روش های کاریابی در عمان

26 مهر 1402 12 نظر

روش های کاریابی در عمان شامل جستجوی کار در سایت ها، موسسه های کاریابی در عمان، اپلیکیشن های کاریابی در عمان و جستجوی کار بصورت حضوری شامل شرکت در نمایشگاه های کاریابی در عمان می باشد. تمایل ایرانیان برای جستجوی کار در عمان به دلیل ارزش پول بالا، تورم صفر درصدی و نزدیکی با ایران می باشد. کشور عمان به دلیل شرایط کاری خوبی که برای کارمندان خود مهیا می کند به یکی از کشورهای محبوب جهت کاریابی تبدیل گشته است. بعلاوه به دلیل فعال بودن کشورهای عربی در حوزه نفت و گاز بسیاری از متقاضیان تمایل دارند در شرکت نفت عمان مشغول به کار شوند. موسسه mie به کمک همکاران خود در کشور عمان قادر خواهد بود کار مناسب با درآمد و شرایط خوب برای ایرانیان پیدا کند، که در مقاله به صورت مفصل شرایط را بازگو نمودیم. یکی از فاکتور هایی که جهت کاریابی بین الملی عمان بایستی ارائه شود، ارائه دعوت‌ نامه می باشد. شما عزیزان می توانید جهت دریافت اطلاعات کامل تر در زمینه کاریابی و استخدام در عمان از طریق مؤسسات کاریابی، با مشاورین کاردان مؤسسه MIE تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

 
 

 

ویدیو موسسه MIE در مورد کار و کاریابی عمان


روش های کاریابی در عمان

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

کاریابی در عمان

کاریابی در عمان برای ایرانیان

برای این که کارفرمایان عمانی راضی به استخدام نیروی خارجی شوند، می بایست رزومه خود را برای آنان ارسال نمایید. اگر رزومه عالی ارائه دهید و هنگام مصاحبه با کارفرمای خود بتوانید وی را راضی نمایید، موفق به دریافت دعوتنامه می‌شوید. یکی از مدارک مهمی که تاثیر بسزایی در تصمیم کارفرما دارد، ارائه مدرکی می باشد که حرفه ای بودن شخص در فعالیت خود را اثبات نماید. اگر کارفرما با استخدام شما موافقت کند، بایستی به منظور دریافت تاییدیه به عبارتی اجازه استخدام شما، به اداره کار و امور اجتماعی مراجعه نماید. پروسه کاری شما پس از دریافت دعوتنامه یک الی دو ماه طول می‌کشد. آشنایی به زبان عربی و تسلط کافی به زبان انگلیسی، داشتن گروه سنی ۲۱ تا ۶۰ سال، حرفه‌ای و با تجربه بودن فرد در زمینه فعالیت خود از جمله شرایط مهم جهت کاریابی در عمان می باشد. لازم به ذکر است بدانید که این کشور در خصوص استخدام اتباع خارجی سیاست‌ هایی را تعیین کرده است. این سیاست ها محدودیت های بسیاری را برای اشخاص خارجی ایجاد کرده است. براساس سیاست‌ های این کشور کارفرمایان خارجی می بایست ابتدا شهروندان عمانی را استخدام نمایند. حال اگر فرد ماهر جهت استخدام پیدا نشود، کارفرما می تواند شخص خارجی را استخدام کند. نکته قابل توجه در خصوص کار در عمان این می باشد که شاید این کشور شرایط خوبی جهت کار داشته باشد ولی سطح کیفیت زندگی و رفاه در این کشور نسبت به کشورهای اروپایی پایین می باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد کاریابی عمان


 

روش های جستجوی کار در عمان

جهت اخذ ویزای کار عمان بایستی تمام متقاضیان پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای عمانی دریافت کنند. بنابراین جهت یافتن کار مناسب با رشته تحصیلی در این کشور می توانید از طریق موسسات معتبر کاریابی در عمان اقدام نمایید. در این صورت شما موظف هستید رزومه کاری و اطلاعات خود را کامل و درست به این مؤسسات ارائه دهید. آژانس های کاریابی پس از تحویل رزومه شما، آن را با کارفرمایان عمانی در میان می گذارند. در صورتی که کارفرما با استخدام شما موافقت نماید، می توانید خود را برای مصاحبه آماده کنید. یکی دیگر از روش های رایج جهت یافتن کار در کشور عمان این است که شخص در میان آگهی های کاری که در سایت مؤسسات معتبر کاریابی در کشور عمان ارائه می‌شود، به دنبال شغل مورد نظر خود بگردد و پس از پیدا کردن شغل مناسب به مکاتبه با کارفرما بپردازد و در نهایت اگر کارفرما با شرایط شخص موافقت نماید قرارداد کاری توسط آنان امضا می‌ شود. جهت مراجعه به سایت کاریابی عمان، به اعتبار آن ها توجه نمایید.

لیست مؤسسات معتبر کاریابی در عمان

طبق سخنان ذکر شده در مطالب قبلی متقاضیان کار در خارج از اتحادیه اروپا، می بایست جهت کار در عمان یک پیشنهاد شغلی از سوی کارفرما که شخصی معتبر در عمان می باشد، در یافت نمایند. موسسات کاریابی در عمان راه بسیار مناسبی برای مهاجرت به عمان و به دنبال کار بودن برای افراد خارجی می باشد که فرد خواستار کار در این کشور، می‌ تواند با ارسال رزومه کاری خود به این مؤسسات در اولین فرصت ممکن از کارفرمای عمانی پیشنهاد کاری دریافت نماید. در نظر داشته باشید کشور عمان ویزای جستجوی کار ارائه نمی‌دهد تنها راه کاریابی در عمان به صورت غیر حضوری و از طریق مؤسسات معتبرمی باشد. جدولی که در این قسمت آورده شده است نشان دهنده لیستی از مؤسسات معتبر می باشد.

Competence HR

Wadaef

Oxygen Oman

Workopolis

Talent Development LLC

Jobs.Pk

Budge Talent

Gulfijobseeker

وب سایت ها کاریابی در عمان

وبسایت های کاریابی یکی از روشهای جستجوی اینترنتی برای کاریابی کشور عمان بشمار می آید. اغلب این سایت های کاریابی در عمان داری فیلترهای  جستجوی کار بر اساس حرفه، سمت و شهر محل کار قابل تفکیک هستند. برخی از محبوبترین سایت های کاریابی در عمان عبارتند از:

Bayt.com

GulfTalent.com

Naukrigulf.com

MonsterGulf.com

Akhtaboot.com

Tanqeeb.com

CareerJet.com

JobsOmega.com

jobibex.com

businessweboman.com/jobs

ooredoo.om/en/careers

talentsearch.tn

 

سایت های کاریابی عمان

اپلیکیشن های کاریابی در عمان 

اپلیکیشن های کاریابی در عمان برای دسترسی سریعتر و آسانتر به آگهی های استخدام از طریق گوشی های هوشمند طراحی شده اند و معمولاً از طریق App Store و Google Play قابل دانلود هستند. برخی از این اپلیکیشن ها و برنامه ها عبارتند از:

Bayt.com

asia gulf job

GulfTalent

Oman Jobs

Naukrigulf

Business Web Oman  

Akhtaboot

Tasdeeq

 

اپلیکیشن های کاریابی در عمان

شبکه های اجتماعی کاریابی در عمان 

شبکه‌های اجتماعی به عنوان یکی از ابزارهای کاریابی مدرن در عمان و سراسر جهان به کار گرفته می ‌شوند. شبکه‌های اجتماعی به شرکت‌ها امکان می‌دهند تا به طور مستقیم با جامعه کاری در عمان ارتباط برقرار کنند و اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند.  شرکت ‌ها و سازمان‌ های بزرگ و کوچک در عمان از شبکه‌ های اجتماعی مختلف برای جذب استخدامی ‌های جدید استفاده می ‌کنند. در زیر به برخی از شبکه ‌های اجتماعی مورد استفاده برای کاریابی در عمان اشاره می‌ شود:

 •  LinkedIn: این شبکه اجتماعی حرفه ‌ای به عنوان یکی از مهمترین شبکه ‌های اجتماعی برای کاریابی در عمان شناخته شده است. شرکت‌ ها می‌ توانند با انتشار آگهی ‌های استخدامی خود در LinkedIn، بازار کار و جامعه کاری خود را در عمان گسترش دهند.
 • Twitter: شرکت ‌ها با استفاده از هشتگ‌ های مرتبط با جامعه کاری خود در تویتر، توئیت ‌هایی با محتوای استخدامی منتشر می کنند تا جامعه متقاضیان کار دسترسی داشته باشند.
 • Instagram: شرکت‌ها می ‌توانند از طریق صفحات شرکت خود در این شبکه، آگهی‌های استخدامی و اخبار مرتبط را منتشر کنند.
 • Facebook: این شبکه اجتماعی به عنوان یکی از پراستفاده‌ ترین شبکه‌های اجتماعی در عمان و جهان شناخته شده است. شرکت‌ ها آگهی‌های استخدامی و اخبار مرتبط را  در صفحات مربوط منتشر می کنند.
 • TikTok: در این شبکه اجتماعی به عنوان یکی از جدیدترین شبکه ‌های اجتماعی به جذب استخدامی‌های جدید کمک کنند. به این صورت که شرکت‌ها با ایجاد کلیپ‌های تبلیغاتی ویدیویی، با جامعه متقاضی کار ارتباط برقرار می کنند.

شرکت در نمایشگاه های کاریابی در عمان

نمایشگاه های SQU Career & Training Fair که توسط مرکز هدایت شغلی (CCG) سازماندهی می شود با هدف ارائه فرصت های شغلی و آموزشی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان SQU به منظور ارتقای توانایی ها، توسعه مهارت های شغلی آنها و آماده سازی آنها برای ورود موفقیت آمیز و ماهرانه به بازار کار است. این نمایشگاه ها فرصت هایی عالی برای دانشجویانی به شمار می رود که در مرحله انتخاب رشته های تحصیلی خود هستند تا در معرض بیشترین تقاضاها در بازار کار عمان و مسیرهای شغلی مرتبط با آنها قرار گیرند و مسیر آینده شغلی خود را به درستی انتخاب کنند. این نمایشگاه همچنین به مؤسسات شرکت کننده کمک می کند تا از طریق تماس مستقیم با بیش از 3000 فارغ التحصیل با سوابق تحصیلی متنوع، برنامه های سازمانی خود را تسریع بخشند. نمایشگاه SQU Career & Training Fair  با شهرت معتبر خود بیش از 43 شرکت کننده از بخش های استخدامی خصوصی و دولتی و بین (10000-15000) بازدید کننده از سراسر عمان را میزبانی می کند. همه سازمان‌ با شرکت در نمایشگاه های کاریابی در عمان بر اساس معیارهای خاصی مانند در دسترس بودن کیفیت و کمیت برجسته مشاغل ارائه شده و فرصت‌های آموزشی با دقت برگزیده می شوند.

اهداف این نمایشگاه ها:

 • تقویت و بهبود رابطه بین دانشگاه و بخش های مختلف اشتغال برای بازاریابی نتایج SQU.
 • معرفی برنامه های مختلف دانشگاهی SQU را به سازمان های شرکت کننده
 • ارتباط مستقیم بین دانشجویان و فارغ التحصیلان SQU و کارفرمایان به منظور کاریابی
 • فراهم کردن فرصتی برای مؤسسات شرکت‌کننده به منظور شناسایی سطح علمی، مهارت‌ها و توانایی‌های دانشجویان و فارغ‌التحصیلان SQU
 • حمایت از طرح ها و برنامه های عمان سازی در بخش های مختلف اشتغال
 • کمک به دانشجویان و فارغ التحصیلان SQU به منظور بررسی و درخواست شغل ها و فرصت های آموزشی موجود
 • آشنا کردن دانش آموزان SQU با محیط های کاری مختلف کنید و افزایش آگاهی شغلی آنها

تماس با شرکت‌های مورد نظر در عمان

شرکت های زیادی در عمان از راه دور اقدام به جذب نیروی کار می کنند اکثر این شرکت ها بواسطه آگهی های اینترنتی در سایت های کاریابی در عمان با گذاشتن تلفن تماس و آدرس ایمیل اقدام به جذب نیروی کار متخصص و بین المللی می کنند. افراد جویای کار با برقراری ارتباط و تماس با شرکت‌های مورد نظر در عمان و تبادل رزومه و مشخصات و سوابق  در صورت شایستگی موفق به جذب در این شرکت ها شده و جایگاه های شغلی مورد نظر خود در عمان را  کسب می کنند. سایت های کاریابی عمان تحت عنوان واسطه هایی آدرس ها و شماره تلفن های شرکت ها همراه موقعیت های شغلی را منتشر می کنند و اینگونه تماس و برقراری ارتباط برای کاریابی با سهولت بیشتری در جریان است.

فرصت های کاریابی در عمان

یکی از مهم ترین و اساسی ترین عواملی که یک فرد متقاضی برای کاریابی در عمان می تواند در نظر بگیرد و قبل از هر اقدامی به بررسی آن بپردازد، مشاغل مورد نیاز کشور عمان می باشد. هر کشوری هر ساله لیست مشاغل مورد نیاز خود را به‌ روز رسانی کرده و لیست جدیدی از مشاغل را منتشر می‌ کند. از این طریق افراد بومی این کشور برای کار اقدام کرده و در صورت عدم مراجعه افراد بومی، کار فرمایان برای اشخاصی که خواستار کار در کشور عمان می باشند و رشته تحصیلی و سوابق کاری آنان مرتبط با مشاغل مورد نیاز این کشور است، دعوت نامه کاری ارسال می‌ کنند. در ادامه این نوشتار جدولی تهیه و تنظیم کرده‌ ایم تا مهاجران با مراجعه به لیست زیر، میتوانید از مشاغل مورد نیاز کشور عمان خبر دار شوید:

جوشکاری صنعتی

مدیریت پروژه

کار در هتل

دندانپزشکی

راه سازی

نجاری

پزشکی

پرستاری

راننده اتومبیل

صنایع نفت

برق کار

تعمیرات کولر

صنایع گاز

جوشکار

مدرس زبان

مهارت های کاریابی در خارج از کشور و افزایش موفقیت خود در جلسات مصاحبه کاری را با مشاهده محصول زیر کسب نمایید.

کار در جمهوری چک

کاریابی به کمک موسسه mie

موسسه mie به کمک همکاران خود، قادر خواهد بود در کشور عمان برای شما کار مناسب پیدا کند. دستمزد و حقوق مشاغلی که به کمک موسسه، برای متقاضیان پیدا می شود با توجه به سوابق تحصیلی و میزان مهارتشان، بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ ریال عمان می‌باشد. پیشنهاد های شغلی در عمان اغلب شامل مزایای متعددی مانند بلیط رفت و برگشت متقاضی، محل اقامت، خورد و خوراک و حتی دسترسی به وام است و موجب می شود حقوق دریافتی به صورت کامل سیو شود. برای کاریابی در عمان به کمک موسسه mie باید این مراحل را سپری کنید:

 • مرحله اول: اطلاع کامل از روش کاریابی موسسه و پذیرش شرایط آن
 • مرحله دوم: بستن قرارداد با موسسه mie و پرداخت مبلغ مورد نظر برای کاریابی در عمان
 • مرحله سوم: در مدت 6 ماه منتظر باشید تا کار مناسب برای شما پیدا شود. معمولا کاریابی 2 الی 3 ماهه به نتیجه می رسد.

 شرط اصلی همکاری پذیرفتن ریسک های مرتبط با کار در عمان است و توجه به این مورد که تضمینی وجود ندارد. پروسه یافتن موقعیت شغلی در عمان معمولاً بین 2 تا 6 ماه طول می کشد. به این صورت که هزینه از شما دریافت می شود و موسسه مجدانه تلاش می کند تا شما را با فرصت های شغلی مناسب در بازار کار عمان ارتباط دهد. اگر به هر دلیلی، موقعیت شغلی پیدا نشود، جهت اعتماد و اطمینان بخشی به شما عزیزان، حدود 80 تا 90 درصد از هزینه ای که پرداخت کرده اید، بازپرداخت می کنند. این امر درجه ای از امنیت مالی را برای شما فراهم می کند، و کار در عمان از طریق موسسه MIE را به یک تلاش قابل مدیریت تر و کم خطرتر تبدیل می کند.

لیست مشاغل مورد نیاز عمان به شرح زیر است:

 

مشاغل مورد نیاز

درآمد دریافتی (ریال عمان)

باریستا

 ۲۵۰ 

کمک آشپز

 ۱۶۰ 

آشپز

۴۰۰ 

حسابدار

۳۵۰ 

کارگر کارهای شبیه هایپرها 

 ۲۰۰ الی ۳۰۰ 

فروشنده ماهی

۲۰۰ 

کارگر در هایپر مارکت ها

۱۵۰ الی ۲۰۰ 

فروشنده

۱۵۰ 

فروشنده و تکنسین کامپیوتر

۲۵۰ 

کارگر سوپر مارکت ها

۲۰۰ 

کارگر نستو مارکت

 ۳۰۰ 

برنامه نویس

 ۱۸۰۰ 

ناخنکار و آرایشگران ‌

  ۲۸۰  الی ۳۵۰‌

پزشک عمومی

 ۱۲۰۰ الی۱۴۰۰‌

پزشک متخصص

 ۱۵۰۰ الی ۳۰۰۰ 

ماما و پرستار

 ۵۰۰ الی ۷۰۰

آرایشگاه مردانه (درصدی)

  ۲۰۰ الی ۳۵۰‌

مربی ورزش

 ۳۰۰ الی ۲۵۰ 

 

سوالات متداول

✔️ آیا برای ایرانیان برای کار در عمان باید به زبان عربی مسلط باشند؟

خیر. اگرچه زبان رسمی در عمان عربی است ولی درصد زیادی از مردم به زبان انگلیسی مسلط هستند.

✔️ آسان ترین روش کاریابی درعمان چیست؟

جستجوی کار در سایت های کاریابی در عمان به دلیل دسترسی سریع تر و ارائه پیشنهاد های گسترده تر به واسطه فیلتر های جستجو آسان ترین روش کاریابی درعمان می باشد.

✔️ بهترین شبکه اجتماعی برای کاریابی در عمان کدام شبکه است؟

LinkedIn به عنوان یک شبکه اجتماعی حرفه ای، بهترین و مهمترین شبکه اجتماعی برای کاریابی در عمان است.

 

سخن پایانی

در این نوشتار به ارزیابی کلی شرایط کاریابی در عمان و معرفی مؤسسات و سایت کاریابی عمان پرداختیم همچنین اخذ اقامت دائم کشور عمان از طریق موسسه کاریابی در عمان را نیز مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم. دانستیم که، امروزه اشخاص بسیاری متقاضی کار در این کشور می‌باشند. زیرا این کشور امتیازاتی را برای کارمندان در نظر گرفته است. متقاضیان بایستی قبل از مهاجرت کاری به عمان رزومه کاری خود را بررسی نمایند. در صورت داشتن شرایط لازم می‌ توانید از طریق مؤسسات کاریابی رزومه خود را به یک کارفرمای عمانی ارسال نمایید. کارفرمایان عمانی پس از بررسی شرایط شخص و مصاحبه در صورت واجد شرایط بودن یک دعوتنامه برای شخص صادر می کنند. اگر در زمینه کاریابی در عمان نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی داشتید، می توانید با کارشناسان مؤسسه MIE تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. کارشناسان ارشد ما اطلاعات به روزی در خصوص کاریابی در عمان در اختیار متقاضیان این امر قرار خواهند داد. همچنین این امکان برای شما فراهم شده تا سوالات خود را در بخش انتهایی مطرح نمایید. در صورت مفید بودن اطلاعات مقاله پیش رو نظرات خود را با دادن ۵ ستاره ارزشمند اعلام نمایید.

امتیاز 3.95 از 5 ( 43 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
سيد علي موسوي راد
سلام مایل به کاریابی بین المللی در زمینه نفت-حفاری و استخراج با ۱۲ سابقه و تحصیلات کارشناسی هستم روند کاری شما به چه صورتیه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در قدم اول رزومه کاری شما از وکیل استعلام گرفته می شود. در صورت تایید می توانید برای کاریابی اقدام کنید.
عباس حسيني
سلام عرض ادب چطور ميتونم باهاتون ارتباط برقرار كنم جهت كاريابي در كشور عمان ممنون ميشم راهنمايي كنيد...
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
وحید صابر
با سلام بنده دنبال کار در کشور عمان می گردم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز برای کاریابی در عمان می توانید با موسسه تماس بگیرید.
داوود فرج پور
سلام وقت بخیر برای کار در عمان اگر زبان بلد نباشیم بازم میشه کار کرد؟ وبرای کار در هتل،آشپزی... چگونه کار فرما پیدا کنیم و هزینش چقدر هست خیلی ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر ویزاهای کاری برای کشورهایی مانند امارات، امریکا و برخی از کشورهای حوزه شنگن قابل اقدام است.
عباس آراسته
سلام من 43سالم ملیت ایرانی متولد کشور کویت هستم مسلط به زبان عربی مدرک تحصیلی دیپلم جوشکار پلیت وبرشکاری وسنگ زنی انجام میدهم دارای گواهینامه پایه3 هستم آیا کار برای من در عمان هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر شما می توانید برای کاریابی در کشور امارات از طریق موسسه اقدام نمایید. برای پیدا کردن کار در کشور عمان شما نیاز به دریافت یک پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما دارید.
وحیدسماخ
سلام ۳۳ساله هستم متاهل و۲فرزند ودیپلم حسابداری ۳سال کاراسانسور و۳سال برق و۳سال کناف البته بیمه ندارم تواین کارها ۱سال هم کمک بازررس تجهیزات نفتی درشرکت خصوص بودم ک۲ماه بیمه ردکردن ایا امکان کاردرعمان و... برام هست ؟؟تاچندسال نیرو کار میگیرن ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای امارات امکان کاریابی وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
محمد رضا رحمانی زاده
آیا می توانم با این رزومه در کشور عمان مشغول به کار جوشکار و برق کار و تاسیسات ۴۲ سال دارم متاهل بودم الان مجردم ممنون می شم نظرتان را بفرمایید 🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر امکان کاریابی در امارات وجود دارد. برای دریافت مشاوره می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
ایرج عابدی
شرایط ویزای کار در امارات چیه راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
دوست عزیز برای کار در امارات ابتدا می بایست اقامت ان کشور را اخذ نمایید. شما می توانید ابتدا از طریق ثبت شرکت اقامت بگیرید و سپس برای کاریابی اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
Maisamshaheen
میثم هستم از افغانستان پرستار هستم میخوام در مورد ویزا کار در عمان معلومات بگیرم اگر لطف نماید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای پرستاران برای کشورهایی مانند امارات آلمان اتریش و انگلستان امکان اقدام وجود دارد.
علی حیدری
سلام وقت بخیر بنده بیش از 15 سال سابقه فعالیت گردشگری دارم زبان عربی هم فول هستم، نظر و پیشنهاد شما برای کار در زمینه گردشگری کجا رو پیشنهاد میدین...
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی با جزییات بیشتری بررسی گردد. برای دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
ایرج عابدی
شرایط ویزای کار در امارات چیه راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
دوست عزیز برای کار در امارات ابتدا می بایست اقامت ان کشور را اخذ نمایید. شما می توانید ابتدا از طریق ثبت شرکت اقامت بگیرید و سپس برای کاریابی اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
حسن پهلوان
سلام وقت بخیر من بازنشسته شرکت سیمان درایران هستم و الان ام مقازه دارم باطری فروشی وباطریسازی آیا برای من کار هست یا نه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز رزومه شما بایستی توسط کارشناسان موسسه بررسی گردد. برای کسب راهنمایی بیشتر با موسسه تماس بگیرید.
Hashimi
علاقه مند هستم که در عمان کار در یافت نمایم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای بررسی رزومه خود با موسسه تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان