معرفی روش تمکن مالی اتریش

8 نظر

اقامت تمکن مالی اتریش، مختص افرادی است که به واسطه برخورداری از پشتوانه قوی مالی یا داشتن درآمد ثابت ماهانه به میزان خاص، اثبات تهیه محل سکونت در این کشور، در صدد مهاجرت به کشور اروپایی اتریش هستند. در این روش فرد مجاز به کار نیست، برای تمدید اقامت باید حداقل شرط حضور را رعایت کند و می تواند همسر و فرزندان زیر 18 سال را همراه داشته باشد. اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی به واسطه شرایط بسیار سهل آن از جمله عدم سرمایه گذاری، عدم نیاز به مدرک تحصیلی و عدم نیاز به مدرک زبان خاص، شرایط بسیار مطلوبی دارد، در نتیجه توجه بسیاری از افراد در سال های اخیر، به این مسئله معطوف شده است. 

چنانچه پس از مطالعه این مقاله، کماکان ابهامی در زمینه شرایط تمکن مالی اتریش برای شما وجود داشت، می توانید با متخصصان مجرب موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و به صورت رایگان از مشاوره تلفنی با کارشناسان خبره موسسه بهره مند شوید. همچنین با تکمیل فرم تماس، درخواست شما برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان ثبت می شود.

ویدیو موسسه MIE در مورد تمکن مالی اتریش


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

تمکن مالی اتریش

شرایط ویزای تمکن مالی اتریش

از شرایط اقامت تمکن مالی اتریش، این است که شخص متقاضی مهاجرت قادر باشد تا نشان دهد از تمکن مالی و دارایی مطلوب و بالایی برخوردار باشد.

 • بایستی در حساب خود به ازای هر نفر از اعضای خانواده در حدود 22 هزار یورو به مدت مشخص داشته باشد.
 • یا ثابت کند گردش حساب و درآمد در حدود 2500 تا 3000 یورو در ماه دارد.
 • داشتن محل سکونت مناسب در این کشور
 • رعایت شرط حضور سالانه برای تمدید اقامت
 • عدد این حداقل مقدار تمکن مالی اتریش، به صورت سالیانه از سوی دولت رسمی کشور اتریش تعیین می شود.

لازم به ذکر است که از دلایل اصلی ضرورت تمکن مالی در اقامت تمکن مالی اروپا این است که افراد متقاضی، امکان و مجوز اشتغال به کار در کشور اتریش را ندارند بنابراین باید توانایی اداره و تامین مخارج زندگی را داشته باشند. این منع تنها در مورد اشتغال به کار در کشور اتریش است و سرمایه گذاری در این کشور آزاد می باشد و فرد می تواند مالک یا کارفرما باشد.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت اتریش با اجاره ملک


شرط حضور اقامت تمکن مالی اتریش

اقامت تمکن مالی اتریش دارای شرط حضور می باشد. متقاضیان این روش برای تمدید اعتبار ویزا بایستی بالای 183 روز در سال در این کشور اقامت داشته باشند.

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

اقدام برای مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی، اطمینان دادن به دولت اتریش از تمکن مالی فرد متقاضی و اعضای خانواده وی جهت تامین هزینه های زندگی، درمانی و... است تا برای دولت شفاف شود که شما هرگز با هدف کار کردن به کشور اتریش وارد نشده اید. در ابتدای امر، مدت مجاز اقامت ۱ ساله ای برای شخص مهاجر صادر می شود، سال دوم نیز اقامت یکساله به شخص متقاضی تعلق می گیرد، در سال سوم، چنانچه کلیه اصول رعایت شده باشند، مجوز اقامت ۳ ساله برای فرد صادر می شود و پس از طی این مدت زمان، مجوز اقامت ۵ ساله برای شخص صادر می گردد و در نهایت پس از آن شخص قادر است تا نسبت به اخذ اقامت دائم اتریش و اخذ تابعیت در صورت رعایت شرایط مربوطه اقدام کند. بحث شرط حضور برای اخذ اقامت دائم و تابعیت دارای شرایط خاصی است.

ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت تمكن مالي اتريش


چه افرادی واجد شرایط برای اقامت تمکن مالی اتریش هستند؟

افراد متقاضی استفاده از ویزای تمکن مالی اتریش باید دارای شرایط زیر باشند:

 • برخورداری از حداقل مبلغ در حدود 22000 یورو به عنوان تمکن مالی و پشتوانه مالی در یکی از بانک های ایرانی معتبر
 • درآمد ماهیانه حداقل 2500 تا 3000 یورو قابل اثبات
 • اسناد معتبر احراز هویت

لازم به ذکر است که عددی که پیش تر ذکر گردید تنها برای یک نفر است و در صورت اضافه شدن افراد خانواده، این مبلغ برای مهاجرت به اتریش نیز اضافه می شود. فرزندان خانواده شخص متقاضی در صورتی که مجرد باشند تحت پوشش خانواده قرار می گیرند و تنها لازم است که بخش تمکن مالی مربوط به آنها احراز شود. 

فلسفه اقامت تمکن مالی اتریش

همواره مهاجرت به کشورهای اروپایی که از سطح کیفیت اجتماعی مطلوبی برخوردارند از جمله کشور اتریش، مورد توجه و علاقه بسیاری از هموطنان مشتاق برای مهاجرت قرار گرفته است. چنانچه بخواهیم فلسفه ویزای تمکن مالی اتریش را توضیح دهیم باید بگوییم که برخی از کشورهای اروپایی به جهت بالا بردن آمار بازدید گردشگران در کشورشان و همچنین ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال، شرایطی را فراهم آورده اند که افراد مرفه که از تمکن مالی برخوردارند بتوانند نسبت به اقامت کشورهای اروپایی اقدام کنند. از دیگر فلسفه های اعطای اقامت اتریش از طریق تمکن مالی آن است که چون کشور اتریش یکی از زیباترین و امن ترین کشورهای اروپایی است بابت شکرگذاری آن در سال های اخیر امکان اخذ اقامت دایم اتریش را برای خانواده هایی که بتوانند تمکن مالی خود را اثبات کنند فراهم آورده اند تا با ویزا تمکن مالی اتریش، به این کشور مهاجرت کنند.

مراحل اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

برای مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی، حداقل ۳ ماه طول میکشد تا درخواست شما بررسی شود. علاوه بر این 2 ماه نیز برای تهیه تمام مدارک و اجاره مسکن و دریافت بیمه در اتریش نیاز است. برای اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی متقاضیان باید این شرایط را داشته باشند:

 • داشتن درآمد پایدار
 • دارا بودن مسکن، و یا اجاره مسکن در اتریش برای گذراندن بیش از 183 روز در سال در این کشور

درخواست اقامت شما با تعیین وقت قبلی به کنسولگری اتریش ارسال می شود که آخرین مهلت آن اوایل ژانویه است. هر چه زودتر مدارکتان را تحویل دهید، شانس دریافت اجازه اقامت بیشتر است. زیرا سهمیه ها معمولاً در دو روز اول تعیین می شوند. اولین مجوز اقامت برای یک سال معتبر است. پس از آن می توان آن را تمدید کرد. سرمایه گذار می تواند پس از پنج سال زندگی در اتریش با رعایت شرایط خاص برای دریافت اقامت دائم اقدام کند. مراحل اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی به شرح زیر می باشد:

 • مرحله اول: بررسی مقدماتی

یک افسر مبارزه با پولشویی، تمام مدارک شما را بررسی می کند، و صحت منابع مالی شما را می سنجد. بعد از بررسی اولیه فهرستی از تمامی مدارک مورد نیاز تهیه می شود که باید ارائه دهید. بعد از این مرحله، اگر منابع مالی شما مورد تایید قرار گیرد درصد احتمال رد شدن درخواست شما بسیار کاهش می یابد.

 • مرحله دوم: تهیه اسناد

وکلای مهاجرت باید لیستی از مدارک لازم را در اختیار شما قرار دهند که این لیست باید به صورت جداگانه برای هر فرد تهیه شود. همه اعضای خانواده بالای ۱۴ سال باید در آزمون سنجش مهارت شرکت کنند و بتوانند حداقل نمره A1 را به دست بیاورند تا به آنها گواهی موسسه گوته یا TELC یا صندوق ادغام اتریش (ÖIF) ارائه شود. لازم به ذکر است که اگر شما تحصیلات دانشگاهی داشته باشید، می‌توانید این تحصیلات را جایگزین برای ارائه مدارک کنید. برای دریافت این نوع اقامت معمولاً با ارائه مدرک تحصیلی دانشگاهی دو تا چهار هفته بررسی پرونده شما طول میکشد، اگر مدرک شما دیپلم باشد تا ۱۲ هفته نیز ممکن است بررسی پرونده شما به طول انجامد.

 • مرحله سوم: اجاره مسکن

در این مرحله کارشناسان املاک و مستغلات یک گزینه مسکن مطلوب را با توجه به شرایط شما برای سرمایه دار انتخاب می‌کنند و به شما معرفی می کنند تا قرار داد بسته شود. لازم به ذکر است طبق قوانین اتریش قرارداد ملک باید حداقل یک ساله باشد، و اجاره شما باید از پیش پرداخت شود. همچنین مبلغ اجاره باید در یک بنگاه معاملات املاکی پرداخت و ثبت شود.

 • مرحله چهارم: دریافت بیمه درمانی و جمع‌آوری نهایی

همه اعضای خانواده باید بیمه درمانی با پوشش کامل را دریافت کنند و هزینه آن را با توجه به سن اعضا پرداخت می کنید. هزینه بیمه باید برای سه سال پرداخت شود پس از دریافت بیمه درمانی باید کلیه مدارک را جمع آوری کنید و درخواست اقامت اتریش را ارسال می‌کنید که این روند و معمولاً یک هفته طول می کشد.

 • مرحله پنجم: ارائه درخواست اقامت در اتریش

اداره مهاجرتی یک قرار ملاقات برای سرمایه‌گذار رزرو می کنند تا در کنسولگری اتریش درخواست خود را ارائه دهد. لازم به ذکر است که متقاضیان هرچه سریعتر درخواست خود را ارائه دهند، شانس بیشتری برای دریافت این مجوز اقامت خواهند داشت. متقاضی باید در روز تعیین شده به همراه اعضای خانواده خود و وکیل مهاجرتی خود به کنسولگری مراجعه کرده، و کلیه مدارک را به کنسولگری ارائه دهند و اطلاعات بیومتریک را تکمیل نمایند. زمانی که مدارک تان را به کنسولگری تحویل می دهید نهایت 6 الی7 هفته طول می کشد تا جهت تایید، مدارک به کشور اتریش منتقل شود.

 • مرحله ششم: گرفتن سهمیه و تاییدیه

یک مقام مجاز مرتبط اتریشی به متقاضیان اطلاع می دهند که مدارک آنها برای پردازش ارسال شده و معمولاً این پردازش و پرونده ۴ تا ۸ هفته طول می‌کشد. ممکن است در طول درخواست اسناد اضافه مورد نیاز باشد، در این صورت کنسولگری برای شما نامه ارسال می کند که مدارک خود را تکمیل کنید. در نهایت سندی که توسط کشور اتریش مورد تایید قرار گرفته به وسیله کنسولگری اتریش در محل اقامت شما به شما تحویل داده می شود.

 • مرحله هفتم: گرفتن ویزای D

برای دریافت ویزای D دعوت نامه از طرف کنسولگری دریافت می کنید و باید مدارک مورد نیاز مانند پاسپورت، بیمه، اجاره نامه، قرارداد و غیره را به کنسولگری ارائه دهد و پس از آن ویزا را دریافت می کنید. متقاضیان باید در عرض سه ماه وارد اتریش شده و کارت های اقامت اتریش را دریافت کنند.

 • مرحله هشتم: ثبت نام و افتتاح حساب بانکی

وکلای محلی در اتریش به شما کمک می کنند، تا با افتتاح حساب در این کشور، برای زندگی و سرمایه گذاری، سرمایه خود را وارد این کشور کنید. و صورتحساب بانکی را دریافت نمایند.

 • مرحله نهم: دریافت کارت اقامت

همه اعضای خانواده باید در روز تعیین شده اداره مهاجرت و شهروندی در اتریش دریافت نمایند و کارت اقامت را شخصا دریافت نمایند.

 • مرحله دهم: تمدید مجوز اقامت

اولین و دومین نوبت که کارت اقامت اتریش را دریافت می‌کنید، کارت اقامت برای شما یک ساله صادر می شود پس از دو سال اقامت در این کشور، می توانید کارت اقامت سه ساله را دریافت کنید. سرمایه گذار و تمام اعضای خانواده آنها می توانند بعد از ۵ سال اقامت دائم اتریش را دریافت کنند.

مدارک مورد نیاز اقامت تمکن مالی اتریش

مدارک مورد نیاز جهت اثبات تمکن مالی و در نتیجه اخذ ویزای تمکن مالی اتریش، بسیار مهم و نیازمند توجه زیاد در ارائه این مدارک می باشند. در زیر به عنوان مدارک مورد نیاز برای اقامت تمکن مالی اتریش می پردازیم:

 • اسناد تمکن مالی معتبر جهت اثبات درآمد ثابت و مکفی
 • عکس به روز شده شخص متقاضی و همراهان وی
 • سند ازدواج و یا طلاق در صورت وجود
 • بیمه درمانی معتبر جهت ارائه و بهره مندی در کشور اتریش
 • اسناد اثبات برخورداری از محل اقامت مناسب در کشور اتریش
 • اسناد معتبر تشخیص هویت

شرایط تمدید اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

به طور کلی می‌توان گفت که شرایط تمدید اقامت اتریش از طریق تمکن مالی دشوار نیست. اگر شرایط زیر را داشته باشید اقامت شما به راحتی تمدید خواهد شد:

 • اثبات وجود درآمد ثابت ماهیانه که بر این مبلغ باید برای سرپرست خانواده مبلغ ۲۴ هزار یورو برای همسر شش هزار یورو و برای فرزندان زیر ۱۸ سال هرکدام ۶ هزار یورو باشد. یعنی به عنوان مثال می‌توان گفت: اگر یک خانواده ای که سه نفره باشد و فرزند زیر ۱۸ سال داشته باشند، باید سالانه مبلغ ۳۶ هزار یورو درآمد داشته باشند.
 • ثبت اقامت اتریش تنها در ابتدا در ژانویه سال سهمیه‌بندی می‌شود پس باید در زمان مقرر درخواست ارسال کنید.
 • ارائه مدرک زبانی برای سال دوم اقامت برای دریافت اقامت اروپایی برای ویزای شینگن
 • لازم است که نشان دهید در گذشته حداقل به ازای هر سال ۶ ماه در اتریش حضور داشتید.
 • اقامت اتریش به صورت سال به سال تمدید میشود و بعد از 6 سال می توان برای درخواست پاسپورت اقدام کرد.

راهکار افزایش شانس اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

مهم است بدانید راهکار افزایش شانس اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی چگونه است تا بتوانید شانس خود را در بین افراد برای دریافت اقامت اتریش با تمکن مالی بالا ببرید زیرا اتریش تنها 400 الی 500 نفر را در هر سال از این طریق پذیرش می کند. پس در صورت اطلاع از نکات مهم حساس از نظر سفارت این کشور شانس شما افزایش خواهد یافت.

 • یکی از این نکات مراجعه در تاریخ مقرر یعنی تا 2 ژانویه است که باید به سفارت مراجعه کنید.
 • از آنجایی که سفارت اتریش در ایران شلوغ است، شانس شما برای اینکه در زمان مقرر بتواند مراجعه کنید کمی پایین می آید. لذا در این خصوص می توانید اقامت کشور دوم مثل اتریش مثل امارات ترکیه و قطر را داشته باشید. و از طریق سفارتخانه های این کشورها اقدام کنید برای کسب اطلاعات بیشتر با موسسه تماس بگیرید و یا از ویدیو های رایگان استفاده کنید.
 • برای دریافت خودحمایتی اتریش شما باید ثابت کنید که از نظر مالی دارای شرایط مطلوبی هستید اما شما نمی توانید از راه های غیر مجاز مانند روش فروش اسلحه و قاچاق و یا مواد مخدر و امثالهم کسب درآمد کنید. در واقع باید راه کسب درآمد شما روش مجاز باشد.

مزایای اقامت تمکن مالی اتریش

در زیر برخی از مزایای برخورداری از تمکن مالی اتریش آورده شده است:

 • بهره مندی از مجوز اقامت در یکی از کشورهای مرفه اروپایی
 • اخذ مجوز اقامت اروپا بدون الزام در سرمایه گذاری در کشور اتریش
 • امکان برخورداری از شرایط تحصیل رایگان برای فرزندان همراه
 • ضرورت حضور در اروپا تنها به مدت ۶ ماه از سال
 • امکان برخورداری از شرایط مسافرت و تردد به کشورهای عضو شنگن
 • امکان سرمایه گذاری در اتریش در صورت علاقه مندی

معایب ویزای تمکن مالی اتریش

عدم نیاز به انتقال سرمایه و مدرک زبان خاص معایب ویزای تمکن مالی اتریش را کم رنگ کرده اند اما باز هم تمامی راه های مهاجرتی مزایا و معایبی دارند که با توجه به شرایط فردی متقاضی انتخاب روش را انجام می دهد. در لیست زیر معایب اقامت تمكن مالي اتريش ذکر شده:

 • عدم اجازه کار اکتیو
 • محدودیت پذیرش سالانه با توجه به ظرفیت
 • نیاز به شرط حضور سالانه برای تمدید اقامت دارد
 • شرط حضور برای اخذ تابعیت اتریش قوانین خاصی دارد و تنها با رعایت 181 روز تابعیت اعطا نمی شود

شرایط اخذ ویزای همراه اتریش 

سن همراهان شخص متقاضی بهره مندی از ویزا تمکن مالی اتریش مهم نیست و در نتیجه محدودیت سنی برای فرد متقاضی و همراهان آن وجود ندارد و تا زمانی که فرزندان خانواده شخص متقاضی مهاجرت مجرد و زیر 18 سال باشند، امکان برخورداری از پوشش حمایتی خانواده را دارند و تنها باید بخش هزینه های مربوط به مالیات و بخش مربوط به تمکن مالی همراهان تامین گردد. تحصیل فرزندان که از این طریق مهاجرت می کنند رایگان می باشد. البته در برخی از اوقات در صورتی که اثبات وابستگی شود می توان فرزندان بالای 18 سال را نیز به پرونده افزود البته بهتر آن است که فرزندان بالای 18 سال از طریق تحصیل و یا کار به اتریش مهاجرت کنند چرا که در اقامت تمکن مالی اجازه کار وجود ندارد و بیشتر به افراد بازنشسته و افرادی که به دنبال کار نیستند توصیه می گردد.لازم به ذکر است که در صورتی که فرد بتواند یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای معتبر اتریشی دریافت کند می تواند نوع اقامت خود را تغییر داده و اقامت کاری دریافت کند. 

خدمات موسسه ملک پور در زمینه اقامت تمکن مالی اتریش

با توجه به محدودیت در تعداد صدور ويزاي تمكن مالي اتريش و اعلام ظرفیت تنها یکبار در سال، قطعا ضرورت حضور وکیل مهاجرتی موفق که از کلیه مراحل کار آگاه باشد و بر روند زمان مراجعه به سفارت اتریش و ارائه مدارک مورد نیاز تسلط داشته باشد، امری حیاتی است. شایان ذکر است که موسسه ملک پور و تیم تحقیقاتی و مشاوران متخصص آن با سال ها تجربه موفق در زمینه امور مهاجرتی، قادرند تا با ارائه خدمات ارزنده و شفاف، شما را در پیمودن این مسیر همراهی کنند و به سوی هدف مورد نظر شما سوق دهند. موسسه ملک پور با داشتن وکلای محلی در کشور اتریش و سابقه بسیار خوب در امر مهاجرت می تواند شما را در راه رسیدن به هدفتان کمک کند و بهترین و سریع ترین مسیر را به شما نشان دهد.

ویدیو موسسه MIE در مورد مصاحبه تمکن مالی اتریش 

پادکست پرسش و پاسخ با موسسه MIE

پرسش: آیا امکان کار برای متقاضیان اخذ اقامت تمکن مالی در اروپا وجود دارد؟

 


سوالات متداول راجع به تمکن مالی اتریش

✔️ مدارک لازم برای اقدام از طریق تمکن مالی اتریش چیست؟

حساب بانکی حداقل 22 هزار یورو به ازای هر یک از اعضای خانواده، درآمد ماهیانه 2500-3000 یورو، مدارک احراز هویت

✔️ شرایط اخذ اقامت و تابعیت اتریش از طریق تمکن مالی چگونه است؟

در ابتدا اقامت موقت یکساله به فرد اعطا می شود که در سال دوم نیز تمدید می گردد. در سال سوم مجوز اقامت سه ساله و پس از آن مجوز اقامت پنج ساله صادر می شود و پس از آن فرد می تواند برای دریافت اقامت دائم و پاسپورت اقدام نماید.

✔️ آیا با اقدام به مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی، اجازه کار صادر می شود؟

خیر؛ افرادی که از طریق تمکن مالی اقدام می نمایند اجازه کار در اتریش ندارند؛ اما در صورت دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمای اتریشی می توانند با تغییر ویزای خود به ویزای کاری اتریش، مشغول به کار شوند.

✔️ شرایط اقامت همراهان در مهاجرت به اتریش از طریق تمکن مالی چگونه است؟

همسر و فرزندان زیر 18 سال مجرد می توانند اقامت دریافت کرده و از خدمات این کشور همچون تحصیل رایگان فرزندان در اتریش بهره مند گردند.


 سخن پایانی

روش دستیابی به اقامت اتریش از طریق تمکن مالی و مزایای دریافت اقامت تمکن مالی اتریش از جمله مسائلی بودند که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفتند. همانطور که قبلا نیز گفته شد، یکی از روش های ممکن جهت اخذ اقامت کشور اتریش که  زیر مجموعه روش های سرمایه گذاری است، خودحمایتی یا تمکن مالی است که باید مدارکی جهت اثبات آن ارائه شود. البته در این روش نیاز به انتقال سرمایه به این کشور نمی باشد و صرف نشان دادن سرمایه لازم، جهت اخذ اقامت کفایت می کند. امیدواریم با مطالعه این مقاله که توسط کارشناسان موسسه ملک پور به نگارش در آمده است، توانسته باشیم به سوالات شما پاسخ دهیم. چنانچه سوال و ابهامی در زمینه تمکن مالی اتریش برای شما ایجاد شد، می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل کنید و از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین متخصص موسسه بهره مند شوید. همچنین می توانید نظرات خود را در باب مهاجرت تمکن مالی اتریش در بخش مربوط به دیدگاه ها بیان فرمایید تا متخصصان ما در اسرع وقت به شما پاسخ دهند یا اینکه در تمام شبکه های اجتماعی عبارت تمکن مالی اتریش ملک پور را جستجو کنید.

امتیاز 5 از 5 ( 20 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
آنا حیدری
سلام و عرض ادب خدمت شما من 50 ساله هستم و همسرم 35 ساله هست و دو فرزند 14 و 15 ساله داریم کل داراییمون حدود 4 میلیارد هست که تمایل نداریم اون رو هزینه کنیم میخواستم بدونم می تونیم از طریق تمکن مالی ملک خرید و فروش کنیم یا سرمایه گذاری کنیم؟ از راهنمایی ها و کمک های شما بسیار ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به شرایط عمومی که می فرمایید بلی اگر ابتدا از طریق خودحمایتی اقامت اتریش را دریافت نمایید می توانید از طریق سرمایه گذاری در املاک، فرانچایز، خردید سهام و... منافع را بردارید. پیشنهاد می کنم برای بررسی و راهنمایی بهتر حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سیما صبوری
سلام ممنون از مطالب خوبتون من دختر خاله ام از طریق شما برای تمکن مالی اتریش اقدام کردن و خوشبختانه موفق شدن کارت اقامتشون رو بگیرن من هم قصد دارم از طریق شما اقدام کنم ممنون میشم راهنماییم کنید من 40 ساله هستم و همسرم 45 ساله دو فرزند 16 و 13 ساله داریم تحصیلات ماهم دکترا مدیریت هست از نظر مالی مشکلی نداریم و تو ایران یک کارخونه داریم که قصد داریم به فعالیتش ادامه بده در حال حاضر 5 میلیارد سرمایه نقد داریم امکان اقدام رو داریم؟ آیا به ظرفیت امسال میرسیم ؟ برای اقدام باید چیکار کنیم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که می فرمایید بلی شرایط عمومی شما خوب است و می توانید از طریق خود حمایتی اتریش اقدام نمایید درخصوص مشاوره و شروع پروسه پرونده تان پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
حاجت حسینی
سلام و عرض ادب بنده وکیل هستم و برای اقامت خود حمایتی اتریش و یا سوئیس قصد اقدام دارم. از نظر تمکن مالی هیچ مشکلی ندارم ولی به نظرتون برای آینده و تحصیل فرزندان اتریش رو انتخاب کنم یا کشور سوئیس رو؟ من شنیدم تمکن مالی اتریش فرزندان میتونن از مدارس و تحصیلات دولتی این کشور استفاده کنند و حتی کسب و کار هم میشه خرید. این توی سوئیس هم شدنی هست ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز هر دو کشور جز کشورهای تراز اول دنیا هستند و باید و گزینه های خوبی برای مهاجرت و ادامه زندگی می باشند، اما رزومه شما را ما باید دقیق تر بررسی بکنیم تا بهترین گزینه برای خود انتخاب نمایید. از طرفی مد نظر داشته باشید کشور سوئیس در خودحماتی شرط سن دارد و افرادی که زیر 55 سال باشند با یک مالیاتی هم به دولت بپردازند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امیر سام روستا
سلام و عرض ادب. ایا در روش تمکن مالی تحصیل رایگان هست و اینکه اقامت تمکن مالی اتریش برای چه سنینی بهتر هست و ایا سن بالا شانس بیشتری میاره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی در تمکن مالی اتریش شما می توانید از خدمات دولتی بهره مند بشوید و خدمات رایگان دریافت نمایید. درمورد شرط سن چون در خودحمایتی اتریش افراد روی این کارت اقامت اجازه کار ندارند ما پیشنهاد می کنیم که افراد با شرایط سنی بالا برای این گزینه اقدام نمایند، و شرط سن در این پروسه ملاک نیست و تاثیری روی موفق یا ناموفق بودن پرونده ندارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا یک مشاوره رایگان دریافت نمایید. موفق باشید.
محمد برازنده
عرض ارادت خودحمایتی اتریش یک اقامت 5 ساله ست؟اگر نه چند سال چند سال تمدید میشه؟ و این که برای هر بار تمدید این اقامت آیا اون مبلغی که می بایست به حساب بذاریم مجدد می بایست تکرار بشه یا فقط برای بار اول اون مبلغ مشخص به حساب ریخته میشه؟ ارادتمند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز خود حمایتی کشور اتریش یک سال به یک سال تمدید می شود و برای سال های بعد هم بلی شرایط مالی مناسبی دارید را باید نشان بدهید. موفق باشید.
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من 500 میلیون سرمایه دارم و لیسانس حسابداری از دانشگاه سراسری گرفتم و 24 سالمه میتونم با این مبلغ به صورت تحصیلی به اتریش برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت شما برای تحصیل و زندگی در اتحادیه اروپا و کشورهایی نظیر اتریش به حداقل حدود 20 هزار یورو سرمایه نیاز دارید. توصیه می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان تخصصی با کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه تماس تلفنی برقرار بفرمایید. موفق باشید.
علی حمزه
با عرض سلام در مورد خود حمایتی اتریش میخواستم اقدام کنم ، ولی من یه دختر دانشجو که سن ایشون الان نزدیک ۲۰ سال هست رو دارم و یه دختر ۱۲ ساله شرایط دختر اولم از نظر سنی به چه صورت میشه ؟ چون توی این اقامت فرزندان زیر ۱۸ سال رو میتونیم همراه ببریم و تحصیل دختر دومم که امسال دبستان رو تموم میکنه چطور؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز به طور معمول فرزندان تا 18 سال به عنوان همراه شما در نظر گرفته می شوند و در پرونده شما قرار می گیرند و فرزندان بالای 18 سال در صورت نشان دادن وابستگی می توانند در پرونده شما قرار بگیرند. اما اگر این امکان وجود نداشته باشد، فرزند شما می تواند با ویزای تحصیلی به کشور اتریش ورود پیدا کند. فرزند کوچک تر شما هم از ابتدای ورود می تواند در مدارس این کشور تحصیل نماید.
مهلا صدوقی
من ۵۷ساله هستم همسرم۶۴ حدود۳میلیلترد سپرده بانکی دارم آیا میتونم برای اقامت از طریق تمکن مالی. اقدام کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز اگر غیر از این مبلغ بتونید سند ملک هم نشان بدهید بلی برای دونفر مبلغ مناسبی است. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود.
مشاوره رایگان