درآمد برنامه نویسی در اروپا

15 دی 1401 بدون نظر

درآمد برنامه نویسی در اروپا

اروپا یکی از بهترین قاره ها برای یافتن فرصت های شغلی در زمینه توسعه نرم افزار است و کارفرمایان همواره حقوق و مزایای مناسب و قابل توجهی را برای متخصصین این حوزه در نظر می گیرند. از این رو برنامه نویسان همواره به دنبال یافتن مشاغل مناسب در بهترین کشورها هستند. بر همین اساس بر آن شدیم تا مطالبی را در خصوص وضعیت درآمد برنامه نویسی در اروپا، بهترین کشورهای اروپایی برای برنامه نویسی و بالاترین حقوق ها برای برنامه نویسان در اروپا را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. شما همراهان گرامی موسسه ملک پور می توانید به منظور دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص از طریق شماره تماس های مجموعه با ما در ارتباط باشید.

مواردی که می خواهیم در این مقاله به صورت جامع به آنها بپردازیم: 

تماس با ما

 بررسی وضعیت درآمد برنامه نویسی در اروپا

امروزه، با حضور افراد توانمند در زمینه اینترنت و هر کسب و کاری که به دنبال کشف مخاطبان هدف خود در اینترنت است، فرصت های شغلی در حوزه صنعت توسعه وب در بالاترین حد خود قرار دارد. بنابراین فرصت های شغلی در زمینه توسعه وب بدون پر شدن ظرفیت همچنان در حال رشد است. کارفرمایان برجسته پیوسته به دنبال توسعه دهندگان وب ماهر و مسلط به زبان های برنامه نویسی و ابزارهای چند رسانه ای از جمله Photoshop و Flash هستند. اداره آمار کار ایالات متحده همچنین پیش بینی کرده است که رشد شغلی توسعه دهندگان وب در حدود 8 درصد بین سال های 2019 تا 2029 افزایش می یابد که این سیر رشد بسیار سریعتر از بسیاری از مشاغل دیگر است.

 • متوسط ​​حقوق مهندس نرم افزار در ایالات متحده تقریباً 110 هزار دلار است.
 • متوسط ​​حقوق مهندس نرم افزار در سوئیس 95 هزار دلار در سال است.
 • متوسط ​​حقوق توسعه دهندگان نرم افزار در اسرائیل 76،791 دلار است.
 • حقوق برنامه نویس نرم افزار در نروژ حدود 64،202دلار است.
 • حقوق مهندس نرم افزار در دانمارک 72،151 دلار در سال است.
 • طبق گفته ITjobswatch، متوسط ​​حقوق توسعه دهندگان نرم افزار در انگلستان 68،482 دلار است.
 • حقوق مهندس نرم افزار در آلمان 60،162 دلار است.
 • متوسط ​​حقوق توسعه دهندگان نرم افزار در هلند به 54،520 دلار می رسد.
 • حقوق توسعه دهندگان نرم افزار در نیوزلند 46،229 دلار است.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

کار در جمهوری چک

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد آیا مهاجرت کنیم؟

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد آیا مهاجرت کنیم؟

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد آیا مهاجرت کنیم؟

بهترین کشور اروپایی برای برنامه نویسی

بر اساس گزارش ها، به ترتیب کشورهای زیر به عنوان بهترین کشورها برای اشتغال به کار در حوزه برنامه نویسی به حساب می آیند:

 • سوئد
 • هلند
 • انگلستان
 • ایرلند
 • فنلاند
 • دانمارک
 • بلژیک
 • فرانسه
 • ایتالیا
 • پرتغال

این نوشتار توسط کارشناسان و متخصصین امر مهاجرت در موسسه ملک پور به رشته تحریر در آمده است و هر گونه کپی برداری از آن شرعاً حرام بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت. به علاوه کشور ایرلند که رتبه چهارم را در لیست 10 برتر کسب کرده است به رتبه اول در زمینه توسعه نرم افزار و محاسبات و به رتبه دوم برای یادگیری ماشین رسیده است. به طور کلی، گزارش Diffbot نشان می دهد که کشورهای اتحادیه اروپا منبع ارزشمندی برای مهارت های داده و استعدادهای توسعه ای هستند.

حقوق برنامه نویس در کدام کشور اروپایی بالا است؟

 همانطور که گفته شد به طور کلی کارفرمایان همواره حقوق و مزایای مناسب و قابل توجهی را برای متخصصین حوزه برنامه نویسی در نظر می گیرند. میزان درآمد برنامه نویسان در برخی از کشورهای اروپایی به شرح زیر می باشد:

 • اسپانیا

متوسط ​​حقوق برای توسعه دهنده وب در اسپانیا 45411 یورو در سال است. نرخ ساعتی برنامه نویس وب 21،83 یورو در ساعت می باشد. در واقع دستمزد توسعه دهندگان وب تازه کار 31911 یورو و دستمزد توسعه دهندگان وب سایت ارشد 56213 یورو در سال است.

 • کشور پرتغال

متوسط ​​حقوق توسعه دهندگان وب در پرتغال 37206 یورو در سال است. متوسط ​​نرخ ساعتی توسعه دهندگان وب در پرتغال 17،89 یورو در ساعت است. دستمزد توسعه دهندگان وب پایه 26128 یورو و دستمزد توسعه دهندگان برنامه های کاربردی وب ارشد 46027 یورو است.

 • فرانسه

متوسط ​​حقوق برنامه نویس وب سایت 62227 یورو در سال می باشد. دستمزد برنامه نویس وب در هر ساعت 29،92 یورو است. دستمزد یک توسعه دهنده وب تازه کار در این کشور 43782 یورو و دستمزد توسعه دهندگان وب ارشد 77125 یورو در سال می باشد.

 • آلمان

متوسط ​​حقوق برنامه نویس وب در آلمان 70168 یورو در سال می باشد. متوسط ​​ساعتی برنامه نویس وب در این کشور 32،73 یورو در ساعت است. به طور کلی دستمزد توسعه دهندگان وب سطح پایه 49397 یورو در سال و دستمزد توسعه دهندگان برنامه های کاربردی وب ارشد 87017 یورواست.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در باب درآمد برنامه نویسی در اروپا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

پیشنهاد می گردد جهت اطلاع از روش های قانونی مهاجرت جهت اتخاذ تصمیمات صحیح در این زمینه محصول راهنمای گام به گام اخذ اقامت ارائه شده توسط مدیر موسسه ملک پور را مشاهده نمایید و با آگاهی کامل جهت مهاجرت خود تصمیم گیری نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت

 

پرسش و پاسخ به سوالات متداول درباره درآمد برنامه نویسی در اروپا

✅بهترین کشور اروپایی برای اشتغال به کار در زمینه برنامه نویسی کدام است؟

کشورهای اروپایی همچون سوئد، هلند، فنلاند و آلمان از جمله بهترین کشورها برای ورود به بازار کار در زمینه برنامه نویسی به حساب می آیند.

✅متوسط حقوق یک برنامه نویس در اروپا چقدر است؟

متوسط حقوق سالانه یک برنامه نویس در اروپا در حدود ۴۵۰۰۰ یورو تخمین زده می شود.

✅ بیشترین حقوق برای یک برنامه نویس مختص کدام کشور در اروپا می باشد؟

بیشترین حقوق برای یک برنامه نویس در برخی از کشورهای اروپایی همچون آلمان در حدود ۷۰۰۰۰ یورو به صورت ماهانه است.

✅ کمترین حقوق برای یک برنامه نویس مختص کدام کشور در اروپا می باشد؟

حداقل حقوق برای یک برنامه نویس در اروپا در حدود ۳۰۰۰۰ یورو به صورت سالانه است.

 

_____________سخن پایانی درباره درآمد برنامه نویسی در اروپا __________

مشاغلی همچون برنامه نویسی و توسعه وب نه تنها از نظر مالی در زمره مشاغل سودآور به حساب می آیند بلکه از نظر امنیت شغلی همواره از شرایط بسیار ایده آلی برخوردار هستند. طبق گزارش های موثق سازمان های کار، فرصت های استخدام در این دسته از مشاغل همواره در حال رشد می باشند. لازم به ذکر است که ویزاهای کاری کشورهای گوناگون همواره برای فارغ التحصیلان و متخصصان در زمینه برنامه نویسی به عنوان یکی از پر متقاضی ترین رشته ها ارائه می گردد. از این جهت اطلاعات مفیدی را در زمینه بازار کار این رشته در اروپا و میزان درآمد سالانه آن در کشورهای گوناگون در اختیار شما عزیزان قرار دادیم و امید است توانسته باشیم به سؤالات ذهن شما مخاطبین عزیز پاسخ دهیم. همچنین لازم به ذکر است شما همراهان گرامی می توانید برای دریافت مشاوره رایگان و بهره گیری از یاری متخصصان امر مهاجرت با شماره تلفن های موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و یا سؤالات خود را در پایان همین بخش مطرح نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشند.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان