم مدرک علوم ازمایشگاهیمم میگیرم که قابل ترجمه ام هست اگر سه سال سابقه کار در ازمایشگاه تشخیص طبی داشته باشم و tofel و topic هم داشته باشم چقدر احتمال داره توسط job offer پیشنهاد کاری دریافت کنم و آیا نیاز به معادل سازی مدرک خواهم داشت؟متشکر میشم اگر جوابمو بدین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز بله، فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و پیراپزشکی برای کار در خارج از کشور نیاز دارند تا مدرکشان معادلسازی شود و بعد از آن برای کار اقدام داشته باشند.
ستایش
سلام من میخوام ادیشن انلاین بدم(ایدل شدن)و اگه قبول بشم دعوت نامه ی کاری میاد برام و من با ویزای کاری میتونم برم اونجا فقط ی سوالی داشتم میگن وقتی کاراموز( برای ایدل شدن) بشی نباید ایران بفهمه وگرنه برت میگردونه ایران و ممنون خروج میشی پس اگه الان برای من دعوت نامه بفرستن ایران قبولش نمیکنه؟ یعنی با ویزای کاری نمیتونم برم اونجا؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما برای دریافت ویزای کاری باید جاب آفر از کارفرمای این کشور داشته باشید که حداقل حقوقی را برای شما در نظر گرفته باشد و در صورتی که کار شما به صورت قانونی انجام شود می توانید با ویزای کاری به کشور مقصد تشریف ببرید
Mehrnaz
با سلام و خسته نباشید.برای مهاجرت کاری از طریق مهندسی عمران یا ادبیات نمایشی هم نیاز به معادل سازی هست؟ اگر بخواهم برای تحصیل در مقطع ارشد یکی از این دو رشته انتخاب کنم امکان گرفتن بورس دارم؟ در حد تاپیک دو هم به زبان کره ای الان مسلط هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب رشته مهندسی عمران با توجه به تفاوت ها بین نظام مهندسی کشورها نیاز به معادلسازی دارد. برای بورسیه هم باید شرایط شما دقیق بررسی شود و چون رقابتی است نمی توان اظهارنظر قطعی انجام داد. برای راهنمایی بیشتر می توانید از مشاوره تلفنی رایگان استفاده نمایید.
آیسل
سلام راستش من میخواستم راجب بورسیه رشته های پیراپزشکی کره بدونم تو نت اطلاعات یکجا وجود نداره.میشه بفرمایید رشته فیزیوتراپی بورسیه میتونه بگیره از دانشگاه های کره؟ کدوم مقاطع؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما به شرایط خودتان اشاره ای نداشتید و به طور کلی دریافت بورسیه کاملا بستگی به شرایط شما دارد. می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان ما استفاده کنید و اطلاعات کامل دریافت نمایید.
سورا (ببخشید دوست ندارم اسمم رو کسی بدونه معذرمیخوام
سلام ببخشید من میخواستم بدنم برای معروف شدن در کره باید چیکار کنم شرایط سختی داره من سنم خیلی کمه شاید این سوال من خیلی مسخره به نظر بیاد اما این هدف منه نمی دونم خانم هستید یا آقا ولی ازتون خواهش میکنم سوال منو پاسخ بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز موسسه ما در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف از جمله کره جنوبی راهنمای شما است و در واقع راه های ورود شما به این کشور را برای شما بررسی می کنیم و موفقیت یا معروف شدن در این کشور بستگی به شرایط و توانایی های خودتان دارد. برای بررسی شرایط ورودتان به کشور کره می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید.
فاطمه کلاتی
سلام ممنون از اطلاعات خوبتون ببخشید میشه منو راهنمایی کنید من الان در دوره دبیرستان هستم میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی به کره بروم میشه راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای این منظور توصیه می کنیم حتما مقاله مربوط به تحصیل در کره جنوبی در همین سایت را مطالعه نمایید تا با نظام آموزشی، هزینه ها و شرایط تحصیل در این کشور آشنا شوید. برای تحصیل در این کشور شما باید مدرک زبان مورد نیاز رشته خود را داشته باشید که معمولا در حد آیلتس 6 کفایت می کند و همینطور باید بتوانید هزینه های تحصیل و زندگی خود را تامین نمایید.
totaa
سلام برای کار رشته معماری کره جنوبی رو پیشنهاد میکنید!؟ واینکه برای معماری بورس هم هست!؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز شما برای کار در کشور کره جنوبی باید مدرک خود را در این کشور معادلسازی نمایید و پس از آن می توانید برای کار در این کشور اقدام داشته باشید. اگر هم قصد تحصیل در این رشته را دارید امکان تحصیل وجود دارد اما برای بورسیه باید شرایط شما دقیق بررسی گردد.
Maryam
سلام من ۱۴ سالمه و دانش اموز پایه نهم هستم من قراره سه سال دیگه به کره برم یعنی واسه دانشگاه رشته من تجربی و میخوام پزشک بشم من قراره همراه با یکی از اعضای خانواده به او نجا برم من زبان کره ای بلد نیستم اما زبان انگلیسی رو خیلی خوب بلدم میخواستم بدونم اونجا دانشگاه هایی داره که به زبان انگلیسی تدریس کنن؟ و اینکه من میتونم در کره هم کار کنم و هم تحصیل؟ و اینکه حداقل هزینه سفر و اجاره خانه چقدر میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت شما برای تحصیل پزشکی در کره جنوبی باید آزمون ورودی برای این کشور را پشت سر بگذارید و هیچکدام از اعضای خانواده نمی توانند با شما مهاجرت نمایند. امکان کار و تحصیل نیز به صورت همزمان وجود دارد اما برای این کار شما باید زبان کره ای بدانید و البته باید ببینیم شرایط تا چند سال آینده به چه صورت است.
M.R.H
سلام، خسته نباشید میخواستم بدونم، با مدرک دندان پزشکی دانشگاه تهران میتونم برای کار و زندگی به کره جنوبی سفر کنم؟؟ و میخواستم بدونم حقوق یک دندان پزشک اونجا چقدر هست و آیا اونا مدرک دندان پزشکی دانشگاه تهران(بهترین دانشگاه علوم پزشکی ایران) را قبول دارند یا نه؟؟؟ خیلی ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت جناب دکتر شما برای کار در کشور کره جنوبی و یا هر کشور دیگری باید ابتدا مدرک تحصیلی خود را در کشور مقصد معادلسازی نمایید. یکی از شروط اصلی معادلسازی یادگیری زبان بومی کشور در حد عالی است و پس از گذراندن آزمون های مربوطه می توانید مشغول به کار شوید. البته کشور کرده برای گذراندن معادلسازی ویزایی در نظر نگرفته است و شما می توانید برای معادلسازی کشورهایی مانند آلمان، سوئد، دانمارک و نروژ را انتخاب نمایید.
M.R.H
میشه بیشتر راجب معادل سازی توضیح بدین؟؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای بررسی شرایط خود و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان مجموعه استفاده نمایید.
زهرا
سلام..من اگه کامل زبان کره ای و انگلیسی رو یاد بگیرم ..میتونم برم کره و مدرس بشم؟؟و اینکه الان ۱۷ سالمه و سال دیگ دیپلم میگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، دانستن زبان فاکتور خوبی برای مهاجرت به شمار می رود و شما به واسطه آن و داشتن سرمایه لازم جهت پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی می توانید وارد این کشور شوید و پس از تحصیل در تخصصی که آموزش دیدید مشغول به کار شوید.
M.R.H
میشه بیشتر راجب معادل سازی توضیح بدین؟؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای بررسی شرایط خود و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان مجموعه استفاده نمایید.
علی
سلام.به نظرتون ایران بمونیم و کار کنیم بهتره یا بریم کره جنوبی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت این بستگی به شرایط شما دارد و برای بررسی شرایط کاری خود در خارج از کشور می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
علی
سلام.من 22 سالمه لیسانس حسابداری از دانشگاه تهران دارم ایا میتونم برای کار به کره برم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز با توجه به اینکه نظام مالی کشورهای مختلف با هم تفاوت هایی دارند، شما باید با نظام مالی کشور کره آشنا باشید تا شانس کار در این کشور را داشته باشید. توصیه میکنیم اگر هدفتان صرفاً کشور کره جنوبی است از طریق تحصیل وارد این کشور شده و پس از آن مشغول به کار شوید.
فرید
سلام من به سه زبان انگلیسی روسی آلمانی در سطح پیشرفته مسلطم و کارشناسی حسابرسی دارم. سنم 26 هستش میخوام بدونم میتونم واسه مترجمی این سه تا زبان تو کره جنوبی کار پیدا کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز شما برای کار در زمینه غیرمرتبط با تحصیلاتتان ابتدا باید کارفرمایی در کشور کره پیدا کنید که برای شما جال آفر ارسال نماید. توجه داشته باشید که شما برای کار در این کشور به زبان کره ای نیز نیاز دارید و این موضوع می تواند شانس شما را برای کاریابی بالاتر ببرد.
........
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم یک زن میتونه در کره جنوبی برای کمپانی sm به عنوان منیجر استخدام بشه واینکه میتونید درباره شرایط شغل منیجر در کره توضیح بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز معمولا در بسیاری از شرکت های دنیا نگاه جنسیتی به پوزیشن های کاری وجود ندارد و شما برای کار باید بتوانید تا از این کمپانی جاب آفر دریافت نمایید. در خصوص شرایط شغل مورد نظر خود نیز بهتر است از شرکت مد نظر جویای شرح شغل شوید.
سودا نوری
سلام یه سوال داشتم من زبان کره ای و انگلیسی مسلط هستم می تونم در کره شغلی پیدا کنم یا مثل شغل تیچر یا می تونم ویزا بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. صرف آشنایی به زبان یک کشور نمی تواند تضمینی برای کار باشد اما شرایط شما را بهتر می کند. شما برای کار در کره جنوبی باید کارفرمایی پیدا کنید که برای شما جاب آفر ارسال نمایید. مواردی همچون سن، تحصیلات دانشگاهی، سطح زبان و سابقه کار برای کارفرما اهمیت بالایی دارد.
مائده یوسفی
سلام وقت بخیر ، من دانشجوی کارشناسی میکروبیولوژی هستم و میخوام برای کارشناسی ارشد درخواست بورسیه به کره جنوبی بدم و بعد از اون ویزای کار بگیرم ، مشغول به کار بشم ، از نظر شما آینده ای داره این رشته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بورسیه تحصیلی کاملا رقابتی است و بسته به شرایط شما از جمله سن، سطح زبان، سوابق علمی و عملی شما دارد ولی در صورتی که موفق به تحصیل در این کشور شوید بعد از آن شانس کار خواهید داشت.
m
سلام وقتتون بخیر.ببخشید برای منیجر یا میکاپ آرتیست شدن توی کمپانی های سرگرمی کره،اینکه ملیت ایرانی دارم محدودیت ایجاد میکنه؟و اینکه برای این کار رشته تحصیلی مهمه؟تا چه مدرکی باید بخونم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما برای مشاغلی که فرمودید باید کارفرمایی پیدا کنید که شما را بپذیرد و برای شما جاب آفر ارسال نماید. داشتن مدرک زبان، سابقه کار مرتبط، تحصیلات مرتبط و ... می تواند شرایط کاریابی را برای شما آسان تر کند. شما برای کار میتوانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور با تدریس استاد ملکپور استفاده نمایید.
مهسا احمدوند
سلام خسته نباشید.میخواستم بدونم اگر بخوایم تو زمینه کار میکاپ و گریموری اقدام به درخواست اقامت کاری کنیم درصد تاییدش چقدره؟؟درواقع میخوام بدونم وضعیت شغلی گریموری اونجا چجوریه؟اگر درخواست بدیم چقد شانس داریم که پذیرش بشم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز برای کار شما باید حتما کارفرما پیدا کنید تا به شما جاب آفر ارائه نماید و این موضوع بسته به شرایط رزومه شما دارد. برای مسیر درست کاریابی می توانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده نمایید.
ملاحت
سلام و عرض خسته نباشید من مدرک دکتری زبان دارم و ۸ سال سابقه ی تدریس در مدارس و اموزشگاه های تهران همچنین در زمینه برنامه نویسی با پایتون و جاوا اسکریپت نیز مشغول هستم مدرک tefl و تاپیک ۶ زبان کره ای رو هم دارم ایا میتونم با این شرایط برای کار در کره ی جنوبی برای تدریس یا حوزه ی برنامه نویسی اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما برای کار در کره جنوبی باید کارفرمایی پیدا کنید که در زمینه شغلی مرتبط با تحصیل و یا سابقه کاریتان به شما جاب آفر ارائه نماید. توجه داشته باشید که کارفرما باید اداره کار را توجیه نماید که شما نیروی خاصی هستید و به شما نیاز دارد.
Ms.F
سلام خسته نباشید . پزشکان هم برای کار در کره باید جاب آفر داشته باشند ؟؟ یعنی اول باید برای یه بیمارستان توی کره رزومه کاری و درخواست شغل بفرستن بعد اگه پذیرفته شدن میتونن برن ؟؟ ( برفرض اینکه معادلسازی مدرک و تسلط و مدرک فرد در زبان کره ای و انگلیسی اوکیه ! )
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی اگر مدرک شما معادلسازی شده باشد باید کارفرما پیدا کنید و بعد از آن بتوانید ویزای کاری در کشور کره را دریافت نمایید و برای کارفرما هم رزومه کاری شما بسیار اهمیت دارد.
Sh
سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم برای میکاپ ارتیسیت شدن در کره باید از چه طریق اقدام بکنیم و اینکه دانشکده یا آکادمی در کره برای میکاپ ارتسیت شدن وجود داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما می توانید از طریق تحصیل در برخی دانشگاه ها وارد این کشور شده و بعد از ورود رشته تحصیلی خود را تغییر دهید. البته برای ورود باید مدرک زبان خوب و سرمایه کافی را داشته باشید.
safamonjezi
ببخشید چطور باید جاب آفر دریافت کنیم و بعد از طی کردن مراحل اخذ پاسپورت ویزا و ... در کشور مقصد محل سکونت مشخص هست یا اینکه باید بریم و بعد محل سکونت پیدا کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، مراحل اخذ جاب آفر در محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور با تدریس استاد ملکپور توضیح داده شده است که تمام کار را خودتان می توانید پیش ببرید. محل سکونت و سایر موارد بسته به شغل و کارفرمای شما ممکن است به شما تعلق بگیرد یا خیر.
진호
سلام در رشته پرستاری چجوری میشه شغل پیدا کرد در کره جنوبی؟ و اینکه تحصیل هم باید چجوری باشه میخوام ببینم میشه از طریق پرستاری به کره جنوبی رفت؟؟؟؟(روی زبان کره‌ای و انگلیسی هم تسلط دارم)
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما برای کار در رشته پرستاری ابتدا باید وارد این کشور شده و مدرک خود را معادلسازی نمایید و پس از معادلسازی می توانید کاریابی کرده و مشغول به کار شوید. اما نکته اینجاست که کشور کره جنوبی ویزایی بابت معادلسازی مدرک پرستاری به شما نمی دهد و شما باید از راه دیگری مثل تحصیل وارد این کشور شوید.
اوا
اگه پیج اینستاگرام دارید میشه بدید ازتون سوال دارم!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. پیج اینستاگرام موسسه mie.malekpour می باشد. در خدمتتون هستیم.
مریم
سلام برای تحصیل در کره میشه دوتا شغل رو با هم خواند مثل مدیریت بازرگانی و مدیریت پروژه و تحصیل در کره که همچنین رشته های باشه معدل باید چقدر باشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی به طور کلی ساعات تحصیل شما به صورتی است که عملا شاید این شرایط برای شما فراهم نباشد اما در صورت داشتن زمان لازم، مانعی برای این موضوع وجود ندارد.
yas
با عرض سلام و وقت بخیر به علت علاقه به فرهنگ و آداب و رسوم مردم کره:جهت کار در کشور کره جنوبی در بخش حفاظت از اشخاص(بادیگاردی) و بطور کلی شرکت های امنیتی:به چه شکلی میتونم برای جاب آفر اقدام کنم؟ سابقه حضور در ارتش:دارا بودن گواهی دوره بادیگاردی:تسلط به هنر رزمی کره ای هاپکیدو:دارای مدرک تحصیلی مقطع کاردانی عملیات ویژه:بخشی از رزومه من هستش. با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، برای کار در این زمینه شما باید کارفرمایی از این کشور داشته باشید که برای شما جاب آفر ارسال نماید. برای بررسی شرایط کاریابی می توانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور ما استفاده نمایید.
آهی
سلام من ۲۲سال سن دارم بامدرک دیپلم تجربی اگه بخوام به عنوان میکاپ ارتیست در کره کار کنم ایا باید حتما دراین رشته در کره تحصیل کنم یا تنها داشتن مدرک فنی وحرفه از ایران کافیه واینکه باید تا چه سطحی به زبان کره ای مسلط بود ایا دونستن زبان انگلیسی هم مهمه یا نه ممنوم میشم جوابم رو بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، داشتن مدرک فنی و حرفه ای معمولاً منتج به کار شما در بسیاری از کشورها نمی شود. به طور کلی دانستن زبان بومی یکی از شرایط مهم برای کار در کشور مقصد است و دانستن زبان انگلیسی بیشتر برای تحصیل به شما کمک خواهد کرد. توجه داشته باشید که شرایط سنی شما برای تحصیل خوب است و شرایط کار دشواری های بیشتری برای شما خواهد داشت.
Surbhi
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگه من مدرک دانشگاهی مترجمی زبان عربی و مدرک معتبر زبان کره ای و انگلیسی داشته باشم شرایط ‌کاری خوبی برام توی کره وجود داره؟و اگه بخوام میتونم درسم رو با همین رشته توی کره ادامه بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، کاریابی در رشته شما شاید قدری سخت تر باشد. اما به طور کلی اگر کارفرمایی در‌ کشور مقصدتان پیدا کنید میتوانید برای ویزای کار اقدام نمایید.
Nirvana
سلام ببخشید خواستم بپرسم بین رشته های مختلف پزشکی و پیراپزشکی کدوم برای مهاجرت کاری بهتره‌؟یعنی اینکه بعد از تحصیل توی ایران برای کار بخوام برم اونجا
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، تمام رشته های پزشکی و پیراپزشکی برای کار باید ابتدا معادلسازی شده و بعد از آن اجازه کار در کشور مقصدتان را خواهید داشت.
T
سلام خسته نباشید ببخشید برای رشته حقوق هم بورسیه میدم احتمالش هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز بسته به مقطع تحصیلی، شرایط دانشجو و ... احتمال بورسیه وجود دارد اما قدری دریافت بورسیه در رشته شما سخت تر است.
غزل
سلام خسته نباشید ببخشید من سال بعد میخوام رشته آرايشگری بخونم میخوام بدونم تو کره جنوبی میتونم ادامش بدم و اونجا مشغول به کار بشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، برای ادامه رشته باید بتوانید در این کشور جاب آفر بدست آورید تا بتوانید مشغول به کار شوید و یا اگر قصد ادامه تحصیل در این زمینه را دارید باید مدرک زبان مناسب و پذیرش دانشگاه داشته باشید.
خزاییان
سلام ببخشید من برای زندگی و کار دارو سازی میخواستم به کره مهاجرت کنم. در ایران میتونیم مدرک دارو سازیمونو بگیریم و در کره شروع به کار کنیم یا باید مدرک دارو سازیو در کره بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما در مورد سن و مدرک تحصیلی و سطح زبان و شرایط خود توضیحی ندادین پیشنهاد میکنم با موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید تا شما را راهنمایی کنند با تشکر
مبینا
سلام وقت بخیر من اگر مدرک تحصیلی از یک دانشگاه اروپایی داشته باشم در زمینه رشته طراحی داخلی و طراحی صحنه شرایط کاری در کره برای من چگونه است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز سما شرایط سنی و... را نفرمودین آیا زبان کره ای شما در حد تسلط می باشد؟ شما با داشتن جاب آفر از کره میتوانید برای این روش اقدام نمایید برای کسب اطلاعات کامل با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید با تشکر
진호
سلام میشه از طریق کار دندانپزشکی به کره جنوبی مهاجرت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را به صورت کامل بررسی کنند
Darya
سلام یه سوال داشتم میتونیم توی کره جنوبی وکیل یا پلیس بشیم؟ اگه اره شرایطش چیه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را برای مهاجرت به کشورهای تاپ، به صورت کامل بررسی کنند
یگانه صادقی
سلام وقتتون بخیر.میخوام بدونم من به عنوان مسافر برم کره و اونجا برم دنبال کار یا کسی که بتونه بهم کار بده و منو بیمه کنه میتونم از همونجا برای ویزای کاری اقدام کنم ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز تبدیل کردن ویزای توریستی به ویزای کار در کشورهای مختلف بسیار سخت و یا حتی غیر ممکن است اما داشتن جاب آفر و تسلط به زبان قطعا تاثیر مثبتی خواهد داشت
سما
ایا میتونم برای تحصیل دانشگاع برم کره مهندسی کامپیوتر یا لز طریق بورسه بعد از اتمام دانشگاه شغلی پدا کنم با بورسه میشه رفت شرایطش چجوری
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب میتوانید این مقاله را مطالعه فرمایید https://malekpourmie.net/تحصیل-در-کره-جنوبی/amp/
ب
سلام و عرض ادب ببخشید میخواستم بدونم اگه قصد مهاجرت تحصیلی به کره جنوبی داشته باشم می تونم اونجا زبان کره‌ای آموزش ببینم تا حدودی هم انگلیسی بلدم و اینکه می تونم کنکورم رو هم تو کره بدم و اونجا انتخاب رشته کنم یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام پیشنهاد میکنم مقالات تحصیل و مهاجرت به کره را مطالعه نمایید
Aylin
سلام من امسال قرار انتخاب رشته کنم و میخواستم تو ایران درسم و تموم کنم و برای کار به کره جنوبی برم میشه به عنوان یک دادستان تو کره جنوبی کار پیدا کرد یا ویزا گرفت؟ حقوق سالیانه اش چقدر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز پیشنهاد میکنم مقالات موسسه ملک پور را مطالعه نمایید برای دریافت ویزای کشور کره شرایط خاصی نیاز است شما میتوانید برای کشورهای تاپ تری اقدام کنید با مشاوران موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را بررسی کرده و کامل راهنمایی کنند با تشکر
مرسده
سلام خسته نباشید،من 19 ساله هستم و در دبیرستان رشته گرافیک خوندم و در حال حاضر دوره های عکاسی ، فتوشاپ ،تدوین و فیلمبرداری رو در جهاد دانشگاهی میگذرونم و تا گرفتن مدرک زبان انگلیسیم از کانون زبان یک سال مونده،میخواستم بدونم باید در دانشگاهم عکاسی بخونم یا خیر؟و ممنون میشم نسبت به شرایط کلی من نسبت به مطالب بالا راهنماییم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز محدودیتی نسبت به انتخاب رشته وجود ندارد. تیم اجرایی موسسه با توجه به رزومه شما لیست رشته های قابل اقدام را به شما معرفی میکنند.
sh
سلام و عرض ادب آیا امکانش هست با داشتن مدرک زبان کره ای و انگلیسی و همینطور تحصیل در دانشگاه های کره جنوبی ، قاضی شد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد.
مبین
سلام من دانشجو هستم و میخواهم بعد از درسم در کره جنوبی معلمی کنم می‌خوام بدونم میتونم پایان تحصیل رو در ایران بگیرم و بعد در کره جنوبی معلمی کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کره باید جاب آفر داشته باشید به سایت اداره مهاجرت کره مراجعه فرمایید
پارمیدا مشیری
سلام میخواستم بدونم اگه من فقط به زبان انگلیسی تسلط داشته باشم و نتونم کره ای صحبت کنم میتونم استاد دانشگاه در کره جنوبی بشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی در صورتی که بتوانید از یک کارفرما پیشنهاد کاری دریافت نمایید، داشتن متوسط اشنایی با زبان کره ای نیز ضروری می باشد..
حمید بشیری
باسلام خدمت شما من ازسال ۲۰۰۰الی ۲۰۰۵ میلادی در کشور کره جنوبی کارمیکردم وبه زبان کره‌ای هم تسلط دارم میخواستم بدونم دوباره میتونم برای کار برم . مشکل من فقط ویزاست.باتشکر .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت اینکه بتوانید جاب افر دریافت نمایید امکان اقدام وجود دارد. البته شرایط سنی شما نیز اهمیت دارد.
Amirali
سلام اگه از دانشگاه خود کره فارق التحصیل بشی امکان پلیس شدن هست یا نه؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام بله با لحاظ شرایطی، میتوانید اقدام کنید
헬렌
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما یک سوال داشتم ، اینکه برای رفتن به دانشگاه کره جنوبی برای رشته حقوق بین الملل فضايي... ایا دانشگاه سئول این رشته رو پذیراست و همچنین از چه مقطعی میتونم برم ...زبان انگليسي هم مسلط هستم ، البته یک سال بعد ان شاالله کنکور میدم ... و دوست دارم در کره ادامه بدم دانشگاه رو ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایین 🙏🏻
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز لطفا وب سایت دانشگاه مورد نظرتان را بررسی نمایید. اطلاعات دقیق و رشته های ارائه شده در وب سایت دانشگاه موجود می باشد
هستی
سلام وقتتون بخیر ببخشید من شرایط تماس را ندارم اگر میشه من را اینجا راهنمایی کنید من میخوام دیپلم بازیگری را تو ایران بگیرم و برای لیسانس برم کره جنوبی هم زبان انگلیسی و هم زبان کره ای بلدم میشه راهنمایی ام کنید که چجوری برم چیکار کنم ایا میتونم تو فیلماشون بازی کنم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می بایست در ابتدا از طریق تحصیل وارد این کشور گردید و بعد از گذارندن مقطع دانشگاه وارد بازار کار گردید.
Maryam
سلام من میخواستم بدونم اگه تو ایران تحصیل کنم میتونم برای رشته وکالت برم کره جنوبی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید این امکان برای شما وجود دارد با مشاوران موسسه تماس بگیرید شرایط شما را بررسی کنند
احسان انصاری
سلام ببخشید کسی که کاملا مسلط به ادبیات کره ای باشد میتواند در دانشگاه های آنجا رشته خود را (ادبیات کره)ادامه دهد و در مدارس آنجا معلم بشود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر در دانشگاه های این کشور تحصیل نمایید بلی این امکان برای شما وجود دارد برای کار درخواست بدهید. موفق باشید.
امیرحسین بیات
با سلام و خسته نباشید سوالم این بود که من لیسانس رشته طراحی صنعتی دارم و به زبان کره ای مسلطم آیا میتوانم برای کار به کره جنوبی برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کره جنوبی نیازمند به جاب آفر و پیشنهاد شغلی هستید.
الهه
سلام من میخوام برای رشته پرستاری برم دانشگاه آزاد برای کار توی کره جنوبی ایا مدرکم معتبر خواهد یا خیر لطفا جواب بدین ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای کار در رشته های پزشکی یا پیراپزشکی باید معادلسازی رشته انجام دهید با مشاوران موسسه تماس بگیرید شرایط شما را بررسی کنند
Amir
با سلام عرض ادب من کارشناسی رشته طراحی صنعتی دارم و به زبان کره ای مسلطم ایا میتوانم برای کار به کره بروم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر موفق به دریافت پیشنهاد شغلی از این کشور بشوید بلی. کار در کره جنوبی نیازمند به جاب آفر هست
Y.
سلام و درود من میخوام برای ادامه تحصیل به کره سفر کنم و میخوام پلیس بشم شرایطش چطوریه؟و اینکه اصلا امکان داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای برخی مشاغل که مرتبط با امنیت است حتما باید پاسپورت آن کشور را داشته باشید. برای اینکه بهتر راهنمایی تان بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری اعم از سن، مدرک تحصیلی، سحط زبان و پشتوانه مالی هستیم. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بیشتر بررسی شود.
Sara
من میخوام برم کره ۱۶ سالمه ۱ سالم بعد معلم نقاشی میشم الان آرایشگر هستم و تا ۲ سال بعد زبان کره ای رو تموم میکنم بنظرتون با معلم نقاشی بودن و آرایشگر بودن تو کره میشه پول خوبی به دست اورد؟؟؟؟؟لطفا جواب بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز میزان درآمد شما به مهارت و تخصص تان بر می گردد و اگر در کارتان حرفه ای باشید قطعاً می توانید کسب درآمد کنید. موفق باشید.
علیرضا ملکی
سلام و عرض ادب و خسته نباشید، ببخشید میخواستم بدونم که اگه در هر دو زبان کره ای و انگلیسی مدرک زبان داشته باشی و بخوای در دانشگاه ملی سئول عضو هیئت علمی رشته تاریخ بشی و پایان نامه ارشد و تز دکتری ات در مورد تاریخ کره باشه و قوی هم باشه و رزومه کاری چند سال تدریس در دانشگاه در دوران دانشجویی رو داشته باشی و مدرک دکتری ات را در ایران بگیری و جاب آفر هم داشته باشی و ویزای کاری هیئت علمی دانشگاه در کره برای رشته تاریخ دانشگاه ملی سئول رو هم داشته باشی بهتر یا راحت تر استخدام میشی؟؟ یا اگه از طریق پذیرش برای دوره دکتری پذیرش دانشگاه ملی سئول بشی در رشته تاریخ و همونجا بخوای استخدام بشی بهتر یا راحت تر استخدام میشی؟؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این موارد را باتوجه تز دکتری که دارید حتما با دانشگاه سئول مشورت نمایید. موفق باشید.
ناشناس
سلام ببخشید میخواستم بپرسم من امسال پایه نهمم و می‌خوام ترک تحصیل کنم ولی می‌خوام به جای درس کار نقاشی رو شروع کنم و مدرکشو بگیرم و کره ای رو بخونم امتحان بدم مدرک تسلط بر زبان کره ای رو هم بگیرم به نظرتون داخل کره ی جنوبی برای من کار پیدا میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیلی حالت مودی یا اسطلاحاً بگیر نگیر ندارد اگر شما زیر 18 سال هستید که فعلا نمی توانید در این کشور مشغول به کار شوید. پیشنهاد می کنم قبل از هر اقدامی با یک مشاور مشورت نمایید.
Sara
سلام وقتتون بخیر! من اگر به زبان کره ای و انگلیسی تسلط کامل داشته باشم میتونم و معدل بالا داشته باشم و اول در ایران مدتی را فعالیت کنم و بعد به کشور کره جنوبی مهاجرت کنم و در انجا فعالیت کنم و در ان کشور کار کنم؟ باید دوره ای را در ان کشور به دلیل قانون های متفاوت بگذرانم؟ هدف من فعالیت در شرکت ها است! شرایط شرکت ها چطونه است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اینکه شما چند ساله هستد، رشته و سابقه تحصیل تان به چه صورت هست خیلی مهم هستند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
Raha
سلام وقتتون بخیر برای ارشد رشته هایی مثل تکنولوژی اتاق عمل و مامایی امکان تحصیل در این رشته ها در کره جنوبی هست سایت های مختلفی رو بررسی کردم ولی متاسفانه اطلاعات خیلی کمی راجبش هست و اصلا نیست راجب این که باید هر دو زبان کره ای و انگلیسی مون خوب باشه و رزومه خوبی داشته باشیم اطلاعات دارم ولی راجب این که می تونم برای ارشد اقدام بکنم خیر ممنون میشم راهنمایی بکنید ممنون از وقتی که میگذارید🙏🍀
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در این مورد ابتدا باید کارشناسی شما مورد تایید دولت کرده جنوبی باشد تا بتوانید ادامه تحصیل یا وارد بازار کار بشوید و چون کار شما با مردم هست طبیعتاً دانش زبان کره ای بیشتر به کار شما میاد.
Raha
چه طور باید کارشناسی مون مورد تاییدقرار بگیره ؟باید معادل سازی کنیم یا آزمون خاصی بدیم راجب زبان کره ای مشکلی ندارم تاپیک ۵ دارم از اون بابت خیالم راحت هست ممنون از وقتی که میگذارید🍀🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برنامه ای برای معادلسازی کشور کره جنوبی اعلام نکرده که روی آن ما خدمتتان مشاوره ای را ارائه بدهیم.
Raha
چه طور باید کارشناسی مون مورد تاییدقرار بگیره ؟باید معادل سازی کنیم یا آزمون خاصی بدیم راجب زبان کره ای مشکلی ندارم تاپیک ۵ دارم از اون بابت خیالم راحت هست ممنون از وقتی که میگذارید🍀🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برنامه ای برای معادلسازی کشور کره جنوبی اعلام نکرده که روی آن ما خدمتتان مشاوره ای را ارائه بدهیم.
레이 하 네
باسلام برای شخصی با مدرک دکتری دندانپزشکی شرایط کار در کره جنوبی چطور هست؟ با احتساب اینکه بنده مدرک آیلتس7 و تسلط نسبی به زبان کره ای رو دارم آیا امکان اشتغال برای من هست و میتونم در آینده تابعیت این کشور رو اخذ کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اول باید یک استعلامی روی مدرک تان بگیرید که ببینید آیا مدرک شما مورد تایید هست یا نه اگر مورد تایید نباشد باید معادلسازی کنید و سپس مشغول به کار شوید.
Hanna
سلام ببخشید میکاپ ارتیست شدن تو کره بنظرتون درامد خوبی داره؟ من خودم به زبان انگلیسی و کره ای کاملا مسلط هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کره جنوبی باید پیشنهاد شغلی و جاب آفر داشته باشید تا بتوانید درخواست اقامت کاری نمایید. در مورد درآمد هم هر کار تخصصی درآمد خوبی دارد. ولی بستگی به تخصص و مهارت شما دارد.
ولی پور
سلام و عرض خسته نباشید من مهندسی هوا و فضا می خونم بعد۲سال دیگه دکترا میگیرم آیا می تونم با مدرک دکترای هوا و فضا تو کره یه شغل پیدا کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کره جنوبی نیازمند به داشتن جاب آفر یا پیشنهاد شغلی هستید. اگر پیشنهاد شغلی داشته باشید می توانید برای اقامت کاری اقدام نمایید.
Ilya
سلام من 15 سالمه و دوست دارم به کره جنوبی مهاجرت بکنم چند سال دیگه آیا برنامه نویسی شغل خوبی هست برای اینکه اونجا راحت زندگی کرد ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای چند سال دیگه خیلی نمی توان از الان پیش بینی درستی کرد. ولی رشته برنامه نویسی الان رشته خوبیه و بازار کار خوبی هم داره.
Selin
سلام خسته نباشید ببخشید رشته مدیریت مالی یکی از رشته های مورد نیاز کره جنوبی است ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید به سایت های کاریابی بین المللی که خدمات کار کره جنوبی دارند مراجعه کنید که اطلاعات درست تری دریافت کنید.
nilou.dgr
سلام وقت بخير. بنده كارشناسي ارشد اقتصاد كشاورزي و كارشناسي رشته آبخيزداري دارم . هنوز در ايران شاغل نيستم و به هرحال مشاغل اداري مناسب رشته تحصيلي من هست. ميخواستم بدونم مشاغل مرتبط با رشته تحصيلي من در كشور كره جنوبي وجود داره ؟‌ براي دريافت پذیرش شغلی چه مهارت مرتبط با اقتصاد یا کشاورزی رو یاد بگیرم که شانسم رو افزایش بده؟ و آیا برای نیروی اداری پذیرش هست یا بیشتر مشاغل مهارتی هستند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید زبان خودتان را تقویت بکنید و از کاریابی های بین المللی برای کار در کره جنوبی کمک بگیرید.
ارزوصفایی
سلام من یک سال دیگه لیسانس زبان و ادبیات فارسیم رو میگیرم و میخوام برای زندگی و ادامه تحصیل به کره جنوبی برم ولی در رشته بازیگری و من حتی مدرک گریم سینما و میکاپ بین اللملیم رو گرفتم میخوام راهنمایی کنید که باید چیکار کنم و امکانش هست در این رشته بورسیه بشم برای ارشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز چون دارید تغییر رشته می دهید کار آسانی در پیش ندارید ولی بهترین حالت این است که مدارک تان را برای دانشگاه های مورد نظر در کره جنوبی بفرستید و ببینید که باتوجه به شرایط شما چه پاسخی می دهند.
حانیه
سلام با سن 28 و تسلط به زبان انگلیسی و کره ای و دوسال سابقه کار پرستاری و مدرکم فوق لیسانس پرستاری جراحی های داخلیه میشه یکم در مورد شرایط مهاجرتم به کره جنوبی راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کره جنوبی شما باید مدرکتان را درآن کشور معادل کنید و سپس به دنبال کار باشید. پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید و در مورد کار پرستاران در انگلستان راهنمایی و اطلاعات بگیرید. کشور انگلستان الان برای پرستار و ماما موقعیت های خوبی را فراهم کرده است.
soodi
کسی که کارمند بانک هست و لیسانس از کجا باید متوجه شه اونجا براش کار هست یانه؟ من اطلاعات زیادی ندارم.میشه راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این موارد را بهتر است از طریق کاریابی های بین المللی پیگیری نمایید یا اینکه در گوگل در مورد لیست مشاغل مورد نیاز کشور کره جنوبی جستجو نمایید.
A
با سلام،برای ادامه تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد پرستاری در کره چه مدارکی لازم هست؟و اینکه اگه برای زندگی ( یعنی تحصیل و کار نباشه) بخوایم بریم امکانش هست؟ یا فقط از طریق همین ۲ راه هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ابتدا باید مدرک لیسانس شما معادلسازی شود تا سپس برای ادامه تحصیل یا کار اقدام نمایید. درخصوص اینکه فقط این دو راه برای مهاجرت هست پاسخ خیر چون روش های چون سرمایه گذاری یا ویزای افراد خاص هم هست.
مهتاب
سلام من ۲۲ سالمه و ترم اخرم مترجمی زبان انگلیسی هستم آیا با گرفتن مدرک کاردانی نقاشی میتونم ویزای تحصیلی برای کره جنوبی بگیرم؟؟ و آیا میشه با همین مدرک و درصورتی که کارم حرفه ای باشه درخواست ویزای کاری بدم؟؟ بنظر شما بهترین راه حل برای مهاجرت با شرایط من چه هست؟؟ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی برای پذیرش رشته های هنری معمولا نیاز به اراده یک پرتفولیوی هنری می باشد. بعضا برخی از دانشگاه ها ازمون ورودی نیز دارند.
پیمان
عرض سلام و وقت بخیر . من در این صفحه دیدم که یکی از مشاغلی که کره جنوبی برای کار نیاز دارد ، مدرس انگلیسی است ، من در این باره خودم تحقیق کردم و به این نتیجه گیری رسیدم که کره جنوبی ، فقط معلمان انگلیسی از کشور های انگلیسی زبان را که یک فهرست شامل هفت کشور بود رو شامل میشه و در چند سایت دیدم که امکان تدریس به عنوان معلم انگلیسی برای انگلیسی زبانان غیر بومی وجود ندارد . در این باره کدوم حرف درسته ؟ آخر سر میشه یا نه ؟؟؟؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط کاریابی در این رشته کار چندان راحتی نمی باشد و اولویت با کشورهای انگلیسی زبان می باشد.
Dorsa
با سلام اگر زبان انگلیسی خوبی را داشته باشیم می توانیم در آنجا استاد یا معلم شویم و اقامت و درآمدش چطور می شود ؟باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری در صورتیکه بتوانید از یک کارفرما جاب افر بگیرید امکان پذیر می باشد.
DORSA
با عرض سلام ببخشید می خواستم بدونم که اگر به زبان انگلیسی تسلط داشته باشیم و به کره ی جنوبی مهاجرت کردو بخاد که معلم یا استاد دانشگاه شود می شود ؟و می تواند اقامت بگیرد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی در صورت اینکه در همان کشور تحصیل نمایید سپس می توانید مشغول به کار شوید
سارا
سلام روزتون بخیر🌹 میخواستم بدونم یه خارجی میتونه در کره وکالت کنه در دادگستری یا اینکه فقط میتونه توی شرکت های خارجی به عنوان مشاور حقوقی کار کنه؟ باید حتما تابعیت کره داشته باشه تا بتونه توی آزمون وکالت شرکت کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت قبولی در ازمون های مربوطه می توانید به عنوان وکیل فعالیت نمایید.
Sara
سلام روزتون بخیر یه خارجی میتونه در دادگستری کره وکالت کنه یا اینکه فقط میتونه توی شرکت های خارجی به عنوان مشاور حقوقی کار کنه؟ باید حتما تابعیت کره داشته باشه تا بتونه توی آزمون وکالت شرکت کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام در صورتی که در همان کشور تحصیل کرده باشید و به حقوق ان کشور تسلط داشته باشید پس از دریافت پاسپورت می توانید در دادگشتری مشغول به کار گردید.
😻✌️
سلام ...ببخشید کره جنوبی مخصوصا شهر سئول بورسیه ارایشگری داره؟؟؟و اینکه امنیتش در حدیه که یه دختر 18 الی 20 ساله بتونه تنهایی وارد این کشور بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت بورسیه شما بایستی سایت دانشگاه مورد نظرتان را بررسی نمایید.
ناشناس
سلام ببخشید من میخوام رشته‌ی دندان پزشکی برای رشتم انتخاب کنم و میخوام برم کره آیا بورسیه داره چون توان مالی برای مهاجرت به کره جنوبی رو ندارم میشه جواب بدین؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز معمولا دانشگاه بورسیه هایی را برای دانشچویان در نظر میگرد. برای اطلاع از جزییات می توانید وب سایت دانشگاه مورد نظرتان را بررسی نمایید.
سحر
سلام من میخواهم قبل از ۲۰ سالگی مهاجرت کنم و در ورزش هم مقام استانی و کشوری دارم میتونم مهاجرت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز اطلاعات دریافتی ناقص می باشد. برای مهاجرت بهترین روش برای شما از طریق اخذ پذیرش تحصیلی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید.
bts
سلام من دانش آموز پایه نهم هستم من میخوام از طریق حرفه آرایشگری به کشور کره جنوبی برم چطور میتوانم بروم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر شما در سن تحصیل هستید و بایستی برای مدارس پذیرش بگیرید.
Sarah sofi
با سلام و خسته نباشید خواستم بدونم من کارشناسی مترجمی زبان دارم.میتونم توی کره جنوبی کار تدریس انجام بدم؟یا فوق لیسانس رو در اونجا باید بگیرم و بعد معلم بشم؟ایا امکان پذیر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان پذیر است. راحت ترین روش اخذ پذیرش تحصیلی می باشد.
...
سلام ببخشین من یک سئوالی داشتم اونم اینه که رشتم حسابداری مالی هست و میخوام بعد از تموم کردن درسام دوسال در ایران کار کنم و بعد از آن میخوام از طریق اقدام به کار به کره ی جنوبی مهاجرت کنم حالا میخواستم ازتون بپرسم که آیا چگونه جاب آفر اونجا رو دریافت کنم و اگر هم‌نتونستیم جاب افر کره ی جنوبی رو دریافت کنیم چکار باید بکنیم یعنی به صورت حضوری هم میشه در کره ی جنوبی کار پیدا کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اطلاع از نحوه دریافت جاب افر پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور را تهیه نمایید.
فاطمه
سلام من میخوام بدونم میتونم با بورسیه تحصیلی از طریق کنکور وارد کره جنوبی بشم و اونجا دانشگاه برم؟ و اینکه حقوق یک طراح مد یا دنداپزشک به پول ایران اونجا چقدر هستش
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اطلاع از بورسیه ها بایستی وب سایت دانشگاه مورد نظرتان را بررسی نمایید.
M
سلام ممنون از سایت خوبتون من میخوام بورسیه برای لیسانس mba بگیرم و میخواستم بدونم که بعد از اینکه مدرک لیسانس رو اونجا گرفتم ، ادامه تحصیل بهتره یا اینکه باهمون مدرک لیسانس مشغول به کار بشم؟بیشتر خواهان کدوم یکی هستن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رشته مورد نظر شما بازار کار خوبی در کل دنیا دارد و با توجه به مهارتتان می توانید کار پیدا کنید. بسته به بازه زمانی و قرار گرفتن در محیط می توانید شرایط را ارزیابی نمایید.
mohy
وقتتون بخیر ، به نظرتون به افراد خارجی اجازه کار در فرودگاه های کره جنوبی میدن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت داشتن اقامت این کشور می توانید اقدام نمایید.
fatemeh
سلام وقت بخیر میخواستم بدونم با مدرک روانشناسی میشه ویزا گرفت در غیر این صورت با مدرک دستیار دندان پزشکی چه طور ویزای کدوم راحت تره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی رزومه شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
....
ببخشید برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی هم باید پیشنهاد کاری از سمت کشور کره داشته باشیم؟؟ من ۱۶ سالمه و برنامه دارم حداقل تا ۵الی۱۰ سال دیگه ب کره مهاجرت کنم. درحال حاضر در رشته تجربی تحصیل میکنم ب نظر شما بهتره ک برای تحصیل برم یا برای کار؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بهترین راه برای شما اخذ پذیرش تحصیلی می باشد.
بی نام
چجوری ایرانی ها تونستن به کره برن و مدل و بازیگر بشن؟ اگه من به زبان کره و انگلیسی تسلط داشته باشم می تونیم برای بازیگر و مدل بودن به اونجا مهاجرت کنم ؟ یا برای این کار باید پناهنده بشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. موسسه MIE در خصوص مسیر پناهندگی مشاوره و خدماتی ارائه نمی کند اما شما می توانید با داشتن جاب آفر و یا به صورت تحصیلی وارد این کشور شده و مشغول به کار شوید.
لیلا
سلام روزتون بخیر من کارشناسی حسابداری مالی دارم ۳۱ سالمه و کارمند یکی‌از ارگانهای دولتیم میخواستم بدونم اگر بخوام به عنوان حسابدار به کره مهاجرت کنم چه مدرک بین المللی نیاز دارم و از کجا باید شروع کنم ؟ لطف بزرگی میکنید اگر زاهنماییم کنید 🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز سیستم حسابداری و مالی کشورها باهم متفاوت است و اخذ جاب افر در این زمینه تقریبا نشدنی است.
لیلا
ممنون از پاسخگوییتون ، پس مدرک cma هیچ فایده ای نداره؟ بنظرتون برای کسی به شرایط من چه راهی برای مهاجرت به کره وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
شاید مسیر تحصیل بتواند گزینه مناسب تری برای شما باشد. اما بهتر است برای انتخاب مسیر و یا حتی بررسی کشورهای بهتر از مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه ما استفاده نمایید.
لیلا
ممنون از پاسخگوییتون ، پس مدرک cma هیچ فایده ای نداره؟ بنظرتون برای کسی به شرایط من چه راهی برای مهاجرت به کره وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
شاید مسیر تحصیل بتواند گزینه مناسب تری برای شما باشد. اما بهتر است برای انتخاب مسیر و یا حتی بررسی کشورهای بهتر از مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه ما استفاده نمایید.
امیر اکبری
باسلام و آرزوی سلامتی برای شما با مدرک بهیاری یا کمک پرستاری در کره کاری هست زبان هم انگلیسی بلدم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر برای کاریابی در کره جنوبی خدماتی ارائه نمی گردد.
راشدی
سلام میخواستم بدونم آیا برای کره جنوبی امکان پذیرش از دانشگاه ها و تحصیل هم برای ایرانی ها وجود داره یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله محدودیتی برای پذیرش ایرانیان در نظر گرفته نشده و امکان اقدام وجود دارد.
الینا
سلام ببخشید من درحال حاضر تجربی میخونم و تو کره مخوام دانشگاهشو برم ولی واسه قدرت هزینه های بالا واسه دانشگاهشو ندارم چیکار باید بکنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که رزومه تحصیلی قوی داشته باشید میتوانید برای بورسیه اقدام نمایید.
هستی
سلام ببخشید من 12 سالمه و می خواهم برم کره و مادر و پدرم در سن 4 سالگی من جدا شدن و مادرم دوباره ازدواج کرده اما پدر اصلی من قیمیم رو ب پدر دومم نمی ده و پاسپورت منو هم امضا نمیکنه و حتی نفقه هم نمی ده و معتاد هم هست و مارو خیلی اذیت کرده و میخام که اودیشن هم بدم و اونجا هم درس بخونم میشه ی راه حلی بدید و بگید چقد هزینه داره؟🤎🫀
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما موضوع قیومیت را باید توسط وکلای داخلی و وکیل خانواده در ایران پیگیری کنید و در صورت حل شدن این موضوع باید در مدارس بین المللی تحصیل کنید و یا اینکه به همراه خانواده مهاجرت نمایید که تحصیل شما در مدارس دولتی رایگان شود.
مشاوره رایگان