مهاجرت به آلبینن سوئیس – شرایط و کمک هزینه 60 هزار یورویی

بدون نظر

آلبینن، روستای کوچکی در سوئیس، که اعلام کرد برای افراد یا خانواده هایی که تصمیم به گرفتن اقامت دائم و مهاجرت به آلبینن سوئیس هستند، ۶۰۰۰۰ یورو به آنها هدیه می دهد. ولی شرایط خاصی دارد که به آن اشاره می‌کنیم. برای مهاجرت به آلبینن سوئیس داشتن شرط سنی  زیر ۴۵ سال مهم ترین شرط است، فرد باید مایل باشد که حداقل ۱۰ سال در این روستا زندگی کند و تمکن مالی کافی برای خرید خانه و زندگی در این روستا را داشته باشد. همچنین فرد باید بتواند به زبان آلمانی یا فرانسوی صحبت کند. برای بررسی شرایط خود برای مهاجرت به آلبینن سوئیس توصیه می شود تا پایان این مقاله را مطالعه کنید و می توانید با موسسه mie به صورت رایگان تماس بگیرید و مشاوره لازم را دریافت کنید.

ویدیو موسسه MIE در مورد مهاجرت به سوئیس


مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

تماس با ما

مهاجرت به آلبینن سوئیس

 شرایط مهاجرت به آلبینن سوئیس

آلبینن، روستای کوچکی در سوئیس، در سال 2017 اعلام کرد که برنامه های تشویقی برای افرادی که به این روستا مهاجرت کنند دارد. این دهکده مبلغی معادل 25000 فرانک سوئیس (تقریباً 25000 دلار) به ازای هر بزرگسال و 10000 فرانک سوئیس به ازای هر کودک به خانواده هایی که به آلبینن نقل مکان کردند، ارائه داد.

 با این حال، شرایط مهاجرت به آلبینن سوئیس به شرح زیر می باشد:

 • متقاضیان باید کمتر از 45 سال سن داشته باشند.
 • آنها باید متعهد شوند که حداقل 10 سال در آلبینن زندگی کنند.
 • آنها باید ملکی را در روستا به ارزش حداقل 200000 فرانک سوئیس خریداری یا بازسازی کنند.
 • آنها باید مایل باشند که در این روستا با مردم ادغام شوند و مشارکت داشته باشند.

مدارک لازم برای مهاجرت به آلبینن سوئیس

مدارک لازم برای مهاجرت به آلبینن سوئیس به شرح زير است:

 • پاسپورت معتبر
 • فرم درخواست ویزا
 • اثبات تمکن مالی برای پرداخت هزینه‌های زندگی در موقع اقامت در آلبینن
 • مدرک اقامت در آلبینن
 • پوشش بیمه سلامت
 • بررسی سوابق کیفری و سوء پیشینه
 • شناسنامه
 • گواهی ازدواج (در صورتی که فرد متاهل باشد)

 

ویدیو موسسه MIE در مورد خود حمایتی سوئیس


هزینه مهاجرت به آلبینن سوئیس

هزینه مهاجرت به آلبینن سوئیس بسته به عوامل مختلفی مانند اندازه خانه، مسافتی که از آن جا به جا می شوید و خدماتی که نیاز دارید، بیمه متفاوت است . در اینجا برخی از هزینه های زندگی در سوئیس در روستای آلبینن وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

 

موارد 

توضیحات

هزینه

هزینه بلیط هواپیما

که می تواند از چند صد فرانک تا چند هزار فرانک باشد

500 تا 1500 فرانک

ویزا و اجازه اقامت

-

80 تا 120 فرانک

مسکن

آپارتمان دو خوابه

1200 تا 1500 فرانک در ماه

خدمات شهری

هزینه آب و برق و اینترنت ماهانه

بین ۴۰۰ تا ۸۰۰ فرانک متغییر است.

هزینه حمل و نقل

داشتن خودرو در سوئیس، هزینه های ثبت نام، بیمه، سوخت، نگهداری و هزینه پارکینگ

۲۰۰ تا ۳۰۰ فرانک

بیمه درمانی

برای هر فرد به صورت جداگانه محاسبه می شود.

 400 تا 500 فرانک در ماه است

هزینه خوار و بار و هزینه های تحصیل

 

بین 250 تا 300 فرانک ماهانه

 

کمک هزینه 60 هزار یورویی مهاجرت به روستا آلبینن سوئیس

 روستای آلبینن، واقع در رشته کوه های آلپ سوئیس، دچار کمبود جمعیت است و با مشکل پیری جمعیت مواجه شده است. برای جذب جمعیت به این منطقه دولت سوئیس تصمیم گرفته به افراد یا خانواده هایی که مایل به مهاجرت به آلبینن سوئیس هستند ، کمک هزینه 60000 یورویی اهدا کند. این کمک هزینه برای مهاجرت به روستای آلبینن سوئیس را ارائه می گردد. این کمک هزینه با هدف جذب ساکنان جدید و احیای جامعه است. برای افرادی می خواهند از این طریق اقدام کنند بهتر است واجد شرایط باشند که در این مقاله به آن اشاره شد.

معضلات کمبود جمعیت در آلبینن سوئیس

معضلات کمبود جمعیت در آلبینن سوئیس به شرح زیر است:

 • کاهش نیروی کار: با جمعیت کم، افراد شرایط کار کردن نداشته باشند و همچنین سن فرد که بالا برود دیگر نمی تواند برای کار کردن مفید باشد. مهاجرت به آلبینن سوئیس می تواند به کمبود نیروی کار و مشکلات در یافتن کارگران ماهر برای مشاغل در منطقه منجر شود.
 • کاهش درآمد مالیاتی: جمعیت کمتر به معنای پرداخت مالیات کمتر است که می تواند منجر به کاهش درآمد دولت شود. این می تواند توانایی دولت محلی را برای دادن خدمات ضروری و زیرساخت برای ساکنان محدود کند.
 • سالخوردگی جمعیت: کم جمعیتی می تواند منجر به پیری جمعیت شود، زیرا افراد جوان کمتری وجود دارند که بین جمعیتی مسن تر تعادل ایجاد کنند. این می تواند بر مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی فشار وارد کند و همچنین چالش هایی را برای حفظ یک جامعه فعال ایجاد کند.
 • کاهش تقاضا برای کالاها و خدمات: با جمعیت کم ممکن است منجر به کاهش تقاضا برای کالاها و خدمات شود که می تواند بر مشاغل محلی تأثیر بگذارد و منجر به تعطیلی مشاغل محلی یا محدود شدن این مشاغل برای ساکنان شود.
 • مشکل در جذب ساکنان جدید: مناطق کم جمعیت ممکن است به دلیل فرصت های شغلی کم، فعالیت های اجتماعی و امکانات محدود، برای جذب ساکنان جدید دچار مشکل شوند. این می تواند باعث شود چرخه کم جمعیتی تداوم داشته باشد و رشد و شکوفایی جامعه را مختل کند.

دریافت اقامت سوئیس از طریق روستا آلبینن سوئیس

برای دریافت اقامت سوئیس از طریق مهاجرت به این روستا، شامل چند مورد می شود:

برای اخذ اقامت آلبینن باید مراحل زیر را طی کنید:

 • شرایط اقامت را انجام دهید: روستای آلبینن به ساکنانی نیاز دارد که کمتر از 45 سال سن داشته باشند و مایل به زندگی در روستا حداقل به مدت 10 سال باشند. شما همچنین باید یک سابقه کیفری داشته باشید که نشان دهد مرتکب جرم و جنایت نشدید و بتوانید از نظر مالی از خود و هر فرد همراه حمایت مالی کنید.
 • درخواست برای اقامت: شما باید درخواستی برای اقامت به دولت محلی آلبینن ارسال کنید. این درخواست شامل اطلاعاتی در مورد پیشینه، وضعیت مالی و دلایلی که مایل به زندگی در روستا هستید را ارائه کنید.
 • منتظر تایید باشید: دولت محلی آلبینن درخواست شما را بررسی می کند و تصمیم میگیرد که آیا شرایط اقامت در آلبینن را دارید یا خیر. در صورت تایید، اقامت در روستا به شما اعطا می شود.
 • نقل مکان به آلبینن: پس از تایید، باید به آلبینن مهاجرت کنید و منزل خود را در دهکده اجاره یا خریداری کنید. همچنین لازم است در مقامات محلی ثبت نام کنید و هر گونه مجوز یا مدارک لازم را دریافت کنید.

 سوالات متداول

✔️ آیا مهاجرت به آلبینن سوئیس شرایط سنی دارد؟

بله فرد باید زیر ۴۵ سال ست داشته باشد.

✔️ فرد بعد از چند سال می تواند به اقامت دائم برسد؟

 بعد از ۱۰ سال اقامت متوالی در روستای آلبینن می‌تواند به اقامت دائم برسد.

✔️ خرید ملک در آلبینن سوئیس چه مبلغی است؟

هزینه خرید ملک در آلبینن ۲۰۰ هزار فرانک است.

✔️ مدارک مورد نیاز برای گرفتن اقامت در آلبینن شامل چه مواردی می شود؟

پاسپورت معتبر، فرم درخواست ویزا، اثبات تمکن مالی قوی ، مدرک اقامت در آلبینن، پوشش بیمه، بررسی سوابق کیفری، شناسنامه و برای افراد متاهل گواهی ازدواج.

سخن پایانی

همانطور که میدانید طی چند سال گذشته مهاجرت به آلبینن سوئیس بسیار مورد توجه مهاجران قرار گرفته است. در مقاله بیان شد که مهاجرت به آلبینن سوئیس شرایط خاصی داردکه افرادی که سن زیر 45 سال داشته باشند، بخواهند10 سال در این روستا زندگی کنند و همچنین توانایی خرید ملکی به ارزش 200 هزار فرانک به بالا داشته باشد،می توانند برای مهاجرتدرخواست دهند.توصیه می گردد برای بررسی شرایط خود در رابطه با مهاجرت به آلبینن سوئیس با موسسه ملکپور تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.


مطالب مرتبط و مفید


ثبت پرسش
مشاوره رایگان