پناهندگی در ایرلند

14 دی 1401 بدون نظر

پناهندگی در ایرلند

در این مقاله اطلاعات مهمی را در باب پناهندگی در ایرلند و موضوعات مهم آن نظیر معایب مهاجرت به ایرلند و پاسپورت پناهندگی ایرلند، خطرات پناهندگی و روش های جایگزین پناهندگی در ایرلند در اختیار متقاضیان این امر قرار خواهد گرفت. آیا مهاجرت به ایرلند از طریق پناهندگی امکان پذیر می باشد؟ پناهندگی در ایرلند چه شرایطی دارد؟ روش های جایگزین پناهندگی در ایرلند کدامند؟ در ادامه به تحلیل علمی این سوالات و دیگر ابهامات ذهنی شما سروران گرامی خواهیم پرداخت و تمامی خطرات ناشی از راه غیر قانونی پناهندگی در ایرلند را با جزئیات کامل شرح خواهیم داد. لازم به ذکر است مؤسسه مشاوره ای MIE با تجربه‌ ای که در امر مهاجرت دارد، هیچگونه خدماتی در خصوص روش غیرقانونی پناهندگی ارائه نمی‌ دهد. شما همراهان همیشگی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص روش‌ های جایگزین با کاردانان این مؤسسه تماس حاصل نمایید، و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

موسسه ملک پور هیچ گونه خدماتی برای پناهندگی ارائه نمی کند و مطالب این صفحه تنها جهت ارتقا اطلاعات شما عزیزان و آشنایی با خطرات پناهندگی ارایه می گردد.

 

عناوینی که در این نوشتار در خصوص پناهندگی در ایرلند مورد بررسی علمی قرار گرفته است.

  • شرایط کلی پناهندگی در ایرلند
  • کنوانسیون ژنو
  • خطرات پناهندگی در ایرلند
  • مراحل پناهندگی در ایرلند
  • کیس های پناهندگی در ایرلند
  • روش های جایگزین پناهندگی
  • سخن پایانی
  • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد پناهندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد پناهندگی

مهاجرت به فرانسهشرایط کلی پناهندگی در ایرلند

به طور کلی ۷ دسته بندی در علم مهاجرت (روش های مهاجرت) وجود دارد که عبارتند از: تولد، ازدواج، کار، سرمایه گذاری یا سرمایه داری، تحصیل و ویزای افراد خاص. پناهندگی یکی از روش های مهاجرتی غلط و غیرقانونی است که متاسفانه برخی از اشخاص بدون توجه به خطراتی که این روش دارد، در دام افراد سودجو قرار می‌ گیرند‌. پروسه مهاجرت و هر یک از روش های مهاجرتی هزینه‌ بر و زمان‌ بر می باشند. در واقع برای هر کدام از هفت دسته بندی مهاجرت بایستی هزینه کنید. برای پناهندگی در ایرلند یا سایر کشورها نیز باید هزینه کنید. توصیه می شود؛ به جای هزینه کردن برای یک روش نادرست که قطعاً عواقب و خطراتی برای شما خواهد داشت، برای روش قانونی هزینه کنید. ما را تا انتهای مقاله همراهی نمایید. در ادامه توضیحات بیشتری در این خصوص خواهیم داد. 

  • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه پناهندگی

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد پناهندگی برای ایرانیان

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد پناهندگی برای ایرانیان

کنوانسیون ژنو

کنوانسیون ژنو یا به عبارتی دیگر کنوانسیون پناهندگی به منظور بررسی روش غیرقانونی پناهندگی در سراسر جهان شکل گرفت. کنوانسیون پناهندگی به شخصی پناهجو می گوید که به واسطه عقاید، مذهب و گرایشاتی که دارد، در کشور مبدأ مورد آزار و شکنجه قرار گیرد. شخص پناهجو می تواند با ارائه دلایل منطقی و درست در کشور مورد نظر پناهنده شود. البته کشور مقصد شرایط و دلایل شخص را مورد بررسی قرار می‌ دهد و در صورت حقیقی بودن دلایل فرد متقاضی با درخواست وی موافقت می‌ کند. طبق قوانین ذکر شده در کنوانسیون پناهندگی افرادی که شرایط ذکر شده در این قسمت را نداشته باشند مورد حمایت کشور ایرلند یا سایر کشورها قرار نمی‌گیرند.

خطرات پناهندگی در ایرلند

پناهندگی، روش کاملاً غلط و غیرقانونی است که به دلیل خطرات جدی و عواقبی که دارد به هیچ عنوان توسط موسسه ملک پور توصیه نمی گردد. افرادی که قصد دارند در کشوری پناهنده شوند به این نکته توجه داشته باشد که ممکن است با پناهندگی جان و مال خود را به خطر بیاندازند. تمامی افرادی که به ایرلند مهاجرت می نمایند رویای ساختن یک آینده درخشان را در سر می پرورانند. ولی از آن جا که روش غیر قانونی پناهندگی هیچ همخوانی با این رویا ندارد، پیشنهاد می‌کنیم از روش‌ های قانونی به خارج از کشور به خصوص کشور ایرلند مهاجرت نمایید. به این موضوع بیاندیشید که اگر از روش پناهندگی مهاجرت نمایید چه آینده ای خواهید داشت و در چه مکانی قرار خواهید گرفت؟ آیا با شما همانند یک شهروند برخورد می شود یا نگاه دیگران به شما نگاهی تحقیرآمیز خواهد بود؟ به منظور آشنایی شما با جزئیات پناهندگی در زیر این متن، به تشریح مراحل پناهندگی در ایرلند می پردازیم.

  • توضیحات موسسه ملک پور در زمینه خطرات پناهندگی برای امنیت جانی

فایل تصویری موسسه ملک پور درمورد خطرات پناهندگی برای امنیت جانی

فایل صوتی موسسه ملک پور درمورد خطرات پناهندگی برای امنیت جانی

مراحل پناهندگی در ایرلند

هدف موسسه ملک پور از تهیه و نگارش این مقاله کمک به افزایش اطلاعات شما خوبان در خصوص روش پناهندگی در ایرلند می‌ باشد و این مؤسسه هیچگونه خدماتی در این زمینه ارائه نمی‌ دهد. اشخاصی که پناهجو هستند اگر شرایطی که در موضوعات فوق بیان شد را داشته باشند، می‌توانند درخواست خود را پس از وارد شدن به کشور ایرلند به اداره مهاجرت این کشور ارائه دهند. شخص پناهجو تا زمانی که شرایطش بررسی شود در محل پناهندگان نگهداری می شود. برای این که پروسه پناهندگی افراد پناهجو سریع تر پیش رود یک وکیل در اختیار آنان قرار می دهند و زمان دادگاه را مشخص می کنند. دادگاه پس از بررسی دقیق تکلیف شخص پناهجو را مشخص می کند. اگر دلایل شخص پناهجو درست و منطقی باشد، مورد حمایت کشور ایرلند قرار می‌ گیرد.

کیس های پناهندگی در ایرلند

پناهندگی یکی از روش های پرخطر جهت مهاجرت به ایرلند یا خارج از کشور می باشد. موسسه ملک پور به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی‌ کند‌ و در این خصوص هیچ اقدامی نخواهد داشت. این مؤسسه همواره سعی دارد تا شما را از خطرات جدی پناهندگی آگاه کند. تمامی اطلاعاتی که در موضوعات فوق بیان شد، صرفاً جهت اطلاع رسانی به شما خوبان می باشد. همانطور که دانستید، پناهجو به شخصی می‌ گویند که به خاطر عقاید، دین، عضویت در گروه های سیاسی مورد شکنجه قرار گرفته باشد. در زمینه کیس های پناهندگی در ایرلند یا سایر کشورها می‌ توان پیرامون این تعریف مشخص فرد پناهجو صحبت کرد. در پی این موضوع کیس های پناهندگی بایستی یکی از موارد ذکر شده را داشته باشند در غیر این صورت برای آنان مجازات اعمال خواهد شد و به کشور خود بازگردانده می‌ شوند.

روش های جایگزین پناهندگی

پناهندگی یکی از دسته بندی های مهاجرت می باشد که هیچ گاه مورد تأیید وکلای متخصص مهاجرتی نبوده است. متقاضیان می‌ توانند پس از بررسی شرایط خود یکی از روش های قانونی مهاجرت را برگزینند. این مقاله توسط موسسه ملک پور به تحریر درآمده است و هرگونه کپی برداری از آن جایز نیست. در ادامه روش های جایگزین روش پناهندگی در ایرلند را تشریح نمودیم.

روش کاری: این روش یکی از جذاب ترین روش های مهاجرتی می‌باشد که امروزه بسیار مورد توجه مهاجرین قرار گرفته است. ارائه دعوتنامه یا داشتن پیشنهاد شغلی برای اخذ ویزای کار ایرلند لازم و ضروری می باشد. بدین صورت که شما بایستی جهت کار در این کشور از یک کارفرمای معتمد ایرلندی پیشنهاد شغلی دریافت نمایید. برای این منظور می توانید به آژانس های کاریابی مراجعه نمایید.

روش تحصیلی: تمامی دانشجویان واجد شرایط می‌ توانند از طریق روش تحصیلی که امروزه به عنوان یکی از روش های آسان مهاجرت در سراسر جهان شناخته شده است به ایرلند مهاجرت نمایند. پس از اتمام دوره های بلندمدت تحصیلی به آنان اجازه داده می‌ شود تا با ارائه مدارک معتبر به کارفرمای ایرلندی، کار متناسب با رشته تحصیلی خود را بیابند.

تولد: برای اعطای تابعیت و شهروندی از طریق تولد تمامی کشور ها از دو قانون خاک و خون پیروی می‌ کنند‌ در خصوص اعطای تابعیت و شهروندی از طریق خاک نیاز است که کودک تازه متولد شده در خاک کشور انتخابی به دنیا آید. در حال حاضر برخی از کشورها از جمله: کانادا، آمریکا و غیره از این قانون پیروی می‌ کنند و تابعیت را به نوزاد تازه متولد شده صرف نظر از تابعیت پدر و مادر اعطا می نمایند. در سیستم خون نیاز است که پدر یا مادر کودک تازه متولد شده ایرلندی باشد.

ازدواج: اگر فرد خارجی با یکی از شهروندان ایرلندی ازدواج نماید، به اقامت دائم این کشور دست می یابد. البته به جهت اخذ اقامت دائم باید چند سال در ایرلند زندگی کند.

روش سرمایه گذاری: سرمایه گذاری در ایرلند قوانین خاصی دارد. عموماً تمامی سرمایه‌ گذاران خارجی قبل از سرمایه‌ گذاری در این کشور به فاکتورهایی نظیر: نرخ حاکمیت قانون، بیکاری مالیات و غیره توجه می‌ نمایند. در حال حاضر یکی از روش های پرطرفدار و جذاب سرمایه‌ گذاری خرید ملک می باشد. شما با مبلغ حداقل ۴۵۰ هزار یورو می توانید ملکی را در ایرلند خریداری نمایید. در این صورت در ابتدا به شما اقامت موقت ۲ ساله اعطا می‌ شود که پس از گذشت چند سال در صورت حفظ ملک خود می توانید اقامتتان را به اقامت دائم تغییر دهید.

ویزای افراد خاص: این ویزا به اشخاصی که توانایی خاصی دارند، تعلق می‌ گیرد. مانند: هنرمندان، محققان، ورزشکاران و... در حال حاضر ایرلند این نوع ویزا را صادر نمی کند. پروسه مهاجرت پیچیده و زمان بر می باشد‌. برای این که در این مسیر موفق شوید توصیه می گردد؛ محصول گام به گام اخذ اقامت را تهیه نمایید.

گام به گام تا اخذ اقامت


_____________________ سخن پایانی_____________________

در این مقاله پناهندگی در ایرلند و تمام جزئیات مربوط به پناهندگی مانند شرایط مهاجرت به ایرلند و پاسپورت پناهندگی ایرلند مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. آموختیم که پناهندگی روشی غیرقانونی می باشد که قطعاً با انتخاب آن آینده نامعلوم و پرخطری خواهید داشت. متاسفانه امروزه بسیاری از افراد در دام وعده‌های دروغین قاچاقچیان آدم قرار می‌ گیرند. توصیه می گردد به جای انتخاب روش نادرست پناهندگی، از روش های درست و قانونی اقدام به مهاجرت به ایرلند نمایید. کارشناسان و کاردانان مجرب مؤسسه مشاوره ای MIE پناهندگی در ایرلند را به هیچ عنوان تایید نمی کند و این مقاله را جهت آگاه کردن شما خوبان از خطرات پناهندگی در ایرلند تهیه نموده است. امید می‌ رود در این نوشتار به ابهامات ذهنی شما همراهان همیشگی پاسخ داده باشیم. جهت کسب اطلاعات کامل تر در زمینه روش های قانونی مهاجرت به ایرلند می توانید با کاردانان حاذق مؤسسه مهاجرتی MIE از طریق تماس تلفنی ارتباط بگیرید و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایید. همچنین در پایان مقاله نیز فرصتی برای طرح سوالات شما عزیزان فراهم گردیده است. در صورت رضایت از این مقاله، نظرات خود را با دادن ۵ ستاره اعلام نمایید.

امتیاز 4 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان