بهترین مؤسسه مهاجرتی

2 نظر

بهترین موسسه مهاجرتی، شاخص ارزیابی مؤسسات مهاجرتی، ارائه خدمات حقوق بین الملل مرتبط با اخذ اقامت و تابعیت و عملکرد صادقانه و جامع موسسه در ارائه امور مهاجرتی، نحوه انتخاب بهترین دفتر مهاجرتی و معرفی بهترین موسسه ی مهاجرتی کشور از مواردی است که در این مقاله همت بر آن داریم، بصورت مفصل مورد بررسی قرار دهیم. بارزترین ویژگی های بهترین موسسه مهاجرتی چیست؟ از نظر افراد متخصص عملکرد بهترین موسسه چگونه ارزیابی می شود؟ به راستی با این گستردگی تبلیغات، ملاک اعتماد به مؤسسات مهاجرتی چیست؟ گزینش بهترین موسسه مهاجرتی چه تأثیری در روند مهاجرت دارد؟ با توجه به شرایط متفاوت افراد و روش های متعدد مهاجرت من جمله تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج و عوامل محرک جهت مهاجرت همچون وضعیت نامساعد کشور مبداء، دیدگاه های شخصی و...، توجه بسیاری به مؤسسات مهاجرتی جهت انتخاب گزینه معقول، منطقی و شدنی جلب شده است تا راهی مطمئن پیش روی شخص گذارده شود. از آنجا که دانستن تمامی قوانین بین المللی مهاجرت در زمان کوتاه، کاری بس دشوار است و بشر همواره به دنبال بهترین انتخاب درکمترین زمان مناسب می باشد، سعی ما بر آن بوده است تا بتوانیم دراین نوشتار مسیر صحیح انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی را برای شما عزیزان مهیا نماییم. همچنین درصورتی که بعد از مطالعه این مقاله، سوالی مبهم برای شما باقی ماند، می توانید با مشاورین زبده موسسه ملک پور (MIE) از طریق فرم تماس یا شماره های ویژه تماس حاصل فرمایید و یا از قسمت نظرات تعبیه شده در وب سایت جهت پرسش و دریافت پاسخ بهره مند شوید.

 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

  • معرفی بهترین موسسه مهاجرتی
  • آشنایی با خدمات برترین مؤسسات مهاجرتی
  • بهترین مؤسسات مهاجرتی چه ویژگی دارند؟
  • معرفی موسسه مهاجرتی ملک پور
  • عملکرد بهترین مؤسسات مهاجرتی چگونه است؟
  • سوالات متداول راجع به بهترین موسسه مهاجرتی
  • سخن پایانی در باب بهترین موسسه مهاجرتی

نحوه انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی در 45 ثانیه

ویدئو کامل را در ادامه خواهید دید!

 

تماس با ما

 

بهترین موسسه مهاجرتی

آشنایی با خدمات بهترین مؤسسات مهاجرتی

ماهیت موسسه مهاجرتی از این حیث مهم می باشد که مقدمات مهاجرت موکلین را به ساده ترین شکل ممکن میسر می سازد. رسالت اصلی مؤسسات مهاجراتی باید بر این مبنا باشد که به عنوان یک واسطه مابین وکیل مهاجرت محلی کشور مقصد و فرد متقاضی عمل نماید. بدین وسیله در نقش یک واسطه می تواند بستر مهاجرت متقاضیان خود را بدون دغدغه سنجش اعتبار وکیل در هر کشور و هزینه های رفت و آمد، فراهم نماید. شاکله بهترین موسسه مهاجرتی را یک تیم حرفه ای، با تجربه و متعهد تشکیل می دهد که با توجه به تسلط کامل بر روی موارد مهاجرتی و مشاوره، آماده ارائه هرگونه خدمات هستند. بهترین موسسه مهاجرتی، تحت دپارتمان های مختلف، قابلیت ارائه موضوعات متفاوت مهاجرتی که به اقامت و تابعیت منتهی می شود را دارد. این بدان معنی است؛ یک موسسه برگزیده پکیج کامل مشاوره از جمله: کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و... را پوشش دهد. روش های دیگر چون پناهندگی کاملاً از نظر قانونی منع می شود و خطرات جبران ناپذیری را به دنبال دارد. لازم به ذکر است انواع روش مهاجرت که به هفت بخش تقسیم بندی شد، حاصل زحمت و ایده موسسه ملک پور بوده است.

بهترین مؤسسات مهاجرتی سعی بر آن دارند که گستردگی خدمات خود را در کشورهای متعدد به نحوی افزایش دهند که با اطلاع کامل از شرایط فرد از جمله سن، میزان سرمایه، تحصیلات و موارد دیگر، بهترین حالت مهاجرت منحصر به آن فرد را تشخیص دهند. این نکته بسیار قابل تأمل است زیرا با توجه به شرایط هر شخص، در صورتی که کشور مقصد، مناسب رزومه فرد متقاضی نباشد، با یک انتخاب اشتباه، زمان و هزینه هنگفتی صرف خواهد شد که بی نتیجه خواهد بود. بنابراین بهترین مؤسسات مهاجرتی پکیج کاملی از خدمات مشاوره را با حداکثر گستردگی مکانی ارائه می دهند. به علاوه بهترین موسسه مهاجرتی، برای امور بین الملل یک وکیل محلی مورد اعتماد انتخاب می نماید که اشراف کامل به حقوق مهاجرت داشته باشد.

 

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی 

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی 

بهترین مؤسسات مهاجرتی چه ویژگی دارند؟

یک موسسه مهاجرتی هرچقدر که با نظم، پیگیری و پشتیبانی های لازم، صداقت در گفتار و رفتار و ارائه اطلاعات با دانش کافی و به روز عمل نماید، درحقیقت در جهت تحقق اهداف متقاضیان خود قدم برمی دارد و مطمئناً جزو بهترین مؤسسات مهاجرتی خواهد بود. صداقت از آن جهت بسیار حائز اهمیت است که موسسه با توجه به ایده آل ترین حالت شما از جمله سن، تحصیلات، سابقه کار و سرمایه، مشاوره های مربوطه را ارائه دهد و در واقع با دانش جامعی که نسبت به کشورهای متعدد دارد بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهد. وجود یک مدیر کاردرست، ذکی، مجرب، پویا و دلسوز شاکله بهترین موسسه مهاجرتی را شکل خواهد داد، به طوری که یک تیم متخصص و حرفه ای را جهت ارائه خدمات، گرد هم خواهد آورد. سوابق درخشان در امور مهاجرت نیز خود گواه بر این است که این سازمان در جهت تحقق هرچه بیشتر تقاضای موکلین خود گام برمی دارد. دیگر ویژگی بهترین موسسه مهاجرتی این است که قادر باشد فعایت های خود را در قالب چندین دپارتمان ارائه دهد تا بتواند رسیدگی به امور موکلین خود را به بهترین شکل سازماندهی نماید.

از جمله موارد مهم دیگر که لازم می دانیم مطرح کنیم این است؛ هرچند که ثبت شرکت و داشتن دفتر مهاجرتی چه به صورت داخلی یا بین المللی امری ضروری می باشد اما وجود دفتر وکالت ضامن صداقت و درستی فعالیت های آن شرکت نخواهد بود، چه بسیار شرکت هایی که در این قالب توانسته اند اطمینان افراد را کسب نمایند اما درنهایت یک کلاه برداری بیش نبوده است. نکته مهم دیگر قابل اشاره، مبحث واگذاری کارهای تخصص به وکلای بین الملل می باشد. اینکه بخواهیم به یک شرکت عنوان برترین موسسه مهاجرتی را لقب دهیم ملزم بر این خواهد بود که آن موسسه در جهت احقاق پرونده شما تمامی قدم ها را به درستی پیموده باشد، قطع به یقین وجود وکلای بین الملل همکار از اساسی ترین برگ های ضمانت آن شرکت به تحقق اهداف شما خواهد بود. شرکت مشاوره ای و مهاجرتی را برای امور مهاجرتی خود متصور باشید که توسط وکلای بین المللی، پرونده شما را حل و فصل نماید. مخصوصاً اگر وکیل همان کشور باشد؛ زیرا از قوانین کار بهتر مطلع هستند و رسیدگی های مؤثرتری را خواهند داشت. در این صورت می تواند با پیچیدگی های پیش آمده در مسیر برخورد مناسب نموده و شانس قبولی ویزای شما چندین برابر خواهد شد.

در آخر باید متذکر شویم جهت یافتن برترین موسسه مهاجرتی عجول نباشید! انتخاب بهترین موسسه نیاز به تأمل و تعمق بسیاری خواهد داشت و مراجعه به نتایج کار موسسه مهاجرتی مذکور کمک شایانی به انتخاب شما خوهد نمود.

بهترین موسسه مهاجرتی

اتنخاب دفتر مهاجرتی

معرفی موسسه مهاجرتی ملک پور

ماحصل بیش از 15 سال سابقه باشکوه موسسه مهاجرتی ملک پور یا MIE در امور مهاجرتی در اکثر نقاط دنیا و به سرانجام رساندن تعداد بی شماری پرونده مهاجرتی، خود حاکی از آن دارد که موسسه ملک پور بی شک یکی از بهترین مؤسسات مهاجرتی است. این درحالی است که به جرأت می توان گفت موسسه ملک پور اولین مجموعه با پوشش دهی بالا در بیش از صد کشور در ارائه خدمات مهاجرتی می باشد. این سازمان با به کارگیری افراد متخصص و آموزش دیده در حیطه های مختلف مشاوره مهاجرتی ارائه می دهند. لازم به ذکر است، موسسه ملک پور اکیداً روش پناهندگی را منع می کند و فقط من باب افزایش دانش خواننده این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. همچنین علاوه بر امور مهاجرتی، با دانش بر مطالعات گسترده و نگاه عمیق خود به فلسفه زندگی سمینارهای انگیزشی و موفقیت را برای عموم ارائه داده اند، که خوشبختانه در این مورد نیز ایشان خوش درخشیدند و نظرهای بسیاری را به خود جلب نموده اند. بنابراین محصولاتی را نیز به عنوان چراغ راه برای شما تهیه نمودند. علاوه بر آن شیوه تدریس زبان نیز شناخته شده می باشد و به طور کلی محصولات زیر توسط موسسه ارائه شده است.

  • گام به گام تا کار در خارج از کشور

کار در جمهوری چک

  • راهنمای گام به گام اخذ اقامت

گام به گام تا اخذ اقامت

 

انتخاب دفتر مهاجرتی

آموزش جامع برنامه اقامت کاری فدرال کانادا

 

 

انتخاب دفتر مهاجرتی

هنر جذب ثروت

 

 

انتخاب دفتر مهاجرتی

 

انتخاب دفتر مهاجرتی

آموزش سریع زبان آلمانی

افراد متخصص تیم MIE در دپارتمان های مختلف، مشغول به فعالیت و تولید محتوای به روز هستند. شما با تهیه این پکیج های تخصصی می توانید به جای صرف هزینه هنگفت، راهبری مهاجرت خودتان در موارد ذکر شده به عهده بگیرید. با تهیه ویدئوهای کامل آموزشی گام به گام تا اخذ اقامت قادر به یافتن برگزیده ترین مسیر با توجه به شرایط خودتان خواهید بود. همانطور که به استحضارتان رسید شما می توانید با تهیه بسته کسب هنر زندگی از اطلاعات بعد از مهاجرت در کشور مربوطه نیز آگاه شوید، اطلاعات جامع درمورد کار و تحصیل در کشور مقصد، آموزش زبان انگلیسی و آلمانی بصورت تخصصی و موارد دیگر که همگی جهت هموار کردن امور مهاجرت درنظر گرفته شده اند.

بهترین موسسه مهاجرتی

همچنین وب سایت های موسسه به صورت گسترده اطلاعات کامل و به روز در زمینه های مختلف مهاجرتی ارائه می نمایند و بر این کوشش هستند که تمامی اخبار و اطلاعات مستند را به حضور شما عزیزان برسانند تا شما را در بزرگترین تصمیم همیاری نمایند. همچنین ساختار زبانی وب سایت ها و خدمات مشاوره ای موسسه ملک پور به صورتی طراحی شده اند که افراد عرب زبان و انگلیس زبان نیز با توجه به استقبال و اظهار لطفشان به موسسه، بهره های لازم را ببرند و این یک اقدام همه جانبه دیگر از سوی این سازمان را نشان می دهد. ارائه خدمات مشاوره رایگان از طریق تماس تلفنی در اختیار شما بزرگواران قرار گرفته است تا قادر باشید پیش از هر اقدامی به مشاوران زبده و متخصص ما دسترسی داشته باشید.  جهت دسترسی آسان تر به خدمات موسسه از سرتاسر دنیا، طی تصمیم موسسه و با توجه به نظرات مثبت شما عزیزان، بیشتر فعالیت های موسسه به صورت آنلاین ارائه می گردد.

عملکرد بهترین مؤسسات مهاجرتی چگونه است؟

از نظر تیم MIE، صداقت شاخص ترین عملکرد بهترین موسسه مهاجرتی می باشد. بهترین موسسه مهاجرتی قطعاً تلاش می کند که شرایط یک فرد از نظر سنی، سابقه کار، سرمایه، تحصیلات، وضعیت تأهل را در نظر گرفته و سپس با اشراف خود نسبت به روش ها و کشورهای مختلف، موقعیت مناسب و منحصر به فرد متقاضی را با در نظر گرفتن علایق وی، پیشنهاد دهد. این نکته بسیار قابل تأمل می باشد که موسسه مهاجرتی منفعت و صلاح موکل خود را نسبت به سود شخصی خویش در ارجحیت قرار دهد. ممکن است مهاجرت برای عده ای گزینه مناسب نباشد که باید در این صورت منفعت شخصی کنار گذاشته شده و مصائب پیش روی شخص عنوان شود. تاریخچه کاری موسسه ویژگی دیگری است که می توان به عنوان عملکرد بهترین موسسه مهاجرتی درنظر داشت. از این بابت سابقه یک موسسه مهاجرتی قابل اهمیت است که هرچقدر زمان طولانی تری مشغول به فعالیت بوده باشد، کیفیت کار علنی تر خواهد بود و پختگی و تسلط به امور مهاجرتی در طی سال های متمادی نیز افزایش پیدا نموده است. قطع به یقین موسسه مهاجرتی که توانسته باشد در طی سال های بیشتری به صورت موازی مقبولیت بیشتری را نیز کسب نموده باشد، مشخصاً یک عملکرد متبحرانه در مسیر خود اتخاذ نموده است.

عملکرد صادقانه و سابقه موفق کاری یک موسسه مهاجرتی منجر به افزایش متقاضی برای آن موسسه خواهد شد و این موضوع به راحتی در تعداد ویزاهای آن موسسه قابل شهود است. موسسه ملک پور افتخار دارد تا اعلام نماید که در بسیاری از کشورهای جهان و از 6 روش قانونی برای متقاضیان محترم اقامت اخذ نموده است، از کشورهای آسیایی و نزدیک گرفته تا دورترین کشورهای جهان در قاره آمریکا و استرالیا. موسسه ما با وجود مشاورین مجرب در کشورهای ایران، اتریش، کانادا و برخی نقاط دیگر آماده خدمت رسانی در تمامی زمینه های مهاجرتی (بجز پناهندگی) به متقاضیان و سروران گرامی می باشد.

بهترین موسسه مهاجرتی

گالری ویزاها

هرچه تعداد و نوع ویزا بیشتر باشد، عملکرد عالی آن موسسه را بازگو می کند. یک ابزار محک جهت انتخاب بهترین موسسه مهاجرتی همین موضوع است، تعدد ویزای یک موسسه برای کشورها و موضوعات مختلف، گویایی توانایی یک موسسه مهاجرتی است. علت تأکید بر روی تعداد و تنوع ویزا از این بابت است که رسیدگی و دانش بر این موضوع، می تواند عملکرد واقعی آن موسسه را آشکار نماید و هرچه تعداد و تنوع ویزاهای بیشتری را یافتید، می توانید به تخصص و تجارب آن موسسه اعتماد نمائید. لازم می دانیم هرگونه کپی برداری و رونوشت از این مقاله منع می شود و درصورت مشاهده هرگونه تخلف منجر به پیگرد قانونی خواهد شد.


سوالات متداول راجع به بهترین موسسه مهاجرتی

✅ برگزیده ترین عملکرد بهترین موسسه مهاجرتی چیست؟

درواقع با رویکرد به تعداد و تنوع ویزا می توان پاسخ خود را بیابیم. مقبولیت موسسه مهاجرتی در طی سال های مستمر، از دیگر نکاتی است که می توان به آن اشاره نمود.

✅ چگونه می توان به یک موسسه مهاجرتی اعتماد نمود؟

هرچند که وجود دفاتر فیزیکی نشان از معتبر بودن آن موسسه مهاجرتی نخواهد بود؛ اما برای تشخیص درست و اعتماد به مجموعه مهاجرتی، دانستن این موضوع حیاتی است که هر موسسه مهاجرتی چه به صورت داخلی یا بین الملل باید دارای مشخصه کد شناسه باشد تا بدین صورت قابل رهیابی باشد.

✅ چرا موسسه ملک پور به عنوان یکی از مؤسسات برجسته در حیطه مهاجرت شناخته می شود؟

با مراجعه به قسمت گالری ویزا و نظرات متقاضیان سابق بر روی وب سایت های رسمی موسسه ملک پور می توان به سابقه درخشان این موسسه و موفقیت های بی شمار آن پی برد.

✅ چگونه بهترین موسسه مهاجرتی شانس قبولی ویزا را افزایش می دهد؟

این موضوع وابسته به گزینش بهترین وکلای مهاجرت محلی، توسط آن موسسه می باشد. بهترین موسسه مهاجرتی با دانش بر قوانین مهاجرت و گستردگی ارائه خدمات، شانس اخذ ویزا را تا حد ممکنی افزایش می دهد.


_____________سخن پایانی در باب بهترین موسسه مهاجرتی_____________

بهترین موسسه مهاجرتی و شناخت در رابطه با ویژگی ها، خدمات و عملکرد موسسه برگزیده، نحوه انتخاب بهترین دفتر مهاجرتی و بهترین موسسه ی مهاجرتی کشور در این مقاله به تفصیل پرداخته شد. همچنین بصورت ویژه من باب موسسه مهاجرتی ملک پور بعنوان یکی از بهترین ها، مطالب ارزنده ای را حضور شما عزیزان ارائه دادیم. گزینش یک موسسه بعنوان بهترین موسسه مهاجرتی کاری بس دشوار است که طی زمان طولانی و سابقه درخشان بعلاوه با توجه به شناخت و توجه مردم به دست می آید. چنانچه در قسمت های متفاوت متن نیز اشاره شد، عملکرد صادقانه و هوشمندانه، ارائه خدمات مهاجرتی با بیشترین گستردگی مکانی و حداکثر پوشش دهی تنوع مشاوره، وجود وکیل مهاجرت محلی، ارائه خدمات پس از مهاجرت؛ از ملاک های مؤثر در گزینش بهترین موسسه مهاجرتی می باشد. همچنین به عنوان یک نمود اصلی می توان به تعداد و تنوع ویزا توجه داشت. ما در این نوشتار سعی برآن داشتیم طریقه انتخاب اصلح ترین موسسه مهاجرتی را خدمت شما عزیزان آشکار نمائیم تا با دیدگاه همه جانبه، پای در این مسیر بگذارید و مسلماً با افزایش دانش شما، امکان سوءاستفاده و کلاه برداری کمتر خواهد شد. چنانچه مطالب این قسمت برای شما مفید واقع شده است و علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در این حیطه بودید می توانید با ثبت شماره واتس اپ خود در فرم درخواست مشاوره تلفنی رایگان و برقراری تماس از سوی موسسه از اطلاعات تیم مجرب مشاوره ای ما بهره مند گردید. تمام تلاش تیم MIE همیاری شما بزرگوارن در این مسیر دشوار می باشد. در پایان می توانید با درج نظرات در انتهای مقاله به پرسش از مشاورین ما بپردازید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید و همچنین با ارتباط با تلفن های ویژه موسسه از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید.

امتیاز 5 از 5 ( 7 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
سجادی نیا
سلام. خسته نباشید. من تا پایان مقاله بهترین مؤسسه مهاجرتی رو خوندم و چه خوب که به این موضوع پراختین. چون خیلی برای ما که دغدغه بزرگی هست. مشاوره های آنلاین چطوری انجام میشه و برای تنظیم قرارداد و موارد اداری مشکلی پیش نمیاد؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما برای اخذ اطلاعات تکمیلی در مورد روشهای مهاجرت و همچنین دریافت مشاوره با موسسه تماس گرفته و مشاوره دریافت نمایید. در مورد قرارداد نیز همکاران مشاور شما را راهنمایی خواهند کرد. سپاس
یاسین کبیری
سلام. من با پیشنهاد یکی از دوستانم که قبلا با همکاری موسسه شمااقدام به مهاجرت کردند، با موسسه مهاجرتی ملک پور آشنا شدم. بدون اقرار موسسه شما بهترین موسسه مهاجرتی ای هست که من میشناسم. لطفا بفرمایید بنده برای برداشتن قدم اول برای مهاجرتم چیکار باید بکنم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام لطفا برای بررسی شرایطتون با مشاورین تماس بگیرید
مشاوره رایگان