سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

23 آذر 1401 3 نظر

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی، برنامه جدید کارآفرینی بریتیش کلمبیا و هزینه های سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا در این مقاله مورد بحث و تحلیل علمی قرار می گیرد. قوانین سرمایه گذاری در ایالت بریتیش کلمبیا چیست؟ از چه روش سرمایه گذاری می توان اقامت بریتیش کلمبیا را اخذ کرد؟ هزینه های سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا چقدر است؟ ما قصد داریم به تمامی جوانب این روش سرمایه گذاری پرداخته و مزایا و معایب آن را با یکدیگر بررسی نماییم. در این مقاله ما سعی داریم آگاهی شما را در این خصوص بالا ببریم تا در صورتی که قصد سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا را دارید، اطلاعات دقیقی در این زمینه داشته باشید. این روش می تواند به افرادی که قصد سرمایه گذاری داشته و از شرایط لازم برخوردارند، پیشنهاد شود. به منظور یک سرمایه گذاری مطمئن، نیاز است که شما به وضعیت اقتصادی آن کشور اشراف کامل داشته باشید. به همین منظور در این مقاله، تمامی موارد مربوط به امنیت سرمایه گذاری در این استان و شاخص های سرمایه گذاری در کانادا بررسی خواهد شد. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در خصوص سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا و یا سایر کشورها بدست آورید، پیشنهاد می کنیم که با موسسه ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را تکمیل نمایید تا شرایط شما در یک مشاوره تلفنی رایگان بررسی شود. 

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

شرایط کارآفرینی بریتیش کلمبیا کانادا در 30 ثانیه

 

تماس با ما

 

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

ایالت بریتیش کلمبیا کانادا برای سرمایه گذاری

استان بریتیش کلمبیا یکی از استان های کشور کاناداست و مساحتی در حدود 940 هزار کیلومتر مربع دارد. شهر ویکتوریا، پایتخت این استان محسوب می شود. درسال 1871 استان بریتیش کلمبیا به عنوان ششمین استان کشور کانادا شناخته شد. همانطور که می دانید، کشور کانادا کشور مهاجرپذیری است و با توجه به مساحت زیادی که دارد، سالیانه برنامه های مهاجرتی زیادی را برای افرادی که قصد مهاجرت دارند ارائه می دهد. کشور کانادا، یک کشور سردسیر است و تنها ایالت بریتیش کلمبیا است که دارای آب و هوای معتدل و دلچسبی می باشد.

کار در کانادا

بنابراین با توجه به این ویژگی ها، این استان سالیانه میزبان مهاجران زیادی از سراسر دنیا می باشد. شهر ویکتوریا و ونکوور، جزو شهرهای پرطرفدار این کشور هستند و بسته به نوع شهر و استان در کشور کانادا، برنامه های مهاجرتی متنوعی وجود دارد.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد کارآفرینی بریتیش کلمبیا کانادا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد کارآفرینی بریتیش کلمبیا کانادا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کارآفرینی بریتیش کلمبیا کانادا

 

در مورد سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا باید گفت که کم هزینه ترین نوع آن، سرمایه گذاری 100 هزار دلاری است که در سرفصل های بعدی در مورد انواع آن، توضیحات بیشتری ارائه خواهیم کرد.

برنامه سرمایه گذاری بریتیش کلمبیا

در مورد سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا و اخذ اقامت از این طریق باید گفت روش های سرمایه گذاری که در حال حاضر در این استان قابل اجرا هستند، به صورت کار آفرینی و راه اندازی یک بیزینس فعال هستند. متقاضیان نمی توانند صرفاً از طریق ثبت شرکت در این استان به اقامت برسند؛ بلکه می بایست یک طرح تجاری قابل قبول برای راه اندازی بیزینس در کانادا در این استان ارائه نمایند. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه شده و کپی از آن، غیرقانونی است. در صورتی که افراد بتوانند از طریق کارآفرینی اقدام نموده و امتیاز لازم را کسب نمایند، به آن ها یک اقامت کاری 2 ساله اعطا خواهد شد. پس از آن فرد می بایست بعد از گذشت 2 سال از اقامت در کانادا به همراه ارائه مدارک کافی جهت اثبات راه اندازی کسب و کار و سوددهی آن در حال حاضر و همچنین پرداخت بیمه و مالیات، جهت دریافت تابعیت کانادا درخواست دهد.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد سرمایه گذاری در کانادا(استان بریتیش کلمبیا)

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری در کانادا (استان بریتیش کلمبیا)

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد سرمایه گذاری در کانادا(استان بریتیش کلمبیا)

 

اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

در مورد سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا و اعطای ویزا باید گفت این نوع ویزا بر اساس سیستم امتیاز بندی است؛ به این معنا که افراد در صورتی که امتیاز لازم را کسب نمایند، می توانند ویزای کشور کانادا را دریافت کنند. در اعطای ویزای کشور کانادا، نظر شخصی آفیسر پرونده، تأثیری در اخذ ویزا نخواهد داشت. چرا که این کشور از اصل objective در اعطای ویزا پیروی می کند. در برخی از کشورها قانون subjective در اعطای ویزا اعمال می شود؛ به این معنا که آفیسر پرونده حتماً بایستی در صدور ویزا نظر داده و نظر شخصی وی در اعطای ویزا تأثیرگذار خواهد بود. همانطور که اشاره شد سیستم صدور ویزای کانادا از نوع objective می بوده و بر اساس امتیازبندی است. در این صورت، چنانچه شخص مدارک لازم را ارائه داده و در سیستم امتیازبندی بتواند امتیاز لازم را به دست آورد، موفق به دریافت ویزا و اقامت کانادا می شود. درمورد سیستم امتیاز بندی، در بخشی جداگانه توضیح داده خواهد شد. 

انواع برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا یکی از استان های کانادا می باشد که برنامه مدونی را برای مهاجرت کارآفرینان به این استان ترتیب داده است که این برنامه شامل دو بخش می شود. بخش اول متشکل از برنامه استانی و بخش دوم، برنامه منطقه ای را تشکیل می دهد. همانگونه که بیان شد، دو بخش را برای برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا در نظر گرفته اند که در ادامه به شرح هر دو بخش خواهیم پرداخت.

برنامه اصلی استان BC یا مهاجرت از طریق کارآفرینی کانادا در بریتیش کلمبیا

لقب برنامه 200 هزاردلاری به این بخش از برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا داده شده است که قابلیت سرمایه گذاری در جای جای بریتیش کلمبیا را میسر کرده است اما به شرطی که افراد بتوانند امتیاز لازم به هر منطقه را کسب و واجد شرایط آن نقطه از استان بریتیش کلمبیا باشند.

برنامه منطقه ای استان بریتیش کلمبیا (Pilot BC PNP Entrepreneur Immigration Regional)

این برنامه که فاز دیگری از برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا می باشد، می توان از آن به عنوان یک برنامه موقتی یاد کرد که در میان مهاجران با نام برنامه 100 هزار دلاری نیز شناخته می شود. براساس این بخش از برنامه مهاجرتی استان بریتیش کلمبیا، متقاضیان مهاجرت می توانند در شهرهای کوچک و کمتر شناخته شده استان مذکور، اقدام به ایجاد بیزنس و ایده های خود را عملی کنند.

برنامه کارآفرینی اصلی بریتیش کلمبیا (BASE CATEGORY)

در ابتدا، توضیح مختصری از برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا را ذکر کردیم اما قاعدتا موارد بسیاری حول و محور این موضوع وجود دارد که یکی از آنها شرایط مورد نیاز برای بهره مندی از این برنامه مهاجرتی می باشد که در این باره جدول زیر را طراحی نموده ایم و با خواندن جدول فوق، اطلاعات کامل و جامعی در رابطه با چگونگی استفاده از برنامه کارآفرینی اصلی بریتیش کلمبیا، کسب خواهید کرد:

شرایط مورد نیاز

توضیحات

تمکن مالی

بدیهی است که متقاضیان استفاده از این برنامه مهاجرتی، در اولین قدم باید دارای شرایط مالی قابل قبولی با دارایی خالص حداقل 600 هزار دلار باشند.

سرمایه

برای واجد شرایط شدن برنامه کارآفرینی اصلی بریتیش کلمبیا میبایست سرمایه گذاری در این استان را حداقل به مبلغ 200.000 دلار آغاز کرد.

تحصیلات

شرط تحصیلات در این نوع برنامه مهاجرتی، خیلی پیچیده نبوده و با حداقل مدرک تحصیلی دیپلم می توان از برنامه کارآفرینی اصلی بریتیش کلمبیا، بهره برد.

سابقه کاری

داشتن حداقل 3 سال سابقه مدیریت یک بیزنس، ضروری است.

تسلط زبان

ارائه مدرک زبان یا فرانسوی حداقل CLB4 یا بالاتر

 

برنامه های مهاجرت استانی کانادا

این مقاله را از دست ندهید: برنامه های مهاجرت استانی کانادا

در این مقاله ما تمام جوانب برنامه های مهاجرت استانی کانادا را به شما خواهیم آموخت.

برنامه کارآفرینی منطقه ای بریتیش کلمبیا (REGIONAL PILOT)

مهاجرت از طریق برنامه کارآفرینی منطقه ای بریتیش کلمبیا یا برنامه 100 هزار دلاری، که بیشتر متمرکز روی سرمایه گذاری در مناطق کوچک این استان است، با رعایت شرایط و قوانین زیر امکان پذیر است:

 • برخورداری از دارایی خالص 300.000 دلار به بالا
 • دارای تجربه مدیریتی یک بیزنس به مدت 3 سال در پنج سال اخیر
 • برخورداری از مهارت زبان رایج کانادا با داشتن حداقل مدرکCLB 4
 • داشتن تحصیلات دانشگاهی
 • ارائه چشم انداز خود برای راه اندازی کسب و کار یا همان بیزنس پلن
 • سرمایه گذری در مناطق کوچک بریتیش کلمبیا با مبلغ حداقل 100.000 دلار کانادا

برنامه کارآفرینی پروژه های استراژیک بریتیش کلمبیا (STRATEGIC PROJECTS)

صاحبان شرکت و بیزنس در کشورهای دیگر که درصدد ایجاد یک شعبه در کشور کانادا و استان بریتیش کلمبیا می باشند، با توجه به برنامه کارآفرینی پروژه های استراژیک کلمبیا، این امکان برایشان به وجود خواهد آمد. اما این برنامه کارآفرینی بریتیش کلمبیا نیز از قاعده و قانون خاصی پیروی می کند که این قوانین عبارتند از:

 • برخورداری از تمکن مالی
 • سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا حداقل به مبلغ 500 هزار دلار
 • ایجاد فرصت شغلی برای شهروندان کانادایی
 • تاسیس و یا خرید شرکت در استان بریتیش کلمبیا

شرایط صلاحیت مشاغل برای کارآفرینی در بریتیش کلمبیا

در رابطه با شرایط صلاحیت مشاغل برای کارآفرینی در بریتیش کلمبیا باید اینگونه بیان کرد که این استان به همه کسب و کارهایی که رونق اقتصادی را برای این استان به همراه داشته و متضاد با قوانین کشور کانادا نمی باشد، دارای صلاحیت برای کارآفرینی خواهند بود. در واقع شغلی که تضمین کننده پیشرفت اقتصادی استان بریتیش کلمبیا است، هیچ مانع سرراه نخواهد داشت و افراد به راحتی قادر به راه اندازی بیزنس خود به شرط مدیریت تمام کمال حداقل یک سوم آن، خواهند بود.

مشاغل قابل قبول

با ارائه یک طرح مدون و کامل که اهداف و چشم انداز کاری شما را در استان بریتیش کلمبیا نشان دهد، مشاغل مورد نظر شما جزء مشاغل قابل قبول برای کارآفرینی بریتیش کلمبیا خواهد بود؛ البته استان بریتیش کلمبیا لیستی از مشاغل غیر قابل قبول را هم تدوین کرده که در هرصورت این مشاغل، مورد قبول این استان برای برنامه کارآفرینی نخواهد بود.

مشاغل غیر قابل قبول

لیست مشاغلی که استان بریتیش کلمبیا برای اخذ ویزای سرمایه گذاری بریتیش کانادا، غیرقابل قبول و نامعتبر اعلام کرده است، شامل موارد زیر است:

 • شرکت مهاجرتی
 • نزول، نقد کردن چک و...
 • بازیافت فلز
 • اداره کارواش
 • خرید و فروش وسایل دست دوم و اسقاطی
 • بنگاه مسکن
 • خرید و فروش غذای آماده
 • اداره اقامتگاه های کوچک

مراحل اقدام برای سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

استان بریتیش کلمبیا برنامه های کارآفرینی متعددی ارائه می نماید که به وسیله آن ها می توان اقامت دائم کانادا را اخذ نمود. بسته به شهری که در آن قصد سرمایه گذاری دارید، هزینه ها متفاوت خواهد بود که در این مورد به طور مفصل توضیح خواهیم داد. همانطور که توضیح دادیم سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا می بایست به صورت یک بیزینس فعال باشد. این استان، دو نوع برنامه کارآفرینی ارائه می نماید:

 • کارآفرینی در شهرهای ونکوور یا ویکتوریا: در این نوع کار آفرینی افراد می توانند در شهرهای بزرگ این استان سرمایه گذاری نمایند. در این روش، شخص می بایست 600 دلار کانادا دارایی داشته باشد و 200 هزار دلار سرمایه گذاری کند. در این روش، شخص می بایست نشان دهد که در 10 سال گذشته، 3 سال مالک یک بیزینس بوده و یا 4 سال، سابقه کار مدیریتی سطح بالا داشته است. در این روش، نیازی به داشتن ویزای توریستی نیست؛ اما متقاضی می بایست یک طرح تجاری قابل قبول و پرسود و همچنین مدرک زبان CLB4 ارائه دهد. همچنین میزان سهم سرمایه گذار در این برنامه سرمایه گذاری باید حداقل 33% یا یک سوم کل سهام باشد. لازم به ذکر است که متقاضیان باید حداقل مدرک کاردانی داشته باشند. البته در صورتی که 100% سهام مربوط به سرمایه گذاری را دارا باشند، می توانند با مدرک دیپلم نیز اقدام نمایند. در صورت واجد شرایط بودن، افراد می توانند اقامت کاری دریافت کرده و کار خود را راه اندازی نمایند. در نهایت بعد از 18 ماه که بیزینس افراد راه اندازی شد، آن ها می توانند برای اقامت دائم درخواست دهند.
 • کارآفرینی در شهرهای کوچک و کم جمعیت استان بریتیش کلمبیا: تمام شرایط این روش تقریباً مثل روش قبل می باشد؛ اما با کمی تفاوت. در این روش شخص می تواند با سرمایه کمتری کارآفرینی نماید؛ یعنی به این صورت که فرد باید 300 هزار دلار کانادا دارایی داشته باشد و 100 هزار دلار سرمایه گذاری کند. در این روش شخص حتماً می بایست یک سفر با ویزای توریستی کانادا داشته باشد تا از نزدیک، شرایط و موقعیت شهر را بررسی نماید. میزان حداقل سهام فرد در این سرمایه گذاری، 51% می باشد. باقی شرایط آن دقیقاً مانند روش قبلی خواهد بود و اقامت شخص نیز تا زمانی که بیزینس را راه اندازی کرده و بتواند بیمه و مالیات پرداخت نماید، اقامت کاری هست. در این روش بعد از 18 ماه فرد می تواند برای اقامت دائم درخواست دهد.

از دیگر پیش نیاز های سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا می توان به داشتن مدرک فوق دیپلم یا مالکیت صد در صدی بیزنس در کشور مبداَ، و همچنین ارائه بیزنس پلن مرتبط و قوی به اداره مهاجرت کانادا اشاره نمود. لازم به ذکز است که شما به این دلیل که می بایست کسب و کار خود را به طور مداوم زیر نظر بگیرید و مدیریت نمایید، می بایست حداقل 9 تا 10 ماه در سال را در کشور کانادا و استان بریتیش کلمبیا حضور داشته باشید.

بیشتر بدانید: سرمایه گذاری در استان انتاریو

سیستم امتیازبندی سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

همانطور که گفته شد، سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا بر اساس سیستم امتیازبندی مهاجرت به کانادا است. در این روش افراد می بایست حداکثر 200 امتیاز کسب نمایند. به این دلیل پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی در مورد مواردی که امتیاز می دهد تحقیق بفرمایید و حتماً پیشنهاد می شود با متخصصان این زمینه در مورد پرونده خود مشورت بفرمایید. امتیازبندی افراد بر اساس فاکتورهایی انجام می شود که عبارتند از: سابقه شغلی، سن، تحصیلات، میزان دارایی، مقدار مبلغ سرمایه گذاری و از همه مهم تر طرح تجاری و مزایای اقتصادی که این طرح می تواند برای این کشور داشته باشد. در صورتی که اشخاص امتیاز لازم را کسب نمایند می توانند برای خود در برنامه BC، پروفایل شخصی باز کنند. هر دوره در میان افردی که امتیاز بالایی داشته باشند، اسامی افراد انتخاب شده و در صورت تأیید پرونده، دعوتنامه برای اشخاص فرستاده می شود.

امتیاز بندی استان بریتیش کلمبیا

پارامتر دارای امتیاز

میزان امتیاز

سابقه مدیریت

24

میزان دارایی

12

سرمایه گذاری

20

ایجاد شغل

20

منطقه ایجاد شغل

20

تسلط زبان

67

رونق اقتصادی

30

بازدهی

30

بازخورد و انتقال تخصص و دانش

20

مناطث مشخص شده دولتی

32

مجموع

200

 

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

مدرک زبان لازم در سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا

استفاده از شرایط کارآفرینی بریتیش کلمبیا و رسیدن به ویزای سرمایه گذاری بریتیش کلمبیا، نیازمند دارا بودن مدرک زبان مهاجرت به کانادا در سطح حداقل مهارت زبانی رایج در این کشور که انگلیسی یا فرانسوی است، می باشد. برای اثبات این مهارت زبانی، ضروری است که حداقل مدرک (CLB 4) را کسب و برای اداره مهاجرت کانادا و استان بریتیش کلمبیا ارسال فرمایید. البته باید گفت که هر چه میزان مهارت زبانی افراد بالا باشد، درصد موفقیت آنها در کشور غریبه به همان میزان افزایش خواهد یافت. لذا هرچند شرط استفاده از این برنامه کارآفرینی، ارائه مدرک (CLB 4) می باشد اما بهتر است که افراد قبل از مهاجرت، تسلط زبان خود را به بالاترین درجه برسانند.

هزینه های برنامه کارآفرینی استان بریتیش کلمبیا

هزینه های گرفتن ویزای سرمایه گذاری بریتیش کانادا شامل چند بخش می شود که متقاضیان استفاده از این برنامه، مکلف به پرداخت همه آنها هستند. این هزینه ها شامل میزان سرمایه و دارایی افراد برای سرمایه گذاری و واجد شرایط شدن برای اخذ ویزای سرمایه گذاری بریتیش کلمبیا، پرداخت هزینه های معمول ثثبت درخواست ویزا، برخورداری از سرمایه خالص مورد نیاز استان بریتیش کلمبیا و... می باشد.

بیشتر بدانید: سرمایه گذاری در کبک

شرایط اخذ ویزای همراه کانادا

جهت سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا این نکته را باید بدانید که پرونده شخص به همراه اعضای خانواده بررسی می شود و در واقع پس از تأیید پرونده و دریافت دعوتنامه توسط متقاضی، فرد می تواند با ویزای همراه کاادا به همراه همسر و فرزندان زیر 22 سال خود در این کشور اقامت داشته باشد. این اقامت به واسطه کار دریافت می شود. همچنین تحصیل فرزندان تا سال دوازدهم تحصیلی رایگان خواهد بود. بنابراین شخص پس از راه اندازی بیزینس در کانادا خود می بایست بعد از 2 سال، رزومه کاری خود را به دولت ارائه داده و نشان دهد که این بیزینس راه اندازی شده، دارای سود دهی می باشد و توانسته بیمه و مالیات پرداخت نماید. در این زمان شخص می تواند برای تابعیت کانادایی درخواست دهد.

مزایای سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

درمورد سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا توضیحات زیادی داده شد و همانطور که گفته شد، این روش می تواند برای افرادی که قصد راه اندازی یک بیزینس فعال را دارند مناسب باشد. در مورد مزایای سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا باید گفت:سرمایه گذاری در استرالیا

 • تحصیل فرزندان در این روش اتا سال دوازدهم رایگان است و همچنین بیمه خدمات درمانی رایگان به نیز به آنها تعلق خواهد گرفت.
 • افراد می توانند از این روش سرمایه گذاری، به پاسپورت کانادا برسند.
 • سرمایه گذاری از طریق کار آفرینی می تواند هم به سود افراد باشد هم برای دولت کانادا مفید باشد.
 • در این روش، نیاز به ارائه مدرک زبان با نمره بالا نیست.
 • استان بریتیش کلمبیا جزو استان های پرطرفدار این کشور برای زندگی است.
 • کشور کانادا از شرایط اقتصادی خوبی برخوردار است و نرخ بیکاری در این کشور، پایین است.
 • این روش برای افرادی که در ایران صاحب کسب و کاری بوده و قصد گسترش کار خود را دارند، بسیار مناسب است.

استانداردهای تاثیرگذار بر سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

قطعاً برای هر شخصی که قصد سرمایه گذاری دارد، یکی از مهم ترین فاکتورها بحث استانداردهای سرمایه گذاری در آن کشور است. افراد زیادی قصد دارند تمام پول و سرمایه و نتیجه چندین سال زحمت خود را در یک کسب و کار سرمایه گذاری نمایند. بدین منظور لازم است که در خصوص سرمایه گذاری و امنیت آن، تحقیقات گسترده ای انجام پذیرد؛ به ویژه درمورد سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا که شخص می بایست یک بیزینس فعال راه اندازی نماید. در ادامه این بخش، به بررسی مهم ترین استاندارهای سرمایه گذاری می پردازیم:

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

 • نرخ مصادره اموال در کانادا:

در بحث استانداردهای سرمایه گذاری، یکی از مهم ترین فاکتورها، موضوع خطر مصادره اموال (expropriation risk) است که باید مورد بررسی قرار گیرد. ریسک مصادره اموال در هر کشوری که قصد سرمایه گذاری در آن را دارید، می بایست بسیار پایین باشد. قطعاً بزرگترین ترس یک سرمایه گذار خارجی، از دست رفتن پول و سرمایه وی در کشور دیگر می باشد. هر چه نرخ مصادره اموال در کشوری پایین تر باشد، آسودگی خاطر سرمایه گذار از امنیت سرمایه گذاری خود در آن کشور، بیشتر است.کمترین میزان نرخ مصادره اموال، 1 و بیشترین آن 7 می باشد. در نمودار ذیل، شما می توانید ریسک مصادره اموال را در کشور کانادا بین سال های 2014 تا 2019 مشاهده فرمایید. همانطور که می بینید میانگین این نرخ در کانادا، عدد 1 و به معنای کمترین میزان ریسک هست.

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

 • کنترل فساد در کانادا:

یکی دیگر از مواردی که باید بررسی شود، بحث کنترل فساد درکشور کاناداست. در واقع این نرخ، نشان دهنده میزان کنترل فساد در سیستم اداری و مالی این کشور است که مانع از تأثیرات منفی فساد بر سرمایه فرد می شود. در نموداری که مشاهده می نمایید، کنترل فساد در این کشور بین سال های 2009 تا 2019 مورد بررسی قرار گرفته که در آخرین سال، دارای میانگین 1.97 است. حداکثر میزان این شاخص با عدد 2.5+ بیان می شود.

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

 • کیفیت نظارتی در کانادا:

یکی دیگر از موارد مورد بررسی در بحث استانداردهای سرمایه گذاری، کیفیت نظارتی است. این شاخص به این معناست که دولت تا چه حد برای اجرای درست آیین نامه ها توانایی دارد و تا چه اندازه بر اجرای سیاست ها نظارت دارد. همانطور که مشاهده می فرمایید کیفیت نظارتی در کشور کانادا بین سال های 2009 تا 2019 مورد بررسی قرار گرفته که در سال 20199 دارای میانگین 1.7 بوده است.

 

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار

جهت سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا، یکی از مسائلی که باید مورد بررسی قرار گیرد، بحث شاخص های اقتصادی تأثیرگذار در این کشور است. از الگوی شاخص های اقتصادی یک کشور می توان به سلامت اقتصادی و رشد اقتصادی آن کشور پی برد. شاخص هایی که در این بخش بررسی می شوند شامل نرخ تولید ناخالص داخلی، تورم و مالیات می شوند.

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

 • نرخ تولید ناخالص داخلی:

 نرخ تولید ناخالص ملی (GDP) یکی از عوامل مهم در رشد اقتصاد یک کشور محسوب می شود. زیرا کشورها به سبب رشد ناخالص ملی می توانند خود کفایی پیدا کرده و میزان صادرات را در کشور خود افزایش دهند. بنابراین نرخ تولید ناخالص داخلی را می توانیم ملاکی برای بررسی رشد اقتصادی یک کشور در نظر بگیریم. در نموداری که مشاهده می نمایید، میزان این نرخ در کشور کانادا در بین سال های 2009 تا 2019 بررسی شده است که دارای دارای میانگین 49000 دلار در سال 2019 می باشد.

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

 • نرخ مالیات در کانادا:

 یکی دیگر از موارد مورد بررسی، میزان پرداخت مالیات است که می تواند برای یک سرمایه گذار، اهمیت ویژه ای داشته باشد. همانطور که در این نمودار مشاهده می نمایید میزان مالیات در سال های گذشته بررسی شده است. این میزان در سال 2019 برابر با 70 درصد بوده است.

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

 

 • نرخ تورم در کانادا:

از دیگر مواردی که در شاخص های اقتصادی مورد تحلیل قرار می گیرد، تورم است. میزان تورم و افزایش کالا در این کشور، نشان دهنده این است که کشور تا چه حد دارای ثبات اقتصادی می باشد. در این نمودار می توانید نرخ تورم را مشاهده فرمایید. طبق این نمودار، میانگین تورم در کشور کانادا در سال 2019، برابر با 1 درصد است.

 

 

 

خدمات موسسه ملک پور در زمینه سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

افراد در صورتی که قصد سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا را داشته باشند، می بایست به تمام مواردی که گفته شد توجه فرمایند و همچنین نیاز است که بررسی های دقیق تری برای این امر انجام شود. همانطور که گفته شد این روش سرمایه گذاری به صورت فعال است و شخص حتماً باید کسب و کاری در این استان راه اندازی نماید. بسته به میزان سرمایه، شهرهای مختلفی است که می تواند مورد بررسی قرار گیرد. موسسه ملک پور می تواند در این خصوص، اطلاعات جامعی در اختیار شما قرار دهد. همچنین پرونده شما توسط متخصصین این موسسه در کشور کانادا مورد بررسی قرار خواهد گرفت. این موسسه بیشتر از 15 سال است که در زمینه مهاجرت و انواع روش های آن فعالیت کرده و مشاورین این موسسه می توانند پرونده شما را به صورت تخصصی بررسی نمایند و روش های گوناگون را به شما ارائه دهند. پیشنهاد می شود در صورتی که قصد سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا را دارید حتماً با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.


سرمایه گذاری در کانادا

پرسش: سلام. هزینه های لازم جهت شروع بیزینس و دریافت اقامت در شهر های بریتیش کلمبیا در کانادا چقدره؟

پاسخ:


مهاجرت به کانادا

پرسش: سلام . سوال من اینه که در روش کارآفرینی بریتیش کلمبیا اگه بعد از 20 ماه نتونیم سرمایه گذاری کنیم؛ آیا راهی هست که مثلا ویزای کاریمون رو تبدیل به اقامت دائم کنیم یا بعد از یکسال که در کانادا کار کردیم ، بریم به سمت روش های دیگه ی اقامت دائم؟
من لیسانس عمران دارم ، 10 سال سابقه ی مدیریتی ، 600 هزار دلار تمکن مالی دارم. فقط نگران اینم که اگه بعد از 20 ماه ،بیزینس پلنم موفق نشد ، چه اتفاقی برام می افته؟ توی این 20 ماه فرصت دارم که روش های دیگه رو تست کنم ؟ و اگه دیدم بیزینسم نمیگیره اونجا اصلا 200 هزار دلار رو نیارم؟

پاسخ:


سوالات متداول در زمینه سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا

مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری به منظور اخذ اقامت در استان بریتیش کلمبیا چقدر است؟
شما با سرمایه گذاری با نشان دادن سرمایه ای حداقل 600 هزار دلار کانادا و سرمایه گذاری حداقل 200 هزار دلار کانادا اقامت سرمایه گذاری این استان را اخذ نمایید.

شرایط لازم برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیای کانادا چیست؟
داشتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم، نشان دادن اینکه در 10 سال گذشته 3 سال صاحب بیزنس بوده اید و یا 4 سال مدیریت بیزنس داشته اید(و یا ترکیبی از این دو)، ارائه بیزنس پلن، داشتن و ارائه سرمایه لازم، داشتن مدرک زبان در سطح حداقل CLB4 در زبان انگلیسی یا فرانسه.

شرط حضور لازم برای اخذ اقامت ز طریق سرمایه گذاری در بریتیش کلمبیا چقدر است؟
در طول مدت دو سال اعتبار ویزا، حضور فرد متقاضی در کسب در کانادا الزامی بوده و فرد می بایست نظارت مستقیم بر فرآیند کسب و کار خود داشته باشد، اما پس از اخذ اقامت دائم فرد می تواند زمان کمتری را در کانادا سپری نماید.


_____________________  سخن پایانی درباره سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا _____________________

سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری استانی، برنامه جدید کارآفرینی بریتیش کلمبیا و اخذ اقامت و تابعیت از طریق کارآفرینی در ایالت بریتیش کلمبیا در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. در خصوص شرایط کلی این روش، توضیحاتی ارائه شد. کمترین میزان سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا 100 هزار دلار است که می توان در شهرهای کوچک و کم جمعیت این استان، اقدام به این سرمایه گذاری کرد. افراد می توانند با مدرک زبان CLB4 و با داشتن سابقه کار مدیریتی یا داشتن یک کسب و کار، برای این روش سرمایه گذاری اقدام نمایند. این روش به افرادی که قصد راه اندازی یک کسب و کاری داشته و در پی اخذ اقامت کانادا می باشند پیشنهاد می شود. سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا از طریق خرید ملک یا خرید اوراق قرضه دولتی به قصد اخذ تابعیت، امکان پذیر نیست. شما می توانید با مراجعه به وب سایت موسسه ملک پور، از کلیه شرایط سرمایه گذاری در کشورهای مختلف آگاه شوید و در صورت نیاز به بررسی کامل شرایط خود می توانید با مشاورین این موسسه تماس برقرار کرده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا امکان دریافت مشاوره تلفنی رایگان برای شما فراهم شود. همچنین شما می توانید سوالات خود را در پایان این مقاله در بخش "ثبت پرسش" درج نمایید.

امتیاز 4.38 از 5 ( 15 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
علی بروفه
سلام، وقتتون بخیر ممنونم از مقاله خوبتون. خواستم بدونم آیا اگر برای سرمایه گذاری در استان بریتیش کلمبیا با 100 هزار دلار انجام بدم بعد از 1 سال می تونم محل کارم رو عوض کنم و اقامتم باقی بمونه؟ آیا خانواده من می تونن از ابتدا برن در شهر دیگه زندگی کنن یا اونها هم باید در همون شهر حضور داشته باشن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما باید در استانی که سرمایه گذاری کرده اید بیزینس خود را به سوددهی برسانید تا بتوانید اقامت این کشور را اخذ کنید. بنابراین در یکسال اول نمی توانید بیزینس و شغل خود را به استان دیگری منتقل کنید. سپاس
الناز محمدى
سلام با تشکر از مطالب خوبتون.من مى خواستم براى سرمايه گذارى در استان بريتيش کلمبيا اقدام کنم سوالم اينه با مدرک ديپلم هم مى شه اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت ممنونیم از محبت شما به طور کلی حداقل مدرک تحصیلی برای استان بریتیش کلمبیا مدرک کاردانی می باشد اما در صورتی که شما مالک 100 درصد یک بیزنس باشید با مدرک دیپلم نیز می توانید برای سرمایه گذاری در این استان اقدام داشته باشید.
رضا قربانی
با عرض سلام سوالی که داشتم این بود که برای سرمایه گذاری 200000 بریتیش کلمبیا امکان بازگشایی مغازه مثلا سوپر مارکت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید با تیم بیزنسی کانادا و وکیلتون مشورت بفرمایید ببینید اون استان به چه برنامه هایی نیاز دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بررسی شود.
مشاوره رایگان