کاریابی مجانی در اروپا

13 دی 1401 4 نظر

مقاله کاریابی مجانی در اروپا را برای آن دسته از متقاضیانی عزیزی که خواهان مهاجرت به اروپا از طریق کاریابی می باشند را با ذکر تمامی مراحل یافتن کار و کارفرما به نگارش درآورده ایم. در واقع قرار است در این نوشتار برای شما توضیح دهیم که شرایط یافتن کار در اروپا چیست؟ آیا امکان اخذ ویزای کاری اروپا برای ایرانیان مهاجر وجود دارد؟ مشاغل مورد نیاز در اروپا کدامند؟ در حالت کلی به منظور کاریابی مجانی در اروپا بایستی یک سری اصول اولیه را رعایت کنید و شرایط اولیه را به منظور کاریابی در اروپا داشته باشید. اگر شما یکی از متقاضیانی می باشید که دارای رزومه کاری مناسب و CV قابل قبول هستید، می توانید از طریق موسسه مشاوره‌ای و مهاجرتی ام آی ای اقدام کنید. این موسسه به شما کمک می‌ کند تا بدون استرس و مجانی به اروپا بروید و در کار ثابت فعالیت کنید. حال اگر پس از مطالعه مقاله پیش رو تمایل داشتید هر چه سریع تر برای کاریابی مجانی در اروپا، اقدام کنید پیشنهاد می کنیم با کارشناسان همیشه آماده موسسه مشاوره‌ ای MIE ارتباط تلفنی رایگان برقرار کنید.

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

 • نکات مهم درباب کاریابی مجانی در اروپا
 • انواع ویزای کاری اروپا
 • مشاغل مورد نیاز در اروپا
 • نرخ بیکاری در اروپا
 • مدارک مورد نیاز برای کاریابی مجانی در اروپا
 • خدمات موسسه ملک پور در زمینه کاریابی مجانی در اروپا
 • سخن پایانی در رابطه با کاریابی مجانی در اروپا
 • پاسخ به سوالات متداول در رابطه با کاریابی مجانی در اروپا

 

کاریابی رایگان در 30 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

تماس با ما

کاریابی مجانی در اروپا

نکات مهم درباب  کاریابی مجانی در اروپا

در این قسمت از مقاله سعی داریم ابتدا به شما متقاضیان کار در اروپا نکات مهمی را در رابطه با کاریابی ارائه دهیم. اشخاصی که CV مناسب ارائه دهند، برای کاریابی مجانی در اروپا در نظر گرفته می‌ شوند. در واقع موسسه ملک پور به شما کمک می کند به استخدام یک کارفرمای اروپایی در آیید و از کارفرمای خود حقوق و دستمزد قابل توجهی دریافت کنید. حداقل دستمزد دریافتی یک کارمند ساده در اروپا بالای ۲۰۰۰ الی ۳۰۰۰ یورو می باشد. حال برای این که در مسیر مهاجرت کاری  استرس کمتری را تجربه کنید و در نهایت موفق به اخذ ویزای کاری اروپا شوید، می بایست در ابتدا با ماهیت و انواع ویزای کاری آشنا شوید و حتماً از قبل در خصوص کاریابی مجانی در اروپا، بیکاری کشور مربوطه و مشاغل مورد نیاز در اروپا تحقیقاتی را به ثمر برسانید. در ادامه با ما همراه باشید زیرا قرار است در رابطه با موارد ذکر شده و دیگر موضوعات مهم کاریابی مجانی در اروپا مطالب به روز و کاملاً کاربردی ارائه دهیم.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد کاریابی رایگان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد کاریابی رایگان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد کاریابی رایگان

انواع ویزای کاری اروپا

اولین قدم برای کاریابی مجانی در اروپا این است که ویزای کاری کشور مدنظر را اخذ نمایید. به جهت اخذ ویزای کاری می بایست ابتدا با انواع آن آشنا شوید. ویزاهای کاری در اروپا در حالت کلی و به طور معمول به دو دسته تقسیم می‌ شوند. ویزای جستجوی کار آلمان و ویزای job offer   در این قسمت توضیحاتی را در خصوص هر دو شرح خواهیم داد.

 • ویزای جستجوی کار:

در حال حاضر کشورهایی همانند اتریش و آلمان فرصت بی نظیری را برای شما متقاضیان عزیز فراهم کرده‌ اند که از طریق ویزای ۶ ماه جستجوی کار بتوانید شخصاً در محیط حضور به عمل آورید و از نزدیک با کارفرمای مدنظر ارتباط بگیرید. البته توجه نمایید که شما تنها ۶ ماه فرصت دارید تا کار متناسب با رزومه تحصیلی خود را بیابید. در غیر اینصورت می بایست در اولین زمان ممکن و قبل از انقضای کارت خود به کشور مبدا بازگردید. شایان ذکر است که، به منظور کاریابی در اتریش موظفید، شرایط اولیه خود را در سیستم امتیازبندی وارد کنید و منتظر دعوت نامه از سوی کارفرما کشور مقصد باشید.  چنین شرایطی برای ویزای جستجوی کار آلمان ذکر نشده است‌. برای اخذ ویزای جاب سیکر آلمان تنها کافی است که رزومه خوبی ارائه داده باشید. درواقع، شما براساس فاکتورهایی چون مدرک تحصیلی، مدرک زبان، داشتن سن مناسب زیر ۴۰ سال و داشتن سابقه کاری بالای ۳ سال سنجیده می شوید.

 • ویزای کار از طریق جاب آفر( پیشنهاد شغلی):

تمامی کشورهای اروپایی و سایر کشورها به اشخاصی که دعوتنامه شغلی داشته باشند اجازه ورود می‌ دهند. به منظور اخذ دعوتنامه از سوی کارفرما اروپایی می توانید از طریق سایت های معتبر کاریابی اقداماتی را در این خصوص به انجام برسانید. در حالت معمول به جهت اخذ دعوتنامه شغلی می بایست ابتدا مکاتبه ای با کارفرمای مد نظر داشته باشید و ریز جزئیات شرایط خود را برای کارفرمای مربوطه ارسال نمایید. اگر رزومه شما کامل باشد و کار فرما شما را تایید کند، اجازه دارید از طریق ویزای کار در کشور مربوطه حضور خود را تیک بزنید.تحصیل در خارج از کشور

?ویزای کار اروپا?

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

مشاغل مورد نیاز در اروپا

به جهت کاریابی مجانی در اروپا  بایستی از قبل، لیست مشاغل مورد نیاز  کشور مقصد را چک کنید تا متوجه شوید که آیا شغل شما و یا به عبارتی  مدرک تحصیلی شما در میان مشاغل مورد نیاز جای دارد یا خیر؟ در حال حاضر کشورهای اروپایی اشخاصی که دارای مدرک فنی و مهندسی می باشند را با آغوش باز می‌ پذیرند‌ در زیر لیست مشاغل مورد نیاز دو کشور اروپایی اتریش و آلمان را قرار داده ایم تا شما با مطالعه آنان با مشاغل مورد نیاز اروپا آشنایی پیدا کنید.

 

 • لیست مشاغل مورد نیاز اتریش

مهندسی برق

آهنگری

جوشکاری

مهندسی میکانیک

نجاری

مهندسی ارتباطات

کاشی کاری

اتصالات بتونی

اتصالات لوله

بینایی سنجی

پرستاری

حسابداری حقوق و دستمزد

سر آشپزی

مهندسی عمران

مدیریت تجاری

مدیریت تجارت

 

 • لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

مهندسی الکترونیک

مهندسی عمران

اقتصاد دانان

مشاوران مشتری

دستیاران تولید

مهندسی برق

نمایندگان

مدیریت بازرگانی

معمار

فناوری اطلاعات

تحلیل گران

متخصصان پزشکی

پرستاری

مهندسی خودرو

مهندسی سازه

مخابرات

نرخ بیکاری در اروپا

قطعاً شما مخاطبان عزیز می دانید که به منظور مهاجرت به اروپا به یک برنامه ریزی نیاز دارید. زیرا زمان بندی همه چیز است‌ شما باید براساس رزومه کاری خود برنامه‌ ریزی کنید. بهترین پیشنهاد ما به شما خوبان و هم وطنان ایرانی این است که، حتماً قبل از چیدن برنامه خود به نرخ بیکاری کشور مد نظر دقت کنید و در این خصوص بیندیشید. نرخ بیکاری شما را از این موضوع آگاه می‌ کند که از میان تمامی شهروندان واجد شرایط کشور مقطع چند نفر بر سر کار حضور دارند و مشغول به انجام فعالیت کاری می باشند؟ خوشبختانه نرخ بیکاری در آلمان و اتریش به نسبت بسیاری دیگر از کشورها پایین است. به ویژه نرخ پایین بیکاری جوانان در اتریش علاقه قابل توجهی را به خود جلب کرده است. نمودارهای ترسیم شده زیر نرخ بیکاری در دو کشور اتریش و آلمان را نشان می‌ دهند.

 

 • نمودار نرخ بیکاری در اتریش

 

 • نمودار نرخ بیکاری در آلمان

مدارک مورد نیاز برای کاریابی  مجانی در اروپا

برای کاریابی مجانی در اروپا موظف هستید، یک سری مدارک مورد قبول سفارت یا کنسولگری کشور مربوطه را با دقت بالا گردهم آورده و به منظور دریافت ویزای کاری در اسرع وقت به سفارت کشور مقصد ارائه دهید. لطفاً دقت کنید که اگر اسناد و مدارک شما واقعی و صحیح نباشند، توسط افسر ویزا تایید نمی شوید‌ در این صورت اجازه ورود به اروپا را نخواهید داشت. حالا برای این که دقیقا بدانید ملزم به ارائه چه مدارکی می باشید، به موارد آمده شده در زیر توجه کنید.تحصیل دکترا در اتریش

 • ارائه گذرنامه معتبر
 • ارائه رزومه و CV
 • ارائه مدرک زبان مورد قبول
 • ارائه مدرک تحصیلی
 • ارائه گواهی بانکی
 • داشتن جاب آفر
 • ارائه مدارک هویتی همانند شناسنامه، کپی آن، سند ازدواج و غیره

خدمات موسسه ملک پور در زمینه کاریابی  مجانی در اروپا

از چه طریقی می توان به استخدام یک کارفرمای اروپایی در آمد؟ سوال ذکر شده چندین بار در وب سایت رسمی توسط شما خوبان مطرح شده است. در رابطه با پاسخ به این سوال می توان گفت انتخاب یک کارشناس مهاجرتی متعهد، مجرب و آگاه به قوانین مهاجرتی مطمئناً سبب موفقیت شما در پروسه مهاجرت کاریتان می‌ شود. موسسه ملک پور در کنار کارشناسان متبحر به شما کمک می کند تا به راحتی به استخدام یک کارفرمای اروپایی در آیید. برای این منظور نیازی نیست هزینه ای بپردازید. شما تنها موظف به پرداخت هزینه ثبت نام و هزینه ویزای کاری می باشید. برای این که پس از اخذ ویزای کار موفق به منعقد کردن قرارداد کاری با یک کارفرمای قابل اعتماد شوید، لازم است، هزینه های مربوط به صدور کارت اقامت را پرداخت نمایید. موسسه مهاجرتی MIE قرار است به زودی پروژه ای را تحت عنوان کاریابی مجانی در اروپا راه اندازی نماید و از این طریق رزومه کاری و CV شما را به کارفرمایان اروپایی ارسال نماید. البته راه‌ اندازی پروژه به دلیل وجود کرونا ویروس کمی زمان بر می باشد. حال اگر شما هم در ذهن رویای کار در اروپا را دارید، بهترین پیشنهاد ما به شما خوبان این است که در وب سایت رسمی این موسسه ثبت نام نمایید و به دیگر اعضا بپیوندید. مادامی که در سایت عضو باشید از تمامی شرایط کاریابی در اروپا مطلع خواهید شد.

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره کاریابی در اروپا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط استاد ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


سوالات متداول در زمبنه کاریابی مجانی در اروپا 

آیا امکان کاریابی مجانی در اروپا وجود دارد؟

بله، در صورت  داشتن شرایط لازمه می توانید عضو سایت موسسه ملک پور شوید. این موسسه به شما کمک می کند تا به استخدام یک کارفرمای اروپایی درآیید.

انواع ویزای کاری اروپا چیست؟

ویزای جست وجوی کار و ویزای job offer

آیا امکان اخذ ویزای کاری اروپا برای ایرانیان مهاجر وجود دارد؟

بله، مهاجرینی که رزومه کاری عالی و CV مناسب ارائه دهند، برای ویزای مجانی اروپا در نظر گرفته می شوند.

مشاغل موردنیاز در اروپا کدامند؟

رشته های فنی و مهندسی در حال حاضر بازار کار خوبی در اروپا دارند


_____________سخن پایانی در رابطه با کاریابی مجانی در اروپا__________

در حال حاضر اروپا مورد استقبال و توجه ویژه بسیاری از مهاجرین ایرانی و شهروندان غیر اتحادیه اروپا قرار گرفته است. معمولاً برخی از افراد به اختیار صفر تا صد شرایط خود را به منظور انتخاب مسیر مهاجرتی مورد ارزیابی قرار می‌ دهند‌. در این میان تعدادی از آنان تصمیم می‌ گیرند از طریق روش کاری اقدام کنند و از این طریق کسب درآمد نمایند. منتها برای اخذ ویزای کاری نمی‌ توان عجولانه اقدام نمود‌. بعلاوه اخذ ویزای کاری شرایطی دارد که بایستی متقاضی قبل از مهاجرت آنان را مد نظر بگیرد. در مقاله فوق با جزئیات کاریابی مجانی در اروپا آشنا شدیم. همچنین توضیحاتی را در رابطه با مدارک مورد نیاز به منظور کاریابی مجانی در اروپا و نکات مهم درباره کاریابی در اروپا ارائه دادیم. قطعاً با مطالعه دقیق این نوشتار درگیری های ذهنی شما در خصوص انتخاب مسیر مهاجرتی و کشور مدنظر تا حدودی کاهش یافته است. شما باید این حقیقت را قبول کنید که اخذ پیشنهاد شغلی از کارفرمایان اروپا کمی زمان بر است و نیاز به راهنمایی های افراد متخصص دارد. موسسه مشاوره ای MIE بهترین انتخاب به منظور کاریابی مجانی می باشد. زیرا این موسسه تنها موسسه ای است که از تمامی امور مهاجرتی آگاهی دارد و همه روزه در تلاش است تا راه ها و مسیرهای جدیدی را برای مهاجرت شما باز نماید. حال اگر می خواهید برای پروژه این موسسه در نظر گرفته شوید، پیشنهاد می کنیم در وب سایت رسمی عضو شوید و کاریابی رایگان را در کنار این موسسه تجربه کنید. به منظور دسترسی به اطلاعات بیشتر در خصوص کاریابی مجانی در اروپا می توانید با کارشناسان موسسه مشاوره ای MIE تماس بگیرید و مشاوره رایگان شوید. لطفاً در صورت راضی بودن از نکات اساسی و کاربردی آورده شده در مقاله فوق ستاره های زیر را روشن نمایید.

امتیاز 3.46 از 5 ( 67 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
Camellia Mehrabi
سلام من لیسانس کارگردانی تئاتر هستم از دانشکده هنرو معماری تهران مرکز می خواستم در کاریابی رایگان دکتر ملک پور ثبت نام کنم ۴۶ سال دارم و زبان رو در دانشگاه limkokwing مالزی خوندم Regards
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شرایط کاریابی برای رشته های شما قدری دشوار تر است ولی برای بررسی شرایط خود می توانید در سایت ثبت نام نموده و فرم کاریابی را تکمیل نمایید تا کارشناسان مربوطه پس از بررسی رزومه با شما ارتباط بگیرند.
Mojtaba beglarian
سلام وقت بخیر بنده طراح صنعتی هستم با حدود 20 سال تجربه کار در صنایع متعدد و حیطه های مختلف کاری با توجه به سوابق ، تجربیات و تواناییها و همچنین گستردگی حیطه فعالیت رشته طراحی صنعتی و در صورت امکان کاریابی ، بنده را به کارشناسی که امکان مشاوره و بررسی تخصصی شرایط بنده را دارا باشد ارجاع دهید. لازم بذکر که بنده قبلا در چندین نوبت مشاوره تلفنی داشته ام اما چون اطلاعات کارشناس مربوطه کافی نبوده بی نتیجه مانده سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما سوابق کاری خوبی دارید اما در صورتی که تحصیلات و سطح زبان خوبی نیز داشته باشید، بهتر است تا رزومه قوی از خود تهیه نمایید و برای کارفرمای خارجی ارسال کنید تا به صورت مستقیم بتوانید کار پیدا کرده و با ویزای کار وارد شوید. برای این منظور شما می توانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده نمایید.
Amir OmidHaghi
با سلام آیا شغلی در اتحادیه پیدا میشه که نیاز به مدرک تحصیلی و مدرک زبان نباشه، مثلاً کارگری ساده در مک دونالد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمایید برای کار کردن راه سختی در پیش دارید.
مشاوره رایگان