اقامت کار شرکت در اتریش

4 نظر

اقامت کار شرکت در اتریش یکی از بهترین روش های مهاجرت سرمایه گذاری در اتریش است. در این روش لازم است شما شرکتی یا شعبه ای فعال را در اتریش راه اندازی کنید و در شرکت خود مشغول به کار شوید. سپس اقامت کاری با مدت 5 سال برای صاحبان بیزنس صادر می شود. هزینه های ثبت شرکت در اتریش برای کسانی که از طریق به این کشور وارد شوند حدود 2500 تا 4000 یورو می باشد. تیم پژوهشی موسسه ملک پور در این مقاله تلاش کرده است که به تمامی سوالات فوق و پرسش هایی از این دست در باب اقامت کار شرکت در اتریش پاسخ داده و اطلاعات کاملی در خصوص این روش مهاجرتی که توسط جناب استاد ملک پور ابداع و نام گذاری شده است، در اختیار شما بزرگواران قرار دهد. شما عزیزان می توانید از طریق برقراری ارتباط تلفنی با موسسه ملک پور (MIE)، از مشاوره تلفنی رایگان مشاورین مجرب این موسسه بهره مند شوید. از سوی دیگر این امکان برای شما فراهم است تا با تکمیل فرم تماس، اطلاعات خود را جهت تماس با شما و ارائه مشاوره تلفنی رایگان در اختیار مشاورین موسسه ملک پور قرار دهید.

ویدیو موسسه MIE در مورد مقایسه سرمایه گذاری اتریش و کانادا


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

کارشرکت اتریش

معرفی روش کار شرکت در اتریش

روش جدید اقامت کار شرکت توسط استاد ملک پور پایه گذاری شده و مزایای متعددی را می توان برای آن برشمرد که این روش را بر بسیاری از روش های دیگر برتری می بخشد. در این روش، اخذ افامت بر اساس ترکیبی از شرایط ثبت شرکت و اقامت کاری است و بر کار یا ثبت شرکت به صورت مجزا و مستقل استوار نمی باشد. همانطور که گفته شد این روش منجر به اخذ اقامت می شود. از دیگر مشخصات این روش که بر جذابیت آن افزوده است، عدم نیاز به سرمایه گذاری با مبالغ زیاد است و بر همین اساس، بدون نیاز به ارائه یا صرف هزینه زیاد می توان به افامت و تابعیت یکی از برترین کشورهای اروپایی دست یافت. سایر روش های سرمایه گذاری مانند خرید ملک و یا خرید پاسپورت کشورهایی مانند سنت لوشیا و گرانادا نیاز به صرف هزینه بالا و یا اهدای مبالغ زیاد است. گرچه کشورهای حوزه کارائیب دارای جمعیت زیادی نبوده، دارای پاسپورت چندان معتبری نیستند و در مقایسه با کشورهایی همچون اتریش، آلمان، سوئیس و کانادا و... آزادی سفر به کشورهای زیادی ندارند، نیاز به اهدای 200 تا 300 هزار دلار پول بدون بازگشت به دولت جهت خرید پاسپورت دارند.

ویدیو موسسه MIE در مورد سرمایه گذاری از طریق کشاورزی در اتریش


روش اقامت کار شرکت اتریش مناسب برای زوج هایی است که حداقل یکی از آن ها دارای تحصیلات آکادمیک و سابقه کار بالا و تخصص در زمینه تحصیلی خود است. در این روش، شرکتی به نام یکی از زوجین به ثبت رسیده و فرد دیگر که از تخصص و تحصیلات بالاتری برخوردار است، به استخدام این شرکت در می آید. بنابراین از این طریق، یکی از زوجین موفق به اخذ ویزای کاری اتریش می شود و همسر و فرزندان وی نیز به تبع وی می توانند اقامت اتریش را به دست آورند. بنابراین صرف سرمایه گذاری در شرکت و ارائه بیزنس پلن قوی نمی تواند منجر به اخذ اقامت کار شرکت در اتریش شود. روش های متعددی برای استخدام فرد در شرکت وجود دارد که می تواند دریافت کارت قرمز سفید قرمز و یا بلوکارت اتریش را در پی داشته باشد. اطلاعات بیشتر در خصوص بلوکارت اتریش و قرمز سفید قرمز را می توانید در لینک های زیر به دست آورید.

این نکته نیز می تواند جالب باشد که در اقامت کار شرکت در کانادا نیاز به استخدام در شرکت همسر نداشته و فرد می تواند در شرکتی که خود تاسیس می نماید استخدام شود و فعلاً نیاز به هیچ سرمایه گذاری ندارد.

ویدیو موسسه MIE در مورد کار شرکت در اتریش


مزایای اقامت کار شرکت در اتریش

اقامت کار شرکت در اتریش یکی از بهترین روش های مهاجرت به اتریش می باشد که مزایای فوق العاده عالی را در اختیار کسانی که با این اقامت وارد اتریش می شوند، قرار می دهد. کسانی که با این اقامت کار شرکت در اتریش وارد این کشور می شوند تقریباً از تمامی حقوق و مزایای یک فرد اتریشی به غیر از حق رای و شرکت در مباحث سیاسی بهره مند خواهند بود. برخی از اصلی ترین مزایای اقامت کار شرکت در اتریش به شرح زیر می باشد:

 • اقامت در یکی از برترین کشورهای جهان با کیفیت زندگی، امنیت، رفاه اقتصادی بسیار بالا
 • موقعیت جغرافیایی بسیار مناسب و آب و هوامی مطلوب
 • اخذ اقامت دائم اتریش طی 5 سال
 • امکان اقدام برای یکی از معتبرترین پاسپورت های جهان ظرف 6 سال از شروع اقامت
 • امکان دریافت ویزای اقامت همراه با اجازه کار و تحصیل
 • تحصیل رایگان فرزندان در مدارس دولتی با کیفیت تحصیل بسیار بالا
 • اخذ کمک هزینه تحصیل فرزندان زیر 18 سال به مبلغ 200-300 یورو
 • عدم نیاز به مدرک زبان در لول های خیلی بالا یا زبان آلمانی
 • امکان سرمایه گذاری در بیزینس های مختلف زیر نظر شرکت ثبت شده
 • اجازه کار فول تایم فرد اصلی و همراه
 • وضعیت بسیار مناسب شاخص های اقتصادی و امنیت سرمایه گذاری در این کشور
 • سفر به کل اتحادیه اروپا و کشورهای عضو شنگن
 • اجازه زندگی و کار در تمامی کشورهای اروپایی پس از 2 سال در برخی شرایط خاص این روش با اخذ بلو کارت
 • 20 هزار یورو جایزه دولت برای تولد فرزند افرادی که این نوع اقامت را دارند
 • اخذ بیمه بیکاری پس از 2-3 سال از شروع اقامت و دادن بیمه و مالیات
 • عدم نیاز به سرمایه گذاری زیاد و قابلیت انجام با دارایی 50-100 هزار یورو

افراد واجد شرایط برای روش کار شرکت در اتریش

اقامت کار شرکت در اتریش و افرادی که برای این روش می توانند اقدام نماید موضوع زیر عنوان پیش رو می باشد. همانطور که گفته شد اقامت کار شرکت، نیاز به تاسیس شرکت و استخدام و کار نمودن در آن خواهد داشت. لذا اولین گام در انجام این پروسه ثبت شرکت در کشور اتریش می باشد. هزینه های ثبت شرکت در اتریش برای کسانی که اقامت این کشور را دارند در حدود 1500-2500 یورو و برای کسانی که اقامت ندارند و در ابتدا باید شرکت به نام یک فرد اتریشی ثبت شود در حدود 2500-4000 یورو می باشد این در حالی است که بسیاری از مؤسسات مبالغی در حدود 40-80 هزار یورو برای ثبت شرکت از موکلین دریافت می نمایند. پس از ثبت شرکت باید شرایط استخدام بررسی گردد. پس از ثبت شرکت در اتریش باید مبلغ حداقل 35 هزار یورو در حساب شرکت که به نام یکی از زوجین می باشد قرار داده شود سپس باید پروسه استخدام فرد دیگر انجام گیرد. این استخدام می تواند با توجه به امتیازات فرد و یا با توجه به حقوق پیش نهادی از طرف شرکت مربوطه متفاوت باشد و منجر به کارت اقامتی متفاوتی گردد. شایان ذکر است اگر تنها به صرف ثبت شرکت در اتریش بخواهیم به اقامت برسیم نیاز است که حداقل 100 هزار یورو سرمایه گذاری انجام گیرد و بیزینس پلانی که مورد قبول اداره کار و اداره مهاجرت اتریش باشد ارائه گردد که این بیزینس پلان باید نو آورانه باشد و تاثیر مثبت در اقتصاد این کشور ایجاد نماید. در روش اقامت کار شرکت در اتریش بر خلاف کانادا فرد نمی تواند در شرکتی که خود ثبت نموده است استخدام گردد و نیاز است که شرکت به نام فرد دیگری باشد. فرد پس از استخدام در شرکت اتریشی که توسط همسر وی تاسیس شده است برای کارت اقامت 2 ساله اتریش اقدام می نماید و می تواند خانواده خود را نیز به همراه داشته باشد.

نکات مهم پیرامون اقامت کار شرکت در اتریش

نکات مهم پیرامون اقامت کار شرکت در اتریش در خصوص این روش در این بند بررسی می گردد. یکی از نکات اصلی و حائز اهمیت که متقاضیان روش اقامت کار شرکت در اتریش باید بدانند این است که میان اخذ اقامت از طریق کار شرکت در اتریش با روش ثبت شرکت متفاوت بوده و در این کشور صرف ثبت شرکت منجر به اقامت نمی گردد. در اتریش برای اخذ اقامت به صرف ثبت شرکت باید حتماً بیزینس پلان مورد قبول دولت اتریش ارائه گردد و بتوان ثابت کرد که این بیزینس تاثیر مثبت در اقتصاد این کشور دارد. هر دو روش فوق جزو زیر مجموعه های روش قرمز سفید قرمز می باشند اما در روش کار شرکت در اتریش علاوه بر روش قرمز سفید قرمز روش های دیگر اخذ اقامت نیز وجود دارد که نشان از گستردگی این روش دارد.

از آن جایی که در اقامت کار شرکت در اتریش شما کسب درآمد می نمایید و به استخدام آن شرکت درآمده اید باید از آن شرکت ماهانه حقوق دریافت نموده و بیمه و مالیات پرداخت نمایید. این میزان حقوق می تواند در نوع اقامت شما در روش اقامت کار شرکت در اتریش تاثیر گذار باشد. با توجه به این که شما بیمه و مالیات پرداخت می نمایید مزایای بسیاری از جمله بیمه بیکاری، شرایط بازنشستگی و اخذ سریع پاسپورت و تحصیل رایگان در دانشگاه های دولتی اتریش و... به شما تعلق خواهد گرفت.

امنیت سرمایه گذاری در اتریش

جهت بررسی اقامت کار شرکت در اتریش و دیگر روش های کاری یا سرمایه گذاری و انتخاب این کشور به عنوان مقصد مهاجرت بررسی شرایط امنیت سرمایه گذاری در اتریش و وضعیت سرمایه گذاران خارجی در این کشور می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. در روش اقامت کار شرکت در اتریش شما قادر خواهید بود با شرکت ثبت شده فعالیت اقتصادی انجام دهید لذا باید بررسی دقیق تری از شرایط اقتصادی این کشور داشته باشید تا بتوانید در خصوص پروسه مهاجرتتان با دید باز تر اقدام نمایید و درآمد ارزی از این کشور داشته باشید.

ریسک مصادره اموال در اتریش:

ریسک مصادره اموال نرخی است که با توجه به عدالت سیستم قضایی آن کشور و عملکرد آن با سرمایه گذاران خارجی را بررسی می نماید. نرخ ریسک مصادره اموال در هر کشور عددی بین 1-7 می باشد که هرچه این عدد پایین تر باشد یعنی دولت و سیستم قضایی این کشور عملکرد و رفتار بهتری با سرمایه گذاران خارجی داشته و بین سرمایه گذاران داخلی و خارجی تفاوتی قائل نمی شود. نرخ ریسک مصادره اموال در اتریش عدد یک می باشد که نشان دهنده شرایط بسیار عالی آن می باشد.

نمودار مصادره اموال اتریش

کنترل فساد در اتریش:

کنترل فساد در یک کشور نرخی است که سرمایه گذار خارجی در انتخاب مقصد مهاجرت باید آن را در نظر بگیرند. هرچه شاخص کنترل فساد در کشوری عدد بالاتری باشد امنیت سرمایه گذاری در آن کشور بالاتر خواهد بود. این نرخ در بازه 2.5+ و 2.5- قرار دارد و کشور اتریش در این خصوص شرایط بسیار مناسبی دارد. در نمودار رو به رو نرخ کنترل فساد در اتریش را در سالهای اخیر مشاهده می فرمایید. در آخرین آمار از این شاخص در اتریش که برای سال 2017 می باشد این نرخ با یک کاهش جزئی 1.53 بوده است.

نمودار کنترل فساد اتریش 2023

کیفیت نظارتی در اتریش:

از دیگر شاخصه های مهم جهت بررسی امنیت سرمایه گذاری در یک کشور شاخص کیفیت نظارتی می باشد. این شاخص به صورت کلی بیانگر تشخیص و درک دولت در تصویب و اقدام جهت اجرای سیاست ها و قوانینی می باشد که امکان توسعه بخش خصوصی را آسان تر می نماید، می پردازد. در نمودار میله ای رو به رو مقادیر شاخص کیفیت نظارتی از سال 1996 تا سال 2017 در کشور اتریش نمایش داده شده است. این شاخص همواره عددی بین 2.5 + و 2.5- بوده و هرچه این عدد بالاتر باشد یعنی شرایط نظارتی بهتری در این کشور وجود دارد. در نمودار زیر میزان این شاخص را در اتریش در طی دو دهه گذشته مشاهده می نمایید.

نمودار کیفیت نظارت

شاخص های اقتصادی مرتبط با سرمایه گذاری در اتریش

اقامت کار شرکت در اتریش و برخی از شاخص های اقتصادی در این کشور، در این بخش مورد بررسی قرار می گیرد. جهت بررسی شرایط سودبخشی بودن یک کسب و کار در اتریش، مطالعه شاخص های اقتصادی آن می تواند بسیار تآثیرگذار بوده و از عوامل اصلی انتخاب مقصد مهاجرت باشد. مطالعه شاخص های اقتصادی یک کشور می تواند چشم انداز مناسبی از شرایط و آینده سرمایه گذاری در آن کشور ارائه دهد. این مقاله توسط تیم پژوهشی موسسه ملک پور تهیه و گرد آوری شده است و هرگونه کپی برداری از آن و یا استفاده از متون آن بدون اجازه و ذکر منبع، شرعاً حرام و غیر قانونی می باشد. شاخص های اقتصادی که در این بخش مورد بررسی قرار خواهند گرفت شامل رشد اقتصادی، نرخ تورم و مالیات می شوند.

رشد اقتصادی در اتریش:

یکی از اصلی ترین معیارهای بررسی رشد اقتصادی در یک کشور، بررسی میزان تولید ناخالص داخلی یا سرانه این شاخصه می باشد. سرانه تولید ناخالص ملی که همان تولید ناخالص داخلی تقسیم بر جمعیت آن کشور می باشد یکی از اصلی ترین معیارهای سنجش رشد اقتصادی در هر کشوری می باشد. نرخ بالای سرانه تولید ناخالص داخلی در اتریش، به صورت کلی نشان دهنده روند رو به رشد سرمایه اولیه سرمایه گذاران خارجی بوده و سوددهی آن را نشان می دهد. در ادامه نمودار رو به رو سرانه تولید ناخالص داخلی کشور اتریش در دو دهه گذشته نمایش داده شده است. همانطور که مشاهده می فرمایید روند بسیار رو به رشدی داشته است.

نمودار رشد اقتصادی اتریش 2023

نرخ تورم در اتریش:

یکی از مهمترین شاخص های اقتصادی یک کشور که در جامعه بسیار مورد توجه است و تاثیر آن در زندگی بسیار ملموس است نرخ تورم می باشد. نرخ تورم بیانگر میزان تغییر قیمت اجناس در یک بازه یکساله در آن کشور می باشد. نرخ تورم در اتریش در ده ساله اخیر نمایش داده شده است.

نمودار تورم اتریش 2023

مالیات در اتریش:

مالیات در هر کشور از دیگر شاخص های بسیار مورد اهمیت و تاثیر گذار در پروسه های کار و زندگی در یک کشور می باشد. نرخ مالیات در اتریش طبق آخرین آمارها معادل 26.45 درصد می باشد و در نمودار رو به رو برای چند سال گذشته نمایش داده شده است.

نمودار مالیات اتریش 2023

شرایط اخذ ویزای همراه اتریش

شرایط ویزای همراه به عنوان یکی از المان های پر اهمیت در اقامت کار شرکت در اتریش می باشد که در این زیر عنوان به نکات اصلی آن اشاره می گردد. مورد بررسی قرار می گیرد. در این روش در کشور اتریش معمولاً همسر فرد صاحب شرکت می باشد ولی به صرف ثبت شرکت اقامت را اخذ نمی نماید و اقامت همراه وابسته به اقامت فرد اصلی می باشد که به استخدام شرکت در آمده است. در این کشور همراه به همسر و فرزند زیر 18 سال گفته می شود در قوانین مهاجرتی اتریش همراه شامل همسر و فرزند زیر 18 سال می باشد. پروسه الحاق همسر و دیگر همراهان از زمان اخذ کارت اقامت توسط فرد اصلی تا زمان به نتیجه رسیدن ممکن است در حدود 3 – 7 ماه به طول بیانجامد. اما در این بازه زمانی فرد می تواند به کشور مبدا باز گردد و یا همراه با ویزای توریستی در کنار وی باشد. همراه در این روش اجازه کار فول تایم و اجازه تحصیل در دانشگاه های دولتی این کشور را خواهد داشت. شایان ذکر است فرزندان زیر 18 سال می توانند در مدارس دولتی و رایگان این کشور با کیفیت فوق العاده بالا تحصیل نمایند و فرزندان بالای 18 سال به راحتی به صورت دانشجویی در دانشگاه های دولتی یا خصوصی می توانند وارد این کشور شوند فرزندان زیر 18 سال فرد دانشجو می توانند به رایگان در مدارس دولتی و با کیفیت این کشور تحصیل نمایند دانش آموزان در حین تحصیل در این کشور ماهانه در حدود 200-300 یورو کمک هزینه از دولت اخذ می نمایند.

در صورتی که شما عزیزان قصد کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص روش کار شرکت و یا دیگر روش های مهاجرتی را دارید و می خواهید با کسب اطلاعات کامل در خصوص تمامی روش های پیش رویتان برای آینده خود تصمیم گیری نمایید اکیداً توصیه می شود ویدئوی گام به گام اخذ اقامت را مشاهده بفرمایید. 

هزینه های زندگی در اتریش

اقامت کار شرکت در اتریش و هزینه های زندگی موضوع اصلی مورد بررسی در این زیر عنوان می باشد. همواره بررسی هزینه های زندگی در کشورهای مختلف یکی از المان های بسیار پر اهمیت در انتخاب مقصد مهاجرت می باشد. با اینکه کشور اتریش کیفیت فوق العده بالایی در زندگی دارد و جزو یکی از ثروتمند ترین کشورهای در اتحادیه اروپا می باشد اما با توجه به تمامی مزایای این کشور هزینه های زندگی در آن در مقایسه با بسیاری دیگر از کشورهای با کیفیت زندگی نزدیک به این کشور بسیار پایین تر می باشد و شرایط مناسبی را برای کسانی که در این کشور اقامت دارند فراهم می نماید. هزینه های زندگی در اتریش با توجه به سبک زندگی و عادات زندگی افراد می تواند بسیار متفاوت باشد. در جدول زیر میانگین برخی از اصلی ترین هزینه های در اتریش ارائه شده است.

 

شرح هزینه

قیمت

یک وعده غذا در رستوران معمولی

10.00 €

شیر یک لیتری

1.03 €

تخم مرغ 12 عددی

3.15 €

پنیر یک کیلوگرم

10.63 €

یک کیلوگرم پیاز

1.36 €

یک کیلوگرم برنج

1.60 €

یک قرص نان معادل 500 گرم

1.73 €

یک کیلوگرم گوجه فرنگی

2.16 €

حمل و نقل

قیمت

تاکسی (1 کیلومتر)

1.50 €

بنزین(1لیتر)

1.24 €

بلیط یک طرفه مترو

2.40 €

ورزش و اوقات فراغت

قیمت

هزینه ماهیانه باشگاه تناسب اندام

26.75 €

حقوق و تأمین مالی

مبلغ

متوسط درآمد ماهیانه پس از کسر مالیات

1،996.52 €

نرخ بهره وام برای نرخ ثابت 20 ساله

2.21€

 

مطابق نمودار دایره ای زیر سهم هر بخشاز هزینه های زندگی در اتریش به صورت میانگین و به صورت درصد نمایش داده شده و بخش مصرفی در هر بخش مشخص شده است. میانگین هزینه های اجاره و خرید ملک در شهر وین که گران ترین شهر اتریش می باشد در جدول زیر نمایش داده شده است.

 

اجاره خانه در هرماه

میانگین قیمت

آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر

724.65 €

آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز

577.29 €

آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر

1،326.04 €

آپارتمان سه خوابه خارج از مرکز

1،028.50 €

خرید آپارتمان قیمت

میانگین قیمت

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر

4،638.73 €

قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز

3،213.09 €

خدمات موسسه ملک پور در زمینه اقامت کار شرکت در اتریش

روش اقامت کار شرکت در اتریش روش بسیار پیچیده و دارای جزییات و نکات بسیاری می باشد که برای عملی نمودن آن، نیاز به آگاهی و تسلط کامل بر قوانین و بروکراسی اداری در اتریش می باشد. لذا به شدت توصیه می شود که با وکلای سطح بالا در اتریش و مؤسسات معتبر و دارای سابقه فعالیت در حوزه این روش ها مشورت نموده و از تجربه آنها بهره مند گردید. حضور وکلای مجرب و متخصص در زمینه قوانین کشور اتریش و امور مهاجرتی در گام به گام پروسه اقامت کار شرکت در اتریش، به ویژه در مرحله تهیه و تنظیم مدارک می تواند ریسک رد ویزا را کاهش داده و موجب سهولت و تسریع در فرآیند مهاجرت می شود. از آن جایی که اقامت کار شرکت در اتریش و دیگر کشورها، ابتکار موسسه ملک پور بوده و در نتیجه مطالعات گسترده و جمع بندی آن توسط استاد ملک پور می باشد، توصیه می شود که جهت اقدام، به منابع اطلاعاتی اصیل و معتبر رجوع نمایید. چرا که بسیاری از مؤسسات، از نام همین روش های ابداعی در جهت تبلیغ فعالیت های خود استفاده می نمایند؛ در حالی که در حوزه اجرا ناتوان بوده و با ترفندهایی، سعی در ایجاد دید منفی نسبت به این روش ها و تغییر نظر شما دارند.

موسسه ملک پور همواره در انجام انواع روش های مهاجرتی پیشگام بوده و سعی نموده است که روش های متفاوتی را برای متقاضیان مختلف با شرایط و رزومه های متفاوت پیشنهاد نماید. این موسسه با سابقه بیش از 15 سال فعالیت صادقانه در امور مهاجرت و استقرار دفتر مرکزی در وین، بهترین وکلا و متخصصین را با افتخار به شما معرفی نموده و در اختیار قرار می دهد تا بتوانید پروسه مهاجرت خود به اتریش و یا دیگر کشورها را به بهترین نحو به ثمر برسانید. در صورت مراجعه به لینک ذیل و مشاهده صفحه مربوطه، می توانید تصاویری از سابقه درخشان موسسه ملک پور و موفقیت های آن را در اخذ انواع اقامت کشورهای معتبر مشاهده نمایید.

 


سوالات متداول 

✔️ شرایط اخذ اقامت کار شرکت اتریش چیست؟

در این روش شما می توانید در کشور اتریش شرکتی ثبت کنید و به واسطه کار در آن شرکت اقامت کاری بگیرید.

✔️ هزینه مورد نیاز برای اخذ اقامت کار شرکت چقدر است؟

به طور کلی می توان گفت که اگر شما پشتوانه مالی حدود 50 تا 100 هزار یورو داشته باشید، می توانید از روش اقامت کار شرکت برای مهاجرت به کشورهای مطرح دنیا اقدام نمایید.

✔️ آیا برای اقامت کار شرکت مدرک تحصیلی مورد نیاز است؟

با توجه به شرکتی که ثبت می کنید، باید بتوانید مدرک تحصیلی مرتبط ارائه دهید.


 سخن پایانی 

اقامت کار شرکت در اتریش، بهترین نوع اقامت در کشور اتریش، اقامت اتریش از طریق کار و ثبت شرکت به طور همزمان در اتریش، اخذ تابعیت اتریش از طریق ترکیب کار و ثبت شرکت و همچنین معرفی بهترین نوع اقامت در کشور اتریش در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. روش اقامت کار شرکت، روش اقامتی جدید می باشد که از ابتکارات استاد ملک پور می باشد. این روش نیز مانند دیگر روش های ابداعی این موسسه مانند خودحمایتی و قرمز سفید قرمز، دارای مزایای متعددی می باشد و با همین نام، مورد استفاده بسیاری از مؤسسات مهاجرتی دیگر قرار می گیرد. پیشنهاد می شود جهت اخذ اقامت کار شرکت در اتریش و یا دیگر روش های ابداعی موسسه ملک پور، از طریق همین موسسه اقدام نمایید تا به منابع اطلاعاتی اصلی و دقیق دسترسی داشته باشید. موسسه ملک پور با بهره گیری از برجسته ترین وکلای اتریشی و همکاری نزدیک با قوی ترین و مشهورترین وکلای رسمی در سرتاسر جهان، انواع خدمات مهاجرتی و سرمایه گذاری بین المللی را با بالاترین کیفیت در اختیار موکلین خود قرار می دهد. شما عزیزان همواره می توانید با پر نمودن فرم تماس در وب سایت های موسسه ملک پور، از سوی مشاورین موسسه تماس و مشاوره تلفنی دریافت نمایید. همچنین چنانچه از طریق تلفن با موسسه ملک پور ارتباط برقرار نمایید، می توانید از مشاوره تلفنی رایگان توسط مشاورین متخصص این موسسه بهره مند گردید. شما می توانید سوالات و ابهامات خود را در خصوص مقاله اقامت کار شرکت در اتریش، در انتهای همین بخش و در قسمت "ثبت پرسش" بیان نمایید تا مشاورین مجرب موسسه ملک پور در اسرع وقت، شما بزرگواران را راهنمایی فرمایند.

امتیاز 5 از 5 ( 10 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
شهرام گودرزی
سلام و عرض ادب ممنون از مقاله خیلی خوبتون درباره اقامت کار شرکت اتریش . ایا امکان پذیر هست با مدرت لیسانس بازاریابی و بودجه مالی 2.5 ملیارد برای این راه مهاجرتی اقدام کرد ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز برای اینکه شما را بهتر راهنمایی کنیم نیازمند به اطلاعات بیشتری هستیم. اما بصورت کلی بلی با مبلغ 2.5 میلیارد می توانید اقدام ااقمت کار شرکت و همچنین قرمز سفی قرمز نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با مجموعه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان توسط کارشناسان ما بررسی شود. موفق باشید.
مهد مظلومی
سلام و عرض ادب ممنون از آقای دکتر ملک پور عزیز بخاطر توضیحات خوبشون من 40 ساله هستم و فوق لیسانس مدیریت صنعتی دارم و یک کارگاه کوچیک هم دارم سرمایه ای در حدود 3 میلیارد دارم میخواستم بدونم که از طریق اقامت کار شرکت اتریش می تونم اقدام کنم ؟ و چقدر سرمایه نیاز دارم؟ ممنونم از لطفتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید بلی این امکان برای شما میسر است میزان پشتوانه مالی لازم برای قرمز سفید قرمز و بلوکارت که از طریق ثبت شرکت صورت می گیرد 150 تا 200 هزار یورو می باشد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
علی رحیمی
سلام وقت بخیر بنده 42 سالم هست و مهندس مکانیک با 15 سال سابقه کار هستم همسرم هم 41 ساله و لیسانس شیمی داره 2 تا بچه هم داریم و تو ایران شرکتی داریم که گردش مالی خیلی قوی ای میتونیم ارائه کنید. برای کار شرکت شانس خوبی داریم ؟ ممنون از مقالات و وب سایت خوبتون
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز با توجه به رزومه ای که می فرمایید بلی این شانس برای شما وجود دارد که از طریق کار شرکت برای کل خانواده خود اقامت کشور اتریش را دریافت نمایید پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما برای کار- شرکت، قرمز سفید قرمز و بلوکارت بطور کامل بررسی شود. موق باشید.
مینا
سلام وقت خیر همسر من برنامه نویس هست و به صورت فیریلنسر با شرکت های اروپایی کار میکنه وخود من هم به تازگی وارد این حوزه شده ام ایا اگر بتونیم خونه اجاره کنیم و مخارج زندگی خودمون بپردازیم امکان اقامت اتریش را داریم اگر درامدی معادی 4 هزار یورو در ماه داشته باشیم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست گرامی شما برای دریافت اقامت در کشور اتریش باید یکی از راه‌های موجود اقامتی را برگزینید روش تحصیل کار سرمایه گذاری می توانند گزینه های مطلوبی برای دریافت اقامت شما باشد. در صورتی که بتوانید از یک کارفرمای اتریشی جاب آفر دریافت نمایید می توانید از طریق ویزای کار وارد این کشور شده و اقامت به دست آورید.
مشاوره رایگان