سرمایه گذاری در فنلاند – شرایط و روش های سرمایه گذاری

25 نظر

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق روش های مختلفی امکان پذیر است. از جمله روش هایی که برای سرمایه گذاری در فنلاند میتوان نام برد:

 • خرید ملک: با خرید ملک در فنلاند میتوانید در این کشور سرمایه گذاری کنید ولی باید گفت دولت فنلاند اقامتی به شما با خرید ملک نمیدهد.
 • ثبت شرکت: سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت محدود نمی تواند به صورت انفرادی باشد، حداقل یک عضو هیئت مدیره و یک عضو نیاز دارد برای ثبت شرکت در فنلاند باید یک نفر از اتحادیه اروپا را از اعضای هیت مدیره خود قرار دهید.
 • کارآفرینی: برای این کار باید این مسئله به اثبات برسد که فعالیت شما در اقتصاد فنلاند اثری مثبت دارد.

روش هایی همچون اوراق غرضه و خود حمایتی در فنلاند امکان پذیر نمیباشد برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین موسسه ملک پور استفاده کنید.

 

سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند

شرایط سرمایه گذاری در فنلاند

کشور فنلاند در شمال اروپا واقع شده و حدود 5/5 میلیون نفر جمعیت آن می باشد. پایتخت این کشور شهر هلسینکی است. همسایگان فنلاند کشورهای روسیه، سوئد و نروژ می باشند. جالب است بدانید که این کشور از دوران قرون وسطی تا سال 1809 جزو کشور سوئد به حساب می آمد. به همین دلیل زبان سوئدی تا به الان، از زبان های رسمی این کشور محسوب می شود. کشور فنلاند در بخش های صنعتی، تولیدی و کشاورزی فعالیت های خوبی انجام داده و نشان داده است حرف هایی برای گفتن دارد.اقتصاد این کشور بر پایه صادرات می باشد. از جمله محصولات صادراتی کشور فنلاند می توان به ماشین آلات و تجهیزات، کاغذ، لوازم الکترونیکی و ... اشاره کرد. یکی از محصولات صادراتی این کشور که برای ایرانیان بسیار آشنا و خاطره انگیز بوده، برند موبایل نوکیا می باشد. سرمایه گذاری در فنلاند می تواند برای اکثر سرمایه گذاران مقصد خوبی به حساب آید. اما برای سرمایه گذاران ایرانی نکات بسیار مهمی در مورد سرمایه گذاری در فنلاند وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مهاجرت به فنلاند به لینک ذیل مراجعه نمایید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد اینکه خوب تجارت کنیم و موانع سرمایه گذاری را بشناسیم


سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید ملک

یکی از روش های سرمایه گذاری در فنلاند، سرمایه گذاری از طریق خرید ملک می باشد. لازم به ذکر است که دولت فنلاند نقش برجسته ای در بازار املاک و مستغلات فنلاند ایفا می کند. از حدود 80000 خانه اجاره ای در فنلاند، کمی بیشتر از نیمی از آنها توسط یارانه های دولتی ساخته شده اند. اکثر این منازل یارانه ای متعلق به شهرداری ها هستند و توسط شرکت های مسکن و مقامات محلی مدیریت می شوند. بنابراین بازار آزاد املاک در فنلاند برای سرمایه گذاران محدود است. شهر هلسینکی به عنوان پایتخت فنلاند، تقریباً سه چهارم جمعیت فنلاند و حدود 30 درصد از همه مشاغل را تشکیل می دهد.

از دیدگاه سرمایه گذاری املاک، تمایل بیشتر سرمایه گذاران در فنلاند به خرید ملک در هلسینکی می باشد. ولی این شهر در مقایسه با دیگر مناطق فنلاند بسیار گران تر است. هم چنین فقط 39 درصد املاک در هلسینکی دارای مالکیت شخصی هستند و مابقی آن در مالکیت نهادهای عمومی هستند و نهادهای مربوط به بخش مستغلات و مسکن نفش مهمی در این زمینه ایفا می کنند. با توجه به اطلاعات اولیه در دسامبر 2018 از سوی مقامات دولتی فنلاند، قیمت املاک در شهر هلسینکی 2.2 درصد افزایش داشته است. در سایر نقاط قیمت املاک 0.6 درصد افت داشته است.

هم چنین لازم به ذکر است دولت فنلاند از طریق خرید ملک به اتباع خارجی و مهاجرین، هیچ گونه اقامتی اعطا نمی کند. در لینک زیر اطلاعات کاملی راجع به سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید ملک به دست خواهید آورد.

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت

یکی از راه های سرمایه گذاری فنلاند، ثبت شرکت می باشد. سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود، یک ساختار شرکتی می باشد که اعضای شرکت نمی توانند شخصا مسئول بدهی شرکت باشند. سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت محدود نمی تواند به صورت انفرادی ثبت شود، زیرا حداقل یک عضو هیئت مدیره و یک عضو معین نیاز دارد. همچنین شما می توانید به عنوان یک شرکت خارجی، کسب و کاری  را در فنلاند از طریق ایجاد یک شعبه راه اندازی کنید. روش دیگر سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت به عنوان یک شرکت زیر مجموعه می باشد. شرکت زیر مجموعه، شرکتی تابعه می باشد که سهام آن متعلق به شرکت مادر خارجی آن است. شرکت تابعه نمی تواند همان نام شرکت را به عنوان شرکت اصلی خود داشته باشد. البته ثبت شرکت از طریق شعبه و یا شرکت تابعه، در مقایسه با سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود، فرایند تشکیل و الزامات متفاوتی دارد.

برای سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت در این کشور به عنوان یک خارجی، شما باید یک شخص از کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به عضویت هیئت مدیره درآورید. ایجاد این کسب و کار در فنلاند نیازمند اسناد و مدارکی است که باید به بانک و دفتر ثبت نام دولت فنلاند ارائه گردد. سرمایه گذاری در فنلاند و همچنین افتتاح حساب بانکی در این کشور به دلیل قوانین شدید مبارزه با پولشویی یکی از دشوارترین و مهم ترین اقدامات ثبت شرکت می باشد. بعد از افتتاح حساب، هزینه اولیه برای سرمایه گذاری در فنلاند از طریق ثبت شرکت که معمولاً 2500 یورو می باشد، به حساب واریز می شود. پس از آن شرکت می تواند در اداره ثبت نام فنلاند، ثبت و شناسه کسب و کار دریافت کند. البته افتتاح حساب و هم چنین ثبت شرکت در فنلاند با وجود تمام مزیت هایی که دارد ولی برای اتباع خارجی و به ویژه ایرانیان با سختی ها و دشواری های زیادی همراه هست و همچنین نمی توانیم در مورد اعطای پروسه اقامت از این طریق نیز با  اطمینان سخن بگوییم،

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق کار آفرینی

در کشور فنلاند از طریق آژانس های مهاجرتی سرمایه گذاری، می توان برای مهاجرت به فنلاند از طریق کارآفرینی اقدام کرد. برای این کار باید این مسئله به اثبات برسد که فعالیت شما در اقتصاد فنلاند اثر مثبت و نوآورانه ای خواهد داشت. فنلاند در سال های اخیر شاهد پیشرفت زیادی در زمینه های زیادی از قبیل محیط زیست، انرژی پاک، علوم مهندسی و ... داشته است، لذا برای پیشرفت بیشتر این امکان را برای اتباع خارجی فراهم کرده است که ایده های نوآورانه خود را در بازار کار فنلاند پیاده سازی کنند.

اگر می خواهید به عنوان یک کارآفرین در فنلاند فعالیت بکنید، نیاز به اجازه اقامت خواهید داشت. اگر اقامت دایم در فنلاند و یا اتحادیه اروپا نداشته باشید، قبل از درخواست مجوز اقامت کارآفرین، باید فعالیت های تجاری خود را در اداره ثبت نام فنلاند، ثبت کنید. پردازش درخواست مجوز اقامت شامل دو مرحله است. در ابتدا مرکز ELY که مرکز توسعه اقتصادی، حمل و نقل ومحیط زیست فنلاند می باشد، سودآوری شرکت شما را بر اساس طرح کسب و کار شما، تامین مالی و دیگر موارد مرتبط ارزیابی می کند. سپس مرکز خدمات مهاجرت فنلاند در خصوص اجازه اقامت شما تصمیم گیری می کند.

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خرید اوراق قرضه

سرمایه گذاری در ارواق قرضه کشورها یکی از راه های مهاجرت به برخی از کشورهای دنیا می باشد. متاسفانه در کشور فنلاند از طریق خرید اوراق قرضه امکان اخذ اقامت فنلاند وجود ندارد.

سرمایه گذاری در فنلاند از طریق خود حمایتی

خود حمایتی یا تمکن مالی یکی کم ریسک ترین روش های اخذ اقامت است که شما با نشان دادن سرمایه و اثبات شرایط مالی خوب خود میتوانید اقامت کشور های اروپایی را دریافت کنید. حال سوال اینجاست که آیا این روش در فنلاند وجود دارد یا خیر؟ باید گفت فنلاند طرح یا برنامه ایی برای اقامت از طریق خود حمایتی ندارد و این روش در حال حاضر در کشور هایی نظیر خودحمایتی فرانسه، اسپانیا و اتریش قابل اجرا است.

مدارک و شرایط لازم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری

شرایط و مدارکی که باید برای دریافت ویزای سرمایه گذاری داشته باشید:

 • داشتن حداقل مدرک کارشناسی
 • داشتن حداقل 3 سال سابقه کار در حوزه کاری خود یا کسب و کاری که میخواهید راه اندازی کنید
 • عدم سوء پیشینه
 • تایید طرح تجاری شما توسط سازمان های مرتبط
 • مدارک هویتی مانند پاسپورت
 • پر کردن فرم دخواست ویزا

هزینه های لازم برای روش های مختلف سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند عموما از طریق 3 روش خرید ملک، ثبت شرکت و کارآفرینی امکان پذیر است اما باید گفت که در روش خرید ملک امکان دریافت اقامت فنلاند وجود ندارد. در جدول زیر حداقل هزینه های مورد نیاز برای سرمایه گذاری در فنلاند برای شما عزیزان نیز لیست شده است:

 

روش سرمایه گذاری هزینه (یورو)
خرید ملک  از 1940 تا 5300 (قیمت هر متر مربع)
ثبت شرکت  80000
کارآفرینی 40000

استانداردهای سرمایه گذاری در فنلاند

معمولاً سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در فنلاند و سایر کشورها، می بایست به معیارها و استانداردهای سرمایه گذاری توجه ویژه ایی داشته باشند. آیا نظام قضایی و یا نگرش کشور فنلاند نسبت به سرمایه گذاران خارجی تغییر نمی کند؟ آیا قراردادهای سرمایه گذاری در کشور فنلاند توسط دولت نقض نمی شود؟ این استانداردها مشخص می کنند که سرمایه گذاری در فنلاند تا چه میزان برای سرمایه گذاران خارجی مناسب می باشد. از جمله این استانداردها می توان به ریسک مصادره اموال سرمایه گذاران خارجی اشاره کرد. اصولا هدف سرمایه گذاران خارجی از سرمایه گذاری در فنلاند، کسب اقامت فنلاند و سودآوری می باشد. خوشبختانه این کشور به استانداردهای سرمایه گذاری پایبند بوده و سرمایه گذاری در فنلاند برای سرمایه گذاران می تواند مناسب باشد. در ادامه نمودار ریسک مصادره اموال را مورد ارزیابی قرار دادیم. در این نمودار عدد 1 کمترین و عدد 7 بیشترین ریسک مصادره اموال را در کشور فنلاند برای سرمایه گذاران خارجی نمایش می دهد.

 • ریسک مصادره اموال در فنلاند:

سرمایه گذاری در فنلاند

 

شاخص های اقتصادی تاُثیرگذار بر سرمایه گذاری در فنلاند

افراد برای سرمایه گذاری در فنلاند علاوه بر استانداردها، باید معیارهایی را در نظر بگیرند. از جمله این معیارها می توان به تولید ناخالص داخلی، نرخ مالیات بر درآمد، نرخ بهره بانکی و ... اشاره نمود. با بررسی این معیارها می توان نتیجه گرفت که سرمایه گذاری در فنلاند تا چه میزان می تواند سودده باشد. همچنین سرمایه گذاران می بایست معیارهای سرمایه گذاری در فنلاند را با سایر کشورهای اروپایی مقایسه کنند.

 • تولید ناخالصی داخلی در کشور فنلاند:

میزان تولید ناخالصی یکی از شاخص های اندازه گیری رشد اقتصادی در کشور فنلاند می باشد. به عنوان مثال هرچه تولید ناخالصی در کشور فنلاند افزایش یابد، توانایی تولید و فروش در فنلاند نیز افزایش می یابد، همین امر باعث افزایش سود آوری برای سرمایه گذاران خارجی می گردد. نمودار ذیل نرخ تولید ناخالص داخلی فنلاند را نشان می دهد.

نمودار تولید ناخالص داخلی فنلاند 2024

 • نرخ مالیات در شرکت ها در کشور فنلاند:

نرخ مالیات هر کشور توسط اعضای دولت تعیین می گردد و معمولاً نرخ مالیات در هر کشور متغیر بوده و بر اساس سیاست های اقتصادی تعیین می گردد. اصولا سرمایه گذاران  به دنبال پرداخت مالیات کمتر می باشند. نرخ مالیات به افرادی که قصد سرمایه گذاری در فنلاند را دارند، می تواند کمک شایانی کند. در ذیل نمودار نرخ مالیات در فنلاند را در چند سال اخیر مورد ارزیابی قرار دادیم.

سرمایه گذاری در فنلاند

 • نرخ بهره بانکی در کشور فنلاند:

نرخ بهره بانکی یکی از شاخص های مهم اقتصادی برای سرمایه گذاری در فنلاند می باشد. این نرخ معمولاً برای جلوگیری از کاهش ارزش پول از وام گیرنده دریافت میگردد. نمودار زیر نشان دهنده نرخ بهره بانکی درفنلاند در سال 2023 میباشد طبق آخرین آمار داده شده برای شما عزیزان تهیه شده است.

سرمایه گذاری در فنلاند

 

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند از طرق مختلفی امکان پذیر است. در همه روش های سرمایه گذاری در فنلاند به جز خرید ملک، اقامت این کشور به افراد اعطا می شود. معمولاً سرمایه گذاران خارجی تمایل دارند با خرید ملک، اقامت کشورها را به دست آورند که متاسفانه با سرمایه گذاری در فنلاند از این طریق امکان اخذ اقامت وجود ندارد. هدف اکثر سرمایه گذاران خارجی از سرمایه گذاری در کشورها، اخذ اقامت کشور مورد نظر و کسب سود می باشد. معمولاً کشورهایی مناسب سرمایه گذاری از طریق خرید ملک می باشند که گردشگران زیادی داشته باشند. از جمله این کشورها می توان به کشور اسپانیا اشاره کرد. افراد می توانند با خرید ملک اسپانیا، هم به اقامت این کشور دست یابند و هم سود خوبی داشته باشند. شما عزیزان می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و شرایط خرید ملک در اسپانیا را جویا شوید.

همان طور که گفته شد، سرمایه گذاری در فنلاند از طریق سایر روش ها می تواند منجر به دریافت اقامت فنلاند برای افراد شود. این اقامت در ابتدا موقت خواهد بود. افراد پس از گذشت 5 سال زندگی در فنلاند می توانند اقامت دائم کشور فنلاند را دریافت نمایند. یکی از شرایط تمدید اقامت در ثبت شرکت و کارآفرینی این است که، طرح تجاری راه اندازی شده می بایست سودآوری لازم را داشته باشد.

مزایای سرمایه گذاری در فنلاند

سرمایه گذاری در فنلاند برای سرمایه گذاران خارجی می تواند مزایا و ویژگی هایی داشته باشد که در جدول ذیل می توانید مشاهده بفرمایید.

 

مزایای سرمایه گذاری در فنلاند

1

نظام اقتصادی قوی

2

ریسک سرمایه گذاری بسیار پایین

3

حمایت و استقبال از سرمایه گذاران خارجی

4

فساد اداری و اقتصادی بسیار کم

 

معایب سرمایه گذاری در فنلاند

معمولاً برای سرمایه گذاری در فنلاند و هر کشور دیگری، می بایست معیارهای سرمایه گذاری در آن کشور را با کشورهای دیگر مقایسه نمود تا بتوان از معایب سرمایه گذاری در فنلاند مطلع شد. سرمایه گذاری در فنلاند دارای معایبی می باشد که می توانید در جدول ذیل مشاهده بفرمایید.

 

معایب سرمایه گذاری در فنلاند

1

نرخ مالیات بر درآمد نسبتا بالا

2

اقامت ندادن از طریق خرید ملک

3

برخورداری از گردشگران کمتر به نسبت سایر کشورهای معروف اروپایی


سوالات متداول

✔️چه روش هایی برای سرمایه گذاری در فنلاند وجود دارد؟

از جمله روش های سرمایه گذاری در فنلاند می توان به ثبت شرکت، خرید ملک و کارآفرینی در فنلاند اشاره کرد.

✔️بهترین روش سرمایه گذاری در فنلاند کدام است؟

روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در فنلاند وجود دارد که ثبت شرکت به همراه ارائه یک طرح تجاری مناسب و قوی، یکی از بهترین این روش ها می باشد.

✔️آیا سرمایه گذاری از طریق خودحمایتی و تمکن مالی در کشور فنلاند امکان پذیر است؟

خیر؛ خودحمایتی از جمله روش های سرمایه داری می باشد که با استفاده از آن می توان برای مهاجرت به برخی از کشورها اقدام کرد. این روش در کشور فنلاند، مورد حمایت و استفاده قرار نگرفته است.

✔️آیا از طریق خرید ملک در فنلاند می توان اقامت و پاسپورت این کشور را دریافت کرد؟

خرید ملک در فنلاند، گرچه منجر به کسب سود ناشی از سرمایه گذاری می شود؛ اما دریافت اقامت و تابعیت فنلاند را در پی ندارد.


⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری در فنلاند هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

____________________ سخن پایانی _____________________

سرمایه گذاری در فنلاند، مهاجرت به فنلاند از طریق سرمایه گذاری، هزینه سرمایه گذاری در فنلاند و بررسی مزایا و معایب سرمایه گذاری در فنلاند در این نوشتار به صورت علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. همان طور که مطالعه فرمودید، در این مقاله سعی شد تا به تمام جوانب در باب سرمایه گذاری در کشور فنلاند مانند استانداردها و شاخص های سرمایه گذاری در فنلاند، روش های سرمایه گذاری در این کشور و ... پرداخته شود. امیدواریم که توانسته باشیم با نگارش این نوشتار به سؤالات ذهنیتان پاسخ داده باشیم. دوستان عزیز، چنانچه ابهاماتی در ذهن دارید می توانید با موسسه ملک پورتماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید. همچنین می توانید در قسمت ثبت پرسش سؤالات خود را مطرح کرده تا کارشناسان ما در اسرع وقت در صدد پاسخ به آنها برآیند.

امتیاز 4.63 از 5 ( 26 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
فرزان پرتو
سلام و عرض ادب بنده سرمایه کافی برای سرمایه گذاری در اروپا رو داریم، الان سرمایه گذاری در فنلاند رو خوندم و خیلی مفید بود برام. اما خب نمیخوام شرکت ثبت کنم، میخوام ملک بخرم که ازش سود هم ببرم. جایی هست که به بنده پیشنهاد بدید؟ ممنون از راهنمایی شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای سرمایه گذاری در زمینه ملک که منجر به اقامت شود در اروپا کشورهایی چون پرتغال، یونان، اسپانیا، قبرس جنوبی می توان با 280 تا 500 هزار یورو خرید ملک به اقامت رسید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود.موفق باشید.
نیایش نبوی
سلام وقت بخیر ممنون از توضیحات کاملتون، با صحبت های شما اینطور که نتیجه گرفتم فنلاند گزینه مناسبی برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری نیست، چه راهی رو پس شما پیشنهاد میدید؟ من عاشق فنلاند هستم و ایده آلم اخذ اقامت فنلاند هست، خانواده 4 نفره هستیم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما از طریق اخذ پیشنهاد شغلی و ویزای کاری می توانید اقامت این کشور را اخذ کنید. همچنین می توانید برای اقامت کشورهای دیگر نظیر اتریش اقدام کنید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. سپاس
سارا اقوامی
سلام. توضیحاتتون بسیار کامل و مفید بود . خیلی ممنون از مقاله خوبتون. کلی اطلاعات مفید در مورد سرمایه گذاری در فنلاند به دست آوردم و متوجه شدم که از طریق سرمایه گذاری نمیشه اقامت فنلاند رو گرفت.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت ممنونیم از همراهی شما دوست گرامی
عماد صالحی
با سلام برای سرمایه گذاری در فنلاند، آیا می توان والدین را به ویزا الحاق کرد؟ چه مقدار تمکن مالی لازم است و از چه روشی امکانپذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز شما برای سرمایه گذاری در فنلاند باید یک بیزنس پلن عالی و سرمایه بالا ارائه نمایید تا بتوانید در صورت تایید سازمان های مربوطه اقامت دریافت نمایید. ضمن اینکه در این پروسه پدر و مادر سرمایه گذاری شامل پروسه اقامت نمی گردند اما روش هایی در اروپا وجود دارد که شما بتوانید برای پدر و مادر خود نیز اقامت دریافت نمایید مانند روش های خودحمایتی و خرید ملک.
سمیه
سلام شرایط سرمایه گذاری در فنلاند 2022 چجوری میشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
در این مقاله به سال 2021 اشاره شده است و به احتمال زیاد تغییری برای سال جدید به وجود نمیاد
کوثر سواری
سلام حداقل مبلغ سرمایه گذاری در فنلاند چقدر هست و بیشتر توی چه زمینه هایی میشه سرمایه گذاری خوبی داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. دوست گرامی، شما با روش نوآفرینی با مبلغ کمتر از 50000 یورو می توانید در این کشور سرمایه گذاری نمایید و ایده شما در هر زمینه ای باید نو و جدید باشد.
سیده خیریه موسوی
سلام وقتتون بخیر آیا فرد با خرید ملک می‌تواند به اقامت دائم برسد ؟؟ ممنون از پاسخگويی شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست عزیز، امکان دریافت اقامت در فنلاند با خرید ملک وجود ندارد.
مهدوی
سلام وقت بخیر در خصوص ثبت شرکت در فنلاند مطالعه کردم و تمایلی ندارم شعبه ای از شرکت اصلی رو راه اندازی کنم یا شخصی از اتحادیه اروپا رو به عنوان هئیت مدیره معرفی کنم لذا شرایط دیگری تو اروپا وجود دارد که بتونم با 40 الی 50 هزار یورو سرمایه اولیه و ثبت شرکت بتونم خودم فعالیت کنم و درخواست اقامت بدم ؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما با افزایش سطح سرمایه می توانید در کشور انگلستان برای گزینه کارشرکت اقدام داشته باشید.
مریم
باتشکر از مقاله خوبتون سریع ترین روش برای دریافت اقامت فنلاند چه راهی میتونه باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در حال حاضر اقامت تحصیلی یکی از سریع ترین روش های اقدام برای این کشور است.
مرادیان
سلام و وقت بخیر/ من میتونم تحصیلی بیام فنلاند از طریق همسرم. بعد از ورود اونجا سرمایه گذاری انجام بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز شما اجازه کار، تحصیل و سرمایه گذاری دارید.
شاکریان
سلام، وقت بخیر. بنده ایده ای برای نوآفرینی در فنلاند ندارم، میشه در این کشور یک بیزنس خرید و یا اصلا با خرید ملک اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز. خیر امکان دریافت اقامت از طریق خرید بیزنس و یا خرید ملک وجود ندارد ولی اگر قصد خرید ملک دارید می توانید در اسپانیا، یونان و یا سایر کشورها اقدام داشته باشید.
علی محمدی
با سلام . من ۷۰ هزار یورو سرمایه دارم. از طریق کدام روشهای سرمایه گذاری در فنلاند میتوانم اقدام کنم و اقامت بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در صورتی که ایده و بیزنس پلن خوبی داشته باشید می توانید برای روش استارت آپ در این کشور اقدام داشته باشید.
سهیلا سیاهمزگی
سلام و عرض ادب آیا در حال در روش های سرمایه گذاری فنلاند، روشی وجود داره که منجر به اخذ اقامت من و اعضای خانوادم بشه؟ بنده ۴۲ سالمه به همراه ۲ فرزند ۱۲ و ۹ ساله و همسرم که ۵۰ ساله هستند.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله در صورت داشتن یک ایده نوآورانه شما می توانید برای نوآفرینی اقدام داشته باشید. البته ایده شما باید خاص بوده و بیزنس پلن مناسبی داشته باشید. پیشنهاد میکنیم برای بررسی شرایط خود با شماره 02149196000 تماس بگیرید.
مریم
سلام وقتتون بخیر من ۳۵ ساله و متاهل هستم خیلی برام مهمه که روشی رو انتخاب کنم که منجر به اخذ تابعیت فنلاند بشه ولی متوجه شدم که خرید ملک این امتیاز رو نمیده ممکنه بنده رو راهنمایی کنید بی زحمت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز روش‌های زیادی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد بهترین و کم هزینه‌ترین روش می‌تواند روش تحصیلی باشد که می‌توانید با پذیرش گرفتن تحصیلی و سپس تبدیل آن به ویزای کاری در نهایت اقامت دائم و پاسپورت این کشور را دریافت نمایید.
ادیب
سلام بنده 45 سالمه و سطح زبانم در حد 6هست رشته تحصیلیم کامپیوتر بوده و در این حیطه سابقه مدیریت حدود 10 سال هست تمکن بنده حدود50 میلیارده کدوم یکی از روش های مهاجرتی فنلاند به بنده میخوره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب عزیز شما می‌توانید از روش‌های تحصیلی کاری و یا سرمایه‌گذاری اقدام نمایید که نیازمند بررسی بیشتر رزومه‌تان می‌باشد پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید‌
هادی
سلام خسته نباشید بنده 35 سالمه تحصیلاتم لیسانس هست 4 سال سابقه مدیریت شرکت موادغذایی رو داشتم و تمکن مالی خوبی دارم ممنون میشم بفرمایید ایا امکان ثبت شرکت رو در این کشوردارم؟ چه شرایطی لازم داره که بتونیم سرمایه گذاری کنیم سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط شما بایستی با جزئیات بیشتری بررسی گردد پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
سیاویش مردانی
درود. سپاس از مطالبتون. ایا امکانش هست فردی زیر 18 سال باشه و با سرمایه خانواده سرمایه گذاری کنه؟ مرسی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز افراد زیر ۱۸ سال بایستی از طریق تحصیلی اقدام کنند.
الهام
بعد از اقدام از طریق تحصیلی می‌توان برای سرمایه گذاری در فنلاند هم اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله امکان اقدام وجود دارد.
بهار احمدی
سلام من قصد مهاجرت دارم و بیشتر تمایل دارم که بیزینس راه اندازی کنم روش های سرمایه گذاری در فنلاند چجوریه ؟ میشه از این طریق اقدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما بایستی بررسی گردد. برای دریافت مشاوره میتوانید با موسسه تماس حاصل نمایید.
شهریار
سلام. خسته نباشید. برای روش‌های سرمایه‌گذاری فنلاند، احتیاج به مدرک زبان هست؟ زبان فنلاندی یا انگلیسی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر نیازی به مدرک زبان نیست و برای این کار باید بیزنس پلن قوی داشته باشید که تایید شده و قابلیت اجرا داشته باشد.
آیلار
سلام برای اخذ اقامت دائم فنلاند، هر چقدر میزان سرمایه گذاری بیشتر باشد، پروسه اخذ اقامت سریع تر انجام می شود یا این مورد تأثیری ندارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. نکته مهم در سرمایه گذاری فنلاند بحث ایده متقاضی برای کار است ولی میزان سرمایه میتواند تاثیرگذار باشد.
عماد
سلام روز خوش. من ۴۳ ساله هستم. صاحب شرکت ساخت و تولید دستگاه های کشاورزی هستم. امکان ایجاد شعبه دوم در فنلاند وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بیزنس پلن شما باید توسط وکیل بررسی شود ولی احتمالا همین کار را بتوانید در کشوری مانند کانادا پیش ببرید.
شیوا
سلام. خسته نباشید.. آیا خرید ملک در فنلاند میتونه نارو به پاسپودت این کشور برسونه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، این روش در کشور فنلاند منجر به دریافت اقامت و پاسپورت نخواهد شد.
شوشی
سلام در مورد استارت اپ میشه فرد اقدام کنه برای فنلاند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام بله امکان اقدام وجود دارد.
مشاوره رایگان