مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

5 نظر

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

کشور استرالیا مانند سایر کشورهای انگلیسی زبان، همواره جزو کشورهای مورد علاقه مهاجرین متعددی از سراسر دنیا بوده است. به همین واسطه استرالیا شرایط مختلفی را برای پذیرش افراد در کشور خود قرار داده است. علاوه بر روش های تحصیلی و کاری، مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری روشی است که مورد توجه بسیاری از متقاضیان بخصوص فعالان صنایع مختلف می باشد. این کشور با توجه به دارای بودن شرایط اقتصادی رو به رشد و ایده آل، رفاه اجتماعی بالا و شرایط آب و هوایی مطلوب، هدف بسیاری از افراد برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به شمار می رود. کارآفرینی، خرید ملک، ثبت شرکت و خرید سهام در استرالیا برخی از بهترین روش های سرمایه گذاری در این کشور هستند که از طریق برخی از آنها شما می توانید اقامت استرالیا را کسب نمایید. البته برای سرمایه گذاری در برخی روش ها نیاز است تا شما در یک سیستم امتیازبندی، امتیازات لازم را بدست آورید. با مطالعه ادامه مقاله، اطلاعات دقیقی در خصوص نحوه کسب امتیاز در این روش مهاجرتی به دست می آورید. در صورت تماس با موسسه ملک پور و یا تکمیل فرم تماس، در یک تماس تلفنی رایگان، اطلاعات کاملی در زمینه مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری به دست می آورید. 

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

 • شرایط عمومی استرالیا برای سرمایه گذاری
 • روش های سرمایه گذاری در استرالیا
  • خرید ملک در استرالیا
  • ثبت شرکت در استرالیا
  • کارآفرینی در استرالیا
  • خرید سهام در استرالیا
 • شرایط و مدارک اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا
 • اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری
 • سود سرمایه گذاری در استرالیا
 • مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
 • سوالات متداول راجع به مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری
 • جمع بندی مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

شرایط اقامت دائم استرالیا در 30 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

 

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاریشرایط عمومی استرالیا برای سرمایه گذاری

اولین موضوعی که هر شخص باید در باب مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری مورد بررسی قرار دهد شرایط عمومی سرمایه گذاری و بررسی استاندارها و شاخص های سرمایه گذاری در این کشور است. استاندارهای سرمایه گذاری به منظور بررسی بستر کشور برای پذیرش و نحوه برخورد با سرمایه گذار خارجی بوده و شاخص های اقتصادی فاکتورهایی است که افراد برای بررسی سود سرمایه گذاری در استرالیا باید مورد تحلیل و ارزیابی قرار دهند. البته پارامترهای مربوط به هر کدام از این موارد متعدد است اما ما در این قسمت به بررسی برخی از مهم ترین این فاکتورها می پردازیم.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری

 

در بررسی استاندارهای سرمایه گذاری ریسک مصادره اموال که میزان خطر و تهدید بر اصل سرمایه گذاری را نشان می دهد را بررسی می کنیم که در آمارهای بین المللی این ریسک از 1 تا 7 درجه بندی می شود که استرالیا با داشتن نرخ 1 کمترین میزان ریسک را دارد.

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

همچنین کنترل فساد اداری نیز استاندارد مهمی محسوب می شود که در بازه منفی و مثبت 2.5 نشان داده می شود که هرچه میزان این فاکتورها به مثبت 2.5 نزدیک تر باشد نشانه بهتری برای سرمایه گذاران به شمار می رود. در تصویر زیر نمودار سال های اخیر کنترل فساد اداری را مشاهده می فرمایید.

سرمایه گذاری در استرالیا

کنترل فساد در استرالیا

همچنین از بعد اقتصادی نیاز است تا سرمایه گذار شاخص های مهمی همچون GDP، تورم، مالیات و... را در کنار هم قرار داده و تحلیل و ارزیابی نماید. در ذیل نمودار این شاخص ها که مر بوط به 10 سال گذشته استرالیا می باشد به نمایش در آمده است که GDP سرانه با میزان بیش از 45 هزار دلار در سال برای هر استرالیایی و تورم 1.11 درصدی فاکتورهای بسیار خوبی برای سرمایه گذار است و شیب نمودار GDP نشان از رشد اقتصادی این کشور دارد.

سرمایه گذاری در استرالیا

نرخ تولید ناخالص داخلی در استرالیا

 

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

نرخ تورم در استرالیا

البته به این نکته نیز باید توجه نمود که مالیات بر سود و درآمد استرالیا در سالیان اخیر همواره بیش از 65 درصد است که نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی نرخ بالایی به شمار می رود. حال شما می توانید با در نظر گرفتن این آمار تصمیم بهتری برای سرمایه گذاری خود اتخاذ نمایید.

سرمایه گذاری در استرالیا

نرخ مالیات بر درآمد در استرالیا

روش های سرمایه گذاری در استرالیا

به طور کلی سرمایه گذاری در کشورهای مختلف با اهداف مختلف و به روش های گوناگونی صورت می پذیرد. در واقع این اهداف و شرایط افراد است که منجر به انتخاب روش سرمایه گذاری می شود. برخی تنها به دلایل تجاری اقدام به سرمایه گذاری می نمایند و بسیاری دیگر نیز علاوه بر تمایل به سودآفرینی از دارایی های خود، قصد مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری را نیز در ذهن دارند. برای افراد با شرایط مالی مناسب، امکان سرمایه گذاری در کشور استرالیا روش های متعددی وجود دارد که از جمله مهم ترین و جذاب ترین این روش ها می توان به خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و خرید سهام در استرالیا اشاره نمود که می توان با آنها ویزای ساب کلاس 188 استرالیا را دریافت کرد. حال برای اینکه شما را بیشتر با روش های ذکر شده آشنا نماییم به بیان توضیحاتی مختصر در خصوص هر یک از موارد می پردازیم تا ضمن طرح موضوعات مهم در خصوص هرکدام، از شرایط کلی آنها نیز اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار گیرد.

 • خرید ملک در استرالیا

یکی از محبوب ترین روش های سرمایه گذاری برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی، خرید ملک است. سالیانه افراد زیادی تمایل دارند تا با خرید ملک در کشورهای مختلف ضمن انجام یک سرمایه گذاری مطمئن و سودآور، اقامت و یا حتی تابعیت کشور مقصد را به دست آورند. نکته ای که در خصوص خرید ملک استرالیا وجود دارد این است که این سرمایه گذاری بسیار سودآور می باشد؛ اما برای انجام این کار سرمایه گذار باید تأییدیه های لازم را دریافت کرده و سپس اقدام به خرید نماید که کاری سخت و زمان بر است. ضمن اینکه اگر متقاضی تمایل به مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک را دارد، نمی تواند اقامت این کشور را به این واسطه اخذ نماید. این در حالیست که سرمایه گذاران می توانند با خرید ملک در کشورهای اروپایی همچون پرتغال، اسپانیا و یونان با سرعت بیشتر و سرمایه گذاری کمتر اقامت دریافت کنند و حتی با خرید ملک در قبرس، امکان اخذ پاسپورت را دارند. با این حال اگر شخصی تمایل به خرید ملک در استرالیا داشته باشد می تواند با مبلغی در حدود 5000 یورو برای هر متر، ملکی را خریداری نماید.

 • ثبت شرکت در استرالیا

بسیاری از فعالان اقتصادی که در حال بیزنس هستند ترجیح می دهند تا مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت را برای کار خود انتخاب کرده و با ایجاد شرکتی مرتبط با سوابق کاری خود، ضمن کسب سود در اقتصاد پویای استرالیا، برای خود و خانواده خود نیز اقامت این کشور را بدست آورند. برای اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ثبت شرکت، متقاضی با ارائه یک طرح تجاری قوی، کسب و کاری یا تجارتی را ایجاد کند که خود شخص به عنوان مدیر آن بیزنس فعال باشد و ضمن آن باید فرصت شغلی برای شهروندان استرالیایی به وجود آورده و بتواند در بازارهای بین المللی رقابت نموده و سودآور باشد. البته برای این روش، شرایطی از جمله حداقل مبلغ سرمایه گذاری، مدرک زبان، تحصیلات و سابقه کار نیز علاوه بر موارد مطرح شده قبلی مورد نیاز است و مجموع این شرایط باعث می شود تا افراد بتوانند ویزای مربوطه را کسب نموده و به این کشور ورود پیدا کنند.

 • کارآفرینی در استرالیا

یکی دیگر از روش هایی که می تواند برای متقاضیان منجر به مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری شود، کارآفرینی در این کشور است که یکی از انواع ویزای ساب کلاس 188 شناخته می شود. این ویزا برای افرادی ایجاد شده است که مهارت ایجاد کسب و کاری را دارند و یا با ارائه یک ایده خلاقانه و یک طرح تجاری قصد ورود به این کشور را دارند.

این ویزا برای شخص کارآفرین و خانواده وی، یک اقامت 4 ساله را به همراه خواهد داشت که در صورت موفقیت در کسب و کار و رعایت ضوابط و شرایط می تواند منجر به اقامت دائم و سپس تابعیت استرالیا شود. با این روش، متقاضی ضمن کسب سود سرمایه گذاری در استرالیا، اقامت این کشور را نیز کسب می کند. البته در این قسمت به ارائه کلیات این موضوع پرداختیم و شرایط دریافت این ویزا را در عنوانی جداگانه مورد بررسی دقیق قرار خواهیم داد؛ زیرا برای این ویزا شخص باید دارای یک سری الزامات باشد و از سیستم امتیازبندی موجود 65 امتیاز را کسب نماید.

 • خرید سهام در استرالیا

خرید سهام در استرالیا را می توان یکی دیگر از راه های سرمایه گذاری در استرالیا نامید که به عنوان ویزای ساب کلاس 188D شناخته می شود. این ویزا مانند بسیاری دیگر از انواع ویزاهای سرمایه گذاری دارای سیستم امتیازبندی نیست و محدودیت سنی و سابقه بیزینسی قبلی در آن نقشی ندارد. شخص صرفاً با داشتن مدرک زبان آیلتس در حد نمره 4.5 و سرمایه گذاری به مبلغ 15 میلیون دلار می تواند اقامت استرالیا با خرید سهام را کسب نماید. این اقامت در ابتدا به صورت یک ساله بوده و بعد از یک سال قابلیت تبدیل به اقامت دائم را دارد. مهاجرت به استرالیا از طریق خرید سهام می تواند در زمینه های مختلف از جمله بورس اوراق بهادار، اوراق قرضه دولتی یا نیمه دولتی، شرکت های محدود، املاک و مستغلات (غیر مسکونی) و مواردی دیگر باشد. با توجه به عدم نیاز به طرح تجاری و الزامات دشواری که برای سایر روش ها وجود دارد، اقامت استرالیا با خرید سهام روش آسان تری به نظر می رسد. اما توجه به این نکته نیز ضروری است که هیچ گونه تضمینی برای سود به ازای خرید سهام در استرالیا وجود ندارد و مسئولیت سرمایه گذاری به عهده شماست.

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در استرالیا

شرایط و مدارک اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا (یا ویزای 188 استرالیا)

متقاضیان مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری می دانند که ویزای سرمایه گذاری استرالیا تحت عنوان ویزای ساب کلاس 188 شناخته می شود و از یک سیستم امتیاز بندی تبعیت می کند که به صورت PBS (Point Based System) است. این ویزا خود ساب کلاس هایی دارد که ویزای کارآفرینی یکی از پرطرفدارترین موارد آن می باشد. متقاضیان این ویزا باید یکسری شرایط اولیه را داشته باشند تا بتوانند وارد پروسه امتیازبندی شوند و در نهایت، پس از طی مراحل آن بتوانند اقامت استرالیا را بدست آورند.

شرایط اولیه برای اخذ ویزای ساب کلاس 188:

 • حداکثر سن متقاضی 55 سال باشد.
 • دارایی خالص شخص باید حداقل 800 هزار دلار استرالیا ارزش داشته باشد.
 • تمکن و گردش مالی سرمایه گذار باید در حدود 500 هزار دلار استرالیا در دو سال گذشته باشد.
 • اثبات سوابق مدیریتی موفق در تجارت و کسب و کار
 • کسب حداقل 65 امتیاز از جداول امتیاز بندی

امتیازات بندی ویزای ساب کلاس 188 استرالیا:

عوامل موثر در امتیاز بندی این ویزا عبارتند از: سن، سطح زبان انگلیسی، تحصیلات، میزان دارایی، گردش مالی کسب و کار، معرفی نامه ایالتی یا دولتی و سابقه کاری که امتیازات مربوط به هر کدام را به صورت جداگانه بررسی خواهیم نمود.

 • سن

در سیستم امتیازبندی سرمایه گذاری استرالیا اولین موضوعی که می تواند برای شخص دارای امتیاز باشد، سن است که با توجه به بازه های مختلف امتیازهای مختلفی دارد و حداکثر امتیاز آن برای سنین 25 الی 32 سال می باشد.

 

سن

امتیاز

18 الی 24 سال

20

25 الی 32 سال

30

33 الی 39 سال

25

40 الی 44 سال

20

45 الی 54 سال

15

 

 • سطح زبان

حداقل شرایطی برای سطح زبان اعلام نشده است؛ اما توانایی زبان می تواند امتیاز مثبتی برای متقاضی به همراه داشته باشد. افراد می توانند مدارک زبان خود را تا 3 سال گذشته ارائه نمایند.

 

سطح زبان

امتیاز

نسبتاً خوب

5

حرفه ای

10

 

 • تحصیلات

تحصیلات نیز مانند سطح زبان امتیاز بالایی در این سیستم نداشته و حداکثر امتیازی که به آن اختصاص داده شده است، 10 امتیاز می باشد که افراد با داشتن مدرک لیسانس می توانند آن را کسب نمایند.

 

سطح تحصیلات

امتیاز

دیپلم، مدرک تجاری و یا مدرک لیسانس از مؤسسات تحصیلی استرالیا و یا مدرک لیسانس از یک موسسه آموزشی استاندارد شناخته شده

5

مدرک لیسانس کسب و کار، علوم و یا تکنولوژی از یک موسسه در استرالیا و یا مدرک لیسانس از یک موسسه آموزشی استاندارد شناخته شده

10

 

 • میزان دارایی ها

همانطور که در الزامات بیان شد، حداقل امتیاز به مبلغ 800 هزار دلار استرالیا تعلق می گیرد و هرچه دارایی ها بیشتر باشید امتیازات بیشتری کسب می کنید. این دارایی ها می تواند شامل دارایی های خالص شخص متقاضی، همسر و یا زوجین در دو سال گذشته باشد.

 

دارایی ها (دلار استرالیا)

امتیاز

800,000

5

1,300,000

15

1,800،000

25

2,250,000

35

 

 • گردش مالی کسب و کار

در این فاکتور، گردش مالی سالانه متقاضی در تجارت خود طی مدت 2 سال از 4 سال مالی گذشته ملاک می باشد و از 500 هزار دلار استرالیا امتیاز دریافت می نماید.

 

گردش مالی (دلار استرالیا)

امتیاز

500,000

5

1,000,000

15

1,500،000

25

2,000,000

35

 

 • سابقه کاری برای ویزای کارآفرینی

متقاضی باید سابقه کار را در سالیان اخیر نشان دهد که می تواند برای وی امتیاز داشته باشد.

 

سابقه کار

امتیاز

حداقل 4 سال از 5 سال گذشته

10

حداقل 7 سال از 8 سال گذشته

15

 

 • معرفی نامه ایالتی یا دولتی

 

نوع معرفی نامه

امتیاز

تأییدیه ویژه از مکان های خاص

10

آژانس دولتی یا ایالتی تأیید کند که کسب ‌و کار شما، پیشنهاد منحصر به فرد و منافع مهمی را برای کشور یا ایالت یا قلمرو در بر دارد.

15

 

 • امتیازات ویژه ویزای کارآفرینی

در این ویزا امتیازاتی برای کارآفرینان با ایده های نوآورانه، خلاقانه و شرایط خاص در نظر گرفته شده است که افراد می توانند با استفاده از آن، امتیازات بیشتری کسب نموده و راحت تر به حداقل امتیاز مربوطه دست یابند.

 

شرایط

امتیاز

اختراعات یا طرح های ثبت شده

15

داشتن علائم تجاری ثبت شده

10

دارا بودن توافق ‌نامه سرمایه گذاری مشترک

5

فعالیت در تجارت و صادرات

15

علاقه مالکیت به یک تجارت (Gazelle)

10

دریافت کمک هزینه (وام) یا بودجه سرمایه گذاری

10

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

همانطور که در عناوین مطرح شده مشاهده نمودید روش های گوناگونی برای مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری وجود دارد که به اختصار، اطلاعات مهم هر کدام از موارد را با شما به اشتراک گذاشتیم. حال با توجه به هدفی که متقاضی به دنبال آن است می توان روش مناسب را انتخاب کرد. به عنوان مثال اگر متقاضی به دنبال اخذ اقامت و کسب سود سرمایه گذاری در استرالیا باشد می تواند روش های کارآفرینی، ثبت شرکت و یا خرید سهام در استرالیا را انتخاب نماید و اگر تنها هدف متقاضی به دست آوردن سود سرمایه گذاری در استرالیا و بدون کار فعال باشد، تحت شرایطی می تواند برای خرید ملک اقدام نماید. نکته مهم در تمام این موارد با توجه به حجم سرمایه این است که شخص باید امور خود را با یک وکیل مهاجرت آشنا به قوانین مهاجرتی و اقتصادی پیش ببرد تا امنیت کار بالاتر برود.

بر اساس مطالب ذکر شده مشاهده کردیم که مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری امکان پذیر است. در صورتی که شخص سرمایه گذار بخواهد اقامت استرالیا را بدست آورد می تواند بسته به روش انتخابی در مدت 1 الی 4 سال به هدف خود دست یابد و اقامت دائم این کشور را برای خود، همسر و فرزندان زیر 18 سال خود بدست آورد. پس از چند سال نیز می توان برای اخذ تابعیت و پاسپورت استرالیا اقدام کرد. تهیه و مشاهده محصول بی نظیر راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت که توسط مدیر موسسه ملک پور تهیه و تولید شده است، می تواند کمک بزرگی برای آشنایی شما عزیزان با تمام روش های دستیابی به اقامت در نقاط مختلف دنیا بوده و راه مهاجرت شما را هموارتر سازد.

 • شرایط سرمایه گذاری در استرالیا در سال 2021

اخیراً کشور استرالیا روش های سرمایه گذاری در این کشور را متنوع کرده و افراد می توانند با سرمایه گذاری از 400 هزار دلار استرالیا تا 5 میلیون دلار استرالیا اقامت این کشور را اخذ نمایند. خلاصه شرایط انواع روش های سرمایه گذاری در استرالیا به شرح زیر است:

 

نوع ویزا

سرمایه مالی مورد نیاز

مبلغ سرمایه گذاری

نوع اقامت

شرط حضور

Subclass 132A

ویزای استعداد تجاری

1500000 دلار

800000 دلار

اقامت دائم

ندارد

Subclass 188A

ویزای تجاری نوآورانه

800000 دلار

200 تا 500 هزار دلار

اقامت 2 ساله قابل تبدیل به اقامت دائم و تابعیت

دارد

Subclass 188B

ویزای جریان سرمایه گذاری

3000000 دلار

1500000 دلار

اقامت 2 ساله قابل تبدیل به اقامت دائم و تابعیت

دارد

Subclass 188C

جریان سرمایه گذار قابل توجه

5000000 دلار

5000000 دلار

اقامت 2 ساله قابل تبدیل به اقامت دائم و تابعیت

40 روز در سال

 

روش 132A استرالیا از ابتدا منجر به اخذ اقامت دائم استرالیا می شود. برای اقدام می بایست تراکنشی مهادل 3 میلیون دلار استرالیا در طول 2 سال گذشته در حساب بانکی شخصی و یا تجاری خود داشته باشید و حداقل بتوانید 400 هزار دلار استرالیا در این کشور سرمایه گذاری کنید (مثلاً در بخش ساخت و ساز مسکن) و نشان دهید از سرمایه خوبی برخوردار هستید (پول نقد، ملک، زمین، ...). از جمله مزایای روش سرمایه گذاری 132A در استرالیا می توان به اقامت دائم از ابتدا، عدم نیاز به خواباندن سرمایه در حساب بانکی، عدم نیاز به ارسال پول به کشور استرالیا قبل از ورد به این کشور، 2 سال زمان برای سرمایه گذاری، و امکان تبدیل به پاسپورت استرالیا اشاره نمود.

سود سرمایه گذاری در استرالیا

یکی از اهداف مهم دیگری که در کنار مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری برای افراد داری اهمیت بسیاری می باشد، سود سرمایه گذاری در استرالیا است. سرمایه گذاران با تحلیل و بررسی دقیق عوامل بسیاری اقدام به فعالیت های تجاری خود می نمایند. فعالان اقتصادی همواره سودآوری را یکی از اهداف اصلی خود قرار داده و عامل مهم تصمیم گیری به شمار می رود. این مقاله به همت کارشناسان و محققان موسسه ملک پور تهیه و نگاشته شده است و هرگونه کپی برداری از مطالب آن غیرقانونی و غیرمجاز می باشد. هر ساله سرمایه گذران متعددی با توجه به سود سرمایه گذاری در استرالیا، این کشور را به عنوان مقصد تجاری خود انتخاب می نمایند؛ زیرا می دانند با قرار گرفتن در محیط پویای بازار این کشور می توانند سود بالایی بدست آورده و سرمایه های خود را افزایش دهند. تنها کافیست هوشمندانه و با بررسی دقیق، اقدام به این کار نمایند. استفاده از وکیل مهاجرت می تواند کمک بزرگی برای انجام این امور به اشخاص باشد.


سوالات متداول راجع به مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری

✅ چه روش هایی برای سرمایه گذاری در استرالیا وجود دارد؟

روش های متعددی از جمله کارآفرینی، ثبت شرکت، خرید ملک، خرید سهام و... به منظور سرمایه گذاری در استرالیا وجود دارد.

✅ آیا امکان سرمایه گذاری در استرالیا برای ایرانیان وجود دارد؟

بله؛ سرمایه گذاران ایرانی نیز با داشتن شرایط لازم می توانند در کشور استرالیا سرمایه گذاری نمایند.

✅ کدامیک از روش های سرمایه گذاری در استرالیا دارای آثار اقامتی می باشد؟

افراد می توانند از طرق مختلفی از جمله کارآفرینی یا خرید سهام در استرالیا، اقامت این کشور را کسب نمایند.

✅ آیا می توان با سرمایه گذاری در استرالیا پاسپورت این کشور را دریافت کرد؟

این امکان به صورت مستقیم وجود ندارد. افراد در ابتدا اقامت این کشور را دریافت نموده و پس از مدتی می توانند برای اخذ پاسپورت اقدام نمایند.


_____________ جمع بندی مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری _____________

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری، روش های مختلف سرمایه گذاری استرالیا و موارد متعدد دیگری در حول این موضوع در این مقاله مطرح گردید و با استناد به آمارها و قوانین بین المللی و داخلی استرالیا، مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. با بررسی سود سرمایه گذاری در استرالیا و انواع روش های مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری به طور کلی به این نتیجه رسیدیم که افراد با داشتن سرمایه مناسب می توانند ضمن سرمایه گذاری، برای خود و سایر اعضای خانواده اقامت دریافت نمایند. پس این کار می تواند گزینه مناسبی باشد برای افرادی که تجارتی پویا دارند و موجب پیشرفت تجاری و سطح زندگی آنان شود. در مجموع می توان سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در استرالیا را یکی از پر طرفدارترین و بهترین روش ها برای مهاجرت به استرالیا معرفی نمود. چنانچه پس از مطالعه موضوعات این مقاله پرسشی در خصوص مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری داشته باشید، این امکان برای شما فراهم است تا با کارشناسان موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از مشاوره رایگان تلفنی استفاده کنید. همچنین شما عزیزان می توانید سوالات خود در باب مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری را در انتهای این مقاله در بخش "ثبت پرسش" مطرح نمایید و پاسخ آن را در مدت زمانی کوتاه دریافت کنید.

امتیاز 4.05 از 5 ( 16 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
ثمر
سلام و عرض ادب خدمت شما من در ایران شرکت دارم و 10 سال سابقه کار مدیریتی کل سرمایه من حدود یک میلیون دلار هست از چه راهی می تونم اقامت استرالیا رو بدست بیارم؟ چقدر سرمایه نیاز هست؟ بسیار ممنونم بابت اطلاعات و مقالات مفید شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت عمومی روش هایی چون کار، تحصیل و سرمایه گذاری بسته به شرایط خود می توانید اقدام کنید و هرکدام از این روشها تمکن مالی خاص را می طلبد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
شاهین غلامی
سلام و احترام عذر خواهی میکنم آیا با خرید ملک در استرالیا می توان به اقامت رسید؟ اگر بله میزان سرمایه را بفرمایید؟ بسیار تشکر میکنم از مقاله خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر کشور استرالیا به صرف خرید ملک به ایرانی ها اقامت نمی دهد.
رضا رئوفی
عرض ادب در حال حاضر امکان مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به استرالیا هست؟ چون من شنیدم استرالیا مرزاشو بسته و آیا 188 همچنان برقراره؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، شما در صورت واجد شرایط شدن می توانید برای اقامت استرالیا از طریق ویزای 188 یا سایر ویزاها اقدام داشته باشید. برای بررسی شرایط خود می توانید از مشاوره رایگان با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
پدرام تشکری
با سلام وعرض ارادت خدمت آقای دکتر ملک پور لطفا راهنمایی فرمایید چگونه با حدود سیصد هزار دلار سرمایه میشه یک کسب وکار آبرومند در استرالیا راه انداخت ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. ممنون از محبت شما دوست گرامی، برای اظهار نظر در این خصوص باید شرایط سوابق تحصیلی، کاری، سطح زبان، بیزنس شما، گردش حساب شما و ... به طور کامل و دقیق بررسی گردد. پیشنهاد میکنیم به منظور دریافت راهنمایی دقیق، از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید تا در صورت فراهم بودن شرایط اولیه با آقای دکتر ملکپور نیز صحبت داشته باشید.
مشاوره رایگان