وکیل مهاجرت به آلمان – بهترین وکیل مهاجرت و هزینه های آن

18 نظر

انتخاب وکیل برای مهاجرت به آلمان نقش مهمی در راهنمایی و حمایت افراد مهاجر دارد. یک وکیل باید آشنایی کامل با سیستم حقوقی آلمان و پیچیدگی‌های حقوق مهاجرت در این کشوررا داشته باشد همچنین تخصص و تجربه در حوزه مهاجرت به آلمان، از خصوصیات مهم آن است. در این مقاله سعی داریم ضرورت استفاده از وکیل معتبر و راه های شناخت آن را بیان نماییم. امیدواریم شما عزیزان با مطالعه این مقاله بتوانید انتخاب درستی در زمینه انتخاب وکیل مهاجرت به آلمان داشته باشید. اطلاعات مهاجرتی که در وبسایت موسسه مشاوره ای MIE ارائه می گردد، تماما با مشورت از وکلای محلی کشورها حاصل می شود. برای آگاهی از خدمات ما بایستی با شماره تلفن های موسسه تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان اخذ نمایید.

 

توضیحات موسسه ملک پور در مورد راه های اخذ اقامت آلمان


 

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما
شرایط وکیل مهاجرت به آلمان

چرا به خدمات وکیل مهاجرت به آلمان نیاز داریم؟

افرادی که تصمیم به مهاجرت دارند قطعا بر اساس معیارهای مختلفی مانند شرایط اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، کیفیت زندگی، شرایط آب و هوایی و... تصمیم به مهاجرت می گیرند. انتخاب مسیر مهاجرت و کشور قطعا به عنوان مهم ترین انتخاب برای متقاضیان مهاجرت می باشد. ضرورت انتخاب وکیل مهاجرتی مناسب بر بسیاری از شما عزیزان آشکار است چرا که حقوق بین الملل و قوانین و روش های مهاجرتی کشورهای مختلف بسیار گسترده می باشد و افرادی که تصمیم به اخذ اقامت کشوری میگیرند بایستی نسبت به تمامی این قوانین آشنایی کامل داشته باشند و دانش لازم در خصوص اقدامات اجرایی اخذ اقامت را کسب نمایند بنابراین ممکن است کسب دانش مهاجرتی نیاز به صرف هزینه و وقت زیادی باشد که از عهده افراد عادی خارج باشد و نیازمند کمک گرفتن از یک وکیل آشنا به قوانین مهاجرتی باشد.

همچنین قوانین کشورها و مسیر های مختلف مهاجرت قوانین ثابت و ایستایی نیستند و مدام در حال تغییر هستند و وکلای خبره نسبت به این تغییر قوانین آگاهی دارند لذا داشتن وکیل مهاجرت برای اخذ اقامت کشور بسیار لازم و ضروری است. بنابراین افرادی که قصد مهاجرت به آلمان را دارند چه بخواهند از طریق تحصیل، کار، سرمایه گذاری اقدام نمایند یا حتی از سایر روش ها اقدام نمایند بایستی یا اطلاعات کامل نسبت به قوانین آلمان و تکمیل نمودن فرم ها و... را داشته باشند یا از یک وکیل با سواد در این زمینه کمک بگیرند.

مزایای استفاده از وکیل مهاجرت به آلمان

همانطور که خاطر نشان کردیم قوانین و شرایط مهاجرت به کشورهای مختلف بسیار پیچیده و قابل تغییر می باشد و متقاضیان بایستی حتما برای انجام پروسه مهاجرتی خود در صورت نداشتن اطلاعات کامل از وکیل کمک بگیرند. وکیل مهاجرت به آلمان با در نظر گرقتن شرایط متقاضی که شامل شرایط اولیه (سن، مدرک تحصیلی، سطح زبان، سوابق کار و...) و همچنین بر اساس شرایط مالی که وی دارد به آنها کمک می کند که بر اساس فلسفه مهاجرت و معیار هایی که برای مهاجرت خود در نظر دارند، انتخاب درستی را داشته باشند. راهنمایی در خصوص روش های مختلف مهاجرت و اخذ اقامت آلمان، آگاهی دادن در خصوص مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت و ویزا، تکمیل کردن فرم های مربوط به اخذ ویزا یا اقامت، برطرف کردن نقصی مدارک یا آگاهی دادن به متقاضی برای ارائه مدارک اضافه و... بر عهده وکیل مهاجرتی آلمان می باشد. یکی دیگر از مهم ترین مزیت های کمک گرفتن از وکیل مهاجرتی آلمان این است که افرادی که خودشان تصمیم به اقدام می نمایند قطعا تجربه لازم برای انجام این کار را ندارند و تجربه یک وکیل به آنها خیلی کمک می کند و این مسیر برای آنها راحت تر طی خواهد شد.

بهترین وکیل مهاجرت آلمان کیست؟

در پاسخ به این سوال که بهترین وکیل مهاجرت به آلمان کیست؟ بایستی بیان نماییم که بهترین وکیل مهاجرت وکیلی است که نسبت به تمامی قوانین و روش های مختلف مهاجرت به آلمان آشنایی کامل داشته باشد و بتواند بر حسب شرایطی که متقاضی دارد به آن کمک کند که در مدت زمان مشخصی ویزای این کشور و اقامت آلمان را اخذ نماید. وکیلی به عنوان بهترین وکیل مهاجرت شناخته می گردد که نسبت به تمامی مدارکی که متقاضی در طی پروسه کار جهت اخذ ویزا و اقامت آلمان بایستی ارائه نماید آگاهی کامل داشته باشد و به صورت صادقانه بر اساس شرایط موکل خود رفتار نماید. قعطا لازمه وکیل مهاجرتی بودن داشتن تحصیلات مرتبط در حوزه حقوق بین الملل و قوانین مهاجرتی می باشد. افرادی که قصد مهاجرت به آلمان را دارند بایستی نسبت به مزایا، معایب و ریسک های پروسه مهاجرتی خود کاملا آگاه باشند که این بر عهده و وظیفه وکیل مهاجرت به آلمان می باشد. به صورت کلی بهترین وکیل مهاجرتی آلمان وکیلی است که از ابتدای شروع پرونده موکل خود تا انتها در کنار وی باشد و بر حسب صداقت عمل نماید و به نسبت به کارهای خود مسئولیت پذیر باشد.

ویژگی های وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت به آلمان نقش مهمی در کمک به افرادی که می‌خواهند به آلمان مهاجرت کنند، را دارند. ویژگی‌های یک وکیل مهاجرت موفق به آلمان عبارتند از:

 • تخصص در حوزه مهاجرت: وکیل باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه‌ی مهاجرت به آلمان را داشته باشد، به گونه ای که با قوانین مهاجرت، ویزا، پناهندگی و ... آشنایی داشته باشد.
 • آگاهی از قوانین آلمان: وکیل باید با قوانین و مقررات مهاجرت آلمان آشنا باشد تا بتواند مشتریان خود را در هر مرحله ای به بهترین شکل ممکن راهنمایی کند.
 • مشاوره و همکاری موثر: وکیل باید قابلیت ارائه مشاوره‌های جامع و همکاری موثر با مشتریان خود را داشته باشد تا افراد بهترین تصمیمات ممکن را در مورد مهاجرت به آلمان بگیرند.
 • شفافیت در هزینه‌ها: وکیل باید هزینه‌های مهاجرت و حق الوکاله خود را به طور شفاف برای مشتریان اعلام کند.

وظایف وکیل مهاجرت به آلمان

وکیلان مهاجرت به آلمان دارای وظایف متنوعی هستند که به مهاجران در انجام فرآیند‌های حقوقی مرتبط با مهاجرت به این کشور کمک می‌کنند. وظایف این وکلا ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • مشاوره حقوقی: ارائه مشاوره حقوقی به مهاجران در خصوص قوانین مهاجرت آلمان، حقوق و تعهدات آن‌ها.
 • بررسی مستندات: بررسی مستندات مهاجران به منظور اطمینان از کامل بودن و مطابقت آنها با الزامات ویزای مهاجرتی.
 • آگاهی از تغییرات قوانین: پیگیری تغییرات در قوانین مهاجرت آلمان و اطلاع‌ رسانی به مهاجران در مورد تأثیرات این تغییرات.
 • پیگیری درخواست‌ها: پیگیری و ثبت درخواست‌های مهاجرتی، اعم از ویزا، اقامت موقت یا دائم.
 • مراحل اعتراض: ارائه مشاوره و نمایندگی در مراحل اعتراض به تصمیمات مقامات مهاجرت.
 • پیگیری معاملات بانکی: کمک به مهاجران در موارد مرتبط با تأسیس حساب بانکی، انتقال وجوه و مسائل مالی دیگر.
 • آموزش حقوقی: ارائه آموزش حقوقی به مهاجران در مورد حقوق و تعهدات آن‌ ها به منظور حفظ حقوقشان.
 • مشاوره شغلی: ارائه مشاوره در زمینه فرصت‌های شغلی و کسب مهارت‌های لازم در آلمان.
 • تجدید نظر در وضعیت: پیگیری و تجدید نظر در وضعیت مهاجران برای تمدید ویزا یا اقامت.

در کل، وکیل مهاجرت به آلمان سعی می‌کنند به مهاجران کمک کنند تا به بهترین شکل ممکن از فرآیند مهاجرت به این کشور بهره‌ مند شوند و حقوقشان حفظ شود. همچنین، آنها مسئولیت پیشگیری از مشکلات حقوقی و راهنمایی در مواقع دشوار را نیز بر عهده دارند.

هزینه وکیل مهاجرت به آلمان

افرادی که تصمیم مهاجرت به آلمان یا هر کشور دیگری را می گیرند قطعا هزینه هایی را در مسیر مهاجرتی خود خواهند داشت. از هزینه های مهم در مسیر مهاجرت به آلمان می توان به هزینه زندگی در این کشور اشاره داشت. علاوه بر این خود مسیر انتخابی نیز هزینه هایی را در پی خواهد داشت به طور مثال هزینه های روش تحصیل در مقایسه با روش سرمایه گذاری بسیار متفاوت می باشد و شخص متقاضی بایستی سرمایه و دارایی لازم برای آن هزینه را داشته باشد. هزینه های جانبی و ترجمه مدارک، بیمه، بلیط هواپیما و ... نیز از هزینه های مهم در امر مهاجرت می باشد. علاوه بر هزینه هایی که قلمداد گردید قطعا کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به آلمان نیز هزینه هایی را برای متقاضیان در پی خواهد داشت. میزان هزینه های وکیل مهاجرتی آلمان بسته به توانمندی وکیل و روش مهاجرتی که اقدام می گردد و میزان ساعاتی که وکیل روی پرونده موکل خود صرف می نماید، بسیار متفاوت خواهد بود.

وکیل محلی آلمان کیست و چگونه میتوان با آن همکاری کرد؟

وکیل محلی آلمان یعنی وکیل رسمی در کشور آلمان که با تمامی قوانین در کشور آلمان آشنا است و مستواند از تمامی مشکلاتی مه ممکن است در پرونده شما به وجود بیاید جلوگیری کند موسسه ملک پورMIE در تمامی پرونده خود از وکلای محلی در آلمان کمک میگیره و با همکاری وکلای محلی آلمان تمامی پرونده های خود را پیش میبرد.

وکیل مهاجرت تحصیلی به آلمان

مهاجرت تحصیلی به آلمان یکی از پرطرفدارترین روش های مهاجرتی به این کشور محسوب می گردد زیرا خیل عظیمی از دانشجویانی که دارای مدرک زبان آلمانی هستند و شرایط اولیه برای تحصیل در آلمان را دارند می توانند به صورت رایگان در دانشگاه های این کشور مشغول به تحصیل گردند. البته تحصیل در دانشگاه های خصوصی آلمان که به زبان انگلیسی می باشد رایگان نیست و دانشجویان بایستی هزینه پرداخت نمایند. لازمه تحصیل در آلمان داشتن پذیرش از دانشگاه و اخذ ویزای دانشجویی آلمان می باشد. اگر دانشجویی نسبت به ارائه مدارک لازم جهت اخذ پذیرش و ویزا و تکمیل نمودن فرم های سفارت و... آگاهی کاملی داشته باشد می تواند این مسیر را طی نماید ولی از آنجایی که اخذ پذیرش دانشگاه و دریافت وقت سفارت و اخذ ویزای تحصیلی نیاز به دانش تخصصی در این زمینه می باشد، ضرورت کمک گرفتن از وکیل مهاجرت به آلمان احساس می گردد. بنابراین توصیه می کنیم که برای احذ پذیرش تحصیلی آلمان یا ویزای تحصیلی این کشور در مقاطع مختلف تحصیلی با وکیل مهاجرتی آلمان مشورت نمایید.

وکیل مهاجرت کاری به آلمان

مهاجرت کاری به آلمان به دلیل کم هزینه بودن یکی از روش های مهاجرت به آلمان می باشد که مورد توجه بسیاری از متقاضیان می باشد. افرادی که قصد دارند اقامت آلمان را از طریق کار دریافت نمایند هم می توانند از کارفرما یا شرکتی در آلمان پیشنهاد شغلی داشته باشند و برای ویزای کار این کشور اقدام نمایند و هم می توانند از طریق ویزای جستجو کار در آلمان اقامت 6 ماهه این کشور را اخذ نموده و با پیدا کردن کار اقامت کاری آلمان را دریافت نمایند. افرادی که در آلمان کار می کنند پس از گذشت 4 الی 5 سال می توانند اقامت دائم این کشور را اخذ نمایند، البته اگر میزان حقوقی که دریافت می نمایند بالا باشد می توانند تقریبا پس از 3 سال اقامت دائم را اخذ نمایند.

بنابراین افرادی که قصد دارند برای کار در آلمان اقدام نمایند بایستی با کمک وکیل برای ویزای جستجو کار آلمان یا برای اخذ پیشنهاد شغلی اقدام نمایند. همانطور که ذکر نمودیم اگر شما قصد اخذ اقامت کشوری را دارید یا بایستی وکیل استخدام نمایید یا نسبت به قوانین و شرایط موجود اشراف داشته باشید. موسسه MIE مسیر کاریابی و اخذ اقامت کشورهای مختلف از طریق کار را با استفاده از ویدیو آموزشی گام به گام تا کار در خارج از کشور تسهیل نموده است و شما با استفاده از این ویدیو آگاهی لازم برای اخذ اقامت کاری در آلمان یا سایر کشورها را کسب خواهید نمود و نیاز به کمک وکیل نیز نخواهید داشت.

وکیل مهاجرت سرمایه گذاری به آلمان

سرمایه گذاری یکی از حساس ترین مسیر های مهاجرت به کشورهای مختلف تلقی می گردد چرا که میزان ریسک متقاضیان جهت مبلغی که قصد سرمایه گذاری آن را دارند در قیاس با سایر برنامه های مهاجرتی بیشتر است. بنابراین برای سرمایه گذاری در خارج از کشور لازم است از تجارب و دانش یک وکیل متخصص در این زمینه کمک گرفته شود. روش های سرمایه گذاری در کشورهای مختلف بسیار متفاوت می باشد و شامل روش هایی مانند خرید ملک، تمکن مالی، نوآفرینی، کارآفرینی و... می باشد. افرادی که تصمیم به امر سرمایه گذاری دارند بایستی نسبت به شرایط اقتصادی کشور مربوطه، نظام قضایی آن کشور، ثبات سیاسی و ... آگاهی و اطلاعات کاملی داشته باشند، لذا برای انجام یک سرمایه گذاری در آلمان مطمئن، متقاضیان بایستی از کمک وکیل مهاجرت به آلمان بهره مند گردند تا بتوانند با انجام سرمایه گذاری درست اقامت این کشور را اخذ نمایند.

وکیل مهاجرت به آلمان از طریق ازدواج

ازدواج نیز یکی از روش های هفت گانه اخذ اقامت در کشورهای مختلف شناخته می شود. افرادی که قصد اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج را دارند بایستی با یک مقیم یا شهروند این کشور ازدواج نمایند. افرادی که با یک شهروند آلمانی ( شخصی که پاسپورت یا تابعیت آلمان را دارد) ازدواج می نمایند می توانند پس از گذشت 3 از اقامت خود در این کشور پاسپورت آلمان را دریافت نمایند و قطعا برای اخذ پاسپورت آلمان، آشنایی به زبان آلمانی تا سطح B1، داشتن دانش در زمینه قوانین اجتماعی و مدنی آلمان و همچنین داشتن توانایی مالی برای ساپورت هزینه های زندگی در آلمان از شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای ازدواج آلمان می باشد. برای اخذ اقامت آلمان از طریق ازدواج نیازمند کمک گرفتن از وکیل مناسب در این حوزه می باشد.

وکیل مهاجرت به آلمان در ایران باشد بهتر است یا آلمان؟

انتخاب این موضوع میتواند بسته به شرایطی که فرد دارد متفاوت باشد اما وکیل محلی در آلمان تسلط بیشتری بر روی قوانین در آلمان دارد از طرفی ممکن است برای شما سخت باشد که با وکیلی در آلمان ارتباط برقرار کنید زیرا در صورت مشکل در پرونده و پروسه مهاجرت درسترسی به وکیل کمی سخت است و ممکن است نتوانید با او ارتباط برقرار کنید موسسه ملک پورMIE میتواند در این زمینه به شما کمک کند، که هم بتوانید از وکیل محلی در آلمان استفاده کنید و هم به کمک مشاورین ما می توانید تمامی مشکلات در روند پرونده خود را پیگیری کنید.

چطور بهترین وکیل مهاجرت به آلمان در ایران را انتخاب کنیم؟

قطعا برای شناخت و انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به کشور آلمان بایستی به تحصیلات، سوابق کاری، دانش و تجارب وی دقت نمود. بنابراین یکی از بهترین راه های شناخت و انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به آلمان در ایران، مشاهده نمودن رزومه و سوابق کاری آن وکیل می باشد. به طور مثال شما عزیزان می توانید رزومه کاری و سوابق درخشان موسسه مشاوره MIE را از رزومه کاری این موسسه که در قالب گالری ویزای موکلین که در سایت رسمی این موسسه قرار گرفته است مشاهده فرمایید. شما با مشاهده این رزومه متوجه نرخ موفقیت بالای پرونده های مهاجرتی به کشورهای مختلف خواهید شد. علاوه بر این برای انتخاب وکیل مهاجرت به آلمان می توان از وکیل محلی این کشور استفاده نمود. یکی از دلایل موفقیت موسسه مشاوره MIE کمک گرفتن از وکلای محلی هر کشور برای برنامه های اقامتی همان کشور می باشد.

خدمات موسسه MIE برای مهاجرت به آلمان

در قسمت های پیشین به بیان ضرورت کمک گرفتن از وکیل و موسسه مهاجرتی مطالبی را بیان داشتیم. افرادی که تصمیم دارند از طریق روش های مختلف تحصیل، کار و سرمایه گذاری در آلمان اقامت این کشور را دریافت نمایند می توانند از خدمات مشاوره ای موسسه MIE کمک و راهنمایی بگیرند. موسسه MIE با داشتن تجربه 20 ساله در زمینه مهاجرت و با مدد از وکلای مهاجرتی با دانش در کشورهای مختلف زمینه مهاجرت سهل تر را برای شما عزیزان به همراه آورده است. رزومه موفق این موسسه که در وبسیات رسمی آن نیز قابل مشاهده می باشد گویای این موضوع می باشد. شما عزیزان می توانید با استفاده از خدمات موسسه مشاوره MIE برای تحصیل رایگان در آلمان اقدام نمایید. همچنین شما عزیزان در صورت داشتن سوالی در خصوص شرایط مهاجرت کاری به آلمان یا شرایط سرمایه گذاری در این کشور می توانید با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت به سایر کشورهای جهان می توانید از پکیج راهنمای گام به گام اخذ اقامت که تدریس جناب استاد ملک پور است استفاده نموده و در حد یک وکیل مهاجرت، اطلاعات لازم را کسب نمایید.


سوالات متداول

✔️ ضرورت استفاده از وکیل برای مهاجرت به آلمان چیست؟

از آنجایی که روش و مسیرهای مختلفي برای مهاجرت به آلمان وجود دارد، انتخاب بهترین مسیر برای مهاجرت و آشنایی کامل به قوانین مهاجرتی بسیار پیچیده می باشد و تغییر قوانین نیز بر این پیچیدگی می افزاید و همین سبب پررنگ تر شدن نقش وکیل می گردد.

✔️ چگونه می توان بهترین وکیل مهاجرت به کشور آلمان را شناخت؟

برای شناخت بهترین وکیل مهاجرتی به آلمان کافی است رزومه کاری یا سوابق تحصیلی آن را مورد مطالعه قرار داد و به سوابق وی رجوع کرد.

✔️ هزینه وکیل مهاجرت به آلمان چقدر است؟

قطعا موضوع هزینه های وکیل به روش انتخابی برای مهاجرت، پیچیدگی مسیر مربوطه و میزان ساعاتی که وکیل روی پرونده موکل خود فعالیت می نماید بستگی دارد.

 

سخن پایانی

وکیل مهاجرت به آلمان و ضرورت کمک گرفتن از آن، چگونگی شناخت و انتخاب بهترین وکیل مهاجرت به کشور آلمان از جمله موارد مهمی بود که در این مقاله علمی به آن پرداختیم. افرادی که تصمیم به مهاجرت به آلمان دارند می توانند از روش های مختلفی مانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری و... اقدام نمایند و برای این اقدام بایستی نسبت به قوانین مهاجرتی و شرایط اخذ اقامت آگاهی کاملی داشته باشند، اما از آنجایی که این قوانین بسیار پیچیده و قابل تغییر می باشد توصیه می گردد برای مهاجرت از تجربه و دانش یک وکیل مهاجرت به آلمان بهره مند گردید. موسسه MIE با بیش از دو دهه تجربه و داشتن رزومه کاری موفق و با بهره گیری از بهترین وکلای محلی هر کشور شما را برای رسیدن به هدفتان راهنمایی می نماید. شما سروران عزیز می توانید برای کسب‌ آگاهی از روش های مختلف مهاجرت به آلمان و انتخاب وکیل مهاجرت به آلمان با کارشناسان موسسه تماس حاصل فرمایید و به صورت رایگان مشاوره اخذ نمایید. در قسمت دیدگاه این مقاله نیز می توانید سوالات مهاجرتی خود را مطرح نمایید.

امتیاز 5 از 5 ( 3 رای ثبت شده)

مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
آرش عزیزی
سلام لطفاً بفرمایید که آیا موسسه ملک پور برای ویزای جاب آفر در رشته نجاری یا مکانیک در آلمان کارفرما پیدا می کند؟ اگر بله , هزینه رو هم حتما بفرمایید با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز در مورد پیدا کردن کار خدمات ما در محصول راهنمای گام به گام تا کار در خارج کشور بصورت کامل آورده شده است. در برخی از کشورها مثل آمریکا یا سوئد اگر اینستاگرام و کانال تلگرام را دنبال بفرمایید گاهاً اعلام میشه. https://officialmalekpour.net/%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85-%D8%AA%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1
امیر
با درود به موسسه mie من به اتفاق همسرم قصد مهاجرت به آلمان و داریم سوالم از حضورتون اینه که اولا خانونم میتونه بصورت اوسبیلدینگ در رشته آی تی باتوجه به اینکه سابقه کار دولتی دارند اقدام کنه و اقامت بگیریم ؟؟ و اینکه من خودم رشتم عمران ولی هدف از روش همسر که عرض کردم اقدام سریع تر به رفتن هست لطفا راهنمایی بفرمایید و اینکه من چون تصمیم جدی دارم نحوه قرارداد با مجموعه شما رو هم بفرمایید که کی و چطور خدمت برسم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام . مخاطب گرامی با توجه به اینکه شرایط سنی و تحصیلی شما می بایست بررسی گردد. لطفا با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمایید.
موسی زاده
سلام وقتتون بخیر ممنون از مقاله خوبتون برای جاب آفر آیا نیاز به وکیل هم داریم یا خیر ؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. متشکرم از محبت شما دوست عزیز. شما می توانید به صورت مستقیم، از طریق تیم کاریابی و یا وکیل برای جاب آفر و دریافت ویزای کار اقدام داشته باشید.
یلدا سبزواری
سلام و خسته نباشید. من 18 سالمه و با پکیج های آقای دکتر تونستم A2 آلمانیم رو بگیرم و برای B1 در حال خوندن هستم. میخواستم بدونم راهی هست که با هزینه کم بخوام بخوام ادامه زبانم رو تو آلمان بخونم؟ چون وارد شدن برای دانشگاه های دولتیشون خیلی راحت نیست و معدل من 18.23 هست. ممنونم از راهنمایی شما.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. خوشحالیم که از محصول زبان ما راضی هستید. شما میتوانید برای ادامه تحصیل زبان با دوره زبان وارد آلمان شوید. معدل شما خوب است و با یک سال تحصیل زبان شانس قبولی در دانشگاه های متعددی را خواهید داشت.
علی مردانی
سلام. من شنیدم اگه با یه خانم آلمانی ازدواج کنم میتونم پاسپورت المان بگیرم آیا موسسه در این زمینه کاری میتونه بکنه برام؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. خیر دوست عزیز، امکان دریافت پاسپورت آلمانی بلافاصله پس از ازدواج برای شما وجود ندارد ولی می توانید اقامت دریافت کنید. موسسه کمکی در خصوص ازدواج شما با شخص دیگر نمی تواند داشته باشد.
کوثر سواری
سلام ممنون از سایت خوبتون من 28 سالمه و کارشناسی ارشد مهندسی برق دارم و چندسال سابقه کار مرتبط هم دارم. سطح زبان المانیم در حد A2 هست و تا چندماه آینده میتونم B1 را هم بگیرم میخواستم بپرسم برای جاب افر گرفتن در المان با توجه به شرایطم نیلز به وکیل دارم یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز داشتن یک وکیل مهاجرتی پروسه کاری شما را آسانتر میکند‌ پیشنهاد می شود برای دریافت مشاوره با موسسه تماس بگیرید.
آرش صفایی
سلام وقتتون بخیر. آیا برای دریافت جاب آفر هم وکیل آلمانی معرفی میفرمایید؟ سپاس
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. بله دوست عزیز، وکیل آلمانی از ابتدا تا زمان دریافت ویزا در کنار شما خواهد بود.
Farbod
سلام وقت بخیر من ۲۳ ساله امه و کارشناسی برق خوندم و قصد مهاجرت تحصیلی به المان دارم. شنیدم المان کشور سختگیری هست برای تحصیل. میخوام برای اقدام از یک وکیل کمک بگیرم که ریجکت نشم. موسسه شما میتونه به من کمک کنه در این زمینه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت دوست عزیز. شرایط سن و تحصیلات شما برای تحصیل در آلمان مناسب است و در صورتی که سطح زبان مناسبی نیز ارائه نمایید می توان شانس خوبی برای شما متصور بود. کمک از وکیل برای راهنمایی و آسان کردن امور می تواند برای شما تسهیلگر باشد.
ستایش دستانی نژاد
سلام وقت بخیر .من ۲۳سالمه وکارشناسی دارم میخواستم بدونم برای جاب المان حتما باید زبان المانی بلد باشم ؟؟و اینکه هزینه وکیل المانی چقدر است چطوری میشه باایشون ارتباط گرفت ؟؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب مخاطب گرامی شما می‌توانید با زبان انگلیسی نیز جا‌ب آفر را دریافت نمایید برای اطلاع از هزینه و نحوه اقدام می‌توانید با موسسه در تماس باشید.
مجتبی
سلام عرض ادب من به یک وکیل مهاجرت به آلمان نیاز دارم که بتونم تو راه اندازی بیزینس ازش راهنمایی بگیرم شما میتونید تو این زمینه به من کمک کنید ؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز می‌توانید برای کسب اطلاعات و راهنمایی بیشتر با موسسه تماس حاصل نمایید.
جعفری
سلام و عرض ادب. برای کار تحصیلی در آلمان حتما باید از وکیل استفاده کنیم یا خودمون هم میتونیم اقدام داشته باشیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. شما خودتان هم میتوانید این کار را پیش ببرید اما کمک گرفتن از تجربیات و دانش وکیل میتواند شانس کار شما را افزایش دهد.
آیدا
سلام اگه قصد دریافت پذیرش تحصیلی آلمان رو داشته باشیم وکیل تا چه مرحله ایی می تونه ما رو همراهی کنه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. وکیل از ابتدای پذیرش تا زمان دریافت ویزا در کنار شما خواهد بود.
ساغر کاهانی
سلام و عرض ادب ما اگر مسیری رو با شما برای مهاجرت پیش ببریم. از وکیل همون کشور برای مهاجرتمون کمک میگیریم؟ یا وکلا ایرانی هستن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام دوست عزیز برای هر کشوری وکیل همان کشور پرونده شما را پیش میبرند.
بهاره دادخواه
سلام اگر پذیرش از دانشگاه آلمان را داشته باشیم و تمکن مالی هم اماده و تمامی مدارک هم ترجمه شده باشند آیا وکیل شما صرفا در پروسه ویزا میتونن با ما همکاری کنند؟ ممنونم
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. بله، میتوانید نامه پذیرش خود را برای بررسی ارسال نمایید تا در صورت تایید وکیل، برای امور ویزا در خدمت شما باشیم.
سرور فلاحی
سلام وقت بخیر برای مهاجرت کاری به آلمان چه شرایطی لازمه ؟ تحصیلات و سابقه کار چقدر باید باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. شرایط سن، تحصیلات، سوابق کاری و سطح زبان آلمانی شما برای کاریابی در آلمانی میتواند تاثیرگذار باشد.
Zeynab
سلام، من شنیدم مشاوره موسسه شما رایگان است این درسته؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام بله برای دریافت مشاوره رایگان با موسسه تماس بگیرید.
صمدی
سلام. وکیل شما برای افتتاح حساب به ما کمک میکنه تو ثبت شرکت آلمان؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام بله در ۰ تا ۱۰۰ کار وکیل در کنار شما می باشد.
مهدی
سلام خسته نباشید هزینه وکیل برای مهاجرت به المان چقدره به تومان؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب. این موضوع به شرایط و روند پرونده شما بستگی دارد. برای بررسی شرایط بهتر است با موسسه تماس بگیرید.
مشاوره رایگان