دانشگاه فیرلی دیکنسون

14 دی 1401 بدون نظر

دانشگاه فیرلی دیکنسون

قرار است در مقاله دانشگاه فیرلی دیکنسون موضوعاتی نظیر: رشته و شرایط پذیرش دانشگاه FDU کانادا، هزینه تحصیل در دانشگاه فیرلی دیکنسون fdu و شرایط تحصیل در دانشگاه فیرلی را مورد بررسی قرار دهیم. به علاوه قرار است شما را با دوره هایی که این دانشگاه ارائه می‌ دهد، آشنا نماییم. اپلای به Fairleigh Dickinson University چه شرایطی دارد؟ شهریه تحصیل در دانشگاه فیرلی دیکسون سالانه چقدر است؟ آیا دانشجویان ایرانی شرایط تحصیل در دانشگاه فیرلی دیکنسون را دارند؟ در ادامه به این قبیل سوالات و سایر سوالات پاسخ خواهیم داد. شما مخاطبان عزیز می توانید به منظور بررسی رایگان رزومه شخصی خود و همچنین جهت کسب اطلاعات تکمیلی درباره دانشگاه فیرلی دیکنسون، با کارشناسان کاربلد مؤسسه مشاوره ای MIE تماس حاصل نمایید. همچنین در صورت تمایل می توانید سوالات خود را به صورت کتبی در پایان مقاله در قسمت دیدگاه مطرح کنید.

عناوین زیر در خصوص دانشگاه فیرلی دیکنسون می باشد:

  • معرفی دانشگاه فیرلی دیکنسون
  • شرایط تحصیل در دانشگاه فیرلی دیکنسون
  • هزینه تحصیل در Fairleigh Dickinson University
  • سخن پایانی
  • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه دانشگاه فیرلی دیکنسون

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد دانشگاه فیرلی دیکنسون

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد دانشگاه فیرلی دیکنسون

تحصیل در مدارس کانادامعرفی دانشگاه فیرلی دیکنسون

دانشجویان خارجی و داخلی اختیار دارند یکی از رشته های تحصیلی دانشگاه فیرلی دیکنسون را به منظور تحصیل در یکی از سه مقطع دانشگاهی انتخاب نمایند. به علاوه این امکان برای آنان فراهم شده است که در کنار دروس تحصیلی خود، کار عملی نیز انجام دهند. انجام کار عملی سبب می شود تا آنان به راحتی بتوانند وارد بازار کار یکی از کشورهای مدنظر خود شوند و به عنوان یک کارمند نمونه و عالی استخدام شوند. در این دانشگاه و دانشکده های آن رشته های تحصیلی بسیار متنوع در مقاطع دانشگاهی نظیر: مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا ارائه می شوند. بنابراین دانشجویان می توانند به منظور ادامه تحصیل از دانشگاه فیرلی دیکنسون پذیرش دریافت کنند.

تحصیلات کارشناسی: دانشگاه فیرلی دیکنسون در حال حاضر متشکل از ۴ کالج دانشگاهی می باشد که عبارتند از:

  • کالج علوم و مطالعات حرفه‌ای
  • کالج هنر و علوم بکتون
  • کالج Petrocelli
  • کالج بازرگانی Silberman

کالج تجارت سیلبرمن: این کالج ارائه دهنده برنامه های تحصیلی و مدارک تحصیلی در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در پردیس مترو پولیتن و فلورهام می باشد. به علاوه کالج تجارت سیلبرمن ارائه دهنده دوره های تحصیلی کارشناسی در پردیس فناوری اطلاعات و مدیریت بازرگانی ونکوور در دانشگاه FDU می باشد.

دانشکده هنر و علوم بکتون: این دانشگاه ارائه دهنده بیش از ۶۰ گرایش تحصیلی (رشته تحصیلی) می باشد. لازم به ذکر است تحصیل در این دانشکده به دو صورت نیمه وقت و تمام وقت امکان پذیر است.

تحصیلات تکمیلی: تقریباً یک سوم دانشجویانی که موفق به دریافت پذیرش از دانشگاه فیرلی دیکنسون شده اند، مشغول به تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا می باشند. دوره های تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا در هر چهار پردیس دانشگاهی به صورت نیمه وقت و تمام وقت ارائه می‌ شوند. البته برخی از دوره های تحصیلی به صورت آنلاین در اختیار دانشجویان قرار می گیرند. به عنوان مثال: امکان تحصیل در رشته هایی نظیر: علوم بهداشتی، روانشناسی بالینی و داروسازی به صورت آنلاین وجود دارد.

دانشکده امور عمومی و جهانی FDU: این دانشکده در سال ۲۰۱۷ شروع به کار کرد و از آن زمان برنامه‌ های پرتقاضا و جذابی نظیر: فوق لیسانس در امور جهانی مدیریت دولتی و گروه تحقیقاتی نظرسنجی Pubilic Mind را ارائه می دهد.

دانشکده داروسازی FDU: دانشگاه فیرلی دیکنسون، این دانشکده را در سال ۲۰۱۲ در پردیس فلورهام افتتاح نمود. ذکر این نکته خالی از لطف نمی باشد که ۱۲۰ سال از زمان افتتاح این دانشکده در نیوجرسی به عنوان اولین مرکز آموزشی می گذرد.

دانشگاه وینیپگ کانادا

این مقاله را از دست ندهید: معرفی دانشگاه وینیپگ کانادا

در این مقاله ما تمام راه های معرفی دانشگاه وینیپگ کانادا را به شما خواهیم آموخت.

شرایط تحصیل در دانشگاه فیرلی دیکنسون

دانشجویانی که معدل مقطع قبلی آنان ۱۶.۵ باشد و همچنین در آزمون ACT و یا SAT قبول شده باشند، واجد شرایط ثبت نام و پذیرش از Fairleigh Dickinson Universityمی شوند. منظور از قبولی در آزمون ACT و یا SAT این است که موفق به کسب نمره ۸۸ شوید. حال اگر معدل مقطع قبلی شما کمتر از ۱۶.۵ باشد، جای نگرانی نیست زیرا مسئولین دانشگاه فیرلی دیکنسون در صورتی که در آزمون ورودی نمره بالایی کسب نمایید، شما را ثبت نام می کنند. در نظر داشته باشید که نمره ۸۸ مختص به دانشجویانی می باشد که رشته‌ انتخابی آنان پرستاری، فیزیوتراپی و داروسازی نباشد؛ زیرا متقاضیان رشته های ذکر شده در صورتی می توانند در دانشگاه فیرلی دیکنسون ثبت نام کنند که، نمره بالایی ۸۸ را کسب نمایند.

هزینه تحصیل در Fairleigh Dickinson University

شهریه تحصیل برای دانشجویانی که قصد دارند در دانشگاه فیرلی دیکنسون تحصیل نمایند، سالانه ۵۹۹۷۶ دلار می باشد. البته اگر شرایط دریافت بورسیه تحصیلی را داشته باشید، حدود ۱۳.۳۳۹ دلار از هزینه تحصیل شما کاهش می یابد. خوشبختانه، دانشجویان ثبت نامی در دانشگاه FDU اختیار دارند در صورت مایل بودن همسر و فرزندان خود را در ضمن تحصیل همراه داشته باشند. آنان می‌ توانند در کنار خانواده خود در خوابگاه‌ های دانشگاه فیرلی دیکنسون بمانند. البته باید برای خانواده خود هزینه جدا پرداخت کنند. دانشجویان می بایست به ازای فرد کم سن ۷۵۰۰ دلار و به جای فرد بزرگسال ۴۰۰۰ دلار بپردازند. مخاطبان محترم مقاله پیش رو توسط موسسه ملک پور به نگارش درآمده است و هر گونه کپی برداری از آن غیرقانونی و غیرشرعی می‌ باشد.


سوالات متداول راجع به دانشگاه فیرلی دیکنسون

✅ شهریه دانشگاه فیرلی دیکنسون سالانه چقدر است؟

شهریه‌ ای که داوطلبان بایستی جهت تحصیل و اخذ پذیرش سالانه بپردازند، ۵۹۹۷۶ دلار می باشد.

✅ آیا دانشجویانی که در دانشگاه فیرلی دیکنسون ثبت‌ نام کرده‌اند، می‌توانند برای خانواده خود درخواست ویزای همراه را بدهند؟

بله، تمامی دانشجویان با رعایت یک سری شرایط خاص می‌ توانند برای ویزای الحاق خانواده اقدام کنند.

✅ در چه فصلی از سال می‌ توان برای ثبت نام در دانشگاه فیرلی دیکنسون اقدام نمود؟

 پذیرش در هر۳ فصل پاییز، زمستان و تابستان امکان پذیر است.

✅ دریافت پذیرش از دانشگاه FDU چه شرایطی دارد؟

برای اخذ گواهی پذیرش از دانشگاه فیرلی دیکنسون، ارائه انگیزه نامه، توصیه‌ نامه، مدرک زبان انگلیسی و مدرک تحصیلی مقطع قبلی الزامی است.


_____________سخن پایانی__________

در این مقاله به تهیه و نگارش دانشگاه فیرلی دیکنسون پرداختیم و رشته و شرایط پذیرش دانشگاه FDU کانادا را به محصلان بین‌ المللی معرفی نمودیم. دانستیم که امکان تحصیل در مقطع لیسانس و تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فیرلی دیکنسون وجود دارد. اگر شرایط تحصیل در این دانشگاه را دارید و می خواهید اقدامات لازم را به منظور ثبت نام و پذیرش انجام دهید، توصیه می‌ کنیم با کاردانان زبده مؤسسه مشاوره ای MIE از طریق تماس تلفنی ارتباط بگیرید. لازم به ذکر است مشاوره اولیه شما کاملاً رایگان است. شما داوطلبان تحصیل در دانشگاه فیرلی دیکنسون در صورت مایل بودن می توانید سوالات خود را در پایان این مقاله مطرح کنید؛ ما در اسرع وقت به پرسش مطرحی شما پاسخ خواهیم داد. در صورت رضایت و درصورت مفید بودن اطلاعات مقاله فوق نظرات خود را با دادن ۵ ستاره ارزشمند اعلام کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 1 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان