شرایط کار در عمان

34 نظر

شرایط کار در عمان برای اقامت ‌افراد خارجی بسته به نوع شغل و نوع قرارداد کاری نیازمند داشتن پیشنهاد شغلی و محل اسکان و بیمه است. شرایط کاری در عمان عموما به صورت زیر است:

 • هفته کاری شش روزه است.
 • روزهای جمعه و اعیاد به عنوان روز تعطیل در نظر گرفته می‌ شود. 
 • هفته کاری در عمان بین 40 تا 48 ساعت متغیر است.
 • ساعات اداری معمولاً از ساعت 8.30  صبح تا 5.30 است.
 • هیچ تفاوتی در ساعات کاری در تابستان و زمستان وجود ندارد.
 • گاهی روز کاری در ماه رمضان  به شش ساعت در روز کاهش می یابد.

متوسط حقوق در عمان 1780 ریال عمان در سال است. کمترین میزان حقوق 200 و بیشترین مقدار دستمزد 7900 ریال عمان می باشد. به دلیل ارزش پول بالایی که ریال این کشور دارد (2.5 برابر ارز دلار) و همچنین تورم صفر درصد در اقتصاد این کشور، انتخاب خوبی برای  مهاجرت ایرانیان به قصد پس انداز پول و بازگشت به ایران است. موسسه MIE با قادر است به کمک همکاران خود در عمان، برای عزیزانی که به دنبال کاریابی در مشاغل مختلف می باشند، شغل پیدا کند. شما می توانید با شماره گیری موسسه ملک پور و یا پر کردن فرم تماس، از مشاوره تلفنی رایگان مشاوران متخصص و کارآزموده ما در این موسسه بهره مند گردید.

ویدیو موسسه MIE در مورد کار و کاریابی عمان


عناوین بررسی شده در این مقاله عبارتند از:

تماس با ما

کار در عمان

ویزای کاری عمان

عمان یک کشور در حال پیشرفت با روابط سیاسی قوی می باشد، زبان بوی این کشور عربی است. با داشتن کار در این کشور امکان دریافت اقامت برای فرد اصلی وهمراهان فراهم می گردد. به منظور کار در عمان، متقاضیان این روش مهاجرتی باید جهت دریافت ویزای کار عمان اقدام نمایند. ویزای کار عمان به افرادی اعطا می شود که توانسته باشند از کارفرمای عمانی و یک شرکت فعال در کشور عمان، پیشنهادی کاری یا جاب آفر دریافت کرده باشند. این ویزای کاری برای متقاضیان کار در عمان، 2 ساله می باشد. شرایط اخذ ویزای کاری عمان، دریافت جاب آفر، شرایط سنی 21 تا 60 سال و صلاحیت کارفرما در جذب نیروی کار خارجی اشاره کرد.

روش های دیگری نیز برای دریافت ویزای کار عمان وجود دارد. برای مثال، برخی شرکت های فعال در عمان و کارفرمایان، با مطالعه رزومه کاری فرد متقاضی و در صورت نیاز، از وی دعوت به عمل می آورند تا در این کشور حضور داشته و در تست هایی که توسط کارفرما و شرکت مورد نظر انجام می شود شرکت نماید. در صورت موفقیت وی در این آزمون مهارت، برای فرد متقاضی کار، ویزای کار عمان صادر می شود. در روش دیگر، کارفرمای عمانی به دنبال جذب نیروی کار به صورت موقت (4 تا 6 ماه و یا 9 ماه) می باشد. بدین ترتیب تنها برای حضور نیروی کار به مدت محدود و تعیین شده، ویزای کار عمان صادر می شود. در این روش، افراد کمتر از 21 سال نمی توانند ویزا دریافت نمایند. به طور کلی می توان گفت که با توجه به شرایط موجود، دریافت ویزای کار عمان، یک پروسه دشوار می باشد. اما در صورت داشتن حرفه و یا تحصیلات مناسب، موسسه mie قادر خواهد بود برای متقاضیان کار مناسب با حقوق مناسب و امکانات خوب پیدا کند. که در بخش های بعدی به طور مفصل به شرح آن می پردازیم.

ویدیو موسسه MIE در مورد کاریابی عمان


 

مدارک مورد نیاز کار در عمان

همان طور که در قسمت قبل گفته شد، دریافت ویزای کار عمان از روش های مختلفی امکان پذیر است. هر چند که این پروسه، دشوار بوده و این به دلیل تلاش دولت عمان در راستای کاهش جذب نیروی کار می باشد. به منظور دریافت ویزای کار عمان، ارائه مدارک مورد نیاز الزامی هست. همچنین باید فرم درخواست ویزای کار عمان که به صورت الکترونیکی می باشد، توسط متقاضی مهاجرت به عمان و به زبان های انگلیسی یا عربی تکمیل شود. از جمله مهم ترین مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار عمان، می توان به مدارک ذیل اشاره کرد:

 • دریافت جاب آفر
 • عکس 3*4 رنگی با پس زمینه سفید
 • پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • فرم درخواست ویزا
 • مدارک تحصیلی و تجربیات کاری
 • کپی مجوز کار
 • نامه تأییدیه از سازمان مربوطه مشاغل خاص برای مشاغلی مانند پزشکی و...
 • نامه وزارت نیروی انسانی برای مشاغل خاص مانند مهندسان
 • ارائه نامه ترخیص از کارفرمای قبلی برای افرادی که کمتر از دو سال پیش در این کشور کار کرده و از این کشور خارج شده اند.
 • ارائه نامه ترخیص از کار برای فردی که مدت زمان ویزای کار وی در عمان به پایان نرسیده است.

وضعیت بازار کار عمان

یکی از مهم ترین فاکتورهای بررسی شرایط کار در هر کشوری که نیاز به بررسی قبل از اقدام برای اخذ ویزای کار دارد، فاکتور نرخ بیکاری می باشد. با توجه به نرخ بیکاری می توان میزان فرصت ها و موقعیت های کار در عمان را ارزیابی کرد. ذکر این نکته در اینجا خالی از لطف نیست که نیمی از جمعیت کشور عمان را مهاجران تشکیل می دهند که عمدتاً از کشورهای عربی مانند مصر عربستان برای یافتن کار در این کشور و اشتغال، به عمان مهاجرت کرده اند. بنابراین می توان گفت که نیاز کشور عمان به نیروهای کار خارجی، به شدت کاهش یافته است و به همین دلیل نیز، کار در عمان و دریافت ویزای کاری این کشور با مشکلاتی روبرو است. در نمودار زیر، نرخ بیکاری کشور عمان نمایش داده شده است. همانطور که مشاهده می فرمایید نرخ بیکاری در این کشور، در سال 2018 به حدود 3 درصد رسیده است. در کشورهای معتبر اروپایی و کانادا و استرالیا نیز نرخ بیکاری در سطح بسیار پایینی قرار دارد.

کار در عمان

 

علاوه بر نرخ بیکاری، شرایط کار در کشور عمان را می توان از جنبه های دیگر نیز با بسیاری از کشورهای اروپایی، کانادا و استرالیا مقایسه کرد. در فایل صوتی تصویری زیر می توانید مقایسه شرایط کلی کار در خاورمیانه را با شرایط کاری اروپا مشاهده نمایید.

مشاغل مورد نیاز 2023 در عمان

در قسمت های قبل به این موضوع اشاره شد که برای دریافت مجوز کار در عمان، نیاز به دریافت پیشنهاد کاری می باشد. دریافت پیشنهاد کاری از کشور عمان در شرایطی امکان پذیر است که شما از تحصیلات، سابقه کار و مهارت کافی در زمینه و رشته شغلی مورد نیاز این کشور برخوردار باشید. هر چند این داشتن این شرایط، به معنای کسب درآمد بالا و حقوق زیاد در بسیاری از رشته ها نمی باشد و گاهاً ممکن است که شما با توجه به دانش و تجربه خود، بتوانید فرصت های شغلی بهتر و حقوق و مزایای بهتری با کار در کشورهای دیگر مانند کشورهای اروپایی، کانادا یا استرالیا به دست آورید. عمده ترین مشاغل مورد نیاز در عمان شامل مشاغل زیر می باشد. لازم به ذکر است که افرادی که در مشاغل ذکر شده دارای تخصص و تجربه هستند، از شانس بیشتری جهت دریافت ویزای کار عمان و کار در این کشور برخوردار می باشند.

 • مدیریت پروژه
 • IT و فناوری
 • صنایع نفت و گاز
 • پزشکی
 • مامایی
 • پرستاری
 • ساخت و ساز
 • معلم

درآمد در عمان

از دیگر موارد مهم و قابل توجه برای مهاجرت کاری به خارج از کشور، بررسی حقوق کار در کشور مورد نظر جهت مهاجرت کاری می باشد. همان طور که می دانید زندگی در خارج از کشور، شامل هزینه های مربوط به خود می شود و توانایی تأمین این هزینه ها و دستیابی به هدف خود از مهاجرت، بسیار مهم می باشد. همین امر، ضرورت توجه به میزان درآمد متناسب با ساعت کاری و تخصص فرد را دو چندان می کند. یکی از عمده دلایل اصرار متقاضیان به کار در عمان و مهاجرت کاری به این کشور، میزان درآمد در کشور عمان در مقایسه با ایران می باشد. این در حالیست که با مقایسه میزان درآمد در کشور عمان با کشورهای دیگر مانند کانادا، استرالیا و یا برخی کشورهای اروپایی، به این نتیجه می رسیم که میزان حقوق و مزایای ناشی از کار در عمان، کمتر از حقوق و مزایای منتج از کار در بسیاری از کشورهای دیگر می باشد. میانگین درآمد در کشور عمان، 1780 ریال عمان است. کمترین و بیشترین میزان حقوق در این کشور به ترتیب 240 و 7900 ریال عمان می باشد که بستگی به شغل و تخصص فرد دارد. نیمی از مردم کشور عمان (50%) حقوق کمتر از 1640 ریال عمان در ماه دریافت می نمایند. در جدول ذیل، میزان حقوق برخی رشته های شغلی در عمان نمایش داده شده است.

شغل

میانگین درآمد به ریال عمان

وکالت

4113

مهندسی عمران

1525

معمار

1509

حسابدار

1197

 

لازم به ذکر است میزان ساعت کاری در هفته در عمان، 40 تا 45 ساعت می باشد. حقوق برخی از مشاغل به صورت ماهیانه و برخی دیگر به صورت روزمزد پرداخت می شود.

نحوه کاریابی در عمان

دریافت مجوز کار در عمان، نیاز به دریافت پیشنهاد کاری از یک کارفرمای عمانی دارد. اما چگونه می توان پیشنهاد شغلی مورد نظر را دریافت کرد؟ چگونه می توان از فرصت های شغلی موجود در کشور عمان اطلاع یافت؟ چگونه می توان برای اشتغال به کار در عمان، به کارفرمایان این کشور پیشنهاد همکاری داد؟ با مطالعه این بخش و بخش بعدی می توانید اطلاعات کاملی در این زمینه به دست آورید. کاریابی در عمان از طرق مختلفی امکان پذیر است. برای مثال شما می توانید از طریق مراجعه به وب سایت های کاریابی معتبر و به صورت آنلاین، از موقعیت های شغلی مناسب در این کشور آگاهی یافته و از طریق آن ها، با شرکت و کارفرمای مورد نظر خود ارتباط بگیرید. در این وب سایت ها، اطلاعات کافی در خصوص مشاغل و مناصب مورد نیاز در شرکت های مختلف ارائه شده است و در صورت هماهنگی با شرایط شما، می توانید برای ارسال رزومه و تعیین وقت مصاحبه حضوری یا آنلاینی اقدام نمایید. بسیاری از افراد نیز در قالب سفر توریستی وارد این کشور شده و در مدت اعتبار ویزای خود، به جستجوی کار در این کشور و دریافت پیشنهاد کاری می پردازند.

کار در عمان

مؤسسات کاریابی در عمان

مؤسسات کاریابی معتبری در کشور عمان فعال می باشند که در این بخش به آن ها می پردازیم. چنانچه در عنوان قبل بدان اشاره شد، شما می توانید با مراجعه به وب سایت این مؤسسات، از شرایط و نیازمندی های کار در عمان اطلاع یافته و برای درخواست همکاری و کار در یکی از شرکت ها و نهادهای عمانی درخواست دهید. این مؤسسات، به عنوان واسطه بین شما و کارفرمایان عمانی عمل کرده و پل ارتباطی شما جهت آشنایی با کارفرما و فرآیند جذب نیروی کار خارجی می باشند. البته تمام موارد یاد شده منوط به دقت در انتخاب موسسه کاریابی و توجه به معیار اعتبار در انتخاب آن می باشد. در ادامه، تعدادی از این مؤسسات کاریابی، خدمت شما عزیزان معرفی می شود. ضمن این که موسسه ملک پور نیز دارای خدمات مشاوره در زمینه یافتن کار در کشور عمان می باشد:

 • JORDAN-INDEX
 • JORDANYP
 • TAGIRECRUITMENT
 • KAWADERJO

کاریابی در عمان به کمک موسسه MIE

 • به دلیل نیاز به نیروی کار خارجی، کاریابی در عمان  امکان ‌پذیر می‌ باشد. از آنجایی که نیروهای خارجی که در کشور عمان کار می‌ کنند معمولاً بازدهی بالاتری نسبت به نیروی بومی دارد، کارفرمایان از جذب نیروی خارجی برای کار استقبال می‌ کنند. اما این به این معنا نیست که کاریابی صد در صد و قطعی است. موسسه mie قادر خواهد بود با توجه به شرایط و رزومه شغلی شما، برایتان شغل مناسب پیدا کند. به این منظور:
 • در ابتدا مبلغی جهت کاریابی از شما دریافت می‌گردد، و قرارداد بین شما و موسسه امضا می‌گردد.
 • در قرارداد قید می‌شود که در مدت ۶ ماه برای شما کاریابی صورت می‌گیرد.
 • در صورتی که ظرف شش ماه کار مناسب پیدا شود، اما به دلایل غیر منطقی از اشتغال به این کار صرف نظر کنید، مبلغی که بابت کاریابی دریافت شده است، برگشت داده نخواهد شد.
 • در صورتی که ظرف مدت 6 ماه کار مناسب پیدا نشد، با کسر 10 الی 20% از مبلغ پرداختی هزینه به شما برگشت داده می‌شود.

کاریابی در عمان به این صورت است که معمولاً حقوق افراد با توجه به حرفه و تخصص آنها بین ۲۰۰ الی ۵۰۰ ریال عمان می‌ باشد. کارفرمایان امکانات و شرایط خاصی ممکن است برای شما در نظر بگیرند و محل خواب مناسب، بلیط رفت و برگشت و حتی هزینه خورد و خوراک فرد را پرداخت می‌کنند. اما این مورد قطعی نیست و ممکن است بعضی از کارفرمایان تقبل نکنند. برای کاریابی در عمان و بستن قرارداد با موسسه mie باید ریسک‌ های موجود در این مسیر را پذیرا باشید و برای یافتن کار مناسب به موسسه mie اعتماد داشته باشید و اجازه دهید تا برای شما با توجه به حرفه و شغلتان کار مناسب پیدا کنند.

 

شرایط اخذ ویزای همراه عمان

افرادی که موفق به دریافت کار در عمان می شوند، در صورت برخورداری از شرایطی می توانند همسر و فرزندان زیر 21 سال خود را نیز به همراه داشته و تا مدت اعتبار ویزای کار خود، در این کشور اقامت دهند. برای این منظور لازم است که افراد در یک شغل مهم در کشور عمان مشغول به کار باشند. این معیار بر اساس استانداردهای شورای همکاری حوزه خلیج فارس تعیین می شود. همچنین فرد باید از درآمد بالای 600 دلار عمان در ماه برخوردار باشد. از دیگر شرایط لازم برای حضور خانواده در کشور عمان، ارائه یک سند ملکی جهت اجاره توسط متقاضی کار در عمان یا کارفرمای وی می باشد. همچنین شرایط کاری فرد اصلی مانند شغل وی، میزان حقوق و... باید توسط وزارت نیروی این کشور تأیید شده باشد. از دیگر موارد یاد شده عبارتند از:

 • گواهی پزشکی
 • تکمیل فرم الکترونیکی مربوط به درخواست حضور خانواده در عمان
 • کپی پاسپورت با اعتبار حداقل 6 ماهه

قبلاً نیز گفته شد که شرایط کار در عمان و اخذ ویزای کاری این کشور دشوار می باشد. این در حالیست که شما می توانید توانایی، دانش و تخصص خود را جهت کار در بسیاری از کشورهای معتبر دنیا به کار گرفته و شرایط مناسب بهتری را برای خانواده خود نیز در این کشور رقم بزنید. 

اخذ اقامت عمان از طریق کار

همواره یکی از اهداف متقاضیان جهت کار در خارج از کشور، اخذ اقامت و تابعیت آن کشور می باشد. چرا که این شرایط در بسیاری از کشورها فراهم است که پس از چند سال کار در این کشور و پرداخت مالیات و بیمه به مدت تعیین شده، اقامت دائم به مهاجران اعطا شود و در صورت وجود شرایطی مانند تسلط بر زبان آن کشور و علقه به فرهنگ و جامعه مورد نظر، تابعیت و پاسپورت آن کشور نیز به آن ها تعلق گیرد. اما اخذ اقامت و پاسپورت عمان به ویژه از طریق کار در عمان، قابل بحث و بررسی می باشد. چرا که کشور عمان نیز مانند برخی کشورهای عربی دیگر، اقامت دائم و تابعیت خود را به مهاجران اعطا نمی نماید. بنابراین متقاضیان کار در عمان، مادامی که ویزای کار آن ها در این کشور، اعتبار داشته و قرارداد کاری آن ها با کارفرما و طرف عمانی تمدید شود، قادر به اقامت در این کشور می باشند. در غیر این صورت پس از پایان مدت ویزای خود باید از این کشور خارج شده و به وطن بازگردند. به همین دلیل، هدف بسیاری از افراد از تلاش برای کار در عمان، کسب درآمد یا آماده سازی شرایط و زمینه برای مهاجرت به کشورهای اروپایی و یا کانادا و استرالیا می باشد.

سوالات رایج درباره کار در عمان

✔️ شرایط اخذ ویزای کار عمان چیست؟

برای کار در عمان می بایست از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد شغلی داشته باشید.

✔️ میانگین حقوق کار در عمان چقدر است؟

 میانگین حقوق کار در عمان، 1.780 ریال عمان است.

✔️ آیا کار در عمان شامل ویزای همراه نیز می شود؟

بله. افرادی که موفق به دریافت کار در عمان می شوند، در صورت برخورداری از شرایطی می توانند همسر و فرزندان زیر 21 سال خود را نیز به همراه داشته و تا مدت اعتبار ویزای کار خود، در این کشور اقامت دهند.

✔️ آیا کار در عمان منجر به اخذ تابعیت این کشور می شود؟

خیر. کشور عمان همانند برخی کشورهای عربی دیگر، اقامت دائم و تابعیت خود را به مهاجران اعطا نمی نماید. بنابراین متقاضیان کار در عمان، مادامی که ویزای کار آن ها در این کشور، اعتبار داشته و قرارداد کاری آن ها با کارفرما و طرف عمانی تمدید شود، قادر به اقامت در این کشور می باشند.

 سخن پایانی درباره کار در عمان

کار در عمان، مهاجرت کاری به عمان، میزان درآمد در کشور عمان  و فرصت های کار در عمان در این مقاله به صورت تخصصی و علمی مورد مطالعه قرار گرفت. بسیاری از افراد با هدف کسب درآمد بالا و یا مهاجرت به کشورهای اروپایی و یا کشورهای کانادا و استرالیا در آینده، اقدام به مهاجرت به عمان از طریق کار می نمایند. این در حالیست که شرایط کار در این کشور و جذب نیروی متخصص خارجی با دشواری هایی همراه است و از همه مهم تر، دارای مزایای بسیار کمی در مقایسه با دیگر کشورها می باشد. برای مثال می توان به عدم اعطای اقامت و تابعیت به علت کار در عمان اشاره کرد. به همین منظور پیشنهاد می شود که شرایط کاری کشورهای دیگر مانند کانادا، اتریش، آلمان و... مورد بررسی قرار گرفته و برای آن ها اقدام شود. بدین منظور شما می توانید از راهنمایی ها و خدمات مشاوره ای موسسه ملک پور بهره مند گردید. کافیست که با موسسه ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید تا مشاورین ما با شما تماس گرفته و مشاوره تلفنی رایگان ارائه نمایند. در ذیل این مقاله نیز در بخش "ثبت پرسش" فرصتی برای طرح سوالات شما در خصوص کار در عمان می باشد تا در مدت زمان کوتاهی به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 4.24 از 5 ( 54 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
علی
سلام مرسی از مقاله خوبتون من چندساله آشپز و همچنین گرداننده فست فود هستم آیا برای من توی عمان کار پیدا میشه؟ شما می تونین کمک کنین؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی برای کار در عمان شما نیازمند به یک پیشنهاد شغلی و کفیل می باشید که بهتر است از طریق کاریابی های بین المللی پیگیری نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما برای کشورهای اروپایی که اقامت می دهند بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
فرزادخیشه زار
سلام خدمت شما بنده 42 سن دارم مخزن ساز هستم و حدود 22 سال سابقه کار همین شغل دارم سازنده انواع مخازن تحت فشار مخازن ذخیره و غیره می خواستم بدونم فرصت شغلی در کشور های خلیجی مثل عمان هست من میتونم اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. در صورتی که شرایط زبان مناسبی داشته باشید می توانید رزومه خود را برای مشاورین موسسه جهت بررسی ارسال فرمایید تا شرایط کار را بررسی نمایند.
ایلیا طیبی
سلام عرض ادب و احترام. بنده 27 سال سن دارم. فوق لیسانس it هستم. زبان انگلیسی رو امتحان ماک دادم در حد ایلتس 6 بودم. میخوام برم عمان واسه کار. اما نمیدونم باید از کجا جاب افر بگیرم. شما می تونید برای من جاب افر بگیرید از جایی؟ هزینه های خودتون چند میشه اگر بخواین جاب افر بگیرید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که می فرمایید شما شانس مهاجرت کاری به اتریش، آلمان و سوئد را دارید و حتی برای کشور سوئد درخصوص پیشنهاد شغلی می توانیم کمکتان کنیم. اما برای کشورهای عربی شما نیازمند به کفیل هم علاوه بر پیشنهاد شغلی می باشید و معمولاً این کشورها اقامت دائم نمی دهند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
عباس سراوانی
سلام و عرض احترام، ممنون از مقاله کار در عمران، عذر می خواهم برای پیدا کردن کار برای پزشکان و پروسه معادل سازی چقدر زمان نیاز است؟ بنده 3 سال پیش فارغ التحصیل شده ام و 3 سال را با توجه به طرح سابقه کاری داشته ام. آیا برای بنده شرایط کاری امکان پذیر است.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بیشتر و بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی کشور عمان شرایط نسبتا مناسبی را برای پزشکان درخصوص ارزیابی مدارک، آزمون های معادلسازی و بازار کار فراهم کرده است که با یک پروسه 3 تا 6 ماهه قابل انجام است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سپیده
سلام و عرض ادب بنده در حوزه ی بیمه فعالیت دارم آیا به جز مسیر جاب آفر راهی هست که بشه برای کار در این کشور اقدام کرد؟ آیا برای شغل بنده این کشور ، کشور مناسبی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشورهای عربی علاوه بر داشتن جاب آفر یا پیشنهاد شغلی نیازمند به یک کفیل و همچنین دانش زبان عربی می باشید. درخصوص بیمه هم باید مسلط به قوانین بیمه مرکزی کشور عمان باشید نیاز به گذراندن دوره ها و اخذ مجوزهایی نیز می باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
رضا یوسف
باسلام برای کار در تعمیرگاه عمان در شاخه صافکاری ماشین میشه راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشورهای عربی مثل شما باید کارفرما داشته باشید، دانش زبان عربی و یگ کفیل نیازمند هستید. پیشنهاد می کنم برای کار در چنین کشورهایی از کاریابی های بین المللی کمک بگیرید، درخصو پیدا کردن کار هم حتما به لینک زیر مراجعه بفرمایید که یک راهنمایی جامع گام به گام تا کار در خارج کشور می باشد. https://malekpourmie.com/product/%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d9%87-%da%af%d8%a7%d9%85-%d8%aa%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%af%d8%b1-%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1/
Ali
سلام آیا افراد زیر ۲۱سال امکان اخذ هرگونه ویزای کار عمان را دارند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خیر برای کار در عمان باید کفیل و همچنین پیشنهاد شغلی داشته باشید. موفق باشید.
علی اکبر جلال
سلام خسته نباشید میخواستم هزینه ای که شما واسه کاریابی از متقاضی میگیرید چقدر است؟ واسه رشته بهداشت محیط در عمان کار هست یا نه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز ما موسسه مهاجرتی هستیم و بصورت حرفه ای مثل کاریابی ها خدمات شغلی نداریم، درمورد کادر پزشکی و درمان تیم مادر عمان کارهای اجرایی را انجام می دهد که در مشاوره های تخصصی بطور کامل هزینه ها را عنوان می کنند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ا.ن
سلام مهندس عمران هستم 28 ساله با 2 سال سابقه کار در طراحی سازه های مربوط به خطوط نفت و گاز در شرکت معتبر خصوصی ایرانی و کار روی پروژه های بزرگ ملی... مسلط به تمامی نرم افزار های مورد نیاز و سطح خوب زبان...درحال خوندن برای آزمون آیتلس هستم ( فعلا آمادگی در حد 6-6.5).... میخواستم برای نروژ اقدام کنم چون برای تخصصم خوبه ولی سابقه کارم کمه....میخواستم راهنماییم کنید شاننسم برای عمان چطوره ؟ و اینکه با 2 سال سابقه کار امکان اقدام برای نروژ هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کشورهای عربی شما باید علاوه بر داشتن یک پیشنهاد شغلی یک کفیل هم داشته باشید و بهتر است از طریق کاریابی های بین المللی که برخی از آنها در مقالات ما هم عنوان شده است استفاده کنید. اما برای اروپا شانس خوبی دارید اگر بتوانید آیلتس 6.5 بیاورید برای نروژ می توان فوق لیسانس رایگان درخواست داد. یا برای کشور اتریش با دوره های زبان که تقریبا رایگان هستند اقدام کنید و سپس در محیط به دنبال کار باشید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرد تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حسین.
با سلام.. بنده سابقه 20 ساله در ساخت سکوهای نفتی و گازی رو به عنوان مدیر کارگاه دارم ایا در کشور عمان برای این شاخه کاری هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشورهای حوزه خلیج فارس شما باید از طریق کفیل و پیشنهاد شغلی اقدام نمایید. موفق باشید.
صادق سجیراتی
سلام راننده پایه هستم و کارای دیگه میشه برام کار پیدا کنید متشکرم عرب هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشورهای عربی باید پیشنهاد شغلی و کفیل داشته باشید در مقالات کاری یک قسمت بعنوان معرفی موسسات کاریابی بین المللی هست می توانید از آنها استفاده نمایید. موفق باشید.
صادق سجیراتی
سلام کجا باید برم برا موسسات تو این لینک جواب بده
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در همین مقاله در بخش کاریابی در عمان توضیح داده شده است. https://officialmalekpour.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D9%85%D8%A7%D9%86
صادق سجیراتی
سلام راننده پایک هستم و در پروژه ها کار کردم و کارای دیگه میشه برا من کار اونجا پیدا کرد عرب هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای کار در کشورهای عربی اینکه شما زبان عربی بلد هستید خیلی خوبه و اگر کفیل و یک پیشنهاد شغلی هم داشته باشید کار مهاجرت شما قابل انجام است، اگر از سمت کاریابی های بین المللی که در مقالات کاری معرفی شده و کفیل اقدام نمایید. نتیجه بهتری می گیرید. موفق باشید.
صادق سجیراتی
سلام کجا باید برم برا موسسات تو این لینک جواب بده
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در همین مقاله در بخش کاریابی در عمان توضیح داده شده است. https://officialmalekpour.com/%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%B9%D9%85%D8%A7%D9%86
Younes Norizade
سلام وقت بخیر لیسانس مهندسی نفت گرایش حفاری دارم میخواستم ببینم میتونم درشرکت نفت کشور عمان مشغول به کار بشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب رشته شما بسیار رشته خوبی می باشد و شانس کاری در کشورهای اروپایی هم خواهید داشت برای کشور عمان خدمات کاریابی برای پرستاران و پزشکان هست لطفا برای دریافت اطلاعات تخصصی و کامل تر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.
علی رضاییان
سلام و ممنون از مقاله خوبتون. من مهندس عمران هستم و 5 سال سابقه کار دارم. آیا با کار در عمان می توان به اقامت و پاسپورت رسید؟ برای من خیلی مهمه که بتوئم پاسپورت یک کشور را اخذ کنم. ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب رشته شما رشته بسیار خوبی می باشد اما متاسفانه کشورهای عربی منجر به اقامت و تابعیت شما نمی شود. اگر سابقه کار مرتبط داشته باشید می توانید از طریق جاب سیکر اقدام فرمایید برای اتریش و المان که منجر به اقامت دائم و پاسپورت شما خواهد شد .
محسن
با سلام و خسته نباشید بنده پرستار هستم و سه سال سابقه کار دارم، همسرم هم ماما هست و سه سال سابقه کار داره، چقدر زمان میبره تا بتونیم عمان ویزای کاری بگیریم؟ شما عمان رو پیشنهاد میکنید؟ یا سوئد و دانمارک رو؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام ابتدا باید آزمون معادل سازی شرکت کنید و درصورت قبولی اجازه کار خواهید داشت برای اطلاعات تخصصی با مشاورین موسسه تماس بگیرید
امیرفرداد
سلام بنده ۵۱ سال سن دارم لیسانس عمران دارم ودارای ۲۶ سال سابقه کارمی باشم آیامیتوانم دراروپا یاکانادا یاحوزه خلیج فارس کارپیداکنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام به دلیل شرایط سنی خیر اما راه های جایگزین برای اخذ اقامت وجود دارد برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
علی
سلام و وقت بخیر . دانشجوی دکترای عمران هستم و مهندس پایه یک و از سال 81 مشغول به کار بوده و طراح و محاسب و مجری هستم . سابقه محاسبه و اجرای پروژه های مختلف و مسلط به زبان انگلیسی و نرم افزارهای مربوطه. آیا می توان در کشور عمان مشغول به کار شد و شرایط چگونه است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. جناب مهندس، در صورتی که بتوانید از کشور عمان جاب آفر دریافت کنید می توانید برای کار در این کشور اقدام داشته باشید و اقامت کاری بدست آورید. برای این امر می توانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور استفاده نمایید.
علی سپهری
من استادکار سازنده مخازن و سازنده انواع تانکر زمینی هوایی و تانکر رو ماشین و سازنده میکسر حمل بتن و سازنده اتاق کمپرس ماشین و سازنده انواع قالب هستم آیا برای من کار در عمان پیدا میشود
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، به طور کلی شما برای کار در کشور عمان باید کارفرمایی پیدا کنید که برای شما جاب آفر ارسال نماید تا به واسطه آن بتوانید اقامت کاری دریافت کنید. برای این امر می توانید از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج از کشور موسسه استفاده نمایید.
هادی گوهری
سلام.شماره جایی درج نشده؟چطوری باید زنگ بزنیم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با شماره02149196000 تماس بگیرید.
ستار فرهادی
باسلام و عرض ادب من در کارهای نفت و گاز مهارت دارم در جزیره سیری و کنگان فاز 13 و سکو سروش بهرگان در قسمت تعمیرات و نگهداری کار کردم که تمامی عکساشم موجود هست و به غیر از این 7 سال ام دی آف کار حرفه ای بودم ساخت کابینت در کمد همگی رو تخصص دارم مدرک تحصیلیم فوق دیپلم مکانیک شاخه ساخت و تولید مربوط به تراشکاری می‌باشد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر ویزاهای کاری برای کشورهایی مانند عمان امارات امریکا و برخی از کشورهای حوزه شنگن قابل اقدام است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید.
سلیمانی
سلام وقت بخیر. با مدرک دکتری حقوق تجارت بین الملل و آیلتس ۸ امکان مهاجرت تحصیلی به عمان چقدره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر است با دانشگاه ها و مراکز علمی عمان ارتباط برقرار کنید.
بهمن
شغلم مونتاژ اسانسور..صفر تا ۱۰۰ ۳۶ ساله..دیپلم...اما مدرک کاری ندارم میتونم اقدام کنم برا مهاجرت کاری ب عمان
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر خدمات ما در مورد کشورهای حورزه خلیج فارس اخذ اقامت امارات می باشد.
آرمان مهرگان
سلام خسته نباشید برای مهاجرت به کانادا چه شرایطی لازمه ممنون میشم جواب بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام دوست عزیز نمی توان به صورت کلی بیان کرد که شرایط مهاجرت به یک کشور چگونه است، زیرا مهاجرت به هر کشور با توجه به شرایط هر فرد متفاوت می باشد. لذا باید با توجه به شرایط شما و مهارت ها و سرمایه شما این مورد سنجیده شود. لطفا برای کسب اطلاعات دقیق و دریافت مشاوره با شماره تماس های موسسه در ارتباط باشید.
بهرنگ حقی
سلام خسته نباشید برای کارگری در هتل در کشور عمان میتونم اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر برای کشور امارات امکان کاریابی وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید.
مسعود دارم
سلام ۴۲ سال راننده ماشین آلات سنگین و جرثقیل با سابقه ۱۰ سال برای کار چه پیشنهاد و راهنمایی دارید ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر موسسه برای امارات امریکا انگلستان و ... در صورت داشتن شرایط امکان کاریابی دارد. پیشنهاد می شود برای بررسی رزومه خود و راه های دیگر مهاجرت با موسسه تماس حاصل نمایید.
روح الله خمسه
سلام وقت بخیر میخواستم شرایط ثبت شرکت در عمان رو بدونم و توی زمینه تتو فعالیت دارم و از اونجا که تتو در ایران غیر قانونی هستش نمیتونم مدرک فنی حرفه ای ارائه بدم و حدود درامد یک تتو آرتیست حرفه ای توی عمان رو میخواستم بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اینکه بتوانید در این زمینه در کشوری مشغول به کار شوید می بایست مجوز های لازم را در کشور مقصد اخذ نمایید و دوره های لازم را بگذرانید.
ابوذر سهامی
سلام،ببخشید من وضعیت مالیم خوب نیست،میتونم ۱۴روزه توریستی برم و کار پیدا کنم خودم؟ممنون میشم پاسخ بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز در صورت تسلط به زبان ممکن است خودتان نیز بتوانید اقدام نمایید.
مهرداد دیناشی سوسن
درود و خسته نباشید از سایت خوبتون می خواستم بدون برای کارهای ازاد مثل جوشکاری یا مونتاژ کاری یا نصاب استراکچر .چگونه باید کارپیدا کنیم و زبان عربی نیازه و…
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که سابقه کار در این رشته ها را داشته باشید و با زبان عربی یا انگلیسی آشنایی داشته باشید می توانیم برای شما کاریابی انجام دهیم.
مشتاق زاهدی
من زمین شناسی خوندم چگونه ویزا کاری عمان را دریافت کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. برای کار در عمان شرایط سن، سوابق کاری و سطح زبان متقاضی اهمیت دارد. بهتر است شرایط خود را با کارشناسان موسسه به منظور کاریابی در میان بگذارید.
فرزادخیشه زار
سلام خدمت شما بنده 42 سن دارم مخزن ساز هستم و حدود 22 سال سابقه کار همین شغل دارم سازنده انواع مخازن تحت فشار مخازن ذخیره و غیره می خواستم بدونم فرصت شغلی در کشور های خلیجی مثل عمان هست من میتونم اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. در صورتی که شرایط زبان مناسبی داشته باشید می توانید رزومه خود را برای مشاورین موسسه جهت بررسی ارسال فرمایید تا شرایط کار را بررسی نمایند.
بهرام
سلام ، لطفاً درآمد تقریبی تکنسین سیستم های تهویه مطبوع: کولر گازی ، داکت اسپلیت و دستگاه VRF در کشور عمان بفرمایید. باتشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بسته به نیاز کارفرما و تخصص و سوابق کار شخص متغیر است و نمی توان عدد دقیقی عنوان نمود.
مرضیه مصطفوی
سلام وقت بخیر من کارشناسی حسابداری هستم و 23 سالمه و هدفم مهاجرته به هر کشوری که بتونم پیشرفت کنم و مستقل زندگی کنم . به دلیل نیاز به سابقه کار برای اخذ ویزای کار به صورت قراردادی مشغول به کار حسابداری شدم ، همچنین در لاین های آرایشگری هم مشغول به کارم . قصد مهاجرت به کشور های حاشیه خلیج فارس رو داشتم تا اینکه امروز مطالبی رو مبنی بر محدودیت اخذ ویزای کار رو دیدم ... ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید که چجوری باید رویامو به حقیقت تبدیل کنم :)
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب عزیز شرایط شما بایستی با جزئیات بیشتری بررسی گردد پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید. شماره تماس: ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰
مهران قریشی
درود بر شما نجار هستم 47 ساله و کارگاه تولید مبل دارم، زبان نمیدانم آیا میتونم برای کار عمان یا قطر کویت اقدام کنم؟ چطور میتونید کمک کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان اقدام وجود دارد برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
پروین دهدشتی
سلام. خیلی ممنونم برای اطلاعاتی که در اختیار ما میذارید. همسر من برق کار صنعت نفت و گاز هستن با ۸ سال سابقه کاری. چطور میشه کار اقماری۱۴_۱۴ پیدا کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. باید رزومه خود را برای کاریابی ارسال نمایید و اینکه کار اقماری باشد بسته به نظر کارفرما است.
مشاوره رایگان