کار در یونان - شرایط و مشاغل مورد نیاز - حقوق و درآمد

18 نظر

مهاجرت به یونان از طریق کار در یونان یکی از بهترین روش های اخذ اقامت در یونان است. شما در صورت دشتن جاب آفر از یک کارفرمای یونانی می توانید به این کشور با ویزای کاری وارد شوید در غیر این صورت، ابتدا باید با ویزای توریستی به یونان رفته و شغل مورد نظره خود را پیدا کنید سپس به کشور خود بازگردید و برای ویزای کاری اقدام کنید. شما میتوانید با 5 سال کار در یونان اقامت دائم بگیرید و پس از 6 سال پاسپورت دریافت کنید، با دریافت اقامت یونان شما میتوانید برای همسر، فرزندان زیر 18 تا21 سال و پدر و مادر خود و همسرخود نیز اقامت بگیرید . نرخ بیکاری در یونان در سال های اخیر رو به کاهش است و به مشاغلی در زمینه گردشگری، مانند هتلداری، توریسم، مهماندار رستوران و... نیاز دارد. حداقل میزان حقوق در یونان از 620 یورو و حداکثر تا 10900 یورو می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه کار در یونان میتوانید از مشاوره رایگان مشاورین ما استفاده کنید.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد دیجیتال نومد


مباحثی که در این نوشتار بررسی میشود:

تماس با ما

کار در یونان

شرایط عمومی کار در یونان

افراد زیادی هر ساله برای کار در دیگر کشورها به امید افزایش درآمد، آینده ای روشن و زندگی در کشور های سطح اول جهان اقدام به مهاجرت کاری می نمایند. مهاجرت کاری محبوب ترین نوع مهاجرت به شمار می رود. مانند تمامی کشور ها مهاجرت به کشور یونان از راه ها و روش های مختلف امکان پذیر است. کشور یونان با 11 میلیون نفر جمعیت و مساحت 132000 کیلومتر مربع به واسطه موقعیت جغرافیایی که دارد یکی از کشور های مهم اروپا به شمار می رود. یونان نقطه اتصال سه قاره آسیا، آفریقا و اروپا می باشد که مقصد بسیاری از مهاجرین از سراسر جهان تبدیل شده است. روش های مهاجرت به یونان شامل روش ازدواج، تولد، پناهندگی، تحصیل، سرمایه گذاری و کار می باشد. مهاجرت کاری به یونان از اصلی ترین روش های مهاجرت به این کشور می باشد. متقاضیانی که تمایل به مهاجرت به یونان را دارند می توانند در صورت پیدا کردن کار و اخذ پیسنهاد کاری از سمت کارفرما و یا شرکت های معتبر در این کشور به کار مشغول شوند.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد روش های اخذ اقامت یونان


انواع ویزای کاری در یونان

به صورت کلی متقاضیانی که از شهروندان و تبعه اتحادیه اروپا و سوییس می باشند برای کار در کشور یونان نیاز به دریافت ویزای کار نخواهند داشت، اما در صورتی که تمایل دارند بیشتر از 3 ماه در کشور یونان بمانند باید به اداره مهاجرت یونان مراجعه نمایند و درخواست خود برای ماندن بیشتر از 90 روز در یونان را اطلاع دهند. اما شهروندانی که تابعیت کشور های خارج از اتحادیه اروپا را دارند برای ورود و کار در یونان نیاز به اخذ ویزا خواهند داشت. متقاضیان تنها در شرایطی این امکان را دارند تا برای اخذ ویزای کار در یونان اقدام نمایند که از سمت یک کار فرما و یا یک شرکت یا موسسه معتبر به کار دعوت شوند و به آن ها پیشنهاد کاری یا جاب آفر داده شود. متقاضیان پس از دریافت پیشنهاد و مجوز کار می توانند با در دست داشتن جاب آفر و مدارک هویتی برای اخذ ویزای کاری نوع D اقدام نمایند. افراد پس از اخذ ویزا یک اقامت 1 ساله دریافت می نمایند و در صورت تمدید قرار داد کاری تا 5 سال می توانند برای اخذ اقامت دائم اقدام نمایند.

مراحل دریافت ویزا کار یونان

در یونان متقاضی در صورتی میتواند مجوز کار را دریافت کند که کارفرما در یونان به این کار نیاز داشته باشد و اعلام نیاز کند. کارفرما باید یک دوره 3 ماهه اگهی کار در یونان را داده و در صورت نبودن نیرو میتواند از نیروهای مهاجر استفاده کند. شما ابتدا باید با ویزای توریستی به یونان رفته و پس از یافتن شغل به کشور باز گردید و همراه با قرارداد کاری برای ویزای کار اقدام کنید. مراحل دریافت ویزا به صورت زیر است:

 • درخواست ویزا: پس از اخذ پیشنهاد کار و اجازه کار، شما می‌توانید برای ویزای کاری یا "National Visa - Type D" در سفارت یا کنسولگری یونان در کشور محل اقامت خودتان درخواست دهید.
 • تجویز وقت مصاحبه: بعد از ارسال مدارک لازم، ممکن است برای شما وقت مصاحبه با مقام‌های مهاجرت یونان را تعیین کنند.
 • مصاحبه و ارائه مدارک: در مصاحبه، شما باید مدارک خود را ارائه دهید و توضیح دهید که چرا شما برای کار در یونان انتخاب شده‌اید.
 • پرداخت هزینه های ویزا: در هنگام ارائه مدارک باید هزینه های مربوط به ویزا که حدود 200 یورو است را پرداخت کنید.
 • دریافت ویزای کاری: در صورت تصویب ویزا، یک ویزای کاری به شما اعطا می‌شود که به شما اجازه کار در یونان را می‌دهد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار یونان

 همان گونه که در مطالب بالا گفته شد کار در یونان برای ایرانیان و دیگر متقاضیان که تمایل به کار در یونان دارند در صورتی که موفق به دریافت پیشنهاد کاری از سوی کار فرما و یا شرکت یا موسسه معتبر در یونان شوند می توانند برای اخذ ویزا کاری نوع D اقدام نمایند. متقاضیان باید با در دست داشتن پیشنهاد کاری یا جاب آفر و ارائه مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا به سفارت یونان مراجعه نمایند. متقاضیان هنگام ارائه مدارک باید به این نکته توجه داشته باشند که در صورت نقص در مدارک و یا ارائه مدارک جعلی به سفارت یونان در صورتی که متوجه اسناد جعلی شوند ویزای متقاضی ریجکت خواهد شد و ممکن است جریمه برای متقاضی در نظر گرفته شود. در ادامه برای شما عزیزان مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای کار در یونان را برای شما قرار خواهیم داد:

 • گذرنامه معتبر
 • اثبات قرار داد کار در یونان
 • ارائه بیمه نامه معتبر در یونان
 • ارائه نامه عدم سوء پیشنه
 • ارائه نامه تمکن مالی
 • ارائه رزومه کاری و تحصیلی

شرایط دریافت ویزا همرا در یونان

از دیگر مسائل مهم و دارای اهمیت برای متقاضیان کار در یونان اخذ ویزای همراه این کشور می باشد. در علم مهاجرت همراه به همسر و فرزندان زیر 18 سال شخص متقاضی کار گفته می شود. متقاضیانی که موفق به اخذ دعوت نامه کاری یا جاب آفر می شوند و ویزای کار در یونان را دریافت می نمایند پس از ورود به کشور یونان می توانند برای الحاق همسر و فرزندان زیر 18 سال خود اقدام به اخذ ویزا نمایند. متقاضیان در صورتی می توانند ویزای همراه را اخذ نمایند که بتوانند ورود به بازار کار را اثبات نمایند و نشان دهند که از پس هزینه های زندگی خود و همراهان برای یک سال آینده بر خواهد آمد و از تمکن مالی مناسب و محل اسکان برخوردار می باشند. بنابراین تا زمانی که شخص موفق به اثبات تمکن مالی و محل اسکان نشود با ویزای همراهان موافقت نخواهد شد.

میزان حقوق و درامد در یونان

یکی دیگر از مسائلی که برای متقاضیان کار در یونان مورد اهمیت است، میزان حقوق و مشاغل موجود در یونان است. همانطور که می دانید میزان حقوق در هر کشوری به نسبت شغل و سمت شخص در هر شغل متفاوت خواهد بود. شخصی که در یونان کار می کند معمولاً ماهیانه حدود 2430 یورو درآمد کسب می کند. محدوده حقوق در یونان از 620 یورو (کمترین میانگین) تا 10900 یورو (بیشترین میانگین) می باشد. همانطور که گفته شدحقوق و دستمزد بین مشاغل مختلف به شدت متفاوت است. از دیگر مواردی که در میزان حقوق دریافتی تاثیر گذار است میزان تخصص، حرفه، سابقه کاری و مدت زمان کار می باشد. بدیهی است که هرچه ساعت کاری بیشتر کار کنید و یا سابقه کار بیشتری داشته باشید حقوق بیشتری را دریافت می کنید. میزان حقوق دریافتی خانم ها به نسبت حقوق دریافتی آقایان تقریباً کمتر است. برخی از مشاغل پردرآمد در یونان میتوان به وکالت و دنداپزشکی نیز اشاره کرد. در زیر جدولی از مشاغل موجود در یونان و متوسط حقوق آن ها را برای شما عزیزان تهیه نموده ایم:

 

متوسط حقوق در یونان (یورو)

1580 یورو

حسابدار

1240

عکاس

2730

معمار

880

مکانیک

1750

معلم

930

پرستار بچه

2290

مهندس برق

1470

سرآشپز

5350

دندان پزشک

1840

پرستار

4740

وکیل

2860

داروساز

920

صندوقدار

1540

معلم دبستان

 لیست مشاغل مورد نیاز در یونان

افراد متقاضی برای کار در یونان برای اطلاع از لیست مشاغل مورد نیاز کشور یونان باید با تحقیق به صورت گسترده و کامل از مساله اطلاع پیدا نمایند تا بتوانند بر اساس تخصص و حرفه ی خودشان مطابق با مشاغل مورد نیاز کشور یونان برای پیدا کردن کارفرما شانس خودشان را امتحان نمایند. بنابراین متقاضیان با آگاهی از این مساله می توانند به صورت دقیق تر و به صورت تخصصی به دنبال کار مورد نیاز خودشان باشند. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه و تدوین شده است و هر گونه استفاده از این مقاله و دیگر مقالات موسسه شرعاً حرام و قانوناً خلاف مقررات می باشد. در ادامه لیستی از مشاغل مورد نیاز کشور یونان را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

 

لیست مشاغل مورد نیاز یونان

مهماندار رستوران

پیش خدمت

حسابدار

توسعه دهنده وب

مهندس مکانیک

مدیریت هتل

توریسم

مدیر پروژه

مهندس آی تی

مهندس عمران

معمار

پزشک

دندان پزشک

پرستار

 

شما می توانید با تهیه و مشاهده محصول گام به گام تا کار در خارج از کشور از جدیدترین روش های مهاجرت کاری اطلاع پیدا نمایید و در این راه خودتان مشاور خودتان باشید. انتخاب یک وکیل مهاجرت به یونان این مسیر را برای شما به دفعات ساده تر می کند.

نحوه کاریابی در یونان

متقاضیان پس از بررسی از نرخ بیکاری و بررسی لیست مشاغل مورد نیاز در یونان و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا می توانند از چگونگی جست و جوی در یونان اطلاع پیدا نمایند. افراد جویای کار با برای پیدا کردن مشاغل مورد نیاز خود در یونان می توانند از روش های مختلفی اقدام نمایند که از مهم ترین آن ها می توان به کاریابی از طریق مؤسسات کاریابی اشاره نمود. متقاضیان می توانند با ارسال رزومه کاری خود برای مؤسسات و سایت های کاریابی شانس خود را برای پیداکردن کارفرما امتخان نمایند. در صورتی که موفق به پیدا کردن کار از طریق مؤسسات کاریابی شوند باید برای مصاحبه آنلاین با کارفرما اقدام نمایند و در صورتی که شخص مورد تایید کارفرما واقع شود برای متقاضی دعوت نامه کاری ارسال می نماید و متقاضی می تواند برای اخذ ویزا اقدام نماید. باید توجه داشته باشید که افراد برای مصاحبه کاری باید بتوانند با کارفرما صحبت نمایند و به زبان انگلیسی یا به زبان یونانی تسلط داشته باشند. در ادامه نام تعدای از مؤسسات کاریابی یونان را برای شما عزیزان قرار داده ایم:

مؤسسات کاریابی در یونان

 

لیست مؤسسات کاریابی در یونان

EURO WORK

ZIKAS EVAGGELOS

ARISTON

ISMINI

ZIKAS EVANGELOS

FORIS

IKIA FRONTIDA – GONTZOU

FAROS – FOUKIS CHARALAMPOS

PLUS4JOB – VAINA ELENI

ANTAMS

P & K SYNERGASIA

KOSSIORIS CHRISTOS – ELPIDA

نرخ بیکاری در یونان

از مهم ترین مواردی که افراد متقاضی به کار در یونان باید به آن توجه بسیاری داشته باشند و با بررسی آن می توانند به این نتیجه برسند که آیا یونان می تواند مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری باشد؟ آیا کار در یونان برای ایرانیان یا نه بررسی نرخ بیکاری در این کشور می باشد. با بررسی نرخ بیکاری کشور یونان می توان به نتایج مهمی دست یافت که می تواند برای تصمیم گیری به متقاضیان بسیار کمک نماید. در بین کشور های اروپایی کشور یونان از نرخ بیکاری بالایی بر خوردار می باشد. یونان در سال های پیش دچار افت اقتصادی بسیاری گردیده است که شروع این مشکلات اقتصادی در سال 2008 بود که به مرور زمان بسیاری از فرصت های اشتغال از بین رفت و نرخ بیکاری به مراتب بالاتر رفت و باعث محدود شدن لیست مشاغل مورد نیاز در یونان شد و همین مساله باعث شد تا یونان از دیگر کشور های اتحادیه اروپا از نظر اقتصادی عقب بماند. نرخ بیکاری یونان به کمتر از 15 درصد رسیده است. ولی در سال های اخیر پیش بینی میشود که نرخ بیکاری در این کشور کمتر شود و روند کاهشی را طی کند در سال 2023 به 10.83 رسیده است. در نمودار زیر میتوانید پیش بینی نرخ بیکاری در یونان را تا سال 2028 مشاهده کنید.

کار در یونان

مالیات بر درآمد در یونان

یکی از مواردی برای مهاجرت میتواند حائز اهمیت باشد مالیات بر درآمد در آن کشور است  در یونان سیستم مالیاتی بر اساس درآمد افراد است و تقریبا مالیات بر درآمد در یونان بالاست به نسبت سایر کشورها، در جدول زیر مالیات بر درآمد افراد و مالیات بر درآمد شرکت ها لیست شده است:

 

میزان درآمد در سال مالیات بر درآمد
تا 12000 یورو 15 درصد
12000 تا 35000 یورو 35 درصد
بالای 35000 یورو 45 درصد
مالیات بر درآمد شرکت ها
22 درصد

 

 در نمودار زیر نرخ مالیات بر درآمد در کشور یونان نیز نشان داده شده است طبق آخرین آمار داده شده از سایت های رسمی:

مالیات در یونان

اخذ اقامت دائم و تابعیت یونان از طریق کار

 اصلی ترین موضوع و هدف برای افراد متقاضی ویزای کار در یونان این است که این امکان فراهم شود تا اقامت و تابعیت یونان توسط متقاضی اخذ شود متقاضیانی که از روش های مختلف من جمله از روش کاریابی در مؤسسات و سایت های کاریابی موفق به پیدا کردن کارفرما می شوند می توانند پس از دریافت ویزای کار در یونان در ابتدا اقامت یک ساله یونان را دریافت کنند و در ادامه با تمدید شغل خود به مدت 5 سال می توانند برای اخذ اقامت دائم اقدام نمایند و با گذشت 5 سال و دریافت اقامت دائم می توانند برای تابعیت و پاسپورت یونان اقدام نمایند. متقاضیان برای این که بتوانند برای تابعیت یونان اقدام نمایند باید بتوانند به زبان یونانی تسلط داشته باشند و نشان دهند که با فرهنگ و جامعه این کشور ادغام شوند. متقاضیان با داشتن اقامت و تابعیت یونان این اجازه را دارند تا بدون محدودیت به تمام کشور های اتحادیه اروپا سفر نمایند.


سوالات متداول

✔️ چگونه برای اخذ ویزای کار در یونان باید اقدام کرد؟

متقاضی باید بتواند از سمت کارفرما یا شرکت معتبر، دعوت نامه کاری به دست آورد.

✔️ حقوق کارگر ساده در یونان چقدر است؟

میانگین حقوق ماهانه گارگر ساده در یونان، نیروی کار عمومی 1123 یورو است.

✔️ ساعت کاری در یونان چقدر است؟

معمولا بین 5 تا 8 ساعت در روز و به طور کلی در هفته 40 تا 42 ساعت است.

✔️ از راه های پیدا کردن کارفرما در یونان چیست؟

از بهترین راه های پیدا کردن کارفرما در یونان، مراجعه به مؤسسات کاریابی حضوری و آنلاین می باشد.

✔️ آیا ویزی کار در یونان اجاره همراه دارد؟

بله؛ متقاضیان در صورت اثبات توانایی پرداخت هزینه های زندگی خود و خانواده می توانند برای اخذ ویزای همراه اقدام نمایند.

✔️ آیا کار در یونان منجر به اخذ تابعیت می شود؟

بله؛ متقاضیان در صورتی که 5 سال در یونان به کار مشغول باشند و اقامت دائم را اخد نمایند می توانند برای تابعیت این کشور اقدام نمایند.


_____________سخن پایانی____________

کار در یونان، بررسی نرخ بیکاری، مشاغل مورد نیاز یونان، لیست مؤسسات کاریابی و سایت کاریابی یونان، میزان درآمد در یونان، حقوق و دستمزد مشاغل در یونان، کار در یونان برای ایرانیان و دیگر موارد مرتبط با کار در یونان را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. یونان کشوری واقع در اتحادیه اروپا و حوزه شنگن می باشد که متقاضیان از روش های مختلف مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تواد، ازدواج و پناهندگی می توانند برای مهاجرت به یونان اقدام نمایند.افرادی که تمایل به کار دریونان دارند باید بتوانند از سمت کارفرما در یونان دعوت نامه کاری دریافت نمایند و با داشتن دعوت نامه کاری می توانند برای ویزای کار در یونان اقدام نمایند.موسسه ملک پور با بیش از 15 سال سابقه در امور مهاجرت می تواند به شما عزیزان در خصوص کار در یونان و دیگرروش های مهاجرت به شما عزیزان کمک نماید و در این راه همراه شما دوستان باشد. شما می توانید با برقراری تماس با موسسه به صورت رایگان با مشاورین با تجربه ما صحبت نمایید و شرایط مهاجرتی خود را با مشاورین در میان بگذارید تا با بهترین نوع مهاجرت به شما پیشنهاد داده شود. در صورت وجود هر گونه سوال یا پیشنهاد می توانید در قسمت "ثبت پرسش" مطرح نمایید.

امتیاز 4.09 از 5 ( 10 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
کوثر سواری
درود برشما من 23 سالمه و کارشناسی رشته مهندسی برق دارم با 3 سال سابقه کاری میخواستم بپرسم بازار کار رشته های مهندسی در یونان چجوریه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. رشته مهندسی برق جزو رشته های مورد نیاز در اکثر کشورها می باشد و در صورتی که کافرمایی در این کشور داشته باشید می توانید برای ویزای کاری یونان اقدام داشته باشید.
ماریا
سلام، آیا اگر من اقامت تحصیلی داشته باشم در یونان بعدش بهم اجازه میدن بمونم دنبال کار بگردم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله شما فرصت خواهید داشت تا برای مدتی در این کشور کاریابی نموده و اقامت کاری دریافت نمایید.
مریم
سلام و خسته نباشید. آیا امکان سرمایه گذاری هم در یونان وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، امکان خرید ملک در این کشور وجود دارد.
علی باقری
سلام وقت بخیر من ۳۰ ساله هستم و دیپلم اما کارم برقکاری ساختمون هست شانس کار در یونان رو دارم ؟ میتونم برای کار اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما شانس کاریابی در حوزه اتحادیه اروپا را خواهید داشت. برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس بگیرید.
محمد
با سلام. من مهندس مواد متالوژی هستم. ۵ سال سابقه کار دارم. موفق به پیدا کردن جاب آفر نشدم. میتونم از طریق موسسه ملکپور جاب آفر بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. می توانید لیست مشاغل برای کاریابی را در کانال تلگرام موسسه مشاهده نمایید و در صورتی که در موارد ذکر شده توانایی کار داشته باشید میتوانیم این کار را برای شما انجام دهیم.
سپیده سالی زارع
سلام و عرض ارادت برای ایرانی ها از چه راه هایی امکان اخذ اقامت یونان وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شما برای کار در یونان یا باید جاب آفر داشته باشید و یا اینکه از طریق روشی مانند تحصیل وارد شد و پس از آن در محیط کاریابی انجام دهید.
رویا
سلام ممنون از مقاله زیباتون من ۱۹ سال دارمو میخام برای کار در کشور یونان اقدام کنم مدرک زبان خاصی ندارم ولی دیپلم دارم آیا امکان اقدام وجود دارد یا خیر؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. با توجه به اینکه تخصص خاصی ذکر نکردید و اگر کاری بلد نباشید امکان کاریابی هم نخواهید داشت و ولی احتمالا بتوانید برای تحصیل اقدام داشته باشید.
کوثر سواری
سلام ممنون از سایت خوبتون من 29 سالمه لیسانس حسابداری دارم و6 سال سابقه کار حسابداری دارم از نظر شما میتونم در یونان ویزای کار بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز رزومه شما قابل بررسی می‌باشد. پیشنهاد می‌شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس حاصل نمایید.
Gohar
سلام خسته نباشید برای رشته مهندسی نرم افزار کار در یونان به چه صورت است؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله، رشته مهندسی نرم افزار جزو مشاغل مورد نیاز در اکثر کشورها می باشد و شانس کار خواهید داشت.
الهام
با سلام بنده لیسانس حسابداری دارم و ۲۶ سالمه و ۵ سال تجربه کاری نیز در این زمینه دارم. علاوه بر این در دوره های مختلف مالی نیز شرکت کردم، آیا با تجربه و تحصیلاتی که دارم می‌توانم در یونان کاری مناسب با حقوق بالا و خوبی پیدا کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز پیشنهاد می‌شود با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان رزومه شما را دقیق‌تر بررسی کنند هرچند پیشنهاد می‌شود برای کشورهایی که نرخ بیکاری کمتری نسبت به یونان داشته باشند اقدام نمایید.
پدرام
درود آیا در کشور یونان همانند اتریش امکان اخذ ویزای جستجو کار هم وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، این کشور ویزای جستجوی کار ندارد.
سمانه
بعدداز چند سال اقامت کار در یونان، میتونیم اقامت دائم دریافت کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام پس از ۵ سال
الهام
فردی که برای خرید ملک یونان اقدام می‌کند برای فرزند یست ساله خواهم می‌تواند اقدام کند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله امکان دریافت اقامت برای فرزندتان نیز وجود دارد.
حامد
سلام. خدا قوت به شما. من ۳۹ سالمه مهندس برق هستم با ۱۵ سال سابقه کاری. بستگانمون یونان هستند. من میتونم برای کار یونان اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام دوست عزیز برای اخذ ویزای کاری بایستی از یک کارفرما پیشنهاد کاری دریافت کنید.
زهرا
سلام وقت بخیر من ۳۰ ساله هستم و دیپلم اما کارم گچکار ساختمان هست شانس کار در یونان رو دارم ؟ میتونم برای کار اقدام کنم؟ امکان بردن همراه هم دارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر امکان کاریابی با خانواده در بسیاری از کشورهای اروپایی میسر است‌
Mina
سلام خسته نباشيد براي كار در يونان ايا همراه به صورت همزمان ميره يا بعد اقامت شخص بايد بره؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. همراه به صورت همزمان نیست و بعد از نفر اصلی ملحق خواهد شد.
شهرامی
سلام و وقت بخیر آیا در روش خودحمایتی یونان من امکان کار کردن را دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر اجازه کار وجود ندارد اما اجازه راه اندازی بیزینس وجود دارد.
زهرا
سلام بهترین حوزه های کاری برای یونان چه مشاغلی هست مشاغل مربوط به تورسیت و گردشگری بازگشت سرمایه خوبی داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. حوزه های مختلفی وجود دارد اما باید در این زمینه تحقیقات گسترده ای انجام دهید. به طور معمول حوزه گردشگری و یا ملک در این کشور میتواند برای سرمایه گذاری مناسب باشد.
مشاوره رایگان