کار در عمان

18 خرداد 1400 22 نظر

کار در عمان

کار در عمان، میزان درآمد در کشور عمان، شرایط اخذ ویزای کار عمان و فرصت های کار در عمان 2020 در این مقاله به صورت علمی مورد بررسی و مطالعه قرار گرفته است. شرایط کار در عمان چگونه است؟ میزان حقوق کار در عمان در مقایسه با کشورهای اروپایی چگونه است؟ آیا با کار در کشور عمان، می توان اقامت و تابعیت این کشور را دریافت کرد. در سال های گذشته، بسیاری از ایرانیان خواستار کار در کشور عمان می باشند تا از این طریق به درآمد مناسب دست یافته و یا راه مهاجرت کاری خود به کشورهای برتر اروپایی و یا انگلیسی زبان مانند استرالیا و کانادا را هموار سازند. اما اقدام به کار در کشور عمان، نیازمند اطلاع کامل از شرایط آن می باشد. چرا که ممکن است بسیاری از باورهای غلط مهاجرتی در جامعه، منجر به شکل گیری اطلاعات غلط در ذهن شما شده و در نتیجه در تصمیم گیری شما مؤثر باشد. در صورت همراهی با ما تا انتهای مقاله، می توانید اطلاعات مفیدی در این زمینه به دست آورید. موسسه ملک پور (MIE) آماده ارائه خدمات مشاوره ای و یا مهاجرتی در زمینه کار در عمان به ویژه در زمینه های ثبت شرکت می باشد. شما می توانید با شماره گیری موسسه ملک پور و یا پر کردن فرم تماس، از مشاوره تلفنی رایگان مشاوران متخصص و کارآزموده ما در این موسسه بهره مند گردید. عناوین بررسی شده در این مقاله عبارتند از:

 • شرایط کار در عمان
 • ویزای کاری عمان
 • مدارک مورد نیاز ویزای کار عمان
 • وضعیت بازار کار عمان
 • مشاغل مورد نیاز عمان 2020
 • درآمد در کشور عمان
 • نحوه کاریابی در عمان
 • مؤسسات کاریابی در عمان
 • شرایط اخذ ویزای همراه عمان
 • اخذ اقامت و پاسپورت عمان ازطریق کار
 • سوالات رایج درباره کار در عمان
 • سخن پایانی درباره کار در عمان

کار در عمانشرایط کار در عمان

در سال های اخیر، کار در کشورهای عربی از جمله کار در عمان، بسیار مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است. از دلایل آن می توان به تفاوت درآمد و ارزش پولی در ایران و عمان اشاره کرد. اما بسیاری دیگر نیز با هدف مهاجرت به اروپا و یا دیگر کشورهای اروپایی، کار در عمان و مهاجرت به این کشور را انتخاب می نمایند. غافل از این که می توان در صورت برخوردای از شرایط لازم، به طور مستقیم برای مهاجرت به کشورهای معتبر اقدام کرد. چرا که شرایط کاری، اقامتی و زندگی در کشور عمان مساعد نمی باشد و حتی نسبت به امارات نیز بسیار پایین می باشد.

 

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد کار در عمان

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد کار در عمان

کشور عمان، یکی از کشورهای حوزه حلیج فارس می باشد که با نظام پادشاهی اداره می شود. مساحت این کشور حدود 500 کیلومتر مربع می باشد و نیمی از جمعیت 5 میلیونی آن را مهاجران عربی تشکیل می دهند. زبان رسمی در کشور عمان، عربی و واحد پولی آن، ریال عمان می باشد. همچنین پایتخت این کشور، شهر مسقط است.

کار در عمان

ویزای کاری عمان

به منظور کار در عمان، متقاضیان این روش مهاجرتی باید جهت دریافت ویزای کار عمان اقدام نمایند. ویزای کار عمان به افرادی اعطا می شود که توانسته باشند از کارفرمای عمانی و یک شرکت فعال در کشور عمان، پیشنهادی کاری یا جاب آفر دریافت کرده باشند. ویزای کاری صادر شده برای متقاضیان کار در عمان، 2 ساله می باشد که برای دریافت آن، وجود شرایطی الزامی می باشد. از جمله این شرایط می توان به شرایط سنی کمتر از 21 سال متقاضی کار، شغل درخواستی وی برای دریافت ویزای کاری و صلاحیت کارفرما در جذب نیروی کار خارجی اشاره کرد.

روش های دیگری نیز برای دریافت ویزای کار عمان وجود دارد. برای مثال، برخی شرکت های فعال در عمان و کارفرمایان، با مطالعه رزومه کاری فرد متقاضی و در صورت نیاز، از وی دعوت به عمل می آورند تا در این کشور حضور داشته و در تست هایی که توسط کارفرما و شرکت مورد نظر انجام می شود شرکت نماید. در صورت موفقیت وی در این آزمون مهارت، برای فرد متقاضی کار، ویزای کار عمان صادر می شود. در روش دیگر، کارفرمای عمانی به دنبال جذب نیروی کار به صورت موقت (4 تا 6 ماه و یا 9 ماه) می باشد. بدین ترتیب تنها برای حضور نیروی کار به مدت محدود و تعیین شده، ویزای کار عمان صادر می شود. در این روش، افراد کمتر از 21 سال نمی توانند ویزا دریافت نمایند. به طور کلی می توان گفت که با توجه به شرایط موجود، دریافت ویزای کار عمان، یک پروسه دشوار می باشد.

مدارک مورد نیاز ویزای کار عمان

همان طور که در قسمت قبل گفته شد، دریافت ویزای کار عمان از روش های مختلفی امکان پذیر است. هر چند که این پروسه، دشوار بوده و این به دلیل تلاش دولت عمان در راستای کاهش جذب نیروی کار می باشد. به منظور دریافت ویزای کار عمان، ارائه مدارک مورد نیاز الزامی هست. همچنین باید فرم درخواست ویزای کار عمان که به صورت الکترونیکی می باشد، توسط متقاضی و به زبان های انگلیسی یا عربی تکمیل شود. از جمله مهم ترین مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار عمان، می توان به مدارک ذیل اشاره کرد:

کار در عمان

 

 • عکس 3*4
 • کپی پاسپورت
 • کپی مجوز کار
 • نامه تأییدیه از سازمان مربوطه مشاغل خاص برای مشاغلی مانند پزشکی و...
 • نامه وزارت نیروی انسانی برای مشاغل خاص مانند مهندسان
 • ارائه نامه ترخیص از کارفرمای قبلی برای افرادی که کمتر از دو سال پیش در این کشور کار کرده و از این کشور خارج شده اند.
 • ارائه نامه ترخیص از کار برای فردی که مدت زمان ویزای کار وی در عمان به پایان نرسیده است.

وضعیت بازار کار عمان

یکی از مهم ترین فاکتورهای بررسی شرایط کار در هر کشوری که نیاز به بررسی قبل از اقدام برای اخذ ویزای کار دارد، فاکتور نرخ بیکاری می باشد. با توجه به نرخ بیکاری می توان میزان فرصت ها و موقعیت های کار در عمان را ارزیابی کرد. ذکر این نکته در اینجا خالی از لطف نیست که نیمی از جمعیت کشور عمان را مهاجران تشکیل می دهند که عمدتاً از کشورهای عربی مانند مصر عربستان برای یافتن کار در این کشور و اشتغال، به عمان مهاجرت کرده اند. بنابراین می توان گفت که نیاز کشور عمان به نیروهای کار خارجی، به شدت کاهش یافته است و به همین دلیل نیز، کار در عمان و دریافت ویزای کاری این کشور با مشکلاتی روبرو است. در نمودار زیر، نرخ بیکاری کشور عمان نمایش داده شده است. همانطور که مشاهده می فرمایید نرخ بیکاری در این کشور، در سال 2018 به حدود 3 درصد رسیده است. در کشورهای معتبر اروپایی و کانادا و استرالیا نیز نرخ بیکاری در سطح بسیار پایینی قرار دارد.

کار در عمان

علاوه بر نرخ بیکاری، شرایط کار در کشور عمان را می توان از جنبه های دیگر نیز با بسیاری از کشورهای اروپایی، کانادا و استرالیا مقایسه کرد. در فایل صوتی تصویری زیر می توانید مقایسه شرایط کلی کار در خاورمیانه را با شرایط کاری اروپا مشاهده نمایید.

کار در عمان و مشاغل مورد نیاز 2020 در عمان

در قسمت های قبل به این موضوع اشاره شد که برای دریافت مجوز کار در عمان، نیاز به دریافت پیشنهاد کاری می باشد. دریافت پیشنهاد کاری از کشور عمان در شرایطی امکان پذیر است که شما از تحصیلات، سابقه کار و مهارت کافی در زمینه و رشته شغلی مورد نیاز این کشور برخوردار باشید. هر چند این داشتن این شرایط، به معنای کسب درآمد بالا و حقوق زیاد در بسیاری از رشته ها نمی باشد و گاهاً ممکن است که شما با توجه به دانش و تجربه خود، بتوانید فرصت های شغلی بهتر و حقوق و مزایای بهتری با کار در کشورهای دیگر مانند کشورهای اروپایی، کانادا یا استرالیا به دست آورید. عمده ترین مشاغل مورد نیاز و فرصت های کار در عمان شامل مشاغل زیر می باشد. لازم به ذکر است که افرادی که در مشاغل ذکر شده دارای تخصص و تجربه هستند، از شانس بیشتری جهت دریافت ویزای کار عمان و کار در این کشور برخوردار می باشند.

نکات مهم مهاجرت به عمان

 

 • مدیریت پروژه
 • IT و فناوری
 • صنایع نفت و گاز
 • پزشکی
 • مامایی
 • پرستاری
 • ساخت و ساز
 • معلمی

درآمد در کشور عمان

از دیگر موارد مهم و قابل توجه برای مهاجرت کاری به خارج از کشور، بررسی حقوق کار در کشور مورد نظر جهت مهاجرت کاری می باشد. همان طور که می دانید زندگی در خارج از کشور، شامل هزینه های مربوط به خود می شود و توانایی تأمین این هزینه ها و دستیابی به هدف خود از مهاجرت، بسیار مهم می باشد. همین امر، ضرورت توجه به میزان درآمد متناسب با ساعت کاری و تخصص فرد را دو چندان می کند. یکی از عمده دلایل اصرار متقاضیان به کار در عمان و مهاجرت کاری به این کشور، میزان درآمد در کشور عمان در مقایسه با ایران می باشد. این در حالیست که با مقایسه میزان درآمد در کشور عمان با کشورهای دیگر مانند کانادا، استرالیا و یا برخی کشورهای اروپایی، به این نتیجه می رسیم که میزان حقوق و مزایای ناشی از کار در عمان، کمتر از حقوق و مزایای منتج از کار در بسیاری از کشورهای دیگر می باشد. میانگین درآمد در کشور عمان، 1780 ریال عمان است. کمترین و بیشترین میزان حقوق در این کشور به ترتیب 240 و 7900 ریال عمان می باشد که بستگی به شغل و تخصص فرد دارد. نیمی از مردم کشور عمان (50%) حقوق کمتر از 1640 ریال عمان در ماه دریافت می نمایند. در جدول ذیل، میزان حقوق برخی رشته های شغلی در عمان نمایش داده شده است.

 

شغل

میانگین درآمد به ریال عمان

وکالت

4113

مهندسی عمران

1525

معمار

1509

حسابدار

1197

 

لازم به ذکر است میزان ساعت کاری در هفته در عمان، 40 تا 45 ساعت می باشد. حقوق برخی از مشاغل به صورت ماهیانه و برخی دیگر به صورت روزمزد پرداخت می شود. شما می توانید با مراجعه به مقالات متعددی که در زمینه کار در کشورهایی نظیر کانادا، اتریش، آلمان و... وجود دارد، میزان حقوق دریافتی این کشورها را با کشور عمان مقایسه نموده و تصمیم گیری آگاهانه تری داشته باشید. ضمن اینکه دیگر شرایط و استانداردهای کاری و زندگی نیز در این کشورها با یکدیگر قابل مقایسه نمی باشد.

نحوه کاریابی در عمان

دریافت مجوز کار در عمان، نیاز به دریافت پیشنهاد کاری از یک کارفرمای عمانی دارد. اما چگونه می توان پیشنهاد شغلی مورد نظر را دریافت کرد؟ چگونه می توان از فرصت های شغلی موجود در کشور عمان اطلاع یافت؟ چگونه می توان برای اشتغال به کار در عمان، به کارفرمایان این کشور پیشنهاد همکاری داد؟ با مطالعه این بخش و بخش بعدی می توانید اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید. کاریابی در عمان از طرق مختلفی امکان پذیر است. برای مثال شما می توانید از طریق مراجعه به وب سایت های کاریابی معتبر و به صورت آنلاین، از موقعیت های شغلی مناسب در این کشور آگاهی یافته و از طریق آن ها، با شرکت و کارفرمای مورد نظر خود ارتباط بگیرید. در این وب سایت ها، اطلاعات کافی در خصوص مشاغل و مناصب مورد نیاز در شرکت های مختلف ارائه شده است و در صورت هماهنگی با شرایط شما، می توانید برای ارسال رزومه و تعیین وقت مصاحبه حضوری یا آنلاینی اقدام نمایید. بسیاری از افراد نیز در قالب سفر توریستی وارد این کشور شده و در مدت اعتبار ویزای خود، به جستجوی کار در این کشور و دریافت پیشنهاد کاری می پردازند.

کار در عمان

مؤسسات کاریابی در عمان

مؤسسات کاریابی معتبری در کشور عمان فعال می باشند که در این بخش به آن ها می پردازیم. چنانچه در عنوان قبل بدان اشاره شد، شما می توانید با مراجعه به وب سایت این مؤسسات، از شرایط و نیازمندی های کار در عمان اطلاع یافته و برای درخواست همکاری و کار در یکی از شرکت ها و نهادهای عمانی درخواست دهید. مقاله کار در عمان که در حال مطالعه آن هستید، توسط موسسه ملک پور تهیه شده است و کپی برداری غیرقانونی و بدون اجازه از آن، دارای عواقب و پیگردهای قانونی می باشد. این مؤسسات، به عنوان واسطه بین شما و کارفرمایان عمانی عمل کرده و پل ارتباطی شما جهت آشنایی با کارفرما و فرآیند جذب نیروی کار خارجی می باشند. البته تمام موارد یاد شده منوط به دقت در انتخاب موسسه کاریابی و توجه به معیار اعتبار در انتخاب آن می باشد. در ادامه، تعدادی از این مؤسسات کاریابی، خدمت شما عزیزان معرفی می شود. ضمن این که موسسه ملک پور نیز دارای خدمات مشاوره در زمینه یافتن کار در کشور عمان می باشد:

 • JORDAN-INDEX
 • JORDANYP
 • TAGIRECRUITMENT
 • KAWADERJO

کار در عمان

شرایط اخذ ویزای همراه عمان

افرادی که موفق به دریافت کار در عمان می شوند، در صورت برخورداری از شرایطی می توانند همسر و فرزندان زیر 21 سال خود را نیز به همراه داشته و تا مدت اعتبار ویزای کار خود، در این کشور اقامت دهند. برای این منظور لازم است که افراد در یک شغل مهم در کشور عمان مشغول به کار باشند. این معیار بر اساس استانداردهای شورای همکاری حوزه خلیج فارس تعیین می شود. همچنین فرد باید از درآمد بالای 600 دلار عمان در ماه برخوردار باشد. از دیگر شرایط لازم برای حضور خانواده در کشور عمان، ارائه یک سند ملکی جهت اجاره توسط متقاضی کار در عمان یا کارفرمای وی می باشد. همچنین شرایط کاری فرد اصلی مانند شغل وی، میزان حقوق و... باید توسط وزارت نیروی این کشور تأیید شده باشد. از دیگر موارد یاد شده عبارتند از:

 • گواهی پزشکی
 • تکمیل فرم الکترونیکی مربوط به درخواست حضور خانواده در عمان
 • کپی پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماهه

قبلاً نیز گفته شد که شرایط کار در عمان و اخذ ویزای کاری این کشور دشوار می باشد. این در حالیست که شما می توانید توانایی، دانش و تخصص خود را جهت کار در بسیاری از کشورهای معتبر دنیا به کار گرفته و شرایط مناسب بهتری را برای خانواده خود نیز در این کشور رقم بزنید. برای مثال با اقدام از طریق کار در کشور کانادا می توانید در صورت خروج از سیستم اکسپرس اینتری و دریافت دعوتنامه، اقامت دائم کانادا را برای خود و اعضای خانواده دریافت نمایید. اطلاعات بیشتر در این زمینه، در لینک زیر قابل دسترسی می باشد.

کار در عمان

کار در کانادا

اخذ اقامت و پاسپورت عمان ازطریق کار

همواره یکی از اهداف متقاضیان جهت کار در خارج از کشور، اخذ اقامت و تابعیت آن کشور می باشد. چرا که این شرایط در بسیاری از کشورها فراهم است که پس از چند سال کار در این کشور و پرداخت مالیات و بیمه به مدت تعیین شده، اقامت دائم به مهاجران اعطا شود و در صورت وجود شرایطی مانند تسلط بر زبان آن کشور و علقه به فرهنگ و جامعه مورد نظر، تابعیت و پاسپورت آن کشور نیز به آن ها تعلق گیرد. اما اخذ اقامت و تابعیت کشور عمان به ویژه از طریق کار در عمان، قابل بحث و بررسی می باشد. چرا که کشور عمان نیز مانند برخی کشورهای عربی دیگر، اقامت دائم و تابعیت خود را به مهاجران اعطا نمی نماید. بنابراین متقاضیان کار در عمان، مادامی که ویزای کار آن ها در این کشور، اعتبار داشته و قرارداد کاری آن ها با کارفرما و طرف عمانی تمدید شود، قادر به اقامت در این کشور می باشند. در غیر این صورت پس از پایان مدت ویزای خود باید از این کشور خارج شده و به وطن بازگردند.

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد اقامت کشورهای عربی

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد اقامت کشورهای عربی

به همین دلیل، هدف بسیاری از افراد از تلاش برای کار در عمان، کسب درآمد یا آماده سازی شرایط و زمینه برای مهاجرت به کشورهای اروپایی و یا کانادا و استرالیا می باشد.

کار در عمان

پاسپورت عمان

به چنین افرادی توصیه می شود که با مراجعه به لینک ذیل و تهیه محصول راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، شرایط کاری کشورهای مختلف عربی، اروپایی، کانادا و استرالیا را بررسی کرده و با سنجش و مقایسه معایب و مزایای هر یک، مسیر هموارتر و سهل تری را برای کسب درآمد بالا و اخذ اقامت و تابعیت خارج از کشور طی نمایند. چرا که کار در عمان به منظور ساختن پل مهاجرت به اروپا، صرفاً منجر به هدر رفتن انرژی و زمان شما برای هدف نهایی می شود و شما می توانید از طرق دیگری، به درآمد بالای یورویی و دلاری و اقامت و تابعیت دست یابید.

کار در عمان

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت


سوالات رایج درباره کار در عمان

شرایط اخذ ویزای کار عمان چیست؟

برای کار در عمان می بایست از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید.

میانگین حقوق کار در عمان چقدر است؟

 میانگین حقوق کار در عمان، 1.780 ریال عمان است.

آیا کار در عمان شامل ویزای همراه نیز می شود؟

بله. افرادی که موفق به دریافت کار در عمان می شوند، در صورت برخورداری از شرایطی می توانند همسر و فرزندان زیر 21 سال خود را نیز به همراه داشته و تا مدت اعتبار ویزای کار خود، در این کشور اقامت دهند.

✅ آیا کار در عمان منجر به اخذ تابعیت این کشور می شود؟

خیر. کشور عمان همانند برخی کشورهای عربی دیگر، اقامت دائم و تابعیت خود را به مهاجران اعطا نمی نماید. بنابراین متقاضیان کار در عمان، مادامی که ویزای کار آن ها در این کشور، اعتبار داشته و قرارداد کاری آن ها با کارفرما و طرف عمانی تمدید شود، قادر به اقامت در این کشور می باشند.


_____________________  سخن پایانی درباره کار در عمان _____________________

کار در عمان، مهاجرت کاری به عمان، میزان درآمد در کشور عمان  و فرصت های کار در عمان 2020 در این مقاله به صورت تخصصی و علمی مورد مطالعه قرار گرفت. بسیاری از افراد با هدف کسب درآمد بالا و یا مهاجرت به کشورهای اروپایی و یا کشورهای کانادا و استرالیا در آینده، اقدام به مهاجرت به عمان از طریق کار می نمایند. این در حالیست که شرایط کار در این کشور و جذب نیروی متخصص خارجی با دشواری هایی همراه است و از همه مهم تر، دارای مزایای بسیار کمی در مقایسه با دیگر کشورها می باشد. برای مثال می توان به عدم اعطای اقامت و تابعیت به علت کار در عمان اشاره کرد. به همین منظور پیشنهاد می شود که شرایط کاری کشورهای دیگر مانند کانادا، اتریش، آلمان و... مورد بررسی قرار گرفته و برای آن ها اقدام شود. بدین منظور شما می توانید از راهنمایی ها و خدمات مشاوره ای و وکلاتی موسسه ملک پور بهره مند گردید. کافیست که با موسسه ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید تا مشاورین ما با شما تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان ارائه نمایند. در ذیل این مقاله نیز در بخش "ثبت پرسش" فرصتی برای طرح سوالات شما در خصوص کار در عمان می باشد تا در مدت زمان کوتاهی به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 4.38 از 5 ( 28 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
علی
سلام مرسی از مقاله خوبتون من چندساله آشپز و همچنین گرداننده فست فود هستم آیا برای من توی عمان کار پیدا میشه؟ شما می تونین کمک کنین؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی برای کار در عمان شما نیازمند به یک پیشنهاد شغلی و کفیل می باشید که بهتر است از طریق کاریابی های بین المللی پیگیری نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما برای کشورهای اروپایی که اقامت می دهند بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ایلیا طیبی
سلام عرض ادب و احترام. بنده 27 سال سن دارم. فوق لیسانس it هستم. زبان انگلیسی رو امتحان ماک دادم در حد ایلتس 6 بودم. میخوام برم عمان واسه کار. اما نمیدونم باید از کجا جاب افر بگیرم. شما می تونید برای من جاب افر بگیرید از جایی؟ هزینه های خودتون چند میشه اگر بخواین جاب افر بگیرید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که می فرمایید شما شانس مهاجرت کاری به اتریش، آلمان و سوئد را دارید و حتی برای کشور سوئد درخصوص پیشنهاد شغلی می توانیم کمکتان کنیم. اما برای کشورهای عربی شما نیازمند به کفیل هم علاوه بر پیشنهاد شغلی می باشید و معمولاً این کشورها اقامت دائم نمی دهند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
عباس سراوانی
سلام و عرض احترام، ممنون از مقاله کار در عمران، عذر می خواهم برای پیدا کردن کار برای پزشکان و پروسه معادل سازی چقدر زمان نیاز است؟ بنده 3 سال پیش فارغ التحصیل شده ام و 3 سال را با توجه به طرح سابقه کاری داشته ام. آیا برای بنده شرایط کاری امکان پذیر است.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بیشتر و بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی کشور عمان شرایط نسبتا مناسبی را برای پزشکان درخصوص ارزیابی مدارک، آزمون های معادلسازی و بازار کار فراهم کرده است که با یک پروسه 3 تا 6 ماهه قابل انجام است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سپیده
سلام و عرض ادب بنده در حوزه ی بیمه فعالیت دارم آیا به جز مسیر جاب آفر راهی هست که بشه برای کار در این کشور اقدام کرد؟ آیا برای شغل بنده این کشور ، کشور مناسبی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشورهای عربی علاوه بر داشتن جاب آفر یا پیشنهاد شغلی نیازمند به یک کفیل و همچنین دانش زبان عربی می باشید. درخصوص بیمه هم باید مسلط به قوانین بیمه مرکزی کشور عمان باشید نیاز به گذراندن دوره ها و اخذ مجوزهایی نیز می باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
رضا یوسف
باسلام برای کار در تعمیرگاه عمان در شاخه صافکاری ماشین میشه راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشورهای عربی مثل شما باید کارفرما داشته باشید، دانش زبان عربی و یگ کفیل نیازمند هستید. پیشنهاد می کنم برای کار در چنین کشورهایی از کاریابی های بین المللی کمک بگیرید، درخصو پیدا کردن کار هم حتما به لینک زیر مراجعه بفرمایید که یک راهنمایی جامع گام به گام تا کار در خارج کشور می باشد. https://malekpourmie.com/product/%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d9%87-%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1/
Ali
سلام آیا افراد زیر ۲۱سال امکان اخذ هرگونه ویزای کار عمان را دارند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر برای کار در عمان باید کفیل و همچنین پیشنهاد شغلی داشته باشید. موفق باشید.
علی اکبر جلال
سلام خسته نباشید میخواستم هزینه ای که شما واسه کاریابی از متقاضی میگیرید چقدر است؟ واسه رشته بهداشت محیط در عمان کار هست یا نه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ما موسسه حقوقی هستیم و بصورت حرفه ای مثل کاریابی ها خدمات شغلی نداریم، درمورد کادر پزشکی و درمان تیم مادر عمان کارهای اجرایی را انجام می دهد که در مشاوره های تخصصی بطور کامل هزینه ها را عنوان می کنند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ا.ن
سلام مهندس عمران هستم 28 ساله با 2 سال سابقه کار در طراحی سازه های مربوط به خطوط نفت و گاز در شرکت معتبر خصوصی ایرانی و کار روی پروژه های بزرگ ملی... مسلط به تمامی نرم افزار های مورد نیاز و سطح خوب زبان...درحال خوندن برای آزمون آیتلس هستم ( فعلا آمادگی در حد 6-6.5).... میخواستم برای نروژ اقدام کنم چون برای تخصصم خوبه ولی سابقه کارم کمه....میخواستم راهنماییم کنید شاننسم برای عمان چطوره ؟ و اینکه با 2 سال سابقه کار امکان اقدام برای نروژ هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کشورهای عربی شما باید علاوه بر داشتن یک پیشنهاد شغلی یک کفیل هم داشته باشید و بهتر است از طریق کاریابی های بین المللی که برخی از آنها در مقالات ما هم عنوان شده است استفاده کنید. اما برای اروپا شانس خوبی دارید اگر بتوانید آیلتس 6.5 بیاورید برای نروژ می توان فوق لیسانس رایگان درخواست داد. یا برای کشور اتریش با دوره های زبان که تقریبا رایگان هستند اقدام کنید و سپس در محیط به دنبال کار باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرد تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حسین.
با سلام.. بنده سابقه 20 ساله در ساخت سکوهای نفتی و گازی رو به عنوان مدیر کارگاه دارم ایا در کشور عمان برای این شاخه کاری هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشورهای حوزه خلیج فارس شما باید از طریق کفیل و پیشنهاد شغلی اقدام نمایید. موفق باشید.
صادق سجیراتی
سلام راننده پایه هستم و کارای دیگه میشه برام کار پیدا کنید متشکرم عرب هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشورهای عربی باید پیشنهاد شغلی و کفیل داشته باشید در مقالات کاری یک قسمت بعنوان معرفی موسسات کاریابی بین المللی هست می توانید از آنها استفاده نمایید. موفق باشید.
صادق سجیراتی
سلام کجا باید برم برا موسسات تو این لینک جواب بده
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در همین مقاله در بخش کاریابی در عمان توضیح داده شده است. https://officialmalekpour.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D9%85%D8%A7%D9%86
صادق سجیراتی
سلام راننده پایک هستم و در پروژه ها کار کردم و کارای دیگه میشه برا من کار اونجا پیدا کرد عرب هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشورهای عربی اینکه شما زبان عربی بلد هستید خیلی خوبه و اگر کفیل و یک پیشنهاد شغلی هم داشته باشید کار مهاجرت شما قابل انجام است، اگر از سمت کاریابی های بین المللی که در مقالات کاری معرفی شده و کفیل اقدام نمایید. نتیجه بهتری می گیرید. موفق باشید.
صادق سجیراتی
سلام کجا باید برم برا موسسات تو این لینک جواب بده
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در همین مقاله در بخش کاریابی در عمان توضیح داده شده است. https://officialmalekpour.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D9%85%D8%A7%D9%86
Younes Norizade
سلام وقت بخیر لیسانس مهندسی نفت گرایش حفاری دارم میخواستم ببینم میتونم درشرکت نفت کشور عمان مشغول به کار بشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب رشته شما بسیار رشته خوبی می باشد و شانس کاری در کشورهای اروپایی هم خواهید داشت برای کشور عمان خدمات کاریابی برای پرستاران و پزشکان هست لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
علی رضاییان
سلام و ممنون از مقاله خوبتون. من مهندس عمران هستم و 5 سال سابقه کار دارم. آیا با کار در عمان می توان به اقامت و پاسپورت رسید؟ برای من خیلی مهمه که بتوئم پاسپورت یک کشور را اخذ کنم. ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب رشته شما رشته بسیار خوبی می باشد اما متاسفانه کشورهای عربی منجر به اقامت و تابعیت شما نمی شود. اگر سابقه کار مرتبط داشته باشید می توانید از طریق جاب سیکر اقدام فرمایید برای اتریش و المان که منجر به اقامت دائم و پاسپورت شما خواهد شد .
محسن
با سلام و خسته نباشید بنده پرستار هستم و سه سال سابقه کار دارم، همسرم هم ماما هست و سه سال سابقه کار داره، چقدر زمان میبره تا بتونیم عمان ویزای کاری بگیریم؟ شما عمان رو پیشنهاد میکنید؟ یا سوئد و دانمارک رو؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام ابتدا باید آزمون معادل سازی شرکت کنید و درصورت قبولی اجازه کار خواهید داشت برای اطلاعات تخصصی با مشاورین موسسه تماس بگیرید
امیرفرداد
سلام بنده ۵۱ سال سن دارم لیسانس عمران دارم ودارای ۲۶ سال سابقه کارمی باشم آیامیتوانم دراروپا یاکانادا یاحوزه خلیج فارس کارپیداکنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام به دلیل شرایط سنی خیر اما راه های جایگزین برای اخذ اقامت وجود دارد برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
علی
سلام و وقت بخیر . دانشجوی دکترای عمران هستم و مهندس پایه یک و از سال 81 مشغول به کار بوده و طراح و محاسب و مجری هستم . سابقه محاسبه و اجرای پروژه های مختلف و مسلط به زبان انگلیسی و نرم افزارهای مربوطه. آیا می توان در کشور عمان مشغول به کار شد و شرایط چگونه است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. جناب مهندس، در صورتی که بتوانید از کشور عمان جاب آفر دریافت کنید می توانید برای کار در این کشور اقدام داشته باشید و اقامت کاری بدست آورید. برای این امر می توانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده نمایید.
علی سپهری
من استادکار سازنده مخازن و سازنده انواع تانکر زمینی هوایی و تانکر رو ماشین و سازنده میکسر حمل بتن و سازنده اتاق کمپرس ماشین و سازنده انواع قالب هستم آیا برای من کار در عمان پیدا میشود
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، به طور کلی شما برای کار در کشور عمان باید کارفرمایی پیدا کنید که برای شما جاب آفر ارسال نماید تا به واسطه آن بتوانید اقامت کاری دریافت کنید. برای این امر می توانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور موسسه استفاده نمایید.
سلیمانی
سلام وقت بخیر. با مدرک دکتری حقوق تجارت بین الملل و آیلتس ۸ امکان مهاجرت تحصیلی به عمان چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر است با دانشگاه ها و مراکز علمی عمان ارتباط برقرار کنید.