کار شرکت کانادا

بدون نظر

کار شرکت کانادا از راه های مهاجرتی است که برای متقاضیان الزامی بر داشتن مدرک زبان، محدودیت سن نخواهد داشت. کار شرکت در کانادا چندحالت دارد.

حالت اول: شخص متقاضی که تصمیم به شروع یک بیزنس در کانادا را دارد باید به یک بیزنس فعال در خارج از کانادا وصل باشد. درخواست کننده اقامت باید صاحب بیزنس و یا از مدیران ارشد بیزنس و یا نیروی متخصص در آن بیزنس باشد. در این برنامه اقامت موقت است و به صورت مستقیم قابل تبدیل به اقامت دایم نیست. مدت زمان اقامت برای درخواست کننده تحت عنوان صاحب بیزنس 7 سال و نیروی متخصص 5 سال می باشد.

حالت دوم: شخص متقاضی قصد خریداری بیزینس فعال در کانادا یا راه اندازی بیزینس از پایه را دارد و نیازی نیست به بیزنسی در خارج از کانادا وصل باشد. در این مورد باید نشان دهید بیزنس شما می تواند تاثیر بزرگ و شگرفی در حوزه فرهنگی، اجتماعی و یا اقتصادی در کانادا ایجاد کند. برای مثال یک شرکت در شهرهای بزرگ بواسطه تعدد و وسعت دیگر شرکت های مشابه ممکن است مزیت بزرگی محسوب نشود در حالی که همان شرکت در شهر های کوچک مزیت بزرگی تلقی می شود. این روش، یک روش مهاجرتی با امکان موفقیت بالا است.

مدت زمان این پروسه به مراتب سریع تر است زیرا نیازی به تاییدیه استانی یا تاییدیه کاری ندارد. همسر فرد اصلی و فرزندان زیر 22 سال نیز در برنامه مشمول اقامت خواهند شد. در این رابطه موسسه ملک پور شما را برای دستیابی به موفقیت در این زمینه راهنمایی خواهد کرد. با ما در مقاله کار شرکت کانادا بدون مدرک زبان همراه باشید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده کنید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد آسانترین روش اقامت کانادا


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
اقامت کارشرکت کانادا بدون مدرک زبان

معرفی کشور کانادا برای کار شرکت

بسیاری از افراد علاقمند به کانادا و دانستن اطلاعات بیشتر در رابطه با این کشور هستند. کانادا کشوری است بسیار مهاجر پذیر با مردمانی مهربان و مهاجر دوست که به لحاظ مساحت 8 تا 9 برابر مساحت کشور ایران بوده که حدود 3 تا 4 برابر آن را زمین مفید و سایر قسمت های آن غیر قابل استفاده و به عنوان سرمایه و گنجینه بشریت است و حتی بخش هایی از قطب در آن قرار دارد. بسیار سرد بوده و با این حال آب و هوای کلی آن بسیار عالی است. به طور مثال اب و هوای ونکوور و بعضی از ایالات های آن در بخشی از فصول سال هوای خوبی داشته و مانند شمال ایران است. در رابطه با مقایسه با وین اروپا می توان گفت گاهی اب و هوای بهتری از وین دارد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار شرکت کانادا


 

شرایط کار شرکت کانادا بدون مدرک زبان

افرادی که دارای تجارت هستند می توانند در این کشور شعبه شرکت خود را ثبت کرده بدون نیاز به سرمایه گذاری خاصی، با ثبت شعبه شرکت امکان افتتاح بیزنیس و حساب بانکی برای خود فرد مهیا باشد. باید به این نکته توجه کنید که در این رابطه باید حتما با یک مشاور مهاجرتی معتبر که در این زمینه تجربه دارد مشورت بگیرید. شرایط لازم برای شرکت در برنامه کارشرکت کانادا شامل موارد زیر می باشد:

 • باید یک شرکت و یا بیزنس در کشور خود یا کشور دیگری داشته باشید که به صورت فعال فعالیت می کند.
 • با ارایه مدارک از جمله تراکنش های بانکی بیزنس ثابت کنید که بیزنس فعال است.
 • مهمترین بخش این پرونده طرح تجاری است که اهمیت بسیار زیادی دارد. باید در زمینه مرتبط با بیزنسی که در کشورتان انجام می دهید باشد.
 • مادامی که در کانادا فعالیت می کنید باید دو بیزنس در داخل و خارج از کانادا با هم در ارتباط و فعال باشند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت کانادا بدون مدرک زبان


 

در ارتباط با شرایط فردی:

 • فرد باید حداقل یک سال تجربه کاری در بیزنس خود باشد.
 • نیازی به مدرک زبان نیست ولی بهتر است برای پیشبرد اهداف بیزنس نمره زبان 5 ارایه دهد.
 • مدرک تحصیلی نیز در این برنامه مهم نیست و متقاضی با مدرک دیپلم هم می تواند در این برنامه شرکت کند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار شرکت کانادا


شرایط اخذ اقامت دائم کانادا از طریق کار شرکت 

هر شخص با افتتاح بیزینس و شعبه آن و همچنین افتتاح حساب بانکی در کانادا و شروع به کار در شرکت مربوطه به اقامت کانادا که می تواند 2 ساله بوده و تا 7 سال قابل تمدید باشد دست پیدا کند.

در این برنامه اقامت موقت است و به صورت مستقیم قابل تبدیل به اقامت دایم نیست. مدت زمان اقامت برای درخواست کننده تحت عنوان صاحب بیزنس 7 سال و نیروی متخصص 5 سال می باشد. از مزیت دیگر برنامه کار شرکت این است که پس از اخذ ویزای اقامت می توانید از شرکت خودتان به عنوان شخص حقوقی به خودتان تحت عنوان شخص حقیقی جاب آفر بدهید. نکته جالب توجه اینکه برای کار شرکت کانادا بدون مدرک زبان اگر شما سن مناسبی و زیر 40 - 50 سال داشته باشید، در ابتدا می توانید ویزای این کشور را برای خود و خانواده تان دریافت کنید. در این کشور زبان یاد بگیرید و نمره خوبی در ازمون های بین المللی نظیر ایلتس و... بگیرید در خیلی از موارد امکان تبدیل به اسکیل ورکر کانادا داشته که توسط این موضوع می توانید اقامت کانادا به صورت دائمی را بگیرید.

 

 

این مقاله را از دست ندهید: مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت

در این مقاله ما تمام راه های مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت را به شما خواهیم آموخت.

 

مدت پروسه اقامت کار شرکت بدون مدرک زبان در کانادا

پروسه اقامت کار شرکت بدون مدرک زبان در کانادا با موسسه مهاجرتی ام ای ای  6 الی 7 ماهه و کمتر از یک سال انجام می شود و شما می توانید اقامت کانادا خود را بگیرید. درصورتی که همزمان برای پروژه نوافرینی اقدام کنید یک الی دو سال بعد می توانید به اقامت دائم کانادا دست پیدا می کنید و وارد پروسه سیتیزن شیپ کانادا می شوید.

ویدیو موسسه MIE در مورد کار شرکت کانادا


مزایای کار شرکت کانادا بدون مدرک زبان

کار شرکت و بیزینیس از بهترین روش های مهاجرت به کانادا است. از جمله مزایای کار شرکت کانادا قبل از هرچیز ویژگی های مثبت کشور کانادا است. یکی از مهم ترین مزیت این بحث نیاز نداشتن به مدرک زبان خواهد بود. مزیت برنامه کارشرکت در کانادا این است که حداقل سرمایه ندارد. اما قطعا باید سرمایه ای که وارد می کنید منطبق با طرح تجاریتان باشد. برای اطمینان بیشتر در مورد تایید افسر مهاجرت بهتر است حداقل مبلغ سرمایه به 100 هزار دلار نزدیک باشد. در این برنامه نیازی به پیشنهاد کاری از سمت یک شرکت از کانادا نیست. از مزیت دیگر برنامه کار شرکت این است که پس از اخذ ویزای اقامت می توانید از شرکت خودتان به عنوان شخص حقوقی به خودتان تحت عنوان شخص حقیقی جاب آفر بدهید. در المان از افتتاح حساب تا اجازه کار به همراه به سختی به مهاجران داده می شود این در حالی است که در کانادا به مهاجران، همراه آن ها و همچنین تحصیل در این کشور اهمیت زیادی داده می شود. علاوه بر این کانادا به لحاظ نزدیکی به امریکا بسیار مناسب بوده که فرزندان شما پس از فراغت از تحصیل بتوانند به امریکا برای ادامه تحصیل مهاجرت کنند. گفتنی است که در این کشور همراه به صورت فول تایم اجازه کار دارد. از این رو ما همواره برای شما به این موضوع اشاره می کنیم که برای مهاجرت کشور ها را با یکدیگر مقایسه کنید و لازم است در این رابطه بر اساس حقیقت ها تصمیم گیری کنید. از دیگر مزایای بسیار خوبی که در روش کارشرکت کانادا وجود دارد این است که:

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار شرکت کانادا و استرالیا روشی شگفت انگیز


 

 • تحصیل فرزندان رایگان خواهد بود
 • نیاز به سرمایه گذاری زیاد نیست اما باید ثابت کنید که سرمایه دار هستید
 • نیاز به سودده بودن کسب و کار نیست
 • نیاز نیست فردی را به عنوان کارمند استخدام کنید و به او حقوق دهید، و تنها کار کردن خودتان کفایت می کند.
 • پروسه بسیار سریع خواهد بود
 • فرد اصلی و همسر و همراهان همزمان ویزا دریافت می کنند.

خدمات موسسه mie در زمینه کار شرکت کانادا

موسسه ام ای ای در زمینه کار شرکت کانادا همواره راهنمای مناسبی برای شما خواهد بود. در رابطه با خدمات موسسه mie در زمینه کار شرکت کانادا بدون مدرک زبان می توان به ارائه این طرح و راهنمایی در زمینه افتتاح حساب در مدت کوتاه اشاره داشت. همچنین MIE با داشتن مشاور مهاجرت با تجربه در این زمینه که مورد قبول کانادا هست به شما مشاوره مهاجرتی خواهد داد.

 محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب کار شرکت کانادا بدون مدرک زبان هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

سوالات متداول

✔️ در پروسه کار شرکت کانادا پس از چه مدت می توان اقامت دائم دریافت کرد؟

در این پروسه پس از یک الی دو سال اقامت دائم داده می شود.

✔️ در رابطه با کار شرکت المان بهتر است یا کانادا؟

در این زمینه باید اشاره کنیم که به لحاظ مهاجر پذیری کانادا کشور مهاجر پذیر تری به شمار می رود.

✔️ ایا می توانیم همراه با کار شرکت کانادا، برای نو افرینی نیز اقدام کنیم؟

بله با این روش به اقامت دائم دست پیدا می کنید.

✔️ ایا کار شرکت کانادا امکان تبدیل به اسکیل ورکر دارد؟

بله در صورتی که به اکسل ورکر تبدیل کنید امکان اقامت دائم کانادا را خواهید داشت.

سخن پایانی

موسسه MIE همواره در زمینه مهاجرت و اقامت و راه های موفقیت در آن ها برای مخاطبان و متقاضیان راهنمایی های کاربردی دارد. لازم است هنگام تصمیم به مهاجرت کشور ها را با یکدیگر مقایسه کرده و به دور از احساس و بنابر حقیقت ها تصمیم گیری کنید زیرا گاهی افراد کشوری را برای مهاجرت انتخاب می کنند که برای آن ها احتمال موفقیت کم تر می باشد. از این رو ما در موسسه مهاجرتی ام ای ای به شما راهنمایی های لازم برای مهاجرت و همچنین کار شرکت کانادا ارائه خواهیم کرد.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان