بورسیه تحصیلی نروژ

11 نظر

بورسیه تحصیلی نروژ

بورسیه تحصیلی نروژ، شرایط و هزینه تحصیل در نروژ، مدارک مورد نیاز بورسیه و بورسیه تحصیلی نروژ در تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را در این مقاله مورد بررسی علمی و دقیق قرار خواهیم داد. چگونه می توان در نروژ بورسیه تحصیلی گرفت؟ مدارک لازم جهت بورسیه تحصیلی نروژ چه مدارکی می باشد؟ هزینه مورد نیاز جهت بورسیه تحصیلی نروژ چه مقدار است؟ موسسه ملک پور با سال ها تجربه در امر مهاجرت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در راه مهاجرت می باشد. در این مقاله سعی بر آن داریم که تمامی اطلاعات مورد نیاز تحصیل در نروژ را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. چنان چه پس از مطالعه این مقاله نیاز به اطلاعات بیشتر داشتید می توانید با موسسه تماس برقرار کنید و در تمامی زمینه های مهاجرتی سوالات و ابهامات خود را تجزیه و تحلیل کنید تا بتوانید با دریافت مشاوره تلفنی رایگان، بهترین و راحت ترین مسیر را برای مهاجرت انتخاب کنید.

 • بورسیه تحصیلی نروژ و شرایط عمومی
 • بورسیه تحصیلی نروژ و شرایط اخذ آن
 • بورسیه تحصیلی نروژ در مقطع کارشناسی
 • بورسیه تحصیلی نروژ در مقطع کارشناسی ارشد
 • بورسیه تحصیلی نروژ در مقطع دکترا
 • بورسیه تحصیلی نروژ و دانشگاه های بین المللی آن
 • بورسیه تحصیلی نروژ و مدارک مورد نیاز
 • بورسیه تحصیلی نروژ و ویزای آن
 • بورسیه تحصیلی نروژ و هزینه های زندگی
 • بورسیه تحصیلی نروژ و سخن پایانی

خرید ملک در مالزیبورسیه تحصیلی نروژ و شرایط عمومی

کشور نروژ در شمال قاره اروپا قرار دارد. نروژ با فنلاند، دانمارک و تنگه اسکاگرارک از جهات مختلف همسایه می باشد. شهر اسلو پایتخت و بزرگ ترین شهر در نروژ است. مردم در این کشور با زبان نروژی صحبت می کنند که زبان رسمی نروژ می باشد. جمعیت کشور نروژ به صورت تخمین حدود 5 میلیون نفر است که 82% از این جمعیت نروژی هستند و ما بقی جمعیت آن را غیر نروژی ها تشکیل داده اند. واحد پول رایج این کشور کرون نروژ می باشد. در این مقاله بورسیه های تحصیلی نروژ مورد بررسی قرار می گیرد. توانایی تحصیل در هر یک از کشورهای شمال اروپا یک اشتیاق گسترده برای دانشجویان در سراسر جهان است. دانشگاه ها در نروژ دوره های بسیار متنوعی را در اختیار دانشجویان بین المللی قرار می دهند و در عین حال دارای آموزش با کیفیت هستند. نروژ به عنوان یک کشور بسیار گران قیمت برای زندگی شناخته شده است. اما دانشگاه های بسیاری بورسیه تحصیلی نروژ را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند. در ادامه مطلب آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم.

بورسیه تحصیلی نروژ و شرایط اخذ آن

بورسیه تحصیلی در نروژ یک بورس تحصیلی معروف برای مطالعات بین المللی است. این کشور به دلیل داشتن ذخایر نفت و گاز دارای بالاترین سطح زندگی و چهارمین درآمد سرانه در جهان است. به صورت کلی برای تحصیل در برخی از کشور ها اروپایی باید بتوانید تمکن مالی نشان دهید. این موضوع در کشوری مانند نروژ که کشور گرانی است می تواند دشوار باشد. پس برای کسانی که قصد تحصیل در نروژ را دارند می توانند از طریق بورسیه تحصیلی نروژ اقدام کنند. شرایط اخذ بورسیه تحصیلی برای تمامی افراد امکان پذیر نمی باشد و برای انجام این امر باید شرایطی را در نظر گرفت که در این قسمت به بررسی شرایط اخذ بورسیه تحصیلی نروژ می پردازیم. برخی از دانشگاه ها در نروژ در مقطع فوق لیسانس و دکترا را به زبان انگلیسی تدریس می کنند و شهریه ای از این بابت دریافت نمی شود. اما اگر متقاضی تحصیل در نروژ هستید باید در دانشگاه های خصوصی مشغول به تحصیل شوید و قادر به پرداخت هزینه تحصیل خود باشید. دانشگاه هایی در نروژ وجود دارد که با بورسیه تحصیلی به پرداخت این هزینه ها کمک می کنند. برای ورود به این کشور از طریق بورسیه تحصیل معدل و ریزنمرات متقاضی بسیار مهم می باشد. همچنین مواردی مانند مقالات پژوهشی، مدارک معتبر بین المللی، اختراعات و مدارک زبان نیز اهمیت ویژه ای دارند. متقاضیان بورسیه تحصیلی نروژ باید مدارکی را تهیه کنند سپس جهت این امر اقدام نمایند که در ادامه مقاله این مدارک را با جزئیات برای شما آورده ایم.

بورسیه تحصیلی نروژ در مقطع کارشناسی

بورسیه تحصیلی در مقاطع مختلف متفاوت است. در مقطع کارشناسی چندین نوع بورسیه وجود دارد که برای شما عزیزان با جزئیات توضیح خواهیم داد. سن متقاضیان بورسیه تحصیلی نروژ از 18 سال نباید کمتر باشد.

 • برنامه بورس تحصیلی Jelvix

این برنامه برای داوطلبان کارشناسی و کارشناسی ارشد قابل ارائه می باشد که در این برنامه به علم، فناوری های نوآورانه و مهندسان توجه بیشتری دارند. دانشجو در این مقطع باید مقاله ای شامل: فعالیت های آموزشی، بیانیه و توصیف پیشینیه شخصی و دستاوردهای شخصی خود ارائه دهد. در صورتی که دانشجو دارای شرایط عالی و منحصر به فرد باشد و در آزمون بورس تحصیلی قبول شود، دولت هزینه ای حدود 1000 دلار را برای هزینه تحصیل دانشجو در نظر می گیرد. این مبلغ به صورت تقریبی می باشد و در شرایط مختلف متفاوت است.

 • بورس تحصیلی "Privacy Matters"

موضوع مقاله در این بورسیه حریم خصوصی در عصر دیجیتال می باشد و هدف آن افزایش آگاهی دانشجویان بین المللی در سراسر جهان است. داوطلب باید در مورد بزرگترین خطرات احتمالی حفظ حریم خصوصی با مصرف کنندگان شرکتهای آزمایش ژنتیکی DNA صحبت کند و خطرات ناشی از افتادن DNA شخص در دست فردی سودجو را مورد بررسی قرار دهد و در این باره مقاله ای تهیه نماید. در این مرحله به بهترین دانشجو از نظر کیفیت مقاله حدود 2000 دلار تعلق می گیرد.

متقاضیای که موفق به اخذ بورسیه تحصیلی نروژ از هریک از این روش ها و یا دیگر روش ها شوند، تحصیل آن ها تقریباً رایگان می شود اما باید بتوانند هزینه زندگی خود را در طول دوران تحصیل تامین کنند.

بورسیه تحصیلی نروژ در مقطع کارشناسی ارشد

شانس دانشجوهای مقطع کارشناسی ارشد جهت اخذ بورسیه تحصیلی نروژ بیشتر از مقطع کارشناسی می باشد. متقاضیان برنامه های کارشناسی ارشد بدون شهریه به زبان انگلیسی باید دارای مدرک لیسانس در یک رشته مرتبط باشند. همچنین باید به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشند و در برخی از دانشگاه ها نیز از متقاضیان مدرک زبان آیلتس یا تافل را درخواست می کنند. به صورت کلی طول دوره کارشناسی ارشد یک سال و نیم تا دو سال است. و حدود 500 تا 700 کرون نروژ هزینه ثبت نام می باشد. متقاضی بورسیه تحصیلی نروژ در مقطع کارشناسی ارشد می تواند از بورسیه هایی که در مقطع کارشناسی نام بردیم و توضیح داده شد نیز در این باره اقدام کند. تعدادی از بورسیه های تحصیلی نروژ در مقطع کارشناسی ارشد را در زیر برای شما همراهان نام برده ایم:

 • The Norwegian State Educational Loan Fund
 • Erasmus+ scheme
 • EEA Grants/Norway Grants
 • Nordplus Higher Education

بورسیه تحصیلی نروژ در مقطع دکترا

در قسمت های قبل در ارتباط با بورسیه تحصیلی نروژ در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. اکنون به بررسی بورسیه تحصیلی مقطع دکترا در کشور نروژ می پردازیم. در مقطع دکترا نیز مانند مابقی مقاطع بورسیه تحصیلی ارائه می گردد و این امر امکان پذیر است. همچنین تحصیل در این مقطع تقریباً رایگان می باشد. دانشجویان در مقطع دکترا می توانند در برخی موارد حقوق نیز دریافت کنند. می شود به عنوان یکی از کارمندان دانشگاه مشغول به کار شوید و همچنین اجازه کار نیمه وقت را هم خواهید داشت. متقاضیان بورسیه تحصیلی نروژ در مقطع دکتری می توانند از طریق بورسیه های زیر اقدام نمایند. تعدادی از بورسیه ها در مقاطع مختلف تحصیلی شبیه به هم می باشند.

بورسیه های تحصیلی نروژ در مقطع دکترا:

 • The Anglo-Norse Society in London
 • EEA / Norway Grants
 • Erasmus+ scheme

به صورت کلی می توان گفت نروژ کشور بسیار خوبی جهت تحصیل است اما به دلیل داشتن متقاضی های فراوان خیلی سخت میتوان از دانشگاه های آن بورسیه گرفت. تحصیل در ایتالیا و اخذ بورسیه تحصیلی ایتالیا نسبت به کشور نروژ آسان تر است و احتمال بورسیه شدن متقاضی بیشتر می باشد.

خرید ملک در مالزی

بورسیه تحصیلی ایتالیا

بورسیه تحصیلی نروژ و دانشگاه های بین المللی آن

یکی از مهم ترین مسائل برای شما به عنوان یک شخص متقاضی اخذ بورسیه تحصیلی نروژ، بررسی سطح آموزش و کیفیت دانشگاه های بین المللی در این کشور است. نروژ دارای سیتم آموزشی نوین و با سطح علمی بسیار بالا می باشد که همین امر باعث شده است سالانه دانشجویان بسیاری از تمامی جهان به این کشور جهات ادامه تحصیل مهاجرت کنند. به دانشجویانی که از دانشگاه های نروژ فارغ التحصیل می شوند، گواهی نامه هایی اعطا می گردد که در سایر کشور ها در سراسر جهان معتبر خواهد بود. در این قسمت از مقاله نام 10 دانشگاه برتر نروژ و رنک جهانی دانشگاه ها را برای شما همراهان گرامی نمایش خواهیم داد.

 

Rank

University

1

Universitetet i Oslo

2

Norges teknisk-naturvitenskaplige universitet

3

Universitetet i Bergen

4

UiT Norges arktiske universitet

5

Høgskolen i Østfold

6

Universitetet i Stavanger

7

OsloMet

8

Handelshøyskolen BI

9

Universitetet i Agder

10

Norges miljø- og biovitenskapelige universitet

11

Universitetet i Sørøst-Norge

12

Norges Handelshøyskole

13

Høgskulen på Vestlandet

14

Høgskolen i Innlandet

15

Universitetet i Nordland

16

Universitetssenteret på Svalbard

17

Arkitektur- og designhøgskolen i Oslo

18

Høgskulen i Volda

19

Norges idrettshøgskole

20

Høyskolen Kristiania

 

همراهان عزیز توجه داشته باشید که این مطالب توسط تیم موسسه ملک پور تدوین شده است و افراد مجوز هیچ گونه کپی برداری و استفاده از این مطلب را بدون ذکر نام منبع نخواهند داشت. استفاده از این مطالب در مقالات دیگر از نظر شرعی و اخلاقی حرام و غیرقانونی می باشد.

بورسیه تحصیلی نروژ و مدارک مورد نیاز

اگر شما متقاضی بورسیه تحصیل نروژ هستید باید بدانید که مدارکی برای این کار مورد نیازتان است. همانطور که می دانید برخی از این مدارک نسبت به مقاطع تحصیلی، رشته مورد نظر، دانشگاه های مختلف و انواع بورسیه متفاوت می باشد. اما به صورت کلی یک سری مدارک مشترک مورد نیاز متقاضی است که برای شما عزیزان این مدارک را در این قسمت مشخص نموده ایم. در نظر داشته باشید که هرچه رزومه قوی تری را ارائه دهید و سطح نمرات بالایی داشته باشید شانس شما نیز برای دریافت بورسیه تحصیلی نروژ بیشتر خواهد شد. در صورتی که شما قصد تحصیل در نروژ به زبان انگلیسی را دارید مدرک زبان انگلیسی یکی دیگر از مدارک مهم و مورد نیز شما در این پروسه می باشد. در زیر یک سری از این مدارک را برای شما شرح داده ایم:

مدارک مورد نیاز جهت بورسیه تحصیلی نروژ:

 • در مقطع تحصیلی قبلی خود باید معدل بالا کسب کرده باشید نمره معدل بیشتر از 16 باشد.
 • تسلط به زبان انگلیسی و ارائه مدرک زبان تافل یا آیلتس
 • ارائه یک مقاله که به رشته دانشگاهی شما ارتباط داشته باشد. (زبان انگلیسی)
 • ارائه ریزنمرات آخرین مقطع تحصیلی
 • اگر سابقه ای در زمینه های علمی پژوهشی مربوط به رشته دارید و می توانید آن را ارائه دهید.
 • ارائه سابقه کاری مربوط به رشته

در صورتی که به زبان انگلیسی تسلط ندارید و علاقه مند به یادگیری هستید می توانید محصول آموزش زبان انگلیسی را از سایت اصلی موسسه خریداری نمایید. این محصول به شما کمک خواهد کرد خیلی سریع به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

بورسیه تحصیلی نروژ و ویزای آن

در صورتی که مدارک شما برای بورسیه تحصیلی نروژ تایید شود و از سمت داشگاه به شما تاییدیه ارائه گردد، باید در جهت دریافت ویزای دانشجویی اقدام نمایید. این ویزا جهت ورود شما به کشور نروژ مورد نیاز می باشد. برای دریافت ویزای دانشجویی نروژ، باید در یک رشته تحصیلی در کالج یا دانشگاه پذیرفته شده باشید (بورسیه تحصیلی). ویزا های دانشجویی معمولاً 90 روز اجازه اقامت می دهند اما به دلیل اینکه تحصیل شما خیلی بیشتر از 3 ماه زمان می برد باید در جهت اجازه اقامت اقدام کنید. این کار را باید در هفته اول پس از ورود انجام دهید. بنابراین زیاد آن را به تعویق نیندازید. اگر مدارکی به غیر از زبان نروژی یا انگلیسی دارید، لازم است آنها را ترجمه کنید. جهت دریافت مجوز اقامت در کشور نروژ به طبع مدارکی مورد نیاز است. این مدارک شامل موارد زیر است:

 • گذرنامه و کپی از تمام صفحات استفاده شده از گذرنامه
 • دو قطعه عکس با پشت زمینه سفید
 • تاییدیه پذیرش از سمت دانشگاه مورد نظر
 • نمایش مبلغی به عنوان این که توانایی پرداخت تقریبی هزینه های تحصیلی و زندگی در نروژ را دارید.
 • مدارک تحصیلی شما (ترجمه شده به زبان انگلیسی و یا نروژی)
 • قرارداد اجاره یا اثبات اینکه شما محلی برای اقامت در نروژ دارید.

بورسیه تحصیلی نروژ و هزینه های زندگی

هزینه های زندگی یکی دیگر از مهم ترین مسائلی است که برای مهاجرت و زندگی در کشور های دیگر باید به آن توجه بسیار داشت. کشور نروژ در سال 2020 از نظر گرانی سومین کشور جهان شناخته شده است. هزینه زندگی در این کشور نسبت به ایران از 150 در صد بیشتر است. هزینه زندگی در کشور نروژ در مقاسیه با اکثر کشورهای اروپایی گران تر است. اما دانشجو می تواند هنگام تحصیل کار پاره وقت انجام دهد. همچنین هزینه حقوق در این کشور در مقایسه با برخی از کشور های اروپایی بیشتر است. بدیهی است که هزینه های زندگی در مناطق مختلف و با کیفیت های مختلف متفاوت است. در این قسمت جدولی را تهیه نموده ایم و میانگین هزینه های زندگی در نروژ را با جزئیات مورد بررسی قرار داده ایم که به دست آوردن این اطلاعات برای تمامی متقاضیان بورسیه تحصیلی نروژ و تمام کسانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند لازم است.

 

هزینه های زندگی در نروژ به صورت میانگین

غذا، رستوران ارزان قیمت

180.00 کرون

غذا برای 2 نفر، رستوران میان رده، سه دوره

800.00 کرون

کاپوچینو (منظم)

42.91 کرون

آب (بطری 0.33 لیتری)

26.82 کرون

شیر (معمولی)، (1 لیتر)

18.69 کرون

قرص نان تازه سفید (500 گرم)

28.03 کرون

برنج (سفید)، (1 کیلوگرم)

27.33 کرون

تخم مرغ (منظم) (12)

38.78 کرون

پنیر محلی 1 کیلوگرم

110.84 کرون

فیله مرغ (1 کیلوگرم)

123.42 کرون

گوشت گاو (1 کیلوگرم) (یا گوشت قرمز معادل پای عقب)

263.11 کرون

سیب (1 کیلوگرم)

29.89 کرون

موز (1 کیلوگرم)

23.81 کرون

پرتقال (1 کیلوگرم)

28.33 کرون

گوجه فرنگی (1 کیلوگرم)

33.67 کرون

سیب زمینی (1 کیلوگرم)

21.06 کرون

پیاز (1 کیلوگرم)

22.77 کرون

کاهو (1 راس)

21.45 کرون

آب (بطری 1.5 لیتری)

20.67 کرون

بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی)

38.00 کرون

ماهانه پاس (قیمت عادی)

750.00 کرون

شروع تاکسی (تعرفه عادی)

100.00 کرون

تاکسی 1 کیلومتر (تعرفه عادی)

15.00 کرون

تاکسی 1 ساعت انتظار (تعرفه عادی)

500.00 کرون

بنزین (1 لیتر)

16.09 کرون

پایه (برق، گرمایش، سرمایش، آب، زباله) برای آپارتمان 85 متر مربع

1،666.14 کرون

باشگاه تناسب اندام، هزینه ماهانه برای 1 بزرگسال

416.77 کرون

اجاره زمین تنیس (1 ساعت آخر هفته)

294.77 کرون

سینما، اکران بین المللی، 1 صندلی

140.00 کرون

آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر

10،505.64 کرون

 


_____________بورسیه تحصیلی و سخن پایانی_____________

بورسیه تحصیلی نروژ، شرایط و هزینه تحصیل در نروژ، مدارک مورد نیاز تحصیل در نروژ، دانشگاه های برتر این کشور، روش دریافت ویزای نروژ و مابقی موارد مربوط به بورسیه تحصیلی نروژ را در متن این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار دادیم. نروژ کشوری با آب و هوای تقریباً سرد اما بسیار زیبا است. این کشور دارای سیستم آموزشی و تحصیلی بسیار قوی و با کیفیت می باشد. سالیانه هزاران دانشجو از نقاط مختلف جهان برای تحصیل به نروژ مهاجرت می کنند. بورسیه تحصیلی یکی از روش های تحصیل در این کشور است. به دلیل بالا بودن سطح تقاضای دانشجویان برای اخذ بورسیه تحصیلی نروژ، این روند مقداری سخت شده است و در پذیرش افراد سخت گیری می شود. بنابراین متقاضیان باید رزومه قوی و نمرات بالایی را ارائه دهند. در این مقاله سعی کردیم تمامی سوالات و ابهامات شما را به صورت جامع پاسخ دهیم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در همه زمینه های مهاجرتی دارید می توانید در قسمت "ثبت پرسش" مقاله عنوان کنید تا کارشناسان ما در نزدیکترین زمان ممکن به آن ها پاسخ دهند. همچنین این امکان برای شما عزیزان فراهم شده است که با موسسه ملک پور تماس بگیرید و پاسخ سوالات خود را در مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید. مشاورین موسسه ملک پور به صورت رایگان شما را در این امر راهنمایی خواهند کرد و تا وصول نتیجه همراهتان خواهند بود. 

امتیاز 4 از 5 ( 9 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
سما ابراهیمی
سلام با تشکر از مطالب خوب و مفیدتون. من می خواستم برای نروژ اقدام نمایم می خواستم بپرسم بورسیه تحصیلی کلیه هزینه های تحصیل را پوشش می دهد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز به طور کلی هزینه های تحصیل در کشور نروژ بسیار پایین است و حتی تحصیل در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی و رایگان می باشد اما شرایط بورسیه های مختلف با هم تفاوت دارد و باید ببینیم که بورسیه دریافتی تا چه سقفی از هزینه ها را پوشش می دهد.
مصطفوی
سلام. اگه برای فوق لیسانس بتونیم پذیرش بگیرم شانس بورسیه دارم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. دریافت پذیرش از الزامات تحصیل در این کشور می باشد و تاثیری در دریافت بورسیه ندارد.
فکوری
سلام. اگه بتونم مدرک زبان بالاتری از سطحی که دانشگاه در نظر گرفته ارائه کنم شانس دریافت بورسیه دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. ارائه مدرک زبان یکی از فاکتورهای تاثیرگذار در بورسیه می تواند باشد اما علاوه بر این موضوع باید سوابق تحصیلی، تحقیقاتی و کاری مناسبی نیز داشته باشید.
کوثر سواری
سلام ممنون از سایت خوبتون من 28 ساله هستم و مهندسی الکترونیک خوندم زبانم خیلی خوب هست و قصد دریافت بورسیه دارم باتوجه به شرایط من امکان دریافت بورسیه در کشور نروژ را دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شرایط سن، تحصیلات و رشته تحصیلی شما بسیار خوب است و ضمنا اگر حداقل آیلتس 6.5 ارائه نمایید مناسب است و می توانید برای پذیرش و ویزا اقدام داشته باشید اما در خصوص بورسیه نمی توان تضمینی ارائه داد و امری است که به متقاضیان و ظرفیت و شرایط هر بورسیه بستگی دارد اما اگر رزومه قوی داشته باشید شانس خواهید داشت.
نوید خلیلی
سلام وقت بخیر با داشتن 8 تا مقاله داخلی و 5 isi و معدل 19 کارشناسی ارشد و سطح زبان 7 آیا امکان دریافت بورسیه و یا فاند در مقطع دکترا رو دارم؟سنم 38 سال
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز رزومه تحصیلی شما قوی می باشد و امکان اخذ فاند وجود دارد.
ندا مرادی
سلام خسته نباشید من 25 ساله هستم فوق دیپلم گرافیک دارم سطح زبانمم در حد آیتلس 6 هستش برای بورسیه نروژ امکانش هست من اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز مدرک شما دیپلم محسوب می شود و با توجه به گپ تحصیلی شانس ویزا پایین است‌ بهتر است مدرک لیسانس خود را اخذ نمایید و سپس برای فوق لیسانس پذیرش بگیرید.
Ati
سلام وقت بخیر من لیسانس تکنولوژی دارم ارائه سابقه کار الزامیه ؟ و مقاله باید بین المللی باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز هرچه رزومه شما قوی تر باشد شانس اخذ بورسیه بیشتر می گردد. الزامی به ارائه سابقه کار نمی باشد‌.
علی
سلام، من شنیدم دانشگاه های نروژ به زبان انگلیسی هم رایگان هستن، این درسته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بعضی از دانشگاه ها در مقاطع ارشد و دکتری رایگان می باشند.
جاموسی
سلام بنده دکترا دارم ۴۴سالمه چجوری میشه بورسیه این کشور رو گرفت ؟؟ ولی مدرک زبان درحد ۶دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
را سلام دوست عزیز شما بایستی به دنبال یک سوپروایزر باشید.
علی
سلام، آیا بورسیه نروژ فول فاند است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. موارد مختلفی وجود دارد که شرایط شما برای دریافت آن باید بررسی شود.
Mina
عرض سلام و خسته نباشید آیا امکان دریافت بورسیه برای رشته های پزشکی هم وجود داره در نروژ
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. دریافت بورسیه به شرایط شما بستگی دارد و اگر دانشجوی ممتازی باشید شانس دریافت بورسیه هم وجود دارد.
مشاوره رایگان