تحصیل در مدارس اتریش - انواع مدارس - مدارک و هزینه ها

103 نظر

تحصیل در مدارس اتریش با توجه به هزینه و امکانات خوبی که دارد مورد توجه بسیاری از دانش آموزان و خانواده هایشان قرار گرفته است.مدارس اتریش به چند دسته تقسیم می شود که شامل مدارس دولتی مدارس خصوصی، شبانه روزی و مذهب ها می باشد. تحصیل در مدارس دولتی اتریش عموماً به زبان آلمانی بوده و رایگان می باشد. اما شرایط تحصیل در مدارس شبانه روزی و خصوصی، متفاوت می باشد. چرا که از الزامات تحصیل در این مدارس، پرداخت شهریه، زندگی و تحصیل در مدارس شبانه روزی و یا برخورداری از قیم قانونی و مورد تأیید دولت در کشور اتریش می باشد. شهریه مورد نیاز جهت تحصیل در مدارس شبانه روزی، سالیانه 20-40 هزار یورو می باشد. البته لازم به ذکر است که امکان دریافت بورسیه تحصیلی زیر 18 سال نیز فراهم است و دانش آموزان واجد شرایط می توانند از طریق آن، بخشی از هزینه های زندگی خود در کشور اتریش را تأمین نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تحصیل در مدارس اتریش به شما پیشنهاد می کنیم ما را تا پایان این مقاله همراهی نمایید . همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر برای مهاجرت به اتریش یا سایر کشورهای جهان، با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید. همچنین با مراجعه به وب سایت موسسه و تکمیل فرم تماس از بخش تماس با ما، از سوی مشاورین متخصص این مجموعه با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد تحصیل در اتریش


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

تحصیل در مدارس اتریش

انواع مدارس در اتریش

در اتریش، سیستم آموزشی گسترده و متنوع است، و انواع مختلفی از مدارس برای تأمین نیازهای دانش‌آموزان و دانشجویان وجود دارد، که شامل مدارس خصوصی، شبانه روزی، دولتی و مذاهب می باشد که در ادامه به آن می پردازیم.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد تحصیل در مدارس اتریش


مدارس خصوصی

در اتریش، مدارس خصوصی نیز وجود دارند که می تواند یک گزینه ایده آل برای تحصیل دانش آموزان باشد. این مدارس توسط افراد یا سازمان‌های خصوصی تأسیس شده‌اند و معمولاً متفاوت از مدارس عمومی در خدمات و برنامه‌های تحصیلی خود هستند. این مدارس هزینه تحصیل نسبت به مدارس دولتی بالاتر است. هزینه تحصیل در مدارس خصوصی اتریش متناسب با سطح تحصیلات، محل قرار گرفتن مدرسه، امکانات فراهم شده و سایر عوامل متغیر است. هزینه‌ها ممکن است بر اساس سال تحصیلی متفاوت باشند و ممکن است تغییراتی در آن ایجاد شود.این هزینه‌ ها می‌تواند شامل شهریه، کتب، تجهیزات و خدمات اضافی باشد. هزینه تحصیل در این مدارس بین 30 الی 60 هزار یورو در سال می باشد.

 

ویدیو موسسه MIE در مورد تحصیل در مدارس اتریش

مدارس شبانه روزی

در اتریش، مدارس شبانه روزی (Internat) نیز وجود دارند. این مدارس ارائه دهنده خدمات تحصیلی است که شامل همکاری با مدارس عادی یا به صورت مستقل عمل می‌کنند. دانش‌آموزان در این مدارس شبانه روزی علاوه بر درس‌های تحصیلی، در فضای محیط زندگی نیز اقامت می‌کنند. دانش‌آموزان در این مدارس اقامت دارند و به مدت طولانی‌تری نسبت به مدارس عادی در محیط مدرسه زندگی می‌کنند. مدارس شبانه روزی معمولاً برنامه تحصیلی مخصوص به خود دارند، این برنامه ممکن است شامل درس‌های تحصیلی معمولی، فعالیت‌های فرهنگی، هنری، ورزشی، و دوره‌های آموزشی ویژه باشد. هزینه تحصیل در این مدارس بیش از 35 هزار دلار در سال می باشد.

مدارس دولتی

در اتریش، مدارس دولتی یا مدارس عمومی (öffentliche Schulen) مهمترین بخش از سیستم آموزشی را تشکیل می‌دهند. این مدارس تحت نظارت و اداره دولت قرار دارند و توسط وزارت آموزش، علوم و تحقیقات اتریش (Bundesministerium für Bildung, Wissenschaft und Forschung) نظارت می‌شوند. در مدارس دولتی برای دانش‌آموزان رایگان است و همچنین بر اساس سیاست پذیرش عمومی عمل می‌کنند و از تمام دانش‌آموزان، بدون تبعیض نژادی یا اجتماعی، پذیرفته می‌شوند. هزینه تحصیل در این مدارس به زبان اتریشی رایگان است و یا نهایتا به 3000 دلار در سال خواهد رسید.

مدارس مذاهب

مدارس مذاهبی در اتریش توسط ادیان مختلف، از جمله کاتولیک، پروتستانت، یهودی، اسلامی و غیره، اداره شوند. این مدارس معمولاً بر اساس اصول و ارزش‌های مذهبی خاصی تدوین شده و برنامه تحصیلی آن‌ها بر مذهب تاثیر مستقیم دارد. مدارس مذهبی در اتریش به عنوان یک گزینه تحصیلی وجود دارند، اما بیشتر دانش‌آموزان به مدارس عمومی (Volksschule) و خصوصی وارد می‌شوند. هزینه تحصیل در این مدارس نیز مانند هزینه تحصیل در مدارس خصوصی است، اما دانش آموزان می توانند از بورسیه های تحصیلی بهره مند گردند.

ویدیو موسسه MIE در مورد تحصیل در مدارس ارزان یا رایگان در اتریش و اروپا


نظام آموزشی مدارس اتریش

ایجاد شرایط تحصیل در مدارس اتریش از طرف دولت مرکزی به ایالات مختلف تفویض شده است. تحصیل در اتریش تا مقطع نهم و حدود 15 سالگی، اجباری می باشد. تقریباً تمامی کودکان در اتریش از سن 3 الی 6 سالگی به مهد کودک می روند. این امر نه تنها اجباری نمی باشد، بلکه بسیار رایج و معمول نیز می باشد. تحصیلات ابتدایی در اتریش (ولکشوله) 4 ساله است و از سن 6 سالگی آغاز می شود. معمولاً کلاس ها بین 15 الی 30 نفر می باشند. در اتریش معمولاً دانش آموزان کلاس های اول تا سال چهارم را با یک معلم ثابت می گذرانند تا از این طریق، روابط بین دانش آموز و معلم تقویت شده و تأثیر مثبتی بر روند آموزش و تحصیل دانش آموزان داشته باشد.

 

ویدیو موسسه MIE در زمینه گزارش از مدرسه رایگان در اتریش-بخش 1


ویدیو موسسه MIE در زمینه گزارش از مدرسه رایگان در اتریش-بخش 2


 

پس از دوره 4 ساله ابتدایی، دانش آموز وارد دوره 4 ساله متوسطه (هاپشوله) می شود. سپس دانش آموزان یا با دوره های کارآموزی یک ساله وارد دوره های فنی حرفه ای می شوند و یا با گذراندن دوره تحصیلی 5-4 ساله وارد دانشگاه ها و مقاطع تحصیلی آکادمیک می شوند. زبان تحصیل در کشور اتریش در مدارس دولتی، زبان آلمانی بوده و تحصیل در مدارس خصوصی و غیردولتی اتریش به زبان های مختلف آلمانی، انگلیسی، فرانسوی و... امکان پذیر می باشد.

طول دوره های مدارس اتریش

مقطع

طول دوره

اسم دوره

قبل از مدرسه و در 5 سالگی

1 سال

Vorshule

ابتدایی

4 سال

Volksschulen

متوسطه

تا 16 سالگی

Hauptschule

کالج پیش دانشگاهی

1 سال

Vorstudiumlehrgang

تحصیل در مداس اتریش در یک نگاه

شهریه مدارس اتریش

15 ت 30000 دلار برای مدارس عادی

54000 تا 60000 یورو برای مدارس شبانه روزی

سن اجباری

6 سالگی

مدرک زبان مورد نیاز

مدرک زبان مورد نیاز نبوده و در صورت نداشتن مهارت زبان آلمانی، در مدارس این کشور آموزش داده می شود.

زبان تدریس

آلمانی و انگلیسی

ویزای همراه

افراد برای تحصیل در مدارس اتریش نمی توانند پدر و مادر را به همراه داشته باشند. ویزای همراه در این رابطه وجود ندارد.

 

ویدیو موسسه MIE در زمینه تحصیل در مدارس رایگان و غیررایگان اتریش


مدارک مورد نیاز اخذ ویزای دانش آموزی اتریش

یکی از مهمترین مراحل در خصوص تحصیل در مدارس اتریش، ارائه مدارک کامل جهت اخذ ویزای تحصیلی این کشور می باشد. به منظور درخواست ویزای تحصیلی اتریش، لازم است که شخص متقاضی با مدارک خود به کنسولگری اتریش در کشور خود مراجعه نماید. این مقاله به دست مشاورین و کارشناسان موسسه ملک پور تهیه و تولید شده و هرگونه کپی برداری از آن غیر قانونی و شرعا حرام می باشد. پس از آن، مدارک وی به اداره مهاجرت اتریش ارسال شده و مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که مدارک متقاضی کامل باشند، ویزای تحصیلی اتریش برای وی صادر خواهد شد. جهت درخواست ویزای تحصیلی اتریش، مدارک زیر باید به زبان آلمانی ترجمه شوند:

 • پاسپورت و کپی
 • عکس
 • مدارک تحصیلی قبلی متقاضی
 • ارائه پذیرش از مدرسه
 • ریز نمرات و ترجمه به زبان آلمانی
 • ارائه تمکن مالی کافی
 • فرم درخواست ویزا پر شده
 • رسید پرداخت شهریه مدرسه

شما عزیزان می توانید با تهیه ویدئو اپلای و ویزای تحصیلی اتریش بدون نیاز به وکیل مهاجرتی، برای تهیه مدارک، اخذ پذیرش ودرخواست ویزای تحصیلی خود در کشور اتریش اقدام نمایید.

هزینه تحصیل در مدارس اتریش

به طور کلی تحصیل در مدارس اتریش و سایر مقاطع تحصیلی رایگان می باشد. به منظور تحصیل در مدارس اتریش به صورت رایگان، دانش آموزان و داوطلبان کمتر از 18 سال باید در کشور اتریش دارای یک قیم باشند. این قیم می تواند از بستگان دانش آموز بوده و یا هر شخص دیگری باشد که اقامت بلند مدت یا تابعیت این کشور را دارد. ضمن این که این فرد باید صلاحیت سرپرستی دانش آموز را نیز داشته باشد. در صورت عدم وجود قیم قانونی، دانش آموز باید در مدارس خصوصی و بین المللی شبانه روزی ثبت نام نماید. از شرایط این مدارس می توان به هزینه دار بودن و چند زبانه بودن آن ها اشاره کرد. هزینه های تحصیل در مدارس شبانه روزی اتریش که تقریباً تمامی هزینه های دانش آموز در طی 1 سال را در بر می گیرد، حدود 20 تا 40 هزار یورو در سال می باشد. هزینه مذکور، موارد ذیل را تحت پوشش خود قرار می دهد:

 • کلاس های درسی، سرپرست دانش آموز، کارگاه های مدارس
 • هزینه های آزمون ها و امتحانات مدارس
 • کتب درسی، مدارک و وسایل آموزشی، عضویت دانشجویی، لباس ها و وسایل ورزشی
 • فعالیت ها، سفرهای علمی و رویداد های ورزشی مثل اسکی و فوتبال و...
 • فعالیت های خارج از تحصیل
 • هزینه های خوابگاه دانش آموزی
 • هزینه وعده های غذایی دانش آموز به همراه سرپرست خوابگاه

تحصیل در مدارس اتریش به صورت خصوصی و شبانه روزی شامل 13 الی 20 هزار یورو شهریه و 6 الی 12 هزار یورو، هزینه خوابگاه ها و هزینه های شخصی زندگی دانش آموز در وین می شود. موسسه ملک پور با توجه به اعتبار خود در کشور اتریش و با همکاری با مراکز و مؤسسات علمی این کشور، خدمات جدیدی را به متقاضیان تحصیل در مدارس اتریش ارائه می نماید. اما امکان تحصیل رایگان در مدارس اتریش نیز برای دانش آموزان بین المللی فراهم شده است. دانش آموزان می توانند پس از مصاحبه با مدیریت موسسه ملک پور و ارائه مدارک خود، در صورت واجد شرایط بودن و تأیید، در یکی از بهترین و برترین مدارس این کشور به تحصیل پرداخته و علاوه بر تحصیل، از امکانات تفریحی، ورزشی، آموزش جانبی و... این موسسه با هزینه بسیار اندکی بهره مند گردند. به طوری که تقریباً تحصیل رایگان در مدارس اتریش برای این عزیزان فراهم شده و بخش اصلی هزینه های مورد نیاز، مربوط به هزینه زندگی در اتریش می شود.

شرایط سنی در مدارس اتریش

شرایط سنی تحصیل در مدارس اتریش ممکن است بسته به نوع مدرسه متغیر باشد، که عبارتند از:

 • مدارس عمومی (Volksschule):در مدارس عمومی اتریش باید حداقل سن ورود 6 سال باشد و 10 سال باشد. 
 • مدارس متوسطه پایه (Hauptschule):برای مدارس متوسطه پایه حداقل سن ورود حدود 10 سال و حداکثر سن حدود 14 سال می باشد.
 • مدارس متوسطه عالی (Oberstufe):برای متوسطه دانش آموزان حدود 15 تا 18 ساله باید باشند.
 • مدارس حرفه‌ای (Berufsschule): حداقل سن ورود ممکن است بسته به نوع آموزش حرفه‌ ای متغیر باشد، اما عموماً پس از پایان مدارس متوسطه پایه فرق می کند.
 • دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی: دانشجویان معمولاً باید دیپلم دبیرستانی (Matura) را دریافت کرده باشند که ممکن است حدود 18 تا 19 سالگی اتفاق بیافتد.

تحصیل رایگان در مدارس اتریش

دانش آموزان و والدینی که خواستار تحصیل فرزندان خود در مدارس اتریش هستند می توانند جهت تحصیل رایگان در اتریش برای فرزندان خود در مدارس اتریش اقدام نمایند. با توجه به حضور دفتر مرکزی موسسه ملک پور در کشور اتریش و اعتبار این موسسه در بین مدارس اتریش، شما متقاضیان عزیز می توانید از طریق این موسسه شرایط تحصیل رایگان در مدارس اتریش را جهت حضور در یکی از بهترین و با کیفیت ترین مدارس اتریش بدون هزینه تحصیل فراهم آورید. با توجه به تعداد بالای متقاضیان و ظرفیت محدود تعداد پذیرش دانش آموز توسط موسسه ملک پور (20-50 نفر) این موسسه فیلترهایی را جهت مصاحبه با مدیریت موسسه و اقدام برای اخذ پذیرش دانش آموزان و متقاضیان در نظر گرفته است. از جمله این مشخصات می توان به بالای 14 سال سن، معدل بالای 17، سطح مناسبی از دانش زبان آلمانی و میزان تمکن مالی خانواده اشاره کرد. گرچه امکان تحصیل رایگان در مدارس اتریش و در مدرسه یاد شده وجود دارد، اما میزان مناسب تمکن مالی خانواده دانش آموز، تأثیر چشمگیری بر امنیت روانی و آرامش ذهنی دانش آموز به هنگام تحصیل و حضور در خارج از کشور دارد. البته تمهیداتی جهت تحصیل رایگان در مدارس اتریش برای دانش آموزانی که دارای معدل عالی و بالای 19 بوده و نسبت به زبان این کشور نیز آشنایی دارند و در واقع نابغه محسوب می شوند اما از تمکن مالی مناسبی برخوردار نیستند، در نظر گرفته شده است.

توجه به این نکته الزامی است که لازم به ذکر است که ارائه مدرک زبان به مدرسه مورد نظر جهت اخذ پذیرش الزامی نمی باشد، چرا که در صورت حضور در اتریش از سن 15-14 سالگی می توان زبان آلمانی را در این کشور آموخت. اما با توجه به ضرورت یادگیری زبان آلمانی به منظور توانایی برقراری ارتباط با دیگران و جلوگیری از انزوای دانش آموز پس از ورود به اتریش، لازم است که دانش آموز قبل از مهاجرت، برای شرکت در دوره های زبان انگلیسی و آلمانی اقدام نماید. با توجه به ضرورت یادگیری زبان آلمانی جهت مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل توصیه می شود که به لینک ذیل مراجعه نموده و محصول بی نظیر موسسه ملک پور در آموزش فشرده و سریع زبان آلمانی را تهیه نمایید تا بدین ترتیب در کمترین زمان ممکن، به بیشترین بازدهی در فراگیری زبان آلمانی دست یابید.

امکانات مدارس رایگان اتریش

تحصیل رایگان در مدارس اتریش، علاوه بر اینکه امکان بهره مندی رایگان از سیستم آموزشی این کشور را فراهم می آورد، منجر به استفاده از خدمات دیگری نیز می شود. مدرسه مورد نظر که توسط موسسه ملک پور اقدام به پذیرش دانش آموزان ایرانی می نماید، از امکانات فوق العاده و ارزشمندی برخوردار است. این مدرسه مجهز به خوابگاه بسیار مناسب، شیک و مجهز بوده و اتاق های دونفره و یا تک نفره در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. این اتاق ها به تخت، کمد دیواری، میز و سرویس بهداشتی مجهز می باشند. ضمن این که نیاز به تهیه خورد و خوراک دانش آموزان توسط خود ایشان نمی باشد. بلکه دو وعده غذا در این مدرسه به دانش آموزان سرو می شود. از دیگر امکانات مدرسه فوق که در اختیار متقاضیان عزیز قرار می گیرد، استفاده از خدمات پزشکی و یا فروشگاه مستقر در مدرسه می باشد که کلیه نیازهای دانش آموزان را پاسخگوست. در جدول ذیل، مشخصات کلی اتاق ها و خدمات جانبی این مدرسه نمایش داده شده است.

مشخصات اتاق های خوابگاه و خدمات جانبی مدرسه اتریش

تصویر و پلان اتاق یک نفره

تحصیل رایگان در مدارس اتریش تحصیل رایگان در مدارس اتریش

مشخصات اتاق یک نفره

متراژ 16*20 متر مربع

دارای تخت، میز، کمد دیواری و سرویس بهداشتی

هزینه: 525 یورو

تصویر و پلان اتاق دو نفره

تحصیل رایگان در مدارس اتریش تحصیل رایگان در مدارس اتریش

مشخصات اتاق دو نفره

متراژ 20*25 متر مربع

دارای 2 تخت، 2 کمد دیواری، 2 میز، سرویس بهداشتی

قیمت 440 یورو

سایر خدمات جانبی

آموزش گلف، والیبال، فوتبال

پشتیبان آموزشی در کنار دروس

وای فای رایگان

اتاق مجهز به تلویزیون، ویدئو پروژکتور و SKY

دو وعده غذای شام و ناهار به صورت غذاهای گوشتی و سبزیجات در کنار دسر

 

تحصیل رایگان در مدارس اتریش، در شرایطی امکان پذیر است که این مدرسه، مجهز به زمین پیشرفته و درجه یک بازی گلف بوده و امکان ثبت نام و شرکت دانش آموزان در مدارس فوتبال و والیبال این مدرسه نیز وجود دارد. زمین های گلف و والیبال این مدرسه بسیار مجهز و پیشرفته می باشد و در صورت یادگیری بازی گلف به صورت حرفه ای می توان حتی در آینده، از آن به مقدار قابل توجهی کسب درآمد کرد.

امکانات مدارس اتریش

مدارس اتریش امکانات متنوعی ارائه می‌ دهند که به دانش‌ آموزان کمک می‌ کند تا تجربه‌ ی آموزشی بهتری داشته باشند. برخی از این امکانات شامل موارد زیر می‌ شود:

 • کلاس‌ های آموزشی مناسب و تجهیزات پیشرفته: کلاس‌ های آموزشی در مدارس اتریش معمولاً با تجهیزات آموزشی مدرن و مناسبی مثل تجهیزات ، صفحات نمایش تعاملی، کتب و منابع آموزشی به روز و دیگر ابزارهای آموزشی و تحقیقاتی مجهز هستند.
 • امکانات ورزشی:  بسیاری از مدارس اتریش دارای زمین‌ های ورزشی، سالن‌ های ورزشی و امکانات دیگر برای فعالیت‌ های ورزشی هستند. این امکانات به دانش‌ آموزان کمک می‌ کند تا سلامتی فیزیکی خود را حفظ کنند و در رشد و توسعه‌ ی سالم شرکت کنند.
 • کتابخانه:  بیشتر مدارس اتریش دارای کتابخانه‌ های کامل و منابع آموزشی فراوان هستند که به دانش‌ آموزان امکان مطالعه و تحقیق در موضوعات مختلف را می‌ دهند.
 • تغذیه سالم:  بسیاری از مدارس اتریش غذای سالم را در زندگی دانش‌ آموزان با اهمیت می‌ دانند و امکانات تغذیه‌ ی مناسبی را فراهم می‌کنند. این امکانات می‌توانند شامل غذاهای صبحانه، ناهار و سایر وعده‌ های غذایی سالم باشند.
 • فضاهای آموزشی غیرکلاسی:  برخی از مدارس اتریش فضاهایی مانند اتاق‌ های مطالعه، استودیوهای هنری، لابراتوارها و آزمایشگاه‌ ها را فراهم می‌ کنند که به دانش‌ آموزان امکان مطالعه و تجربه‌ی عملی در زمینه‌ های مختلف را می‌ دهد.

در کل، مدارس اتریش تلاش می‌ کنند تا به دانش‌آموزان یک محیط آموزشی مناسب و کامل ارائه دهند که بتوانند بهترین تجربه‌ ی آموزشی را داشته باشند و در زمینه‌ های مختلف رشد و توسعه داشته باشند.

راه یابی به رشته های علوم پزشکی با تحصیل در مدارس اتریش

یکی از پرتقاضاترین رشته های تحصیلی در کشورهای اروپایی، تحصیل در رشته های علوم پزشکی می باشد. کنکور سخت و دشوار ایران، افراد زیادی را جهت تحصیل در کشورهای اروپایی علاقمند کرده است. یکی از بهترین گزینه های ممکن برای تحصیل پزشکی در خارج از ایران، کشور اتریش است. تحصیل رایگان در اتریش، کیفیت بالای دانشگاه های پزشکی این کشور، مورد تأیید بودن دانشگاه های این کشور و سایر گزینه های مثبت دیگر باعث شده است که اتریش به عنوان یکی از بهترین کشورها جهت تحصیل رشته های علوم پزشکی شناخته شود.

با وجود مزایای گفته شده، یکی از موارد مهم برای تحصیل پزشکی در اتریش، قبولی در آزمون ورودی می باشد که به زبان آلمانی برگزار می شود. اکثر متقاضیانی که بدون آمادگی کامل و دانش زبان آلمانی در این آزمون شرکت می نمایند ناموفق خواهند بود. با این حال افرادی که دارای سابقه تحصیل در مدارس اتریش می باشند، در مقایسه با دیگر متقاضیان این رشته دارای شانس بسیار بیشتری برای پذیرش در دانشکده های پزشکی اتریش هستند.

هر یک از دانشگاه های کشور اتریش دارای آزمون ورودی خاصی می باشند که دارای بودن مدرک زبان آلمانی C1 از الزامات شرکت در آن می باشد. برخی دانشگاه ها نیز آزمون های مشترکی برگزار می نمایند که معروفترین آن، آزمون MedAT می باشد. این آزمون به صورت مشترک برای دانشگاه های پزشکی وین، اینسبروک، گرتز و لینز برگزار می شود.

مزایای تحصیل در مدارس اتریش

تحصیل در مدارس اتریش دارای مزایای متعددی است که شامل موارد زیر می‌ شود:

 • سیستم آموزشی با کیفیت: اتریش دارای یکی از بهترین سیستم‌ های آموزشی جهان است. مدارس این کشور با استفاده از روش‌ های آموزشی پیشرفته و منابع آموزشی بروز، به دانش‌ آموزان فرصت می‌ دهند تا مهارت‌ های لازم را کسب کنند.
 • آموزش های عملی: سیستم آموزشی اتریش به دانش‌ آموزان فرصت می‌ دهد تا علاوه بر درس‌ های تئوری، درس‌ های عملی و تجربی نیز دریافت کنند. این به دانش‌آموزان کمک می‌ کند تا مهارت‌های عملی و کاربردی خود را تقویت کنند.
 • توجه به فرهنگ و زبان: اتریش یک کشور چند فرهنگی است و مدارس آن توجه زیادی به آموزش فرهنگ و زبان‌ های مختلف دارند. این امر به دانش‌ آموزان کمک می‌ کند تا با تنوع فرهنگی آشنا شوند و ارتباطات بین‌ المللی خود را تقویت کنند.
 • امکانات آموزشی و تکنولوژی: مدارس اتریش دارای امکانات آموزشی پیشرفته و فناوری‌ های نوین هستند که به دانش‌ آموزان کمک می‌ کند تا بهترین تجربه آموزشی را داشته باشند.
 • پشتیبانی از دانش‌ آموزان با ویژگی‌ های خاص: سیستم آموزشی اتریش به دانش‌آموزان با نیازهای ویژه، مانند نیازهای آموزشی یا نیازهای بهداشتی، حمایت می‌ کند و امکانات لازم را برای آن‌ ها فراهم می‌ کند.
 • فرصت‌ های حرفه‌ ای: پس از فارغ‌ التحصیلی، دانش‌ آموزان اتریش به فرصت‌ های حرفه‌ ای مناسبی دست پیدا می‌ کنند، زیرا آموزش عالی و مهارت‌ های کسب شده آن‌ ها را برای ورود به بازار کار آماده می‌ کند.
 • هزینه های پایین: هزینه تحصیل در اتریش نسبت به سایر کشور های اروپایی پایین تر است.
 • معلمین با سطح علمی بالا: بهره مندی از اساتید و معلمان با سطح علمی بالا و به روز با سطح تحصیلاتی بالا
 • خوابگاه های دانش آموزی: امکان استفاده از خوابگاه های دانش آموزی با تجهیزات و امکانات بالا

ویزای دانش آموزی اتریش

عموماً ویزای دانش‌آموزی یا ویزای تحصیلی برای ورود به اتریش برای تحصیل به مدت طولانی صادر می‌شود، که شامل موارد زیر است:

 • درخواست پذیرش: برای شروع فرآیند، شما باید به یک مؤسسه آموزشی مورد تأیید واقع شده در اتریش مراجعه کنید و درخواست رسمی برای تحصیل دهید.
 • تصویب مؤسسات دولتی: در صورتی که به یک دانشگاه یا مؤسسه آموزشی دولتی در اتریش پذیرفته شوید، ممکن است تصویب از طرف دولت نیز نیاز باشد.
 • درخواست ویزا: پس از دریافت پذیرش از مؤسسه آموزشی، می‌توانید برای ویزای دانش‌آموزی اقدام کنید که این فرآیند شامل تکمیل مدارک، پرداخت هزینه‌های مربوطه و ارائه اطلاعات مورد نیاز به سفارت یا کنسولگری اتریش می‌شود.
 • بیمه سلامت: درخواست‌ کنندگان ویزا معمولاً ملزم به داشتن بیمه سلامت برای دوره تحصیلی خود در اتریش هستند.

ویزای همراه جهت تحصیل فرزندان در اتریش

بسیاری از خانواده ها تحصیل در مدارس اتریش را به عنوان یکی از روش های مهاجرتی و اقامتی اتریش برای خود می دانند. توجه به این نکته ضروری است که تحصیل در مدارس اتریش، صرفاً منجر به اقامت دانش آموز در این کشور می شود و والدین و سایر اعضای خانواده نمی توانند از این طریق، برای اخذ اقامت اتریش اقدام نمایند. والدین دانش آموز می توانند با اخذ ویزای توریستی اتریش و به صورت کوتاه مدت، وارد کشور اتریش شده و فرزندان خود را ملاقات نمایند. والدینی که تصمیم به ایجاد شرایط تحصیل فرزندان در مدارس اتریش دارند، بایستی از طریق ویزای توریستی و یا اقدام از طرق مختلف مهاجرت برای حضور دائم در کشور اتریش اقدام نمایند تا بتوانند در کنار فرزندان خود در طول دوره تحصیل باشند. از جمله روش هایی که بدین منظور به والدین توصیه می شود، اقدام از طریق برنامه خودحمایتی اتریش است که صرفاً نیاز به نمایش تمکن مالی لازم دارد. از دیگر روش های اخذ اقامت اتریش برای والدین دانش آموزان، می توان به روش قرمز سفید قرمز، تحصیل و یا کار در کشور اتریش اشاره کرد.

بورسیه تحصیلی زیر 18 سال در مدارس

تحصیل در مدارس اتریش به همراه بورسیه تحصیلی امکان پذیر است. با اینکه شانس اخذ بورسیه تحصیلی در مقاطع تحصیلی قبل از دکترا کم بوده و ارتباط مستقیمی با مقطع تحصیلی دارد، اما این به معنای عدم ارائه بورسیه تحصیلی در مدارس اتریش نمی باشد. در مقطع دبستان، بورسیه های مختلفی توسط دانشگاه های خصوصی اتریش ارائه می شود. دانشگاه های دولتی اتریش برای افرادی که مقیم اتریش بوده و والدین آنها اقامت بلند مدت اتریش را دریافت کرده اند رایگان می باشد. بنابراین در این گونه مدارس، بورسیه تحصیلی اتریش ارائه نمی شود. اما در مدارس خصوصی که نیاز به پرداخت شهریه های مختلفی می باشد، بورسیه های تحصیلی مختلفی برای دانش آموزان کلاس یازدوهم و دوازدهم که دارای پیشرفت تحصیلی فوق العاده ای بوده اند، در نظر گرفته شده است. بنابراین بورسیه تحصیلی زیر 18 سال برای تحصیل دانش آموزان و محصلان مدارس اتریش در نظر گرفته شده است. این بورسیه ها می تواند در پرداخت بخشی از هزینه های زندگی یا تحصیل دانش آموزان، مؤثر واقع شده و به یاری دانش آموزان آید. اما هزینه هایی مانند هزینه آزمون ها و کتب درسی و...، هزینه سفرهای علمی و دانش آموزی و هزینه هایی چنین، بایستی توسط دانش آموز پرداخت شود. فرم های درخواست بورسیه تحصیلی زیر 18 سال باید در موعد مقرر در اختیار مدیریت مدرسه مورد نظر قرار گیرد تا در فرصت تعیین شده مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

معرفی برترین دبیرستان های اتریش

جهت تحصیل در مدارس اتریش اطلاع از شرایط مدارس و معرفی بهترین آن ها می تواند چشم انداز روشنی در خصوص آینده تحصیلی دانش آموز به وی ارائه بدهد. اکثر متقاضیان تحصیل در مقطع دبیرستان در اتریش خواهان ورود به دانشگاه های دولتی و برتر این کشور می باشند و به همین دلیل، انتخاب بهترین دبیرستان برای آن ها حائز اهمیت است. در این بخش، لیستی از بهترین دبیرستان ها و مدارس اتریش برای شما بزرگواران فراهم شده است که می توانید با بررسی شرایط و هزینه های آن ها، با آگاهی بیشتر در این خصوص اقدام نمایید. همچنین جهت تکمیل اطلاعات خود در زمینه شرایط مدارس معرفی شده و یا ثبت نام در آن ها می توانید با کارشناسان خبره موسسه ملک پور در ارتباط باشید.

نام

نام لاتین

سن پذیرش

حدود شهریه در سال

مدرسه آمادئوس در وین

Amadeus International School Vienna

11 الی 18 سال

سالیانه 44 هزار یورو

مدرس آمریکایی سالزبورگ

The American International School in Salzburg

12 الی 18 سال

سالیانه 38 هزار یورو

مدرسه آمریکایی آیس

AISS American International School in Salzburg

14 الی 18 سال

سالیانه 38 هزار یورو

مدرسه بین المللی سنت گیلن

St. Gilgen International School

14 الی 18 سال

سالیانه 52 هزار یورو

مدرسه بین المللی دانوب

Danube International School Vienna (private Danube school)

11 الی 19 سال

سالیانه 25 هزار یورو

 

تقویم تحصیلی در مدارس اتریش

شروع سال تحصیلی در مدارس اتریش از ماه سپتامبر آغاز شده و تا ژانویه ادامه می یابد. البته این تاریخ برای شهرهای مختلف اتریش با کمی تغییر و اختلاف همراه است. سال تحصیلی اتریش دارای دو نیم سال می باشد. یک هفته به عنوان تعطیلات بین دو نیم سال در نظر گرفته شده است. مقطع ابتدایی 4 سال، متوسطه 4سال، دوره پلی تکنیک 1 سال و دوره فنی و آماده سازی برای ورود به دانشگاه، 3 سال به طول می انجامد.

تحصیل در مدارس شبانه روزی اتریش

اخیرا مبحث تحصیل در مدارس شبانه روزی اتریش بسیار مورد توجه ایرانیان قرار گرفته و بسیاری از والدین برای تحصیل فرزندانشان در این کشور سوالاتی دارند. در این قسمت به صورت کلی به تحصیل در مدارس شبانه روزی اتریش می پردازیم. بیشتر والدین اتریشی برای آماده کردن فرزندان خود قبل از ورود به دانشگاه، آن ها را برای ادامه تحصیل در مدارس شبانه روزی اتریش، ثبت نام می کنند. از معروف ترین مدارس شبانه روزی اتریش می توان به مدرسه بین المللی سالزبوررگ، مدرسه بین المللی Gilgen، مدرسه Theresianum وین و غیره اشاره کرد.

خوابگاه های دانش آموزی در اتریش

در اتریش، خوابگاه‌های دانش‌ آموزی به عنوانمحلی برای اقامت دانش آموزان می باشد. این خوابگاه‌ها معمولاً توسط مدارس یا موسسات آموزشی دیگر اداره می‌ شوند. در اتریش، سیستم آموزش عالی دارای مراکز آموزشی بسیار معتبری مانند دانشگاه‌ها و موسسات تحقیقاتی است، بنابراین تقاضا برای خوابگاه‌های دانش‌آموزی نیز بالا است. خوابگاه‌ های دانش آموزی در اتریش معمولاً دارای اتاق‌ هایی است که به صورت اشتراکی یا خصوصی ارائه می‌ شوند. اتاق‌های اشتراکی ممکن است شامل اتاق‌ های خواب مشترک، آشپزخانه مشترک و حمام‌های مشترک باشند. اتاق‌ های خصوصی همچنین موجود هستند که دارای تجهیزات مستقل شامل حمام و آشپزخانه هستند. هزینه‌ های اقامت در خوابگاه‌ های دانش آموزی ممکن است متفاوت باشد و بستگی به شهر، موقعیت جغرافیایی، امکانات ارائه شده و نوع اتاق دارد،در شهرهای بزرگ مانند وین، گراز، و سالزبورگ، هزینه‌ های خوابگاه‌ ممکن است بالاتر باشد به دلیل هزینه زندگی بالا در این شهرها. در این شهرها، هزینه‌ ی خوابگاه معمولاً بین 300 تا 600 یورو در ماه می‌ تواند باشد. در شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی، هزینه‌های خوابگاه‌ ممکن است کمتر باشد. در این مناطق، هزینه‌ ی خوابگاه معمولاً بین 200 تا 400 یورو در ماه است. علاوه بر این، بسیاری از خوابگاه‌ های دانش‌ آموزی در اتریش امکانات اضافی مانند اینترنت پرسرعت، سرویس پذیرایی، و فضاهای اجتماعی مشترک مانند سالن‌های درس، اتاق‌ های مطالعه و فضاهای تفریحی را ارائه می‌ دهند.

شرایط تحصیل در دانشگاه های اتریش

عده ای از افراد با نگرانی در خصوص پرداخت هزینه های شهریه مدارس خصوصی و شبانه روزی اتریش، مانع از تحصیل فرزندان خود در مدارس این کشور شده و ترجیح می دهند که آن ها را برای تحصیل در مقاطع دانشگاهی، راهی کشور اتریش نمایند. اما توجه به این نکته الزامی است که در صورت تحصیل در مدارس اتریش، احتمال و شانس ورود به دانشگاه های معتبر و رایگان این کشور افزایش می یابد. چرا که معمولاً پذیرش مستقیم به دانشگاه های اتریش، بدون داشتن دیپلم اتریشی فوق العاده سخت و دشوار می باشد. ورود مستقیم به برخی رشته ها در اتریش نیاز به آزمون ورودی و دانش زبان آلمانی دارد. به همین جهت افرادی که اقدام به تحصیل در مدارس اتریش نموده اند، هم دارای اولویت در پذیرش دانشگاه و آزمون ورودی هستند و هم با در اختیار داشتن مدرک دیپلم اتریشی و تسلط بر زبان آلمانی، دارای شانس بیشتری در موفقیت آزمون ورودی دانشگاه های اتریش هستند.

علاوه بر این، یکی از خدمات مدارس بین المللی در اتریش، ارائه مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته و دانشگاه مطلوب می باشد. مشاورین مدارس، افرادی متخصص هستند که سالها در زمینه مشاوره تحصیلی در کشورهای مختلف فعالیت داشته اند و این مهم می تواند یکی از بزرگترین مزایای تحصیل در مدارس اتریش باشد. بنابراین صرف هزینه در زمینه تحصیل فرزندان در مدارس اتریش، دارای بازدهی بسیاری بوده و موجب تضمین آینده تحصیلی و شغلی فرزند شما در اتریش می شود. در ادامه، به اسامی برخی از بهترین دانشگاه های اتریش که شانس پذیرش دانش آموزان دبیرستان های اتریش در آن ها بسیار زیاد است اشاره شده است:

 • دانشگاه ملی وین
 • دانشگاه اینسبروک
 • دانشگاه گرتز
 • دانشگاه پزشکی وین
 • دانشگاه لینز

وضعیت اقامت پس از تحصیل در مدارس اتریش

اتریش کشوری مهاجرپذیر است و سالیانه تعداد زیادی از مردم از سرزمین های مختلف را در خود جای می دهد. یکی از اهداف دانش آموزان از تحصیل در مدارس اتریش، اخذ اقامت این کشور و همسو شدن با محیط اروپایی و زندگی و کار در بهترین کشور دنیا می باشد. تحصیل در مدارس اتریش این شانس را به دانش آموز می دهد که بتواند راحت تر وارد محیط دانشگاهی و مقاطع تحصیلی بالاتر شده و یا در این کشور مشغول به کار گردد و از این طریق، اقامت دائم اتریش را دریافت نماید. معمولاً اخذ اقامت و تابعیت برای افرادی که در سنین نوجوانی وارد کشور اتریش شده و در آن مشغول تحصیل می شوند، بدون مشکل می باشد.

روش های اخذ اقامت و تابعیت اتریش متفاوت است. دانش آموزان و متقاضیان تحصیل در مدارس اتریش می توانند پس از پایان دوره تحصیلی خود، یکی از انواع روش های ممکن را برای اخذ اقامت اتریش انتخاب نمایند. معمول ترین این روش ها، ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و ورود به دانشگاه یا کالج های فنی حرفه ای می باشد تا پس از آن، با مدرک تحصیلی معتبر بتوانند در این کشور مشغول به کار شوند. در نمودار زیر نرخ بیکاری در کشور اتریش قابل مشاهده است.

تحصیل در مدارس اتریش

روش های قانونی دیگری نیز برای اخذ اقامت کشور اتریش وجود دارد که از آن جمله می توان به ازدواج، راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت و یا استارت آپ اشاره کرد. هر یک از این روش ها، متناسب با شرایط افراد ممکن است مناسب برای اخذ اقامت اتریش باشد.


سوالات متداول

✔️ هزینه تحصیل در مدارس اتریش چه مقدار است؟

تحصیل در مدارس دولتی اتریش به طور رایگان بوده و تحصیل در مدارس بین المللی و شبانه روزی اتریش دارای شهریه سالیانه 20-40 هزار یورو می باشد.

✔️ آیا می توان از بورسیه تحصیلی زیر 18 سال در اتریش استفاده کرد؟

بله دانش آموزان واجد شرایط و ممتاز می توانند با تکمیل فرم های مربوطه و تحویل به مدیریت مدرسه موردنظر، از بورسیه تحصیلی بهره مند شوند.

✔️ هزینه تحصیل در مدارس اتریش چه مقدار است؟

تحصیل در مدارس دولتی اتریش به طور رایگان بوده و تحصیل در مدارس بین المللی و شبانه روزی اتریش دارای شهریه سالیانه 20-40 هزار یورو می باشد.

✔️ تحصیل در مدارس اتریش به چه زبانی امکان پذیر است؟

آموزش و تدریس در مدارس دولتی اتریش، عموماً به زبان آلمانی و در مدارس شبانه روزی به زبان های انگلیسی، فرانسوی و... می باشد.

✔️ مزایای تحصیل فرزندان در اتریش چیست؟

"استفاده از امکانات آموزشی، تفریحی، ورزشی و آموزش جانبی مدارس"، "زندگی در یکی از برترین کشورهای جهان"، "آشنایی با فرهنگ محیط و زبان آلمانی"، "تسهیل در ورود به دانشگاه های دولتی اتریش و جذب در بازار کار این کشور"

سخن پایانی 

تحصیل در مدارس اتریش، شرایط تحصیل زیر 18 سال، تحصیل در مقطع دبیرستان در اتریش و شرایط تحصیل در مقطع دبیرستان در اتریش در این مقاله به صورت کامل مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. همه والدین برای آینده فرزندان خود نگران هستند و آرزو دارند که فرزندان آن ها در بهترین محیط آموزشی و تحصیلی، رشد یافته و پیشرفت نماید. تحصیل در مدارس اتریش همانند تحصیل در کشورهایی مثل انگلستان، کانادا، سوئیس و...، آینده تحصیلی و شغلی فرزندان و دانش آموزان را تا حد بسیار زیادی تضمین می کند. حتی در صورت عدم موفقیت فرزندی در پروسه تحصیل در مدارس اتریش، این فرصت در اختیار وی قرار گرفته است که در یکی از بهترین کشورهای جهان، به کشف استعدادهای خود در زمینه های دیگر نظیر موسیقی، بازیگری و یا دوره های فنی حرفه ای پرداخته و مسیر زندگی و پیشرفت خود را مشخص نماید. به منظور تحصیل در مدارس اتریش، دقت در انتخاب صحیح و درست مدرسه بسیار با اهمیت است. شرایط و امکانات تحصیل در مدارس مختلف، متفاوت می باشد. وکلای موسسه ملک پور با اطلاع کامل از شرایط مدارس اتریش، آماده ارائه خدمات و یاری به شما عزیزان در پروسه انتخاب مدرسه و ثبت نام در آن و یا سایر مراحله اخذ ویزای تحصیل در مدارس اتریش می باشند. با جستجوی عبارت تحصیل در مدارس اتریش ملک پور می توانید مستقیماً به سایت های رسمی موسسه MIE دسترسی یافته و ویدئوهای مربوط به این زمینه را مشاهده نمایید. علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل در مدارس اتریش ملک پور و یا اخذ مشاوره و راهنمایی از مشاوران برجسته موسسه MIE می توانند با تلفن های موسسه تماس گرفته و علاوه بر تعیین وقت قبلی با مشاوران ارشد، از مشاوره تلفنی رایگان متخصصین این مجموعه نیز بهره مند گردند. همچنین چنانچه به لینک فرم تماس رجوع کرده و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایید، مشاوران متخصص موسسه ملک پور با شما تماس خواهند گرفت. ضمن این که در انتهای این مقاله در بخش "ثبت پرسش"، امکان طرح و درج سوالات شما و پاسخگویی مشاوران تعبیه شده است.

امتیاز 4.72 از 5 ( 59 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
انا موسوی
سلام و عرض ادب من 32 سالمه و فرزند 9 ساله دارم تمایل دارم که برای تحصیل فرزندم رو بفرستم اتریش و خودم هم همراهش برم ایا امکان پذیر است ؟ ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید خیلی سپاسگذارم بابت مقالات و اطلاعات خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، شرایط شما باید به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد، در صورت امکانِ اخذ ویزای تحصیلی در دوره های زبان برای یکی از والدین، تحصیل فرزندان به صورت رایگان امکان پذیر است و از لحاظ هزینه منطقی ترین مسیر همراهی شما با فرزندتان می باشد. * مانا باشید *
فيروزه مداليان
با سلام درخواست يك وقت حضوري براي مشاوره دارم پسرم ١٥ سال دارد و براي ثبت نام وي سؤالاتي دارم ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب، با توجه به تکمیل ظرفیت مدرسه رایگان در اتریش، در حال حاضر امکان ثبت نام فقط به عنوان رزرو وجود دارد. در صورت عدم قبولی سایر دانش آموزان، افراد رزرو وجایگزین خواهند شد. در صورت تمایل می توانید با تکمیل فرم تماس از مشاورین مجموعه درخواست داشته باشید تا با شما تماس گیرند. * مانا باشید *
فاطیما
ببخشید چطور میتونیم ثبت نام کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از لینک زیر می توانید هم برای تماس با ما و ارتباط با مشاوران اقدام نمایید. موفق باشید https://officialmalekpour.com/contact
پریا احمدی
سلام ممنون از سایت خوبتون دخترم ۱۶ ساله هست و مدرک b1 زبان آلمانی رو داره میتونیم برای مدارس اتریش اقدام کنیم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب، دوست عزیز شرایط دختر شما مناسب مدرسه رایگان اتریش می باشد البته معدل ایشان نیز حائز اهمیت است و البته جهت ورود به مدرسه رایگان اتریش، شرکت در مصاحبه ورودی و قبولی در آن نیز، ملاک می باشد. * مانا باشید*
مهدی ملکی
سلام وقت بخیر برای بچم که 10 سالشه میتونیم اقدام کنیم؟ اگه به ما ویزای توریستی بدن، وضعیت نگهداری بچم به چه صورت میشه؟ ممنون از مقاله خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل رایگان در مدارش اتریش همانطور که در ویدیو آقای دکتر اشاره فرمودند بهتر استکه بچه ها بالای 13 یا 14 سال باشند چون به پدر و مادر ویزای گاردین صادر نمی شود و با ویزاهای توریستی می توانید بیایید اتریش. اگر هدفتان مهاجرت خانوادگی است پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما توسط کارشناسان ما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
فاطیما
ببخشید چطور میتونیم ثبت نام کنیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز از لینک زیر می توانید هم برای تماس با ما و ارتباط با مشاوران اقدام نمایید. موفق باشید https://officialmalekpour.com/contact
فاطیما
سلام ببخشید دختر من ۱۴ سالش هست و معدلش ۲۰ هست ایا امکان تحصیل رایگان در اتریش برای دخترم وجود داره
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید بلی ایشان از شرایط سنی و نمره معدل خوبی برخوردار هستند. برای مدارس دولتی بچه ها و ووالدین باید مصاحبه شوند پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا بصورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت نمایید. موفق باشید.
پوریا
سلام درباره اون مدرسه هایی که نام بردید بورسیه هم میدهند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولا برای مقاطع دبیرستان و پایین تر در شرایط خیلی خاص و استثنایی بورسیه میدهند و بصورت عمومی اگر شما در حین تحصیل دانش آموز شاگرد اولی باشید میتوانید بسته به سیاست های خود مدرسه یا کالج تخفیف در شهریه دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علی محمدی
خیلی مقاله خوبی بود من خودم دوست دارم برای مدارس خصوصی اتریش اقدام کنم. هزینه مدارس با 40 هزار یورو میشه اونجا مدرسه ای ثبت نام کرد که خوابگاه و همه رو شامل بشه ؟ من میخوام رشته موسیقی بخونم تحقیق کردم بهترین راه این هست که از طریق تحصیل در مدارس اقدام کنم که مدرسه بخش موسیقی هم داشته باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز مدارس بسیار با کیفیتی در کشور اتریش وجود دارد و اکثر مدارس خصوصی دارای خوابگاه می باشند و عموم هزینه ها از 40 تا 50 هزار یورو میباشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
محمد محمدی
سلام. من پایه نهم هستم و مدرک برق خودرو از فنی و حرفه ای دارم و چند اختراع در حال ثبت دارم. معدل سالیانه هم بالای 19هست. تنها مشکلم هزینه‌های انجام پروسه هست. برای اختراعاتی که داشتم هم درخواست ارائه داشتم. آیا راهی هست که بتونم بورس بشم. ممنون میشیم که راهنمایی کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز دریافت بورسیه یک پروسه کاملاً رقابتی است و رزومه علمی شما بسیار تعیین کننده است و برای دانش آموزانی در سن شما به راحتی افرادی که دوره های آکادمیک گذرانده اند و مقالات علمی و سوپروایزر دارند نیست. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما برای کشورهایی که تحصیل رایگان دارند بررسی شود. موفق باشید.
محمدمحمدی
سلام خسته نباشید من۱۶سالمه ومعدل دوسال پیشم ۲۰بوده ومعدل امسالم بالای ۱۹/۵شده وزبان آلمانی اصلا بلد نیستم و انگلیسی درحد پایه هستم آیامیتونم برای مدرسه دولتی اتریش اقدام کنم؟؟؟ آیادرمدرسه دولتی زبان انگلیسی و آلمانی اموزش داده میشه؟؟؟ باتشکر🌷
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باتوجه به رزومه ای که می فرمایید بلی این امکان از نظر سن و معدل برای شما امکان پذیر است. درمورد زبان مدارس اتریش هم مد نظر داشته باشید که در مدارس دولتی زبان اصلی آلمانی است که در کنار آن زبان انگلیسی هم درس می دهند. اما در مدارس خصوصی عموماً برعکس یعنی زبان اول انگلیسی است که در کنار آن زبان آلمانی هم تدریس می کنند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
رها آریانسب
سلام من دخترم 14 سال داره و دوساله که در مدرسه ی تیزهوشان ( سمپاد ) درس می خونه و معدل سال قبلش ( هفتم ) هم 19/93 شده . می خواستم بدونم که دخترم از شرایط سنی و معدل خوبی برای تحصیل رایگان در اتریش برخوردار است ؟؟؟ ممنونم بابت اطلاعات خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بلی با توجه به رزومه ای که می فرمایید ایشان شانس خوبی برای پذیرش از مدارس دولتی اتریش دارند و اتفاقا در سن و مقطع مناسبی هم دارید برای ایشان اقدام می کنید. درمورد تحصیل فرزندان زیر 18 سال باید خیلی از جوانب سنجیده شود و در یک کامنت نمی توان پاسخ کاملی را ارائه داد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
امیرعلی مکاری
با سلام من ۱۶ سالمه و سال پایه یازدهمم و میخواستم برای پایه دوازدهم اقدام کنم تمکن مالیم نسبتن پایین ولی معدل سال نهمم ۱۹.۸۶وسال دهمم ۱۸.۵ ایا امکان پذیر هست برای مدارس خصوصی برای سال دوازدهم اقدام کنم و اینکه خانوادم فقط میتونن هزینه سال دوازدهمم بدهند و هزینه دانشگاه به چه شکل میشه و ایا میتونیم در صورتی که هزینه دانشگاهمون رایگان میشه بتونیم در هنگام تحصیل کارم بکنیم و پوله زندگی با استفاده از کار تحصیلی بدست بیاریم لطف کنید جواب بدین و ممنون از موسسه ملک پور
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز باید رزومه شما بطور دقیق بررسی شود و اگر برای مدارس رایگان بخواهید اقدام کنید باید سریع اقدام بشود. از آنجایی دانشگاه های اتریش هم به زبان آلمانی رایگان است می توانید بصورت رایگان در دانشگاه هم ادامه تحصیل بدهید و اجاره کار نیمه وقت داشته باشید. موفق باشید.
النا
سلام وقت بخیر من ۱۳سالمه و دو سال جهشی خوندم و سال دهم رشته ریاضی هستم و سال های قبل معدلم همه۲۰بوده ومقدار کمی المانی بلدم و انگلیسی در حد متوسط. من چطور میتونم با دبیرستان های انجا مکاتبه کنم؟ زمان مشخصی برای مکاتبه وجود دارد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید شما حتی شانس قبولی در مدارس رایگان اتریش را هم دارید، پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تاشرایط عمومی شما بررسی شود و مشاوران ما برای مدارس رایگان کشور اتریش راهنمایی تان نمایند. موفق باشید.
امیرعلی مکاری
با سلام من ۱۶ سالمه و میخواستم برای سال یازدهم یا دوازدهم اقدام بکنم برای دبیرستان های رایگان اتریش و اینکه انگلیسیم متوسطه و المانی بلد نیستم و معدل سال هشتم۲۰و نهمم ۱۹.۹۰ ببوده و پایه دهمم ۱۸.۵ بوده و دارای افتخارات ورزشی زیادی هستم در والیبال حتی لیگ برتر نوجوانان ایران و اینکه بودجم چیزی حدودی ۳۰۰ الی ۳۵۰ میلیونه و اینکه میتونم برای مدارس رایگان اتریش اقدام کنم و المانی یاد بگییرم؟و بعد تحصیل کنم در دبیرستان و دانشگاه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز شرایط عمومی شما خیلی خوب است و این امکان را اگر سریع اقدام کنید دارید که از مدارس رایگان اتریش هم پذیرش بگیرید پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود و در صورت لزوم در وبینارهای مدارس اتریش استاد ملکپور ثبت نام نمایید. موفق باشید.
علی م
سلام،ببخشید من در تیزهوشان درس میخونم و معدل نوبت دوم من18/75 شد میتونم به اتریش مهاجرت کنم و در مدارس رایگان آنجا درس بخونم ؟.. و در رشته پزشکی تحصیل کنم؟..از نظر مالی هم کمبود ندارم و توانایی مالی دارم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بصورت کلی از شرایط معدل لازم برخوردار هستید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
حمید عزتی
سلام وقت بخیر امکان گرفتن بورسیه برای بچه های زیر 18 سال تا چه مقدار از شهریه مدارس شبانه روزی خواهد بود؟ از چه سنی برای دریافت پذیرش از مدارس اتریش برای بچه ها اقدام کنیم مناسب هست و شانس دریافت ویزای اون ها بالا میره با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً برای بچه های زیر 18 سال اگر دانش آموز استثنایی باشد یا معدل و نمره زبان قوی ارائه بدهد می توان در شهریه ها تخفیف گرفت که اون هم بسته به سیاست های هر مدرسه مختلف است. درمورد سن هم از سن 12-13 سال تا 16 سال برای مدارس دولتی ولی مدارس خصوصی را با 17 سال سن هم میتوان اقدام کرد. موفق باشید.
زهرا
سلام من امسال میرم کلاس دهم سال نهم و در مدارس نمونه درس خوندم زبان المانی هم بلد نیستم ایا من هم این شانسو دارم که برم اتریش/؟؟؟راستی ایا نوجوانان زیر 18 سال می تونن تنهایی هم برن خارج درس بخونن/؟؟؟خواهش می کنم کمکم کنید /؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اما بچه های ایرانی 12_13 سال تا 16 سال برای مدارس رایگان اتریش اگر معدل بالای 18_19 داشته باشند شانس خوبی دارند. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
صفری
سلام و وقت بخیر ممنون از اطلاعات عالیتون و مقاله بسیاری خوبی که در خصوص تحصیل در مدارس اتریش نوشتید. خواستم بدونم آیا می تونم فرزند 15 ساله خودم رو برای تحصیل در مدارس رایگان اتریش بفرستم و وقتی دیپلمش رو دریافت کرد برای تحصیل در آلمان اقدام کنه؟ مشکلی برای اقامتش به وجود نمیاد؟ ضمن اینکه میخواستم بپرسم اگر فرزندمون برای تحصیل در مدارس اتریش اقدام کنه به ما هم اقامت داده میشه؟ ممنونم از شما
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب بله فرزند شما میتونه تحصیل رایگان داشته باشه و بعد برای آلمان اقدام کنه. تحصیل فرزند به شما اقامتی نمی دهد فقط توریستی میتوانید کنار فرزندتان حضور داشته باشید . برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
فاطمه علیزاده
سلام، خسته نباشید، ببخشید من در یکی از مطالب شما دو ویدیو از یکی از مدارس اتریش دیدم که از امکانات مدرسه و کارکنان اونجا فیلمبرداری شده بود. گفته بودید مدرسه شهریه نداره و فقط بین ۶ تا ۷ هزار یورو بابت هزینه خوابگاه و غذاست. من سوالم این هست که در اینصورت مدرسه دولتی هست و زبان تدریس آلمانی؟ چون من تسلط خیلی خوبی به زبان انگلیسی دارم و معدل بالای نوزده و نیم. اما متاسفانه به زبان آلمانی تسلط ندارم. و اینکه هر چقدر توی اون مطلب دنبال گشتم، اسم مدرسه رو ندیدم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله مدرسه دولتی بوده و زبان تدریس آلمانی می باشد. شما برای اخذ اطلاعات کاملتر می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. سپاس
سارا
سلام و خسته نباشید و تشکر بابت مطالب مفیدتون. من ۱۵ سال دارم، و زبان انگلیسی سطح c1 تموم کردم و الان در حال گذرندون c2 هستم‌. مدرک زبان انگلیسی هم دارم. زبان آلمانی هم تقریبا b1. مدرک ICDL هم دارم. معدل سال هفتم و هشتم هر دو بیست بوده. آیا این مدارک موجب اخذ بورسیه از مدارس دولتی شبانه روزی میشه یا خیر؟ ممنون.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب معدل، سطح زبان و سنتون برای تحصیل در مدارس رایگان اتریش خیلی عالیه که هزینه تحصیل شما رایگان هست. برای اخذ اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام و سایر اطلاعات مربوطه می توانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان در این زمینه دریافت کنید. سپاس
سارا
سلام و خسته نباشید مجدد. در مورد قبلی که درمورد مدارک زبان و معدل سوال کردم پاسخ دادید که شرایط عمومی خوب و مدارک و معدلم خوب هستن. الان برای تحصیل در مدارس رایگان به جز وبیناری که فرموده بودید باید در سمینار هم شرکت کنم؟ چون نوشته بودید که در حال حاضر اپلای تنها برای افرادی امکان پذیر هست که در سمینار خارج از کشور شرکت کنند. میخواستم بپرسم شرایط شرکت در سمینار و کشور مورد نظر و .‌‌.. چطوری هست و آیا بودجه ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون برای تحصیل در مدارس رایگان اتریش کافی هست یا خیر؟ واقعا ممنونم از وقتی که میذارید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به اینکه پاسخ به این سوال شما نیاز به توضیح بیشتر دارد، لطفا با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید تا شما را در مورد شرکت در وبینار و هزینه مورد نیاز برای تحصیل راهنمایی کنند. سپاس
رستا مهراد
سلام و خسته نباشید و تشکز فراوان بابت راهنمایی ها و مطالب مفیدتون. ببخشید میشه اسم مدرسه شبانه روزی دولتی که داخل ویدیوهاتون معرفی کردید رو بگید؟ متشکرم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب در خصوص اسم مدارس بعد از اقدام شما برای شروع کار اعلام خواهد شد.
محمد کاظم زاهدی
سلام ببخشید امکان بورسیه شدن در مدارس اتریش وجود داره من و خانواده ام وضع مالی خوبی نداره ومیتونم بورسیه بشم درسم خوبه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شما می توانید با هزینه کم دوره زبان را در این کشور گذرانده و بعد در دانشگاه های رایگان تحصیل نمایید.برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
آذی
سلام من 14 سالمه و پایه ی نهم هستم و میانگین همه ی معدلامم بالای 19.5 هستش و توی المپیادها و ازمون های کشوری و ...مدال و رتبه ی اول زیاد دارم و در حال حاضر هم توی نمونه دولتی درس میخونم و تیزهوشان هم قبول شدم.میخواستم ببینم با این شرایط شما تحصیل توی چ کشوری ک قابلیت پیشرفت بالایی داره رو پیشنهاد میکنین؟و اینکه برای اقدامای اولیه باید چیکار کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب با توجه به شرایط شما تحصیل رایگان در مدارس اتریش برای شما مناسب می باشد هم نظام آموزشی قوی دارد و هم امنیت بالا برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید .
ستایش پرویزی
با سلام. راستش من شرایط مالی خوبی ندارم اما به نظر شما با شرایط زیر امکان دریافت بورسیه برای دبیرستان اتریش هست یا خیر: مدرک C1 آلمانی، معدل بالای 18، سواد برنامه نویسی، گرافیک، طراحی سایت و کار های دیگه ی کامپیوتر ممنون میشم جواب بدین چون واقعا به این جواب نیاز دارم که بدونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب اگر زبان آلمانی شما در این سطح است می توانید تحصیل رایگان داشته باشید و فقط هزینه های زندگی خواهید داشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
روناک شفیعی فر
سلام خسته نباشید من۱۴سالمه و نهم هستم درسم خوبه ولی انگیزه ی درس خواندن در ایران رو ندارم معدلم بالای ۱۸/۵هست زبانم نسبتا خوبه و معدلای خوبی کسب کردم... ولی آلمانی بلد نیستم.. از کودکی موسیقی کار کردم و چند ساز رو بلدم ...توی ورزش و کارای الکتریکی هم مهارت دارم . فقط مشکل مالی دارم میشه راهنمایی کنید؟ممنون میشم🙏
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب شرایط شما بسیار خوب می باشد اما تمکن مالی هم در بحث مهاجرت نکته بسیار مهم و با اهمیتی می باشد شما می توانید با یادگیری زبان آلمانی تحصیل رایگان در این کشور داشته باشید و بخشی از هزینه های شما کاسته شود برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
هلیا
با سلام و خسته نباشید ، ببخشید من امسال 16 سالمه و در مدرسه سمپاد تحصیل میکنم ، معدلم بالای 18 هستش ، خواستم بپرسم اگ من بخوام برای سال بعد به اتریش برم در مدارس دولتی اش ایا مدرک خاصی برای زبان المانی نیازه؟ یا همون ک خودمون زبان المانی بلد باشیم کافیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب باید زبان آلمانی شما در حد A2 باشد و زبان انگلیسی هم در حد ایلتس 5.5 یا 6 بلد باشید .برای دریافت اطلاعات بیشتر و دقیق تر با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.
Rana.farazmand
با سلام عذر میخواستم میشه لطفا نام چندتا از مدرسه های رایگان در اتریش رو بزارید اسم مدرسه هایی که خود آقای ملک پور ویدیو هاشون رو گذاشته بودن و اینکه در ویدیو ها گفته نشده بود که این مدارس در چه شهری هستن.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای دریافت مشاوره باتوجه به شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
رحیمی
سلام عرض ادب، آیا دانش آموزان باید زبان آلمانی رو قبل از ورود به مدرسه در اتریش کار کرده باشند؟ اگر بله تا چه سطحی؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله در حد A1
سجاد
آیا زبان انگلیسی اهمیت ندارد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای ورود به مدارس بین المللی شما می بایست به زبان انگلیسی در حد ایلتس 5.5 تسلط داشته باشید
روناک شفیعی فر
سلام۱۴سالمه و کلاس نهم هستم نمراتم بالای۱۸/۵هست زبان هم نسبتا مسلط هستم ۴مدال در بسکتبال کسب کردم و عضو تیم هستم از کودکی موسیقی کار کردم (ارف، پیانو، گیتار..) در کارهای الکترونیکی هم مهارت دارم ببخشید برای ساله دیگه در مدارس دولتی و رایگان دهمم میتونم الان اقدام کنم؟؟ظرفیت هست؟؟؟ میشه راهنمایی کنید؟؟ اگر هست چطور ثبت نام کنم؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام و احترام بله میتونید اقدام کنید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید
Zahra
سلام میخواستم بدونم میتونیم با ویزایی تحصیلی و بدون قیمی که ویزای طولانی مدت داشته باشه تو مدرسه دولتی شروع به درس خوندن در مقطع دبیرستان کنم ؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله مدرسه قیم شما خواهد شد
پرویز
سلام...ارادت...بنده برای دخترم میخوام تحصیل در مدارس اتریش رو اقدام کنم...زبان آلمانی میدونه...از نظر مالی هم هزینه زندگیشو میتونم پوشش بدم فقط سنش زیر ۱۳ هست...شدنیه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام خیر محدودیت سنی وجود دارد اما روشهای جایگزین هست با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
دانیال خوارزمی
تحصیل در مدارس اتریش رو به صورت کامل توضیح دادین ولی اگر امکان داره راهنماییم کنید که برای دختر 15 ساله ام که مدرک زبان نداره و معدلش 17 هست میتونیم اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله امکان پذیر است لطفا برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
امیرحمزه
سلام من 17 سال دارم و قصد ادامه تحصیل در خارج از ایران رو دارم و نیاز به مشاوره دارم چون خیلی سردرگم هستم لطفا به ایمیلم پیام بدید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام با مشاورین تماس بگیرید بطور کامل راهنماییتون میکنن
احسان تقوی
با سلام و عرض ادب ایا با اتمام تحصیل در مدارس اتریش دانش اموز به صورت رایکان میتونه وارد دانشگاه بشه؟ ایا موسسه ملک پور خدماتی برای تحصیل رایگان در اتریش داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های دولتی دارید برای مشاوره رایگان با مشاورین تماس بگیرید
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من یک پسر 15 ساله دارم میخواستم در مدارس اتریش ثبت نام کنم هزینه تحصیل در مدارس حدودا چقدره ؟ ایا میتونم همراهش برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله ویزا به والدین داده می شود اما قوانین خاصی دارد هزینه ۷ هزار یورو سالانه برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
هما
سلام.وقت خوش.من ۱۷ سالمه.زبان المانی میدونم.قصد دارم سال اخر تحصیلم رو در مدارس اتریش انجام بدم.آیا ققط یک سال باید بخونم یا بیشتر زمان میبره تا دیپلم بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام یکسال زمان می برد منتها پذیرش محدودیت زمانی دارد برای اطلاعات بیشتر با مشاورین تماس بگیرید
محمد صفدری
سلام و وقت بخیر میخواستم بدونم آیا پسرم می تونه با تحصیل در مدارس اتریش اقامت دائم بگیره و بعد ما هم در کنارش باشیم؟ در کانادا این امکان هست فکر کنم.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله هم در اروپا هم در کانادا اقامت تحصیلی و به خانواده ویزای توریستی داده می شود اگر پدر و مادر نفرات اصلی باشند تحصیل فرزند هم رایگان است با مشاورین تماس بگیرید حتما راهنماییتون میکنن
یانا مرادزاده
سلام وقت بخیر من ویدیوی اقای دکتر رو در خصوص مدارس رایگان اتریش دیدم چطور می تونم برای دختر 15 سالم از این مدارس پذیرش بگیرم؟ اگر ممکنه من رو راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام با مشاورین تماس بگیرید
شایان میرزایی
با سلام ممنون از مطالب عالیتون تحصیل در مدارس انریش به صورن رایگان برای افراد ۱۶ ساله با معدل ۱۸ همامکان پذیر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله شرایط شما مناسب هست
چلنگری
سلام خدمت شما ممنون از تیم خوب مؤسسه ملک پور. من ۴۳ سالمه، متاهلم و یک فرزند ۱۵ ساله دارم. برای اینکه بتونیم خانوادگی مهاجرت کنیم و فرزندم تحصیل در مدارس اتریش رو رایگان داشته باشه چه امکانی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام اگر شما بعنوان شخص اصلی اقدام کنید تحصیل فرزند شما رایگان خواهد بود با مشاورین تماس بگیرید راهنماییتون میکنن
حسن مالکی
سلام. چقدر عالیه که هر چیزی سرچ میکنم در مورد مهاجرت در پیج ملک پور میتونم پیدا کنم. خیلی ممنونم از مقاله خوبتون در مورد تحصیل در مدارس اتریش. در ویدئو آقای ملک پور در مورد وبینار صحبت کردند. چطور میشه در وبینار ثبت نام کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام ممنون دوست عزیز با مشاوران تماس بگیرید
M
سلام...من ۱۶سالمه و یازدهمم میخاستم برای سال دوازدهم برای مدرسه رایگان اتریش اقدام کنم میتونم یا دیره؟البته میخام سال یازدهم رو دوباره در اتریش بخونم و اگ نمیشه شرایط و هزینه مدرسه های خصوصی چجوریه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
عرض ادب و ارادت شرایط شما می بایست توسط کارشناسان مجموعه مورد بررسی قرار بگیرد.تحصیل در مدارس خصوصی و دولتی اتریش در صورت داشتن مجموع شرایط امکان پذیر است.زبان تدریس در مدارس خصوصی انگلیسی و هزینه تحصیل در این مدارس از ۳۰ هزار یورو به بالا خواهد بود. زبان تحصیل در مدارس دولتی آلمانی و هزینه تحصیل رایگان می باشد. پیشنهاد میکنم برای دریافت مشاوره تلفنی رایگان و بررسی شرایطتان توسط کارشناسان مجرب مجموعه با موسسه ارتباط برقرار بفرمایید.موفق باشید.
...
سلام ببخشید من یه سوالی داشتم شنیدم که مدارس از سپتامبر اغاز میشه و الانم که فروردینه ما از مهر میتونیم پذیرش کنیم ایا درسته؟ و اینکه اخه من الان دهم هستم و تا سال اینده شهریور هم میرم یازدهم میخواستم بدونم میتونم دوباره از ۱۱ام بخونم در مدارس رایگان؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز، پذیرش دانش آموزان برای سال تحصیلی 2021 مدت زیادی است که به اتمام رسیده است و برای آغاز ثبت نام سال 2022 هم باید منتظر شرایط مدرسه و مشخص شدن ظرفیت پذیرش بمانیم. با دنبال کردن سایت و پیج اینستاگرام موسسه از اطلاعات بروز در این زمینه استفاده نمایید.
م بردبار
سلام من ۱۵ سال دارم و پایه دهم تجربی هستم و در مدرسه سمپاد تحصیل میکنم و نمرات سه سال راهنماییم ۲۰ بوده انگلیسی رو در حد خوبی بلدم اما المانی رو نه .آیا شرایط تحصیل رایگان در اتریش رو برای سال یازدهم یا دوازدهم دارم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. از نظر سنی و تحصیلی شرایط شما خوب است ولی برای تحصیل در مدارس اتریش باید هزینه های تحصیل و زندگی خود را نیز تامین نمایید. ضمن اینکه تحصیل به زبان انگلیسی نیز ممکن است ولی بهتر است تا با زبان آلمانی نیز آشنایی داشته باشید. برای انطباق شرایط خود با مدارس اتریش می توانید از مشاوره رایگان تلفنی با مشاورین موسسه استفاده نمایید.
هیدیکا
سلام خسته نباشید من ۱۲ سالمه و میخوام توی سن ۱۲_۱۳ سالگی جهت تحصیل در مدارس دولتی اتریش اقدام کنم تمام دروسم نمره کامل رو گرفته ، زبان آلمانی در حد متوسط میدونم زبان انگلیسی ام هم عالیه آیا من میتونم در این سنین ۱۲ الی ۱۳ سالگی با هزینه ای بین ۳۵۰ میلیون الی ۴۰۰ میلیون برای ثبت نام در مدارس رایگان اتریش اقدام کنم ؟ شانسم چقدر است ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما می توانید برای مدارس دولتی اقدام داشته باشید و در صورتی که حدود 12 تا 15 هزار یورو برای هزینه های زندگی سالیانه خود در نظر بگیرید شانس خوبی برای تحصیل در این کشور دارید. البته باید به اعلام ظرفیت و ثبت نام مدرسه توجه داشته باشید که در پیج اینستاگرام و سایت موسسه اطلاع رسانی خواهد شد.
رعنا
سلام من چند تا سوال دارم ۱ اتباع افغان می‌توانند از ایران برن اتریش ۲ من اگه در سن ۱۵ سالگی برم میتونم اقامت بگیرم ممنون میشم پاسخ بدید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما در صورتی که اقامت داشته باشید می توانید از سفارت اتریش در کشوری که مقیم آن هستید استفاده نمایید. ضمن اینکه در صورتی که از سن 15 سالگی هم وارد مدارس شوید می توانید اقامت و پس از آن تابعیت دریافت نمایید.
محمد حسین باقری
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم افراد زیر ۱۸سال که اتباع افغانستانی در ایران میتونند در مدارس اتریش تحصیل کنند؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله امکان اقدام وجود دارد اما بهتر است شرایط سنی بین 14 تا 16 سال باشد. ضمن اینکه سایر شرایط شما باید کاملا بررسی شود تا بهترین مسیر به شما پیشنهاد شود. توصیه میکنیم برای بررسی شرایط خود از مشاوره رایگان با موسسه استفاده نمایید.
ریحانه
سلام خدمتتون میخواستم بدونم یک کودک ۱۳ ساله توانایی تحصیل در مدارس دولتی اتریش رو داره یا نه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله شما می توانید در مدارس دولتی در کشور اتریش تحصیل نمایید اما باید با زبان آلمانی و انگلیسی آشنایی داشته باشید و هزینه های زندگی خود را پرداخت نمایید.
وانیا اعتمادی
سلام من 14 سالمه و امسال کلاس نهم هستم معدل هفتمم 18/94 بوده و معدل هشتمم 19/20 انگلیسیم هم خوبه ولی المانی بلد نیستم .کاراته کار میکنم 4 ساله و تمام مدرک رنکیگ کمر بند هام و چند باری هم مسابقات مقام اوردم و برای مسابقات بین المللی هم مقام دوم رو دارم 6 سال هم بسکتبال کار میکنم و یک سالی هم دارم باله کار میکنم و هم زمان این سه رشته رو کار میکنم ایا شرایط لازم رو دارم برای ثبت نام در مدارس اتریش ؟ و خیلی خیلی ممنون از مقاله ی بسیار عالی تون لطفا جواب بدین بهم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست عزیز شما برای تحصیل در مدارس رایگان اتریش باید با زبان آلمانی نیز آشنایی داشته باشید و بتوانید ارتباط برقرار کنید. ضمن اینکه خانواده باید هزینه زندگی شما را پرداخت نمایند. البته اگر قصد تحصیل در مدارس بین المللی را داشته باشید امکان تحصیل به زبان انگلیسی را خواهید داشت.
وانیا اعتمادی
افرادی از آشنا های من اونجا هستن و من میتونم با اونا زندگی کنم از نظر هزینه ی زندگی برام مشکلی پیش نمیاد چون با اونا زندگی میکنم ولی اینکه هزینه ی مدرسه های بین المللی اتریش هزنیه هاشون چطوریه و اینکه کسی که آلمانی بلد نیست نمیتونه توی مدرسه های رایگان اتریش تحصیل کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
دوست گرامی، اقوام شما باید اجازه قیومت شما را از دولت اتریش کسب کنند و بعد شما بتوانید در کنار عزیزانتان حضور داشته باشید. در این حالت شما می توانید در مدارس رایگان دولتی نیز ثبت نام داشته باشید.
وانیا اعتمادی
افرادی از آشنا های من اونجا هستن و من میتونم با اونا زندگی کنم از نظر هزینه ی زندگی برام مشکلی پیش نمیاد چون با اونا زندگی میکنم ولی اینکه هزینه ی مدرسه های بین المللی اتریش هزنیه هاشون چطوریه و اینکه کسی که آلمانی بلد نیست نمیتونه توی مدرسه های رایگان اتریش تحصیل کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
دوست گرامی، اقوام شما باید اجازه قیومت شما را از دولت اتریش کسب کنند و بعد شما بتوانید در کنار عزیزانتان حضور داشته باشید. در این حالت شما می توانید در مدارس رایگان دولتی نیز ثبت نام داشته باشید.
وانیا اعتمادی
پس در این صورت احتمالش هست فقط چطوری میتونم مدرسه های رایگان اتریش رو ثبت نام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله امکان پذیر است اما ابتدا اقوام شما باید مراحل قانونی قیومیت شما را در اتریش پشت سر بگذارند و بعد شما را در مدارس دولتی ثبت نام نمایند.
وانیا اعتمادی
پس در این صورت احتمالش هست فقط چطوری میتونم مدرسه های رایگان اتریش رو ثبت نام کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله امکان پذیر است اما ابتدا اقوام شما باید مراحل قانونی قیومیت شما را در اتریش پشت سر بگذارند و بعد شما را در مدارس دولتی ثبت نام نمایند.
وانیا اعتمادی
ببخشید یه سوال دیگه داشتم برای ثبت نام توی مدارس رایگان اتریش زمانی که به فرزندخواندگی منو بپذیرند نیاز به وکیل دارم یا نه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. قطعا برای پیشرفت کار خود بهتر است از وکیل مجربی در این زمینه کمک بگیرید تا در خصوص موارد قانونی به درستی راهنمای شما باشد.
amirabbas
با سلام و وقت بخیر میخواستم بدونم ظرفیت جدیدی برای مدارس اتریش اعلام شده یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. در حال حاضر ظرفیت جدیدی اعلام نشده است. توصیه میکنیم که سوشال مدیای موسسه را دنبال نمایید تا به محض ایجاد ظرفیت بتوانیم در خدمت شما باشیم.
کوروش باقرصاد
سلام ببخشید من 14 سال سن دارم و پایه هشتمم رو تموم کردم و قصد ادامه تحصیل یا در اتریش یا در یکی دیگر از کشور ها را دارم به زبان انگلیسی کاملا مسلطم و در صورت نیاز زبان المانی هم شروع میکنم از لحاظ مالی برای خوابگاه و خورد و خوراک اصلا هیچ مشکلی ندارم و قصد دارم من برای سال نهم برای سال دهم یا یازدهم بروم میخواستم بدونم شرایطم خوب است برای ویزا ؟ و معدل همه دوران تحصیلم بالای 19 است ممنون میشم جواب دهید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، شرایط کلی شما برای تحصیل در مدارس کشور اتریش یا کشورهای دیگر مناسب است و در صورت پرداخت هزینه های تحصیل و زندگی خود می توانید در مدارس کشور اتریش یا سایر کشورها تحصیل نموده و ویزای تحصیلی دریافت نمایید.
امیرحسین رضایی
سلام خسته نباشید ببخشید می خواستم بدونم آیا می توان هنگام تحصیل در مقطع دبیرستان در مدارس اتریش کار هم کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خیر دوست گرامی، به طور معمول دانش آموزان حین تحصیل در مدارس اجازه کار نخواهند داشت و پس از 18 سالگی ساعات محدودی را اجازه کار خواهند داشت.
آروین شکوهی
سلام من پسرم و 16 سالمه.پارسال معدلم 19.86 شد.در مدرسه علامه طباطبایی درس می خونم که یکی از بهترین مدارس تهران هستش.مدرک وب دیزان.فوتاشاپ.کورل درا.از مجتمع فنی تهران دارم.به زبان c# , C , و به برنامه نویسی برد های آردواینو هم مسلطم.زبانم آیلتس دارم.شانس من چقده؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما می توانید برای مدارس ببن المللی اقدام به اخذ پذیرش نمایید.
Salim
سلام می خواستم بدونم که الان من سال دهم هستم اگر بخوام برای سال یازدهم یعنی سال بعد اقدام کنم آیا جایی در مدارس شبانه روزی رایگان اتریش هست⁉️
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز مدارس شبانه روزی رایگان نمی باشد و بایستی هزینه تحصیل و زندگی پرداخت گردد.
...
با سلام امکانش هست تا سال دیگه دوباره ثبت نام برای تحصیل رایگان وجود داشته باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر شانس ویزای مدارس رایگان برای ایرانیها پایین است. در صورت داشتن تمکن مالی مناسب پدر یا مادر شما می توانند برای اخذ اقامت این کشور اقدام نمایند تا شما نیز از تحصیل رایگان برخوردار شوید.
مائده
سلام ببخشید میشه از طرف آموزش و پرورش ایران بورسیه برای خارج گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب داشتن معدل بالا و شرکت در المپیاد ها و،،، میتواند در اخذ بورسیه تحصیلی کمک کننده باشد
فرهاد
سلام و عرض ادب. فرزند من کلاس هشتم هستند و برای سال نهم یا دهم میخواهم اقدام کنم و میخواستم بدونم زبان انگلیسی حداقل باید در چه سطحی باشد؟ و مدارس از چه ماهی آغاز میشود ؟ و برای مدارس خصوصی ۵۰هزار دلار کافیه و معدل مهمه؟ چون معدل پسرم بین ۱۸تا ۱۹ هست ممنون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز فرزند شما شرایط مناسبی دارد میتوانید اقدام نمایید و تا سپتامبر پذیرش و ویزا را دریافت کنید زبان در حد آیلتس ۵/۵
نیایش
سلام خسته نباشید من ۱۳ سالمه نمراتم اکثرا بالای ۱۹ هست و ب زبان انگلیسی و المانی مسلط هستم ولی قیمی در کشور انریش ندارم ایا امکان داره ک من بتونم از تحصیل رایگان برخوردار باشم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز شما میتوانید برای مدارس خصوصی آلمان و اتریش اقدام نمایید
فاطمه کاظمی
سلام استاد اینکه فرزنده من توی مدارسه تیزهوشان تحصیل کرده باشه پایه ۱۰ و نمراتش هم خیلی خوبه همیشه معدل ۱۹/۵ و ۲۰ هست رشتش ریاضی فیزیکه ، و زبان اینگلیسیشم چند سالیه میره زبانکده ولی المانی ی چیز سطحی فعلا بلده خواستم بدونم داشتن مدرک زبان اینگلیسی و تحصیل در مدارس تیزهوشان تاثیر در بورسیه یا کم شدن شهریه هست؟ متاسفانه از پس هزینه هاش برنمیایم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی با توجه به اینکه فرزندتان می بایست در مدارس بین المللی تحصیل نماید هزینه تحصیل و زندگی بالا می باشد. چنانچه در سال های بعد تحصیل دانش اموز از شایستگی علمی بالایی برخوردار باشد ممکن است بورسیه به وی تعلق گیرد
سمیه عباسی
سلام، برای ثبت نام در مدرسه ی آمادوس، از چه زمانی باید اقدام کنیم؟و شهریه باید یکجا پرداخت شود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی با توجه به طولانی بودن سفارت اتریش هرچه سریعتر می بایست برای پذیرش در سال تحصیلی اینده اقدام نمایید. شهریه سال اول مدرسه می بایست یکجا پرداخت کردد.
م.ز
سلام و وقت بخیر ببخشید من 15 سالم هست و در حال حاضر پایه دهم مدرسه نمونه دولتی هستم معدلم 20 هست و قصد اقدام برای پایه یازدهم را برای دبیرستان های اتریش دارم به زبان انگلیسی کاملا مسلط هستم و a1 المانی هم دارم. در جشنواره جابر هم رتبه کشوری کسب کردم. آیا امکان پذیر هست؟ و اینکه از نظر شرایط تمکن مالی در سطح بالایی نیستیم. ممنون میشم راهنمایی کنید....سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مدارس کشور اتریش در دو دسته دولتی و بین المللی قرار می گیرند. تحصیل در مدارس دولتی به زبان رسمی کشور اتریش می باشد و رایگان هستند. تحصیلی در مدارس بین المللی به زبان انگلیسی است. برای بررسی دقیق تر شرایط می توانید با مشاورین ارتباط بگیرید.
Amir
با سلام و درود سوال اول اینکه مدارس از چندم باز میشن؟ و سوال دوم اینکه آیا حقیقت داره اتریش تعطیلی تابستان ندارد ولی بجاش اول هر فصل سه هفته تعطیله؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب https://malekpourmie.net/تحصیل-در-مدارس-اتریش/
مهدی یار القوری مقدم
سلام من مهدی یار هستم 14 سالمه کلاس هشتم معدل سال هفتم شد 19/74 امسال سال هشتم نوبت اول 19/79 وضع مالی خانواده هم نسبتا خوبه زبان انگلیسیم هم قوی هست و در حال یادگیری سطح A2 زبان آلمانی هستم می خواستم ببینم آیا امکان داره جزو اون پنجاه نفری باشم که عرض کرده بودید میشه رایگان در اتریش تحصیل کنند
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شرایط شما مناسب است پیشنهاد میکنم ابتدا برای مدارس خصوصی اقدام کنید برای پذیرش در مدارس دولتی باید اقامت داشته باشید
مریم مباشری
سلا من به همراه فرزندم قصد زندگی در اتریش رو داریم میخواستم بپرسم امکان تحصیل رایگان برای فرزندم در این کشور وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب حصیل تنها ممکن است در مدارس اتریش برای افراد رایگان باشد. مدارس بین المللی و خصوصی دارای شهریه می باشند.
زیبا
با دریافت اقامت اتریش اقامت فرزندانمان هم رایگان میشود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام در صورت داشتن اقامت دائم تحصیل در مدارس دولتی رایگان خواهد بود.
Fatemeh
میخواستم بدونم اگر ویزای تحصیلی اتریش دریافت کنیم میشه همسر و فرزندان رو هم با خودمون به این کشور ببریم و تحصیل رایگان داشته باشن فرزندان مون؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای تحصیل فرزند شما داشتن معدل خوب و مدرک زبان آلمانی ضروری است.
امیررضا
درود خسته نباشید برای رفتن به مدرسه های کشور اتریش چقدر باید شهریه بدیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب تحصیل در مدارس شبانه روزی که مناسب مهاجران و دانش آموزان بین المللی می باشد،13 الی 20 هزار یورو شهریه و 6 الی 12 هزار یورو خواهد بود.
میناوند
هزینه های تحصیل در مدارس اتریش به چه صورت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
هزینه های تحصیل در طول 1 سال بین20 الی40 هزار یورو می باشد.
دلوین
ببخشید خوابگاه رو که فرمودید ۴۴۰ یورو ماهیانه یا نه سالانه
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این مبلغ ماهیانه است البته برای مدارس دولتی است مدارس بین المللی مبالغ متفاوت است.
فاطمه عظیمی
آیا امکان تحصیل در مدارس دولتی برای ایرانیان در اتریش هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
مدارس دولتی به زبان آلمانی می باشد و عموما تحصیل در مدارس بین المملی که با پرداخت شهریه همراه است امکان پذیر است.
کریم پور
وقت بخیر من یک دختر ۱۵ ساله دارم و زبان آلمانی رو در سطح A2 تسلط داره، به چه صورت می تونم همزمان با اون ویزا بگیرم و با هم در کشور مقصد باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را درست تر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم اگر راهی باشد که شما اقامت بگیرید چون فرزندتان زیر 18 سال است بعنوان همراه می تواند با شما بیاد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما بصورت رایگان بررسی شود. https://officialmalekpour.net/contact
یاس
عرض ادب در چه صورت یک دانش آموز ایرانی در مقطع راهنمایی می تواند در مدارس دولتی اتریش پذیرش بگیرد؟ آیا این موضوع ممکن است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای این سن یا باید پدر مادر اقامت داشته باشند یا یک قیم قانونی داشته باشید.
Amin omrani
سلام دوست عزیز وقتتون بخیر. ببخشید من در اتریش قیم ندارم و الان کلاس دهم هستم و میخوام برای یازدهم اقدام کنم . معدل کلاس هفتم ۱۹/۵۰ هشتم ۱۹/۸۵ نهم ۱۹/۸۶ شد و زبان آلمانی سطح B2 هستم و انگلیسی هم یک مقداری بلدم . و برنامه نویسی Web بلدم میخواستم ببینم من می تونم در مدارس دولتی اتریش ثبت نام کنم و رایگان تحصیل کنم .. فقط اینکه من قیم ندارم. مشکلی نداره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در حال حاضر بدون قیم متاسفانه برای مدارس دولتی امکان پذیر نیست.
سیما رو
با تحصیل در دبیرستان های اتریش آیا می توان اقامت همراه برای والدین نیز دریافت کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
ب سلام و احترام متاسفانه با تحصیل فرزندان در اتریش پدر و مادر نمی توانند ویزای همراه دریافت نمایند.
داراب پور
سلام آیا امکان دارد با دریافت ویزای همراه، برای من هسا تا همراه فرزندم که برای تحصیل می خواهد به این کشور برود من هم به همراهش به اتریش مهاجرت کنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب امکان دریافت ویزای برای همراه برای والدین دانش آموزان در روش تحصیلی وجود ندارد و تنها از روش توریستی می توانند برای مدت محدود به این کشور وارد شوند.
محمد
سلام ممنون از مقاله خوبتون خیلی اطلاعات جامع و خوبی رو گفتید فقط من یک سوال دارم. من یک سال هست به فکر مهاجرت به اتریش افتادم و تا زمانیکه کارهای خودم و همسرم درست بشه می تونم پسرم رو که 7 سالش هست در مدرسه های اتریش ثبتنام کنم؟ و اینکه راه میانبری وجود داره که از طریق تحصیل در اتریش اقامت بگیریم؟ ممنون می شم راهنماییم کنید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در مدارس خصوصی این امکان وجود دارد ولی سخت است عموماً برای بچه های بالای 12 13 سال پذیرش مناسب تر است. البته شرایط کل خانواده شما باید بررسی شود اتریش روش هایی دارد که کل خانواده بتوانید باهم مهاجرت نمایید.
ا.ص
سلام و وقت بخیر دخترم 16 سالشه و پایه یازدهمه و در دبیرستان نمونه دولتی تحصیل میکنه، مدرک های علمی و ورزشی زیادی هم داره، معدلش سال دهم 19 هست، زبان انگلیسی دیپلم داره و آلمانی هم B1 میتونیم برای تحصیل در اتریش و دریافت بورسیه اقدام کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز توی این سن فرزند شما باید مدارسی بره که اینترنشنال باشه و قیومیت فرزند شما را هم بپذیرند که عموما بالای 50 هزار یورو در سال هزینه تحصیل و زندگی در مورد بورس هم نمیشه قول داد ولی ممکن ی تخفیف 10 تا 20 درصدی بدهند روی شهریه.
Amir
سلام من یازدهمم و با معدل بالا در مدرسه سمپاد تحصیل میکنم، می خواستم بدونم برای درخواست بورسیه و وارد کردن اطلاعات سایت خاصی دارید یا باید تماس بگیرم؟؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز این موارد را باید ازمدرسه مورد نظر یا دانشگاه مورد نظرتان پییگری بفرمایید. که ببینید هر مدرسه و دانشگاهی برای ارائه بورسیه چه مدارکی را طلب می کند.
Sina
سلام و وقت بخیر من 16 سالمه و معدل سال های قبلمم همه بالا 19 بوده و اینکه ب انگلیسی هم تقریبا مسلطم و خواستم ببینم بعد از این که همه چی اوکی شد.شرایطم برای مدارس دولتی چجوریه؟ بعد از اینکه همه چی اوکی شد دولت اتریش ماهانه پولی بهمون میده یا ن؟ و اگه قیمی هم در اتریش نداشته باشیم باید چکار کرد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای تحصیل در مدارس دولتی حتما باید یک قیم قانونی داشته باشید.
ندا علیزاده
با سلام و وقت بخیر،ممنون از راهنمایی و مقالات خوبتون. پسرم ۱۲ سالش و کلاس ششم،هرسال با کارنامه خیلی خوب قبول شده و زبان المانی کلاس میره و انگلیسی تا حدودی مسلط، خواهرم ساکن کلاگنفورت و دارای red white red card ب اعتبار۲ سال و شاغل هم هست. میخواستم بپرسم ک برای مهاجرت پسرم ب اتریش و اینک خواهرم گاردین بشه،چ شرایطی هست و اینک ایا امکان تحصیل رایگان پسرم هست؟؟ممنون از پاسخگوییتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز بهتر این مورد را مراجعه بکنند به اداره اقامت محل زندگی شان تا اطلاعات دقیق تری را کسب بکنند. و اگر بتونه قیومیت فرزندتون را بگیره این امکان هم هست که در مدارس دولتی بتونه ایشون را ثبت نام بکنه
ساحل قاسمی
هزینه تحصیل در مدارک شبانه روزی برای دانش آموزانی که مهاجرت تحصیلی به این کشور می‌کنند چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز هزینه تحصیل در مدارس شبانه روزی و بین الملل بین20 الی40 هزار یورو می باشد.
محمدی
سلام وقتتون بخیر .درصورت تحصیل در مدارس اتریشو دیپلم اتریش و تسلط به زبان آلمانی آیا باز هم برای ورود به دانشگاه های دولتی اتریش نیلز به قبولی در کنکور ایران داریم یاخیر؟ در واقع میخوام مزایای واقعی تحصیل درمدارس اتریش و تسلط زبان آلمانی رو بدونم .سپاسگزارم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام. دوست عزیز در صورتی که دیپلم خود را در کشور اتریش اخذ نمایید نیاز به شرکت در کنکور ایران نمی باشد. و میتوانید در دانشگاه های دولتی اتریش که رایگان هستند تحصیل نمایید.
آیدا عقیلی
سلام روزتون بخیر من در مرحله مهاجرت از روش تمکن مالی هستم 2 تا بچه دارم که سن سوم دبستان و پنچم هستن میخواستم بدونم بعد از اینکه اقامت اتریش رو بگیرم هزینه تحصیل بچه هام رایگان هست یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام در صورت دریافت اقامت دائم هزینه تحصیل فرزندان رایگان خواهد بود
بهرام صادقی
سلام روز خوش من برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام کردم پذیرش دانشگاه هم گرفتم یه پسر 9 ساله دارم که کلاس سوم با گرفتن ویزای تحصیل من تخصیل پسرم رایگانه تو اتریش؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام بله خوشبختانه تحصیل کودکان رایگان خواهد بود.
سجاد دارینی
با سلام وقتتون بخیر من ۱۴ سال سن دارم و معدل ام هم بالای ۱۹ است و در مدارس استعداد های درخشان درس میخوانم و زبان انگلیسی ام هم در اواخر سطح A2 جهانی است خانواده هم از اوضاع مالی خوبی برخوردار اند میخواستم ببینم آیا بنده می‌توانم در مدارس رایگان در کشور اتریش ثبت نام کنم ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای ثبت نام در مدارس دولتی می توانید از طریق پدر یا مادر اقامت این کشور را اخذ نمایید تا بتوانید در مدارس دولتی تحصیل نمایید.
سجاد
آیا زبان انگلیسی اهمیت ندارد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای ورود به مدارس بین المللی شما می بایست به زبان انگلیسی در حد ایلتس 5.5 تسلط داشته باشید
محمد امین صادقی
سلام استاد ببخشید من ۱۵ سالمه کلاس نهم مدرک b1 آلمانی رو دارم آیلتس ۸/۵ و تازه آیلتس دادن و انگلیسیم خیلی قوی هست . سال هشتم ۲۰ بودم و هفتم ۱۹.۵۴ و در مسابقات ریاضی ساسمو مدال طلا اوردم میخواستم بگم میشه بدوم قیم به مدارس رایگان اتریش مهاجرت کنم ؟؟ ممنون از سایت خوبتون ❤🌹
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام مخاطب گرامی ممکن است برخی کمپانی ها اسپانسر شما گردند و قیومیت شما را به عهده بگیرند. برای این منظور می بایست با کمپانی های معتبر مکاتبه نمایید
نگار عقیق
سلام من دوتا فرزند 13 و و 15 ساله دارم در حال انجام مراحل اداری برای مهاجرت از راه سرمایه گذاری به اتریش هستیم برای تحصیل بچه هام باید به زبان آلمانی تسلط داشته باشم هزینه تحصیل شون چقدر میشه ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود در صورتی که شما بتوانید اقامت اتریش را دریافت کنید تحصیل فرزندانتون رایگان خواهد بود و زبان آلمانی به آنها اموزش داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تحصیل و مهاجرت می توانید با شماره های موسسه در ارتباط باشید.
رضا
حداقل معدل باید چند باشه؟!و اینکه معدل چقدر باشه درخواست پذیرش رو قبول میکنن؟!
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای تحصیل در مدارس اتریش معدل چندسال قبل بررسی می گردد. همچنین با دانش اموز مصاحبه می شود.
علی
سلام خسته نباشید.من ۱۷ سالمه مدرسه نمونه دولتی و یازدهم هستم معدل هفتم هشتم و نهم ۱۹.۸۶ و یازدهم هم هنوز تموم نشده.حدودا یک سال دیگه مدرک زبان انگلیسی میگیرم و آلمانی بلد نیستم با شرایط مالی متوسط .خواستم ببینم امکانش هست من پذیرش بشم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز بله شرایط سنی شما مناسب است و برای مدرسه یا دانشگاه می توانید اقدام نمایید.
Amirmohammad Ebrahimzadeh
سلام من13سالمه من نیمه دوم هستمم به خاطر ان هفتم را می خوانم من مدرک زبان انگلیسی ایلتس8 زبان المانی سطحb2 زبان اتریشی سطحa2 زبان هلندی سطحb1 زبان فرانسه سطحa2 و زبان دانمارکی سطح a2هستتم من مدرک غواصی سه ستاره مدرک icdl امریکا مدرک برنامه نویسی سالیدیتی پایتون سی شارپ و جاوا اسکریپت رو دارم و یک مقاله به ثبت روسوندم و روی یک اختراع کار میکنم که به ثبت برسونم و سایت نویسی و کار با انواع برنامه های ادوبی رو بلدم ایا من میتونم در مدارس رایگان اتریش تحصیل کنم و اینکه بهترین کشور برای تحصیل من کجا هست برای اطلاع والدین من با من نمیتوانند همراهی کنند من چطور میتوانم در مدارس رایگان تحصیل کنم و فقط پول خوابگاه را بدهم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما رزومه بسیارخوبی دارید و پیشنهاد می شود با موسسه تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی نمایند.
سارا
سلام من 14سالمه و چند وقت دیگه مدرک زبانb1 آلمانی مو میگرم و معدل امسالم (ترم ۱) ۱۷ بود و بلدم ساز فلوت ریکوردر بنوازم حدود یه سال نیم کاراته کار کردم و عضو یه گروه نمایشم و ماهی یبار داوطلبانه به مهد کودک و خانه سالمندان نریم و رایگان بهشون کمک میکنم میخوام برای یکی از دبیرستان های . آلمان.اتریش.نروژ. اپلای کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
سارا
سلام من 14سالمه و چند وقت دیگه مدرک زبانb1 آلمانی مو میگرم و معدل امسالم (ترم ۱) ۱۷ بود و بلدم ساز فلوت ریکوردر بنوازم حدود یه سال نیم کاراته کار کردم و عضو یه گروه نمایشم و ماهی یبار داوطلبانه به مهد کودک و خانه سالمندان نریم و رایگان بهشون کمک میکنم میخوام برای یکی از دبیرستان های . آلمان.اتریش.نروژ. اپلای کنم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای دریافت مشاوره با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
سارا رضایی
سلام وقت بخیر من برای پایه دهم میخوام برای تحصیل رایگان در اتریش اقدام کنم معدلم 20 و زبان انگلیسی و المانی تسلط دارم ایرانی از به چیزدیگه ای هم دارم؟ واینکه غیراز پول بورسیه خانواده چقدر دیگه باید هزینه کنن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای اخذ پذیرش در مدارس دولتی شما بایستی اقامت آن کشور را داشته باشید. برای تحصیل در مدارس بین المللی رزومه شما برای دریافت بورسیه برای مدرسه بایستی ارسال شود تا بتوان در مورد دریافت یا عدم دریافت بورسیه نظر قطعی داد. در هر صورت شما باید تمکن مالی لازم را داشته باشید.
Sam
درود برشما خسته نباشید من دهمم تازه تموم شده و می‌خوام برای یازدهم برم اتریش ادامه تحصیل بدم. از لحاظ زبان آلمانی مشکلی ندارم چون دارم آموزش فشرده زبان آلمانی رو یادمیگرم زبان انگلیسیم هم عالیه. معدل سال دهمم بالا ۱۹.۵۰ هستش.هیچ کسی رو در اتریش ندارم با این حال می‌خوام در مدارس دولتی به زبان آلمانی تحصیل کنم ایا امکان پذیره؟ و اینکه خانوادم توانایی پرداخت حداکثر هزینه ی خوابگاه و امرار معاشم رو دارن و برای همین می‌خوام حتما رایگان تحصیل کنم. به شدت هم مصمم هستم که قطعی سال تحصیلی آینده رو در اتریش شروع کنم. با این شرایط شما چه پیشنهادی دارید میشه در مدارس (دولتی) با زبان آلمانی درس خواند و قیم نداشت؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز شما در صورتی می توانید در مدارس رایگان تحصیل نمایید که اقامت اتریش را داشته باشید. در غیر اینصورت بایستی در مدارس بین المللی تحصیل نمایید.
Eli
سلام خسته نباشید 15سالمه و دارم میرم کلاس دهم رشته ام کامپیوتر هست و معدلم 15خوردایی هست بخاطر یه سری مشکلات ولی معدل های قبلیم 19هست آیا امکانش هست بخوام تحصیل کنم تو اتریش؟،
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب دوست عزیز رزومه ۳ سال اخر بررسی می گردد. و فقط سال اخر ملاک نمی باشد. در صورت قبولی در مصاحبه مدرسه امکان اقدام وجود دارد.
عععععععال
سلام خسته نباشید هنگام تحصیل در مقطع دبیرستان در اتریش شرایط خاصی وجود داره که اجازه کار بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز پس از ۱۸ سالگی اجازه کار خواهید داشت
مهسا
من فرزندم ۱۴ ساله هست با معدل ۱۹.امکان تحصیل فرزندم در مدارس خصوصی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام بله دوست عزیز امکان پذیر است.
Mina
سلام خسته نباشيد براي شرايط سني ٧ سال امكان تحصيل در مدارس اتريش به چه صورته؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در صورتیکه به تنهایی قصدتحصیل داشته باشند بایستی در مدارس بین المللی تحصبل نمایند.
مشاوره رایگان