شرایط کاریابی در آلمان

8 نظر

چنانچه قصد کار در آلمان را دارید، بایستی موسسات کاریابی در آلمان را بشناسید تا بتوانید از طریق موسسات کاریابی در آلمان، کار مورد نظر خود را بدست آورید. مطابق با قوانین جدید کشور آلمان، امکان اخذ ویزای کار آلمان برای افرادی که دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و یا دیپلم می باشد وجود دارد؛ اما این در صورتیست که شخص متقاضی اثبات نماید که مدرک فنی معتبر داشته و طول مدت دوره آن در حدود 2 سال بوده است. در این صورت بدون مدرک لیسانس، امکان اخذ ویزای کار وجود خواهد داشت. از نکات مهم دیگری که برای اخذ ویزای کار و همچنین کار در آلمان حائز اهمیت است، داشتن سابقه کار مرتبط با مدرک تحصیلی به مدت حداقل 3 تا 5 سال می باشد. همچنین شخص متقاضی برای اینکه بتواند به راحتی ویزای خود را دریافت کرده و شانس بالایی برای کاریابی در این کشور داشته باشد، باید مدرک زبان آلمانی در سطح B1 را ارائه نماید. نکته مهم دیگری که در مورد شرایط عمومی کار در آلمان باید بدانید این است اشخاصی شانس بالا جهت کاریابی در این کشور را خواهند داشت که کمتر از 40 سال داشته باشند. در این صورت می توانید با دغدغه کمتر برای کاریابی در آلمان و کار در این کشور اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و یا فرم تماس را کامل نمایید و بدین طریق، از مشاوره رایگان تلفنی موسسه ملک پور بهره مند گردید. 

ویدیو موسسه MIE در مورد کاریابی رایگان در آلمان


 

شرایط کاریابی رایگان در آلمان در 30 ثانیه

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

موسسات کاریابی در آلمان

کار در آلمان

کاریابی در آلمان مهمترین دغدغه افرادی است که قصد کار در این کشور را دارند که پس از اخذ ویزای کار می توانند با کمک مؤسسات کاریابی در آلمان به کار مورد نظر خود دست یابند. پیش از صحبت راجع به کاریابی در آلمان کسب اطلاعات از شرایط عمومی آلمان خالی از لطف نیست تا بتوانید با آگاهی کامل قدم در راه مهاجرت به کشور مورد نظر خود بگذارید. کشور آلمان با نام رسمی جمهوری فدرال آلمان Deutschland و نام رسمی آن بر روی نقشه Germany شناخته شده است. پایتخت این کشور شهر زیبا و بزرگ برلین می باشد. کشور آلمان از سمت شمال با دانمارک، دریای بالتیک و دریای شمال و از سمت جنوب با کشور اتریش و سوئیس و همچنین از سمت شرق با کشور چک، لهستان و از طرف غرب با لوکزامبورگ، هلند، فرانسه و بلژیک همسایه است. آلمان یکی از پر جمعیت ترین کشورهای اتحادیه اروپا می باشد که 82 میلیون نفر جمعیت دارد.

ویدیو موسسه MIE در مورد کاریابی در اروپا


 

 محصول گام به گام کاریابی موسسه mie

نحوه کاریابی در آلمان

اگر قصد کار در آلمان و اخذ ویزای کار این کشور را دارید، باید موسسات کاریابی در آلمان و شرایط کاریابی در آلمان را بشناسید تا بتوانید کار مناسب و مورد نظر خود را بدست آورید. کاریابی در آلمان می تواند به چند روش انجام شود.

ویدیو موسسه MIE در مورد کاریابی مجانی آلمان


 • کاریابی در آلمان به صورت حضوری

یکی از روش هایی که بسیار مورد توجه اشخاص متقاضی می باشد اقدام از طریق ویزای جستجوی کار یا همان Job seeker خواهد بود. افراد متقاضی با اخذ ویزا می توانند به مدت 6 ماه در این کشور، در جستجوی کار مناسب با تحصیلات و حرفه خود باشند. متقاضیان در صورتی که بتوانند کار مناسب را بدست آورند می توانند برای ویزای بلند مدت درخواست نمایند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که با اخذ ویزای جستجوی کار تنها می توانید برای مصاحبه در آلمان اقدام نمایید و در سایر کشورهای اروپایی باید اجازه کار را داشته باشید. نکته مهم دیگری که باید به آن بپردازیم کاریابی تضمینی آلمان می باشد. در این مورد باید گفت که هیچ شخص و هیچ موسسه ای امکان کاریابی تضمینی آلمان را ندارد؛ چرا که یافتن کار در آلمان بستگی به شرایط شخص متقاضی و شرایط کارفرما برای کار دارد. بنابراین اعلام کاریابی تضمینی آلمان و یا حتی کار تضمینی آلمان، امری خلاف واقع غیرقانونی می باشد.

 • کاریابی در آلمان به صورت مجازی

کاریابی در آلمان به صورت مجازی یکی از روش هایی است که متقاضیان قبل از اخذ ویزا و ورود به آلمان می توانند شرایط خود را بسنجند. اشخاص متقاضی در صورتی که دارای رزومه قوی و مناسب باشند می توانند برای مؤسسات کاریابی، رزومه کاری خود را از طریق ایمیل ارسال نمایند تا در صورت تأیید شخص کارفرما بتوانند برای مصاحبه کاری اقدام نمایند. شخص می تواند با دریافت پیشنهاد شغلی، اقامت کاری آلمان را از ابتدای امر دریافت نماید. 

ویدیو موسسه MIE اجازه کار آلمان و کمک موسسه MIE


 

لیست سایت های کاریابی آلمان

در اینجا لیستی از سایت های کاریابی در آلمان نوشته شده است:

 

Stepstone

Truffls

LinkedIn

JobMESH

Xing

Staufenbiel

Glassdoor

Jobvector

Monster.de

Zuhausejobs

Arbeitnow

Arbeitsagentur

Berlin Startup Jobs

Meinestadt.de

Startup Sucht

Jobrapido.de

Indeed

Kimeta

HalloGermany job board

Xing Stellenmarkt

 

ویدیو موسسه MIE در مورد ویزای جستجوی کار در آلمان


لیست بهترین موسسات کاریابی در آلمان

حتما شما هم می دانید که آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان است. این کشور سومین صادر کننده و وارد کننده کالا و خدمات در جهان به شمار می رود که بیانگر اقتصاد قوی و رو به پیشرفت آن است. بنابراین بازارکار خوب این کشور در زمینه های مختلفی نظیر صنعت خودرو، متاوژی و گردشگری دور از انتظار نیست. جمعیت  کم و نرخ بیماری پایین و کمبود نیروی کار عواملی موثر هستند که آلمان را یکی از بهترین کشورهای اتحادیه اروپا برای نیروی کار خارجی تبدیل کرده است.امنیت شغلی، فضای کار عالی، موقعیت و شان اجتماعی خوب از ویژگی های کار در المان است. اگر شما هم به دنبال راهی برای کار در المان هستید یکی از ایمن ترین و نتیجه بخش ترین راه ها، استفاده از موسسات کاریابی در آلمان است که در این زمینه می توانید از مشاوران ام ای همراهی و مشاوره های لازم را دریافت نمایید. گفتنی است موسسات کاریابی متعددی در آلمان وجود که در ادامه لیست بهترین موسسات کاریابی در آلمان به شما معرفی می شود.

IRC Coaching Academy

این آکادمی یکی از بهترین موسسات کاریابی برای خارجی های علاقمند به کار در المان مخصوصا انگلیسی زبانان است. این موسسه در مونیخ قرار داشته و در سال 2007 تاسیس شده است. اطلاعات تماس این موسسه به صورت زیر است:

 • آدرس: Munich Germany, Lowengrube 1080333 Muchen 80333, DE
 • تلفن: +498999018490
 • ایمیل: [email protected]

Kelly Services

Kelly Services در سال 1946 آلمان با ارائه بهترین خدمات تاسیس شد و از بهترین موسسات کاریابی المان محسوب می شود. در حال حاضر در اغلب شهرهای آلمان امکان کاریابی را مراجعین خود دارد. شرح اطلاعات این موسسه به صورت زیر است:

Approach People Recruitment

این موسسه کاریابی یک اژانس استخدام و کاریابی چندملیتی با بیش از دودهه فعالیت است. دفتر این موسسه در برلین بوده و در اغلب کشورهای اروپایی نظیر انگلستان، اسپانیا، هلند، فرانسه و سوئیس قرار دارد. این موسسه در حوزه های تخصصی فروش، بازار یابی، مدیریت، مهندسی،حسابداری، دیجیتال و فناوری اطلاعات فعالیت دارد. اطلاعات تماس Approach People Recruitment در ادامه امده است.

 • تلفن: +4930221533200
 • آدرس: 4th Floor, Gontardstraße 11, 10178 Berlin, Germany

Stanton Chase

Stanton Chase در 1983 تاسیس شد و در حال حاضر در دوسلدورف واقع شده است. گفتنی است این موسسه کاریابی شعبه های زیادی در چندین قاره حتی در قاره افریقا دارد. اصولا حوزه تخصصی فعالیت این موسسه کاریابی  در زمینه های مالی، فناوری اطلاعات، مهندسی، مدیریت پروژه، تحقیق و توسعه و.. است. در ادامه اطلاعات تماس Stanton Chase برای شما ذکر شده است.

 • تلفن: : +0049211954980
 • ادرس: Stanton Chase Düsseldorf GmbH,Emanuel-Leutze-Strasse 17,D 40547, Düsseldor, Germany
 • ایمیل:[email protected]

Connect Jobs

این موسسه کاریابی بیش از 20 اسل است که فعالیت خود را اغاز کرده است و در زمینه صنعت کستی های بین الملل معمولا کاریابی می کند. اطلاعات تماس Connect Jobs به شرح زیر است:

 • تلفن: +493818017313
 • ادرس: Schwannsche St18069 Rostock, Germany
 • ایمیل: [email protected]

Euro London Appointment

این آژانس کاریابی با بیش از 30 سال تجربه، چند زبانه بوده و به بیش از 80 زبان صحبت می کند. دفاتر Euro London Appointment در لندن، پاریس، فرانکفورت، مونیخ و زوریخ واقع شده است. اطلاعات تماس این موسسه کاریابی در ادامه امده است:

Antal International

موسسه کاریابی Antal International یکی از بهترین موسسات کاریابی  در آلمان و حتی در جهان محسوب می شود. این موسسه در 1993 تاسیس شده و در 37 مشور جهان از جمله افریقا کاریابی و استخدام می کند. اطلاعات تماس موسسه کاریابی Antal International در زیر امده است:

 • تلفن: +4969976750
 • ادرس: Hanauer Landstraße 148/148a, 60314 Frankfurt am Main, Germany
 • ایمیل: [email protected]

اپلیکیشن های کاریابی در المان

این اپلیکیشن ها اطلاعاتی در مورد بازار کار، موقعیت های شغلی خالی در آلمان ارائه می دهند.

 

اپلیکیشن های کاریابی در آلمان

Jobs in Germany

اپلیکیشن Monster Job Search

ndeed Job Search

Jobsuche Deutschland

Deutschland Job

 

مدارک لازم برای کاریابی در آلمان

علاوه بر دانستن اطلاعات کافی در مورد موسسات کاریابی در آلمان، یکی از مهمترین مواردی که باید از آن اطلاع داشته باشید، مدارک لازم برای برای کاریابی در آلمان می باشد. در این بخش به مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار آلمان می پردازیم.

مدارک لازم برای استخدام در آلمان:

 • پاسپورت ملی معتبر
 • دو فرم درخواست کاملاً تکمیل شده
 • دو عکس گذرنامه
 • مدارک اقامت
 • قرارداد کاری/پیشنهاد شغلی
 • تأیید آژانس کار فدرال
 • رزومه کاری
 • بیمه درمانی اجباری
 • مدرک یا گواهی آموزش حرفه ای.
 • مجوز فعالیت شغلی

نکات لازم جهت نگارش رزومه و مصاحبه سفارت

با توجه به کمبود نیروی کاری که در آلمان وجود دارد هر ساله تعداد بسیاری از اشخاص قصد اخذ ویزای Job seeker و یا حتی Job Offer را دارند که در صورت دارا بودن شرایط اخذ ویزای کار می توانند برای این نوع از ویزا اقدام داشته باشند. نکته مهمی که وجود دارد و باید به آن پرداخته شود تکمیل صحیح پرونده و نگارش رزومه شخص متقاضی می باشد که باید تمامی مدارک تحصیلی، کاری و... به صورت کامل ارائه شود. نکته مهم در مورد مصاحبه سفارت این است که شخص متقاضی تسلط کافی به زبان آلمانی داشته باشد و در زمان مصاحبه سفارت بتواند به صورت روان زبان آلمانی صحبت نماید در این صورت می تواند ویزای کار آلمان را با شانس بسیار بالا بدست آورد. موسسه ملک پور محصول جدیدی را تهیه و عرضه کرده است که برای اولین بار در آن به طور تخصصی و جامع به موضوع کار در خارج از کشور و چگونگی کاریابی، نکات مربوط به ارائه روزمه، انجام یک مصاحبه موفق با کارفرما و... پرداخته شده است. این محصول که با نام گام به گام تا کار در خارج از کشور تولید و عرضه شده است، با هزینه اندکی قابل تهیه می باشد.

علاوه بر این، محصول دیگری به نام راهنمای گام به گام اخذ اقامت، توسط مدیر موسسه ملک پور تهیه و تدریس شده است که در قالب آن، به کلیه روش های مهاجرت به بسیاری از کشورهای جهان از جمله روش کاری مهاجرت به آلمان پرداخته شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد کاریابی در آلمان و سایر کشورها می توانید این ویدئو را از طریق لینک ذیل تهیه نمایید.

کاریابی در آلمان با موسسه ملک پور

موسسه mie با همکاری یک تیم در آلمان به شما کمک می کند در درآلمان کار پیدا کنید و اقامت بگیرید. آنها با لینک کردن جویندگان کار در آلمان و کشور های اروپایی، به موسسات و افراد مورد تایید در حوزه کاریابی در اروپا و آلمان، برای شما شغل مناسب پیدا کند. مشاغل در آلمان و اروپا در دو دسته  موقعیت های با مهارت بالا و موقعیت های کم مهارت.هستند. اگر شما مدرک تحصیلی بالا و مدرک زبان داشته باشید متناسب با حوزه کاری و تخصصتان برای شما کار پیدا می شود. و اگر مدرک دیپلم داشته باشید موسسه ملک پور می تواند برای شما متناسب با شرایطتان کار با حقوق و مزایای مناسب پیدا کند.  گفتنی است این پروسه نیازمند حق کاربابی می باشد، که در صورت پیدا نشدن کار 90% هزینه شما برگشت داده خواهد شد. اما در صورتی که جاب آفر را دریافت کردید اما موفق به اخذ ویزا نشدید حدود 50 درصد از هزینه پرداختی شما کسر می شود و مابقی به شما بازپرداخت می شود. شما با اخذ جاب آفر اجازه کار و اقامت برای خود و خانوادیتان به صورت همزمان دریافت می کنید.و همچنین امکان تحصیل رایگان برای فرزندتان فراهم خواهد بود.  

موسسه ملک پور برای رشته هایی مانند برنامه نویسی ، پزشکان و دندانپزشکان و دیگر رشته ها خدمات کاریابی ارائه می دهد. همچنین برای برخی رشته ها مانند پرستاری؛ امکان کاریابی رایگان نیز فراهم است. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در تماس باشید.

 ویزای جستجوی کار آلمان

یکی از روش هایی که برای ورود به آلمان و کار در این کشور وجود دارد اخذ ویزای Job Seeker می باشد که مورد تمرکز این مقاله است. در این نوع ویزا فرد متقاضی با اخذ اقامت 6 ماهه در آلمان، باید کار مورد نظر خود را که بیابد. برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان باید حداقل مدرک زبان آلمانی B1 داشت. همچنین برای اخذ این ویزا حداقل باید مدرک  فوق دیپلم داشته باشید. طبق قانون جدید مهاجرت به آلمان مدرک فنی حرفه ای و دیپلم نیز در قابل قبول است، اما برای افرادی که از ایران اقدام می کنند ارائه حداقل مدرک فوق دیپلم الزامی است، چرا که مدرک تحصیلی شما باید در کشور آلمان معتبر باشد. اعتبار مدرک تحصیلی باید از طریق سایت آنابین (Anabin) یا زب (ZAB)، به آدرس زیر، بررسی شود. 

https://anabin.kmk.org/anabin.html

https://www.kmk.org/zab/central-office-for-foreign-education.html

شخص صرفاً در صورتی می تواند اقامت خود را تمدید بخشد که شغل مرتبط با رزومه تحصیلی و کاری خود بدست آورد تا پس از آن بتواند به اقامت بلند مدت و سپس تابعیت این کشور دست یابد. در صورتی که رشته تحصیلی شخص جزو مشاغلی باشد که آلمان با کمبود نیروی کار در آن زمینه ها روبروست، امکان کاریابی شخص در آلمان بالاست.

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان

اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید باید قبل از اقدام برای یافتن کار در آلمان از طریق موسسات کاریابی در آلمان، لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را چک و بررسی نماید. در صورتی که رشته تحصیلی و حرفه شما در فهرست مشاغل مورد نیاز این کشور باشد می توانید از طریق موسسات کاریابی در آلمان، برای یافتن کار مورد نظر و مرتبط با رشته تحصیلی خود اقدام کرده و کار مورد نظر خود را بدست آورید. در این بخش از مقاله، لیست مشاغل مورد نیاز آلمان را ارائه می نماییم تا بتوانید با اطلاعات کافی از مشاغل مورد نیاز در آلمان، جهت اخذ ویزای کار این کشور اقدام نمایید.

 

لیست مشاغل مورد نیاز آلمان 

برنامه نویسی

مکاترونیک     

مهندسی برق

مهندسی برق صنعتی

مهندسی کامپیوتر نرم افزار      

ساخت و ساز فلزی    

فناوری اتوماسیون

مهندسی مکانیک

جوش و فن آوری اتصال       

ساخت و ساز ساختمان

نظارت – ساخت و ساز ساختمان 

عملیات راه آهن

حرفه پرستاری تخصصی

ارتوپدی، توانبخشی

 

حقوق و درآمد در آلمان

در مورد میزان حقوق و درآمد در این کشور باید گفت که میزان حقوق با توجه به نوع کار شخص متقاضی و همچنین تخصص وی و قرارداد کاری که با شخص کارفرما منعقد می شود بسیار متفاوت است. طبق آخرین آماری که در خصوص میزان حقوق و درآمد در آلمان گزارش شده است، بازه حقوق پرداختی در کشور آلمان از 3.770 یورو تا 45.250 یورو بوده است. همانطور که گفته شد با توجه به شرایط کاری هر فرد، میزان حقوق و درآمد نیز متغیر می باشد. در جدولی که در ادامه این مطلب مشاهده می نمایید، میزان درآمد ماهیانه برخی از مشاغل در کشور آلمان نمایش داده شده است.

 

مشاغل

میزان حقوق و درآمد به یورو

مهندسی مکانیک

5.201

مکانیک هواپیما

3.791

مکانیک صنعتی

4.150

مهندس عمران

4.349

مهندس کامپیوتر

4.583

مهندس برق

5.160

وکالت

5.506

پزشک متخصص

7.054

خلبان

6.927

تکنسین دندانپزشکی

3.384

حسابدار

3.427

تکنسین برق

2.633

فیزیوتراپیست

2.493

دستیار دندانپزشک

2.068

دستیار پزشکی

1.963

 

نرخ بیکاری در آلمان

در صورتی که قصد کار در آلمان را دارید بهتر است قبل از اینکه برای اخذ ویزای کار و ارائه رزومه خود برای موسسات کاریابی در آلمان اقدام نمایید، به مهمترین مسئله یعنی نرخ بیکاری در آلمان بپردازید؛ با توجه به اینکه کشور آلمان در سال های اخیر با نرخ بیکاری پایینی مواجه بوده است، می توان گفت که در حال حاضر این کشور، یکی از کشورهای مناسب برای تقاضای کار و اخذ ویزای کار می باشد. مطابق با آخرین آمار اعلام شده، می توان گفت با توجه به کمبود نیروی کاری که این کشور با آن مواجه است، کشور آلمان می تواند یک گزینه مناسب برای اشخاص متقاضی کار در اروپا به شمار رود. نمودار ذیل نشان دهنده نرخ بیکاری در آلمان در سال های گذشته تا به حال بوده است.

بررسی وضعیت اقامت و تابعیت آلمان از طریق کار

پس از بررسی شرایط کار در آلمان و موسسات کاریابی در آلمان، اشخاصی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند باید وضعیت اقامت و تابعیت آلمان از طریق کار را نیز بررسی نمایند. متقاضیانی که قصد مهاجرت و کار در کشور آلمان را دارند باید از شرایط و نحوه اقامت و تابعیت این کشور نیز مطلع بوده و قوانین اقامت و تابعیت این کشور را بشناسند تا بتوانند با اخذ ویزای کار این کشور، برای اقامت و تابعیت خود و اعضای خانواده درخواست نمایند. در صورتی که ویزای کار کشور آلمان را اخذ نمایید، پس از یافتن کار مناسب در این کشور و در صورت کار به مدت 5 سال در آلمان به صورت تمام وقت می توانید درخواست اقامت دائم کشور آلمان را اعلام نمایید. اما نکته مهم این است که برای اخذ اقامت دائم این کشور، شخص متقاضی علاوه بر انجام کار تمام وقت باید از حقوق و درآمد خود مالیات و بیمه خود را نیز پرداخت نماید تا بتواند اقامت دائم آلمان را بدست آورد. برای اخذ پاسپورت کشور آلمان باید بدانید که در صورتی می توانید درخواست پاسپورت را مطرح کنید که 3 سال از دریافت اقامت دائم شما گذشته باشد. در این صورت می توان پاسپورت کشور آلمان را اخذ کرد، اما نکته ای که در مورد اخذ پاسپورت باید بدانید این است که، برای دریافت پاسپورت آلمان، شخص متقاضی باید به زبان آلمانی تسلط کافی داشته باشد علاوه بر آن باید از تاریخ کشور آلمان نیز آگاهی لازم را داشته باشد؛ در این صورت می تواند پاسپورت این کشور را بدست آورد. 

سوالات متداول

✔️ آیا از طریق کار در آلمان می توان اقامت دائم این کشور را اخذ کرد؟

بله؛ در صورتی که بتوانید به مدت 5 سال در این کشور مشغول به کار شوید و بیمه و مالیات را پرداخت نمایید می توانید اقامت دائم آلمان را بدست آورید.

✔️ آیا با اخذ ویزای کار آلمان می توان درخواست همراه داد؟

در صورتی که برای اخذ ویزای جستجوی کار آلمان اقدام کرده باشید، امکان دریافت ویزای همراه به صورت همزمان وجود ندارد و شخص متقاضی پس از یافتن کار در کشور آلمان می تواند برای اعضای خانواده خود، درخواست ویزای همراه نماید.

✔️ آیا بدون داشتن مدرک لیسانس می توان ویزای کار آلمان را اخذ کرد؟

با توجه به تغییراتی که در قوانین آلمان ایجاد شده است، اشخاص متقاضی می توانند با مدرک دیپلم و فوق دیپلم ویزای کار را اخذ نمایند؛ اما برای این امر لازم است که مدرک معتبر فنی و حرفه ای که طول دوره آن بیش از 2 سال می باشد ارائه شود.

✔️ آیا داشتن مدرک زبان آلمانی در اخذ ویزای کار این کشور حائز اهمیت است؟

بله؛ در صورتی که شخص متقاضی دارای مدرک زبان آلمانی حداقل در سطح B1 باشد، شانس بسیار بالایی برای اخذ ویزای کار و کاریابی در این کشور خواهد داشت.

✔️ اخذ وقت سفارت کشو آلمان چقدر طول می کشد؟

در حال حاضر وقت سفارت آلمان جهت مصاحبه برای درخواست ویزای کاری برای حدود یک سال دیگر اعطا می شود.

✔️ شرایط اخذ ویزای جستجوی کار آلمان چیست؟

برای اخذ ویزای job seeker آلمان می بایست متقاضی حداقل مدرک لیسانس، مدرک زبان آلمانی B1 و 3 سال سابقه کار داشته باشد. همچنین می بایست سن وی بیشتر از 40 سال نباشد.

سخن پایانی

این روزها و با توجه به نیازی که کشور آلمان به نیروی کار متخصص و ماهر دارد، بسیاری از اشخاص قصد مهاجرت به آلمان از طریق کار را دارند. به همین دلیل بهتر است قبل از هر اقدامی برای اخذ ویزای کار این کشور، موسسات کاریابی در آلمان را بشناسید تا بتوانید قبل از مهاجرت، از طریق موسسات کاریابی در آلمان، کار مناسب خود را بدست آورید. با توجه به متعدد بودن سایتهای کاریابی آلمان، تحقیق و شناخت جامع از اعتبار مؤسسات کاریابی قبل از اقدام ضروری است. اگر از طریق ویزای جستجوی کار برای مهاجرت و کار در این کشور اقدام می نمایید می توانید قبل از اخذ ویزا و ورود به کشور از طریق مؤسسات معتبر کاریابی و ارسال رزومه کاری به آلمان، کارفرمای خود را بیابید تا به محض ورود به این کشور بتوانید برای مصاحبه کاری اقدام کنید. شرایط کاریابی تضمینی آلمان به همراه موارد دیگر در این مقاله مورد بحث قرار گرفت. موسسه ملک پور در این مقاله شرایط موسسات کاریابی در آلمان را بررسی کرده است تا بتوانید با اطلاعات کامل و دقیق برای کار در این کشور اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص موسسات کاریابی در آلمان و سایتهای کاریابی آلمان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و یا با تکمیل فرم تماس، به صورت تلفنی از مشاوره رایگان بهره مند گردید. همچنین می توانید سوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" که در پایان مقاله وجود دارد مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن توسط کارشناسان به آن ها پاسخ داده شود.

امتیاز 4.45 از 5 ( 19 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
بهار بهیاری
سلام میخاستم بپرسم با توجه به اینکه رادیو کانادا بخش فارسی داره چقد احتمالش هست که من بتونم با ویزای کار به عنوان گوینده وارد کانادا بشم ....ممنون میشم پاسخ بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما می توانید رزومه خود را برای این شبکه ارسال فرمایید. در صورتی که برای شما جاب آفر ارسال نمایند می توانید برای اقامت کاری اقدام داشته باشید و وارد این کشور شوید.
سالار طریقی
سلام وقت بخیر آیا با مدرک فنی حرفه ای کلیدسازی میشه ویزای کار آلمان گرفت
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما برای کار در آلمان باید مدرک تحصیلی دانشگاهی، مدرک زبان آلمانی و سوابق کاری مرتبط با تحصیلتان داشته باشید و با مدارک فنی و حرفه ای شانس بالایی نخواهید داشت.
ZAHRA KHODAYARI زهرا خدایاری
سلام وقت خوش من لیسانس برق دارم مدرک b1 دارم ولی سابقه کاریم در زمینه حمل و نقل بین المللی به مدت 10 سال هست و 6 تا مدرک بین المللی معتبر از ایرلاین دارم بنظرتون در زمینه کارم اقدام کنم بهتره یا تحصیلی
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ جاب افر سابقه کاری شما بایستی با تحصیلاتتان مرتبط باشد.
رضا
سلام وقت بخیر من ۳۴ ساله هستم و دیپلم جوشکاری دارم شرایط کاریابی در آلمان برای من چجوری هست ؟ چقدر شانس دارم ؟ حدود ۱۲ سال سابقه کار مرتبط هم دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. در صورتی که شغل شما در لیست مشاغل مورد نیاز باشد یعنی در حال حاضر در رشته کاری شما نیاز به نیروی کار وجود دارد و می توانید اقدام داشته باشید.
رامین حبیبی
سلام من جوشکاربرق. CO2وآرگون هستم مدرک فنی حرفه ای از سازمان فنی حرفه ای هم دارم. سابقه 5سال کار جوشکاری هم دارم... متولد 72هستم آیا شانس کار در آلمان رو دارم..
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، اگر سطح زبان خوبی داشته باشید شانس کار شما بالا خواهد بود.
موسوی
سلام من لیسانس رشته علوم اجتماعی دارم میتونم برای کار در کشور آلمان برای کارهای جنرال اقدام کنم ؟ و ۴۶ ساله هستم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. لیست مشاغل مورد نیاز در آلمان در کانال تلگرام mielaw قرار دارد و شما میتوانید با مشاهده لیست، ببینید که برای کدام کار میتوانید اقدام داشته باشید و پس از آن با استعلام شرایطتان بتوانیم کار را برای شما پیش ببریم.
زهرا قدیری
سلام…آیا پس از دریافت ویزای کار آلمان،ما می توانیم فرزند 13 ساله ی خودمون رو همراه داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز امکان همراهی فرزندان تا 18 سال وجود دارد.
بهار اشرفی
درود بر شما من جاب آفر رو تونستم از کشور آلمان پیدا کنم و و برام تایم مصاحبه هم ست کردند برای دوهفته آینده، فقط دوتا سوال که دارم آیا شما در زمینه مصاحبه میتونید به من کمک کنبید و چطور باید به این دعوتنامه ها اعتماد کنم؟ در نهایت اگر این پروسه اوکی بشه شما در زمینه ویزا میتونید به من کمک کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورتی که جاب افر شما تایید شود برای پروسه ویزا جاب افرتان توسط وکیل بررسی می گردد.
مشاوره رایگان