تحصیل در کالج سنت گیلگن

بدون نظر

در این مقاله به بررسی علمی موضوع تحصیل در کالج St.Gilgen (سنت گیلگن) و هزینه تحصیل کالج سنت St.Gilgen خواهیم پرداخت. به علاوه در ادامه سعی داریم تا شما را با امکانات و برنامه های کالج سنت گیلگن آشنا نماییم. آیا دانش آموزان ایرانی می‌ توانند به منظور تحصیل در کالج St.Gilgen (سنت گیلگن) به اتریش مهاجرت کنند؟ شرایط ثبت نام در کالج St.Gilgen (سنت گیگلن) چگونه است؟ برنامه‌ های کالج سنت گیلگن کدامند؟ کالج St.Gilgen (سنت گیلگن) یکی از کالج های شناخته شده کشور اتریش می باشد. در واقع می توان گفت اکثر کالج های اتریش از سیستم آموزش سطح بالایی برخوردار هستند. از این رو والدین با خیالی آسوده می توانند فرزندان خود را در کالج یا دیگر کالج های کشور اتریش ثبت‌ نام کنند. علاوه بر این بالا بودن سطح کیفیت زندگی و سطح رفاه در اتریش سبب جذابیت هرچه بیشتر این کشور گشته است. مؤسسه مشاوره ای MIE با رزومه درخشانی که در امر مهاجرت دارد، قطعاً راهنمای بسیار خوبی در پروسه مهاجرتی شما سروران گرامی می باشد. شما خوبان می توانید از طریق تماس تلفنی با مشاورین این مؤسسه ارتباط بگیرید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

مهم ترین موضوعاتی که در این نوشتار در خصوص تحصیل در کالج St.Gilgen (سنت گیلگن) بررسی خواهد شد:  

تماس با ما

تحصیل در کالج سنت گیلگن

مدارس معتبر بین المللی اتریش برای تحصیل در اتریش

یکی از اصلی‌ ترین و مهم‌ ترین دغدغه‌ های دانش آموزانی که قصد ادامه تحصیل در کشور اتریش را دارند، یافتن نام کالج معتبر جهت تحصیل می باشد. هرچند اتریش به دلیل دارا بودن سیستم آموزش منحصر به فرد و سطح بالا در سطح جهانی شناخته شده می باشد، ولی همچنان دانش‌ آموزان بین المللی به دنبال یافتن مدارس معتبر می باشند‌ کالج سنت گیلگن یکی از خوش نام ترین و بهترین کالج های کشور اتریش می باشد که دانش‌آموزان خارجی را از سراسر دنیا ثبت نام می کند. بی شک دانش آموزان بین المللی با ثبت نام در این کالج شبانه تحصیلات سطح بالا را تجربه خواهند کرد. این کالج با ارائه امکانات فوق العاده عالی و از سوی دیگر به دلیل ارائه آموزش با کیفیت پاسخگوی تمام نیاز ها و خواسته های دانش آموزان بین‌المللی و والدین آن ها می باشد. ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید، در ادامه شما را با سایر جزئیات تحصیل در کالج سنت گیلکن (St.Gilgen) آشنا خواهیم کرد.

برای کسب اطلاعات و شرایط تحصیل در برترین دانشگاه اتریش می توانید به لینک زیر مراجعه کنید

دانشگاه وین اتریش

 • فایل تصویری موسسه ملک پور در زمینه تحصیل در مدارس رایگان و غیررایگان اتریش

 

 • فایل صوتی موسسه ملک پور در زمینه تحصیل در مدارس رایگان و غیررایگان اتریش

محدودیت سنی برای تحصیل دانش آموزان در کالج St.Gilgen (سنت گیلگن)

محدودیت سنی یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در انتخاب کالج مورد نظر به جهت تحصیل دانش‌ آموزان خارجی می باشد. معمولاً اکثر کشورها دانش آموزان زیر ۱۸ سال را می‌ پذیرند. به عبارتی دانش آموزان کم سن، شانس بیشتری جهت تحصیل در کشورهای تراز اول دنیا را دارند. آنان می‌توانند تحصیل در معتبرترین کالج های دنیا به ویژه کالج سنت گیلگن را تجربه کنند. به علاوه آن ها با مدرک با ارزشی که از این کالج دریافت می‌ کنند، می‌ توانند وارد بهترین دانشگاه ها شوند. قطعاً آنان پس از فارغ‌التحصیلی و یافتن شغل مناسب آینده درخشانی را برای خود رقم خواهند زد. والدین به این نکته مهم توجه داشته باشند که دوره های دانش آموزان زیر ۱۸ سال و کم سن معمولاً به سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان تقسیم می‌ شوند که هر کدام از آن ها شامل رنج سنی به خصوصی می‌ باشند. جدولی که در ادامه آورده شده است؛ نشان دهنده رنج سنی مقاطع تحصیلی در کالج St.Gilgen است.

 

دبیرستان

راهنمایی

ابتدایی

مقطع

10،11،12

7،8،9

4،5،6

پایه

15 تا 18 سال

12 تا 15 سال

9 تا 12 سال

سن

هزینه های تحصیل و زندگی دانش آموزان در کالج St.Gilgen (سنت گیلگن)

یکی از موضوعاتی که ذهن دانش آموزان بین المللی را به خود مشغول کرده است، در خصوص شهریه تحصیل در کالج سنت گیلگن می باشد. از این رو سعی داریم تا در این قسمت از مقاله شهریه تحصیل در این کالج شبانه را مورد بررسی قرار دهیم. علاوه بر این سعی داریم تا هزینه های زندگی در کشور اتریش را نیز مورد ارزیابی قرار دهیم. همان طور که در عناوین فوق بدان اشاره نمودیم؛ تحصیل در مقطع مدارس به سه دسته تقسیم می‌ شود که هر کدام از آن ها شامل رنج سنی به خصوصی می باشند. جدول زیر نشان دهنده هزینه های تحصیل در کالج شبانه سنت گیلگن در رنج سنی مقاطع تحصیلی مختلف است.

 

11،12

9،10

7،8

پایه

59.000  یورو

57.500 یورو

52.500 یورو

هزینه شهریه دوره شبانه روزی(هزینه خوابگاه و زندگی)

 

11،12

9،10

7،8

6

4،5

پایه

39000 یورو

37.500 یورو

32.500 یورو

27.500 یورو

25.500 یورو

هزینه شهریه دوره روزانه

امکانات و برنامه های جانبی در کالج St.Gilgen (سنت گیلگن)

کالج St.Gilgen علاوه بر امکانات تحصیلی ایده‌ آلی که ارائه می دهد، برنامه های متعدد و گوناگون تفریحی را نیز برای دانش‌آموزان داخلی و خارجی فراهم آورده است. در این قسمت از نوشتار به طور اختصار به تشریح برخی از برنامه‌ های مهم این کالج پرداخته‌ ایم.

 • برنامه موتزارت: کالج سنت گیلگن در ۳۰ کیلومتری منطقه سالزبورگ واقع شده است. این منطقه به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش موسیقی در اتریش شناخته شده است. برنامه موتزارت مختص دانش آموزان پایه های ۵ تا ۱۲ می باشد.
 • اردوهای دانش‌ آموزی: تحقیقات نشان داده است که دانش‌ آموزان با شرکت در اردو های دانش‌ آموزی تجربه های بسیاری را کسب می نمایند که برخی از آنان عبارتند از: همدلی و احساس عدالت اجتماعی، عشق به زندگی، عزم برای موفقیت در زندگی، تبدیل شدن به شهروند جهانی و توسعه مهارت های رهبری
 • هنر و طراحی: این بخش در مرکز سنت گیگن قرار گرفته است که کارهای هنری مکانی برای تقویت خلاقیت های ایده‌آل آنان می‌ باشد.

برای کسب اطلاعات و شرایط تحصیل در برترین دانشگاه اتریش می توانید به لینک زیر مراجعه کنید

دانشگاه لئوبن اتریش

ویزای دانش آموزی اتریش

یکی از نکات قابل توجه در خصوص تحصیل در کالج سنت گیلگن اخذ ویزای تحصیلی و ارائه اسناد و مدارک درست و کامل برای اخذ این ویزا می باشد. کودکان از سنین ۳ سالگی می توانند به جهت تحصیل در مقطع پیش دبستانی در مدارس اتریش ثبت نام نمایند. ولی به طور کلی تحصیل از سن ۶ سالگی در اتریش اجباری است. دانش‌آموزان بین المللی و داخلی در بازه سنی ۹ تا ۱۸ سال می توانند در کالج St.Gilgen (سنت گیلگن) که به نوبه خود یکی از معتبرترین کالج های اروپا به شمار می آید، ثبت نام نمایند. البته جهت تحصیل در این کالج بایستی مدارکی درست ارائه دهید. در زیر این متن، مدارک مورد نیاز جهت تحصیل درکالج St.Gilgen(سنت گیلگن) را برای دانش آموزان متقاضی شرح داده ایم:

 • ارائه مدارک تحصیلی
 • بیمه مسافرتی
 • ارائه گذرنامه معتبر
 • ارائه نامه سوء سابقه
 • ارائه مدارک هویتی
 • ارائه گواهی پذیرش
 • نامه تمکن مالی

مدارک و اسنادی که در این قسمت ذکر شده است، باید به زبان آلمانی یا انگلیسی ترجمه شوند. توصیه می کنیم؛ قبل از مهاجرت تحصیلی به اتریش محصول بی نظیرمسیر سبز مهاجرت را از وب سایت رسمی موسسه ملک پور تهیه نمایید. در این محصول جزئیات روش های مهاجرتی توضیح داده شده است. همراهان همیشگی این مقاله توسط تیم موسسه ملک پور به نگارش درآمده است؛ لذا هر گونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع جایز نیست و این مؤسسه هیچ گونه رضایتی ندارد.

 


سوالات متداول

✔️ آیا دانش آموزان ایرانی می توانند از برنامه ها و امکانات کالج سنت گیلگن بهره مند شوند؟

بله، تمام دانش‌ آموزان واجد شرایط می‌ توانند در این کالج ثبت نام نموده و از برنامه‌ های ارائه شده بهره مند شوند.

✔️ شهریه تحصیل در کالج سنت گیگلن چقدر است؟

شهریه تحصیل با توجه به رده سنی دانش آموزان متغیر است و از حداقل 25 هزار یورو در سال شروع می شود.

✔️ مدارک مورد نیاز جهت تحصیل در کالج سنت گیلگن کدامند؟

ارائه مدارک تحصیلی، اثبات تمکن مالی و فیش پرداخت شهریه

✔️ آیا ارائه نامه تمکن مالی جهت ثبت نام در کالج سنت گیلگن الزامی است؟

بله، ارائه گواهی مالی جهت اخذ پذیرش و ثبت نام از این کالج الزامی است.


_____________سخن پایانی ___________

در این مقاله موضوع تحصیل در کالج St.Gilgen (سنت گیلگن) و شرایط ثبت نام در کالج St.Gilgen (سنت گیلگن) و هزینه تحصیل کالج St.Gilgen را به طور مختصر و مفید توضیح دادیم. همانطور که بیان شد این کالج یکی از کالج های رتبه برتر کشور اتریش محسوب می شود. دانش‌آموزان واجد شرایط در بازه سنی ۹ تا ۱۸ سال می توانند از کالجSt.Gilgen (سنت گیلگن) پذیرش دریافت کنند و از امکانات بی نظیر و متنوع کالج بهره‌مند شوند. تحصیل در این کالج برای دانش‌ آموزانی که به دنبال تجربه تحصیلات عالی در کشور اتریش هستند، می تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد. هدف مؤسسه مشاوره ای MIE از تهیه و نگارش مقاله تحصیل در کالجSt.Gilgen (سنت گیلگن)، ارائه اطلاعاتی به روز در این خصوص می باشد. چنانچه پس از مطالعه دقیق این نوشتار نیاز به کسب آگاهی بیشتر داشتید، می توانید با مشاورین مؤسسه مشاوره ایMIE تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. همچنین می توانید در بخش اختصاص داده شده به "ثبت پرسش" سوالات خود را مطرح نمایید‌ که ما در کوتاه‌ ترین زمان ممکن، پاسخ شما را خواهیم داد. در صورت رضایت و مفید بودن اطلاعات این مقاله، پنج ستاره ارزشمند بدهید.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
مشاوره رایگان