مهاجرت به سوئد از طریق کار

23 آذر 1401 3 نظر

مهاجرت به سوئد از طریق کارمهاجرت به سوئد از طریق کار، کاریابی در سوئد برای ایرانیان و شرایط اخذ اقامت کاری و مجوز کار در سوئد در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. شرایط مهاجرت به سوئد از طریق کار چیست؟ شرایط کاریابی و رشته های مورد نیاز کشور سوئد جهت کار کدامند؟ آیا از طریق کار در سوئد، می توان اقامت و تابعیت این کشور را به دست آورد؟ مهاجرت به سوئد از طریق کار، یکی از شش روش اخذ اقامت و مهجرت به این کشور می باشد. موسسه ملک پور، این مقاله را جهت تکمیل اطلاعات و آگاهی شما تهیه و تنظیم کرده است. جهت کسب اطلاعات و آگاهی از شرایط خود و بررسی امکان مهاجرت به سوئد از طریق کار، با شماره های موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان این بهره مند شوید. همچنین این امکان برای شما فراهم است تا با تکمیل فرم تماس، درخواست دریافت مشاوره تلفنی رایگان نمایید. موضوعات زیر در مقاله پیش رو بررسی شده است:

 • زندگی در سوئد و شرایط مهاجرت به سوئد از طریق کار
 • اخذ ویزای کار سوئد
 • مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار سوئد
 • نرخ بیکاری و بازار کار سوئد
 • لیست مشاغل مورد نیاز سوئد
 • بازار کار ویژه جهت نیروی کار IT و کامپیوتر
 • میزان حقوق و درآمد مشاغل در سوئد
 • نحوه کاریابی در سوئد برای ایرانیان
 • بهترین مؤسسات کاریابی در سوئد
 • شرایط اخذ ویزای همراه سوئد
 • اخذ اقامت و تابعیت سوئد از طریق کار
 • سوالات رایج درباره مهاجرت به سوئد از طریق کار
 • سخن پایانی درباره مهاجرت به سوئد از طریق کار

ویزای جستجوی کار آلمانزندگی در سوئد و شرایط مهاجرت به سوئد از طریق کار

سوئد یکی از کشورهای حوزه اسکاندیناوی است و با جمعیتی در حدود 10 میلیون نفر، بزرگترین کشور حوزه اسکاندیناوی می باشد. کشور سوئد با کشورهای فنلاند، دانمارک و نروژ هم مرز است و نظیر این کشورها به علت شرایط فوق العاده زندگی و کیفیت بالای رضایت از سطح زندگی در دنیا مثال زدنی می باشد. زبان رسمی این کشور سوئدی می باشد ولی مهاجرین که به زبان انگلیسی تسلط کافی دارند، مشکلی برای کار و زندگی در این کشور نخواهند داشت. البته برای کار در سوئد و مهاجرت به سوئد از طریق کار در برخی مشاغل نظیر پزشکی، شخص متقاضی باید از دانش زبان سوئدی در سطح بالایی برخوردار باشد.

 

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به سوئد از طریق کار

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به سوئد از طریق کار

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد مهاجرت به سوئد از طریق کار

 

کشور سوئد به علت شرایط آب و هوایی سرد در برخی نقاط، دارای تقاضای کمتری برای زندگی می باشد و اکثر جمعیت این کشور در مناطق جنوبی متمرکز شده اند. پایتخت کشور سوئد، شهر استکهلم است که از بهترین شهرهای دنیا برای کار و زندگی به شمار می آید.

اخذ ویزای کار سوئد

مهاجرت به سوئد از طریق کار، نیازمند کاریابی و دریافت پیشنهاد کاری در مرحله اول است. دریافت پیشنهاد کاری لزوماً به معنی دریافت پیشنهاد کاری قطعی نمی باشد و حتی دوره های آزمایشی چند ماهه و یا کارآموزی نیز جزو پیشنهادات کاری محسوب می شود که شخص می تواند با استفاده از آن؛ ویزای کاری سوئد را دریافت کرده و وارد بازار کار این کشور شود. به منظور استخدام در سوئد در برخی مشاغل مانند مشاغل پزشکی، پرستاری و... شخص باید با دوره های زبان سوئدی یک ساله وارد این کشور شده و با گذراندن و یادگیری دوره های زبان سوئدی و دریافت مجوزهای لازم پس از آن جستجوی کار را انجام دهد. دقت داشته باشید که بدون دانش زبان سوئدی، امکان دریافت پیشنهاد شغلی وجود ندارد. در برخی مشاغل نظیر رشته های مهندسی و فنی امکان یافتن کار با زبان انگلیسی فراهم است. در کشور سوئد شخص پس از دریافت پیشنهاد شغلی باید با قرارداد کاری خود به اداره کار مراجعه کرده (کارفرما این مرحله را انجام می دهد.) و با توجه به مدارک و تخصص خود، مجوز کار را از اداره کار دریافت نماید. در صورتی که اداره کار تمام شرایط را بررسی کند و مجوز کار را صادر نماید، شخص موفق به دریافت اقامت کاری سوئد می شود. مشاغلی نظیر آی تی و کامپیوتر، دارای کمبود نیروی متخصص در کشور سوئد می باشد. بر این اساس، اداره کار سوئد برای صدور مجوز کاری در این رشته ها، سخت گیری های کمتری دارد و حتی امکان دریافت پیشنهاد شغلی از خارج سوئد نیز امکان پذیر است. موسسه ملک پور امکان کمک به شما و حتی دریافت پیشنهاد شغلی از خارج سوئد را فراهم کرده است. شما می توانید جهت دریافت مشاوره و بررسی شرایط خود با تلفن های موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید. در خصوص دریافت پیشنهاد شغلی در سوئد باید گفت که شخص باید رزومه، مدارک تحصیلی و سطح زبان بسیار خوبی داشته باشد تا بتواند در این رقابت پیروز و موفق گردد. قابل توجه است که موسسه ملک پور برای ارزیابی شرایط متقاضیان، هزینه ای دریافت نمی کند و پس از تائید اولیه رزومه، جهت نحوه شروع پرونده به عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای کار سوئد

جهت انجام روند مهاجرت به سوئد از طریق کار، ارائه مدارک در دو مرحله مورد نیاز می باشد. در مرحله اول مدارک مورد نیاز جهت دریافت پیشنهاد شغلی ارائه می گردد. مدارک مورد نیاز برای دریافت پیشنهاد شغلی به صورت مکتوب مشخص نیست ولی عرفاً جهت یافتن کارفرما، شخص باید مدرک حداقل لیسانس مرتبط با سوابق کاری خود به همراه آیلتس 6.5 و سوابق مرتبط با مدارک کاری و حتی مدارک فنی را ارائه نماید. در مرحله دوم پس از دریافت پیشنهاد شغلی، شخص باید مجوز کاری کشور سوئد را دریافت کند. جهت دریافت مجوز کار، مدارک زیر مورد نیاز است:

مهاجرت به سوئد از طریق کار

 

 • پاسپورت متقاضی
 • قرارداد کاری با یک شرکت یا کارفرما در رشته مربوطه
 • مدارک تحصیلی مرتبط
 • مدرک ازدواج و تولد در صورتی که شخص همراه دارد

توجه شود در خصوص دریافت پیشنهاد شغلی در سوئد، محدودیت سن مانند ویزای کار آلمان و اتریش مطرح نیست. در کشور سوئد در صورتی که مدارک و پیشنهاد شغلی مطرح باشد، امکان دریافت پیشنهاد کاری وجود دارد و تا سن بازنشستگی، محدودیتی در خصوص سن در کشور سوئد وجود ندارد. همچنین نیاز به ارائه مدارک بیمه جهت اثبات سابقه کاری نمی باشد و با نامه های کاری رسمی می توان سوابق کاری خود را اثبات کرد. قرارداد کاری در کشور سوئد باید حداقل 2 ساله باشد تا مورد تأیید اداره کار این کشور قرار گیرد که معمولاً 6 ماه اول، دوره آزمایشی می باشد. میتوانید شرایط مهاجرت کلی به این کشور را در مقاله زیر مطالعه کنید.

مهاجرت به سوئد از طریق کار

مهاجرت به سوئد

نرخ بیکاری و بازار کار سوئد

کار در سوئد

یکی از مهمترین مباحث در خصوص مهاجرت به سوئد از طریق کار، بررسی نرخ بیکاری یک کشور است. نرخ بیکاری در کشور سوئد در سال های اخیر رو به کاهش بوده است. این کشور در زمینه شغلی، شرایط مناسبی را فراهم کرده و به خصوص در زمینه های تکنولوژی پیشرفت های بسیاری داشته است. در آخرین آمار ارائه شده، نرخ بیکاری سوئد نزدیک به 6 درصد بوده است که این عدد، اثبات کننده وضعیت کاری مناسب در سوئد می باشد. البته نرخ بیکاری تنها عامل موثر در یافتن شغل نیست و تخصص فرد، سوابق کاری وی و رشته تحصیلی و کاری نیز تأثیر بسیار زیادی در یافتن کار برای متقاضی دارد. همانطور که اشاره شد در کنار نرخ بیکاری پایین در کشور سوئد، برای برخی مشاغل، کمبود نیروی متخصص اعلام شده است و کاریابی در این مشاغل نظیر مهندسی کامپیوتر و رشته های پزشکی و پیراپزشکی مناسب است. نمودار نرخ بیکاری سوئد در سال های اخیر، ارائه شده است که به خوبی بیانگر بهبود وضعیت کاری و بازار شغلی در این کشور می باشد. همچنین با مراجعه به مقاله زیر می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص کار در سوئد به دست آورید.

مهاجرت به سوئد از طریق کار

کار در سوئد

لیست مشاغل مورد نیاز سوئد

همانطور که پیش از این اشاره شد، مهاجرت به سوئد از طریق کار نیازمند بررسی مشاغل مورد نیاز می باشد. اداره مهاجرت و وزارت کار اکثر کشورهای اروپایی و مهاجرپذیر که نیروی کار خارجی استخدام می نمایند، هر ساله با توجه به تقاضای بازار کار خود، لیستی از مشاغل مورد نیاز کشور را تهیه می نمایند که میزان سخت گیری و حساسیت ها در دریافت پیشنهاد شغلی در این رشته ها کمتر می باشد. حتی در برخی مشاغل، مزیت های خاص و روش های مهاجرتی ویژه ای برای نیروی خارجی متقاضی کار مشخص شده است. البته در کشور سوئد معمولاً تمامی قرارداد های کاری 6 ماه اول آزمایشی می باشد و معمولاً شخص متقاضی، قرارداد اصلی را از ابتدا امضا نمی کند. در جدول زیر، میزان درآمد برخی از مشاغل مورد نیاز کشور سوئد نمایش داده شده است.

شغل

درآمد

پزشکی و زیر شاخه های سلامت

75000 یورو در سال

علوم فنی و تحقیقاتی

62000 یورو در سال

عمران

60000 یورو در سال

خدمات اجتماعی

52000 یورو در سال

آموزش

45600 یورو در سال

بخش آی تی و کامپیوتر

44500 یورو در سال

نصب و راه اندازی تهویه هوا

36200 یورو در سال

مهاجرت به سوئد از طریق کار

مشاغل مورد نیاز سوئد

بازار کار ویژه جهت نیروی کار IT و کامپیوتر

مهاجرت به سوئد از طریق کارهمانطور که در بخش مشاغل مورد نیاز و پر تقاضا اشاره شد، جهت مهاجرت به سوئد از طریق کار نیروهای IT و کامپیوتر شرایط بسیار مناسبی وجود دارد. در اکثر زیرشاخه های رشته های کامپیوتر امکان درخواست کار در سوئد فراهم است و تقریباً در تمامی زیر شاخه ها مثل شبکه، طراحی، توسعه وب سایت و... نیاز به نیروی کار ماهر در کشور سوئد وجود دارد. افرادی که در کار فناوری اطلاعات تخصص دارند الزامی به ارائه مدرک تحصیلی نمی باشد، اما از آن جایی که اثبات تخصص در اروپا معمولاً با ارائه مدارک تحصیلی انجام می شود، بدون ارائه مدرک تحصیلی و در رقابت با سایر متقاضیان که مدرک تحصیلی مرتبط ارائه می دهند، کاریابی در سوئد دشوار می شود. ذکر این نکته لازمست که گرچه کشور سوئد به نیروی متخصص نیازمند می باشد، اما تعداد متقاضیان این روش و فرصت کاری نیز بسیار بوده و بنابراین افرادی که از نظر سوابق کاری، تحصیلات و سطح زبان واجد شرایط باشند، شانس مناسبی جهت موفقیت در این مسیر خواهند داشت.

میزان حقوق و درآمد مشاغل در سوئد

از دیگر موارد که در خصوص مهاجرت به سوئد از طریق کار باید مورد تحلیل قرار گیرد، میزان حقوق در این کشور است. حقوق در کشور سوئد با توجه به تخصص فرد و جایگاه شغلی وی متفاوت است. در کشور سوئد مانند برخی دیگر از کشورهای پیشرفته اروپا، حداقل حقوق مشخص نشده است و حق و حقوق شخص متقاضی کار با عضویت در صنف های کارگری مشخص می شود. عموماً تفاوت حقوق ها در کشور سوئد بسیار پایین است و اختلاف طبقاتی نیز در این کشور به میزان حداقل می باشد. میزان مالیات نیز در کشور سوئد در بالاترین سطوح مالیات در اروپا قرار دارد که با توجه به شرایط فوق العاده خدمات اجتماعی و رفاهی در این کشور، امری بسیار طبیعی می باشد.در این بخش از مقاله، حقوق برخی مشاغل در سوئد که دارای تقاضای بیشتری می باشند مشخص شده است. موسسه ملک پور می تواند در رشته کامپیوتر که بالاترین شانس دریافت پیشنهاد کاری را دارد، با حداقل حقوق 4500 یورو و بیشتر به شما عزیزان برای یافتن کار کمک کرده و همراه شما عزیزان در تمامی این مراحل باشد.

 

مشاغل و درآمدهای ماهیانه سوئد در سال 2020

مدیر پیش دبستانی

4000 یورو

معمار ترافیک شهری

3500 یورو

فیزیوتراپ

3000 یورو

مشاور مدرسه

3000 یورو

توسعه دهنده نرم افزار

3500 یورو

کتابدار

2800 یورو

مهندس مکانیک

3600 یورو

نحوه کاریابی در سوئد برای ایرانیان

مهمترین مرحله در خصوص مهاجرت به سوئد از طریق کار، نحوه کاریابی و مراحل آن در این کشور می باشد. کاریابی بهتر است با تحقیق و اطلاعات کامل انجام شود. در مرحله اول شخص باید شرایط خود و موارد مورد نیاز کشور سوئد را بررسی نماید؛ مدارک تحصیلی خود، تخصصی که به آن تسلط دارد و سطح زبان خود را با شرایط مورد نیاز شرکت ها بررسی کرده و در صورتی که اطمینان دارد شرایط اولیه را دارد اقدام به کاریابی کند. مراحل کاریابی در سوئد عبارتند از:

مهاجرت به سوئد از طریق کار

 1. بررسی شرایط اولیه و تهیه رزومه کامل
 2. بررسی شرایط شغلی در کمپانی های چند ملیتی در کشور سوئد نظیر IKEA , volvo
 3. حتی الامکان دریافت پیشنهاد کارآموزی این مورد توسط متقاضی انجام شود.
 4. داشتن و ارائه اشتیاق و علاقه برای زندگی و کار در کشور سوئد
 5. صحبت مناسب و تمرین برای شرکت در مصاحبه های شغلی

موسسه ملک پور در خصوص کاریابی در سوئد در کنار شما بوده و در تمامی این مراحل، آماده ارائه مشاوره صحیح و کمک به شما در تهیه رزومه و آموزش چگونگی صحبت در مصاحبه های شغلی می باشد. برای اولین بار در تاریخ مهاجرت ایران، امکان دریافت پیشنهاد شغلی در سوئد از طریق موسسه ملک پور امکان پذیر است. جهت استفاده از این خدمات و امکانات، پیشنهاد می شود که با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید تا به صورت رایگان شرایط شما مورد ارزیابی قرار گیرد.

 

مهاجرت به سوئد از طریق کار

بهترین مؤسسات کاریابی در سوئد

یکی دیگر از موارد مهم و قابل بررسی در مبحث مهاجرت به سوئد از طریق کار، معرفی مؤسسات کاریابی و چگونگی استفاده از آن ها در خصوص کاریابی در سوئد می باشد. استفاده از یک موسسه کاریابی معتبر، کمک بسیاری در روند پیشرفت پرونده و سرعت کاریابی در سوئد می نماید. این مقاله توسط موسسه ملک پور تهیه شده است هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام می باشد. البته شناختن و ارتباط با یک موسسه کاریابی در سوئد همیشه ساده نیست و نیاز به بررسی و تحقیق زیاد دارد. لازم به یادآوری است که موسسه ملک پور، یک موسسه کاریابی نبوده و صرفاً یک موسسه مشاوره ای مهاجرتی می باشد، اما در خصوص کاریابی در سوئد می تواند یاری رسان شما عزیزان در جهت همکاری با مؤسسات معتبر کاریابی در این کشور باشد. برخی از مؤسسات کاریابی در سوئد در لیست زیر مشخص شده اند:

 • careerbuilder.se
 • jobb.blocket.se
 • jobbmaskinen.se
 • jobbsafari.se
 • studentjob.se
 • metrojobb.se
 • monster.se
 • stepstone.se

شرایط اخذ ویزای همراه سوئد

مهاجرت به سوئد از طریق کاربرای متقاضیان کار و مهاجرت به سوئد از طریق کار امکان به همراه بردن همسر و فرزندان نیز وجود دارد. کشور سوئد اهمیت بسیار زیادی به خانواده می دهد و حتی قوانین مهاجرتی این کشور در حمایت از خانواده بنا شده است. در کشور سوئد در صورتی که شخص متقاضی کار بتواند درآمد کافی جهت ساپورت و حمایت از خانواده خود و اعضای خانواده خود را اثبات نماید، می تواند به صورت همزمان با خانواده خود وارد کشور سوئد شود. در برخی رشته های پر تقاضا در کشور سوئد مثل کامپیوتر، شخص از چنان درآمد بالایی برخوردار است که یک نفر با دریافت پیشنهاد شغلی می تواند تمامی افراد خانواده را نیز ساپورت کند و مشکلی در خصوص ویزای همراه نداشته باشد. همینطور فرزندان شخص نیز می توانند از تمامی امکانات شهروندان و سایر کودکان سوئدی نظیر تحصیلات رایگان و خدمات پزشکی و درمان رایگان استفاده کنند و هیچ تفاوتی بین شخص خارجی و سوئدی در استفاده و بهره برداری از خدمات اجتماعی و رفاهی این کشور وجود ندارد. همینطور همسر شخص نیز امکان دریافت پیشنهاد کاری و کار تمام وقت را در این روش مهاجرتی دارد. همچنین برای افرادی که پس از کاریابی و دریافت اقامت در سوئد ازدواج می کنند نیز امکان بردن همراه وجود دارد. این موضوع از طریق مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج قابل پیگیری می باشد.

اخذ اقامت و تابعیت سوئد از طریق کار

اخذ اقامت دائم و تابعیت در کشور سوئد، یکی از مباحث و اهداف اصلی متقاضیان مهاجرت به سوئد از طریق کار می باشد. برخی افراد قصد مهاجرت کوتاه مدت و چند ساله دارند ولی اکثراً پس از زندگی در این کشور، علاقمند به زیبایی ها و شرایط عالی زندگی در این کشور شده و سوئد را جهت زندگی انتخاب می نمایند. این موضوع در قوانین این کشور پیش بینی شده است و شخصی که درخواست زندگی در این کشور را دارد پس از 5 سال کار کردن و پرداخت مالیات می تواند درخواست اقامت دائم کشور سوئد را بدهد. در مجموع اگر اثبات شود شخص با زندگی و فرهنگ سوئدی آشنا شده است و زبان این کشور را نیز فراگرفته است، به وی حق شهروندی و اقامت دائم اعطا می شود. همینطور پس از 6 سال زندگی مستمر در این کشور و دریافت اقامت دائم، شخص دارای مجوز کار و زندگی در این کشور می تواند درخواست دریافت پاسپورت سوئدی را دهد. موسسه ملک پور پس از یافتن کار و دریافت اقامت موقت کشور سوئد می تواند در خصوص آشنایی با زندگی و فرهنگ سوئدی به شما کمک کند. البته باید توجه داشت که مهاجرت و و اخذ اقامت، دارای مراحل سختی می باشد و در هر صورت شخص با ریسک ها، خطرات، هزینه های غیر قابل پیش بینی و مسائل مختلفی روبرو می شود اجتناب ناپذیر بوده و پشت سر گذاشتن آن ها جهت حرکت در مسیر موفقیت الزامی می باشد. برای مقابله راحت با این مسائل و یافتن آرامش درونی می توانید از ویدئو فوق العاده هنر زندگی کردن بهره جویید تا تا با آرامش و وسعت دید بیشتری، مسیر موفقیت و دستیابی به اهداف و خواسته های خود را طی نمایید.

مهاجرت به سوئد از طریق کار

پاسپورت سوئد


سوالات رایج درباره مهاجرت به سوئد از طریق کار

✅برای کار در سوئد چه اقدامی باید انجام داد؟

برای کار در کشور سوئد در ابتدا می بایست از کارفرمایی در این کشور پیشنهاد کاری اخذ نمود.

✅مهم ترین مشاغل مورد نیاز سوئد کدامند؟

در حال حاضر مشاغل مرتبط با IT، آموزش، پزشکی و زیر شاخه های سلامت از مهم ترین مشاغل اعلامی کشور سوئد برای جذب نیروی کار بین المللی می باشند.

✅میانگین حقوق در کشور سوئد چقدر است؟

شما می توانید در صورت داشتن شرایط لازم و بهره مندی از خدمات مشاوره ای موسسه MIE، حداقل حقوق 4.500 یورو در ماه را در سوئد داشته باشید.

✅مراحل اخذ اقامت دائم و تابعیت با کار در سوئد چیست؟

شخصی که درخواست زندگی در این کشور را دارد پس از 5 سال کار کردن و پرداخت مالیات می تواند درخواست اقامت دائم کشور سوئد را بدهد. در مجموع اگر اثبات شود شخص با زندگی و فرهنگ سوئدی آشنا شده است و زبان این کشور را نیز فراگرفته است، به وی حق شهروندی و اقامت دائم اعطا می شود. همینطور پس از 6 سال زندگی مستمر در این کشور و دریافت اقامت دائم، شخص دارای مجوز کار و زندگی در این کشور می تواند درخواست دریافت پاسپورت سوئدی را دهد.


_____________________ سخن پایانی درباره مهاجرت به سوئد از طریق کار _____________________

مهاجرت به سوئد از طریق کار، کاریابی در سوئد برای ایرانیان و اخذ اقامت سوئد از طریق کار در این مقاله تحلیل و بررسی علمی شد و سعی شد به تمامی جوانب و مراحل مهاجرت به سوئد از طریق کار پرداخته شود. در این مقاله به موضوع کار و مهاجرت کاری به کشور سوئد اشاره شد و مشاغل مورد نیاز در این کشور بررسی گردید. در حال حاضر، شرایط مهاجرت به سوئد از طریق کار بسیار ایده آل است و دریافت پیشنهاد شغلی و ورود مستقیم به بازار کار این کشور، یکی از بهترین روش های مهاجرت و کم هزینه ترین و مطمئن ترین آن ها می باشد. البته شاید افراد کمی واجد شرایط این نوع اقامت باشند و برخی افراد که این شرایط را در حال حاضر ندارند می توانند از سایر روش های مهاجرتی سوئد مانند تحصیل در این کشور استفاده نمایند. برخی مشاغل و افراد نظیر پزشکان نیز می توانند با توجه به کمبود نیروی متخصص در این کشور، اقامت کاری سوئد را دریافت نمایند؛ اما به منظور مهاجرت به سوئد از طریق کار نیازمند گذراندن دوره های زبان سوئدی می باشند. شما می توانید با شماره تلفن های موسسه ملک پور تماس گرفته و یا فرم تماس را تکمیل نمایید تا از خدمات مشاوره تلفنی رایگان موسسه بهره مند گردید. همچنین می توانید سوالات خود را در بخش "ثبت پرسش" در انتهای این مقاله می باشد، مطرح نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت به سوالات شما در خصوص مهاجرت به سوئد از طریق کار پاسخ دهند.

امتیاز 5 از 5 ( 8 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
سمیرا احسانی
سلام وقت شما بخیر ، برای مهاجرت به سوئد از طریق کار آیا می توان با 10 سال سابقه کار در زمینه عمران اقدام کرد؟ من 33 ساله هستم و متاهل هستم. میزان سرمایه هم 800 میلیون تومان است. ممنون می شم اگر بنده را راهنمایی بفرمایید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی مد نظر قرار بدهید که مهندسی ایران متفاوت از مهندسی اروپاست و مدارک شما باید معادلسازی شود. اما می توانید با دوره های یکساله تحصیلی وارد اروپا یا کشور سوئد شوید و پس از ان بصورت حرفه ای وارد بازار کار. پیشنهاد می کنم با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
ستاره میرراشد
سلام وقت بخیر خدمات شما در حال حاضر در زمینه کاریابی در سوئد به چه صورت انجام میشه؟ من لیسانس آی تی دارم از دانشگاه سراسری با معدل بالا. آیلتس 6.5 آکادمیک و 4 سال سابقه کار مرتبط
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید شانس شما خیلی خوب است و می شود برای شما جاب آفر یا اخذ پیشنهاد شغلی از کشور سوئد اقدام کرد. ابتدا مدارک شما برای تائیده به کشور سوئد ارسال می شود و معمولا برای هر موقعیت شغلی 3 نفر برای مصاحبه انتخاب می شوند و پس از مصاحبه جاب آفر صادر می شود. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
یعقوب مهدیخانلو
سلام وقت بخیر من در زمینه طراحی وتولید مبلمان فعالیت دارم با 12 سال سابقه میخواستم بدونم ایا میتونم در رابطه با شغلم اونجا کاری پیدا کنم. مدرکم دیپلمه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب برای کار در این کشور باید از یک کارفرمای سوئدی پیشنهاد شغلی داشته باشید. و می توانید در مورد شغلهای مورد نیاز این کشور هم قبل از اقدام سرچ بفرمایید. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. سپاس
مشاوره رایگان