سرمایه گذاری در آلمان

28 آذر 1401 24 نظر

سرمایه گذاری در آلمان، شرایط سرمایه گذاری در کشور آلمان و اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری، بهترین تجارت در آلمان و همچنین بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری در این مقاله به صورت تخصصی و علمی، مورد بررسی و تحلیل قرار می گیرد. به منظور مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری چه شرایطی لازم است؟ آیا سرمایه گذاری در آلمان، منجر به افزایش سود می شود؟ آیا از راه های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در آلمان آگاهید؟ اگر قصد سرمایه گذاری در کشور آلمان را دارید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. در این مقاله سعی نمودیم تا اهم موارد مربوط به سرمایه گذاری در کشور آلمان را به صورت ساده و مفصل بیان نماییم زیرا که با تحقیق در سایت های معتبر و تجربه وکلای محلی این مطالب بدست امده. سروران گرامی چنانچه در صورت مواجهه با سوال یا ابهام در خصوص مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و یا انواع روش های مهاجرت، می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید و از نحوه خدمات موسسه اطلاع پیدا کنید زیرا که جمع آوری مطالب لزومی بر داشتن خدمات نخواهد داشت.

ویدئو موسسه MIE در مورد راه های اخذ اقامت المان


سرمایه گذاری در آلمان

سرمایه گذاری در آلمان

شرایط سرمایه گذاری در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری، یکی از روش های افزایش سرمایه و همچنین اخذ اقامت در این کشور محسوب می شود. البته افرادی می توانند در کشور آلمان سرمایه گذاری نمایند که شرایط مالی مناسبی را دارا باشند. کشور آلمان در مرکز اروپای مرکزی واقع شده است. این کشور از 16 ایالت تشکیل شده است و پایتخت آن، شهر برلین می باشد. شهرهای مهم این کشور هامبورگ، هانوفر، برلین و فرانکفورت هستند. این کشور، قطب صنعتی اروپا و همچنین کل جهان است؛ همین امر باعث جذب سرمایه گذاران از سراسر جهان برای سرمایه گذاری در این کشور شده است.

برای سرمایه گذاری در آلمان نیاز است که موارد مهمی را در نظر داشته باشید؛ مواردی مانند شرایط مورد نیاز برای ثبت شرکت و هزینه های آن، نظام اقتصادی، برخورد دولت با سرمایه گذار، هزینه های بیمه و مالیاتی که اخذ می کنند، حقوق نیروی کاری و غیره. در ادامه به بررسی جزئیات بیشتری در این زمینه می پردازیم.

اخذ اقامت از طریق سرمایه گذای در آلمان

بسیاری از افراد به دنبال اخذ اقامت سرمایه گذاری آلمان هستند. لازم به ذکر است بدانید که تمام روش های سرمایه گذاری در آلمان منجر به اخذ اقامت نمی شود. در واقع افراد قبل از سرمایه گذاری باید هدف خود را مشخص نمایند که صرفاً قصد سرمایه گذاری داشته و یا به دنیال اخذ اقامت از این طریق نیز می باشند. بعضی از روش های سرمایه گذاری مانند خرید ملک و یا در بعضی موارد ثبت شرکت، منجر به اخذ اقامت نمی شود.  یکی از روش هایی که منجر به اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری می شود، سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی است. در این روش اقامتی، بسته به طرح تجاری، شرایط متفاوت می باشد. چنانچه سرمایه گذاری سود آور باشد، اقامت تمدید شده و در نهایت ختم به اقامت دائم و پاسپورت آلمان می شود.

سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید ملک

سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید ملک، با سود بالایی همراه است. خیلی از سرمایه گذاران به دنبال اخذ اقامت از طریق خرید ملک در آلمان هستند. لازم به ذکر است بدانید که سرمایه گذری در آلمان از طریق خرید ملک منجر به اخذ اقامت نمی شود. در واقع خرید ملک برای افرادی که از طرق دیگر، اقامت آلمان را اخذ کرده باشند، یا افرادی که فقط قصد افزایش سرمایه خود را داشته باشند مناسب است. در خصوص کشورهایی که با خرید ملک به ایرانی ها اقامت می دهند، می توان کشور پرتغال، اسپانیا و یونان را نام برد. در ادامه، قیمت املاک در شهرهای مختلف برای مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک را مورد بررسی قرار می دهیم تا افراد برای سرمایه گذاری در آلمان با دید باز اقدام نمایند.

قیمت املاک ویلایی

(هرمتر مربع)

قیمت املاک آپارتمانی

(هرمتر مربع)

شهر

4.234 یورو

5.840 یورو

شهر مونیخ

2.321 یورو

3.593 یورو

برلین

2.529 یورو

3.669 یورو

هامبورگ

2.240 یورو

2.71 یورو

کلن

2.007 یورو

2.257یورو

هانوفر

2.500 یورو

3.167 یورو

فرانکفورت

 

سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت

سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت، به 4 روش صورت می گیرد. در ادامه به توضیحات تکمیلی هر کدام از روش ها خواهیم پرداخت. البته در ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که ثبت شرکت در آلمان برای ایرانیان با دشواری های بسیاری همراه است. از این دشواری ها می توان به عدم امکان افتتاج حساب در آلمان برای ایرانیان اشاره کرد. از مشکلات دیگر مهاجرت به آلمان از طریق ثبت شرکت این است که بیزینس پلن شما باید خیلی قوی باشد و به نفع اقتصاد آلمان باشد.

 • سرمایه گذری در آلمان از طریق ثبت شعبه جدید (مستقل)

تأسیس شعبه جدید در آلمان برای افرادی مناسب می باشد که در ایران شرکتی ثبت شده دارند و شعبه جدیدی از آن شرکت ثبت شده در ایران را در آلمان ثبت و تأسیس می نمایند. در این صورت بنا به هر دلیلی اگر شرکت در ایران با مشکلی مواجه شود و یا منحل شود، امکان فعالیت برای شعبه مستقل در کشور آلمان وجود دارد. جهت مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به آلمان و تبت شعبه جدید در آن، حدود 10000 یورو نیاز است.

 • سرمایه گذری در آلمان از طریق ثبت شرکت وابسته

در سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت شرکت وابسته، برعکس حالت قبل، تمام فعالیت ها وابسته به شرکت مادر می باشد. در واقع در این حالت، شرکت نمی تواند فعالیت مستقل داشته باشد.

 • سرمایه گذری در آلمان از طریق ثبت نمایندگی

سرمایه گذاری در آلمان از طریق ثبت نمایندگی بدین صورت است که اگر افراد، صاحب مجموعه بزرگی (کارخانه صنایع مواد غذایی و یا شرکت واردات و صادارات) باشند، می توانند در آلمان اقدام به تأسیس نمایندگی نمایند. فعالیت نمایندگی کاملاً به شرکت مادر وابسته می باشد.

 • ثبت شرکت با مسؤلیت محدود در آلمان

یکی از بهترین روش ها، ثبت شرکت با مسؤلیت محدود (GMBH) برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به آلمان می باشد. حداقل سرمایه اولیه برای ثبت این شرکت، 25 الی 35 هزار یورو می باشد. این سرمایه را می توان در چند مرحله به حساب شرکت واریز نمود. سرمایه گذاری در آلمان و ثبت شرکت محدود، نیاز به بررسی های مفصل دارد. پیشنهاد می کنیم برای اقدام با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و سؤالات خود را با مشاورین مجرب مطرح نمایید تا کارشناسان مجرب، شما را در این امر راهنمایی کنند.

 • ثبت شرکت براساس فعالیت های حرفه ای

افرادی که در صنفی خاص (رستوران، فروش پوشاک، فروش مواد غذایی و...) تجربه و مهارت داشته باشند و علاقه مند به سرمایه گذاری در آلمان باشند، بدون نیاز به ثبت شرکت و فقط با اخذ مجوز از صنف مربوطه می توانند در این کشور، اقدام به سرمایه گذاری و تأسیس بیزینس خود نمایند.

سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی

سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی به دو گروه تقسیم می شود. گروه اول افرادی هستند که از طرق دیگر وارد کشور آلمان شده و اقامت آن را دارا باشند. حالت دوم افرادی هستند که خارج از آلمان بوده و قصد دارند از طریق کارآفرینی اقامت آلمان را اخذ کنند. مقاله مهاجرت سرمایه گذاری آلمان توسط کارشناسان متخصص موسسه ملک پور نگارش شده و کپی از آن بدون ذکر عنوان، پیگرد قانونی خواهد داشت. در کل سرمایه گذاری در آلمان از طریق کارآفرینی، نیازمند طرح تجاری می باشد. طرح تجاری باید مورد تأیید دولت آلمان قرار گیرد. افراد برای کارآفرینی در آلمان باید شرایط و مدارک ذیل را دارا باشند:

 • تکمیل فرم درخواست کارآفرینی باید تکمیل گردد.
 • گذرنامه با اعتبار بالاتر از 6 ماه
 • طرح تجاری تأیید شده
 • مدارک تحصیلی (در صورتی که در کشور آلمان تحصیل کرده باشید.)
 • افرادی که سن بالای 45 سال داشته باشند، نیاز به تأیید سفارت برای کار دارند.
 • افرادی که در زمینه طرح تجاری سابقه کار داشته باشند، نیاز است که سابقه کار را ارئه نمایند.

بیشتر بدانید: ویزای استارتاپ آلمان

سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

از دیگر انواع سرمایه گذاری در آلمان، سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در این کشور است. سرمایه گذاری در این روش، امری سودده است که با خرید اوراق قرضه دولتی به مدت 3 ماه تا 30 ماه امکان پذیر است. لازم به ذکر است که خرید اوراق قرضه دولتی در آلمان، منجر به اخذ اقامت در این کشور نمی شود. بنابراین افرادی که تمایل به سرمایه گذاری در آلمان و اخذ اقامت آلمان دارند، باید از روش های مد نظر موجود که دارای آثار اقامتی می باشد اقدام نمایند. در بخش های گذشته، به روش های سرمایه گذاری با آثار اقامتی آلمان اشاره شد. قابل توجه است که افرادی که برای خریداری اوراق قرضه دولتی بلندمدت و طولانی تر به کارگزار درخواست می دهند، از سود بیشتری بهره خواهند جست. بدین منظور لازمست که متقاضیان، مدارک مورد نیاز از جمله چک و مدارک پرداخت هزینه را به کارگزار تقدیم نماید و رسید معامله خود را دریافت نمایند.

خرید بیزینس در آلمان

همان طور که می دانید: برای سرمایه گذاری در کشورهای مختلف، می توانیم راه های مختلفی را انتخاب کنیم. یکی از راه های مطمئن برای سرمایه گذاری در آلمان خرید بیزینس در آلمان می باشد. با توجه به اینکه خرید یک بیزینس آماده نیازی به مراحل پیچیده اخذ مجوز ندارد، این روش یکی از از مطمئن ترین راه های سرمایه گذاری می باشد، در این روش متقاضی پس از این که تصمیم نهایی خود را برای انتخاب یکی از بیزینس های موجود را می‌گیرد، به یک دفتر اسناد رسمی مراجعه می‌کند. تا سهام بیزینس مورد نظر را به صورت قانونی خریداری کنند. و به صورت رسمی و قانونی بیزینس را به اسم خود ثبت کند. از آنجایی که این مراحل کمی دارای پیچیدگی هست و ما با قوانین کشور های مختلف به طور کامل آشنا نیستیم بهتر است که این مراحل را توسط یک مشاور مجرب پیش ببریم تا کمتر دچار ضرر و زیان احتمالی در هر یک از این مراحل شویم. متقاضی که قصد خرید یک بیزینس آماده را دارد باید بداند که برخی از هزینه های ابتدایی برای خرید بسته بیزینس مورد نظر وجود دارد و برای آنها سرمایه گذاری مورد نیاز را در نظر داشته باشد. از جمله مواردی که فرد باید از لحاظ مالی برای آن سرمایه گذاری کند عبارتند از

 • مبلغ مورد نیاز برای خرید بیزینس انتخابی
 • هزینه مورد نیاز برای ثبت رسمی اسناد از طریق دفتر اسناد رسمی که 800 الی ۱۲۰۰ یورو متغیر است.
 • هزینه ثبت تغییرات که بین ۶۰ تا ۳۰۰ یورو متغیر است.
 • هزینه ثبت شرکت و بیزینس که بین ۱۵ الی ۵۵ رو متغیر است.

بهترین سرمایه گذاری در آلمان

در مورد اینکه بهترین سرمایه گذاری در آلمان کدام نوع و روش های سرمایه گذاری می باشد باید به این نکته توجه داشت که بسته به شرایط و برنامه و قصد متقاضی از سرمایه گذاری، روش آن متفاوت می باشد. به عنوان مثال شخصی که قصد اخذ اقامت آلمان را نداشته باشد و فقط قصد سرمایه گذاری امنی را در سر داشته باشد می تواند از طریق خرید ملک در آلمان اقدام نماید یا اگر فرد قصد کار و اخذ اقامت آلمان را داشته باشد و بیزینس پلن خوبی را در سر داشته باشد می تواند از طریق ثبت شرکت در آلمان اقدام نماید و همچنین امکان خرید اوراق قرضه دولتی آلمان نیز وچود دارد. شما عزیزان همواره می توانید از طریق تماس با موسسه و مشاوره رایگان شرایط خود را برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به آلمان بررسی نمایید.

حداقل سرمایه گذاری در آلمان برای اقامت

افرادی که با هدف اخذ اقامت آلمان قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند، رعایت پیش نیازهایی که در این زمینه وجود دارد، موجب موفقیتشان در گرفتن اقامت خواهد شد. یکی از این پیش نیازها، دارا بودن حداقل سرمایه ای که اداره مهاجرت آلمان تعیین کرده، می باشد.

تنها متقاضیانی شانس رسیدن به اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری را دارند که حداقل سرمایه گذاری در آلمان به مبلغ 25000 یورو در ابتدا راه جزء دارایی هایشان باشد. البته مهاجرت سرمایه گذاری آلمان تنها به همین مبلغ ختم نمی شود و متقاضیان میبایست مبالغی مربوط به هزینه های سالانه اداره شرکت را هم پرداخت نمایند. در کنار این مبلغ، هزینه های اجاره یک سال دفتر، حقوق یک سال کارمندان استخدام شده، هزینه های مربوط به تبلیغات، تعمیرات و... از متقاضی سرمایه گذاری در آلمان، اخذ خواهد شد.

مدارک ویزای سرمایه گذاری آلمان

در این بخش از مقاله قصد داریم مدارک ویزای سرمایه گذاری آلمان را برای شما عزیزان معرفی کنیم . اولین مدرکی که متقاضی دریافت ویزای آلمان از طریق سرمایه گذاری ارائه بدهد مدرک شناسایی شخصی او از جمله (پاسپورت دارای اعتبار کافی و کپی آن، فرم ویزای کوتاه مدت، 2 قطعه عکس، بیمه شخصی در مدت ویزای کوتاه مدت، بلیط سفر، مدارکی مبنی بر اینکه شما دارای مکان و خوابگاه مناسب برای اقامت هستید) است، دوم مدرکی که برای اخذ ویزای سرمایه گذاری آلمان باید ارائه داد مدارک مالی که نشان دهنده دارایی و سرمایه متقاضی جهت راه اندازی کسب و کار و یا خرید یک کسب و کار می باشد شامل(30000 یورو برای بیمه شخص، فیش حقوقی3 ماه اخر، اسناد معتبردارایی زمین املاک و...،صورت حساب بانکی 3 ماه گذشته). سومین مدرک مورد نیاز مجوزهای دریافتی برای راه اندازی کسب و کار در آلمان می باشد( دعوت نامه شرکت مقصد که به زبان آلمانی باشد، برنامه دقیق جلسات کاری و آخرین مدارکی که باید ارائه شود تا مجوز و ویزای فرد صادر شوند مدارکی می باشد که فرد بتواند با ارائه آن ها نشان دهد که یک کسب و کار فعال و سودده در ایران داشته و توانایی مدیریت کسب و کار جدید خود را در کشور آلمان را دارد و گواهی تاسیس شرکت درآلمان.

هزینه ویزای سرمایه گذاری آلمان

در این بخش قصد داریم هزینه ویزای سرمایه گذاری آلمان را بیان کنیم لازم به ذکر است که جهت دریافت ویزا های آلمان بستگی به کوتاه مدت و بلند مدت بودند و اینکه برای افراد زیر ۱۸ سال قرار است این ویزا صادر شوند یا برای افراد بالای ۱۸ سال صادر می گردد، قیمت و هزینه درخواست ویزا متفاوت می باشد. به طور کلی هزینه درخواست ویزای شینگن آلمان که برای مدت کوتاه مدت صادر شود برای افرادی که زیر ۶ سال سن دارند رایگان است و برای سن نوجوان یعنی ۶ الی ۱۲ سال ۳۵ یورو، و برای افراد بالای ۱۲ سال حدود ۶۰ یورو هزینه دارد لازم به ذکر است که علاوه بر این مبالغ مبلغ ۱۹ یورو هزینه کارمزد کارگزاری می باشد حال می خواهیم به مبلغ درخواست ویزا های بلندمدت بپردازیم: هزینه درخواست ویزاهای  بلند مدت برای افراد زیر ۱۸ سال 30 و برای افراد بالای ۱۸ سال 80 یورو هزینه دارد که زمان صدور این ویزا نیز تقریباً سه ماه طول می کشد تا ویزای شما ما صادر گردد.

تسهیلات بانکی برای سرمایه گذاری در آلمان

مهاجرت سرمایه گذاری آلمان با مزایای بسیاری همراه است که یکی از آنها، امکان برخورداری از تسهیلات این کشور می باشد. یکی از تسهیلات بانکی برای سرمایه گذاری در آلمان، اعطای وام است. متقاضیان مهاجرت به آلمان با ویزای سرمایه گذاری آلمان به هدف خود خواهند رسید و در این راه از مزیت وام های یارانه ای عمومی کشور آلمان نیز بهره مند می گردند.

وام یارانه ای کشور آلمان به این گونه است که بانک های دولتی اقدام به اعطای وام با سود بسیار کم به سرمایه گذاران در آلمان می کنند. نوعی دیگر از وام های دولتی، به خریداران ملک نیز تعلق می یابد و شرط استفاده از این نوع وام، سرمایه گذاری در آلمان از طریق خرید ملک است.

وام خرید ملک سالیانه

مهاجرت سرمایه گذاری آلمان در روش های متعددی از جمله خرید ملک، خلاصه می شود. افراد برای دریافت ویزای سرمایه گذاری آلمان، می توانند از طریق خرید ملک، خود را در لیست سرمایه گذران کشور آلمان قرار دهند. وام هایی که در زمان خرید ملک به افراد اعطا می شود، به چند دسته تقسیم می گردد که یکی از آنها وام سالیانه است. این نوع وام دارای نرخ مشخص 5 تا 30 سال است و بازپرداخت ماهیانه با پرداخت بهره و سود وام آغاز می گردد.

وام بازپرداخت کامل

این وام مشابهت هایی با وام مسکن سالیانه دارد و افراد در هر ماه موظف به پرداخت مبلغی خواهند شد که شامل سود و بازپرداخت وام است. این نوع وام به افراد اجازه می دهد تا خودشان زمانی را برای پرداخت کامل وام مشخص نمایند.

وام نهایی

پرداخت های ماهیانه وام ماهیانه، تنها به پرداخت سود وام اختصاص می یابد سپس در پایان مدت وام، مانده وام را دریافت می نمایند. این نوع تسهیلات، برای مهاجران خیلی به صرفه نبوده زیرا برای اخذ آن، هزینه های جانبی قابل توجهی باید پرداخت شود.

وام نرخ متغیر

 وام نرخ متغیر دارای شرایط ویژه ای همچون نرخ سود متغیر می باشد و میزان سود وام، هر سه ماه یکبار مشخص می شود. مزیت این تسهیلات این است که موجب می شود تا وام گیرندگان از نوسانات نرخ بهره، به نفع خود استفاده نمایند.

شرایط مالیات سرمایه گذاران بین المللی در آلمان

مالیات یکی از قوانینی است که تمام سرمایه گذاران در کشور آلمان باید آن را رعایت کنند. افرادی که اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری را به دست آورده اند قطعا با راه اندازی کسب و کار در آلمان، ثبت شرکت و... به این مهم رسیده اند، پس همه این اقدامات آنان شامل پرداخت مالیات می شود که سرپیچی از آن، عواقب بدی را به همراه دارد.

نکته مثبتی که در رابطه با پرداخت مالیات در آلمان وجود دارد این است که نرخ پرداخت مالیات، برای مدت طولانی بدون تغییر مانده و حتی کمتر شده است. برای مثال؛ نرخ مالیات قابل پرداخت در سال 2006 و 2007، 40 درصد بوده و این عدد از سال 2008 تا 2012، کاهش یافته و به زیر 30 درصد رسیده است و از سال 2012 تا به اکنون شامل افزایش و به طور کلی تغییری در نرخ مالیات کشور آلمان نبوده ایم و این عدد بعد از گذشته 9 سال، همچنان ثابت مانده است.

خرید سهام در آلمان

ویزای سرمایه گذاری آلمان از مسیر های متعددی قابل دستیابی است. خرید سهام یکی از همین مسیرها می باشد. متقاضیان خرید سهام در آلمان باید از طریق بازار سهام، اقدام نمایند و از این راه است که امکان خرید سهام موردنظرشان وجود دارد. افراد با هدف سرمایه گذاری در آلمان باید سهام آلمان را از صندوق مبادله ارزی (ETF) که دارای سبد سهام آلمان است، خریداری نمایند. این کارگزار متقاضی است که با ایجاد امکان دسترسی فرد به بورس سهام آلمان، به او اجازه خرید سهام این کشور را می دهد و این قابلیت به افراد داده می شود تا مستقیم سهام خود را معامله کند. پس افراد برای خرید سهام در آلمان نیازمند یک حساب کارگزاری و سرمایه لازم برای خرید سهام می باشند. تا به این شکل سرمایه گذاری را آغاز نمایند.

بهترین تجارت در آلمان

از آنجایی که کشور آلمان یک کشور توسعه یافته و پیشرفته می باشد، اتفاقات منحصر به فردی را می توان در این کشور اروپایی رقم زد و می توان آلمان را بهترین بستر برای رشد و پیشرفت و پیاده سازی ایده های اقتصادی دانست. تجارت های بسیاری در آلمان سود آور و سکوی پرتاپ افراد می باشد که در ادامه به برخی از بهترین تجارت ها در آلمان پرداخته ایم:

فست فود

غذا می تواند یک تجارت پرسود در کشور آلمان باشد و سرمایه گذاران با راه اندازی رستوران و فست فودها، به سود قابل توجهی از این بیزنس خواهند رسید.

 

حمل و نقل

حمل و نقل جزء احتیاجات ضروری همه مردم آلمان است که یک سرمایه گذار خارجی را می تواند به قله موفقیت در تجارت برساند. راه اندازی تاکسی شهری، ایده خوبی برای راه اندازی این نوع تجارت است.

بازاریابی آنلاین و تبلیغات

با ورود تکنولوژی و پیشرفت امکانات، همه کارها به سمت آنلاین شدن پیش می رود و همین امر موجب پیدایش بیزنس های سود آور خواهد شد. افرادی که دارای ایده و مهارت برای بهینه سازی موتورهای جست و جو، طراحی وب سایت و... هستند، به راحتی قادر به راه اندازی یک تجارت ایده آل در کشور آلمان خواهند بود.

فریلنسری

همراه با رشد تجارت بهینه سازی مدیرهای جست و جو، وبلاگ نویسی و تولید محتوا نیاز بسیار رونق گرفته و افراد با این مهارت می توانند کسب و کار خود را با ویزای خوداشتغالی آلمان راه اندازی و به موفقیت برسند.

 

سرمایه گذاری در آلمان

استانداردهای سرمایه گذاری سرمایه گذاری در آلمان

یکی از پارامترهای مهمی که افراد قبل از مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری باید مدنظر خود قرار دهند، استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور می باشد. اولین و مهم ترین عاملی که این افراد باید در نظر داشته باشند، امنیت سرمایه گذاری در آلمان است. آیا کشور آلمان از سرمایه افراد سوء استفاده نمی کند؟ آیا قرادادهای سرمایه گذاری در آلمان توسط دولت نقض نمی شود؟ آیا نظام قضایی و یا نگرش این کشور نسبت به سرمایه گذاران تغییر نمی کند؟ افراد پیش از اقدام به سرمایه گذاری باید پاسخ این سؤالات را دریافت نمایند. البته کشور آلمان جزو کشورهایی می باشد که امنیت بالایی جهت سرمایه گذاری دارد. در ادامه به بررسی شاخص هایی مانند نرخ مصادره اموال می پردازیم.

سرمایه گذاری در آلمان

 • نرخ مصادره اموال در آلمان

در این شاخص، میزان امنیت سرمایه گذاری در کشور آلمان از نظر برخورد عادلانه سیستم قضایی این کشور و احتمال مصادره اموال توسط دولت بررسی می شود. این شاخص، نمره 1 کمترین و نمره 7 بالاترین ریسک را نشان می دهد. همینطور که در نمودار ذیل مشاهده می نمایید، کشور آلمان در چند سال گذشته، نمره یک را کسب نموده که نشان دهنده کمترین میزان ریسک مصادره اموال می باشد.

نمودار کیفیت نظارتی در آلمان

 • کیفیت نظارتی در آلمان

با توجه به نمودار زیر، میزان کیفیت نظارتی در کشور آلمان، درصد مثبتی را به خود اختصاص داده است. این به معنای قوت و وضعیت مناسب کیفیت نظارتی و تأثیر دولت بر بخش خصوصی اقتصاد است. چرا که این شاخص در بین بازه 2.5+ و 2.5- قرار می گیرد. میزان شاخص کیفیت نظارتی در کشور آلمان در نمودار زیر نمایش داده شده است.

 • کنترل فساد در آلماننمودار کنترل فساد در آلمان

میزان کنترل فساد در سیستم اقتصادی و اداری یک کشور می تواند تأثیر بسیاری بر امنیت سرمایه گذاری در آن داشته باشد. چرا که از نفوذ و تأثیر منفی افراد قدرتمند بر اقتصاد کشور جلوگیری می کند. در نمودار زیر، میزان این شاخص در کشور آلمان مشخص شده است. گفتنی است که این شاخص نیز با مقداری بین 2.5- و 2.5+ نشان داده می شود.

 

بیشتر بدانید: ویزای بازنشستگی آلمان

شاخص های اقتصادی تأثیرگذار بر سرمایه گذاری در آلمان

کشور آلمان یکی از بهترین و قدرتمندترین اقتصادهای جهان را داراست. شاخص های اقتصادی از جمله مواردی می باشد که افراد برای ویزای سرمایه گذاری در آلمان باید مدنظر خود قرار دهند. تولید ناخالصی داخلی آلمان، میزان مالیات و تورم، از جمله شاخص های مهم تأثیر گذار بر سرمایه گذاری خارجی در آلمان می باشند. با بررسی دقیق این شاخص ها می توان میزان موفقیت و سود سرمایه گذاری در آلمان را تحلیل نمود.

نمودار سرانه نرخ تولید ناخالص داخلی در آلمان

 • نرخ تولید ناخالص داخلی در کشور آلمان

یکی از معیارهای اندازه گیری رشد اقتصادی در کشورها، نرخ تولید ناخالص داخلی است. به طور مثال هرچه تولید ناخالصی در کشور آلمان بالاتر باشد، توان تولید و فروش نیز بالاتر خواهد بود. در.این صورت سرمایه گذاری آلمان سودآور خواهد بود. نمودار ذیل، نرخ تولید ناخالصی آلمان در سال های اخیر را نشان می دهد.

 • نرخ مالیات در کشور آلماننمودار نرخ مالیات در کشور آلمان

نرخ مالیات توسط دولت هر کشور تعیین می شود و معمولاً این نرخ در کشورهای مختلف متغیر است. میزان مالیات در هر کشور، کمک بسیار بزرگی به افرادی می کند که اقدام به سرمایه گذاری در آلمان می نمایند. با توجه به نمودار ذیل، میزان مالیات در کشور آلمان را در چند سال اخیر می توان تحلیل کرد.

 

 • نرخ تورم در آلماننمودار نرخ تورم در آلمان

همانطور که می دانید تورم در یک کشور، به میزان تفاوت قیمت کالا در طول یک سال اطلاق می شود. هر چه میزان تورم در کشوری پایین باشد، قدرت خرید مردم بالاتر می رود. در نمودار روبرو، میزان این نمودار نمایش داده شده است.

 

 

مزایای سرمایه گذاری در آلمان

مهاجرت سرمایه گذاری آلمان دارای مزایای متعددی می باشد. همانطور که در بخش قبل گفته شد، سرمایه گذاری آلمان از نظر امنیت سرمایه و سوددهی، مناسب بوده و نه تنها موجب حفظ سرمایه می شود، بلکه افزایش سرمایه و سوددهی را نیز در پی خواهد داشت. ویزای سرمایه گذاری در آلمان دارای انواع مختلفی می باشد که برخی از آن ها منجر به اخذ اقامت می شود. بنابراین از دیگر مزایای سرمایه گذاری در این کشور، می توان این مورد را نام برد. مزایای سرمایه گذاری در آلمان به شرح ذیل می باشد:

 • آلمان، سومین کشور پس از چین و آمریکا از لحاظ صادرات است و یکی از بهترین کشور برای سرمایه گذاران می باشد.
 • آلمان به دلیل داشتن سیستم آموزشی خوب، دارای نیروی کار ماهر است.
 • کشور آلمان به دلیل موقعیت استراتژی بسیار خوب به عنوان تدارکات کل اروپا به شمار می رود.
 • کشور آلمان از سرمایه گذاران خارجی استقبال می کند.
 • کیفیت زندگی و سطح بالای رفاه اجتماعی
 • امنیت برای سرمایه گذاران

معایب سرمایه گذاری در آلمان

در بخش قبل، مزایای سرمایه گذاری در کشور آلمان بیان شد. معایب سرمایه گذاری در آلمان هم مانند تمام کشورها دارای مواردی است که توجه به آن ها قبل از اقدام ضروری می باشد. چرا که با در نظر گرفتن آن ها می توان تصمیمی آگاهانه تر جهت افزایش سود و دستیابی به پیامدهای آن برای سرمایه گذاری در خارج از کشور گرفت. از جمله این موارد عبارتند از:

 • یکی از موارد بسیار مهم برای سرمایه گذاران فراگیری زبان آلمانی است. یادگیری زبان آلمانی برای خیلی از افراد کار ساده ای نیست.
 • با توجه به تعداد بالای متقاضیان و شلوغی سفارت آلمان، گرفتن وقت سفارت آلمان امری زبان بر است و بالای یک سال طول می کشد.
 • با توجه به اینکه برای مهاجرت سرمایه گذاری آلمان به طرح تجاری نیاز است، این کشور سخت گیری بالایی جهت موافقت با طرح های تجاری سرمایه گذاران ارائه می کند.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سرمایه گذاری در آلمان دارید، اینجا کلیک کنید

سروران عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر در امر ویزای سرمایه گذاری در آلمان و همچنین انواع طرق مهاجرت می توانید ویدئوی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه نمایید. با تماشای این، دیگر نیازی به مشاور نخواهید داشت و خود می توانید با مقایسه انواع مسیرها، بهترین روش را برای مهاجرت انتخاب نمایید.

راهنمای گام به گام اخذ اقامت


بنرهای مورد نیاز

پرسش: سلام با سرمایه 200 هزار یورو آیا می توانم در کشور آلمان مغازه مواد غذایی راه اندازی کنم و اقامت اخذ کنم؟ تجربه سفر به آلمان و دانش زبان آلمانی نیز دارم.

پاسخ:


 

سوالات متداول راجع به مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری

✅ حداقل سرمایه گذاری در آلمان چه میزان می باشد و برای کدام نوع ویزای سرمایه گذاری می باشد؟

حداقل مبلغ25000  یورو می باشد که برای ثبت شرکت در آلمان می باشد.

✅ روش های مختلف سرمایه گذاری در آلمان چیست؟

به منظور سرمایه گذاری در کشور آلمان، از روش های مختلفی می توان اقدام کرد. از جمله این روش ها عبارتند از: سرمایه گذاری در خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی و خرید اوراق قرضه دولتی.

✅ آیا با سرمایه گذاری در آلمان می توان اقامت این کشور را دریافت کرد؟

تنها روش های سرمایه گذاری در آلمان که منجر به اخذ اقامت می شود، ثبت شرکت و کارآفرینی است که برای این منظور باید از شرایط لازم برخوردار بوده و مدارک مورد نیاز مانند طرح تجاری قوی را ارائه نمایید.

✅ امنیت سرمایه گذاری در کشور آلمان چگونه است؟

امنیت سرمایه گذاری را می توان با ارزیابی شاخص ها و استانداردهای اقتصادی مورد سنجش و بررسی قرار داد. از مهم ترین استانداردهای سرمایه گذاری در مبحث امنیت اقتصادی، ریسک مصادره اموال، کنترل فساد و کیفیت نظارتی می باشد. وضعیت استانداردهای یاد شده در کشور آلمان، حاکی از امنیت بالای سرمایه گذاری در این کشور است.

✅ حداقل مبلغ سرمایه گذاری در آلمان چه میزان می باشد؟

این مسئله کاملاً بستگی به کسب و کار مدنظر شما دارد و نیاز به دریافت مشاوره از برترین تحلیل گران اقتصادی دارد. به طور کلی با کف مبلغ 100 هزار یورو، امکان سرمایه گذاری وجود دارد. لازم به ذکر است هزینه های دولتی ثبت شرکت، مبلغی حدود 2 تا نهایتاً 5 هزار یورو می باشد؛ اما صرف ثبت شرکت، آثار اقامتی برای شخص ندارد.

 

_____________________ مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری و سخن پایانی _____________________

سرمایه گذاری در آلمان، شرایط و روش های سرمایه گذاری در آلمان، اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری، بهترین تجارت در آلمان و همچنین بهترین کشور برای مهاجرت سرمایه گذاری در این مقاله مورد بررسی علمی قرار گرفت. از آن جا که سرمایه گذاری در آلمان فرصتی بسیار عالی می باشد و دارای متقاضیان بالایی است، برآن شدیم تا در این خصوص این نوشتار را برای راهنمایی شما تهیه نماییم. ثبت شرکت در آلمان، خرید ملک در آلمان، کارآفرینی در آلمان، استانداردهای سرمایه گذاری در آلمان و شرایط اخذ اقامت و مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری از جمله مواردی بود که در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفت. امیدواریم با مطالعه این مقاله، پاسخ سؤالات خود را دریافت کرده باشید. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل نموده و یا فرم تماس را کامل نمایید تا از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت "ثبت پرسش" سؤالات خود را در زمینه مهاجرت سرمایه گذاری آلمان را مطرح نموده و پاسخ خود را توسط کارشناسان مجرب در کوتاه ترین زمان ممکن دریابید.

امتیاز 5 از 5 ( 16 رای ثبت شده)

ثبت پرسش
ارین صفایی
با سلام و خسته نباشید خدمت شما. در خصوص سرمایه گذاری در المان سوال داشتم. اینکه المان از طریق خرید ملک اقامت نمیده تنها برای ایرانی ها هست؟ و ایا خرید یک شغل و ادامه دادن ان منجر به اقامت میشود؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز کشور آلمان اجازه خرید ملک به ایرانی ها می دهد ولی به صرف خرید ملک مثل پرتغال، اسپانیا، قبرس جنوبی و یونان اقامت نمی دهد مگر اینکه یک طرح تجاری سود ده ارائه بدهید اگر مورد تایید دولت المان باشد می توانید اقامت هم دریافت نمایید. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
سلیمانی
سلام خسته نباشید ببخشید سرمایه گذاری تو آلمان از طریق خرید یه کسب و کار آماده میشه؟ مثلا بعضی کسب و کارها هستن سودشون کم هست ما بیایم طرح بدیم که اون رو میخریم و روی همون بخوایم اقامت بگیریم امکان پذیر هست همچین برنامه ای؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوت عزیز اگر تجربه سرمایه گذاری بین المللی دارید و با قواعد حقوق تجارت بین الملل آشنایی دارید این را در صورتی که بتوانید باز در قالب یک طرح تجاری که نشان بدهد برای جامعه آلمان سود ده است می تواند مناسب باشد غیر اینصورت ریسک بسیار بالایی دارد. پیشنهاد می کنم حتما با موسسه تماس بگیرید تا شرایط عمومی شما بصورت رایگان بررسی شود. موفق باشید.
نیایش نبوی
سلام و عرض ادب آیا از طریق سرمایه گذاری در فرانچایز ها با مبالغ بالای 200 هزار یورو امکان اخذ اقامت هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب شما می توانید در فرانچایز سرمایه گذاری کنید ولی فقط سرمایه گذاری در فرانچایز منجر به اقامت نمی شود و شما باید از روشهای دیگر نظیر ثبت شرکت، خرید ملک، خودحمایتی اقدام بفرمایید. برای توضیح دقیقتر باید اطلاعاتی در مورد سن، رشته تحصیلی، وضعیت تاهل و میزان سرمایه، و کشور مود علاقه داشته باشیم تا دقیقتر راهنمایی کنیم. برای اخذ اطلاعات دقیقتر با موسسه ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت نمایید. سپاس
anahita31
سلام و عرض ادب وقت بخیر من 50 هزار یورو دارم میتونم از طریق ثبت شرکت به المان برم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. وقت شما بخیر دوست عزیز شما برای ثبت شرکت و دریافت اقامت از این طریق ابتدا به یک بیزنس پلن بسیار قوی و البته سرمایه بسیار بیشتری نیاز دارید اما به طور کلی این روش در حال حاضر با ریسک های متعددی همراه هست که با توجه به آنها پیشنهادی برای انجام آن نخواهیم داشت.
مهدی رضایی
سلام وقت شما بخیر میخواستم بدونم به نظرتون شرایط سرمایه گذاری در آلمان تو سال 2022 فرقی می کنه؟ منظورم اینه که مثلا به نظرتون میشه از طریق خرید ملک هم اقامت گرفت؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام دوست عزیز خرید ملک در آلمان منجر به اخذ اقامت نمی شود شما میتوانید با خرید ملک پرتغال، اقامت اروپا را دریافت کنید و بدون محدودیت ویزا به کشور های عضو شنگن رفت و آمد کنید برای اطلاعات بیشتر در قسمت مشاوره رایگان موسسه ثبت نام کنید تا مشاوران با شما تماس بگیرند با تشکر
اسدی
سلام و تشکر از مطالب و ویدیوهای خوب و پر محتواتون من مجرد خانم و ۳۵سال سن دارم فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر با ۱۵ سال سابقه بیمه. در زمینه کامپیوتر نرم افزار و شبکه تخصص دارم و تحقیقات در زمینه تصاویر ماهواره هم دارم و چندسال هم عضو هییت مدیره یه شرکت معدنی بودم. میخواستم از طریق کارافرینی اقامت المان بگیرم. ایا به نظرتون نتیجه بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ارادت. دوست گرامی، برای کارآفرینی در آلمان شما باید ایده خاصی داشته باشید که ارگان های مربوطه آن را تایید نمایند و این امر در کشور آلمان بسیار سخت و زمان بر خواهد بود. ضمن اینکه سرمایه زیادی برای این کار باید اختصاص دهید. بهتر است با تماس با مشاورین موسسه راه های بهتر و ارزان تری را برای مهاجرت خود برگزینید.
اصلان گوراب نژاد
سلام روز خوش ما قصد داریم یه سرمایه گذاری در شرکت دانش بینان داشته باشیم و از همین راه به آلمان مهاجرت کنیم میشه بفرمایید آیا امکان دریافت وام های دولتی هم وجود داره برای سرمایه گذار خارجی یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود دوست عزیز بله خوشبختانه در دولت آلمان امکان استفاده از تسهیلات دولتی برای سرمایه گذاران خارجی نیز قابل استفاده می باشد.
مهیا سجادی
با عرض سلام در روش اخذ اقامت با کارآفرینی، آیا امکانش هست که بعد یکسال یا انتهای سه سال اقامت، اقامت خود را تغییر به کاری دهیم و در یک شرکت استخدام شویم؟ همچنین همسر کارآفرین اجازه کار در آلمان را دارد؟ با تشکر
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و عرض ادب دوست عزیز معمولاً کارآفرین ها برای خودشان کار می کنند و دیگران را استخدام می کنند. ولی بصورت کلی بلی امکان تغییر اینکه خودتان برای دیگری کار بکنید وجود دارد.
عای
من شنیدم انتقال پول از ایران به کشور های دیگه بخاطر تحریم ها بسیار دشواره هست و آلمان و اتریش هم خیلی سخت میگیرن و حتی حساب بانکی باز نمیکنن برای سرمایه گذاری چطوری میشه پول به آلمان منتقل کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با توجه به تحریم ها انتقال سرمایه مشکل شده است ولی غیر ممکن نیست و از روش هایی امکان پذیر است. به عنوان مثال ارزهای دیجیتال راه مناسبی استو مسئله افتتاح حساب است که پیچیدگی بسیاری دارد
محمئد فتاح
سلام من 50 هزار یورو بودجه دارم امکان سرمایه گذری با این مبلغ در المان وجود داره؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری در این کشور، 100 هزار یورو است.
عرب
برای سرمایه گذاری توی آلمان اینکه زبان آلمانی تسلط داشته باشیم ضروری هست
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
یکی از شرایط ثبت شرکت تسلط به زبان این کشور می باشد، مهم تر از این باید یک طرح تجاری یا بیزنس پلانی باید داشته باشید که برای جامعه اقتصادی آلمان منفعت داشته باشد.
علی
بهترین کار ها برای سرمایه گذاری در آلمان چه کارهایی هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
حمل و نقل، فست فود، فریلنسری، بازاریابی آنلاین و تبلیغات،
آیسان
هزینه اولیه برای دریافت ویزای سرمایه گذاری چقدر است؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
برای6 تا12 سال35 یورو و برای افراد بالای 12 سال 60 یورو و هزینه درخواست ویزای بلند مدت برای افراد زیر18 سال30 یورو و برای بالای18 سال80 یورو می باشد.
رضا
سلام خسته نباشید.باثبت شرکت هم میشه اقامت المان رو گرفت و چقد سرمایه ثبت شرکت نیاز هست؟؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام و عرض ادب بله دوست عزیز ثبت شرکت یک راه سرمایه گذاری اخذ اقامت در المان هست که نیاز به حداقل 25000 یورو سرمایه دارد.
نگار محمدی
آیا با خرید اوراق قرضه دولتی آلمان می‌توانیم به اقامت این کشور دست پیدا کنیم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
بله یمی از روش های سرمایه گذاری در آلمان خرید اوراق دولتی این کشور می باشد که از این طریق می توان به ویزای سرمایه گذاری دست یافت.
هدی تبریزی
سلام پدر من یک منزل توی آلمان داشتن که الان در قید حیات نیستن و الان این ملک برای من شده سوالی که داشتم اینه که با توجه به اینکه ملک به نام من شده میتونم اقامت آلمان رو بگیرم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام متاسفانه کشور آلمان با صرفا با داشتن ملک در این کشور به شما اقامت نمی دهد البته شما می توانید با ویزای توریستی به این کشور سفر کنید و از اطلاعات ملک خود آگاه باشید.
بیتا
آیا راه اندازی کافی شاپ در آلمان جزء مواردی هست که با راه اندازی آن بتوانیم اقامت آلمان رو بگیریم؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و احترام در صورتی که سرمایه گذاری شما ثبت شرکت و یا کارآفرینی باشد می توانید اقامت آلمان را دریافت کنید.
آرزو احمدی
سلام حداقل مبلغی که با سرمایه گذاری آن میتونیم اقامت آلمان رو به دست بیاریم چیست؟ آیا این مبلغ اموال و دارایی هامون هم حساب میشه یا فقط باید توی حسابمون باشه؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
حداقل مبلغ سرمایه گذاری25 هزار یورو می باشد که این مبلغ باید به صورت نقدی در حساب شما موجود باشد و املاک و... محاسبه نمی شود.
احسان صفی پور
سلام قصد مهاجرت از روش سرمایه گذای رو دارم میخواستم بدونم اگر بخوایم از روش سرمایه گذاری به کشور آلمان مهاجرت کنیم فقط سرمایه اصلی رو داشته باشیم کافی یا هزینه های جانبی هم داره؟ هزینه دریافت ویزا چقدر هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام خیر تنها سرمایه اصلی نیست و باید هزینه های جانبی را نیز در نظر بگیرید. هزینه ویزا برای افراد بالای18 سال80 یورو و برای زیر18 سال30 یورو می باشد.
هادی حسین پور
سلام من یا مقدار سرمایه دارم میخواستم از روش سرمایه گذاری به کشور آلمان مهاجرت داشته باشم ولی فکر میکنم مقدار سرمایه ام کم باشه میشه بفرمایید برای روش سرمایه گذاری آیا امکان دریافت وام دولتی هم وجود داره یا خیر؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با درود بله خوشبختانه امکان بهره مندی از وام های دولتی این کشور برای روش سرمایه گذاری وجود دارد.
حجت کاظمزاده
سلام روزتون بخیر برای ثبت شعبه مستقل شرکت مون در آلمان نیاز به چقدر هزینه کردن هست؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با درود برای ثبت شعبه مستقل حداقل به10 هزار یورو سرمایه نیاز خواهید داشت.
محمدی
با سلام و خسته نباشید، میخواستم بدونم که برای خرید اوراق قرضه در آلمان حداقل چقدر باید سرمایه داشته باشی و کجا و چجوری بخری. ممنون از وقتی که میذارید.
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
باسلام کشور آلمان در حال حاضر برنامه سرمایه گذاری برای اخذ اقامت ارائه نمی دهد. اگر قصد سرمایه گذاری دارید می توانید با مشاورین موسسه تماس حاصل نمایید تا شرایط شما را بررسی نمایند  
ARASH
سلام روزتون بخیر امن ترین و بهترین روش برای سرمایه گذاری که بشه از اون طریق به اقامت همراه خانواده ام برسم چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
سلام اگر قصد شما مهاجرت و دریافت اقامت می باشد خرید اوراق قرضه دولتی و یا ثبت شرکت از بهترین و مناسب ترین روش ها برای مهاجرت می باشد. فقط توجه داشته باشید که برای ثبت شرکت نیاز است بیزینس پلن شما تایید شود.
afsaneh
با سلام و درود من میشه بفرمایید کدوم تجارت ها توی آلمان هستن که بازدهی خوب دارن؟
X

فرم پاسخ به این نظرپاسخ کارشناسان
با سلام و درود دوست عزیز اگر در حوزه های زیر فعالیت داشته باشید به سود مناسبی خواهید رسید : حمل و نقل، فست فود، بازاریابی آنلاین و تبلیغات، فریلنسری