بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران

19 نظر

چندین کشور در سراسر جهان به طور فعال به دنبال متخصصان ماهر مراقبت های بهداشتی، از جمله پرستاران، برای رفع کمبود در سیستم های مراقبت های بهداشتی خود هستند. چند کشور شناخته شده برای مقاصد مطلوب برای پرستاران مهاجر: کانادا ،آمریکا، انگلیس، استرالیا، نیوزلند، آلمان، نروژ و سوئد می باشد. شرایطی که یک کشور را به بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران تبدیل می کند، معمولاً ترکیبی از عواملی است که محیط مساعدی را برای متخصصان مراقبت های بهداشتی فراهم می کند. این عوامل شامل: 

 • میزان تقاضا برای پرستار
 • حقوق و مزایای پرستاری 
 • تعادل بین کار و زندگی، ساعات کاری معقول و زمان تعطیلات
 • پیشرفت شغلی
 • کیفیت زندگی
 • امکان همراه کردن خانواده
 • دسترسی به برنامه های اقامت دائم و شهروندی

در بسیاری از کشورهای مدرن حال حاضر جهان، به دلیل پیری جمعیت و همچنین کمبود نیروهای فعال در کادرهای درمانی، با ارائه گزینه ها و خدمات تنوع سعی می کنند تا خود را به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران معرفی کنند. علاقه مندان به رشته پرستاری از طریق تحصیل در این رشته و همچنین فارغ التحصیلان این رشته از طریق کار می توانند اقامت کشورهای مختلف را به دست آورند. در مقاله شرایط کار و تحصیل پرستاران در کشورهای گوناگون و مهاجرت پرستار بدون مدرک زبان بررسی خواهد شد. در صورتی که سوالات بیشتری در خصوص بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران دارید می توانید با برقراری تماس با کارشناسان موسسه ملک پور به صورت رایگان مشاوره مهاجرتی دریافت کنید.

ویدیو موسسه MIE در مورد مهاجرت پزشکان و پرستاران


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران

شرایط عمومی مهاجرت پرستاران به خارج از کشور

در مهاجرت به کشورهای دیگر جهان، کار و مهاجرت کاری یکی از روش های اصلی می باشد. در انتخاب مقصد مهاجرت کاری توجه به این که شغل و رشته تحصیلی متقاضی مورد تقاضای بازار کار در کشور مقصد باشد بسیار حائز اهمیت می باشد. پرستاری یکی از مشاغلی است که در اکثر کشورها در لیست سالانه مشاغل مورد نیاز قرار گرفته است. البته در انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران به خارج ار کشور باید به این نکته توجه کرد که پرستاران ایرانی در قدم اول نیاز به معادل سازی مدارک تحصیلی خود دارند. این فرآیند که در اکثر کشورها مانند دانمارک و سوئد و همچنین نروژ انجام می شود، شامل تایید اولیه مدارک تحصیلی و شغلی متقاضی، اخذ اقامت مربوطه، آموزش زبان کشور مقصد، گذراندن آزمون های تئوری و شفاهی مربوطه و گذراندن دوره های کارورزی جهت آشنایی با سیستم پزشکی و درمانی کشور مقصد می باشند. پس از گذراندن این مراحل با موفقیت، شخص اجازه پیدا می کند به عنوان یک پرستار در کشور مقصد کار کند و به درآمد برسد.

شرایط مهاجرت پرستاران به خارج از کشور

شرایط تحصیلی

باید فارغ التحصیل از یک دانشگاه معتبر باشد (حداقل لیسانس)

سابقه کار

حداقل 2 سال سابقه کاری در کشور دیگر داشته باشد.

تسلط به زبان

تسلط به زبان کشور مقصد در حد b1 و b2

شرایط ویژه

در اکثر کشور ها نیاز به گذراندن دوره معادل سازی می باشد.

نوع ویزا

ویزای کاری

امکان اخذ ویزای برای همراه

دارد

موقعیت های شغلی

امکان کار در بیمارستان ها، کلینیک ها، مراکز نگهداری از سالمندان، پرستار سالمند در منزل

امکان دریافت اقامت دائم و پاسپورت

بعد از 5 سال کار کردن  

 

ویدیو موسسه MIE در مورد بهترین کشور ها برای مهاجرت


شرایط ورود به رشته پرستاری در کشورهای خارجی

افرادی که به دنبال ورود به رشته پرستاری هستند، می بایست از طریق تحصیل در این رشته اقدام کنند. تحصیل در رشته پرستاری در اکثر کشورهای دنیا و از جمله کشورهای اروپایی برای دانشجویان بین المللی ممکن می باشد. البته از آن جا که یک پرستار می بایست با عموم مردم جامعه در ارتباط باشد، یادگیری زبان رسمی کشور مقصد بسیار مهم می باشد. به فرض مثال جهت تحصیل در آلمان در رشته پرستاری ارائه مدرک زبان آلمانی و همچنین داشتن دانش زبان آلمانی بسیار مهم می باشد. در بررسی بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران می توان به تحصیل در انگلستان در رشته پرستاری نیز اشاره ای داشت. افرادی که قصد تحصیل در رشته های پرستاری در انگلستان را دارند می بایست مدرک زبان انگلیسی در سطح آیلتس 6.5 و یا بالاتر ارائه دهند.

مهاجرت پرستاران بدون مدرک زبان

مهاجرت به یک کشور به عنوان پرستار بدون مدرک زبان می تواند چالش برانگیز باشد زیرا مهارت زبان یک نیاز حیاتی برای عمل پرستاری در اکثر کشورها است. ارتباط موثر با بیماران و همکاران برای اطمینان از ایمنی و کیفیت خدمات مراقبت های بهداشتی ضروری است. با این حال، چند احتمال وجود دارد که پرستاران می توانند بدون مدرک زبان مهاجرت کنند:

 • کشورهای انگلیسی زبان: در برخی از کشورهای انگلیسی زبان، مانند آمریکا، بریتانیا، کانادا، استرالیا و نیوزلند، پرستاران ممکن است این گزینه را داشته باشند که در آزمون مهارت زبان شرکت کنند، مانند آیلتس یا تافل، به عنوان بخشی از فرآیند ثبت نام پرستاری. اگر آنها در این آزمون موفق شوند، می تواند به عنوان مدرکی دال بر مهارت زبان آنها باشد.
 • پیشنهادهای مشروط استخدام: برخی از کشورها ممکن است پرستاران را برای مهاجرت در نظر بگیرند در صورتی که یک پیشنهاد شغلی مشروط از یک موسسه بهداشتی داشته باشند که مایل به حمایت مالی از آموزش زبان آنها و ارائه پشتیبانی در محل کار برای بهبود مهارت های زبانی آنها باشد. در چنین مواردی، قرارداد کار ممکن است شامل مقررات آموزش زبان باشد.
 • مهارت ها یا صلاحیت های استثنایی: در برخی موارد، پرستاران بسیار مجرب و متخصص با مهارت ها یا صلاحیت های استثنایی ممکن است برای مهاجرت در نظر گرفته شوند، حتی اگر شرایط استاندارد زبان را نداشته باشند. با این حال، چنین مواردی نسبتاً نادر هستند

رشته های مرتبط با پرستاری و شرایط تحصیل در آنها

افرادی که به دنبال یافتن بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران می باشند، لازم است بدانند که امکان ادامه تحصیل در رشته های مرتبط با پرستاری برای آن ها وجود دارد. در حال حاضر راحت ترین کشور برای مهاجرت پرستاران کشورهایی هستند که از همان ابتدا با طرح مهاجرتی خاص اجازه می دهند که پرستاران وارد پروسه معادلسازی شوند. در این حالت که مهاجرت پرستاران بدون مدرک زبان محسوب می شود، پرستاران در ابتدا وارد کشور مقصد می شوند و سپس زبان ملی آن کشور را در محیط همان کشور یاد می گیرند. کشورهایی مانند دانمارک، سوئد و نروژ در اروپا و همچنین کشوری مانند عمان در آسیا این فرایند را اجرا می کنند. علاوه بر روش مهاجرت پرستاران بدون مدرک زبان به کشورهای مذکور، متقاضیان می توانند در کشورهای دلخواه خود از طریق تحصیل در رشته های مرتبط با پرستاری وارد کشور مقصد شوند. ویزای تحصیلی اروپا و اقامت تحصیلی که از طریق تحصیل در رشته های مانند مدیریت بهداشت و درمان، مدیریت بیمارستان و مدیریت سلامت به دست می آورند به آن ها این اجازه را می دهد تا در دوره های معادلسازی در همان کشور شرکت کنند. در صورت موفقیت در این دوره ها می توانند به عنوان پرستار در کشور مورد نظر خود کار کنند.

بهترین دانشگاه های پرستاری در کشورهای خارجی

همان طور که در بخش های قبل اشاره شد یکی از راه های ورود به بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران بعد از شناخت آن، تحصیل در رشته پرستاری می باشد. تحصیل یکی از هفت روش اصلی مهاجرت به کشورهای مختلف می باشد. افراد با فارغ التحصیلی از دانشگاه های برتر در سراسر جهان می توانند به عنوان یک پرستار حرفه ای در بالاترین سطح های جهانی کار و فعالیت کنند. در جدول زیر برخی از معتبرترین دانشگاه های جهان در رشته های پرستاری را معرفی می کنیم.

ردیف

نام دانشگاه

کشور

1

دانشگاه پنسیلوانیا

آمریکا

2

کینگز کالج لندن

انگلیس

3

دانشگاه منچستر

انگلیس

4

دانشگاه جانز هاپکینز

آمریکا

5

دانشگاه ساوثهمپتون

انگلیس

6

دانشگاه کالیفرنیا

آمریکا

7

دانشگاه تورنتو

کانادا

8

دانشگاه واشینگتون

آمریکا

9

دانشگاه ییل

آمریکا

10

دانشگاه تکنولوژی سیدنی

استرالیا

میزان حقوق پرستاران در بهترین کشورهای جهان

در این بخش به یکی از مهم ترین موضوعات در بررسی بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران می پردازیم. بسیاری از افرادی که رویا مهاجرت را در سر می پرورانند، به دنبال کسب درآمدهای بیشتر و داشتن زندگی با رفاه اجتماعی و امکانات بیشتر می باشند. بنابراین بررسی موضوع درآمد پرستاران در کشورهای مختلف می تواند برای این عزیزان جالب باشد. در جدول زیر درآمد پرستاران در برخی از پرتقاضاترین کشورها را به نمایش می گذاریم:

ردیف

کشور

درآمد (سالیانه)

1

کانادا

78 هزار دلار کانادا

2

امارات

22 هزار دلار آمریکا

3

سوئد

466 هزار کرون سوئد

4

عمان

8 هزار ریال عمان

5

دانمارک

1280000 کرون دانمارک

6

استرالیا

65 هزار دلار استرالیا

7

اتریش

27 هزار یورو

8

آلمان

28 هزار یورو

9

ایرلند

31 هزار یورو

10

سوئیس

60 هزار فرانک

مهاجرت پرستاران به آلمان و اتریش

پرستاران برای پیدا کردن فرصت شغلی مناسب و مهاجرت به آلمان و اتریش باید:

 •  مدارک شان را به  سفارت اتریش ارسال کنند، که استفاده از وکیل محلی برای مدیریت پرونده ضروری می باشد.
 • سپس باید رزومه تحصیلی شما به وزارت بهداشت ارائه می گردد.
 • برای ورود به بازار کار باید دوره های تحصیلی برای معادل سازی شرکت کرده. (معمولاً ۶ الی ۸ ماه می باشد)
 • برای ورود و تحصیل و آموزش باید حداقل مدرک B1 آلمانی داشته باشید. (برای بررسی پرونده در ابتدا ارائه b۱ آلمانی نیاز نمی باشد).
 • بعد از اینکه دوره تحصیلی در کالج ها به پایان می رسد باید در امتحان پایانی پذیرفته و شوید تا بتوانید وارد بازار کار شوید.
 •  حقوق هر پرستار بیش از 2 الی 3 هزار دلار (با توجه به سابقه و مهارت) می باشد. شما می‌توانید به کمک موسسه MIE بدون پرداخت هزینه ای برای پیدا کردن شغل مناسب در آلمان و اتریش  کمک دریافت کنید.

مهاجرت کاری پرستاران به کانادا

مهاجرت کاری از بهترین روش های مهاجرت به شمار می آید. برخی مشاغل مانند مشاغل پزشکی و پیراپزشکی مانند پرستاری و هوشبری و... خواستگاهی بین المللی دارند. از سوی دیگر تعداد پرستارانی که تمایل به مهاجرت کاری دارند کم نیست. به هر روی مهاجرت کاری پرستاران معمولا کهاجرتی موفقیت آمیز به شمار می آید. کانادا یکی از بهترین مقاصد مهاجرت برای پرستاران به شمار می آید. برای این منظور کافیست تا اطلاعات خود را در سیستم ارزیابی پرستاران بین المللی ثبت کرده و پس از آن یک آزمون دمو پرستاری ارائه شود. گفتنی است که ثبت مدارک در این سیستم دارای هزینه است. بد نیست به این اشاره کنیم که حدود در آمد پرستاری در کانادا معمولا به طور میانگین سالانه 59 هزار دلار است.

برای ورود پرستاران به کانادا از سیستم اکسپرس اینتری و یا سیستم دولت فدرال می توانند وارد کانادا شوند

سیستم فدرال

پرستاران می توانند در یکی از دو طبقه بندی مشاغل ملی NOC دولت کانادا قرار گیرند  تحت کد های NOC 3012 و NOC 3233 اقدام کنند.

سیستم اکسپرس اینتری

در سیستم اکسپرس اینتری عواملی که بر نمره امتیاز شما موثرند عبارتند از:

 • سن: سن متقاضی باید زیر ۴۵ سال باشد
 • تسلط به زبان: تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسوی در حد B2 ضروری است.
 • تجربه کاری: هرچه تجربه کاری فرد بیشتر باشد، امتیاز بالاتر کسب خواهد کرد در نتیجه شانس بهتری خواهد داشت.
 • پیشنهاد شغلی: داشتن پیشنهاد شغلی بر روی شانس قبولی شما بسیار تاثیرگزار خواهد بود.

مهاجرت کاری پرستاران به آمریکا

آمریکا از دیگر مقاصد محبوب مهاجرت برای پرستاران به شمار می رود. برای این منظور باید پرستاران دارای مجوز پرستاری معتبر باشند. دارابودن مدرک زبان تافل و ایلتس نیز از دیگر الزامات این نوع مهاجرت به شمار می رود. مواردی از جمله سن، تحصیلات و جنسیت بر میزان سطح درآمد پرستاران موثر است. گفتنی است میانگین حقوق پرستاران در آمریکا نیزبه طور متوسط 59هزار دلار بوده که میانگین ساعتی 28.86 دلار به حساب می اید. لازم به ذکر است که نرخ مالیات موثر دراین کشور برای پرستاران 11.9 درصد است. برای دریافت ویزای کار پرستاران ابتدا باید هزینه های مربوط به ویزا پرداخت شده و همچنین گواهی های عدم سوء پیشینه، گواهی تمکن مالی، گواهی سلامت پزشکی و... از دیگر مدارک لازم برای این منظور به شمار می آیند.

مهاجرت پرستاران به دانمارک

در بررسی بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران به کشور زیبای دانمارک می رسیم. در پروسه مهاجرت به این کشور از طریق شغل پرستاری در ابتدا مدارک تحصیلی و شغلی متقاضیان توسط ارگان های مربوطه در کشور دانمارک ارزیابی می گردد. پس از تایید، شخص یک اقامت سه ساله دریافت می کند. در این مدت معین افراد می توانند به آموزش و یادگیری زبان دانمارکی بپردازند. پس از رسیدن به سطح مورد نظر که C1 می باشد، افراد با گذراندن دوره های معادل سازی می توانند به عنوان یک پرستار در دانمارک کار کنند.

مهاجرت پرستاران به سوئد

در ادامه بررسی و شناخت بهترین کشور، مهاجرت پرستاران به سوئد نیز جز اصلی ترین گزینه ها در این موضوع دانست. در سوئد نیز متقاضیان پس از دریافت تاییدیه های لازم از ارگان های مربوطه می توانند درخواست اقامت سوئد را بدهند. البته این اقامت در ابتدا یک ساله و به منظور شرکت در کلاس های زبان سوئدی می باشد. پس از گذشت این یک سال و رسیدن به سطح زبان سوئدی مورد نظر (C1) افراد می توانند وارد فرایند معادل سازی شوند. این فرایند شامل یک آزمون تئوری، سپس دوره های کارورزی 3 ماه و بعد از آن شرکت در یک دوره کوتاه دانشگاهی می باشد. در انتها افراد می توانند به عنوان یک پرستار در بیمارستان ها و کلینیک های کشور سوئد اشتغال داشته باشند.

مهاجرت پرستاران به عمان

یکی از کشورهایی که در ادامه بررسی بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران می توان از آن نام برد، کشور عمان می باشد. کشور عمان یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد و به دلیل نزدیکی که به ایران دارد بسیاری از پرستاران به دنبال مهاجرت به عمان هستند. از نظر گذراندن پروسه معادل سازی عمان را می توان راحت ترین کشور برای مهاجرت پرستاران دانست. عمان را می توان بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران بدون مدرک زبان برشمرد. جهت شرکت در این فرایند مهاجرتی ارائه هیچ گونه مدرک زبانی لازم نمی باشد. بنابراین زمان پروسه در مقایسه با سوئد و دانمارک بسیار سریع تر خواهد بود. پرستاران پس از گذراندن آزمون کتبی مربوطه با موفقیت در مصاحبه های حضوری شرکت می کنند. در صورت دریافت تاییدیه های مورد نیاز مجوز کاریابی در عمان را نیز به دست خواهند آورد. در صورت موفقیت در کاریابی متقاضیان با دریافت ویزای کاری موقت دو ساله می توانند در عمان زندگی و کار کنند.

شرایط اخذ ویزای همراه برای مهاجرت پرستاران

در این بخش از بررسی بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران به موضوع بسیار مهم ویزای همراه و همچنین پیوست خانواده می رسیم. همان گونه که در بخش های قبل به آن اشاره شد، پرستاران در کشورهای مختلف می توانند از طریق روش های مهاجرتی کاری و یا تحصیلی به هدف خود و به کشور مورد نظر خود مهاجرت کنند. در کشورهایی مانند سوئد، دانمارک و نروژ که امکان دریافت ویزای کاری برای پرستاران وجود دارد، افراد می توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به همراه داشته باشند. عمدتاْ همسر متقاضی اصلی اجازه کار دارد. فرزندان نیز می توانند از خدمات آموزشی کشور مقصد به صورت رایگان استفاده کنند. افرادی که از طریق روش های تحصیلی وارد کشور ذلخواه خود می شوند نیز طبق قوانین اقامت های تحصیلی اجازه به همراه بردن همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را در اکثر کشورها دارند.

شرایط اخذ اقامت کاری برای پرستاران

پس از شناسایی بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران با توجه به شرایط شخصی خود خانواده تان، بررسی موضوع اقامت می تواند از اهمیت بالایی برخورددار باشد. طبیعی است که صرف گذراندن دوره های معادل سازی و یا تحصیل در رشته های پرستاری نمی تواند دلیلی بر کسب اقامت و تابعیت کشور مقصد باشد. متقاضیان چه پس از گذراندن دوره های معادل سازی در کشورهایی نظیر دانمارک، نروژ و سوئد و چه پس از فارغ التحصیلی از رشته های پرستاری در سایر کشورهای اروپایی، می بایست بتوانند در کشور مقصد خود موفق به کاریابی شوند. پس از اشتغال در کشور مورد نظر به مدت 5 سال و پرداخت بیمه و مالیات شخص می تواند به همراه همسر و فرزندان زیر 18 سال به اقامت دائم آن کشور دست یابد. پس از کسب اقامت دائم، دس از گذشت 1 الی 5 سال در کشورهای مختلف می توان درخواست دریافت تابعیت را نیز ثبت کرد. البته در کشورهای حوزه خلیج فارس قوانین اقامتی متفاوت می باشند. در کشوری مانند عمان، پرستاران پس از موفقیت در کاریابی یک اقامت موقت دو ساله دریافت می کنند. این اقامت سال به سال و تا زمانی که شغل مورد نظر موجود باشد قابل تمدید می باشد. به طور کلی این اقامت قابلیت تبدیل به اقامت دائم و یا تابعیت را ندارد.

 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: سلام بنده پرستار با سابقه 3 ساله هستم. پس از اخذ مدرک آیلتس و ترجمه مدارک چه کاری باید انجام داد؟ روند معادلسازی چگونه است؟


سوالات متداول

✔️ در معرفی بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران، راحت ترین کشورها برای پرستاران جهت انجام فرایند معادل سازی کدام کشورها می باشند؟

در میان تمامی کشورها در حال حاضر کشورهایی مانند سوئد و دانمارک در اروپا و عمان در آسیا پروسه های راحت تری جهت ورود پرستاران ارائه می کنند.

✔️ پرستاران در کانادا از چه طریقی می توانند وارد کشور شوند؟

در کانادا پرستاران می بایست از طریق برنامه ورود سریع و اقامت کاری کانادا اقدام کنند. در صورت کسب امتیازات لازم می توانند وارد کانادا شوند و اقدام به معادل سازی مدارک خود بنمایند.

✔️ آیا پرستاران در کشورهایی که پروسه اقامت کاری پرستاران را ارائه نمی کنند می توانند اقدام کنند؟

در کشورهای دیگر پرستاران می بایست از روش های دیگر مهاجرتی مانند تحصیل و یا سرمایه گذاری جهت ورودشان کمک بگیرند و سپس اقدام به معادل سازی مدارک خود کنند.

✔️ پرستاران در سوئد و دانمارک باید به چه سطح زبانی برسند؟

در این دو کشور رسیدن به سطح زبان (C1) جهت شرکت در فرایند معادل سازی الزامی می باشد.

سخن پایانی

پرستاران جز افراد خاصی به شمار می آیند که به دلایل گوناگونی در سایر کشورهای جهان و به ویژه کشورهای مدرن نیاز شدیدی به وجود آن ها احساس می شود. عمده ترین دلیل این تقاضای بالا سن رو به پیری جمعیت در کشورهای اروپایی می باشد. بنابراین دولت کشورهای مختلف به دنبال آسان سازی ورود پرستاران و فعالان کادرهای درمانی به آن کشورها می باشند. در این مقاله به دنبال شناخت بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران بوده ایم. به این منظور میزان درآمد پرستاران در کشورهای مختلف، شرایط تحصیل در دانشگاه های برتر جهان در رشته های پرستاری و همچنین رشته های مرتبط به پرستاری و شرایط ورود پرستاران به کشورهای مختلف بررسی گردید. همچنین در ادامه بررسی بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران نگاهی به قوانین کار پرستاران در کشورهای سوئد، دانمارک و عمان انداختیم تا راحت ترین کشور برای مهاجرت پرستاران شناسایی شود. شما عزیزان در صورتی که سوالات دیگری در خصوص انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران با توجه به شرایط خود و مهاجرت پرستار بدون مدرک زبان دارید می توانید در قسمت دیدگاه انتهای همین صفحه آن ها را مطرح بفرمایید. همچنین می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان موسسه ملک پور به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

امتیاز 4.9 از 5 ( 9 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
علی قنبرزاده
با سلام یک سوال دارم در زمینه رشته پرستاری. من در دانشگاه آزاد تحصیل کردم و امسال مدرک پرستاریم رو میگیرم. میخوام بدونم آیا مدرک دانشگاه آزاد برای رشته پرستاری معتبر هست؟ بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران که معدل بالایی ندارند و از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل شده اند کجا هست؟ ممنون میشم پاسخ بدین.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله می تونید برای دانمارک سوئد نروژ اتریش و هلند اقدام کنید لطفا برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من 45 ساله و لیسانس پرستاری دارم و 20 ساله در این زمینه کار میکنم اما زبانم خوب نیست کدوم کشور برام مناسبتره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام برای بررسی تخصصی شرایط با مشاورین تماس بگیرید
مهناز امیدی
برای پرستار برای مهاجرت شرط سنی داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. عموماً شرط سنی برای معادلسازی مدرک شما وجود ندارد ولی باید توجه داشته باشید که سنین بسیار بالا احتمالا شانس کمتری برای یافتن کارفرما خواهند داشت.
مرجان طینه زاده
سلام من پرستارم باهفده سال سابقه ، چهل و دوسالمه ، میخواستم ببینم میشه بدون زبان و پول مهاجرت کرد و به کجا؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شما می توانید برای معادلسازی و کار در برخی کشورها اقدام بفرمایید. اما به طور کلی باید سطح زبان خوبی داشته باشید و هزینه های تحصیل و زندگی خود را ارائه نمایید. کشورهایی مانند سوئد، دانمارک، نروژ و ... نیز امکان پذیر هست.
nora
باسلام و عرض ادب.من درحال تحصیل کارشناسی پرستاری هستم.مدرک زبان معتبری ندارم اما سطح زبان خوبی دارم. خانوادم در سطح معمولی هستند و اگر بخوام خودم هزینه های تحصیلم رو تامین کنم کدوم کشور بهترین انتخاب هست؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و هرض ادب دوست عزیز بهتر بود میفرمودین که آیا سابقه کار هم دارید یا خیر؟ و ینتون به چه صورت هست؟ تا شما را راهنمایی کنیم که برای معادلسازی پرستاران اقدام نمایید یا از طریق تحصیل اقدام نمایید پیشنهاد میکنم با مساوران موسسه تماس بگیرید تا شما را کامل راهنمایی کنند با تشکر
امید مختاری
باسلام و خسته نباشید، یک سوال دارم من متولد کشور ایتالیا هستم و همسرم هم مدرک پرستاری دانشگاه آزاد داره و تصمیم به مهاجرت گرفتیم، چه اقداماتی باید انجام بدیم؟ با تشکر***
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
شهرام فرهمندفر
با سلام. من و همسرم هردو پرستاری. 47 و 45 ساله. به همراه 2 پسر زیر 18 سال. خواستم ببینم آیا امتیاز کافی جهت مهاجرت را داریم. سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز در بسیاری از کشورها کادر درمان و پرستار و... نیاز هست پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند
مریم
باسلام. میخواستم ببینم با مدرک پرستاری اما بدون سابقه کار برای مهاجرت به چه کشورهایی میشه اقدام کرد و آیا واسه کانادا حتما سابقه کار میخواد یا بدون سابقه کار هم میشه؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز داشتن حداقل یک سال سابقه کار ضروری می باشد.
4989639881
درمدت زمانی که زبان سویدی می‌گذرانیم آیا فرزندانمان از طرف دولت سوید امکاناتی تعلق میگیرد مانند مهد کودک و
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز فرزند شما می توانند در مدارس دولتی بصورت رایگان تحصیل نمایند‌
Ema
سلام خسته نباشید من معدل دوران تحصیلم بالاست و مدرک زبان هم آیلتس دارم و برای زبان سوئدی هم مدرک C1 دارم به خاطر اینکه از اوایل تحصیل مقصدم سوئد بود فقط یک مشکلی که هست طرحم امسال تموم میشه. طرح هم جزو سابقه کار به حساب میاد؟ اگر نه بعد از طرح چند سال باید سابقه کار داشته باشم تا بتونم درخواست بدم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بعد از گذراندن طرح اگر 1 تا 2 سال سابقه کاری داشته باشید می توانید برای ویزای معادلسازی اقدام نمایید
اکبر عطائی نوید
سلام و وقت بخیر...من مدرک کمک پرستاری دارم و زبانم زیاد خوب نیست اما میتونم خودمو تا یه سطحی برسونم...بنظرتون انگلییسی بخونم واسه کشورهایه اروپا بهتر نیس....؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عزض ادب دوست عزیز سما میتوانید از طریق پذیرش و ویزای تحصیلی اقدام نمایید داشتن مدرک آیلتس کمک کننده خواهد بود
افشین هنرمند
سلام بنده پرستارم و قصد مهاجرت دارم و تنها مشکلم زبان ک ضعیفه و از اونجا که موسسه شما رو انتخاب کردم جهت اقدامات مهاجرتی ممنون میشم کشوری که پروسه راحت تری داره رو برام بگین
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی بکنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. البته الان برای پرستان کشور آلمان گزینه مناسبی است پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
الهام روشن
سلام من ۴۴سالمه پرستارم ۱۱سال سابقه کار دارم یه دختر ۱۷ساله دارم که بخاطر تحصیل و دخترم تصمیم به مهاجرت گرفتم زبانم اصلا خوب نیست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز پیشنهاد می کنم روی زبان آلمانی وقت بگذارید در رشته شما زبان خیلی مهم است. پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود. الان کشور آلمان شرایط مناسبی را فراهم کرده است.
اسفندیار کریمی
مهاجرت کاری برای کارشناس پرستاری با ۲۱ سال سابقه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی شما که پرستار هستید ابتدا باید برای معادلسازی اقدام نمایید. در حال حاضر هم کشور آلمان شرایط خوبی را برای معادلسازی فراهم کرده است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت کامل بررسی شود.
فاطمه عزیزی
با سلام من پرستار هستم با سابقه دو سال کار زبانم خوبه ولی مدرک زبان ندارم چه کشورهایی میتونم مهاجرت داشته باشم که هزینه های بالایی برا زندگی کردن و اقامت گرفتن نیاز نباشه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز با توجه به اینکه پرستاران با بیماران سر و کار دارند یکی از الزامات مهاجرت داشتن مدرک زبان در حد بالا می باشد. در حال حاضر با داشتن ایلتس 7 می توانید برای کشور انگلستان اقدام به اخذ ویزای کاری نمایید.
لاله
سلام وقتتون بخیر محدوده سنی مناسب برای تحصیل در رشته پرستاری در کشور انگلستان چقدر هست؟ آیا امکانش هست تحصیلی برای مقطع ارشد اقدام کنم یا ابتدا باید کارشناسیم رو معادلسازی کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. هرچه گپ تحصیلی شما کمتر باشد شانس دریافت پذیرش و ویزای شما بیشتر خواهد بود. امکان معادلسازی مدرک پرستاری شما نیز با ارائه مدرک زبان آیلتس 7 امکان پذیر است.
مشاوره رایگان