تحصیل در مدارس و دبیرستان های دانمارک

7 نظر

کشور دانمارک به دلیل ارائه بهترین سیستم آموزشی با هزینه های کم، ارائه دوره های دانشگاهی در مقاطع مختلف با کیفیت عالی و به زبان انگلیسی و نیز استفادده از روش های بدیع تدریس، به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد بین المللی برای تحصیل در اروپا شناخته می شود. دانشجویان بین المللی نیز به دلیل سطح بالای رفاه زندگی و نیز وجود تنوع زیاد در رشته های تحصیلی در دانشگاه های دانمارک، این کشور را به عنوان مقصدی برای مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور انتخاب می نمایند. اگر شما هم قصد تحصیل در کشور دانمارک را دارید، به دست آوردن اطلاعات دقیق در مورد شهریه و هزینه های زندگی به شما کمک می کند تا برای آینده خود آگاهانه و درست تصمیم گیرید. بر این اساس مطالبی را پیرامون موضوعات مدرسه ایرانیان در دانمارک، مدارس ابتدایی دانمارک، تحصیل در دانمارک، پذیرش دانمارک و... در این نوشتار در اختیار شما همراهان گرامی موسسه ملک پور (Mie اتریش) قرار داده ایم. شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی در خصوص مهاجرت به دانمارک و خارج از کشور از طریق تحصیل در مدارس و دبیرستان های دانمارک با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.

عناوین زیر در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفته شده اند:

 • شرایط کلی تحصیل در مدارس و دبیرستان های دانمارک
 • برنامه درسی و متون آموزشی در مدارس و دبیرستان های دانمارک
 • بورسیه تحصیلی در مقطع دبیرستان دانمارک
 • وضعیت اسکان و خوابگاه در مدارس و دبیرستان های دانمارک
 • مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی دانمارک
 • معرفی مدارس و دبیرستان های دانمارک
 • هزینه تحصیل در مدارس و دبیرستان های دانمارک
 • هزینه زندگی در دانمارک
 • شرایط اخذ ویزای همراه دانمارک
 • وضعیت اقامت و تابعیت پس از تحصیل در دانمارک
 • سوالات متداول

تماس با ما

تحصیل در مدارس و دبیرستان های دانمارک

درباره کشور دانمارک و شرایط کلی تحصیل در مدارس و دبیرستان های دانمارک

کشور دانمارک در بخش شمالی اروپا واقع شده است و قسمتی از اسکاندیناوی را تشکیل می دهد. دانمارک از شبه جزیره جوتلند، جزایر بزرگتر زلاند، فونن، و لولان-فالستر و 429 جزیره دیگر تشمیل شده است. زبان رسمی کشور دانمارک زبان Danish یا دانمارکی است. نکته قابل توجه این است که کشور دانمارک بر اساس معیار های مطرح شده به عنوان شادترین کشور دنیا شناخته شده است.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد تحصیل در اسکاندیناوی


 

سیستم آموزشی در کشور دانمارک ریشه در مدارس کلیسای جامع و صومعه دارد که در اوایل قرون وسطی توسط کلیسای کاتولیک روم تأسیس شده است و هفت مدرسه از مدارس تأسیس شده در قرن 12 و 13 هنوز هم وجود دارند و همین امر وجود یک سیستم آموزشی بسیار قدیمی و قوی را در کشور دانمارک نشان می دهد. در ادامه این مقاله موضوعات گوناگونی را در ارتباط با تحصیل در مدارس و دبیرستان های دانمارک در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

برنامه درسی و متون آموزشی در مدارس و دبیرستان های دانمارک

تحصیل در مدارس کشور دانمارک، عموماً از 7 سالگی آغاز می شود. مدارس دانمارک شامل مدارس خصوصی و دولتی می گردد و تحصیل مدارس دولتی این کشور در دوران ابتدایی برای افراد مقیم دانمارک بدون پرداخت هزینه انجام می شود.به طور کلی سال تحصیلی در دانمارک از ابتدای ماه آگوست آغاز شده و در ماه ژوئن پایان می یابد. مدارس دانمارک معمولاً 30 تا 35 ساعت در هفته مشغول به کار هستند. هر مدرسه می تواند ساعت های خاص خود را تعریف کند، اما بیشتر آنها از 8:00 تا 15:00 کار می کنند.این مقاله توسط کارشناسان متخصص امر مهاجرت در موسسه ملک پور جمع آوری شده و به رشته تحریر در آمده است و هرگونه کپی برداری از آن شرعاً حرام بوده و پیگرد قانونی دارد. به طور معمول در مدارس دانمارک به خصوص از سال سوم، یادگیری زبان انگلیسی از ملزومات بوده و از سال های ششم و هفتم زبان دیگری مانند زبان های آلمانی و یا فرانسوی به عنوان زبان سوم به دانش آموزان آموزش داده می شود.

بورسیه تحصیلی در مقطع دبیرستان دانمارک

بورسیه های تحصیلی متعددی در کشور دانمارک به دانشجویان، دانش آموزان و محققان بین المللی اعطا می گردد. اکثر این بورسیه ها مختص مقاطع لیسانس به بالا، علی الخصوص مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری هستند که با ارائه رزومه آکادمیک و علمی پژوهشی قوی، مدرک زبان در سطح بالا و نیز مقالات بین المللی قابل دریافت هستند.اما با این حال بورسیه های محدودی نیز وجود دارند که از طرف دولت به دانش آموزان مقطع دبیرستان اعطا می گردد. در ادامه، نام برخی از بورسیه های تحصیلی کشور دانمارک در مقاطع گوناگون را مشاهده می فرمایید:

 

نام بورسیه

مقطع/ مقاطع تحصیلی

berows international scholarship program test (bispt)

دبیرستان/لیسانس/فوق لیسانس

mobilityseeker outdoor sports scholarship

دبیرستان/لیسانس/فوق لیسانس

thepensters essay writing contest

دبیرستان/لیسانس/فوق لیسانس

findboliger scholarship

دبیرستان/لیسانس/فوق لیسانس

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

بورسیه تحصیلی دانمارک

وضعیت اسکان و خوابگاه در مدارس و دبیرستان های دانمارک

در خصوص وضعیت اسکان و خوابگاه در مدارس و دانشگاه های دانمارک می توان گفت به طور کلی دانشگاه های این کشور عموماً فاقد خوابگاه های درون دانشگاهی برای اسکان دانشجویان هستند. بیشتر دانشجویان در سالن های دانشجویی اقامتی واقع در فاصله ای از دانشگاه هستند. بر این اساس عمدتاً دانشجویان از چند روش برای اسکان استفاده می نمایند:

 • سالن های اقامتی برای دانشجویان یا kollogier

این گزینه یکی از کم هزینه ترین و ارزان ترین روش های اسکان در کشور دانمارک برای دانشجویان است. هزینه متوسط اسکان در سالن های اقامتی دانشجویان در حدود ماهانه ۲۴۰ تا ۴۶۰ یورو تخمین زده می شود. لازم به ذکر است در این نوع سالن ها نظافت،پخت و پز و... بر عهده دانشجو می باشد.

 • خوابگاه های دانشگاه

برخی از دانشگاه ها دارای خوابگاه هستند که به دانشجویانی که در این دانشگاه ها پذیرفته شده اند ارائه می شود. این خوابگاه ها نیز هزینه های مقرون به صرفه ای دارند اما می بایست توجه نمود که ظرفیت خوابگاه های دانشگاه ها بسیار محدود بوده و دانشجویان می بایست در زمان مناسب برای رزرو خوابگاه اقدام نمایند.

 • اجاره اتاق یا خانه

گزینه دیگر برای اسکان دانشجویان و دانش آموزان در دانمارک، اجاره یک خانه و یا سوییت به صورت تک نفره و یا گروهی می باشد. به طور میانگین هزینه اجاره آپارتمان دانشجویی در دانمارک در حدود ۲۷۰ تا ۶۰۰ یورو در ماه تخمین زده می شود.

مدارک مورد نیاز برای اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی دانمارک

متقاضیانی که قصد تحصیل در کشور دانمارک را دارند می بایست برای اخذ ویزا و اقامت تحصیلی این کشور اقدام نمایند. با توجه به پروسه اخذ ویزا و زمانبندی توصیه می گردد حداقل از مدت 3 ماه قبل پروسه اقدام برای آماده سازی مدارک و اخذ ویزا آغاز شود.نکته مهم و قابل توجه در خصوص ویزای تحصیلی دانمارک این است که ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال فرد متقاضی به صورت همزمان با وی صادر می گردد و همین امر یکی از دلایل محبوبیت کشور دانمارک برای اخذ اقامت تحصیلی است. اما قابل توجه هست که ویزای همراه به والدینی که فرزندان خود را برای تحصیل در مدارس و دبیرستان های دانمارک عازم این کشور می کنند، تعلق نمی گیرد و والدین جهت حضور در کنار فرزندان خود بایستی برای دریافت ویزای توریستی دانمارک اقدام نمایند.

گرچه مدارک لازم برای اخذ ویزای تحصیلی کشور دانمارک بسته به نوع دانشگاه و یا مدرسه متفاوت است اما به طور کلی این مدارک را می توان به شرح زیر نام برد:

 • نامه پذیرش از دانشگاه مورد نظر
 • مدرک زبان انگلیسی و یا دانمارکی
 • نامه تمکن مالی (۱۰۰۰ یورو به ازای هر ماه)
 • رسید پرداخت شهریه ترم اول
 • بیمه نامه مسافرتی
 • اجاره نامه یا مدرک اقامت
 • رسید پرداخت هزینه ویزا
 • پاسپورت معتبر
 • عکس

معرفی مدارس و دبیرستان های دانمارک

همانگونه که گفته شد سیستم آموزشی مدارس در کشور دانمارک به طور کلی از مدارس دولتی و خصوصی تشکیل شده است. بر اساس آمار حدود 15٪ از دانش آموزان دوره ابتدایی در مدارس خصوصی تحصیل می نمایند.

در ادامه لیستی از بهترین مدارس و دبیرستان های دانمارک مشاهده می نمایید:

 • مدرسه اندروپ در فردنسبورگ
 • مدرسه ترانگارد در جنتوفت
 • مدرسه Dronninggård
 • مدرسه Hareskov
 • مدرسه تحصیلات تکمیلی کلاسیک در کپنهاگ

شما عزیزان می توانید برای تقویت سطح زبان انگلیسی خود از محصول بی نظیر آموزش زبان انگلیسی با تدریس استاد ملک پور بهره مند شوید.

انتخاب دفتر مهاجرتی

دوره فوق فشرده آموزش زبان (SIC)

هزینه تحصیل در مدارس و دبیرستان های دانمارک

همانطور که مشخص است، شهریه تحصیل در مدرسه های خصوصی در کشور دانمارک به نسبت مدارس دولتی این کشور گران تر است و بخشی از هزینه های تحصیل از طریق بورسیه های دولتی پوشش داده می شود. به طور کلی هزینه تحصیل در مدرسه های کشور دانمارک از حدود هزار یورو 30 تا 50 هزار یورو متغیر است.

لازم به ذکر است تحصیل دانش آموزان بین المللی در مدارس خصوصی دانمارک امکان پذیر است. هزینه تحصیل در بعضی از مدارس خصوصی دانمارک عبارتند از:

 

نام مدرسه

شهریه سالانه (کرون)

مدرسه بین المللی سانتا ژوزف کوپنهاگن

36000

مدرسه کوپنهاگن

128000

مدرسه ژوزف روسکیلده

3500

مدرسه بین المللی Hellerup

38870

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه های تحصیل و زندگی در دانمارک به لینک زیر مراجعه نمایید:

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

هزینه های تحصیل و زندگی در دانمارک

هزینه زندگی در دانمارک

همانطور که می دانید دانش آموزان بین المللی علاوه بر هزینه تحصیل و شهریه دانشگاه می بایست مبلغی را به صورت ماهانه برای پرداخت هزینه های زندگی در نظر داشته باشند.این هزینه به صورت میانگین در حدود ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو در ماه است. در جدول زیر لیست هزینه برخی از موارد را مشاهده می فرمایید:

 

اقلام

هزینه (یورو)

یک وعده غذا در رستوران

16.81

یک بطری آب

2.58

یک لیتر شیر

1.24

یک کیلو گرم برنج

1.98

۱۲ عدد تخم مرغ

3.36

یک کیلوگرم سیب

2.51

یک کیلوگرم موز

2.47

یک کیلوگرم پرتقال

2.64

یک کیلوگرم گوجه فرنگی

3.36

یک کیلوگرم سیب زمینی

1.63

رفت و آمد ماهانه

60.50

اجاره ماهانه آپارتمان ۱ خوابه در مرکز شهر

899.56

اجاره ماهانه آپارتمان ۱ خوابه خارج از مرکز شهر

658.00

شرایط اخذ ویزای همراه دانمارک

متقاضیان اخذ اقامت کشور دانمارک از جمله تحصیل امکان درخواست ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را دارند.همانطور که گفته شد ویزای همراه کشور دانمارک به صورت همزمان با فرد اصلی صادر می گردد. از دیگر مزایای ویزای همراه این کشور، داشتن اجازه کار به صورت تمام وقت برای همراه است. از اقدامات اصلی برای اخذ ویزای همراه رزرو وقت قبلی و مراجعه به سفارت در تاریخ مشخص شده است. به طور کلی هزینه انواع ویزای کشور دانمارک عبارت است از:

 • ویزای همراه برای همسر: ۶۴٫۴۰۴ کرون
 • ویزای همراه برای فرزندان: ۱۶٫۱۰۴ کرون

توجه به این امر الزامیست که والدین نمی توانند فرزندان خود را در پروسه تحصیل در مدارس و دبیرستان های دانمارک همراهی نمایند؛ چرا که ویزای همراه در کشور دانمارک شامل پدر و مادر نمی شود. بنابراین والدین با دریافت ویزای توریستی دانمارک می توانند تا پایان مدت زمان تعیین شده، در کشور دانمارک و در کنار فرزند خود حضور داشته باشند. کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویزای توریستی دانمارک، با مطالعه مقاله زیر امکان پذیر خواهد بود.

وضعیت اقامت و تابعیت پس از تحصیل در دانمارک

بسیاری از متقاضیان تحصیل در دانمارک علاقه مند به دریافت اقامت دائم و پاسپورت این کشور را دارند. در این رابطه کشور دانمارک فرصتی را برای دانشجویان بین المللی قرار داده است تا پس از اتمام دوره تحصیل خود در دانشگاه های دانمارک بتوانند به جست و جوی کار مورد نظر خود در این کشور بپردازند. بر این اساس متقاضیان قادر خواهند بود پس از ۴ سال اقامت در این کشور و اشتغال به کار در این مدت، اقامت دائم دانمارک را دریافت نمایند. همچنین با گذراندن مدت ۹ سال اقامت و کار در این کشور برای اخذ پاسپورت و تابعیت اقدام نمایند. لازم به ذکر است که افراد پس از گذشت این ۹ سال می بایست آشنایی خود نسبت به فرهنگ و آداب و رسوم دانمارک و نیز زبان این کشور را از طریق قبولی در آزمون مربوطه اثبات نمایند. همچنین اثبات عدم سوء پیشینه و نیز ارائه تست سلامت از ملزومات دیگر برای اخذ پاسپورت دانمارک می باشد.

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

اقامت دانمارک


سوالات متداول

✔️ هزینه تحصیل در مدارس خصوصی دانمارک چقدر است؟

به طور کلی هزینه تحصیل در مدرسه های کشور دانمارک از حدود هزار یورو 30 تا 50 هزار یورو متغیر است.

✔️ زبان تحصیل در مدارس دانمارک چیست؟

زبان اصلی تحصیل در مدارس بین المللی دانمارک انگلیسی بوده و از سال های ششم و هفتم زبان دیگری مانند زبان های آلمانی و یا فرانسوی به عنوان زبان سوم به دانش آموزان آموزش داده می شود.

✔️ متوسط هزینه زندگی دانشجویی در دانمارک چقدر است؟

هزینه زندگی در دانمارک به صورت میانگین در حدود ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ یورو در ماه است.

✔️ آیا امکان اخذ بورسیه تحصیلی در مدارس دانمارک وجود دارد؟

بله؛ گرچه اکثر بورسیه های تحصیلی دانمارک به مقاطع دانشگاهی به ویژه کارشناسی ارشد و دکتری تعلق می گیرد؛ اما برخی بورسیه های دانمارک نیز شامل دانش آموزان دبیرستانی می شود.


_____________سخن پایانی _______

همانطور که در این مقاله مطرح شد کشور دانمارک از جمله محبوب ترین کشورهای اروپایی در میان افراد است. این کشور به دلیل دارا بودن سیستم آموزشی بسیار قوی، نرخ بیکاری پایین، سطح رفاه بالا و...همه ساله مورد توجه بسیاری از متقاضیان تحصیل و زندگی در خارج از کشور قرار می گیرد.از این رو مطالبی را در خصوص چگونگی اخذ ویزای تحصیلی دانمارک، مدارس ایرانیان در دانمارک، مدارس ابتدایی دانمارک، تحصیل در دانمارک، پذیرش دانمارک و... در این نوشتار در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. شما همراهان گرامی موسسه ملک پور می توانید برای دریافت مشاوره رایگان تلفنی در خصوص مهاجرت به خارج از کشور و تحصیل در مدارس و دبیرستان های دانمارک، با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید سؤالات خود را در پایان این مقاله مطرح فرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی سؤالات شما عزیزان باشند.

امتیاز 4 از 5 ( 10 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
Elias
سلام و عرض ادب خدمت آقاي دكتر ملك پور و همكاران محترمشون بنده 16 سال دارم و در پايه ي يازدهم مشغول به تحصيل هستم؛ تا الان معدل بنده از 19 (19/5) پايين تر نبوده. با زبان انگليسي آشنايي دارم. ما يك فاميلي داريم كه در دانمارك ساكن هستن و ميتونن توي بحث مسكن بهمون كمك كنن(حدودا 4 الي 5 سال هست كه ساكن اونجا هستن) ميخاستم بدونم با اين شرايط ميتونم از دبيرستان هاي اونجا پذيرش بگيرم؟و اينكه منِ 16 يا 17 ساله ميتونم اونجا حين تحصيل مشغول به كار پاره وقت هم باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت.متشکر از محبت شما دوست عزیز. شما برای تحصیل در کشور دانمارک باید قیم قانونی داشته باشید یا در مدارس بین المللی پذیرش دریافت کنید. در صورتی که اقوام بتوانند اجازه قیومیت شما را دریافت کنند این امر امکان پذیر است اما کار دشواری است. ضمن اینکه شما تا سن 18 سال اجازه کار نخواهید داشت.
Elias
ممنون از پاسخگوییتون اما توی یک مقاله ی دیگه ای (لینک زیر) گفته بودید که زیر 18 سال هم میتونن با یک سری شرایطی مشغول به کار بشن! https://malekpourmie.com/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9/ به نظرتون اگه توی دانمارک تونستن قیمم بشن و تونستنم کار کنم، من میتونم برم دانمارک برای تحصیل (چون هم معدلم خوبه هم زبانم)؟ و این که (شرمنده اگه زیاد سوال میکنم حق دارید جواب ندید) ی سوال دیگه هزینه های موسسه رو چجوری میشه مطلع شد ازشون؟ سایت جامعی در این باره هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما دوست عزیز. عموماً شرایط کار بسیار محدود است و آفیسر باید از عدم نیاز شما برای کار و داشتن تمکن کافی مطمئن شود. پیشنهاد ما این است که شما برای بررسی دقیق شرایط خود و البته اطلاع از هزینه های مهاجرت از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
شهراد
سلام و درود آیا مدرسه بین المللی سانتا ژوزف کوپنهاگن شبانه روزی است ؟ یعنی میتوان گفت ۳۶۰۰۰ کرون شهریه سالانه این مدرسه به همراه خورد و خوراک و خوابگاه هست یا تنها برای شهریه تحصیل در این مدرسه هست و دانش آموز همانطور که فرمودید باید بین ۸۰۰تا۱۲۰۰ یورو در ماه پرداخت کند؟. پایه یازدهم و دوازدهم امکان تحصیل در این مدرسه هست؟و اینکه ایا مثالی از یک دانش اموز که توانسته در یک مدرسه بین المللی دانمارک پذیرش بگیرد سراغ دارید تا متوجه بشم دانش اموز را در چه حدی بورسیه میکنند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. این مدرسه شبانه روزی می باشد و هزینه ای که اشاره شده هزینه شهریه مدرسه است و هزینه های زندگی به صورت جداگانه می باشد که به صورت حدودی اشاره شده است. شما امکان تحصیل در مقطع دبیرستان را دارید.
Elias
ممنون از پاسخگوییتون اما توی یک مقاله ی دیگه ای (لینک زیر) گفته بودید که زیر 18 سال هم میتونن با یک سری شرایطی مشغول به کار بشن! https://malekpourmie.com/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84-%D9%88-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9/ به نظرتون اگه توی دانمارک تونستن قیمم بشن و تونستنم کار کنم، من میتونم برم دانمارک برای تحصیل (چون هم معدلم خوبه هم زبانم)؟ و این که (شرمنده اگه زیاد سوال میکنم حق دارید جواب ندید) ی سوال دیگه هزینه های موسسه رو چجوری میشه مطلع شد ازشون؟ سایت جامعی در این باره هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
درود بر شما دوست عزیز. عموماً شرایط کار بسیار محدود است و آفیسر باید از عدم نیاز شما برای کار و داشتن تمکن کافی مطمئن شود. پیشنهاد ما این است که شما برای بررسی دقیق شرایط خود و البته اطلاع از هزینه های مهاجرت از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان موسسه استفاده نمایید.
ایلیا
سلام خدمت شما ببخشید من سنم ۱۴ سال هست و الان کلاس نهم هستم و معدلم خوبه و زبان انگلیسی هم خوبه می خواستم بدونم من اگر به دانمارک برم میتونم در دبیرستانی درس بخونم که به زبان انگلیسی باشه ، چون بعضی از جاها من شنیدم که میگن دبیرستان های دانمارک به زمان دانمارکی هست و اینکه آیا خوابگاه برای دانش آموزان هم هست که با قیمت کم باشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز اگر به تنهایی قصد مهاجرت تحصیلی داشته باشید بایستی از مدارس بین المللی پذیرش بگیرید که به زبان انگلیسی می باشند.
زینب
سلام وقت بخیر ببخشید مزاحم میشم میخواستم بدونم که منی که 17 سالم هست و در مقطع یازدهم درس میخونم معدلم 19 و ۴۷ بود یک سال دیگه دیپلم زبانم رو هم میگیرم میخواستم درباره ی تحصیل در سوئد بپرسم که با توجه به اینکه سوئد دانشجوی پزشکی قبول نمیکنه من میتونم به عنوان دانش آموز برم بعد دانشگاه پزشکی برم و اینکه من دارم سوئدی رو هم آموزش میبینم اگر این خواسته ی من توی سوئد امکان پذیر نیست شرایط من به دانمارک میخوره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه شما معدل خوبی دارید برای کشورهای زیادی می توانید اقدام نمایید.پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
محمدعلی رضائی
درودبر شما هموطن عزیز دوتا پسر دارم الان کلاس یازدهم رشته تجربی ودیگری کلاس نهم قصد تحصیل در مدارس کشور دانمارک دارند در صورت امکان راهنمایی کنید ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای تحصیل در مدارس خارج از کشور متقاضیان میتونن از طریق پذیرش در مدارس بین المللی اقدام کنند. بایستی تمکن مالی داشته باشید و در مقاطع اخر دوره مدارس نیاز به آشنایی به زبان انگلیسی دارند. شما میتونید با شماره های موسسه تماس بگیرید تا مشاوران به صورت رایگان راهنمایی کنند.
مشاوره رایگان