مهاجرت به کانادا از ترکیه

17 اردیبهشت 1402 12 نظر

مهاجرت به کانادا از ترکیه

کشور کانادا از لحاظ میزبانی از مهاجرین خارجی در لیست کشورهایی قرار دارد، که بخش عظیمی از ساکنین آن را مهاجرین ایرانی و خارجی تشکیل داده اند. وجود شرایط عالی و منحصر به فرد کاری و به بیانی پلن های پردرخواست و همه پسند کاری، وجود پلن های سرمایه گذاری و کارآفرینی، وجود مردمان شاد و وجود اقتصاد قوی و بسیار عالی، تنها بخشی از مزایای حضور در کشور کانادا است که شوق متقاضیان علاقه‌مند به زندگی در ایالت های کانادا را برمی‌ انگیزد. شاید به عنوان یک ایرانی و یا شهروند غیر ایرانی برایتان چنین پرسشی پیش آید که، شرایط مهاجرت به کانادا از ترکیه به چه صورت می باشد؟ بهترین روش های مهاجرت به کانادا از طریق ترکیه چیست؟ برای پاسخ به چنین سوالی مقاله مهاجرت به کانادا از ترکیه را تهیه نموده ایم تا شما عزیزان با تمامی شرایط زندگی در ایالت های کانادا و شرایط مهاجرت از طریق کشور ترکیه به کانادا آشنا شوید و بدانید، بهترین راه مهاجرت به کانادا از ترکیه کدام راه است‌. حال برای این که مطمئن شوید که کدام روش مهاجرتی شما را از استرس های غیر ضروری دور می کند، توصیه ما به شما برقراری ارتباط با مشاورین موسسه ملک پور از طریق شماره تماس های ذکر شده در وب سایت اصلی است. به جهت برقراری ارتباط لازم نیست هزینه‌ ای را متقبل شوید. زیرا مشاوره شما رایگان صورت می‌ گیرد.

مطالعه، در خصوص عناوین زیر را به منظور درک بیشتر مطالب آورده شده در مقاله مهاجرت به کانادا از ترکیه به شما عزیزان توصیه می کنیم.

 • شرایط عمومی مهاجرت به کانادا از ترکیه
 • مهاجرت به کانادا از ترکیه با ویزای تحصیلی
 • مهاجرت به کانادا از ترکیه با ویزای کار
 • مهاجرت به کانادا از ترکیه با ویزای سرمایه گذاری
 • مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج
 • اقامت و تابعیت کانادا از طریق تولد
 • مهاجرت به کانادا از طریق ویزای افراد خاص
 • مراحل اخذ ویزای کانادا از ترکیه
 • نتیجه گیری در مورد مهاجرت به کانادا از ترکیه
 • پاسخ به سوالات رایج در رابطه با مهاجرت به کانادا از ترکیه

شرایط عمومی مهاجرت به کانادا از ترکیه

در حال حاضر مهاجرین ایرانی، شهروندان غیر اتحادیه اروپا و شهروندان اتحادیه اروپا درصدد مهاجرت به کشوری می باشند که از لحاظ امنیت محیط، فرهنگ، اقتصاد و آب و هوا به نسبت کشور مبدا در اولویت باشد. به طور قطع شما به عنوان یک مهاجر متقاضی با قرارگیری در محیط کانادا از شرایط زندگی بسیار مطلوب، همه بپسند و ایده‌آلی برخوردار خواهید شد. یکی از دلایل بارز شهرت کانادا به منظور مهاجرت از طریق یکی از ۷کته گوری، وجود پلن های پرمتقاضی است. اکثر متقاضیان شرایطشان برای اقدام از طریق یکی از ۷ کته گوری مهاجرت مناسب می باشد. ولی دقیقاً نمی دانند کدام مسیر آنان را بدون دردسر و بدون ریجکتی ویزا به مقصد می رساند. برای دستیابی به تمامی پاسخ های ذهنی خود پیشنهاد می کنیم، جز به جز نکات قرار داده شده در موضوعات بعدی مقاله مهاجرت به کانادا از ترکیه را بخوانید.

مهاجرت به کانادا از ترکیه با ویزای تحصیلی

در حال حاضر دیده شده است که، در میان ۷ کته گوری مهاجرت عموم افراد روش تحصیلی را برای مهاجرت خود انتخاب می نمایند. در واقع روش تحصیلی برای شرایط کنونی آنان مناسب می باشد. گفتنی است، اقامتی که از روش تحصیلی در دسترستان قرار می گیرد، در ابتدا یک اقامت موقتی است که با پایان دوره های تحصیلی مدت زمان اعتبار آن نیز پایان می یابد. ولی برای تغییر این نوع اقامت،  کشور کانادا راه‌ هایی را ترتیب داده است. راه هایی که در نهایت شما را به اقامت دائم و پاسپورت می رساند. لطفا دقت کنید برای رسیدن به پاسپورت می بایستی جز به جز قوانینی که کشور کانادا تعیین کرده است را انجام دهید و کامل با فرهنگ این کشور آشنا باشید. دانشگاه‌ های مطرح بسیار زیادی در ایالت‌ های مختلف کانادا مشغول ثبت نام فراگیران بین‌المللی می‌ باشند که از لحاظ آموزشی دوره‌ های بسیار متعددی را در اختیار محصلان و مهاجرین غیر شهروند قرار می‌ دهند. مهاجرین دانشجو با توجه به سطح تحصیلاتی که دارند و با توجه به علاقه خود به گرایش خاص و ویژه مختارند، در یکی از مقاطع دانشگاهی کانادا، حضور به عمل آوردند.

فراگیران پس از این که از دانشگاه‌ های مطرح کانادا مدرک تخصصی که مطالعه کردند را دریافت نمایند، اجازه قرارگیری در ایالت های کانادا را دارند. آنان معمولاً دو و یا سه سال اجازه دارند، در کانادا و ایالات مدنظر سکونت داشته باشند. اگر آنان در این مدت مشخص شده با توجه به تخصص و مدرکی که دارند، با یک کارفرمای کانادایی ارتباط بگیرند و از این طریق وارد بازار کار شوند، اقامتشان قابل تغییر به اقامت کاری می باشد‌. برنامه‌ های کانادا و ایالت‌ های آن به اندازه‌ ای جالب هستند که بعضی از استان‌ ها همانند بریتیش کلمبیا و اونتاریو به فراگیران خارجی پس از اتمام دوره و پس از یافتن کار از همان ابتدا اقامت دائمی می دهند. به طور معمول تمامی فراگیرانی که قصد دارند از طریق ترکیه و از طریق روش تحصیلی وارد کانادا و یکی از دانشگاه‌ های آن شوند، می بایستی ویزای تحصیلی را از قبل دریافت کرده باشند. لطفا توجه کنید که، ارائه مدارک درست و کامل ضروری می باشد. شما بایستی مدارک مشخص شده را به سفارت کانادا ارائه دهید و مرحله انگشت‌ نگاری را نیز با موفقیت پشت سر بگذارید.

مهاجرت به کانادا از ترکیه با ویزای کار

فدرال اسکیل ورکر، ویزای کاری کانادا از طریق برنامه های استانی و ویزای کاری کانادا با داشتن پیشنهاد کاری، ویزاهای مبتنی بر کار هستند که در زیر به تشریح آنان پرداخته ایم و نکات اساسی را در خصوص آنان ذکر نمودیم.

 •  فدرال اسکیل ورکر:

برای شرکت در چنین برنامه ای می توانید از طریق برنامه اکسپرس اینتری اقدام نمایید. برای این که امتیازات شما به حدی برسد که دولت کانادا نام شما را در لیست دریافت‌ کنندگان دعوتنامه‌ کاری قرار دهد، می‌بایست از همه لحاظ( مدرک تحصیلی، مدارک کاری، سابقه کار، مدرک زبان، شرایط تحصیلی شریک زندگی و غیره) شرایط مطلوبی داشته باشید و از موارد ذکر شده امتیازات متوسطی را کسب نمایید. در این صورت علاوه بر اخذ دعوتنامه پشت صحنه اداره مهاجرت کانادا پروسه اقامت دائمتتان  را مورد بررسی قرار می‌ دهد. در واقع شما و افراد وابسته از طریق اسکیل ورکر که به اقامت دائم کانادا نیز می‌ رسید.

 • ویزای کاری کانادا با داشتن پیشنهاد شغلی:

در میان متقاضیان کار در ایالت های کانادا، تعداد محدودی از مهاجرین متقاضی تمایل دارند از طریق آژانس های کاریابی با کارفرمایان معتمد کانادایی ارتباط بگیرند. آنان معمولاً CV خود و مدارک کاری را به صورت صحیح به یکی از آژانس های معتبر ارائه می‌ دهند. آژانس ها پس از ارتباط گرفتن با یکی از کارفرماهای معتمد کانادایی، شرایطی فراهم می‌ آورند که شخص بتواند با کارفرما مستقیماً مکاتبه ای داشته باشد.اگر پس از مصاحبه کارفرما شما را قبول کند می توانید کارهای مربوط به صدور ویزا را انجام داده و برای مهاجرت کاری آماده شوید.

 •  برنامه های استانی کانادا:

برنامه های ایالتی کشور کانادا همان پلن های جذاب و پر درخواستی هستند که تقاضا برای آنان روز به روز در حال افزایش است. تمامی پلن های استانی بر اساس امتیاز بندی می باشند که شرایط ورود به آنان به نسبت برنامه اسکیل ورکر، راحت تر می باشد.  برای تقویت سطح معلومات خود در خصوص برنامه‌ های استانی کانادا بهتر است مقالاتی که در این خصوص در سایت قرار داده شده اند را نیز مطالعه نمایید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

?آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا?

مهاجرت به کانادا از ترکیه با ویزای سرمایه گذاری

در این بخش از مقاله مهاجرت به کانادا از ترکیه مسیر سرمایه گذاری و کارآفرینی را مورد بحث و آنالیز قرار خواهیم داد. در واقع سرمایه گذاری یکی از سه روش اصلی سفر و حضور در یکی از ایالت های کانادا می باشد. تقاضا برای پلن های کارآفرینی نیز همانند پلن های کاری در حال حاضر بسیار بالا است. برای این که بتوانید ازطریق پلن های کارآفرینی به ایالت هایی همچون اونتاریو و بریتیش کلمبیا وارد شوید، می‌ بایستی سابقه کاری سطح بالا و سرمایه قابل توجهی به دولت مربوطه نشان دهید و بخشی از سرمایه نقدی خود را در بخش خاصی از استان انتخابی خود سرمایه‌ گذاری کنید. اگر انتخاب شما ایالت آنتاریو می باشد، می‌ بایست بیزینسی به مبلغ ۲۰۰ هزار دلار را خریداری کنید. ولی اگر ایالت بریتیش کلمبیا را برای راه‌ اندازی و خرید بیزینس فعال خود انتخاب نمودید، می بایست حداقل مبلغ ۱۰۰ هزار دلار را به شرکت مربوطه وارد کنید.

بدین صورت ابتدا از طریق ویزای کاری که پس از دوسال منقضی می شود، می توانید به ایالت مربوطه بروید. شما باید قبل از انقضای کارت خود، گزارشی به دولت مربوطه ارائه دهید تا امکان تغییر ویزا را داشته باشید. در واقع پس از ارائه گزارش و پس از تایید گزارشتان، اقامت دائم دریافت می‌ کنید. در کنار برنامه‌ های کارآفرینی، برنامه کار شرکت نیز وجود دارد که اقدام از این طریق بسیار استرس زا و پیچیده است. بنابراین بهتر است در صورت داشتن شرایط لازم از طریق برنامه‌ های کارآفرینی و یا برنامه اقامت ۵۰ هزار دلاری کانادا که به تازگی توسط دولت کانادا طراحی شده است، اقدام کنید. منظور از اقامت ۵۰ هزار دلاری طرح استارت آپ ویزا است. برای مهاجرت به کانادا از ترکیه از طریق ویزای استارت اپ کانادا، شما باید یک ایده نوآورانه به یکی از ۳ سازمان مورد تایید کانادا ارائه دهید. اگر یکی از سازمان‌ های مربوطه ایده شما را بپسندد، برایتان ساپورت را صادر می‌ کند که در این صورت می‌ توانید باقی مراحل مهاجرتی خود را پیش ببرید.

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

در این قسمت از نوشتار مهاجرت به کانادا از ترکیه، قرار است در خصوص پناهندگی که متاسفانه، هنوز تعدادی از مهاجرین از این طریق به کمک قاچاقچیان آدم و به صورت غیرقانونی از طریق کشتی و یا هواپیما وارد کانادا می شوند، مطالبی را ارائه دهیم. کشور کانادا به هیچ وجه از پناهندگان میزبانی نمی‌ کند. مگر این که پناهندگان مورد آزاد در کشور خود قرار گرفته باشند و درخواست پناهندگی داده باشند. در این صورت کشور کانادا ابتدا صحت ادعاهای پناهندگان را بررسی می کند و در صورت تایید، به آنان اجازه می‌ دهد در منطقه خاصی سکونت داشته باشند. موسسه ملک پور به هیچ وجه پناهندگی را برای مهاجرت پیشنهاد نمی کند و به هیچ وجه متقاضیان این امر را تایید نمی‌کند. گفتنی است که، اکثر مهاجرین از رزومه کاری یا تحصیلی خوبی برخوردار می باشند و شرایطشان برای مهاجرت از طریق یکی از پلن های کاری و یا کارآفرینی در کانادا مناسب است. ولی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی مسیر پرخطر پناهندگی را برای حضور در کانادا انتخاب می نمایند. بهتر است قبل از هر تصمیمی تمامی جوانب را در نظر بگیرید.

تحصیل در خارج از کشور

?پناهندگی در کانادا?

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

مهاجرینی که از روی علاقه با یک تبعه کانادایی در یک محضر ازدواج خود را به ثبت می رسانند، می توانند به کانادا سفر کنند. برای این منظور می‌ توانند از طریق ترکیه اقدام کنند. متاسفانه برخی از افراد برای رسیدن به کارت اقامت کانادا با پرداخت هزینه ای، به یکی از شهروندان کانادایی ازدواج صوری انجام می دهند. اگر ثابت شود که ازدواج شخص خارجی با تبعه شهروند جعلی و ساختگی است، شخص خارجی از کشور کانادا اخراج می شود. برای ثابت کردن این موضوع که ازدواج شما از روی علاقه و کاملا واقعی بوده است، بایستی نشان دهید که می توانید تمامی هزینه های مربوط به زندگی مشترک خود را در کانادا پوشش دهید. در واقع پس از اثبات این مسئله به دولت کانادا، اجازه دارید پس از ۳ سال پاسپورت کانادا را درخواست دهید.

اقامت و تابعیت کانادا از طریق تولد

سیستم خون و سیستم خاک همواره دو سیستمی می باشند که تمامی کشورها از جمله کانادا براساس یکی از این دو سیستم در خصوص اعطای تابعیت به نوزاد تازه متولد شده، تصمیم می گیرند. در سیستم خاک که در حال حاضر کشور برزیل، مکزیک، آمریکا، کانادا و چند کشور دیگر براساس این سیستم عمل می کنند، تابعیت فرزند ارتباط مستقیمی به تابعیت پدر و یا مادر ندارد. بدان معنا که کشورهای ذکر شده به فرزندی که در خاک کشورشان متولد شده باشد، صرف نظر از تابعیت پدر و یا مادر به نوزاد، تابعیت می دهند. ولی در سیستم خون تابعیت مستقیم از پدر و مادر یا مادر می رسد.

مهاجرت به کانادا از طریق ویزای افراد خاص

مهاجرت به کانادا از ترکیه از طریق ویزای افراد خاص که نوعی ویزا مختص اشخاص توانمند همانند: محققان، ورزشکاران و افراد دارای چند شرکت است، نیز امکان پذیر می باشد. تمامی ورزشکاران و افراد خاص می توانند براساس توانایی و تخصص خود از طریق این ویزا به یکی از ایالت های کانادا بروند ولی نکته مهمی که در باب ویزای هنرمندان و ورزشکاران وجود دارد این است که، شما باید قبل از اقدام تحقیق کنید که کدام ایالت تخصص شما را نیاز دارد و شما را تایید می کند. در حالت کلی استان های کانادا از شما به عنوان یک فرد هنرمند و خاص می خواهند که سابقه ۲ ساله نشان دهید. سابقه شما بایستی در ۵ سال گذشته و در حرفه خودتان به صورت کاملا تخصصی باشد‌. پس از این که ایالت مدنظرشما را پذیرفت، موظفید در حیطه شغلی خود فعالیت کنید. قابل ذکر است که ایالت مربوطه از افراد خاص نامه بانکی با تمکن بالا می خواهد. بنابرین توصیه می کنیم؛ اگر از لحاظ مالی، در شرایط نسبتا خوبی به سر می برید، برای ویزای افراد خاص اقدام کنید.

مراحل اخذ ویزای کانادا از ترکیه

برای این که مرحله به مرحله دریافت ویزای کانادا را به دور از استرس های غیر ضروری بگذرانید، می بایستی اسناد  کاملی ارائه دهید. اسناد شما باید با حساسیت بر روی هم چیده شده باشند. در ابتدا شما موظفید مدارک را از طریق ایمیل و یا شخصاً به سفارت کانادا ارائه دهید. برای این که دقیقاً مطلع شوید سفارت کانادا چه مدارکی از شما می خواهد، می بایست به نوع ویزای درخواستی خود توجه ویژه کنید. پس از پشت سر گذاشتن مرحله ارائه مدارک وارد مرحله انگشت نگاری و بعد از آن وارد مرحله گرفتن عکس می شوید. گفتنی است که، کانادا در ایران هیچ گونه سفارتی ندارد. برای مهاجرت به کانادا می توانید از ترکیه، اقدام کنید. البته می توانید مدارک را به سفارت کانادا در ارمنستان و یا امارات نیز ارائه دهید. پس از اعطای اسناد لازمه و فرمی که با اطلاعات واقعی پر شده است، بایستی صبر کنید تا سفارت برای شما ویزا صادر کند و یا در صورت عدم تایید شما را باخبر کند. پروسه مهاجرتی به قدری حساس است که توصیه می کنیم؛ قبل از چیدمان مدارک از موسسه ملک پور مشورت بگیرید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

گالری ویزاها


پاسخ به سوالات رایج در رابطه با مهاجرت به کانادا از ترکیه

آیا دریافت کارت اقامت ترکیه برای حضور در محیط کانادا الزامیست؟

 خیر، مهاجرین ایرانی بدون حضور در ترکیه و بدون اخذ اقامت این کشور می توانند مستقیما از ایران اقدام کنند.

ایرانیان برای مهاجرت به کانادا از ترکیه بهتر است، از کدام مسیر مهاجرتی اقدام نمایند؟

 مسیرهای اصلی چون: پلن های کاری، برنامه های سرمایه گذاری و یا روش تحصیلی.

آیا امکان اخذ کارت اقامت دائم کانادا در کوتاه‌ ترین زمان ممکن وجود دارد؟

 اخذ کارت اقامت این کشور از طریق مسیرهای اصلی چون: تحصیلی، سرمایه گذاری و کاری امکان پذیر است. ولی پلن کاری و برنامه فدرال اسکیل ورکر، نسبت به سایر برنامه ها کم هزینه می باشد و مستقیماً به اقامت دائم منجر می شود.

مهمترین نکات مثبت مهاجرت به کانادا از ترکیه برای ایرانیان کدام است؟

 ورود به ترکیه بدون ویزا


_____________نتیجه گیری در مورد مهاجرت به کانادا از ترکیه__________

مهاجرت به کانادا از ترکیه موضوعی می باشد که آن را به صورت یک مقاله کامل به همراه موضوعاتی چون: اخذ اقامت کانادا و مسیر های متنوع مهاجرت به نگارش درآوردیم و نکاتی را در رابطه با ۷ کته گوری مهاجرتی ارائه دادیم. بهترین روش های مهاجرت به کانادا از طریق ترکیه را شرح دادیم. مهمترین نکته در خصوص اخذ ویزا، ارائه مدارک کامل است.  شما بایستی فرم ثبت نام مهاجرت به کانادا را نیز به دقت مطالعه نموده و موارد خواسته شده را با اطلاعات درست پر کنید. علاوه بر این که مشاهده ویدیو گام به گام تا اخذ اقامت به شما کمک می کند تا به تنهایی بتوانید یک مسیر درست را برای آینده خود برگزینید، می توانید در خصوص این امر بسیار حساس به صورت رایگان مشاوره ای از کارشناسان زبده موسسه ملک پور دریافت کنید. برای اخذ مشاوره کافیست با شماره های قرار داده شده در وب سایت تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید با مطرح کردن سوالات خود در بخش دیدگاه در کمترین زمان ممکن ابهامات ذهنی خود را رفع نمایید. لطفاً ستاره های طلایی زیر را در صورت راضی بودن از نکات قرار داده شده در مقاله مهاجرت به کانادا از ترکیه، به ما امتیاز دهید.

امتیاز 4.08 از 5 ( 34 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
زیبا
با سلام . سوالی برام پیش اومده. اینکه فرد دو تابعیته توان دریافت پاسپورت کانادا را خواهد داشت؟ یا خیر؟ بنده دارای تابعیت ایرانی ترکیه ای می باشم . آیا مشکلی ایجاد خواهد شد ؟
X

فرم پاسخ به این نظر



پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست گرامی، کشور کانادا تابعیت مضاعف یا چندگانه را می پذیرد و برای پذیرش تابعیت این کشور نیازی به صرف نظر کردن از سایر پاسپورت های خود ندارید.
عبدالخالق ناصری
سلام عبدالخالق ببخشید من اهل افغانستان هستم برای افغان ها ک قاچاق وارد ترکیه شده کدام راهی وجود داره ک محاجرت کنه به کانادا ببخشید
X

فرم پاسخ به این نظر



پاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی ارائه خدمات و مشاوره ندارد
Farhad shams
Visa apply
X

فرم پاسخ به این نظر


ایلیا شهسوار
با توجه به فرمایشات شما تفاوت مهاجرت به کانادا مستقیم از ایران با ویزای سرمایه گذاری در واقع سرمایه بیشتری میخواد تا مهاجرت از ترکیه.درسته؟
X

فرم پاسخ به این نظر



پاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اقامت ترکیه تفاوتی در مقدار مبلغ سرمایه گذاری شما در کشور کانادا ایجاد نمی کند. شما چه مقیم ایران باشید چه ترکیه مثلا اگر یک برنامه استانی حداقل مبلغی را تعیین کرده شما باید به همان مقدار سرمایه گذاری کنید. پیشهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
Samiullah jalali
چگونه می‌توانم از ترکیه به کانادا سفر کنم
X

فرم پاسخ به این نظر



پاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. باید شرایط شما بررسی شود تا ببینیم برای کدام یک از برنامه های مهاجرت کانادا متاسب هست و برای آن درخواست داده شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما کامل بررسی شود.
امرالله (رشیدی )
سلام ! اهل افغانستان میباشم اما تابیعت ترکیه را نیز دارا میباشم . میخواهم درخواست پناهنده گی بدهم و یااگر کدام راهی دیگر نیز باشد لطفا من را رهنمایی نمایید
X

فرم پاسخ به این نظر



پاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه MIE درمورد پناهندگی هیچگونه خدمات و مشاوره ای ندارد.
امرالله (رشیدی )
سلام ! اهل افغانستان میباشم اما تابیعت ترکیه را نیز دارا میباشم . میخواهم درخواست پناهنده گی بدهم و یااگر کدام راهی دیگر نیز باشد لطفا من را رهنمایی نمایید
X

فرم پاسخ به این نظر



پاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه MIE درمورد پناهندگی هیچگونه خدمات و مشاوره ای ندارد.
ملیکا
سلام من از دانشگاه سیواس برای رشته رادیولوژی پذیرش گرفتم آیا میتونم بعد از اتمام کارشناشی برای کار در کانادا اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظر



پاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط کار در کانادا اسکیل ورکر است اگر بعد از تحصیل تان حداقل 3 سال سابقه کار داشته باشید و مدرک زبان خوب بلی این امکان برای شما وجود دارد.
مشاوره رایگان