لیست مشاغل مورد نیاز عمان

27 آذر 1401 149 نظر

لیست مشاغل مورد نیاز عمان

لیست مشاغل مورد نیاز عمان، شرایط و حقوق کار در عمان و اخذ اقامت عمان از طریق کار شرایطی دارد که در این جا به آن ها می پردازیم. اشخاصی که برای اقامت عمان از طریق کار می خواهند اقدام کنند باید به این نکته توجه داشته باشند که پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان و  برای اخذ ویزای کار عمان ابتدا باید درخواست کاری از یک کارفرما در عمان داشته باشند یا به عبارتی دیگر نحوه حمایت از یک کارگر خارجی برای کار در یک شرکت عمانی بیشتر به کارفرما بستگی دارد. موسسه ملک پور با سال ها سابقه در امور مهاجرت می تواند شما عزیزان را در بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان یاری نماید و در امور مهاجرتی همراه شما عزیزان باشد. متقاضیان می توانند در صورتی که حرفه آن ها در لیست مشاغل مورد نیاز عمان باشد، شانس خود را برای کاریابی در این کشور ارزیابی نمایند. شما می توانید با برقراری تماس با موسسه شرایط مهاجرتی خود را با مشاورین ارشد مجموعه در میان بگذارید تا مشاورین ما با بررسی آن ها بهترین روش مهاجرتی را به شما عزیزان پیشنهاد دهند. عناوین بررسی شده عبارتند از:

تماس با ما

 

 

شرایط کار در عمان 2022

عمان کشوری واقع در خلیج فارس می باشد که پایتخت آن شهر مسقط است. با توجه به رشد زیاد کشور های حوزه خلیج در سال های گذشته، کشور عمان نیز از این قائده مستثنی نبوده و پیشرفت چشمگیری در تمامی زمینه ها داشته که همین امر باعث گردیده افراد زیادی از سراسر جهان به دنبال فرصت های کار در عمان باشند و مایل به مهاجرت کاری به عمان باشند.

 

فایل صوتی موسسه پیرامون کار در عمان

فایل تصویری موسسه پیرامون کار در عمان

 

متقاضیان می توانند با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان متوجه این موضوع شوند که ایا رشته آن ها جز رشته های مورد نیاز عمان می باشد یا خیر. پس از مشاهده و بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان، متقاضیان برای اخذ ویزای کار عمان و مهاجرت کاری و استفاده از فرصت های کار در عمان  در ابتدا نیاز به دعوت به کار از سوی کارفرما و یا شرکت معتبر در عمان دارند. کارفرما باید برای ورود شخص متقاضی به عمان ابتدا ویزای اشتغال، کارت اقامت عمان و اجازه اقامت را به دست آورد. متقاضیان با میزان حقوق و درآمد کار در عمان و نرخ بیکاری این کشور و اطلاع از لیست مشاغل مورد نیاز عمان، میتوانند اطلاعات دقیق تری برای مهاجرت کاری به این کشور را به دست آورند. در این قسمت نمودار و آمار نرخ بیکاری کشور عمان را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

نرخ بیکاری در کشور عمان در سال 2018 با 3.9 درصد بوده که در سال 2019 بدون تغییر باقی مانده است:

لیست مشاغل مورد نیاز عمان

 

کار در عمان

?کار در عمان?

 

شرایط و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار عمان

همان گونه که در مطالب بالا گفته شد، متقاضیان به کار در عمان بعد از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان و بررسی فرصت های کاری در صورتی که از سمت کارفرما و یا شرکت معتبر پیشنهاد کاری داشته باشند می توانند برای اخذ ویزای کاری عمان اقدام نمایند.. همچنین کارفرما باید شرایط استخدام نیروی کار خارجی را داشته باشد. کارفرا پس از ارسال پیشنهاد کاری باید برای کارت اقامت و اجازه کار برای شخص متقاضی اقدام نماید و مجوز های لازم را از وزارت کار دریافت کند و این شرایط قدم اول برای اخذ مجوز کار می باشد سپس کارفرما درخواست ویزای اشتغال را به اداره مهاجرت عمان ارسال می کند.

مدارک مورد نیاز برای ارائه به اداره مهاجرت:

  • کپی گذرنامه هر کارمند با اعتبار حداقل شش ماهتحصیل دکترا در اتریش
  • کپی مجوز کار صادر شده توسط وزارت نیروی انسانی
  • نامه دعوت یا پیشنهاد شغلی از یک شرکت ثبت شده در عمان
  • ارائه گواهی پزشکی
  • ارائه مدارک تحصیلی
  • دو قطعه عکس گذرنامه
 

مشاغل مورد نیاز در عمان 2022

همانطور که می دانید کشور عمان یکی از کشور های پررونق و اقتصادی بود و توسط دولت این کشور هر سال لیست مشاغل مورد نیاز در عمان اعلام می شود. برای ورود و دسترسی به شغل های مورد نیاز عمان، همچنین اخذ ویزای کار باید از کارفرمایی اجازه کار داشته باشید. در این قسمت قصد داریم تا به مشاغل مورد نیاز در عمان و لیست مشاغل مورد نیاز در عمان بپردازیم. فراموش نکنید که پیدا کردن شغل در عمان برای افرادی که در زمینه های نفت و گاز متخصص هستند بسیار آسان تر می باشد، چرا که اقتصاد این کشور بر پایه نفت و گاز استوار است. در جدول زیر به لیست مشاغل مورد نیاز در عمان پرداخته ایم.

جوشکاری

معلم زبان

مدیر استخدام

مدیر آی تی

وکیل

پرستار

پزشک

صنایع گازی

جوشکاری صنعتی

صنایع نفت

مهندسی صنایع

مدیر فروش و بازاریابی

 

کار پزشکان و دندانپزشکان در عمان

?کار پزشکان و دندانپزشکان درعمان?

 

نحوه کاریابی و موسسات کاریابی کشور عمان

متقاضیان به کار در عمان پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان و بررسی فرصت های کار در عمان می توانند در صورتی که حرفه و تخصص آن ها مورد نیاز باشد از سمت کارفرمایان و شرکت های معتبر در عمان پیشنهاد کاری دریافت نمایند. متقاضیانی که شرایط کار در عمان را دارند می توانند با ارسال مدارک و رزومه کاری و تحصیلی خود برای  موسسات و سایت های کار یابی در عمان شانس دریافت پیشنهاد کاری خود را امتحان کنند. موسسات با ارسال مدارک متقاضی برای شرکت ها که به نیروی کار نیاز دارند برای متقاضیان شغل مورد نظر را پیدا می کنند. در این قسمت برای شما عزیزان نام موسسات کاریابی در کشور عمان را قرار داده ایم:

 

Oxygen Oman

Competence HR

MENA HR Solutions LLC

Randstad Middle East

Al-Miladi Global Human Resources Management

Talent Development LLC

Global Business Network LLC (GBN)

Budge Talent

 

شما می توانید با تهیه محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور، با اصول و ضروریات کاریابی در خارج از کشور آشنا شده و بهترین مؤسسات و کشورها برای کاریابی و اخذ ویزای کار را شناسایی کنید.

لیست مشاغل مورد نیاز عمان

 

شرایط اخذ ویزای همراه عمان

متقاضیانی که پس از بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان و بررسی فرصت های شغلی موفق به گرفتن دعوت نامه شغلی از سوی کارفرما در عمان شده اند، در صورتی که متاهل باشند می توانند برای فرزندان و خانواده خود درخواست ویزای همراه دهند. همراه در قانون فرزندان زیر سنین قانونی و همسر تلقی می شود. افرادی که به کار در عمان مشغول هستند می توانند برای فرزندان زیر 21 سال خود و همسر درخواست ویزا دهند. اثبات این که متقاضی اصلی از پس هزینه های زندگی خود و خانواده بر می آید از مهمترین مراحل برای اخذ ویزای همراه می باشد و فرد بتواند هزینه های زندگی خود و خانواده را پوشش دهد. از دیگر شرایط اصلی برای اخذ ویزای همراه  این است که شخص دارنده ویزای کار عمان بتواند نشان دهد محلی مناسب برای سکونت و متناسب با تعداد افراد خانواده برای زندگی در کشور عمان وجود دارد و برای اثبات این امر نیاز به اجاره نامه ملکی می باشد. قابل به ذکر است میزان درآمدی که فرد باید نشان دهد تا مجاز به درخواست ویزای همراه باشد حداقل 300 ریال می باشد.

 

اخذ اقامت و تابعیت عمان از طریق کار

پاسپورت عمان در رتبه 52 معتبر ترین پاسپورت های جهان در کنار عربستان سعودی، تایلند و قزاقستان قرار دارد و با پاسپورت عمان می توان به 43 کشور جهان بدون ویزا سفر کرد. داد و ستد، سرمایه گذاری و رفت و آمد به دیگر کشور ها از مزایای تابعیت کشور عمان می باشد. عمان کشوری در حال رشد و توسعه می باشد که این روند رشد با سرعت در حال طی شدن می باشد. متقاضیانی که با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان و بررسی فرصت های کار در عمان توانسته اند به مشاغل مورد نظر خود دست پیدا کنند باید به این نکته توجه داشته باشند که اخذ تابعیت عمان یک روند بسیار سخت و طاقت فرسا است و به طور کلی اخذ اقامت دائم و کسب پاسپورت عمان امری غیر ممکن برای افراد خارجی می باشد. در حال حاظر افراد زیادی متقاضی مهاجرت به عمان از طریق کار و اخذ ویزای کاری عمان می باشند.

کار در عمان

?پاسپورت عمان?

 

میزان حقوق و درآمد کار در عمان

بی شک از دلایلی که هم وطنان عزیز ایرانی به دنبا فرصت های کار در عمان  هستند و به بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان می پردازند، حقوق بالا و با ارزش بودن پول در کشور عمان می باشد که باعث می شود بسیاری از متقاضیان به کار به مهاجرت به این کشور ترغیب شوند. ارزش هر ریال در کشور عمان برابر با 2.6 دلار آمریکا است. کمترین حقوق دریافتی در عمان به طور میانگین برای هر ماه 240 ریال و در بالاترین حالت به طور میانگین 7900 ریال در ماه می باشد. در ادامه میزان درامد میانگین حقوق در بعضی از مشاغل را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

 

مشاغل

متوسط درآمد ماهیانه/ ریال عمان

حسابدار

1197

دستیار اداری

881

معمار

1504

وکیل

2413

مهندس زیست پزشکی

1496

صندوقدار

972

سرآشپز

1436

مدیر اجرایی

3964

مدیر ارشد مالی

3495

مهندس عمران

1525

تکنسین کامپیوتر

1370

دندانپزشک

3958

مهندس برق

1633

معلم دبستان

1198

مدیر فروش

2740

 

هزینه زندگی در عمان

عمان کشوی گران محسوب می گردد هرچند به نسبت سایر کشورهای حوزه خلیج فارس ممکن است کمتر باشد اما هزینه های زندگی در عمان بطور کلی بالا است. پول ملی کشور عمان ارزش بالایی به نسبت کشورمان دارد و این تفاوت در ارزش پول ملی این کشور برای تحصیل در عمان نقش مهمی دارد. دانشجویان باید هزینه های زندگی را مدنظر قرار دهد و برای تحصیل در عمان، شرایط تامین هزینه های خود را به خوبی برآورده نمایند. در جدول زیر متوسط هزینه های زندگی در عمان آورده شده است. (هزینه ها برحسب دلار)

ردیف

نام هزینه

مقدار$

ردیف

نام هزینه

مقدار$

1

یک وعده غذا رستوان ارزان

5.19

10

هزینه پایه (برق، آب، گرمایش و سرمایش)

62.92

2

آب 330 میلی لیتری

0.31

11

یک دقیقه تماس با موبایل

0.15

3

یک لیتر شیر

1.61

12

اینترنت نامحدود ماهانه

79.22

4

یک کیلو برنج

2

13

اجاره آپارتمان یک خواب مرکز شهر

563.52

5

12 تخم مرغ

2.39

14

اجاره آپارتمان یک خواب حومه شهر

376.93

6

یک کیلو پنیر

5.41

15

اجاره آپارتمان سه خواب مرکز شهر

1012.7

7

یک کیلو انواع میوه

حدود 1.5

16

اجاره آپارتمان سه خواب حومه شهر

650.83

8

نان سفید 50 گرمی

1.03

17

خرید یک مترمربع آپارتمان مرکز شهر

2290.77

9

یک لیتر بنزین

0.57

18

خرید یک مترمربع آپارتمان حومه شهر

1746.78

تحصیل در عمان

?هزینه های تحصیل و زندگی در عمان?

گام به گام تا اخذ اقامت

 

پاسخ به سوالات متداول راجع به لیست مشاغل مورد نیاز عمان

آیا برای کار در عمان با ویزای جستوجوی کار می توان اقدام کرد؟

خیر. تنها با دریافت پیشنهاد کاری در عمان امکان کار در این کشور وجود دارد.

✅آیا با کار در عمان امکان اخذ اقامت دائم و یا تابعیت وجود دارد؟

خیر. برای متقاضیان خارجی که در عمان مشغول به کار می باشند امکان اخذ اقامت دائم و یا تابعیت از طریق کار وجود ندارد

✅آیا امکان الحاق همسر و فرزند برای کسانی که ویزای کار عمان را دارند امکان پذیر است؟

 بله. متقاضیان با نشان دادن و اثبات اینکه از پس هزینه های زندگی خود و خانواده بر می آیند می توانند برای اخذ ویزای همراه اقدام نمایند.

آیا امکان کاریابی در عمان از طریق موسسات کاریابی در عمان وجود دارد؟

بله. متقاضیان با ارسال رزومه کاری و تحصیلی خود برای موسسات کاریابی می توانند شانس خود را برای کاریابی در عمان امتحان کنند.

✅میانگین هزینه های زندگی در عمان برای هر نفر چقدر است؟

به صورت میانگین هزینه های زندگی در مسقط پایتخت عمان بدون در نظر گرفتن هزینه اجاره مسکن برای هر نفر 250 تا 400 ریال عمانی می باشد.


 

_____________________ سخن پایانی در مورد لیست مشاغل مورد نیاز عمان _____________________

لیست مشاغل مورد نیاز عمان، شرایط و حقوق کار در عمان، بررسی فرصت های کار درعمان، نرخ بیکاری در عمان و دیگر موارد مربوط به ویزای کار عمان را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. کشور عمان که در سال های اخیر با روند رو به رشد و چشمگیر در حال پیشرفت می باشد به یکی از مقاصد محبوب برای کار در بین ایرانیان مطرح گردیده است.  متقاضیان به کار می توانند با بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان و بررسی فرصت های کار در عمان با تایید کارفرما از کشور عمان به این کشور مهاجرت کرده و مشغول به کار شوند. افرادی که به بررسی لیست مشاغل مورد نیاز عمان می پردازند می توانند با ارسال رزومه برای موسسات کاریابی در عمان شانس خود را برای پیدا کردن شغل امتحان نمایند. موسسه ملک پور با سال ها سابقه درخشان در امور مهاجرت می تواند به شما عزیزان در امور مهاجرتی یاری رساند. همچنین شما می توانید با برقراری تماس با موسسه به صورت رایگان به بررسی شرایط مهاجرتی خود بپردازید. در صورت وجود هر گونه سوال و ابهام می توانید در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید تا در اولین فرصت به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 3.46 از 5 ( 112 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
کمالی
راننده لیفتراک هستم شرایط کار برای ما راننده ها وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب به دلیل اینکه اطلاعات دقیق از جمله سن ، مدرک تحصیلی و میزان دارایی و ... را نفرمودید لطفا با موسسه تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات دقیق و تکمیلی در خصوص ویزاهای کاری و ... را دریافت کنید.
Mohamad amin lorchi
درود بر شما بنده تعمیر کار سیستم های برودتی(یخچال خانگی و صنعتی،کولر گازی،سردخانه،..،)هستم آیا شرایط کار برای بنده وجود دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب اگر تخصص کافی و مدارک لازم را داشته باشید بله البته موسسه ما خدمات کاریابی برای مهندسین در عمان ندارد
پروانه آریا
سلام آرایشگر هستم بسیار حرفه ای آیا در عمان کار آرایشگری عالی هست میانگین درآمد در آنجا چقدر در ماه میباشد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب مهاجرت کاری به عمان مستقیم از طریق آرایشگری نمی توانید وارد شوید مگر اینکه جاب آفر داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشنسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
احسان
سلام بنده لیسانس مکانیک جامدات 31 ساله 5سابقه تعمرگاه برق خودرو و مدرک فنی حرفه ای چطور میشه کارپیدا کنم در عمان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب برای اینکه شرایط شما بررسی شود در خصوص کاریابی و کسب اطلاعات کامل و دقیقتر با توجه به رزومه شما با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
فرزان خزاعی
با سلام ضمن تشکر از شما بابت اطلاعات و راهنمایی هاتون در زمینه مهاجرت ، من لیسانس ایمنی گرایش حفاظت و پیشگیری از حوادث و حریق و فوق لیسانس HSE (ایمنی ، بهداشت حرفه ای، محیط زیست) دارم . آیا برای من در عمان کار وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب موسسه ما خدمات کاریابی برای پزشکان و دندانپزشکان خدمات ارائه می دهد اما اگر رزومه خوبی ارائه دهید برای کار در کشورهای اروپایی شانس خواهید داشت. لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
احسان ظهرابی
با سلام و درود اینجانب ۳۷ سال سن، ۱ فرزند، مدرک کارشناس ارشد مهندسی شیمی، ۹ سال سابقه کار در بهره برداری نفت و گاز غرب ایلام بصورت قراردادی(شرکتی)، هنوز مشغول هستم، مدیرعامل شرکت پيمانکاري با رتبه نفت و گاز و تاسیسات هستم و رزومه کاری خواهان کار در صنعت نفت در عمان می باشم. متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب موسسه ما خدمات کاریابی در عمان برای پزشکان و دندانپزشکان ارائه می دهد اما شرایط شما برای اسکیل ورکر کانادا و یا جاب سیکر آلمان و اتریش بسیار مناسب می باشد لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
آرمان صلاحی پور
سلام وقتتون بخیر خسته نباشید من ایرانی هستم قصط سفربرایکار ب عمان رادارم ولی کفیل ندارم میشه راهنماییم بفرمایید چجوری میشه ب همان برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب سلام و عرض ادب دوست عزیز سال شما خیلی کلی می باشد و باید اطلاعات کامل در مورد سن، رشته تحصیلی، تحصیلات، وضعیت تاهل، سطح زبان و همچنین میزان سرمایه داشته باشیم تا بتوانیم به صورت دقیق راهنمایی کنیم. شما می توانید برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد مهاجرت دریافت نمایید. سپاس
عبداله بدری علیکردی
سلام. فوق لیسانس مکانیک تبدیل انرزی دارم حدودا ده سال سابقه در شرکت نفت دارم. مهندس توربین های گازی هستم آیا عمان برا تخصص من کار موجود هست. متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای اخذ ویزای کاری باید ابتدا از یک کارفرمای عمانی پیشنهاد شغلی دریافت نمایید. رشته شما یکی از رته های پرطرفدار بوده و نه تنها در عمان بلکه در کشورهای اروپایی می توانید درامد خوبی داشته باشید. بپیشنهاد ما به شما این است که برای دریافت اطلاعات دقیقتر با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان در مورد ویزاهای کاری سایر کشورها نظیر کانادا، اتریش و آلمان دریافت نمایید.
زینب دهقان
با سلام واحترام من 32ساله کاردانی حسابداری منشی ودستیار فیزیوتراپ هستم در عمان بازار کار چه جور هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما با دریافت پیشنهاد شغلی می توانید از طریق ویزای کاری اقدام بفرمایید که با تحقیق در سایتهای کاریابی می توانید اطلاعات خوبی در مورد فرصت های شغلی موجود در رابطه با رشته تحصیلی پیدا کنید.
مهدی هاشمی
سلام خدمت شما بنده آرایشگر و تاتو کاره حرفه ای هستم که مدرک لیسانس مکانیک دارم البته هر دو مدرک آرایشگری و تاتو کاری رو دارم میخواستم بدونم با توجه به این مدارک بنده امکان فراهم کردن شغل در کشور عمان را دارم؟با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما می توانید از طریق مکانیکی و آرایشگری درامد خوبی داشته باشید ولی حتما باید پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای عمانی داشته باشید. شما برای اخذ پیشنهاد شغلی می توانید سایتهای کاریابی را سرچ کرده و اطلاعات مفید در این مورد کسب کنید. سپاس
امیدعلی محمدی
انکان شغل معلم دبستان برای من در کشور عمان وجود دارد ؟بنده معلم بازنشسته ایران هستم‌ ۵۲ ساله هستم‌ [email protected]
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب خیر شما باید از روشهای دیگر از جمله سرمایه گذاری و ثبت شرکت اقدام فرمایید .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
علیرضا تاج الدین
با سلام من ۱۹ساله درحال قوی کردن زبان تا سن۲۱سال برای کار میخواهم برم عمان فقط برا کار ن زندگی و میخواسم ببینم بین برق کاری و جوشکاری کدوم بهتره برا عمان و مشاوره برا کشور عمان حتما میخوام اگر میشه کمکم کنید باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب موسسه خدمات کاریابی برای پزشکان و پرستاران و دندانپزشکان برای عمان دارد در خصوص مشاغل دیگر شما باید پیشنهاد شغلی داشته باشید از آن کشو تا بتوانید اقدام نمایید و با توجه به سنتون باید تحصیلی اقدام نمایید .
فتوحی
سلام، وقت بخیر. من لیسانس ادبیات اسپانیایی دارم. در حیطه ی آموزش زبان میتونم توی عمان فعالیت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر پیشنهاد شغلی داشته باشید بله می توانید اقدام نمایید.
رضا حیدریان
با سلام.احتراما من طراح صنعتی هستم و در زمینه طراحی و ساخت محصول من جمله مبلمان و مجسمه مدرن و المانهای شهری فعالیت میکنم.میخواستم بپرسم چطور میشه زمینه کاردر عمان برام فراهم بشه.ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر جاب آفر (پیشنهاد شغلی ) از عمان داشته باشید می توانید اقدام نمایید .
جراحی
سلام وقت بخیر من ارشد زبان انگلیسی دارم و ۲۸ ساله مدرک IELTS & TTC ۶سال سابقه متر و بیمه در دانشگاه دارم برای عمان میتونم اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باید از یک کارفرما پیشنهاد کاری بگیریدالمان اتریش کانادا و استرالیا به ایرانی ها ویزای کار می دهند
کیکاوس نوروزی
درود راننده اتوبوس و کامیون هستم۴۳ساله متاهل واسه کار در عمان راهنمایی بفرمایید ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام باید از یک کارفرما دعوت نامه کاری داشته باشید. برای بررسی بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید
ارژنگ ژاله زا ه
با سلام بنده دکتری شیمی آلی دارم .با رشته بنده امکان کار در عمان وجود دارد؟ لطفا راهنمایی بفرمائید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام ابتدا باید از یک کارفرما دعوت نامه کاری دریافت کنید
علی ارشاد
سلام من پزشک هستم .می خواستم در عمان طبابت انجام بدم . در صورت امکان موسسات و کلینیک که پذیرش می دهند معرفی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله این خدمات رو ارائه میدیم برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
احمدعسگری
باسللم.بنده حدود بیست سال راننده لیفتراک هستم.مهارت کافی در این شغل را بعلت کار در شرکتهای مختلف دارم.45سالمه همسر و یک فرزند دختر 16ساله دارم که نابغه نیز هست.دارایی بتده حدود 700میلیون میباشد.با این شرایط آیا میتوانم مشغول به کار شوم؟ممنون از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید از یک کارفرما دعوت نامه کاری دریافت کنید
مصطفی
باسلام .مدرک کارشناسیhseدارم وسابقه فعالیت درپالایشگاه ها بغیرازاین گواهینامه پایه یک دارم واشنایی کامل باانواع جوش ،ایازمینه کاری برای من درکشورهای حوزه خلیج فارس است وچگونه میتونم به این شغل برسم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام باید از یک کارفرما دعوت نامه کاری داشته باشید اما ممکن است بتوانید برای کشورهای اروپایی اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
کریم
شغل یا احتمال کاریابی مهندس پزشکی در عمان چقدره؟ یا اصلا در عمان میشه با مدرک مهندسی پزشکی کار پیدا کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز، در صورتی که کارفرمای مرتبط با رشته خود را پیدا کنید می توانید با دریافت جاب آفر، اقامت کاری دریافت کنید و برای کار به این کشور مهاجرت نمایید.
منصورحنیفی
سلام بنده منصور حنیفی هستم ۱۵سال تجربه کاری در ایران در رشته خیاطی دارم ولی هیچ مدرکی ندارم، آیامیتوانم کار پیداکنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت جناب حنیفی داشتن مدارک تحصیلی و فنی به شما برای کاریابی کمک می کند و در واقع مدارکی هستند که به کارفرما اثبات می کند شما آموزش لازم را دیده اید. اما باز هم باید رزومه خود را برای کارفرمایان مختلف ارسال کنید تا بررسی کنند و در صورت قبولی به شما جاب آفر ارائه کنند.
منصورحنیفی
سلام بنده منصور حنیفی هستم ۱۵سال تجربه کاری در ایران در رشته خیاطی دارم ولی هیچ مدرکی ندارم، آیامیتوانم کار پیداکنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت جناب حنیفی داشتن مدارک تحصیلی و فنی به شما برای کاریابی کمک می کند و در واقع مدارکی هستند که به کارفرما اثبات می کند شما آموزش لازم را دیده اید. اما باز هم باید رزومه خود را برای کارفرمایان مختلف ارسال کنید تا بررسی کنند و در صورت قبولی به شما جاب آفر ارائه کنند.
رضا
سلام ایا کار در عمان برای ایرانیان با توجه به هزینه های بالا به صرف هست و قابل قیاس با کشور کویت میباشد و کارگر ساده بودن داشتن مدرک تحصیلی زبان میتواند امید به درخواست پذیرش کارفرما داشته باشد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، به صرفه بودن کار برای شما بسته به شغلی است که می توانید بدست آورید. امکان دریافت جاب آفر وجود دارد اما همین این موارد بسته به نظر کارفرمای شماست.
کاوس امیرخانی
سلام درمورد کار در عمان باتوجه به اینکه بنده دکترای مهندسی عمران با22 سال سابقه و 5سال سابقه در کشور کویت ایا امکان اخذ ویزای کار هست-ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت جناب دکتر عزیز، عوامل متعددی در کار کشورهای مختلف تاثیرگذار است. شرایط سنی، سوابق کاری، سطح تحصیلات و ... . با توجه به شرایطی که فرمودید شما شانس برای کار در عمان دارید اما برای این امر باید کارفرمایی در این کشور پیدا کنید که در مصاحبه ای که با شما انجام می دهد شما را بپذیرند و در این صورت می توانید جاب آفر دریافت کرده و برای این کشور اقدام داشته باشید.
پویا
سلام برای طراح سایت، دیجیتال مارکتر یا سئو کار در عمان فرصت شغلی هست؟ چون داخل مقاله اشاره ای نشده بود بهش
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت زمینه کاری شما بسیار خوب و مورد نیاز بسیاری از کشورها است و شان کاریابی شما بسیار بالاست. برای این کار شما باید کارفرما پیدا کنید و بتوانید جاب آفر اخذ نمایید.
خلیل تنگسیری
سلام وقت بخیر بنده کارشناس ارشد مهندسی عمران هستم با سابقه 18 سال کار در زمینه راهسازی و راه میشه لطف کنید راهنمایی بفرمایید چطور میتونم ویزای کار در عمان بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت شما برای کار در عمان باید در این کشور کارفرما پیدا کنید که شما را برای کار خود بپذیرد و برای شما نامه پیشنهاد شغلی ارسال کرده و شما به واسطه آن بتوانید ویزای کار دریافت نمایید. برای آشنایی با نحوه کاریابی پیشنهاد میکنیم محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور با تدریس استاد ملکپور را تهیه نمایید.
Farhad ilani
باسلام. وقت بخیر. استاد من جوشکاربرق آرگن هستم. حقوق ماهیانه جوشکار در عمان چقدره. سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، میزان دستمزد شما بر مبنای توافقی است که با کارفرمای خود خواهید داشت برای این کار ابتدا باید کارفرما پیدا کنید.
tanha
سلام من لیسانس زبان و ادبیات فارسی دارم و به زودی قراره با یک فرد ساکن عمان ازدواج کنم ایا برای من شرایط کاری در مدارس اونجا هست یا نه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که مدارس این کشور شما را بپذیرند و پیشنهاد کاری به شما ارائه دهند این امکان وجود دارد اما باید توجه داشته باشید که برای کار در مدارس باید به زبان عربی تسلط داشته باشید.
آمال شرفا
سلام؛فوق لیسانس بیوشیمی دارم و مجرد و جنسیت زن؛ایا در عمان متقاضی این رشته هستن؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما در رشته خوبی تحصیل کردید و در صورت داشتن سابقه کار مرتبط و البته سطح زبان مطلوب شانس این را دارید تا در کشور عمان کارفرما پیدا کنید.
آمال شرفا
با سلام؛من مسلط به زبان عربی هستم و منظورتون اینکه باید مدرک زبان داشته باشم یا زبان عربی کافیه و اینکه سابقه ی کاری چند سال اکتفا میکنه؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما. تسلط به زبان عربی برای کار در این کشور بسیار عالی است و می تواند در امری کاریابی کار شما را راحت تر کند و در صورت تایید کارفرما شانس کار دارید. ضمن اینکه به طور معمول حداقل 3 سال سابقه کار مورد نیاز است.
آمال شرفا
سلام میشه لطف بفرمایین و بگین که چطور باید اقدام کنم برای درخواست کار از کارفرماها؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما می توانید محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور را دریافت نمایید تا بتوانید برای کاریابی خودتان اقدام داشته باشید.
آمال شرفا
با سلام؛من مسلط به زبان عربی هستم و منظورتون اینکه باید مدرک زبان داشته باشم یا زبان عربی کافیه و اینکه سابقه ی کاری چند سال اکتفا میکنه؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما. تسلط به زبان عربی برای کار در این کشور بسیار عالی است و می تواند در امری کاریابی کار شما را راحت تر کند و در صورت تایید کارفرما شانس کار دارید. ضمن اینکه به طور معمول حداقل 3 سال سابقه کار مورد نیاز است.
سیامک
من ۳۰ ساله و متاهل وتتو کار حرفه ای هستم امکان کار و اخذ ویزای کار هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شرایط سنی شما برای مهاجرت خوب است اما باید سطح زبان، تحصیلات و سرمایه شما نیز مورد بررسی قرار بگیرد. ضمن اینکه برای کار در خارج از کشور باید کارفرمایی داشته باشید که برای شما جاب آفر ارسال نماید تا بتوانید با ویزای کاری وارد کشور مقصد خود شوید.
آمال شرفا
سلام میشه لطف بفرمایین و بگین که چطور باید اقدام کنم برای درخواست کار از کارفرماها؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما می توانید محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور را دریافت نمایید تا بتوانید برای کاریابی خودتان اقدام داشته باشید.
سامان قاسمی
سلام من تراشکار هستم ۱۲ سال سابقه ی بیمه دارم میخواستم بدونم چطوری میشه عمان کار پیدا کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما برای کار باید کارفرمایی در این کشور پیدا کنید. برای کاریابی میتوانید از محصول کاریابی استفاده کنید و به صورت حرفه ای کار خود را پیش ببرید. این محصول از 0 تا 100 کاریابی را به شما آموزش می دهد و به کمک آن علاوه بر عمان می توانید در کشورهای دیگر نیز کار پیدا کنید.
آرش
سلام من ۲۹ سالمه دیپلم دارم مدرک ریچ و لیفتراک هم دارم خواستم ببینم میتونم برم حقوقشون چقدره؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما در شرایط سنی خوبی برای مهاجرت هستید. در صورتی که سطح زبان خوبی داشته باشید و مدارک فنی و سابقه کار خوبی ارائه دهید شانس کار خواهید داشت. ارائه رزومه عالی یکی از فاکتورهای مهم برای کاریابی است که می توانید آن را در محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور به صورت حرفه ای بیاموزید و به کاریابی بپردازید.
امین مرادی
سلام جوشکار برق و ارگون هستم همه الیاژی جوش میدم میخواستم بدونم شما میتونید کار برام پیدا کنید یا اینکه خودم باید اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز برای بررسی دقیق شرایط شما باید از سن، تحصیلات، سطح زبان، میزان سرمایه و ... شما اطلاع دقیق داشت تا بهترین مسیر را به شما پیشنهاد داد. برای این کار می توانید از مشاوره رایگان با موسسه استفاده نمایید. ضمن اینکه برای کار می توانید محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور را تهیه نمایید و از این طریق برای خود کاریابی نمایید.
ابراهیمی
سلام و عرض ادب و خسته نباشید من ۳۲ سالم هستش و تجربه کارکردن و درحال حاضر در ارتباط با این کسب و کارهای که خدمتتون عرض میکنم دارم فعالیت میکنم بنده در ارتباط با پرورش انواع ماهی های که در ایران پرورش داده میشه تجربه کار کردن دارم و تولید ورمی کمپوست و تکثیر کرم خاکی و تکثیر کرم میلورم و سوپرورم و تولید انواع کود های ارگانیک برای کشاورزی و تکثیر روتیفر و دافنی و دستگاه جوجه کشی و پرورش انواع دام و طیور تجربه کار کردن دارم و در حال حاضر هم فعالیت میکنم میخوام ببینم این مشاغل رو میتونم در کشور عمان ایجاد و اداره کشاورزی و شیلات زمین در اختیار من میزاره ممنون میشم جواب من رو بدید سپاس گزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز دولت و سازمان های مربوطه در کشور عمان این کار را انجام نمی دهند و شما باید سرمایه منتقل نموده و بیزنس پلن ارائه کنید و بتوانید سرمایه گذاری نمایید.
سلام وقت بخیر
آقا 48 ساله متاهل بایک فرزند و دارای مدرک فنی حرفه ای نقاشی ساختمان آیا امکان کار در عمان را دارد؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. با توجه به شرایط سنی شانس شما برای کاریابی قدری کم است اما در صورتی که کارفرمایی شما را بپذیرد می توانید برای این امر اقدام داشته باشید.
mr.davaji2002
سلام وقت بخیر من دوره جوشکاری زیر آب و بازرسی جوش رو می‌خوام بگیرم ولی موندم با کدوم میشه راحت تر کار پیدا کرد ب نظر شما کدوم برای کار بهتره از نظر درآمد و شرایط قبول شدن در کشور مورد نظر خودم ۲۳ سالمه فوق دیپلم رشته جوشکاری دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز هر دوی این دوره ها می تواند در امر کاریابی به شما کمک کند اما در کنار این موارد شما باید سطح زبان خود را بالا ببرید و در صورت امکان اگر بتوانید دوره های تحصیلی خود را در کشور مقصدتان پشت سر بگذارید شانس شما برای کار در آن کشور بیشتر خواهد شد.
صادقیان
سلام من مهندس عمران هستم با بیش از ۱۷ سال سابقه کار و رزومه کاری دارای دو فرزند و متاهل میباشم میخواهم به عمان مهاجرت کنم برای کار و زندگی .آیا شرایط کار برایم وجود دارد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. برای کار در کشور عمان شما باید کارفرمایی پیدا کنید که برای شما جاب آفر ارسال کند. کارفرما بر اساس سن، سابقه کار، سطح زبان و ... شرایط شما را بررسی می کند و پس از آن شما را می پذیرد یا خیر. برای بررسی شانس خود می توانید فرم کاریابی را در سایت تکمیل نمایید که شرایط کاری برای شما بررسی گردد.
علی
سلام وقت بخیر علی هستم ۲۲ اریشگر هستم ۵سال سابقه کار دارم می خواستم بدونم کدوم کشور میتونم مهاجرت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، شرایط سنی شما برای مهاجرت از طریق تحصیل بسیار خوب است اما به صورت مستقیم با شغل آرایشگری شانس شما بسیار کم خواهد بود. پیشنهاد میکنیم برای بررسی دقیق شرایط خود از مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین موسسه استفاده نمایید.
علی دهقان
سلام،وقت بخیر ببخشید میخاستم بدونم میتونم با ویزای توریستی به عمان برم و با پیدا کردم کارفرما ویزام رو به ویزای کاری تغییر بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما برای ویزای کاری ابتدا باید جاب آفر داشته باشید و با ارائه آن جاب آفر به سفارت عمان در ایران می توانید با ویزای کاری ورود پیدا کنید. اما به طور کلی برای کاریابی می توانید از ویزای توریستی کمک بگیرید.
محمد قهری
شرایط مهاجرت دامپزشک ۳۹ ساله دارای سابقه درمانی و دولتی بالای ۵ سال
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، در حال حاضر شما می توانید برای کشوری مانند سوئد اقدام داشته باشید و در این کشور مدرک خود را معادلسازی نموده و پس از معادلسازی مشغول به کار شوید.
فاطمه خسرجی
من صندوقدار هستم آیا برای من توی کشور عمان کار هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما باید رزومه خود را برای کارفرمای عمانی ارسال نمایید تا در صورت تایید و قبولی در مصاحبه شما را پذیرفته و برایتان جاب آفر ارسال نماید.
شهره جعفری
ایا با تخصص زیبایی و مراقبت پوست و مو جوانسازی پوست صورت کار برای من هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز شما میتوانید اقدام نمایید شرایط کار و درآمد برای شما در کشورهایی همچون آلمان و سوئد قطعا بهتر خواهد بود برای کسب اطلاعات کامل میتوانید در قسمت مشاوره رایگان در سایت موسسه ملک پور ثبت نام نمایید تا مشاوران مجرب موسسه با شما تماس بگیرند با تشکر
مینا
مهندسی پزشکی گرایش پرتو پزشکی خوندم میشه برای ویرای کار اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً رشته پزشکی دندانپزشکی و پرستار را در بین کادر درمان بیشتر امتخاب می کنند. ولی در کل اگر مدرک شما را کشور عمان بپذیرد و کارفرما داشته باشید می توانید اقدام نمایید.
نادر استیری
ممنون از این پاسخ ، رشته مهندسی پزشکی و گرایش پرتو پزشکی آیا میتونن به عنوان کادر درمان محسوب شوند ؟ و در مراکز درمانی مشغول شوند ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز عموماً برای کادر درمان پزشک پرستار و دندانپزشک در الویت هست ولی اگر مدارک شما معادلسازی شود و مورد تایید باشد بلی می توانید مشغول به کار شوید.
هستی
سلام من کارشناس روانشناسی ارشد مشاوره و دارای شماره نظام می باشم فیلد کاری کودک ونوجوان همچنین چندین کارگاه تقریبا ۶۰۰ ساعت گذراندم با مدرک معتبر.سابقه کار در کلینینک و خانه سلامت هم دارم دختر،مجرد و۳۳ ساله هستم آیا عمان روانشناس و مشاور استخدام میکند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در عمان باید جاب آفر داشته باشید برای اقدام در کشورهای اروپایی شرایط مناسبی دارید پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ماکپور تماس بگیرید تا شرایط شما را کامل بررسی کنند
هدی قاسم زاده
سلام وقت بخیر من کارشناس مترجمی زبان دارم ده سال سابقه تدریس دارم میخواستم بدونم ایا میتونم در عمان کار پیدا کنم با مدرکم و سابقه کارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در عمان باید جاب آفر داشته باشید پیشنهاد میکنم از پکیج گام به گام کاریابی خارج از کشور موسسه ملکپور استفاده نمایید قسمت اول این پکیج رایگان است
حسن شماخته
سلام.35ساله مرد متاهل.گارگر فنی در همه موارد سابقه کاری.در کارگاههای.فنی کشتیرانی. 8سال وشرکت خصوصی فنی معتبر.در بندر امام خمینی.مدیر در فروشگاه.مواد غذای.با جواز کسب.به مدت 5سال .مدیر فروش ومغازه دار در فروش لباس مجلسی زنانه . متقاضی.هر کار فنی و فروشگاهی وغیر هستم . مسلط به زبان عربی . دیپلم ردی در رشته ادبیات علوم انسانی.ومدرک همسطح فنی hst
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر بود شرایط سنی و مدرک تحصیلی همسرتان را هم میفرمودین پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را به صورت کامل بررسی کنند
فاب
سلام وقتتون بخیر من ارشد تربیت بدنی هستم و مربی کودکان و بزرگسالان مدرس فدراسیون هم هستم شرایط کار برای مربیان باشگاه به جه صورت است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری شما می بایست از سوی یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید. برای اخذ اطلاعات بیشتر به پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور مراجعه نمایید
معصومه شریفی
با سلام. اینجانب ۴۰ سال سن دارم و متاهلم و فرزند دختر ۹ ساله دارم. آیا میتوانم ویزای کاری برای عمان بگیرم مرتبط با رشته. چه تخصصی باید داشته باشم مرتبط با رشته م برای گرفتن جاب آفر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز اطلاعات ذکر شده ناقص می باشد. در صورت داشتن مدرک دانشگاهی و کار مرتبط با ان می توانید از یک کارفرما پیشنهاد کاری دریافت نمایید
حبیب حیدری
با سلام بنده حدود ۱۵ سال تجربه کاره نجاری با چوب و ام دی اف را دارم میخواستم در رابطه با مهاجرت کاری به کشوری که درآمدش خوب باشه رو بدونم ممنون میشم کمکم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز میتوانید از پکیج گام به گام کاریابی خارج از کشور استفاده کنید
صدف سرمست
سلام،من 27 سالمه و ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازایابی دارم میتونم از این طریق اقدام کنم برای کار در عمان؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در عمان باید جاب آفر داشته باشید
حمید علی بهار
من دکترای بیوشیمی علوم پایه دارم با ثبت مقالات عالی و با معدل بالا در رشته ی دکترا آیا در عمان کار برای اینجانب است؟(کارمند دانشگاه هستم)
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی شما می بایست با کارفرماهای کشور مقصد مکاتبه نمایید تا بتوانید یک پبشنهاد کاری دریافت نمایید
فریبرز
سلام وقت بخیر 48 ساله با مدرک کارشناسی کشاورزی گرایش گیاهپزشکی 24 سال سابقه کاری تخصص در زمینه سم و دفع افات نباتی و مدرک از فایو و رزومه دوره اموزشی از کشورهای هند و عمان /دو فرزند 17 و 6 ساله /همسرم 40دبیر گرافیک و 19 سال سابقه تدریس /امکان دریافت جاب افر از عمان وجود دارد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری شما می بایست از سوی یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید. شرایط سنی همسرتان برای ویزای کاری مناسب تر می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر به پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور مراجعه نمایید
ارش شینی
سلام.خسته نباشید.من ۴۱ سالمه.بازیکن تیم ملی فوتسال بودم.باشگاهی هم فوتسال بازی کردم چندین سال.قهرمانی آسیایی هم دلرم.میخواستم ببینم واسه من از طریق ورزش میشه اقدام کرد.حسابداری هم کار کردم.کارمند هم هستم در حال حاضر در اداره دولتی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به شرایط سنی شما مهاجرت از این طریق کار چندان راحتی نمی باشد. در صورت داشتن تمکن مالی مناسب می توانید از طرق دیگر اقدام به مهاجرت نمایید. برای بررسی رزومه خود با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
محمدرضا عابدی
سلام من قبلا با چند نفر از اساتید دانشگاه سلطان قابوس آشنا شده بودم و به من پیشنهاد دادند که به آنجا بروم منتها مشکلاتی داشتم و نتوانستم بروم الان حتی اسمشان را هم فراموش کردم می خواهم به دانشگاه سلطان قابوس سری بزنم یا اینکه در آنجا مشغول بکار شوم چگونه می توانم ارتباط برقرار کنم هیات علمی رشته عربی هستم و تسلط کامل به زبان عربی دارم تدریس عربی به عرب زبانان برایم بسیار راحت است.ا
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی شما می توانید سفر توریستی به این کشور داشته باشید و یا از طریق ایمیل با اساتید دانشگاه مکاتبه نمایید
امیر
سلام من استاد کار جوشکار درب و پنجره سازی هستم نزدیک به ۱۹ساله که کارم جوشکاری هست خواستم ببینم اگه نیرو به عمان یا کانادانیازبخوان من هستم ولی من نه کسی اونجا میشناسم ک کارفرمای ماباشه و نمیدونم چطوری بهاشون ارتباط برقرار کنم اگه لطفا میتونید راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب پیشنهاد میکنم از پکیج گام به گام کاریابی خارج از کشور در سایت موسسه ملکپور استفاده نمایید
امیدنورانی
سلام من اریشگرم دوتا مدرک بین الملی هم دارم جاب افر چیه وچجوری میشه اقدام برای کار در عمان کرد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری شما می بایست از سوی یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید. برای اخذ اطلاعات بیشتر به پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور مراجعه نمایید
سیداحمدنیک آمال رضوی
سلام برقکارحرفه ای هستم با مدرک دیپلم وبا۲۰ سال سابقه کاری ونقشه خوانی فول ونیمه صنعتی آیاکاربرق درعمان خوب هست ودرآمدخوبی داره ممنون میشم جواب بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری شما می بایست از سوی یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید. برای اخذ اطلاعات بیشتر به پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور مراجعه نمایید
احمد عربی
سلام مهندس عمران ۴۵ ساله با ۲۱ سال سابقه کار،آیا شرایط کار برای بنده فراهم هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب رشته عمران و برخی از رشته ها نیازمند معادلسازی هستند. به صورت کلی می توانید در صورتی که کارفرما بیابید و برای شما دعوت نامه شغلی ارسال کنند، می توانید وارد بازار کار شوید.
فرزاد ایزدی
سلام من برقکار صنعتی و ساختمانی هستم 53سال سن دارم و متقاضی کار در کشور عمان هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری شما می بایست از سوی یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید. برای اخذ اطلاعات بیشتر به پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور مراجعه نمایید
Bbb
سلام و عرض ادب .. مهندس عمران و تکنسین برق هستم ۴۳ سال سن دارم با سابقه مناسب در هر دو رشته .. متاهل هستم دارای دو فرزند میتونم برای کار به عمان اقدام کنم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام مخاطب گرامی در زمینه کاریابی در کشورعمان خدمات ایران می گردد شما می‌توانید با موسسات کاریابی تماس حاصل نمایید و یا اینکه از طریق پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور اقدامات لازم را انجام دهید  
اسماعیل عسگری
عرض سلام و احترام بنده 31سال سن دارم . کارشناس ارشد رشته مهندسی ایمنی و بهداشت با 13سال سابقه کار. آیا میتونم موقعیت شغلی در عمان داشته باشم. ممنون از شما .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز شما می توانید این مورد را از طریق موسسات کاریابی پیگیری نمایید
بهرامی °
سلام و درود بنده محصل هستم و ۱۸ سالمه. میخواستم شرایط زندگی و تحصیل در کشور عمان رو بدونم. آیا امکان کار و تحصیل برای بنده وجود داره؟ چطور میتونم اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر از دانشگاه های عمان بتوانید پذیرش بگیرید بلی این امکان برای شما فراهم است ولی پیشنهاد می کنم قبل از هر اقدامی با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود.
مریم
سلام ۲۱ سالمه با سابقه کار ۳سال داخل شغل دستیار دندان پزشک و قسمت تزریقات آیا واسه من کار وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر شما مدرک تحصیلی دانشگاهی نداشته باشید کار خیلی سختی در پیش دارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
احد سلیمی
سلام من هیات علمی دانشگاه هستم . دکتری مهندسی برق. با سابقه تدریس ۸ ساله آیا امکان تدریس در دانشگاه های عمان وجود دارد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز حتما باید از موسسات علمی یا دانشگاه های این کشور پیشنهاد شغلی و همچنین کفیل داشته باشید.
Amir rezai
باسلام من حدود ۴۰سالمه و۲۷ساله که کارم استاد کاری در شیرینی پزی وکیکسازی هستم الان جویای کار درکشور عمان هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از سایت های کاریابی که در مقاله ذکر شده و همینطور کاریابی های بین المللی پیگیر باشید که ببینید میتوانید جاب آفر دریافت بکنید یا نه.
فاطمه دادگر
سلام من کارشناس مامایی هستم ،وضعیت کار مامایی و میزان درامد مامایی در عمان چطور هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار مامایی در کشور عمان حتما باید ابتدا مدرک ایران شما معادلسازی شود و حقوق مزایا هم بسته به تخصص و نوع کارتان متفاوت است
ياسى دستان
سلام من دانجشو دندانپزشكى در فليپين هستم و ١ ترم ديگه درسم تموم ميشه ايا من كه ثوابق كار ندارم ميتونم اقدام كنم واسه مار در عمان؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز حداقل 3 سال باید سابقه کار داشته باشید و بدون سابقه کاری شانس بالایی نخواهید داشت
مستوره بهرامی هستم
من فرهنگی باز نشسته هستم درحال حاضر نتوورک کار میکنم نتوورک فوراور میتونم از طریق کار مهاجرت کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشورهای خارجی باید یک پیشنهاد شغلی یا دعوتنامه معتبر داشته باشید که بتوانید براساس آن درخواست اقامت کاری نمایید. درمورد رشته شما هم اگر با شرکت همکاری می کنید ببینید شعب و همکاری در کشور عمان دارند یا نه. لینک زیر می تونه به شما در کار خارج کشور کمک بکنه https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
شهره رزمی
سلام، چیزی درباره خدمات آرایشگری ننوشتید،یه سوال برای کار تتو بدن و صورت (آرایش دائم) و طراحی ناخن تو کدوم کشورها میشه کار پیدا کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در خارج کشور نیازمند به دریافت پیشنهاد شغلی هستید. می توانید از لینک زیر برای کار در خارج کشور کمک بگیرید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
مصطفی کردی
با درود و خسته نباشید خدمت شما و تیم تان. من 31 ساله هستم و دارای لیسانس مدیریت بازرگانی و همسرم 29 ساله دارای لیسانس مامایی با دو سال سابقه کار و دارای 2 فرزند 2ساله و 4 ساله هستیم. میخاستم ببینم من و خانوادم شانسی برای گرفتن اقامت عمان یا امارات یا قطر یا بحرین از طریق کاریابی داریم یا نه.؟ من و همسرم از نظر زبان انگلیسی مشکلی نداریم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به شرایطی که می فرمایید سن و مدارک تحصیلی و سطح زبان شما خوبه اگر برای کشورهای تاپ دنیا که قانون مهاجرت دارند اقدام کنید بهتر است. در مورد کشورهای عربی اگر پیشنهاد شغلی با کفیل داشته باشید بلی شدنی است برای شما. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما برای کشورهای خوب دنیا بررسی شود. موفق باشید.
ه.د
سلام وقت عالی بخیر بنده ارایشگر هستم ۱۲ مدرک تخصصی و تجربه کافی دارم به زبان عربی مسلط هستم قصد مهاجرت به عمان دارم اگر ممکنه راهنماییم کنید باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید از کشور عمان هم کفیل داشته باشید هم پیشنهاد شغلی از سایت های کاریابی که در مقاله معرفی شده می توانید کمک بگیرید.
ملک زاده
بنده‌ 40 سال دارم وچند سال کار آرایشگری انجام میدم ومدرک این‌ کار رو هم دارم البته‌ مدرک تحصیلی لیسانس زیست شناسی دارم ايا من‌ با این‌ مدارک میتوانم کار پیدا کنم در کشورهای خارجی یا نه ممنون میشم راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با مدرک زیست شناسی کار سختی در پیش دارید و لی در کل برای کار در کشورهای عربی هم باید پیشنهاد شغلی داشته باشید و هم یک کفیل که بتوانید درخواست اقامت کاری بدهید.
فرانک شفیعی
ایا کار ناخن از جمله مانیکور ژلیش پدیکور و خدمات اسپا در عمان یکی از پردرامدترین کارهاست ؟حقوقش چنده؟چطور میشه ویزای کار گرفت ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای گرفتن اقامت کاری در کشور عمان باید یک کفیل و همینطور پیشنهاد شغلی داشته باشید. در مورد دستمزد و حقوق و مزایا هم براساس خدماتی که ارائه می دهید هست و کار با کار متفاوت است.
جباری
سلام بنده مدیر اجرایی یه شرکت هستم،تخصص در نصب و تعمیر و نگهداری کولینگ های دیتاسنتری دارم تخصص در اجرای ساخت و ساز هم دارم با رزومه ساخت مجتمع اداری و ساخت دیتاسنتر ایا برای عمان میتونم اقدام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشور عمان باید پیشنهاد شغلی و کفیل داشته باشید. اما برای کار در کشورهای اروپایی می توانید از محصول زیر استفاده نمایید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
ابراهیم بلوچ لاشاری
سلام بنده دبیرم رشته یتحصیلی‌ام جغرافیاست ۲۸ساله و هشت سال سابقه کارم هست راهنمایی کنید که به چه صورت شرایط اخذ ویزا رو رو بگیرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار معلمی شما باید وارد نظام آموزشی کشور مقابل بشوید و به صرف تجربه معلمی در ایران کار آسانی در پیش نخواهید داشت. ولی مهاجرت تحصیلی می تواند گزینه خوبی باشد پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
روح الله عصاران دربان
سلام و عرض ادب ، سن ۴۳ ، مدرک کارشناسی عمران ، مدرس ریاضی پایه ششم تا دوازدهم هستم ، سابقه کاری ۴ سال ، بدون بیمه ، امکان کار هست . ممنون .
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که می فرمایید مخصوصاً که دبیر هم هستید برای اینکه وارد نظام آموزشی کشورهای دیگر بشوید کار آسانی در پیش ندارید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود.
...
سلام و عرض ادب،بنده ۳۵ سالمه،دارای مدرک کاردانی ماشین آلات و مدرک فنی حرفه‌ای هستم،۱۴ سال سابقه کار به عنوان تکنسین فنی صنعتی(در کارخانه‌های فولاد و نساجی) را دارم و جوشکاری‌رو به صورت حرفه‌ایی انجام میدم؛امکانش هست بتونم در عمان درحیطه تکنسین فنی صنعتی مشغول به کار بشم؟حقوق در این زمینه شغلی به چه صورت هست؟و آیا امکان داره شغلی دراین زمینه همراه با خوابگاه و ارائه تغذیه پیدا بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز تمام مواردی که مطلوب شماست همشون بستگی به نوع کار و کارفرمای تان دارد که ببینید چه موقعیت هایی را برای شما فراهم آورده اند. درخصوص کاریابی می توانید از راهنمای گام به گام تا کار در خارج کشور یا سایت های کاریابی که در مقاله معرفی شده است استفاده نمایید.
Ardavan
سلام بنده گل شناس دستگاه حفاری نفت با ۱۰ سال سابقه و ناظر حفاری چاه های آب با ۱۲ سال سابقه می باشم آیا برای کار در کشور عمان می توان اقدام کرد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشور عمان باید کفیل و پیشنهاد شغلی داشته باشید بهتر است از طریق کاریابی های بین المللی پیگیر باشید.
بهنام
با سلام ، فوق لیسانس فیتوشیمی هستم، دبیر رسمی شیمی با ۱۶ سال سابقه تدریس هستم و مدرک زبان آیلتس ۶/۲ دارم که می تونم ارتقاع بدم، چه پیشنهادی برای بنده دارین در مورد مهاجرت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم مخصوصاً شرایط سنی تان بصورت کلی می توانید هم برای دریافت جاب آفر اقدام کنید و هم در صورت داشتن شرایط برای تحصیل و سرمایه گذاری. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
کیارش سیاهوشی
با عرض سلام و درود.بنده 38سال سن و متاهل هستم .دارای مدرک لیسانس مکانیک سیالات هستم .حدود 14سال سابقه بیمه دارم .و در این 14سال مشغول به کار تعمیرو نگهداری پالایشگاه بودم و هم اکنون هم مشغول به کار هستم .زبان عربی هم در حد مبتدی میتونم صحبت کنم.آیا برای بنده کار در عمان وجود دارد ؟ ممنون از شما بابت راهنماییتون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشورهای عربی نیازمند به پیشنهاد شغلی و کفیل هستید ولی برای اروپا می توانید از محصول زیر برای دریافت جاب آفر استفاده کنید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
محبی
سلام بنده کابینت ساز هستم و۱۴سال کار به صورت حرفه ای انجام میدم واینکه میخواستم عمان جویای کار باشم درآمد ماهانه تقریبا چقدر میباشد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر از کشور عمان پیشنهاد شغلی و کفیل داشته باشید می توانید اقدام نمایید. در کل برای کار در خارج کشور می توانید از محصول زیر کمک بگیرید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
نادر استیری
ممنون از این پاسخ ، رشته مهندسی پزشکی و گرایش پرتو پزشکی آیا میتونن به عنوان کادر درمان محسوب شوند ؟ و در مراکز درمانی مشغول شوند ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز عموماً برای کادر درمان پزشک پرستار و دندانپزشک در الویت هست ولی اگر مدارک شما معادلسازی شود و مورد تایید باشد بلی می توانید مشغول به کار شوید.
فرزاد شیبانی
سلام.من دارای تست فرم بین المللی جوش لوله از فنی حرف ای هستم.و همچنین دارای مدرک بازرسی جوش .وهمچنین تعمیرکار مبایل هستم باسابقه کار و مدرک فنی.آیا شرایط کار در کشور عمان برای من فراهم میباشد‌لطفا راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشور عمان باید پیشنهاد شغلی داشته باشید و از طریق کاریابی های بین المللی اقدام نمایید.
مسعود درویشی
سلام بفرمایید رشته مهندسی بهداشت حرفهای (امینی در کار و ارگونومی) مونث مقطع کارشناسی ارشد کار در عمان با چه شرایطی هست و گرنه چه پیشنهادی میدهید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر است برای امر کاریابی در کشور های عربی از کاریابی یا سایتهایی که در مقاله معرفی شده اند استفاده نمایید. برای کار در اروپا هم می توانید از محصول زیر استفاده کنید https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
شراره دوانی
سلام. اپراتورلیزر هستم. ایا درامدش درعمان خوبه و کار هست؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این اطلاعات را بهتر از کاریابی های بین المللی و شرکت هایی که وابسته به شغل شما در عمان هستند دریافت نمایید.
امیر مهاجری نژاد
سلام وقت بخیر من مدرک کاردانی خود رو دارم و در حوضه انالایزر و ابزار دقیق و طراحی در زمینه ی نفت گاز فعالیت دارم ممکنهه راهنمایی لازم رو بفرمایید با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر در زمینه رشته تحصیلی تان سابقه کار دارید پیشنهاد می کنم از طریق محصول زیر اقدام نمایید. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
مسعود عبدی
من ۲۱سال تجربه حسابرسی دارم ۴۴سالمه میخواستم برای بنده تو عمان برای تاسیس شرکت خدمات مالی یا حسابرسی کار وجود دارد یا خیر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر است از طریق کاریابی های بین المللی برای این موارد اقدام نمایید.
احمدی
با سلام خانم و متاهل هستم 30سال سن دارم.مهندسی پزشکی خوندم . 5سال سابقه دارم به عنوان مهندسی پزشکی در بیمارستان های دولتی مشغول بکار بوده . زبان انگلیسی تا حدودی مسلط می باشم ولی زبان عربی آشنایی ندارم.ایا شغل متناسب با شرایط بنده جهت کار در بیمارستان های عمان موجود می باشد.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور عمان برای پزشک دندانپزشک و پرستار شرایط مناسبی داره باتوجه به رزومه ای که می فرمایید و سابقه کارتان شما شانس اسکیل ورکر کانادا را هم دارید یا حتی می توانید با ویزای تحصیلی هم برای کشورهای تاپ دنیا اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
محمد
سلام ممنون که وقت میگذارید. من دانش آموخته دکترای حقوق دانشگاه تهران و وکیل دادگستری هستم. برای هیات علمی شدن و همین طور وکالت، آیا فرصت کاری در عمان وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با درود و سلام دوست عزیز با توجه به اینکه رشته های که در ایران تحصیل نموده اید با حقوق سایر کشورها متفاوت می باشد اخذ ویزای کاری کار چندان راحتی نمی باشد. مگر اینکه شما بتوانید در دانشگاه های ایرانی پیشنهاد کاری دریافت نمایید.
سرور راستگو
سلام من 32 سالمه ،لیسانس بیوشیمی هستم،وسه سال سابقه کار در آزمایشگاه خصوصی دارم،آیا میتونم برای کار در عمان اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب در صورت پیدا کردن کار و دریافت پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرما می توانید برای اخذ ویزای کاری در عمان اقدام نمایید.
بهنام فروزنده
سلام‌ خسته نباشید،بنده جوشکار لوله های سایز کوچیک و بزرگ نفت و گاز هستم و با تجربه ای چندین ساله در کشور عراق الان تصمیم به رفتن برای شرایط کاری در کشور عمان دارم لطفا تجربه خود را در اختیار بنده برای مهاجرت بزارید.ممنون و سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می توانید از پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور در قسمت محصولات استفاده نمایید و یا از طریق موسسات کاریابی اقدام نمایید.
داریوش مافی
سلام بنده ۴۸ ساله هستم تحصیلات دانشگاهی هم ندارم ۲۲ سال کارخانه تولید ماشین الات صعنتی داشتم خواستم ببینم اگر بخواهیم در کشور عمان کارگاه تولید ظرف و یا تولید نایلون های مختلف و یا بسته بندی مواد غذایی در وزن های مختلف داشته یعنی دستگاهای لازم ب کار را هم از ایران ببریم.ایا امکان کار و راهنمایی و یا معرفی وکیل از طرف شرکت شما وجود داره.ممنون میشم پاسخ بدهید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود دوست عزیز موسسه MIE در حال حاضر خدماتی برای کشورهای حوزه خلیج فارس ندارد با توجه به اینکه در عمان اقامت دائم و تابعیت به خارجی ها اعطا نمیگردد شما می‌توانید در کشورهایی مانند کانادا، استرالیا و کشورهای اروپایی سرمایه گذاری نمایید.
سلطانی
با سلام همسر من 17سال سابقه کار ام دی اف داره اما مدرک فنی حرفه ای نداره برای کار به کشور عمان میتواند مراجعه کند یعنی کاری برای ایشون هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما دوست عزیز برای کار در کشور عمان شما می بایست از یک کارفرما پیشنهاد کاری داشته باشید. برای اثبات سابقه کاری بهتر است مدارک لازم را به کارفرما ارائه نمایید.
ن.ف
سلام و وقت بخیر ، بنده ۳۳ سالمه و لیسانس مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی و فوق لیسانس مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی هستم ، آیا با توجه به رشتم کار در کشور عمان امکان داره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب در صورتی که بتوانید از یک کارفرما در کشور عمان پیشنهاد کاری دریافت نمایید می توانید برای دریافت ویزای کاری اقدام کنید.
ن.ف
سلام و وقت بخیر ، بنده ۳۳ سالمه و لیسانس مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی و فوق لیسانس مهندسی شیمی گرایش بیوتکنولوژی هستم ، آیا با توجه به رشتم کار در کشور عمان امکان داره ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود   بله برای اخذ ویزای کاری از کشور عمان می بایست از یک کارفرما در این کشور پیشنهاد کاری دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور از قسمت محصولات سایت استفاده نمایید.
سیما خسروانیان
با سلام وعرض ادب خانمی سی هفت ساله با مدرک مربی مهد کودک. وهمسرم مدرک پرستاری و فرزند سه قلو دو پسر ویک دختر دوازده ساله.ایا امکان مهاجرت کاری واقامت در عمان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای دریافت ویزای کاری شما می بایست از یک کارفرما پیشنهاد کاری دریافت نمایید. البته پرستاران برای اخذ ویزای کاری می بایست در ابتدا دوره های معادل سازی را بگذراند و در آزمون های مربوطه شرکت نمایند.
مهسا پله رود
با سلام و عرض ادب شغل من معلم دبستان با 16 سال سابقه رسمي آموزش پرورش هستم با توجه به مشاغل مورد نياز كشور عمان از شما تقاضا دارم در اين خصوص راهنمايي فرمائيد. باتشكر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز موسسه MIE در این خصوص خدماتی ارائه نمیدهد.
امین افلاکی
سلام وقتتون خوش.من در حدود ۱۵ سال است که در شرکت نفت ایران با دیپلم مکانیک بصورت پیمانکاری کار میکنم بقولا آچار فرانسه هستم به کارهایی چون فیتری،جوشکاری،برقکاری،نجاری،نقاشی،بنایی و. . . وارد و مسلط هستم چگونه میتونم در کشور عمان مشغول بکار شوم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام مخاطبان گرامی با توجه به اینکه در این زمینه خدماتی ارائه نمی گردد، شما می توانید از طریق موسسات کاریابی شرایط خود را بررسی نمایید.
هاشم
سلام وقت بخیر من ۳۲سالمه و ارشد ای تی هم دارم و حدود ۸سال سابقه کار و چندتا مدرک بین المللی در همین زمینه میخواستم بدونم برای رشته من هم امکان گرفتن جاب افر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه رشته شما بازار کار خوبی در اروپا دارد می توانید با نوشتن رزومه تحصیلی و کاری مناسب و ارسال آن به کارفرما های مختلف شانس خود را برای اخذ ویزای کاری امتحان نمایید.  همچنین در قسمت محصولات پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور آموزش کامل این روند را در اختیار شما قرار می دهد  .
مهدی بروخیان
با سلام ، من لیسانس زمین شناسی و فوق لیسانس هیدروژئولوژی و دکترای آبیاری و زهکشی دارم و حدود ۱۵ سال سابقه کار دارم که حدود ۱۰ سال هست مدیر دولتی در معدن هستم . سن من ۴۲ است و دو فرزند ۱۰ و ۶ ساله دارم . همسر من ۴۰ ساله و مترجمی زبان فرانسه خوندن . حدود ۳ میلیارد تومان هم سرمایه آزاد دارم . کاری برای من در عمان هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر خدمات موسسه برای کشورهای حوزه خلیج فارس برای کشور امارات می باشد. که شما می توانید از طریق ثبت شرکت اقامت این کشور را اخذ نمایید. سپس تیم کاریابی با توجه به رزومه شما اقدام به پیدا کردن کار می نمایند‌. برای اطلاع از جزییات بیشتر با کارشناسان تماس حاصل نمایید
ماهور
سلام من دبير فيزيك هستم با ٤١ سال سن آيا امكان مهاجرت براى دبيران به اروپا يا كانادا وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی سیستم آموزشی ایران با کشورهای اروپایی متفاوت می باشد و امکان اینکه به طور مستقیم بتوانید ویزای کاری در این زمینه اخذ نمایید تقریبا غیرممکن است.
پیمان لرستانی
سلام بنده ۴۲ ساله حدود ۱۵ سال در زمینه اجرای پروژه های ساختمانی و همچنین در زمینه سرپرستی پروژه های ساختمانی در حال ساخت فعالیت دارم البته مدرک ندارم اما به اندازه کافی با تجربه ‌‌ومسلط هستم خواستم ببینم با توجه به شرایط بنده میتونم اونجا کار پیدا کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری شما می بایست از یک کارفرما در کشور مقصد پیشنهاد کاری دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در قسمت محصولات پکیج گام به گام تا کار در خارج از کشور را تهیه نمایید.
مهران
سلام بنده بنا سفت کارگچ کارسیمان کارنماشسته ایناهمروواردم چجوری میتونم یه کارفرما پیدا کنم واسه کاریاسایت دیوار چجوری برم ممنون میشم راهنمایی کنین
X

فرم پاسخ به این نظر