سرمایه گذاری در آلمان

20 مهر 1400 6 نظر

سرمایه گذاری در آلمان

سرمایه گذاری در آلمان، شرایط سرمایه گذاری در کشور آلمان و اخذ اقامت در آلمان از طریق سرمایه گذاری و همچنین بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری در این مقاله به صورت تخصصی و علمی، مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. به منظور مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری چه شرایطی لازم است؟ آیا سرمایه گذاری در آلمان، منجر به افزایش سود می شود؟ آیا از راه های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در آلمان آگاهید؟ اگر قصد سرمایه گذاری در کشور آلمان را دارید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. در این مقاله سعی نمودیم تا اهم موارد مربوط به سرمایه گذاری در کشور آلمان را به صورت ساده و مفصل بیان نماییم. سروران گرامی چنانچه در صورت مواجهه با سوال یا ابهام در خصوص مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در آلمان و یا انواع روش های مهاجرت، می توانید با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید. مهم ترین عناوین بررسی شده در این مقاله عبارتند از:

سرمایه گذاری در آلمان

 

سرمایه گذاری در آلمان و شرایط عمومی آن

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، یکی از روش های افزایش سرمایه و همچنین اخذ اقامت در این کشور محسوب می شود. البته افرادی می توانند در کشور آلمان سرمایه گذاری نمایند که شرایط مالی مناسبی را دارا باشند. کشور آلمان در مرکز اروپای مرکزی واقع شده است. این کشور از 16 ایالت تشکیل شده است و پایتخت آن، شهر برلین می باشد. شهرهای مهم این کشور هامبورگ، هانوفر، برلین و فرانکفورت هستند. این کشور، قطب صنعتی اروپا و همچنین کل جهان است؛ همین امر باعث جذب سرمایه گذاران از سراسر جهان برای سرمایه گذاری در این کشور شده است.

 • توضیحات موسسه ملک پور در مورد ثبت شرکت در آلمان

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ثبت شرکت در آلمان

فایل صوتی موسسه ملک پور در مورد ثبت شرکت در آلمان

برای سرمایه گذاری در آلمان نیاز است که موارد مهمی را در نظر داشته باشید؛ مواردی مانند شرایط مورد نیاز برای ثبت شرکت و هزینه های آن، نظام اقتصادی، برخورد دولت با سرمایه گذار، هزینه های بیمه و مالیاتی که اخذ می کنند، حقوق نیروی کاری و غیره. در ادامه به بررسی جزئیات بیشتری در این زمینه می پردازیم.

 

سرمایه گذاری در آلمان و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذای در آلمان

بسیاری از افراد به دنبال اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در آلمان هستند. لازم به ذکر است بدانید که تمام روش های سرمایه گذاری در آلمان منجر به اخذ اقامت نمی شود. در واقع افراد قبل از سرمایه گذاری باید هدف خود را مشخص نمایند که صرفاً قصد سرمایه گذاری داشته و یا به دنیال اخذ اقامت از این طریق نیز می باشند. بعضی از روش های سرمایه گذاری مانند خرید ملک و یا در بعضی موارد ثبت شرکت، منجر به اخذ اقامت نمی شود. این مقاله توسط متخصصین مجرب موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است. بنابراین هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع، پیگرد قانونی خواهد داشت. یکی از روش هایی که منجر به اقامت در آلمان می شود، سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی است. در این روش اقامتی، بسته به طرح تجاری، شرایط متفاوت می باشد. چنانچه سرمایه گذاری سود آور باشد، اقامت تمدید شده و در نهایت ختم به اقامت دائم می شود.

سرمایه گذاری در آلمان

اقامت آلمان

 

سرمایه گذاری در آلمان و استانداردهای سرمایه گذاری

یکی از پارامترهای مهمی که افراد قبل از سرمایه گذاری در آلمان باید مدنظر خود قرار دهند، استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور می باشد. اولین و مهم ترین عاملی که این افراد باید در نظر داشته باشند، امنیت سرمایه گذاری در آلمان است. آیا کشور آلمان از سرمایه افراد سوء استفاده نمی کند؟ آیا قرادادهای سرمایه گذاری در آلمان توسط دولت نقض نمی شود؟ آیا نظام قضایی و یا نگرش این کشور نسبت به سرمایه گذاران تغییر نمی کند؟ افراد پیش از اقدام به سرمایه گذاری باید پاسخ این سؤالات را دریافت نمایند. البته کشور آلمان جزو کشورهایی می باشد که امنیت بالایی جهت سرمایه گذاری دارد. در ادامه به بررسی شاخص هایی مانند نرخ مصادره اموال می پردازیم.

سرمایه گذاری در آلمان

 • نرخ مصادره اموال در آلمان:

در این شاخص، میزان امنیت سرمایه گذاری در کشور آلمان از نظر برخورد عادلانه سیستم قضایی این کشور و احتمال مصادره اموال توسط دولت بررسی می شود. این شاخص، نمره 1 کمترین و نمره 7 بالاترین ریسک را نشان می دهد. همینطور که در نمودار ذیل مشاهده می نمایید، کشور آلمان در چند سال گذشته، نمره یک را کسب نموده که نشان دهنده کمترین میزان ریسک مصادره اموال می باشد.

سرمایه گذاری در آلمان

 • کیفیت نظارتی در آلمان:

با توجه به نمودار زیر، میزان کیفیت نظارتی در کشور آلمان، درصد مثبتی را به خود اختصاص داده است. این به معنای قوت و وضعیت مناسب کیفیت نظارتی و تأثیر دولت بر بخش خصوصی اقتصاد است. چرا که این شاخص در بین بازه 2.5+ و 2.5- قرار می گیرد. میزان شاخص کیفیت نظارتی در کشور آلمان در نمودار زیر نمایش داده شده است.

 • کنترل فساد در آلمان:سرمایه گذاری در آلمان

میزان کنترل فساد در سیستم اقتصادی و اداری یک کشور می تواند تأثیر بسیاری بر امنیت سرمایه گذاری در آن داشته باشد. چرا که از نفوذ و تأثیر منفی افراد قدرتمند بر اقتصاد کشور جلوگیری می کند. در نمودار زیر، میزان این شاخص در کشور آلمان مشخص شده است. گفتنی است که این شاخص نیز با مقداری بین 2.5- و 2.5+ نشان داده می شود.

 

سرمایه گذاری در آلمان و شاخص های اقتصادی تأثیرگذار

کشور آلمان یکی از بهترین و قدرتمندترین اقتصادهای جهان را داراست. شاخص های اقتصادی از جمله مواردی می باشد که افراد برای سرمایه گذاری در آلمان باید مدنظر خود قرار دهند. تولید ناخالصی داخلی آلمان، میزان مالیات و تورم، از جمله شاخص های مهم تأثیر گذار بر سرمایه گذاری خارجی در آلمان می باشند. با بررسی دقیق این شاخص ها می توان میزان موفقیت و سودآوری سرمایه گذاری در آلمان را تحلیل نمود.

سرمایه گذاری در آلمان

 • نرخ تولید ناخالص داخلی در کشور آلمان

یکی از معیارهای اندازه گیری رشد اقتصادی در کشورها، نرخ تولید ناخالص داخلی است. به طور مثال هرچه تولید ناخالصی در کشور آلمان بالاتر باشد، توان تولید و فروش نیز بالاتر خواهد بود. در.این صورت سرمایه گذاری در آلمان سودآور خواهد بود. نمودار ذیل، نرخ تولید ناخالصی آلمان در سال های اخیر را نشان می دهد.

 • نرخ مالیات در کشور آلمانسرمایه گذاری در آلمان

نرخ مالیات توسط دولت هر کشور تعیین می شود و معمولاً این نرخ در کشورهای مختلف متغیر است. میزان مالیات در هر کشور، کمک بسیار بزرگی به افرادی می کند که اقدام به سرمایه گذاری در آلمان می نمایند. با توجه به نمودار ذیل، میزان مالیات در کشور آلمان را در چند سال اخیر می توان تحلیل کرد.

 

 • نرخ تورم در آلمانسرمایه گذاری در آلمان

همانطور که می دانید تورم در یک کشور، به میزان تفاوت قیمت کالا در طول یک سال اطلاق می شود. هر چه میزان تورم در کشوری پایین باشد، قدرت خرید مردم بالاتر می رود. در نمودار روبرو، میزان این نمودار نمایش داده شده است.

 

 

سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید ملک، با سود بالایی همراه است. خیلی از سرمایه گذاران به دنبال اخذ اقامت از طریق خرید ملک در آلمان هستند. لازم به ذکر است بدانید که سرمایه گذری در آلمان از طریق خرید ملک منجر به اخذ اقامت نمی شود. در واقع خرید ملک برای افرادی که از طرق دیگر، اقامت آلمان را اخذ کرده باشند، یا افرادی که فقط قصد افزایش سرمایه خود را داشته باشند مناسب است. در خصوص کشورهایی که با خرید ملک به ایرانی ها اقامت می دهند، می توان کشور پرتغال، اسپانیا و یونان را نام برد. در ادامه، قیمت املاک در شهرهای مختلف آلمان را مورد بررسی قرار می دهیم تا افراد برای سرمایه گذاری در آلمان با دید باز اقدام نمایند. همچنین برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به مقاله مرتبط ذیل مراجعه نمایید.

 

قیمت املاک ویلایی

(هرمتر مربع)

قیمت املاک آپارتمانی

(هرمتر مربع)

شهر

4.234 یورو

5.840 یورو

شهر مونیخ

2.321 یورو

3.593 یورو

برلین

2.529 یورو

3.669 یورو

هامبورگ

2.240 یورو

2.71 یورو

کلن

2.007 یورو

2.257یورو

هانوفر

2.500 یورو

3.167 یورو

فرانکفورت

سرمایه گذاری در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک

سروران عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر در امر سرمایه گذاری در آلمان و همچنین انواع طرق مهاجرت می توانید ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه نمایید. با تماشای این، دیگر نیازی به وکیل نخواهید داشت و خود می توانید با مقایسه انواع مسیرها، بهترین روش را برای مهاجرت انتخاب نمایید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت

 

سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت، به 4 روش صورت می گیرد. در ادامه به توضیحات تکمیلی هر کدام از روش ها خواهیم پرداخت. البته در ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که ثبت شرکت در آلمان برای ایرانیان با دشواری های بسیاری همراه است. از این دشواری ها می توان به عدم امکان افتتاج حساب در آلمان برای ایرانیان اشاره کرد. از مشکلات دیگر این است که بیزینس پلن شما باید خیلی قوی باشد و به نفع اقتصاد آلمان باشد.

 
 • سرمایه گذری در آلمان از طریق ثبت شعبه جدید (مستقل)

تأسیس شعبه جدید در آلمان برای افرادی مناسب می باشد که در ایران شرکتی ثبت شده دارند و شعبه جدیدی از آن شرکت ثبت شده در ایران را در آلمان ثبت و تأسیس می نمایند. در این صورت بنا به هر دلیلی اگر شرکت در ایران با مشکلی مواجه شود و یا منحل شود، امکان فعالیت برای شعبه مستقل در کشور آلمان وجود دارد. جهت سرمایه گذاری در آلمان و تبت شعبه جدید در آن، حدود 10000 یورو نیاز است.

 
 • سرمایه گذری در آلمان از طریق ثبت شرکت وابسته

در سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت وابسته، برعکس حالت قبل، تمام فعالیت ها وابسته به شرکت مادر می باشد. در واقع در این حالت، شرکت نمی تواند فعالیت مستقل داشته باشد.

 
 • سرمایه گذری در آلمان از طریق ثبت نمایندگی

سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت نمایندگی بدین صورت است که اگر افراد، صاحب مجموعه بزرگی (کارخانه صنایع مواد غذایی و یا شرکت واردات و صادارات) باشند، می توانند در آلمان اقدام به تأسیس نمایندگی نمایند. فعالیت نمایندگی کاملاً به شرکت مادر وابسته می باشد.

 
 • ثبت شرکت با مسؤلیت محدود در آلمان

یکی از بهترین روش ها، ثبت شرکت با مسؤلیت محدود (GMBH) می باشد. حداقل سرمایه اولیه برای ثبت این شرکت، 25 الی 35 هزار یورو می باشد. این سرمایه را می توان در چند مرحله به حساب شرکت واریز نمود. سرمایه گذاری در آلمان و ثبت شرکت محدود، نیاز به بررسی های مفصل دارد. پیشنهاد می کنیم برای اقدام با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و سؤالات خود را با مشاورین مجرب مطرح نمایید تا کارشناسان مجرب، شما را در این امر راهنمایی کنند.

 
 • ثبت شرکت براساس فعالیت های حرفه ای

افرادی که در صنفی خاص (رستوران، فروش پوشاک، فروش مواد غذایی و...) تجربه و مهارت داشته باشند و علاقه مند به سرمایه گذاری در آلمان باشند، بدون نیاز به ثبت شرکت و فقط با اخذ مجوز از صنف مربوطه می توانند در این کشور، اقدام به سرمایه گذاری و تأسیس بیزینس خود نمایند.

سرمایه گذاری در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت

 

سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی به دو گروه تقسیم می شود. گروه اول افرادی هستند که از طرق دیگر وارد کشور آلمان شده و اقامت آن را دارا باشند. حالت دوم افرادی هستند که خارج از آلمان بوده و قصد دارند از طریق کارآفرینی اقامت آلمان را اخذ کنند. مقاله سرمایه گذاری در آلمان توسط کارشناسان متخصص موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده و کپی از آن بدون ذکر عنوان، پیگرد قانونی خواهد داشت. در کل سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی، نیازمند طرح تجاری می باشد. طرح تجاری باید مورد تأیید دولت آلمان قرار گیرد. افراد برای کارآفرینی در آلمان باید شرایط و مدارک ذیل را دارا باشند:

 • تکمیل فرم درخواست کارآفرینی باید تکمیل گردد.
 • گذرنامه با اعتبار بالاتر از 6 ماه
 • طرح تجاری تأیید شده
 • مدارک تحصیلی (در صورتی که در کشور آلمان تحصیل کرده باشید.)
 • افرادی که سن بالای 45 سال داشته باشند، نیاز به تأیید سفارت برای کار دارند.
 • افرادی که در زمینه طرح تجاری سابقه کار داشته باشند، نیاز است که سابقه کار را ارئه نمایند.

سرمایه گذاری در آلمان

کارآفرینی در آلمان

 

سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در آلمان

از دیگر انواع سرمایه گذاری در آلمان، سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در این کشور است. سرمایه گذاری در این روش، امری سودده است که با خرید اوراق قرضه دولتی به مدت 3 ماه تا 30 ماه امکان پذیر است. لازم به ذکر است که خرید اوراق قرضه دولتی در آلمان، منجر به اخذ اقامت در این کشور نمی شود. بنابراین افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در آلمان و اخذ اقامت آلمان دارند، باید از روش های مد نظر موجود که دارای آثار اقامتی می باشد اقدام نمایند. در بخش های گذشته، به روش های سرمایه گذاری با آثار اقامتی آلمان اشاره شد. قابل توجه است که افرادی که برای خریداری اوراق قرضه دولتی بلندمدت و طولانی تر به کارگزار درخواست می دهند، از سود بیشتری بهره خواهند جست. بدین منظور لازمست که متقاضیان، مدارک مورد نیاز از جمله چک و مدارک پرداخت هزینه را به کارگزار تقدیم نماید و رسید معامله خود را دریافت نمایند.

 

بهترین سرمایه گذاری در آلمان

در مورد اینکه بهترین سرمایه گذاری در آلمان کدام نوع و روش های سرمایه گذاری می باشد باید به این نکته توجه داشت که بسته به شرایط و برنامه و قصد متقاضی از سرمایه گذاری، روش آن متفاوت می باشد. به عنوان مثال شخصی که قصد اخذ اقامت آلمان را نداشته باشد و فقط قصد سرمایه گذاری امنی را در سر داشته باشد می تواند از طریق خرید ملک در آۀمان اقدام نماید یا اگر فرد قصد کار و اخذ اقامت آلمان را داشته باشد و بیزینس پلن خوبی را در سر داشته باشد می تواند از طریق ثبت شرکت در آلمان اقدام نماید و همچنین امکان خرید اوراق قرضه دولتی آلمان نیز وچود دارد. شما عزیزان همواره می توانید از طریق تماس با موسسه و مشاوره رایگان شرایط خود را بررسی نمایید.

سرمایه گذاری در آلمان

 

سرمایه گذاری در آلمان و مزایای آن

سرمایه گذاری در آلمان دارای مزایای متعددی می باشد. همانطور که در بخش قبل گفته شد، سرمایه گذاری در آلمان از نظر امنیت سرمایه گذاری و سوددهی، مناسب بوده و نه تنها موجب حفظ سرمایه می شود، بلکه افزایش سرمایه و سوددهی را نیز در پی خواهد داشت. سرمایه گذاری در آلمان دارای انواع مختلفی می باشد که برخی از آن ها منجر به اخذ اقامت می شود. بنابراین از دیگر مزایای سرمایه گذاری در این کشور، می توان این مورد را نام برد. مزایای سرمایه گذاری در آلمان به شرح ذیل می باشد:

 • آلمان، سومین کشور پس از چین و آمریکا از لحاظ صادرات است و یکی از بهترین کشور برای سرمایه گذاران می باشد.
 • آلمان به دلیل داشتن سیستم آموزشی خوب، دارای نیروی کار ماهر است.
 • کشور آلمان به دلیل موقعیت استراتژی بسیار خوب به عنوان تدارکات کل اروپا به شمار می رود.
 • کشور آلمان از سرمایه گذاران خارجی استقبال می کند.
 • کیفیت زندگی و سطح بالای رفاه اجتماعی
 • امنیت برای سرمایه گذاران
 

سرمایه گذاری در آلمان و معایب آن

در بخش قبل، مزایای سرمایه گذاری در کشور آلمان بیان شد. سرمایه گذاری در آلمان هم مانند تمام کشورها دارای معایب مربوط به خود می باشد که توجه به آن ها قبل از اقدام ضروری می باشد. چرا که با در نظر گرفتن آن ها می توان تصمیمی آگاهانه تر جهت افزایش سود و دستیابی به پیامدهای آن برای سرمایه گذاری در خارج از کشور گرفت. از جمله این موارد عبارتند از:

 • یکی از موارد بسیار مهم برای سرمایه گذاران فراگیری زبان آلمانی است. یادگیری زبان آلمانی برای خیلی از افراد کار ساده ای نیست.
 • با توجه به تعداد بالای متقاضیان و شلوغی سفارت آلمان، گرفتن وقت سفارت آلمان امری زبان بر است و بالای یک سال طول می کشد.
 • با توجه به اینکه برای سرمایه گذاری در آلمان به طرح تجاری نیاز است، این کشور سخت گیری بالایی جهت موافقت با طرح های تجاری سرمایه گذاران ارائه می کند.

سرمایه گذاری در آلمان

پاسپورت آلمان

 

🔺 در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در آلمان دارید، اینجا کلیک کنید 🔺

 

سوالات متداول راجع به سرمایه گذاری در آلمان

 • پرسش: روش های مختلف سرمایه گذاری در آلمان چیست؟
 • پاسخ: به منظور سرمایه گذاری در کشور آلمان، از روش های مختلفی می توان اقدام کرد. از جمله این روش ها عبارتند از: سرمایه گذاری در خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و خرید اوراق قرضه دولتی.

 

 • پرسش: آیا با سرمایه گذاری در آلمان می توان اقامت این کشور را دریافت کرد؟
 • پاسخ: تنها روش های سرمایه گذاری در آلمان که منجر به اخذ اقامت می شود، ثبت شرکت و کارآفرینی است که برای این منظور باید از شرایط لازم برخوردار بوده و مدارک مورد نیاز مانند طرح تجاری قوی را ارائه نمایید.

 

 • پرسش: امنیت سرمایه گذاری در کشور آلمان چگونه است؟
 • پاسخ: امنیت سرمایه گذاری را می توان با ارزیابی شاخص ها و استانداردهای اقتصادی مورد سنجش و بررسی قرار داد. از مهم ترین استانداردهای سرمایه گذاری در مبحث امنیت اقتصادی، ریسک مصادره اموال، کنترل فساد و کیفیت نظارتی می باشد. وضعیت استانداردهای یاد شده در کشور آلمان، حاکی از امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور است.

 

 • پرسش: حداقل مبلغ سرمایه گذاری در آلمان چه میزان می باشد؟
 • پاسخ: این مسئله کاملاً بستگی به کسب و کار مدنظر شما دارد و نیاز به دریافت مشاوره از برترین تحلیل گران اقتصادی دارد. به طور کلی با کف مبلغ 100 هزار یورو، امکان سرمایه گذاری وجود دارد. لازم به ذکر است هزینه های دولتی ثبت شرکت، مبلغی حدود 2 تا نهایتاً 5 هزار یورو می باشد؛ اما صرف ثبت شرکت، آثار اقامتی برای شخص ندارد.

 

 

_____________________ سرمایه گذاری در آلمان و سخن پایانی _____________________

سرمایه گذاری در آلمان، شرایط و روش های سرمایه گذاری در آلمان، اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری و همچنین بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. از آن جا که سرمایه گذاری در آلمان فرصتی بسیار عالی می باشد و دارای متقاضیان بالایی است، برآن شدیم تا در این خصوص این نوشتار را برای راهنمایی شما تهیه نماییم. ثبت شرکت در آلمان، خرید ملک در آلمان، کارآفرینی در آلمان، استانداردهای سرمایه گذاری در آلمان و شرایط اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور آلمان از جمله مواردی بود که در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفت. امیدواریم با مطالعه این مقاله، پاسخ سؤالات خود را دریافت کرده باشید. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت "ثبت پرسش" سؤالات خود را مطرح نموده و پاسخ خود را توسط کارشناسان مجرب در کوتاه ترین زمان ممکن دریابید.

امتیاز 5 از 5 ( 16 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
ارین صفایی
با سلام و خسته نباشید خدمت شما. در خصوص سرمایه گذاری در المان سوال داشتم. اینکه المان از طریق خرید ملک اقامت نمیده تنها برای ایرانی ها هست؟ و ایا خرید یک شغل و ادامه دادن ان منجر به اقامت میشود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور آلمان اجازه خرید ملک به ایرانی ها می دهد ولی به صرف خرید ملک مثل پرتغال، اسپانیا، قبرس جنوبی و یونان اقامت نمی دهد مگر اینکه یک طرح تجاری سود ده ارائه بدهید اگر مورد تایید دولت المان باشد می توانید اقامت هم دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سلیمانی
سلام خسته نباشید ببخشید سرمایه گذاری تو آلمان از طریق خرید یه کسب و کار آماده میشه؟ مثلا بعضی کسب و کارها هستن سودشون کم هست ما بیایم طرح بدیم که اون رو میخریم و روی همون بخوایم اقامت بگیریم امکان پذیر هست همچین برنامه ای؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوت عزیز اگر تجربه سرمایه گذاری بین المللی دارید و با قواعد حقوق تجارت بین الملل آشنایی دارید این را در صورتی که بتوانید باز در قالب یک طرح تجاری که نشان بدهد برای جامعه آلمان سود ده است می تواند مناسب باشد غیر اینصورت ریسک بسیار بالایی دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
نیایش نبوی
سلام و عرض ادب آیا از طریق سرمایه گذاری در فرانچایز ها با مبالغ بالای 200 هزار یورو امکان اخذ اقامت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما می توانید در فرانچایز سرمایه گذاری کنید ولی فقط سرمایه گذاری در فرانچایز منجر به اقامت نمی شود و شما باید از روشهای دیگر نظیر ثبت شرکت، خرید ملک، خودحمایتی اقدام بفرمایید. برای توضیح دقیقتر باید اطلاعاتی در مورد سن، رشته تحصیلی، وضعیت تاهل و میزان سرمایه، و کشور مود علاقه داشته باشیم تا دقیقتر راهنمایی کنیم. برای اخذ اطلاعات دقیقتر با موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. سپاس
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من 50 هزار یورو دارم میتونم از طریق ثبت شرکت به المان برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. وقت شما بخیر دوست عزیز شما برای ثبت شرکت و دریافت اقامت از این طریق ابتدا به یک بیزنس پلن بسیار قوی و البته سرمایه بسیار بیشتری نیاز دارید اما به طور کلی این روش در حال حاضر با ریسک های متعددی همراه هست که با توجه به آنها پیشنهادی برای انجام آن نخواهیم داشت.
مهدی رضایی
سلام وقت شما بخیر میخواستم بدونم به نظرتون شرایط سرمایه گذاری در آلمان تو سال 2022 فرقی می کنه؟ منظورم اینه که مثلا به نظرتون میشه از طریق خرید ملک هم اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز خرید ملک در آلمان منجر به اخذ اقامت نمی شود شما میتوانید با خرید ملک پرتغال، اقامت اروپا را دریافت کنید و بدون محدودیت ویزا به کشور های عضو شنگن رفت و آمد کنید برای اطلاعات بیشتر در قسمت مشاوره رایگان موسسه ثبت نام کنید تا مشاوران با شما تماس بگیرند با تشکر
اسدی
سلام و تشکر از مطالب و ویدیوهای خوب و پر محتواتون من مجرد خانم و ۳۵سال سن دارم فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر با ۱۵ سال سابقه بیمه. در زمینه کامپیوتر نرم افزار و شبکه تخصص دارم و تحقیقات در زمینه تصاویر ماهواره هم دارم و چندسال هم عضو هییت مدیره یه شرکت معدنی بودم. میخواستم از طریق کارافرینی اقامت المان بگیرم. ایا به نظرتون نتیجه بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، برای کارآفرینی در آلمان شما باید ایده خاصی داشته باشید که ارگان های مربوطه آن را تایید نمایند و این امر در کشور آلمان بسیار سخت و زمان بر خواهد بود. ضمن اینکه سرمایه زیادی برای این کار باید اختصاص دهید. بهتر است با تماس با مشاورین موسسه راه های بهتر و ارزان تری را برای مهاجرت خود برگزینید.