وکیل مهاجرت به آلمان

2 خرداد 1402 2 نظر

ما همه روزه شاهد این موضوع هستیم که افراد زیادی به دلیل نداشتن شرایط مناسب از نظر اقتصادی، فرهنگی، آموزشی، اجتماعی، سیاسی و... و همچنین برای تجربه زندگی بهتر و با کیفیت بالاتر در کشور دیگری تصمیم به مهاجرت می‌گیرند. اما برای مهاجرت درست شما بایستی نسبت به تمامی قوانین و مسیر های مختلف مهاجرتی آشنایی و اشراف کامل داشته باشید چرا که مسیر مهاجرت به خودی خود دشوار است و نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه بر این دشواری می افزاید و اینجاست که ضرورت کمک گرفتن از وکیل مهاجرتی خبره آشکار می‌شود.

  • بهترین وکیل مهاجرت به آلمان کیست؟
  • ضرورت کمک گیری از وکیل مهاجرتی آلمان چیست؟
  • چگونه می توان وکیل مهاجرت به آلمان را انتخاب نمود؟

آلمان به عنوان یکی از ثروتمندترین و مرفه ترین کشورهای اروپایی تلقی می گردد که همواره از ثبات اقتصادی و سیاسی برخوردار بوده است و با داشتن دانشگاه های برتر در دنیا مقصد مناسبی برای علم اندوزی و کسب دانش قلمداد می گردد. علاوه بر این، کشور آلمان یکی از پویاترین فضای کسب و کار را برای جویندگان کار دارد. در این مقاله سعی داریم ضرورت استفاده از وکیل معتبر و راه های شناخت آن را بیان نماییم. امیدواریم شما عزیزان با مطالعه این مقاله بتوانید انتخاب درستی در زمینه انتخاب وکیل مهاجرت به آلمان داشته باشید. اطلاعات مهاجرتی که در وبسایت موسسه مشاوره ای MIE ارائه می گردد، تماما با مشورت از وکلای محلی کشورها حاصل می شود. برای آگاهی از خدمات ما بایستی با شماره تلفن های موسسه تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان اخذ نمایید.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد راه های اخذ اقامت آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد راه های اخذ اقامت آلمان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد راه های اخذ اقامت آلمان

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
شرایط وکیل مهاجرت به آلمان

چرا به خدمات وکیل مهاجرت به آلمان نیاز داریم؟

افرادی که تصمیم به مهاجرت دارند قطعا بر اساس معیارهای مختلفی مانند شرایط اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، کیفیت زندگی، شرایط آب و هوایی و... تصمیم به مهاجرت می گیرند. انتخاب مسیر مهاجرت و کشور قطعا به عنوان مهم ترین انتخاب برای متقاضیان مهاجرت می باشد. ضرورت انتخاب وکیل مهاجرتی مناسب بر بسیاری از شما عزیزان آشکار است چرا که حقوق بین الملل و قوانین و روش های مهاجرتی کشورهای مختلف بسیار گسترده می باشد و افرادی که تصمیم به اخذ اقامت کشوری میگیرند بایستی نسبت به تمامی این قوانین آشنایی کامل داشته باشند و دانش لازم در خصوص اقدامات اجرایی اخذ اقامت را کسب نمایند بنابراین ممکن است کسب دانش مهاجرتی نیاز به صرف هزینه و وقت زیادی باشد که از عهده افراد عادی خارج باشد و نیازمند کمک گرفتن از یک وکیل آشنا به قوانین مهاجرتی باشد.

همچنین قوانین کشورها و مسیر های مختلف مهاجرت قوانین ثابت و ایستایی نیستند و مدام در حال تغییر هستند و وکلای خبره نسبت به این تغییر قوانین آگاهی دارند لذا داشتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت کشور بسیار لازم و ضروری است. بنابراین افرادی که قصد مهاجرت به آلمان را دارند چه بخواهند از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری اقدام نمایند یا حتی از سایر روش ها اقدام نمایند بایستی یا اطلاعات کامل نسبت به قوانین آلمان و تکمیل نمودن فرم ها و... را داشته باشند یا از یک وکیل با سواد در این زمینه کمک بگیرند.

  • توضیحات موسسه ملک پور در مورد روش های مهاجرت به آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد روش های مهاجرت به آلمان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد روش های مهاجرت به آلمان

مزایای استفاده از وکیل مهاجرت به آلمان

همانطور که خاطر نشان کردیم قوانین و شرایط مهاجرت به کشورهای مختلف بسیار پیچیده و قابل تغییر می باشد و متقاضیان بایستی حتما برای انجام پروسه مهاجرتی خود در صورت نداشتن اطلاعات کامل از وکیل کمک بگیرند. وکیل مهاجرت به آلمان با در نظر گرقتن شرایط متقاضی که شامل شرایط اولیه (سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان، سوابق کار و...) و همچنین بر اساس شرایط مالی که وی دارد به آنها کمک می کند که بر اساس فلسفه مهاجرت و معیار هایی که برای مهاجرت خود در نظر دارند، انتخاب درستی را داشته باشند. راهنمایی در خصوص روش های مختلف مهاجرت و اخذ اقامت آلمان، آگاهی دادن در خصوص مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت و ویزا، تکمیل کردن فرم های مربوط به اخذ ویزا یا اقامت، برطرف کردن نقصی مدارک یا آگاهی دادن به متقاضی برای ارائه مدارک اضافه و... بر عهده وکیل مهاجرتی آلمان می باشد. یکی دیگر از مهم ترین مزیت های کمک گرفتن از وکیل مهاجرتی آلمان این است که افرادی که خودشان تصمیم به اقدام می نمایند قطعا تجربه لازم برای انجام این کار را ندارند و تجربه یک وکیل به آنها خیلی کمک می کند و این مسیر برای آنها راحت تر طی خواهد شد.

/هزینه-مهاجرت-به-آلمان

این مقاله را از دست ندهید: هزینه مهاجرت به آلمان

در این مقاله ما جوانب و هزینه مهاجرت به آلمان را به شما خواهیم آموخت.

بهترین وکیل مهاجرت آلمان کیست؟

در پاسخ به این سوال که بهترین وکیل مهاجرت به آلمان کیست؟ بایستی بیان نماییم که بهترین وکیل مهاجرت وکیلی است که نسبت به تمامی قوانین و روش های مختلف مهاجرت به آلمان آشنایی کامل داشته باشد و بتواند بر حسب شرایطی که متقاضی دارد به آن کمک کند که در مدت زمان مشخصی ویزای این کشور و اقامت آلمان را اخذ نماید. وکیلی به عنوان بهترین وکیل مهاجرت شناخته می گردد که نسبت به تمامی مدارکی که متقاضی در طی پروسه کار جهت اخذ ویزا و اقامت آلمان بایستی ارائه نماید آگاهی کامل داشته باشد و به صورت صادقانه بر اساس شرایط موکل خود رفتار نماید. قعطا لازمه وکیل مهاجرتی بودن داشتن تحصیلات مرتبط در حوزه حقوق بین الملل و قوانین مهاجرتی می باشد. افرادی که قصد مهاجرت به آلمان را دارند بایستی نسبت به مزایا، معایب و ریسک های پروسه مهاجرتی خود کاملا آگاه باشند که این بر عهده و وظیفه وکیل مهاجرت به آلمان می باشد. به صورت کلی بهترین وکیل مهاجرتی آلمان وکیلی است که از ابتدای شروع پرونده موکل خود تا انتها در کنار وی باشد و بر حسب صداقت عمل نماید و به نسبت به کارهای خود مسئولیت پذیر باشد.

وکیل مهاجرت تحصیلی به آلمان

مهاجرت تحصیلی به آلمان یکی از پرطرفدارترین روش های مهاجرتی به این کشور محسوب می گردد زیرا خیل عظیمی از دانشجویانی که دارای مدرک زبان آلمانی هستند و شرایط اولیه برای تحصیل در آلمان را دارند می توانند به صورت رایگان در دانشگاه های این کشور مشغول به تحصیل گردند. البته تحصیل در دانشگاه های خصوصی آلمان که به زبان انگلیسی می باشد رایگان نیست و دانشجویان بایستی هزینه پرداخت نمایند. لازمه تحصیل در آلمان داشتن پذیرش از دانشگاه و اخذ ویزای دانشجویی آلمان می باشد. اگر دانشجویی نسبت به ارائه مدارک لازم جهت اخذ پذیرش و ویزا و تکمیل نمودن فرم های سفارت و... آگاهی کاملی داشته باشد می تواند این مسیر را طی نماید ولی از آنجایی که اخذ پذیرش دانشگاه و دریافت وقت سفارت و اخذ ویزای تحصیلی نیاز به دانش تخصصی در این زمینه می باشد، ضرورت کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به آلمان احساس می گردد. بنابراین توصیه می کنیم که برای احذ پذیرش تحصیلی آلمان یا ویزای تحصیلی این کشور در مقاطع مختلف تحصیلی با وکیل مهاجرتی آلمان مشورت نمایید.

وکیل مهاجرت کاری به آلمان

مهاجرت کاری به آلمان به دلیل کم هزینه بودن یکی از روش های مهاجرت به آلمان می باشد که مورد توجه بسیاری از متقاضیان می باشد. افرادی که قصد دارند اقامت آلمان را از طریق کار دریافت نمایند هم می توانند از کارفرما یا شرکتی در آلمان پیشنهاد شغلی داشته باشند و برای ویزای کار این کشور اقدام نمایند و هم می توانند از طریق ویزای جستجو کار در آلمان اقامت 6 ماهه این کشور را اخذ نموده و با پیدا کردن کار اقامت کاری آلمان را دریافت نمایند. افرادی که در آلمان کار می کنند پس از گذشت 4 الی 5 سال می توانند اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند، البته اگر میزان حقوقی که دریافت می نمایند بالا باشد می توانند تقریبا پس از 3 سال اقامت دائم را اخذ نمایند.

بنابراین افرادی که قصد دارند برای کار در آلمان اقدام نمایند بایستی با کمک وکیل برای ویزای جستجو کار آلمان یا برای اخذ پیشنهاد شغلی اقدام نمایند. همانطور که ذکر نمودیم اگر شما قصد اخذ اقامت کشوری را دارید یا بایستی وکیل استخدام نمایید یا نسبت به قوانین و شرایط موجود اشراف داشته باشید. موسسه MIE مسیر کاریابی و اخذ اقامت کشورهای مختلف از طریق کار را با استفاده از ویدیو آموزشی گام به گام تا کار در خارج از کشور تسهیل نموده است و شما با استفاده از این ویدیو آگاهی لازم برای اخذ اقامت کاری در آلمان یا سایر کشورها را کسب خواهید نمود و نیاز به کمک وکیل نیز نخواهید داشت.

تعرفه وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت سرمایه گذاری به آلمان

سرمایه گذاری یکی از حساس ترین مسیر های مهاجرت به کشورهای مختلف تلقی می گردد چرا که میزان ریسک متقاضیان جهت مبلغی که قصد سرمایه گذاری آن را دارند در قیاس با سایر برنامه های مهاجرتی بیشتر است. بنابراین برای سرمایه گذاری در خارج از کشور لازم است از تجارب و دانش یک وکیل متخصص در این زمینه کمک گرفته شود. روش های سرمایه گذاری در کشورهای مختلف بسیار متفاوت می باشد و شامل روش هایی مانند خرید ملک، تمکن مالی، نوآفرینی، کارآفرینی و... می باشد. افرادی که تصمیم به امر سرمایه گذاری دارند بایستی نسبت به شرایط اقتصادی کشور مربوطه، نظام قضایی آن کشور، ثبات سیاسی و ... آگاهی و اطلاعات کاملی داشته باشند، لذا برای انجام یک سرمایه گذاری در آلمان مطمئن، متقاضیان بایستی از کمک وکیل مهاجرت به آلمان بهره مند گردند تا بتوانند با انجام سرمایه گذاری درست اقامت این کشور را اخذ نمایند.

وکیل مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

ازدواج نیز یکی از روش های هفت گانه اخذ اقامت در کشورهای مختلف شناخته می شود. افرادی که قصد اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج را دارند بایستی با یک مقیم یا شهروند این کشور ازدواج نمایند. افرادی که با یک شهروند آلمانی ( شخصی که پاسپورت یا تابعیت آلمان را دارد) ازدواج می نمایند می توانند پس از گذشت 3 از اقامت خود در این کشور پاسپورت آلمان را دریافت نمایند و قطعا برای اخذ پاسپورت آلمان، آشنایی به زبان آلمانی تا سطح B1، داشتن دانش در زمینه قوانین اجتماعی و مدنی آلمان و همچنین داشتن توانایی مالی برای ساپورت هزینه های زندگی در آلمان از شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای ازدواج آلمان می باشد. برای اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج نیازمند کمک گرفتن از وکیل مناسب در این حوزه می باشد.

هزینه وکیل مهاجرت به آلمان

افرادی که تصمیم مهاجرت به آلمان یا هر کشور دیگری را می گیرند قطعا هزینه هایی را در مسیر مهاجرتی خود خواهند داشت. از هزینه های مهم در مسیر مهاجرت به آلمان می توان به هزینه زندگی در این کشور اشاره داشت. علاوه بر این خود مسیر انتخابی نیز هزینه هایی را در پی خواهد داشت به طور مثال هزینه های روش تحصیل در مقایسه با روش سرمایه گذاری بسیار متفاوت می باشد و شخص متقاضی بایستی سرمایه و دارایی لازم برای آن هزینه را داشته باشد. هزینه های جانبی و ترجمه مدارک، بیمه، بلیط هواپیما و ... نیز از هزینه های مهم در امر مهاجرت می باشد. علاوه بر هزینه هایی که قلمداد گردید قطعا کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به آلمان نیز هزینه هایی را برای متقاضیان در پی خواهد داشت. میزان هزینه های وکیل مهاجرتی آلمان بسته به توانمندی وکیل و روش مهاجرتی که اقدام می گردد و میزان ساعاتی که وکیل روی پرونده موکل خود صرف می نماید، بسیار متفاوت خواهد بود.

چطور بهترین وکیل مهاجرت به آلمان در ایران را انتخاب کنیم؟

قطعا برای شناخت و انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به کشور آلمان بایستی به تحصیلات، سوابق کاری، دانش و تجارب وی دقت نمود. بنابراین یکی از بهترین راه های شناخت و انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به آلمان در ایران، مشاهده نمودن رزومه و سوابق کاری آن وکیل می باشد. به طور مثال شما عزیزان می توانید رزومه کاری و سوابق درخشان موسسه مشاوره MIE را از رزومه کاری این موسسه که در قالب گالری ویزای موکلین که در سایت رسمی این موسسه قرار گرفته است مشاهده فرمایید. شما با مشاهده این رزومه متوجه نرخ موفقیت بالای پرونده های مهاجرتی به کشورهای مختلف خواهید شد. علاوه بر این برای انتخاب وکیل مهاجرت به آلمان می توان از وکیل محلی این کشور استفاده نمود. یکی از دلایل موفقیت موسسه مشاوره MIE کمک گرفتن از وکلای محلی هر کشور برای برنامه های اقامتی همان کشور می باشد.

خدمات موسسه MIE برای مهاجرت به آلمان

در قسمت های پیشین به بیان ضرورت کمک گرفتن از وکیل و موسسه مهاجرتی مطالبی را بیان داشتیم. افرادی که تصمیم دارند از طریق روش های مختلف تحصیل، کار و سرمایه گذاری در آلمان اقامت این کشور را دریافت نمایند می توانند از خدمات مشاوره ای موسسه MIE کمک و راهنمایی بگیرند. موسسه MIE با داشتن تجربه 20 ساله در زمینه مهاجرت و با مدد از وکلای مهاجرتی با دانش در کشورهای مختلف زمینه مهاجرت سهل تر را برای شما عزیزان به همراه آورده است. رزومه موفق این موسسه که در وبسیات رسمی آن نیز قابل مشاهده می باشد گویای این موضوع می باشد. شما عزیزان می توانید با استفاده از خدمات موسسه مشاوره MIE برای تحصیل رایگان در آلمان اقدام نمایید. همچنین شما عزیزان در صورت داشتن سوالی در خصوص شرایط مهاجرت کاری به آلمان یا شرایط سرمایه گذاری در این کشور می توانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بنر گام به گام اخذ اقامت


سوالات متداول

ضرورت استفاده از وکیل برای مهاجرت به آلمان چیست؟

از آنجایی که روش و مسیرهای مختلفي برای مهاجرت به آلمان وجود دارد، انتخاب بهترین مسیر برای مهاجرت و آشنایی کامل به قوانین مهاجرتی بسیار پیچیده می باشد و تغییر قوانین نیز بر این پیچیدگی می افزاید و همین سبب پررنگ تر شدن نقش وکیل می گردد.

چگونه می توان بهترین وکیل مهاجرت به کشور آلمان را شناخت؟

برای شناخت بهترین وکیل مهاجرتی به آلمان کافی است رزومه کاری یا سوابق تحصیلی آن را مورد مطالعه قرار داد و به سوابق وی رجوع کرد.

هزینه وکیل مهاجرت به آلمان چقدر است؟

قطعا موضوع هزینه های وکیل به روش انتخابی برای مهاجرت، پیچیدگی مسیر مربوطه و میزان ساعاتی که وکیل روی پرونده موکل خود فعالیت می نماید بستگی دارد.

 

سخن پایانی

وکیل مهاجرت به آلمان و ضرورت کمک گرفتن از آن، چگونگی شناخت و انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به کشور آلمان از جمله موارد مهمی بود که در این مقاله علمی به آن پرداختیم. افرادی که تصمیم به مهاجرت به آلمان دارند می توانند از روش های مختلفی مانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری و... اقدام نمایند و برای این اقدام بایستی نسبت به قوانین مهاجرتی و شرایط اخذ اقامت آگاهی کاملی داشته باشند، اما از آنجایی که این قوانین بسیار پیچیده و قابل تغییر می باشد توصیه می گردد برای مهاجرت از تجربه و دانش یک وکیل مهاجرت به آلمان بهره مند گردید. موسسه MIE با بیش از دو دهه تجربه و داشتن رزومه کاری موفق و با بهره گیری از بهترین وکلای محلی هر کشور شما را برای رسیدن به هدفتان راهنمایی می نماید. شما سروران عزیز می توانید برای کسب‌ آگاهی از روش های مختلف مهاجرت به آلمان و انتخاب وکیل مهاجرت به آلمان با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و به صورت رایگان مشاوره اخذ نمایید. در قسمت دیدگاه این مقاله نیز می توانید سوالات مهاجرتی خود را مطرح نمایید.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
آرش عزیزی
سلام لطفاً بفرمایید که آیا موسسه ملک پور برای ویزای جاب آفر در رشته نجاری یا مکانیک در آلمان کارفرما پیدا می کند؟ اگر بله , هزینه رو هم حتما بفرمایید با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در مورد پیدا کردن کار خدمات ما در محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج کشور بصورت کامل آورده شده است. در برخی از کشورها مثل آمریکا یا سوئد اگر اینستاگرام و کانال تلگرام را دنبال بفرمایید گاهاً اعلام میشه. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
امیر
با درود به موسسه mie من به اتفاق همسرم قصد مهاجرت به آلمان و داریم سوالم از حضورتون اینه که اولا خانونم میتونه بصورت اوسبیلدینگ در رشته آی تی باتوجه به اینکه سابقه کار دولتی دارند اقدام کنه و اقامت بگیریم ؟؟ و اینکه من خودم رشتم عمران ولی هدف از روش همسر که عرض کردم اقدام سریع تر به رفتن هست لطفا راهنمایی بفرمایید و اینکه من چون تصمیم جدی دارم نحوه قرارداد با مجموعه شما رو هم بفرمایید که کی و چطور خدمت برسم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام . مخاطب گرامی با توجه به اینکه شرایط سنی و تحصیلی شما می بایست بررسی گردد. لطفا با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
مشاوره رایگان