تحصیل در مدارس اروپا

30 آذر 1401 4 نظر

تحصیل در مدارس اروپا

امکان تحصیل در مدارس اروپا امروزه بسیار موضوع مهمی برای بسیاری از دانش آموزان و خانواده هایشان تلقی می شود. مدارس اروپا به ۲ دسته مدار دولتی و مدارس بین المللی تقسیم می شوند و دانش آموزان زیر ۱۷ سال از سنین ۶ سال الی ۱۸ سال می توانند در این مدارس مشغول به تحصیل شوند. مدارس دولتی در اروپا مختص دانشجویانی است که در کشورهای اروپایی مقیم هستند و یا شهروند اروپا می باشند و به زبان بومی کشور مربوطه اشراف دارند. در غیر این صورت دانش آموزان خارجی (بین المللی) می بایست در مدارس بین المللی اروپا تحصیل را تجربه نمایند که در این مدارس خدمات بسیار ویژه و عالی به دانشجویان نظیر خوابگاه ارائه می گردد. تحصیل دانش آموزان در مدارس خصوصی تنها به زبان بومی است اما دانش آموزان در اروپا ۲ الی ۳ زبان را فرا خواهند گرفت. در صورتی که تحصیل در مدارس بین المللی به زبان انگلیسی است که چند زبان را به دانش آموزان آموزش می دهند. دانش آموزان می توانند در مدارس اروپا جدا ازا دروس عمومی از امکانات تفریحی، ورزشی و فرهنگی استفاده نمایند و خود را برای ورود به دانشگاه های عالی و رایگان کشورها آماده سازند. در این مقاله سعی بر آن داریم که تحصیل زیر 18 سال در مدارس بین المللی در اروپا را به طور دقیق برای آگاهی و اطلاع هرچه بیشتر شما عزیزان بررسی نماییم. شما عزیزان و همراهان به جهت بررسی شرایط خود برای مهاجرت تحصیلی و دیگر راه های قانونی برای مهاجرت تمامی کشورها می توانید با مشاورین موسسه ملک پور تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی بهرمند شوید. عناوین ذیل در این مقاله بررسی شده است:

عناوین و موضوعاتی که در این مقاله مورد بررسی قرارداده ایم به شرح زیر می باشند:

تحصیل در مدارس ارزان و با کیفیت اروپا در 30 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

تماس با ما

 

شرایط عمومی تحصیل در مدارس اروپا

دانش آموزان برای تحصیل در مدارس اروپا می توانند تا سن ۱۸ سالگی اقدام نمایند. به طور کلی مدارس در اروپا به مدارس بین المللی (خصوصی) و مدارس دولتی تقسیم می شوند که هر کدام شرایط متفاوتی را برای پذیرش در نظر دارند. مدارس دولتی در اروپا اغلب شهریه بسیار ناچیزی دارند و به اصطلاح به آن ها مدارس رایگان گفته می شود در صورتی که مدارس خصوصی بابت خدماتی که به دانش آموزان ارائه می کنند شهریه های متناسب را دریافت می نمایند.  دانش آموزان از سنین ۶ سال الی ۱۸ سال می توانند با اخذ پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف در مدارس اروپا مشغول به تحصیل شوند.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد تحصیل در مدارس ارزان و با کیفیت اروپا

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد تحصیل در مدارس ارزان و با کیفیت اروپا

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد تحصیل در مدارس ارزان و با کیفیت اروپا

 

ویدئوی موسسه ملک پور در زمینه تحصیل رایگان یا ارزان در مدارس اتریش و اروپا

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه تحصیل رایگان یا ارزان در مدارس اتریش و اروپا

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه تحصیل رایگان یا ارزان در مدارس اتریش و اروپا

 

  • ویدئوی موسسه ملک پور در زمینه تحصیل رایگان در مدارس سوئیس و انریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه تحصیل در مدارس سوئیس و اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه تحصیل در مدارس سوئیس و اتریش

 

شرایط تحصیل دانش آموزان در مقاطع قبلی به خصوص دانش آموزانی که قصد پذیرش در مقطع دبیرستان را دارند، می تواند برای آن ها بسیار سرنوشت ساز باشد. چرا که مدارس دولتی و رایگان در اروپا وضعیت معدل و تحصیلی دانش آموزان را بسیار مورد سنجش قرار می دهند. نکته بسیار مهمی که می توان به آن اشاره نماییم بحث زبان دانش آموزان برای تحصیل در مدارس در کشورهای اروپایی است. دانش آموزان برای پذیرش در مدارس دولتی در کشورهای اروپایی می بایست به میزان کافی زبان بومی کشور را بدانند. به طور مثال دانش آموزی که قصد تحصیل در مدارس رایگان اتریش را دارد می بایست به زبان آلمانی آشنا باشند. در صورتی که دانش آموزان برای ورود به مدارس خصوصی نیازی به دانش و اطلاع زبان بومی نخواهند داشت و تنها با زبان انگلیسی وارد مدرسه می شوند که در کنار زبان بومی دانش آموزان در مدارس دولتی و خصوصی ۲ الی ۳ زبان دیگر را آموزش خواهند دید.

دانش آموزان پس از اتمام تحصیل خود در مدارس دولتی و خصوصی می توانند وارد دانشگاه های عالی رتبه شوند و به صورت رایگان یا خصوصی تحصیلات خود را در دانشگاه ها به اتمام رسانند. همچنین دانش آموزان می توانند امید بر اخذ بورسیه تحصیلی زیر 18 سال رایگان را در اروپا داشته باشند. مهاجرت افراد زیر 18 سال جهت تحصیل در اروپا، از طریق اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی اروپا امکان پذیر است. با جستجوی عبارت تحصیل در مدارس خارج از کشور ملک پور، به روزترین اطلاعات در این زمینه را در وب سایت های موسسه خواهید یافت.

تحصیل در مدارس بین المللی

?تحصیل در مدارس بین المللی?

 

هزینه های تحصیل در مدارس اروپا

داشتن اطلاعات کافی از هزینه های تحصیل و زندگی برای متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در مدارس اروپا را دارند موضوع بسیار مهمی تلقی می گردد. بنابراین داشتن اطلاعات درست می تواند در برآورد هزینه های خانواده کمک بسیار بزرگی باشد. دانش آموزان برای ادامه تحصیل در مدارس اروپا هزینه های مشخصی را برای تحصیل خود بسته به نوع مدرسه و کشور مقصد خود می بایست پرداخت نمایند که به عنوان شهریه آن ها به شمار می آید. جدا از هزینه های تحصیل و شهریه دانش آموزان می بایست به طور سالانه هزینه های خوابگاه، خورد و خوراک و به اصطلاح هزینه های زندگی خود در کشور مقصد را نیز برآورد داشته باشند. هزینه های زندگی در اروپا بسته به نوع کشور می تواند بسیار متغیر باشد چرا که برخی کشورها مانند سوئیس کشوری گران به شمار می آید و به طبع هزینه های زندگی در این کشور بالاست.

اما در مقابل کشورهایی با هزینه های مناسب تر مانند اتریش، اسپانیا و غیره هزینه های به صرفه تری را برای زندگی شامل می شود. همانطور که اشاره نمودیم دانش آموزان می توانند در مدارس خصوصی و دولتی در اروپا پذیرش شوند اما شرایط پذیرش در مدارس دولتی (رایگان) بسیار دشوار است و بیشتر برای مقیمان و شهروندان آن ها تعریف شده است. در این قسمت به بررسی شهریه های مدارس خصوصی و دولتی در اروپا به طور میانگین در قالب جدول می پردازیم. مبالغ ذکر شده بدون در نظر گرفتن هزینه های خوابگاه و زندگی دانش آموزان است. لازم به ذکر است که در صورت دریافت بورسیه دانش آموزی و بورسیه تحصیلی در مقطع دبیرستان، امکان کاهش هزینه های تحصیلی وجود دارد. اما به طور معمول بورسیه تحصیلی در مدارس و مقطع دبیرستان اعطا نمی شود.

 

نوع مدرسه

شهریه (سالیانه)

مدارس دولتی

۷۵۰ یورو الی ۱۵۰۰ یورو

مدارس خصوصی

بالای ۱۰ هزار یورو

 

 

تحصیل رایگان در مدارس اروپا

تحصیل زیر 18 سال در مدارس بین المللی اروپا در سال 2020 نیز امکان پذیر است. (البته در مدارس دولتی) اما تحصیل رایگان در اروپا در مقطع مدارس شرایط متفاوتی را دارد. مدارس دولتی بیشتر دانش آموزانی را می پذیرند که شهروند با مقیم کشورها باشند و یا قیم قانونی در کشور مقصد داشته باشند. دانش آموزان برای تجربه تحصیل رایگان در مدارس اروپا می بایست از مراحل بسیار رقابتی عبور کنند. به طوری که رزومه تحصیلی دانش آموزان اعم از معدل، شرکت در المپیاد تحصیلی، شرایط زبان و غیره، برای پذیرش در مدارس رایگان اروپا مورد ارزیابی بسیار دقیقی قرار می گیرد چرا که در این قسمت مدرسه قیم دانش آموزان می شود.

همچنین ظرفیت پذیرش در مدارس دولتی بسیار محدود هست که همین موضوع می تواند مجدد برای دانش آموزانی که در کشورهای اروپایی نیستند چالش خاصی را ایجاد کند. امروزه موسسه ملک پور شرایطی را در کشور اتریش ایجاد کرده است تا دانش آموزان بتوانند تحصیل رایگان دبیرستان و دیگر مقاطع را در یکی از بهترین کشورهای اروپایی تجربه نمایند. بنابراین دانش آموزانی که رزومه خوبی را ارائه نمایند می توانند از این مدارس رایگان استفاده کنند و با هزینه های بسیار پایین در خوابگاه های خوب این مدرسه نیز مستقر شوند. لازم به ذکر است که دانش آموزان می توانند در این مقطع در صورت داشتن شرایط تحصیلی مناسب و معدل بالا بورسیه تحصیلی رایگان دبیرستان را دریافت نمایند. دانش آموزان در صورت پذیرش در مدارس دولتی و خصوصی در صورتی که تحصیلات خود را به درستی به اتمام رسانند و معدل بالایی را ارائه نمایند می توانند سالهای بعدی خود را با بورسیه های بسیار عالی به اتمام برسانند.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

?تحصیل رایگان در مدارس اتریش?

 

مدارک و شرایط اخذ ویزای دانش آموزی در اروپا

یکی از موضوعات بسیار مهم برای اخذ ویزای دانش آموزی در اروپا، ارائه مدارک مورد نیاز و نحوه ارائه آن ها به شمار می آید. دانش آموزان پس از تایید در مدارس و اخذ پذیرش می بایست جهت امور ویزای خود اقدام نمایند. پروسه ویزای برای ایرانیان پروسه ای بسیار حساس به شمار می آید و متقاضیان می بایست مدارک خود را به موقع و به درستی آماده سازند. چرا که آفسر ویزا قبل از هر موضوعی ابتدا مدارک دانش آموزان و پذیرش آن ها را بررسی می نماید. بنابراین ارائه مدارکی مانند تمکن مالی و نامه سلامت در پروسه تحصیل مدارس و اخذ ویزا می تواند بسیار مهم تلقی شوند. این مقاله به صورت علمی نگاشته شده است و مشاورین موسسه ملک پور باتوجه به قوانین اروپا آن را نوشته اند، لذا هرگونه کپی برداری و انتشار آن از نظر شرعی و قانونی حرام است. تمکن مالی در حال حاضر می تواند موضوع بسیار حساسی باشد چرا که کشورها از متقاضیان می خواهند که هزینه های زندگی ۱ ساله آینده خود ر کشور را به طور کامل و با نرخ ارز واقعی در حساب خودشان ذخیره نمایند. این بدین معناست که به محض اینکه وارد کشور می شوند می توانند خود را از نظر مالی تامین کنند. مدارک لازم جهت اخذ ویزای دانش آموزی در اروپا برای متقاضیان به شرح ذیل می باشد:تحصیل دکترا در اتریش

  • گذرنامه معتبر
  • عکس پاسپورتی
  • اصل و کپی تأییدیه پذیرش
  • گواهی تمکن مالی
  • انگیزه نامه
  • ترجمه ریز نمرات مدارک سه سال آخر تحصیلی
  • گواهی سلامت و واکسیناسیون
 

اخذ ویزای همراه دانش آموزی در اروپا

یکی از موضوعات بسیار مهم که ذهن بسیاری از دانش آموزان و والدینشان را به خود مشغول کرده است امکان همراهی والدین در طول دوره تحصیلی دانش آموز در اروپا است. دانش آموزانی که برای تحصیل در مدارس اروپا اقدام می نمایند امکان داشتن همراه به عنوان گاردین را نخواهند داشت و والدین آن ها تنها با ویزای ویزیت (توریستی) می توانند به آن ها سر بزنند و فرزندان خود را ملاقات کنند. ویزای همراه دانش آموزی تنها در برخی کشورها قابل ارائه است که امروزه باتوجه به شرایط خاصی که وجود دارد این ویزا را به یکی از والدین اعطا می کنند. بنابراین می توان نتیجه گرفت که متقاضیان که می خواهند از جانب تحصیل فرزندان خود اقامت اروپا را اخذ نمایند موفق نخواهند شد. والدین در پرونده تحصیل فرزندان در پروسه مهاجرت شامل اقامت نخواهند شد اما بر عکس این موضوع امکان پذیر است. به طوری که اگر والدین خود برای تحصیل و کار در اروپا درخواست نمایند کودکان زیر ۱۸ سال می توانند اقامت دریافت نمایند. در نتیجه می توان گفت که دانشجویان با تحصیل در اروپا در تمامی کشورها نمی توانند برای والدین خود ویزای همراه دریافت نمایند و والدین تنها با ویزای توریستی می توانند رفت و آمد داشته باشند. در این بین، کشور انگلستان شرایط ویژه ای را برای همراه دانش آموزان در در نظر گرفته است که در مقاله زیر به طور مفصل به آن پرداخته شده است.

ویزای گاردین شیپ

?ویزای گاردین شیپ?

 

بهترین کشور برای تحصیل در مدارس اروپا

سوالی که همیشه برای دانش آموزانی که قصد تحصیل در مدارس اروپا را دارند پیش می آید این است که کدام کشور مشغول به تحصیل شویم؟ بهترین کشور برای تحصیل در مقطع دبیرستان کدام است؟ کدام یک از کشورهای اروپا برای تحصیل و اینده تحصیلی و شغلی مناسب تر و بهتر است؟ بهترین کشور برای تحصیل در اروپا از دید هر فرد می تواند بسیار متفاوت باشد. چرا که برخی از افراد کشوری را بهتر می دانند که امنیت و شرایط آینده مناسبی را برای فرزندان خود در پی داشته باشد. همچنین برخی از افراد کشوری را مناسب می بینند که ارزان ترین حالت را برای تحصیل دانش آموزان داشته باشد. والدین قبل از هر اقدامی می بایست برای فرزندان خود کشوری را در نظر داشته باشند که امنیت روانی و همچنین امنیت اجتماعی را برای فرزندانشان در تمام مدت دربر داشته باشد. چرا که برخی از کشورها در اروپا کشورهای مهاجر پذیری به شمار نمی آیند و این موضوع می تواند امنیت شغلی و اقامت دانش آموزان را پس از اتمام تحصیل به خطر بی اندازد.

اما برخی کشورهای عالی مانند سوئیس، اتریش، آلمان، اسپانیا، فرانسه و غیره، نه تنها بسیار مهاجرپذیر هستند بلکه دانش آموزان پس از تحصیل دوره مدرسه می توانند در دانشگاه های این کشورها تحصیل نمایند. دانش آموزان برای تحصیل در اروپا می توانند در کشورهای بسیار عالی در مدارسی با رنکینگ بالا مانند مدارس سوئیس، اتریش و غیره در فضای عالی آموزشی وارد شوند.

تحصیل در مدارس اروپا

?تحصیل در مدارس سوئیس?

تحصیل در مدارس اروپا

?تحصیل در مدارس فرانسه?

 

مزایای تحصیل در مدارس اروپا

تحصیل در مدارس اروپا برای دانش آموزان مزایا و امتیازات بسیاری را در پی خواهد داشت. چرا که نظام آموزشی در اروپا بسیار شرایط عالی دارد و به استعدادها و شرایط دانش آموزان بها می دهند. دانش آموزان پس از تحصیل در مدارس اروپا می توانند به راحتی وارد دانشگاه های عالی رتبه در کشورهای مختلف اروپا و حتی آمریکا و کانادا شوند. همچنین دانش آموزانی که در مقطع مدارس در اروپا تحصیل می نمایند از حیث دانش زبان و اطلاعات بسیار پربار تر از دانش آموزان خارجی محسوب می شوند و در ورود به رشته های تاپ مانند پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی می توانند پیشتاز دانش آموزان دیگر باشند. نکته بسیار مهمی که می بایست به آن توجه نماییم امکان اخذ ویزا در سنین پایین و در مقطع مدرسه بسیار کم ریسک است و همین امر موجب می شود دانش آموزان سریع تر بتوانند ویزای کشورهای درجه ۱ را دریافت نمایند.

پس از تحصیل دانش آموزان و پس از اتمام دوره های آموزشی خود، می توانند به راحتی وارد بازار کاری در اروپا شوند که این خود می تواند تضمین اقامت و آینده دانشجویان را موجب شود.

تحصیل در مدارس بین المللی

?ویزای تحصیلی اروپا?

 

تحصیل در مدارس ارزان و با کیفیت اروپا

بسیاری افراد در باب شرایط و قیمت مناسب مدارس اروپا از موسسه MIE  سوالات بسیاری پرسیده و در جستجوی مدارس و دانشگاه های تقریبا رایگان هستند. در ابتدای امر رشته پزشکی در کشور اسپانیا را به شما پیشنهاد می دهیم که تقریبا رایگان است؛ افرادی که قصد تحصیل پزشکی یا دندانپزشکی را در اروپا را دارند، باید بدانند که  این مهم نسبت به معدل افراد بوده و حتی معدلی که دانش آموزان در کشور ایران دارند، می تواند تاثیرگذار باشد.

مدارس فرانسه نیز از امکانات بسیاری برخوردار بوده و افرادی که قصد تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی دارند، می توانند بدون کنکور وارد شده و پس از قبولی در امتحانات پایه، می توانند در دانشگاه های این کشور تنها با مبلغ سالیانه 200 یورو به تحصیل بپردازند.

به طور کلی پذیرش در مدارس دولتی اتریش بسیار سخت تر از اخذ پذیرش در مدارس کشور های اسپانیا و فرانسه می باشد. شما می توانید با کمترین هزینه به دانشگاه های اسپانیا ورود پیدا کنید و در مقطع دکترا از امکانات بورسیه نیز برخوردار شوید. فراموش نکنید که تحصیل در این سن با هزینه های مناسب برای فرزندان شما امکان پذیر بوده و موسسه ملک پور به شما تحصیل در مدارس ارزان کشور های اسپانیا و فرانسه را پیشنهاد می دهد.

یکی دیگر از مواردی که به شما پیشنهاد می شود، تحصیل در دانشگاه های لتونی بوده که به راحتی می توانید در دانشگاه های پزشکی سالیانه با مبلغ 4 تا 5 هزار یورو مشغول به تحصیل شوید. از مزایای آن نیز تحصیل به زبان انگلیسی، بدون کنکور است. فراموش نکنید که شما با تحصیل در این کشور می توانید مدرک معتبری را دریافت کنید که در تمامی کشور ها اعتبار دارد.

⬅️ چنانچه علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل در مدارس اروپا هستید، اینجا کلیک کنید ➡️

گر قصد مهاجرت از طریق تحصیل در مدارس خارج از کشور و یا دیگر روش ها را دارید می توانید با تهیه ویدئوی راهنمای گام به گام اخذ اقامت، از قوانین تحصیل و مهاجرت اکثر کشورها اطلاع یابید. در این محصول به شرایط مهاجرت افراد زیر 18 سال در اروپا یا دیگر قاره ها نظیر آمریکا و استرالیا شاره شده است.

تحصیل در مدارس اروپا


 

سوالات متداول راجع به تحصیل در مدارس اروپا

✅ آیا دانش آموزان بین المللی امکان تحصیل رایگان در مدارس اروپا را دارند؟

جواب سوال بلی است، چرا که دانش آموزان بین المللی می توانند در برخی مدارس در صورت داشتن قیم قانونی (مدرسه یا والدین) برای تحصیل در مدارس رایگان اقدام نمایند. یکی از مناسب ترین آن ها می تواند اتریش باشد که موسسه ملک پور این امکان را برای دانش آموزان زیر ۱۸ سال فراهم ساخته است.

آیا برای تحصیل در مدارس اروپا ارائه مدرک زبان برای دانش آموزان زیر ۱۸ سال الزامی است؟

دانش آموزان زیر ۱۸ سال برای اخذ پذیرش در مدارس اروپا نیازی به داشتن مدرک زبان نخواهند داشت اما دانش کافی از سطح زبان بسیار نقش مهمی را خواهد داشت.

آیا دانش آموزان می توانند در مدارس اروپا بورسیه تحصیلی دریافت نمایند؟

دانش آموزان در صورت داشتن معدل بالا و شرایط تحصیلی عالی می توانند در مقاطعی بعدی خود در کشورهای اروپایی برای بورسیه تحصیلی شانس خود را امتحان کنند. این امکان در کشور انگلستان بسیار بالاست.

هزینه های تحصیل در مدارس اروپا چگونه است؟

مدارس در اروپا به ۲ دسته مدار دولتی و خصوصی تقسیم می شوند که تحصیل در مدارس دولتی هزینه های بسیار پایینی را دارد. مدارش خصوصی باتوجه به خدماتی که به دانش آموزان می دهد هزینه های بالاتری را دریافت می نماید. هزینه های تحصیل در مدارس دولتی سالانه زیر ۱.۵۰۰ یورو و در مدارس خصوصی سالانه بالای ۱۵.۰۰۰ یورو برآورد می شود.

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای دانش در اروپا آموزی چیست؟

دانش آموزان جهت اخذ پذیرش تحصیلی از مدارس اروپا و همچنین اخذ ویزای دانشجویی می بایست مدارک خاصی را از جمله مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی و همچنین تمکن مالی (هزینه های یک سال زندگی) خود را ارائه نمایند.


 

_____________ نکات پایانی در مورد تحصیل در مدارس اروپا _____________

تحصیل در مدارس اروپا و شرایط کلی تحصیل زیر 18 سال در مدارس بین المللی به صورت دقیق و علمی در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. همانطور که دریافتیم، دانش آموزان در سنین زیر ۱۸ سال می توانند بدون ارائه مدرک زبان وارد مدرسه های بسیار عالی شوند. مدارس در کشورهای اروپایی به ۲ دسته مدارس دولتی و خصوصی تقسیم می شود که شرایط پذیرش در مدارس دولتی بسیار دشوار است و سیستمی رقابتی دارد. در صورتی که مدارس بین المللی با ارائه خدمات بیشتر و امکان اقامت در خوابگاه های عالی شرایط مناسبی را برای دانش آموزان فراهم می سازد. دانش آموزانی که برای تحصیل در مدارس اروپا اقدام می نمایند امکان داشتن والدین خود را به عنوان همراه نخواهند داشت اما کشورها به والدین ویزای توریستی اعطا می نماید. دانشجویان می توانند در کشورهای بسیار در اروپا مانند اتریش، سوئیس، فرانسه، اسپانیا و غیره برای تحصیل خود اقدام نمایند. همچنین آن ها می توانند در مدارس عالی در کشورهای کانادا، استرالیا، انگلستان نیز مشغول به تحصیل شوند و اقامت کاری خود را پس از تحصیل بدست آورند. در صورت جستجوی عبارت تحصیل در مدارس خارج از کشور ملک پور می توانید به مقالات و ویدئوهای معتبر این موسسه در خصوص تحصیل در مدارس خارج از کشور دسترسی یابید. شما عزیزان جهت بررسی شرایط خود برای تحصیل در مدارس اروپا و دیگر کشورها کافیست با مشاورین موسسه ملک پور تماس گرفته و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. همچنین می توانید در قسمت "ثبت پرسش" نظرات و پرسش های خود را مطرح نموده و پاسخ خود را در مدت زمان کوتاهی دریافت نمایید.

امتیاز 4.14 از 5 ( 20 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
آریانا لطفی
سلام وقتتون بخیر، من دانش آموز پایه نهم هستم و خواستم بدونم که اگه بر فرض مثال در کشوری اروپایی بتوانم به تحصیل دانش آموزی بپردازم، شما گفتید که والدین با ویزای توریستی میتوانند به فرزند خود سر بزنند ایا راهی وجود ندارد که بتوانند گرین کارت کشور مذکور رو بگیرند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز پدر و مادر بر اساس تحصیل شما تنها تحت شرایطی می توانند به صورت توریستی در کنار شما باشند و امکان دریافت اقامت دائم از این طریق وجود نخواهد داشت. اگر پدر و مادر شما اقامت بگیرند، تحصیل شما در اروپا رایگان خواهد شد.
مهدی
سلام جناب ملک پور برای مدارس دولتی اروپا گقتید پایین ۱۵۰۰ یورو هست هزینه ایا این شامل هزینه خوابگاه و... هم میشه یا فقط برای تحصیلش هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی این مبلغ بابت هزینه های ثبت نام و امور اولیه دانش آموز است و هزینه های زندگی اعم از خوابگاه و خورد و خوراک بیش از این مبلغ خواهد بود.
سيامك گلبان
سلام من يك پسر داراي اختلال اتيسم دارم سئوال من اين است در اين زمينه كدام كشور اروپايي مدارس مخصوص دارد به من كشور فنلاند معرفي شده است چه كشورهايي مدارس مخصوص اين بچه ها را دارند و ايا فلاند گزينه مناسبي است تشكر از راهنمايي
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، اغلب کشورها مدارس خاص برای دانش آموزان خاص دارند اما ابتدا خودتان باید اقامت بدست آورید تا فرزندتان در کنار شما اقامت گرفته و بتواند از مدرسه استفاده کند.
رها طاهری
سلام.وقتتون بخیر.ببخشید من دانش اموز پایه یازدهم هستم.و تمکن مالی خوبی هم نداریم.و قیمی هم در کشورهای دیگه ندارم.من میخوام برای مدرسه در هلند اپلای کنم.ممکنه منو راهنمایی کنید؟اینکه هزینش چقدره؟چجوری باید بورسیه بگیرم؟ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در مدارس و کالج ها باید تمکن مالی مناسبی داسته باشید شما میتوانید با مشاوران موسسه ماکپور تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند با تشکر
مشاوره رایگان