مهاجرت غیر قانونی به آلمان

139 نظر

مهاجرت غیر قانونی به آلمان

مهاجرت غیر قانونی به آلمان، شرایط پناهندگی در آلمان 2021، بهترین کشور برای مهاجرت غیر قانونی، مهاجرت قاچاقی به آلمان و روش های جایگزین پناهندگی آلمان در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته اند. مهاجرت غیر قانونی به آلمان چگونه است؟ روش های مهاجرت قاچاقی و پناهندگی به آلمان چطور است؟ خطرات و هزینه های مهاجرت غیر قانونی به آلمان چیست؟ مهاجرت از دیرباز با مهاجرت غیر قانونی ، پناهندگی قاچاق رابطه نزدیکی داشته است و هنوز نیز بسیاری از مهاجرین در کشورهای مختلف به صورت غیر قانونی و قاچاق اقامت خود را اخذ کرده اند. کشورهای پیشرفته به علت تلاش و کوشش مردمان خود شرایط و وضعیت زندگی مناسبی طی سالها برای خود به وجود آورده اند و مردمانی که در کشورهای فقیر تر با امکاناتی کمتر زندگی می کنند حتی به توسل به راه های قاچاق و غیر قانونی به کشورهای پیشرفته تر مهاجرت می کنند. برای جلوگیری از این مسئله تدابیر زیادی اندیشیده شد که ساده کردن مراحل مهاجرت قانونی ، سفت و سخت کردن مرزها و گاهی مرز بندی شدید بین کشورها از این جمله موارد بود. در این مقاله ما به صورت تخصصی به مهاجرت غیر قانونی به آلمان می پردازیم و سعی بر این داریم تا با اطلاع رسانی خطرات و ریسک های مهاجرت غیر قانونی متقاضیان را با روش های قانونی مهاجرت به آلمان آشنا سازیم. موسسه ملک پور با بیش از 16 سال سابقه فعالیت در زمینه مهاجرت قانونی هیچگونه خدماتی در خصوص مهاجرت غیر قانونی نداشته ولی می تواند بهترین چراغ و راهنمای برای شما عزیزان در خصوص مهاجرت قانونی و صحیح باشد. جهت دریافت مشاوره تلفنی رایگان نیز می توانید با شماره تماس های ما در سراسر جهان تماس حاصل فرمایید و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

موسسه ملک پور هیچ گونه خدماتی برای پناهندگی ارائه نمی کند و مطالب این صفحه تنها جهت ارتقا اطلاعات شما عزیزان و آشنایی با خطرات پناهندگی ارایه می گردد.

 

موضوعات مقاله پیش رو به صورت زیر است:

 • کشور آلمان برای زندگی و پناهندگی
 • روش های مهاجرت غیر قانونی به آلمان
 • خطرات و ریسک های مهاجرت غیر قانونی
 • روش پناهندگی در آلمان و کنوانسیون پناهندگی ژنو
 • انواع کیس ها و پرونده های پناهندگی
 • روش های جایگزین مهاجرت غیر قانونی به آلمان
 • سوالات متداول راجع به مهاجرت غیر قانونی به آلمان
 • سخن پایانی در باب مهاجرت غیر قانونی به آلمان

مهاجرت غیر قانونی به آلمان

کشور آلمان برای زندگی و پناهندگی

کشور آلمان شرایط اقتصادی و رفاهی بسیار مناسبی دارد و به علت امکانات مناسبی که به شهروندان خود می دهد جزو کشورهای ایده آل جهت زندگی بوده و از دید بسیاری از افراد، بهترین کشور برای مهاجرت غیر قانونی می باشد. به علت سخت گیری هایی که در برخی روش های مهاجرت قانونی اعمال کرده است بسیاری از افراد روش مهاجرت غیر قانونی را انتخاب می کنند. برخی نیز به دلیل بی اطلاعی از قوانین مهاجرتی و روش های مهاجرت قانونی تصمیم به مهاجرت غیر قانونی به آلمان می گیرند.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد مهاجرت قاچاقی به آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مهاجرت قاچاقی به آلمان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت قاچاقی به آلمان

 

مهاجرت غیر قانونی در کنار اینکه برای کشور آلمان معایب زیادی دارد و به شدت از این موضوع جلوگیری می شود و با آن مقابله می شود برای خود شخص ریسک و خطرات زیادی دارد که در خصوص خطرات نیز صحبت خواهیم کرد. کشور آلمان در سالهای اخیر قوانین مهاجرتی خود را تغییر داده است و همین سال 2021 نیز شرایط و قواعد جدیدی برای نیروی کار وضع کرده است. از تحصیلات رایگان تا شرایط دریافت ویزای کار مناسب همگی از مزایایی هستند که متقاضیان مهاجرت قانونی می توانند از آنها استفاده کنند. متاسفانه افراد زیادی سالیانه به صورت غیر قانونی به آلمان مهاجرت می کنند و این مهاجرت تحت تاثیر پیشنهادات افراد کم علم و سودجو است و پس از گرفتار شدن در امر مهاجرت غیر قانونی متوجه میشوند که حتی شرایط مهاجرت قانونی را از قبل داشته اند. به همین جهت توصیه می شود قبل از هر گونه اقدام اطلاعات خود را در باب مهاجرت تکمیل کنید تا از این بابت ضرر نکنید. می توانید جهت دریافت اطلاعات مهاجرتی و تکمیل کامل اطلاعات خود با تماشای ویدئو گام به گام اخذ اقامت اطلاعات خود را در سطح یک مشاور مهاجرتی ارتقا دهید. 

گام به گام تا اخذ اقامت

 روش های مهاجرت غیر قانونی به آلمان

مهاجرت غیر قانونی به آلمان روش های مختلفی دارد. معمولاً مهاجرت غیر قانونی را با مهاجرت زمینی و قاچاقی می شناسند ولی بسیاری روش های دیگر نیز به طور علمی می توان گفت غیر قانونی است و قانونی جلوه دادنش تنها پوششی بر این مسیر اشتباه است. معمول ترین روش مهاجرت غیر قانونی مهاجرت به آلمان از طریق پناهندگی است. یکی از مسیر های مهاجرت غیر قانونی به آلمان از طریق قاچاقچیان و از طریق زمینی می باشد که متقاضیان را از ترکیه و یونان و سپس به اروپا میرسانند و در آنجا شخص را به حال خود رها می کنند و در این مسیر هزینه هایی بیش از هزینه مهاجرت قانونی نیز دریافت می کنند. در بهترین حالت که شخص سرمایه اش را از دست ندهد و به اروپا برسد و در این مراحل و روال طولانی و بسیار سخت زنده بماند این است که تازه به عنوان یک پناهنده بدون هیچ دارایی و امکاناتی باید در کمپ های پناهندگی منتظر اعلام نتیجه دولت آلمان در خصوص پرونده اش بماند که مورد قبول واقع خواهد شد یا خیر.

یکی دیگر از روش های مهاجرت غیر قانونی که برخی این را قانونی تلقی می کنند دریافت ویزا به صورت قانونی و ورود به کشور آلمان و سپس اعلام پناهندگی می باشد. در این روش دریافت ویزا به عنوان مثال ویزای توریستی کاملاً قانونی می باشد ولی شخص پس از ورود به آلمان و عدم بازگشت به کشور خود و اعلام پناهندگی به دروغ غیر قانونی می باشد و این بخش نیز این مهاجرت را غیر قانونی کرده است.  البته برخی افراد واقعا شامل شرایط پناهندگی می شوند و از این قاعده مستثنی هستند. برخی نیز به صورت قاچاق و غیر قانونی به آلمان سفر می کنند و بدون اعلام پناهندگی و یا اخذ اقامت بدون داشتن هیچ نوع کارت اقامتی شروع به کار سیاه و با ارزش کمتر می کنند که این نیز بخشی از مهاجرت غیر قانونی می باشد.

خطرات و ریسک های مهاجرت غیر قانونی

جدا از اشتباه بودن ذات مهاجرت غیر قانونی و غلط بودن دریافت اقامت از طریق قاچاق و دروغ و ریا موسسه ملک پور به علت اینکه این روش ها صدمات جبران ناپذیری به زندگی افراد و خانواده ها وارد می کند در خصوص اطلاع رسانی های مهاجرت غیر قانونی و اعلام ریسک ها و خطرات سالها فعالیت داشته است و به مردم عزیز مهاجرت از روش های قانونی و صحیح را معرفی و پیشنهاد می کند. خطرات و ریسک های مهاجرت غیر قانونی را شاید نتوان در چند خط بیان کرد ولی مهاجرت در کل امری پر خطر است. حتی مهاجرت قانونی بار روانی و بار مالی زیادی به فرد متحمل می کند و این موضوع اگر غیر قانونی و قاچاق باشد اثر خود را چند برابر نشان خواهد داد. همینطور معمولاً وقتی شخص با مهر شخصی که کار غیر قانونی انجام می دهد همکاری کند از سمت این شخص نیز ممکن است ضررهایی را متوجه خود بیند زیرا در مهاجرت غیر قانونی شما با یک موسسه معتبر و یا وکیل رسمی در ارتباط نیستید و با قاچاقچی و رابط در ارتباط هستید.

از خطرات دیگر می توان به خطر ماندن بین مرز های زمینی ترکیه و یونان اشاره کرد. مهاجرت قاچاقی و زمینی خطرات بسیار زیادی دارد که افراد زیادی در این راه کشته شده اند و یا بیماری های مختلفی گرفته و یا با دستگیری توسط مقامات این کشورها محاکمه شده اند.

خطرات و ریسک ها حتی پس از ورود به کشور آلمان نیز ادامه دارد و شخص باید تا زمان تصمیم گیری در خصوص پرونده پناهندگی وی در کمپ هایی غیر بهداشتی با سایر مهاجرین زندگی کند که ممکن است پس از سالها پرونده وی رد شود و به کشور خود دیپورت شود.

روش پناهندگی در آلمان و کنوانسیون پناهندگی ژنو

معمول ترین روش مهاجرت غیر قانونی به آلمان پناهندگی می باشد. پناهندگی در کنوانسیون ژنو سال 1951 تعریف شد و در این کنوانسیون که بین کشورهای عضو آن به امضا رسید پناهنده اینچنین تعریف می شود:

 • شخصی که در کشور خود به علت هایی نظیر نژاد ، رنگ پوست ، دین ، گرایش جنسی ، عضویت در گروه اجتماعی خاص ، دلایل سیاسی مورد آزار و اذیت قرار گرفته است و در صورت بازگشت به کشور خود محاکمه می شود.

پناهنده در واقع شخصی از که در کشور خود امنیت جانی ندارد و در صورت بازگشت محاکمه می شود. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه شده است و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام است. دلایل پناهندگی شخص مختلف است و امروزه اکثر متقاضیان پناهندگی در کشورهای پیشرفته به دلایل ساختگی و صرفاً به جهت اخذ اقامت پرونده سازی می کنند و بین این افراد پناهندگان واقعی نیز وجود دارد که پناهندگان واقعی دیرتر به حق و حقوق خود می رسند. پناهندگی کیس ها و پرونده ها مختلف دارد که در ادامه به آن نیز می پردازیم.

انواع کیس ها و پرونده های پناهندگی

شخصی که قصد مهاجرت غیر قانونی دارد باید برای خود پرونده و کیس پناهندگی در نظر بگیرد تا پس از ورود به آلمان به و حتی پس از ورود قانونی به آلمان یا از مسیر ترکیه به آلمان و مسیر یونان به آلمان شخص باید پرونده پناهندگی خود را ارائه دهد. برای مثال برخی پناهندگی مذهبی در آلمان را انتخاب می کنند و با تغییر دین و تظاهر به مسیحیت و یا بی دینی درخواست پناهندگی در این کشور را می دهند. اگر کیس و پرونده آنها قوی باشد و مدارک قوی در این خصوص ارائه دهند و اداره مهاجرت را متقاعد کنند که یک پناهنده واقعی هستند به این افراد اقامت اعطا می شود. برخی از پرونده های پناهندگی:

کیس های اجتماعی: در این پرونده افراد به دلیل شرایط متفاوت زندگی یا گرایشات خاص درخواست پناهندگی می دهند.

کیس های مذهبی: شخص با تغییر دین خود و یا بی دینی درخواست پناهندگی می دهد.

کیس های سیاسی: افراد در این بخش باید پرونده سیاسی در ایران داشته باشند و از این بابت تحت تعقیب باشند.

روش های جایگزین مهاجرت غیر قانونی به آلمان

با تمامی معایبی که در خصوص مهاجرت غیر قانونی به آلمان توضیح داده شد باید روش های قانونی مهاجرت به آلمان را نیز تشریح کنیم تا متقاضیان مهاجرت غیر قانونی به آلمان بتوانند با برنامه ریزی صحیح و تهیه مدارک مورد نیاز مهاجرت قانونی به این کشور را نیز بررسی کنند. مهاجرت قانونی در مقایسه با مهاجرت غیر قانونی آرامش کامل به متقاضی میدهد و از خطرات بسیار کمتری برخوردار است و شخص امکان بازگشت به کشور خود و دیدار والدین و اقوام را نیز دارد. روش های مهاجرت قانونی به آلمان:

 • مهاجرت به آلمان از طریق تحصیل: تحصیل در کشور آلمان به زبان آلمانی و برخی دوره ها به زبان انگلیسی رایگان می باشد. افراد می توانند با ادامه تحصیل رایگان و کار دانشجویی ضمن تحصیل رزومه خود را تقویت کرده و با کار پس از تحصیل اقامت کشور آلمان را دریافت کنن. این روش بسیار مناسب می باشد ولی برای این کار نیاز به مدرک زبان می باشد.
 • مهاجرت به آلمان از طریق کار: نرخ بیکاری در کشور المان 3.5 درصد می باشد و این نشان دهنده کمبود نیروی کار متخصص در این کشور می باشد. ویزهای کاری آلمان به دو دسته ویزای کار و ویزای جستجوی کار تقسیم بندی می شوند که اولی از طریق داشتن پیشنهاد شغلی قابل دریافت است و دومی نیازی به داشتن یشنهاد شغلی ندارد. برخی مشاغل حتی بدون داشتن مدرک لیسانس نیز شاید بتوانند با ارائه تخصص پیشنهاد شغلی و ویزای کاری دریافت کنند و بنابراین در برخی موارد الزامی به داشتن مدرک تحصیلی نیز در این روش نیست و افرادی که تخصص های مورد نیاز کشور آلمان را دارند نیز شانس دریافت ویزای کاری دارند.
 • مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری: برخی افراد که در کشور خود دارای شرکت و کسب و کار هستند می توانند در کشور آلمان با راه اندازی کسب و کار و استارت آپ از طریق سرمایه گذاری و کار اقامت کسب کنند. سرمایه گذاری در آلمان نیاز به یک ایده سودآور قوی دارد.
 • مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج: در این روش شخص باید با یک فرد آلمانی ازدواج کند و از طریق همسر خود اقامت آلمان را اخذ کند.
 • دارد.
 • مهاجرت از طریق تولد: این روش برای افرادی می باشد که در آلمان متولد شده اند و والدین آنها یکی آلمانی بوده است.
 • مهاجرت از طریق روش های خاص: در این بخش قوانین خاصی که ممکن است متوجه برخی افراد شود اعمال می شود. مثل مهاجرت ورزشکاران و هنرمندان.

مهاجرت غیر قانونی به آلمان

پاسپورت آلمان


سوالات متداول راجع به مهاجرت غیر قانونی به آلمان

منظور از مهاجرت غیر قانونی به آلمان چیست؟

به ورود غیر قانونی به کشور آلمان و درخواست اقامت در این کشور، پناهندگی گفته می شود که این امر از طرق مختلفی نیز امکان پذیر است. پناهنده فردیست که به دلایل گوناگون نژادی، مذهبی، اجتماعی یا سیاسی، در کشور خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته و در صورت بازگشت محاکمه خواهد شد.

✅ پناهندگی با ورود قانونی به آلمان چگونه است؟

اگر شخص بتواند با دریافت ویزا (مثلاً ویزای توریستی) وارد کشور آلمان شود، ورود وی قانونی بوده اما در صورت عدم خروج از کشور در موعد مقرر و درخواست پناهندگی پس از ورود به آلمان، پناهندگی با ورود قانونی به آلمان صورت گرفته است.

✅ مسیر یونان به آلمان چه خطراتی دارد؟

در این مسیر پر خطر ممکن است شخص سرمایه خود را از دست دهد، توسط پلیس محلی دستگیر شود و یا توسط قاچاقچیان مورد آزار قرار گیرد.

✅ روش های قانونی جایگزین پناهندگی و مهاجرت غیر قانونی به آلمان چیست؟

با توجه به شرایط افراد می توان روش های قانونی متفاوتی را مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج و... به افراد پیشنهاد کرد.


_____________ سخن پایانی در باب مهاجرت غیر قانونی به آلمان_____________

مهاجرت غیر قانونی به آلمان و خطرات و ریسک های آن به همراه بهترین کشور برای مهاجرت غیر قانونی و همچنین مهاجرت قاچاقی به آلمان به طور کامل در این مقاله بررسی شد. متقاضیان مهاجرت قصد پیشرفت و بهتر کردن شرایط و وضعیت زندگی خود را دارند و انگیزه مناسبی نیز جهت موفقیت و پیشرفت دارند ولی اگر این انگیزه و همت و تلاش در مسیر اشتباه به کار گرفته شود نه تنها سودی ندارد بلکه ضررهای آن نیز شاید جبران نشود. اگر شخص با ذهنیت مثبت و انگیزه کافی در جستجوی موفقیت و پیشرفت باشد و مسیر درستی را پیش بگیرد و هدف گذاری درستی انجام دهد قطعا می تواند به اهداف خود برسد و در این راه از هر مرحله ای که باشد می تواند مهاجرت صحیح و قانونی داشته باشد. متقاضیان موفقیت و مهاجرت باید الگوهای ذهنی ، هدف گذاری صحیح انجام دهند و برای این هدف نیز موسسه ملک پور با کمک به شما عزیزان در وب سایت موفقیت و کانال های موفقیت می تواند راهنمای بزرگی برای شما باشد. می توانید با تماشای ویدئو های موفقیت اطلاعات خود را کامل کنید. همینطور جهت بررسی شرایط خود جهت مهاجرت قانونی و صحیح به آلمان و یا حتی دیگر کشورهای پیشرفته با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید. موسسه ملک پور با بیش از 16 سال سابقه فعالیت در امر مهاجرت آماده کمک به شما عزیزان می باشد. جهت مشاوره تلفنی رایگان با دفاتر ما در سراسر جهان تماس بگیرید و سوالات خود را در وب سایت ما مطرح کنید تا کارشناسان به سوالات شما پاسخ دهند.

امتیاز 3.51 از 5 ( 214 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
حسین جلالی پور
سلام من ۱۷سامه۲/۵ماه دیگه وقت دارم از کشور خارج بشم چه راهی دار
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب خدمت شما، شما از روش تحصیلی به طور قانونی امکان خروج از کشور را دارید و در صورت تحصیل، می توانید با ارائه نامه معافیت از خدمت جهت اخذ ویزا اقدام نمایید. * مانا باشید *
میثم ویسی
سلام ایا من به المان غیر قانونی برم پرونده ام قبول میشه یا دیپورت میشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. موسسه MIE در خصوص امور غیرقانونی مشاوره ای ارائه نمی نماید.
فریدحاجی احمدی
سلام من میخوام به المان مهاجرت کنم از راه غیر قانونی تا اینکه به موسسسه شما اشنا شدم از راه قانونی چه مراحلی داره ممنون میشم اگه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای راهنمایی بهتر شما نیازمند به اطلاعات بیشتری اعم از سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، سطح زبان پشتوانه مالی و ... هستیم. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید
طاها محمدی
ببخشید میخام برم آلمان چیکار باید کنم من افغانی هستم پاسپورت ندارم چیکار باید کنم میشه. برام توضیح بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی امکان مهاجرت بدون پاسپورت امکان پذیر نمی باشد.
شهریار نیرومند
چه جوری میتونم برم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات عمومی اعم از سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان، سابقه کاری، وضعیت تجرد و میزان دارایی شما هستیم. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما برای مهاجرت قانونی توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید
نوشین گوهری
سلام وقتتون بخیر من و همسرم هر دو دیپلمه هستیم و یه پسر ۶ ساله داریم چه راهی پیشنهاد میدین برای رفتن به آلمان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بیشتر و بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم و مد نظر داشته باشید که موسسه ملک پور در خصوص پناهندگی هیچگونه خدمات و مشاوره ای ندارد اما به طور کلی شرایط شما سخت می باشد و بیشتر به پروسه های تمکن مالی و سرمایه گذاری می خورد. موفق باشید
ارزو
من سی سالمه ۶ سال سابقه کار در داروخانه و همسرم کبابی داره و یک پسر ۸ ساله تمکن مالی نداریم ، آیا راهی هست برای مهاجرت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، جهت دریافت راهنمایی برای مهاجرت، به اطلاعات بیشتری از شما از قبیل سن و تحصیلات نیاز هست. هر چند جهت مهاجرت حداقل پتانسیل مالی مورد نیاز است که در صورت عدم هیچگونه تمکن مالی، توصیه ما تمرکز بر افزایش سرمایه و سپس اقدام به مهاجرت می باشد. * موفق و شاد باشید.*
سالي
سلام من جزوء اقليت جنسي ها هستم از طرف خانواده حمايت مالي انچنانی نميشم ي سرمايه كمي دارم و قصدم مهاجرته متولد سال ٧٦ هستم و هرچي بزرگتر ميشم بيشتر حس بدي پيدا ميكنم ممنونم🙏🏼
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای مهاجرت شما می بایست حداقل تمکن مالی ۲۰تا ۲۵هزار یورو را داشته باشید
hesam.sam
سلام خدمتتون یه سوال داشتم من 21سالم هست خدمت سربازیم رو رفتم شغلم دکراسیون هست درس خوندن رو دوست ندارم پس لطفا پیشنهاد ندین مدرکم دیپلم هست از تری دی مکس و کت مستر هم سردرمیارم و بلدم ما دوتا برادریم که اون یکی ازم کوچیکتره خوب این تا اینجاش الان حرفی که راجب مهاجرت میمونه من قراره 100 ملیون به دستم برسه از این بابت که تازه از خدمت اومدم و کمک پدر و مادرمه تا بتونم کاری رو شروع کنم و با این پول قسد دارم که مهاجرت کنم بنظرم من میتونم المان کار کنم چون مدرک فنی حرفه ای رزمه ی من میشه و میتونه معرفی کنه که من کارم دکراسیونه و تو این کار مهارت های لازم رو دارم بعد این که دو راه دارم برا زندگیه بهتر برا ایندم چون در هر صورت بخوام مهاجرت کنم جونیم و این سن پایینم این وسط میره این یعنی این که من میتونم یه زندگیه خوب به بچه ای که میتونم داشته باشم با یه کشور خوب هدیه بدم کاری به این صحبتا نداریم با این پولی که من دارم با 80تومنش تا یونان میشه قاچاقی اومد وبعد اون و کمپ و این صحبتا درخواست پناهندگی ب المان داد این راه غبرغانونی من بود و این که ناگفته نمونه راه غانون تو هر کاری بهتر و مفید تر جواب میده پیشنهاد شما با این پول کم چیه چون من ترجیه میدم برا ادامه زندگیم یه کشور خوب رو برا تشکیل خانواده انتخواب کنم تا تو اینجا همینیم که هست رو از دست بدم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز مد نظر داشته باشید که موسسه ملک پور هیچگونه خدمات و مشاوره ای در خصوص پناهندگی ندارد. و پیشنهاد ما هم این است که از راه های قانونی و امن کهریسک پایینی دارند اقدام به مهاجرت نمایید. باتوجه به مدرک تحصیلی که دارید دیپلم، نمیتوان درخواست ویزای کار داد. با توجه به بودجه ای هم که دارید بدون برنامه ریزی مهاجرت برای شما ریسک زیادی دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما با کارشناسان ما بصورت رایگان و درست بررسی شود. موفق باشید
مهدی
سلام وقتتون بخیر.من ۲۴ سالمه و میخام از طریق کاملن قانونی و با اخذ پاسپورت و ویزا به آلمان مهاجرت کنم.وقتی که به مقصد میریم و فقط یکماه بصورت قانوی میتونم در آلمان باشم پس از اتمام مهلت ویزا چجوری میتونم پناهندگی المان رو بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه ملک پور در خصوص پناهندگی هیچگونه خدمات و مشاوره ای ندارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما برای راه های قانونی بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
نوید
سلام نوید هستم 35 سالمه 13 سال سابقه کار در صنایع فولاد کشور رو دارم مدرک لیسانس جوش دارم ..متخصص در بازرسی جوش و انواع جوشکاری های آرگون .برق و .... دارم برای اخذ اقامت کار باید چیکار کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما بسیار کلی است و اینکه کدام کشور مد نظرتان هست را هم مشخصی نفرموده اید اما رش های کار، تحصیل و سرمایه گذاری می توانند گزینه های خوبی باشند پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
الهام شجاعي
سلام من ميتونم با ويزاي توريستي وارد آلمان بشم و با از بين بردن مدارك و پاسپورتم اعلام پناهندگي كنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز همانطور که در مقاله هم مطالعه فرمودید موسسه ملک پور درخصوص پناهندگی هیچگونه خدمات و مشاوره ای ندارد. مقالات هم صرفاً به جهت علمی بودن سایت و آگاهی شما عزیزان از خطرات پناهندگی نگاشته شده است. پیشنهاد می کنم درخصوص راه های قانونی و کم ریسک با موسسه تماس بگیرید و یک مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. موفق باشید.
فریال نوفردی
عرض ادب بنده 33 ساله هستم و ارشد مدیریت سوانح دارم از دانشگاه دولتی با عنوان شغلی مدیریت درمانگاه در تهران برای 12 سال سابقه بیمه دارم تمکن مالی حدود 2 میلیارد مدرک زبان ندارم ولی دریافت آیلتس 6 برام مقدور هست.بدون تسلط به زبان آلمانی آیا راهی هست که بتونم به کشور آلمان مهاجرت کنم؟همراه دو فرزند دختر 8 و 4 ساله م؟ سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای مهاجرت باید یک نقشه راه کامل داشته باشید باتوجه به رشته و سابقه ای که دارید آیا می توانید در کشور آلمان کار پیدا کنید؟! اگر بخواهید با پروسه های ثبت شرکت یا کارآفرینی وارد شوید باید یک طرح تجاری سودده داشته باشید کشور المان مثل کشور اتریش، پرتغال یا فرانسه خودحمایتی ندارد که شما با ارائه تمکن مالی و بدون هزینه اقامت دریافت نمایید و سپس در محیط اقدام به کاریابی یا راه اندازی کسب و کار نمایید. شرایط عمومی شما خوب است و اگر درست راهنمایی بشید می توانید موفق به مهاجرت امن و موفقیت آمیز شوید پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
جلیل اسدی
درود به شما من مدرک لیسانس کشاورزی و مدرک درجه یک پیرایش مردانه دارم و قصد مهاجرت به آلمان. چه اقدامی باید انجام شود با چه میزان سرمایه ؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیاز به اطلاعات بیشتری داریم اما بصورت کلی با توجه به اینکه سابقه کاری شما مرتبط با رشته تحصیلی تان نیست یکی از بهترین راه ها برای شما می تونه برای شما اخذ پذیرش تحصیلی باشه و سپس در محیط اقدام به کاریابی نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سید جواد مدیری
با سلام من ۱۷سال دارم و میخواهم به آلمان بروم و در آنجا زندگی کنم باید چه کاری انجام بدهم لطفا راهنمایی کنید من هنوز یک سال درس دارم تا دیپلم رشته ی نقشه کشی ساختمان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما باید حتما دیپلم 12 ساله داشته باشید و زبان آلمانی در حد B1 یاد بگیرید و بعد اقدام فرمایید.
Morteza abbasi
باسلام برای مهاجرت قانونی از طریق ویزا برای جستجوی کار حداقل چقدر هزینه برای رفتن به آلمان لازم است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام و احترام ویزای جستجوی کار آلمان از کم هزینه ترین روشها می باشد و فقط پرینت حساب بانکی لازم است که بسته به شرایط پرونده متفاوت است. برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
حمید محمدی
سلام وقت بخیر من ۲۵ سالمه و لیسانس مدیریت دارم تمکن مالی جهت مهاجرت رو دارم ولی خدمت سربازی نرفتم میخاستم بدونم راهی برای مهاجرت قانونی وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله برای خیلی از کشورها امکان اقدام دارید. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
محسن زارع
سلام.من ۳۰ سالمه ی دختر ۱ساله دارم میخوام غیر قانونی برم المان ایا امکانش هست دیپلم دارم بعدش سابقه کار هم ندارم دور ور ۵۰۰ میلیون هم سرمایه دارم چ راهی را پیشنهاد میکنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام شرایط پناهندگی بسیار مشکل شده و شرایط خوبی ندارد برای مهاجرت قانونی میشه با کمی افزایش تمکن مالی اقدام کنید
بهار محمدی
آیا ارتباط تلفنی بافرد ایرانی ک پناهنده سیاسی در آلمان هست مجازات‌دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز این موضوع مربوط به قوانین داخلی ایران است و باید با وکیل دادگستری ایران مطرح بفرمایید.
حسین
سلام وقت بخیر، 25 سالمه و مدرک لیسانس مترجمی زبان دارم و خدمت هم رفتم، آیا از طریق ویزای کار راهی برای مهاجرت برای بنده هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما برای کار در کشور آلمان باید جاب آفر داشته باشید و به واسطه آن بتوانید با ویزای کاری ورود پیدا کنید. البته اگر از طریق تحصیل هم بتوانید ورود پیدا کنید در آینده می توانید شرایط خوبی داشته باشید.
ساینا
با سلام. من حدود ۴۰ سالم هست و مدرک کارشناسی کامپیوتر دارم میخواستم بدونم با گرفتن مدارک ای تی از فنی و حرفه ای یا مدارک قابل ترجمه از سایر موسسات معتبر در ایران میتونم درخواست ویزای جستجوی کار به کشور دیگه ای مثل کانادا یا حتی کشورهای عربی داشته باشم و مهاجرت کنم در حالیکه زبان انگلیسیم قوی نیست و مدرک زبان هم ندارم درینصورت چقدر سرمایه برای اینکار لازم هست؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز کشورهای عربی و کانادا ویزایی تحت عنوان ویزای جستجوی کار ندارند که شما بخواهید برای آن اقدامی داشته باشید و این ویزا در برخی کشورها از جمله آلمان و اتریش ارائه می گردد. شما در رشته خیلی خوبی تحصیلات داشته اید، در صورتی که حداقل 3 سال سابقه کار و مدرک زبان آلمانی در حد ب1 داشته باشید می توانید برای جستجوی کار در آلمان اقدام داشته باشید.
نادر
سلام من برای کار میخوام غیر قانونی به انگلستان یا آلمان بروم پیشنهادی دارید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز موسسه ملک پور مشاوره و اقدامی برای مسیرهای غیرقانونی ندارد و پیشنهاد می شود که شرایط خود را با مشاورین موسسه در میان بگذارید تا مسیرهای قانونی را برای شما بررسی نمایند.
Amir rahimi
سلام وقت بخیر 25 سال سن دارم مدرک تحصلیم کاردانی مترجمی زبان انگلیسی به فارسی می باشد 300 میلیون تومان سرمایه دارم، خدمت سربازی نرفتم، آیا امکان مهاجرت قانونی دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز شما می توانید با افزایش سرمایه برای تحصیل در برخی کشورهای اروپایی اقدام نمایید اما برای این منظور شما باید مشکل خروج از کشور خود را برطرف کنید و برای این امر باید با سازمان نظام وظیفه صحبت کنید.
پریسا فارغی قربان
سلام وقت و شبتون بخیر یه سوالی دارم از محضرتون در حال حاضر با توجه به شرایط کرونا و ... چه مدتی زمان میبره که ویزای توریستی به مقصد المان بشه گرفت و چه هزینه تقریبی رو پیش بینی میکنین پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، در شرایط پندمی کرونا اصلا توصیه ای برای اقدام برای ویزای توریستی به خصوص برای حوزه شنگن نمیکنیم زیرا ویزای توریستی صادر نمی شود و اقدام شما عملا با دریافت ریجکتی همراه خواهد شد.
محمدرضا
سلام قبلاسوال کردم جواب ندادید40ساله هستم متاهل زن ویک پسر نه ساله دارم راننده کامیون هستم وسه مدرک جوشکاری ازسازمان فنی حرفه ای دارم مدرک تحصیلی ندارم سیکل 700میلیون بیشترسرمایه ندارم میخوام به اسراییل، المان، امریکا، فنلان هرکدوم بشه مهاجرت کنم برام فرقی نمیکنه بتونم به ایران بیام و برم میتونیدکمک کنیداگه امیدی هست بیزحمت جوابم رو بدید. با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما برای کار باید کارفرمایی داشته باشید که به شما جاب آفر ارائه نماید. ضمن اینکه شما با پاسپورت ایرانی اجازه ورود به اسرائیل را نخواهید داشت. برای کاریابی شما می توانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور با تدریس استاد ملکپور استفاده نمایید.
سودا
سلام وقت بخیر من ۳۷ سالمه و یه پسر ۱۶ ساله دارم و میخوام قانونی به المان مهاجرت کنم میشه خواهش کنم کمکم کنین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، برای بررسی دقیق شرایطتان باید موارد دیگری همچون تحصیلات، سطح زبان، سابقه کار و ... را نیز بسنجیم تا بتوانیم در انتخاب کشور و مسیر بهتر کمک کنیم.
مهدی
سلام من ۳۳ سالمه لیسانس کامپیوتر و تعمیرکار موبایل هستم سال ۸۸ سرباز یگان ویژه عملیاتی تهران بودم و بعدش هم زندان و حبس کشیدم شرایط وحشتناکی دارم تو کشور با اینکه چندین و چکد مدرک فنی تخصصی دورم با رزومه کاری تو شرکتهای خصوصی اما به خاطر مشکلات قدیمی که ذکر کردم متاسفانه دستم به جایی بند نیست و همیشه کارفرما سو استفاده میکنه از شرایطم زبان هم تا حدی انگلیسی میتونم‌منظورمو برسونم که لنگ‌نمونم. چطور میتونم از کشور خارج شم که بتونم یه زندگی معمولی و نرمال داشته باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، برای دریافت ویزا در بسیاری از کشورها نیاز به نامه عدم سو پیشینه دارید و بدون آن امکان دریافت ویزای شما بسیار پایین است. با توجه شرایط خاص شما، بهتر است شرایط خود را دقیقا با کارشناسان موسسه در میان بگذارید تا راهنمای شما باشند.
رضا جوهری
سلام من ۲۳سالمه لیسانس حسابداری دارم ولی سربازی ندارم میتونم قانونی برم ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست در صورت اینکه پاسپورت داشته باشید این امکان وجود دارد.
Narges Mahdavi
سلام خسته نباشید من ۲1 سالمه و دانشجوی ترم ۴ مترجمی زبان انگلیسی ام ولی متاسفانه ب خاطر مشکلات مالی ک واسم پیش اومده بود نتونستم شهریه ی دانشگامو بدم و فقط دو ترم خوندم دو ترم بعدیمم دانشگاه برام مرخصی رد کرده اون دو ترمی هم ک خونده بودم معدلم ۱۷ و ۱۹ بود و ده سال هم هست ک زبان انگلیسی می‌خونم و قبل شرایط کرونا زبان و تدریس میکردم الان توی ی شرکت تولید محصولات بهداشتی کار میکنم و در کنارشم ی سری از مطالب شرکت و ترجمه میکنم و دارمم زبان آلمانی میخونم تازه شروع کردم و تا سطح A1 پیش رفتم میشه یه راهنمایی کنید ک از نظر شما ویزای تحصیلی میتونم بگیرم یا کاری و سرمایه ی آنچنانی هم ندارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز ممکن است بتوانید برای روش های کاری که کم هزینه تر هستند اقدام نمایید.
شهروزمحمدی
سلام خسته نباشید. میخواستم بدونم چطوری باید در کشور ترکیه مشغول به کار شد مثلا پرستارم چطوری میشه اونجا کار کرد باید ویزا یه ساله یا چطوری چقدر پول هزینه میشه برای در آنجا زندکی کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز ابتدا بایستی دوره معادلسازی را در کشور مقصد بگذرانید تا مجوز کار دریافت نمایید. شما می توانید برای کشورهایی که نرخ بیکاری و تورم کمتری دارند اقدام نمایید مانند المان اتریش انگلستان و حتی کشورهای حوزه خلیج فارس...
مصطفی
با سلام و عرض ادب من ۴۲ سالمه لیسانس برق دارم و شاغل چطور میتونم برای ویزای کار آلمان یا یک کشور اروپایی اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز رشته شما جزء رشته های پر طرفدار می باشد پیشنهاد میکنم با تهیه پکیج گام به گام کاریابی خارج از کشور و آموزش های بسیار ارزشمند در این پکیج اقدام به کاریابی بفرمایید
مهدی نعمت افزا
سلام خسه نباشید من ۲۳ سال سن دارم و مدرک تحصیلی فوق دیپلم ناوبری وعرشه خوندم و مربی بین المللی شنا و غواصی و غواص صنعتی هستم که کارم جوشکاری و برشکاری و سیمانکاری و عکس برداری و نقشه کشی زیر اب هس و نجات غریق بین المللی و مربی اب درمانی هم هسم و دارم برای ایلتس میخونم و تمکن مالی من حدود ۵ میلیارد هس چقدر شانس رفتن به کشور المان دارم و میتونم تو المان بستگی به حرفه ام ادامه تحصیل بدم و دو سال سابقه کار تو شرکت فلات قاره هم دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما مناسب است می توانید با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
لطیف احمدپور
باسلام بنده ۴۹ ساله فوق لیسانس اقلیم شناسی و لیسانس دبیری الکترونیک دارم.تازه بازنشسته شدم . من بخاطر آینده خانواده ام قصد مهاجرت به آلمان رادارم مدرک زبان انگلیسی ندارم ولی درحد مناسب میتوانم ارتقابدم. حدود ۲.۵ میلیارد سرمایه میتوانم جور کنم. لطفا راهنمایی فرمایید.باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی و مدرک تحصیلی همسرتان را هم میفرمودین با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را برای مهاجرت به کشورهای تاپ، همچون آلمان و... به صورت کامل بررسی کنند
عبدالمجید فیاض
آیا امکان داره که از افغانستان یا ایران تا یکی از کشورهای اروپایی هوایی سفر کنیم وبعد ازآن بصورت قاچاقی به آلمان پناهنده شویم ؟چون مرزها خیلی سخت گیر است.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی ارائه هیچگونه مشاوره و خدمات را ندارد
کمال عراقی پور فرد
سلام من ساکن تهران هستم متولد 1356هستم مداک تحصیلی دیپلم برای مهاجرت چکار باید بکنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود وضعیت تاهل و میزان پشتوانه مالی خود را میفرمودین پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را بررسی کرده و کامل راهنمایی کنند با تشکر
HOSSEIN
من متقاضی مهاجرت هستم به کشورآلمان ولی تخصص و تحصیلات ندارم چطوری میتونید کمکم کنید؟ ضمنا سنم 44 سال هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز داشتن تمکن مالی مناسب سن مدرک تحصیلی و ... از الزامات شرایط مهاجرت می باشد و در صورت نداشتن این شرایط مهاجرت موفقی نخواهید داشت
محبوبه بروایه
سلام من 47سال دارم متاهل دارای دو فرزند آرایشگر و دارای سابقه 10ساله لطفاً منو راهنمایی کنید چطوری برم آلمان میخوام یکی از بچه‌هام رو با خودم ببرم 8سال دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر ویزاهای کاری برای کشورهایی مانند عمان امارات امریکا و برخی از کشورهای حوزه شنگن قابل اقدام است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید.
مصطفی مهر
سلام من اتباع افغانی متولد ایران 30سالم دیپلم گردشگری دارم ومقداری زبان آلمانی که اگه با درصد بگم 30درصد و هنوزم دارم آلمانی میخوانم و10درصد انگلیسی بلدم میخوام به المان مهاجرت کنم ... ایا راه قانونی برای من است... اگه هست میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون ...
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند
امیر رسولی
با سلام خسته نباشی اینجانب ۲۴ ساله ام و اهل افغانستان هستم در دولت اشرف غنی پدر و اقوام نزدیک دولتی بودن که به دلیل عوض شدن دولت من تنها به ایران مهاجرت کردم و الان میخوام غیر قانونی به المان یا سوئد یا فرانسه مهاجرت کنم و زندگی کنم نظر شما در این مورد چیه و چه راهنمایی دارین خیلی ممنون میشم کا قشنگ وسعیع راهنماییمون کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی ارائه خدمات و مشاوره ندارد
لیلا
سلام خسته نباشید من لیلا هستم هنوز سنم قانونی نشده و میخوام به کشور المان مهاجرت کنم آیا راهی برای قانونی خارج شدن از کشور هست ؟ یا اگر نیست چه کاری میتونم بکنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام شما میتوانید از طریق تحصیلی اقدام نمایید
ایرانیوم
سلام من آقایی ۳۶ ساله مجرد هستم و پایان خدمت هم لیسانس امور گمرکی از دانشگاه آزاد دارم و تمکن مالی در حدود ۳۵۰ میلیون دارم آیا امکان مهاجرت به کانادا و یا آلمان رادارم در ضمن به جز زبان فارسی دیگه به هیچ زبانی آشنایی ندارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز تمکن مالی شما برای مهاجرت پایین است. همچنین داشتن حداقل دانش زبان ضروری می باشد. با توجه به پشتوانه مالیتان برای کار در عمان می توانید اقدام نمایید.
فاطمه
سلام وقتتون بخیر جناب من ۱۸ سالم هستش و در مدرسه تیزهوشان درس خوندم و در رشته های ورزشی هم خیلی فعالیت داشتم تو روش اخذ اقامت تحصیلی نیاز به تمکن مالی ۱۰۰۰۰ یورویی هستش که به پول ایران خیلی هستش راه دیگه ای برای اخذ اقامت آلمان پیشنهاد میشه بکنید یا مثلا گرفتن کمک هزینه تحصیلی یا هرچی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز یکی از مهم ترین موارد برای اخذ پذیرش تحصیلی ارائه تمکن مالی می باشد. شما می توانید در دانشگاه های رایگان تحصیل نمایید.
محسن اسمعیل زاده
سلام...عرض ادب. من محسن هستم ۴۴ ساله متاهل یه دختر ۱۰ ساله دارم...دیپلم دارم...همسرم متولد ۱۳۶۵ لیسانس دارد...مدرک زبان نداریم...کلا ۵۰۰میلیون پول داریم...آیا امکان مهاجرت به آلمان و یا هر کشور اروپایی برای خانواده ما وجود دارد؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید از طریق ویزاهای کاری اقدام به مهاجرت نمایید. پیشنهاد می شود برای بررسی شرایط خود با موسسه تماس حاصل نمایید.
سمیه
سلام من ۳۹ سالمه دوتا پسر ۱۷ و ۱۱ ساله دارم کارشناسی تجهیزات پزشکی دارم ولی کاری مربوط به رشته تحصیلیم نداشتم و دوست دارم با بچه هام مهاجرت کنم بچه هام پسر هستن و خدمت نرفتن فکر کنم یکیشون بخاطر اینکه سرپرست من محسوب میشه معاف باشه چقدر امکان مهاجرت هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی رزومه شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس حاصل نمایید.
سعید یوسفی
سلام برای مهاجرت تحصیلی به کانادا برای دوره دبیرستان شرایط چیست و چه مدارکی نیاز است ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز سطح زبان، ریز نمرات سه سال اخر و داشتن تمکن مالی مناسب اهمیت دارد.
امیرحسین پناهی
سلام وقت بخیر من ۲۵ سالمه ، لیسانس مدیریت مالی دارم و آیلتس 7 میخواستم بدونم امکان مهاجرت رو دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز شما شرایط سنی و تحصیلی مناسبی دارید. برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
ماهان محمدی
سلام من سال آخر دبیرستانم قبل کنکور بخام به آلمان برم باید چطوری اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما بایستی برای کالج پذیرش بگیرید.
ماهان محمدی
سلام من ۱۸ سالمه و سه ماه دیگه دیپلم تجربی میگیرم چطوری قبل کنکور به آلمان برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما میتوانید برای تحصیل در کالج با روش ویزای تحصیلی اقدام نمایید ولی در نظر داشته باشید در صورتی که از کشور های خارج از اتحادیه اقدام میکنید، دریافت ویزا بیشتر از سه ماه به طول می انجامد
شاهرخ سیفی
من حدود ۱۶ سال سابقه کار جوشکاری دارم ودر انواع جوشکاری (ارگون تیگ AcوDc ،mig,mag) استادم ولی زبان بلد نیستم متاهلم و یک پسر ۷ساله دارم در کشور ترکیه اقامت توریستی دارم ایا میتوانم به المان مهاجرت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست هزیز بهتر بود شرایط سنی و مدرک تحصیلی و شرایط همسرتان رو میفرمودین پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را کامل بررسی کنند با تشکر
سعید دستانی
سلام. من ۳۳ سالمه. کاردانی ریاضی دارم از دانشگاه دولتی. کارشناسی ناپیوسته برق قدرت دارم از دانشگاه غیرانتفاعی کارشناسی ارشد مهندسی سیتم های انرژی دارم از دانشگاه دولتی ۳۰ ماه سابقه کار مرتبط با برق دارم تمکن مالی ۲۵۰ میلیون برای ادامه تحصیل رایگان در مقطع دکترا در کشور آلمان یا کانادا میتوانم اقدام کنم؟ یا برای ویزای کار؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط سنی و مدرک تحصیلی شما مناسب هست برای اقدام میبایست تمکن مالی خود را افزایش دهید
مهردادآجرلو
کارت پایان خدمت ندارم میتونم به آلمان مهاجرت کنم سن۳۶ سالexample@[email protected]
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه ماکپور در زمینه پناهندگی ارائه خدمات و مشاوره ندارد
محمد حسین
لطفاً به کمک کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی ارائه خدمات و مشاوره ندارد
نیما جوادی
سلام خسته نباشید ببخشید ما چن نفر هستیم سنمون مابین ۱۹تا۲۳ واقعیتش پولی نداریم ک برا مهاجرت قانونی ‌‌هزینه کنیم می‌خواستیم از طریق قاچاق بریم میتونید راهنمایی بهمون کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی ارائه خدمات و مشاوره ندارد
Jan mohammad Kochai
ایا مهاجران غیر قانونی میتونه در آلمان تحصیل کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی و روش های غیر قانونی ارائه خدمات و مشاوره ندارد
امیرمحمدیان
سلام وعرض ادب..من متاهلم ۳۴ سالمه یه فرزند ۱۰ماهه دارم توکار دکوراسیون داخلی کار میکنم مثال سقفهای کاذب کناف پی وی سی تایل. پارکت کاعذ دیواری..میزان تحصیلات زیر دیپلم سيکل...سرمایه که دارم برای هر سه نفرمون تنها ۵۰۰میلیون است لطفآ راهنمایی کنید چکار کنم راه غیر قانونی را جهت مهاجرت نروم کشور مورد مهاجرتم المان است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می توانید از پکیج گام به گام کاریابی خارج از کشور استفاده نمایید
امیرمحمدیان
ممنونم از پاسختون چطور میتونم باپکیج گام به گام مشاوره داشته باشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
پکیج گام به گام در قسمت محصولات سایت موجود می باشد.
بهمن جعفری
سلام من ۳۴ سال سن دارم مدرک تحصیلی دیپلمه کار دکوراسیون داخلی و تاسیسات وکارهای فنی انجام میدم خانومم لیسانس زبان فرانسه هستش و یک پسر ۳ ساله دارم در ضمن خواهر و برادرم دوسلدف المان هستن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای مهاجرت به المان از طریق روش های تحصیلی و یا دریافت جاب آفر از یک کارفرما می توانید اقدام نمایید.
آلان جعفری
سلام در واتساپ چجوری باهاتون حرف بزنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام شماره واتس آپ خود را در بخش مشاوره رایگان سایت ثبت نمایید
یه رهگذر
با سلام،وقتی آینده ای اینجا نیست،پول هم نداری،به نظر شما باید چیکار کرد؟راهی به جز پناهندگی سراغ دارین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز موسسه ملکپور در زمینه پناهندگی ارائه خدمات و مشاوره ندارد
غلام حسين كريمي
من ٢٠ساله هستم از أفغانستان ميخواهم غير قانوني براي ادامه تحصيل به آلمان بروم چي كار هاي را بايد انجام بدهم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در مورد پناهندگی و روش های غیر قانونی خدماتی ارائه نمی گردد.
مینا معینی
سلام خسته نباشید من ۴۰ سال دارم دارای مدرک لیسانس زبان ، مدرک فنی حرفه ای زیبایی و کارت مربیگری پرورش اندام همسرم دیپلمه و شغلش مبلمان هست دو تا پسر ۱۶ و ۱۷ ساله داریم که پسر دومم فوتبالیست تیم نوجوانان استقلال در لیگ برتر هست و محصل پسر بزرگم هم محصله و ۵ ماه دیگه سرباز میشه چه راهی را پیشنهاد میکنید ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای برری بیشتر شرایط می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل فرمایید.
امید عزیزی
سلام من 32سالمه متاهل همسرم دبیر هستن یک پسر 1ساله دارم رشته تحصیلی لیسانس شیمی دارم به مدت 7ساله در شرکت شیمیایی تولید پلی استر در آزمایشگاه فعالیت دارم تا یک ملیارد تومن تمکن مالی دارم برای مهاجرت قانونی میتونم اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی این امکان برای شما جود دارد.پیشنهاد می کنم حتماً با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. در مورد پیدا کردن کار هم می توانید از محصول زیر استفاده کنید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
کامران
شماره تلفن موسسه رو میگید لطف درضمن یکی از اقوام به صورت غیرقانونی از ترکیه به آلمان مهاجرت کرده چطور میتونه باخانواده دیدار داشته باشه مثلن میتونه بیاد کشور ارمنستان خانواده رو ببینه بعد ایشون فقط پاس ایرانی فعلن داره چون اقامت موقت داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه MIE هیچگونه خدمات و مشاوره ای در مورد پناهندگی ندارد.
شگوفه امیری
آیا شما برای مهاجرین افغان مقیم ایران هم جهت مهاجرت به المان کمک میکنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی ما تمام روش های قانونی را خدمات داریم. لطفا با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی تان بکنند.
مهدی آسیایی
سلام من ۳۵ سال هست یکی از دوستان مان در آلمان در هامبورگ ۴۶ سال هست که زندگی میکند آیا میتواند منو برای پرستاری از خودش به انجا ببرد و بگوید که من فرد مورد عتماد هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر ایشان تاییده های لازم برای استخدام نیروی کار خارجی را بگیرند بلی این امکان می تواند وجد داشته باشد.
هستي
دوستپسرم ٢٠سالشه موقعه ي خدمتش اومده ولي نميخاد بره ميتونه ديپلمشو بگيره قانوني بره المان بد ك اونجا رسيد درسش رو ول كنه درخاست پناهندگي كنه اقامت دائم بگيره يني از اينجا ميخاد از طريق تحصيلي بره ولي رفت اونجا نميخاد درس رو ادامه بده
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه MIE در مورد پناهندگی هیچگونه خدمات و مشاوره ای ندارد. پیشنهاد می کنم برای مهاجرت و راه های قانونی با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بررسی شود.
امین
سلام وقت بخیر من مدرک فوق لیسانس نرم افزار و مدرک فنی برق دارم با ۱۲ سال سابقه آیا می‌توانم با مدرک برق وارد المان بشم و چقدر برام هزینه داره.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه درست تر راهنمایی تان کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم ولی رزومه و رشته کاری شما خیلی خوب هست پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.
امیری
سلام ادب خدمت شما مهربانان دارم من مشکلات زیادی درافغانستان داشتم حالا به کشورایران سفر کرده ام اینجا هم مشکلات زیادی دست پا مارا گرفته است حالا ازشما میخواهیم مارا کمک وراهنمائی فرمائیدممنون تان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزارم از الطافتان پیشنهاد می کنم حتماً با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.
مجتبی نوری
سلام بنده همراه فامیلم از افغانستان بطور قانونی به کشور سویس توسط ارسال دعوتنامه مسافرت میکنیم و تصمیم داریم از آنجا به آلمان رفته و تقاضای پناهندگی کنیم آیا امکانش هست؟ از راهنمایی تان ممنون میشوم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه MIE هیچگونه خدمات و مشاوره ای در مورد پناهندگی ندارد.
سودابه
روش گرفتن ویزای توریستی برای آلمان جهت دیدن اقوام چگونه است و چقدر هزینه دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دریافت ویزاهای توریستی با آژانس های مسافرتی ارتباط بگیرید بهتر است.
امین شکیبا
سلام و عرض ادب من 20 سالمه سطح خوبی از زبان المانی و انگیسی ندارم دیپلم تجربی دارم در صورت نداشتن مشکل مالی ایا امکان مهاجرت قانونی وجود داره خواهشا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی شما می توانید با پذیرش های تحصیلی اقدام کنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت کامل بررسی شود. موفق باشید.
محمدرضا بیرامی
سلام من یکم سرمایه دارم میخام از ایران برم ۲۰ سالمه میسه راهنمایم کنین ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با موسسه لطفا تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
علی امیری
سلام من ۱۸ سالمه خودم در اصل افغانی هستم ولی متولد ایران هستم میشه بگید راهی برای رفتن به کشور دیگه ای وجود دارد؟ من واقعا خستم از زندگی ای که فقط یه خواب تلخه فقط لطفا بگید باید چیکار کرد که بتونم برم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم ولی باتوجه به سن تان مهاجرت تحصیلی یکی از راه های امن می تونه برای شما باشه.
میلاد
سلام وقت بخیر من ۲۸ سال دارم و ۹.۵ سال سابقه حسابداری با بیمه و مدرک کارشناسی دارم ایا میتونم با گرفتن مدرک زبان به صورت جاب آفر یا ادامه تحصیل به آلمان مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل بلی می توانید اقدام نمایید شرایط سنی شما مناسب است. درخصوص دریافت جاب آفر باید با رکت ها و کارفرما ها در ارتباط باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود. موفق باشید.
حسین کامیار
سلام من میخوام قانونی وارد آلمان بشم بعد واسه کار به نظرتون چقدر سرمایه و چه مدارکی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعاتی مثل سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار، سطح زبان و میزان پشتوانه مالی تان هستیم. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
مهدی امیدی
سلام من هنوز ۱۸ سالم نشده بخام از کشور برم چکار کنم برای ویزا
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بچه های زیر 18 سال با پذیرش از مدارس بین المللی می توانند ویزای تحصیلی دریافت نمایند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بررسی شود.
فاطمه براتی
سلام من ی خواهرم که برادرم حدودا ۹ساله قاچاقی به آلمان امده الان تازه ۲۵سالشه ولی اصلا حالش خوب نیست دروغ میگه که خوبم الانم تازگی ها فهمیدم که به قول خودش دعوا کرده زندانه در این ۹ساله عمرشو بیهوده هدر داده نه اقامتی نه زندگی نه پول هیچی حالا من نگرانشم می خوام ی جوری به زور برگردونمش ایران چکار کنم لطفا
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در این زمینه ها کمکی از دست ما ساخته نیست، متاسفانه.
ماردین باباخانی
سلام من ۱۶سالمه میخواهم به المان مهاجرت کنم و میخواهم در آنجا زندگی کنم از رشته کاراته خیلی مدرک دارم میتونم در آنجا به روش مهاجرت قانونی برم یا میتونم از مدرک تحصیلی به آنجا مهاجرت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی شما می توانید باتوجه به سن تان ابتدا از یکی از مدارس کشور آلمان پذیرش بگیرید و در محیط در ورزش هم شرکت نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا بصورت کامل شرایط تان بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
جبار صلواتی
سلام.من راننده تریلی ام.پایه یک دارم پاسپورت دارم همه مدارک رانندگی سنگین در ایران رو دارم.میتونم ویزای کار بگیرم.با تقریبا دویست میلیون. ممنونم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که دارید اگر پیشنهاد شغلی و جاب آفر داشته باشید امکان پذیر است. در مورد کار در خارج کشور می توانید از راهنمای گام به گام تا کار در خارج کشور استفاده نمایید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
هاشم نوری
سلام من از افغانستان استم توافغانستان جنگ شد دانشگاه ها پایگاه شد بلاخره از راه غیر قانونی ایران شدم ودوسال دانشگاه خواندم قصد کشور خوب را دارم مسلا آلمان چجوری میتونم وجقدر سرمایه میخواد واز راه قانونی وارد آلمان شوم البته سنم ۲۱سالمه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سن شما خوب هست اگر لیسانس دارید میتونید با داشتن مدرک زبان و همینطور هزینه های تحصیل و زندگی از طریق تحصیلی اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان و کامل بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
سجاد
سلام من ۱۷ سال دارم و میخوام به کشور های اروپایی مهاجرت کنم راهی سراغ دارید که بدون هزینه غیر قانونی اگه قانونی باشه که خیلی بهتره بهم معرفی کنید خیلی ممنون...
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای مهاجرت حتماً باید یکسری حداقل ها را داشته باشید باتوجه شرایط سنی تان می توانید از طریق تحصیل اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمد رضا موتوری
سلام من یک اتباع هستم و ۱۵ سالمه و چون شریط درس خواندن در ایران را ندارم میخواهم به کشور های اروپایی برای ادامه تصیل اقدام کنم چه راهی دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به سن تان در اروپا مدارس شبانه روزی خیلی خوبی هست که می توانید اقدام کنید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
محسن ابراهیمی
سلام چگونه میتونم از ایران برم پول کم هست. می‌خواهم برای کار بروم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما برای پیدا کردن کار می توانید از راهنمای گام به گام تا کار در خارج کشور استفاده نمایید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
محمد
سلام و خسته نباشید... من دو تابعیتی هستم و شناسنامه ندارم البته وکیل گرفتم و گفته ما شرایط من تا شش ماه آینده شناسنامه میاد .. من حدودا ۱۹سالم هست و می‌خوام ب آلمان مهاجرت کنم رشته ی ورزشیم هم والیبال هست میشه راهنمایی کنید ...
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر روی رشته ورزشی تان پیشنهاد شغلی یا دعوتنامه ای می توانید بگیرید می تواند یک راه باشد. مورد بعدی اینکه باتوجه سن تان اگر دیپلم داشته باشید مهاجرت تحصیلی هم یکی از راه های امن و سریعی می تواند باشد.
Valiollah Jamali
سلام وقت بخیر پسر من ۳۶ ماه در المان شهر برلین است ولی بمدت یک سال. است از ایشان خبری ندارم و از طریق ترکیه و یونان بصورت قاچاق رفته و خیلی تلاش کردم اطلاعاتی از ایشان دریافت کنم حتی در گروه های مجازی برلین نشد راهنمایی بفرمایید تشکر جمالی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در این مورد ما هیچگونه خدماتی نداریم.
میلاد حسینی
سلام وقتتون بخیر من یک افغان هستم میخوام مهاجرت کنم به فرانسه پاسپورت دارم علان تو ایران هستم آیا راهی هست برا رفتن به فرانسه یاخیر. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم برای فرانسه هم روش خودحمایتی هست هم از طریق تحصیلی هم می توان اقدام کرد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
Farshidhadipour
درود برشما من ۴۰ سالمه و در ترکیه ساکن هستم متاهلم و قصد مهاجرت به المان رو دارم اینجا در شرکت تولیدی پوشاک مشغول بکارهستم چه پیشنهادی برای من دارید با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعات بیتشری هستیم البته باتوجه به شرایطی که می فرمایید بهترین حالت این است که شما یک پیشنهاد شغلی از آلمان دریافت بکنید.
Mansoor Rhman kauani
من می خواهم ب م آلمان به طریقه غیر قانونی ومن یک فوتبالیست هم استم در کشور افغانستان در تیم ملی بازی گردم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه MIE در زمینه روش های غیرقانونی هیچگونه خدمات و مشاوره ای ندارد.
زهرا حیدری
سلام من میخام پسرم که ۱۴ سالشه بفرستم المان...پشتوانه مالی ۴۰۰ میلیون دارم البته شامل هزینه خودش هم میشه مهاجر افغانستان هستم ایران برگه سر شماری دارم مدرک دیگه ای ندارم میتونم قانونی بفرستم یا نه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل فرزند زیر 18 سال در آلمان باید حداقل بین 35 تا 45 هزار یورو پشتوانه مالی داشته باشید. چون مدارسی باید ایشون بره که اسطلاحاً شبانه روزی و بین المللی باشه.
حسن نوروزی
سلام من ۳۶ سال سن دارم متاهل دو فرزند فوق لیسانس مهندسی مکانیک متخصص در زمینه تاسیسات صنعتی ،ساختمانی و بیمارستانی زبان آلمانی صفر چطور میتونم به این کشور مهاجرت کنم یا قانونی و یا غیر قانونی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز رشته شما رشته خوب است و شانس کاریابی بالایی هم دارید پیشنهاد می کنم حتما زبانتان را تقویت کنید. برای پیدا کردن کار هم می توانید از محصول زیر استفاده نمایید. در مورد روش های غیرقانونی هم موسسه MIE هیچگونه خدمات و مشاوره ای ندارد. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
سینا
بهترین روش مهاجرت برای من که دارای مدرک آی سی دی ال سطح یک و دو و گواهینامه پایه یکم و سابقه کار حسابداری دولتی دارم چیه ممنون میشم راهنمایی کنین چهل سال دارم با دو بچه و همسر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی کنیم اطلاعاتی مثل سن، مدرک دانشگاهی، سطح زبان و پشتوانه مالی تان هستیم. با دونستن این اطلاعات بهتر می توانیم راهنمایی تان بکنیم. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
s k
سلام وقت بخیر من ٣٣سالمه مجرد هستم مهندسی آی تی از دانشگاه علمی کاربردی دارم. سابقه شغلی ندارم زبان آلمانی بلد نیستم اما میتونم یاد بگیرم تمکن مالی هم ندارم... آیا میتونم به آلمان مهاجرت کنم؟ اگر بله چقدر پول باید جور کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمایید کار آسانی در پیش ندارید پیشنهاد می کنم سابقه کاری تان را افزایش بدهید و به دنبال جاب آفر یا دریافت پیشنهاد شغلی باشید. برای این منظور می توانید از محصول زیر استفاده بکنید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
Farshad emami
سلام من 37 سالمه و مدرک پایه یک دارم با 10 سال سابقه. آیا میتونم به روش قانونی و از طریق موسسه شما به آلمان مهاجرت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که می فرمایید اگر بتوانید کار پیدا بکنید می توانید مهاجرت امنی در پیش داسته باشید. برای کار در خارج کشور می توانید محصل زیر استفاده بکنید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
رستمی
سلام با ۲۵۰۰۰یورو میشه تو المان سر مایه گذاری کرد و اقامت بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولا برای سرمایه گذاری باید بالا 250 تا 300 هزار یورو سرمایه داشته باشید.
شعبان ولیزاده
سلام من دوست دارم بچه هام در المان درس بخونن خودم هم المان کار کنم چه راهی برم که موفق باشم در ضمن بچه هام راهنمایی هستند ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری مثل سن، مدرک تحصیلی، سابقه کاری سطح زبان و پشتوانی مالی تان هستیم.
حسن کرامت خواه
سلام وقت بخیر بنده ۲۶ سالمه، دارای مدرک لیسانس تربیت بدنی ،مدرک مربیگری فوتبال،مدرک داوری فوتبال،مدرک بین المللی بدنسازی فوتبال و علاوه بر اینها ۱۴سال تو صنعت تولیدی مبل کار کردم و کاملا مسلط به کار در تولیدی مبل هستم لطفا راهنمایی کنید که بنده میتونم تو کشورهای اروپایی چه از طریق رزومه کاریم ویا چه از طریق مدرک تحصیلی کار مناسب یا اقامت بگیرم یا خیر؟ البته بنده در حال حاضر سرباز هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمایید باید به دنبال دریافت پیشنهاد شغلی باشید. اگر در زمینه هایی که کار کردید یک رزومه خوب آماده کنید میتوانید از محصول گام به گام تا کار در خارج کشور کمک بگیرید https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
یاسین توپال
راه مهاجرت چیه؟۸سال سابقه کاردارم .۲۷ سالمه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری مثل مدرک تحصیلی، سطح زبان، وضعیت تاهل و اینکه سابقه کارتا در چه رشته ای است را داریم.
تمنا احمدی
با سلام . من ایرانی هستم و همسرم اهل کشور افغانستان هست ما دارای سه فرزند هستیم . همسرم در کار ساختمان فعالیت دارد او هبچ مدرک تحصیلی در دست ندارد فقط مدرک فنی و حرفه ای در مورد کاشی کاری از ایران رادارد اما او اکثر کار ساختمان اعم از دیوار چینی کاشی سنگ کاری محوطه سازی جدول گذاری و . .. فعالیت میکند بنظر شما ما میتونیم از طریق کار مهاجرت قانونی داشته باشیم. با تشکر.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری اعم از سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان و میزان پشتوانه مالی هستیم.
ایمان خوافی
25سالمه جوشکاردرب پنچره راننده ماشین شهرداری راننده ادوات کشاورزی چطوری برم آلمان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در خارج کشور می توانید از محصول زیر کمک بگیرید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
مجتبی صلحی رج
با سلام و خسته نباشید من مدرک فوق لیسانس مکانیک طراحی کاربردی دارم و سابقه کار مرتبط هم دارم. سنم ۳۲ هست و میخوام به صورت تحصیلی اقامت بگیرم محبت کنین راهنمایی کنید. کارت پایان خدمت هم دارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه سابقه کارتان اگر سطح زبان خوبی داشته باشید پیشنهاد می کنم برای کاریابی و دریافت جاب آفر هم شانس خود را امتحان کنید. درمورد مهاجرت تحصیلی هم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
یاشار جواهری
سلام ما یه خانواده ایم ولی مادرم فوت شده ۳ تا پسریم ۲۰ ساله ۱۸ ساله و ۷ سال و پدرم ۴۲ سالشه و مدرک جوشکاری آرگون داره خواستم بدونم ما میتونیم قانونی پناهندگی آلمان بگیریم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام دوست عزیز روش پناهندگی غیرقانونی می باشد.
امید محمدی
سلام ارز ادب خدمت شما من یه اتباع هستم چطور میتونم برم المان اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت داشتن تمکن مالی مناسب و همچنین شرایط سنی مناسب میتوانید برای اخذ ویزای تحصیلی اقدام نمایید.
پری تاجیک
سلام من دوتا بچه دارم از شوهرم طلاق گرفتم من از این کشور برم شوهرم با یه زن ایرانی ازدواج کرده مارو ول کرده من درخواست پناهندگی میخوام از المان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام دوست عزیز با عرض پوزش موسسه خدماتی در مورد پناهندگی ارائه نمی دهد  
عاطفه
سلام من بیست و دوسالمه خیاطی‌کارمیکنم میتونم مهاجرت کاری کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز شرایط تحصیلی و پشتوانه مالی شما بایستی توسط کارشناسان موسسه بررسی گردد.
سمانه عربعامری
با سلام خدمت شما من قصد مهاجرت غیر قانونی را داشتم که با خواندن مقاله شما پشیمان شدم حال چطور میتوانم از مشاوره و راهنمایی شما دوستان برای مهاجرت بهرمند شوم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز جهت دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
محسن احمدی
درود ۴۱ سالمه و فوق دیپلم گرایش ایمنی ساختمانهای بلند (مرتبط با آتشنشانی) دارم و ۲۰ سال سابقه کار پیوسته در بخش عملیات سازمان آتشنشانی تهران، بهمراه مدرک رانندگی پایه یکم مربوط به خودروهای سنگین (۱۳سال)، همسرم ۳۳ ساله و یه دختر ۸ ساله دارم، حدود دو میلیار سرمایه دارم (البته دست پُر). بهترین راه و کم هزینه ترینش برای گرفتن اقامت اتریش چیه؟ سپاس از شما برای وقت و دانشتون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به پشتوانه مالی شما کشور اتریش گزینه مناسبی برایتان نمی باشد. چرا که هزینه های زندگی برای یک خانواده ۳ نفره بالا می باشد‌. در صورتی که همسرتان بتوانند مدرک زبان ارائه دهند می توانید برای کشورهایی که هزینه کمتری نیاز داشته باشند، با اخذ ویزای تحصیلی شما نیز به عنوان همراه مشغول به کار گردید و فرزندتان از تحصیل رایگان برخوردار شوند
مهرداد جمالی
درود من سواد ندارم زبان هم بلد نیستم اما 20 سال در صنعت مشغول کار هستم میتونم در کشوری پناهندگی بگیرم 37 سال هم سن دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با عرض پوزش موسسه در زمینه پناهندگی خدماتی ارائه نمی دهد.
فرزاد
با سلام و خسته نباشید من ۳۷ سال سن دارم مجرد هستم و کارشناسی IT دارم و الان در حال تحصیل در رشته مهندسی برق مخابرات هستم و در حال دریافت مدرک تعمیرات موبایل از فنی و حرفه ای هستم.سابقه کار متاسفانه ندارم حدودا ۴۰۰ میلیون هم سرمایه دارم مدرک زبان هم ندارم با این شرایط شما چه راهی را برای مهاجرت به آلمان را برایم پیشنهاد میکنید ؟با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای مهاجرت شما می بایست حداقل مبلغ 30 هزار یورو را در نظر داشته باشید
ولس خان علیزاده
سلام وقت بخیر من ۱۸ سال سن دارم و در ایران ۹سال درس خواندم و الان میخواهم به کشور المان مهاجرت کنم شما چه راهی را برای من پیشنهاد میکنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما بایستی ۱۲ سال درس خوانده باشید.
علیرضا خاشعی
۱۷ سالمه کارت آمایش دارم پاسپورت ندارم میخوام به کشور های خارجی سفر کنم چگونه میتونم اینکارو انجام بدم ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بدون داشتن پاسپورت امکان سفر به دیگر کشورها وجود ندارد.
سینا فروزان
سلام ... من قصد مهاجرت دارم ولی خدمت نرفتم ... ۲۰ سالمه و مدرک فنی حرفه ای آرایشگری دارم و کمی زبان آلمانی بلدم ... تا ۵۰۰ میلیون هم میتونم هزینه کنم ... راهی هست ک بدون پایان خدمت برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورتی که نامه اشتغال به تحصیل داشته باشید امکان خروج از کشور خواهید داشت. اما نیاز به تمکن مالی بالاتری خواهید داشت.
امیرحسین
سلام خسته نباشید من ۱۹سالمه دیپلم رو رد شدم مدرسه شبانه درس میخوانم سربازی نرفتم اگه از مدرسه شبانه معافیت بگیرم باید برای خروجم از ایران وثیقه بزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز برای خروج از کشور نیاز به وثیقه خواهید داشت .
سعیدرضا یعقوبی زاده فرد
با سلام من 40سالم هست در زمینه جوشکاری 18سال با سابقه بیمه کار میکنم. همسرم هم پرستار می باشد. مناسب تریت راه برای مهاجرت به المان به چه صورت است. ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای مشاوره بهتر است تمام شرایط از جمله توانایی مالی شما را بدانیم. اگر همسرتان سابقه کار در بیمارستان دارند، شرایط مهاجرت پرستاران به آلمان و انگلیس خوب می باشد. می تونید با شماره های موسسه تماس و مشاوره رایگان تلفنی داشته باشید.
عسل مرادی
سلام برای مهاجرت قانونی برای تحصیل چگونه باید اقدام کنم و چقدر هزینه داره. ۲۰ سالمه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید برای کالج پذیرش بگیرید. حدود 20 تا 25 هزار دلار تمکن مالی لازم است.
مسلم شیرخدا
سلام من میخام مهاجرت کنم برا آلمان ولی راه قانونی همه چیزم جوره ...واسه فنی حرفه ای ک در آلمان دوره آویسبیلدونگ میبینم..بعد وقتی ورود ب آلمان شدم میتوان دوره آویسبیلدونگ نروم بعد برم شغل آزاد کار کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نماییدو
امیر طباطبایی
سلام، خسته نباشید. تو سن ۲۱ سالگی با مدرک زبان المانیB1، بدون مدرک دانشگاهی و پایان خدمت امکان مهاجرت تحصیلی به المان و بعدش درخواست اقامت دائم وجود داره؟ اگر اره هزینه هاش بطور تخمینی چقدر میشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز شما می توانید برای کالج پذیرش بگیرید. میانگین هزینه تحصیل و زندگی در سال اول در حدود 15 تا 20 هزار یورو می باشد.
کفایت مرادی
سلام من ۲۰سالمه اتباع افغانستانی هستم توایران زندگی میکنم باپاسپورت اومدم راهی قانونی است که برم اروپا??
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز در صورت اینکه اقامت قانونی ایران را دارید، امکان اقدام وجود دارد. برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
Ali Azizi
من ۲۵سالم و مدرک c1زبان هم دارم ایا میتونم برای اسبیلدونگ پلیس المان ازمون بدم ؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما شرایط اولیه را دارا می باشید و می توانید برای اسبیلدونگ اقدام نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر کانال یوتیوب موسسه را دنبال نمایید.
مسعود غلامپور
با سلام 41ساله لیسانس عمران با 18سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی قصد مهاجرت کاری دارم لطفا راهنماییم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس حاصل نمایید.
mostafay.1340.1340gimal@com
پناهندگی به المان و یا سوئد .من متولد.۱۳۴0/۳/۱۴ .بازنشسته و دارای مدرک تحصیلی اول راهنمائی و از مهارتهای ومدارک انواع رانندگی سنگین بخصوص جرثقیل سنگین سابقه و تجربه بالائی دارم .هیچگونه مشکل وپرونده سیاسی و یامسائل دیگر ندارم . ضمنا بدون مدرک ولی عملی کار درتوان وتجربه کاری در ساختمان در حد معماری درجه یک را دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز موسسه برای روش پناهندگی خدماتی ارائه نمی دهد. شرایط سنی شما برای ویزای کاری مناسب نمی باشد. در صورت داشتن تمکن مالی مناسب می توانید از روش هایی مانند خودحمایتی یا خرید ملک در اروپا اقدام نمایید.
نیما محمدی
سلام وقت بخیر ممنون از راهنمایی های خوبتون بنده ۲۸سالمه و مدرک کارشناسی معماری دارم که سابقه کاری چندانی ندارم همچنین دان ۳ کاراته کیوکوشین ومدرک مربیگری و چندین مقام و سابقه ۴ سال مربیگری در این رشته رو دارم.تمکن مالی ۱تومن تا کمی بیشتر قصد مهاجرت به المان رو دارم و همچنین طلب راهنمایی از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای کسب مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
نیما محمدی
سلام وقت بخیر ممنون از راهنمایی های خوبتون بنده ۲۸سالمه و مدرک کارشناسی معماری دارم که سابقه کاری چندانی ندارم همچنین دان ۳ کاراته کیوکوشین ومدرک مربیگری و چندین مقام و سابقه ۴ سال مربیگری در این رشته رو دارم.تمکن مالی ۱تومن تا کمی بیشتر قصد مهاجرت به المان رو دارم و همچنین طلب راهنمایی از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای کسب مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
مسعود رضایی
سلام من 38 سالمه کارم تعمیر پکیج و تاسیسات میخوام به آلمان سفر کنم میخواستم ببینم هزینش چقدره و چه مدت زمان لازم برا رفتن
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شرابط شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
عابدین جعفری خیرآبادی
من نه سرمایه ای دارم نه مدرک فنی و تخصصی ، متاهل ودارای سه فرزند هستم چطوری میتوانم قانونی مهاجرت کنم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز برای بررسی شرایط دقیق مهاجرتی شما نیاز به اطلاع از شرایط سن، تحصیلات، سطح زبان، سابقه کار و سرمایه شما نیز می باشد. پیشنهاد می کنیم از مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین موسسه استفاده نموده و اطلاعات تکمیل را بسته به شرایط خود کسب نمایید.
شیرحسین ابراهیمی
سلام من اتباع هستم در کشور ایران پاسپورت ایران ندارم پاسپورت افغانستان دارم برگه سرشماری هم میتونم به آلمان یاکدام کشور اروپایی مهاجرت کنم اگر رهنمایی کنید ممنون میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. برای مهاجرت باید در خصوص شرایط سن، تحصیلات، زبان، سرمایه و دارایی شما اطلاعات دقیق تری داشته باشیم تا مسیر درستی به شما پیشنهاد شود. برای دریافت مشاوره می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان ما استفاده نمایید.
فرزاد بهداروند بختیاری
سلام و عرض ادب من ۴۳ سال سن دارم متاهل هستم دارای دو فرزند مدرک تحصیلی من سیکل هستش شغل اصلی من تأسیسات هستش همان لوله کشی ساختمان ولی در واقع ۱۴سال هستش که اپراتور بویلر یا همان دیگ بخار هستم و خیلی دوست دارم به آلمان مهاجرت کنم حتی اگه شده از طریق قاچاق اگه راه کاری درمورد قانونی رفت هستش واقعا" ممنون میشم جوابم را بدید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر برای ویزای کاری النان از روش قانونی اقدام می شود. برای دریلفت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید.
روزگار
سلام برای مهاجرت به آلمان با ویزا کاری شنیدم باید به سفارت آلمان توی تهران مراجعه کرد دقیق میخواستم بدونم روال اداری چطوری؟ چقدر هزینه داره؟گواهینامه رانندگی پایه یک ایران اونجا به کار میاد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دریافت اطلاعات در خصوص ویزای کاری با موسسه تماس بگیرید.
محمد رضا بدری
سلام و عرض ادب من یکی از دوستانم که پدرش در آلمان هست به صورت غیر قانونی داره می‌ره آلمان (قاچاقچی نیستند ) یمی شغلشون نیست مطمئن هستم و خلاصه این دوست من گفت میتونی با من بیای و هروقت رسیدی آلمان هزینه اشو بدی ب پدرم و گفت ریسکی نداره چون دو نفریم با پدرش راننده سه نفر بنظر شما قابل اعتماد هست من خیلی سردرگمم یه راهنمایی لطف میکنید ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. ما به هیچ عنوان روش های غیرقانونی را توصیه نمی کنیم و ریسک های بسیاری برای شما خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم برای بررسی شرایط خود و انتخاب مسیر درست مهاجرت از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
علی
سلام و ادب ، من تحصلاتم سیکل متولد ۵۹ متاهل دارای ۳فرزند پسر۱۹/۲۳و ۹ساله آمد. بشدت تصمیم دارم مهاجرت کنیم به کشور آلمان یا انگلستان ، تخصص شغلی کارگر خدمه هستم . شمارا بخدا رهکاری آسان به کمک شما برایم کمکی کنید موفق بشویم. واقعاً دیگه نمیتوانم درکشورم ادامه زندگی کنم از لحاظ اقتصادی و شغل که اوضاع خیلی بدی داریم و هیچ امیدی به بهبود اقتصاد نیست. لطفاً کمکم کنی که
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. شرایط زبان و سرمایه شما برای انتخاب روش مهاجرتی بسیار تاثیرگذار است. پیشنهاد میکنیم شرایط خود را با کارشناسان موسسه در میان بگذارید و از مشاوره رایگان تلفنی استفاده نمایید تا شرایط شما دقیق بررسی گردد.
حامد
سلام و ارادت میخواستم بدونم برای اقامت درالمان حدودا ماهی چقدر هزینه لازم هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در ابتدا بایستی شرایط شما بررسی گردد تا بهترین گزینه مهاجرت به شما پیشنهاد شود. در ضمن هزینه لازم برای زندگی برای یک نفر حدود ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو در ماه خواهد بود
امید نوروزی
سلام وعرض ادب بنده 39 سالمه کارمند شرکت خصوصی با ۱3سال سابقه در سمت سرپرست فروش محصولات مواد غذایی میباشم.مدرک تحصیلی دیپلم دارم.ایا به همراه همسر ودختر ۹ ساله ام به چه صورتی میتوانم مهاجرت کنم سرمایه ام 30الی 35هزتر یورو دارم .امکان مهاجرت وجود دارد ؟قانونی یا غیر قانونی .راهنمایی بفرمایید سپاس از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید تا کارشناسان به طور کامل شرایطتان را بررسی نمایید‌.
ماهان
هزینه مهاجرت قانونی و غیر قانونی چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. هزینه روش های مختلف با هم متفاوت خواهد بود و پاسخ به آن به روش مناسب برای شرایط شما بستگی دارد. ضمناً موسسه MIE در خصوص روش های غیرقانونی مشاوره و اقدامی نخواهد داشت.
محمودی
سلام وقت بخیربرای آوسبیلدونگ آلمان نیازهست حتما دیپلم ۱۲ ساله رو داشته باشم با دیپلم حسابداری شاخه کارودانش میشه یا نه؟؟ و مدارکی ازقبیل کمک بهیاری وکلاس های هلال احمر و ارایشگری رو دارم ممنون میشم راهنمایی کنید؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورت اینکه دیپلم ۱۲ ساله و مدرک زبان آلمانی داشته باشید می‌توانید اقدام نمایید.
مرتضی
سلام. من ۳۶ سالمه . خانمم دو ساله طلاق گرفته . لیسانس معماری دارم . ۵۰۰ میلیون هم تمکن مالی دارم. پایان خدمت دارم . حدود ۶ سال سابقه بیمه مهندسی هم دارم . زبان هم در حد متوسط بلدم. به نظر شما آیا میتونم به آلمان برم برای کار و زندگی ؟اگه آلمان نمیشه کدوم کشور میتونم برم.ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. احتمال کاریابی برای رشته مهندسی وجود دارد اما نفرمودید در چه شاخه ای از علوم مهندسی است. البته برای بررسی دقیق تر می توانید با شماره 02149196000 تماس بگیرید.
آمنه محمدی
سلام من یک خانم 30ساله همراه همسرم 35ساله سه فرزندیکی دوازده ساله یکی نه ساله ویکی دوساله کارخودم صنایع دستی قالی بافی وکار شوهرم کاشی وسنگ کاری افغان هستم سرمایم حدودسه میلیارد هست همه خانواده پاسپرت داریم چه جوری باید به کشورآلمان محاجرت کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید از روش تحصیلی و یا کاری اقدام نمایید. برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
جمعه گل زوری
سلام میخوام پرونده پناهندگی آلمان را دریافت کنم نمیدونم چیکار کنم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. موسسه MIE مشاوره و خدماتی در خصوص روش پناهندگی ارائه نمی دهد.
Arzenaghi
سلام سلام ، شغل من بنایی هست و زیر دیپلم هستم ، و میخوام برای کار به المان بروم ایا برای من امکانش هست که قانونی برم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد اما رزومه شما بایستی بررسی گردد.
نصیراحمد سعیدی
با سلام واحترام خدمت شما شبتون بخیر من میخوام برم آلمان پاسپورت افغانستان و دارم ولی چیکار باید بکنم الانم ایران زندگی میکنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. باید شرایط سن، تحصیلات، سوابق کاری، سطح زبان و فاکتورهای دیگر شما بررسی شود تا مسیر درستی پیش روی شما قرار بگیرد. پیشنهاد میکنیم از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید. 02149196000
رحیم جمشیدی
سلام من افغانی هستم پاسپورت هم دارم چه راهی پیشنهاد می‌دهید قانونی باشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. صرفا با دانستن تابعیت شما نمیتوان مسیری برای مهاجرت پیشنهاد داد ولی به طور کلی روش های کار، تحصیل و سرمایه گذاری از جمله بهترین روش ها برای مهاجرت قانونی به آلمان هستند.
مشاوره رایگان