کارت قرمز سفید قرمز- امتیازبندی کارت قرمز سفید قرمز

19 نظر

کارت قرمز سفید قرمز، شرایط اخذ اقامت قرمز سفید قرمز اتریش و امتیازبندی کارت قرمز سفید قرمز اتریش در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. کارت قرمز سفید قرمز چگونه قابل دریافت است و مزایای آن چیست؟ طرق اخذ این کارت در کشور اتریش کدامند؟ آیا با اخذ این کارت امکان دریافت پاسپورت اتریشی مهیاست؟ تمامی مباحث پیرامون کارت قرمز سفید قرمز و واجدان شرایط دریافت آن به همراه جداول امتیازبندی مربوطه به طور کامل در این مقاله ارائه شده و خدمات موسسه ملک پور بیان شده است. موسسه ملک پور به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات و مشاوره پیرامون طرق مختلف مهاجرت و اخذ اقامت کشور اتریش می باشد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی پیرامون کارت قرمز سفید قرمز می توانید با مشاوران زبده این موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

ویدیو موسسه MIE در مورد ویزای جستجوی کار اتریش


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

کارت قرمز سفید قرمز

درباره کشور اتریش و شرایط اخذ کارت قرمز سفید قرمز 2022

کارت قرمز سفید قرمز یکی از بهترین و معتبرترین کارت های اقامتی اتریش به شمار می رود که به افرادی که از طریق کار مقیم اتریش می شوند، تعلق می گیرد. شرایط اخذ کارت قرمز سفید قرمز 2021 می تواند نسبت به نیاز هر فرد متفاوت باشد. رنگ های اشاره شده در این نوع کارت به پرچم کشور اتریش اشاره دارد. به واسطه آن امکان استفاده رایگان از امکانات درمانی و تحصیل برای فرد دارنده این کارت بوجود می آید. راه های متداول دسترسی به کارت قرمز سفید قرمز شامل اقدام از طریق ثبت شرکت در اتریش، پایه گذاری مشاغل نو، کارآفرینی و... می باشند. نرخ نسبتاً پایین بیکاری در کشور اتریش که حدود 5% می باشد، باعث شده تا بسیاری از متقاضیان مهاجرت قطعاً این نکته مثبت را برای تصمیم گیری پیرامون مهاجرت کاری به کشور اتریش، مدنظر قرار دهند. با نگاهی به نمودار نرخ بیکاری اتریش در سال های اخیر، می توان به این مسئله پی برد:

کارت قرمز سفید قرمز

ویدیو موسسه MIE در مورد انواع قرمز سفید قرمز اتریش


در ادامه مقاله به بررسی راه های مختلف دستیابی به کارت قرمز سفید قرمز پرداخته می شود تا چنانچه سوالی در زمینه این نوع اقامت دارید، توانسته باشیم در رفع ابهامات پیش آمده برای شما تأثیرگذار باشیم. پیش از آن می توانید با مراجعه به لینک زیر با کلیه روش های مهاجرت به اتریش آشنایی پیدا نمایید. در ادامه به روش ها و شرایط اخذ کارت قرمز سفید قرمز 2024 می پردازیم.در حالت کلی می توان گفت با 2 روش جاب آفر و یا سرمایه گذاری می شود این اقامت را دریافت کرد که برای اقامت از راه سرمایه گذاری میزان سرمایه شما باید بالای200 هزار یورو باشد، مثلا سرمایه گذاری در پمپ بنزین و یا رستوران و یا شهربازی که شما کافی بیزینس پلت ارائه بدید و نشان دهید که بیزینس شما سودده خواهد بود. روش بعدی جاب آفر هست که در این روش شما به عنوان نیروی کار معرفی می شوید و باید امتیاز های لازم از جمله مدرک تحصیلی و سن و تسلط به زبان را داشته باشید برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

کارت قرمز سفید قرمز

کارت قرمز سفید قرمز اتریش برای نیروی کار بسیار ماهر

کشور اتریش، سیستم امتیازدهی داخلی را طراحی کرده و بر اساس آن به امتیازدهی افراد در جستجوی شغل می پردازد. مدارک تحصیلی، مهارت های خاص، میزان سابقه کاری، حقوق دریافتی در سال های گذشته و سن فرد از جمله موارد لازم در امتیازدهی به یک نیروی کار ماهر به شمار می روند. چنانچه افراد متخصص بتوانند در روند این امتیازدهی از 100 امتیاز مجموعاً امتیاز 70 به بالا را کسب کنند، این فرصت برای آن ها پیش می آید که نسبت به دریافت ویزای جستجوی کار اتریش اقدام نمایند و پس از اشتغال به کار مشمول کارت قرمز سفید قرمز شوند. هدف قانونگذاران کشور اتریش از وضع چنین قانونی، جذب افراد متخصص و ماهر به منظور ارتقا سطح کیفی و توسعه کشور اتریش می باشد. در ادامه جدول امتیازات نیروی بسیار ماهر کشور اتریش (در اصطلاح very highly qualified workers) را برای آشنایی هر چه بیشتر شما با روند امتیازدهی و حداکثر میزان امتیاز مرتبط با هر یک از آنها آورده ایم:

مدارک تحصیلی یا مهارت های ویژه

حداکثر 40 امتیاز

مدرک تحصیلی از مؤسسات آموزش عالی

20 امتیاز

مدرک تحصیلی مرتبط با رشته علوم ریاضی، انسانی، علوم طبیعی

30 امتیاز

مدرک تحصیلی دکتری

40 امتیاز

فعالیت های پژوهشی و نوآورانه (ثبت اختراع)

20 امتیاز

جوایز شناخته شده مانند المپیادها

20 امتیاز

 دستمزد در سال گذشته، از 50000 تا 60000 یورو

20 امتیاز

دستمزد در سال گذشته، از 60000 تا 70000 یورو

25 امتیاز

دستمزد در سال گذشته، بالای 70 هزار یورو

30 امتیاز

امتیازات مربوط به تحصیل در اتریش

حداکثر 10 امتیاز

داشتن مدرک دیپلم از کشور اتریش

5 امتیاز

داشتن لیسانس یا فوق لیسانس از کشور اتریش

10 امتیاز

امتیازات مرتبط با سن نیروی کار متخصص

حداکثر 20 امتیاز

تا 35 سال

20 امتیاز

از 36 تا 40 سال

15 امتیاز

از 41 تا 45 سال

10 امتیاز

سطح زبان

حداکثر 10 امتیاز

زبان آلمانی و یا انگلیسی در سطح A1

5 امتیاز

زبان آلمانی و یا انگلیسی در سطح A2

10 امتیاز

سابقه کار نیروی متخصص

حداکثر 20 امتیاز

به ازای هر یک سال سابقه کاری

2 امتیاز

به ازای هر 6 ماه سابقه کار در اتریش

10 امتیاز

مجموع حداکثر امتیازات دریافتی

100 امتیاز

حداقل امتیاز موردنیاز

70 امتیاز

 

در ادامه مقاله کار در اتریش جهت ذزیافت اطلاعات بیشتر پیرامون کار در اتریش و ویزای جست و جوی کار اتریش ارائه شده است:

دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش برای نیروی کار ماهر در مشاغل با کمبود نیرو ی کار

کشور اتریش سیستمی را طراحی کرده است تا بتواند به واسطه آن کمبود نیروهای انسانی در برخی مشاغل را از طریق نیروی کار بین المللی رفع کند. برای دستیابی به کارت قرمز سفید قرمز از این طریق لازم است که کارگران ماهر در ابتدا از سوی کارفرمای اتریشی در موقعیت های شغلی که با کمبود نیروی کار مواجه هستند، یک پیشنهاد شغلی دریافت کنند. با قبول این دعوت، نیروی کار وارد مرحله اخذ امتیازات لازم مرتبط با سیستم امتیازبندی، مشاغل با کمبود نیرو می شود. چنانچه حداقل امتیاز لازم، که شامل 55 امتیاز از مجموع 90 امتیاز است را بدست آورد، موفق به دریافت کارت قرمز سفید قرمز با مدت اعتباری معادل 2 سال می گردد. امکان تمدید قرارداد از سوی کارفرما پس از این 2 سال وجود دارد. در ادامه، جدول عوامل موثر بر امتیازدهی به نیروی کار ماهر در مشاغل با کمبود نیرو آورده شده است که اصطلاحاً Skilled Workers in Shortage Occupations نامیده می شود:

 

صلاحیت

حداکثر 30 امتیاز

تحصیلات فنی و حرفه ای در زمینه مربوطه

20 امتیاز

مدارک دانشگاهی عمومی

25 امتیاز

فارغ التحصیلی از مؤسسات آموزش عالی با حداقل 3 سال

30 امتیاز

سن

حداکثر 15 امتیاز

تا 30 سال

15 امتیاز

تا 40 سال

10 امتیاز

مهارت های زبانی انگلیسی

حداکثر 10 امتیاز

انگلیسی در سطح A2

5 امتیاز

انگلیسی در سطح B1

10 امتیاز

مهارت های زبانی آلمانی

حداکثر 15 امتیاز

آلمانی در سطح A1

5 امتیاز

آلمانی در سطح A2

10 امتیاز

آلمانی در سطح B2

15 امتیاز

تجربه کاری مرتبط

حداکثر 20 امتیاز

 به ازای هر یک سال سابقه کاری

2 امتیاز

به ازای هر یک سال کار در اتریش

4 امتیاز

مجموع کل امتیازات قابل دریافت

90 امتیاز

حداقل امتیاز موردنیاز

55 امتیاز

دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش برای سایر کارگران کلیدی

روش دیگر اخذ کارت قرمز سفید قرمز برای اتباع کشورهای جهان سوم تحت شرایط زیر می باشد که می توانند برای دریافت کارت با اعتبار 24 ماهه اقدام نمایند.

 • در صورتی که پیشنهاد کاری از کارفرمایی داشته باشند و حداقل درآمد آنان به شکل زیر باشد:
  • افراد بالای 30 سال مبلغ € 3,132 (خالص دریافتی ماهیانه به اضافه دریافتی های خاص مانند روزهای تعطیل و روز کریسمس)
  • افراد زیر 30 سال مبلغ € 2,610 (خالص دریافتی ماهیانه به اضافه دریافتی های خاص مانند روزهای تعطیل و روز کریسمس)
 • هیچ شهروند اتریشی واجد شرایط شغل مذکور نباشد. (در اداره کار اتریش AMS ثبت نام نکرده باشد.)
 • حداقل 55 امتیاز از جدول زیر کسب کرده باشند:

صلاحیت

حداکثر 30 امتیاز

تحصیلات فنی و حرفه ای در زمینه مربوطه

20 امتیاز

مدارک دانشگاهی عمومی

25 امتیاز

فارغ التحصیلی از مؤسسات آموزش عالی با حداقل 3 سال

30 امتیاز

تجربه کاری مرتبط

حداکثر 20 امتیاز

 به ازای هر یک سال سابقه کاری

2 امتیاز

به ازای هر یک سال کار در اتریش

4 امتیاز

مهارت های زبانی انگلیسی

حداکثر 10 امتیاز

انگلیسی در سطح A2

5 امتیاز

انگلیسی در سطح B1

10 امتیاز

مهارت های زبانی آلمانی

حداکثر 15 امتیاز

آلمانی در سطح A1

5 امتیاز

آلمانی در سطح A2

10 امتیاز

آلمانی در سطح B2

15 امتیاز

حداکثر امتیاز قابل کسب

90 امتیاز

امتیاز اضافی برای ورزشکاران حرفه ای و مربیان حرفه ای ورزشی

20 امتیاز

حداقل امتیاز موردنیاز

55 امتیاز

دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش برای فارغ التحصیلان کالج ها و دانشگاه های عالی اتریش

امکان اخذ کارت قرمز سفید قرمز برای فارغ التحصیلان کالج ها و دانشگاه های عالی اتریش در صورتی که کار مناسب با رشته تحصیلی خود پیدا کنند، وجود دارد. دانشجویان کشور اتریش با توجه به مقطع تحصیلی شان مجازند تا در طی هفته علاوه بر کسب علم و دانش، ساعاتی را نیز به کار اختصاص دهند. به عنوان مثال، حداکثر ساعات مجاز کار در اتریش برای دانشجوی مقطع کارشناسی 10 ساعت در هفته، برای دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد 20 ساعت و برای دانشجوی مقطع دکترا 30 ساعت می باشد. با اینکه کار کردن همزمان با تحصیل مغایرتی با قوانین کشور اتریش ندارد اما برای اخذ کارت قرمز سفید قرمز، لازم است که فرد ابتدا سطح تحصیلی خود را به پایان رساند و سپس با پیدا کردن کار مرتبط و هماهنگ با رشته تحصیلی اش، برای دریافت این کارت اقدام کند. پس از گذراندن مدت زمان تحصیل در کالج ها و دانشگاه های عالی اتریش، به فرد مجوز اقامت کوتاهی داده می شود تا در این مدت به جستجوی شغل منطبق با رشته تحصیلی اش بپردازد. در طی این مدت نیز فرد باید از نظر پوشش بیمه درمانی، محل اقامت و تمکن مالی از شرایط مناسبی برخوردار باشد.

دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش برای نیروی کار کلیدی خودکفا

امکان اخذ کارت قرمز سفید قرمز کشور اتریش از طریق تاسیس کسب و کار نیز امری ممکن است که با عنوان Self-employed Key Workers شناخته شده است. در این روش نیاز به گذراندن مرحله امتیازبندی نیست و تنها در صورتی که متقاضی کسب و کار در حدود حداقل 100 هزار یورو سرمایه را برای راه اندازی یک بیزینس به کشور اتریش وارد کند که برنامه کسب و کار موردنظر در جهت ارتقا نظام اقتصادی این کشور باشد، می تواند به واسطه آن برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز اقدام کند. این مقاله توسط کارشناسان موسسه ملک پور به نگارش درآمده و حق کپی برداری از آن به هر نحو محفوظ می باشد. برنامه پیشنهادی بیزنس در این طرح اهمیت بسیاری دارد و باید ایجاد اشتغال در اتریش را تضمین کند. دانش یا فناوری جدیدی را معرفی کند و به طور کلی در جهت پیشبرد منافع اتریش باشد.

کارت قرمز سفید قرمز

دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش برای پایه گذاران مشاغل جدید

پایه گذاران مشاغل نو و افراد با استارت آپ های جدید و خلاقانه (Start-Up Founders)، امکان تأسیس کسب و کار جدید و در نهایت اخذ کارت قرمز سفید قرمز کشور اتریش را دارند. پس از ثبت و تأسیس شرکت با طرح تجاری خلاقانه در کشور اتریش و صرف حداقل سرمایه اولیه معادل 50 هزار یورو، کسب حداقل 50 امتیاز از حداکثر 85 امتیاز جدول امتیازدهی اتریش، شخص کارآفرین می تواند نسبت به دریافت کارت قرمز سفید قرمز کشور اتریش اقدام کند. در زیر جدول امتیازبندی مرتبط با امتیازات پایه گذاران مشاغل نو آورده شده است:

 

صلاحیت

حداکثر 30 امتیاز

آموزشهای فنی و حرفه ای / مهارت در زمینه شغلی خود

20 امتیاز

یک برنامه حداقل ۳ ساله در مؤسسات آموزش عالی

20 امتیاز

داشتن دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا / تحصیلات فنی و حرفه ای در اتریش

30 متیاز

مهارت های زبان

حداکثر 15 امتیاز

انگلیسی در سطح  B2

10 امتیاز

آلمانی در سطح  A2

۵ امتیاز

آلمانی در سطح  B1 –B2

۱۰ امتیاز

آلمانی در سطح  C1-C2

۱۵ امتیاز

تجربه کاری مرتبط

حداکثر 10 امتیاز

 به ازای هر یک سال سابقه کاری

2 امتیاز

سایر امتیازات

حداکثر 30 امتیاز

سرمایه اولیه حداقل 50 هزار یورو

۱۰ امتیاز

داشتن حامی مالی در اتریش

۱۰ امتیاز

سن تا 35 سال

۱۰ امتیاز

مجموع کل امتیازات قابل دریافت

85 امتیاز

حداقل امتیاز موردنیاز

50 امتیاز

 

کارت قرمز سفید قرمز اتریش از طریق ثبت شرکت با استخدام کارمند

ثبت شرکت در کشور اتریش، موجب دریافت کارت قرمز سفید قرمز نمی شود و صرفاً روشی جهت پیاده سازی آسان تر یکی از طرق گفته شده در بالا ایجاد می کند. در این روش، باید با حداقل سرمایه اولیه معادل 35 هزار یورو، شرکتی را در کشور اتریش به ثبت رساند. مهم ترین نکته ای که وجود دارد، استخدام شخص متقاضی و یا همسر وی تحت عنوان کارمند در این شرکت ثبت شده می باشد. در حقیقت این روش، روش میانبری محسوب شده که زیر مجموعه روش های گفته شده در بالاست و صرفاً پیشنهاد کاری از طرف کارفرما در اتریش را تسهیل می کند. در این شرایط، شخص متقاضی و یا همسر وی به عنوان کارمندی اتریشی محسوب می شود که تحت استخدام شرکت اتریشی در آمده و در نهایت کارت کاری قرمز سفید قرمز اتریش به وی تعلق می گیرد و خانواده وی نیز از این طریق امکان دریافت اقامت اتریش را پیدا می کنند.

مدارک مورد نیاز اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش

مدارک مورد نیاز که برای دریافت ویزای کاری از طریق کارت قرمز سفید قرمز شامل موارد زیر می باشند:

 • گذرنامه تاریخ دار و معتبر
 • اصل و کپی شناسنامه
 • اسناد مربوط به اقامت در اتریش
 • مدارک مربوط به بیمه درمانی شخص متقاضی
 • فیش حقوقی چند ماهه اخیر
 • فرم درخواست کارت قرمز سفید قرمز
 • پرینت حساب بانکی و گردش حساب
 • اسناد و مدارک معتبر تحصیلات دانشگاهی
 • مدارک معتبر زبان

علاوه بر مدارک فوق الذکر، در اقدام برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز به روش مشاغل نو و کارآفرینی، ارائه طرح کسب و کار اجرایی و خلاقانه ضروری می باشد.

هزینه های زندگی در اتریش

چنانچه قصد مهاجرت به اتریش و دریافت کارت قرمز سفید قرمز را دارید، آگاهی از میانگین هزینه های مورد نیاز جهت زندگی در این کشور می تواند چشم اندازی واقعی را برای شما در تصمیم گیری ترسیم کند. در جدول زیر بخشی از این هزینه های زندگی را در شهری  مانند وین که پایتخت این کشور است بیان کرده ایم:

 

اجاره خانه برای یک ماه

میانگین قیمت

آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر

724.65 €

آپارتمان (1 اتاق خواب) خارج از مرکز

577.29 €

آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر

1،326.04 €

آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز

1،028.50 €

قیمت خرید آپارتمان

میانگین قیمت

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر

4،638.73 €

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز

3،213.09 €

 

خرید مربوط به بازار ها

قیمت

یک کیلوگرم گوشت گاو

15.54 €

یک لیتر شیر

1.03 €

تخم مرغ

3.15 €

یک کیلوگرم مرغ

9.50 €

آب معدنی

0.55 €

پنیر

10.63 €

یک کیلوگرم پیاز

1.36 €

یک کیلوگرم برنج

1.60 €

یک قرص نان

1.73 €

یک کیلوگرم گوجه فرنگی

2.16 €

کاهو

1.18 €

یک کیلوگرم موز

1.76 €

یک کیلوگرم پرتقال

2.11 €

یک کیلوگرم سیب

2.22 €

حمل و نقل

هزینه

تاکسی (1 کیلومتر)

1.50 €

بنزین (1لیتر)

1.24 €

بلیط یک طرفه مترو

2.40 €

ماشین جدید و کوچک

20،000.00 €

تفریح و ورزش و اوقات فراغت

هزینه

هزینه ماهیانه باشگاه تناسب اندام

26.75 €

سینما، 1صندلی

10.00 €

دستمزد و پشتوانه مالی

هزینه

متوسط درآمد ماهیانه پس از کسر مالیات

1،996.52 €

نرخ بهره وام برای نرخ ثابت 20 ساله

2.21

 

مزایای اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش

بعد از گذراندن مراحل مورد نیاز دریافت کارت قرمز سفید قرمز، دارندگان این کارت می توانند از امکانات و مزایای ذیل که مختص کشور اتریش می باشند، برخوردار شوند:

 • برخورداری از حق شهروندی در ارتباط با نظام قضایی و کلیه حقوق قانونی
 • بهره مندی از سطح بالای رفاه اجتماعی
 • برخورداری از بیمه های درمانی رایگان
 • بهره مندی از شرایط استفاده از تحصیل رایگان در کشور اتریش
 • امکان اقامت در کشور اتریش با آب و هوای جوی مساعد و موقعیت جغرافیایی خاص
 • فراهم آوردن شرایط کسب و کار مناسب در اتریش به دلیل قدرت اقتصادی بالای این کشور
 • ریسک پذیری پایین برای سرمایه گذاری
 • تحصیل رایگان فرزندان
 • همسر و فرزندان شما با شما همزمان وارد می شوند

مهمترین موارد برای اخذ کارت قرمز سفید قرمز

در این قسمت قصد داریم تا به مهمترین موارد برای اخذ کارت قرمز سفید قرمز بپردازیم. افرادی که قصد دریافت کارت قرمز سفید قرمز را دارند باید به این موارد دقت کنند.

 • سابقه کاری 
 • مهارت های زبانی
 • سن مناسب
 • پیشنهاد شغلی مناسب با توجه به شرایط فرد

خدمات موسسه MIE در زمینه کارت قرمز سفید قرمز اتریش

موسسه ملک پور همکار موسسه MIE با 15 سال سابقه درخشان در زمینه انواع طرق مهاجرت به تمامی کشورها آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. همچنین در زمینه اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش، قادر است تا در کلیه مراحل مربوط به سرمایه گذاری و ثبت شرکت و... به همراه وکیل اتریشی در کنار شما باشد و به شما در گذراندن مسیری با حداقل میزان ریسک پذیری کمک کند.

 

انتخاب دفتر مهاجرتی

گالری ویزاها


سوالات متداول

✔️ کارت قرمز سفید قرمز اتریش چیست؟

کارت اقامت کاری اتریش را قرمز سفید قرمز می گویند که پس از 5 سال به اقامت دائم تبدیل می شود.

✔️ چطور می توان کارت قرمز سفید قرمز را اخذ نمود؟

با داشتن پیشنهاد کاری از اتریش یا ثبت شرکت و کار در اتریش می توانید این کارت را اخذ کنید.

✔️ شرایط تبدیل کارت قرمز سفید قرمز به پاسپورت اتریش چیست؟

پس از 5 سال به اقامت دائم تبدیل می شود و از سال ششم می توان برای تابعیت اقدام کرد.


سخن پایانی

کارت قرمز سفید قرمز، انواع روش های اخذ این کارت و نحوه امتیازبندی کارت قرمز سفید قرمز اتریش در این مقاله مورد بحث و تحلیل علمی قرار گرفت. کارت قرمز سفید قرمز اتریش یکی از بهترین و معتبرترین کارت های اقامت در دنیاست. با توجه به سطح بالای رفاه اجتماعی در کشور اتریش و موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد این کشور، همواره دستیابی به اقامت این کشور مورد استقبال متقاضیان بسیاری قرار گرفته است. کشور اتریش در رتبه چهارمین کشور ثروتمند جهان قرار دارد و از ثبات سیاسی در منطقه برخوردار است. مهاجرین بلافاصله پس از اشتغال به کار و دریافت کارت قرمز سفید قرمز به سطح مطلوبی از درآمد دست می یابند. جهت کسب اطلاعات بیش تر در باب اخذ کارت قرمز سفید قرمز با کارشناسان مجرب موسسه ملک پور تماس گرفته تا به شما در امر تصمیم گیری در این زمینه مشاوره های لازم را طی تماس تلفنی به صورت رایگان ارائه دهند. همچنین می توانید در انتهای این مقاله در قسمت پرسش و پاسخ سوالات و انتقادات خود رادر خصوص مسائل مهاجرتی مطرح سازید و در کمتر از 12 ساعت پاسخ خود را دریافت کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 9 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مسعود دیل
سلام من و همسرم و دوفرزندم 22و پانزده ساله در اتریش زندگی میکنیم و بعد از قبول پناهندگی ما از طرف دولت اتریش پاسپورت پناهندگی گرفتیم و بعد از سه سال باید برای پاس شهروندی اقدام کنیم.ولی قصد مهاجرت به کانادا را داریم.چه راهی به ما پیشنهاد میدید و یا برای ما میتونید اقدام کنید؟؟؟ممنون میشم جواب پاسخ بدید❤✋تلفن من00436802226274
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز سوال شما بسیار کلی است و برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم. اما بصورت کلی متاسفانه چون شما یک بار پناهند شده اید پرونده شما ریسک بسیار بالایی دارد پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
Ali Saifi
با عرض سلام خدمت شما آیا کار گری كه حد اقل سابقه کاری 10 سال را داشته باشد ولی بی سواد باشد ، واجد شرایط برای اخذ کارت قرمز سفید قرمز می باشد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شرایط شما را بهتر بررسی کنیم نیازمند به اطلاعات بشتری هستیم. اما بصورت کلی کارت قرمز سفید قرمز از طریق ثبت شرکت و استخدام نیرو صورت می گیرد و سرمایه ای بیش از 150 تا 200 هزار یورو نیاز دارد. یک روش دیگر اخذ کارت قرمز سفید قرمز اتریش از طریق ویزای حستجوی کار است که کاملا امتیازی است و افرادی که مدرک تحصیلی لیسانس در رشته های فنی، سابقه کار مرتبط 3 تا 5 سال، سطح زبان A1 یا A2 و سن زیر 40 سال هستند شانس بالایی دارند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
Leila Eivazi
سلام ليسانس مرتبط كسي كه جوازكسب دررسته سراجان و كيف و كفش چرم داره چي ميتونه باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، رشته های متنوعی اعم از مهندسی نساجی، طراحی مد، مدیریت بیزنس و... می تواند به عنوان مدرک مرتبط ارائه شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان مؤسسه تماس حاصل فرمایید. * مانا باشید *
حسن سعیداوی
با سلام و عرض ارادت احتراما طبق آخرین اطلاعات دریافتی و تماسی که جناب آقای دکتر ملکپور عزیز فرمودند،ویزای اینجانب آماده شده است،اما سوالی که ذهنم را درگیر کرده این است که چه ضمانتی وجود دارد که شرکت ثبت شده فعالیت مثبتی داشته و اینکه بتواند درآمدزایی و توانیی ادامه کار را داشته باشد.متشکرم ودرود
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، شرکت ثبت شده در اتریش با توجه به بیزنس پلانی که طرح شده و مورد موافقت قرار گرفته شروع به فعالیت می نماید و درآمدزایی آن با توجه به بیمه و مالیاتی که به کارمندان پرداخت می نماید قابل اثبات می باشد. در صورت بروز هر گونه سئوال و موضوعی می توانید با cm خود ارتباط برقرار نموده و پاسخ پرسش های خود را پیرلمون پرونده جویا شوید. * مانا باشید *
Hassan saeidavi
با سلام و عرض ادب احتراما از پاسخگویی شما صمیمانه متشکرم درود
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام برای بررسی دقیق تر با مشاورین ما تماس بگیرید
لادن لادنی
سلام وقت بخیر خیلی مقاله عالی بود و ممنونم از وقتی که گذاشتین. فقط در خصوص کارت قرمز سفید قرمز از طریق استخدام باشه و بعد از شرکت اخراج بشیم چه اتفاقی میوفته ؟ دولت حمایت میکنه یا باید برگردیم کشور خودمون ؟ بعد کار با زبان انگلیسی راحت پیدا میشه یا حتما باید آلمانی رو بلد باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، ممنون از توجه شما دوست عزیز. با توجه به اینکه در این نوع اقامت شما از ابتدا بیمه و مالیات پرداخت نموده اید مورد حمایت دولت قرار خواهید گرفت و دولت موظف است یا شغلی به همان میزان حقوق به شما پیشنهاد دهد و یا بیمه بیکاری به شما پرداخت نماید. با توجه به تسلط 80% مردم اتریش به زبان انگلیسی شما مشکلی از جهت ارتباط نخواهید داشت اما قطعاً یادگیری زبان آلمانی شانس شما را جهت کاریابی بهبود خواهد بخشید. * مانا باشید *
سمیر سیحون
سلام.بنده ۴۶ ساله هستم.لیسانس حقوق دارم و ۱۴ ساله که وکیل دادگستری هستم.۱۱ سال هم سابقه کار بعنوان گوینده ، تهیه کننده و کارشناس در رادیو رو دارم.همسرم ۳۸ ساله ، فوق دیپلم امور بانکی و دو سال و چند ماه سابقه نمایندگی بیمه دارن.دو فرزند پسر ۱۲ و ۷ ساله هم دارم.سوال بنده اینه که با این شرایط امتیاز لازم برای ثبت شرکت و بدست آوردن کارت قرمز سفید قرمز رو کسب خواهیم کرد یا نه و اگه امتیاز لازم رو کسب کنیم ، با توجه به نداشتن تجربه کار تجاری ، چه نوع بیزینسی رو باید راه اندازی کنیم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط عمومی شما باید بطور کامل بررسی شود به طور کلی می توانید هم برای کارت قرمز سفید قرمز و هم برای بلوکارت اقدام کنید ابته به میزان سرمایه شما هم این روش دارد. اساسنامه شرکت کاملا بسته به تجربه کاری شما دارد بطور مثال می تواند یک شرکت مشاوره خدمات حقوق خدمات تجارت بین الملل باشد. حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بطور کامل توسط کارشناسان بررسی شود. موفق باشید.
سمیه عبدی
سلام ممنون از اطلاعات مفیدتون.سوال من اینه که برای گرفتن کارت قرمز سفید قرمز تحت عنوان نیروی کار متخصص تمام افرادی که فارغ التحصیل رشته های انسانی هستند 30 امتیاز میگیرند؟ مثلا رشته ی حقوق؟چون تا اونجایی که اطلاع دارم فارغ التحصیلان این رشته به دلیل تفاوت قوانین کشورها اجازه کار ندارند . در این صورت کسی که فوق لیسانس حقوق داره آیا اصلا میتونه رو گرفتن کارت قرمز سفید قرمز حساب کنه یا نه؟ ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز همه رشته های انسانی نیست رشته هایی که در آنها نیروی انسانی کم است لیسانس 30 امتیاز دارد. ببا رته حقوق زمانی می توانید برای قرمز سفید قرمز اقدام کنید که بعنوان نیروی مشاور حقوقی باشید یا اینکه شما یک مدرک حقوق تجارت بین الملل هم ارائه بدهید. همه اینها بستگی بع اساسنامه شرکت ثبتی شما دارد که در چه زمینه ای فعالیت می خواهد بکند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
محمد صادقی
سلام وقت شما بخیر. من لیسانس مکانیک دارم و 5 سال سابقه کار. 35 ساله هستم و متاهلم. می خواستم برای کارت قرمز سفید قرمز اقدام کنم. در کل 2 میلیارد سرمایه دارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط عمومی شما مطلوب است و باتوجه به رشته تحصیلی، سابقه کار مرتبط، سن و بودجه ای که می فرمایید هم برای قرمز سفید قرمز هم بلوکارت می توانید اقدام نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
محمدرضا
با سلام و عرض ادب من و همسرم قصد مهاجرت به اتریش داریم. من ۳۴ و همسرم ۳۳ سال داریم. من مهندسی عمران نقشه برداری خوندم و همسرم کارشناسی میکروبیولوژی. سرمایه اولیه مون حدودا ۲ میلیارد هست ولی تا ۲ سال دیگه تقریبا ۶ میلیارد دیگه میتونیم اضافه کنیم. همسرم نقاش هستن و من سابقه کاری تو رشتم ندارم. در حال حاظر تو بازار پیش پدرم کار میکنم و حدودا ۵ سال سابقه بیمه دارام و کارت مباشرت هم دارم. دارم روی یه بیزینس پلن کار میکنم که مربوط میشه به راه اندازی یه مجموعه کوچک سرگرمی.الان داریم زبان آلمانی میخونیم. خواستم اگه میشه راهنماییم کنین که از طریق ثبت شرکت میتونیم اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه شرایط عمومی که می فرمایید بلی شما از طرریق قرمز سفید قرمز، بلو کارت که از طریق ثبت شرکت صورت می پذیر و همچنین اگر همسرتان سابقه نقاشی و هنر بالایی داشته باشند از طریق ویزای هنرمندان هم شانس مهاجرت به اتریش را دارید. پیشنهاد می کنم حتماً با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمدرضا
ممنون از پاسخگوییتون یه سوال دیگه از محضرتون داشتم: از طریق ثبت شرکت که وارد شدیم، میتونیم تا وقتی که تو شرکتمون هنوز کاری شروع نکردیم اقدام به کار کردن در جایی بکنیم؟ برای این منظور میپرسم که تا وقتی که بخواد شرکت شروی به کار کنه بتونیم بخشی از هزینه هامونو کاور کنیم. ممنون از پاسخگویی و همچنین تیم خوبتون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز براساس کارت اقامتی که دریافت می کنید شما اجازه کار تمام وقت دارید البته شرکت شما هم براساس تخصص و سابقه کاری شماست و از روز اول می تونه فعالیت داشته باشه.
محمدرضا
ممنون از پاسخگوییتون امیدوارم به زودی در سمینار با آقای دکتر ملاقات داشته باشیم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
انشالله باعث افتخار در خدمتتان باشیم.
محمدرضا
ممنون از پاسخگوییتون یه سوال دیگه از محضرتون داشتم: از طریق ثبت شرکت که وارد شدیم، میتونیم تا وقتی که تو شرکتمون هنوز کاری شروع نکردیم اقدام به کار کردن در جایی بکنیم؟ برای این منظور میپرسم که تا وقتی که بخواد شرکت شروی به کار کنه بتونیم بخشی از هزینه هامونو کاور کنیم. ممنون از پاسخگویی و همچنین تیم خوبتون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز براساس کارت اقامتی که دریافت می کنید شما اجازه کار تمام وقت دارید البته شرکت شما هم براساس تخصص و سابقه کاری شماست و از روز اول می تونه فعالیت داشته باشه.
محمدرضا
ممنون از پاسخگوییتون امیدوارم به زودی در سمینار با آقای دکتر ملاقات داشته باشیم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
انشالله باعث افتخار در خدمتتان باشیم.
منصفی
با سلام و عرض ادب وقتی شرکت ثبت میکنیم، باید اولش تعیین کنیم که چه نوع فعالیتی قراره انجام بدیم؟ یا هرنوع فعالیتی میشه انجام داد؟ یا اینکه ثبت شرکتمون باید مرتبط با رشته تحصیلیمون باشه؟ من عمران خوندم ولی میخوام از طریق شرکتی که ثبت می کنم Go-Kart تاسیس کنم، آیا امکانش هست؟ ممنون از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید مدنظر داشته باشید که به صرف ثبت شرکت اقامتی داده نمی شود و همانطور که در مقاله هم عنوان شده است شما به واسطه استخدام اقامت دریافت می کنید و زمانی میتوانید امتیازات لازم را کسب نمایید و شانس خود را بالا ببرید که رشته شما متناسب با طرح تجاری و اساس نامه شرکت باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
اریانا نوری
با سلام. من فارغ التحصیل مقطع فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه بهشتی هستم. الان نزدیک به 8 ساله که سابقه کار مرتبط دارم. ثبت اختراع دارم. در حال یاد گیری زبان المانی هستم و الان در حد a2 زبان المانی هستم. ایلتس 6 انگلیسی رو هم دارم. یک ماه دیگه وارد 38 سال میشم. دارایی من نزدیک به 1 میلیارد هست و یک فرزند 2 ساله دارم. ایا با این شرایط من میتونم همزمان برای کار در اتریش اقدام کنم؟ و اینکه ایا موسسه شما خدمات کاریابی هم داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید شانس مهاجرت کاری شما به کشورهای آلمان و اتریش خیلی بالاست و حتی می توانید با استفاده از محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج کشور از همین ایران هم موفق به دریافت جاب آفر یا پیشنهاد شغلی شوید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
Amin
با سلام. من ٣٨ سال سن دارم فوق ليسانس مكانيك ٥ سال سابقه كار مرتبط دارم. زبان الماني رو در حد b2 بلدم انگليسي رو هم تا حدودي. من يه فرزند ٢ ساله دارم ايا براي جستجوي كار ميتونم فرزندم رو ببرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر منظور شما این است که با دریافت ویزای جستجوی کار می توانید همراه ببرید خیر. ویزاهای جستجوی یک فرصت کاریابی 6 ماهه میدهد که بعد از پیدا کردن کار می توانید همراه ببرید. موفق باشید.
مرتضي امراللهي
سلام و احترام و سپاس از توجه شما بنده ٥٩ سال دارم و ٢٥ سال هست كه شركت طراحي و نصب اسانسور دارم ليست بيمه حدود ٢٤ نفر مرتبا داشتيم ليسانس برق هستم سرمايه هم تا ٦ يا ٧ ميليارد تومان ميتوانم انتقال بدم ايا راهي براي مهاجرت به اطريش هست با خير راهنمائي بفرمائيد قبلا از لطف جنابعالي كمال تشكر مينمايم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت با توجه به شرایط سنی که فرمودید شاید بهتر باشد شما از روش خودحمایتی که در آن شرایط سنی تاثیرگذار نیست استفاده نمایید و با نشان دادن دارایی های خود وارد این کشور شوید و دریافت اقامت قرمز سفید قرمز برای سنین بالا با ریسک همراه خواهد بود زیرا سن یکی از فاکتورهای دارای امتیاز برای دریافت این اقامت می باشد.
معصومی
روش های دریافت کارت red white red چطوریه ؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام لطفا مقاله رو مقالعه بفرمایید
دارایی فرد
به نظر شما در مورد شرایط اخذ کارت قرمز سفید قرمز 2022 ، در سال جدید با تغییراتی هم روبرو هستیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام وقت شما بخیر . به احتمال زیاد خیر
مشاوره رایگان