مهاجرت پرستاران به سوئد

32 نظر

مهاجرت پرستاران به سوئد، اقامت کاری پرستاران به سوئد، شرایط و جزییات اخذ اقامت برای پرستاران و معرفی بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران در این مقاله به صورت علمی و بر اساس قوانین روز کشور سوئد مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پرستاران به چه صورت می توانند وارد سوئد شوند؟ آیا مسیری برای اخذ اقامت کار در سوئد برای پرستاران وجود دارد؟ آیا سوئد به نیروی کار پرستار احتیاج دارد؟ آیا شرایط معادل سازی مدارک پرستاری در سوئد امکان پذیر است؟ حقوق ماهانه پرستاران در سوئد چقدر است؟ در این مقاله تلاش شده است که به پاسخ سوالات طرح شده و بسیاری دیگر از سوالات احتمالی در باب مهاجرت پرستاران به سوئد پاسخ داده شود. در واقع این مقاله راهنمای جامع مهاجرت پرستاران به سوئد، کشوری شاد و با کیفیت بالای زندگی می باشد. لازم به ذکر است این مقاله توسط موسسه mie و با جمع آوری اطلاعات از مشاوره وکلای محلی این کشور، تحقیق و بررسی سایتهای دولتی و استفاده از منابع معتبر به نگارش درآمده و ارائه این مطالب به منزله ارائه خدمات نمی باشد. شما بزرگواران برای کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر در این زمینه همواره می توانید با پر نمودن فرم تماس رایگان در وب سایت های این موسسه و یا تماس با شماره تلفن های این موسسه از مشاوره رایگان مشاورین کارآزموده موسسه بهره مند گردیده و شرایط مهاجرتی خود و خانواده خود را به رایگان بررسی نمایید. 

ویدیو موسسه MIE در مورد مهاجرت پزشکان و پرستاران به سوئد


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

مهاجرت پرستاران به سوئد

شرایط عمومی مهاجرت پرستاران به سوئد

مهاجرت پرستاران به سوئد و شرایط عمومی آن در این زیر عنوان مورد بررسی قرار می گیرد. سوئد یکی از پیشرفته ترین کشور های اروپایی بحساب می اید و جزو کشور های حوزه اسکاندیناوی است. پایتخت این کشور استکهلم  بوده که بزرگترین شهر این کشور هم می باشد. این کشور با کشور های فنلاند، نروژ و دانمارک همسایه است.

نرخ بیکاری در کشور سوئد در آخرین آمار ارائه شده 9.40 درصد می باشد.

 

مهاجرت پرستاران به سوئد

 

در نمودار زیر در کنار نرخ بیکاری آمریکا و نروژ نمایش داده شده است.

مهاجرت پرستاران به سوئد

نرخ بیکاری آمریکا

مهاجرت پرستاران به سوئد

نرخ بیکاری نروژ

 

اولین قدمی که متقاضیان میبایست به جهت مهاجرت برای کار در سوئد اقدام نمایند ترجمه سوابق کاری و تحصیلی خود مبیاشد. بعد از آن مدارکی که ترجمه شده را بایستی به اداره نظام پزشکی سوئد تحویل دهند.ارزیابی مدارک ترجمه شده توسط اداره نظام پزشکی کشور سوئد بین ۳ تا ۴ ماه بطول می انجامد و پس از اخذ تائید مدارک فرد متقاضی از این اداره، اداره نظام پزشکی برای شخص متقاضی مجوز تأییدیه مدارک را صادر می نماید. پس از اخذ مجوز از این اداره متقاضی مهاجرت به سوئد از طریق پرستاری وارد مرحله بعدی که دریافت ویزاست میشود. در قدم بعدی برای اخذ ویزای مهاجرت پرستاری کشور سوئد بایستی تاییدیه اداره نظام پزشکی همراه با پیوست دیگر مدارکی که در ادامه این مقاله به آن اشاره خواهیم کرد، به سفارت این کشور ارسال نماییم که سفارت بعد از بررسی و تأیید مستندات و مدارک اخذ شده، برای فرد متقاضی ویزای یک ساله به جهت اقامت اولیه صادر خواهد می کند.

مراحل معادلسازی برای مهاجرت پرستاران به سوئد

مهاجرت پرستاران به سوئد و مراحل معادلسازی آزمون برای رشته پرستاران در سوئد شامل ۳ مرحله است:

۱. آزمون های تئوری مربوط به رشته خود را بگذارنند.

۲. آزمون های عملی و اینترنی گذرانده شود.

۳. نیم ترم واحد درسی بگذراند.

متقاضی مهاجرت کادر درمان به سوئد که پرستار است برای دریافت مجوز جهت ورود به مرحله اینترنی نخست بایستی امتحان تئوری را پاس کنند و بگذرانند. ممکن است بپرسید که در صورت عدم قبولی در آزمون تئوری آیا باید الزاما خاک سوئد را ترک کرد و به کشور خود بازگشت یا خیر. در پاسخ به این سوال باید بدانید که متقاضی برای امتحان معادل سازی فرصت دارد در مدت ۵ سال (و حداکثر ۳ بار شرکت در آزمون) را قبول شود. چنانچه متقاضی در آزمون قبول نشود تمدید اقامت شخص بایستی با تایید از طرف اداره مهاجرت سوئد صورت گیرد.

مرحله اول:

آزمون تئوری یک آزمون تخصصی در رابطه با رشته تخصصی هرکدام از متقاضیان می باشد و چنانچه متقاضی پرستار باشد، ازمون تئوری معادلسازی شخص در زمینه رشته پرستاری می باشد. از مهمترین مواردی که متقاضی بایستی بداند شرکت در آزمون تخصصی تئوری در رشته پرستاری معطوف به دانستن زبان سوئدی و ارائه پیش نیاز مدرک زبان C1 سوئدی است وهمچنین این ازمون رایگان می باشد. متقاضی بلافاصله بعداز موفقیت در این مرحله میتواند به دوره اینترنی ورود کند. برای کسب نمونه سوالات برای جزییات و روند امتحان تئوری معادلسازی پرستاران در کشور سوئد و دیگر رشته های مرتبط با پیراپزشکی می توانید با دفاتر موسسه ملک پور تماس حاصل فرمائید.

مرحله دوم:

متقاضی بایستی دوره انترنی را در یک مرکز درمانی دراین کشور رابیابد و مشغول به کار عملی در حوزه تخصصی خود شود. شایان ذکر است که در اکثر موارد دوره انترنی برای پرستاران در این کشور در حدود سه ماه می باشد.

مرحله سوم:

متقاضیان پس از سپری کردن دوره انترنی بایستی یک دوره نیم ترم دانشگاهی را که معادل ۱۵ واحد دانشگاهی سوئد بوده و در دانشگاه اومئو و گوتنبرگ برگزار می شود، هرچند برای اگاهی از لیست موسسه ها، باید اقدام به جستجو در سایت وزارت بهداشت سوئد فرمائید. را با موفقیت به پایان برسانند. شرکت در کلاس ها به صورت فیزیکی اجباری نمی باشد و متقاضیان می توانند به طور آنلاین و مکاتبه ای نیز در کلاس ها شرکت کنند. گفتنی است که این دور هم به زبان سوئدی و رایگان می باشد.

در فرآیند مهاجرت پرستاران به سوئد، متقاضیان بعد از کامیابی در آزمونهای تئوری می توانند گام های دوم و سوم معادلسازی را به شکل همزمان پیش ببرند. به طوری که متقاضیان می توانند به شکل همزمان اقدام به تحصیل در سوئد کرده دوره ۱۵ واحدی را در دانشگاه اومئو یا گوتنبرگ کشور سوئد و هم دوره انترنی را در یک مرکز درمانی دراین کشور سپری نمایند. متقاضیان با سپری نمودن این مراحل صلاحیت ارائه تقاضا برای دریافت مدرک معادل شده پرستاری در زمینه تخصصی خود به سازمان نظام پزشکی سوئد خواهند بود.

شرایط آزمون معادلسازی برای مهاجرت پرستار به سوئد

به خاطر تفاوت بین سیستم های آموزشی و سازمان نظام پزشکی کشور ها، دولت های حاکم شرایط سختگیرانه ای را برای تطابق این استاندارد ها در نظر می گیرند. سوئد نیز از این موضوع مستثنی نیست و شرایطی را برای متقاضیان اخذ اقامت سوئد از این طریق تعبیه کرده است. اصلی ترین مرحله در این مسیر شرکت در آزمون معادلسازی است. از این رو قصد داریم به شرایط آزمون معادلسازی برای مهاجرت پرستار به سوئد بپردازیم. آزمون شامل دو مرحله است، یک تست کتبی و یک تست عملی تا مبنایی برای ارزیابی دانش نظری و عملی فراهم کند. قبل از ثبت نام در آزمون عملی باید آزمون کتبی را پشت سر بگذارید. شما قادر هستید شانس قبولی خود را برای 5 بار در ازمون کتبی، 3 بار در ازمون عملی بیازمایید.

شرایط و زمان برگزاری آزمون معادلسازی کتبی

این ازمون در دو بخش موقعیت شناسی و محاسبه دز دارویی خواهد بود. در مورد اول شما باید جواب های درست به سوالات مطرح شده درباره وضعیت پیش امده برای بیمار را پاسخ بدهید و در بخش دوم شما می بایست توانایی محاسبه دز دارویی مورد نیاز، جهت موقعیت های متفاوت برای افراد متفاوت را داشته باشید. برای ثبت نام و اطلاع از تاریخ امتحان معادلسازی برای مهاجرت پرستار به سوئد باید به وب سایت دانشگاه گوتنبرگ که در حال حاضر تنها برگزار کننده آزمون معادلسازی مدرک پرستاری در سوئد است، مراجعه و نسبت اطلاع از زمان برگزاری ان اقدام فرمایید. عموما اجرای ازمون بصورت ماهانه انجام می گیرد و شما این امکان را دارید تا 4 ماه قبل از ان تا 2 هفته مانده به برگزاری تست مبادرت به ثبت نام در ان کنید. از انجایی که اولویت با افرادی است که دفعه اول است شرکت می کنند، و شما نیز نوبت اولی است که در امتحان شرکت می کنید، قطعا امکان حضور در ازمون پیدا خواهید کرد. اما اگر بار چندمی است که مبادرت به شرکت در امتحان می کنید، باید منتظر باشید تا امکان حضور یا عدم حضور در ازمون به شما ابلاغ شود.

شرایط و زمان برگزاری آزمون معادلسازی عملی

بعد از امتحان کتبی جهت مهاجرت پرستار به سوئد و قبولی در ان، از طرف موسسه یا دانشگاهی که از طریق ان در تست شرکت کرده بودید، دعوتنامه ای بوسیله ایمیل یا تماس به متقاضی جهت شرکت در ازمون عملی ارسال می گردد. در ان دعوتنامه ادرس و زمان امتحان به اطلاع درخواست کننده خواهد رسید. آزمون عملی شامل مراحلی است که پرستار مسئولیت آن ها را عهده دار است، مانند نمونه گیری ورید، سوندگذاری مثانه، قرار دادن کاتتر ورید محیطی (PVK) و مواردی از این دست. این تست در شش مرحله انجام خواهد شد و تقریبا نصف روز به طول می انجامد. لازم به ذکر است، در صورتی که در هر کدام از دو امتحان، مقدور به حضور نشدید، می بایست از طریق مجاری موجود، اقدام به لغو امتحان فرمایید، در غیر اینصورت نمره امتحانی شما مردود ثبت خواهد شد.

مهاجرت پرستاران به سوئد و لزوم یادگیری زبان سوئدی

مهاجرت پرستاران به سوئد و لزوم یادگیری زبان سوئدی یکی از عواملی است که اداره مهاجرت سوئد حساسیت زیادی روی این مورد به خرج میدهد که بطور کلی متقاضی میبایست تمام وقت توسط یک مدرس زبان سوئدی این زبان را یادگیری کرده باشد تا مانعی برای صدور ویزای سوئد بوجود نیاید. کلاس های زبان سوئدی شامل سطوح A1، A2، B1، B2، C1، C2 می باشد. متقاضی در طول مدت یکساله حضور خوددر کشور سوئد میبایست مدرک سطح زبان C1خود را اخذ نماید تا صلاحیت تمدید ویزای یک ساله جهت شرکت در دوره معادل سازی را داشته باشد.بنابراین در ابتدا پس از ورود متقاضی شرکت در کلاس های آموزش زبان سوئدی برای کسب سطح زبان C1 برای این افراد بسیار حائز اهمیت می باشد که بطور تقریبی شامل گذراندن ۵۴۰ ساعت کلاس در مجموع و حضور در این کلاس ها روزی حداقل ۴ ساعت می باشد وهمچنین داشتن مطالعه زبان سوئدی خارج از برنامه کلاسی خود نیز در زمینه یادگیری این زبان بسیار مفید می باشد. یکی از نکات بسیار پر اهمیت این است که هزینه شرکت در کلاس های آموزش زبان سوئدی در این کشور بسته به کالج و شهری که برای آموزش زبان انتخاب می فرمایید متغیر بوده و حدوداً از مبلغ ۸۰۰۰ هزار یورو شروع می گردد.

همچنین بهتر است بدانید پرداخت هزینه کالج به عنوان یکی از مدارک قابل ارائه به اداره مهاجرت برای اقامت 1 ساله الزامی می باشد و در صورت عدم موافقت اداره مهاجرت سوئد با درخواست ویزای یک ساله فرد متقاضی، مبلغ مذکور پرداختی به متقاضی عودت میگردد. موسسه ملک پور در 15 سال فعالیت خود در زمینه مهاجرت همواره تلاش نموده است که بهترین مسیر را برای مراجعین خود با مشورت با در نظر گیری علایق آن ها انتخاب نماید و با بهره گیری از برترین تیممشاوران تخصصی آن مسیر را به سرانجام مناسب برساند.

مهاجرت پرستاران به سوئد بدون مدرک زبان

همانطور که گفته شد، یکی از مدارک مورد نیاز برای کار پرستاران در سوئد، داشتن مدرک زبان سوئدی است ولی خوشبختانه کشور سوئد به پرستاران برای گذراندن دوره های زبان سوئدی و انجام فرآیند معادل سازی مدرک تحصیلی ویزا می دهد و این موضوع به این معناست که متقاضی می تواند ابتدا در دوره های زبان در کشور سوئد شرکت کند و در حین فراگیری زبان سوئدی و دریافت مدرک زبان سوئدی، اقدام به معادلسازی مدرک تحصیلی و همچنین مقدمات کار در کشور سوئد نماید. برای اطلاعات دقیق نحوه مهاجرت به سوئد می توانید مقاله سایت را مطالعه کنید.

این مقاله را از دست ندهید: شرایط مهاجرت ماما به سوئد

در این مقاله ما جوانب مهاجرت ماما به سوئد را به شما خواهیم آموخت.

مدت زمان و هزینه های پروسه معادلسازی مدرک پرستاری در سوئد

مدت زمان و هزینه های پروسه معادلسازی مدرک پرستاری در سوئد به چه شکل است؟ این سوالی است که برای بسیاری از متقاضیان مطرح است. پروسه بررسی اسناد و مدارک توسط دولت سوئد، حدودا 3 ماه به طول می انجامد. مقدار زمانی که لازم است تا بتوانید ازمون های مورد نیاز جهت معادل سازی مانند تست مهارت و تست اشنایی با قوانین را پشت سر بگذارید، کاملا به زمان ثبت نام، موسسه ازمون گیرنده، دفعه شرکت و موارد دیگر بستگی دارد. مدت زمان مورد نیاز برای صدور مجوز نیز 2 تا 4 هفته به طول می انجامد. همچنین هزینه ای که برای صدور مجوز دریافت می شود، 870 کرون سوئد است. البته لازم به ذکر است این مورد به غیر از هزینه های مربوط آزمون بشمار می اید.

پاسخ به سوالات مهم در زمینه مهاجرت پرستاران به سوئد

در این زیر عنوان، به شرایط مهاجرت به سوئد و برخی سوالات مهم در این باب پرداخته شده است.

 • آیا برای مهاجرت پرستار به سوئد، داشتن آشنایی با زبان سوئدی یا ارائه مدارک زبان مقدماتی زبان سوئدی الزامی است؟

پاسخ خیر می باشد! ارائه مدرک زبان الزامی نمی باشد. ولی چنانچه قبل از ورود به خاک سوئد آشنایی ابتدایی با زبان سوئدی داشته باشید، مطمئناً باعث تسریع در دریافت مدرک C1‌ زبان سوئدی شما خواهد شد. همچنین کسب مدرک زبان ایلتس نیز الزامی نیست.

 • آیا محدودیت سنی برای مهاجرت پرستاران به سوئد وجود دارد؟

خیر.

 • آیا ارائه مدرک تحصیلی به جهت مهاجرت پرستاران به سوئد قابل قبول است یا ارائه سابقه کاری در کنار مدرک تحصیلی الزامی است؟

با توجه به اینکه ارائه مدارک تحصیلی به تنهایی قابل قبول است؛ متقاضیان می توانند به همراه تحویل مدارک تحصیلی خود به اداره مهاجرت سوئد، سوابق بیمه ای را نیز ارائه کنند تا شانس اخذ ویزای خود را افزایش دهند.

 • آیا همراه در ۱ سال اقامت اولیه در سوئد، اجازه کار دارد؟

خیر. اداره مهاجرت کشور سوئد پس از اعطای ویزای 1 ساله به متقاضیان و همراهنشان، مجوز کاری به آنان جهت کاریابی نمی دهد و اما در صورتیکه شخص اصلی یا همراه متقاضی بتواند یکی از مشاغل مورد نیاز این کشور را پیدا کند و یا کارفرمایی را بیابد که با وی قرارداد یک ساله کاری ببندد، احتمال صدور مجوز کار از طرف اداره مهاجرت سوئد برای ایشان افزایش می یابد. به همین منظور همراه یا شخص اصلی قادر خواهد بود به درخواست دریافت ویزای کار موقت سوئد را به اداره مهاجرت ارائه بنماید.

 • آیا امکان تمدید ویزای ۱ ساله هم وجود دارد؟

بله. در اغلب موارد شخص متقاضی قادر به انجام چند کار همزمان نمی باشد.

کسب مدرک سطح زبان C1‌ و هم سایر صلاحیت ها را برای شروع کار پرستاری در آسان نمی باشد. متقاضی می بایست در زمان باقیمانده معمولاً در یک یا دو ماه مانده به اتمام تاریخ ویزای اقامت اولیه خود به اداره مهاجرت مراجعه نموده و تقاضای تمدید ویزا نماید و عموماً در صورت نبود مشکل، اداره مهاجرت معمولاً 1 سال دیگر برای متقاضی ویزا را تمدید می کند. بنابراین اقامت اولیه ۱ ساله قابلیت تمدید دارد.

 • آیا در پروسه مهاجرت پرستاران به سوئد، تحصیل فرزندان زیر ۱۸ سال در سوئد رایگان خواهد بود؟

بله.

 • فرآیند دریافت ویزای اقامت اولیه ۱ ساله چقدر زمان می برد؟

مدت زمان تقریبی اخذ ویزا بین ده تا دوازده ماه می باشد. در واقع از زمان شروع کارهای مربوط به مهاجرت کشور سوئد تا زمان دریافت ویزای اقامت اولیه تقریباً ۱ سال به طول می انجامد و در زمان ۱ سال وقت دارید تا زبان سوئدی را فرا بگیرید.

 • آیا اگر شخصی زودتر از یک سال موفق به دریافت مدرک زبان C1‌ سوئدی شود، می تواند بلافاصله اقدام به معادلسازی نماید یا باید تمام یک سال را منتظر بماند؟

خیر. ضرورتی ندارد که 1 سال منتظر بماند. همچنان که اگر متقاضی در خاک ایران مدرک C1‌ سوئدی را اخذ گردیده باشد، به محض ورود به کشور سوئد می تواند اقدامات لازم را جهت معادلسازی آغاز نماید. بنابراین فرآیند اخذ مدرک C1 زبان سوئدی بسته به توانایی یا استعداد فرد متفاوت است.

 • آیا برای پیدا کردن شغل در زمینه پرستاری در سوئد حتماً بایستی معادلسازی صورت گیرد؟

بله متقاضی فقط در صورت معادل سازی مدارک خود و اخذ تائیدیه از سازمان نظام پزشکی سوئد می تواند در شغل مورد نظر خود مشغول به کار شود.

 • پس از پاس کردن سطح C1 زبان سوئدی چه مراحل دیگری باید گذراند تا موفق به دریافت مجوز کار در زمینه پرستاری شد؟

در مرحله بعد از اخذ C1 متقاضی بایستی از جمله امتحانات تئوری و علمی (Practical) را بدهد که به آزمون معادلسازی معروف است و بعد از آن در صورت دریافت مجوز می تواند برای اقدامات بعدی آماده شود.

شرایط اخذ ویزای همراه در مهاجرت کاری پرستاران به سوئد

در این بخش از مقاله به بررسی چگونگی صدور ویزای همراه برای مهاجرت پرستاران به سوئد می پردازیم. در امور مهاجرت، واژه "همراه" به همسر یا شریک زندگی و فرزندان زیر 18 سال آن ها اطلاق می شود. پرستارانی که قصد مهاجرت به سوئد دارند، می توانند ویزای همراه را برای خانواده خود اخذ کرده و به صورت همزمان با هم وارد این کشور گردند. در صورتی که فرد دارای فرزند بالای 18 سال باشد که به خانواده وابسته است، در صورت صلاحدید اداره مهاجرت سوئد می توان برای وی نیز ویزای همراه را دریافت کرد. البته برای این امر، ارائه مدارک دال بر وابستگی فرزند بالای 18 سال به خانواده و عدم استقلال وی الزامی است. همراهان متقاضی مهاجرت به سوئد می تواند اجازه کار در این کشور را دریافت کرده و در صورت دریافت پیشنهاد کاری، به صورت تمام وقت مشغول به کار گردد. علاوه بر این همراهان می توانند از شرایط تحصیل در سوئد استفاده کرده و به ادامه تحصیل بپردازند. لازم به ذکر است که این شرایط (اجازه کار و تحصیل همراه) در دیگر کشورهای حوزه اسکاندیناوی نیز جریان دارد.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای مهاجرت پرستاران به سوئد

مهاجرت پرستاران به سوئد و شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا جهت اقامت یکساله از اداره مهاجرت این کشور، تکمیل و ارائه مدارک زیر الزامی می باشد که به شرح زیر می باشد:

 • ارائه پاسپورت معتبر (دارای مدت اعتبار حداقل ۲ سال)

چنانچه پاسپورت متقاضی کمتر از ۲ سال دیگر اعتبار داشته باشد، امکان بروز مشکلاتی در مراحل مهاجرت پرستاران به سوئد دارد. مثلا اگر پاسپورت متقاضی فقط به مدت ۶ ماه دیگر اعتبار داشته باشد، اداره مهاجرت سوئد به فرد متقاضی به جای ویزای ۱ ساله اقامت اولیه، ویزای ۶ ماهه می دهد.

 • ارائه نامه تمکن مالی از بانک

شخص متقاضی بایستی با ارائه مدارک محکم و قابل قبول به اداره مهاجرت، دلایل قانع کننده ایی را به این اداره ارائه نماید و همچنین بایستی متقاضی ثابت کند هنگامی که در خاک این کشور در حال تحصیل و یادگیری زابان سوئدی می باشد ،میتواند هزینه های زندگی خود را بپردازد. مبلغی که متقاضی میبایست به عنوان مدرکی برای اثبات تمکن مالی به اداره مهاجرت ارائه دهد اداره مهاجرت سوئد هر سال این مبلغ را اعلام می نماید و از اول ژانویه سال ۲۰۱۹ مبلغ ۸۳۷۰ کرون برای هر ماه اقامت در این کشور بعنوان تمکن مالی برای متقاضی اصلی در نظر گرفته شده است. بنابراین فرد متقاضی اگر مجرد باشد مبلغ قابل ارائه گواهی بانکی که برای اثبات تمکن مالی خود برای یک سال باید نشان دهد به شرح ذیل است:

۱۰۰٫۴۴۰ = ۱۲ * ۸۳۷۰

این نکته بسیار حائز اهمیت است که شرایط و میزان حداقل مبلغ مورد نیاز جهت اثبات تمکن مالی در کشور سوئد با توجه به شرایط همراهان به شرح جدول زیر می باشد. این مبالغ مقادیر حداقل می باشند و ممکن است با توجه به تشخیص وکیل این مبالغ افزایش یابند.

مهاجرت پرستاران به سوئد

شخص

مبلغ مورد نظر جهت اثبات تمکن مالی برای هر ماه اقامت

متقاضی اصلی

۸۳۷۰ کرون

همسر

۳۵۰۰ کرون

هر فرزند

۲۱۰۰ کرون

 

بنابراین نامه تمکن مالی که متقاضی می بایست برای برای یک خانواده چهار نفره برای هر ماه ارائه می نماید از رابطه زیر محاسبه خواهد شد.

 • فرزند (ضربدر دو) + همسر + متقاضی اصلی = تمکن مالی مورد نیاز برای هر ماه اقامت در سوئد
 • ۲۴۰۰ + ۳۵۰۰ + ۸۳۷۰ = ۱۴٫۲۷۰ کرون

و برای یک سال به شرح زیر محاسبه می گردد:

 • ۱۲ * تمکن مالی مورد نیاز برای کل خانواده
 • ۱۲ * ۱۴۲۷۰ = ۱۷۱٫۲۴۰ کرون

متقاضی می بایست به اداره مهاجرت سوئد اثبات کند که مبلغ معادل ریالی تمکن مالی مورد نظر در حساب بانکی به مدت زمان تقریبی (حداقل ۶ ماه) قرار گرفته است.

برخی از اصلی ترین مدارک مورد نظر به جهت مهاجرت پرستاران به کشور سوئد به شرح ذیل می باشد:

 • ارائه بیمه درمانی
 • تکمیل و ارائه ترجمه مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات
 • ارائه ترجمه رزومه و سوابق کاری

مهاجرت پرستاران به سوئد

نکات مثبت و مزایای سوئد برای مهاجرت پرستاران

مهاجرت پرستاران به سوئد و مزایای این روش مهاجرتی در زیر عنوان پیش رو مورد بررسی قرار می گیرد. بعد از دریافت تاییدههای مربوط به خود از اداره مهاجرت سوئد فرد متقاضی میتواند بدون هیچ گونه محدودیتی در زمینه تخصصی خود مشغول به کار شود و میتواند شهر مورد نظر خود را با توجه به شرایط شخصی انتخاب نماید. نکته جالب توجه این می باشد که با توجه به تقاضا جهت جذب نیرو پرستاران در کشور سوئد یافتن کارفرمای مربوط به این رشته کاری سهل می باشد.

سازمان تامین اجتماعی این کشور یکی از بهترین بیمه های تأمین اجتماعی در دنیا را به شهروندان و سایر افرادی که در این کشور با عنوان مهاجر وارد شده اند ارائه می دهد وهمچنین ارائه خدمات اجتماعی و درمانی در کشور سوئد به متقاضیانی که مشفول به کار شوند صورت میگیرد و متقاضی میتواند به راحتی یک زندگی مرفه را تجربه کند و خدمات کامل و با کیفیت بسیار خوب از سازمان این کشور اخذ نماید. همچنین بهتر است بدانید چنانچه فارغ التحصیلان کرس معادلسازی رشته پرستاری در سوئد را با موفقیت می سپری کنند می توانند در سایر کشورها همچون فنلاند، نروژ، دانمارک یا سایر کشورهای اروپایی (با شرط یادگیری زبان بیمار) به با یافتن کارفرما و اخذ تاییدیه های لازم مشغول به کار گردنند یا در سوئد مانده و پاسپورت سوئد را در نهایت اخذ کنند.

میزان حقوق پرستاران در سوئد

مهاجرت پرستاران به سوئد و میزان حقوق یک پرستار ثبت شده یا به اصطلاح ریجستر شده دراین کشور برابر ۴۶۶٫۲۸۲ کرون سوئدی در سال می باشد . به طور میانگین نرخ دستمزد ساعتی پرستاران در سوئد به ارزش ۲۲۴ کرون بر ساعت بوده و همچنین علاوه بر دستمزد مبلغ ۷٫۶۴۷ کرون نیز به عنوان مزایا برای پرستاران در سال طبق قانون کار کشور سوئد در پرداخت میگردد. برای کسب اطلاعات تکمیلی و کامل تر در خصوص در آمد و شرایط کاری و اقامتی پزشکان و دندانپزشکان در سوئد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.


سوالات متداول

✅ شرایط تحصیل پرستاری در سوئد چیست؟

داشتن نمرات در سطح A در دروس زیست شناسی، شیمی و ریاضیات و نیز مدرک زبان انگلیسی IELTS و یا TOEFL جزو شرایط اصلی پذیرش پرستاری در سوئد می باشد.

✅ شرایط استخدام نیروی کار پرستاری در سوئد چیست؟

داشتن مدرک دانشگاهی، داشتن از پیشنهاد شغلی از سوی کارفرمای سوئدی و قبولی در آزمون تعیین صلاحیت پرستاران از جمله شرط اخذ ویزای کاری سوئد و کار برای پرستاران در این کشور است.

✅ میزان حقوق پرستاران در سوئد چقدر است؟

به طور میانگین، پرستاران در کشور سوئد ماهانه حدود 39714 SEK حقوق دریافت می کنند.

✅ بازار کار پرستاری در سوئد چگونه است؟

طبق گزارش آژانس کار دولتی سوئد، هم اکنون شغل پرستاری جزو یکی از این مشاغل پر متقاضی در این کشور محسوب می شود.


سخن پایانی

مهاجرت پرستاران به سوئد، اقامت کاری پرستاران به سوئد، شرایط و جزییات اخذ اقامت برای پرستاران و همچنین معرفی بهترین کشور برای مهاجرت پرستاران در این مقاله به صورت علمی و بر اساس قوانین روز کشور سوئد مورد بررسی قرار گرفت. کلام آخر برای شما متقاضیان عزیز اگر کشور سوئد را مقصد مورد نظر خود برای مهاجرت انتخاب نموده اید و مدارک مورد نیاز را به اداره مهاجرت ارائه داده اید زمان تقربی که طول میکشد تا در نهایت شما بتوانید ویزای اقامت اولیه برای پرستاران خود را دریافت نمایید ۱ سال می باشد. متقاضیان در این زمان باقیمانده حدود 10 الی 12 ماه فرصت دارند تا با شرکت در کلاسهای زبان سوئدی بخوبی آشنایی یابند. پیشنیازهای آن را یاد بگیرند یا سطح متوسط زبان سوئدی را کسب نمایند. بلافاصله بعد از اینکه به خاک این کشور وارد شدید بایستی با شرکت در کلاسهای آموزش زبان سوئدی اقدامات لازم جهت دریافت مدرک C1 زبان سوئد را انجام دهید.متقاضیان باید بدانند برای اینکه امکان حضور در آزمون معادل سازی را داشته باشند بایستی مدرک C1‌ را به عنوان پیش نیاز ورود به این مرحله در فرآیند مهاجرت پرستاران به سوئد است اخذ گردیده باشند. چنانچه آزمون های معادلسازی را با موفقیت بگذرانید اجازه کار به عنوان پرستار در سوئد را کسب مینمایید و قادر خواهید بود در هریک از شهر های این کشور به عنوان پرستار وارد بازار کار شده و در ادامه برای اخذ اقامت دائم و پاسپورت اقدام نمایید. اگر طی مطالعه این مقاله سوال یا ابهامی در خصوص مهاجرت پرستاران به سوئد برای شما پیش آمد به سادگی می توانید آن را در انتهای همین مقاله در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید تا در اطرع وقت توسط مشاورین مورد بررسی قرار گرفته و به شما پاسخ داده شود. شما بزرگواران برای کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر در این زمینه همواره می توانید با پر نمودن فرم تماس رایگان در وب سایت های این موسسه و یا تماس با شماره تلفن های این موسسه از مشاوره رایگان مشاورین کارآزموده موسسه ملک پور بهره مند گردیده و شرایط مهاجرتی خود و خانوادتان را به رایگان بررسی نمایید.

امتیاز 3.96 از 5 ( 46 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سارا نقیبی
سلام خیلی مقاله خوبی بود من یه سوالی برام پیش اومد بعد اینکه مقاله رو خوندم. برای مهاجرت پرستاران به سوئد اگر بیایم و درخواست معادل سازی بدیم توی کشور سوئد بعدش میشه تو کشور نروژ یا دانمارک هم زندگی و کار کرد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سپاسگزاریم از الطافتان اگر معادلسازی شما بطور کامل صورت بپذیرد باتوجه به مورد تایید بودن مدارک کشور سوئد در اروپا مدارک شما در کشورهای دیگر اروپایی هم دارای اعتبار می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عموم شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
اشکان نوری
سلام. ممنون بابت مقالات خوبتون. من خانومم پرستاره 2 تا بچه هم داریم. قصد مهاجرت داریم. من مقاله مهاجرت پرستاران به سوئد رو خوندم. الان واسم سوال پیش اومده ایا دانمارک برای معادل سازی پرستاران بهتره یا سوئد؟ کدوم امتحان معادل سازیش راحت تره ؟ ایا از نظر کار مکان مناسبی برای مهاجرت پرستاران هست؟ ممنونم بابت سایت خوب و مجموعه ی با اعتبار شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی هر دو کشور جز کشورهای تاپ اروپا می باشند شرایط کاری در هر دو کشور عالی است تفاوتی که وجود دارد ویزای کشور سوئد یکساله است و ویزای کشور دانمارک 3 ساله. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
هما یوسفی
سلام تشکر از توضیحات تون میشه بفرمایید تهیه محل سکونت در مدت گذراندن دوره های معادل سازی چگونه است هزینه ان زیاد هستش؟( برای من که با دوتا فرزند وهمسر بخوام اقدام کنم) در ضمن تحصیل بچه ها از کی شروع میشه وهمینطور زبان آنها؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام عرض ادب دوست عزیز تهیه مسکن و محل زندگی را می توانید از شرکت هایی که در زمینه املاک و مستغلات فعالیت می کنند و کارشان اجاره ملک است کمک بگیرید که راهنمایی ها و مشاوره آن را از وکیل مهاجرتتان می توانید پیگیری نمایید. تحصیل فرزندان هم اگر سپتامبر و ژانویه که این تیک هایی تحصیلی و پذیرش مدارس و دانشگاههاست می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود و اطلاعات بیشتری کسب نمایید. موفق باشید.
کامران صالحی
باسلام خدمت تمامی عوامل موسسه ، من خانمم پرستاره با ۱۵سال سابقه کاری در بخش درمان ، و خودمم دارای لیسانس کامپیوتر با سابقه ۱۰سال در شرکت گاز دارم ، فرزند هم نداریم حقیقتا سردرگمیم که جهت مهاجرت پرستاری به کدوم کشور مهاجرت کنیم و هدفمون از مهاجرت کسب درآمده آیا سوئد منزلگاه خوبی ایست جهت کسب درآمد
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر و بیشتر راهنمایی کنیم نیامند به اطلاعات بیشتری هستیم. کشور سوئد گزینه مناسبی می تواند برای شما باشد چون هم برای پرستاران برنامه مهاجرتی دارد و هم شما که متخصص کامپیوتر هستید سابقه کار دارید در این کشور از شانس کاریابی بالایی برخوردار می باشید، اگر سطح زبان خوبی داشته باشید حتی می توانید موفق به دریافت جاب افر یا پیشنهاد شغلی هم شوید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ر .رمضانی
سلام مطالب مفید بود من کارشناس مامایی با 19ماه سابقه کار بیمارستانی هستم آیا شانس پیدا کردن کار و اقامت سوید دارم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز رشته شما جز رشته هایی است که باید معادلسازی شود و کشور سوئد هم برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی ویزا صادر می کند که برای معادلسازی اقدام نمایید. علاوه بر سوئد کشورهایی چون دانمارک اتریش و آلمان هم می تواند گزینه مناسبی باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
فرزانه عبدلی
سلام و ممنون از مطالب مفیدتون.از نظر اموزش ابتدایی برای فرزند کدام کشور بهتر هست سوئد یا دانمارک؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز هردو کشور از نظام آموزشی معتبری برخورداند اما نکته ای که حائز اهمیت برای سنین ابتدایی و زیر 18 سال تحصیل در این کشورها نیازمند به قیم است و به پدر و مادر ویزای گاریدن یا همراه اهدا نمی شود. پیشنهاد می کنم حتماً با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
رضا ایراندوست
سلام عرض ادب و احترام. خواستم بدونم کشور سوئد ویزای چند ساله برای ما صادر میکنه برای معادل سازی؟ همسرم اجازه داره با این نوع اقامت در کشور های شنگن رفت و امد داشته باشه و مشغول به کار بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر و بیشتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما کشور سوئد برای معادلسازی کادر درمانی اقامت یکساله دارد و همراه و هم اجازه کار دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
کمال ناظم
سلام وخسته نباشید سن بازنشستگی پرستاران در کشورسوئد چند سال یا سابقه بازنشستگی چند سال هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سن بازنشستگی در کشور سوئد و عموم کشورهای اروپایی 60 تا 65 سال می باشد. موفق باشید.
مرضیه.نگین
سلام پرستار هستم گه با بیست و هفت سال سابقه باز نشسته شدم .ایا با پنجاه سال سن شانسی برای پذیزفته شدن در این شغل دارم.ممنون میشم از پاسختون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله برای معادلسازی و دوره زبان می توانید اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با موسسه تماس حاصل فرمایید تا کامل شرایط شما بررسی شود.
مهدیه دربانی
با سلام و خسته نباشی،هزینه پروسه ی مهاجرت به سوئد به طور تقریبی چقدر مباشد؟و اون یکسال اول هزینه ها با خودمون است؟از طرف دولت سوئد مساعدتی انجام نمیشود؟و تحصیل در دانشگاه جهت اخذ مدرک زبان هزینش چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب از زمانی که مدارک را ارائه دهید بین 8 تا 9 ماه زمانبر می باشد. هزینه زندگی به عهده شخص می باشد و دوره زبان سوئد حدودا بین 12 تا 13 هزار یورو برای یک سال می باشد .
پوریا غریبی
سلام.هزینه ای که متقاضی باید در نظر بگیره برای اقامت یک ساله و هزینه ای که باید به موسسه مهاجرت بپردازه چقدر هست؟؟غیر از این دو؛ باز هم هزینه ای باید بپردازه اگر زبان سوئدی رو در ایران یادگرفته باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای معادلسازی مدرک پرستاری باید زبان سوئدی را در سطح c1 یاد بگیرید و اگر شما در سطح c1 باشید شما را تعیین سطح می کنند. در مورد هزینه های مورد نیاز می توانید با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. سپاس
مهین
سلام من ۴۷ ساله و کارشناسی ارشد ویژه پرستاری با ۲۲سال سابقه کار در بخشهای ویژه هستم میتونم برای کار در سوئد اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز شما می توانید برای کار در این کشور از طریق معادلسازی اقدام کنید. با توجه به اینکه مدرک شما باید ابتدا در کشور مقصد معادلسازی شود، می توانید ابتدا در این کشور مدرک خود را معادلسازی کرده و وارد بازار کار شوید. برای اخذ اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان در این زمینه دریافت بفرمایید. سپاس
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من 28 ساله هستم و پرستار کل داراییم حدود 500 میلیونه میتونم برای کار مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر تمکن خود را کمی افزایش دهید بله می توانید اقدام نمایید زیرا در طول معادلسازی و گذراندن زبان شما اجازه کار ندارید و باید از پس هزینه های خودتان برآیید.برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
مریم ملک
سلام وقت بخیر ممنون از مقاله و سایت خوبتون اگر زبان سوئدی رو قبل از مهاجرت تا سطح c1 برسونیم باز هم لازم هست که یک سال تا معادل سازی مدرک صبر کنیم؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب خیر نیازی به دوره زبان نخواهید داشت ولی دوره معادلسازی سازی شما زمانبر می باشد .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
رقیه
با سلام ایا گذراندن طرح پرستاری ایران الزامی است وایا نمرات دانشگاهی ایران تاثیری در پذیرش دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله همه این موارد و حتی سوابق کاری تاثیر دارد . برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
رقیه
با سلام و سپاس از مقاله خوبتون ایا گذارندن طرح پرستاری ایران برای اقدام به مهاجرت الزامی است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بسته به شرایط پرونده متفاوت هست. برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
مصطفی
با سپاس فراوان ایا در صورت داشتن ارشد پرستاری ارشد را از ما میپذیرند یا فقط همان لیسانس قابل معادل سازی است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله مدرک ارشد هم مورد پذیرش هست. برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
احسان هدایتی
سلام. ممنون بابت مقالات خوبتون. ایا این امکان وجود داره که برای ویزای ۳ساله دانمارک اقدام کنیم و به سوئد بریم و تمام مراحل اجازه کار گرفتن رو تکمیل کنیم و دغدغه تمام شدن مدت ویزا و ناتمام موندن دوره ها رو نداشتن باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر باید برای معادل سازی ویزای همان کشور مقصد گرفته شود
مهسا
سلام خسته نباشید ایا این مورد برای ماما با سابقه کار 2 سال امکان پذیر است؟ و اگر نیست چه کشوری را پیشنهاد میکنید؟ من مدرک زبان ندارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باید شرایط شما بررسیشود با مشاوران تماس بگیرید
پریسا
باسلام .وقت بخیر من پرستارهستم ۴۰ساله و دوفرزند دارم درحال حاضر کار نمیکنم آیا می‌توانم ا برای مهاجرت به سوئداقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام برای آلمان شانس بهتری دارید و هزینه ها نیز کمتر است با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
anahita31
سلام وقت بخیر من 50 سالمه و پرستار هستم و حدود 20 ساله در این زمینه کار میکنم میخواستم بدونم میتونم از طریق کاری به این کشور مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت بله، شما می توانید برای معادلسازی کشور سوئد اقدام داشته باشید و پس از یادگیری زبان در این کشور و انجام مراحل معادلسازی در این کشور مشغول به کار شوید.
ارغوان
سلام وقتتون بخیر یعنی برای تمکین یکساله تقریبا دو ملیارد پول لازم هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی مبلغ تمکن مالی بسته به تعداد اعضای خانواده بستگی دارد و شما باید هزینه های زندگی هر نفر را در حسابتان نشان دهید.
مریم‌رحیمی
سلام خسته نباشید در صورتیکه مدرک زبان در ایران گرفته شود کل هزینه ای ک باید پرداخت بشه حدودا چقدر میشه؟امکانش هست نصف هزینه داده شود باقی پس از شروع به کار پرداخت بشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، شرایط هزینه ای شما شامل مراحل معادلسازی، هزینه های زندگی، هزینه های وکیل و هزینه های جانبی شما است که متغیر می باشد ولی شما امکان پرداخت بخشی از مواردی همچون شهریه را ندارید و باید به یکباره پرداخت نمایید اما موسسه هزینه های خود را برای رفاه حال شما عزیزان تقسیط می کند.
نیایش طاهری
مشاغل موردنیاز سوئد چه مشاغلی هستن برای همراه و آیا مدرک زبان نیاز دارند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، تخصص های متنوعی در کشور سوئد مورد نیاز هستند که عزیزان می توانند از آن استفاده نموده و برای معادلسازی وارد سوئد شوند اما با توجه به متغیر بودن نیاز بهتر است قبل از اقدام از مشاورین استعلام گرفته شود.
RH
با سلام و سپاس براي اطلاعات كامل و دقيقتون..سوالم اينه كه ارائه مدرك RN پرستاري هم به سازمان نظام پزشكي سوئد اجباريه يا مدارك تحصيلي كشور خودمون به صورت ترجمه شده و سابقه كار كافيه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز، برای ابتدای امر شما می توانید مدرک ترجمع شده کشور خودمان را ارائده نمایید و سابقه کار نیز ارائه گردد.
كشت ورزي
سلام أيا ترجمه مدارك بايد ب زبان سوئدي باشه؟؟ يا همون انگليسي؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب لیست کامل مدارک را میتوانید در سایت سفارت سوئد بررسی نمایید پیشنهاد میکنم با مشاوران موسسه ملک پور تماس بگیرید تا شرایط شما را کامل بررسی نمایند
علیشونم
این مبلغ سالیانه ۱۰۰۰۰۰کرون ک گفتین فقط برای خرج های زندگیه یا کل هزینه های معادلسازی خرج زندگی و دستمزد وکیل روهم شامل میشه؟؟؟ممنونم از پاسخگوییتون بهترین موسسه مهاجرتی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز دوره های معادلسازی هزینه ای ندارند. این مبلغ فقط هزینه های زندگی شما می باشد.
?
سلام خسته نباشید ببخشید متوجه نشدم برای پرستاری در سوئد آزمون rn نمیخواد؟ آزمونی که فرمودین بعد از مدرک زبان باید بدیم فرق داره با rn?
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز منظور همان آزمون RN می باشد.
4989639881
سلام من 13 سال سابقه پرستاری دارم و 40ساله هستم برای مهاجرت آلمان بهتره یا سوید می‌خوام زبان بخونم بعد برم کدوم زبان بخونم کدوم کشور برای پرستار بهتره دو فرزند زیر ده سال دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر اگر روی زبان آلمانی وقت بگذارید و برای این کشور اقدام نمایید شانس خوبی دارید.
شیکتا
سلام و وقت بخیر. بنده مدرک بهیاری مورد تایید دانشگاه علوم پزشکی دارم و سابقه بیست سال کار در بیمارستان های مختلف رو دارم. آیا بهیاران هم می تونن ویزای کار بگیرن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز معمولا کادر درمان می توانند اقدام به اخذ ویزای کاری نمایند. بهتر است برای اینکه مطمعن شوید رشته شما نیز جزء لیست مشاغل مورد نیاز است یا نه سایت دولتی کشور مورد نظرتان را بررسی نمایید.
محمد صفری
سلام آقا من خودم پرستارم ۷ سال سابقه دارم متاهل ولی بچه ندارم خب چکار کنم سال دیگه این موقع اونجا باشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز این پروسه طولانی می باشد و حدودا 2 سال زمان میبرد.
حمیده ابراهیمی
درود بنده دارای دکترای پرستاری ، پرستار متخصص NICU بیش از ده سال سابقه کاری مدرس دانشگاه سطح زبان تافل مجرد تمکن مالی ۳ میلیارد متقاضی مهاجرت کاری برای خودم و همکاران در کادر درمان بیمارستانهای دولتی و خصوصی هستم ، درصورت مهاجرت گروهی ، تسهیلاتی ارائه میشه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز رزومه شما بایستی بررسی گردد. پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس بگیرید.
مشاوره رایگان