پاسپورت ژاپن

18 مرداد 1401 9 نظر

پاسپورت ژاپن

پاسپورت ژاپن، شرایط اخذ تابعیت ژاپن و اعتبار پاسپورت کشور ژاپن در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار می گیرد. از چه روش هایی امکان اخذ گذرنامه ژاپنی وجود دارد؟ آیا از اعتبار پاسپورت کشور ژاپن اطلاع دارید؟ اگر قصد اخذ پاسپورت ژاپن را دارید، باید بدانید که از روش ها و طرق مختلفی می توان پاسپورت ژاپن را اخذ کرد، مانند تحصیل در ژاپن، کار در ژاپن، سرمایه گذاری در ژاپن و... اما نکته مهم در مورد اخذ پاسپورت کشور ژاپن این است که در صورتی که شخصی قصد اخذ پاسپورت این کشور را داشته باشد باید اثبات نماید که در چندین سال اخیر در این کشور زندگی کرده است. اخذ پاسپورت ژاپن به راحتی امکان پذیر نخواهد بود به همین دلیل می توان کشورهای بهتر از نظر زندگی و شرایط اقامت را انتخاب نمود تا به راحتی بتوان پاسپورت یکی از کشورهای معتبر دنیا مانند اتریش، کانادا، انگلیس، دانمارک و... را بدست آورد. موسسه ملک پور در مقاله پیش رو شرایط اخذ پاسپورت ژاپن را بررسی می نماید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان موسسه ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان ما بهره مند گردید. همچنین در صورت پر کردن فرم تماس، تماس و مشاوره تلفنی رایگان از مشاورین دریافت می نمایید.

 • پاسپورت ژاپن و شرایط عمومی
 • پاسپورت ژاپن و اعتبار آن
 • پاسپورت ژاپن و روش های اخذ پاسپورت
  • پاسپورت ژاپن از طریق کار
  • پاسپورت ژاپن از طریق تحصیل
  • پاسپورت ژاپن از طریق سرمایه گذاری
  • پاسپورت ژاپن از طریق تولد
  • پاسپورت ژاپن از طریق ازدواج
  • پاسپورت ژاپن و پناهندگی
 • پاسپورت ژاپن و نکات مهم در باب پاسپورت
 • پاسپورت ژاپن و وکیل معتبر برای امور مهم
 • سوالات متداول در زمینه اخذ پاسپورت ژاپن
 • پاسپورت ژاپن و سخن پایانی

پاسپورت ژاپن

پاسپورت ژاپن و شرایط عمومی

همانطور که می دانید برای اخذ پاسپورت ژاپن شرایط متفاوتی وجود دارد به همین دلیل در این بخش قصد داریم تا کمی در مورد شرایط ژاپن صحبت نماییم تا با اطلاعاتی کامل بتوانید برای پاسپورت ژاپن اقدام داشته باشید. کشور مجمع الجزایر ژاپن کشوری است که در اقیانوس آرام و آسیای شرقی قرار گرفته است. کشور ژاپن یکی از قدرت های اصلی در اقتصاد جهان و جزو سومین کشور بزرگ از نظر اقتصاد و تولید ناخالص داخلی قرار دارد. شاید جالب باشد بدانید که کشور ژاپن محصور در آب می باشد و با کشورهای روسیه، چین، کره جنوبی و کره شمالی همسایه است. کشور ژاپن جز دهمین کشور پر جمعیت جهان است که جمعیتی بالغ بر 128 میلیون نفر را در خود جای داده است، همچنین توکیو پایتخت این کشور به تنهایی جمعیتی در حدود 35 میلیون نفر را داراست.

پاسپورت ژاپن و اعتبار آن

شاید قبل از اخذ پاسپورت ژاپن یا هر کشور دیگری مهمترین مسئله ای که باید به آن توجه شود اعتبار پاسپورت آن کشور باشد. اعتبار پاسپورت از این حیث دارای اهمیت است که در صورت اخذ پاسپورت ژاپن بدانید به چه کشورهایی بدون نیاز به ویزا می توان سفر کرد. موسسه ملک پور در این بخش به این مسئله به صورت کامل می پردازد. این مقاله توسط موسسه ملک پور گردآوری شده است و کپی برداری از آن یا استفاده از محتوای مقاله با تغییر کوچکی در کلمات شرعاً و قانوناً حرام می باشد. جالب است بدانید که پاسپورت ژاپن در رتبه اول اعتبار جهانی قرار دارد و با پاسپورت کشور نیوزلند همردیف است. در صورتی که پاسپورت ژاپن را دارا باشید می توانید به 83 کشور بدون نیاز به اخذ ویزا سفر نمایید. همچنین این امکان را دارید که هنگام ورود به 35 کشور دنیا ویزای خود را اخذ نمایید و باید بدانید که تعداد 80 کشور است که شخص دارای پاسپورت ژاپن باید قبل از ورود به کشور ویزای خود را اخذ نماید. 5 پاسپورت اول دنیا از نظر اعتبار از قرار زیر است:

 

ردیف

کشورها

1

ژاپن، نیوزلند

2

بلژیک، فرانسه، آلمان، فنلاند، اتریش، لوگزامبورگ، اسپانیا، کره جنوبی، سوئیس، ایرلند، انگلستان، استرالیا

3

سوئد، هلند، دانمارک، ایتالیا، نروژ، کانادا

4

مالتا، پرتغال، یونان، لیتوانی، ایسلند

5

جمهوری چک، اسلوونی، لهستان، لتونی، مجارستان، لیختن اشتاین

 

پاسپورت ژاپن

پاسپورت ژاپن و روش های اخذ پاسپورت

برای اخذ پاسپورت ژاپن روش های بسیاری وجود دارد که افراد متقاضی اخذ پاسپورت ژاپن می توانند با انتخاب بهترین راه به پاسپورت ژاپن دست یابند. برای اخذ پاسپورت ژاپن می توانید از طریق تحصیل در ژاپن، کار در ژاپن، سرمایه گذاری در ژاپن، تولد و یا ازدواج در ژاپن و همچنین مورد نکوهیده پناهندگی در ژاپن، اقدام نمایید. اما توصیه موسسه ملک پور به دوستانی که قصد اخذ پاسپورت ژاپن و یا حتی کشور های دیگر را دارند این است که روشی قانونی و مطمئن را برای مهاجرت خود انتخاب نمایند. در ذیل تمامی روش های اخذ پاسپورت ژاپن بررسی می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به ژاپن می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

پاسپورت ژاپن

مهاجرت به ژاپن

پاسپورت ژاپن از طریق کار

اخذ پاسپورت ژاپن از طریق کار یکی از روش هایی است که افراد متقاضی می توانند اقدام نمایند. برای ورود به ژاپن 27 نوع ویزا وجود دارد که کارایی هر کدام متفاوت است. در صورتی که بخواهید از طریق کار در ژاپن اقدام نمایید باید بدانید که برای کار در ژاپن اتباع خارجی نیاز به اخذ ویزا دارند که برای کار در این کشور حدود 12 نوع ویزای کار وجود دارد که هر فرد بسته به نوع فعالیتی که در ژاپن دارد، باید ویزای همان فعالیت را دریافت نماید تا بتواند برای کار مشخص شده ویزای مرتبط با آن را دریافت نماید و مشغول به کار شود. نکته ای که شاید برای اکثر افرادی که قصد کار در ژاپن را دارند مهم است نرخ بیکاری در این کشور است که در سال 2018، ژاپن دارای نرخ بیکاری 2.44 درصد بوده است به همین دلیل ژاپن می تواند یک کشور مناسب برای کار باشد. نرخ بیکاری ژاپن و تغییرات آن در نمودار زیر قابل ملاحظه است:

پاسپورت ژاپن

نکته مهمی که برای کار در ژاپن وجود دارد تسلط به زبان ژاپنی می باشد، در صورتی که بخواهید در ژاپن مشغول به کار شوید تسلط کافی به زبان ژاپنی یکی از الزامات اخذ ویزای کار است. در مورد کار در ژاپن و اخذ ویزای کار باید گفت که هر ساله مشاغل مشخصی در لیست مشاغل مورد نیاز در ژاپن قرار می گیرد که باید گفت تنها در صورتی می توانید یکی از 12 نوع ویزای کار را دریافت نمایید که مدارک شما و تحصیلات فرد متقاضی جزو لیست مشاغل باشد در غیر این صورت ویزایی به فرد متقاضی، تعلق نخواهد گرفت. نکته مهم در اینجاست که شخص متقاضی کار در ژاپن قبل از درخواست ویزای کار باید از یک کارفرما در ژاپن دعوت نامه کاری دریافت نماید تا بتواند درخواست ویزای کار را با توجه به دعوت نامه کاری مطرح نماید. همچنین در صورت داشتن کارفرما در صورتی که مدارک فرد متقاضی با نیاز کشور ژاپن همخوانی نداشته باشد حتی با وجود کارفرما شخص متقاضی امکان اخذ ویزای کار را نخواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد کار در ژاپن می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

پاسپورت ژاپن

کار در ژاپن

پاسپورت ژاپن از طریق تحصیل

تحصیل در ژاپن یکی دیگر از روش­هایی است که اشخاص متقاضی پاسپورت ژاپن به عنوان راهی برای رسیدن به آن می توانند اقدام نمایند، اما باید بدانید که اگر تحصیل در ژاپن را انتخاب می نمایید باید به زبان ژاپنی تسلط کافی داشته باشید، چرا که تحصیل به زبان انگلیسی در ژاپن و بین مردم ژاپنی زیاد مرسوم و شناخته شده نیست به همین دلیل اغلب مردم در ژاپن تسلطی بر زبان انگلیسی ندارند. برای تحصیل در ژاپن به زبان ژاپنی می توانید در یک دوره فشرده 2 تا 12 هفته ای ثبت نام نمایید و یادگیری زبان ژاپنی خود را آغاز نمایید همچنین می توانید در یک برنامه طولانی مدت برای یادگیری زبان ژاپنی ثبت نام نمایید که یادگیری زبان ژاپنی در مدارس زبان می باشد که معمولاً 4 ترم در هر سال خواهد بود. همچنین پس از یادگیری این زبان می توانید وارد دانشگاه های ژاپن شوید و تحصیلات خود را به زبان ژاپنی ادامه دهید. در صورتی که به زبان ژاپنی تسلط کافی پیدا کردید می توانید تحصیلات خود را در دانشگاه های ژاپن و یا حتی کالج آغاز نمایید.

دانشجویانی که قصد تحصیل در ژاپن را دارند باید بدانند که تحصیل در دانشگاه های این کشور در ماه های آوریل و اکتبر آغاز می شود. همچنین تحصیل در مدارس زبان در ماه های ژانویه و ژوئیه آغاز خواهد شد. نکته مهمی که در مورد تحصیل در مدارس زبان در ژاپن وجود دارد این است که مدت ویزا برای یادگیری زبان 6 ماهه خواهد بود که اخذ ویزا نیز با دشواری های بسیاری همراه است. نکته مهم­تر اینکه دانشجویانی که قصد تحصیل در دانشگاه های ژاپن را دارند قبل از ورود به دانشگاه باید آزمون ورودی هر دانشگاه را شرکت نمایند و در صورت قبولی می توانند وارد دانشگاه شوند. اگر بخواهیم در مورد هزینه های تحصیل در ژاپن صحبت نماییم باید بگوییم که تحصیل در این کشور از هزینه های بالایی برخوردار است. هزینه تحصیل در مدارس زبان در هر ترم در حدود 800000 ین می باشد. تحصیل در دانشگاه های ژاپن نیز در هر ترم از 1600000 ین آغاز خواهد شد که با توجه به رشته و دانشگاه فرد متقاضی می تواند افزایش یابد که در مقایسه با کشورهایی مانند آلمان، اتریش، دانمارک، کانادا و...، هزینه تحصیل بسیار گران تر می باشد.

پاسپورت ژاپن

تحصیل در ژاپن

پاسپورت ژاپن از طریق سرمایه گذاری

یکی از روش هایی که می توان برای اخذ پاسپورت ژاپن اقدام کرد، سرمایه گذاری در ژاپن می باشد. برای انجام سرمایه گذاری از روش های مختلفی مانند خرید ملک، ثبت شرکت، خرید اوراق قرضه و... می توان استفاده کرد اما مهم این است که سرمایه گذاری انجام شده، قابلیت اخذ پاسپورت ژاپن را برای فرد متقاضی داشته باشد. اگر قصد خرید ملک در ژاپن را داشته باشید باید بدانید که بدون هیچگونه محدودیتی امکان خرید ملک در ژاپن وجود داردِ اما اگر بخواهید برای خرید ملک خود از وام های دولتی بهره مند گردید، تنها زمانی می توانید درخواست وام نمایید که اقامت ژاپن را از روش های مختلف دارا باشید. نکته مهم این است که با خرید ملک در ژاپن به فرد متقاضی اقامتی داده نخواهد شد و شخص می تواند از روش های دیگری اقامت خود را اخذ نماید.

پاسپورت ژاپن

سرمایه گذاری در ژاپن

در صورتی که بخواهید از طریق سرمایه گذاری در ژاپن، پاسپورت ژاپن را اخذ نمایید ثبت شرکت در این کشور می تواند یک گزینه مناسب برای شخص متقاضی محسوب شود. برای ثبت شرکت و انجام کارآفرینی در ژاپن باید شرایط خاصی مهیا باشد از جمله اینکه شخص سرمایه گذار باید مبلغی در حدود 5.000.000 ین وارد شرکت خود نماید تا بتواند شرکتی را با مالکیت خود در ژاپن به ثبت رساند. همچنین طرح اقتصادی شخص متقاضی باید توسط مقامات ژاپنی تأیید گردد و فرد باید اثبات نماید که توانایی تأمین هزینه های زندگی خود و اعضای خانواده خویش را دارد، در این صورت می تواند شرکت مورد نظر خود را در ژاپن به ثبت برساند. پس از ثبت شرکت و انجام امور اولیه فرد متقاضی باید حداقل 1 نفر از اتباع ژاپنی را در شرکت خود، به عنوان نیروی کار استخدام نماید تا پس از انجام فعالیت های اقتصادی بتواند درخواست اقامت دائم داشته و پس از آن برای پاسپورت ژاپن اقدام نماید. شخص متقاضی پس از ثبت شرکت در ابتدا یک اقامت 1 ساله دریافت خواهد کرد که این اقامت در صورت فعالیت شرکت قابلیت تمدید تا 10 سال دارد و پس از آن می توان اقامت دائم ژاپن را اخذ کرد. در صورتی که قصد سرمایه گذاری و اخذ پاسپورت ژاپن را دارید موسسه ملک پور، روش های بهتر با هزینه مناسب تر را به شما پیشنهاد می نماید که برای اطلاعات بیشتر می توانید از مشاوره کارشناسان موسسه ملک پور بهره مند گردید. برای اطلاعات کامل تر می توانید با مشاهده ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت به تدریس استاد ملک پور، بهترین روش و همچنین بهترین کشور را برای مهاجرت خود انتخاب نمایید.

پاسپورت ژاپن

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

شاید بهتر باشد بدانید که اخذ پاسپورت ژاپن معمولا با دشواری های بسیاری همراه است و فرد متقاضی به راحتی قادر به اخذ پاسپورت ژاپن نخواهد بود به همین دلیل موسسه ملک پور پیشنهاد می نماید تا کشورهایی مانند نیوزلند، اتریش، پرتغال و... را برای اخذ پاسپورت انتخاب نمایید چرا که از روش های بهتر و امکان پذیرتری قادر به اخذ اقامت و در نهایت پاسپورت خواهید بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری در اتریش به لینک زیر مراجعه نماید.

پاسپورت ژاپن

سرمایه گذاری در اتریش

پاسپورت ژاپن از طریق تولد

اخذ پاسپورت ژاپن برای فرزند از طریق تولد لازم به رعایت نکاتی است. از آنجا که سیستم اعطای تابعیت ژاپن بر مبنای خون است، در صورتی می توان از طریق تولد، پاسپورت ژاپن را اخذ کرد که یا فرزند از پدر و یا مادر ژاپنی متولد شده باشد یا فرزند در خاک ژاپن و از والدین بدون هویت متولد شده باشد در این صورت می توان برای فرزند متولد شده درخواست پاسپورت ژاپن را مطرح کرد. اگر فرزند از والدینی متولد شود که هیچکدام دارای شهروندی ژاپن نباشند، فرزند متولد شده نمی­تواند پاسپورت ژاپن را دریافت نماید. اگر فرزندی در ژاپن متولد شود که یکی از والدین وی شهروند ژاپن باشد، قبل از درخواست پاسپورت ژاپن باید مدارک اثبات هویت را تکمیل نمایید تا به درخواست شما مبنی بر دریافت پاسپورت، پاسخ داده شود. از جمله مدارک لازم، ارائه یک عکس 3*4 با زمینه سفید از فرزند و تعیین نام فرزند می باشد که به زبان انگلیسی فرم درخواست تکمیل می شود. نکته مهم این است که اگر نامی برای فرزند متولد شده در ژاپن در نظر گرفته نشده باشد، باید یک نام به زبان ژاپنی نوشته شود مبنی بر اینکه فرزند در خاک کشور ژاپن متولد شده است تا مورد بررسی قرار گیرد و در صورت تأیید مقامات حکومتی می توان پاسپورت ژاپن را اخذ نماید.

پاسپورت ژاپن از طریق ازدواج

شاید ازدواج با یک شهروند ژاپنی منجر به اخذ پاسپورت ژاپن گردد اما قطعا راهی ساده نخواهد بود. اگر بخواهید پاسپورت ژاپن را از طریق ازدواج بدست آورید باید با فردی ازدواج نمایید که دارای تابعیت ژاپن باشد تا بتوانید در ابتدا ویزای همسر را دریافت نمایید و وارد ژاپن شوید. در صورت ازدواج با یک تبعه ژاپن ازدواج شما باید در این کشور کاملا قانونی باشد یعنی در یک دفتر شهرداری در محلی که در آن اقامت دارید به ثبت برسد تا امکان درخواست ویزا برای همسر وجود داشته باشد. نکته مهمی که در مورد اخذ ویزای همسر (ویزای ازدواج) وجود دارد این است که قبل از درخواست ویزا باید تمامی مدارک خود را مبنی بر حقیقی بودن ازدواج ارائه نمایید تا حقیقی بودن ازدواج تأیید گردد، این مدارک عبارتند از: عکس های مشترک، مکالمات الکترونیکی، نامه و... که تمامی این مدارک باید مورد بررسی و تأیید قرار گیرد. در صورتی که قصد ازدواج با یک شهروند ژاپنی را داشته باشید باید بتوانید گواهی حقوقی خود را ارائه نمایید این گواهی بر این اساس است که شخص متقاضی به سن قانونی برای ازدواج رسیده است همچنین شخص دارای همسر نمی باشد، در این صورت می تواند با شهروند ژاپنی ازدواج نماید. نکته حائز اهمیت این است که اگر موفق به اخذ ویزای همسر (ویزای ازدواج) شوید این امکان را دارید که بدون محدودیت در این کشور مشغول به کار شوید. برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به ژاپن از طریق ازدواج می توانید در لینک زیر اطلاعات کامل را کسب نمایید.

پاسپورت ژاپن

مهاجرت به ژاپن از طریق ازدواج

پاسپورت ژاپن و پناهندگی

!!! لازم به ذکر است موسسه ملک پور هیچگونه خدماتی در زمینه پناهندگی ندارد و این مقاله صرفاً جهت اطلاع رسانی و افزایش آگاهی شما می باشد.

پاسپورت ژاپن از طریق پناهندگی یکی از روش هایی است که شاید برخی از افراد در اندیشه آن باشند اما باید گفت که پناهندگی یک روش پرخطر و اشتباه برای مهاجرت می باشد. مطابق با کنوانسیون ژنو پناهنده به شخصی گفته می شود که در کشور خود و به دلایل نژادی، مذهب، تعلق به یک گروه خاص و... مورد آزار و اذیتی جسمی و روانی قرار دارد، در این صورت اگر به کشور خود باز گردد مورد حملات جانی قرار می گیرد که گاهاً ممکن است جان خود را از دست بدهد. با وجود همه این دلایل باز هم باید گفت که پناهندگی روشی درست و منطقی برای مهاجرت نخواهد بود و یک سری افراد خاص و واجد شرایط را مشمول خود می کند. افرادی که به قصد پناهندگی و اخذ پاسپورت ژاپن از این روش برای مهاجرت خود استفاده می نمایند اکثراً دچار مشکلاتی خواهند شد که اغلب این مشکلات برای شخص متقاضی غیرقابل جبران خواهد بود، به همین دلیل موسسه ملک پور روش های قانونی و مطمئن را برای مهاجرت به شما خوانندگان گرامی پیشنهاد می نماید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه اخذ پاسپورت ژاپن

فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه اخذ پاسپورت ژاپن

پاسپورت ژاپن و نکات مهم در باب پاسپورت

پاسپورت ژاپنبرای اخذ پاسپورت ژاپن نکات بسیار مهمی وجود دارد که باید از آن ها اطلاع داشته باشید. برای دریافت پاسپورت ژاپن روش های متفاوتی وجود دارد که افراد متقاضی می توانند اقدام نمایند. نکته مهم در این است که افرادی که قصد دریافت پاسپورت ژاپن را داشته باشند باید حداقل 4 سال در این کشور به طور مداوم حضور داشته باشند تا بتوانند درخواست پاسپورت ژاپن نمایند. همچنین اشخاصی که درخواست پاسپورت ژاپن را دارند باید دارای سن 20 سال و بالاتر از نظر قانونی باشند تا امکان درخواست پاسپورت ژاپن وجود داشته باشد. نکته مهمتر اینکه برای دریافت پاسپورت ژاپن، شخص متقاضی باید تسلط کافی به زبان ژاپنی داشته باشد همچنین رفتار شخص متقاضی باید مورد تأیید مقامات ژاپنی قرار گیرد، یعنی فرد متقاضی نباید مرتکب جرم و جنایت در خاک ژاپن شده باشد. همچنین برای دریافت پاسپورت ژاپن در صورتی که فرد متقاضی تبعه کشور دیگری است باید در ابتدا از خود سلب تابعیت نماید تا بتواند پاسپورت ژاپن را دریافت نماید، چرا که کشور ژاپن تابعیت مضاعف را نمی پذیرد. . در صورتی که تابعیت ژاپن را اخذ نمودید باید بدانید که پاسپورت فرزندان برای مدت 5 سال معتبر می باشد که پس از آن نیز باید تمدید گردد. هزینه دریافت پاسپورت 5 ساله 6000 ین است.

پاسپورت ژاپن و وکیل معتبر برای امور مهم

اگر قصد اخذ پاسپورت ژاپن از طرق قانونی را دارید، بهتر است در ابتدا با وکیل معتبر مهاجرتی در این امر مشاوره نمایید تا بتوانید با انتخاب بهترین روش گامی درست و مطمئن در راه مهاجرت خود بردارید. وکیل معتبر مهاجرتی می تواند تمامی قوانین و شرایط حال حاضر کشور ژاپن را برای فرد متقاضی بررسی نماید و شخص متقاضی می تواند با اطلاعات کامل برای مهاجرت به ژاپن و اخذ پاسپورت ژاپن اقدام نماید. موسسه ملک پور با بهره گیری از کادر وکلای مجرب و توانمند آماده ارائه مشاوره و خدمات به شما خوانندگان گرامی در جهت اخذ پاسپورت ژاپن و بسیاری از کشورها می باشد.

 

سوالات متداول در زمینه اخذ پاسپورت ژاپن

روش های اخذ پاسپورت ژاپن کدامند؟
ازدواج، تولد، پناهندگی، تحصیل، کار و سرمایه گذاری. سه روش اول معمولا ًمیسر نیست و تحصیل و کار و سرمایه گذاری از جمله راه های مناسب به جهت مهاجرت تلقی می گردد که متقاضیان از هر کدام در نهایت می توانند به اخذ کارت اقامت دائم و در نهایت تابعیت و پاسپورت ژاپن نائل گردند.


اعتبار پاسپورت ژاپن چقدر است؟
گذرنامه کشور ژاپن به همراه نیوزیلند معتبرترین گذرنامه جهان در سال 2020 است. از طریق پاسپورت ژاپن می توان به 83 کشور بدون نیاز به اخذ ویزا، 35 کشور از طریق ویزای فرودگاهی و 80 کشور با اخذ ویزا از مبداً سفر نمود.


بهترین روش اخذ پاسپورت ژاپن چیست؟
با اخذ ویزای کار ژاپن و کار در این کشور می توان در نهایت به تابعیت و شهروندی ژاپن دست یافت.


✅مراحل اخذ تابعیت ژاپن چیست؟
متقاضی پس از گذراندن تعداد سال مشخص در کشور ژاپن طی مراحلی می تواند در نهایت موفق به اخذ تابعیت ژاپن گردد.

 

_____________________ پاسپورت ژاپن و سخن پایانی _____________________

پاسپورت ژاپن و شرایط دریافت تابعیت ژاپن و تمامی روش های مهاجرت به ژاپن در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. هر چند ژاپن کشوری است که از نظر اقتصادی دارای درجه و اعتبار بالایی می باشد اما باید بدانید که اخذ پاسپورت ژاپن به راحتی امکان پذیر نخواهد بود و اشخاصی که قصد اخذ پاسپورت ژاپن را داشته باشند شاید با دشواری های بسیاری روبرو شوند تا بتوانند پاسپورت این کشور را دریافت نمایند به همین دلیل موسسه ملک پور پیشنهاد می نماید کشوری را انتخاب نمایید که بتوانید از روش های ساده تر و مطمئن تر، اقامت و سپس تابعیت را اخذ نمایید. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت ژاپن می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان ما به صورت تلفنی بهره مند شوید، برای این امر کافیست که با موسسه تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را پر کنید. همچنین این امکان را دارید تا با طرح سوالات خود در قسمت پرسش و پاسخ در اسرع وقت پاسخ سوالات خود را از کارشناسان دریافت نمایید.

امتیاز 4.34 از 5 ( 14 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
میلاد رفیعی
سلام و وقت بخیر مقاله جالبی درمورد پاسپورت ژاپن بود، ممنون از شما خواستم بدونم برای سرمایه کذاری در ژاپن باید زبان ژاپنی بلد باشیم و اینکه آیا راهی وجود داره مستقیم پاسپورت ژاپن رو بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در پروسه های سرمایه گذاری معمولاً نیاز به مدرک زبان نیست ولی دانستن آن برای موفقتتان خیلی کمک می کند. کشور ژاپن برنامه هایی درخصوص اینکه اقامت یا پاسپورت خود را بفروشد ندارد. موفق باشید.
ربیع زارعی
سلام من چندین سال پیش حدودا ۳۵ سال پیش ویزای توریستی ژاپن را گرفتم و مهرش در پاسپورتم هست آیا میتوانم از طریق سرمایه گذاری وارد شود و پاسپورت بگیرم ؟ ژاپن شرایطی برای افراد با سرمایه بالا دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب سرمایه گذاری در ژاپن برای ایرانیها منجر به اخذ اقامت دائم و پاسپورت نمی شود ولی شما می توانید برای کشورهای دیگر نظیر سوئیس، اتریش، فرانسه، کانادا اقدام بفرمایید که با سرمایه گذاری کم منجر به اقامت دائم و پاسپورت می شود. سپاس
ثریا
سلام، آیا با داشتن پاسپورت ترکیه و سرمایه گذاری در ژاپن و زندگی به صورت ۴ سال و داشتن دیگر سوابق کافی از جمله یادگیری زبان ژاپنی و انس گرفتن با مردم و بدون جرم کیفری و ... میتوان تابعیت ژاپن‌ و قبول شدن در ازمون شهروندی را دریافت کرد بنده در حال حاضر ۲۰ ساله هستم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما در صورت اقامت سالیان متوالی در کشور ژاپن و قبولی در آزمون شهروندی این کشور می توانید پاسپورت دریافت نمایید. دانستن زبان، آشنایی با فرهنگ، عدم ارتکاب به جرم و ... از شروط اصلی دریافت پاسپورت هستند.
رکسانا
سلام آیا با داشتن شهروندی ترکیه و از طریق پاسپورت ترکیه میشه شهروندی ژاپن گرفت؟ یا چون ایرانی هستم فقط از طریق پاسپورت ایرانی باید اقدام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، برای دریافت پاسپورت کشور ژاپن شما ابتدا باید اقامت این کشور را به دست آورید و پس از آن بتوانید برای دریافت پاسپورت اقدام داشته باشیم و نوع پاسپورت فعلی شما تأثیر چندانی در این روند نخواهد داشت
reza ghaffari
سلام خسته نباشیدمن لیسانس حقوق دارم فوق دیپلم حسابداری دارم تا به حال سفر خارج از کشور نداشتم این امکان وجود داره ویزای توریستی ژاپن را بگیرم یا ویزای کار
X

فرم پاسخ به این نظر


reza ghaffari
سلام خسته نباشیدمن لیسانس حقوق دارم فوق دیپلم حسابداری دارم تا به حال سفر خارج از کشور نداشتم این امکان وجود داره ویزای توریستی ژاپن را بگیرم یا ویزای کار
X

فرم پاسخ به این نظر


reza ghaffari
سلام خسته نباشیدمن لیسانس حقوق دارم فوق دیپلم حسابداری دارم تا به حال سفر خارج از کشور نداشتم این امکان وجود داره ویزای توریستی ژاپن را بگیرم یا ویزای کار
X

فرم پاسخ به این نظر


reza ghaffari
سلام خسته نباشیدمن لیسانس حقوق دارم فوق دیپلم حسابداری دارم تا به حال سفر خارج از کشور نداشتم این امکان وجود داره ویزای توریستی ژاپن را بگیرم یا ویزای کار
X

فرم پاسخ به این نظر


مشاوره رایگان