موسسه فناوری نیویورک

1 نظر

موسسه فناوری نیویورک

دانشگاه بین المللی مدیریت و تکنولوژی نیویورک که به نام موسسه فناوری نیویورک یا همان NYIT می باشد یک دانشگده خصوصی در شهر نیویورک هست که در سال 1955 تاسیس شده است، این دانشگاه دارای پنج دانشکده و دو کالج می باشد. این موسسه شعبه های دیگری در بحرین، کانادا، چین و امارات دارد و رشته های متنوع و زیادی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس و دکتری ارائه می دهد. این دانشگاه از امکانات و مزایای بسیار خوبی برخوردار است و سطح بالایی دارد.  در این مقاله که با  کوشش کارشناسان مجرب موسسه ملک پور برای شما عزیزان تهیه شده، تمام جزئیات و نکات مهم در خصوص رشته های دانشگاه NYIT و پذیرش از دانشگاه NYIT و تمام اطلاعات در خصوص این موسسه را   را در اختیار شما همراهان همیشگی قرار خواهیم داد. بعد از مطالعه این مقاله در صورت نیاز و پاسخ به سوالات خود می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان متخصص موسسه بهره مند شوید. عناوینی که در این مقاله مورد بررسی قرار خواهند گرفت؛

 • دوره ها و رشته های تحصیلی دانشگاه (NYIT)
 • هزینه تحصیل در دانشگاه (NYIT)
 • هزینه های زندگی در آمریکا
 • اخذ بورسیه تحصیلی در آمریکا
 • هزینه های اسکان در خوابگاههای دانشجویی
 • مدارک مورد نیاز اخذ پذیرش و ویزا آمریکا
 • کار پس از تحصیل آمریکا
 • سوالات متداول در زمینه تحصیل در دانشگاه (NYIT)
 • سخن پایانی

موسسه فناوری نیویورکدوره ها و رشته های تحصیلی دانشگاه (NYIT)

دوره های موسسه فناوری نیویورک NYIT شامل دوره های کارشناسی می شود که رشته های بسیاری را از قبیل حسابداری، معماری، هنر، مهندسی، مدیریت، حقوق بین الملل، زیست شناسی، ادبیات و... ارائه می دهد. دوره های تحصیلات تکمیلی این دانشگاه نیز شامل طب اورژانس، مهمان داری، سلامت جهانی و امور مالی و... می باشد. دوره های کالج طب استئوپاتیک نیز شامل بیوشیمی، علوم پزشکی، طب اورزانس، فیزیولوژی، روانپزشکی ، جراحی، میکروب شناسی و بسیاری رشته های دیگر از این قبیل می شود .این موسسه طیف متنوعی از رشته های تحصیلی را ارائه داده و شرایط تحصیل آن را فراهم نموده است.

هزینه تحصیل در دانشگاه (NYIT)

هزینه تحصیل موسسه فناوری نیویورک NYIT  در دوره های کارشناسی تمام وقت 38.060 دلار می باشد .  BS/DO این بخش، خدمات آموزشی متنوعی از قبیل جایگاه تحصیلی، ثبت نام، اینترنت ، فعالیت های دانشجویی، تفریح، کارت شناسایی و پیشرفت شغلی را به دانشجویان ارائه می دهد که هزینه این کالج هر ترم 1200 دلار می باشد. حق بیمه اجباری درمانی برای کلیه دانشجویان بین المللی 960 دلار می باشد. هزینه های دوره پزشکی در هر دو ترم بهار و پاییز 60.450 دلار می باشد .هزینه تحصیل در مقاطع مختلف بستگی به رشته شما دارد؛ به عنوان مثال دوره های کامپیوتر 32.000 دلار، تکنولوژی 35000 ذلار ، مدیریت انرژی 320000 دلار و... . به طور کلی هزینه تحصیل در موسسه فناوری نیویورک (NYIT) برای تمام مقاطع از 30000 دلار شروع شده و تا 40000 دلار نسبت به رشته و مقطع متغیر می باشد.

هزینه های زندگی در آمریکا

به طور کلی هزینه های زندگی در ایالات متحده 81 درصد گران تر از دیگر کشورهای جهان می باشد. هزینه های ماهانه زندگی یک خانواده 4 نفره در آمریکا در حدود 4.605 دلار و برای زندگی یک فرد مجرد 2.628 دلار تخمین زده شده است. جالب است که بدانید متوسط حقوق خالص ماهانه پس از کسر مایات 3544 ذلار می باشد. در جدول زیر به بخشی از هزینه های زندگی در آمریکا پرداخته شده است:

 

هزینه های زندگی در آمریکا

غذا در رستوران ارزان قیمت

15دلار

بطری 1.5 لیری آب معدنی

1.83 دلار

شروع تاکسی ( تعرفه عادی)

3.25 دلار

سیستم سرمایش و گرمایش،آب و زباله ماهانه برای آپارتمان

161.72 دلار

آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

1.351دلار

هزینه ماهانه باشگاه بدنسازی برای بزرگسال

37.31 دلار

بنزین

2.60 دلار

سیب زمینی و پیاز هر کدام جداگانه

1.21 دلار

اخذ بورسیه تحصیلی در آمریکا

دانشجویان موسسه فناوری نیویورک می توانند از بورسیه تحصیلی برای تأمین هزینه های خود استفاده نمایند. این بورسیه از طریق دولت یا مؤسسات پشتیبان ارائه می گردد. در این بخش به معرفی برخی از این بورسیه ها می پردازیم.

بورسیه های فنی نیویورک: انستیوی فناوری نیویورک بورس تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی را بر اساس دستاوردهای علمی دانشجویان و پتانسیل تحصیلی بالای وی اعطا می نماید. به منظور دریافت بورسیه تحصیلی بایستی دانشجوی تمام وقت دانشگاه NYIT بوده و معدل تجمعی را که توسط بورس تحصیلی مشخص شده است حفظ نمایید. علاوه بر این لازم است که در هر زمان، نیازهای پیشرفت تحصیلی رضایت بخش را برآورده نمایید. 

بورسیه های تحصیلی دانشگاه NYIT برای دانشجویان واجد شرایط، قابل تمدید است. بورسیه تحصیلی این دانشگاه به شهریه تحصیلی دانشجو تعلق می گیرد و به طور مساوی بین ترم های پاییز و بهار تقسیم می شود. در ادامه، به برخی از شرایط این بورس ها می پردازیم.

بورسیه های سال اول:

 • بورس تحصیلی رئیس جمهور 25.000 دلار می باشد
 • تنها متعلق به دانش آموزان ایالات متحده است
 • باید دانشجوی سال اول باشید.
 • میانگین دبیرستان 95 یا بالاتر
 • نمرات بالا

در مورد تامین هزینه تحصیل دانشجویان بین المللی که از خارج از ایالات متحده سفر می کنند شرایط منحصر به فردی فراهم می باشد.

شما باید مباعینامه پشتیبانی و اظهارنامه بانکی را ارائه دهیدکه هر دو محضری می باشد و حمایت مالی خود را نشان دهد.

بورس تحصیلی دانشگاه NYIT، در حالی که دانشجویان بین المللی واجد شرایط کمک های فدرال یا دولتی نیستند به دانشجویان بین المللی تعلق می گیرد که ممکن است شهریه جزئی را پوشش دهد.هیچ برنامه جداگانه ای برای بورس تحصیلی وجود ندارد ، هنگامی که درخواست و مدارک پشتیبانی خود را ارسال می کنید کمیته پذیرش پرونده شما را برای صلاحیت و بورس تحصیلی بررسی می کند. در صورت دریافت بورسیه تحصیلی پس از دریافت بسته پذیرش نامه رسمی NIYT اعطا می شود.

هزینه های اسکان و خوابگاه های دانشجویی

هزینه های زندگی دانشجویی حدودا بین 1000 تا 1500 دلار متغی می باشد. چند روش اسکان در این دانشگاه برای شما امکان پذیر است که در اینجا به آن می پردازیم همچنین شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در خصوص رتبه دانشگاه NYIT و همچنین رشته های دانشگاه NYIT و نحوه پذیرش از دانشگاه NYIT را  از وبسایت موسسه فناوی نیویورک دیدن نمایید .

اقامت در شهر دانشجویی آموزش جهانی، دانش جویان می توانند در برج VIVA که در مرکز شهر و نزدیک دانشگاه واقع شده است اسکان پیدا کنند ، آپارتمان های این برج کاملاً مبله و مجهز به اتاق مطالعه، اتاق نشیمن، پارکینگ و باشگاه هستند. هزینه های اسکان سالانه برای اتاق های تک نفره 9.610 دلار و اتاق های دونفره 8000 دلار. اتاق های تک نفره با حمام مشترک 9.550 دلار و اتاقهای دونفره با حمام مشترک 7.655 دلار.

شبکه خانوادگی کانادا: شرکت مدیرت برنامه های خانوادگی در کانادا خانواده های میزبان کانادایی که متناسب با شرایط شماست را برای شما پیدا می کند که از نظر علایق، سبک زندگی و اهداف آموزشی با شما هماهنگ باشند.هزینه های اتاق تک نفره هفتگی 435 دلار ، اتاق های دو نفره هم 345 دلار هفتگی با حمام مشترک 320 دلار هفتگی .

پس از اینکه شما ترم اول را در یکی از موارد فوق سپری کردید می توانید از محل های اسکان خصوصی استفاده کنید .

مدارک مورد نیاز اخذ پذیرش و ویزا آمریکا

مدارک لازم برای پذیرش و ویزا  در آمریکا در مقاطع مختلف متفاوت می باشد برای لیسانس: اصل و ترجمه دیپلم و پیش دانشگاهی به همراه ریز نمرات ، مدرک زبان6 ایتلس یا 70 تافل، تمکن مالی جهت اینکه فرد می تواند از مخارج خود برآید و همچنین مشخص بودن محل اقامت شخص.

مدارک مورد نیاز اخذ پذیرش و ویزا  برای فوق لیسانس و دکترا: مدرک زبان با نمره بالاایتلس 6.5 یا تافل  90 ، و برای دکتری ایلتس 7 یا تافل 100، توصیه نامه استاد و انگیزه نامه ، تاییدیه از دانشگاه مقصد، ترجمه و اصل مدرک لیسانس.

کار پس از تحصیل آمریکا

قطعاً کشور آمریکا با توجه به اقتصاد قوی که دارد و همچنین دانشجویانی که از این کشور فارغ التحصیل شدند شرایط کاری ایده آلی خواهد داشت، دانشجویان 1 سال فرصت دارند بعد تحصیل در خاک این کشور حضور داشته باشند و دنبال کار مرتبط با رشته تحصیلی خود بگردند و با توجه به نرخ بیکاری و همچنین تنوع مشاغل شانس بالایی دارند.اط روشهایی دیگر مانند سرمایه گذاری یا داشتن جاب آفر هم می توانند اقامت خود را به اقامت دائم و گرین کارت تغییر دهند .

سوالات متداول راجع به تحصیل در موسسه فناوری نیویورک (NUIT)

✅ آیا شهریه دانشگاه ها در آمریکا رایگان است و امکان گرفتن بورسیه وجود دارد؟

خیر؛ تحصیل در آمریکا رایگان نیست؛ اما در صورتی که شرایط تحصیلی مناسبی مانند نمرات و معدل بالا و سطح زبان مناسبی داشته باشید امکان دریافت بورسیه برای شما وجود دارد.

✅ آیا درآمریکا بدون مدرک زبان می توان پذیرش در دانشگاه گرفت؟

خیر؛ پذیرش در دانشگاه های آمریکا نیاز به حداقل ایلتس 6 دارد و دوره زبان برگزار نمی شود.

✅ شرایط تحصیل پزشکی در موسسه فناوری تیویورک چگونه است؟

نظام آموزشی کشورهایی مثل آمریکا و کانادا کاملاً متفاوت است؛ در ابتدا لازم است که فرد 4 سال دوره علوم پایه را پشت سر گذاشته و سپس با قبولی در آزمون، وارد دوره تخصص سه تا 7 ساله گردد.

✅ آیا بعد از تحصیل در موسسه فناوری نیویورک NYIT امکان کار کردن وجود دارد؟

بله؛ آمریکا به دانشجویان این کشور اجازه می دهد که یک سال پس از تحصیل خود در آمریکا اقامت داشته باشند و در جستجوی کار مناسب با رشته تحصیلی خود و دریافت ویزای کاری باشند.

 

_____________سخن پایانی_____________

همانطور که ملاحظه فرمودید هزینه های  زندگی و تحصیل در آمریکا نسبت به سایر کشورها متفاوت می باشد شما می توانید از طریق تحصیل در موسسه NYIT و دانشگاه های دیگر آمریکا اقامت دریافت کنید و دوره های لیسانس و فوق لیسانس و دکترا را با مدرک زبان 6- 6.5 و 7 سپری کنید و  از خدمات خوابگاه های شبانه روزی استفاده نمایید و همچنین اجازه 1 سال اقامت بعد از تحصیل را خواهید داشت تا دنبار کار بگردید و ویزا خود را به ویزا کار سوییچ فرمایید .  .روش های تحصیلی مبحث تخصصی می باشد، شما قبل از اقدام  با موسسه ملک پور ارتباط برقرار نموده و از مشاوره تلفنی رایگان کارشناسان ارشد مجموعه بهره مند گردید. در صورت وجود سوال می توانید سوالات خود را مطرح کنید تا در مدت زمان کوتاهی، مشاورین ما به آن ها پاسخ دهند.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سارا مهدوی
سلام تشکر از مقاله خوبتون. آیا با داشتن رزومه آکادمیک قوی، مقالات و آیلتس ۷ علی رغم داشتن گپ تحصیلی می توان برای اخذ پذیرش از موسسه فناوری نیویورک اغدام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله اگر رزومه قوی داشته باشید و شرایط خوبی داشته باشید شانس پذیرش شما بالاست برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
مشاوره رایگان