شرایط کاری موسسات معتبر کاریابی در هلند

2 نظر

شرکت های کاریابی در هلند در عمل، از طریق تبلیغات و جذب رزومه های کارجویان، با شرکت های دیگر، به دنبال یافتن نیروی کار و متقاضیان شغلی مناسب برای پروژه ها و شغل های ایجاد شده در صنایع مختلف، همکاری می کنند. این شرکت ها به دو صورت کلی عمل می کنند؛ اولین مورد به این صورت است که با جذب سوابق کاری و رزومه های مختلف کارجویان، تحلیل کاملی از آنها دریافت می کنند و در مرحله بعدی، با ارائه پیشنهادات و راهنمایی های لازم، آنها را در بخش های مختلف صنایع و شغل های مناسب قرار می دهند.

البته نکته مهمی که باید در نظر داشت، این است که در هلند، کاریابی تنها محدود به بخش های مختلف سازمان ها و شرکت ها نیست، بلکه در بخش های مختلف فرهنگی، مجتمع های مسکونی، پروژه های عمرانی و… نیاز به نیروی کار احساس می شود. در کل، شرکت های کاریابی در هلند از طریق تبلیغات، شناسایی نیروی کار، تحلیل رزومه و پیشنهاد شغل، به بخش های مختلف صنعت ها، برای برگزیده شدن در روند توسعه و اجرای پروژه ها و شغل های مختلف کمک می کنند و به عنوان یک ارتباط دهنده مسیر کاریابی را برای جویندگان کار هموار تر می سازند. این موسسات و شرکت های کاریابی عموما به صورت آنلاین فعالیت می نمایند و بر اساس پلتفرم هایی که دارند نیروی کار را به شرکت های نیازمند به کارگر متصل می نمایند.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

معرفی موسسات معتبر کاریابی در هلند

قبل از بررسی موسسات کاریابی در هلند بایستی بیان داریم که کشور هلند به دلیل برخورداری از نرخ بیکاری پایین و رایج بودن زبان انگلیسی در این  کشور و وجود صنایع مختلف و پیشرفته و نگاه ویژه ای که این کشور به نیروهای مختصص دارد یکی از بهترین کشور برای کار و افرادی که به دنبال شغل می باشند، محسوب می گردد. متقاضیان برای کار در هلند می توانند با ارسال رزومه کاری خود برای شرکت های گوناگون یا با کمک گرفتن از سایت ها و موسسات کاریابی معتبر کار متناسب با تخصص خود را پیدا کنند. برای اطلاع از شرایط کاری در هلند می توانید نمودار نرخ بیکاری این کشور را ملاحظه بفرمایید. همانطور که در نمودار نیز مشاهده می فرمایید تقریبا از هر 100 نفر در حدود 4 نفر بیکار می باشند و این نرخ بسیار مناسب است. در قسمت بعدی نیز به معرفی موسسات معتبر کاریابی در هلند می پردازیم.

لیست موسسات کاریابی معتبر هلند

در قسمت زیر شما عزیزان می توانید لیست موسسات کاریابی معتبر هلند را به همراه آدرس وبسایتشان مشاهده فرمایید.

 

لیست موسسات کاریابی معتبر در هلند

Randstad - https://www.randstad.nl/

Manpower - https://www.manpower.nl/

Adecco - https://www.adecco.nl/

Unique - https://unique.nl/

Tempo-Team - https://www.tempo-team.nl/

Young Capital - https://www.youngcapital.nl/

Olympia - https://www.olympia.nl/

Start People - https://www.startpeople.nl/

 Timing - https://www.timing.nl/

 USG People - https://www.usgpeople.nl/

 

 • Randstad: یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های کاریابی جهان است که در بسیاری از کشورهای دنیا دفاتر دارد، این شرکت در هلند به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت‌های کاریابی شناخته می‌شود.
 • Adecco: شرکتی است جهانی که در زمینه ارائه خدمات کاریابی و استخدام به سازمان‌هایی که نیاز به کارکنان جدید دارند، فعالیت می‌کند.
 • Manpower: شرکت Manpower یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های کاریابی جهان است که در بیشتر کشورهای دنیا دفاتر خود را دارد و در بخش‌های گوناگونی از جمله حمل و نقل و لجستیک، مالی و حسابداری، تولید و صنعت، خدمات مشتری و مدیریت برقراری روابط با مشتری فعالیت می‌کند.
 • Olympia: یکی از شرکت‌های کاریابی بزرگ در هلند است، این شرکت در زمنیه های مختلفی از جمله حمل و نقل، تولید و صنعت، ساخت و ساز و خدمات مشتریان فعالیت می‌کند.
 • Unique: شرکتی است که در زمینه کاریابی و استخدام فعالیت می‌کند، این شرکت از دیدار طرف قرارداد در مقابله با مشکلات کاریابی، پشتیبانی می کند.
 • YER: شرکت YER یک شرکت بین المللی است که در زمینه کاریابی و استخدام، مشاوره و خدمات مدیریت و نیروی انسانی فعالیت می‌کند که در هلند نیز فعالیت دارد.

معرفی سایت های کاریابی هلند

سایت های معتبر کاریابی هلند امکانات متنوعی برای برنامه نویسان،طراحان، مهندسین، کارکنان بهداشت و درمان، کارآموزان و...  فراهم می کنند و شما می توانید با جستجوی کشور و شهر خود به دنبال شغل دلخواه خود با حقوق مناسب باشید. در قسمت به معرفی لیست سایت های کاریابی هلند پرداخته ایم:

 • Monsterboard.nl: این سایت کاریابی بزرگ در هلند است و بیش از 71000 فرصت شغلی مختلف را ارائه می‌دهد.
 • Indeed.nl: این سایت کاریابی بین‌المللی است و فرصت‌های شغلی در هلند و دیگر کشورها را ارائه می‌دهد.
 • Werk.nl: این سایت توسط سازمان بیمه اجتماعی هلند تحت پوشش است و فرصت‌های شغلی در بخش عمومی و خصوصی را ارائه می‌دهد.
 • Jooble.nl: این سایت جستجوگر شغلی است که می‌تواند شغل‌های مختلف از سایت‌های مختلف را برای شما جستجو کند.
 • به علاوه، سایت‌های زیر نیز می‌توانند برای پیدا کردن کار در هلند مفید باشند:
 • Linkedin.com: این پلتفرم حرفه‌ای مشاغل است که به شما این اجازه را می‌دهد که با کسانی که در صنعت یا حوزه خاصی مشغول به کار هستند، ارتباط برقرار کنید.
 • Glassdoor.nl: این سایت شامل بررسی‌های شرکت‌های مختلف، حقوق و مزایای شغلی و فرصت‌های شغلی است.
 •  

لیست سایت های کاریابی معتبر در هلند

Monsterboard.nl

Indeed.nl

Linkedin.com/jobs

 Jooble.org

Glassdoor.nl

Nationalevacaturebank.nl

Careersinholland.com

 

سایت کاریابی هلند برای دانشجویان

همانطور که می دانید دانشجویان در کشور هلند به صورت پاره وقت می توانند مشغول به کار گردند. مدت زمان کار دانشجویان 20 ساعت در هفته می باشد. در قسمت زیر به برخی از سایت های کاریابی در هلند برای دانشجویان اشاره داشته ایم:

 

Intermediair

یک پورتال شغلی محبوب هلندی است که به جویندگان کار در مراحل مختلف شغلی و صنایع مختلف کمک می کند.

Magnet.me

یک پورتال کار هلندی است که فارغ التحصیلان اخیر و متخصصان جوان را با فرصت های شغلی در شرکت های سراسر ارتباط می دهد.

Monsterboard

این پلتفرم طیف گسترده ای از فرصت های شغلی را برای فارغ التحصیلان اخیر و متخصصان جوان در صنایع مختلف، از جمله دوره های کارآموزی، موقعیت های ابتدایی و دوره های کارآموزی ارائه می نماید.

Nationale Vacaturebank 

  از بزرگترین و پرطرفدارترین پورتال های شغلی در هلند است که به متقاضیان کار در مراحل مختلف شغلی و صنایع مختلف خدمات ارائه می دهد. 

StudentJob

این پورتال شغلی آنلاین است که بر فرصت های شغلی برای دانشجویان، فارغ التحصیلان اخیر و متخصصان جوان در هلند و سایر کشورهای اروپایی تمرکز دارد.

Together Abroad 

این پلتفرم فهرست‌های شغلی متنوعی از جمله کارآموزی، موقعیت‌های ابتدایی و دوره‌های کارآموزی را در صنایع مختلف ارائه می‌دهد. Together Abroad همچنین منابع ارزشمندی مانند مقالات مشاوره شغلی، راهنمای درخواست شغل و اطلاعاتی در مورد کار و زندگی در هلند را ارائه می دهد.

 

مزایای کاریابی از طریق موسسات کاریابی در هلند

 در قسمت زیر به برخی از مزایای کاریابی از طریق موسسات کاریابی در هلند اشاره داشته ایم:

 • اطمینان از جستجوی کاری موفق: موسسات کاریابی در هلند به شما اطمینان می‌دهند که جستجوی کاری شما با موفقیت پایان خواهد یافت.
 • دسترسی به شرکت‌های برتر: با ارائه خدمات کاریابی، شما می‌توانید به شرکت‌های برتر و پیشرو دسترسی پیدا کنید.
 • راهنمایی در هر مرحله: شما در تمام مراحل جستجوی کاری توسط موسسات کاریابی راهنمایی می‌شوید. همچنین، آن‌ها به شما کمک می‌کنند تا رزومه‌تان را بهینه‌سازی کرده و مصاحبه کاری را به خوبی پشتیبانی کنید.
 • رضایت مندی بیشتر: همه مراحل انجام شده توسط کاریابی ها به منظور رسیدن به هدف مشتری هست و با توجه به این مسئولیت، شما می‌توانید با استفاده از موسسات کاریابی رضایت بیشتری را تجربه کنید.
 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه: با استفاده از خدمات موسسات کاریابی در هلند، شما می‌توانید زمان و هزینه خود را صرفه‌جویی کنید زیرا آن‌ها به دنبال بهترین نیروی کار در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستند.
 • همچنین موسسات کاریابی، با استفاده از فناوری‌های نوین و هوشمند، تجربه‌ی کاربری بهتر و رعایت مصالح مشتری را در خدمات خود مدنظر خود قرار می‌دهند.

روش های کاریابی در هلند

در هلند برای کاریابی و استخدام افراد چندین روش وجود دارد:

 • وب سایت های کاریابی: در هلند وب سایت های مختلفی برای جستجوی کار و استخدام وجود دارند، از جمله Monsterboard، Indeed، Glassdoor
 • شرکت های کاریابی: موسسات کاریابی نیز در هلند وجود دارند که با شرکت ها و کارجویان همکاری می کنند.
 • شبکه های حرفه ای: در هلند شبکه های حرفه ای مختلفی وجود دارند که به کارجویان کمک می کنند با کارفرمایان محتمل در ارتباط باشند، از جمله
 • دولت هلند: دولت هلند نیز برای جستجوی کار به سایت های خود این امکان را فراهم کرده است.
 • شبکه های اجتماعی: شبکه های اجتماعی نیز در هلند برای جستجوی کار مورد استفاده قرار می گیرند، به ویژه

ویزای کار از طریق موسسات کاریابی در هلند

شرکت‌های کاریابی در هلند به عنوان واسطه‌ای بین شرکت‌های استخدام کننده و جویندگان کار فعالیت می‌کنند. این شرکت‌ها به صورت حرفه‌ای و با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن، مانند سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، پایگاه داده‌های استخدام و شبکه‌های اجتماعی به دنبال پیدا کردن فرصت‌های استخدام برای جویندگان کار هستند. به عنوان جوینده کار، شما می‌توانید با ثبت‌نام در سایت‌های این شرکت‌ها و ارسال مشخصات شغلی و تحصیلی خود، فرصت‌های استخدام را دنبال کنید و معمولا تعداد کمی از این شرکت ها در زمینه شرایط گرفتن ویزای کاری کمک می نمایند. اما از آنجایی که لازمه دریافت ویزای کاری هلند داشتن پیشنهاد شغلی از طرف کارفرما می باشد این شرکت ها مسیر متقاضی را تسهیل می نمایند.

مراحل اخذ ویزای کار از طریق موسسات کاریابی در هلند

مراحل اخذ ویزای کار از طریق موسسات کاریابی در هلند را می توانید در قسمت زیر مشاهده نمایید.

 1. پیدا کردن یک موسسه کاریابی قانونی در هلند با مجوز مناسب
 2. ارسال رزومه و مدارک شما به موسسه کاریابی برای بررسی و ارزیابی صلاحیت شما برای کار در هلند
 3. پیدا کردن یک موقعیت شغلی متناسب با تخصص و تجربه شما توسط موسسه کاریابی
 4. داشتن دعوتنامه شغلی، قرارداد کاری و دریافت مجوز کار در هلند
 5. درخواست ویزای کار از سفارت یا کنسولگری هلند
 6. ارائه مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای کار، اعم از انواع مدارک هویتی، مدارک تحصیلی، تجربیات کاری و سایر اسناد مرتبط با ویزای کار
 7. پرداخت هزینه‌ های مربوط به ویزای کار و سایر هزینه‌های مربوطه و دریافت ویزا

سوالات متداول

✔️ روش های پیدا کردن کار در هلند به چه صورت است؟

متقاضیان می توانند با ارائه مدارک و رزومه کاری خود به شرکت ها و کارفرماهای مختلف یا با کمک از سایت های کاریابی هلند یا موسسات کاریابی در هلند می توانند کار مورد نظر خود را پیدا کنند.

✔️ نقش موسسات یا سایت کاریابی در هلند چیست؟

موسسات یا سایت های کاریابی در هلند نقش واسط یا ارتباط دهنده جویندگان کار و کارفرمایان می باشند و معمولا بر اساس پلتفرم های کاری که دارند مسیر کاریابی را بسیار آسان تر می سازند.

✔️ معتبرترین سایت های کاریابی در هلند کدامند؟

Monsterboard.nl، Indeed.nl، Glassdoor، Jooble.org از سایت های معتبر برای کاریابی در هلند می باشند.

✔️ معتبرترین موسسات کاریابی در هلند چیست؟

Randstad، Manpower، Olympia، YER از موسسات معتبر کاریابی در هلند می باشند.

 

سخن پایانی

موسسات کاریابی در هلند، سایت های معتبر کاریابی، نقش موسسات و سایت های کاریابی برای پیدا کردن کار در هلند و روش های کاریابی در این کشور از جمله موارد مهمی بود که در این مقاله به آن پرداختیم. به صورت کلی موسسات و سایت های کاریابی نقش کلیدی و ارتباطی بین جویندگان کار و کارفرمایان ایفا می کند و بر حسب پلتفرم هایی که دارند تمامی اطلاعات مربوط به کار مورد نظر، میزان حقوق، شرایط کاری، کارفرما و... را منتشر میسازند. در حال حاضر موسسه MIE با توجه به گستردگی که در اروپا دارد می تواند برای متقاضیان کار برای کشورهایی نظیر کانادا، استرالیا، لاتویا، لهستان، بلژیک، آلمان و... دنبال کار هستند مسیر را ساده تر نماید و در پیدا کردن کار و دریافت ویزای کاری شما را راهنمایی کند. امید است از طریق این مقاله اطلاعات مفیدی در خصوص کار در هلند و موسسات کاریابی در هلند به دست آورده باشید. شما می توانید با ثبت سوالات خود در قسمت زیر پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید.
امتیاز 5 از 5 ( 4 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
اکبر
باسلام هزینه های زندگی در هلند در مقایسه با ایران چگونه است
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز هزینه های زندگی در هلند با درامد شما مطابقت دارد. هزینا زندی برای یک نفر در حدود ۱۲۰۰ یورو در ماه می باشد.
مجتبی قنبری
ایا برای کاریابی در هلند اقدام مبکنبد ایا باید تمکن داشت برای کاریابی در هلند به چه صورت است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز در حال حاضر کاریابی در برخی از کشورهای اروپایی انجام می شود که بایستی با موسسه تماس گرفته شود تا کارشناسان شرایط شما را بررسی نمایند.
مشاوره رایگان